Teraz budú najdôležitejšie eurovoľby v histórii. Určite choďte voliť a zabráňte progresívnym fašistom navoziť tu státisíce migrantov, zaviesť povinné očkovanie, zakázať autá na benzín, zdražiť energie a potraviny, zaviesť digitálnu totalitu, zatiahnuť nás do vojny a inak vám zničiť život!

Dáta z Nemecka ukazujú, že čím vyššia zaočkovanosť, tým vyššie nadmerné úmrtia


Print Friendly, PDF & Email

Dáta z Nemecka ukazujú, že čím vyššia zaočkovanosť, tým vyššie nadmerné úmrtia

Výskumníci Prof. Dr. Rolf Steyer a Dr. Gregor Kappler vykonali analýzu nadmerných úmrtí vo všetkých 16 spolkových štátoch Nemecka za obdobie týždňov 36 až 40. Analýza porovnávala úmrtnosť v štátoch s vyššou a nižšou zaočkovanosťou.

Záver bol prekvapivo taký, že čím vyššia zaočkovanosť, tým vyššie nadmerné úmrtia. Inými slovami, nadmerné úmrtia sú spôsobené práve vakcínami.

Vedci zostali zaskočení závermi, ktoré vôbec nečakali

Profesor Steyer je emeritným profesorom na Univerzite Friedricha Schillera a svoj výskum zameriava na teóriu príčinnosti a teóriu latentných premenných.

Dr. Kappler je prednášajúcim viacrozmerných štatistických metód, starším dátovým vedcom a softvérovým vývojárom.

Dr. Ute Berner, experimentálny fyzik a člen Durínskeho parlamentu, poveril týchto dvoch štatistických vedcov, aby zistili, či existuje súvislosť medzi zaočkovanosťou proti ochoreniu Covid-19 a nadmernou úmrtnosťou v Nemecku.

Analýza bola urobená na základe dát z Federálneho štatistického úraduInštitútu Roberta Kocha (obdoba nášho Úradu verejného zdravotníctva).

Autori analýzy uviedli:

„Korelácia je +0.31, čo je úžasne veľa a hlavne v nečakanom smere. Podľa očakávaní mala byť korelácia mínusová, čo by znamenalo, že čím vyššia zaočkovanosť, tým nižšia nadmerná úmrtnosť.

Skutočnosť je však presne opačná, čo si vyžaduje urgentné objasnenie. Nadmernú úmrtnosť môžeme sledovať v každom zo 16 spolkových štátov.

Počty covidových úmrtí hlásených Inštitútom Roberta Kocha za sledované obdobie predstavujú konzistentne len relatívne malú časť úmrtnosti a nedokážu vysvetliť spomenuté zistenie, že „čím vyššia zaočkovanosť, tým vyššia nadmerná úmrtnosť“.

Najpravdepodobnejšie zdôvodnenie tohto javu sú:

1. Že kompletné zaočkovanie zvyšuje riziko úmrtia.

2. Že čím je väčší podiel starých ľudí v populácii, tým je vyššia zaočkovanosť a teda aj úmrtnosť. Preto zaočkovanosť a nadmerná úmrtnosť tiež korelujú. Toto zdôvodnenie je však nepravdepodobné, pretože to by sa podiel starých ľudí musel výrazne zmeniť medzi rokmi 2016-2020 na jednej strane a v roku 2021 na strane druhej.

Do úvahy pripadajú aj iné zdôvodnenia. Niektoré z nich môžu byť podložené dátami a mali by sa ďalej vyšetriť. Budeme radi za každý návrh v tomto smere.“

Diskriminácia neočkovaných je bezdôvodná

Dňa 17. novembra 2021 prezentovala Dr. Bergnerová analýzu zadanú nemeckou ministerskou zdravotníctva Heike Wernerovou. Ako uviedla, režim 2G (analógia slovenského režimu OP – očkovaný/prekonaný) je diskriminačný.

Prírodná liečba osteoartritídy

Toto 2G pravidlo sa v Nemecku uplatňuje napríklad pri vstupe do reštaurácií, kín, divadiel, múzeí či galérií. Neočkovaní majú na tieto miesta vstup zakázaný (teda v podstate to isté ako na Slovensku).

Záznam z jej vystúpenia si môžete pozrieť tu:

Podľa údajov z databázy Our World Data bola v období medzi 2. februárom 2020 a 22. novembrom 2020 celková úmrtnosť v Nemecku zo všetkých príčin nižšia ako v predošlé roky.

Dňa 29. novembra 2020 už zaznamenali 2916 nadmerných úmrtí a do 14. novembra 2021 malo Nemecko celkovo už 61920 nadmerných úmrtí.

Vývoj nadmerných úmrtí v Nemecku znázorňuje nasledujúci graf:

Nadmerné úmrtia začali výrazne rásť až po zavedení očkovania

Okrem zopár izolovaných miest sa očkovanie proti Covid-19 začalo v Nemecku 27. decembra 2020. K 17. júlu 2021 dostalo aspoň prvú dávku vakcíny 50% populácie. K 14. novembru 2021 to bolo už 69%.

Zdroj dát Our World Data ukazuje, že počas prvého roku pandémie (2020) neboli zaznamenané žiadne nadmerné úmrtia.

(pozn. redakcie: Takže tie hlásené úmrtia na Covid-19 boli zrejme len preklasifikované úmrtia z iných príčin ako sú chrípka či klasický zápal pľúc, na čo permanentne upozorňujeme od samého začiatku pandémie).

Naproti tomu v „roku vakcinácie“, teda v roku 2021, už nadmerné úmrtia hlásené sú, konkrétne 37500, ktoré sa vyskytli od zahájenia očkovania.

Záver

Prof. Steyer a Dr. Kappler dokázali koreláciu medzi nadmernými úmrtiami a zvýšenou mierou zaočkovanosti.

Namiesto vyšetrenia tejto závažnej skutočnosti, oznámila 2. decembra 2021 odchádzajúca nemecká kancelárka Merkelová národný lockdown pre tých, ktorí sa odmietajú zaočkovať a dokonca predstavila plány na povinné očkovanie.

Ako inak sa to dá nazvať než „úmyselná genocída vlastného obyvateľstva“? Potrebuje snáď niekto ešte rukolapnejší dôkaz toho, o čo tu v skutočnosti celý čas ide?

Zbohom vysoký krvný tlak

Autor: Rhoda Willson, Zdroj: dailyexpose.uk, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. Ďakujeme tímu Bádateľa za preloženie ďalšieho článku.

  https://www.youtube.com/watch?v=nPj6qlW4szE
  ZNOVU SPOLU – Verejná výzva občanov Slovenskej republiky – Úvod

 2. https://cz24.news/jste-v-eu-tak-jste-v-prdli-konec-prodeje-a-pronajmu-nemovitosti-do-nekolika-let-podle-eu-reguli-nebudete-smit-nic-vlastnit/
  JSTE V EU? TAK JSTE V PRD*LI! KONEC PRODEJE A PRONÁJMU NEMOVITOSTÍ DO NĚKOLIKA LET ! PODLE EU REGULÍ NEBUDETE SMÍT NIC VLASTNIT!

  • Mimo energetickú triedu A a B sa nebudú môcť predávať a oficiálne prenajímať. Ceny energií porastú a neizolované domy budú mať neúnosné drahé vykurovanie. Jediné ponúknuté riešenie bude nasťahovať si bubušov. Tí majteľa zbijú, vyhodia, alebo zabijú.

   • provokater

    nech si skusia!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!§

 3. https://cz24.news/katastrofa-v-evrope-zamerne-zniceni-evropskeho-zivotniho-prostoru-zlomyslnymi-bruselskymi-komisari-spolehaji-na-odlidneni-v-dusledku-vakcinace/
  KATASTROFA V EVROPĚ!!! Záměrné zničení evropského životního prostoru zlomyslnými bruselskými komisaři. Spoléhají na odlidnění v důsledku vakcinace

 4. hľadač pravdy

  MIMORIADNE – Unikol TAJNÝ DOKUMENT!

  Povinné očkovanie už od 10. januára?!

  https://bratislava.zoznam.sk/unikol-tajny-dokument-povinne-ockovanie-uz-od-10-januara/

  • Zacalo to NEVINNE. Najskor nam nasadili ruska k tomu dezinfekcia a rozostupy vraj iba na kratky cas a bude dobre! Potom pridali respiratory a prve plosne testovanie vraj len na chvilu a bude dobre! Potom si vymysleli pravidelne testovanie a lockdown a prvu vakcinu vraj iba na kratky cas a bude dobre! Teraz pridavaju nove mutacie kazdy kvartal a 2.3.4.20.vakcinu, dalsie lockdowny, vraj iba na kratky cas a bude dobre! SLUCKA SA NEPRETRZITE UTAHUJE!
   Vymysleli si QR kody kovid pasy a bez nich nemozete pomaly existovat, zit v lockdowne AKO BASISTI!
   Co si vymyslia nabuduce? Zhabu nam peniaze? Zhabu nam majetky? Ukradnu nam deti? Zakazu nam auta?, Zakazu nam nakupovat potraviny a nutne spotrebne tovary? Odopru nam pravo na pracu vzdelanie a lekarske osetrenie?
   Prikazu povinne ockovanie, povinne cipovanie? Zacnu nam budovat koncentracne tabory a budu nas do nich vozit AKO DOBYTOK?
   NEMATE ESTE DOST? NEBOJTE SA PRIDAJU VAM DALSIU TYRANIU! OD ZLEHO KU HORSIEMU! AZ KYM NAS VSETKYCH NEPOBIJU!
   Ludia naco este cakate preco nikdo nestrajkuje preco sa vsetci podriadujete fasistickej genocide??
   Naco mame v parlamente opoziciu? na okrasu a aby brali tucne poslanecke platy a necinne asistovali na genocide?

