Zelená dohoda (Green deal) nemá s ekológiou nič spoločné. Je to progresivistická ideológia vedúca k hospodárskemu úpadku a horšej ekológii. V eurovoľbách nevoľte PS, lebo skončíte ako žobráci!

Štúdia zistila, že každý zaočkovaný proti covidu utrpí určitý stupeň poškodenia srdca


Print Friendly, PDF & Email

Štúdia zistila, že každý zaočkovaný proti covidu utrpí určitý stupeň poškodenia srdca

(Ethan Huff, Natural News) Nový výskum zo Švajčiarska naznačuje, že každý jeden človek, ktorý sa nechá „zaočkovať“ proti koronavírusu (Covid-19), skončí s nejakým stupňom poškodenia srdca, od menšieho až po veľké.

Výskumníci zistili, že u každého „úplne zaočkovaného“ človeka sa po injekcii objavia zvýšené hladiny troponínu, ktorý je indikátorom poškodenia srdca. Z toho takmer tri percentá skončia rozvojom subklinickej myokarditídy.

Oficiálne sa hovorí, že akýkoľvek druh srdcového poškodenia musí byť následkom „vírusu“ a nie „vakcíny“. Avšak na základe nových údajov je tento príbeh čoraz neuveriteľnejší, dokonca aj pre skalných zástancov vakcín.

(Súvisiace: Vlastný výskum CDC ukázal, že covidové vakcíny spôsobujú myokarditídu a iné srdcové problémy.)

Nadmerné úmrtia, ako ich nazývajú, dramaticky vzrástli po začiatku masového očkovania proti covidu. Odvtedy sa počet poškodených a mŕtvych ľudí stále zvyšuje.

Expertná skupina potvrdzuje: Poškodenia a úmrtia súvisiace so srdcom silno korelujú s kampaňami hromadného očkovania

Skupina expertov z poradného tímu Heart Advisory and Recovery Team (HART), ktorá analyzuje takéto záležitosti, tvrdí, že Austrália je vynikajúcou „kontrolnou skupinou“ na porovnávacie účely, pretože až do zavedenia vakcín tam mali len veľmi málo skutočných „prípadov“ covidu.

Akonáhle sa začalo očkovať, prudko stúpali nadmerné úmrtia. A neexistuje na to iné vysvetlenie ako covidové vakcíny, pretože Austrália nemala ľudí po prekonaní covidu, čo by mohlo establišmentu slúžiť ako dôvod pre zvýšenie úmrtnosti od jari 2021.

„Výsledky tejto kontrolnej skupiny naznačujú, že príčina nárastu nadmerných úmrtí, najmä u mladých ľudí, musí byť niečo, čo majú spoločné Austrália, Európa a USA,“ dodal HART.

Na neďalekom Novom Zélande ekonóm John Gibson identifikoval dočasnú súvislosť medzi takzvanými „posilňovacími dávkami“, ktoré boli zavedené pre varianty ako omikron a podobným prudkým nárastom nadmerných úmrtí.

Gibson odhaduje, že dochádza k 16 nadmerným úmrtiam na 100 000 posilňovacích dávok vakcín, pretože vekové skupiny, ktoré s najväčšou pravdepodobnosťou dostali posilňovacie dávky, vykazujú veľký nárast nadmernej úmrtnosti po zavedení posilňovacej dávky.

Podobnú koreláciu identifikoval prof. Seiji Kojima v Japonsku. Zavedenie posilňovacích dávok od januára do marca 2022 tam viedlo k prudkému nárastu nadmerných úmrtí.

Prírodná liečba osteoartritídy

Potom tu máme Izrael, kde bol zaznamenaný prudký nárast tiesňových volaní kvôli zástave srdca po tom, čo 16 až 39-roční ľudia začali dostávať prvé kolo mRNA vakcín – vakcína od Pfizeru bola jedinou oficiálnou značkou vakcín proti covidu podávaných v Izreali.

Dr. Eyal Shahar po preskúmaní údajov zistil, že na 100 000 zaočkovaných ľudí pripadá 8 až 17 nadmerných úmrtí.

V Holandsku je toto číslo ešte vyššie, tvrdí Dr. Theo Schetters, ktorý vo vekovej skupine nad 60 rokov zistil nadmernú úmrtnosť 125 na 100 000 zaočkovaných.

Lekári zbierajú ďalšie nespochybniteľné dôkazy o smrteľnosti covidových vakcín

Dr. Michael Palmer a Dr. Sucharit Bhakdi z organizácie Doctors for Covid Ethics (Lekári pre covidovú etiku) sa teraz snažia identifikovať „nevyvrátiteľný dôkaz kauzality“ vo všetkých týchto prípadoch.

