Ruské vlaky plné zbraní smerujú k Ukrajine. Čaká nás eskalácia a atentát na Zelenského?


Print Friendly, PDF & Email

Ruské vlaky plné zbraní smerujú k Ukrajine. Čaká nás eskalácia a atentát na Zelenského?

(Hal Turner Radio Show) Z videí ruských vlakov naložených obrnenými bojovými vozidlami zaznamenaných za posledných pár dní, ktoré boli zverejnené na rôznych sociálnych sieťach, je jasná jedna vec – prichádza obrovská eskalácia vojny na Ukrajine (a možno aj s NATO).

Jedno takéto video nižšie ukazuje dlhý vlak naložený obrnenou technikou kam až oko dovidí.

Video s vlakmi plnými vojenskej techniky

Táto masa novej techniky je doslova viac ako dvojnásobok toho, čo Rusko pôvodne poslalo na Ukrajinu pred začatím špeciálnej vojenskej operácie. Ak to všetko skutočne pôjde na Ukrajinu, potom sa sila ruskej armády na Ukrajine zvýši trojnásobne!

Ukrajinci momentálne nezvládajú to, čo tam Rusko už má. Čo sa stane, keď toho bude trikrát viac?

V týchto dňoch Ukrajina dosť výrazne prehráva vojnu napriek všetkým zbraniam, munícii a spravodajským informáciám, ktoré jej dodávajú USA/EÚ/NATO. Nové nasadenie techniky tohto rozsahu zo strany Ruska sa stane doslova parným valcom, ktorý sa bude valiť zvyškom Ukrajiny ako horúci nôž maslom.

Plánuje USA spáchať na Zelenského atentát?

Momentálne sa šíria fámy, že USA sa rozhodli spáchať na ukrajinského prezidenta Zelenského atentát. Už pre nich vraj nie je užitočný.

Publikoval to vo svojom videu aj známy americký režisér Gonzalo Lira, ktorý sa od začiatku konfliktu nachádza na Ukrajine, odkiaľ prináša svedectvá z prvej ruky.

Klebety sa začali šíriť po tom, čo americký poradca pre národnú bezpečnosť Jake Sullivan urobil poznámku na konferencii ASPEN minulý víkend. Táto konferencia je v podstate stretnutím armádnych strašidiel a ľudí zo spravodajských služieb.

Na konferencii Sullivan poznamenal: „Mám obavy o bezpečnosť a život prezidenta Zelenského.“

Keď takú poznámku urobí človek ako Sullivan, je to signál… projekcia… toho, o čom už bolo rozhodnuté. Hovorí spravodajskej komunite, že Zelenského koniec sa blíži.

Špekulácie okolo Sullivanovej poznámky sú už obrovské. Existujú dokonca aj také špekulácie, že USA zabijú Zelenského pravdepodobne počas jeho stretnutí s najvyššími generálmi ukrajinských ozbrojených síl.

Zničiť ich všetkých raketovým útokom by bola pre USA jednoduchá úloha a z útoku je možné obviniť Rusko!

Hovorí sa, že toto nový plán…

Zabijú Zelenského a možno aj pár jeho najvyšších generálov, čo by okamžite zničilo ukrajinskú vládu a jej ozbrojené sily. Momentálne by nastal chaos. To, čo by zostalo z ukrajinských ozbrojených síl, by sa v priebehu niekoľkých hodín rozpadlo.

Potom, ako sa hovorí, Sullivan a spravodajská komunita prídu so všetkými možnými druhmi (ehm) „dôkazov“, ktoré údajne (ehm) „dokážu“, že za útokom bolo Rusko.

Masmédiá na Západe z nich poslušne urobia top správy na týždeň alebo aj dlhšie, aby vymodelovali názor verejnosti, že to urobilo Rusko.

To by vykreslilo Rusko v povedomí širokej verejnosti ako vyvrheľský štát.

Dobytie celého zvyšku Ukrajiny by v tomto bode bolo pre Rusko hračkou, ale je tu jeden malý problém. To, čo Rusko „dobyje“, bude zlyhaný štát. Zlyhaná krajina, neschopná uživiť sa.

Zbohom vysoký krvný tlak

Celý štát sa bude musieť zrekonštruovať, čo bude pre Rusko obrovské finančné bremeno, nehovoriac o sabotéroch, teroristoch a buričoch, ktorých Západ využije na to, aby to Rusku ešte viac sťažil.

„Vojna“ sa skončí. Rusko vyhrá. No Západ víťazstvo Rusku čo najviac strpčí.

Analýza Hal Turner rádia a redakčný názor

Podľa môjho osobného posúdenia situácie máme asi 5 dní, kým začnú byť veci veľmi horúce!

Obdobie 31. júl až 1. august 2022 je bodom prechodu do ďalšej fázy. V skutočnosti už dlhšie vravím, že som presvedčený, že medzi 28. júlom a 5. augustom 2022 by mohlo dôjsť aj k menšej jadrovej výmene – nie k úplnému jadrovému holokaustu – medzi Ruskom a USA/NATO.

Práve teraz si myslím, že špeciálna vojenská operácia „Z“ sa zintenzívňuje na úroveň dravosti a rýchlosti, ktorú sme doposiaľ nezažili.

Osobne vnímam, že sily tieňového štátu (Deep State) a NATO začnú vykonávať svoje operácie otvorene a tiež so zvýšeným násilím. Osobne som presvedčený, že USA prekročia „čiaru“ prostredníctvom zástupnej Ukrajiny, a že akcia môže odštartovať odteraz kedykoľvek.

Od 1. augusta 2022 do konca tohto roka svet zažije nepokoje, rozvraty a násilie, aké neboli od druhej svetovej vojny.

Každý, kto má aspoň polovicu mozgu (ironická poznámka: vrátane Krčméryho), vie, že Ukrajina túto vojnu nikdy nevyhrá.