  • Unikol? Na Zozname? Toto je PSY OP! Hráme o čas!
   ——————-
   „Každé ustanovenie tohto zákona je potrebné vykladať v súlade s Ústavou Slovenskej republiky, verejným poriadkom, princípmi, na ktorých spočíva tento zákon, s medzinárodnoprávnymi záväzkami Slovenskej republiky, ktoré majú prednosť pred zákonom, judikatúrou Európskeho súdu pre ľudské práva a Súdneho dvora Európskej únie, a to s trvalým zreteľom na hodnoty, ktoré sú nimi chránené.“ – civilný sporový poriadok
   —————————————————-
   TOTO NIE JE JUDIKÁT!
   „Na základe zákona č. 211/2000 Z. z. požiadal občan Ústavný súd Slovenskej republiky o sprístupnenie informácií o počte očkovaných sudcov Ústavného súdu SR.

   Keďže podľa aktuálnych vyhlášok to od občana môže požadovať kadejaká predavačka a podobne, musí teda Ústavný súd SR túto informáciu sprístupniť.

   Ústavný súd odmietol sprístupniť informáciu o očkovaní sudcov

   Ústavný súd však túto žiadosť zamietol na základe zákona 18/2018, ktorý je zákonom vyššej právnej sily ako je Ústava SR, pretože uvedený zákon vznikol na základe nariadenia Rady Európy, ktoré je v zmysle Článku 7 odseku 5 nadradené zákonom SR.

   Prečítajte si predmetné rozhodnutie Kancelárie Ústavného súdu SR. Podľa neho nemáte žiadnu povinnosť predkladať testy, covid pasy alebo čokoľvek iné, čo sa týka vášho zdravotného stavu.

   Týmto činom Ústavný súd teda de-facto zrušil covid pasy a režim OP/OTP v našej krajine.“

   Kancelária US len konštatovala možnosť porušenia tohto judikátu
   18/2018 Z. z. Zákon o ochrane osobných údajov | Aktuálne …
   [Prehľadávať doménu zakonypreludi.sk] https://www.zakonypreludi.sk › zz › 2018-18
   Zákon č. 18/2018 Z. z. Zákon o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov (v znení č. 35/2019 Z. z. (nepriamo) , 221/2019 Z. z. , 373/2021 Z. z. )

   Vďaka Kolíkovej návrhu bude môcť občan požiadať ÚS o rozhodnutie vo veci ústavných práv až v roku 2025! A dovtedy musia postíhať všetko!

   Teda správny postup je podanie na ÚS pre rozpor so zákonmi – výsledok poznáte tu! „Aáž v máji!“

   „Právnu úpravu napadol na Ústavnom súde SR generálny prokurátor SR Maroš Žilinka.

   Časť zákona o ochrane verejného zdravia, ktorá oprávňuje Úrad verejného zdravotníctva (ÚVZ) SR vydávať vyhlášky ako všeobecne záväzné právne predpisy, je v súlade s Ústavou SR. Vyplýva to zo stredajšieho rozhodnutia Ústavného súdu (ÚS) SR. Právnu úpravu napadol na ÚS generálny prokurátor SR Maroš Žilinka.

   O rozhodnutí ÚS po neverejnom zasadnutí pléna informoval jeho predseda Ivan Fiačan. „Ústavný súd dospel k záveru, že takáto právna úprava je v súlade s ústavou a ústavným zákonom o bezpečnosti štátu,“ uviedol.

   Ústava podľa neho umožňuje delegovať normotvorbu na orgány štátnej správy.

   „Ústavný súd dospel k záveru a vlastne tým len potvrdil svoju doterajšiu judikatúru, že Úrad verejného zdravotníctva SR je súčasťou výkonnej moci, je takýmto presne splnomocneným orgánom štátnej správy, takzvaným dekoncentrovaným orgánom štátnej správy s celoslovenskou pôsobnosťou, ktorý je oprávnený vydávať vyhlášky ako všeobecne záväzné právne predpisy,“ povedal Fiačan.

   Zároveň zdôraznil, že ÚS v tomto konaní nerozhodoval o rozsahu práv a povinností, v rámci ktorých môže v zmysle zákona ÚVZ nariaďovať opatrenia pri ochrane verejného zdravia, a ani neposudzoval samotné vyhlášky podľa ich obsahu.

   Ďalšia výhrada generálneho prokurátora smerovala k publikovaniu vyhlášok ÚVZ nie v zbierke zákonov, ale vo vestníku vlády.

   „Ústavný súd dospel k záveru, že ústava neustanovuje explicitne, že vyhlášky alebo takéto všeobecne záväzné právne predpisy sa majú vyhlasovať v zbierke zákonov,“ konštatoval Fiačan. ÚS ďalej potvrdil, že vyhlášky ÚVZ sú preskúmateľné v súdnom konaní. Ani v prípade Žilinkom napadnutého prechodného ustanovenia ÚS nevyhovel navrhovateľovi. „Návrhu generálneho prokurátora nebolo v celom rozsahu vyhovené,“ konštatoval predseda ÚS.

   ÚVZ vyhláškami s nariadením opatrení reaguje na zmeny pandemickej situácie s ochorením COVID-19.

   ÚS v danej veci prijal návrh generálneho prokurátora na ďalšie konanie v máji tohto roka, pričom nepozastavil účinnosti napadnutých ustanovení.“
   https://www.infovojna.sk/article/video-ustavny-sud-rozhodol-ze-vydavanie-vyhlasok-ktorymi-mikasov-urad-obmedzuje-obcanom-aj-ich-ludske-a-obcianske-prava-su-v-sulade-s-ustavou-sr
   —————————————-
   Takže chce to iný postup! Zákony si nesmú odporovať! Postupuje sa podľa zásady, že súd vtedy rozhoduje podľa platnej normy výhodnejšej pre navrhovateľa, ktorý koná v dobrej viere! Čiže riadny súd!
   „Každé ustanovenie tohto zákona je potrebné vykladať v súlade s Ústavou Slovenskej republiky, verejným poriadkom, princípmi, na ktorých spočíva tento zákon, s medzinárodnoprávnymi záväzkami Slovenskej republiky, ktoré majú prednosť pred zákonom, judikatúrou Európskeho súdu pre ľudské práva a Súdneho dvora Európskej únie, a to s trvalým zreteľom na hodnoty, ktoré sú nimi chránené.“

   Toto treba zaplaviť podnetmi!
   SLOVENSKÉ NÁRODNÉ STREDISKO PRE ĽUDSKÉ PRÁVA
   „Ohňom proti ohňu“?! Sorosovymi peniazmi?!
   Lebo!
   „Okrem zdrojov uvedených v odseku 2 stredisko hospodári najmä s darmi od tuzemských a zahraničných právnických osôb a fyzických osôb.“ – ???

   Stali ste sa obeťou diskriminácie?
   Monitorujeme dodržiavanie vašich práv,
   podávame pomocnú ruku obetiam diskriminácie,
   uskutočňujeme výskumy
   a vzdelávame verejnosť.

   Klientom a klientkam poskytujeme:
   bezplatné právne poradenstvo,
   možnosť zastúpiť vás v antidiskriminačnom spore,
   pomoc pri mimosúdnom urovnaní,
   možnosť na požiadanie vydať odborné stanovisko.
   Podať podnet
   Aktuálne opatrenia s účinnosťou od 26.11 do odvolania

   Prosíme klientov a klientky hľadajúcich právnu pomoc, aby nás kontaktovali prostredníctvom kanálov uverejnených pre jednotlivé pracoviská na tejto webovej stránke v sekcii Kontakt.
   Okrem telefónnych čísel nás naďalej nás môžete kontaktovať aj prostredníctvom:

   pošty,
   mailom na [email protected],
   alternatívnym spôsobom (Zoom, MS Teams, a pod.)

   Ďakujeme.
   http://www.snslp.sk/
   ———————————————-
   Ďalšia možnosť je cez OZ JUDr.Krajníkovej
   https://olpzs.sk/
   Alebo cez Občiansku odbornú komisiu
   https://odbornakomisia.sk/pravo/
   ——————————————————
   Slovenské národné stredisko pre ľudské práva – Úrad …
   [Prehľadávať doménu komisarprezdravotnepostihnutych.sk] https://www.komisarprezdravotnepostihnutych.sk › Aktuality › Spravy › Slovenske-narodne-stredisko-pre-ludske-prava
   Stredisko bolo zriadené zákonom č. 308/1993 Z. z. o zriadení Slovenského národného strediska pre ľudské práva, ktorému predchádzala Dohoda o zriadení Strediska medzi vládou Slovenskej republiky a Organizáciou Spojených národov. Medzi hlavné oblasti jeho pôsobenia patrí široká škála činností v oblasti ľudských práv a …
   ———————————
   160/2015 Z. z.
   Časová verzia predpisu účinná od 01.08.2021
   160
   ZÁKON
   z 21. mája 2015
   Civilný sporový poriadok
   Čl. 2
   (1)
   Ochrana ohrozených alebo porušených práv a právom chránených záujmov musí byť spravodlivá a účinná tak, aby bol naplnený princíp právnej istoty.
   (2)
   Právna istota je stav, v ktorom každý môže legitímne očakávať, že jeho spor bude rozhodnutý v súlade s ustálenou rozhodovacou praxou najvyšších súdnych autorít; ak takej ustálenej rozhodovacej praxe niet, aj stav, v ktorom každý môže legitímne očakávať, že jeho spor bude rozhodnutý spravodlivo.
   (3)
   Ak sa spor na základe prihliadnutia na prípadné skutkové a právne osobitosti prípadu rozhodne inak, každý má právo na dôkladné a presvedčivé odôvodnenie tohto odklonu.
   Čl. 3
   (1)
   Každé ustanovenie tohto zákona je potrebné vykladať v súlade s Ústavou Slovenskej republiky, verejným poriadkom, princípmi, na ktorých spočíva tento zákon, s medzinárodnoprávnymi záväzkami Slovenskej republiky, ktoré majú prednosť pred zákonom, judikatúrou Európskeho súdu pre ľudské práva a Súdneho dvora Európskej únie, a to s trvalým zreteľom na hodnoty, ktoré sú nimi chránené.
   (2)
   Výklad tohto zákona nesmie protirečiť tomu, čo je v jeho slovách a vetách jasné a nepochybné. Nikto sa však nesmie dovolávať slov a viet tohto zákona proti ich účelu a zmyslu podľa odseku 1.

