Zelená dohoda (Green deal) nemá s ekológiou nič spoločné. Je to progresivistická ideológia vedúca k hospodárskemu úpadku a horšej ekológii. V eurovoľbách nevoľte PS, lebo skončíte ako žobráci!

Svet sa začína deliť do dvoch táborov a NATO už otvorene chce vojnu s Ruskom


Print Friendly, PDF & Email

Svet sa začína deliť do dvoch táborov a NATO už otvorene chce vojnu s Ruskom

(Vernon Coleman, Expose News) Tretia svetová vojna sa približuje. Mier nechcú ani USA, ani ich partneri v NATO. Sú posadnutí cieľom zničiť Rusko.

Vojna na Ukrajine má len veľmi málo spoločného s Ukrajinou. Ničí ekonomiky, životy a zdroje USA, Veľkej Británie, Európskej únie i Ruska. Jediným víťazom sa zdá byť Čína.

Zatiaľ čo zvyšok sveta sa trápi nad malichernosťami, Tretia svetová vojna napreduje a stále viac sa približuje k jadrovej eskalácii.

Tu je 21 faktov o aktuálnom stave, v ktorom sa dnes svet nachádza:

Fakt č.1

Ukrajina v tejto umelo vyvolanej a zástupnej vojne s Ruskom stráca toľko mužov, že jednotky NATO budú musieť čoskoro vtrhnúť na Ukrajinu a priamo sa zapojiť do bojov.

Opakujem: Ak USA, EÚ a Veľká Británia chcú, aby vojna pokračovala (o čo sa jednoznačne snažia), budú musieť nahradiť zlyhávajúce ukrajinské sily. Ak vás už toto nevystraší, musíte si rýchlo zresetovať mozog.

Fakt č.2

Pred rokom mala Ukrajina vyše 1 000 tankov, obrovské množstvo delostreleckých zbraní a vlastné letectvo. Teraz Ukrajina žobre od Západu stále viac zbraní a zdá sa, že z vlastného letectva jej už veľa nezostalo. (Poznámka redakcie: A ani slovenské Migy na tom takmer nič nezmenia.)

Väčšinu z toho, čo mali, je preč. Výmena zničených zbraní za zbrane z USA, Veľkej Británie a Európskej únie potrvá roky a bude stáť stámiliardy (v skutočnosti len tento rok americký rozpočet na armádu presiahne 1 bilión, čiže 1000 miliárd dolárov). To však znamená, že nebude k dispozícii dosť peňazí ani zbraní pre vojnu proti Číne, Iránu a Severnej Kórei.

Na Ukrajine vraj zostalo len 300 delostreleckých zbraní. Problém je, že ak sa tak malý počet diel používa príliš často, čoskoro  bude potrebné vymeniť hlavne.

Ukrajine tiež dochádzajú delostrelecké náboje napriek tomu, že jej ich USA dodali milión. Ukrajina teraz chce od EÚ 250 000 nábojov mesačne. Ukrajine dochádza výzbroj aj munícia, pretože bola vo vojne roky predtým, ako do nej priamo vstúpilo Rusko.

Zdá sa však, že Rusko má dostatok výzbroje aj nábojov.

Fakt č.3

Ak Rusko prehráva vojnu tak, ako o tom hovoria lživé západné médiá, prečo Ukrajina potrebuje toľko nových tankov a lietadiel?

Fakt č.4

Zdá sa, že Pentagón a západné médiá si myslia, že za posledný rok zomrelo 100 000 až 200 000 ruských vojakov. Toto je absurdná západná propaganda.

Rusi aj Ukrajinci tvrdia, že doteraz bolo zabitých okolo 16 tisíc Rusov. To je strašné číslo. Ale nie je to 100 000 alebo 200 000.

Fakt č.5

Štvorhviezdičkový americký generál Mike Minihan varoval, že USA budú s Čínou pravdepodobne vo vojne v roku 2025. Toto prvé varovanie by sa malo brať vážne.

Je už jasné, že Tretia svetová vojna vo svojich rôznych podobách bude dlhá. Možno Orwellova permanentná vojna?

Fakt č.6

Je možné, že americkí globalisti chcú ponechať otvorenú hranicu USA s Mexikom (s jej uzavretím to ďaleko nedotiahli), aby vytvorili severoamerickú verziu EÚ – členmi budú USA, Kanada a Mexiko?

Táto Severoamerická únia by sa potom mohla pripojiť k EÚ a vytvoriť novú západnú svetovú vládu. A vojna s Ruskom a Čínou by im dala kontrolu nad svetom.

Ak by sa však Mexiku nepáčila myšlienka spojenia s USA, mohlo by požiadať Čínu o pomoc. Ak by Čína vybudovala vojenské základne v Mexiku, americkí globalisti by boli asi veľmi nešťastní.

A boli by ešte nešťastnejší, keby sa Mexiko pridalo ku krajinám BRICS (Brazília, Rusko, India, Čína a Južná Afrika). Pamätajte na to, že krajiny BRICS už spolupracujú a predstavujú veľkú časť planéty. Ekonomicky BRICS už dokonca prekonalo krajiny G7.

Pridajte k tomu Saudskú Arábiu, Irán a Venezuelu a dostanete blok, ktorý reprezentuje viac ako polovicu ľudstva!

Fakt č.7

USA majú v súčasnosti vojenské základne v približne 80 krajinách sveta. Prečo je tomu tak?

Fakt č.8

Pred časom som sa zamyslel nad tým, či by sa Irán a Saudská Arábia mohli pripojiť k Číne. No, už sa pripojili. A pridajú sa k BRICS. Svet sa definitívne rozdelil na dve časti.

