Zelená dohoda (Green deal) nemá s ekológiou nič spoločné. Je to progresivistická ideológia vedúca k hospodárskemu úpadku a horšej ekológii. V eurovoľbách nevoľte PS, lebo skončíte ako žobráci!

Plánovaný hladomor: Nemecko prikázalo farmám zavrieť, lebo WEF žiada „koniec farmárčenia“


Print Friendly, PDF & Email

Plánovaný hladomor: Nemecko prikázalo farmám zavrieť, lebo WEF žiada „koniec farmárčenia“

(Sean Adl-Tabatabai, NewsPunch) Svetové ekonomické fórum (WEF) chce drasticky znížiť svetovú populáciu prostredníctvom organizovaného nedostatku potravín na celom svete, za ktorý budú viniť „globálne otepľovanie“, Rusko či pandémiu.

Tento koordinovaný útok na svetové zásoby potravín sa tento týždeň ešte zintenzívnil, keď nemecká vláda nariadila farmárom, aby drasticky znížili používanie hnojív v snahe naplniť program WEF.

Ako sme písali aj na našej stránke, minulý týždeň holandská vláda, konajúca tiež na príkaz WEF, ide zatvoriť 3 000 fariem, aby splnila ciele Klausa Schwaba v oblasti globálneho otepľovania.

Portál Thegatewaypundit.com uvádza:

„Medzitým sa náklady na potraviny v Európskej únii v októbri 2022 zvýšili o 17,26 percenta v porovnaní s rovnakým mesiacom v predchádzajúcom roku.“

Na nasledujúcom grafe môžete vidieť, ako sa postupne počas roku 2022 zvyšovala inflácia potravín:

Zdá sa, že lídri Nemecka a vlastne celej Európskej únie sú rovnako „bystrí“ ako Joe Biden.

Ako vyliečiť štítnu žľazu

Mike Adams zo stránky Natural News píše:

„Za posledný rok sa zelenej tyranskej byrokracii EÚ podarilo takmer zničiť energetické vzťahy západnej Európy s Ruskom. Celý európsky kontinent dnes zúfalo potrebuje energetické vstupy, aby udržal fungovanie svojej elektrickej siete.“

Aktuálne sú dodávky potravín v Európe pod priamym útokom prostredníctvom viacerých plánov, ktoré sa zdajú byť navrhnuté tak, aby skoncovali s cenovo dostupnými potravinami a zároveň, aby sa elektrina stala nedostupnou pre podniky a domácnosti.

„Nemecko zakazuje farmárom riadne hnojiť pôdu preto, aby napĺňali zelenú agendu EÚ,“ uvádza stránka Breitbart.com.

„Od štvrtka minulého týždňa je používanie dusičnanových hnojív v Nemecku značne obmedzené na veľkých plochách poľnohospodárskej pôdy v Severnom Porýní-Vestfálsku,“ uvádza stránka s odkazom na jednu z najhojnejších oblastí výroby potravín v Nemecku.

Zákaz vychádza z toho, že byrokrati Európskej únie vedú vojnu proti dusíku, základnému prvku, ktorý tvorí takmer 80% zemskej atmosféry a je rozhodujúci pre pestovanie poľnohospodárskych plodín.

Po vyhlásení vojny uhlíku – stavebnému kameňu biologického života – sa globalisti teraz zameriavajú na dusík ako prostriedok na zámerné vyvolanie rozsiahleho hladomoru a masovej smrti (depopulácie).

Zahoďte okuliare a zlepšite si zrak

Autor: Sean Adl-Tabatabai, newspunch.com, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. Úřady „unesly” dítě rodičům, aby na něm provedly lékařský zákrok
  https://nastub.cz/w/t1g6k5Mcpkh7pGgtu6B4j2?title=0&warningTitle=0&start=12s

  • KOVIDBARÓN!

   ,,,,úrady neuniesli dieťa rodičom,ale uniesli ho úradmi,aleb oskôr tajnými službami najatí zmrdi a to je rozdiel-podobne ako aj u hocičoho napríklad v stavaní primyselných parkou v strede úrodných polí a krásnych pastvín,pretože priemyselné parky nebuduje investor,ale roboši-z vaších radov poddaných,,,,

 2. Už sa dejú veci aj v slovenskej COOP Jednota – nechcem sa identifikovať, tak neuvádzam presne. Známy prípad je z Čiech – myslím 3 experimentálne predajne nastavené na ID karty a uhlíkovú stopu!

 3. Len občiansky vzdor a vojna proti politikom, čo toto budú tlačiť na Slovensku, nič iné neprichádza do úvahy ! Zásoby potravín a pestovanie doma a pod. Samozrejme aj vyzbrojenie sa ! Keď už odísť z tohto sveta, tak aspoň zobrať so sebou niektoľko takýchto zmrdov ! Inak zoštátnenie energeticky a všetkých strategických podnikov, vrátane vody, plynovodov, ropovodov, sýpok a pod. ! Domobrana atď. ! Spolupráca s rovnakými organizáciam v rámic V4 a koordinovanie spoločných činností ! Umieranie v nasledujúcich rokoch očkovaných dá tomu inú rýchlosť !

  • KOVIDBARÓN!

   ,,,,jediným vzdorom je prestať otročiť na satanistov,zúčasťovať sa volieb,využívať banky a brať si pôžičky,prestať jazdiť na autách,nepoužíva moderné siete a zariadenia a nemnožiť sa,,,,toto vy ale nikdy neurobíte a preto je všetko ako má byť a podľa ich plánov,,,,

   • Marek Košice

    KOVIDBARÓN, presne tak ako píšeš……. Tento tvoj stručný príspevok je jeden z najlepších, aké som tu za posledné takmer tri roky čítal….

   • Blbost,to vylezieme na stromy ? a čo tak zobrat zbrane do rúk a zlikvidovat satanistov a ich prisluhovačov,čo ? to sa vám nikomu nechce,radšej mudrovat a nadávat,že ? Stále a aktuálne je pravidlo-buď zabiješ ty,alebo budeš zabitý,inej cesty niet.Pochopte to prosím už.

    • zatial nikto

     Suhlasim aj s tebou aj s tymi ktorymi odporujes-lenze odkial zobrat
     1.automaticke a ine este tazsie zbrane
     2.dostatocny pocet vojakov ktori nemaju v hlave nasrate a vedia za co bojuju a maju dostatocnu etiku na zaobchazanie so zbranami-vedia koho maju a nemaju likvidovat

 4. mariankosmac

  Zaujimavé veci aj kazatelia potia alebo aspoň tento: Kazateľ tvrdí, že sa blíži koniec sveta: Toto podľa neho naznačuje príchod súdneho dňa

  SAN JACINTO – Kazateľ súdneho dňa Tom Hughes z Texasu sa môže pochváliť obrovskou sledovanosťou na sociálnych sieťach. Vo svojom poslednom príspevku veľmi nesrší optimizmom, pretože tvrdí, že správanie ľudí nasvedčuje tomu, že sa nezadržateľne blíži koniec sveta.