   Čl. 5
   Zjavné zneužitie práva nepožíva právnu ochranu. Súd môže v rozsahu ustanovenom v tomto zákone odmietnuť a sankcionovať procesné úkony, ktoré celkom zjavne slúžia na zneužitie práva alebo na svojvoľné a bezúspešné uplatňovanie alebo bránenie práva, alebo vedú k nedôvodným prieťahom v konaní.
   https://www.slov-lex.sk/pravne-predpisy/SK/ZZ/2015/160/
   ——————————————
   365/2004 Z. z.
   Časová verzia predpisu účinná od 02.01.2016
   365
   ZÁKON
   z 20. mája 2004
   o rovnakom zaobchádzaní v niektorých oblastiach a o ochrane pred diskrimináciou a o zmene a doplnení niektorých zákonov (antidiskriminačný zákon)

   “ Pokyn na diskrimináciu je konanie, ktoré spočíva v zneužití podriadenosti osoby na účel diskriminácie tretej osoby. “

   § 5
   Zásada rovnakého zaobchádzania v sociálnom zabezpečení, zdravotnej starostlivosti, poskytovaní tovarov a služieb a vo vzdelávaní
   (1)
   V súlade so zásadou rovnakého zaobchádzania sa v sociálnom zabezpečení, zdravotnej starostlivosti, pri poskytovaní tovarov a služieb a vo vzdelávaní zakazuje diskriminácia osôb z dôvodov podľa § 2 ods. 1.
   (2)
   Zásada rovnakého zaobchádzania podľa odseku 1 sa uplatňuje len v spojení s právami osôb ustanovenými osobitnými zákonmi v oblastiach prístupu a poskytovania
   a)
   sociálnej pomoci, sociálneho poistenia, starobného dôchodkového sporenia, doplnkového dôchodkového sporenia, štátnej sociálnej podpory4) a sociálnych výhod,
   b)
   zdravotnej starostlivosti,5)
   c)
   vzdelávania,6)
   d)
   tovarov a služieb vrátane bývania, ktoré sú poskytované verejnosti právnickými osobami a fyzickými osobami-podnikateľmi.7)
   Zásada rovnakého zaobchádzania v pracovnoprávnych vzťahoch a obdobných právnych vzťahoch
   § 6
   https://www.slov-lex.sk/pravne-predpisy/SK/ZZ/2004/365/
   ————————————–
   Zákon č. 308/1993 Z. z.Zákon Národnej rady Slovenskej republiky o zriadení Slovenského národného strediska pre ľudské práva

   (v znení č. 136/2003 Z. z., 365/2004 Z. z., 269/2007 Z. z., 85/2008 Z. z., 176/2015 Z. z., 177/2018 Z. z.)
   Čiastka 76/1993
   Platnosť od 30.12.1993
   Účinnosť od 01.01.2019

   § 1
   (1) Zriaďuje sa Slovenské národné stredisko pre ľudské práva so sídlom v Bratislave (ďalej len „stredisko“).

   (2) Stredisko plní úlohy v oblasti ľudských práv a základných slobôd (ďalej len „ľudské práva“). Stredisko na tento účel najmä

   a) monitoruje a hodnotí dodržiavanie ľudských práv a dodržiavanie zásady rovnakého zaobchádzania podľa osobitného zákona,1aa)

   b) zhromažďuje a na požiadanie poskytuje informácie o rasizme, xenofóbii a antisemitizme v Slovenskej republike,

   c) uskutočňuje výskumy a prieskumy na poskytovanie údajov v oblasti ľudských práv, zhromažďuje a šíri informácie v tejto oblasti,

   d) pripravuje vzdelávacie aktivity a podieľa sa na informačných kampaniach s cieľom zvyšovania tolerancie spoločnosti,

   e) zabezpečuje právnu pomoc obetiam diskriminácie a prejavov intolerancie,

   f) vydáva na požiadanie fyzických osôb alebo právnických osôb alebo z vlastnej iniciatívy odborné stanoviská vo veciach dodržiavania zásady rovnakého zaobchádzania podľa osobitného predpisu,1aa)

   g) vykonáva nezávislé zisťovania týkajúce sa diskriminácie,

   h) vypracúva a uverejňuje správy a odporúčania o otázkach súvisiacich s diskrimináciou,

   i) poskytuje knižničné služby a

   j) poskytuje služby v oblasti ľudských práv.

   (3) Stredisko je oprávnené zastupovať účastníka v konaní vo veciach súvisiacich s porušením zásady rovnakého zaobchádzania.1aa)

   (4) Stredisko každoročne do 30. apríla vypracúva a uverejňuje za predchádzajúci kalendárny rok správu o dodržiavaní ľudských práv vrátane zásady rovnakého zaobchádzania v Slovenskej republike prostredníctvom internetu alebo aj prostredníctvom periodickej tlače s celoslovenskou pôsobnosťou.

   (5) Súdy, prokuratúra, iné štátne orgány, orgány územnej samosprávy, orgány záujmovej samosprávy a iné verejnoprávne inštitúcie sú povinné na požiadanie strediska v určenej lehote poskytnúť stredisku informácie o dodržiavaní ľudských práv; ich právo podávať správy o dodržiavaní ľudských práv získané vlastnou činnosťou iným subjektom nie je dotknuté. Stredisko môže o poskytnutie informácií o dodržiavaní ľudských práv požiadať aj mimovládne organizácie, ktoré pôsobia v oblasti ľudských práv, a dohodnúť sa s nimi o spôsobe poskytovania týchto informácií.

   § 2
   (1) Stredisko je nezávislou právnickou osobou.1a) Nezapisuje sa do obchodného registra.

   (2) Činnosť strediska je financovaná z dotácií zo štátneho rozpočtu podľa medzinárodnej zmluvy.2)

   (3) Okrem zdrojov uvedených v odseku 2 stredisko hospodári najmä s darmi od tuzemských a zahraničných právnických osôb a fyzických osôb.

   (4) Na kontrolu hospodárenia strediska s finančnými prostriedkami sa vzťahuje osobitný predpis o kontrole.3)
   https://www.zakonypreludi.sk/zz/1993-308

 5. hľadač pravdy

  Natrafil som na jednu blogerku, ktorá celkom dobre popísala aktuálnu situáciu. Na dvoch rôznych blogoch má dva články, ktoré na seba nadväzujú.
  V prvom príspevku tu prekopírujem súhrn bodov, ktoré spísala a v ďalšom príspevku pod to pripojím jej popis najpravdepodobnejšej ,,konšpiračnej teórie“ o prebiehajúcej doposiaľ najväčšej psychologickej operácie v dejinách ľudstva. Predávam slovo blogerke…

  ,,Následující body jsou už natolik zřejmé, že už je většinou nevyvracejí ani hlavní média (ty je jen ostentativně ignorují)…“

  ,,List podivných okolností a náhod kolem COVID-19 je opravdu dlouhý, tak si držte klobouky a jdeme na věc.

  * Nový koronavirus je umělého původu – je to adaptovaný koronavirus SARS, který prošel procesem „gain of function“, který měl mimo jiné zvýšit jeho nakažlivost pro lidi. Pravděpodobně unikl nebo byl vypuštěn z laboratoře v čínském Wu-chanu.

  * Hlavní postavy za vývojem SARS-CoV-2 však nebyli Číňané, ale Američan Anthony Fauci a Brit Peter Daszak. Fauci je už několik dekád zodpovědný mimo jiné za agendu vývoje biologických zbraní a celkový rozpočet, se kterým mohl do určité míry pracovat, byl v přepočtu až cca 4 300 000 000 000,- Kč (ano, přes čtyři bilióny korun, tedy cca 3 roční rozpočty celé České republiky). Daszak se zase mimo jiné staral o praní těchto peněz a jejich převod např. do laboratoře ve Wu-chanu a tím do vývoje netopýřích koronavirů, aby šly přenést na člověka a měly požadované vlastnosti (např. vyšší nakažlivost).

  * Agenda okolo COVIDu je velmi agresivně protlačována přes WHO (Světová Zdravotnická Organizace), které dokonce kvůli této nemoci změnila definici “skupinové imunity” a “vakcíny”. WHO také vydala guidelines na to, aby se mezi oběti COVID-19 psali všichni zemřelí s pozitivním PCR testem bez ohledu na příčinu smrti (mnoho vyspělých zemí se tím dodnes řídí, včetně ČR).

  * WHO je de facto placena Billem Gatesem přes jeho GAVI a přes Bill & Melinda Gates Foundation.

  * Bill Gates je dlouholetým propagátor masivní vakcinace, a to do úrovně, která hraničí s fanatismem. Na podobných činnostech spojených s “dobročinností” už podle vlastních slov vydělal desítky miliard dolarů.

  * Bill Gates patří k početné skupině oligarchů, kteří otevřeně říkají, že je potřeba snížit lidskou populaci. Na TED2010 Bill Gates veřejně a zcela jasně řekl, že pomocí vakcín a lékařské péče půjde světová populace snížit o 10-15%.