Klimatických aktivistov a bláznov takéto veci nezaujímajú. Skutočným problémom Západu je, že väčšinu ropy má druhá strana. Ak sa Venezuela spojí s Čínou, potom Západ dostane triašku a na jedenie mu zostane len šalát.

Stop Candida

Fakt č.9

Tretia svetová vojna ničí ekonomiky, životy ľudí a zdroje USA, Veľkej Británie, EÚ a Ruska (Poznámka redakcie: Podľa nás Rusko to postihuje najmenej). Osamelým víťazom je Čína. A pamätajte si, že Čína si už kúpila kontrolu nad univerzitami, dôležitými firmami a podstatnou časťou infraštruktúry na Západe.

A, samozrejme, Čína kontroluje TikTok – čo už teraz znepokojuje mnohé západné vlády.

Fakt č.10

Americkí vyšetrovatelia získali dokumenty z Bank of America, ktoré siahajú 14 rokov dozadu a skúmajú platbu vo výške 3 miliónov miliónov, ktorá išla od Čínskej komunistickej strany na osobné účty Bidenovej rodiny.

Táto konkrétna platba bola vyplatená dva mesiace po tom, čo Joe Biden skončil na pozícii viceprezidenta USA, keď bol prezidentom Barrack Obama.

Platieb je však oveľa viac. Za čo boli platení? Peniaze zrejme išli Hunterovi Bidenovi (prezidentov syn), dvom bratom Joe Bidena a ešte nejakému štvrtému Bidenovi. Kto bol štvrtý Biden? Vyzerá to tak, že Bidenovci predávali svoj vplyv.

Fakt č.12

A aká bola úloha Barracka Obamu vo všetkom, čo sa za posledné roky dialo? Nikdy som Obamovi neveril.

Ešte predtým, ako bol zvolený za prezidenta, som varoval (vo svojej knihe „Rogue Nation“ – momentálne vypradaná), že bude zlým prezidentom a zradí tých, ktorí ho podporujú.

Fakt č.13

Hovorí sa, že Putin odišiel z WEF (Svetového ekonomického fóra). Myslím, že nikdy nebol jeho nadšenec. WEF je súčasťou západného sprisahania.

Zelenský, Žid a falošný hrdina mnohých na Západe, prenasleduje ruskú pravoslávnu cirkev na Ukrajine. Zelenského vláda konfiškuje cirkevný majetok a zatvára kostoly. Z kláštora v Kyjeve vykázal pravoslávnu cirkev, ktorá sa hlási k Rusku. Toto je muž, ktorý tvrdí, že vedie Ukrajinu k duchovnej nezávislosti.

Fakt č.14

Schwab vystúpil na poslednom stretnutí G20 (v skutočnosti to bolo G19, pretože Rusko zostalo doma). Prečo na stretnutí vládneho G20 vystúpil predstaviteľ súkromného WEF? Je snáď Schwab teraz svetovým lídrom?

A prečo delegáti G20 súhlasili s potrebou globálneho systému očkovacích pasov? Čo oni vedia, čo my nevieme?

Fakt č.15

Pamätajte: Sprisahanci sa boja toho, čo nemôžu ovládať.

Fakt č.16

BIS (Banka pre medzinárodné zúčtovanie) je stále viditeľnejšia v ovládaní sveta. (Ak sa chcete dozvedieť viac o tejto banke, pozrite si moju knihu „Šokujúca história EÚ“).

Fakt č.17

USA teraz vynakladajú 1 000 miliárd dolárov ročne na zbrane a zbrojenie. Zbrojárske spoločnosti nikdy neboli také šťastné.

USA momentálne bojujú za zachovanie pozície dolára ako svetovej rezervnej meny. Ak USA prehrajú tento boj (a stratia vlastníctvo svetovej rezervnej meny), potom USA padnú veľmi hlboko.

Fakt č.18

Americký špionážny dron, ktorý bol nedávno neutralizovaný nad Čiernym morom ruskými stíhačkami, stál 32 miliónov dolárov. USA teraz hrozia vyslaním „bojových“ dronov nad Čierne more, aby ochránili svoje špionážne drony.

Američania odkázali Rusom, že majú v úmysle pokračovať v lietaní nad Čiernym morom. Rusi zasa dali jasne najavo, že „pomôžu“ americkým dronom spadnúť do vody.

Keď Rusi nakoniec reálne zostrelia americké bezpilotné lietadlo (na rozdiel od toho, že mu len pomôžu do vody), americkí vojnoví štváči to budú považovať za zámienku, aby opustili zástupnú vojnu na Ukrajine a začali plnohodnotnú priamu vojnu s Ruskom.

(Mimochodom, ako by reagovali Američania, keby Rusi lietali s dronmi nad Mexickým zálivom?)

Fakt č.19

USA majú na ukrajinskej hranici dve divízie vojakov (jedna divízia predstavuje 10 až 15 tisíc vojakov). V Rusku aktuálne Wagnerova skupina verbuje ďalších 400 000 vojakov. Tretia svetová vojna sa pripravuje.

Fakt č.20

Pentagón vyhlásil (so svojou obvyklou aroganciou a namyslenosťou), že ak Severná Kórea použije jadrovú zbraň, „bude to koniec severokórejského režimu“.

Fakt č.21

Mier nechcú ani USA, ani ich partneri v NATO. Vyjadrili to celkom jasne. Sú posadnutí cieľom zničiť Rusko.

