Rusko odhalilo prepojenia ukrajinských biolaboratórií na Pentagón, Bidena, Gatesa a WEF


Print Friendly, PDF & Email

Rusko odhalilo prepojenia ukrajinských biolaboratórií na Pentagón, Bidena, Gatesa a WEF

(Lance D. Johnson, Natural News) V rámci špeciálnej vojenskej operácie získalo ruské ministerstvo obrany viac ako 20 000 dokumentov spojených s americkým projektom biolaboratórií na Ukrajine s názvom Metabiota.

Ukrajinský prezident Volodymyr Zelenskyj nariadil zničenie všetkých dokumentov súvisiacich s Metabiotou tesne predtým, ako Rusi iniciovali svoju špeciálnu vojenskú operáciu.

Svetová zdravotnícka organizácia (WHO) – entita, ktorá stojí za snahami vytvoriť globálny zdravotnícky policajný štát – vyzvala Zelenského, aby zničil všetky dokumenty týkajúce sa biologických laboratórií na Ukrajine, čím sa odstránia usvedčujúce dôkazy o výskume biologických zbraní.

Americké veľvyslanectvo na Ukrajine tiež odstránilo zo svojho webu všetky laboratórne dokumenty týkajúce sa ukrajinských biologických zbraní.

V pondelok 20. januára 2023 však ruské ministerstvo zahraničných vecí (MZV) potvrdilo, že má usvedčujúce dokumenty. Ministerstvo uviedlo:

„Materiály potvrdzujú, že cieľom Pentagónu bolo vytvoriť prvky biologickej zbrane a otestovať ju na obyvateľoch Ukrajiny. Toto sú zarážajúce obvinenia, ktoré zahŕňajú amerického prezidenta Joe Bidena, jeho syna Huntera Bidena, Pentagón, Petra Daszaka z EcoHealth Alliance napojenej na Billa Gatesa a členov Svetového ekonomického fóra (WEF).“

Činnosť biolaboratórií na Ukrajine súvisí s Hunterom Bidenom, Petrom Daszakom a Pentagónom

Ukrajinského prevádzkovateľa biolaboratórií Metabiota vedie Nathan Wolfe, prominentný stanfordský virológ, ktorý v minulosti pracoval na výskume získavania nových funkcií koronavírusov s Petrom Daszakom z EcoHealth Alliance.

Dr. Daszak je neslávne známy vedec, ktorý získal granty od Dr. Anthonyho Fauciho z Národného inštitútu pre alergie a infekčne choroby (NIAID) na výskum nelegálneho kmeňa koronavírusu vo Wuhanskom virologickom inštitúte v Číne.

Nathan Wolfe pôsobí v redakčnej rade EcoHealth Alliance a je tiež členom americkej Rady pre obranný výskum DARPA. Wolfe a Daszak boli v roku 2017 spoluautormi článku na tému „Globálne vzorce v diverzite koronavírusov“.

Neetický virologický výskum, ktorý sa uskutočnil v Číne, by sa dal veľmi ľahko uskutočniť aj na Ukrajine, pričom Daszak a Wolfe zdieľali svoj výskum a koordinovali nové obchodné aktivity, ktoré zahŕňali výrobu biologických zbraní a vývoj predátorských vakcín.

Samozrejme, ukrajinské biolaboratóriá mali byť úplne vyradené z prevádzky po tom, čo to americkí politici sľúbili urobiť v roku 2005 na základe Nunn-Lugarovho Zákona o spolupráci na znižovaní hrozieb.

Predmetné ukrajinské biolaboratóriá predtým prevádzkoval Sovietsky zväz, ale po jeho rozpade boli vyradené z prevádzky. USA sľúbili, že v týchto prevádzkach zničia všetky biologické a chemické zbrane, no ukázalo sa, že realita bola iná.

V skutočnosti firma Huntera Bidena – Rosemont Seneca Technology Partners (RSTP) – investovala pol milióna dolárov do ukrajinského prevádzkovateľa biolaboratórií Metabiota, pričom využila vplyv jeho rodiny v Bielom dome na uzavretie obchodných dohôd s ukrajinskými oligarchami.

