Teraz budú najdôležitejšie eurovoľby v histórii. Určite choďte voliť a zabráňte progresívnym fašistom navoziť tu státisíce migrantov, zaviesť povinné očkovanie, zakázať autá na benzín, zdražiť energie a potraviny, zaviesť digitálnu totalitu, zatiahnuť nás do vojny a inak vám zničiť život!

Podľa japonskej štúdie aj mierna myokarditída z covidových vakcín môže spôsobiť smtreľnú arytmiu


Print Friendly, PDF & Email

Podľa japonskej štúdie aj mierna myokarditída z covidových vakcín môže spôsobiť smtreľnú arytmiu

(Ava Grace, Natural News) Nový výskum z Japonska dokázal, že aj mierna myokarditída môže viesť k smrteľným arytmiám – čo je ďalší veľký dôkaz, že vakcíny proti Covidu-19 sú nebezpečné.

Tvrdí to Poradný tím pre zdravie a zotavenie (Health Advisory and Recovery Team – HART). Ide o skupinu vysokokvalifikovaných lekárov, vedcov a ďalších vedeckých a akademických odborníkov z Veľkej Británie, ktorí zverejnili odporúčania týkajúce sa záverov štúdie.

Myokarditída je zápal myokardu, respektíve srdcového svalu. Je o nej známe, že spôsobuje bolesť na hrudníku, dýchavičnosť a rôzne druhy arytmií.

Nová práca publikovaná v odbornom lekárskom časopise Medicine (Medicína) s otvoreným prístupom a vedená patológmi z Kanazawy v Japonsku uvádza, že ich zistenia pochádzajú z pitvy zdravého 40-ročného muža.

„Zdravý 40-ročný Japonec náhle pocítil tachykardiu a stratil vedomie dva dni po očkovaní mRNA vakcínou proti Covidu-19,“ uvádza sa v správe. „Pokračovanie v resuscitácii obnovilo spontánny tlkot srdca, pacient však nenadobudol vedomie a o 9 dní neskôr zomrel.“

(Súvisiace: Prípady post-covidovej injekčnej myokarditídy naďalej raketovo rastú, zistila štúdia.)

Štúdia ďalej zistila, že pri pitve pacientove kardiomyocyty (bunky srdcového svalu) prechádzali procesom nekrotickej smrti a „boli rozptýlené v pravej aj ľavej srdcovej komore“. Štúdia tiež uviedla, že pacientova myokarditída „bola fokálna (v ohniskách) a mierna, ako sa väčšinou pozoruje po očkovaní mRNA vakcínami proti Covidu-19“.

Zápalové ložiská však boli blízko prevodového systému srdca a považovali sa za príčinu smrteľnej arytmie. Štúdia zistila, že pacient bol testovaný na Covid-19 negatívne.

Smrť muža súvisiaca s očkovaním bola utajená

Skupina HART vyjadrila svoje znepokojenie nad tým, že keďže k smrteľnej arytmii došlo po druhej dávke, zdá sa pravdepodobné, že prípad nebol hlásený z dôvodu obáv, že takéto hlásenie by mohlo ovplyvniť ochotu ľudí dať sa zaočkovať proti Covidu-19.

Zbohom vysoký krvný tlak

„Možnosť, že zápal ovplyvňujúci iba spojivový systém môže viesť k smrteľnej arytmii, vytvára obavu, ktorú sme predtým vyjadrili v súvislosti s mRNA produktmi,“ uviedla skupina HART.

„Je potrebné poznamenať, že u tohto muža sa náhle prejavila arytmia (ventrikulárna tachykardia), ktorá sa nakoniec ukázala ako smrteľná. Predchádzajúca bolesť na hrudníku, charakteristická pre myokarditídu, nebola hlásená.“

To je v súlade s obavami, ktoré vzniesla HART, že subklinická (bezpríznaková) myokarditída skutočne vedie k zvýšenému riziku smrteľných arytmií, ktoré môžu byť zodpovedné za väčšinu alebo dokonca za celý nárast počtu volaní sanitiek pri zástavach srdca.

Subklinická myokarditída je definovaná ako zvýšenie troponínu svedčiace o určitom poškodení srdca. Bola zistená najmenej u jedného z 50 ľudí, ktorým bola podaná mRNA vakcína proti Covidu-19 v tých štúdiách, kde ju výskumníci cielene hľadali.

Dr. Clare Craigová, patologička a spolupredsedníčka skupiny HART, ďalej poznamenala, že úroveň detailov, do ktorej šla japonská pitva, bola potrebná na to, aby sa zistilo, ako blízko sú oblasti zápalu k prevodovému systému. Túto zručnosť majú podľa nej len niektorí patológovia.

Okrem toho sa typ pitvy vykonanej na japonskom pacientovi bežne nevykonáva v západnom svete, vrátane Veľkej Británie, kde pôsobí skupina HART.