  * Bill & Melinda Gates Foundation a Světové Ekonomické Fórum sponzorovaly v říjnu 2019 konferenci Event 201, kde se probírala náhlá světová pandemie nového koronaviru, který na člověka přeskočí z prasete nebo netopýra. Simulovalo se na ní to, jak bude proti viru muset celý svět tvrdě zakročit (masivní vakcinace, potlačování nepokojů, boj s “dezinformacemi”, lockdowny, ekonomické krize…). Fiktivní koronavirová nemoc, která měla způsobovat zápaly plic, byla pojmenována zkratkou CAPS (o pár měsíců vznikla zkratka COVID-19 na skutečnou koronavirovou nemoc, která takřka přesně kopíruje přání organizátorů Event 201).

  * Zástupce farmaceutického koncernu Bayer přiznal, že “mRNA vakcíny” nejsou de facto vakcíny a jejich definice byla změněna proto, že slovo “vakcína” má velmi pozitivní odezvu, kdežto “buněčná a genová terapie” by se lidem mnohem hůře prodávala. (“fact-checkeři” tento fakt samozřejmě opět popírají – jako vše, co se nehodí lidem, kteří je platí).

  * Velké farmaceutické společnosti měly zaregistrované velké množství patentů jasně souvisejících s aktuální situací už mnoho let před 2020 – patentový právník David Martin vystopoval první patenty k aktuální “pandemii covidu” už v roce 1999. S patenty byl často spojený – překvapení! – Anthony Fauci.

  * Jen něco k charakteru Anthonyho Fauciho – tento bojovník za obecné blaho například platil výzkum, kdy se až 44 štěňátek beagla upoutalo ke stolu a hlava se jim upevnila do terária, do kterého se vypouštěly písečné mušky, aby jim snědly obličeje zaživa. Štěňátkům byly napřed vyříznuty hlasivky, aby “výzkumníky” nerušila kvílením. Výzkum k ničemu nebyl, nikdo ho nepotřeboval, nejsou z něj žádné užitečné poznatky. Podobné výzkumy platí Fauci opakovaně – s opicemi, štěňaty a dalšími zvířaty.

  * Klaus Schwab, šéf Světového Ekonomického Fóra (tedy spoluorganizátor Event 201) zcela jasně říká, že COVID-19 je dokonalá příležitost pro “Velký Reset” a následné zavedení Nového Světového Řádu (který je nyní přejmenovaný na méně zlověstné “Průmyslová revoluce 4.0“). V Novém Světovém Řádu pak prý nebudou (běžní) lidé nic vlastnit a budou díky tomu šťastní.

  * Na diagnostiku nemoci COVID-19 se místo lékařské prohlídky masově používá drahý PCR test, přestože je jeho použití pro tento účel velmi kontroverzní, nepřesné a zpochybňoval ho i sám vynálezce této metody, nositel Nobelovy ceny Kary Mullis (,,se správně nastaveným PCR testem najdete u kohokoli cokoli chcete”). Test totiž odhaluje jen několik fragmentů koronaviru na sliznici a nerozlišuje, jestli je to skutečně celý a aktivní virus, jestli je i jinde v organismu a v podstatě ani kolik ho na sliznici je. Je to jako hledat “vraha v červené čepici” na přecpaném stadiónu a pak označovat za “stadiony s vrahem” všechny sportoviště, kde je zaznamenána červená čepice. Většina agendy kolem nemoci COVID-19 se přesto řídí výsledky PCR testů a ničím jiným.

  * Velká média nesprávně označují jako “infikované” nebo dokonce “nemocné” lidi jen podle pozitivního výsledku PCR testu. Jako “oběti covidu” prezentují všechny mrtvé s pozitivním PCR testem bez ohledu na příčinu smrti.

  * Ve statistikách nemocnic o “hospitalizacích s covidem” není jasné, kolik pacientů je v nemocnici nebo na JIP skutečně kvůli závažnému průběhu COVID-19 a kolik jich je tam kvůli jiným obtížím a mají jen pozitivní PCR test.

  * Nemocnice dostávají od pojišťoven za tzv. covidová lůžka mnohonásobně více peněz než za lůžka ostatní, takže jsou silně finančně motivovány k tomu, aby vykazovaly co nejvyšší počet covid případů a obsazených covidových lůžek.

  * Nemocnice jsou médii a politiky neustále prezentované jako přecpané, ale statistiky zpětně ukazují, že po celé Evropě měly nemocnice v roce 2020 a 2021 o 10-20% méně obsazených lůžek než předchozí roky.

  * Média záměrně informují tak, aby zprávy vyzněly co nejhorším způsobem. Když například informují, že nějaká nemocnice má naprosto plné JIP a pacienti v těžkém stavu přehltili JIP o 30%, tak to v realitě znamená, že nemocnice má 2 JIP lůžka a na ně tři pacienty.

  * JIP jsou plně obsazené odjakživa, prakticky nikdy v minulosti nezely prázdnotou. Hlavní problém je, že politici dlouhodobě seškrtávají počty lůžek pro veškerou péči. Od devadesátých let se počet některých typů lůžek snížil na 25%! (Poznámka – lůžka ale samozřejmě potřebují i odborný personál a to je ještě větší problém – ČR např. trénuje zdravotníky, kteří pak jezdí pracovat do Německa a naše zdravotnictví je už roky na pokraji kolapsu a zachraňují ho často jen zdravotní sestry z Ukrajiny apod. Podobně jsou na tom některé pohřební ústavy – není to nic nového, jen se teď o tom dělají dramatické reportáže, protože se to hodí).

  * Vlády většiny vyspělých zemích aktivně a někdy až agresivně omezují všechny účinné léky (Ivermectine, Isoprinosine, HCQ, vitamín D3 aj). Neustále opakují astroturfingové heslo, že jediným řešením pandemie je vakcinace, jediným řešením pandemie je vakcinace, jediným řešením pandemie je vakcinace, jediným řešením pandemie je vakcinace. A to samozřejmě jen jednou ze 4 povolených vakcín (ideálně Pfizer).

  * Vývoj vakcín vytvořených na vlastním území a tím i mnohem lépe kontrolovatelných byl všude ve vyspělých zemích tvrdě zastaven (francouzská Valneva, česká vakcína od IKEM apod.). Jediná povolená varianta je mRNA vakcína od amerických korporátů Pfizer a Moderna nebo ta adenovirová od J&J a britské AstraZeneca. Všechny tyto korporáty byly mnohokrát zapleteny do obrovských kauz, kdy jejich preparáty zmrzačily nebo zabily stovky i tisíce lidí. Dříve platilo, že vývoj a kontrola vlastních vakcín je zcela zásadní součástí národní bezpečnosti. Tahle informace ale nyní z informačních toků úplně zmizela.

  * Ruská adenovirová vakcína Sputnik V nebyla v EU povolena, přestože se mechanismem účinku nijak výrazně neliší od vakcíny od AstraZenecy (Rusko prý nesplnilo přesněji nespecifikované administrativní požadavky).

  * Vývoj řady velmi nadějných léků na COVID-19 byl zastaven a jejich vývojáři veřejně dehonestováni. Jediné naděje se upírají k tabletce od firmy Pfizer někdy posměšně nazvané “Pfizermectin” (která, pokud to správně chápu, je Ivermectine, jen s nějakou šmakuládou navíc).

  * Smlouvy s Pfizerem a ostatními firmami jsou tajné a zná je jen hrstka lidí ve vedení EU, přestože se týkají zdraví stovek miliónů lidí. Když někteří europoslanci o smlouvy požádali (na to mají zákonné právo), dostali jen kompletně začerněnou verzi.

  * Ani český Státní Ústav pro Kontrolu Léčiv (SÚKL) neví, co vše v nových “vakcínách“ je. Ale schválil je, protože byly schváleny v EU a administrativně je to tedy správně.

  * Metoda mRNA vakcín se před rokem 2020 zcela jasně ukázala jako slepá vývojová větev a v podstatě měla být opuštěna jako příliš nebezpečná – varuje před ní i spoluvynálezce mRNA vakcín, špičkový imunolog a vakcinolog Robert W. Malone (nyní všude zablokovaný jako dezinformátor). V roce 2020 ale bylo náhle vše zapomenuto a mRNA metoda se opět dostala na výsluní. Firmy Pfizer a Moderna pak zázračnou rychlostí vyvinuly mRNA vakcínu proti COVID-19 se “100% účinností”.

  * Odhad skutečné účinnosti vakcín během jediného roku klesl od slibovaných 95 až 100% přibližně na 13% (J&J) nebo k cca 30% (Moderna a Pfizer). Tyto nepříliš účinné experimentální vakcíny (testovací fáze skončí až na konci roku 2023) dokonce mají být lidem aplikovány každých 5-9 měsíců, zatím nedefinovaný počet let. Poznámka – např. včasné použití Ivermectinu má účinnost v prevenci těžkých stavů minimálně 66%, je takřka bez rizika závažných vedlejších účinků a je ověřen 34 lety masivního používání u lidí (u zvířat je to dokonce 40 let používání).

  * Mnoho odborníků varovalo, že uspěchané vakcíny přináší obrovské riziko a jejich masové nasazení může způsobit víc škod než užitku. Většina z nich kvůli tomu čelila a čelí nějaké formě perzekuce. Mezitím se ukázalo, že jen během několika měsíců se jako následek těchto nových vakcín objevilo víc těžkých nežádoucích účinků a dokonce i úmrtí, než je součet všech nežádoucích účinků a smrtí za celých předchozích 30 let DOHROMADY. A to mnohonásobně – v roce 2021 je minimálně 46x více podezření na úmrtí způsobené vakcínami než v roce 2020 (a to ještě není konec roku).

