Pád Luciferom dominovaného Západu je hrozný, no pre napredovanie ľudstva nevyhnutný krok


Print Friendly, PDF & Email

Pád Luciferom dominovaného Západu je hrozný, no pre napredovanie ľudstva nevyhnutný krok

(Mike Adams, Natural News) Nedávny podcast stránky Natural News (video na konci článku) odhaľuje ohromujúcu pravdu: Takmer všetky inštitúcie modernej západnej civilizácie bránia ľudstvu v pokroku, pravde, slobode a šťastí.

Takmer bez výnimky bola každá západná inštitúcia – vláda, médiá, zábava, šport, vzdelávanie, financie, technika, veda, medicína a ďalšie – ovládnutá protiľudskými, luciferskými silami, ktoré presadzujú politiku zakorenenú v čistom zle.

Ide konkrétne o tieto oblasti ľudskej civilizácie:

 • Opatrovanie detí, pedofília a transgenderové mrzačenie.
 • Satanizmus a luciferiánska indoktrinácia.
 • Protiľudská depopulácia.
 • Masová cenzúra a potláčanie ľudského poznania a pravdy (Google, Facebook, YouTube, Twitter atď.).
 • Masová otrava ľudstva prostredníctvom toxických potravín, toxických liekov a toxických falošných správ.
 • Masová poslušnosť a autoritárska kontrola nad konaním jednotlivcov.
 • Hromadné sledovanie / totálny zásah do súkromia a právo byť ponechaný sám sebou.
 • Demontáž potravinových zdrojov (hlad / utrpenie / nedostatok), ktoré živia ľudskú civilizáciu.
 • Demontáž energetických zdrojov, ktoré udržujú fungovanie ľudských ekonomík.
 • Vyvinuté biologické zbrane označené ako „vakcíny“, ktoré sú určené na dosiahnutie globálnej genocídy.
 • Útoky na rodinné hodnoty, mužov belochov, heterosexuálne páry, rozum, racionalitu a normálnosť.
 • Útoky na biosféru / geoinžinierstvo (pozrite si nedávny bombastický rozhovor s Dane Wigingtonovou).

Biely dom v USA teraz najíma priamo satanistických homosexuálov ako Demetre Daskalakis, ktorého fotografie sú uvedené v zdrojovom článku.

Nosí koženú bondovku S&M v tvare hviezdy satanského pentagramu a má tetovania zobrazujúce luciferiánsku tematiku. Je zobrazený na fotografiách naznačujúcich, že má sex s inými homosexuálmi, ktorí sa identifikujú ako zvieratá.

Predstavitelia Bieleho domu to všetko očividne vedeli predtým, ako ho najali. To znamená, že chcú, aby ste vedeli, že vám vládnu luciferiánski homosexuáli.

Tu je kompozícia fotografií (fotomontáž), ktorá koluje a ukazuje, čo je podľa môjho názoru kabala zvrhlíkov a šialencov, ktorí teraz predstavujú nelegitímny Bidenov Biely dom:

Vyzerá to ako „Satan’s Evil Avengers“ (Satanovi Avengeri). „Admirál“ vľavo je tak duševne chorý, že si myslí, že je žena. V súčasnosti jedna štvrtina amerických demokratov skutočne verí, že muži môžu otehotnieť…

Je preto prekvapením, že Bidenov režim presadzuje mrzačenie detí (zmenu pohlavia predpubertálnych detí), pedofíliu, sodomiu a indoktrináciu detí v štátnych školách?

Musíte pochopiť, že to, čo tu vidíte, je prítomné aj v Kanade (kde je premiér Justin Trudeau, prezývaný Justin Castro), Veľkej Británii, Nemecku, Francúzsku, Austrálii, Ukrajine atď.

Takmer všetky národy západnej civilizácie sú riadené démonickými šialencami a zvrhlíkmi, ktorí pohŕdajú ľudstvom a uctievajú Satana. A už to ani neskrývajú. Démoni vyšli, aby ich videl celý svet.

Neplačte, keď sa démonmi zamorené inštitúcie západnej civilizácie zrútia do záhuby

Čím viac pochopíte úroveň čistého satanského zla, ktoré zamorilo vlády a inštitúcie západnej civilizácie, tým ľahšie si uvedomíte, že ich kolaps je nevyhnutným krokom k tomu, aby sa ľudstvo niekedy oslobodilo od vlády zla.

Ľudstvo nikdy nebude slobodné (alebo príčetné), pokiaľ títo šialenci, zvrhlíci, démoni a úchyláci, ktorí sexuálne zneužívajú deti, zostanú vo vedení. Prichádzajúci pád západoeurópskych démonických vlád (a falošných nekrytých mien) je pre svet vlastne požehnaním.

Ako znížiť cholesterol a vyčistiť cievy

To neznamená, že utrpenie nebude. Určite bude. Ale zánik tohto luciferiánskeho globálneho zločineckého kartelu je absolútne nevyhnutný krok pre znovuzaloženie a prebudovanie ľudských spoločností zakorenených v kresťanských princípoch, rodinných hodnotách a poctivých peniazoch.

Mimochodom, neexistuje žiadna reforma tohto systému zvnútra. Dá sa len úplne rozobrať a celý vymeniť.

Našťastie pre nás všetkých, ktorí sú pro-ľudskí, pro-kresťanskí zástancovia života a slobody, sa západné národy ovládané luciferiánmi rozkladajú pod politikou ekonomickej samovraždy.

Prerušujú svoje vlastné dodávky energie, potravín a infraštruktúry. Žiadajú koniec ľudskej civilizácie prostredníctvom „zelenej“ energetickej agendy a mrzačenia detí LGBT ideológiou, v kombinácii s genocídnymi biozbraňovými „vakcínami“ a masovou otravou sveta pesticídmi, herbicídmi a chemtrailami.

Sú tak šialene šialení a arogantní, že si ešte neuvedomujú, že už dali do pohybu kolesá, ktoré zničia celý Západ, zničia vlády, centrálne banky a inštitúcie, ktoré sú všetky zakorenené v démonizme a protiľudských programoch. Sú na ceste k dosiahnutiu vlastnej skazy.

Medzitým tí, ktorí sa pripravujú na prežitie kolapsu, prejdú peklom, ktoré sa práve rozpútavá na našej planéte. Napokon však dosiahnu pozíciu, v ktorej dokážu pomôcť znovu nájsť a vybudovať ľudskú spoločnosť po kolapse súčasného luciferiánskeho systému.

Prežijú len tí pripravení, kým nevšímaví budú zavrhnutí

Inými slovami, pripravte sa na totálny kolaps západnej civilizácie v skutočne biblickom meradle, pretože presne tam to smeruje.

Pre ľudstvo ale bude požehnaním, keď konečne uvidí, ako sa piliere satanizmu a zvrátenosti rúcajú a horia, čo umožňí Bohu ctiacim šampiónom života a slobody vytvoriť úplne novú civilizáciu zakorenenú v rozume a slobode jednotlivca.

Je čas zatýkania zvrhlíkov a zneužívačov detí. Pošlite ich do väzenia na doživotie. Zničte systémy tyranie a nezákonnosti, ktoré ohrozujú budúcnosť ľudstva. Obnovte slobodu hospodárenia, slobodu prejavu a slobodu nesúhlasu.

Ľudstvo je na vrchole svojho najničivejšieho – ale aj sľubného – kľúčového bodu v histórii.

Najdôležitejšie je, ako sa vysporiadame s pripravovanou, umelo vykonštruovanou krízou: Vzdáme sa tyranii, alebo sa postavíme za budúcnosť ľudskej slobody?

Voľba je na nás. Ja volím slobodu!

Celý podcast Situation Update stránky Natural News nájdete na Brighteon.com alebo vo videu nižšie:

Zbohom vysoký krvný tlak

Autor: Mike Adams, Zdroj: naturalnews.com, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. Slovensko a Rakusko maju v Europe asi najvacsie zasoby kvalitnej podzemnej pitnej vody! A co sa chysta od januara? Nuz precitajte si a dobre sa zamyslite, co dalej…
  https://www.infovojna.bz/article/vodarne-hrozia-rapidnym-zvysenim-cien-vody-vino-alebo-vodka-budu-mozno-lacnejsie-ako-pitna-voda-firmy-hospodarstvo-a-cela-ekonomika-statu-skolabuje-varuje-boris-kollar-a-vyzyva-na-okamzity-zasah-statu-formou-zastropovania-cien-energii !
  Mne to vychadza len vidlami proti zodpovednym… alebo chcete prist o cely svoj majetok ako neplatici? Uz sa to netyka len elektriny a plynu, POZOR !