Nikdy nebude mier. Rusko nikdy nebude môcť dôverovať žiadnym takzvaným bezpečnostným zárukám, s ktorými môže prísť NATO/USA. Bolo prekročených príliš veľa červených čiar a príliš veľa sľubov bolo nedodržaných.

Rusko nechce byť okupačnou silou na Ukrajine, ale Ukrajinu, ak bude vôbec ďalej existovať, nemôže nechať napospas osudu. Ukrajina skončí ako nárazník, ako vojenské územie nikoho medzi Ruskom a obkľučujúcim NATO. Nastane nepokojné prímerie.

Odporúčania

1. Ak žijete v USA alebo vo Veľkej Británii, pripravte sa na možný útok.

2. Ak žijete v ktorejkoľvek krajine na ruskom zozname „nepriateľských krajín“, pripravte sa na masívny nedostatok všetkého a chaos.

3. Nech žijete kdekoľvek, začnite sa pripravovať TERAZ.

Poznámka: Možné formy útoku sa môžu pohybovať od kybernetického, elektromagnetického pulzu, nukleárneho až po cunami. Preto sú ohrozené všetky pobrežné oblasti, rozhodovacie centrá, finančné centrá a vojenské zariadenia NATO a USA.

Pripravte sa na možné straty: elektriny, bankovníctva, palív, internetu a mobilných telefónov.

Samozrejme, dostupnosť potravín a lekárskych služieb bude VEĽMI ovplyvnená.

Toto nie je cvičenie…

Toto nie je hra.

Nech Boh ochraňuje nevinných a nech zlí… dostanú, čo si zaslúžia.

Veľa šťastia všetkým.

Ako znížiť cholesterol a vyčistiť cievy

Zdroj: halturnerradioshow.com, Úvodný obrázok: ilustračný, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.



Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. Karol Šulan

  Nech je to tak či onak už to pocítime a bude nás to Bolieť ale nech už to trápeni Rusi ukončia a BOH nás Ochraňuj a dúfam že tie naše Vládne Podrž tašky si to vypijú do Dna

 2. Krajina nie je obsadená, pokiaľ do nej nevstúpi noha vojaka!

  „je jasná jedna vec – prichádza obrovská eskalácia vojny na Ukrajine (a možno aj s NATO).“ = niekomu, kto pozná vojnu len z bombardovacích TV záberov CNN – nedochádza, že toto je fáza ruského víťazného ťaženia, a že „ruské biele bombardovacie labute TU 160“ striedajú baganče ruských vojakov, aby nastolili svoju správu na dobitom ruskom území! Ruskom!

  Zelenskij – zrejme pod vplyvom kokaínu – spáchal sebevraždu – vyobcoval najväčšieho Chazara na Ukrajine, pre ktorého bol doteraz len bielym koňom. Rusi Zelenského likvidovať už nemusia! Židovská zmija požiera svoj vlastný chvost. Tupec Zelenskij vôbec nepochopil, že o vojne a o stave na Ukrajine je dávno rozhodnuté po dohode Chazarov s Chasidmi.

  „Zelenskyj ukončil dávné spojenectví. Odebral občanství oligarchovi Ihoru Kolomojskému a dalším 10 vysoce postaveným Ukrajincům“
  https://www.informacnavojna.tk/article/zelenskyj-ukoncil-davne-spojenectvi-odebral-obcanstvi-oligarchovi-ihoru-kolomojskemu-a-dalsim-10-vysoce-postavenym-ukrajincm

  • Miroslav Čižmár

   Dobrom s mäkkým i. Taká chyba v tvojom veku, Hujere.

   • Blbeček – chcel si napýsať dobytom – nie dobrom. To robí ten metylák v tvojej domácej, lebo si žgrgloš a neodleješ a tú zasranú vodku z arzénovej ryže nevypáliš 2 x. Až Rusi dobijú Ukrajincov – územie bude pre Rusov dobyté. V mojom veku – moč – keď už. Ako možno dyslektika ma neserie, kam dám aké Í Á. Ty nie si kocúr v čižmách – ty si kocúrie hovnio v gumákoch. človek ich zabudne pred dverami, a hneď má v nich nasrané, všakže.
    Choď sa sťažovať na cintorín mojím slovenčinárkam – žiadna slovenčinárka ešte nenapýsala dobrú knihu ty hlupák.

    • Žiadna slovenčinárka ešte nenapísala dobrú knihu, pretože sú to vyslovené formalistky, profesionálne zdeformované sebakontrolou – by sa asi zbláznili, keby v texte urobili nejakú chybu. Detto sú to „archivárky“, ktoré podľa osnov zdieľajú názor literárnych kritikov. Literárni kritici sú tí, ktorí sa priživujú na tvorivej práci spisovateľov. Podstata – výuka literatúry neučí žiakov-študentov tvorivému písaniu – učí ich mentorovať názor literárnych analytikov – to priblblé – „čo s tým chcel básnik povedať“ – no čo doboha! Známy študentský formát ÚVAHA – sa síce blíži tvorivému písaniu, ale predovšetkým ide o kontrolu myslenia – kto si čo myslí o nejakej problematike – „téme“. Skúsili by ste za komančov v maturitnom ročníku napísať niečo iné, ako čo chceli čítať – počuť literárni politruci.

     Jack Kerouac „Na cestách“, ktorý dostal tvorivé flow – aby sa nezdržiaval a nerušil tok prichádzajúcich myšlienok vkladaním nových listov papiera do stroja – napísal tento román na jedinú rolku papiera – bez akejkoľvek interpunkcie – skladba vety vyplývala výhradne z kontextu – ale takto to dokázal prečítať len ten, koho to skutočne zaujalo – čo bol práve odstrašujúci problém tej rolky papiera – nedalo sa v nej prehrabávať a hmkať. Napísal to počas 7 dní bez jedla a spánku – s 20 litrami silnej kávy. Kerouac to nosil po vydavateľoch pod pazuchou 6 rokov, než natrafil na toho správneho chlapíka, ktorý prvý pochopil, o čom to je. A možno že to bol nejaký reptilián, či „Omikron“ – že dokázal toto flow myšlienok na obrovskej ploche správne dekódovať. Naposledy bol tento Kerouacov rukopis vydražený za 2 a pol milióna USD. Odbočím.