Vojna na Ukrajine má len veľmi málo spoločného s Ukrajinou. Vojnu udržiava NATO (čo sú v podstate USA). Veľká Británia a EÚ stoja pri USA z rovnakých falošných dôvodov, pre ktoré boli vtiahnuté do nelegálnej vojny v Iraku – vojny postavenej na klamstvách.

Zapamätajte si, čo nedávno povedal britský premiér Sunak: „Teraz nie je čas na mierové rozhovory.“ Takže teraz je pravdepodobne čas na ďalšiu vojnu – viac bombardovania a viac zabíjania.

Ak chcete vedieť viac o tom, čo deje (a čo sa stane), prečítajte si knihu „Chcú vaše peniaze a váš život“ od Vernona Colemana. Je k dispozícii na Amazone.

Ako znížiť cholesterol a vyčistiť cievy

Autor: Vernon Coleman, Zdroj: expose-news.com, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. No vyzerá to dosť blbo… https://echo24.cz/a/HyJPA/zpravy-svet-pokud-ukrajina-padne-polsku-nezbyde-nez-do-konfliktu-vstoupit !
  Mne z toho všetké vychádza, že jesenné voľby už nebudú a rezidentka vyhlási mobilizáciu a veci sa dajú do pohybu, pokiaľ vládnuce nacistické kurvy národ neodstaví ! Zadĺžený západný skorumpovaný svet, žijúci len z vojen, vyhrážania sa, prevratov a krádeži cudzých zdrojov padá… predĺženosť je neudržateľná a odchod od dollára nezvratný ! Zahnaný pes do kúta je schopný so svojími tupími mopslíkmi čokoľvek ! Jedinou ich hodnotou sú peniaze a moc, NIE ŽIVOT, NIE ČLOVEK !!!

  • Návod na riešenie situácie máme uvedený hneď na vrchu stránky v záhlaví. Len ľudia by sa museli rozhýbať skôr ako bude neskoro.

   • Jaromír Jaroslav

    Slovákom je až veľmi dobre! Voliť nechodia, referendá ich netankujú ako ani mierové pochody, a dostať ich do ulíc dokážu asi len ruské Kinžaly, Iskandery a iné trhaviny…Som rád že tam dlhé roky nežijem! A už ani návštevy ma tam nebavia…Prvé z letiska, išli sme si nakúpiť zásaoby, a opica za pokladňou sa pustila do nas že je skorp 8 večer v nedeĺu, a podobne…Tak som jej nalozil opici jednej, že za toto v inej krajine by letela z prace! A na druhý deň fňukala, aby sme to nehovorili jej vedúcej, že ma rodinu,deti a tú pracu potrebuje! Čistá hlupaňa, tak sme to nechali tak a odišli…Ale už tam asi nakupovať moja pani nebude chcieť…

    • Som rada, že už nežiješ na Slovensku.

    • Souhlas čisté „hlupane“ co sedí za ty peníze v neděli za pokladnou nejsou se svojí rodinou a poslouchají jak mají být vděčné za těch pár mizerných Eur na výplatu .Neděle bývali za socíku zavřený a mělo by se to vrátit aby si rozmazlený zákazníci který mají možnost nakoupit i v neděli nestěžovali . Chystají se samoobslužní prodejny a „opice “ už v obchodech neuvidíte ,zato od vás u vchodu budou požadovat průkaz v kterém budete mít zahrnuto všechno , digitální identitu i povinné očkování. Bez toho nenakoupíte. Pak vás přejde chuť vypisovat arogantní neempatické komentáře.

     • Galaxia andromeda

      Jediny kto nenakupi budete vy ked sa podvolite necudujte sa – nenakupite. Nevinte druhych za vlastny strach a slabosť. Sama sa davate do role otroka tak budete tak ziť. Smutne.

     • Aby bylo jasno . Naučte se číst pointu nejen mého příspěvku dřív než zde něco smutně vypotíte z jiné galaxie. Pak se zde cítím jak na psychiatrii u některých reakcí .Nepíšu o svém nakupování ani o strachu .

     • Váżne?

   • Marek Kosice

    Redakcia : Keby slovaci vyuzili ustavne pravo na odpor proti vlade riadenej zo zapadu (hlavne z USA), tak Biden by spravil vsetko pre to, aby slovakov potrestal. Napriklad realnym/intenzivnejsim zatiahnutim do vojny. „Heger, vasi obcania si vyskakuju…Prikazujem vam, mobilizujte ich na Ukrajinu, pouzite na to policiu, armadu, a ked nebudu pocuvat, posleme my svojich vojakov donutit ich….)…. OTVORTE OCI…..

    • Galaxia andromeda

     Afganci sa nevzdali ani vietnamci a hnali ich. Strach nepomoze bojovat a zomriet je lepsia volba hlavne su extremne nachylny na straty usa vojakov. Partizani bezne zomierali vyvrazdovali obce nacisti ale nakoniec boli porazeni. Problem ale vskutočnosti su vlastni občania bioroboti kolaboranti.

    • Názov národa a národnosti sa píše s veľkým písmenom.
     Napríklad: Slovák, Maďar, Róm, Žid…

 2. Jindřich Šimon Baar v jedné povídce(asi Holoubek),říká svému synu, když ho vypravuje do první světové.:Pokud budeš muset střílej na Němce,Francouze,ale nikdy na Rusa nebo Srba“
  Doufejme,že k tomu nikdy nedojde.