Biden tiež zapojil do investícií banky Goldman Sachs a Morgan Stanley (podľa e-mailov získaných z notebooku Huntera Bidena). Pentagon sa nakoniec tiež spojil s Metabiotou a investoval 23,9 milióna dolárov do zmluvy na biovýskum.

V roku 2014 viceprezidentka spoločnosti Metabiota Mary Guttieriová komunikovala priamo s Hunterom Bidenom a sľúbila, že „využije svoj tím, siete a koncepty na presadzovanie kultúrnej a ekonomickej nezávislosti Ukrajiny od Ruska a pokračujúcu integráciu do západnej spoločnosti“.

Aj v roku 2014 oslovil Huntera Bidena manažér Burisma Vadym Pozharshki, ktorý chcel uzavrieť dohodu s Metabiotou na Ukrajine.

Hunter pozval manažéra Burisma na stretnutie s ním a jeho otcom, vtedajším viceprezidentom Joeom Bidenom. Títo traja sa stretli vo Washingtone 16. apríla 2015 (podľa e-mailov z notebooku Huntera Bidena).

Zahoďte okuliare a zlepšite si zrak

O necelý mesiac neskôr, 12. mája 2015, sa Hunter Biden stal členom predstavenstva Burisma Holdings a začal zarábať 1 milión dolárov ročne.

V rámci korupčnej dohody boli dvaja zamestnanci Huntera Bidena v Rosemont Seneca Partners – Neil Callahan a John DeLoche – menovaní do predstavenstva Metabiota. Do októbra toho istého roku John DeLoche, výkonný riaditeľ RSTP, napísal šéfovi Hunterovi Bidenovi, že spoločnosť „zvýši svoje investície do Metabioty o 250 000 amerických dolárov“.

9. októbra 2014 John DeLoche napísal Hunterovi Bidenovi, Devonovi Archerovi a manažérovi RSTP Robovi Walkerovi:

„Je tu niekto, koho môžeme zavolať do Washingtonu, aby sme získali predstavu o tom, ako sa v rôznych vládnych agentúrach pozerajú na legitimitu Metabioty? Chceme sa uistiť, že nevzniknú problémy, najmä preto, že Goldman Sachs a Morgan Stanley budú teraz investovať do oboch fondov a Metabioty.

Navyše, komu sme ich predstavili v DC? Môžete nám poskytnúť zoznam rôznych ľudí v Cornerstone, ako aj mimo firmy, kde sme sa predstavili? Tieto údaje budú súčasťou našej investičnej správy, ktorú sa snažíme dokončiť a dostať sa k potenciálnym obchodným partnerom (tichým spoločníkom) do utorka.“

9. októbra 2014 Rob Walker odpovedal: „Požiadam priateľa, aby oslovil ministerstvo obrany.“

Krátko nato ministerstvo obrany udelilo grant 23,9 milióna dolárov spoločnosti Metabiota, čím podporilo zapojenie vlády USA do skorumpovaného vývoja biologických zbraní a prinieslo Metabiotu do popredia medzinárodného záujmu.

Ruská armáda odhaľuje skorumpované biolaboratóriá na Ukrajine, ktoré sa Bidenov režim snaží utajiť

V roku 2021 Svetové ekonomické fórum (WEF) označilo Metabiotu za svojho technologického priekopníka a podporilo skorumpovaný podnik ako budúcnosť riadenia pandémií.

Členovia WEF pracujú na implementácii očkovacích pasov na celom svete a zároveň budujú infraštruktúru na presadenie stavu biologickej bezpečnosti, kde sú občianske slobody a ľudské práva minulosťou.

Ruský veľvyslanec v Spojených štátoch Anatolij Antonov povedal, že súčasnej americkej administratíve „sa nepodarilo potlačiť verejnú diskusiu“ a musí sa zodpovedať za svoje lži.

„V samotných Spojených štátoch sa začali rôzne vyšetrovania v súvislosti s federálnymi bioprojektmi, vrátane výskumu pridávania nových funkcií vírusom a výskumu vedľajších účinkov očkovania,“ povedal ruský veľvyslanec pri OSN.

