Teraz budú najdôležitejšie eurovoľby v histórii. Určite choďte voliť a zabráňte progresívnym fašistom navoziť tu státisíce migrantov, zaviesť povinné očkovanie, zakázať autá na benzín, zdražiť energie a potraviny, zaviesť digitálnu totalitu, zatiahnuť nás do vojny a inak vám zničiť život!

Zdravotná sestra prehovorila o pandemických protokoloch: „Nariadili nám zabiť všetkých covidových pacientov“


Print Friendly, PDF & Email

(Sean Adl-Tabatabai, The People’s Voice) Počas pandémie covidu dostali zdravotné sestry v Kalifornii príkaz zabíjať pacientov prostredníctvom smrtiacich „liečebných protokolov“, ktoré im poskytli zdravotnícke úrady.

Gail Macraeová, zdravotná sestra z Nemocnice Kaiser Permanente v Santa Rosa, nedávno poskytla rozhovor Stevovi Kirschovi, v ktorom sa podelila o hrôzy, ktorých bola svedkom počas pandémie.

Jednou z najviac znepokojujúcich vecí, ktoré spomenula, bola skutočnosť, že obrovské množstvo ľudí zomrelo nie v dôsledku covidu, ale v dôsledku smrteľných „liečebných“ protokolov, ktoré americké Centrum pre prevenciu a kontrolu ochorení (CDC) nútilo nemocnice a lekárov dodržiavať.

(Poznámka redakcie: Na Slovensku podobné protokoly nariaďovalo nemocniciam ministerstvo zdravotníctva pod vedením ministrov Krajčího a neskôr Lengvarského.)

Rozhovor zdravotnej sestry Gail Macraeovej a Steva Kirscha si môžete vypočuť tu (v angličtine):

Portál Infowars.com k téme uvádza:

Steve Kirsch tvrdí, že Macraeová aj lekár na jednotke intenzívnej starostlivosti, s ktorým sa po rozhovore skontaktoval, odhadli, že zhruba 90% tých, ktorí zomreli, boli v skutočnosti zabití protokolmi na „liečbu“ covidu než samotným vírusom.

Toto číslo podporil aj Dr. Paul Marik, skúsený lekár a bývalý profesor medicíny, ktorý je predsedom organizácie Front Line COVID-19 Critical Care Alliance (Aliancia kritickej starostlivosti prvej línie pre Covid-19).

Kirschovi povedal, že 90% považuje za reálny odhad. Dr. Marik pracoval na JIS-ke počas pandémie a mal veľmi vysokú úspešnosť záchrany pacientov s covidom. Uvádza, že takmer 100% z nich zachránil pomocou vlastného protokolu.

Po príkaze nadriadených prejsť na „nemocničný protokol“ v súlade s pokynmi CDC však sedem z jeho nasledujúcich siedmich pacientov zomrelo, vrátane jedného mladého 22-ročného muža.

Následne zo svojej funkcie odstúpil, pretože mu nemocnica nechcela dovoliť zachraňovať životy pacientov.

Liečba osteoporózy

Termín „pandémia neočkovaných“ zaviedli len na základe predvolených nastavení softvéru

Macraeová poskytla vysvetlenie, prečo toľko nemocníc, štátnych orgánov a médií hlavného prúdu tvrdilo, že po spustení očkovania sa pandémia Covid-19 údajne zmenila na „pandémiu neočkovaných“.

Povedala, že počítačové systémy na uchovávanie nemocničných záznamov, ako je napríklad systém EPIC, boli nastavené tak, že všetci pacienti, ktorí boli prijatí s covidom, boli systémom automaticky označení ako „neočkovaní“ a sestry nedostali pokyny, ako to v systéme zmeniť.

Hoci si do svojich písomných záznamov zaznačili skutočný očkovací status každého pacienta, štatistiky, ktoré nemocnice hlásili, boli založené na prednastavenom políčku očkovacieho statusu v elektronickom zázname a nie na ručne písaných poznámkach každého pacienta.

Tento špecifický scenár sa odohrával v Kaiserovej nemocici. Nie je známe, koľko pacientov v systéme EPIC bolo nastavených s rovnakým predvoleným nastavením ako „neočkovaní“.

Macraeová sa podelila aj o svoj cenný pohľad na to, čo sa stalo po zavedení vakcín proti Covidu-19. Povedala, že po prvej dávke zaznamenali veľmi veľa prípadov anafylaxie. Zdravotníci sa však o tom príliš zdráhali hovoriť, pretože sa báli, že budú prepustení.

Kirsch poznamenáva, že v 3. fáze štúdie Pfizeru neboli hlásené žiadne prípady anafylaxie medzi 22 000 účastníkmi štúdie, ktorí boli zaočkovaní. To znamená, že očkovanie malo byť okamžite prerušené vzhľadom na obrovský rozpor medzi tým, čo tvrdil výrobca vakcíny a tým, čo sa skutočne dialo, keď ju ľudia začali dostávať.

Po zavedení vakcíny boli pacienti prijímaní do nemocníc s nezvyčajnými príznakmi

Macraeová uvádza, že po zavedení vakcín v marci 2021 mnohí pacienti boli prijatí s nezvyčajnými príznakmi, ako sú nové poruchy zrážanlivosti krvi, ktoré sa predtým nevyskytovali, mŕtvice, srdcové abnormality, rýchly nástup demencie a autoimunitné stavy.

Objavilo sa tiež veľa zriedkavých nežiaducich udalostí, ktoré sa vyskytovali s frekvenciami, ktoré boli predtým nevídané.

Napríklad, jej nemocnica za posledných deväť rokov zaznamenala len dva prípady pacientov s Guillain-Barreho syndrómom. Po zavedení covidových vakcín zaznamenali dva prípady u jedincov, ktorí boli očkovaní za posledných 24 hodín, a celkovo štyri prípady v rozpätí iba šiestich týždňov.

Dodala, že mladší ľudia začali prichádzať do nemocnice s nezvyčajnými príznakmi v rovnakom čase, ako boli vakcíny zavedené pre ich konkrétnu vekovú skupinu. Iný lekár, s ktorým hovoril Kirsch v nemocnici, kde pracovala Macraeová, ho informoval, že vakcíny viedli k zvýšeniu úmrtnosti v nemocniciach zo všetkých príčin o 80%.

Podľa Macraeovej boli niektorí zdravotnícki pracovníci varovaní, že ak nahlásia vedľajšie účinky do systému hlásenia nežiaducich udalostí vakcín (VAERS), bude to mať za následok ich prepustenie.

Mnohí lekári sa dodnes k tejto téme nevyjadrujú, pretože sa obávajú, že prídu o prácu, poškodia si dobré meno alebo prídu o ťažko nadobudnutú lekársku licenciu.

Liečba osteoporózy

Autor: Sean Adl-Tabatabai, Zdroj: thepeoplesvoice.tv, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. Je to v seriáli kabala II – pacienti dostávali tzv. kód „neresusciovať“ – cajch smrti!

  Kabala II (23. část) | COVID-19: Zdravotníci o vraždách v nemocnicích (6. díl série o covidu) – CZ DABING
  https://odysee.com/@otevrisvoumysl:7/kabala-ii-23-cast-covid-19-zdravotnici-o-vrazdach-v-nemocnicich-6-dil-serie-o-covidu-cz-dabing:c

  • Tento protocol,bol taky isty pre cely svet,tiez v Peru,kedze ziadny „covid“ nikdy neekzistoval(len chripka),vsetci boli zabiti,tymi medzinarodnymi nariadeniami,cize stejnym protokolom(Steve Kirsh je billionar,zo Silikon valley,pri San Francisku)

 2. Mnohí lekári sa dodnes k tejto téme nevyjadrujú, pretože sa obávajú, že prídu o prácu, poškodia si dobré meno alebo prídu o ťažko nadobudnutú lekársku licenciu.====== Hovada sk…rvene… Budeme im lamat night, ked vypukne chaos, a samozrejme inch okradat…

  • Marek Košice

   Už to chcem vidieť… Stav sa o celý majetok, že to neurobíš.

   • Nemam ziaden majetok a na ten tvoj ti kaslem. Som vo svojich 30 tich a ver ze ani to zdravie uz nemam v poriadku. Takze nemam co stratit. Teraz bud mudry

   • Len si predstav taku obrovsku Armadu pozostavajucu z uvedomelych ludi, ludi ktori vedia kolka bije, ktory trpia na smrtelne choroby… Takato Armada potrebuje Len jednu vec a tou je morfium, ktory utlmi bolest pocas prevratu. PS ( narkotika su tiez lieky, ak vies AKO ich vyuzivat dokazes velke divy.