  Americký kazateľ Tom Hughes je presvedčený o tom, že „koniec času príde, keď Pán príde na Zem, aby nás vrátil domov“. Uvádza to vo svojom najnovšom príspevku „The Collapse of Everything!“ Pozoruje a hodnotí v ňom veci, ktoré nás dennodenne obklopujú, pričom mnohé z nich považuje za znamenia, že sa blíži súdny deň. Tieto udalosti vraj budú naberať na intenzite. Radí sem prírodné katastrofy a vojnu, ale aj urážky.

  Hughes pritom poukazuje na Evanjelium podľa Matúša 24:7-10. „Lebo povstane národ proti národu a kráľovstvo proti kráľovstvu. A bude hlad, mor a zemetrasenie na rôznych miestach. Toto všetko je začiatok smútku. Potom vás vydajú na súženie a zabijú vás a všetky národy vás budú nenávidieť pre moje meno. A vtedy sa mnohí pohoršia a budú sa navzájom zrádzať a nenávidieť.“ 

  Kazateľ použil túto biblickú pasáž na to, aby sa pokúsil dokázať, že ide o varovanie od Boha. „Človeče, hovoríš o tom, že si urazený, myslíš na Ježišove slová, kde budú mnohí urazení. Zdá sa, že všade, kam prídete, sú všetci urazení. Ježiš nám hovorí, že v skutočnosti sa to ešte zhorší.“ Mnohí jeho nasledovatelia s ním súhlasia. „O všetkom rozhoduje Boh. Neprekvapuje ho, čo sa deje,“ skonštatoval jeden z nich. 

  Autor: Zoznam/gab

  • Objektívne

   Budete sa musieť rozhodnúť či má pravdu Biblia alebo tí čo hovoria, že mimozemšťania budú zachraňovať.
   https://www.youtube.com/watch?v=PyxtGRDrY7g

   Len by som poznamenal, že náboženskí kazatelia nevedia čo sa presne odohraje v súdny deň i keď mnoho svätých kníh, legiend, povestí a mytológií to naznačuje. Majú to pred nosom, celé roky to čítajú, ale ich náboženská degenerácia im nedovolí myslieť na nič iné len, že Kristus zachráni veriacich. Iní oznamovateia presviečajú ovce, že potlačené technológie budú dané ľuďom a už bude len prosperita. To je niečo ako tie holuby, ktoré budú samé padať do huby každému.

   • zatial nikto

    Ti co hivne rasy hovoria ze mimozemstania budu zachranovat,klamu,pozitivne rasy to neslubuju ale ani nevylucuju,zachranovanie by sa vsak netykalo vsetkych,ale len starseed-to su vlastne agenti mimozemstania prezleceni za normalnych ludi bud taki ktori su tu na rychlej navsteve,alebo aj inkarnovani-niektori to vedia,ini to zatial nevedia ze su momozemstania

    • zatial nikto

     Rozpravka o zachranovani mimozemstanmi nahrava do ruk systemu,pretoze vyvolava v ludoch pasivitu k systemu miesto boja

   • Podľa mňa – Objektívne, aj zatiaľ nikto – máte triezvy pohľad na skutočnosť.
    Tiež si myslím, že náboženskí kazatelia nevedia, čo sa odohrá počas cirkvou vymysleného (alebo naplánovaného?) tzv. „súdneho dňa“. Pod nosom majú len útržky biblických zlátanín obalené nánosom nezmyselného balastu rôzneho druhu, plus zmúteninu Ježišovho Stručného, Priamočiareho učenia s kristovým…akým „učením“? …veď tento posmrtný pozemský židovský klon Pravého, za stručnú a jasnú Pravdu umučeného Ježiša (!bez územnej aj náboženskej príslušnosti!) nepriniesol NIJAKÉ učenie – teda, aby som bola presná, biblia sa o žiadnom učení židovského krista nezmieňuje. Jedinou úlohou tohto žido-falzifikátu bolo nasekať na Zemi kvantum kostolov a vytvoriť rôznorodú cirkev s príkazmi, zákazmi, odpustkami a ďalšími, ľud ožobračujúcimi poplatkami.

    K čomu došlo vzápätí po zavraždení Ježiša? Evanjelisti (Matúš aj Marek) sa zhodujú vo výpovedi, že „po Jeho odchode zavládla tma“… Ako vidíme – nielen v telesnom zmysle, ale aj v duchovnom: Pravdu po celý čas až dodnes pevne drží pod krkom vrcholec pyramídy.

    • Objektívne

     Môj názor je, že postava Ježiša Krista je falsum. Bytosť o ktorej Biblia hovorí, že vstala z mŕtvych by nedopustila aby ju niekto vystavoval v zúboženom stave na nejakom kríži. A na túto ohavnosť nás nútia pozerať sa 2000 rokov. Niekto ovšem ukrižovaný mohol byť, tak aby to určitým ľudom vyhovovalo. Príbeh je ale iný.

     Slnko s jeho životodarnou a ochrannou povahou bolo personifikované už pred mnohými tisícročiami ako neviditeľný stvoriteľ a boh. Bolo známe ako „Boží syn“, svetlo sveta, spasiteľ ľudstva. Slnečný boh Egypta – Hórus, on je Slnko a jeho život je sériou alegorických mýtov zahŕňajúcich pohyb Slnka na oblohe. V skutočnosti je Hórov príbeh takýto:

     Hórus sa narodil 25.decembra panne menom Isis-Meri. Jeho narodenie sprevádzala hviezda na východe, ktorú nasledovali traja králi. Už v 12.rokoch hlásal svoje učenie. Hórus a jeho 12.učeníci cestovali po krajine a konali zázraky ako uzdravovania chorých alebo chôdza po vode. Mal mnoho prezývok ako Pravda, Svetlo, Pomazaný, dobrý pastier, baránok Boží a mnoho iných. Po Typhonovej zrade bol Hórus ukrižovaný, pochovaný a po troch dňoch vzkriesený.

     Tieto Hórové atribúty, či už pôvodné, alebo nie, sa vyskytujú v mnohých kultúrach sveta, u mnohých iných bohov, ktorí majú rovnakú mytologickú štruktúru.