Chcú bez akýchkoľvek pochybností ukázať, že mRNA vakcíny naozaj spôsobujú poškodenie ciev a telesných orgánov u obrovského množstva ľudí.

Už zistili, že obsah mRNA vakcín nezostáva v mieste vpichu, ale namiesto toho cestuje po celom tele a najviac sa hromadí v mozgu a iných životne dôležitých orgánoch.

Ako uvádzajú:

„Silná expresia hrotového proteínu v srdcovom svale po očkovaní koreluje s významným zápalom a deštrukciou srdcového tkaniva.

Poškodenie ciev vyvolané vakcínou ďalej podporuje zrážanie krvi a choroby súvisiace so zrážaním krvi, ako sú srdcový infarkt, mozgová mŕtvica a pľúcna embólia, ktoré sú v databázach nežiaducich účinkov uvádzané ako veľmi časté.“

Viac najnovších správ o toxických a smrteľných „vakcínách“ proti covidu nájdete na stránke ChemicalViolence.com.

Zahoďte okuliare a zlepšite si zrak

Autor: Ethan Huff, Zdroj: naturalnews.com, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. Marek Košice

  Mimo článok, ale mám otázku, na ktorú potrebujem odpoveď, a neviem, kde ju dostať…
  1. Ženy v 99,9% prípadoch sa nestanú plešatými, ale muži áno, možno 3 z 10 sa plešatými stanú… Takže v tomto ohľade muži strácajú (väčšinou) na atraktivite, hlavne tí mladší (starým plešina pristane viac). Ženy si navyše môžu farbiť vlasy na rôzne viac-menej prirodzené farby, čo ich môže „rozjasňovať“, zlepšovať ich výzor… Muži s farbenými vlasmi (ktoré by rozjasňovali výzor) sú považovaní za metrošov, a pre väčšinu žien je to „blee“….
  2. Ženy sa môžu maľovať (rúž, make-up, očné linky, očné tiene…), muži nie (a keby áno, pre ženy by boli odpudiví)

  Muži ťahajú za kratší koniec v otázkach „TUNINGOVANIA“ svojho vzhľadu… Ženy môžu BEZTRESTNE (nikde v médiách to neodsudzujú) klamať mužov svojim výzorom.

  Otázka znie : V ČOM MôŽU MUŽI „BEZTRESTNE“, BEZ TOHO, ABY SA TO V MÉDIÁCH ODSUDZOVALO, KLAMAŤ ŽENY??? Podľa mňa V NIČOM…… Proste my muži v „civilizovanom svete“ ŤAHÁME ZA KRATŠÍ KONIEC, NEŽ ŽENY.
  Ženy majú dokonca v priemere 2-4x viac sexuálnych partnerov za rovnaké časové obdobie ako muži. Pýtate sa ako je to možné? No jednoducho… Ženy sa podelia viaceré o jedného „alfasamca“, na úkor „betasamcov“…….
  Alebo : Vysoké percento mužov nemáva sex/alebo ho máva len zriedka, a to z dôvodu, že ženy sa radšej budú deliť viaceré o jedného „alfa“, pretože………… SÚ ZVIERATKÁ…….
  (ďakujem redakcii za zverejnenie)

  • Marek Košice

   Mám bývalého kamaráta (nazvime ho „Timotej“), ktorý mal v posteli kľudne aj 150 žien…… (a pravdepodobne viac)…. Žiadnej za nič neplatil (je to fešák, svalnatý, hoci nízky, má svoj byt, pekné auto)…Poznáte niekto ženu, ktorá mala toľko mužov v posteli BEZ TOHO, aby to bola prostitútka? …… Možno jedna zo 100 000… nejaká až príliš pomýlená nymfa…. Ale takých mužov ako je Jaro nie je jeden zo 100 000….ale možno jeden z 300….. Vidíte ten rozdiel? Takže kvôli tomu, že „Timotej“ mal v posteli 150+ žien, iní muži mali oveľa menej sexu, alebo nemali žiadny (v určité obdobie svojho života, trvajúce rôzne dlho)….. A to len preto, pretože ženy sú „zvieratká“, a radšej sa podelia mnohé o jedného (s vedomím, že VEDIA, že sa delia…), než aby sa o nejakého „betasamca“ (nepliesť s bezdomovcom, alkoholikom či gemblérom) nedelili so žiadnou (alebo maximálne s jednou pri občasnej nevere, ak by sa vyskytla)…..