  • 8. Osmý div světa

   Voda dostupná všem: To byl další z cílů Muammara Kaddáfího. Proto nechal vybudovat zavlažovací systém, který sám označil za osmý div světa.
   https://www.dotyk.cz/magazin/muamar-kaddafi-terorismus-libye-30001210.html

   • So stovkami artézskych studní po celej Líbyi pod púštou…Bol to borec, vyznal sa a dvíhal životnú úroveň Líbyjcov o akej nesnívali ani mnohí Európania!!!

  • Do januára to nestihnú. V januári už budú všetci zapredanci a vlastizradcovia vyhnaní, na úteku alebo v base!

   • Bodaj by ste mali pravdy

   • Kéž by jste měl pravdu.U nás v ČR se totiž na nás chystají od nového roku restrikce shodné s gestapem za protektorátu.Už se formuje speciální oddělení a v TV,pokaždé když ji pustím ukazují na chvilku oprátku nebo gilotinu, Pokud neodstraníme současnou vládu fialy a jeho pětikoalici,začne u nás teror.CHystají to.

   • Zatiaľ to na to nevyzerá, Veľký reset beží na plné obrátky.

   • Odkiaľ beriete takú istotu???? Ja tvrdím ,že nie

    • Marek Košice

     Lea, keď odpsiuješ formou, z ktorej nie je poznať na koho reaguješ, aspoň napíš nick dotyčného, daj za tým dvojbodku, a tak sa vyjadri… Ani boh nezná, či sa vyjadruješ k Brunero, alebo k Redakcii… či možno ešte k niekomu inému??? …

     • Lea je v okne redakcie, ale máš pravdu Marek, že by sme mali aj tak skonkrétňovať adresáta našej reakcie – aby sa to nedomotalo ako v Slove Najvyššieho

   • Ani náhodou

   • Už neverím ničomu. Ani len túto zapredanú vládu nedokážeme zvrhnúť. Doslova zo všetkého čo sa deje mrazí.

 2. Při čtení příspěvku mě napadla písnička ivana hlase – na kolena
  https://www.youtube.com/watch?v=Y19eJHSY1RY
  třeba mi někdo objasní proč mě napadla?!

  • Každý jednotlivec má dělat pokání ( změnit své smýšlení) a hledat cestu k Bohu dokud je ještě čas. Kleknout a přiznat si své chyby, selhání a to, že doposud nechtěl jít po Božích cestách. Bůh je dobrý a miluje všechny lidi, jenom mnoho lidí to nevidí a Boha obviňují ze všeho, co se jim nepovedlo. Pán Ježíš v Bibli říká: “ Já jsem přišel, aby měli hojnost.“ Ďábel, nebo Satan je ten, který je zloděj. Krade všechno dobré a ničí lidské životy. Obraťte se všichni k Bohu, nebo chcete raději do pekla? Tam to není jako v pohádkách. Je to věčné utrpení v ohnivém jezeře!

   • Adrianka, veľmi pekne a múdro ste to napísala. Treba sa modliť a robiť pokánie. Len Boh je cesta, pravda a život.

    • Marek Košice

     Pánbičkárky….. Mali by ste si uvedomiť, že Boh stvoril len dušu, a Satan nás sem stiahol do tohto „kvázihmotného sveta“ a dal nám toto vedomie brutálne obmedzujúce TELO… A ten istý Satan každého, koho v tomto živote skutočne NEOSVIETI, stiahne naspäť dole do tela po smrti tohto súčasného tela…… Tak to je.

    • Danielka, absolutne s tebou súhlasím, len si prosim zapamätaj , že pri vykaní sa používa vždy 1.pád množného čísla kde sa vždy sloveso končí na ….i . A jedno či je to rod mužský alebo ženský.

     Veľa prostoduchých ludí argumentuje ,že hlavný je obsah a nie gramatika . Ale never tomu . Forma je vždy dôležitejšia ako obsah . Preto sa aj diplomacia študuje aj napriek tomu, že často sa dostane navrh totálna spodina , ktorá nás chce presvedčiť , že tuposť a debilita je prirodzený prejav obyčajných ľudí .

 3. adamkratochvil

  uz vcera bolo neskoro aby sa tento zapadny chliev rozpadol aby po nom ani smrad nezostal…

 4. Německé korporace využívají hospodářskou krizi k masovému propouštění. Podrobná zpráva ve zpravodajském týdeníku Der Spiegel hovoří o systémovém kolapsu a cituje ekonomy z kielského institutu pro světovou ekonomiku IfW, kteří nedávno museli revidovat svou prognózu růstu pro nadcházející rok, a to směrem dolů o čtyři procentní body. Výzkumníci varují před masivní recesí.
  https://otevrisvoumysl.cz/nemecka-ekonomika-se-hrouti-hdp-cele-eu-jde-dolu/
  v odkazu je video překlad – 22.9.2022
  *****
  ekonomiky směr východ to již postilo předraženýma energiema, teď lze očekávat uzavírání firem,….

 5. Za všetko zlo vo svete môže človek. Ľudia mali dosť času sa zobudiť. Podľahli mamonu sú bezbožný ruhaju sa voči Bohu. Nikdy by satan nevládol tomuto svetu keby mu to ľudia nedovolili.. Keby človek a človek drží spolu (( satan a jeho služobníci v politike si nič nedovolia.. Zlo je momentálne všade ale zvíťazí Boh a Ježiš a duše čo si nedajú čip a odmietnu satana aj za cenu života..

  • Katarina, zo Zjavenia svätého Jána (biblia) vyplýva, že čipovanie nariadil Boh. A „ten, kto neprijme znamenie šelmy, nebude môcť ani kupovať ani predávať“… a „ich mŕtve telá budú ležať po celej tvári Zeme…“ atď…atď…
   Niečo v tom slove boha Sionu škrípe – a poriadne.

   • Sursum Corda!

    „Moderný človek nechce poznať Kráľa a Spasiteľa svojho, Ježiša Krista. Je to zaslúžená miska hnevu Božieho, lebo národy namiesto, aby ďakovali Bohu za všetky prevzácne dary, ktorých sa im dostalo, odopierajú Bohu, darcovi všetkého dobra, úctu vôbec. Prvé tri Božie prikázania sú prestupované, ako snáď nikdy predtým. Prvé Božie prikázanie velí veriť v jedného Boha, v Neho
    dúfať, Ho milovať a uctievať. Namiesto toho rozmohla sa nevera v Boha, sektárstvo a bludárstvo, odpadlíctvo od Cirkvi, zapieranie viery, ľahostajnosť vo viere, rozmnožili sa knihy a časopisy plné nevery a rúhačstva. Namiesto dôvery v Boha odporúča sa dôvera v seba a v mocných tohto sveta. A keď taká dôvera sklame, dáva sa priechod zúfalstvu a samovražde. Namiesto aby Boh bol milovaný, je urážaný najťažšími hriechmi; pokáním a svätou spoveďou sa pohŕda. Zanedbáva sa modlitba a zanedbávajú sa služby Božie, žije sa akoby Boha nebolo. Ľudia nechcú mať Boha za Pána, ani za Otca: „Nechceme, aby tento kraľoval nad nami.“ Namiesto viery vyhľadávajú sa povery všetkého druhu. Strašným spôsobom znesväcuje sa Meno Božie. Mnohí sa neštítia ani krivej prísahy. Znesväcuje sa deň sviatočný. Niet divu, že vo videní svätého Jána, miesto požehnania vylieva sa hnev Boží na ľudstvo, ktoré postavilo novú Babylonskú vežu modernej techniky, ako dielo vzdoru a pýchy voči Bohu.“

    • Vy ste tu prišli z obdobia inkvizície, alebo čo? Škoda, že poslednú dobu sa tu neustále rozumné komentáre prekrývajú fanatickými kecami. Pravda je priama a jednoduchá.