     – Attis z Phyrigie, zrodený z panny menom Nana 25.decembra, ukrižovaný, uložený do hrobky a po troch dňoch vzkriesený.
     – Krišna z Indie, porodený pannou Devaki so signálnou hviezdou na východe, konal zázraky so svojimi učeníkmi a po smrti bol vzkriesený.
     – Dionýzos z Grécka, porodený pannou 25.decembra, bol učiteľom na cestách, konal zázraky ako premena vody na víno, mal aj prezývku „Kráľ králov“, „jediný Boží syn“, „Alfa a Omega“ a mnoho ďaľších a po svojej smrti bol vzkriesený.
     – Mithra z Perzie, porodený pannou 25.decembra, mal 12.učeníkov a konal zázraky, po svoj smrti pochovaný na 3 dni a potom vzkriesený, bol tiež známy ako „Pravda“, „Svetlo“ a mnoho ďaľšieho. Je zaujímavé, že posvätný deň uctievania Mithru bola nedeľa (sunday – deň Slnka).
     – Ježiš Kristus, to isté…

     Podstatným faktom je, že existuje mnoho spasiteľov z rôznych období z celého sveta, ktorí spĺňajú tieto spoločné charakteristiky. Teraz to najzaujímavejšie:

     Úsek narodenia je komplet astrologický. Hviezda na východe Sirius, je najjasnejšou hviezdou, ktorú je 24.decembra
     vidieť v línii s 3 hviezdami Oriónovho pásu. Tieto 3 hviezdy sa dnes nazývajú rovnako ako v minulosti: Traja králi. Spoločne ukazujú na miesto východu Slnka 25.decembra, preto traja králi „nasledujú“ hviezdu na východe aby našli východ Slnka – zrodenie Slnka. Panna Mária je súhvezdie Panna (Virgo). Starobylý znak pre toto súhvezdie je upravené „m“, preto Mária aj ostatné panny ako Myrra, Maya začínajú písmenom „M“. Virgo je tiež známe ako chlebový dom (Betlehem) (panna držiaca snop pšenice), reprezentuje august a september, čas žatvy. Betlehem je odkaz na miesto na nebi a nie na Zemi. Prečo Boží syn umiera? Súvisí to so zimným slnovratom. Slnko 22 decembra „umiera“ – dosahuje najnižší bod na oblohe a 25.decembra sa znova pohne aby prinieslo teplejšie dni a jar.

     • Objektívne: Ja osobne som veriaca, ale občas rebelujem. Ale mám dobrú známu, dcéra evanjelického farára, ktorá už ako 12-13-ročná položila svojmu otcovi otázku, či on tomu všetkému verí, čo káže. On, (zaskočený) že samozrejme… a ona, že a čo, ak by aj ona, ako panna, porodila takého Ježiša? Otcova odpoveď bola pre ňu tak drastická, že odvtedy prestala veriť v celý ten humbug, čo rozne cirkvi dookola verklikujú svojim baránkom! A je to celkom logické: panna a porodiť – je to síce možné, ale…

     • zatial nikto

      Pekne.
      panna a porodiť – je to síce možné, ale… len v predstave vytunelovaneho mozgu alebo u mimozemstanov 5d-neopartogeneza

     • zatial nikto

      Ah este umele oplodnenie-to by slo ako panna-no nie par storoci ci tisicroci dozadu-leda ak mimozemstanmi

     • …a ktovie, kde bol Ježiš po dlhých 33 rokov ukrytý, ak bol Pozemšťan a narodil sa Židovke…to by si po celý čas vôbec nikto nebol všimol ani Máriino tehotenstvo, ani to, že rastúci, neskôr dospelý Ježiš, už viac ako tri desaťročia chodí po okolí? Ani najbližší susedia? Však ho nepoznal vôbec nikto, keď sa zrazu objavil na Zemi. „Z neba som zostúpil,“ „Otec ma poslal“, odpovedal na otázky ľudí.
      Mária nebola Ježišova matka; Ježiš nebol Pozemšťan. Mária bola akože „matka“ kristova, čo bol Ježišov fyzicky nepresný, a rétorikou aj skutkami úplne opačný – falzifikát a „náhradník“ zavraždeného Ježiša.
      Robí sa to aj dnes (teraz by bol označený slovom „klon“). A veľmi nepresný, keď ho ani vlastní učeníci nespoznali.
      Je to Podvod. A zďaleka nie jediný. Toto je svet, kde sa nedá veriť už takmer nikomu, a ničomu.

    • Ježiš bol aramejec, vyznával mojžišové zákony.

     • Uveďte, prosím, aspoň jediný Mojžišov zákon, ktorý Ježiš vyznával…lebo ja taký nepoznám. Ježiš po príchode na Zem zrušil ešte aj „božích desatoro“, nie že by bol vyznával – akékoľvek pozemské zákony.

 5. K článku – Nemci sú dlhodobo hypnotizovaný národ! Pretože ide o kvalitný biely národ, ktorý sa nedá inak ovládnuť – len hypnózou! Alebo vykynožiť – ale to by si niekto všimol! V Nemecku prebýva židovská toxoplazma!

 6. Pozri do histórie konce svetov hlásili neustále.Zemetrasenia atď.tu boli a budú. Ľudia sa vraždili neustále. Bezbrehé strašenie ešte nikomu nepomohlo.Zbytočne to ďalej rozvádzať.

 7. 10 nových prikázaní pre klimatické náboženstvo – Prof. Walter Veith
  https://www.youtube.com/watch?v=vsUYpuTTuPw

 8. Marek Košice

  Nerozumiem jednej veci…….. Keď vakcíny majú pozabíjať ľudí a tých vaxnutých čo to prežijú (alebo zatiaľ to prežili, ale do budúcna nemusia) spraviť neplodnými, tak………. načo plánujú aj hladomor pre celý svet okrem elít?……..
  Ja už na také negatívne správy nemôžem reagovať ani pohoršením…… Pretože si tým len zdravotne uškodím, a nič sa tým aj tak nezmení…..

  • Edita Šipeky hovorila „nežer“ a zdochla na rakovinu – ty „žer“!
   Všetci sa tu umárame na nejaké pičoviny – inak by sme tu neboli! Sociálne siete sú dobre skurvená pastička! Lebo sme sociálne tvory! Dnes sme sa v krčme stretli štyria – a vyžalovali sa! Nič sa nenapravilo – ani sa nedá s minulosťou – ale bol to ventil. Takže vínečko vínečko a trápime sa ďalej! Kým sme živí. A ja sa budem radšej trápiť – ak môžem byť živý! S tým posmrtným pokojom nech ide každý do piče! Život je jediný nástroj, ktorým môžeme naplniť svoju existenciu! Tak žime – za každých okolností!

   • Ten nápis na hroboch „odpočívaj v pokoji“ nevystihuje stav duše človeka po pozermskej smrti. Tieto „záhrobmé“obdobia medzi životmi na Zemi sú pre človeka tiež rušné ako na Zemi akurát plnohodnotná škola prebieha len na Zemi. A potom na koniec po mnohých ročníkoch – pozemských životoch príde „maturita“ a tam to bude „hop alebo trop“ – večnosť ducha – človeka alebo jeho večná definitívna smrť (zatratenie).

