Zelená dohoda (Green deal) nemá s ekológiou nič spoločné. Je to progresivistická ideológia vedúca k hospodárskemu úpadku a horšej ekológii. V eurovoľbách nevoľte PS, lebo skončíte ako žobráci!

Útok špinavou bombou pod falošnou vlajkou spustí vojnu s Ruskom, ktorú USA/EÚ nemajú šancu vyhrať


Print Friendly, PDF & Email

Útok špinavou bombou pod falošnou vlajkou spustí vojnu s Ruskom, ktorú USA/EÚ nemajú šancu vyhrať

(Mike Adams, Natural News) Na Ukrajine bola údajne nastražená „špinavá“ bomba. Ide o bombu s jadrovým materiálom, ale bez štiepnej reakcie (čiže bez klasického atómového výbuchu), ktorej cieľom je zamorenie územia rádioaktívnym materiálom.

Túto špinavú bombu sa chystajú odpáliť ukrajinské sily s cieľom obviniť Rusko a ospravedlniť tým eskaláciu konfliktu, vrátane zapojenia USA/NATO do Tretej svetovej vojny.

V tomto duchu vyšlo varovanie od ruského ministra obrany Sergeja Šojgu, ktorý v predošlé dni uskutočnil sériu telefonátov s ministrami obrany západných krajín, aby ich varoval pred týmto sprisahaním pod falošnou vlajkou.

Ako píše Mac Slavo zo stránky SHTFplan.com:

„Vo výzvach pre lídrov západných krajín, medzi ktoré patrili Spojené štáty, Británia, Francúzsko a Turecko, ruský minister obrany uviedol, že Ukrajina pripravuje útok „špinavej bomby“ pod falošnou vlajkou.

Ruský minister obrany Sergej Šojgu varoval, že ukrajinské sily pripravujú „provokáciu“ s rádioaktívnym zariadením.“

Po iniciovaní tohto rádiologického útoku by to samozrejme poskytlo príbeh nečestnej západnej tlači, aby vyzvala na útok NATO proti Rusku. S vedomím, že sa tento útok blíži, by bolo Rusko nútené zaujať pozíciu prvého úderu preventívnej odvety, čo by viedlo k tomu, že Rusko by potenciálne jadrovo vyhladilo veľké mestá v USA a Európe.

Zdá sa, že práve toto je cieľom zločineckej kabaly Baracka Obamu, Susan Riceovej, Victorie Nulandovej a Joe Bidena, ktorá jednoznačne chce tento konflikt eskalovať na globálnu jadrovú vojnu. Cieľom je zničenie Ameriky a Európy, aby zahladili svoje stopy desaťročí finančného drancovania, provízií, úplatkárstva, volebných manipulácií a iných foriem korupcie.

Rusko to všetko vie a nechce, aby to prerástlo do globálneho jadrového konfliktu. Preto bijú na poplach. Ale západné štáty nepočúvajú. Británia tiež dôrazne odmietla tvrdenia Moskvy.

Portál CNBC.com uvádza:

„Britský minister obrany vyvrátil tieto tvrdenia a varoval, že takéto obvinenia by sa nemali používať ako zámienka na väčšiu eskaláciu, uviedlo ministerstvo.“

Británia teda tvrdí, že keď sa Rusko snaží deeskalovať situáciu varovaním pred špinavou bombou, tak toto varovanie je samo o sebe eskaláciou.

Zdá sa však, že Francúzsko si potenciálne nebezpečenstvo uvedomuje. Ako uvádza CNBC:

„Francúzske ministerstvo ozbrojených síl uviedlo, že Šojgu svojmu kolegovi Sebastienovi Lecornuovi povedal, že situácia na Ukrajine sa rýchlo zhoršuje a smeruje k nekontrolovateľnej eskalácii.“

Rusko sa tak ocitá v pasci Západom pripravenej eskalácie smerom ku globálnej termonukleárnej vojne.

USA a západná Európa nemajú reálnu priemyselnú kapacitu viesť vojnu proti Rusku

Ako poukazujem v najnovšom podcaste Situation Update (uvedený na konci článku), ak USA a západná Európa pôjdu do vojny proti Rusku, túto vojnu prehrajú. Prečo? Kvôli svojej deindustrializácii.

Prevažná väčšina prevádzok na tavenie kovov v Európe už bola odstavená z dôvodu vysokých cien energií. Produkcia v prevádzkach výroby hliníka klesla o viac ako 70% a práve posledný víkend najväčší výrobca ocele na svete – ArcelorMittal – varuje, že bude musieť z rovnakého dôvodu ukončiť svoju činnosť v Nemecku.