  * Firma Pfizer udělala za rok 2020 obrat 42 milard dolarů (cca 945 882 000 000,- Kč), ale za rok 2021 už to bude obrat kolem 80 miliard (jen za první tři čtvrtletí 2021 mají obrat 57.54 miliard dolarů). Tj. obrat asi 1.8 biliónů korun za rok – experimentální vakcíny tedy jejich obrat zdvojnásobily. A pokud se (podplaceným?) vládám povede prosadit povinnou vakcinaci dvakrát ročně, budou to mít jako pravidelný obrat na věky věků.

  * I přes různě manipulovanou prezentaci statistik počtu úmrtí se rok 2020 v celkovém počtu nad-úmrtí ve většině zemí nijak výrazně nevymykal předchozím rokům, v sekci do 45 let se nevymykal nijak. ČR a Slovensko je určitou výjimkou, na konci roku 2020 se bohužel povedlo vyrobit cca 17 000 mrtvých navíc oproti průměru z předchozích let.

  * Rok 2020 i přesto odpovídal v nejvíce zasažených zemích rokům s “horší chřipkovou epidemií”. Skutečný boom nad-úmrtí nastal až v roce 2021, po masovém nasazení experimentálních vakcín a masivnějším nástupu následků lockdownů, stresu, depresí a zanedbávání diagnostiky vážných nemocí. Ale nijak to spolu samozřejmě nesouvisí.

  * Mezi prokázané krátkodobější negativní účinky experimentálních vakcín patří záněty srdce, mikrotrombózy, mdloby, potraty v prvním trimestru, nekontrolovatelné třesy, zhoršení revmatických obtíží, anafylaktické šoky, ochrnutí, částečná nebo úplná slepota, smrt a podobné nepodstatné drobnůstky. Dlouhodobější negativní účinky jsou velká neznámá a předpokládá se nárůst neplodnosti (mRNA látky se usazují ve vaječnících, slezině, mozku…), prionových onemocnění, narušení imunitního systému a vyšší výskyt rakoviny.

  * Takřka jakákoli kritika lockdownů, nových experimentálních “vakcín”, léčebných postupů atd. je naprosto brutálně cenzurována nebo alespoň manipulována na největších korporátních sociálních sítích (Facebook, Twitter, YouTube, Google Hľadaj). Když se vždy po několika měsících ukáže, že měli zablokovaní lidé pravdu, nikdy jim nejsou kanály obnoveny, nepřijde ani omluva.

  * Podobně to probíhá ve velkých médiích – je naprosto výjimečné, že se do nich dostane někdo s alternativními názory, které nepodporují oficiální narativ. To velmi silně podporuje falešný pocit, že drtivá většina odborníků má ten samý názor – přitom realita je úplně jiná. Naopak drtivá většina odborníků se na máločem jednoznačně shodne. I proto vidíme v médiích pořád dokola jen několik desítek obličejů (někdy spíš xichtů), které opakují to samé, bez názorové opozice.

  * Vlády většiny vyspělých zemí opakovaně zavádějí naprosto drakonická omezení života ve snaze “zabránit kolapsu zdravotnictví”. Když ale srovnáme země bez lockdownů a země s lockdowny, tak zcela prokazatelně lockdowny způsobují zhoršení situace (stres, omezení zdravotní péče atd.) a navíc připravují půdu pro naprostý ekonomický kolaps a rozvrácení lidské společnosti. Určitou formu kolapsu zdravotnictví dokonce způsobují právě lockdowny, což obrací celou logiku lockdownů úplně na hlavu.

  * Mnohokrát bylo vládami v různých zemích naznačeno, že jedním z důvodů k zákazům a omezování života je snaha motivovat lidi k experimentální vakcinaci (a tím i ke covidovým pasům).

  * Povinnost plošného nošení roušek nebo dokonce prachových respirátorů nikdy nebyla podložena věrohodnou studií, která by ukazovala, že to má pozitivní vliv na potlačení šíření nákazy. Když se nějaká podpůrná studie objeví, jde většinou jen o omezené laboratorní testy nebo jasnou studii na objednávku. Statistika ale ukazuje, že zavedení povinného nošení roušek neudělalo v žádné krajině žádnou měřitelnou změnu v šíření nákazy. Naopak se ale mnoho odborníků ozývá, že dlouhodobé zakrývání obličeje a dýchacích cest způsobuje hypoxii a zvyšuje chronický stres, má velmi negativní vliv na psychiku (obzvláště u dětí) a může dokonce podporovat rozvoj řady onemocnění. Přesto jsou dál vyžadovány a lidé jsou někdy kvůli volnému dýchání na prázdné ulici dokonce zmláceni policií nebo ostrahou objektů.

  * Nemoc COVID-19 ohrožuje naprosto jasně definovanou skupinu (senioři 65+ s komorbiditami), vlády přesto omezují hlavně zdravé mladé lidi a dokonce i děti, které nejsou novým koronavirem prakticky nijak vážně ohroženy a ideální cestou pro získání skupinové imunity by bylo nechat je v klidu nákazou projít a spíš podporovat zlepšování dobré kondice všech obyvatel.

  * V České Televizi jeden z astroturferů přiznal, že děti týrají ve školách proto, aby donutili jejich rodiče k vakcinaci.

  * Pro děti nenesou experimentální vakcíny naprosto žádné benefity, zato je ale ohrožují všechna rizika už známých krátkodobých vedlejších účinků vakcín (viz výše) a k tomu i všechny zatím neznámé dlouhodobé negativní účinky. Přesto už se zavádí vakcinace dětí od 5 let.

  * Vlády prokazatelně používají nástroje psychologické manipulace, zastrašování, šíření poplašných zpráv, gaslighting a další metody vyvinuté v totalitních režimech pro týrání vězňů. Dokonce to bylo i několikrát přiznáno (např. v britském tisku). Obhajobou prý je, že je to pro “dobro lidí”, aby byli nátlakem donuceni k vakcinaci a tím zachráněni.

  * Od léta 2020 upozorňovalo mnoho lidí na připravované digitální covid pasy, které měly omezit lidská práva a mimořádně usnadnit sledování a kontrolu obyvatel. Všichni za to byli tvrdě cenzurování a banováni v médiích i na internetu jako „šiřitelé dezinformací“. Covid pasy se mezitím opravdu zavedly, přesně podle předpovědí.

  * Od léta 2020 upozorňují aktivisté na plánovanou povinnou vakcinaci, což je v rozporu s ústavou, Norimberským kodexem, lékařskou etikou i zdravým rozumem. Všichni, kdo to tvrdili byli a jsou označováni za dezinformátory a jsou tvrdě cenzurováni. Mezitím se ale opravdu začala připravovat povinná, opakovaná vakcinace obyvatel. V Rakousku už byla schválena od února 2022, snaha vyhnout se aplikaci experimentální látky tak může vést až k vězení (kde ji vězňům stejně aplikují).

  * Stejný proces s cenzurou a veřejným ponižováním proběhl i u lidí, kteří varovali před “nekonečnou vakcinací”, kdy budou lidé muset dlouhé roky opakovaně chodit na injekci, aby získali zpět alespoň část svých základních lidských práv. Opět byli označováni za dezinformátory a cenzurováni. Popisovaná třetí dávka už se ale zavedla a provádí. V některých zemích už se aplikuje i čtvrtá dávka a uvažuje se už o opakované aplikaci Pfizeru každých 5 měsíců, zřejmě navždy.

  * Mnoho nejhlasitějších propagátorů masové vakcinace a celé covidové agendy je zcela jasně zapojena do systému, který na tom extrémně vydělává. Jde o jasný a prokazatelný astroturfing. Tentokrát ale opravdu na steroidech, protože pracuje s bilióny korun.

  * Vždy, když začne opadat panika a davová psychóza a je potřeba získat alibi pro další lockdown, objeví se nová, potenciálně ještě nebezpečnější “varianta” koronaviru. Taková, kvůli které tentokrát už úplně najisto budou ulice plné mrazáků. A jestli ne, tak jsme se zmýýýlili. A super-vražedná bude nějaká další africká / britská / asijská / marťanská mutace. Aktuálně řádí tzv. Omicron, který je podle všeho nebezpečný asi jako rýma, ale kvůli němu se zavírají hranice a vyhlašují nové lockdowny.

  * Noviny i televize byly častokrát přistiženy přitom, jak používají falešné fotky a záběry k vyvolání většího strachu – ukazující se fotky mrtvých nesouvisejících s covidem (např. z teroristického útoku); fotky statistů hrajících mrtvoly v pytlích (které například znuděně kouří, protože neví, že jsou v záběru); dramatické záběry z “JIP”, kde statisté ošetřují figuríny; výpovědi umírajících z JIP, které byly zahrány člověkem, který si o den později normálně šel koupit do krámu housky; hromady mrtvol v pytlích, které silné “zdravotnice” přenáší jednou rukou; známí herci, kteří z JIP lůžka plačtivým hláskem říkají, jak zrovna doslova umírají na oboustranný zápal plic a je to kvůli tomu, že popírali vakcínu od Pfizeru atd.“

  Bornova.pub
  Sapera Aude

  https://bornova.pub/2021/covidova-operace-co-uz-vime-s-jistotou/

  • hľadač pravdy

   V ďalšom článku od rovnakej autorky vyššie uvedeného, kde vystupuje pod menom ,,tlamiczka“ popisuje najrozšírenejšie konšpiračné teórie k C-19…

   ,,Nejrozšířenější “konspirační” teorie o covidové operaci

   ​ Teorie 1 – Oficiální narativ aneb vražedná epidemie z čínských netopýrů
   ​ Teorie 2 – brutální epidemie z čínské laboratoře, vše ostatní je náhoda
   ​ Teorie 3 – genocidní válka organizovaná mimozemskými reptiliány
   ​ Teorie 4 – genocidní válka, elitářská depopulace na 500 miliónů lidí
   ​ Teorie 5 – eugenická operace
   ​ Teorie 6 – elitáři využívají náhodně uniklý virus pro zavedení NWO
   ​ Teorie 7 – pečlivě naplánovaná agenda pro zavedení NWO“.