     • Anthony Morava

      Ano a je v Písmu, tedy ne v katolických kostelech, to si nepleťme

     • Anthony, nie Angelika si niečo pletie, ale biblia je celá, a zreme zámerne dopletená. Prečo? No aby ovce – ako nás boh Sionu (z Lásky?) pomenoval – medzi sebou neustále bojovali…tak ako my tu, na tomto investigatívnom portáli.
      Ježiša za prínos Pravdy o svojom Otcovi sem, na našu prehnitú planétu, zavraždili. A s nami Pozemšťanmi sa už začalo konať to isté…čo to nevidíte? Čo Vám bráni prečítať si „svätú“ bibliu, z obsahu ktorej jasne (či skôr zámerne nejasne) vyplýva, že krvilačný boh Sionu NIE JE Stvoriteľ Otec, a židovský kristus v žiadnom prípade!! nemôže byť milujúci a všetkým všetko odpúšťajúci Ježiš? Veď to popierajú VŠETKY zákony Prírody, Logiky, a hlavne – bezpodmienečnej Lásky…

     • Anthony, nie som si istá, ako ste to s tým „Ano a je v Písmu“ mysleli…áno je v biblii aj pravda, no nielen pravda.

     • zvrhlý deduško večerníček

      Angelika, palec hore ! (tu sa musela od pádu komunizmu vytvoriť nejaká podzemná stredoveká krypto-sekta a toto sú jej deti, ovocie tmárstva, inak si to neviem vysvetliť … :D)

    • Na světě jsou z duchovního hlediska pouze dva typy lidí, ti co slouží satanu a ti co slouží Bohu. Žádný třetí způsob, jakási údajná “svoboda” neexistuje, to je opět jen satanův klam. Takže s těmi satanisty, zmiňovanými v článku, skončí stejně i tímto světem označování “dobří lidé”, což jsou zase jen satanisté, nwboť jsem tím, komu sloužím. A údajná “svoboda“ je často jen převlečená lhostejnost a ignorance, vždy doprovázená pokrytectvím. A to nese své plody – dnešní svět – nad kterým “dobří lidé” naříkají. Ještě máte čas se podívat do zákona tohoto světa – Bible – a zjistit, co máte dělat, abyste nebyli souzeni podle tohoto zákona. Soudí vždy soudce odsouzeného, ne naopak. Jenže je to horší, vy to musíte pochopit v srdci a to lze jen UPŘÍMNÝM pokáním. Bez Boha člověk vždy byl a vždy bude ubohé, neschopné stvoření, které je ve vleku svých žádostí. Tyto žádosti jsou ale vždy v konfliktu s žádostmi jiných lidí. A proto se vždy budeme točit v kruhu, který nám vytvořil satan, který se směje. A člověk, který je ve vleku žádostí těla a mysli by chtělo bojovat s mocností zla. Směšné a politováníhodné.

    • Sursum Corda!
     Nepostrehli ste, že PRAVÝ Ježiš (návštevník z inej planéty) po príchode na našu prehnitú Zem ZRUŠIL VŠETKÝCH DESATORO boha Sionu? Ježiš nebol despota, aby komukoľvek čokoľvek prikazoval či zakazoval. Jeho jediným Odporučením (NIE Príkazom!!) bolo: „Milujte sa navzájom.“
     Ježiš hovoril, že robí TO, čo videl u svojho Otca, ktotý je v Nebi…a nie, čo videl u boha Sionu, ktorý (po celý čas!!!) sídli TU, na Zemi. Nájdite mi v tej svätej-presvätej knihe boha Sionu jediný citát, kedy Ježiš (názorovo aj skutkovo!) zjednotený so svojím nebeským Otcom, tu rozlieval „zaslúženú misku hnevu Božieho“! Ak taký citát nájdete, tak prídem osobne sa vám ospravedlniť za to, že som sa mýlila. A ja si za svojím slovom stojím.
     P.S.: Jediný Babylon je biblia boha Sionu.

   • Škrípe

   • Čipovanie rozhodne Boh nenariadil. Len to predpovedal, že sa to stane a to je veľký rozdiel. Je treba si prečítať i iné verše z Biblie a dať to do súvislosti. Ježiš vraví: „Kto ztratí svoj život pre mňa, bude žiť. Kto sa bojí o svoj život, tak ho ztratí.“

    • Adriana, odsúdil alebo potrestal Ježiš po príchode na našu Zem niekoho? No a ako by tento veľkorysý Človek, ktorý rad do radu všetkým všetko odpúšťal, mohol vypotiť takýto kontradiktorický nezmysel? Vylúčené!! Na citácie zmotanej biblie sa vykašlite, hlavne na tie vytrhnuté z kontextu. Nebojte sa uvažovať, vytriediť plevel od pšenice – Ježiš nám to po celý čas odporúčal. Jeho počúvajte, a nie vraždiaceho boha Sionu, ktorý nemá s pravdou ani s láskou nič spoločné.

   • Anthony Morava

    Nie, nařídil to Satan-bůh tohoto světa, pro ty co přijmou, jsou tu vředy aj

    • —vymazané na žiadosť autorky komentára—

     • redakcia, prosím môj neprísušný „preklik“ s časom at 14:09 vymazať (celé to okno) kvôli sprehľadneniu. Ďakujem

     • hľadač pravdy

      Tu máte odkaz na Nový zákon, vydanie z roku 1947 aj s vysvetlivkami dole pod čiarou:

      http://www.spiknuti-proti-cirkvi-a-lidstvu.com/literatura/Novy_zakon.rar

     • hľadač pravdy,
      ako sa dalo očakávať: „Súbor nový zákon (1 – 5) nie je možné bezpečne stiahnuť“

     • hľadač pravdy

      Uvedený odkaz som dal stiahnúť cez štyri (!) rôzne internetové prehliadače:
      – cez tri to stiahlo úplne bez problémov!
      – cez JEDEN, v ktorom mám nastavenú ,,VPN“ uvedie, že pripojenie nie je zabezpečené, ale stiahnúť sa to samozrejme dá,

      Takže Emily – problém je na Vašej strane!!

     • hľadač pravdy

      P.S.: je to rímsko-katolícky preklad Písma svätého. Podľa zhodného názoru kompetentných autorít ide o najlepší komentovaný preklad Nového zákona v českom jazyku, na ktorom sa autorsky podielali traja z plejády vynikajúcich českých teológov z konca 19. a prvej polovice
      20. storočia.
      Ide o Sýkorův preklad v revízii Hejčlově, ktorý k tlači upravil, rozčlenil, úvodami a poznámkami opatril Dr. Rudolf Col (Velehrad, nakladatelství dobré knihy v Olomouci, 1945). Verzia k stiahnutiu v odkaze uvedenom vyššie je podľa vydania z roku 1947 prepísaná do pdf dokumentu.

     • hľadač pravdy, nepodarilo sa mi ten Váš link stiahnuť ani doteraz, zrejme ma blokujú

     • vďaka, redakcia (bolo to omylom v nesprávnom okne)

     • hľadač pravdy

      Emily,

      môžte skúsiť ísť aj priamo na stránku:
      https://www.spiknuti-proti-cirkvi-a-lidstvu.com/

      Na tejto úvodnej stránke je v literatúre vyššie uvedený Nový zákon z r.1947 k stiahnutiu na štvrtom mieste (pod 1.,2. a 3. dielom Starého zákona), tam treba kliknúť na ,,stahuj“, na čo by sa malo na obrazovke monitora zobraziť okno na stiahnutie…
      Ak to ani takto nepôjde – tak si treba prenastaviť používaný prehliadač alebo nainštalovať niektorý iný, tzv. ,,slobodnejší“ internetový prehliadač.

      Inak by som Vám veľmi odporúčal z tejto stránky, kde je k stiahnutiu vyššie uvedený Nový zákon, si od týchto pravoverných katolíkov prečítať aj ďalšie knihy, ale tá voľba je samozrejme na Vás.

     • …no tu už – HĽADAČ PRAVDY – dochádza aspoň k akému-takému triedeniu Pravdy od náboženských Lží…

      Ďakujem za link

    • Ospravedlňujem sa, Anthony, za môj neopodstatnený verbálny útok… som rada, že sa vec vysvetlila a že súčasné dianie vnímame už viacerí rovnako

     …no a poprosím redakciu vymazať Z TOHTO poľa komentár adresovaný Jánovi – dostal sa tam prekliknutím; ďakujem

   • Emily ,skúste si prečítal zjavenie Jána 13 kapitolu a pochopíte ,že nie Boh dal čipovat ludi ale satan , aby sa mu klamali.