     Mne sa stalo niečo podobné v literárnej súťaži scenáristov pre ČT – ktorú vyhrali „samozrejme“ Svěrákovci – zhrabli peniaze, ale nič sa podľa nich potom nenakrúcalo. Tiež som dostal flow – aj pod tlakom veľmi nepriaznivých okolností – zdravotných a existenčných, napísal som to v ľudovej hovorovej „češtine“ – lebo srať na ich gramatiku, ktorú som v živote neštudoval – keď chceš príbeh a detaily scenára = obrazy – napísal som to na písacom stroji za 7 dní a ôsmy som to prepísal na čisto. Koncom písania som bol doslova umučený zo zvukov kladívok stroja – bolo to ako s tými povestnými čínskymi kvapkami vody – možno preto niečo viem o praktickej rezonancii. Skrátim – tých 100 litrov českých som vtedy nevyhral – a sakra som ich potreboval, dostal som pochvalný list za tvorivú prácu od ČTV – a bolo vybavené. Dnes mám nutkanie to prepísať do slovenčiny ako knihu – lebo je to stále živé – lebo to fakticky prišlo z Hora! Ale – to by som si to potom aj sám vydal – rozhodne by som sa s tým neproskal intelektuálnym zadubencom, ktorým príbeh nie je určený. Tí na všetko pozerajú ako na tovar – pre masy. Lebo peniaze.

     V žiadnom prípade som nenapísal jediné slovo tak, že by som sa musel ožierať, aby mi niečo napadlo – písalo mi to vždy samo!

     Čiže len idiot neznalý tvorivého písania bazíruje na ypsilonkách, keď prvoradé je vyjadrenie myšlienky! Tí, ktorí píšu pre vydavateľov, majú na opravu textov profesionálnych korektorov, ktorí sledujú celý kontext – nielen gramatiku. Ale ty hlupák Čižmár – medzi takýchto korektorov nepatríš! V škole ťa zrejme učky dojebávali za gramatiku – lebo čo iné vedia – a tak ako na vojne – striehneš, aby si mohol dojebať toho, kto chce vyjadriť myšlienky, ktoré ty vyjadriť nevieš! A vidíš – píše mi to furt kurva samo! A celý komentár mám podčiarknutý v malom neprehľadnom chlieviku červenou – lebo nejaký kretén sem vložil kontrolu pravopisu, ktorá podčiarkuje všetko – takže tú kontrolu pravopisu vlastne znemožňuje. No – pri tvojich 2 jednoduchých vetách nemôžeš mať problém s pravopisom – ty Dobro – lebo ty máš problém s myšlienkami.

     Na Ukrajine sa predovšetkým ZABÍJA A ZBÍJA! Pokiaľ človek myslí na ten stav tam – „logicky“ – vnútorne odpútaný myšlienkami tam – nemá potrebu napísať to gramaticky správne – dobýjať slávu tam budú politici – až vojaci prestanú zabíjať a dobíjať iných ľudí – ty bibas.

     Na každom takomto webe sa vyskytujú gramatickí totalitní pavúci, ktorí striehnu „na sieťach“ na chybičky tých, ktorí sa neboja písať a ktorých slobodné myslenie – ducha – neznášajú. Ty si jeden z nich. Oprav si toto sám – učka.

     • ❤️👍❤️Mudro napisane.👍

     • I „tvorivé písanie“ je hezčí, pokud je vidno, že autor není hlupák a ví, kde patří měkké nebo tvrdé i/y 😉

    • Miroslav Čižmár

     Chcel som, ale korektor šaomi mi to zle skorigoval. Ty nepoznáš vybrane slová po m?

     • Miro čižmár, prehral si, Maroš ťa zabil.
      Keby si bol správny holyúdsky japonec, už máš v bruchu nôž.

     • Miroslav Čižmár

      Nevadí, mýliť sa je ľudské. Baví ma čítať marosobe rozčúlené výhovorky, lebo on si chybu neprizná. Radšej napíše trojstranovú slohovú prácu o Tom, ako mával z diktátor samé jednotky, a tu spraví v troch príspevkoch tri hrúbky, spisovateľ.

    • Miroslav Čižmár

     To je zaujímavá pripomienka. Ukrajincov dobijú s mäkkým, a ukrajinky dobyjú s tvrdým.

    • Fantasticky clanok,Marosko bravooooooooo

    • Omg, Maroš. Ty si teda klasický príklad nevzdelaneho debila. „… NAPYSAŤ…“ Ako naozaj, ty tupec? A ty ešte niekoho chceš upozorňovať ako píše? 😁 😁 😁

     Toto 💩💩💩 je obsah tvojej hlavy? 😁

     • Sííír! Tyborko – síír! Tie tvoje 3 hnedé kopčeky sú 3 rumové pralynky? Sem s nimi!

     • Miroslav Čižmár

      Maroško radšej už nič nepíš. Pralinky s tvrdým. Štúr sa v hrobe obracia.

     • Sa nedivím, že to zmrdi na blbcoch stále skúšajú. Štúr sa obracia v hrobe z vašej stupidity.