Zo stránky SlayNews.com:

„Reiner Blaschek, generálny riaditeľ ArcelorMittal Germany, varuje, že nemecké krídlo spoločnosti už nedokáže konkurovať pre prudko rastúce náklady na energie.

Ceny plynu a elektriny, ktoré v posledných mesiacoch vyleteli nahor kvôli sankciám a rozhodnutiu Ruska obmedziť toky plynu do Európy, zanechali mnohým priemyselným spoločnostiam príliš vysoké vstupné náklady na to, aby zostali ziskové.“

Bez ocele ale nemôžete vyrábať vojenské vybavenie. Dokonca ani len delostrelecké náboje.

Inými slovami, žiadna oceľ = žiadna schopnosť viesť vojnu.

Spojené štáty americké presunuli väčšinu svojej vlastnej výroby ocele do iných krajín, čím im zostali len veľmi malé kapacity domácej výroby. Výsledkom je, že aj keď majú USA financie na výrobu väčšieho množstva vojenského vybavenia, stále sú závislé od ocele a minerálov vzácnych zemín z Číny a iných krajín.

Výroba série najnovších amerických stíhačiek F-35 bola nedávno Pentagonom zastavená kvôli závislosti od minerálov vzácnych zemín z Číny.

Stop Candida

Okrem toho sa kultúra Ameriky pretransformovala na „snehovo-vločkovú“ pracovnú etiku, kde väčšina mladších slniečkarskych Američanov nemá žiadnu skutočnú pracovnú etiku a úplne odmietajú pracovať v továrňach na zbrane.

Nedostatok pracovnej sily znamená, že výrobcovia zbraní so sídlom v USA ani len nedokážu nájsť personál, ktorý by udržal ich továrne v chode.

Nedávno, keď Joe Biden prisľúbil Ukrajine viac delostreleckých systémov HIMARS, len veľmi málo ľudí si uvedomilo, že tieto systémy HIMARS sa musia ešte len vyrobiť a nebudú dodané skôr ako v roku 2025.

Joe Biden teda sľubuje zbrane, ktoré ešte neexistujú, a predstiera, že tlačenie peňazí sa nejako automaticky premietne do zbraňových systémov, ktoré sa magicky, z ničoho nič objavia.

Ale realita takto nefunguje. Na výrobu zbraní skutočne potrebujete oceľ, prácu a energiu. Tlačiarenské stroje na peniaze nestačia.

Európa nemá dostupnú energiu kvôli ekonomickým sankciám voči Rusku a zničeniu plynovodov Nord Stream 1 a 2 americkými silami. Európa má teda takmer nulovú kapacitu na výrobu nových zbraní. A USA nemajú spoľahlivé pracovné sily, ani dostatočnú infraštruktúru na výrobu zbraní, aby mohli viesť skutočnú vojnu s Ruskom.

S viac ako miliónom delostreleckých nábojov, ktoré už boli tento rok odoslané na Ukrajinu, sú zásoby vlastnej munície v USA alarmujúco nízke. Nezostalo takmer nič a neexistujú žiadne továrne chrliace zásoby, ktoré by postačovali na boj vo svetovej vojne.

Na druhej strane, Rusko má svoj vlastný domáci dodávateľský reťazec, veľa ocele a veľa lacnej energie

Zatiaľ čo Európa a USA sotva dokážu vyrobiť zbrane, muníciu alebo lietadlá, Rusko má všetky prírodné zdroje potrebné na zabezpečenie priemyselných dodávateľských reťazcov potrebných pre výrobu tankov, lietadiel, motorovej nafty, munície, rakiet, medzikontinentálnych balistických striel, jadrových hlavíc a všetkého ostatného, ​​čo si dokážete predstaviť.

Rusko má svoj vlastný domáci dodávateľský reťazec na výrobu železnej rudy a ocele a má dostupnú lacnú energiu na to, aby to robilo ekonomickým spôsobom za zlomok výrobných nákladov západných krajín.

Inými slovami, Rusko môže pokračovať vo výrobe tankov, delostrelectva, lietadiel, rakiet, jadrových hlavíc, bojovej výstroje, strelných zbraní, samohybných zbraní a všetkého ostatného potrebného na vedenie kinetickej vojny, a to všetko môžu financovať rekordnými príjmami z predaj ropy, hnojív, zemného plynu, motorovej nafty, hliníka, medi, zlata, pšenice a iných komodít, ktoré ľahko nakupujú z krajín ako Čína, India, Turecko, Irán a mnohé ďalšie.