   Mimochodom, škaredí muži často krát ostanú panicmi do konca života (pokiaľ si nezaplatia prostitútku), a tí čo neostanú, tak aj tak majú sex MNOHONÁSOBNE MENEJ KRÁT ČASTO (pokiaľ neplatia prostitútke), NEŽ ŠKAREDÉ ŽENY……..
   Možno sa pýtate, že „Prečo škaredé ženy nemajú sex so škaredými mužmi????“…No preto, pretože na každú škaredú ženu sa nájde jeden „takmer priemerne vyzerajúci“, ktorý by s ňou chcel spávať (bohužiaľ)…. A ten „takmer priemerne vyzerajúci“ (dajme tomu 4-5 bodov z 10 za výzor) je proste atraktívnejší, než taký, ktorý má 2 body z 10 za výzor (rovnako, ako škaredá žena)…….. ALE JE TO ŽENA, ktorá rozhoduje s kým sa vyspí. A teda – za to, že škaredí muži nemajú sex, môžu ŽENY.
   Za to, že niektorí muži (bez ohľadu na výzor) nemajú sex, môžu ŽENY.
   Za to, že niektoré ženy nemajú sex, môžu……….môže kto?………TIEŽ ŽENY…..

   Otázka číslo dva : ČO SÚ ŽENY ZAČ?????? Nie sú pravou rukou Satana?

   • Aký súvis má tento aj predošlý váš komentár s obsahom článku? Ak hľadáte vzťahovú poradňu, sú na to vhodnejšie iné stránky ako táto.

    • Egregor pohlavných orgánov.

     • Marek Košice

      Maroš : a to píšeš ty, čo podporuješ ideálne viac než jednu ejakiláciu denne? 😀 😀 :D….

     • Puča k puči sadá? (vrana k vrane sadá) 😀

     • Ja seriem aj 3 x denne – myslíš že sa tým sústreďujem na svoju riť? egregor je vždy spojený s mentálnym premietaním-sa – nepleť si normálne fyziologické pochody. Ty si si z toho urobil životnú filozofiu! Akože keď sa svet točí okolo piče – ten tvoj svet sa točí okolo tvojho chuja – ktorým rozmýšľaš! O tom točím. Lebo vždy sem vstupuješ s tvojím chujom! Vždy začínaš tému tvojimi pohlavnými orgánmi! Pre mňa si pohlavný orgán. A čo s tým spravíš? Skús si to užiť v base – tam sa na teba určite sústredia mnohí.

    • nekazte zábavu, vy kazišuci 🙂

     • Kazišuk je 1/ gonorea, 2/ zvedavá matka. Tak sa robia-rodia zmrdi.

    • Redakcia spravna odpoved,John

   • KOVIDBARÓN!

    ,,,,žena ako dar boží pre bohom stvoreného hlineného nadržaného adama,,,,princípom existencie je schopnosť sa množiť bez premýšľania,niečo ako zvrátená neľútostná nutnosť a perverzita,,,,keby ženy mali rozum a myslenie podobné tomu mužskému-čo mnohé už evolučne aj majú-tak sa stanú lesbičkami,alebo bi,,,,muž a žena nemajú žiadný iný logický dôvod sa na seba viazať-je to iba kôli množeniu a slabosti či povinnosti uvereniu v lásku a obávam sa,že toto ani nebol pôvodný zámer božstva,aby behalo po planéte veľmi veľa adamčekov a veĺmi veľa evičiek,,,,možno,že lilith by ti vedela na toto dať odpoveď,,,,,a že prečo má človek dnes už bližšie ku zvieraťu,než ku adamovi a eve či samotnému božstvu,,,,

   • Tie čo sa delia o partnerov sa delia aj o pohlavné choroby.

   • kvakcína je sloboda

    tak som sa hneď po ránu dobre zasmiala :DDD
    Marečku, podejte si péro!!!
    ale! dám ti príklad, ktorý tieto tvrdenia vyvrátia: Lída Baarová a Joseph Goebbels!!
    podľa jej slov, ona ho milovala

    • Marek Košice

     A čo, že ho milovala? Ty si včera pila, že? …. Čo to má spoločné s tým, že ho milovala? Krista pána…ty o čom točíš? Zvrátená žena milovala zvráteného muža… A MILOVALA HO PRÁVE PRE TO, ŽE BOL ZVRÁTENÝ (wau…), A PRETO, ŽE MAL VEĽMI VEĽKÚ MOC. Takže čo si vyvrátila??? H*VNO.
     Hlavne, že sa smeješ. A ešte si aj sarkastická, spomínaš dokonca môj penis, robíš si z toho srandu, doslova si robíš srandu z toho, že ženy manipulujú mužmi SEXOM, a že ženy sú príčinou, prečo ťažké milióny mužov po celom svete majú NEDOSTATOK NEHY. Akurát len prispievaš k mojej nenávisti k ženám, pridávaš ďalšie zrnko k tomu. Takže si dopomohla čomu? ZLU. Gratulujem ti.

     • KOVIDBARÓN!