     • tu nejde len o cyzmara a tybora,vsade sa najde dost takych,co baziruju na tom ako gramaticky clovek napise.v skole sa ucime. potom pocas zamestnani by to malo byt akoze v norme a potom do ,,konca,,kazdy podla intuicie.ja som uz na str.skole pisal len tlacene velkymi pismenami bez mekcenov atd.v state v ktorom zijem mi domaca rec tiez nevosla do ,,krvi,,aj ked mi bolo povedane,keby to s recou bolo o.k.mohol by som doisiahnut viac.ja som bol spokojny so sebou a verte,ze som mal tu moznost komunikovat s roznymi ludmi na roznych poziciach a nikto nemal problem,dolezite bolo co som chcel zdelit a akou formou som to posunul.nikto ma nediskriminoval myroslav + tybore

 3. A to všechno proto , že Ukrajina neplnila Minské dohody , vraždila na Donbase a Západ ji v tom podporoval a ještě jí vyzbrojoval!

  • KOVIDBARÓN!

   ,,,,pripravte sa a trénujte už teraz konzumovanie malých dávok jedla,či menej kvalitné jedlo prípadne aj také pred koncom záruky nič drahé prepychové,pite bežnú vodu z vodovodu,alebo aj z vlastných studní,nech si telo navykne a vybuduje novú imunitu,prepravujte sa peši a na bicykloch,odvykajte si od prídelu stravy v režime aký tradične dodržiavate,udržujte kontakty so sebe rovnými,prehnané zásoby vám v ničom podstatnom nepomôžu-buď to budete musieť rozdať okoliu,alebo vám to zbabelci nenažranci ukradnú,pri pomoci dodržujte princíp výmenného obchodu vždy niečo za niečo,len žiadne hrdinstvá,milosti a veľkorysosti,a bežná výbava civilistu budete nevyhnutná,,,,a zbrane nechajte mrtvolámvojakom-radšej.

  • No to je tak, keď sa západ spolu s Amerikou škrábú ľavou rukou na pravej strane hlavy.
   Poriadok mali urobiť zo Zelenskym a s Ukrajinou! Nuž ale hlavne chceli dostaviť Rusko a takto to dopadlo. Ja si viem predstaviť Rusko ako súčasť EU a potom EU ako lídra svetovej ekonomiky a USA v krachu….

   • Ale veď to sa deje – postupnými krokmi. USA sú štát v likvidácii a Rusko sa presadzuje takmer na celom svete.

   • Zelenskyi je figúrka, nástroj vyrobený spojenými štátmi teroristickými a ich zlocineckou organizáciou CIA.
    „… Po použití zlikvidovať….“ 🤣

 4. Zacharova: „EU by měla být zodpovědná za zločiny ozbrojených sil Ukrajiny“!

  Spolu s Kyjevem by měli nést zodpovědnost za válečné zločiny na Ukrajině i ti, kdo v Evropské unii přidělují peníze na vyzbrojení ukrajinské armády.

  Poznamenala, že za něco málo přes rok své existence vynaložil Evropský mírový fond, který lze nazvat „válečným fondem“, na vyzbrojování Ukrajiny 2,5 miliardy eur. To je téměř polovina jeho rozpočtu, rozpočítaného do roku 2027.

  Zacharova zdůraznila, že za zabíjení civilistů a ničení civilní infrastruktury, by měli nést zodpovědnost také sponzoři z Evropské unie, uvádí web ruského ministerstva zahraničí.

  Zodpovědnost EU by přitom měla být stejná jako odpovědnost kyjevského režimu.

  Ministerstvo zahraničních věcí Ruska již dříve vyjádřilo znepokojení nad eskalací situace kolem Záporožské jaderné elektrárny, kterou vyhrotil Kyjev. V rozsáhlém komentáři ministerstva je zdůrazněno, že Ruská federace varuje ukrajinské úřady před pokračujícími provokacemi proti jaderné elektrárně, protože hrozí jaderná havárie.

  Zdůrazňuje se, že Rusko se ve vztahu k ukrajinským jaderným zařízením chová „velmi zodpovědně“ a dělá vše potřebné pro zajištění bezpečnosti zařízení.

  Oddělení upozornilo na skutečnost, že výjezd sekretariátu MAAE spolu s generálním ředitelem Rafaelem Grossim ke kontrole dodržování předpisů v Záporožské jaderné elektrárně se neuskutečnil – „vzhledem k destruktivnímu postavení vedení sekretariátu OSN“, které z vymyšlených důvodů návštěvu nepodpořilo.

  https://www.pokec24.cz/krize-ukrajina/zacharova-eu-by-mela-byt-odpovedna-za-zlociny-ozbrojenych-sil-ukrajiny/

  P.S. Aktuálne (i keď trošku od veci..)
  Slovan BA – Ferencvároš Budapešť: = 1:4
  No comment!

 5. KOVIDBARÓN!

  ,,,,špeciálna operácia sa onedlho zmení na vojnu a víťazné vojnové ťaženie s podporou spojencov,potom sa vojna zmení na svetový konflikt a nakoniec na svetovú vojnu s jadrovými efektami,,,,nastane čas,kedy peniaze a zlato ako aj všetko teraz cenné bude bezcenné a teraz to lacné bude potom tak vzácne a cenené,,,,mŕtvolazelenský je skutočný herec už od špiku kosti,,,,putin má nazbieraných už dostatok dôvodov na to,aby vystrčil chvost a vyceril zuby,,,,eu vás všetkých nechráni,ale ohrozuje a okráda,svoju špinu spoločensky prerozdeľujú na každého občana eu a ku nato teroristickej organizácii sa tu netreba hádam zmieňovať,,,,najhoršie je,že čapútová vás všetkých do toho stiahne a to ústavným spôsobom,čiže neradujte sa predčasne,lebo každý muž nad 18r.je potencionálnym vojakom a vrahom a perspektívnou mŕtvolou či vezňom,,,,ekonomiky eu do roka skolabujú a vinníka nebude-lebo sa konalo v súlade s dohovormi a občania svojími hlasmi vo voľbách súhlasili so všetkým hrdo pod vlajkou eu ako idioti,,,,veď ako ináč-a kto to mal vedieť však???? no napríklad-ja som to vedel a vedel to každý,kto má na krku toho viacej kvalitné vo výbave,,,,denne svojím správaním ohrozujete vy ako idioti voliči idiotmi politikmi vedené stádo svoje okolie,,,,dodnes sa na slovensku žiadný politik verejne nevyjadril tak,že by obyvateľov prinútil,alebo aspoň motivoval a usmerňoval zmeniť svoj doterajší spôsob života,lebo oni sami sú ako vy-denne vstávajú iba kôli profitu a nejdú spať,kým sa trezor nenaplní,,,,červený medveď sa už prebudil a bude poriadne zúrivý a červený drak sa tiež onedlho rozohní a potom sa pridá krišnov tiger a spol,,,,klíma je v prdeli a čo vy všetci-no predsa nič,páchate zlo ako keby sa nič nestalo,,,,nato preletmi stíhačiek v rámci divadielka zastrašovania a predvádzania sa pred zrakmi slabomyselných mravcov či bodiek prispievajú k ničeniu ovzdušia a klímy,,,,elity majú technológie a možnosti tento svet po skolabovaní vybudovať v duchu slobodomurárstva nanovo,takže si nenamýšľajte,že by mala práve im vadiť nejaká tretia svetová či celosvetový hladomor,,,,