   • Len si predstav taku obrovsku Armadu pozostavajucu z uvedomelych ludi, ludi ktori vedia kolka bije, ktory trpia na smrtelne choroby… Takato Armada potrebuje Len jednu vec a tou je morfium, ktory utlmi bolest pocas prevratu. PS ( narkotika su tiez lieky, ak vies AKO ich vyuzivat dokazes velke divy.) Ja uz mam svoj vlastny plan, predtym ako umriem. Durham ze o Tom buses citat v mainstreame

  • v kratkosti vacsina doktorov,su masovy vrahovia za dost velke peniaze,uz len na tych bonusoch,ked napichali 67% otrokov,dostali vyse 80 Tisic dolarov a nemocnice niekolko sto tisic

 3. Marek Košice

  Israismael (ak čítaš), kde je ten dobrotivý Boh ku ktorému sa modlíš? Prečo nezasiahol ani v tomto (z desiatok miliónov ďalších) prípade? AHAAAA…..zabudol som….ten sa s vrahmi „poráta“ po ich smrti, i keď….nebude na to existovať ani jediný dôkaz…..ALE VIERA VÁS OVIEC bude pre vás tým najväčším dôkazom, pretože keď sa o tom píše V KNIHE, tak….tak to tak musí byť!!!! A keď sa v knihe píše, že Zem a hmotne sa javiaci svet ako taký stvoril Boh, pretože Satan tvoriť nevie (píše sa v knihe), TAK TO TAK MUSÍ BYŤ, BEZ DEBATY!!! 😀 😀 😀 :D…. GRATULUJEM VÁM K „POZNANIU“. 🙂

 4. Marek Košice

  Keď som sa dnes vracal z obchodu, v tom otrasnom zimnom a zároveň veternom počasí (otrasné z objektívneho uhla pohľadu, ale samozrejme existujú úchyláci, ktorí také počasie zbožňujú), zas a znova som si potvrdil nasledujúce…. :

  Je absoltúne VYLÚČENÉ, aby tento stvoril stvoril „dobrotivý Boh“, alebo skrátka Boh, ku ktorému sa treba modliť, alebo si ho aspoň nejakým spôsobom ctiť, atď…
  Keby bol Stvoriteľ dobrotivým, PREČO by stvoril také fungovanie Zeme a života na nej? Prečo by počasie nebolo priaznivejšie? Dážď je jedna vec (nutnosť), ale k čomu je dobré ľadové vetrisko? ABSOLÚTNE K NIČOMU. Akurát škodí ako zvieratám, tak ľuďom, hlavne starším alebo chorým (a brutálne škodí bezdomovcom)…
  AK VŠAK ZEM STVORIL BEZCITNÝ STVORITEĽ (nazvime to kľudne aj „Bezcitná Inteligencia“), tak sa niet čomu diviť, A NIET SI NAD ČÍM LÁMAŤ HLAVU, či byť „v pomykove“… Bezcitná Inteligencia NETVORÍ V PROSPECH TOHO, ČO/KOHO TVORÍ…….. Je jej úplne jedno, či zvieratá a ľudia dožijú do svojej smrti v blahobyte, alebo v nedostatku. Je jej úplne jedno, aj keby bola polovica ľudstva utýraná mesiac na škripci…….Pre ňu je dôležité LEN JEDINÉ……..aby ľudstvo prežilo. Pretože sa KŔMI jeho energiou. Energiou ľudí a energiou zvierat (možno aj energiou rastlín, neviem)….

  A NEJAKÝ „BEZMOZGOVCI“ SA K TEJ „BEZCITNEJ INTELIGENCII“ (s rôznymi názvami v rôznych náboženstvách, samozrejme je tam zidealizovaná do rozprávkových rozmerov) MODLIA………..Otázka znie : POSILŇUJÚ JU TÝM? Odpoveď znie : S najväčšou pravdepodobnosťou ÁNO, pokiaľ sa modlia precítene.

  Chudáci, nevedia čo činia.

  NALETELI, že keď sú ateisti proti náboženstvu, tak to znamená, že náboženstvo je DOBRÉ, POSTARÁ SA O SPÁSU, ATĎ……… ALE NIE JE TO TAK. Sú to len dva konce jedného a toho istého la(j)na.

  Áno, DUŠU stvoril dobrotivý Stvoriteľ (alebo možno proste VŽDY bola, a tým pádom nebola ani stvorená)….. No život na Zemi, aj keby bol NEDOTKNUTÝ zásahom človeka, bol by (a je) KRUTÝ, pretože príroda je KRUTÁ.

  Musíme loviť/zarábať, priniesť korisť (a chrániť ju pred dravcami)/nakupovať, pripraviť ju (kúpiť kuchynské nádoby), umyť nádoby….ZJESŤ JEDLO……tráviť jedlo……..vykadiť sa……..aby sme vedeli prežívať, žiť………ABY SME SA ZOBUDILI NA DRUHÝ DEŇ, o deň starší….NA ĎALŠÍ ROK, o rok starší…… DRELI NA TO, aby sme akurát tak vekom pociťovali starnutie so všetkými jeho neduhmi……. 😀 😀 😀 😀 😀

  NIE, NEMÁME TERAZ PLAKAŤ A ZÚFAŤ, ŽE TAKTO FUNGUJE ŽIVOT V TELÁCH……Tým nič nevyriešime……. ALE ASPOŇ MAJME ČESŤ, A PRIJMIME TENTO FAKT – ŽE SPRAVODLIVOSŤ NEEXISTUJE, POKIAĽ JU NEVEZMÚ ĽUDIA DO VLASTNÝCH RÚK (a majú na to dostatočnú silu),….. a že „nad nami“ nie je NIKTO, kto nás bude súdiť, ALE ANI NÁM POMÁHAŤ…… Pretože dobrotivý Boh, ktorý stvoril naše duše, TEN NEMÁ KĽÚČ od toho, aby dokázal zabraňovať ZLU na Zemi. NIET SA VŠAK ČOMU ČUDOVAŤ, pretože on tú Zem NESTVORIL.

  DOBROTIVÝ BOH TVORÍ LEN DOKONALOSŤ……… Ale, „pre krista pána“, ste fakt tak TUPÍ, že považujete život v tele za dokonalosť? …… DOKONALOSŤ JE DUŠA BEZ TELA……..Nepotrebuje jesť, piť, spať, nepodlieha starnutiu, nezhoršuje sa jej kondícia, nekazia zuby, nevysychá organizmus, nehnije zaživa…… KEDY POCHOPÍTE, že tento MATRIX MENOM „ŽIVOT V TELE NA ZEMI“ je výtvorom buď SATANA, alebo „Bezcitnej Inteligencie“, ktorý STIAHOL duše do tiel, a tým ich zotročil, z čoho získava energiu???
  ČOMU NA TOM NEROZUMIETE, ĽUDIA??? Dá sa tomu nerozumieť??? …

  • Len v skratke, Mareček,
   Tvoj BORDEL v hlave, by som fakt nechcela mať a prežívať ho.. Nie je Ti čo závidieť, tomu rozumiem.

   P.S. Ale konečne by si mal pochopiť ten fakt, že to, čo zhruba žiješ tu dolu na Zemi, bola čisto Tvoja a zas len Tvoja VOĽBA, ev. voľba Tvojho Ducha (duše)..

   A vysporiadaj sa vnútorne s tým, ako chceš! Ale skús to hlavne – Sám so Sebou!

   Vďaka za pochopenie!

   • Ajša. Ešte sa musíš veľa učiť. Človek nemá ducha. Človek má telo a myseľ. Človek je duchovná bytosť v teraz našom, pôvodne zvieracom tele. Každý z nás na tejto planéte sa rozhodol, že chce byť poslaný na túto planétu.

    • Toto vám preorie svetonázor
     81 – 83 Kniha o globálnej lži
     https://odysee.com/@odyody:9/81—83-Kniha-o-glob%C3%A1lnej-l%C5%BEi:9

    • Juraj,
     všetci sa musíme ešte veľmi veľa učiť, vr. Teba i mňa – bez rozdielu..

     Tvrdíš, že človek nemá ducha, pričom na druhej strane podľa Teba – človek je duchovná bytosť. Necítiš v tom „kontraindikáciu?“ Lebo – ja áno!

     Opravím to: Človek MÁ Ducha a áno, teraz prebýva s nami vo „zvieracom“ tele.
     P.S: Ale – presviedčať Ťa určite o tom nebudem.

     A súhlas s Tebou: citujem: „Každý z nás na tejto planéte sa rozhodol, že chce byť poslaný na túto planétu“. O.K. 😏

     Toť vsjo, čo som chcela.. Díky!

     • V DNA je prý jednoznačně věta bůh v těle. No, nevím jestli je to transkripcí nebo jak se tomu střhání mRNA-ou informací organismu je ještě chrám pro řekněme „duši nebo jen žumpa z „ostrova doktora Moreau, výsměchu peklem.

     • Sergej – to je v matrici bukvice.

     • Janko Hraško

      Nemáš pravdu. Ja som sa nerozhodol byť poslaný na túto planétu ale bol som tu uväznený.

    • Telo + duša+ duch.

     Teda:

     1. Telo fyzické – hrubá hmota.
     Časom podlieha zániku, nie je možné ho večne udržovať.

     2. Duša – jemná hmota (myseľ, rozum, logika, intelekt, analytika, výskum, štúdium, porovnávanie…
     Časom podlieha zániku, nieje možné ho večne udržovať.

     3 . Duch – ľudský duch – duchovné jadro človeka. Môže sa vyvinúť a byť večné ale tiež nie. Nie každý človek – duch sa stane večným aj keď predpoklady na to má absolútne každý jeden. A to je aj cieľ jeho existencie v hmote v kozme – vyvinúť sa a stať sa večným – duchovným a odísť navždy domov do „Raja“ – do duchovného sveta, ktorý nikdy nezanikne pretože je večný narozdiel od hmotného alebo jemnohnotného vesmíru v ktorom prežíva mnoho životov do doby „súdu“ či „maturity“. Čas na vývoj ducha nieje neobmedzený, nieje umožnené sa neustále opakovane donekonečna reinkarnovať.

     Jediná zložka človeka ukrytá v tele a v duši, ktorá je schopná stať sa večnou a navždy odísť jak hmotného viditeľného tak aj z neviditeľného jemnehmotného vesmíru.

     Duchovia – ľudskí Duchovia – to sme my.
     Nie sme obaly (ani fyzické telo ani duša – myseľ).
     Ak niekto žije len na úrovni tela (len pudmi) alebo duše (intelektuálovia) tak nikdy nevyvinie svojho Ducha do ľudskej podoby. Duch musí vládnuť telu aj mysli – intelektu. Inak je to slepá cesta vývoja, chaos a rozklad – tak ako to posledné tisícročia vidíme na Zemi keď intelekt – rozum (od istej doby nástroj zla) vládne duchu/citu.