  • No právě,chtějí omezit výrobu a produkci.S těmi očkovanými se nepočítá ,takže to bude pro zbytek stačit.Akorát nechápu,proč chemtrailsem si likvidují životní prostředí,ale asi počítají,že se po plánované redukci lidí obnoví.Kdoví jak si počínaly v těchto věcech ty civilizace před námi.

   • Ja si myslím, že každá civilizácia zakapala – bola zničená – po tom, ako zistila, že žije v Petriho miske! A to myslím vážne a k tomuto sa blížime!

   • Objektívne

    Pri minulom konci cyklu, v čase Atlantídy nebol žiadny Kristus, ktorý by zachránil veriace ovečky. Vedeli, že sa niečo strašné udeje. Preto stavali pyramídy, ale tiež tomu neverili a tak ostali niektoré pyramídy nedokončené. Keď videli znamenia na oblohe a uvedomili si, že skaza bude skutočná, tak vzhľadom na nachyľujúci sa čas začali zarovnávať hory, pohoria, kopce do tvaru pyramídy a raziť tunely. Jeden takýto tunelový systém spomenul Erich Von Daniken vo svojej knihe Zlato bohov. Tunelový systém preskúmala expedícia v roku 1971. O zisteniach expedície informovalo nemecké periodikum Bild der Wissenschaft. Povedali:

    „Rozsiahle tunely, ktoré by aj moderných staviteľov podzemia nechali zelenať závisťou, sa začali za „šiestimi dverami“. Tieto tunely vedú priamo k pobrežiu, niekedy so sklonom 14%. Podlaha je pokrytá kamennými doskami, ktoré boli jamkované a ryhované, aby boli protišmykové. Dokonca aj dnes je dobrodružstvom preniknúť týmito 55 až 65 míľ dlhými dopravnými tunelmi smerom k pobrežiu a nakoniec sa dostať na miesto 80 stôp pod hladinou mora.“

    Vchod do tunela bol objavený pri dedine Otuzco a bol nájdený 200 stôp pod povrchom zeme. Chodba viedla k šiestim vodotesným dverám.

    Zaujímavé môže byť to, že pyramídy si nechala postaviť vtedajšia elita a stavali ich vzdelaní ľudia, ale tiež to bola robotnícka trieda nižšej vrstvy. Vtedy mala elita pyramídy, v súčasnosti má podzemné základne.

    • zatial nikto

     Pyramidy-
     boli hlavne generatory cistej energie-zero point energy-vacsina z nich uz nefunguje ale funguje ta v na dne mori v bermudach-to preto sa tam stracaju lode a lietadla a to ako v case tak v priestore-pretoze energia pyramidy stale funguje a stale sa meni a ked sa zrazu vybije a je tam lietadlo ci lod,tak zmeni jej frekvencie co ma taky nasledok.
     V minulosti sa stavalo ze prsali ryby z neba-preco sa to stalo-no pretoze aj ryby sa ocitli v hyperpriestore vdaka zmene frekvencie pyramidou

  • Keď schvalovala EU komisia koncom leta stratégiu očkovania, komisárka zodpovedná za zdravie povedala, že v EU je neočkovaných 100.000.000 , a že to priveľa… Okrem toho sem prúdia ďalší MOslimáci… a nakoniec, tých čo prežijú, chcú zotročiť a urobiť úplne závislými na nich, takže aj preto chcú zničiť poľnohospodárstvo a sebestačnosť každého. Nie nadarmo Gates stavia obrovský závod na výrobu umelých potravín v Izraeli a USA, ďalší má byť myslím v Belgicku alebo Holandsku… Je tu viac indícii…

   • mariankosmac

    Koľko obyvateľov má vlastne EU? Ak by sme povedali že 440 000 000 a z toho 100 000 000 neočkovaných to je zaočkovanosť 22%. Tak neviem či je to možné, že by zaočkovanosť Euroovcí bola tak nízka.

    • zatial nikto

     nezaockovanost neovci 22%
     zaockovanost ovci 78%

    • zatial nikto

     Mas tam chybu.
     22% je nezaockovanost euro ovci
     78% je zaockovanost eu sheep

     • mariankosmac

      Viem díky za opravu, sto miliónov nezaočkovanych mi pripadalo ako dosť veľké číslo – a popritom som si neuvedomil že tých zaočkovaných je 340 miliónov, teda viac a nemôže ich byť teda 22% a doplietol som to. (aj keď ešte nevieme či nemanipulovali štatistiky alebo nedali časti ľudí placebo vax, v takom prípade by ich mohlo byť menej než oných 78%).

     • Ťažko povedať koľko je skutočne opichanych. Poznám človeka, ktorý mi tvrdil, že sa dal opichat aj s dospelými deťmi a manželkou, celý život robí v nemocnici ale je to taký arogantný, extrémne sebavedomý suverén, na všetko má jasný a nemenný názor celé desaťročia, často cestuje po svete aj s rodinou a nieje to žiaden poskok, podniká v zdravotníctve. Taký borec čo sa vyzná v brandži a dobre vie i čo ide by sa nenechal otráviť aj s rodinou. Jednoznačne vybavil bez očkovania sebe a rodine podvodom kovid pasy. Takže tých falošne opichanych tiež bude nejaký počet, nie asi veľký ale bude ich dosť.

    • Statistiky nejsou přesné, jsou cinknuté, stejně jako lidi očko i neočko. O Izraeli se psalo, že mají 98 % zaočkovanost a přitom jsou očkovaní ve skutečnosti pouze 4 %. Tak to přepočtěte na počet obyvatel. Kdo dělá ve zdravotnictví, tak se mohl s rodinou a známými naoko zapíchat. (Ve skutečnosti nejsou). To ale nikdo zatím nepozná. Co je pravda a co je fejk, těžko říci. Ale článků je o tom všude habaděj. V první vlně bylo hodně placeba. Byli určeny i pro politiky a známé osobnosti. Někdo si ale vytáhl i tu špatnou, silnou vakcénku. Postupně budou lidé umírat a jak bylo připraveno, postupně, tudíž aby to nebilo moc do očí.