  • Draslik,spustia to ked „stary“ financny system krachne,vdaka tej prasivej bande

  • Uniká vám tu „historická“ podstata celej tejto židoviny!
   Z článku:
   „Jsou to placení shills, dezinformační operátoři a agenti-provokatéři , kteří pracují pro kabalu. Jejich úkolem je infiltrovat skupiny, jako je ta naše, narušit je a nakonec zničit.“ = he – my nie sme tí agenti keby niečo!

   „V současné době neexistuje způsob, jak se připravit. Ve skutečnosti z vás příprava udělá cíl. Jsou již zavedeny systémy, které monitorují ty, kteří se „připravují“, a armáda bude použita k „odstranění“ těch, kteří vzdorují nebo se odmítají podílet na systému.“ = vsunutá demoralizácia!

   „Kdo je „Gideon“?
   Má zázemí v oblasti zpravodajství. Má několik spojení mezi naší skupinou a IT profesionály s přístupem k softwaru CSRQ-SM. Požádal, aby jeho přesná profesní minulost nebyla zveřejněna.

   Kdo stojí za tím, co děláte?
   Skládáme se z několika vlasteneckých jedinců, které dal dohromady Gideon, abychom zajistili, že můžeme koordinovat plán a reakci na nadcházející Reset.
   V zákulisí také pracuje řada neveřejných jednotlivců, kteří nám pomáhají a koordinují nás.
   Má Gideon e-mail, webové stránky nebo sociální média, které mohu navštívit?
   Gideon nemá vůbec žádný veřejný e-mail, oficiální web ani odkazy na sociální sítě.
   Oficiální sdělení od něj však zveřejňujeme na našem kanálu telegramových oznámení . Jediným zdrojem oficiální komunikace Gideonu bude tento web, kanál Telegram a naše video kanály .“ – ??? !!!
   ———————————————————-
   ŽIDOVINA + NEVEDOMOSŤ = MANIPULÁCIA!
   „Čo sa stalo doteraz…
   Susedné národy znepríjemňovali Božiemu národu život. Väčšina si myslela, že ich Boh opustil, no Boh tak neurobil! Na pomoc vyzval Boh muža menom Gideón. Gideón však nebol vôbec odvážny. Mal mnoho výhovoriek, prečo neurobiť to, o čo ho Boh žiadal. Tak sa bál, že dokonca žiadal Boha o znamenie – aby sa stalo niečo neobyčajné – aby dokázal, že to myslí vážne.
   Boh vedel, že Gideón potrebuje veľa uistení a dal Gideónovi viacero znamení, aby začal v Boha veriť a dostal odvahu na urobenie toho, čo Boh chcel.“

   „Teraz si spolu prečítajte Sudcov 7:7-21.
   Hospodin povedal Gideónovi: S tristo mužmi, ktorí chlípali vodu, vás zachránim a vydám ti Midjánčanov do rúk. Ostatní nech odídu každý do svojho domova. Ľud si vzal potravu a svoje trúby. Gideón poslal všetkých Izraelitov domov. Pri sebe si ponechal len tých tristo mužov. Tábor Midjánčanov bol pod ním v údolí. Onej noci mu Hospodin povedal: Vstaň, zostúp do tábora nepriateľov, lebo som ti ich vydal do rúk. Ak sa bojíš zostúpiť sám, choď do tábora so svojím služobníkom Purom a vypočuj, čo budú hovoriť. Vtedy získaš odvahu zísť do tábora. Gideón zišiel so svojím služobníkom Purom až k predným strážam na okraji tábora. Midjánčania, Amálekovia a východné kmene sa utáborili v doline ako kobylky a ich ťavy sa nedali spočítať, bolo ich ako piesku na morskom pobreží. Gideón prišiel práve vtedy, keď jeden muž rozprával druhému, čo sa mu snívalo. Rozprával: Počuj, čo sa mi snívalo! Peceň jačmenného chleba sa kotúľal na tábor Midjánčanov, dokotúľal sa k stanu, narazil naň tak, že stan padol, prevrátil sa a zostal ležať. Jeho druh mu odvetil: To neznamená nič iné ako meč Izraelitu Gideóna, Jóašovho syna. Boh mu vydal napospas Midjánčanov s celým táborom. Keď Gideón vypočul rozhovor o sne i jeho výklad, poklonil sa, vrátil sa do izraelského tábora a zvolal: Vstaňte! Hospodin vám vydal do rúk tábor Midjánčanov. Rozdelil tristo mužov na tri oddiely, všetkým dal do rúk trúby, prázdne krčahy a do krčahov fakle. Povedal im: Dívajte sa na mňa a robte to, čo ja! Keď prídem na okraj tábora, aj vy urobte to isté, čo urobím ja. Len čo zatrúbim, zatrúbte aj vy, čo ste so mnou okolo tábora, a zvolajte: Za Hospodina a za Gideóna! Gideón a sto mužov, čo boli s ním, prišli na okraj tábora na začiatku strednej nočnej stráže práve vtedy, keď sa vystriedali stráže. Zatrúbili a rozbili krčahy, ktoré mali v rukách. Všetky tri oddiely zatrúbili a rozbili krčahy. Do ľavej ruky vzali fakle a do pravej trúby. Trúbili a volali: Meč za Hospodina a Gideóna! Pritom zostal každý na svojom mieste okolo tábora. V tábore všetci pobehovali, kričali a utekali.“