      ,,,,M-KE princípom myslenia žien-prísaviek je si včas nájsť hojný a dobre zásobený samčekovský objekt ku ktorému sa prisaje a saje a saje,,,,ženy majú malý mozoček,ale používajú ho na nejakých 80-100%,muži majú mozog vačší,ale používajú ho na nejakých iba 50-70% kto-ako,tak preto muži z nevedomosti radi posluhujú ženám a vidia v nich budúcnosť ľudstva a zmysel,,,,ženy nedokážu milovať,iba sa milovať a aj to iba ako to robia hadi,,,,láska ženy je iba krátkodobý program-krv sa zohreje a potom chladne,,,,muži by mali byť piliérmi ľudskej rasy,ale nimi niesú,lebo sa delia o moc so ženským rodom,,,,ženy si netreba ťahať k oltárom spolkov hada,ani im platiť vo verejných domoch či feťáckedevy z ulíc,ale tak,ako to robia vojaci,či šialení mnísi-unášajú a znásilňujú atd,,,,na slovensku i inde máme „ekonomiku zadĺženú“ hlavne kôli ženskému rodu!!!! dobrou ženou-je žena slúžka,či verná otrokyňa,,,,

     • „spomínaš dokonca môj penis, robíš si z toho srandu“ – ty kokos! Si genderovo „vyspel“? Už ho nevoláš ON? Už ho voláš to? To kukalo? Už si sa odrthol od svojho vtáka? Alebo ti niečo lobotomicky odtrhlo tvojho vtáka? Vták potrebuje striekať – ale ty mu to nedovolíš! Za chvíľu zistíš, že ti nepatrí! Prostata ti ostane. Egregor v rozkroku vie byť sviňa!

      Inak – plešatí muži sú plešatí, lebo majú prebytok testosterónu! Čo tebe nehrozí.

     • Konečně víme motiv všech vašich příspěvků. Nenávist k ženám. Takže tenhle zmatek v hlavě si vyřešte u sebe doma a nezatěžujte tím ostatní .Je to jen a jen váš psycho problém,nikoho jiného to tady netrápí ani nezajímá.Konec.

     • – a konečne sa našiel niekto, kto to povedal, resp. napísal narovinu tomuto nášmu Marekovi (či Markovi? či ako to vyskloňovať pri našej jazykovo nadmieru prekomplikovanej a zároveň málo dôslednej slovenčine)
      Vďaka, Magdalena, aj za nás ostatné – na ktoré tu Marek nenávistne zvykne útočiť…a potom sa čuduje, že ho aj tie ním vyvolené ženy nechcú…asi sa k nim správa rovnako. No radšej sa najesť zo zablatenej zeme ľahlostráviteľnými darmi prírody, ako z vylešteného taniera prvotriedne poprerábanými (p)otravinami, ktoré budú v žalúdku ležať ešte aj o dva dni.
      Narcisti sú zväčša fešáci – kým nezačnú nahlas hovoriť všetko, čo si myslia. A pritom uhol ich vnútorného pohľadu na tých druhých býva často oveľa viac roztiahnutý ako ten, ktorý leží medzi uhlom pravým a priamym.

    • 1000 x opakovaná lož sa etane pravdou Goebbels slová

   • muži sú bytosti poriadku, ženy sú bytosti chaosu
    poriadok je pozitív, chaos je v našom ponímaní negatív 🙂
    takže tak

    • Marek Košice

     jop, chaos je negatívny AJ PRE SAMOTNÉ ŽENY…….. To je tá tragédia… A poriadok je pozitívny aj pre samotných mužov. Pre ženy je poriadok (mimo poriadok vrámci pratania) ZVäZUJÚCI…. Viem o čom píšem, ženy dokonca OPOVRHUJÚ presnosťou v komunikácii…. JE TO PRE NICH ZVäZUJÚCE, pretože je to PORIADOK (v komunikácii)… A potom sa divia, prečo ich muži chcú len na pritúlenie, erotiku a sex… PRETOŽE NEPONÚKAJÚ POKOJ, ale len CHAOS a enormné nároky na muža ako takého (aby on bol „superman“, a ona nech je kľudne obyčajná tuctová žena).

    • A preto pred jurtou chána stoja ženy v zástupe a preto si Arabi pripíjajú na krásu svojich koní a rýchlosť svojich žien.

     A preto egregor pohlavných orgánov beta samca, ktorý nie je chánom – núti dotyčného naháňať kurvy v okolí.

    • To snáď môže byť , LEN vtip toto konštatovanie!
     Lebo poriadok u mužov je sen každej 6eny.

     • Muži chcú poriadok v účtoch – ženy s ich trenírkami! Aj v domácnosti funguje teritorialita – či?