  • Môj starý otec spomínal že keď mal 4 roky videl svojho „tatíčka“ sedieť, obúvať si boty a hovorit svojej žene: „…ja cítim, že sa odtiaľ už nevrátim“ – a ani nevrátil. To bol rok 1915 a
   – bol povolaný na front. V našom meste na pomníku padlých (v 1. sv. vojne.) je aj jeho meno. Je mi dodnes ľúto môjho starého otca, ktorý už dnes nežije – vyrastal bez otca.

   • Keby si všetky národy uvedomili, že odstránenie politickej elity, ktorá ich zatiahne do vojny, si vyžaduje neporovnateľne menšie obete ako vojna, potom by sa žiadne vojny už nikdy nekonali.

    • oldmarxista pamprlik

     hruby omil, vojna je nevyhnutny krok kapitalistickej ekonomiky sukromneho vlastnictva, ucilo sa to na politickej ekonomii asi v druhom rocniku kazdej vysokej skoli v casoch neslobody a nedostatku bananov a dochodku v sedesiatke.

     • hruby omil … ta gramatika , jinak souhlas

     • Väčšina ľudí nechce žiť v kapitalistickej spoločnosti, ale sú len leniví to zmeniť.

    • To by ale všichni lidé museli začít vzájemně spolupracovat . Už ten covid teror je mohl nakopnout k činům. Zatím se každý uzavře doma a vidí jen po své vchodové dveře nebo na konec své zahrady ,všechno ostatní ignoruje. Ty úplně bez svědomí škodí a udávají ostatní a v takovém ovzduší bez propojení se nic nezmění ,změní to fakt asi až ta válka .

    • 👍

 3. Znie to ako inferno, ale tieto správy naozaj nasvedčujú tomu, že vojna príde skôr ako 30.9. a táto čvarga tu bude vládnuť na dobu neurčitú. A ľudia sa nepostavia na odpor. Je to zvláštne, zrejme v tom bude určitý stockholmský syndróm. Podľa mňa to nie je strachom. Denne ľudia páchajú násilie, robia zlé veci, nebezpečné veci, ale nejakou záhadou nikto nepozdvihne ruku voči tým skutočným zlosynom, ktorí nás tyranizujú a rozoberajú krajinu na súčiastky. Viac k tomu neviem povedať.

  • Marek Košice

   Plne s tebou súhlasím v tom, čo si práve napísal, Jasen.

   Inak koľko storočí si ľudia veriaci v „dobrotivého všemohúceho Boha“ hovoria, že „o chvíľu osobne porieši to zlo vo svete a pravda a láska zvíťazí“???
   A čo sa hovorí? Že Kristus sa vráti približne po 2000 rokoch od ukrižovania a zachráni Zem? … Ak tomu veríte, vážení, TAK POZOR, pretože v skutočnosti (toho názoru je množstvo mimomainstreamových historikov) žijeme v roku okolo 1023 (možno pár rokov plus-mínus) po Kristovi. Tisíc rokov nám bolo UMELO DODANÝCH fake historikmi, „i“čko pred rokom uvedeným v historických dokumentov (ktoré znamenalo „po kristovi“) bolo zamenené (SCHVÁLNE) za číslo „1“, a teda ak bol nejaký dokument, kniha, atď autorom datovaný na rok napríklad „i 650“, bolo to schválne zmenené na „1650“… Videl som o tom ruský dokument s českými titulkami, mal som ten kanál v odbere na YT, ale omylom som ho vymazal…

   • Jaromír Jaroslav

    Aký Kristus? Študujem antické Archeoastronómie už 40 rpkov na tom “ vyspelom Západe“ a viem že až 12 “ Spasitelov“ už bolo “ ukrižovaných a vzkrieseních“, a že sa jedná o naše Slnko a nie Krista! Slnko ztelesnené, ako aj Mliečna dráha ako Mária z Meri- yam a Miriam…Kristus znovuzrodený na Zimny slnovrat, December 25, a Ján Krstiteĺ v rieke keď je teplúčko a Letný slnovrat, lebo je o 6 mesiacov starší…A takýchto mýtov je plná ta kniha s Copyrightom, kde ma zaujímajú čísla a prepletajúca sa astronómia! Hlúpe ovce ti povedia: “ že nikto nepozná hodinu a ani deň“! A sú tak sprostí, že nevedia že v tej knihe je dátum, MESIAC a ROK!!! Ale oni sú príliš mozgovo mŕtvy aby ho objavili, lebo ich tupe mozgy móžu len slepo nasledovať, ale nie rozmýšľať a skúmať! A ani nezistia že polovicu knihy spísali v Hadích kultúrach Mezoameriky ich Hebrejci= Prekročitelia, Kanánejci= Hadí ľud, a I*Ra* el ludia, čo rátali Znovuzrodené(Is)- slnká(Ra) ako bohov( el), čo robili Hadíe kultúry v Mezoamerike, od Mayov( Chanes) az po Aztékov, dovtedy, než ich apokalypsa sveta vyhnala za more a moria, rieky a kopce a do púšťí Arabie…

    • Objektívne

     No veď Slnko je ten Kristus, ktorý príde znovu čo sa spomína ako druhý príchod Krista. V Biblii je presný dátum kedy to bude, len je zakódovaný v povrchových príbehoch. Bibliu treba vedieť správne prečítať aby sa objavili niektoré skutočnosti čo nás čaka a neminie.