Rusko zbiera rekordné zisky kvôli (neúspešným) ekonomickým sankciám Západu, čo znamená, že Rusko má teraz nadmerné príjmy a svoje vlastné domáce priemyselné dodávateľské reťazce, aby pokračovalo vo výrobe zbraní potrebných pre vojnu.

Celá britská armáda vo vojne s Ruskom pravdepodobne nevydrží viac ako dva týždne. A 101. výsadková divízia (legendárna útočná divízia USA) – hoci vojaci v nej sú lojálni a odvážni – jednoducho nie sú vybavení ťažkým vybavením potrebným na boj a víťazstvo v pozemnej vojne s Ruskom. Nemôžete poraziť Rusko v pozemnej vojne pomocou ľahkej pechoty.

(Poznámka redakcie: Táto divízia nebola od 2. svetovej vojny nikdy dislokovaná mimo územia USA. Momentálne však bola videná v Rumunsku, čo môže predznamenávať plánovaný útok USA proti Rusku na území Ukrajiny alebo Bieloruska. Zdroj)

Navyše, štandardy Pentagonu boli oslabené, aby upokojili „prebudený“ (woke) progresívny dav a prakticky žiadny z mladších vojakov v 101. divízii nikdy nevidel skutočný boj. Dokonca aj tí, ktorí slúžili v Afganistane (v iných divíziách), nikdy nezažili boj, v ktorom nemáte vzdušnú prevahu.

Okrem toho majú Screaming Eagles (Revúci orly) 101. divízie len 60% z plnej sily kvôli ťažkostiam pri nábore nových vojakov. Výsadková divízia dnes nie je ani len taká silná ako bola v Púštnej búrke, pričom Iračania vtedy nemali ruské delostrelectvo, tanky, Iskandery či systémy protivzdušnej obrany.

Je teda pravdepodobné, že ak by bola vyslaná 101. výsadková jednotka, aby sa zapojila so do pozemnej vojny proti Rusku na Ukrajine, bude zaručene porazená skúsenými ruskými silami, ktoré sú teraz zocelené v boji a logisticky mimoriadne dobre vybavené kvôli geografickej blízkosti Ruska, dostupnému železničnému systému, priemyselnej základni a systémami protivzdušnej obrany (S-400, S-500).

Ak sa 101. výsadková jednotka dostane do pozemnej vojny s Ruskom, Amerika by sa mala pripraviť na to, že s pribúdajúcimi obeťami bude na jej vojenské základne prichádzať neustály prúd rakiev zahalených vlajkami.

Niet pochýb o tom, že západná tlač bude cenzurovať akékoľvek obrázky takýchto rakiev a bude sa snažiť predstierať, že vojaci na Ukrajine akosi neumierajú rovnako, ako v súčasnosti predstierajú, že nikto neumiera na vakcíny (aj keď zomierajú zo dňa na deň).

Okrem toho, NATO nemá účinnú protivzdušnú obranu proti ruským raketám alebo dronom. Ruské hypersonické rakety (a dokonca ani podzvukové rakety) jednoducho nemôže zastaviť obrana NATO, čo by malo byť zrejmé zo všetkých úspešných raketových útokov na Ukrajine v tomto roku.

Čo z toho vyplýva?

Ak je niekto natoľko zúfalý, že chce v tejto vojne použiť jadrové zbrane, je to NATO alebo USA z jednoduchého dôvodu, pretože nemajú inú možnosť.

To je pravdepodobne dôvod, prečo sa sily NATO pokúšajú spustiť útok pod falošnou vlajkou pomocou špinavej bomby a čím skôr eskalovať túto vojnu do jadrovej fázy.

Problém je samozrejme v tom, že následkom jadrovej apokalypsy, hladomoru a kolapsu civilizácie môžu zomrieť miliardy ľudí.

Možno je to však presne to, čo chcú.