„Bez ohľadu na to, ako sa Washington snaží tomu vyhnúť, skôr či neskôr bude musieť odpovedať na otázky, ktoré nastolila Ruská federácia. Malo by sa pamätať na to, že každá lož má dátum exspirácie.“

Antonov obvinil vládu USA, že si „protirečí“ tým, že sa snaží skryť svoje programy biolaboratórií. Pentagon nazýva ich činnosť „mierovými biologickými výskumnými projektmi“ a v roku 2021 vydal informačný list, v ktorom tvrdí, že ich práca je zameraná na zníženie rizík zo zbraní hromadného ničenia.

Antonov ďalej uvádza, že vláda USA teraz „aktívne premiestňuje nedokončené projekty z Ukrajiny do krajín strednej Ázie a východnej Európy“ a presúva ich do „civilných štruktúr“, ako sú HHS a USAID.

„Samozrejme dúfajú, že im to pomôže vyhnúť sa kritike a odvrátiť pozornosť od Pentagónu,“ vyhlásil Antonov.

Antonov na záver dodáva:

„Ak bol americký biologický výskum na Ukrajine čisto mierový, prečo boli jeho aktivity tak rýchlo obmedzené? Prečo tieto problémy rieši armáda? Odpoveď je zrejmá: Washington mal a má čo skrývať!“

Prírodná liečba osteoartritídy

Autor: Lance D. Johnson, Zdroj: naturalnews.com, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. Mimo téma ale zajímavé .Monitoring začal dávno. „Dne 20. dubna 1995 byl v České republice schválen parlamentem jeden velice podivný zákon a to i přes značné protesty občanů. Na jeho základě dostal stát neomezenou pravomoc získávat od občanů naprosto veškeré data a informace z jejich životů, včetně těch nejintimnějších. Znovu opakuji, že veškeré totalitní systémy v historii začínají právě tím, že se začaly sbírat osobní data všech občanů dané země.
  Navíc tyto naše údaje jsou vládou zneužívány. V roce 1992 například Federální ministerstvo vnitra České a Slovenské republiky prodalo osobní údaje o více než 2. milionech občanů naší země, včetně adres a rodného čísla. Tentýž rok 1992 otřásla ministerstvem vnitra další aféra, když se zjistilo, že úředníci ministerstva vnitra vedou nezákonně údaje o občanech, které mají naprosto důvěrný charakter. Obsahovaly i takové údaje jako je sexuální orientace osob, jejich rasová příslušnost či skryté duševní vady občanů našeho státu. Tyto nelegální, ale především odporné databáze mohly a můžou být kdykoliv zneužity proti nepohodlným občanům.

 2. David Formánek: Jak otevírat mysl a duši (rozhovor u Petra Bohuše)
  35 minut
  https://youtu.be/soCgtZVYbAU

  • KOVIDBARÓN!

   ,,,,,,,je mnoho rozhovorov-drtivá večšina vám nič nedá,alebo vás v ničom nezachráni a ani nezmení,pretože všetko čo je dielom človeka je podriadené materiálnemu dielu diabla a satana,,,,,,,odbočím ku jednému tiež hovoriacemu ničomu-napríklad taký občan hegerovičher,ktorý pred nedávnom sa pýtal novinárov aký tovar používajú a poukazoval,že toto všetko pochádza zo západu-čiže napríklad taký automobil západne značky pritom v ktorom je mnoho komponentov vyrobených v ázií,alebo z východu,či sú to zliatiny,čipy,technologie aztd atd a to sa týka aj domácich spotrebičov a všetkého oblečenia nižších cien a kadejakých fajkov a kópií-veď ten dotyčný občan klame ako hovado!!!!!!! na západe sa totižto vyrába,či produkuje iba toto-dlh,idioti a odpad,iba toto je made in west,a všetko ostatné je východ a ázia,,,,,,, každá fabrika na západe profitovala vďaka lacným energiám a zdrojom potravin vďaka rusku a výkonnej ekonomiky číny indie a ázie,,,,,,,

   • Táto tak je to s tým západom. Ale Rusko nieje východ. Rusko je proste Rusko – Stredozem. Západ s východom so ohľadne zaobchádzania s ľuďmi nemajú čo vyčítať – akorat, že západ ide čisto materiálnym smerom bez duchovna a východ len „duchovným“ smerom bez spojenia s hmotou – a to vo výsledku znamená, že oba systémy sú degradujuce, odtrhnuté od života a protiludské. Rusko je iné – je to civilizácia existujúca na iných princípoch než západ a východ.