   • Nejak podobne súhlasím aj ja s tebou a dodal by som mu ,že chce mať nebo už tu na zemi ,áno ,už to tu tak bolo ,ale my ľudia sme si to dohúkali a ten Dobrotivý aj tak nám dal možnosť neba a on,Marek, zase hriechom rúhania sa Bohu a urážania si to oddaluje nevedno kam ,tak nech sa nečuduje tomu prvému hriechu naších prvých rodičov, on ho pácha teraz sám a je nepoučiteľný, tak čo čaká?

    • Marek Košice

     Ivan, spamätaj sa….Ako sa Bohu rúhali tie milióny detí, ktoré boli za posledné dekády ukradnuté a rodičom nevrátené, z nich dvojciferné percento zavraždených + väčšina čo prežila sa dostala do psychických sr*čiek a je len otázkou času kedy sa predávkujú alebo zabijú? … 😀 😀 😀

     Ako sa Bohu rúhali dobrotiví ľudia, ktorí sa k nemu modlili vo všetkej úprimnosti celé roky, ale nakoniec ich niekto zastrelil a kľudne aj v kostole? …. 😀 😀 😀

     Si na smiech, ALE CHÁPEM, máš podporu miliónov iných OVIEC, ktoré s tebou súhlasia. A to ti je……….NA ŠKODU.

   • Marek Košice

    Ajša : citujem ťa : „P.S. Ale konečne by si mal pochopiť ten fakt, že to, čo zhruba žiješ tu dolu na Zemi, bola čisto Tvoja a zas len Tvoja VOĽBA, ev. voľba Tvojho Ducha (duše)..“……. TO JE TEÓRIA, KTORÚ SI NEMÁŠ AKO OVERIŤ………

    Si totálne naivná Aiša, pretože teória ktorej veríš VYŽADUJE NIKDY NEKONČIACE UTRPENIE. Veríš „karme ako odplate za minulý život/minulé životy“…

    Lenže, ty „inteligentka“…

    Už som tu minule písal OBSIAHLO o tom, aká je teória karmy TOTÁLNYM NEZMYSLOM, viem to vypísať v množstve bodov, lenže načo, keď naivky si stále pôjdu „to svoje“, aj keď to nedáva logiku?

    Skús prestať orgazmovať a pochopíš ako sa veci majú (alebo sa zvýši šanca, že pochopíš). Zatiaľ v sebe len skratuješ možnosť poznania.

    • Mareček,
     zdravím Ťa, znovu po pár hodinách.

     Pred pár dňami sme tu „riešili“ jedného „čitateľa“, ktorý si prišiel na tento web „pýtať“ podporu za výhru Ukrajiny nad Ruskom. Myslím, že Ty sám si ho v rýchlosti poslal do p*če. Pýtaš sa, že prečo o tom píšem?

     Preto, lebo Ty sa správaš oveľa horšie – v porovnaní s ním – v zmysle Tvojej verbálnej agresie, s opovrhovaním ľudí tu, ktorí si dovolia zastávať iný názor, ktorý zdieľaš Ty, ako „veľkomožné panstvo“. Si nebezpečnejší v tom, že Ty tu hľadáš podporu k témam, (teraz hovorím za seba), akou je hlavne: viera v toho Tvojho Boho-Satana-kkt, ako ho Ty rád nazývaš a ktorému Ty dôveruješ nadovšetko, a zároveň odo mňa na tomto webe vyžaduješ mentálnu podporu, aby som činila rovnako, WTF!!

     Apropó! Vo všetkých Tvojich komentoch vidím veškerý prenos zodpovednosti za deštruktívne veci na Zemi odohrávajúce sa – na toho Tvojho Boho-Satana, pričom mi tam uniká ten fakt, aký podiel zodpovednosti za tie obrovské ZLÁ, ktoré sa tu dejú, nesie človek (s malým č.) Nikde ho u Teba nevidím. Skôr naopak, Ty ho vyvyšuješ (vr. seba) nad toho Tvojho Boho/Satana. To len na margo..

     Alebo tá Tvoja obligatórna II. téma: Každý deň 3x – by som Ti tu mala dať podporu k Tvojmu bezorgazmickému – akože – sexu, sexu bez partnerky, bez lásky, bez milovania sa navzájom – podporu nejakému Tvojmu honkaniu si ho na hajzli, alebo za PC. Fakt si sa na Východe s koňom zrazil, Mareček? Si tak infantilne jednoduchý..

     Nazývaš ma niekde nižšie schizofrenikom, lebo verím v karmu. Pričom u Teba sa tu javia jasné príznaky mánio-depresívnej psychopatie, pretože pár dní sa tu správaš „normálne“, myslím tým, že nikoho neurážaš a potom prídu pre Teba tie typické mánické dni, keď tu svojimi komentami zadupeš, odpáliš, pourážaš každého, kto Ti príde do cesty (viď komenty napr. z 8.1.2024) a dovolí si zdieľať iný názor, ktorý tu zdieľaš Ty – dokolečka – dokola už dva roky, bez akejkoľvek „apky“ formou, pri ktorej – ja osobne, zívam hlasno na plné ústa, lebo si už tak priesvitný, že Ťa dokážem o 2-3 vety predvídať skôr, čo po 150x zas a zas akú p*čovinu „vypotíš“. Proste – NUDA!! Nuda, nuda, Mareček!

     Potom, keď si vnútorne myslíš, že Tvoja likvidačno-demolačná misia tu – je splnená, zahlásiš bez mihnutia oka, že MY všetci sme tu ovce, bezmozgovci, tupelá a nemáš sa čo od nás už naučiť a – ODCHÁDZAŠ formou že – DONEDOVIDENIA! (Aspoň to nahlas nerozprávaj, sraľo!)

     No, a čo sa udeje o 2,5 dňa neskôr? Mareček je znovu na „placi“, chvíľu sa tvári, že nič sa nedeje a o ďalšie 3 dni som (hovorím za seba) zase „naivka“, „inteligentka“, „ovca“ atď.. Chcela som len, aby si si uvedomil vo svojej tupej hlavičke (čomu ale neverím, že si toho schopný), tie tvoje mánio-depresívne psycho-cykly. To, že máš životnú depresiu a že nešťastnejšieho človeka na Zemi, ako si Ty, vo svojom širokom okolí nepoznám, je holý FAKT.

     Mareček, aspoň nám tu povedz, aký je Tvoj zmysel života? Nemáš ešte ani 40 rokov a ty si pacient súci na anti-depresíva. A to už ani nespomínam, že nemáš Zodpovednosť za partnerský vzťah, za rodinu, deti, za bývanie, financie, za uvarené jedlo, poriadok, tam – chválabohu, buď rád, máš ešte maminu. Znovu sa pýtam, aký je Tvoj Zmysel života (okrem toho, že tu v pravidelných cykloch urobíš spúšť)?

     Takže Mareček, ak si ma chceš v budúcnosti znovu vziať do Tvojich úst vo forme môjho ponižovania a urážania, ver, že KARMA nebude TICHO a DOBEHNE ŤA! Raz to pochopíš (v t.č. na to ešte nemáš, chlapče..) a už tu o nej radšej ani nepíš..

     P.S: A ešte, čo sa týka môjho orgazmovania, tak do toho je Ťa veľké HO*VNO, píšuc Tvojou terminológiou, takže radšej – ani o tom už nepíš!! Tá téma „orgazmovanie“, to je už taká Tvoja posledná „záchranná brzda“, keď sa Ti strácajú vecné argumenty..

     A vedz Mareček, že ja necítim voči Tebe žiadnu zášť, nenávisť, alebo nejaké ďalšie negatívne emócie. A vieš prečo? Preto, lebo si Tebou nemienim špiniť svoju Dušu, ergo – mi to za to nestojí.

     Ale feedback – musel byť! Sorry! A bude vždy – ak to bude nutné!

     Čau! Drž sa!!

   • kto stvoril tvojho Boha??? Totálny nezmysel je táto viera, je to židovský patent , vcelku vydarený, ale je to len produkt špekulantov…ale neberiem nikomu jeho vieru nevraždi, neupaľuje ĺudí zaživa a atd, atd, atd….

    • Prorok,
     koľkých Bohov máš Ty vo svojom srdci? Lebo ja len Jedného. A kto ho stvoril, nie je pre mňa až natoľko podstatné.

     P.S. 1 – Táto Tvoja otázka tu, je už taká – skoro – spamová, lebo sa na to pýtaš už n-tý krát, boli Ti tu dané odkazy, ale Ty potrebuješ odpoveď šitú presne na mieru, aby si nemusel veľmi nad tým dumať, však?

     Viera v Boha (pozn.: nie toho cirkevno-kostolného), nemá nič spoločné so židovským projektom.

     P.S. 2 – Prorok, máš kvalitný nick, tak by si mal vidieť pár rokov dopredu, akým spôsobom, sa budú „veci“ na Zemi odohrávať. Nechceš sa s nami o to – na revanš – podeliť?

  • No – dá sa tomu porozumieť tak, že sa od toho eklekticky – teda záujmovo informačne – oslobodíš. Ty si ako opica na kyvadle, ktorá sa pokúša dosiahnuť svoj banán!

  • Pozemsky zivot je peklo a az na druhom svete bude raj, preto existuju aj paraziti-zidia su infiltrovani vo vsetkych narodoch, lebo keby kazdy mal vsetkeho dostatok, tak uz by len degeneroval

   • Pozemský život je hlavně škola.A někdy pořádně tvrdá.