V najnovšom podcaste Situation Update stránky Natural News sa dozviete nasledovné veci:

 • Rusko varuje, že NATO/Ukrajina nastražili špinavú bombu a majú v úmysle ju nechať vybuchnúť.
 • Rádiologická udalosť by sa použila na ospravedlnenie útoku USA/NATO na Rusko.
 • Vojna by dramaticky eskalovala, pravdepodobne by z večera do rána došlo k jadrovému konfliktu.
 • 101. výsadková divízia armády USA bola nasadená do Poľska/Rumunska, blízko hraníc s Ukrajinou.
 • Dnešné mladé „zelené“ americké jednotky nemajú tušenia, čo je to skutočná vojna.
 • Americké vojenské štandardy boli kvôli generáciám liberálnej ideológie oslabené.
 • Najväčšie oceliarne na svete zatvárajú svoje fabriky v Nemecku.
 • Západná Európa už nemá prakticky žiadnu výrobu ocele.
 • Na výrobu nových zbraní, ako sú tanky či delostrelecké náboje sa vyžaduje oceľ.
 • USA a Európa nemajú prakticky žiadnu priemyselnú základňu potrebnú pre zásobovanie vojny.
 • Rusko má svoj vlastný domáci dodávateľský reťazec, výrobu, lacnú energiu, oceľ atď.
 • Neexistuje žiadna pochybnosť, že NATO a USA by boli Ruskom vo vojne na Ukrajine porazené.
 • Riaditeľka CDC Walenská má opäť covid, dokonca aj po všetkých tých vakcínach a posilňujúcich dávkach.
 • Sadnite si, Wilson!
 • Rozhovor s Trevorom Loudonom.

Video z podcastu si môžete vypočuť tu:

Zbohom vysoký krvný tlak

Autor: Mike Adams, Zdroj: naturalnews.com, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. Globálna covid psy op manipulácia už nemá grády – funguje na menej ako polovicu obyvateľstva – tak nás desia 3. svetovou – ktorá prebieha ako jeden grandiózny pokračujúci podvod tiež!

  Tak z tohoto ma striasa stále!
  https://media.gettyimages.com/vectors/virus-testing-vector-id1221963386?s=612×612!

  • Aj Teba striasa , ja som už otrasená so všetkeho ako Mosika sika preto idem hĺadat kráľa aby nám dal zrnko naše ako slušnot káže aj taštičku ,mám tam si zrnko dám +++

  • Zvykni si k linkám písať krátky popisok. Na čo tam mám klikať. Kvôli tebe?

  • Popisok a čo sa ti stane ked si klikneš k voli mne pre ženu sa oplatí zaklikat náhodou som pohladná tak len si klikni za klik neplatíš +++

 2. Teď je saponátů na trhu dost .Vyčistit ať je čistá.

 3. Franta Záruba

  Svata pravda vyčistit a jdem do finále.😂

 4. no panic. radiacne zbrane/material vedia zo satelitu monitorovat; neviem ci uz cez neutrina ci/co…

 5. Boh nás ochraňuj od 3 svetovej vojny.

  • a kde je ten boh

   • Kto hľadá, ten nájde.

   • v Amerike.
    …veď kto „vyhral“ voľby podvodom? Kto vyštval skutočného víťaza volieb Trumpa – a zasadol na jeho miesto? Kto je to ten „všemohúci“ „boh“ Sionu? Je to Láska? Spravodlivosť?? Robil niečo takéto podlé Človek menom Ježiš, keď navštívil Zem? A hovoril, že robí to, čo videl u svojho Otca, ktorý je v Nebi…
    Kam sa podeli Pravda a Láska?
    Obe sú dodnes Rímom pribité na kríži.

 6. A zatiaľ EU satanisti chcú podľa plánu ďalej pokračovať v genocíde !
  https://www.ac24.cz/zpravy-ze-sveta/dulezita-aktualizace-vakcinacniho-planu-eu-pro-zimu-2023/ !!!

 7. …z EÚ sme už mali dávno vystúpiť…super príspevok Draslík, p.Christina Anderson sa ,,vyjadrila po lopate“…

 8. Celkem jiný pohled než mainstreamu oligarchiády a loutek poblitiků.
  Jen ctrl z PP, Uživatel se přihlásil ke kodexu Dobré Diskuseeš, 26.10.2022 13:22:02
  Helena 26.10.2022 09:55:27 Odpovědět Amíků má celý svět plné zuby. Nikdo jim už nedá ani floka. Brzy jim dojdou suroviny na výrobu těch jejich bombiček, dolar leží u dna a hnutí BLM převezme vládu nad amíckou zemí=2. JAR. Žádnou jinou frontu jim už nikdo nedovolí. Proto se budou na ukr. držet jak klíště. Ukrajina a vých. Evropa je jich poslední bašta, kterou můžou vydrancovat, vysát, vybrabčit, protože na Rusko jsou malí páni. A naše dosazená, podplacená „vláda“, kterou se jim podařilo dosadit a držet zuby nehty u vesla jim zajišťuje hladký průběh toho drancování. Jakmile na ukr. amíci padnou, padne tahle mafivláda. Pokud je klackama nevyženeme dřív.
  Reagovat | Editovat vlastní příspěvek

  • KOVIDBARÓN!