   • Oprava: Veru tak je to s tým západom.
    A ešte dodám – východ nemá element tvorivosti – sú to plagiatori, imitatori, rozmnožovači/upravovači a „vylepšovači“.

    • Galaxia andromeda

     😂😂😂aky mate element tvorivosti Vy? Smieme vediet? Ktory z tych tvorivych elementov mate na mysli? Vojny zbrojenie kolonizatorstvo vykradanie druhych krajin otrokarstvo, dve svetove vojny koncentračne tabory utrpenie a smrť, rozklad moralnych a hodnotovych prvkov? Inkviziciu, podvody terorizmus , použitie atomovych bomb na civilne obyvatelstvo mam pokračovať? Načo pokračovať ste pokrytec to uplne stači! Energia planety prešla do azie a ruska nebudem pisat že na vychod lebo pre japoncov to je nazapad! Europa a a aukus upada do amoralneho bahna a stredoveku. Už davno to nie je vykvet ľudstva ale extremny upadok. Život vam to čoskoro ukaže sam.

 3. kvakcína je sloboda

  horúca čerstvá novinka:
  zhruba pred hodinou v Trnave boli zablokované policajtmi všetky cesty k výpadovke smer Trenčín/Piešťany asi päť áut vpredu a päť vzadu s majákmi doprevádzali dva kamióny – ktovie, čo prevážali, že potrebovali mať túto výpadovku voľnú!!!
  môj odhad – asi smer letisko Piešťany a odtiaľ náklad zrejme preložia na ukrajinský Antonov, treba sledovať fligtradar

  • Havlova humanitárna pomoc… Inak vďaka vyrobenej teplej zime kvôli presunom vojenskej techniky na Ukrajinu sme mnohí prežili zimu vôbec. Kto si nekúpi tohto roku teplý spacák do postele – bude mať – v meste – budúcu zimu – keď Rusi preventívne rozbijú infraštruktúru Slovenska ako na Ukrajine – vážny problém!

  • Kvacina sloboda si dobre informovaná o tejto akcii letisko je presne pri dialnici v smere Pieštany Trenčín takže niet o čom dikutovat dobre si to odhadla +++

   • kvakcína je sloboda

    nie som „dobre informovaná“, bola som v tom čase v aute na jednej z tých bočných ciest, takže som to videla na vlastné oči, nie sprostredkovane

 4. kvakcína je sloboda

  v Tureckej provincii Hatay sa po zemetrasení vytvorila gigantická trhlina, video:
  https://rutube.ru/video/0c56be1e12c1112b743a80645df35990/

 5. Franta Záruba

  Vše snadno doledatelné, viditelné a stále žádná defenestrace.

 6. KOVIDBARÓN!

  ,,,,,,,nieje toto žiadná novinka,veď prečo by sa západ tak horobilne bil za ukrajinu hlavanehlava už od prvej sekundy vniku sovietov do vlastnej zeme-lenže dnes už toto verejnosť čiže robošinu+otročinu nezaujíma,kto čo,kde a ako robí,ale kde,ako a koľko sa zarobí a kde a za koľko sa dá čo kúpiť a následne aj bezstarostne vyhodiť,,,,,,,dnes má roboš+otrok už iného boha-je ním mobilček,kreditka,autíčko a pracovná zmluva s diablom či satanom,,,,,,,doba značne predbehla robošáckootročinské reflexy,takže robošina a otroci si už ani neuvedomujú,ako sa čas posunul a zrýchlil a že niečo jednoducho už končí,,,,,,,tomu komu sa tu v tomto svete páči-tak vedzte,že je to iba vďaka materiálnym požitkom a možnosti zajtrajšok žiť už dnes,,,,,,,

 7. Kam sa dá utiecť pred vojnou?

  • Odstráňte politické vedenie, ktoré zatiahlo krajinu do vojny a nebudete musieť nikam utekať.