     • Marek Kosice

      „Objektivne“, ty si kus somara… Jaromir (hoci je plny jedu, to ale na veci nic nemeni) natienil tento fakt (avsak j8e do detailov), ty uznas, ze Slnko je Kristus (V TOMTO PORADI, a nie, ze „Kristus je Slnko“, co by sa dalo vylozit AKOKOLVEK), pises o prichode Slnka, ale si tak VYGuMOVANY, ze si neuvedomujes jeho KAZDODENNY prichod, ked „vychadza“ a jeho odchod, ked „zapada“? … Mal by si sa nad tyk zamysliet…neoj*bavaj sameho seba…

     • Objektívne

      Viem o čom písal, ale ty si zjavne nepochopil kontext na čo poukazujem. Urážky si nechaj pre svoju mater keď sa nevieš vyjadrovať bez nich. Na každom je vidieť z vyjadrovania aký je to človek.

     • Marek Kosice

      Objektivne : Citujem ta : „Urážky si nechaj pre svoju mater keď sa nevieš vyjadrovať bez nich. Na každom je vidieť z vyjadrovania aký je to človek.“ … Dalsi „inteligent“, ktory vodu kaze, ale vino pije… „Urazky si nechaj pre svoju mater“ o tebe znaci, ze si urcite super clovek…. 😀

    • Marek Kosice

     Jaromir, suhlasim, ze Kristus je SLNKO (podobenstvo Slnka). Pisal som to tu za posledne dva roky X krat. Ale ludia nie a nie to prijat, preto niektore veci pisem tak, ze AKOZE beriem do uvahy Kristovu exidtenciu

   • Toš nech posielajú maminky svojich synov zomierať za záujmy zvrhlých elít a zradcov národa a vymytí Jasánkovia nech utekajú s nadšením !
    Alibizmom k mobilizácii ! Pochody mieru im srdia, tak nech si užijú pesničku Slovenské mamičky…
    Mám pocit, že svet sa očisťuje, začalo to plandémiou a podávanými jedmi, ktorým dodnes kopa plebsu verí v ich zázračnú moc, a ďalšie procesy v rámci sadistickej Agendy 2023!

  • adamkratochvil

   tak uz by sme mohli vsetci vediet co znamenali slova Matovica spred pol roka mi tu budeme vladnut stale…on uz vtedy mal avizo o vojne proti Rusku, vojnovy stav a volby nebudu…

  • Ludia sú povetšine sprostý,tí sa nepostavia,další sú mudrlanti ale srdce v gaťách,takže tiež sa nepostavia a ten zbytok je tak malý,že nemá šancu vyhrať.Tak čo by sme chceli od nášho národa.Ako povedala Čaptavá,Slováci nebojte sa umierať,tak tupí Slováci pojdu dobrovolne na smrť.Bohužial,sprostému rozum nenaleješ.

  • Galaxia Andromeda

   Ludia su extremne skazeni to je tym.

  • Nio, ja by som išla aj hneď teraz dať pani prezidentke a ostatným dať čelovky, ale som sama, mám 150cm a 50 kg. Pridá sa niekto?

 4. Vojna na Ukrajine má len veľmi málo spoločného s Ukrajinou. Ničí ekonomiky, životy a zdroje USA, Veľkej Británie, Európskej únie i Ruska.

  áno, ničí sa kapitalistická ekonomika, kapitalistické vzťahy, kapitalistický konzum.
  Koniec kapitalizmu, koniec konzumu, šetrenie zdrojov.
  Rovnako ako bol naplánovaný a zvrchu ročildami riadený koniec socializmu pred 30 rokmi, tak teraz nastáva koniec kapitalizmu

  Jediným víťazom sa zdá byť Čína.

  ak skočí kapitalistický konzum v v dvoch najväčších svetových konzumentoch, v EU a v USA, , tak skončí kapitalistická výroba v Číne pre týchto dvoch hlavných čínskych odberateľoch.
  Čína po krachu EU a USA padne do týždňa na hubu, s obrovským hladomorom vlastného obyvateľstva.
  Vzhľadom na to, ako je čínske obyvateľstvo kontrolované takzvanými čínskymi komunistami, tak čínskym komunistom nebude vadiť to, že im pol miliardy nepotrebných čínskych konzumentov vydochne od hladu.

  takže tak

  vojna plní svoj cieľ – štartuje obrovskú ekonomickú, deindustrializačnú, výrobnú a energetickú krízu v EU, ktorá sa pekne pretransformuje na ten začiatok krachu kapitalizmu na celej tejto „planéte“.

  • Franta Záruba

   Jde to správně,kdo chce neustále nové a nové spotřebiče? Dovolené v destinacich o kterých četl jen v dobrodružných knihách, stávají se z nás pouze spotřebitelé bez empatie k přírodě, lidem a vlastní zemi.V V Pjakin.

 5. Čína si „kovidom“ vyriešila mnohé ekonomické otázky a celkovo prenastavila svoju ekonomiku. Už nechce/nepotrebuje byť vazalom – dielňou, ktorá zásobuje lacnými vyrobkami celý svet – chce byť novým svetovým hegemonom a zaviesť celosvetovo nwo. A čo sa týka USA/eú tak sú Číne vrele ukradnuté ale čo jej nie je ukradnuté tak je to či Rusko vyhrá nadUSA/eú/západom na okrajine a zmetie USA z pozícií, ktoré si chcú vo svete udržať – lebo ak by Rusko podľahlo Západu tak je na rade ona – Čína – a tá ten tlak Západu neustojí. Ak Rusko vyhrá na okrajine tak tajvan/ komsomolci = americká 5 kolóna v Číne bude pomletá do konzerv pre psy a mačky – mazliť sa s nimi v Číne nebudú – Čína nie je Rusko. Ono v podstate tí komsomolci stejne skončia – USA na to aby sa zachránili už nemajú zdroje, sily ani čas a už vôbec nebudú zachraňovať svojich poskokov na tajvane. Západu uteká čas – je za dve sekundy dvanásť – chcú s Ruskom zmlúvať o „mieri“- aby mali čas naštartovať vojenskú výrobu a vrhli sa na potom naň. V Rusku kolaboranti všemožne brzdia ŠVO aby západu dali čas na prípravu a tiež chcú zmluvat so západom o „mieri“- kapitulácii. Zrada kde sa len pozrieme – Rusko to musí ustáť!

