Štúdia varuje, že deti liberálnych rodičov majú väčšie riziko rozvoja mentálneho ochorenia


Print Friendly, PDF & Email

Štúdia varuje, že deti liberálnych rodičov majú väčšie riziko rozvoja mentálneho ochorenia

(Sean Adl-Tabatabai, The People’s Voice) U detí, ktoré majú liberálnych rodičov, je podľa novej štúdie väčšia pravdepodobnosť, že budú trpieť vážnymi duševnými chorobami v porovnaní so zvyškom populácie.

Štúdia Institute for Family Studies-Gallup (Gallupov Inštitút pre štúdium rodiny) dospela k záveru, že „politická ideológia je jedným z najsilnejších prediktorov“ toho, aký štýl výchovy si rodičia osvoja. Neliberálni rodičia sú pritom spájaní s najlepšími výsledkami v oblasti duševného zdravia ich potomkov.

„Konzervatívni a veľmi konzervatívni rodičia si s najväčšou pravdepodobnosťou osvoja rodičovské praktiky spojené s dobrým duševným zdravím dospievajúcich detí,“ napísal autor štúdie Jonathan Rothwell, ktorý je aj hlavným ekonómom v Gallupovom inštitúte a členom Brookingsovho inštitútu.

Liberálni rodičia dosahujú najnižšie skóre, dokonca horšie ako veľmi liberálni rodičia, a to najmä preto, že je u nich najmenšia pravdepodobnosť, že budú úspešne dosahovať disciplínu u svojich detí.

Portál Washington Examiner k téme uvádza:

Konzervatívni rodičia majú vo vzťahoch so svojimi deťmi niekoľko kľúčových rozdielov, ktoré formujú výsledky duševného zdravia, vysvetlil Rothwell, vrátane schopnosti „efektívne vymáhať disciplínu u svojich detí a zároveň prejavovať náklonnosť a reagovať na ich potreby“.

Konzervatívne orientovaní rodičia majú tiež kvalitnejšie vzťahy so svojimi deťmi – vyznačujú sa menším počtom hádok, väčšou vrúcnosťou a pevnejším putom.

Politická ideológia je len jedným z prediktívnych faktorov zastrešených v závere štúdie, ktorá hovorí, že kvalitné vzťahy medzi deťmi a ich rodičmi sú najdôležitejším faktorom pri dosahovaní pozitívnych výsledkov v oblasti duševného zdravia.

Štúdia prichádza v čase, keď duševné zdravie dospievajúcich detí v priebehu posledného desaťročia prudko kleslo. Voľný pád sa okrem iných problémov vyznačuje aj zvýšeným počtom samovrážd, depresiou a úzkosťou detí.

Zatiaľ čo americké Centrum pre kontrolu a prevenciu chorôb (CDC) a Americká akadémia pediatrie ponúkli odporúčania ako napríklad lepšie financovanie psychiatrických služieb, štúdia uvádza, že riešenia CDC „takmer úplne ignorujú najdôležitejší známy faktor duševného zdravia mládeže, ktorým sú vzťahy medzi rodičmi a deťmi“.

Najlepšie výsledky v oblasti duševného zdravia pochádzajú z „vrelého, vnímavého a pravidlami viazaného, ​​disciplinovaného vzťahu rodiča a dieťaťa,“ povedal Rothwell. Tento štýl je inak známy aj ako „autoritatívny“.

Ako vyliečiť štítnu žľazu

Autoritatívny štýl však môže byť aj negatívny, ak sa vyznačuje tým, že je „chladný alebo drsný“, prípadne „povoľný“, ktorému chýba správna disciplína.

„Nezdá sa, že by socioekonomický status určoval úspešný rodičovský štýl. Toto zistenie môže byť šokujúce pre mnohých vysoko vzdelaných a vysoko príjmových rodičov, ktorí doteraz verili, že socioekonomický status určuje všetko dobré v živote,“ pokračoval ekonóm a dodal:

„Finančný príjem nedokáže kúpiť lepšie rodičovstvo a ani viac vzdelaní rodičia nedosahujú lepšie skóre.“

Štúdia skúmala aj vplyv rasy a etnika na štýl rodičovstva a kvalitu vzťahu medzi rodičom a dieťaťom, pričom medzi demografickými skupinami neboli žiadne významné rozdiely.