   • Dobrá odpoveď +++

   • Sursum Corda!

    Obávam sa, že už je neskoro. Mohli sme ich zastaviť v referende. Teraz sme už ponechaní napospas osudu.

    • Nikdy nie je neskoro.

     • Záleží, či je to vratné, alebo nevratné. „Každý“ úder sa dá „prijať“-vstrebať, len nesmie byť smrtelný. Specnazi dobre vedia, že po 4-roch zúrivých úderoch nastupuje smrť.

    • Takovéto nálady potřebují vyvolat ,pocity bezmoci .Pozdě bude když bude každý na dálkové ovládání ,zbavený vlastního myšlení. Zastavit je může změna přístupu lidí ,změna spotřebitelského chování, nezapínat nikdy TV bednu i rádio sobě ani dětem /ideál vyhodit/.Víc spolu mluvit osobně se potkávat v skupinách ,združeních. Dbát na to co jí/kupují děti mimo domov/ š.jídelny/.Potraviny kupovat průmyslně nezpracované -jednosložkové potraviny, filtrace vody, pozitivní myšlení ,aby se k nám té toxicity kterou na nás denně záměrně vypouští nejen v tovarech dostalo co nejméně.

    • Zhypnotizovaný Sursum Korda! V akom – a o čom referende?! V tom, ktoré malo rozbiť ústavu SR?
     1/ Vláda, ktorej bola vyslovená nedôvera a ktorú Čaputová sama „delimitovala“ – nemôže dávať prezidentovi návrh na vyhlásenie vojnového stavu!
     2/ Mohla by to urobiť Čaputovej úradnícka vláda – keby parlament na poslednú chvíľu neprijal zákon o predčasných voľbách!
     3/ Tento debilný nájomný parlament toto neprijal nie preto, aby zabránil mobilizácii Slovákov a vojne s Ruskom – ale urobil to preto, pretože Čaputová by získala absolútnu moc na Slovensku – a o moc ide v prvom rade! Idioti s mocenským komplexom zachránili Slovensko /korisť/ na dočasnú dobu – lebo v inej vrstve – štát je determinovaný konceptuálnou mocou – štát je vyjadrený mocou /“Štát som ja! – Ludvík 14./ – takže ani nie paradoxne – ale z podstaty veci – štát existuje – keď existuje moc, ktorá je ho schopná determinovať! A stalo sa – ako úplne prirodzene! Keď na Slovensku prestane boj o moc nad Slovenskom – Slovensko zanikne!!! O tom je aj ten štátotvorný zmrd Fico. O tom bol Mečiar! O tom boli Causecovi! O tom bol Svätopluk!
     Čiže stále platí – všetko zlé využi vo svoj prospech! Čínske príslovie.

     • Sursum Corda!

      Maroš, určite sa vyznáš v politike lepšie ako ja. V tom sa nebudem s Tebou sporiť. Ale povedz, čo pre túto arogantnú sebranku znamená nejaký zákon? Myslíš si, že ako tvrdíš „idioti s mocenským komplexom zachránili Slovensko /korisť/ na dočasnú dobu“ ak Heger a spol. zariadia odovzdanie stíhačiek Ukrajine? Ja v tom žiadnu záchranu nevidím. Ba práve naopak, ešte rýchlejšie zatiahnutie Slovenska do vojny.

     • „Srať na stíhačky!“ – ide o ľudí! Kto vyrába? Ale nejde len o ľudské zdroje – ide o myslenie a budúcnosť národa vôbec! Toto treba zvrátiť silou! Nás gniavi vnútorný nepriateľ – preto nám podsúvajú Rusko! Chýba nám 10 kamikadze!

     • Nájdu sa na to ľudia čo si do kamikadze sadnú je to istá smrť—

     • Mečiar nie.

     • kvakcína je sloboda

      Maroš 10 je málo, nie?! alebo to máš prepočítané?!