    • Marek Košice

     A čo sa v tej škole naučíš, človeče? … Ako žiť „tam hore“? To asi sotva… 😀 😀 😀
     Čo sa naučíš tým, keď ti bude starnúť telo a budeš strácať silu, energiu, výdrž, a začneš pomaly ale isto zapáchať (ako my všetci)?
     Čo sa naučíš tým, keď ti umrú rodičia, súrodenci, blízki? …
     Čo sa naučíš tým, že musíš piť a jesť aby si prežil?…
     Čo sa naučíš tým, že musíš otročiť na telo svoje a telo detí/rodičov (ak ich živíš)? …

     H*VNO sa tým naučíš. Alebo takto – naučíš sa tým ROBIŤ TO EFEKTÍVNEJŠIE. Ale kde to využiješ? NIKDE. Využiješ to len tu v tomto pekle.

     To je ako povedať, že „Nechaj toho človeka na pustom ostrove, aspoň sa naučí postaviť si plťku, hoci s najväčšou pravdepodobnosťou sa na nej utopí v mori, keď sa bude chcieť z pustého ostrova dostať…….“….

     OTVOR OČI. 🙂

     • Měl by ses naučit být dobrým člověkem.Snažit se ostatním pomáhat a hlavně neubližovat všem živým tvorům.Myslím,že to není málo.

     • Marek Košice

      Pohoda : Koľkí z tých, ktorí žijú život dobrého človeka bolo zabitých zbraňou, haváriou (ktorú nespôsobili oni), či dokonca utýraných? ….
      Mimochodom, keď sa potrebuješ v prírode najesť, prežiť, neublížiš živému tvoru (zviera)? Či si nájdeš nejakú mršinu a zješ jej hnijúce mäso?
      Len tu prosím nezačni s rozprávkami typu „Budem jesť korienky, huby, listy“…. Na takej strave by si neprežil ani pár mesiacov. Nulová energetická hodnota, nula bielkovín, nula tukov. Takto podvýživený by si sa dostal do fatálnej depresie, až by si sa zbláznil

     • Tak asi z hladu bych zvíře zabila.Ale myslela jsem to spíš jako zbytečně nepůsobit bolest,jen tak pro radost.

    • Janko Hraško

     Ak je duša dokonalá, čo sa tu na zemi mám naučiť?

  • mariankosnac

   Tak ja milujem práve takéto ,,nepriaznivé” počasie, preto som sa bol aj prejsť v lese, lebo mám rád ten kľud. Nebolo to zas tak strašné len trochu pofukovalo, v lese minimum ľudí a žiadny cyklozmrd, takže za mňa super. Leto nemá žiadne výhody, nechápem čo na ňom vidíte. Všade odporný hmyz, komáre škodia bezdomovcom. Neexistuje zlé počasie, len zlé oblečenie (alebo zlé nastavenie mysli).

   • Pokiaľ človek býva tak že sa nemusí o nič starať tak tú zimu prežije že ani nevie aká je. Ale ak sa rozhodol byť v najviac veciach nezávislý tak voči zime stojí každý deň každú hodinu zoči voči ako proti nejakému drakovi. To si potom bude všímať každú zmenu počasia a tešiť sa na leto. Na zimu sa bude tešiť tiež ale zima sú aj veľké starostí. Je jednoduché predať dom, všetkého sa zbaviť a ísť bývať na byt ale pokiaľ človek vidí svoj dom ako svoj hrad tak to nevzdá i keď to často vyžaduje mnoho úsilia a odriekania všetkého možného keď má udržať aký-taký, aspoň základný štandard. To potom keď ho kamarát z bytíku pozve niekam na túru tak nemá až tak potrebu vyhľadávať zážitky a naplnenie plahocit sa niekde v známom či neznámom prostredí. Po zime prežitej na usadlosti kde sa musí človek oháňať aby všetko fungovalo (lebo v zime, daždi, snehu, vetrisku, blate a mraze sa skoro všetko „serie) tak si to leto vie naozaj vychutnať. Už prvá tráva na skorú jar – keď tráva len ozelenie – už človeku poskočí srdce a poteší ho to.

  • Marek, všetko je úplne inak. Chceš vedieť viac? Na YouTube si vyhľadaj Sueneé a tam videá cca z roku 2020 o Sumerských hlinených doštičkách na ktorých je podrobne z pred cca 8.000 rokov zapísané, ako vznikol život na tejto planéte.

   • Marek Košice

    Juraj : Uaaaaaa…..Zívam……

    Áno, samozrejme čo je napísané na nejakých doštičkách, musí byť predsa pravda….. A samozrejme aj ich vek bude skutočný, prečo by nebol……. Zmanipulovaná história sa týka predsa len obsahu učebníc dejepisu/histórie v škole….že?

    😀 😀 😀

  • Marek Košice

   Díky Ti, bratře za obsáhlý příspěvek,který je přesným popisem reality a nedělej si vůbec nic z těch naivních jako je ajša a další, kteří jsou akorát sráči, kteří se bojí podívat pravdě do očí a uchylují se k verzím, kterým se jim líbí věřit. Tím se ale fakta nijak nemění, takže jsou směšní akorát a jejich hloupost je právě to, čeho všichni vládnoucí paraziti, požírači naší energie a dřiny u nich využívají. Film Umění lhát krásně to vysvětluje, jak je to s bohem a k čemu ty bláboly slouží. Měj se a nedej se otrávit hlupáky.

   • PaVo,
    ani sa mi veľmi nechce reagovať na Tvoj koment vyššie. Preto, lebo Ty sám si tu neprispel NIČÍM (aspoň si to nepamätám), ergo len berieš a nič nedávaš a dnes o 10:08 hod. si vybehol odkiaľsi spoza pece a spravil jeden štek hafana – s atakom na moju osobu, čo mi hovorí, aby som sa – bránila..

    Pozn.: To, že podporuješ MzK – mi nevadí..

    P.S: Nabudúce, prosím – napíš niečo k Téme, k článku, čo obohatí viacerých ľudí!
    Vďaka!

    • To PaVo som už niekde videl, … Na nejakom fóre…písal ako provokatér a trol a z tej diskusie ho vyháňali.
     Niekde som to PaVo už zaregistroval ale neviem už kde..

     • Mne „to“ nič nehovorí.. 👎

      Ale – môže to byť tak, ako hovoríš.

     • PaVo je statočný bojovník proti komentárom veriacich na fóre AE News.

  • Pravdu hladaj niekde inde,ale nie v nejakych nabozenstvach,je to absolutny podvod

  • Malady ludia umierali AJ v minulosti.
   PS ( takmer kazdy vrcholovy sportovec do seba j .e zakazane latky, a tych je obrovske mnozstvo nie Len anabolicke steroidy..) 4 rocne dieta zomrelo na leukemia, nemyslis si ze nejako brzo?

  • Pohoda,vsak vies,ze ta dobra a spolahliva vaccina robi zazraky??

 5. Myslím, že to byl důvod i tlaku na rušení trestu smrti. Nevěřím, že to bylo milosrdenství a nebo obava z justičních omylů. Věděli dopředu, že felčary budou muset nutit páchat genocidu a že pak může následovat vyšetřování a soudní procesy. Sice se dá se čekat, že nakonec budou odsouzeni, ale budeme pak ty vrahy muset ještě krmit.

 6. Zneuzivane a utyrane deti na smrt… Kde he ten vas Boh preco toto dovoluje? Predsa deti su nevinne Bez hriechu… Skor verim tej ,,ezoterike,, a magii ktora dokaze liecit telo I ducha, ako konceptu Boha ktory to zakazuje. Sk..ena dogma ktora vas drzi daleko od pravdy, o ktorej ani netusime…

  • Deti neprichádzajú na svet ako nepopísaný papier. Majú za sebou veľa životov v ktorých ako dospelí ľudia učinili všeličo dobré aj zlé. Preto ak sa niekto narodí z fyzickými nedostatkami tak v tom nieje nespravodlivosť ale je to zaslúžené na základe ich skutkov z ich minulosti.

   • To vies odkial? Toto si pamatas z presleho zivota , alebo si prijal niekoho ineho myslienku? Kamo vazne v to veris? Tak ta karma mohla pockat dokial dieta vyrastie do dospelosti nie? A nie hned po narodeni ma hlavu rozj… o stenu, cigarety palene po tele, pretoze otec alebo matka je sociopat… Ale karma musi byt. A co potom unesene 3,4 rocne deti ktorym dospely 100 kilovy chlapi ( prislusnici armady)skacu po kolenach pricom sa dieta zvyja v agonii a place.. Take dieta nerozumie preco sa mu to deje. V skratke chodte do prdele s budhizmom a inymi p…ovynami o bohu…