 6. V pripade vojny je tak lahko urobit obrovske znicenie aj bez radiacie. Urobit Cunani so zopar atomkami v Atlantiku a nedaleko pobrezia Ciny a dve ekonomicke supervelmoci su vyradene + zapadna Europa, Korea a Japonsko. A co potom? Kto vlastne vyhra?

  • A čo tak 2-3 rakety na Yellowstonský park ? 3/4 USA je pod vodou,niekde iba meter mora,ale pod vodou.Myslíte že to usáci nevedia ?

 7. Komentár Jeffa Currie – analytika banky Goldman Sachs, ktorý sa k situácii vyjadril nasledovne: – čítaj prílohu:

  https://uploads.disquscdn.com/images/1272d5288d3c6b6fc213a97e0a64eeadfcaac212d4afd9008e8c4542d7199300.jpg

  P.S. Západ je historicky opantaný svojimi vojenskými ťaženiami, na ktorých sa ich zbrojársky priemysel nabaluje na úkor tých, ktorí sú v tých ich vojnách – vraždení.

  Deň pred stretnutím Putina + Si, uviedol hovorca Bieleho domu – John Kirby, že akákoľvek „výzva k prímeriu“ na UA je – „NEPRIJATEĽNÁ!“

 8. Do zásahu Ruska na Ukrajine rozpínavosť USA nepoznala hraníc. Karta sa ale začína obracať, viď. stretnutie Putin – Si, BRICS. Do izolácie sa nedostáva Rusko, ale USA a to je veľmi nebezpečné. Paranoidní vojnoví šialenci vo vláde a Pentagóne sú schopní všetkého keď zistia, že sa im tá hegemónia nadobro rúca a nemajú šancu ju obnoviť. Naviac podľa viacerých analytikov hrozí v USA občianska vojna. Dnes je jednoznačne najväčším nebezpečím pre ľudstvo práve USA.

  • Marek Kosice

   Kolko rokov hrozi v USA obcianska vojna? X DESATROCI…. Ako dlho sa pise (mimo europsky a americky mainstream), ze USA taha za kratsi koniec nex Rusko? Cele desatrocia… A pozri, kde sme dnes….TAKZE UZ NEVERIM NICOMU.

 9. Na domácu nôtu: https://www.inenoviny.sk/2022-rozbieha-sa-propagacia-jedenia-hmyzu-cervy-svrcky/ ! Koľkí „žerú“ tohto farizejského primitíva Sajfu? No hrôza… On si myslí, že keď bude pracovať pre zvrhlú elita, tak sa ho a jeho detí pripravované tyranské zvrhlosti nedotknú? Chudák…

  • Marek Kosice

   Zaujimalo by ma, aky ma na to nazor (ANTISEXY, ANTIPOVABNA) Adela. Provakcinacna bola. Je aj procervia? 😀

  • Marek Kosice

   Kolko je takych podvodnikov? CO AK TRETINA tych, ktori AKOZE bojuju proti NWO?…… Mna uz nic neprekvapi…. (asi netreba verit ziadnemu nemcovi?)…. Mimochodom, ja to vidim tak, ze rovnakym podvodnikom bude/je aj TRUMP… 😀

  • hľadač pravdy

   Citácia z uvedeného odkazu:

   ,,Veľa ľudi počulo o tomto právnikovi v prípade COVID-19. Podával žaloby, vytvoril falošné nádeje..ale doteraz bez výsledkov. Úspešnejši bol však v minulosti, keď ako prvý začal útočiť na naftové motory a vyhral žalobu voči Volkswagenu. To bol prvý výraznejši krok voči najučínnejšiemu a najefektívnejšiemu spaľovaniu – voči naftovým motorom.

   Odstránenie naftového pohonu a aút je jedným z hlavných pilierov agendy psychopata Klausa Schwaba a jeho veľkého resetu.”
   ———————————————————————————————————
   Čo k tomuto uvádza nemecký, pravoverný katolícky teológ Johannes Rothkranz:

   => Martin Winterkorn (* 1947), do jesene r.2015 šéf VW kedy rezignoval po gigantickej afére okolo zmanipulovaných hodnôt splodín v motoroch áut VW, ktorú mu nachystali jeho ,,milí bratia”, zostal aj naďalej antidemokratickým a protikresťanským štváčom za kulisami pra-lóží ,,THREE EYES“ a „VALHALLA“.
   https://stöverstuuv.de/media/images/thumbnails/schaeuboee-winterkorn-1300.jpg

   => gigantickú aféru, ktorú mu nachystali jeho ,,milí bratia” ! Jedným z takýchto ,,milých bratov” je zjavne aj Fuellmich, ako je v článku naznačené….