   Popis podľa ,,tlamiczka“ najpravdepodobnejšej ,,konšpiračnej“ teórie a výber časti textu zo zhrnutia od nej:
   ,,Teorie 7 – pečlivě naplánovaná agenda pro zavedení NWO

   V základu se podobá určité kombinaci Teorie 4 a 6. Skupina globálních elit, které sídlí hlavně v americkém Washingtonu a Los Angeles („deep state“) se rozhodla, že chtějí jednu globální vládu, jednu globální digitální měnu a totální kontrolu nad veškerým obyvatelstvem. Celou řadou přípravných operací (AIDS, 11. září, prasečí chřipka, ptačí chřipka…) si nachystávali populaci a zároveň sbírali znalosti o chování velkých skupin a celých národů. S pomocí tajných služeb průběžně vytvářejí nesmírně komplexní matematický model na předpovídání chování mas a jejich ovládání. Novodobou zbraní hromadného ničení už totiž nejsou rakety, tanky a dokonce ani atomové bomby, ale informace a kompletní ovládnutí lidské mysli.

   Cílem „covidové operace“ je zavedení digitálních pasů, na kterých jsou uloženy všechny vaše údaje a slouží jako vstupenka do normálního života. Není to tedy tak, že digitální pasy jsou tu kvůli covidu, ale covid je tu kvůli digitálním pasům a kontrole. Ještě důležitější než nový typ ID je ale natrénovat lidi k absolutní poslušnosti a k tomu, aby považovali konstantní kontrolu všech aspektů svého života za naprosto normální věc.
   Hlavním nástrojem ovládnutí lidské mysli je ze začátku především strach z „neznámého a neviditelného nepřítele“, který v různých variacích využíval každý totalitní režim v historii. Konstantní strach ale není možné udržovat navěky, lidé časem otupí a ani neustálé strašení novými variantami virů nebude fungovat donekonečna. Zásadní je tedy nacvičit lidi na nové chování neustálým opakováním povelů (jako Pavlovovy psy), agresivně podporovat skupinové myšlení, společenskou konformitu, vyčerpat jejich vůli k odporu ignorací zjevných faktů a gaslightingem a využívat další metody psychologické manipulace, aby i po „vypnutí pandemie“ lidé dál bez přemýšlení prováděli nové vzorce chování a dál se bez řečí nechávali kontrolovat na každém kroku (protože už to budou brát jako běžnou součást života ). Cílem je vytrénovat většinu na „nový normál“, který bude sama aktivně vyžadovat po menšině, která je odolnější proti psychologické manipulaci a která nebude ochotná se totalitě podvolit.

   ​ Shrnutí
   Tento seznam mezi lidmi kolujících teorií o tom, co se ve skutečnosti děje se světem, určitě není úplný, ale snad jsem vybrala ty nejrozšířenější.
   Já osobně považuji ten „oficiální“, mediální výklad reality za naprosto absurdní a tak nesmyslný, že mu mohou věřit už jen lidé, kteří naplno propadli mediální hypnóze (bohužel je jich pořád spousta). Zároveň ale vidím i spoustu nelogičností ve většině alternativních teoriích, které se šíří mimo mainstream. Například teorie o tvrdé depopulaci planety mi nedává smysl z několik důvodů – pokud by opravdu během následujících let zemřelo až několik miliard lidí, jsou jména hlavních aktérů covidového divadla natolik známá, že by prakticky najisto byla přeživšími pozabíjena většina z nich. Lidé už by měli dostatečné alibi ty zmetky popravit. Navíc by došlo na vymření hlavně bělošské populace a třeba Afrika by zůstala skoro nedotčená a problém by byl i s Ruskem a Čínou, které jsou pod kontrolou jiných sil a vakcín. Ale hlavně – pokud by docházelo k masivnímu vraždění lidí pomocí vakcín, tak se primárně pozabíjí ti nejposlušnější a zůstanou rebelové a tvrďáci, kteří navíc často umí dobře pracovat s daty, jsou velmi nezávislí a často umí dobře zacházet se zbraněmi.“

   tlamiczka

   https://voxpopuliblog.cz/nejrozsirenejsi-konspiracni-teorie-o-covidove-operaci/

   P.S.: ja, ako veriaci človek by som uvedenú ,,konšpiračnú teóriu“ na môj spôsob mohol ešte podrobnejšie rozpísať…

   • A čo tak si konečne pozorne prečítať Apokalipsou podľa Sv. Jána a potom posledné zjavenia a posolstvá Sv. Márie a Ježiša začínajúc napr. tými v Narwe? Nebuďme už konečne tak prízemní, materialistickí a ateistickí !

    • Dajte pokoj so zidovskymi knihami. My mame svoju kulturu.

    • holistický prístup

     XXL,

     ach-jaj … takže konečne si sa povyzliekal a ukázal aj svoje SATANISTICKO-JEZUITSKÉ vnútornosti – aj tzv. „biblia“ je len a len PROGRAM …

     • Nihilistický holista, daj sa liečiť ! To čo som písal nemá absolútne nič spoločné s jezuitami a podobnými primitívnymi drbmi ! Keby si vedel čítať a mal to naštudované, vedel by si, ako všetko zapadá do toho, čo teraz deje. Nie som tak prízemný a materialistický ako ty !!! Kraken, je mi ťa veľmi ľúto, ale veľmi !

     • holistický prístup

      XXX,

      znovu si sa len predstavil vo svojej TEMNOTE – dokážeš aj niečo iné?!? – Tvoju vlastnú radu aplikuj na seba – ak si ma chcel uraziť, tak ŤA ubezpečujem, že sa snažíš zbytočne – si len a len na smiech.

    • Marek Košice

     XXL, a neuvažoval si o tom, že to je „léčka“? … „V Biblii je popísané to čo sa bude v určitý čas diať (lebo je to v pláne 2 tisíc rokov dopredu), a niektorí ľudia na základe toho budú mať ISTOTU, že Biblia je to pravé orechové, jedna veľká Pravda, a že Ježiš spasí svet……“ …. Lenže tá istota bude mylná a falošná. Tak ako aj Mária a Ježiš…. Sú to prekopírované postavy z XY iných božstiev, ktoré sa vyznávali ešte pred kresťanstvom…

    • Ty asi nebudes nikdy rozumiet tomu ze zidia maju svoj osud iny ako mame my a tym padom su nam ich knihy tak na latrinu. Ale ak si nosaty tak potom ta chapem ze presadzujes vase mokre sny.

   • provokater

    blbosť,tlachy, očkovanci sa budú poručať a nebude koho očkovať, kua, kde sú partizáni?

  • To čo odpísal ústavný súd o svojich zamestnancoch sa nedá použiť všeobecne.
   Povedal to pán Drgonec na infovojne zo dňa 10. 12.21

 6. V České republice je právně zakotven předpokládaný souhlas s darováním orgánů po smrti s tím, že každý má možnost vyjádřit svůj nesouhlas. Tento nesouhlas lze evidovat v tzv. Národním registru osob nesouhlasících s posmrtným darováním tkání a orgánů.¨¨vyřízeno dávno za sebe.
  Systém se mi nelíbi, nevěřím mu a proto tato moje voba .

 7. https://www.naturalnews.com/2021-12-10-healthy-people-suffer-covid-vaccine-side-effects.html
  Young and healthy people suffer TRAGIC side effects of COVID vaccines
  Mladí a zdraví ľudia trpia TRAGICKÝMI vedľajšími účinkami z COVID vakcín

  COVID vaccines target reproductive health
  COVID vakcíny sú zamerané na reprodukčné zdravie

 8. https://www.naturalnews.com/2021-12-10-biontech-three-additional-pfizer-vaccines-fight-omicron.html
  BioNTech says three additional Pfizer covid vaccine doses needed to fight Omicron: total of SIX to be required for “full” vaccination
  COVID vakcíny sú zamerané na reprodukčné zdravie
  BioNTech hovorí, že na boj proti Omicronu sú potrebné tri ďalšie dávky vakcíny Pfizer proti Covidu: na „úplné“ očkovanie je potrebných celkovo ŠESŤ

  WHO amplifies Moronic fears to boost Big Pharma profits
  WHO zosilňuje obavy Imbecilne s cieľom zvýšiť zisky Big Pharma (farmaceutického priemyslu)

 9. https://articles.mercola.com/sites/articles/archive/2021/12/11/covid-vaccines-are-killing-people.aspx
  The COVID Shots Are Killing People
  COVID vakcíny zabíjajú ľudí

  COVID Shots Are Dangerous and Ineffective
  COVID vakcíny sú nebezpečné a neúčinné

  Natural Immunity Is ‘Infinitely Better’ Than Vaccine Immunity
  Prirodzená imunita je „nekonečne lepšia“ ako vakcinačná

  PS Toto tvrdí Dr. Peter McCullough, a cardiologist, internist and epidemiologist

 10. https://cz24.news/reuters-tasr-pocet-umrti-ludi-s-covidom-klesol-v-japonsku-k-nule-odbornici-si-to-nevedia-vysvetlit-japonsko-nemalo-ani-jeden-lockdown-a-ludia-siroko-pouzivali-vitamin-d-a-ivermektin/
  REUTERS/TASR: POČET ÚMRTÍ ĽUDÍ S COVIDOM KLESOL V JAPONSKU K NULE, „ODBORNÍCI“ SI TO NEVEDIA VYSVETLIŤ. JAPONSKO NEMALO ANI JEDEN LOCKDOWN A ĽUDIA ŠIROKO POUŽÍVALI VITAMÍN D A IVERMEKTÍN

 11. https://cz24.news/lubos-blaha-nie-vakcina-nie-je-sloboda-to-ma-fakt-idete-za-toto-upalovat-video/
  Ľuboš Blaha: NIE, VAKCÍNA NIE JE SLOBODA! TO MA FAKT IDETE ZA TOTO UPAĽOVAŤ? (VIDEO)

  Nemocnice kolabujú kvôli tomu, že v nich chýba zdravotnícky personál

  Dnes vidíme, že vznikajú nové mutácie, nie je to kvôli očkovaniu?