    • „Kámo, kámo“..hm.. život nieje nefér a ľudia dostávajú od neho len to čo zasiali – „čo zaseješ – to aj zožneš“. Množstvo ľudí umučených a dokonca potom aj označených ako obetie násilia robili v minulých životoch to isté iným.
     Tí platí aj o mnohých tzv. „svätých“, ktorí boli skantreni za svoje presvedčenie a potom oslavovaní ako hrdinovia ale ich minulé životy boli iné – oni sa dopúšťali násilia na iných. Život nieje chaos a má svoje Zákony a tie sa nepýtajú na názor ľudí – buď ich ľudia pochopia alebo nie a budú si udalosti okolo seba vykladať po svojom a tým aj nesprávne – reagovať a konať – konať z krátkozrakosti.
     Každopádne by sa mal človek, ktorý sa v živote dostal do pozície „výkonavatela“ karmy na inom človeku spamätať a zvážiť či to čo chce vykonať – či to vykoná, pretože zasa si sám sebe pripravuje rovnaký osud, ktorý sa mu vyplní v tomto alebo v ďalšom živote! A to platí aj o situácii s tými deťmi s vojakmi.
     Chápem, že si z rôznych videí rozladený ale cesta a spôsob jak sa toho všetkého zbaviť je len v pochopení Zákonov Života a jedným z nich je aj Zákon Akcie a reakcie – zákon spätného pôsobenia.
     Mnoho ľudí sa môže (podotýkam že len môže očistiť a rozvinúť) prežitím toho čo sami robili iným keďže sami od seba o Pravde nechcú premýšľať a rozjímat.
     Ak človek znáša karmu – životné udalosti s nepochopením a odporom tak nedochádza k prebudeniu, očistenia a duchovnému rozvinutiu.
     Čo myslíš, čo v tomto živote zažívajú banderovci, ktorí upalovali a mučili ľudí v Rusku a inde? Že by už nežili? Že by už nežili vôbec, alebo že by sa ich duša niekam do nikam vyparila? To ani náhodou! Postihol ich rovnaký osud – osud, ktorý svojimi rozhodnutiami v minulosti spôsobili iným.
     Ľudská nevedomosť ako fungujú Zákony života – Zákony Existencie vrhá ľudstvo do ďalších a ďalších vojen a utrpenia – a to využívajú aj všetci temní trabanti.
     Nič nie je len tak, samo od seba.
     Život sám od seba neumožní aby však niekomu – človeku stala neprávosť bez toho aby si to nezaslúžil. Výnimka sú vyslanci z vyšších duchovných svetov – tí sa obetujú a počítajú s tým že Zem klesla do úrovne temných planét a že ich tu za hlásanie Pravdy nič dobrého nečaká.
     Ale my, ľudia sme ešte v škole a treba si zistiť ako funguje „školský poriadok“ – Zákony Života a nie to čo si myslia o Živote a o Bohu ľudia.

     Presne duša jak ty by ma poslala na mucidla a na smrť

     • Presne duša jak ty by ma poslala na mučidlá a na smrť . A to by nemuselo byť dôvodu zlomyselnosti ale z nevedomosťi a nesprávneho – neuplného chápania Zákonov Života.
      A tak sa aj dialo celé storočia, že nielen ľudia zlomyselní a vypočítaví hnali iných na hranice ale aj ľudia zmanipulovaní, nevedomí a duchovne leniví, ktorí nemali žiadny cit pre skutočnú Spravodlivosť vychádzajúcu čisto zo Zákonov Života.

    • Marek Košice

     Angličan, SOM RÁD, že o karme uvažuješ TRIEZVO….

     Nech sa Achnatom zamyslí nad tým, že „KARMA V KTORÚ VERÍ“ znamená NIKDY NEKONČIACE ZLO, „PERPETUUM MOBILE“ ZLA.

     Na zabitie dieťaťa/dospelého (v konečnom dôsledku je to z určitého uhla pohľadu „jedno“) je potrebný VRAH……. A na to aby ten vrah bol vrahom, je nutné ZLO. A na to, aby ten zlý vrah zabil KONKRÉTNEHO ČLOVEKA (a tak ten zabitý človek „splatil svoju karmu“) je nutné toho vraha NAPROGRAMOVAŤ, aby zabil práve toho konkréteho človeka…

     KTO TO TAKTO PROGRAMUJE???? BOH??? ………….TO JE POTOM „SUPERBOH“ …. 😀 😀 😀

     A čo spraví Boh, keď takto naprogramuje človeka, aby zabil iného človeka a tým (ten zabijak) sa stal „vykonávateľom karmy“? … Dá tomu vrahovi odmenu (100 panien na nebesiach), ALEBO NAJPRV HO ZMANIPULUJE ABY ZAVRAŽDIL KONKRÉTNEHO ČLOVEKA, A POTOM HO ZA TO EŠTE POTRESTÁ???

     😀 😀 😀 😀

     Som v šoku, že tí, čo veria v „spravodlivú karmu“ (resp. karmu ako takú – karmu z minulého života do súčasného) SI NEUVEDOMUJÚ TENTO NONSENS!!!!

     • Marek Košice

      PS : čo keď sú politici robiaci ZLO len „vykonávatelia karmy národa“? Ľudia tvrdia, že „voda sa varí na každú sviňu“, alebo „KARMA SI NÁJDE KAŽDÉHO“, „aj toho politika!“………..ALE ČO AK TÍ POLITICI SÚ LEN VYKONÁVATEĽMI KARMY NÁRODA/jednotlivcov???

      Tak čo, ťuťmáci bezbreho veriaci v systém „karmy súvisiacej s minulými životmi“, stále vám to dáva zmysel? Stále sa vám to páči?

     • No tak sa Marek môžme zhodnúť aspoň na tom že existuje taká spravodlivosť ktorej nikto neujde. A neujde jej napríklad ani ten čo spácha strašný zločin a na to krátko v pohodlí a v kľude zomrie. Tak aspoň takto sa snáď stretneme… alebo nie?
      Alebo že by nejaký rebel alebo ničomnik vybabral s existenciou? Že by bol on pánom nad samotnou existenciou/ Životom a že by Život bol na jeho lumpárny prikrátky? Ja myslím, že Život – Zdroj aj na to „myslel“ aby Jeho Zákon – Spravodlivosť platila navždy a nedala sa nijako zrušiť alebo obísť.
      Nemusíš byť smutný alebo skormútený, že mnohí zloduchovia zostávajú na Zemi nepotrestaní!
      Aj keď ich je treba potrestať už tu na Zemi tak ak dokážu svetskému trestu uniknúť, tak ver, že nebudú môcť unikať navždy. Ich činy ich budú čakať v podobe udalostí, ktoré im nečakane prídu v živote do cesty (aby sa ich prežitím prebudili, poučili a polepšili).

      Inak dnes má navštívil krásny malý vtáčik – sadol si na konár orecha čo mám pred oknom v kuchyni. Bol úplne baculatý s oranžovým perím na hrudi.
      A zaujímavé že v tú chvíľu, sekundu než som ho uvidel ma bez nejakého dôvodu opanovala radosť a uľavilo sa mi na duši. Ani neviem od čoho ale uľavilo.
      A potom cez deň sa pohli ľady – konečne sa v práci zaostrilo a posvietilo na jedného psychopata a narcisa kvôli ktorému ľudia z firmy odchádzajú alebo chcú odísť (a on zostáva nepovšimnutý). Konečne!
      Takže to o tých vtáčikoch – poslov dobrých správ bude pravda.
      Kiež by ich bolo viac.
      A mám silný pocit, že oni priletia vždy keď je tá správna chvíľa – ani skôr a ani neskôr – presne ako tá karma, ktorá sa prejaví v dobrom alebo v zlom presne v tú chvíľu keď to človek nečaká. A bez ohľadu na to čo prinesie by mal človek vedieť, že sa jedná i milosť a dotyk Života, ktorý ho chce navrátiť na správnu cestu – koľaj vývoja.

  • Anglican,vsetky nabozenstva,sekty,je obrovsky podvod,na kontrolu,vydieranie,okradanie a nakoniec zabytie oviec

 7. To vies odkial? Toto si pamatas z presleho zivota , alebo si prijal niekoho ineho myslienku? Kamo vazne v to veris? Tak ta karma mohla pockat dokial dieta vyrastie do dospelosti nie? A nie hned po narodeni ma hlavu rozj… o stenu, cigarety palene po tele, pretoze otec alebo matka je sociopat… Ale karma musi byt. A co potom unesene 3,4 rocne deti ktorym dospely 100 kilovy chlapi ( prislusnici armady)skacu po kolenach pricom sa dieta zvyja v agonii a place.. Take dieta nerozumie preco sa mu to deje. V skratke chodte do prdele s budhizmom a inymi p…ovynami o bohu…

 8. Bud zmena ktoru chces vidiet vo svete. Bud dobrym clovekom, pomahaj ( ak vidis krivdu pachanu na nevinnom, ZAKROC AJ keby ta mali lamat.) Keby psychopatia bola vedena ako mentalna porucha, a tym padom by jedinec nemohol vykonavat pracu s ludmi, tak by tu bol mier. Ale Nosaty maju strasne nizky level empatie, tak nam Tu vladnu psychopati a uchylaci akym bol aj Siegmund Freud atd atd. Cely tento svet he postaveny na zidovskom zaklade od Spojenych statov teroristickych, po ,,komunisticku Chinu,,, Vsetky zaklady su v podstate zidovske ..K *rva KDE a kedy sa stala chyba..Asi zacnem verit, ze zidaci su fakt potomkami krvilacnych Reptilianov,Dracoidv,Jasterov…

 9. Raz sa všetko preukáže. A každá spolupráca so zlom bude spravodlivo potrestaná.

 10. Ako je to v Starom zákone? Oko za oko, zub za zub? To mu kabala určite rozumie, uvidíme ako to pochopia jej otroci!

 11. Doufám , že ty šmejdy , kteří to zavinili jednou stihne TREST SMRTI ! Žádné doživotí………

  • z vysílacích relací Benjamina Fulforda….