     • kvakcína je sloboda

      Pre Bobu: kamikadze je ruský dron, to znamená, ako hovoria Rusi bezpilotné lietadlo Lancet, nazývaný aj kamikadze, pretože po útoku na cieľ sa už nedá opraviť :DDDD
      skús použiť strýčka gúgla

   • redakcia: Atentát na Hlupáka?

  • kvakcína je sloboda

   zlá otázka!!!!
   pýtaj sa a najlepšie sám seba, ako môžeš prispieť, aby vojny neboli!!!
   nečakaj, že niekto za teba niečo urobí!!!
   inak sa môžeš vystreliť aj na Mars!!! :DDDDD

   • Vyčerpaná bola len možnosť, pri ktorej je potrebná účasť viac ako 50% národa (referendum). Neboli vyčerpané ďalšie možnosti, pri ktorých stačí účasť 5% národa (povstanie, revolúcia, puč, prevrat, vzbura, revolta, atď.).

    • kvakcína je sloboda

     na CS Film práve dávajú film „Bíla nemoc“ – ten Čapek bol vizionár a jasnovidec!!!

    • Päť percent? To má byť žart? Dnes, keď väčšina národa čumí do múdrych mobilných telefónov non stop, v dôsledku čoho má vládna garnitúra množstvo informácií o kom len chce, sa žiadna revolúcia alebo puč nepodarí. Presnejšie, nepodarí bez účasti elít, ktoré sa rozštiepia v dôsledku nejakého ideologického a/alebo politického sporu. Neviem o žiadnej vzbure iniciovanej zdola, ktorá by nebola skôr či neskôr potlačená.

   • „Keby moji piati synovia nechceli – tak nebude žiadna vojna!“ – matka Rotschieldovcov.

  • KOVIDBARÓN!

   ,,,,,,,pred vojnou sa uteká iba smťou,,,,,,,vony vediete i tak všade kam kuknete-v ochodoch,lebo chcete kupovať čo najlacnejšie,na precoviskách,lebo chcete na práci bohatnúť,na športoviskách-lebo chcete víťaziť,v kanceláriách-lebo chcete šéfovať,na cestách-lebo chcete byť rýchlejší a všetko stihnúť,v stávkových kanceláriách-lebo chcete vyhrávať atd,,,,,,,podstata a princíp života je-vojna proti všetkým a proti všetkému,s túžbou bojovať-válčiť sa už rodíte,,,,,,,mier ľudstvo nedokáže nastoliť-lebo kto sa množí musí mať aj straty.

  • mariankosmac

   Utiecť pred vojnou alebo mobilizáciou? Pred vojnou stačí niekam kde budeme relatívne v bezpečí pred raketami. Do nejakého kanála, do lesa, prírody, u nás sú také malé betónové bunkre, sadol by som na bicykel a išiel tam. Do pivnice pod domom by som neodporúčal, drbne ti dom na poklop a už nevylezeš.

   Pred mobilizáciou – tam potrebuješ nejakú dobrú bábušku ktorá ti bude nosiť jedlo. Dobre sa zašiť niekam kde ťa nenájdu, mimo dohľad kamier! Keď ťa budú hľadať babuška nech im povie že si emigroval do zahraničia. Ak nemáš bábušku tak zbaliť ,,ruksak prvej záchrany“ so základnými potrebami a balík eúr a emigrovať do zahraničia (ale to musíš vystihnúť, lebo oni nám to asi vopred nepovedia, zo dňa na deň vyhlásia mobilizáciu a zavrú hranice). Tam už je to o šťastí, ako s tebou budú jednať, či sa o teba postarajú ako o utečenca alebo ťa vyhostia späť do vlasti a si zasa v Pavlo Čaputinovej puči! Môžeš sa tiež schovávať niekde v kríkoch ďalej od ľudí a chodiť si len nakupovať.