Pozrite si tento krátky klip (v angličtine) pojednávajúci o úmrtí 17-ročného dievčaťa na myokarditídu, za ktorého smrť vraj môže všetko iné, len nie vakcína:

Ako znížiť cholesterol a vyčistiť cievy

Autor: Ava Grace, Zdroj: naturalnews.com, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. Kto sa v tých slovách vyznať má?
  https://www.youtube.com/watch?v=GZt1OKoqjZI

 2. Nuž Amerika sa začína pomaly potápať, už o zlatej horúčke píše aj zapredaný mainstream, nikto nechce ich štátne dlhopisy… takže ak to tam začne v lete kolabovať, chvíľu na to sa to prevalí aj na vznešenú EU psychopatov !
  https://www.trend.sk/financie/zlata-horucka-wall-street-investori-hrnu-drahych-kovov-taziarom-radsej-vyhybaju?itm_brand=trend&itm_template=hp&itm_modul=trend_topbox&itm_position=1

 3. + Zajímavé video českého studenta, 25min – Reportáž ze Světového festivalu mládeže v Soči 2024:

  https://paralelne.cz/2024/03/10/reportaz-ze-svetoveho-festivalu-mladeze-v-soci-2024-jaky-je-bezny-zivot-rusu-a-jak-vnimaji-ceskou-republiku/

  ..Mnoho lidí si myslí, že Rusko je nějaká zaostalá rozvojová země, ve které žije většina obyvatel v zemljankách. Alespoň tak se u nás hloupě snaží vykreslit Rusko prozápadní propagandistická média. Zeptali jsme se Jakuba Zieby, který studuje v Rusku, jaký je život obyčejných Rusů. Jak vnímají Čechy a jaké jsou jeho zážitky z návštěvy právě uskutečněného Světového festivalu mládeže v Soči, kterého se zúčastnila mládež z celého světa a na kterém vystoupil i prezident Ruské federace Vladimír Putin..

 4. Badateľ, v prvom rade treba, aby pacient vôbec vedel, že miernu myokarditídu má. Každý kardiovaskulárny pacient vie, ako „ľahko“ sa dá dostať ku kardiológovi. O špeciálnych pracoviskách ani nehovorím (napríklad VÚSCH Košice), kde sa pacient dostane najrýchlejšie záchrannou službou. Ináč sú čakacie lehoty na vyšetrenie 7 a viac mesiacov, teda pre určitú skupinu chorých neskoro. Nemá každý také privilégiá ako vysokí ústavní činitelia, ktorých prijímajú na počkanie. A na záver otázka: Kde sa dá zmerať množstvo troponínu?

 5. Válka globalistů proti lidstvu zahrnuje i válku proti zemědělství a lokální potravinové bezpečnosti

  https://aktax.cz/valka-globalistu-proti-lidstvu-zahrnuje-i-valku-proti-zemedelstvi/

 6. Mezi plně očkovanými ve věku 15-59 let stoupá riziko rakoviny o 52 %

  https://aktax.cz/mezi-plne-ockovanymi-ve-veku-15-59-let-stoupa-riziko-rakoviny-o-52/

 7. Mariňáci zatkli Victorii Nulandovou a jejího manžela

  https://aktax.cz/marinaci-zatkli-victorii-nulandovou-a-jejiho-manzela/

 8. Velmi poučný dokument o sionistickej organizácii Strážna veža – toto je v 2. časti dokumentu – neviem, prečo to niekto takto spojil. Určité prvky tejto idelógie sa objavujú aj v tunajších pánbičkárskych diskusiách.

  Dokumenty Cz Dabing Egyptske Zahady Staroveke Civilizace Historie 2015 & Svědkové Jehovovi Dokument
  https://odysee.com/@milkomilko582:3/Dokumenty-Cz-Dabing-Egyptske-Zahady-Staroveke-Civilizace-Historie-2015—Sv%C4%9Bdkov%C3%A9-Jehovovi-Dokument:9

 9. Každý Človek, ktorý odolal v r. 2021 a neskôr – génovej terapii zo strany vlády a spol. a nedal sa ani raz – zapichať, by mal automaticky obdržať (Pozn.: v t.č. ešte neviem od koho..) Certifikát Statočného Občana za to, že vydržal tie obrovské sociálne, zdravotné, pracovné, rodinné a iné psychologické nátlaky a odolal svojvôli faši-vláde, v prípade SK – hlavne tej Matovičovej.

  P.S: 1 – Nehovoriac už o tých Človekoch, ktorí NEDOVOLILI do svojho nosa počas r. 2020-2021 a neskôr, ani raz strčiť testovaciu špajchľu!
  Som vnútorne spokojná, že medzi týchto Jedincov, patrím i ja. Nemám tucha, koľko takých ľudí na Slovensku žije, či je ich desaťtisíce, alebo státisíce? (ale -viď celoštátnu špajchlovaciu akciu s cca 3,625 mln. ľudí !).

  Takže v prílohe, si dovolím preposlať Odkaz na (pomyselný) Certifikát pre tých Odvážlivcov, ktorým bol a je Život nadovšetko, ktorí to „dali“, pretože je tu Nádej, že na tejto mentálno-duchovnej „vrstve“ Národa, sa dá ďalej stavať a budovať..

  Nehovoriac už o tom, že sme každým dňom svedkami po-vakcinačných úmrtí Slovákov z dôvodu kardiovaskulárnych, rovnako tak turbo-rakovinových a ďalších fatálnych diagnóz (a to zatiaľ – bez vyvodenia akejkoľvek zodpovednosti!)
  https://uploads.disquscdn.com/images/23436f0832fadb9bb2f98c76a37a4303bab33e1e91bba4f9bfa278adcbe5f953.jpg

  P.S: 2 – A v rámci nadchádzajúcich marcovo-aprílových prezidentských volieb pre tých, ktorí pôjdu voliť, nezabúdajme na to, ako sa jednotliví politici (kandidáti na prezidenta SR), správali v tých ťažkých covid-rokoch (pretože my vieme, že tomu Koniec zo strany Globalistov – ešte NIE JE!!).

  Skúsme si vybaviť i slová Pelegrínyho, že keby bol on v danom (Matovičovskom) období pri moci, tak by mal už polovicu Slovákov, v rámci jeho hypnózy – zaočkovaných (sic!).

  Ďakujem za pochopenie a buďme, prosím – BDELÍ!

Pridajte komentár

*