     • Problém je,že oni něco přenáší i na neočko.Mě samotné se stalo,že po kontaktu v práci s nedávno vakcinovanou osobou jsem se strašně zpotila až se mi udělalo zle.Teď by asi ty roušky byly na místě. Hlavně chudáci děti oři kontaktu s opíchanými rodiči

  • Johnyneocko

   Haha konecne niekto kto sa nad tymi prispevkami tu aj trosku zamysla, uz sme mali byt vsetci mrtvi aspon 1000x a 1000x sme uz mali zazit genocidu a vseliake katastrofy ktore nas maju zotrocit

 9. Prostě si nám lumeni hrají na planetární diktátory s vyžadováním potlesku pro sebe „blahorodí, jinak sankce. 🙂 ctrl
  Dnes po dlouhé době jsem viděl zprávy v televizi na portáblu na zahradě a smál jsem se absurditě nasazených klapek obětem a prostě musím konstatovat že ti co to sledují a hltají co by svatý obrázek a pravdu jsou chuáci co mají brutální výsek informací pro formanty. Tedy ti manipulovaní žijí v metrixu ale naprosto skandálně asi hypnotizovaných těmi masmédii oligarchiády 1% neoliberálů kteří sice udělají legendy třeba vybraným aspeňákům amerika firs – především a aktuálně 3. šperků bureš, generál a lektorka nebo co to je prý s 90% přízně národa ale majitelů s maňasy tlapačových vyzíračů a rozhodně jsou jim celkem buřt jako loutky natož váš osud v zájmu sklizní stříhání ovčanu i více pár bačema.
  https://www.facebook.com/pavel.zitko.prezidentem/videos/1586352028454666

  https://dfens-cz.com/hrackar-je-vyvrhel/comment-page-7/?show=comments#comments

 10. Vyzerá to tak, že ak má liberálna čúza z rezidencie pravdu, tak Franto vyznáva rovnaké „hodnoty“ ako ona, čím by de facto priznala všetko, kto je skutočne kým !
  https://slovanskenoviny.sk/prezidentka-sa-bude-s-papezom-rozpravat-o-jednote-a-sudrznosti-v-spolocnosti/ Alebo sa mýlim??? Raz už ofce naleteli Frantovi a pobežali na mňamky…

  • zatial nikto

   Ak je tema jednotnost a sudrznost tak to staci znegovat aby sme vedeli co chystaju.
   Franta je velky iluzionista oviec

   • zatial nikto

    Inac uz maju odporcov s inym nazorom oznacenych ako zlo-
    „Pretože na to, aby zlo zvíťazilo, stačí iba to, aby rozhádalo dobro.“-povedala Caputinova

    • múdry a pravdivý citát…ktorým niekto z vyvolených ohúril slovenskú verejnosť
     problémom (a zásadným!) je to, že ho vyvolení zneužívajú na upevnenie si jedine svojej vlastnej právomoci

     • zatial nikto

      Caputinova je dobra herecka-oblbla aj moju matku-matka mi vravi-„ale ved je na urovni“
      No ano ale akej urovni-demona.

     • zatial nikto

      Franta s Caputinovou-parik co bude ohurovat novou telenovelou

 11. Inak tu krásne vidno, kto kope s čúzou ligu a pojde s ňou po inštrukcie do Vatikánu: https://www.hlavnydennik.sk/2022/12/09/prezidentka-odcestuje-za-papezom-pozrite-kto-ju-bude-sprevadzat ! Och… aj salezjánik, však asi treba deti a mládež správne usmerniť…

  • „bude rokovať aj s vatikánskym sekretárom pre vzťahy so štátmi “ – Urbi et Orbi!
   Môj už nebohý otec mi spomínal, keď bol aj s bratom vychovávaný cez vojnu – po rozvode – u saleziánov, ako tam za plentou jebávali reholníci reholné.

   • holistický prístup

    Je to ako v tom vtipe:

    Kedy je mníška najsvätejšia?
    Keď leží na krížoch a prijíma telo pána.

  • kvakcína je sloboda

   tak ako VK objasnil pôvod slova „demokracie“ – j-dem-okrást-i-je“
   tak mi napadlo rozobrať slovo „salezián“ – zalez Ján!

 12. Mohlo sa zo začiatku zdať že caputova je len taká radová ušlápnutá soroš-podržtaška (a maňásek ako zelensky) odchovaná v sterilnom liberálnom prostredí ale ukazuje sa, že je to riadna kovaná satanistka.
  Pri stretnutí s lajnovou sa zdravili prekríženými rukami tak ako to robieval Hitler – produkt anglosionistov.

  • zatial nikto

   Najvacsimi satanistami su ti ktori predstieraju hodnoty,sudrznost,mier ale pritom myslia na pravy opak-tak to je iny level satanizmu.
   V minulosti satanisti aspon nepredstierali ze su dobrymi

  • Ju riadi ten jej jebák a nadája ju adrenochrómom!

 13. KOVIDBARÓN!

  ,,,,opíchanec nenávidí neopíchanca a neopíchanec nenávidí opíchanca-aký chcete ašte dôkaz o tom,že vám je lepšie a ľajšie niekoho nenávidieť a vždy si niekde hľadať nejakého nepriateľa,ako vždy vtedy konať,kde sa niečo deje-ale to vy všetci vtedy mlčíte a ukrývate sa v pozadí a svoje ksychty anonymne ukazujete iba tu vo falošnom svete digitálu,kde podľa vaších slov falošného hnevu a falošného nesúhlasu ja viem ako vy vizeráte,,,,

  • kvakcína je sloboda

   môj sused má tri včeličky a bavíme sa rovnako ako pred tým,
   jasné, že toto je skôr výnimka z pravidla, ale každá výnimka sa počíta

   • KOVIDBARÓN!

    ,,,,vás spája iba jedno-plné bruchá (zatiaľ),,,,ty máš tri včeličky-a nezabudni zajtra či ešte dnes,že máš povinnosť pracovať za plácu na ktorú ti aj ja mám údajne prispievať,ale ja ti neprispievam,lebo aj oni sa mýlia,,,,

    • kvakcína je sloboda

     ja nemá žiadnu včeličku, dokonca som nebola ani jedinom špáraní v nose!!!
     aspoň čítaj presne tak, ako je napísané!!!
     jediný, kto tu šíri nenávisť si ty!!!

     • KOVIDBARÓN!

      ,,,,toto tvrdil aj onen boh-že je bohom a že je bez viny a kam tento svet dospel a aj ty sama si jeho dielom,,,,ty máš včeličky v hlave a aj tam dole medzi,,,,ja čítam a rozumiem všetkému pozornejšie,než by ťa včelička nevinná napadlo,,,,ja šírim pravdu-čiže nenávisť,lebo čo nepasuje-je nevhodné a preto nenávistné,,,,

    • Mne nedávno jeden môj opichany známy ( ktorý sa začal zaujímať o dianie vo svete až v dobe c19 povedal a zistil ako to s tou vakcínou je): nechceš nejaký stavebný materiál? Ja už ho potrebovať nebudem, ja už nebudem nič budovať, mám, dva roky do dôchodku…..ja za chvíľu skapem…..

     … nevedel som čo mu mám na to odpovedať.

     • KOVIDBARÓN!

      ,,,,mal si mu na to odpovedať-ja ti dobre rozumiem a súhlasím s tebou,,,,

     • zatial nikto

      Hm,mrazive precitnutie pod vplyvom vakciny?