   Odtiaľto je prepojenie z korporátu do politiky:

   => Martin Winterkorn je členom najvyššej slobodomurárskej lóže „VALHALLA“, členkou tejto pra-lóže je napríklad aj Angela Merkelová, ktorá je zároveň členkou aj pra-lóže ,,PARSIFAL”, ktorej je zas členom súčasný nemecký ,,kancelár” Olaf Scholz:
   https://www.stöverstuuv.de/media/images/thumbnails/merkel-scholz-1300.jpg

   Ďalej napríklad aj cez Angelu Merkel a Gerharda Schröder je priame ,,súrodenecké” prepojenie na ich pra-lóžového brata – najvyššieho slobodomurára Vladimíra Putina v pra-lóži ,,GOLDEN EURASIA”, a tak ďalej, atď.
   https://giacintobutindaro.org/wp-content/uploads/2014/12/superlogge-magaldi.jpg

   Úlohou falošnej ,,opozície”, falošných ,,prorokov”, falošných ,,národných” vodcov, falošnej ,,alternatívy” a plebsu podstrčených falošných ,,alternatívcov” je upokojovať nevedomé obyvateľstvo a dávať im falošnú nádej, aby sa stádo moc neplašilo, aby služobníci Zlého mali relatívny kľud na dokončenie ich zvrátených cieľov. Je to jedna gigantická, monštrózna lož, celé verejné dianie je iba divadlo pred verejnosťou a manipulácia s masami nevedomých a oklamaných hlupákov!

   Poznámka:
   Prvotný zdroj týchto informácií je Giole Magaldi, OFICIÁLNY autor knihy:
   Massoni – Società a responsabilità illimitata. La scoperta delle Ur-Lodges
   (prvé vydanie je z novembra 2014).

   • Marek Kosice

    hľadač pravdy : Gratulujem ti k tomu, že hľadanie pravdy sa ti vypláca. 🙂 MÁLOKTO zo strany „alternatívcov“ si uvedomuje, že vrámci NWO držia za jeden povraz VŠETKY mocnosti, samozrejme aj s ich hlavnými predstaviteľmi. Zo strany „mainstream oviec“ si to neuvedomuje nikto.

    • hľadač pravdy

     Ono to zas ale nie je úplne takto. Obrazne a jednoducho napísané – ,,oni” držia za jeden povraz, ale sa ním vzájomne preťahujú. Satanská dialektika ,,pokroku” prebieha aj v satanskej proticirkvi – to znamená v slobodomurárstve. Boj o nadvládu nad svetom vedú proti sebe dve protichodné frakcie najvyšších slobodomurárskych superlóží. Preto si v priebehu času navzájom aj odstraňujú ,,bratov” (Martina Luthera Kinga, Alexandera Dubčeka, atentát na Wojtylu – marrana, heretika, apostatu, pseudopápeža tzv. Jána Pavla II., a tak ďalej).

     Konečný cieľ ,,Jeden svet” majú ale spoločný. Rozdielnu majú predstavu iba v dvoch bodoch:
     1. Kto má nakoniec jednému svetovému štátu vládnuť?
     2. Akou cestou má byť svetový štát zavedený?

     A o toto sa preťahujú dve frakcie najvyšších slobodomurárov – ,,demokratická frakcia” proti ,,oligarchickej frakcii”.
     ===================================================
     Opäť niečo k osobám, prípadne predstaviteľom štátov, uvedených v článku:

     => Barack Hussein Obama (*1961), bol 44. prezident USA (2009-2017), nadnárodný slobodomurár, člen pra-lóže „MAAT“.

     => Joe Biden (*1942), 46. prezident USA (2017-?), nadnárodný slobodomurár, člen pra-lóže „MAAT“.

     => Xi Jinping (*1953), 7. prezident Čínskej ľudovej republiky (2013-?), viceprezident (2008-2013), generálny tajomník Ústredného výboru KS Číny, predseda Ústrednej vojenskej komisie ČLR, nadnárodný slobodomurár, člen pra-lóže „THREE EYES“.

     => Vladimir Putin (*1952), bývalý agent KGB, predseda vlády, súčasný prezident Ruskej federácie, nadnárodný slobodomurár, člen pra-lóže „GOLDEN EURASIA“.

     => Klaus Schwab (*1938), nemecký ekonóm, zakladateľ a prezident ,,World Economic Forum” (WEF), dvojnásobný nadnárodný slobodomurár, člen pra-lóží: ,,COMPASS STAR-ROSE/ ROSA-STELLA VENTORUM” a ,,PAN-EUROPA”.

     Na záver opäť poznámka k ,,WEF“:
     ———————————————-
     WEF = World Economic Forum (Svetové ekonomické fórum), je iba OFICIÁLNY pomocný nástroj najvyšších slobodomurárov na presadzovanie ich propagandy plebsu!
     Na ,,Svetovom ekonomickom fóre“ sa o NIČOM NEROZHODUJE!! WEF je iba divadlo pre plebs!! ROZHODUJE sa v zákulisí na NEMEDIALIZOVANÝCH stretnutiach najvyšších nadnárodných slobodomurárov v najvyšších nadnárodných slobodomurárskych superlóžach!!!

     • hľadač pravdy

      OPRAVA:
      ————
      => Joe Biden (*1942), 46. prezident USA (2021-?), nadnárodný slobodomurár, člen pra-lóže „MAAT“.

      Biden je oficiálne v úrade od začiatku roka 2021, pred ním bol 45. prezident Donald Trump (2017-2021), ktorý je iba ,,obyčajný“, ,,národný“ slobodomurár.

 10. Na tej mape sú dva tábory – modrý a červený. Len mi v tom modrom zoskupení akosi nesedí India a aj Saudská Arábia už (zdá sa) nie je takým prívržencom USA ako kedysi.

  • Marek Kosice

   Mozno ich vzajomne vztahy su ine, nez sa naoko zda… To moze platit aj pre vztah Putina a Bidena. Nemusi, ale MOZE.