   • Neviem, nemáš pocit, že tvojmu priateľovi závidíš, alebo žiarliš na neho…vyber si a nie pre každého musí byť slizký steroiďak erotický. Základom toho ,, úspešného,, sexu bolo čo? Byt, auto…

   • Je to aj v konvencii. Väčšinou je to tak, že muži balia ženy a nie naopak. Pekná žena má kopu nápadníkov a môže si vyberať. Tu akosi „rovnoprávnosť“ neplatí, lebo aj od fešáka sa očakáva prvý krok. Ako spievala H. Zagorová: „Stačilo jen zavolat halo kam si kráčíš, vždyť láska jenž se nekoná je k smíchu nebo k pláči.“

  • Marcelinho

   Aj chlapi podvádzajú s výzorom a to užívaním anabolických steroidov, z ktorých masívne rastie svalová hmota aj bez nutnosti silového tréningu. Ženy „podvádzajú“ s pleťou, nechtami, vlasmi či prsiami, chlapi so svalmi.

  • Objektívne

   Existuje web kde datujú o (doslova) neskutočných veciach. Naposledy datovali, že satan už na planéte Zem nie je, bol odstránený.

   • …no konečne to tu niekto Objektívne usmernil a vrátil našu vychýlenú debatu smerom k dnešnej téme Bádateľa – lebo by sme boli bohvie kedy a kde skončili🙂

   • Neviem, kto konkrétne sa ukrýva pod pseudonymom Satan (krásny a múdry „Had“? Pokušiteľ? …?) – ale on – ako vyplýva z neviem do akej miery pravdivej či nepravdivej biblie – na rozdiel od boha Sionu hovoril prvému pozemskému páru Pravdu. A tá Pravda je na Zemi už takmer odstránená a robí sa všetko pre to, aby zmizla zo Zeme úplne.

 2. adamkratochvil

  vdaka tomu, ze ma komunisti naucili nikomu neveriť som ani tymto zloduchom neveril zostal som sam sebou a ako 75 rocny som v tomto smere v pohode…

  • Správna miera paranoje je nevyhnutná na zachovanie si bezpečnosti!

   A už vidím odpovede o „čestných a pravdivých komunistoch“ na tabuliach cti! „Oni to mysleli dobre – len to zle dopadlo!“ Hovno! Komunisti sú lóža v strede slobodomurárskej mocenskej pyramídy! A tým je dané všetko o nich! Nič, čo vychádza zo židomarxizmu nemôže byť – pre nás! – dobré!

  • adam,par stoviek Ml CQ10 a budes pokracovat do 100 rokov

 3. KOVIDBARÓN!

  ,,,,dobré by sa bolo aj venovať a detajlne preskúmať napr.-aký vplyv má na vaše telo,mozog,správanie a myslenie používanie moderných mobilných zariadení-čiže mobilčekov,,,,lebo ja tvrdím,že odkedy sú tu smatrfón,ajfóny atd.,tak ste riadne zdementneli a stratili niektoré ľudské vlastnosti a preto sa aj vo svete dejú už podivné veci vďaka takto zdementnelým,,,,ak si dáte rozumne a natelo otázku-ak je niečoho niekde už priveľa-ako sa toho zbaviť,aby bolo čo najmenej škody a zaťaženia na systém a prostredie,,,,

 4. KOVIDBARÓN!

  ,,,,liter robošnafty je 2eurá,kilo chleba je 2eurá,vakcíny sú zdarma-vyber si čo chceš otrok bez rozumu,,,,

 5. Milí Adam, nie komunisti sú na vine že nikomu neveríš, ale Tvoja (bez urážky prosím) hlúposť a výhovorky tohto typu sú tomu dókazom, že sa necháš lahko ovládať a manipulovať a tým si prišiel o to najpodstatnejšie a najduchovnejšie v živote človeka. Je jednoduchšie sa vyhovárať a zvalovať chybu na druhých, ako sa zamyslieť nad sebou. Keď si spokojný je to super, rešpektujem Tvoj názor, ale musel som to napísať. Všetko dobré.
  Peter.

 6. Advokátka JUDr. Krajníková zlomila covidový trestný rozsudok: Krajský súd v Žiline zrušil trestný rozsudok okresného súdu v Martine, ktorý bol vydaný z dôvodu neuzavretia prevádzky počas núdzového stavu
  „“de o trestný čin sudkyne okresného súdu v Martine Veroniky Pavlákovej a celej organizovanej skupiny. Ich koordinované konanie nie je otázkou „právneho názoru“ ani „bežného omylu“ v rozhodovacom procese, ale otázkou svojvoľného určenia vlastného objektu útoku o p r o t i objektu určeného zákonom. Inak povedané, ich konanie odporuje zákonu, čo je zneužívaním právomoci verejného činiteľa, konštatuje vo svojom článku JUDr. Adriana Krajníková.“
  “ Ide o trestný čin sudkyne okresného súdu v Martine Veroniky Pavlákovej a celej organizovanej skupiny. Ich koordinované konanie nie je otázkou „právneho názoru“ ani „bežného omylu“ v rozhodovacom procese, ale otázkou svojvoľného určenia vlastného objektu útoku o p r o t i objektu určeného zákonom. Inak povedané, ich konanie odporuje zákonu, čo je zneužívaním právomoci verejného činiteľa, konštatuje vo svojom článku JUDr. Adriana Krajníková.