   „Čo sa stalo potom…
   Gideón a jeho ľudia museli veriť neviditeľnému Bohu. To nebolo jednoduché.
   Predstav si však, aké veľké prekvapenie toto čudné víťazstvo muselo pre nich byť! Ako takmer vždy, keď sa stane niečo úžasné, niektorí začali závidieť a nie sa radovať. V Sudcoch 8 sa Gideón nedrží Božej cesty a pomstí sa svojim nepriateľom. Hoci Gideón bol ako ‚spasiteľ‘ pre Boží národ, bol človekom a niektoré veci, ktoré spravil, neboli dobré. Bol však schopný viesť Boží národ a po zvyšok jeho života mali v krajine mier.“
   https://www.velkavyprava.sk/etapy/bozi-hrdinovia/gideon-28.html

   Pozri film
   Meč Gideonuv-1986 cz..avi
   https://ulozto.net/file/PfYbX6PuJYid/mec-gideonuv-1986-cz-avi#!ZJWzAwR2AGuyLmyuBGRkLwx4MQyzLJEcJHcPAJECZTE5nzH2MD==
   ——————————–
   O všetkom rozhodujú maličkosti. Kto sa nestretol s menom Gideon – nezapne mu, kto je za tým. Sa čudujem – a spozornel som, že toto zožral cz24.news aj s navijákom!

 6. Magdalena

  Co nezničí vojna dokončí oheň. Trochu mimo téma ale důležité. Ten oheň v ČR jako kdyby někdo „udržoval“ aby nezhasl.Hoří současně ve více státech najednou aby pak mohli poukázat na oteplování a klimatické změny.Zároveň to poslouží na další devastaci ekonomiky. https://neovlivni.cz/poslete-posily-zadali-hasici-v-ceskem-svycarsku-marne/?utm_source=www.seznam.cz&utm_medium=sekce-z-internetu#dop_ab_variant=774530&dop_source_zone_name=hpfeed.sznhp.box

 7. Sudruh Putnik,ako teraz ti odpovedám Ruske zbrane sa vezu na ukrajinu,Cecenski vojaci s napisom Kiev na uniformach su na ceste do Kieva a buduci rok (November) budu nemci mavat s ruskymi vlajkami v Berline a mozno Cina bude prekacovat americke vojnove lode v Cinskom mori

 8. A nejaké odkazy na zdroje vašich tvrdení? Leno tvrdiť niečo a povedať, že „dohľadaj si“ je také lenivé.

 9. Štefan Kováč

  ?

 10. …vďaka za informácie….áno, je dôležité, čo nám vlastne hovoria, pravopis je vedľajší…

  • Pravopis je dôležitý, lebo ide aj o významovú presnosť vyjadrovania v situácii, keď je to naozaj dôležité – v zmluvách napr. – lebo zmluva nerozmýšľa – zmluva hovorí.
   Tu ide o iné. Za školským diktátom nasledovala kontrola pravopisu. Kontrola = uplatňovať si moc. Strach! Žiačik nemá čas zamýšľať sa nad stupiditami viet, ktoré mu diktuje učka – on sa má sústrediť na jednotlivé slová! Už tu sa programuje kaleidoskopické roztrieštené vnímanie sveta – nie kontextuálne mozaikové! Ide o to, že TVORIVOSŤ JE SCHOPNOSŤ SPÁJAŤ! Školský systém toto nepodporuje – tvoriví ľudia sú pre systém a globálnu moc nebezpeční – ako králiky, ktoré sa naučia zdrhnúť z chlievika. Školský systém pripravuje ľudí na ich exploatáciu – nie na rozvoj ich osobnosti. Zhnusuje potrebu sa vzdelávať aj po skončení školy. Nie náhodou sa šikanovaní študenti vracajú do školského systému ako kantori-šikanisti. Písať gramaticky správne hovadiny je dôležitejšie, ako písať pravdu aj s gramatickými chybami. Čo si to dovoluješ ty pisálek!“
   Školský diktát v žiacikovi vyvoláva des! Trest príde! Si neustále po kontrolou!

   Mňa diktáty „diktátorov“ nedesili preto, pretože som ako deko veľmi veľa čítal, takže správne písané slová z kníh som mal ako obraz pred sebou – nie ako nabifľované. Zatiaľ čo celá trieda úpela – ja som mal diktát na saláme – bola to súťaž „Chyť ma ak to dokážeš – opac opac!“ Výsledky skoro vždy na výbornú. Dnes? Koľko detí číta? Samotná VŠ – ak máte aj iné povinnosti – vás vyslovene na 4-5 rokov odnaučí čítať literatúru, pretože keď zoberieťe do rúk peknú knihu – prenasleduje vás svedomie, že mrháte časom a neležíte v skriptách! Áno, aj VŠ debilizuje! Z VŠ vychádzajú obmedzení „odborníci“ – nie polyhistori.

   Pre mňa je v komentároch „kontrola pravopisu“ skôr kontrola, že som sa vyjadril správne, koľko mi nedomykala klávesnica, čo sa mi zlialo, čo čom klepol vedľa. Hrúbka je pre mňa vyjadrenie nezmyslu – nie sem tam ypsilonka. Bernolákovské „Píš ako počuješ“ nie je to isté, čo „Píš ako myslíš!“

   • Miroslav Čižmár

    Samé výhovorky, ale taká hrúbka v tvojom veku?