   Sledujeme konec stávajícího systému. Bílé klobouky vítězí a stávající dystopie se chýlí ke konci
   https://t.me/zlaty_vek/15735

   Chazarská mafie (Rockefeleři a Rothschildi) se velmi obávají Trumpova týmu Q, neboť mnoho lidí má být popraveno. Za kapitulaci požadují amnestii. Nabízejí hladký přechod do nového systému. Bílé klobouky na to pravděpodobně i přes jejich enormní zločiny přistoupí v zájmu pokojného přechodu neboť kabala disponuje zbraněmi na ovlivňování počasí a možná i jadernými zbraněmi (alespoň nyní s tím, že dosažení spravedlnost bude .dosaženo později).
   Dále se vrací k amnestii pro ChM – přes genocidu vakcínami jim bude poskytnuta amnestie pro eliminaci rizika použití jejich zbraní jako je DEW, alespoň nyní, což se může následně změnit. Věci se vyvíjejí správným směrem a globální revoluce je v plném proudu.
   https://t.me/zlaty_vek/15734

   • Objektívne

    Biele klobúky víťazia už minimálne 10 rokov a konečné víťazstvo sa vždy posúva aby sa budil dojem, že už je na dosah. Fulfordove správy treba brať s veľkou rezervou. Jediné čo je možné Fulfordovi pripísať k dobru je to, že skončil s jeho informátormi z tajných vesmírnych programov, pretože zistil, že ho oblbujú. Inak povedané, nič také ako tajné vesmírne programy s vysoko pokročilými technológiami neexistuje.

   • Jirik,tento Benjami,je len uzasny podvodnik,ako je aj Q-anon,atd

 12. Všetci zapichaní v okolí už dva mesiace ležia s chrípkou (podľa nich covid, lebo sa stále aj testujú). Ani náznak pochopenia.

  • Marek Košice

   A v čom sa od nich (až na to že nie si „zapichaný“) líšiš ty? Píšeš, že „Každý z nás na tejto planéte sa rozhodol, že chce byť poslaný na túto planétu.“… To je presne to isté ako tvrdiť, že „Boh má nad nami ochrannú ruku.“ ………….JE TO LEN A JEDINE VIERA, postrádajúca akýkoľvek dôkaz.

  • Marek Košice

   Dokonca ešte aj veríš v to, že naša Zem je guľatá. Veď ako inak, keď to tvrdia učebnice, vesmírne organizácie, mainstream….že?

   • Objektívne

    To s tou guľatosťou či neguľatosťou môže byť ešte zaujímavejšie a môžeme postulovať, že: ak Zem nie je guľatá, tak žiadne planéty vo vesmíre nie sú guľaté, pretože v tomto vesmíre majú všetky planetárne telesá rovnaký tvar keďže fyzika pre ich vytvorenie je rovnaká. To isté by platilo aj pre hviezdy.

    • Miroslav Čižmár

     Ale to tvrdí mejnstrím, ktorý skratuje sexuálnu energiu orgazmami, a preto je nedôveryhodný.

 13. Marek Košice

  STRUČNE KU KARME :

  Ľudia veriaci v „karmické následky z minulých životov“ SÚ SCHYZOFRENICI.

  Oddôvodnenie : NADÁVATE NA ZLO KONAJÚCICH POLITIKOV, NA VRAŽDIACICH VOJAKOV………..a hovoríte, že „karma si ich nájde“……… ALE TO, ŽE VÝSLEDKY ICH SPRÁVANIA SA MôŽU BYŤ (A SÚ – PODĽA TEÓRIÍ VAŠEJ POONDIATEJ KARMY) LEN SPLÁCANÍM VAŠEJ KARMY, TO UŽ NEVIDÍTE!?????

  Či ste TAK PYŠNÍ, že ODMIETATE, aby konkrétni politici/konkrétne ozbrojené vojská, atď, BOLI NÁSTROJOM NA SPLATENIE VAŠEJ KARMY??? Zrazu karma tohto typu NEEXISTUJE, ak sa to týka VÁS???…

  Už si KONEČNE začínate UVEDEMOVAŤ, že teória KARMY Z MINULÝCH ŽIVOTOV slúži LEN A JEDINE K TOMU, aby ste prijímali váš „karmický osud“, a tak NEBOJOVALI PROTI ZLU??? A takto BOLI POSLUŠNÍ????

  IDE LEN O TO, OVCE…. O nič viac….

  O to viac „schyzofreníckí“ vznávači KARMY (jej existencie) sú…… NA JEDNEJ STRANE TOTIŽ BERÚ TO ČO SA IM DEJE AKO KARMU, ALE NA DRUHEJ STRANE S VYKONÁVATEĽOM KARMY (politici, policajti, vojaci, „elity“) BOJUJÚ……… Čo to je ak nie znak SCHYZOFRÉNIE?

  Miesto MLÁTENIA PRÁZDNEJ SLAMY typu „Marek, ničomu nerozumieš“ a podobných sr*čiek VYVRÁŤTE to čo som napísal.

  Lenže to sa vám nepodarí, tak ako sa vám nepodarí vyvrátiť, že kameň padá na Zem z dôvodu, že má väčšiu hustotu a hmotnosť než (rovnaký objem) vzduch.

 14. Marek Košice

  „Karma existuje, je spravodlivá, ALE KEĎ MNE BUDE NIEKTO UBLIŽOVAŤ (a teda ten niekto bude nástrojom mojej karmickej odplaty), TAK KARMA SI HO NÁJDE! Buď si to s ním rovnako vyriadim ja, alebo niekto iný to urobí za mňa. PROSTE, KARMA SI HO NÁJDE!“

  Toto je „INTELIGENCIA“ človeka veriaceho v karmu v spojitosti s minulými životmi, ktorý na jednej strane verí v spravodlivosť karmy, NA STRANE DRUHEJ je však z toho celý vykoľajený a chce „vykonávateľa jeho karmy“ ZNEŠKODNIŤ uväznením, odsúdením, alebo zabitím.

  „Dostal si facku? Nastav druhé líce……..“ TO NIČ, že potom sám sebe budeš pripadať ako totálny kkt či p*ča…. V NEJAKEJ KNIHE TO BOLO NAPÍSANÉ, TAK TO PROSTE MUSÍ BYŤ PRAVDA!!!… Áno, pravda pre narušeného jedinca jedine tak…

 15. Pentagonu došly peníze pro Ukrajinu

  https://aktax.cz/pentagonu-dosly-penize-pro-ukrajinu/

 16. Biolog varuje, že WHO plánuje převzít kontrolu nad národy kvůli příští pandemii

  https://aktax.cz/biolog-varuje-ze-who-planuje-prevzit-kontrolu-nad-narody/

  • Zuzka,posledne hlasovanie bude 24 Maja,doteraz,vsetky krajiny,co su v UN,to podpisali,teraz 27 Januara,bude hlasovanie o specifickych veciach

 17. Israismael

  Marek ty nárek a parek z Košíc ..Ty si tak stratený človek ale tak stratený ,že až zatrateny a navždy …Ja síce nemám právo súdiť ťa ,lebo nie som Boží duch ktorý má príst čoskoro súdiť svet ,ale teba posúdiť nie je vôbec ťažké, podľa toho ako sa preukazujes svojim prejavom ..ak sa nezmenis ešte v poslednu chvílu budeš vo Veľkej Očiste a v božom Súde strhnuty spolu s temnom ..Ty človek sa nielenže ruhas Bohu a urazas ho ,ale vysmievas sa každému kto nesúhlasí s tvojimi pomylenymi názormi ….ty človeče vôbec ale naozaj vôbec nerozumieš životu ,a svojmu už absolútne nie…Si len zlosť sama o sebe ,a niečo ta muselo tak hrozne zlomit v živote, že si sa s tým nevyrovnal a stal si sa takým nanichodnikom aký si , sice s veľmi obratnym rozumom ale bezduchym bytim ,ktorý vôbec nič ale absolútne nič nedá tomuto svetu a ľudstvu!!! ..
  Ty Kosican sa stále obracias na to, že deti a milióny ich boli ukradnute a zabite a pod ? Kde más tie dôkazy ,kde sú videá a fotky že sa tak deje že ich bolo milióny ukradnutých ..? Nie je to len ústna forma akejsi podivuhodnej žaloby bez dôkazov len aby bol za to odsudzovany a przneny Boh? Áno na Ukrajine sa tak možno deje ,ale tam je vojna a fašisti a nacisti to vklude pripustia, ale za to nie je predsa zodpovedny Boh .Za tie svinstvá sa naopak bude zodpovedať sám človek- humusak pred Najvyšším Bohom a príde na to cas a to čochvilu,neboj sa . ..ale krutý špinavý človek fašista a nacista a handrak si to neuvedomuje čo pácha, ak tak ozaj pácha tie ohavnosti voči svetu ,Bohu a aj voči sebe samému …kde máš ale iné dôkazy vo svete o tých miliónoch ukradnutých deti ? Mnohé veci ohľadne deti sú vymyslené ,ale práve preto aby akoze bol za to zodpovedný Boh !! ..však čo by to boli za rodicia čo by toto naozaj dopustili dovolili? Už som sa ťa na to raz pýtal a neodpovedal si … Milióny rodičov by to dovolili ? ..veríš tomu ?? Rozmýšľaš ty parchant že ty neustále znižujes a zatracujes nášho pravého živého Boha? ..Ty máš boha asi naozaj toho satana, ktorého tu stále a často spomínaš ..On mňa nevytvoril ani žiadneho človeka na tejto zemi a ani zem samotnú ,ale mnohí sa tomu satanasovy zapredali svojim životom ,dali sa chytiť do satanskych pascí a vieš čím ? práve takým rozumom ako máš ty ,cez ktorý pôsobí satan na ľudí .. A znižujes úplne všetko zo svetla počúvaj … aj jeho sväté Zákony sprznis jedna radosť ..Či nevidíš vo svete a vo vesmíre zákon tiaze ? Pozri na kozmonautov ,keď tak,veď tam máš dôkaz ..Po smrti ta taky zákon bude tlačiť ako korok vo vode hore,pretože budeš jemnohmotna duša ..ale je možné že ťa to bude ťahať smerom dole ,tam kde je temnota ,pretože budeš podľa zákona ťažší o jemnohmotne temnom a nie ľahký ..Alebo nevidíš zákon príťažlivosti ? Nevidíš ho hej, ale cítiť by si ho mal,lebo príťažlivosť funguje aj medzi dvoma pozemskymi ľuďmi. ..Nevidíš karmu že? Ale ono ten zákon funguje a volá sa správne Zákon spätného navratenia sa ,čiže to čo zasejes v živote to sa ti aj vráti ..Všetko sa vráti ,úplne všetko , aj keby nie tu na zemi tak tam, kde sa to tebe nezdá kosican,lebo tvoje oči a aj oči všetkých ľudí nemôžu vidieť iné substancie iného sveta tak tam hore na onom svete sa to vráti čo si natropil na Zemi ,či už dobre alebo zle …to však spoznas až ťa navštívi v jeden čas pozemska smrť , a to hneď v sekunde sa ti všetko objasní a ujasni
  ..Sa čudujem aj tomu Jurajovy ktorý tu napísal že človek nemá ducha ..Však po smrti sa to dozvie každý jeden človek,keď z pozemskej smrti prejde opäť do živého jemnohmotneho bytia ,hneď sa to ujasni každému , že má živého ducha a že to je HLAVNÝ človek ..a nie telo ,ktoré je len obalom pre duchovnú esenciu ,živého ducha ..
  Nastaviť druhé líce keď dostaneš facku je myslené tak, že nemáš vracať kvôli sebe facku ,aby sa ti to nevrátilo spätne opäť na teba,že ťa potom niekto zmangluje ..lebo všetko sa vracia spätne ..ten kto ti ju dal sám sa potrestá a vráti sa mu to,a to je zákon samocinne pôsobiaci vo stvorení ….Ak už máš dať facku tak v sebeobrane ,ak hrozí nebezpečie od útočníka .Karma je zákon , energia a všetko sa rozoznava podľa formy .Smiešne?? ..No pre teba áno lebo sa vysmievas duchovným a vesmírnym zákonom ,nepoznáš ich a ani sa nechceš nimi zaoberať ,lebo tvrdíš že to je len kniha a niekde je to v knihe napísané …ale pozor Kosican ..nie je kniha ako kniha …Posolstvo Grálu nie je len tak obycajna kniha ,ale tebe je škoda o tom písať ,,pre teba je totiž tá kniha o siedmych pecatiach(uzamknuta) a nikdy sa k nej pravdepodobne nebudeš môcť dostať pre to aký si a pre svoju nečistú energiu , ľudskú pýchu a neustále znižovanie Najvyssieho ..