  Na prelome rokov 2020/2021 bol tento oznam na dverách gastro prevádzok doslova ČERVENÝM SÚKNOM pre policajtov a ďalších strážcov covidového režimu. Privádzal ich do amoku a besneli…

  Vláda pod vedením psychopatov vyhlásila opakovaný núdzový stav, prekryla ľuďom dýchacie orgány a zavrela ich do bytov. Kto chcel von, dokonca bez masky, riskoval policajný zásah.
  DRUHÝ ROK sú prevádzkari šikanovaní a terorizovaní policajnou a justičnou svojvôľou. Boli zatváraní do ciel predbežného zadržania a do väzby, a súdmi Slovenskej republiky boli odsudzovaní na tresty odňatia slobody. Pre „trestný čin“ neuzavretia prevádzok podľa § 290a ods. 1 Trestného zákona v čase núdzového stavu. Uvedený oznam bol „dôkazným prostriedkom“.

  Uznesením Krajského súdu v Žiline sa veci „zlomili“ a súd v prípade p. Štefana právoplatne rozhodol, že neuzavretie prevádzky v čase núdzového stavu nie je trestný čin.

  To, ako sa orgány činné v trestnom konaní a súdy prvého stupňa „dopracovali“ k záveru, že prevádzkari spáchali trestný čin, je viac než znepokojivé.

  Za účelom podriadenia sa neústavnému covidovému režimu vlády, vymysleli niektorí „justiční“ jedinci plán a koordinovane konali. Rozkaz znel jasne – udržať covidový režim a svoju stoličku, a tak nabudení štátni zamestnanci prisahali covidu a konali.
  Ako prvý krok pre zastrašenie spoločnosti bolo potrebné zatvoriť covidových odporcov. V hlavách dole menovaných, konajúcich za justičné orgány skrsol fantastický plán. Porušenie opatrení ÚVZ SR, ktoré sú vydané na ochranu verejného zdravia, odstíhať podľa § 290a ods. 1 Trestného zákona. Zopár ľudí zatvoria a národ sa „poučí“. Keďže prevádzkari odmietali „poslušnosť“, pretože chceli iba prežiť, tak im treba ukázať, že „netypicky“ všeobecne záväzné nariadenia jedného muža Mikasa sa plniť budú aj pod stratou slobody.

  Problém bol však v tom, že citovaný paragraf nehovorí o porušení opatrení na ochranu verejného zdravia, ale opatrení na ochranu života a zdravia osôb, čo je diametrálne odlišná právna vec.

  Už na tomto mieste treba povedať, že právny systém Slovenskej republiky rozlišuje 3 stupne ohrozenia: 1. ohrozenie verejného zdravia – čomu sa ochrana poskytuje podľa zákona č. 355/2007 Z. z. o ochrane verejného zdraviua, 2. ohrozenie civilného obyvateľstva – ochrana sa poskytuje podľa zákona č. 42/1994 Z. z. o civilnej ochrane obyvateľstva, 3. ohrozenie bezpečnosti štátu vrátane ohrozenia života a zdravia osôb – ochrana sa poskytuje podľa ústavného zákona č. 227/2002 Z. z. o bezpečnosti štátu v čase vojny, vojnového stavu, výnimočného stavu a núdzového stavu.
  Teda § 290a ods. 1 Trestného zákona sa dá spáchať iba tak, že porušíte povinnosti na ochranu života a zdravia osôb uložené podľa ústavného zákona č. 227/2002 Z. z. o bezpečnosti štátu, nie na ochranu verejného zdravia uložené podľa zákona č. 355/2007 Z. z. o ochrane verejného zdravia. Kádrovákom to však nevadí. Ani zákon, ani ústava im v pláne neprekáža.