 8. Objektívne

  CDC dnes oznámilo, že pridalo „vakcíny“ COVID-19 do svojho plánu očkovania detí. „Vakcíny“ proti COVID-19 teraz pridávajú ďalšie 2-3 dávky vakcín k 25 dávkam iných vakcín, ktoré sú už v pláne CDC a ktoré môžu byť aplikované dojčatám a batoľatám počas ich prvých 15 mesiacov života. https://sdu.sk/1f4

  • Něco na ten způsob byl virus Zika v Jižní Americe.Očkovali těhotné ženy a pak jim dávali příspěvky.

  • S tou vakcínou půjde i „bonus“ navíc. Mnoho lidí bylo očipovaných /bez souhlasu/ zároveň s očkováním. Ty čipy se vejdou do jehly .Na povrch to vyšlo náhodně u jiného vyšetření /Švédsko/. Je docela možné a v USA se to děje že označují speciální barvou i novorozence 18 číselným kódem který začíná číslem 666 .USA armáda i vězni jsou očipovaný už dávno . Dala jsem sem odkaz na knihu kde se to všechno uvádí.

 9. Rusko je stejně tak zkorumpované .Tahle kniha by měla být povinné čtení kdy člověk stratí i poslední iluze. Jak se dělali na nic netušících lidech celé desetiletí pokusy/nejen za války/ v USA, Rusku ale i v bývalém ČSSR. Nepochybuji že to pokračuje dodnes proto jsou lidé otupělí, povolní, bez vlastního názoru a snahy něco změnit.
  : https://matrix-2012.cz/spiknuti/iluminati/19-martin-herzan-totalitni-svetovlada/

  • Objektívne

   To, o čom sa v dokumente píše na strane 34 ako o manipulácii ľudského myslenia ako o narušení TV vysielania na časti územia Veľkej Británie sa dostalo do povedomia ako „dobrí mimozemšťania – Ashtar Sheran z Galaktickej Federácie“. https://www.youtube.com/watch?v=G4kdYno5P8s

   Výňatok z dokumentu….
   Přímo ohromujícím i usvědčujícím triumfem budovatelů světovlády je případ z Velké Británie, kde bylo využito televizního vysílání. Lidé, kteří zde dne 26.listopadu 1977 sledovali televizní vysílání, byli jistě v šoku. Přesně v 17:05 hodin bylo totiž potlačeno vysílání zpráv britské televize ,,Southern Television,, . Zvuk úplně vypadl a obraz byl silně rušen. Mezi tím se však z televize začal ozývat neznámý hlas z neznáma, který začal promlouvat k celému lidstvu. Bylo zde mimo jiné řečeno, že lidstvo se musí sjednotit v jeden celek pod jediného vůdce….

   Natíska sa otázka, je celá problematika UFO zmanipulovaná?

  • Rusko nie je subjekt – Rusko je objekt! Teda – v Rusku sú skorumpovaní! Načo vám je doboha jazyk, reč – keď neviete v jazyku rozlišovať, a zavádzate tu ten židovský design lexikon a ich prevrátené pojmy a obsah a význam slov! Toto nie je jazykové okienko – toto je principiálna záležitosť, ako používať – pojmovo – mozog!

   • Kdyby jsme byli všichni dokonalí a používali mozek nespadli by jsme do takových životních situací z kterých jsou doživotní komplexy ,trauma a potřeby stále kolem sebe „kopat“.

    • Majda – čo tak taký malý kúsok k „dokonalosti“ – ale mozog je najlenivejší požierač energie! Vieš aký je rozdiel mezi lvem a lvounoem?
     http://www.tripzone.cz/content_img_cs/002/region-waikato-a-lvoun-na-plazi-w-2413.jpg

     • Obidva revú, ale len jednému smerujú nohy dozadu. Rozlišovať medzi subjekt – objekt, a príčina – následok, je zásadné – a vedia to aj mainstreamoví trolli, ktorí označujú antifašistov za fašistov a vojnu za mier! Ak s tým máš problém – mám problém ja s tebou a prestaň sa tu hrať na humanitárnu a tolerantnú slniečkárku – na to sme tu mali toho vášho Vaška Havlú. Ehm!

    • Bohatě by stačilo mít otevřenou srdeční čakru,být soucitní a rozhodovat se i podle srdce.Nemusíme být všichni Einsteinové.To by nás zlikvidovali už dávno.