    • Jan, Práve z Jána 13. kapitoly vychádzam…ale z tej pôvodnej Biblie, ktorá slúžila výlučne pre kňazov; do „biblie určenej pre ovce“ sa tie vysvetlivky dole pod čiarou nedostali…
     … k tej biblii sa však dnes už nemám ako dostať…

     moja odpoveď sa pod Anthonyho dostala omylom

    • Este sa budes velmi cudovat, plytka a prizemna ateistka…

     • Z ktorého prekladu biblie pri zaraďovaní pravdu hľadajúcich ľudí vychádzaš? Ja vychádzam zo slov Pravého Ježiša (TOHO, ktorý sa nenarodil, lebo bol odjakživa a ktorého Pravdu mocní tej doby umlčali na kríži…) A NIE jeho falzifikátu krista so židovskou národnosťou, ktorý obrátil Pravdu na víno a opil ním 99,99% ľudstva. Čo má Pravý Ježiš s kristom spoločné? Nože mi uveď aspoň jedinú ich spoločnú vlastnosť; budem netrpezlivo na to čakať. Lebo tých prekladov je kvantum, a vo všetkých je zmútená pravda s jej presným opakom. Ak sa tebe už podarilo vyhrabať nejaký čistý, neprerobený preklad biblie, tak sem s ním! Veľmi rada si ho prečítam.
      A čudovať sa budeme – a veľmi-preveľmi – všetci, lebo skutočná a celá Pravda je pred nami pešiakmi dodnes starostlivo utajená!! Preto sa bude musieť Pravý Ježiš ešte raz vrátiť sem na Zem, aby sme sa ju v čistej, nepoprepisovanej a nedotrepanej podobe konečne dozvedeli úplne všetci, keďže 2022 rokov nám ovciam na to nestačilo.

   • Marek Košice

    Emily, finta je v tom, že tento hmotný svet zvaný „Život na Zemi“ (a tada aj udalosti v ňom – výrobu, konštrukciu čipov) stvoril SATAN…..
    Nechápem pánbičkárov, prečo nechápu, že „pád z Raja“ znamená pád do života na Zemi v tele (v našom prípade ľudskom)……

    • no a ak je možné biblii veriť aspoň sčasti, Marek, tak v spori dvojice v Raji mal pravdu Satan, ktorý Adama s Evou uistil, že po zjedení „jablka“ sváru nezomrú, ale otvoria sa ich oči a budú ako bohovia, ktorí vedia, čo je dobré a čo zlé. A to sa aj stalo. Teraz ide boh Sionu po krku súčasným investigatívnym redakciám aj pravdu hľadajúcim jednotlivcom – no máme sa my Pozemšťania ešte na čo tešiť!
     Presnú pravdu dodnes nevieme, lebo boh Sionu ju „od Adama“ až dodnes pevne drží v hrsti.

     • a správne má byť „v spore“, a nie „v spori“; už mi to nemyslí

 6. pro stoupence mojmíra ponerta
  cca 2 hodiny
  RAzhlas – férovky – 21. 09. 2022
  https://www.youtube.com/watch?v=7P9HZHJLHt8

 7. Přežijí jen připravení a darebáci už připraveni jsou. Kolik lidí má doma premasemínka na další výsadbu a opětovné získávání semen pro případ že by sadit ještě šlo? Zato Billem Gatesem financovaná banka semen je k dispozici všem zbohatlíkům. Jsou připraveni na všechno no běžný lid chrápe ve všem jen kouká na další zprávy v debilizátoru. Na tuhle banku se nespoléhejte tak jako na žádnou banku vlastněnou globalisty. https://ct24.ceskatelevize.cz/veda/2630705-cesko-poslalo-dalsi-vzorky-rostlin-do-uloziste-na-spicberkach-pro-pripad-katastrofy

 8. Já nedávno objednávala zde,posílají i za Euráče na Slovensko. https://permaseminka.cz/

 9. Objektívne

  Ak sa ľudstvo dostatočne nevyvinie, tak neprežije. Biblický Starý zákon obsahuje posolstvo pre našu dobu v ktorej už máme vhodné nástroje, ktorými môžeme s dostatatočnou presnosťou pozorovať, zisťovať, merať, zapisovať, uchovávať… Najväčšie tajomstvo, ktoré Tóra v sebe skrýva je tajomstvo vykúpenia, alebo ako sa človek môže zachrániť pred hroznou a desivou udalosťou, ktorá nás čaká. Takmer nikto to nevie. Ľudia sa hádajú o to, čo je napísané v rôznych svätých knihách, že to je tak, alebo inak, ktoré náboženstvo je lepšie, ale nikto z bežných čitateľov svätých kníh nevie čo znamená byť vykúpený. Môžem dať odkaz na publikáciu kde sa to dozviete, ale tipujem, že nikto tuná o to nestojí.

  • Však PRÁVE PRETO bola zmotanina s pomenovaním náboženstvo vytvorená, aby sa ľudstvo medzi sebou rozhádalo. Aby sa rozbila naša jednota, lebo inak by nás neovládli. Však heslo železného Ríma – Rozdeľ, a panuj! – no nebol to geniálny nápad? Aktérom vyšiel. Do predposlednej bodky. A je na nás, či im dovolíme priťuknúť aj tú polednú…
   A súčasne poďakujme Bádateľovi, že nám to triedenie drobuliných zrniečok Pšenice od obrovskej masy dusiaceho Kúkoľa zatiaľ umožňuje. Či sa nám to spoločnými silami aj podarí, je už iba na nás.
   P.S.: …na portál Bádateľa chodia (teda okrem špicľov) predovšetkým ľudia hľadajúci Pravdu. Niektorí majú k nej o krôčik bližšie, iní o krok ďalej, ale hľadáme ju tu všetci. Preto – ak ju už niekto našiel – tak patrí práve sem.

   • Objektívne

    Pravdu o Biblickom písme sa na weboch typu bádateľ bohužiaľ nedozviete, takže budete stále odsúdení na dohadovanie sa kde tá pravda je. Ak by som to mal vyjadriť Biblicky, tak v súčasnosti sme v čase, ktoré Biblia nazýva koniec časov a bude nasledovať rovnaká udalosť, ktorá zničila takú civilizáciu ako bola Atlantída. Už za chvíľu. Zosnulý Steven Hawking dávnejšie povedal, že máme asi 100 rokov. Myslel my, ako celá civilizácia. Bohužiaľ nemáme ani toľko. Hádky nám nepomôžu, budú potrebné činy. Už včera bolo neskoro. Biblický Noe vedel o tejto udalosti 100 rokov dopredu a predsa sa mu nepodarilo obrátiť ľudí k dobru. Zhýralosť boľa veľká, tak ako to je aj teraz.

    • o.k.; svoj pohľad teda upresním – možno sa na tomto portáli pravdu nedozvieme, ale verím, že nás niekto tu aspoň o krôčik bližšie k nej posunie

 10. Berte to jak to je. Jsme věcně žijící, nesmrtelné duše, které používají toto tělo jako nosič, jelikož jsou ve 3D světě. Až tělo bude nefunkční, použijete jiné, nebo zůstanete v dimensi jiné. Ti, co se stále klepou o život, nic nevědí a myslí si, že když „zemřou“, že je vše ukonce.
  Všechna náboženství a veškeří politici chtějí jen jedno, ovládat vás a chtějí vás oblbovat, abyste se báli a dělali vse, co oni chtějí. Náboženství a politika je nástroj Satana, který vás tímto ovládá. Bůh Stvoritel naopak chce, aby jste procitli z tohoto preludu, milovali a všem pomáhali, neboť ne každá duše je stejně vyspělá a musí teprve dozrát. Všichni jsme součástí vesmíru a nesmíme se kastovat. Kastovani tvoří nenávist a dělá z lidí otroky. Pomahejte si všichni navzájem. Je úplně jedno jsou li lidé barvení a jiní, záleží zda jsou slušní, nebo ne. Vyspělé duše vědí, že po odhozeni jejich těla přecházejí dále a budou žít v jiné dimensi, záleží na jejich frekvenci. Mnoho dimensi má jiné frekvence a my nemáme schopnost je vnímat. Přestaňte se bát „smrti“ protože žádná neexistuje. To veškerá náboženství a politici vám tisíce let říkají opak, aby vás ovládali strachem.
  Této planetě vládne anděl Satan a on to byl, co napsal veškeré náboženské knihy, vytvořil stovky různých náboženství, aby lidi stále mezi sebou bojovali a neměli klid a nikdy nezjistili pravdu. Pamatujte, že 100x opakovaná lež se stává pravdou a oni ty náboženské lži do vas vtloukaji tisíce let. Pamatujte, že je Jen jeden Stvoritel a vy všichni jste duše a ty jsou součástí Stvoritele.Stvoritel chce, aby jste šli za poznáním a stali se osvícenými světlem poznání. Satan, který vládne Zemi, protože vy jste se jim dali zmanipulovat bude poražen jakmile se date cestou poznání a osvícení namísto soupeření a nenávisti v době dnešního temna.
  Lidé, vypněte televize i rádia a neposlouchejte lži v nich vysílané. Buďte pozitivní a vězte, že jste věcné duše, které jsou v této dimensi, aby ji poznali a pak pokračují jinam.