     • Ľudia sa opúšťajú! Clivota zombies! Kurva normálna tuposť! Sú chladní! Už ťa nikto neobíme! Ešte zopár normálnych srdečných nájdeš v krčme.

    • kvakcína je sloboda

     vieš hovno makové!!!

     • KOVIDBARÓN!

      ,,,,stačí mať v ruke zrnko maku a už vieš-ako tá maková hlava vizerá!

 14. …myslím si, že to nesmie a nemôže pokračovať týmto smerom- aby niekto ,,zhora“nakazoval ľuďom ,,zdola“ koľko môžu a nemôžu pestovať…bolo by to proti prír.zákonom aj zdrav.rozumu…

  • Marek Košice

   Heurééékáááá……… Proti prírodným zákonom a proti zdravému rozumu to vo svete chodí už niekoľko storočí…….

 15. Potraviny strategický prostriedok ovládnutia Európy. Napríklad v októbri vzrástli ceny potravín v Čechách a na Slovensku o viac ako štvrtinu. Je to spôsobené nielen drahou energiou, ale aj skutočnosťou, že obchody sledujú ceny v Nemecku. Okrem toho českí výrobcovia vyvážajú viac do zahraničia a vytvárajú nedostatok na domácom trhu. Je to najrýchlejší rast cien cukru v Európe, druhý najrýchlejší v prípade rastlinných olejov, tretí najvyšší nárast cien masla, mlieka a chleba. Obyvateľstvo u nás trpí , aj keď my vyvážame značnú časť svojej produkcie z týchto komodít do zahraničia, pod tlakom nadnárodných monopolov

 16. mariankosmac

  Otec bol v Hornbachu a vravel že zdraželi postreky, že bude musieť menej striekať alebo si vyrábať domáce postreky (oboje predpokladám bude oničom, lebo ako záhradkári vravia že keď to x-krát nepostriekaš tak nemáš). Aj takto ničia aj záhradkárov – aj u nás.

  • Prírodná ochrana funguje tak, že ti 10% ovocia zožerú červíky, to ide na pálenku. Červíkmi sa živia vtáci a ochránia ti zbytok 90%. Keď otráviš červíkov, otráviš a vyhladuješ vtákov, musíš stále striekať. Postrek je ako drogová závislosť.

  • Striekaním polí otrávime nielen úrodu, ale aj seba. Treba sa vrátiť k racionálnemu striedavému hospodárstvu: tam, kde bola vlani koreňová zelenina, treba zasadiť „kompatibilnú“ nadzemnú (napr. kapustu) a ďalšiu časť pôdy nechať „ležať úhorom“. A na ďalší rok sadbu o jednu tretinu pôdy posunúť (treba však vedieť, ktorý druh plodiny sadiť po predošlom). Vtedy netreba vôbec hnojiť a úroda bude zdravá a trvácna (ak ju správne aj uskladníme).
   Ak hnojiť – tak konským hnojom (a to na deň splnu, lepšie už nejaké tie minúty po splne), ale môžeme aj neskôr – máme na to ešte celé dva týždne do novu. Na deň novu ani pri dorastujúcom mesiaci zásadne nehnojiť!!

 17. kvakcína je sloboda

  u nás toho nie je veľa, čo by mohli zatvoriť! ten svätuškársky farizejský kádehák fígeľ (nomen-omen) zničil naše poľnohospodárstvo už dávno!!!
  iní tiežpolitici hovorili, že za 10 rokov dobehneme západ vo vyspelosti – ako vidno, niet sa kam ponáhľať, ten „vyspelý“ západ nielen, že na nás čaká, ale ide nám naproti

 18. Keď Slováci, Moraváci a Češi zistia, čo všetko Nám tu už nepatrí, ale to majú kúpené nemci, holanďania, taliani, francúzi, a neviem kto všetko ešte, tak len potom im začne skladačka dávať ďalší rozmer a zmysel. Všetko kvalitné a dobré sa predáva von, lebo sme lacná pracovná sila a kto z kapitalistov západu sem išiel, aby nám akože pomáhal ?

  No zlaté oči… Rozpredávali všetky vlády, najprv sprivatizovali, rozkradli a potom predali…v živote som mal tú možnosť sa motať kade, tade a vďaka tomu aj čo to pochopiť a spoznať.

  Ja som v živote nič v záhrade nepostriekal a mal som vždy všetkého dosť…pre vlastnú spotrebu a na rozdávanie a barter tiež.

  Keď poskladáte dosť kúskov skladačky, tak to vskutku začne dávať určitý obraz. Netvrdím, že jediný a 100 percentný, šak tiež som iba na ceste…ale celkom v pohode sa mi v tom obraze poznania existuje.

  Všetci raz pôjdeme dopredu nohami, ale kým sa tak stane (môže byť zajtra, alebo o 20 rokov), tak sa oplatí žiť v poznaní, ktoré následne vytvorí v matrixe určité anomálie, v ktorých je Vaša osobná realita troška iná, ako má väčšina. Prečo sa kto rozhodne, voľba je iba na Nás.

  A potom sa začnú diať iné srandy…?!?! a potom človek-bytosť pochopí, čo myslel Sokrates jeho výrokom.

  A úplne inak sa bude javiť tento level matrixu a aj tie pred ním a aj tie nasledujúce možné – podľa úrovne Poznania.

  A to už je potom iné Sci-fi a šaráda.

  • zatial nikto

   TIE nemecke francuzske ci talianske fabriky v Cesku a slovensku vsak nepatria ani nemcom talianom ci holandanom ale korporaciam,ktore s narodmi nemaju nic spolocne.
   Tak pracujme a zivme korporacie aj nadalej aby postupne zabrali vsetko a mohli instalovat korporatny fasizmus na vecne casy

 19. Mimoriadna správa: na Marse bol spozorovaný hlodavec.
  https://www.youtube.com/watch?v=GjhGOKjoXUQ

  Ale nie, to len ďalšia z radu fake fotiek oficiálnej vesmírnej agentúry.
  Mimochodom, po tých desiatkach rokov letov do vesmíru, kedy uvidíme reálnu foto našej Zeme – gule, a nie len digitálnu grafiku?

  • Marek Košice

   Nikdy, keďže žijeme na plochej Zemi. Ja sa len obávam toho, že skôr než sa to ľudstvo dozvie, naša civilizácia zanikne….