   ,,,,preto sa horibilne snažili vystrašiť a odradiť rusov ešte pred príchodom zimy nech to stojí čo to stojí a v tieni za amíkmi poslušne germanifrancosasi a ich otroci zo stredu a východu eu pyramídy,,,,nepodarilo sa a rusi čakajú už iba na ruskú zimu,kedy nabehnú krče na tvárach slniečkárov so smartíkmi a kreditkami v rukách,,,,rusko je vojejský systém schopný sa hocičomu prispôsobyť-zúčastnil sa na každom kulturnovojenskom podujatí tejto loutkamatrix planéte v celej históriií vždy pod taktovkou zbohatlíkov,ktorí si myslia,že vesmír im už patrí a neštítia sa sponzorovať svetové konflikty,lebo za tým vidia svoje hrdinstvo pre udržanie moci a počtov ľudí pre udržateľnosť,,,,z jednej strany vás skoro nútia,aby ste sa množili a z druhej strany sa neštítia siahať na vaše životy-a prečo-lebo vás všetkých vlastnia a vždy tak bolo,,,,štáty eu nebudú mať peniaze a budú nútiť otročiacich a nemysliacich pseudointeligentov-občanov rýchlo míňať peniaze z účtov-inak vám prepadnú v prospech štátu ako výpomoc občanov štátom v núdzi,ktoré sa o občanov dlho starali a dbali o ich blaho-čiže zabezpečiť občanovi prácu a banky ktoré budú požičiavať,,,,energie bude málo,lebo rýchlo pribúdajú vždy nové a nové objekty-žrúty tepla a svetla ako nový znečisťovači planéty,,,,otrok nikdy nepochopí,že kde žije a prečo žije a ako dopadne,lebo inak by radšej nebol otrokom,,,,

 9. Prajem pekný deň. Neviem či vás to bude zaujímať, ale pozrite si to, tí čo majú záujem. Záver si urobte sami.
  https://www.youtube.com/watch?v=bELkr2wo2Cw

  • Nič v zlom, ale skús si zvyknúť dodať k linkom Y.T. krátku popisku – no lebo načo tam budem chodiť 2 x alebo vôbec. Y.T. dokumenty pozerám len cez službu YOUT – čo znamená najprv stiahnuť. Takže kvôli čomu? Len kvôli tebe?

 10. Ukrajinské sily neexistujú. Boli zlikvidované na začiatku vojny. Na u-krajine bojuje NATO.

 11. …vďaka Bluesman za ten link…

 12. Rusove Cina maji kompletne zarizena mesta sklady vyroby
  Se supermladymi lidmi na znovuosidleni zeme po nuklearnim holokaustu
  Byl jsem adapter jeste v 1980
  N.a jednoho muze 2 az 3 zeny pro porodnost kompletni zarizeni
  Delal jsem neco v oblasti Altaje
  pak u Mongolska

  Rosko je svrda rasa EuAsije neporazitelna
  Fasiste take hlasili kolaps SSSR

  CARSKE RUSKO V 1912 MELI NEJVETSI NARUST VE SVETE, 2x vice nez zbytek bcetne Anglo Sasu, to byl duvod k vyvolani VRSR A PAK NEBYVALEHO BOURLIVEHO ROZVOJE

  SOVETSKE MESTA TVORILI SPICKOVI NEMECTI ARCHITEKTI BAUHOUSE FUNKCIONALISTU
  VYDELI JSTETY USA DREVENE ZAMYSAKOVE SVABAMA USA
  OBYDLI
  KAZDOU CHVILI POZARY A ZTRATY NA ZIVOTECH VCETNE HASICU
  TAKOVY ,,,LUXUS JIZ TOMAS BATA SROVNABAL SE ZEMI
  V PRAZE SROVNANO VYBUDOVANE NOVE MESTO PRAZSKE atd atd
  Nuklearni vybich vse rozmetano
  Zhorele
  Veskera vesnicka sit I v NYC suburb je nadzemni po namrazech vetrech tisice obyvatel bez proudu nekdy vody

  Mate zasoby DELEJTE NA 7 MESICU
  A JOD,POTASIUM NA VSTREBANI RADIOAKTIVITY

Pridajte komentár

*