  • Objektívne + Mike, súhlas. Vynikajúce zhrnutia! Obe.
   …nadobúdam pocit, že celý Problém spočíva v tom, že na tomto portáli pribúda komentátorov typu „jeden o koze, druhý o voze“. Načo plytvať časom na tú časť odpovedajúcich, ktorí sa vyjadrujú k udalostiam zaznamenaných v biblii, keď túto svätú zlátaninu evidentne ani poriadne neotvorili? No a hlavne kvôli spiacim, ktorí nevedia, že spia, bude musieť na túto našu posvätenú nocľaháreň zavítať Ježiš (ten bez prívlastku kristus) po druhý raz, aby to tu zobudil. No a my, ktorí bdieme a Pravdu v spleti polovrávd a Lží aspoň hľadáme – už len nasadiť si pevné nervy a z portálu, ktorý nám ponúkol svoj priestor, predčasne neutiecť.

   • Objektívne

    Ak myslíte diskusiu, tak problém je ten, že v piatich vetách nie je možné obsiahnuť to, čo sa dočítate v hrubých knihách. Ak tak niekto robí, ako napríklad moja maličkosť, vystavuje sa riziku, že nebude pochopený a zdelenie sa môže skresliť natoľko, že si to zafixujete ako niečo negatívne. Myslím, že som vám v minulosti napovedal kde máte hľadať ako treba chápať Biblické texty. Aj keď by ste mali tú najstaršiu Bibliu, tak stále vám chýba pochopenie ako ju treba prečítať. Keď to čítate tak ako v kostole, tak sa nedozviete pravú podstatu zdelenia. V tejto knihe je to zhrnuté všetko v jednom. Nech vás to nepletie, že je to o globálnom otepľovaní. Ono to s tým priamo súvisí. Pochopíte keď si ju prečítate. Už úvod je super zaujímavý.
    https://www.amazon.com/Gods-Judgment-Cause-Global-Warming/dp/093080807X
    Budem na vás dobrý. Môžem vám ponúknuť preklad, ktorý som urobil. Nečiním si nárok na honorár. Preložil som to, lebo ma to zaujíma. Napíšte si email ak máte záujem.

    • Ďakujem, Objektívne, budem rada, ak mi pošlete Váš zhutnený preklad. (Nerada čítam rozvláčne texty, ktorých jadro je opradené hŕbou zbytočne zneprehľadňujúceho balastu, slúžiaceho viac-menej na zastretie podstaty výpovede…)

     Vážená redakcia, pošlite, prosím Vás, pisateľovi pod pseudonymom Objektívne moje t. č. do jeho súkromnej pošty; vopred Vám ďakujem. Emily

     • Objektívne

      Skontroloval som svoj email na funkčnosť. Je možné zahájiť výmenu/preposielanie.

     • Poslala Vám redakcia moju e-adresu? Ak áno, tak mi text, prosím, prepošlite

     • Objektívne

      To máte tak, keď sa poliehate na niekoho tretieho. Zabudol som napísať, že admin nie je platený aby niekomu niečo preposielal. Admini serverov majú na starosti niekoľko porálov naraz, možno aj desiatky. Kedy by to stihli obslúžiť keby každý po nich chcel niečo extra?

     • Objektívne,
      akosi som ešte nestihla postrehnúť, že aj tu sa už napreduje…
      Večer budem na skype so synom žijúcim v zahraničí – dám mu voľnú ruku, aby s vecou pohol aj bez zverejňovania mojich osobných údajov (cez deň je syn mimo dosahu)

    • Pozrel som komentáre na amazone pod knihou, vyzerá to zaujimavo a autor napísal ešte jednu knihu o multidimenzionalite, čo je tiež veľmi zaujímavá téma. Vďaka za info.

     • Objektívne

      Máte pravdu, vynikajúca publikácia. Všimli ste si za akú cenu sa predáva? Niektoré podstatné veci z toho sú v knihe na ktorú odkazujem a ktorú som preložil.

 11. Dámy a páni. Hmota a vedomie je jedna substancia. Skončite vojnu medzi ateistami a teistami. Ani jedna skupinka z Vás nemá absolútnu pravdu. Máte ju len relatívne.
  Každý človek a nie len človek ale všetko okolo nás, či už je to živé alebo len forma hmoty je súčasťou vesmírneho vedomia a dokáže sa to na akúkoľvek vzdialenosť ovplyvňovať.
  Preto je nevyhnutné myslieť pozitívne, čo najčastejšie, ako sa len dá, lebo tým pozitívne ovplyvňujeme celý vesmír.
  Boj proti Satanizmu vyhráme len vtedy, keď sa zjednotíme. Oni sa boja toho zjednotenia.

  • Vladimír 100% , vďaka za názor
   Zachráň seba a zachrániš svet.
   Pomôž si sám a aj pán Boh Ti pomôže.
   V jednote je sila…..A keď budem v JEDNOTE s Ním…?
   Akurát to vedome žiť v každej chvíli svojho života. A niet sa čoho obávať. Čo vyžarujem…to priťahujem. Čomu venujem pozornosť…to trvá.

 12. …ďakujem moc za článok aj príspevky…každý 1 človek, kt.sa rád dozvedá nové pravdivé ,,veci“, rád ,,ide“ na túto stránku a dozvie sa, ,,ako sa veci majú“…..dobrý ,,tip“ na hľadanie pravdy tu uviedol Israismael, tento ,,tip“ obohatí každého z nás…a Israismael má určite pevné nervy, ako aj iní, častí ,,návštevníci“, určite len tak pre nič za nič ,,neušli“…možno sú ,,len“ chorí alebo majú dáky vážny dôvod, prečo tu nie sú….
  verím tomu, že on- Israismael, alebo Vladimír, či Maroš sa čoskoro ozvú…. dob.noc…

 13. …akurát sa Vladimír ozval, a máš pravdu…,,oni“ sa boja zjednotenia, lebo im už ľudia veľa vidia ,,do karát“….v jednote je sila a v sile je láska, kt.svojím Svetlom tú tmu ROZŽIARI…

 14. Práve pre objektívnosť čítam komentáre pod textami. Mnohokrát sa z nich človek dozvie viac než zo samotného článku. Poprosim o info na uvedenú publikáciu. Velká Vďaka.

  • Poprosim redakciu o zaslanie mojej mail.adr. pisateľovi Objektívne. Tiež mám záujem o jeho skrátený preklad. Veľká Vďaka Vám všetkým, ktorí tu zdielate zaujímavé a tak dôležité a potrebné informácie.

 15. Objektívne

  Keď už spomínate knihu Zjavenia, tak môžem ponúknuť správnejšie vysvetlenie štyroch jadzcov apokalypsy. Je odlišné ako by si mohla väčšina myslieť. Zabudnite na Antikrista. Ako som spomínal, Biblické texty je potrebné chápať v úplne iných súvislostiach. Je to oppis vesmirnej udalosti, ktorú ľudia videli pred 12 tisíc rokmi. Bola to tak strašná udalosť, že si ju dlhé tisícročia predávali ústne a neskôr sa dostala do svätých kních snáď všetkých náboženstiev. Tu máme vysvetlenie jazdcov platné na súčasné podmienky v Slnečnej sústave. Od 7:20 začína najzaujímavejšia časť. https://www.youtube.com/watch?v=8kmgaxrrjog
  Keď si to pozriete spomente si na film Vesmírna odysea 2001. Je tam ukázaný presne rovnaký jav, akurát je to vztiahnuté na planétu Mars.

 16. Objektívne

  Oprava: Nie Mars, ale Jupiter.