   • Tých variant ako je vyzerá Zem, vesmír, aký má tvar a varianty ako vyzerá slnečná sústava je fakt mnoho. A tiež o historii
    Zeme.Celkom zaujímavé info o týchto veciach je aj vo videách (YouTube) My techno lab (CZ). Nedávno ma zaujala aj teória o kremíkovej ére Zeme a o pôvodu stolových hôr – pňov vgigantických stromov (Na Zemi niet lesov). Taktiež je zaujímavý príbeh o „Kostejovi nesmrteľnom“ a Kráse nesmiernej kde sa popisuje akási verzia násilne upravenej slnečnej sústavy kde pôvodné slnko – Solar bol ukradnutý a uväznený/zatienený a namiesto neho bol vesmírnym parazitom Kostejom inštalovaný nad Zem umelý objekt zvaný Slnko, ktorý je veľmi blízko planéty a má malé rozmery.
    Tých variant ako Zem naozaj vyzerá je mnoho a napriek, že sú veľmi zaujímavé tak dajú sa napísať za jednu noc na kolene aby sme boli ešte dezorientovanejší.
    A keďže neviem ako to všetko naozaj je tak mám zatiaľ postoj, že každá informácia môže byť chybná/falošná. Z toho vychádzam. Čas ukáže.

    • S tou povesťou o vesmírnom parazitovi Kostejovi nesmrteľnom (insektoid?) je podobná aj poviedka od básnika menom Jiří Wolker- O milionáři, který ukradl slunce.

    • 👍👍
     a tiež by bolo zaujímavé dopátrať sa, za čo popravili Kopernika

     • Protože udělal a prohlásil to co chtěli,ale pak se ho museli zbavit,aby to neprozradil a neřekl pravdu. Tak se to dělá s najmutými, nejdříve se jim naslibuje,ale pak musí raději rychle pod zem…

  • zatial nikto

   Ten hlodavec nebol to MUsk?
   Inac mas pravdu vacsina fotiekz vesmiru je falosna grafika,pozemstan mimo nikdy nebol,nie je na to technologia,von sa neda ist na nejakej rakete-Zem je dimenzia-sfera-na odchod je potrebna tech.na zmenu frekvencie lode a emulaciu frekvencie miesta a casu kde sa chce ist-teda v hyperpriestore-eter

   • zatial nikto

    Taktiez je mozne odist cez slnko alebo ciernu dieru-ale ked nekontrolujes frekvencie pri vychode tak ta to hodi kde chce-vysledok je nepredvidadelny-slnko ma vzdy protipol a tym je cierna diera a to su portaly-nase slnko ma protipol-ciernu dieru v suhvezdi andromeda-v riti konstelacie Byka

    • zatial nikto

     Pozemska veda to ma naopak-tvrdi ze gravitacia je nasledok hmoty-je to naopak-gravitacia ako vektor vedomia sposobuje tvori hmotu

    • zatial nikto

     Doslova na Zemi sme v Riti

    • zatial nikto

     slnko nie je radioaktivna gula ako sa tvrdi a da sa cez neho prejst bez ujmy-slnko je tiez sfera-dimenzia a to velmi vysoka-sfera vysokych duchovnych bytosti

     • Objektívne

      Gravitácia zatiaľ nie je pochopená, tak ako mnoho iných javov. Vo Všeobecnej teórii relativity je veľa vecí chybne, sú spôsobené chybnými predpokladmi a vysvetleniami, ktoré siahajú až k Maxwellovi. Einstein nerozpoznal, že s našou planétou sú spojené dve polia. Jedným z nich je magnetické pole (severný a južný pól) a druhým je gravitačné pole Zeme. Magnetické pole Zeme je v jeho teórii tabu. Zatiaľ neexistuje zjednocújúca teória, ktorá by vysvetlila všetky javy v mikro aj makro svete. Taká teória je snom vedcov už minimálne 100 rokov a hovorilo by sa jej teória všetkého. Exituje solídny náznak takej teórie (Teória Multidimenzionálnej Reality), ale nikto s ňou zatiaľ nenarába, všetci sú v zajatí hmoty, Einsteinovej, alebo tej kvantovej.

     • zatial nikto

      Gravitacia je pochopena ale len mimozemstanmi.Zem podla nich plocha nie je je ale viac splostena nez gula na falosnych fotkach co nam ukazuju.
      Jej lepsi nazov podla tvaru by nebol gula ale geoid alebo toroid

     • Objektívne

      Súčasná veda netuší akým spôsobom je generované magnetické pole Zeme. Súvisí to s tým, čo je v strede Zeme a to nevedia. Predstava nejakého tyčového magnetu je smiešna, s roztaveným železným jadrom to nie je o moc lepšie. Roztavené železo stráca magnetické schopnosti, tudíž by nemohlo generovať magnetické pole. Namiesto toho prišli s teóriou dynama, ktorá teoretizuje, že magnetické pole je generované konvekčnými pohybmi v tekutom vonkajšom jadre zeme. Jedným z problémov tejto teórie je, že nevedia vysvetliť zdroj potrebného tepla a proces fungovania geodynama. Jedným z dôvodov je, že všetky rýchlostné polia, ktoré tvoria toroidné polia, nemôžu pôsobiť ako dynamo.

     • zatial nikto

      Zem rovnako ako atom je toroid a to jednak tvarom ako aj energetickym fluxom vektorom.Ked to vyzera ako toroid tak sa to asi aj sprava ako toroid ci nie?
      Lenze kym sa vedci nezacnu zaoberat vedomim,eterom=hyperpriestor tak konecnu unifikacnu multidimenzionalnu =spiritualnu teoriu neziskaju

     • zatial nikto

      Zdrojom vsetkeho je eter-vedomie a tam je treba hladat na pochopenie gravitacie,magnetizmu hyperpriestoru a inych fenomenov.Materialisti to nemozu pochopit

     • zatial nikto

      Taktiez problemom pozemskej vedy z pohladu mimozemstanov je tiez pouzivanie matematiky na baze 10.Ako sa to vola-decimalny system?
      Podla nich by sa mal pouzivat duodecimalny system teda 12.Moze sa to zdat jedno,ale tvrdia ze bez toho sa dalej neposunieme.System 12 totiz lepsie vysvetluje charakteristiky toroidu a pod.

 20. Vážne uvažujem nad tým, že sa presťahujem natrvalo do Ruska,alebo Bieloruska.To sú krajiny,kde WEF nemá dosah.Lukašenko nikdy nebol na žiadnom z ich stretnutí,Putin síce áno,ale o tej zrúdnej bande psychopatov si určite spravil svoj názor.Veď aj vo svojom prejave na Valdajskom fóre o tom hovoril…Každý politik z EÚ na poste či už premiéra,prezidenta či ministra vďačí za svoju funkciu rôznym sorošovským nadáciám,Aspen inštitútu,alebo WEF a podľa toho to bude v „demokratickej“,liberálno-fašistickej,totalitnej EÚ najbližšie roky aj vyzerať…Zatiaľ čo tu budeme“demokraticky“mrznúť a kapať od hladu,v strašných“diktatúrach“ako Bielorusko, či Rusko budú mať normálne potraviny, budú používať fosílne palivá,nikto ich nebude vyháňať z ich domov a pozemkov, budú aj naďalej používať hotovosť, atď…Čoskoro sa uvidí…

  • Marek Košice

   „Vážne uvažujem nad tým, že sa presťahujem natrvalo do Ruska,alebo Bieloruska.To sú krajiny,kde WEF nemá dosah.“ ……………… Áno….a preto Putin bol X krát hosťom WEF, že? …….. Chlape, máš zjavné medzery ohľadom diana vo svete…. A pritom stačí len dať si do googlu vyhľadávať v obrázkoch tieto dve slová : WEF PUTIN
   …Tak čo, stále sa chceš sťahovať?