 12. https://zemavek.sk/slovensko-bez-gmo-stanovisko-k-vakcinam-proti-covid-19/
  Slovensko bez GMO: Stanovisko k vakcínam proti Covid-19

  Vektorové DNA vakcíny obsahujú GMO, konkrétne modifikovaný adenovírus, ktorý slúži ako nosič genetickej informácie S-proteínu. MRNA vakcíny pochádzajú z GMO, konkrétne molekula mRNA v týchto vakcínach, ktorá kóduje S-proteín, pochádza z modifikovaných baktérií E.Coli, v ktorých bola namnožená.
  Je zaručená bezpečnosť vakcín?

  • holistický prístup

   Ten, ktorý sa serie do všetkého, je len a len OTROK OTROKOVHO OTROKA – je to len „hovrca“ a „tvár“ psychopatických beštiálnych SS- sion-nacistických zločincov – to isté platí aj o synáčikovi „najsvätejšej matky TEREZY“ – Faucim, aj o GATESOVI, … aj o všetkých, ktorí sú vystavovaní na „obdiv“ …

 13. https://www.banned.video/watch?id=61b3e1dd41190915ff8754d0
  COVID-19 Vaccine Causes AIDS Warns Dr. Zelenko
  Vakcína na COVID-19 spôsobuje AIDS Varuje Dr. Zelenko

  • Dr. Vladimir Zelenko http://zstacklife.com/alex joins The Alex Jones Show to break down how the spike protein from the COVID-19 vaccine causes acquired immunodeficiency syndrome.
   Dr. Vladimir Zelenko http://zstacklife.com/alex sa pripája k relácii Show Alexa Jonesa, aby odhalil, ako hrotový proteín z vakcíny COVID-19 spôsobuje syndróm získanej imunodeficiencie.

 14. Nihilistický holista, daj sa liečiť ! To čo som písal nemá absolútne nič spoločné s jezuitami a podobnými primitívnymi drbmi ! Keby si vedel čítať a mal to naštudované, vedel by si, ako všetko zapadá do toho, čo teraz deje. Nie som tak prízemný a materialistický ako ty !!! Kraken, je mi ťa veľmi ľúto, ale veľmi !

  • holistický prístup

   XXL,

   skús to nakoprírovať ešte aj tisíckrát … si len na smiech – úbohý OTROK TEMNÝCH psychopatických parazitických beštií. Chcel si ma ponížiť, uraziť, … máš to márne – to, čo si chcel učiniť iným, si učinil len sám sebe … odmietam HRAŤ tieto HRY!!!!

  • Xxl, vyckaj cas jak hus klas. A ked zacne byt realnost ina ako v tvojich zidoknihach, ked poprosis mozno ti vysvetlim preco sa tak deje.

 15. „Očkovať sa bude v 92 nemocniciach a poliklinikách, 19 veľkokapacitných centrách a v 602 ambulanciách. V Čakárni je však podľa Inštitútu zdravotných analýz aktuálne ani nie tisíc ľudí, pričom na vakcínu čakajú najviac mladí do 17 rokov. Mladých záujemcov je 466 a z radov starších ako 60 rokov približne sto.“
  „Na to, aby Slovensko dosiahlo aspoň 60-percentnú zaočkovanosť, chýba 609 727 ľudí. No epidemiológ ministerstva zdravotníctva Martin Pavelka upozorňuje, že pri nových mutáciách rastie aj hranica kolektívnej imunity. Tá by sa momentálne kvôli mutácii delta mala pohybovať nad úrovňou 80 percent. Momentálne je podľa The New York Times na Slovensku zaočkovaných 43 percent populácie.“
  https://spravy.pravda.sk/domace/clanok/610058-darujme-si-vianoce-stat-spustil-ockovanie-na-maximum/
  ———————————-
  Tak ešte 10 dní a máme tu Kračúň a potom o 3 dni Slnovrat. Vtedy mi už zima prestáva vadiť.

  Vláda teraz rozdáva cukor – potom príde bič. Zaťaté slovenské nátury ohnú chrbát – dokiaľ sa ruka tyrana neunaví. Tie čísla sa mi páčia, aj keď celkovo nie.
  Tie dve-tri stovky na Saturnálie si môžu strčiť – aj tak by skončili v bankách. Ja Vianoce nepotrebujem – som rád, keď je po nich a Slnko svieti o minútu dlhšie – aj keď nesvieti lebo. Korupčníci uplácali sľubmi a lžami, teraz uplácajú našimi vlastnými peniazmi a potom budú zúriť! No a potom prebudia slovenského démona. Holubica to určite nebude.

 16. https://www.hlavnespravy.sk/medzinarodni-experti-a-lekari-povinne-ockovanie-nema-nijake-opodstatnenie/2787138
  Medzinárodní experti a lekári: Povinné očkovanie nemá nijaké opodstatnenie

  Povinnosť očkovania proti korone nie je ani právne a ani eticky nijako zdôvodniteľná. Veľká skupina – ktorá sa ďalej rozrastá – renomovaných nielen európskych lekárov a expertov dvíha svoj hlas proti povinnému očkovaniu. Robí tak aj prostredníctvom médií

 17. https://blog.hlavnespravy.sk/28914/1-naozaj-ostavaju-ockovanym-3-roky-zivota-2-v-cesku-zaznamenali-27-obeti-koronavirusu-vacsina-bola-zaockovana-3-zomrela-zdrava-38-rocna-ockovana-mlada-zena-ostali-po-nej-dve-deti/
  1. Naozaj ostávajú očkovaným 3 roky života ? 2. V Česku zaznamenali 27 obetí koronavírusu, väčšina bola zaočkovaná 3. Zomrela zdravá 38 ročná očkovaná mladá žena, ostali po nej dve deti

  • Injekčné podanie vakcíny má však dlhodobejšie a závažnejšie následky. Lekár vysvetľuje, že keďže telo rozpoznáva tieto proteíny hrotov ako cudzích votrelcov, imunitný systém reaguje autoimunitným spôsobom – to znamená, že napadne sám seba. Tu sa začína proces pomalej smrti.
   „U ľudí sa nakoniec vyvinú autoimunitné ochorenia, z ktorých mnohé sa nikdy nepodarí odstrániť žiadnym farmaceutickým zásahom.”

   • Zaujímavý blog pod článkom:
    Neočkovaní majú ešte menej života. Tých pošlú bojovať do Ruska v prvej línii. Trest od Pfizeru.

    • Žiadne bojovanie v Rusku nehrozí – Putinova doktrína nepripúšťa ničivú vojnu na ruskom území.
     Spália nás ešte doma! Vďaka NATO raketám stredného doletu na území V4. Aj o to hráme „v Donbase“ – pre cudzí ropovod.

  • hlúposť má jednú dobrú vlastnosť,nebolí…

 18. https://www.vaccinedeaths.com/2021-12-10-pfizer-vaccine-not-proven-to-save-lives.html
  More people died following Pfizer’s COVID-19 vaccine vs. a placebo during clinical trial
  Po vakcíne COVID-19 od spoločnosti Pfizer zomrelo počas klinického skúšania viac ľudí v porovnaní s placebom

  Pfizer’s COVID-19 vaccine is still experimental
  Vakcína Pfizer COVID-19 je stále experimentálna

 19. https://www.infovojna.sk/article/covidova-operace-co-uz-vime-s-jistotou
  Covidová operace – co už víme s jistotou

  • Mezi prokázané krátkodobější negativní účinky experimentálních vakcín patří záněty srdce, mikrotrombózy, mdloby, potraty v prvním trimestru, nekontrolovatelné třesy, zhoršení revmatických obtíží, anafylaktické šoky, ochrnutí, částečná nebo úplná slepota, smrt a podobné nepodstatné drobnůstky. Dlouhodobější negativní účinky jsou velká neznámá a předpokládá se nárůst neplodnosti (mRNA látky se usazují ve vaječnících, slezině, mozku…), prionových onemocnění, narušení imunitního systému a vyšší výskyt rakoviny.

   • Mnohokrát bylo vládami v různých zemích naznačeno, že jedním z důvodů k zákazům a omezování života je snaha motivovat lidi k experimentální vakcinaci (a tím i ke covidovým pasům).

 20. KOB – Koncepce Občanské Bezpečnosti

  Informace z Ruska jsou velmi poučné:
  V Rusku, jak víme, zavedli QR kódy a vakcinační pasy pro nákupy všude, a k tomu tutéž povinnost v práci.

  Stalo se ale něco, s čím globálčiki a jejich prodloužené ruce – tedy někteří oblastní gubernátoři, oligarchové i malá část podpindosníků v politice nepočítali.

  Myslím, že Putin ano, proto se rozhodl do tohoto procesu nezasahovat a nechat vakcinační fanatiky a jejich chazaje si nabít hubu. Krásně se vše vyřešilo samo.

  Rusové prostě přestali hromadnĕ chodit nakupovat a odmítli chodit do práce. U nákupů přešli na internetové obchody, místní trhy a všechno si nechávají dovážet. Podporují tak malé ruské obchodníky a pěstitele. Pokud jde o práci, poučili se. Z bídy, která tam zavládla hned po kontrarevoluci pod taktovkou US-Gorbi-Jelcina ochlasty. Naučili se poradit si.