  Pre dosiahnutie zámeru si naša organizovaná skupina spôsobom odporujúcim §-u 290a ods. 1 Trestného zákona zostrojila skutkovú podstatu odlišnú od citovaného ustanovenia, kde objekt skutku podľa zákona – ochranu života a zdravia osôb „nahradila“ svojim objektom – ochranou verejného zdravia. Čáry máry paragraf ohnutý a dosiahli čo chceli. Zatváranie podnikateľov pre porušenie Mikasových opatrení, čo v skutočnosti nie je skutok podľa citovaného ustanovenia. Tejto „rekvalifikácii“ skutku prispôsobili celé konanie a dokazovanie, a predstieraním, že ide o skutok podľa 290a ods. 1 Trestného zákona na ochranu života a zdravia osôb zatvárali ľudí pre porušenie opatrení na ochranu verejného zdravia. Márna bola obrana či na polícii, u prokurátora, alebo pred súdmi. Išli svoje…

  Takto v jednom prípade bol dokonca stíhaný chlapík väzobne pre porušenie opatrení na ochranu verejného zdravia o povinnej izolácii. Vo väzbe bol dva mesiace. Napriek tomu, že ochrana verejného zdravia nie je skutkovou podstatou citovaného ustanovenia. To je ako sedieť v base za pargraf pre lúpež, pretože zle parkujem.
  1. Skutkový stav veci:

  Na základe nariadení Úradu verejného zdravotníctva SR boli v r. 2020 – 2021 uzavreté gastro prevádzky. Mnoho podnikateľov ma žiadalo o právnu pomoc, a tak sme zvolili spoločný postup. „Moji prevádzkari“ vyvesili na svojich podnikoch oznamy, že nezatvoria … Janko, Arpád, Betka, Jaro, Tonko, Štefan… a ďalší.
  Ako jeden z ďalších prenasledovaných bol (a stále je) p. Štefan – pohostinstvo Punto, predaj sudového vína v Martine, ktorý v zmysle garancie ústavy Slovenskej republiky o právnom a demokratickom – nie policajnom štáte, podstúpil besné fyzické násilie zo strany polície, pretože neuzavrel prevádzku a pri policajnej kontrole tohto nariadenia sa odmietol na výzvu policajta legitimovať.

  P. Štefan bol (rovnako ako p. Alžbeta) pre neuzavretie prevádzky dňa 2.3.2021 na základe obvinenia polície a následne obžaloby prokurátora Okresnej prokuratúry Martin odsúdený trestným rozkazom Okresného súdu Martin na 4 mesiace odňatia slobody s podmienečným odkladom na 2 roky. Pre trestný čin proti ochrane verejného zdravia, aj keď taký neexistuje. Následne mu Okresný úrad v Martine odňal živnostenské oprávnenie a ostal tiež „na ulici“… Po tomto podal proti nemu na základe ďalšieho obvinenia polície prokurátor ďalšiu obžalobu pre rovnaký, pokračovací skutok spáchaný v dňoch 18.12.2020, 19.12.2020, 26.12.202, 31.12.2020, 2.1.2021, 4.1.2021, 5.1.2021, 6.1.2021, 8.1.2021, 9.1.2021, 10.1.2021, 11.1.2021, 16.1.2021, 23.1.2021, 28.1.2021 (aj tu čítate dobre, pokračovací skutok je spáchaný skôr, ako skutok prvotný) a táto vec je v konaní.

  Proti trestnému rozkazu však p. Štefan zahlásil odpor, pretože v CPZ ho nezlomili. Po dokazovaní na súde k veci ohrozenia verejného zdravia bol rozsudkom Okresného súdu Martin znova uznaný vinným za „pokračovací“ trestný čin proti ochrane tohto verejného zdravia, aj keď taký skutok neexistuje!

  Proti rozsudku sme podali odvolanie a Krajský súd v Žiline po mojich „šachových partiách“ rozohratých s viacerými súdmi a úradmi v množstve covidových prípadov, kde poznám už ich všetky „hlúpe argumenty“ a ďalšie nemajú (iba ak že Zem sa netočí), inkasoval „šach-mat“. Musel uznať moje námietky, že neuzavretie prevádzky za krízovej situácie nie je trestný čin.“
  https://www.infovojna.bz/article/advokatka-judr-krajnikova-zlomila-covidovy-trestny-rozsudok-krajsky-sud-v-ziline-zrusil-trestny-rozsudok-okresneho-sudu-v-martine-ktory-bol-vydany-z-dovodu-neuzavretia-prevadzky-pocas-nudzoveho-stavu

  Národ je úplne zblbnutý – rakovina globálneho zločinu Syndikátu prerastá celú spoločnosť!
  2022-11-04 – Šéfredaktor zpravodajského portálu Aeronet.news pan VK komentuje aktuální události
  /Poznámka – zmrd Netanjahu opäť vyhral voľby!/
  https://www.svobodny-vysilac.cz/2022-11-04-sefredaktor-zpravodajskeho-portalu-aeronet-news-pan-vk-komentuje-aktualni-udalosti/