    • Momentálne ma viac ako ty otravujú tie štípajúce „talianske“ muchy, ktoré vyžierajú aj psom uši do krvi. Ale – si ako medvedie hovno – lepíš sa tak. Heavy metyl troll. Hrúbky v mojom veku ty dosiahneš vákuovou pumpičkou – do fialova. Keď pri tom zaspíš – odpadne ti tá tvoja impotentná žuvačka a tvoja stará ti nebude mať čo odrezať – že sa mi toľko venuješ. A to ani nemám jamky v lícach ako náš Pelé.

 11. Ruský vojenský transport a bez ostrahy – to sa môže stať jedine u nás na stanici v Bolerázi!

  Normalizačný vtip zo socíku.
  Žena prišla ku gynekológovi – „Pán doktor – sedem rokov som nedostala krámy – nie som nejako tehotná?“
  Doktor zdvihol obočie, ale nepovedal nič, len „Poďte na kozu!“ Roztiahol jej nohy a vsunul jej tam kukátko – ako lievik na džganie husí, len na gynde používajú nerezové.
  Aj! Niečo sa tam vnútri pohlo! Doktor vytiahol kukátko a strčil tam prsty. „Au!“ – zvreskol – niečo ho pohrýzlo! „No nič – nasadíme páky!“
  Doktor ju teda poriadne rozďavil a potom „to“ uvidel – vystrašenú hlavičku! „No nič – poďho von!“ – siahol dnu, chytil dieťa pod krk a začal ho ťahať.
  Dieťa sa vzpriečilo a začalo vrešťať – „Nieé, nieé! nechcem nechcem!“
  Doktor ho teda pustil – „A prečo nechceš ísť von?“
  Dieťa -„Lebo Rusi sú ešte tu!“

 12. A ukrajinky s dětmi v pohodě v parku bašti zmrzlinu, dlabou KFC, a je jim tady fajn. V obchodech obsluha česky umět nechce, a mi jim ještě poděkujem. Všimněte si každá druhá má permanentní make up atd. A Češi furt jsou ticho. A slováci taky… :((

 13. Za Donbasom, ktory je vlastne jednou velkou mestskou konglomeraciou sa otvara relativne otvorena stepna krajina bez vojenskych opevneni (iba v mestach). Tipujem, ze Rusi trochu zmenia taktiku a namiesto pomaleho postupu pridaju aj rychle prieniky tankov do prazdnej krajiny na narusanie Ukrajinskej logistiky.

 14. Budúcnosť každopádne už nebude ružová a svetlé zajtrajšky nás už nečakajú.Na jednej strane nám globalisti pripravujú „Veľký Reset“a to znamená ďalšie „pandémie“, genocídne opichávanie, nazývané“očkovanie“, systém sociálnych kreditov, zrušenie hotovosti, čiže digitálne šikanovanie,islamizáciu Európy, vyvlastňovanie pôdy atď…Agenda2030 je už schválená.Na druhej strane zase strašia jadrovou vojnou.A to by ,myslím bolo lepšie ,ako dystopický život po Veľkom Resete…

 15. Vladimír Putin mal jasno, keď Svetu oznámil zámery Ruska na začiatku intervencie na Ukrajine.
  Boli dva: Ruské sily išli na Ukrajinu, aby ju „demilitarizovali a denacifikovali“, teda dvojica – definovaných cieľov.

  Na Postupimskej konferencii v júli 1945 Rada spojeneckej kontroly vyhlásila svoj povojnový účel v Nemecku ako „štyri D“. Boli to denacifikácia, demilitarizácia, demokratizácia a decentralizácia.

  „Putinovo zopakovanie princípov denacifikácie a demilitarizácie ustanovených na Postupimskej konferencii nie je len nejakým kurióznym tipom na históriu. Vytýčil Spojeným štátom a Spojenému kráľovstvu znak, že dohoda dosiahnutá v Postupime v roku 1945 je stále relevantná a platná…“

  Ruský prezident, ktorého celý argument so Západom je, že spravodlivý a stabilný poriadok v Európe musí slúžiť bezpečnostným záujmom všetkých strán, jednoducho zopakoval ciele, na dosiahnutie ktorých sa transatlantická aliancia kedysi podpísala.

  Inými slovami, poukazoval na hrubé pokrytectvo spomínanej aliancie, keď vyzbrojuje ideologických potomkov nemeckých nacistov.

 16. A zatial nacisti slovenskej gubernie idu po dalsom cloveku, co hovori pravdu, lebo si ju dovoluje hovorit!!! Uplna stoka a demonkracia!
  https://m.topky.sk/cl/10/2354393/Zatykac-na-znamu-tvar-dezinformacnej-sceny–Policia-patra-po–hviezde–internetu ! Zabudnite na slobodu slova !

  • Nebol ochotný prísť z Londýna na vlastné náklady na zbytočný výsluch? Nevydáva zatykač sudca, a nie akýsi policajt?

 17. …Danny Kollar je pre políciu ,,nebezpečný“, lebo vie príliš veľa a aj o tom priamo hovorí…

 18. …mám otázku na MAROŠA alias V. – Ty ma sleduješ ???….
  …PREČO?…ak sa chceš porozprávať, stretnime sa osobne v ŽA. …

 19. …ešte niečo Maroš, verím tomu, že mi čoskoro odpovieš…

 20. …nech sa Maroš vyjadrí, budem tomu VEĽMI RADA…

  • Nie som žiaden tvoj V… a nemám záujem nikoho sledovať, tobôž sa zoznamovať – ani s tebou. A celkom určite sa nevyskytujem v okolí Ža… – nech sa to volá akokoľvek.