  Díky tomu málem zkolaboval celý průmysl, protože v Rusku je proočkováno jen 27,5 % populace. Zaměstnavatelé pochopili bleskově co by je čekalo a nařízení nenařízení, začali akceptovat testování. 70 milionů pracovníků nejde nahradit dovozem cizích nádeníků. Velikost je teď ruskou výhodou ruských zaměstnanců. Spojí-li se, nejde je vydírat.

  Takže: zavedení QR kódů nepřivedlo do očkovacích center více Rusů, ale zafungovalo to doslova obráceně, lidé nechodí už ani do obchodů a nákupních center, nákupní centra jsou mrtvá a prakticky prázdná. Pokud jde o vyžadování QR kódů pro zaměstnance, tak se postupně ukazuje, že neočkovaných Rusů je tolik, že by se zhroutil ruský průmysl a firmy tak namísto QR kódů akceptují jen testy, často pouze s čestným prohlášením, protože lidé si testy mají dělat doma ráno a na papír si napíšou výsledek a přidají podpis.

  Možná někoho napadne proč na to v Rusku nejdou násilím. Tak to je, mimo jiné, proto, že v Rusku každý muž absolvoval povinnou vojenskou službu. Trvá tam rok a není to žádná růžová procházka. A kdo by snad chtěl modrou knížku pro neschopnost, nastoupí nejdříve do vojenské nemocnice na léčení. A teprve tam mohou rozhodnout o neschopnosti sloužit vlasti.
  https://www.czechfreepress.cz/rusko/kob-koncepce-obcanske-bezpecnosti.html

  a jinde zase psali, že rusi se bouří proti QR kodum a žádají putina o pomoc..

  chtělo by to zprávy přímo od někoho v ruské federaci….

 21. „TV SLOVAN: NEOČKOVANÉ DETI SÚ V PRÍTOMNOSTI OČKOVANÝCH OSÔB VO VEĽKOM NEBEZPEČENSTVE! MUDR. JANCOVÁ A MUDR. JANCO PRINÁŠAJÚ MIMORIADNE ZÁVAŽNÉ VEDECKÉ ZISTENIA. ALARM A BUDÍČEK PRE VŠETKÝCH RODIČOV! – TOP INFO!!! (VIDEO SK, 30min)“
  https://cz24.news/tv-slovan-neockovane-deti-su-v-pritomnosti-ockovanych-osob-vo-velkom-nebezpecenstve-mudr-jancova-a-mudr-janco-prinasaju-mimoriadne-zavazne-vedecke-zistenia-alarm-a-budicek-pre-vsetkych-rodicov/

 22. https://www.infowars.com/posts/proof-covid-19-vaccines-cause-cardiovascular-disease/
  PROOF: COVID-19 Vaccines Cause Cardiovascular Disease
  DÔKAZ: Vakcíny COVID-19 spôsobujú kardiovaskulárne ochorenia

  Studies by the medical establishment reveal extent of cardiovascular side effects from experimental mRNA shot.
  Štúdie lekárskych inštitúcii odhaľujú rozsah kardiovaskulárnych vedľajších účinkov z experimentálnej mRNA vakcíny.

  Studies from the American Heart Association, the Centers for Disease Control, and the Food and Drug Administration show COVID-19 vaccines, especially the mRNA variety, are causing an outbreak in cardiovascular diseases among its recipients.
  Štúdie od American Heart Association, Centers for Disease Control a Food and Drug Administration ukazujú, že vakcíny proti COVID-19, najmä typ mRNA, spôsobujú prepuknutie kardiovaskulárnych chorôb medzi ich príjemcami.

 23. https://www.infovojna.sk/article/video-generalny-riaditel-biontech-vakcina-proti-omicronu-bude-trojdavkova
  VIDEO: Generálny riaditeľ BioNTech: „Vakcína proti Omicronu bude trojdávková!“

 24. https://cz24.news/dr-david-martin-covid-19-je-obycejna-chripka-kriminalni-rizeni-proti-dr-faucimu-a-jeho-spoluvinnikum/
  DR. DAVID MARTIN: COVID-19 JE OBYČEJNÁ CHŘIPKA. KRIMINÁLNÍ ŘÍZENÍ PROTI DR. FAUCIMU A JEHO SPOLUVINNÍKŮM

  • Dr. Martin spolu s jinými právníky zkoušejí vznést proti Dr. Fauci a některým dalším organizátorům současné pandemie obvinění z těžkých zločinů. Tito lidé se ve skutečnosti podílejí na vraždě milionů nevinných, důvěřivých lidí, kteří si ve své naivnosti nechali napíchat jejich smrtící injekce. Jestli se právníkům podaří tyto lidi správně obvinit a dostat za mříže, pak okamžitě nouzový stav skončí a farmaceutické firmy se stanou zodpovědnými za zločiny proti lidem v podobě nefunkčních a škodlivých injekcí. Je jasné, že se v ten moment přestane očkovat. Proto je opravdu naprosto nutné vyřídit farmaceutický průmysl po všech stránkách a hlavně finančně, protože jejich nápaditost ohledně jedů, které na nás chtějí vyzkoušet, je nekonečná.

   Zatím co jsme všichni sledovali Covid, Big Pharma si už zahrávala s CRISPR a už by rádi měnili genetiku každého z nás.

 25. https://cz24.news/ve-vidni-dnes-probiha-mega-demonstrace-organizatori-pocitaji-s-ucasti-az-pul-milionu-lidi-videa/
  Ve Vídni dnes probíhá mega demonstrace, organizátoři počítají s účastí až půl milionu lidí (VIDEA)

 26. cituji:
  Více než 870 000 signatářů „Velké Barringtonské deklarace“ : Kampaň „Velká Barringtonova deklarace“ začala již v říjnu 2020 jako výzva pro přední vědce a lékaře, aby zastavili masové očkování experimentální messengerovou RNA vakcínou. V té době měli na starosti tři vysoce postavení vědci:

  Alternativní přístup k boji proti Covid-19
  Prof. Martin Kulldorff, profesor medicíny na Harvardské univerzitě, biostatistik a epidemiolog, se specializuje na detekci a monitorování propuknutí infekčních chorob a hodnocení bezpečnosti vakcín.

  Dr. Sunetra Gupta, profesorka na Oxfordské univerzitě, epidemioložka specializující se na imunologii, vývoj vakcín a matematické modelování infekčních chorob.

  A Dr. Jay Bhattacharya, profesor na lékařské fakultě Stanfordské univerzity, lékař, epidemiolog, zdravotní ekonom a odborník na politiku veřejného zdraví se specializací na infekční nemoci a ohrožené populace.

  V takzvané „Velké Barringtonské deklaraci“ všichni doporučovali alternativní přístup k boji proti Covid-19, a to především kvůli oprávněným obavám z vedlejších účinků hromadného očkování na populaci.

  Iniciativa nyní získala více než 60 000 vědců a lékařů po celém světě a více než 810 000 signatářů obecně. Mainstreamová média to od začátku schválně ignoruje.

  Cílená ochrana namísto hromadného očkování
  Vědci a lékaři volají po „zaměřené“ ochraně namísto celosvětového očkování. Tedy co nejvíce chránit staré, křehké a nemocné a umožnit ostatním, zdravým lidem žít normální život, dokud společnost nedosáhne kolektivní imunity. Hromadné očkování mRNA však tuto kolektivní imunitu znemožňuje:

  „Těm, kteří nejsou ohroženi, by mělo být okamžitě umožněno žít normálně. Jednoduchá hygienická opatření, jako je mytí rukou a pobyt doma v případě nemoci, by měl dodržovat každý, aby se snížil práh imunity stáda. Školy a univerzity by měly být otevřené pro výuku ve třídě. Měly by být obnoveny mimoškolní aktivity, jako je sport. Mladí dospělí s nízkým rizikem by měli pracovat normálně a ne z domova. Měly by se otevřít restaurace a další obchody. Umění, hudba, sport a další kulturní aktivity by měly být obnoveny. Lidé s vyšším rizikem se mohou zúčastnit, pokud se tak rozhodnou, zatímco společnost jako celek požívá ochrany, které se těší ti, kteří to potřebují, od těch, kteří si vytvořili stádní imunitu.“

  Na barikády šplhají i němečtí lékaři
  Vzhledem k tomu, že po Rakousku nyní v Německu hrozí všeobecná očkovací povinnost, staví se tam stále více lékařů na barikády. Nejen, že pediatři chtějí většinou odmítnout očkování dětí proti koronaviru, ale odmítají i obecné nebo specifické požadavky na očkování. Jak uvádí Junge Freiheit , desítky lékařů a vědců kritizovaly povinné očkování a poukazovaly na to, že stát postrádá jakoukoli vědeckou, právní a etickou legitimitu, aby nerespektoval vůli občanů :

  „Neexistují žádná vědecká data, která by se řídila obvyklými standardy, které by dokazovaly, že očkování přináší více užitku než škody pro každého občana, bez ohledu na věk, pohlaví, předchozí onemocnění nebo jiné faktory,“ píší lékaři a výzkumníci spolupracující s essenským epidemiologem Karlem-Heinzem. Jöckel, münsterský kardiolog Ulrich Keil, aachenská epidemioložka Angela Spelsberg a tübingenský chemik Andreas Schnepf. V tomto ohledu není žádný z údajů obvykle požadovaných při schvalovacích řízeních k dispozici v dostatečné kvalitě.

  Neexistuje také „absolutně žádný důkaz o přínosu pro velké skupiny populace, např. pro zdravé děti a mladé dospělé nebo pro těhotné ženy v prvním trimestru těhotenství. Na druhou stranu poškození nelze vyloučit, ale lze s určitou pravděpodobností dokonce předpokládat.“

  zdroj https://philosophia-perennis.com/2021/12/11/60-000-wissenschaftler-und-aerzte-fordern-ein-sofortiges-ende-der-globalen-massen-corona-impfungen/

Pridajte komentár

*