  • Marek Košice

   Nečítam ťa, Israismael. Svedka Bibliovho nečítam….

   • Israismael

    Nečítas? Sa ti to nehodí do tvojej výstavby ? Do obsahu tvojho prepestovaneho rozumu ?..Kto si …jeden z tých posledných trabantov Lucifera na tejto Zemi žijúci na Slovensku ? Tych trabantov ,ktori majú ešte za úlohu v posledných časoch ovplyvňovať ľudí aby nespoznali pravého Boha ,pravdivosť Slova ktoré zničí temno, a aby zahmlievať aby ľudia nespoznali jeho Božie zákony ?..Ani by som sa necudoval že ťa poveril takou úlohou ten ,ktorého tak často tu spomínaš ako boha systému tohto sprznenho sveta ..Ty si taký človek ..

   • Israismael

    Oprava: …a zahmlievať aby ľudia nespoznali Jeho Božie Zákony ..tak som to myslel pán košícky Marecek ,ktorý nečíta to čo sa mu zle číta !..čítal si ..len sa ti to ťažko čítalo ..To čo mám z Posolstva tej knihy ti nerobí dobre pre tvojho zmietajúceho sa ducha,keď ti to sem napíšem .
    Asi som ti moc chýbal keď si ma sem zvolával svojimi poznámkami …

   • Israismael

    Keď nechceš čítať tak si to vypocuj čo sem dávam a to od od 6h:56min ,začína to prednáškou ODEVZDANOST ..a je to skôr pre tých čo chcú ozaj dostať Slovo pre svojho ľudského živého a nie mŕtveho ducha …
    Je to z knihy Posolstva ,božie Najvyššie Slovo aj keď nahovorene ľudským hlasom ,nie je to biblia ale zákony ktoré nadväzujú na bibliu ale tak že opravujú mnohé vzniknuté chyby z biblie ,pretože tu knihu Posolstva Grálu nenapísal obyčajný človek žijúci pred vyše 100 rokmi ani čert a ani diabol to neposkladal do slov ale je v Tom Pravda a živé Božie Slovo ,ktoré by si ty nemal vidieť a počuť ..ale dávam to predsa sem:
    https://m.youtube.com/watch?v=KbeEcFJMwAc&t=31171s

    • Ja citam tie knyhy, ktoru bibliu mas na mysli?? Je ich strasne Vela. Stale ma zaraza fakt, ze v ziadnej biblii nieje opisany vyzor Jezisa. Az na konci, zjavenie Jana ( sen) druhy prichod Krista, KDE he vyobrazeny ako cernoch s bielymi vlasmi a ocami ako ohen ktory SA vrati na oblaku ( je to opis mimozemstana ? A ten oblak je vesmirna lod))…preco nieje opisany vyzor jezisa pokial s nimi kracal?? Stary testamen he totalna zloba. Vraj mojzisovy ludia ,,bludili 40 rokov na pusti,, blbost,, 40 rokov nebludili ale ucelovo sa rozmnozovali , zaucelom vybudovania Armady, Lebo by ich ostatne narody ry hlo vybili . Kazdy clovek ktory ma vysoku emocionalnu inteligenciu, vie ze start zakon je zloba.

     • Objektívne

      Možno treba začať od začiatku a prísť na tú podstatnú vec odkiaľ sa vzal Starý zákon a prečo sa mu bežne hovorí aj Božie písmo, alebo písmo od Boha. Mnohí čitatelia Biblie nevedia, že Mojžiš Starý zákon nenapísal.

     • Israismael

      Veď to je to že biblia má mnohé chyby a nezrovnalosti ..preto prišiel pred vyše 140 rokmi na Zem Duch Pravdy ,veď ho Ježiš avizoval že príde na Zem na konci vekov ON Duch Pravdy a poučí nás o všetkom čo bolo skomolene a čo nastihol kvôli smrti na kríži povedať on Sám …Prišiel ,napísal a spísal Slovo do veľkého diela a volá sa to Posolstvo Grálu Vo svetle Pravdy ..Tam je všetko tak ako to avizoval Ježiš že vás uvedie do všetkej Pravdy …Nikto nikdy za 2 tis rokov to ľuďom ešte neobjasnil všetko iba On Duch Pravdy -Abdrushin…ale to spozná človek iba vtedy keď to sám preskúma a prečíta tých 940 strán a pochopí svojim duchom ..Rozum tam nehrá rolu v tejto knihe ,pretože môže byť len pomocnikom pre ducha ,ktorý sa má tým zachrániť ako pozemský človek pred prichádzajúcim Božím Súdom ..Preto ta kniha je zároveň aj knihou Súdu …Na základe toho Slova sa bude súdiť ľudstvo ,či už sa k tomu dostane či nie to už je každého vecou …Ak je človek inklinujúci k temnu asi ťažko sa dostane k tomu Boziemu Slovu a k tej Knihe ..taký človek sa sám zapudi pretože nehľadal správne úzku cestu !!! Človek musí hľadať ,klopať aby mu bolo otvorené a aby prelomil pečate ..skôr sa k tomu Slovu nedostane …

     • Israismael

      Vypocuj si toto od 7h:29 prednaska Slova Ducha Pravdy ,z audioknihy ,nahovoril to pre nás ľudí pán z čiech : Prednáška: pozemský človek pred svojím bohom …zapni si to od 7h;29sek
      https://m.youtube.com/watch?v=KbeEcFJMwAc&t=25321s&pp=ygUacG9zb2xzdHZvIGdyYWx1IGF1ZGlva25paHk%3D

     • Objektívne

      @Israismael:
      Ježiš je predstaviteľom Nového zákona a ten napísali rimania. Starý zákon je niečo iné, vo svojej podstate to nie je náboženský text aj keď je to možné tak interpretovať a je to urobené tak zámerne aby to bolo pochopiteľné pre ľudí vtedajšej doby. To, čo sa prisudzuje Mojžišovi je prvých 5 kníh Starého zákona, ktoré sa inak nazývajú aj Tóra.
      Pôvodný text je dávno stratený a bol úplne odlišný od toho, ktorý poznáme dnes, ale nie až tak veľmi odlišne významovo. Celé to začína na vrchu Sinaj odkiaľ doniesol Mojžiš dve tabuľky. Je doslovne tak „doniesol“, nie napísal. Dalo by sa povedať „našiel“. To, čo bolo na tých tabuľkách nejakým spôsobom vyryté sa stalo Tórou. Bol to jednoliaty prúd symbolov bez zlomov medzi slovami, alebo vetami, bez mäkčeňov, dĺžňov, čiarok, pomlčiek, výkričníkov, otáznikov… Zvláštnosťou je, že neobsahuje samohlásky. Preto neskorší prepis Boha Jehova sa písal pôvodne HVHJ (číta sa sprava doľava ako JHVH).
      Základom pre príbehy v Biblii sú tieto dve tabuľky kódov, ktoré obsahujú 304805 symbolov. To, čo Mojžiš urobil je to, že k týmto symbolom priradil zvukové hodnoty (ako sa vyslovujú jednotlivé symboly/znaky). Celá Tóra (tá pôvodná) má presne 304805 znakov a je presnou kópiou tých tabuliek. Príbehy boli napísané tak, aby presne zodpovedali týmto symbolom. Nemohol nič vynechať a ani pridať. Pre symboly musel Mojžíš vymyslieť slová, ktoré potom pospájal do slabík, viet, súvetí, veršov, kapitol a vytvoril tým celý príbeh. Všetko čo Tóra obsahuje pochádza zo základných 22 symbolov, preto má Tóra len 22 znakov. Sú to vlastne dva príbehy. Jeden povrchový, ktorý bežne čítame a jeden vnorený, ktorý je veľmi majstrovsky zakomponovaný (zakódovaný) do povrchového príbehu. Preto je povrchový príbeh niekedy nesúrodý, niekedy aj zmätočný, alebo dokonca aj vymyslený a obsahuje posolstvo pre našu dobu, ktoré hovorí o polárnych zvratoch a dobách kedy nastávajú, čo je ich príčinou a následkom.