 17. Israismael

  Mrzí ma, ze človek chodí blízko vesmírneho pokladu a vždy nájde len ten pozemský poklad .. Nie je to predsa len málo????.. Malo na to, aby sa človek mohol zachrániť zo všetkého zmätku co vládne už tisícročia na tejto planéte, a nie a nie sa z toho zmätku ako ľudstvo dostať.. Prečo sú ľudia tak slepucki, i keď dostanú záchranu kotvu a často až na tacke, priamo k duchu, ku srdcu, a predsa to nenájdu, alebo neveria, ze môže to byť Pravda právd, a posledná záchrana, .. Ci nechcú, naozaj neveria?.. Je to len chyba človeka, ktorý ak má aspoň kúsok živú dušu a ducha, ze to nespozná a predsa len vidí iné možnosti aby sa vedel,, zachrániť*.. . Nevidí ze sa práve môže na tom Slove, ktoré preniká do sŕdc lebo je to neuveriteľná živá forma Slova,. … Prišiel na Zem aj druhý boží syn a znova ho ľudstvo nespoznalo.. Ale tentokrát to bol aj zámer, pretože mali ho spoznať na základe spísaného svätého Slova len ti, ktorí boli čo najmenej ,, oliznuti“ temnom.. Pretože mnohí nemajú šancu pochopít… lebo im v tom bráni nielen temno tohto a aj iného sveta, ale aj prepestovaný ľudský rozum, ktorý nemôže pochopiť 870 strán duchovnej Pravdy, kde sa človek dozvie všetko na čokoľvek ma ľudstvo pozemsku otázku, úplne na všetko co ho zachráni pred zatratenim ducha …. NAVYŠE chcem dodať toto : každý má právo slobodného rozhodnutia, toto jedno mu nikdy nemôže vziať ani Lucifer, pretože ako sa človek rozhodne, tak taka bude aj ozvena, ci to bude zo Svetla alebo z temna.. Tretia možnosť nie je … A ešte jeden dodatok poviem: obrovské množstvo ľudí na tejto zemi je poškodených temnom.. Tak poškodených, ze sa to na záver všetkých dní ľudstva (prebiehajúci súd , triediaci súd, tJ. pleva versuz zrno) nepredpokladalo ani hore zo Svetla… Koľko ľudských pliev je v súčastnosti na svete?.. Trúfate si odhadnúť?.. Koľko ich bude odviatych do zatratenia?… Ak si myslíte že DUch Pravdy ešte neprišiel tak to je veľký omyl… Sme pár rokov pred koncom všetkých udalosti a nemohol by prísť len teraz a vysvetľovať dianie a všetky tie pokrutene pravdy a polopravdy všetkých cirkvi vo svete ktoré pomýlili celé ľudstvo… To by už bolo príliš neskoro a pozde pre ľudí tohto sveta prísť teraz a vysvetľovať… Mate jasne pisane, ze posledné slovo pred príchodom (druhým príchodom božieho syna) vykoná temno tak ze budu použité jadrové zbrane.. Len si to nájdite tam kde to nájsť mate..!!!!!
  A že takýto svet by mal trvat ešte stovky rokov?.. Kto si to myslí??. Pri takejto temnote ľudí a jadrových zbraniach tak to isté eee.. Eeee nie je to možné.. Ved vidíte co sa deje po svete… Duch Pravdy to písal v diele ktoré som tu dával do linku, aj o zavere dejín je to tam poznačené všetko .. Co povedal Ježiš (pravý ježiš).???? .. Ze keď príde On DUch Pravdy, DUch Svätý on vás uvedie do všetkej pravdy a poučí vás o všetkom…. Poznáte to co povedal učeníkom ?.. Bolo to tak povedané pred vyše 2 tisíc rokmi alebo nie?..hmmm… Áno bolo to tak to nie je lož.. . A ON Prišiel, málokto ho spoznal a uviedol nás do všetkej Pravdy……. a kto to prečíta i keď je to 870 strán a nie je to žiadna teológia ci náboženstvo, tak na všetko bude potrebna pre každého odpoveď… na každú jednu jedinkú otázku je tam odpoveď…
  A Koniec udalosti tohto sveta sa blíži.. Záchrana je len v Pravde, v spoznani toho všetkého co Pan Najvyšší požaduje po každom jednom človeku…on nechce pomylenych ľudí cirkvami, ci sektami sveta a pod, pomylenych falsou, ale aby bola spoznana Pravda.. Zámerne píšem pravda s veľkým P… Inak to nepôjde zachrániť sa, len cez spoznanie jeho Slova v diele Poznania Pravdy… Inak ľudstvo skolabuje bez poznania toho co nám bolo prinesene zhora… zhora ešte raz (druhý raz po 2 tis rokoch), aby sa človek mohol tým Slovom zachrániť a aj svoju rodinu, známych, každého co bude úprimného srdca..

  • Israismael-*******

   • Israismael

    Teší ma tvoje pochopenie Rocky… Myslím si ze si otvorený Pravde… A možno si ju už aj spoznal… Podľa mojich info ktoré sa mi dostali je 70 až 80 % ľudstva zasiahnuté temným princípom.. Mame jedine šťastie ako planéta Zem, ze príchodom Ducha Pravdy(1875), a tým ze svetlo ostalo v tisíckach ľudí po Zemi, ze sa zakotvilo tu na hrubo hmotnej plani ako posledná možná zachránená planéta v hrubo hmotnosti.. Inak by došlo k zničeniu bez toho ze by bola možná co i len malička ocista.. . Kvôli tomu by sa to bolo stalo to zničenie, ze takmer všetko ľudstvo podľahlo zvodom temna… A temno vehementne zabranovalo šíreniu Pravdy a Poznania.. Ľudstvo nemohlo byť násilné privedené k Slovu lebo ma slobodnú vôľu… Musí to spoznať samé od seba všetko, svojim skúmaním.Slovo je len ho treba objaviť.. Lenže ľudstvo ma lenivé ho ducha, ma vždy iné starosti .. To je ta podmienka, ze musí skúmať sam a to je to klopanie, ako je to písané, ze klopte a budu vám otvorene dvere (k poznaniu Pravdy)…

  • Israismael, srdce mi poskočilo od radosti, že aj v tvojom texte sa objavila veta – citujem ťa:
   „Čo povedal Ježiš (pravý ježiš).????“ Potešilo ma tvoje upresnenie v zátvorkách, hlavne ten veľahovoriaci Prívlastok pred slovom ježiš.
   Fajn, že si v spojitosti s Ježišom to kľúčové slovko PRAVÝ vypichol. Bodaj by aj slepoveriacim vypichlo ich slepotu, aby sa tu konečne mohol rozprestrieť Raj. Tak ako si to (ešte v čase minulého režimu) v svojej piesni želal Karel Gott: „Hej, páni konšelé…já by chtěl na Zemi ráj…“
   Teším sa na chvíľu, keď konečne aj tie zovečkovatené masy ľudstva pochopia, že Pozemský boh Sionu aj so svojím falzifikátom židovským kristom sú obaja ABSOLÚTNYM opakom Stvoriteľa Otca aj Jeho Syna Pravého Ježiša, ktorý nás priamo vyzval: „SKÚMAJTE PÍSMA, ČI JE TO TAK.“ Lenže ovečky namiesto toho, aby sa aspoň len pozreli do tej zmútenej biblie, kašľú na výzvu Pravého Ježiša a radšej sa klaňajú bohu Sionu. A ešte útočia na tých, ktorí Ježiša nasledujú tým, že ČÍTAJÚ + SKÚMAJÚ.
   Neviem ako ty, Israismael, ale ja verím, že sa raz prebudia. A bodaj by to bolo skôr, ako tu zavládne úplné Peklo.

   • Israismael

    EMI ja sa zaoberám čistým Slovom… Už nič nad to v pozemskom nie je.. Však keď sa k tomu dostaneš a keď to bude skúmať aj každý jeden človek, a ozaj poctivo, tak sama ci sam na to prides/e/… Chce to len chcenie dostať sa k tomu dielu a otvoriť srdce… Všetko ostatné ti bude pridané ak sa k tomu správne postavíš..
    Ci nie je písané že človek si musí pomôcť najskôr sam a až potom mu Boh pomôže??? … Myslene to bolo tak ze iste nie pomoc niekde pri lotérii a iných pozemských záležitostiach.. Ale ako pomoc dostať sa k Životnému Slovu.. Vrcholovému.. Niet už nad to…. Ale to môže človek skonstatovať až vtedy, ak sa k tomu dostane a až to časom vstrebe a pochopí svojim duchom….