 21. …Maroš nepovedala som, že si môj V., no zrejme to tak cítiš…zoznamovať sa tiež nemusíš, nakoľko už o tom zoznámení vieme svoje….v poriadku, ty to nepriznávaš, no ja nie, že to cítim, ja to NAISTO VIEM…no je to v poriadku, že si sa aj takto vyjadril, som tomu ozaj rada a ďakujem … ajša moja zlatá, to ti je DLHÁÁÁ HISTÓRIA….stačí, že o tom vedia tí, čo v nej ,,figurujú“… Dob.noc…

  • Fú! Alenka – z tohto webu – som si k Tebe vytvorila blízky vzťah – v nadväznosti na Tvoje príspevky. Neviem presne, čo sa na tomto webe – deje, ale dúfam, že Ty a – Tvoja osobnosť – budeš – O.K. Všetko ostatné je – irelevantné. Ver mi! Opatruj sa!

   • zvrhlý deduško večerníček

    Kurnik, som nevedel že tu fungujú takéto milostné aférky !! Sem s nimi, vyklopte to zo seba ešte za tepla !! 😀

    • No, deduško – zvrhlík! Mne to neadresuj! Ja som out !
     Inak – sa tu dnes večer – fakt cítim – ako na Zoznamke..
     P.S. Snáď im to dobre – dopadne!

   • zvrhlý deduško večerníček

    Kurnik, som nevedel že tu fungujú takéto milostné aférky !! Sem s nimi, vyklopte to zo seba ešte za tepla !! 😀

 22. P.S. to stretnutie aj tak platí, rada sa porozprávam…a do ŽA chodia vlaky, či autobusy stále…rada sa stretnem s ozaj tak úspeš,človekom – tebou Maroš …a myslím to úprimne…

  • Sa hovorí, že ženám pobyt pri mori nebezpečne prehrieva vaječníky – myslím, že na Slovensku ich majú v tento mesiac ženy prehriate aj bez mora až až.

   • zvrhlý deduško večerníček

    Kokos, to vážne na to kašleš ? Ťa pozýva ! Baba !!
    Vlastne ….. bacha aby to nakoniec nebol chlap …. 😀

    • Miroslav Čižmár

     Maroš nemá gule. Je to V ako vendetta.

     • MiroSlav, bohatvojho, doteraz si sa neprejavil ako chlapská sračka, iba ako kresťanská.

      Čo presne tak veľmi Marošovi závidíš?
      Veď aj ty môžeš začať čítať knihy miesto diskusií.
      A za 20-30 rokov…kto vie…

      Škoda, no..

     • Y = lono, alebo klesnutý penYs.
      I = vztýčený penis!
      Na tvrdosti alebo mäkkostí „í“ vtedy nezáleží – je to niečo aku runa! Schválne som TYborovi odpovedal na 3 hovná v mojej hlave PralYnkami – Y – ty píčo!

      Čoho je veľa – toho je príliš, ale ako vidno – vidia len svoje malichernosti! Tak sa nedivím, že tu polovici národa nezapaľuje – hoci je to už veľa až príliš – a preto to tu zmrdi skúšajú zas a znovu – lebo môžu – a robí im to radosť – manipulovať s klbkom nervov – s miliónmi „červov“! Áno – preto sa Štúr v hrobe obracia – nie preto, že si tu „Maroš“ z vás vystrelí – tým vám ublížiť nemôžem – ale čo s tým vaším egom bulov s červenými očami – že!

      Na rumových Pralinkách som bol kedysi „závislý“ – teraz ich už nekupujem, lebo cena a vyslovene dojebali ten EU „rum“. Teda – tú krabičku mám vytetovanú v pamäti a musel by som ju „napísať“ správne – vyryť nožíkom do duba – aj keby som bol analfabet!
      https://media.novinky.cz/938/129386-original-7sor2.jpg

      Napriek tomu, že čoho je veľa, toho je príliš – blbci vždy reagujú ako blbci, a potom to 1% psychopatov z populácie má žatvu a jednoducho musia „lebo musia“ – to je zvieracia nutkavosť psychopatov – tých milióny blbcov zneužiť.
      Celá galérka má základné pravidlo – „Sprostých a bohatých treba okrádať“ – a keď je sprostý a ešte „bohatý“ celý národ – tak tu kvôli blbcom trpíme všetci! Medzitým sa zo Štúra stala turbína do plynovodu – len to prosím neprezraďte Siemensu – mohli by si ho dať patentovať! Štúr na pohon blbcami – free energy.
      Štúr v hrobe
      https://fishflowinnovations.nl/wp-content/uploads/2015/10/vrijestroming2.jpg

    • Moja Rec – Stalker.mp3
     https://ulozto.net/file/Dx1V4OohYzQy/moja-rec-stalker-mp3#!ZGD5BQR2Z2D0AGSwA2MuZwD5MwZlZUyEryyeBTL3ITyvrwH3At==
     —————————————-
     Za socíku v denníku Smena /pre szmákov – inak plný eštébákov/ – bola rubrika Poradňa /vzťahové problémy/ – „Listy pre Alenku“. Málokto vie, že ju viedol muž – či gay už neviem.
     Ono to malo potom pokračovanie v denníku Sme /za Ježíka/
     „23. mar 1995 o 0:00
     List pre Alenu
     Milá Alena,
     author
     Alena
     Externý prispievateľ“
     Čítajte viac: https://www.sme.sk/c/2118416/list-pre-alenu.html

 23. …Ok.Maroš ako už myslíš… a či je to zoznamka či alebo dačo iné, VŠELIKDE a HLAVNE VŠELIČO popísať, však ?…a ďakujem Ajša si veľmi milá, ja som Ok. …pek.deň všetkým …

 24. Pripravuje sa ekvivalent Kurskej bitky z leta 1943. Ukrajina sťahuje raketo/delostrelectvo a vojská v smere na Cherson.

Pridajte komentár

*