  • Do Bieloruska – to je ako do Turecka – to je časovaná bomba kedy sa to tam všetko zosype a začne Ukrajina C2 v inej verzii. Lukašenko balancuje na ostrí žiletky – pomáha Západu likvidovať Rusko ale keď mu je najhoršie vždy uteká za Putinom aby mu pomohol. Putin ho už 2 či 3 krát zachránil pred likvidáciou.
   A naviac je Bielorusko Globalistami umelo vytvorené agitačné stredisko mraxizmu, riadené zo Západu a vydržované Ruskom bez ktorého neprežije (tak ako pobaltské „štáty“).
   Starý Lukašenko už 30 rokov čaká že západ porazí Rusko on/jeho syn bude dosadený ako Amperátor – cár rozloženého Ruska pod kuratelou Západu. Lenže na to čaká aj jeho konkurent Medvedev. Oba sú podlí zradci posluhujúci Západu. Aj s Erdoganom. Všetci traja lížu zadky Západnému páníčkovi.
   Najradšej zostať doma a keď už vták do Ruska.

 21. KOVIDBARÓN!

  ,,,,putinkoprcačkár-to chce jadro,lebo mnohí tomu ešte nerozumejú,že čo to vlastne je to jadro a tá sila,,,,ak na to stlačenie ty sám nemáš-tak ma ku tomu tlačítku nechaj luxusne a hlavne veľmi veľmi veľmi rýchlo priniesť a JA sám ti to ukážem za polsekundy bez váhania!,ako sa tu v sebaobetovaní akože umiera,pretože čo má žiť-žiť aj bude,,,,

 22. Libor Malý vysílal živě cca 1 hodiny
  žije ještě prezident Zeman?, co lze během několika příštích měsíců očekávat od tzv. české vlády?
  https://www.facebook.com/100084617054786/videos/665952001897577/
  *****
  Odkaz na německou píseň z vysílání Libora Malého

  Hodně silné Prý za tuto píseň facebook blokuje. Nebudu psát její název. Píseň je staršího data, ale jako by byla psaná pro tuto dobu. Poslechněte si.
  https://www.facebook.com/janka.stastna.35/videos/437792955043530/

 23. Charlie Chaplin – nejlepší proslov
  https://www.youtube.com/watch?v=q74eBzI_Qrw

 24. Marekovi z Košíc,chlapče,medzery máš ty.Čo sa týka diania vo svete ,tak nemáš ani šajnu čo sa deje.Okrem čítania regionálnych novín a pozerania hlavných mainstreamových správ by si si mohol pozrieť aj viacej alternatívnych médií,aby si mal objektívnejší názor.Ano,Putin bol párkrát na WEF, veď som o tom písal, takže nabudúce čítaj všetko,ale vykašľal sa im na to celé fórum,a silne pochybujem,že tam ešte niekedy nabudúce príde.Čo také môže starý, oplzlý,narcistický psychopat Schwab ponúknuť chlapovi, ktorý je sám multimiliardár, má najviac jadrových zbraní na svete a krajinu s najväčším nerastným bohatstvom na svete?To svoje na hlavu postavené, zvratené fórum? Áno,samozrejme, že by mal radosť,keby bol Putin rovnaká babka,ako všetky tie bezcharakterné a bezvýznamné hovná typu Macron, Rutte, Melloniová, Trudeau,Heger,Čaputová,Scholz,Fiala a ďalší…Lenže Putin nie je Schwabovi,ani ďalším globalistom nič dlžný,oni ho k moci nedostali, takže sa im neklania,ako tí takzvaní „mladí lídri“o ktorých píšem.On aj skutočným lídrom je!Má svoje vlastné fórum.Pozri si Putinov prejav z fóra v Petrohrade,na ktorom veľmi dobre opísal americko-európsku zvrátenú,liberálno-totalitnú „demokraciu“.Mimochodom, je to na Googli.Stačí tam napísať Putin, Ekonomické fórum,Petrohrad 2022.

 25. A ešte Marekovi z Košíc.Napíš do Googlu presne toto:Is Putin in the same boat as Schwab’s World Economic forum? Vyhodí tí stránku vk.com,neviem, či vieš po anglicky,ak nie daj si to preložiť.Je tam na to všetko dosť objektívny názor.Potom napíš.

 26. zatial nikto

  Dnesny titulok na cz 24 news:
  „Fialovo vládní rozdávání. I přes varování odborníků dostanou přidáno vojáci a policisté. Zločinecká vláda si kupuje loajalitu silových složek.“
  Tak aby ste vedeli na koho strane stoji policia a armada-proti obcanom.
  Ked sa neprebudi policia a armada ako tvrdim,tak mame brutalny problem a to bojovat neozbrojeni proti satanovi

  • Podobne ako na Slovensku v t.č. – neprimeraným spôsobom (v pomere k ostatným profesiám) zvýšili platy bielej mafii – akože – nemocničným lekárom.
   P.S. Odmena za poslušnosť v čase – covidovom a v čase – vakcinačnom.
   A -zaviazanosť lekárov – voči politikom a štátnej správe do čias – budúcich..

 27. Díky za ten obrázek Schwaba.Ty oči. I zakřivení víček,atd.,podle rozboru oftalmologa,očního lékaře a vědce Muldaševa, se jedná o typ necharakterního a zlého člověka. Škoda,že se u nás přestaly tisknout jeko knihy ( v čr vyšla jen část a šmytec) Rád jsem si v nich četl. Ale u schwaba ani muldaševův rozbor není potřeba,ten chlad a kámen bez duše v těchto očích,brr.

  • Nemyslím si, že v prípade redukcie populácie na pol miliardy bude šváb v tej výkonnej elite či riadiacej superelite. On je skôr hovorca, vývesný štítok, frontman – reklama.

 28. svatoslav butora

  Tak to vyzerá, že po boji s uhlíkom a po víťazstve nad dusíkom začnú Svetovládni Idioti bojovať s gravitáciou. Ich duševná prevaha bude nespochybniteľná. Nebude nikdo kdo by si ich víťazstvo mohol privlastniť.

Pridajte komentár

*