    • Israismael

     V pozemskom = je myslene ze to slovo je vrcholom poznania, je vrcholom pre žijúcich na Zemi.. To je však to co človeka ako ducha vráti po pozemskom odlúčenie a po Veľkom Spoznani späť,, domov“.. Späť domov, odkiaľ dávno pradavno vyšiel… ale tisícky a tisícky rokov blúdi len jednosmernou cestou a to cez inkarnacie… A len z toho druhého brehu a znova sem na Zem..nikdy sa nedostal vysie ,, domov do Raja, vysoko nad hmotnosti.. .. Vy ani neviete ze ste už s páskou na očiach pred narodením prešli možno desiatky životou na tejto pozemskej pláni… Prečo to neviete?.. Prečo to ľudia nevedia ze co prežili v predošlom bytí?… Prečo majú energetickú jemnohmotnu pásku na,, jemnohmotnych ociach“?.. Tvoj duch, duša sa diva na svet cez pozemské oči, ale jemnohmotne sú zastrené a postupne poznaním sa začne otvárať zrak aj jemnohmotne a,, uvidíte „viac…. Aj na to je vysvetlenie v knihe kníh.. . Už som neraz spomínal tu knihu, svätú knihu.. Nie je to žiadna teológia napísaná človekom z pobludenej cirkvy… Aj to sa dozviete kto to spísal to Slovo.. A mnohí pokrcite kolená v tom momente z toho poznania… Ale možno sa mnohí ani nedostanú k tomu…clovece pomôž si sám aj Boh to pomôže!!

     • Israismael

      A ešte posledná vec ktorá vám vŕta hlavou.. Prečo sme vyšli ako ľudia/ľudske duchovne iskricky/ z duchovných sfér dávno pradavno a nemôžeme späť domov?… Prečo sa teda neustále inkarnujeme v hmote?.. Dám ešte toto vysvetlenie ale viac je toho v knihe, ktorú som už neraz spomínal a dával sem aj linky..
      Pred miliardami a miliardami rokov ešte pred tvorením Zeme sa tvorili najskôr vyššie sféry(všetko je obývané, nič nie je prázdne) . Nebudem spomínať tu Najvyššiu aj tak je to mimo ľudského pochopenia.. Spomeniem svet duchovnej ríše odkiaľ sme vyšli do života.(ta ríša je samozrejme nižšie pod božskou sférou, a je menej obohatená ako Najvyššia ale predsa nádherná) . Tento svet sa delí na vedome človečie bytosti stejneho,, obsahu“ a vzhľadu ako sme my ľudia tu na Zemi.. Tým ze sa ale stali hneď vedomí z čistého žiarenia z ešte vyššej sféry, tak nemuseli sa nikdy inkarnovat na Zem preto ostali vedomí seba, vydržali tlak svetla pri zrodeni a žijú večne v duchovnej Ríši v Raji . Slabšie duchovné ľudské,, iskry „,ktoré nemohli zniesť tlak a žiarenie Svetla, tie ktoré časom museli na Zem(ako sme my) aby sa prebudili pre vedomie teda museli klesať sférami nižšie až na túto hrubo hmotnú Zem…. pre vývoj sa nedá ísť vyššie kde sú už hotoví a znali.. Musí sa len nižšie a tak sa ešte neuvedomeli duchovni ľudia vyvíjaju tu na pozemskej Zemi.. .žiaľ ani po 50x inkarnacie sa mnohí nevyvinuli a idú po poslednej inkarnacii do zatratenia.. To nie je strašenie.. Taky je zákon… Ako sa to stalo, ze ako sme prví ľudkovia prišli na planétu cez aké najvyššie vyvinuté bytostne telo, ako sa tvorí telo pre nás pri inkarnaciach v astrale, alebo aj pri prvom úplne prvom vývine ducha ako sa to tvorí v jemnohmotnych formách a aký je vývin to je tiež v knihe kníh….. V knihe je aj to ako prebieha posledný súd v ktorom sa nachádzame ako ľudstvo.. A ak je to raz posledný, tak iný už nebude.. Viete čo to značí?.. Ľudia to podceňujú ale uvedomuju si to tie zle a gangsterské elity.. Oni vedia ze zatratenia je veľmi blízko… Duch ako človek týchto,, gangstrov Zeme je temný ako uhol už viac nebude existovať po poslednom súde , rozpoji vedomie,rozprasi sa na čiastočky a,, vzlietne „do duchovna ale ako čiastočky bez vedomia.. Tomu sa hovorí vyskrtnutie ci vymazanie navždy z Knihy života, co sa rovná navždy koniec z vlastným živým vedomým JA/TY/…. Takto to je….. Účte sa tej veľkej Pravde, ona Vás oslobodí a zachráni.. Takto to povedal Ten co to dielo spísal pred vyše 100r….vsetko co som napísal nie je moja fantázia ani toho ktorý mi to dovolil spoznať..

     • áno, Isra, ponorím sa do Tvojej knihy – v novembri, ako som ti sľúbila; v tom čase už budem mať absolútny pokoj od všetkého, čo mi berie všetok čas + rozptyľuje.
      Ešte že si mi dovysvetlil, že čakať „…iste nie pomoc niekde pri lotérii“ …lebo už-už by som letela zo dve stovky oplieskať😀

      A ďakujem.

     • …či sa mi podarí stotožniť sa aj s inkarnáciou – zatiaľ netuším. Verím však, že do konca tohto roku (a teda už 2022 rokov vlečúceho, opakujúceho sa vianočného podvodu ZÁMENY NADpozemského Pravého Ježiša bez národnosti ZA POzemského židovského kúzelníka tzv. „ježiša-krista“) to už budem vedieť viac-menej s istotou posúdiť. Možno aj práve vďaka tvojej knihe.
      Jediné, v čom som s tebou od začiatku v absolútnom rozpore, je to, že Stvoriteľ či Ježiš chystajú posledný súd. Ježiš predsa povedal: „Neprišiel som súdiť svet, ale spasiť svet.“ A on mal takú stručnú, jasnú, priamočiaru reč, že si túto jeho výpoveď dvojako vysvetliť ani nemožno. Podľa toho budú žiť všetci. Teda aj naši vrahovia.
      P.S.: Vieš, Isra, koľko zavaxovaných piatimi-šiestimi dávkami bude fungovať ako zombie? Ide o to, či za to budú zodpovední len – a práve! iba oni sami…

  • „Človek preto nemusí ani nariekať, ani nepotrebuje ďakovať, lebo ak bol povznesený ku Svetlu, bol to jeho vlastný stav, ktorý spôsobil, že musel byť povznesený. Ak padá dolu do temnôt, je to opäť jeho stav, ktorý ho k tomu núti.“

   P.S. Svätá prostota! Chcela som mať knihu Pravdy-právd vo fyzickej podobe (nie v elektronickej – ťažko pre zrak i vedomie – čitateľnej – v tak obrovskom rozsahu) a keby niekto chcel – si ju zakúpiť – tak ako ja – za veľmi dobrú cenu 10 € + poštovné + doprava), mailová adresa: [email protected], tel. č. 0918 344 558. Pozor! – nerobím tu nikomu PR! Je to na slobodnej vôli každého človeka.

   Ale iné som tým chcela povedať. Ako túto veľmi vzácnu knihu pretaviť do každodenného – praktického života? Ľudia chodia na 9 hodín (s cestou) do práce, následne idú pre deti do školy, nakúpiť (ak majú ešte za čo), navariť večeru, oprať, ožehliť, úlohy s deťmi, uložiť ich na spanie a až potom všetkom – s vyloženými nohami na stole v obývačke – vyflusknutí po celom namáhavom dni – stráviť čas 1-2 hodiny s partnerom (ak ho tie ženy vôbec majú..) s tým, že za ránky -znovu – dookola – to isté.. Jednoducho, človek v tejto „otrokárskej“ dobe si ťažko nájde Čas, aby čítal knihu Pravdy – právd (ako som si ju nazvala ja – sama). Napriek tomu, že možno – cítia, že sa „láme chleba“ a „Niečo“ sa – pre ľudí – môže diať (pozitívne, ev. negatívne). Nie je to jednoduché, Israismael, pričom nikoho tu neobhajujem. Ja sama tú knihu (970 str.) mám rozčítanú a som šťastná, že ju mám (rozčítanú). Áno, dáva mi veľa! Veľmi veľa! Je to pre mňa taká pravdivá (nikým neskomolená, ako hovorí Emily) Biblia. Pochopiteľná, vzácnou rukou napísaná – Pravda. A – ďakujem za ňu!
   Len toľko – možno. Nejde (z veľa dôvodov) všetky myšlienky – hodiť tu – „na papier“.