 10. Michal Dieneš

  Hlupákom kapitalizmus!

  • KOVIDBARÓN!

   ,,,,,,,rozdajte ľuďom prácu a doprajte im aj zábavu-a oni budú šťastnými,a systém tohpto nazvyte ako len chcete-ale nezabudnite mu pravideľne meniť názov,,,,,,

 11. Aktivisti z projektu Archa:

  V Lučenci, texilka Poľana – začínajú šiť uniformy pre brancov vo veľkom… Bolo povedané že je to pre vojakov pre Ukrajinu, ale potom SA zistilo, že je to pre našich. “Kompetentní” na informovanie verejnosti vydali PRÍSNE EMBARGO … Lenže na Slovensku nič neutajíš, a tak ani toto utajovanie nepomohlo.

  https://spolok-archa.info/pripravuju-mobilizaciu-vraj-hoax-tak-tu-mame-dalsi/

  Preleje táto vláda po svojom 4 ročnom vyčínaní nakoniec aj krv Slovákov?

 12. zatýkání v bruselu pokračuje:

  Belgičan Marc Tarabella byl v pátek odpoledne zatčen v Bruselu a vyslechnut státním zastupitelstvím. Večer pak italská policie Andreu Cozzolina zatkla.

  https://www.ac24.cz/zpravy-ze-sveta/korupcni-skandal-v-eu-pokracuje-dalsi-zatceni-poslancu/

 13. Ruské ekonomice se daří mnohem lépe než americké a mnohem, mnohem lépe než té české či slovenské.. Ještě mě napadá Indie, která nakupuje levnou ruskou ropu, te se daří taky velmi dobře.
  A Rusko ještě nikdo nikdy nedobyl. Rusové znají svou zemi!

  Vlády od dob falešné ko*kovid “krize” používají celou řadu orwellovských triků na kontrolu mysli. Slogany a symboly byly pečlivě používány.. Manipulace a klamání mysli je profesionální záležitost.

  Vše, co se děje od února 2020, je součástí procesu vymývání mozků. Pravda je vždycky naopak, než se veřejně “uvádí” a proto:
  Nedůvěřujte vládě, vyhýbejte se masmédiím a bojujte proti lžím!

 14. + Mimo téma..ale:
  Za 78 let se jim nestalo, že by 15letý chlapec zemřel na infarkt. V prosinci 2022 měli jeden týdně po dobu tří týdnů v kuse. Nikdo o tom veřejně nemluví. Více v článku:
  otevrisvoumysl.cz/steve-kirsch-co-pohrebni-sluzby-vedi-a-vy-ne/#comment-12479

 15. Všechny zprávy a informace nasvědčují tomu, že Rusko v příštích dnech zahájí ofenzivu proti okrajině = bude ve srovnání s únorovou 2022 mnohem rozsáhlejší a vybavenější, ale bude postupovat pomaleji a metodičtěji..
  Tato ofenziva se nazývá „Den Z“ (pamatujete na filmový snímek?):
  https://i.postimg.cc/NjpP1dvq/zetko2.jpg
  a údajně této ofenizvy se zúčastní: více než 700 letadel, 1 800 ruských tanků a 500 000 vojáků, přičemž cílem všech těchto akcí je svrhnout alzácký režim, který funguje jako prostředník snah NATO odstranit Rusko z mapy světa. Rusko je zřejmě na pokraji zahájení jak velké ofenzívy proti okrajině, tak – potenciálně – i „preventivního“ jaderného úderu proti USA a cílům NATO.

  Takže, 1800 tanků, 700 letadel, 500 000 vojáků = vše připraveno k útoku…

 16. Nacistickí primitívy zo Slovenska bez svedomia, ako inak, keď idú na kokaine ako celý BruSSel hrnú SLovnesko do vojny! Dúfam, že ich deti a vnuci budú v prvých líniach !
  https://spravy.pravda.sk/domace/clanok/656795-migy-ukrajine-pomozu-najma-pri-utokoch-do-bojov-mozu-byt-nasadene-za-par-tyzdnov/

Pridajte komentár

*