 7. O neživých „živých“ štruktúrach
  Koehnlein_Bailey_Scoglio___Virová_mánie___Jak_lékařský_průmysl_bez_ustání_vynalézá_nové_epidemie_a_ana_úkor_veřejnosti_vytváří_miliardové_zisky.pdf
  https://ulozto.net/file/wN9SkQnhYT3Z/koehnlein-bailey-scoglio-virova-manie-jak-lekarsky-prumysl-bez-ustani-vynaleza-nove-epidemie-a-ana-ukor-verejnosti-vytvari-miliardove-zisky-pdf#!ZGN4AmR2AQAuAGywMQR5MQyyLGR5AIbmISyHpRxlImAuEQV2Mt==

 8. zapredana SR

  Každý mŕtvy sa počíta. Či eutanázia, poškodenie od vakcín, gmo potraviny, chemtrails, hmyz namiesto mäsa, konzervanty, ožarovanie atď. Nič z toho tu nikto nevymyslel aby nám pomáhal a zlepšoval životnú úroveň. Debilizatory-programatory(televízory) vám tvrdia samozrejme presný opak, lebo sú vlastnené presne tou istou chuntou ktorá nás zabíja už desaťročia.

 9. Je az sokujuco smutne, kolko ludi (najma ockovanych) sa tymto informaciam stale smeje a vobec nevnima okolie a realitu… Myslia si, ze ockovanie je uz minulostou, a ze ich uz nic nemoze dobehnut… ked im uz do teraz nic nebolo… A my co ich varujeme, upozornujeme, aby to nebrali na lahku vahu sme nadalej len tercom vysmechu a odmietnutia… konspiratori…
  Nezostava nic ineho, len si povedat, … komu niet rady… alebo nech sa stane Bozia vola… kedze im stale nedochadza, ze nase umysli su uprimne a dobre…

  • Olinka ,Jedna z nich Julie Powers, znama „spisovatelka“otrčila kopyta vo veku 49 rokov,uzasne nenavidela ludi co odmietli prijat „PLANOVANU SMRT“,vcetne jej vlastnej rodiny

 10. KOVIDBARÓN!

  ,,,,dajte si zásadnú otázku-kto počas pandémie opíchal viacej nevedomýchzotročených-muži doktori či zdravotníci,alebo ženy doktorky či zdravotníčky???? ženy nevedomky chcú vyhladiť značnú časť mužského rodu a oslabený zostatok si chcú zotročiť,,,,žena je spojencom hada-diabla a jeho pozemského sluhu satana,muži často váhajú komu viacej dôverovať,,,,v skutočnosti ženy mužov nenávidia a závidia im ich postavenie,,,,

 11. Velmi dobry prispevok, len trosku gramatika, takze: „doteraz“ a „umysly“ je spravne.

 12. A bude horšie, lebo sme LEN rok po jedovatom očkovaní, ktoré sa najprv dotklo najslabších… ale tým sa to žiaľ pravdepodobne nekončí…
  https://necenzurovanapravda.cz/2022/11/nadmerna-umrtnost-deti-od-0-do14-let-vzrostla-v-roce-2022-v-ramci-eu-o-755/

 13. …netreba nikoho nenávidieť ani závidieť, lebo už aj len takýmto zmýšľaním človek blíži v 1.rade sám sebe…dobrá žena – slúžka a verná otrokyňa – aj toto zmýšľanie je človeku na škodu…žena je totiž mužovi rovnocennou partnerkou, no ak ju on berie ako slúžku a ver.otrokyňu, nemôže si toho muža patrične vážiť, dôverovať mu a mať ho naozaj rada…tiež by sa samozrejme ani mužovi nepáčilo, keby mal byť sluhom a otrokom, veď už nie sme predsa v stredoveku / vernosť je v poriadku/…iba vzájom.spoluprácou, dôverou a toleranciou, bez nadraďovania sa, či ponižovania môže fungovať partnerský vzťah…ak sa na tomto vedia zhodnúť, je to len veľké plus a takýto – uvedomelý vzťah môže potom jedine napredovať …vďaka za link na Sl.vysielač …

  • Alenka…už iba trojbodková🙂
   …spomedzi haldy kníh mi pri utieraní prachu z najvyššej police vypadla biblia a rovno cez ruku – mrkla som tam, kde sa mi roztvorila – a čítam: „…verný a rozumný otrok…“ Tak sme ovce, alebo otroci? …alebo sú to synonymá?? Tvoj názor na túto vec je triezvy a rozumný, narozdiel od autora biblie či sion-boha…viaceré jeho vyjadrenia sú čistá psychiatria…
   Jeho ovečky…tie iba ľutujem. No bohom Sionu opovrhujem: chýba mu základná úcta k človeku. Nie sme jeho dielom. On si nás iba neprávom privlastnil. A kŕmi nás odpadom: telesným, aj duchovným. A „ovečky“ nie a nie otvoriť oči…
   Dobrú noc, Alenka, dnes si potešila🙂

 14. …p.s. tiež aj v stredoveku takéto správanie bolo mimo poriadku…

Pridajte komentár

*