   • Israismael

    Musím uznať že mnohé už máš pochopené ajsa ..to už nebolo písané tak že len predný mozog by to dával do písmen tu,ale ty už zapajas to čo je živé v každom človeku ,a to je duch…
    To dielo má teda viac ako 900 strán v knihe všetkých kníh aké kedy boli spisane pre ľudstvo ,ale ešte je čas to vstrebať ..ešte nejaké roky máme pred sebou na poznanie Pravdy od Najvyššieho ..neviem to vyjadriť koľko je času ,pretože v jeden marec určitého roku to príde a všetko v čase jedného karnevalu to začne najväčšie a ,,najhustejšie“ dianie na tejto zemi (Brazília zrejme Rio)…bolo to oznámené niekoľkým ľuďom na planéte kedy začnú tie udalosti ,pri ktorých už musí byť človek pripraveny ako ,,nevesta“ pre ,, ženícha“…

    • Isra, nestraš, že ešte n i e k o ľ k o !! rokov sa budeme škvariť v tomto pekle…niekoľko je veľa – ide to rapídnym tempom z kopca dole a obávam sa, že ak sa to potiahne ešte viac ako rok-dva, neprežije tu nik…

     – no a súhlasím s tebou, že ajša je zorientovaná; áno je, na súčasné možné maximum; postrehla som to hneď, ako som sa po odmlke vrátila na tento portál – a neľutujem: pribudli sem niekoľkí vzácni bádatelia pátrajúci po Pravde, ktorú v spleti polovrávd, nezmyslov aj otvorených Lží treba hľadať ako ihlu v kope sena

     • Israismael

      Vsimaj si agendu globalistov ako ju špeciálne dali ako konečnú fázu na rok 2030 ..má to svoju podstatu ta agenda2030 (nastuduj ,vygooglii)..oni vedia kedy sa chystá konečná fáza ich účinkovania na Zemi a oni by radi zvrátili časovú os po roku 2030…po roku 2030 už bude iný svet ale nie pod taktovkou temných elít globalu…čiže nezvratia nič.. akurát že bude nezvratný ich proces zničenia …

     • Emily, vďaka!
      Som fyzicky, ale hlavne psychicky odpočinutá z čerstvej dovolenky v horách. Slovensko je nádherná krajina, škoda, že človek ju likviduje a ničí. Na vlastné oči som sledovala výruby stromov – drevnej guľatiny a jej vývoz – na predaj – možno do od Sulíka do – Nemecka..
      A tak sa pýtam, keď by človek chcel obnoviť vyrúbané miesta, koľko rokov sa načaká, až narastie nový dospelý smrek, jedľa, borovica?!
      Ten pohľad na tie vyrúbané lesy, je smutný a preto mám za to, že už „Niečo“ sa tu musí zmeniť ! I za cenu „ne-pohodlia“ ľudí. Máme ministra ŽP, ktorému je úplne fu(c)k, čo sa tu deje!
      Ostáva mi Viera, že onedlho musí prísť k zásadnej náprave! (A to je jedna z tisíc vecí, ktoré čakajú na „opravu“..)

 18. …krásne si to napísal Israismael, či Vladimír, ozaj krásne a výstižne….ja som sa tiež k tomuto čítaniu, k tejto PRAVDE dostala práve vďaka teba a som tomu veľmi rada….no stále nechápem, ako vnímaš nás 2…stretnúť sa nemáš záujem, tak potom neviem…

  • Israismael

   Alenka si to nejak spojila dokopy v tvojej odpovedí dva Nicky… mňa ako Israismaela a Vladimíra ..každý z nás je iný ..a asi si to zrejme jemu adresovala ,že ako ta vníma ..a aj to stretnutie zrejme si dohadovala s ním ..Som rád že si sa dostala k Pravde ,k dielu ktoré má nesmierny význam pre človeka ,ktoré ho dovedie na správnu úzku cestu..pretože široká cesta vedie pre miliardy ľudí do zatratenia..

  • Al…nejako si začala šetriť bodkami – čože sa stalo? Nízkobodková dieta? Alebo skrývaš pod sebou niekoho, kto sa nám tu stratil?🙂

 19. Dúfam, že raz v budúcnosti budeme na tejto stránke znovu čítať rady, ako byť zdraví a spomienky na minulosť budú pre nás len zlým snom. Ďakujem všetkým diskutujúcim, že stále existuje množstvo dobrých ľudí, ktorý si vedia navzájom poradiť a inšpirovať sa navzájom. Asi najväčšou inšpiráciou pre všetkých tu je: Israismael, Maroš, Seneca…

  • Israismael

   Zdravim ťa Vladimír ,takto osobne cez písmenká…
   Čo sa týka budúcnosti veľmi skoro ale naozaj veľmi skoro sa stane budúcnosť iná než je táto dnes a aká bola tisícky a tisícky rokov dozadu…žiadne babylonske ríše ,ani rímske akože ,,sväté „(falošné) ríše už nebudú ..príde vek a to o chvíľu, ktorý sa nazýva zlatým vekom ,tzv Ríša mieru ,v biblii pravých Slov opísaná ako tisícročná …Áno ak sa napr tu bude písať v buducnu-,tak to už budú iné vspomínania pod blazenym vplyvom ducha ,radosti a toho písania ,nie ako teraz ,že ľudia píšu často v strachu o život ,čo bude a pod …Sme blízko času , že tento svet sa zmení ..temno musí zmiznúť…. niet inej možnosti ,lebo iba tak bude planéta Zem čistou a začne krúžiť na svetlejšej drahe a úrovni ..Veľa ľudí žiaľ nebude súčasťou tejto svetlej úrovne,lebo prílišne sa toto ľudstvo zatemnilo a už nebude veľa času na očistenie(v poznaní všetkej Pravdy cez knihu Súdu,na ktorej sa triedia a sami súdia ) …
   Ľudia možno nepochopili zmysel všetkých udalostí ktoré prebiehajú vo svete …musia sa zobudiť ,ak sa chcú zachrániť… a potom ak sa zobudí duch človeka dostane sa aj k Pravde ..keď sa dostane k Slovu Pravdy (Vo Svetle Pravdy) tak sa zobudí a vkročí na správnu cestu, ktorá je úzka a vedie do svetla ..totiž ta obrazne široká vedie do temných sfér a po nej kráčajú obrovské zvedene masy ľudi do ,,pekla“…Zmysel mojich slov sa dotýkajú toho aby sa človek dostal k dielu ktoré ho uvedie na úzku cestu k Svetlu ..aby bol človek pripravený ako bytosť keď príde Sudca o pár rokov a vedel Sudcovy odpovedať na každú otázku čo sa týka vesmírnej Pravdy a Božej vôli..cirkvy tohto sveta to nepovedia, lebo to ani nevedia ,majú blokovanu cestu ku Pravde ,lebo sami je zavrhli falošným slovom a preto sú dnes ľudia a aj boli tisícročia úplne ,,chudobný v duchu“..Nenašli cestu k svetlu a hrozí mnohym večne zatratenie …Žiaľ taká je pravda o človeku ..ale príde Svetlo …Ľudia sa musia len zobudiť ..ešte je čas……

 20. …áno Israismael, určite som si to zmýlila, ste predsa iný, každý svojský…Ďakujem moc za tie krásne slová o PRAVDE…

 21. Israismael

  Emily prečítaj všetko pozorne vlastným skúmaním ..ľudstvo tak neskutočne zlyhalo že nemôže donekonečna prznit túto Zem..ty keby si bola majiteľ Zeme neurobila by si očistu ?..ja myslím určite áno lebo keby toľko ,,nedobreho materiálu“ , nekvalitného ,,osiva“ a to až 80% na zemi ,tak iste by si sa na to nedivala donekonečna .
  Nemal by som ti dávať len čiastkové poznanie v link adesso ,pretože sa to má čítať všetko postupne od zaciatku v nadväznosti .ale dávam ti link z časti tej knihy kde sa píše o Poslednom súde a očiste Zeme
  http://www.abdrushin.sk/vo-svetle-pravdy/posolstvo-gralu-od-abdrushina-020.php
  http://www.abdrushin.sk/posolstvo-gralu/doznievanie-od-abdrushina-072.php
  Ešte jeden link to už nie je priamo z knihy ale nadväzuje na knihu Poznania Grálu ,všetko má svoje zákony tak vesmírne ako aj pozemské ,všetko má jednu nitku ,jedno spojivo :
  https://www.posledny-sud.sk/3-v-com-spociva-pomoc-v-poslednom-sude/

 22. Ten kto verí v dobro a koná dobro, nemôže byť nikdy zatratený.
  Ten kto káže pravdu a verí pravde dočká sa absolútneho prepojenia s vesmírnym vedomím.

Pridajte komentár

*