     • Objektívne

      Zbýva objasniť prečo je Tóra tak svätá keď Mojžiš povedal, že tie dve dosky boli dielom Božím a písmo bolo Božím písmom. Celé to začína Abrahámom, ktorý vidí krík, ktorý horí ale nikdy nezhorí. Ten horiaci krík ho prilákal na miesto kde mu Boh povedal aby obetoval svojho prvorodeného syna Izáka. Podobá vec sa opakuje aj pri Mojžišovi, ktorý tiež vidí krík, ktorý horí ale nikdy nezhorí. Obidve udalosti sa odohrávajú na tom istom mieste a teda na hore Sinaj.
      To, čo Abrahám objavil a neskôr používala celá jeho generácia až po Mojžiša bola nejaká technológia v jaskyni na hore Sinaj. Dnes by sme vedeli celkom dobre identifikovať čo môže znamenať krík, ktorý horí, ale nikdy nezhorí. Pre ľudí z neskoršej doby bronzovej to muselo byť zko zázrak. Muselo ich to prekvapiť, možno aj vystrašiť. Dnes by sme tomu povedali holografický obraz, čím to skutočne aj bolo. Vyzerá to tak, že na niečo v tej jaskyni stúpili a niečo im to zahralo, alebo povedalo. To, niečo im povedalo ako majú vyrobiť archu zmluvy aby sa mohli rozprávať s Bohom.

      Celé je to opísané v tejto publikácii:
      https://www.amazon.com/Creation-Hebrew-Alphabet-Douglas-Vogt/dp/0930808142

      Obsah – Stvorenie hebrejskej abecedy

      Kapitola 1 Vytvorenie prvej abecedy 1
      Kapitola 2 Vedecké základy hebrejskej abecedy 11
      Kapitola 3 Hebrejské legendy abecedy 19
      Kapitola 4 Tvorba dizajnu listov 23 
      Kapitola 5 Rozloženie symbolov na tabletoch 55 
      Kapitola 6 Prevod vektorov na roviny 61 
      Kapitola 7 Čo je Tóra? 83 
      Kapitola 8 Otázky autorstva Tóry 89 
      Kapitola 9 Datovanie tabuliek Tóry a informácií 101 
      Kapitola 10 Záver 107 
      Príloha A Definovanie ôsmich rozmerov 109 

      To, čo je zaujímavé na tej publikácii je to, že ju Kongresová knižnica USA indexovala ako „Quantum Computing“ QA76.889 V64, čo je presne to, čo bolo objavené. Tie tabuľky, ktoré Mojžiš našiel sú pozostatkom k technológii veľmi vyspelej predchádzajúcej civilizácie, presnejšie je to program pre kvantový počítač založený na svetle. Nie je to až také prekvapivé. Zrejme sa o tom v istých kruhoch vie už dlhšie, keďže už taký film ako je Superman z r.1978 znázorňuje ako by taký počítač mohol vyzerať.

  • mariankosnac

   Deti vo svete asi naozaj miznú. No každopádne je nezmysel do toho miešať Boha, Ježiša, nemôže predsa zachraňovať každú nevinnú bytosť na planéte. Ježiš nie je ochranár nevinných detí ale pastier ktorý ukázal cestu. To že ľudstvo ňou nejde ale ide si svoje je už problém ľudstva. Niektorí rodičia aj sami predajú svoje deti kvôli peniazom, ,,veď máme ich dosť a spravíme si ďalšie”. Deti platia za karmu rodičov. Kde sa stratí milión detí? V tom najhoršom pekle! A ako je na tom Slovensko?
   https://youtube.com/watch?v=azhTkLTeFfA&feature=shared

   • Israismael

    Áno pochopil si správne ..Boh sa nestará do všetkých tých záležitostí ľudí ,ale do stvorenia a do sveta sú spustené od začiatku stvorenia ,odjakživa Božie zákony ,ktoré riadia samocinne každé živé bytie vo svete a vo vesmíre ..Tiahnu sa tieto zákony celým vesmírom a rovnako pôsobia aj na našej Zemi ..sú duchovné ,ale každý ich musí cítiť a aj vidieť len čo kúsok porozmýšľa…sú to tzv prírodné zákony ,ktoré samocinne pôsobia vo všetkých činnostiach a aj v karme samotnej..samocinne a spravodlivo aj keď sa to nezdá mnohým ľuďom ..
    Viditeľné sú na zemi napr v tom ,že čo zasejes musíš aj bezpodmienečne zožat ..ak zasejes ovos nedá sa zožať pšenica ,zákon to nedovolí a ani ak zasejes pšeničku nedá sa zožať bodliac..Nad týmto málokto rozmýšľa lebo je to tak automaticky zažite v človeku , že ani sa nad tým nezamysla…ale ak zasejes ľudským duchom bolesť iným ľuďom dostaneš v spätnom účinku len bolesť , čiže zoznes búrku ..
    Neviditeľné sú napr účinky : čo zaseje človek (slovom ,skutkom na zemi ) to v určitom čase o rok ,o dva ,desať rokov zozne a to na milión percent a určite v spätnom vracajucom sa účinku …a keď nie na zemi, tak určite na onom svete( to preboha nie je výhovorka ako by myslel nejaký človek ,že ak to človeka nedostihne karma na zemi ,ale na onom svete ….je to zákon Boha Stvoriteľa )…Všetky skutky idú za človekom nedajú sa obísť ani na zemi ani na druhom svete ..to je zákon ..nič nie je nespravodlivé lebo zákony sú živé a riadia osud sveta samocinne a spravodlivo a tak, že pred tým sa jednoducho nedá ujsť .

    • No – najpochopitelnejší by mal byť obecný – kozmický princíp rovnováhy. To nie je vtip, ale práve preto sú „dobré skutky spravodlivo potrestané“. 92-ročného starého pána, ktorého poznala celá obec ako dobrotivého – umlátili polenom kvôli 20 eurám. Preto aj ja budem radšej ko.ot ako kokotko.

   • Sudruhovia,prestante tu pisat nabozenske ppicoviny,ale venujte svoju energiu,k dnesnym situaciam,ktore coskoro vam zoberie aj to „nabozenske“ pravo a budete zvelebovat Satana,ako Boha na celom uz zredukovanom svete

   • nezachranuje,lebo neekzistuje,hlupacik

  • provokater

   Israelmail, kde si sa kiečil?

 18. Ak „protokoly“ mali za následok smrť pacientov sestra teoreticky mala na ich chybu prísť skôr pred ich aplikáciou. Ak teda to nerozoznala, tak už prvé úmrtia mala rozoznať, že niečo nie je v poriadku a mala konať! Takže: alebo sestra nemá potrebné vedomosti, alebo sa zúčastnila vraždenia s plným vedomím toho čo robí alebo – to považujem za najpravdepodobnejšie – že je to len výmysel!

  • Doctor – ten co ma ,,liek,,,(jed) predat
   Ucitel- ten co ma mozog naprogramovat
   Knaz- ten co ma ovce v mieri drzat
   Policajt- ten co ma bohatych ochranovat
   Doktory maju uplne v p…. Ci terapia a likely zaberu, podliehaju Vedeckej autorite a vedci podliehaju tomu kto da na vyzkum peniaze. Pokial Neda’s doktorovi ovlaku do vrecka tak ani rukou nepohne.

  • „Kojokokotko“,to iste opisala vojenska sestra z New York nemocnice,vsetko zaznamenala,ale neekzistuje moc,ktora by voci tomu zakrocila,nedavno velmi respektovany clovek z Noveho Zealandu Medical reasercher objavil presne kolko ludi ta PICHACKA zlikvidovala a uz sedi v base,akonahle to vyriekol aj s udajmi,uz ho okamzite zatkli a dostane vela rokov zalara. Idu po nas ako po besnej zverine

 19. The Tuskegee Study of Untreated Syphilis in the Negro Male was a study conducted between 1932 and 1972 by the United States Public Health Service and the Centers for Disease Control and Prevention on a group of nearly 400 African American men with syphilis.. sestry vedeli PRD o Tom co sa nachadza v ockovacich vakcinach… A Ti muzi roznasali syphilis po celej Amerike ..

 20. No v prdeli! O uvádzaní hmyzu do potravín v ČR!

  PRAVDA o tom- co jíme. SDÍLEJTE- NEŽ TO SMAŽOU-
  https://odysee.com/@cinna:c/PRAVDA-o-tom–co-j%C3%ADme.-SD%C3%8DLEJTE–NE%C5%BD-TO-SMA%C5%BDOU-:2

  • Marosko,ta Sudruzka z Prahy,jasne povedala,ze nebude Dostatok normalneho masa,nuz a cena muky 25Kc a chorbakovej 200 KC,tazke ekonomica ludi,moznost kupy sa obmedzi,inac je to svinstvo

Pridajte komentár

*