 11. NATO diskutuje o nutnosti posílit východní hranice s Ruskem soustředěním vybavení a vojenského kontingentu až 300 000 vojáků, což by mělo zabránit Rusku v rozšíření války za hranice Ukrajiny.
  https://www.ac24.cz/zpravy-ze-sveta/nato-zvazuje-nasazeni-az-300-tisic-vojaku-na-hranicich-s-ruskem/

  • Marek Kosice

   Co ak je to do znacnej miery len strasenie ako zo strany USA/Bruselu, tak zo strany Ruska? Emigracia ukaciek je fakt, aj mrtvi vojaci, civilisti… Ale co ak je ich aj 5x menej, nez sa tvrdi na oboch stranach? Rovnako pocet nasadenych vojakov …Co ak su to cisla dohodnute medzi Putinom a NATO/Bruselom? VYLUCENE TO NIE JE

 12. Objektívne

  Nemyslím si, že by to došlo k jadrovej eskalácii. Obidve strany vedia, že by tým nič nezískali akurát zamorené územie, ktoré by dlhé roky nemohli využívať. Vo fakte č.14 by som videl jadro pudla. Oni totiž naozaj vedia niečo, čo my nevieme.

  • V článku sa nehovorí o tretej svetovej vojne s použitím jadrových zbraní, aj keď si to ťažko bez nich predstaviť. Skôr by USA vyhovovala len paneurópska vojna, pri ktorej by zostala mimo Veľká Británia.

   • Objektívne

    No ak by som to na začiatku článku nečítal, tak by som na to nereagoval. Niektoré veci začínajú byť zrejmé keď sa nahliadne do účtovníctva. Ako sa hvorí, sleduj peniaze. Viete o tom, že pentagon nevie zaúčtovať 21 biliónov US$? Bilion písaný s „T“. Niektorí už tušia čo za tie prachy postavili a niektorí, ktorí poznajú najväčšie tajmstvo, hovoria, že to, čo postavili im nepomôže sa zachrániť, pretože vybrali špatné miesto kde to postavili.
    Prečo? Na to je jednoduchá odpoveď. Zmanipulovali vedu a zmanipulovaná veda nedáva správne výsledky. Preto potrebujú ďaľšiu takú sumu US$ aby to spravili správne. A tu prichádza na rad práca Vernona Colemana o tom, že potrebujú naše peniaze.
    https://worldbeyondwar.org/sk/the-pentagon-cant-account-for-21-trillion-thats-not-a-typo/

    • Prečítal som si ten článok (viď. link). Tých pentagonských 21 biliónov dolárov je skutočne nepredstaviteľná suma. Ale … V roku 2013 boli v časopise ŽIVOT publikované dva články (Rockefellerovci: Ľudí s nízkym intelektom chceli sterilizovať ! , Rothschildovci: Prečo nefigurujú na zoznamoch najväčších boháčov.), v ktorých sa uvádza, že majetok Rockefellerovcov sa odhaduje na 11 biliónov dolárov a Rothschildovcov až na neuveriteľných 100 biliónov dolárov. (Poznámka: Nejde o omyl v zmysle, že v USA miliarda = bilión, t.j. ide o bilióny, nie miliardy USD.)

 13. Pravda je už dávno jasná, aj to prečo vznikla EU, za akým účelom a kto ju naozaj riadi. Ale tupé ofce nepresvedčíte, ani keď EU zastrešuje očkovaciu genocídu národov Európy ! https://protiproud.info/politika/7083-eurokrate-splnili-hitleruv-sen-o-velke-protiruske-evrope-adenauerovymi-nastupci-byli-byvali-naciste-ve-sluzbach-cia-nemecky-kancler-kiesinger-jako-zastupce-goebbelse-de-gaulle-mel-zemrit-opustil-nacisty-ovladane-nato.htm

 14. + Ukrofily už zrazuje i mainstream, když je už přes rok krmí zázračnými úspěchy AFU a že Rusko nemá vůbec žádnou vojenskou techniku a když nějakou mají tak je to zastaralý šrot, a najednou takové nepříznivé zprávy, když nejnověji ukrajinský “Bulíř” zvaný Kupol otevřeně promluvil o mizerné úrovni čerstvých posil a volal po lepším výcviku..

  + Velitel okrajinské armády učinil pro jedno z amerických médií překvapivé přiznání, které dává do souvislosti šance země na skutečné vítězství ve válce proti Rusku..: washingtonpost.com/world/2023/03/13/ukraine-casualties-pessimism-ammunition-shortage/

  = V podstatě jen potrvezní toho, co stejně víme..:
  ..”všichni” ukrajinští vojáci, kteří mají bojové zkušenosti, jsou “již mrtví nebo zranění”. To by mohlo ohrozit plánovanou “jarní ofenzívu” Zelenského režimu s cílem získat zpět ruské území.. blabla, ale dle politiků, vlád, médií bylop Rusko už opřed rokem poraženo, no ne?

  “Nejlepší je toto: Ukrajina své počty obětí tají, a to i před svými nejvěrnějšími západními příznivci.”
  = nee asi, protože ji chybí už min. polovina národa, nejen díky emigraci do Evropy, ale i s počtem mrtvých!

  + Británie posílá na Ukrajinu 14 hlavních bojových tanků Challenger 2 a neurčený počet dělostřeleckých granátů s ochuzeným uranem.
  = Už se těším, až tu budeme dlabat tikající housky z ukrajinského obilí..

 15. Gergely Trinity

  Na tej mapke je Turecko, clen NATO, ktory dodava UA drony Bayraktar, cervene ako spojenec Ruska???

Pridajte komentár

*