Faktory vplývajúce na duševné zdravie iné ako politická ideológia zahŕňali aj názory na manželstvo. Tí, ktorí veria, že manželstvo nie je zastaraná inštitúcia a myslia si, že zlepšuje kvalitu vzťahu prostredníctvom záväzku, mali pozitívnejšie rodičovské štýly.

Tento svetonázor sa prenáša na manželov, kde tí, ktorí majú lepšie vzťahy so svojimi partnermi, majú zároveň väčšiu pravdepodobnosť, že budú mať efektívne rodičovské praktiky.

„Popredné organizácie verejného zdravia nevyvíjajú žiadne úsilie, aby informovali rodičov o tom, čo funguje na prevenciu depresie, úzkosti alebo problémov so správaním u dospievajúcich,“ povedal Rothwell.

„Pokiaľ ide o duševné zdravie tínedžerov, panuje domnienka, že lekári sú jediní ľudia, ktorí môžu zabrániť chorobe alebo pomôcť, ak sa vyskytne – často pomocou liekov na predpis.

Rodičia sú prezentovaní ako bezmocní a odsúvaní na vedľajšiu koľaj, hoci sociológia ukazuje, že ich činy, úsudky a vzťahy sú kľúčom k duševnému zdraviu ich dospievajúcich detí,“ uzavrel Rothwell.

Štúdia bola vykonaná prieskumom 6 643 rodičov, z ktorých 2 956 žilo s adolescentom, ako aj 1 580 dospievajúcich. Účastníci boli dopytovaní na duševné zdravie a návštevy lekára, ako aj na štýly rodičovstva, kvalitu vzťahov, osobnostné črty a názory na inštitúciu manželstva. Výskumníci sa ich pýtali aj na používanie sociálnych sietí.

Ako znížiť cholesterol a vyčistiť cievy

Autor: Sean Adl-Tabatabai, Zdroj: thepeoplesvoice.tv, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. To chápu. Mít rodiče podporující agendu Green Deal nebo LGBT, tak se z nich taky zblázním.

  • Liberalizmus nie je ideologia ako sa nám tu snažia podsúvať. Liberalizmus je to čo nás posúva vpred , mali by ste tu doteraz feudalizmus.

   • Lenže dnešný liberalizmus už s pôvodným nemá veľa spoločného. Dnes by sa liberalizmu lepšie hodil názov fanatický fašizmus intelektovo zaostalých sektárov.

    • Miroslav Čižmár

     Liberálna demokracia zahŕňa tri základné ideológie. Sú to socializmus, kapitalizmus a nacionalizmus. Tvoria trojuholník, jedna ideológia nemôže existovať bez druhej a tretej. Ideológie sú ideové technológie, ideové stroje.

     Protikladom liberálnej demokracie je totalitný systém, ktorý pozná tri radikálne ideológie. Komunizmus vojensky zvíťazil nad fašizmom a nacizmom, preto sa fašizmus musí skrývať pod maskou liberalizmu. Nemá však nič spoločné s liberálnou demokraciou.

     • Galaxia andromeda

      Ziadna liberalna demokracia neexisruje je to slovny konstrukt pre hlupakov libetalna demokracia je slovny konstrukt a znamena ze je to demokracia ktora vyhovuje liberalom. Takisto mozem napisat ze fasisticka demokracia demokracia je vlada ludu ak su liberali vyhovuje im ak su fasisti vyhovuje im. Otazka znie inak ak kameavnaky nazor 99 percent ludu a 51 percent ludu je ten orvy lud demokratickejsi???
      Prestante ohlupovat ludi s liberalnou demokraciou nic take neexistuje!!!

    • Redakcia – súhlas – prvým liberálom sa stal otrok – gladiátor – ktorý porazil svojho súpera tak famóznym spôsobom, že si získal sympatie davu, ktorý rozhodol o jeho oslobodení, pretože cisár potreboval sympatie davu, aby mohol prežiť a vládnuť ďalej.

     Dnes sa nemôže nikto oslobodiť od osieracích židomédií – ktoré inak – a to je pravda – že židia – ako biele kone NADŽIDOV – naozaj nevlastnia médiá, pretože Rotschieldovci, ktorí vlastnia médiá – stoja nad judaizmom – ignorujú ho ako ovládač sekty židov, ktorá ovláda to ostatné, ako VIDITELNÁ periféria moci – terč s podielom na moci – toho neviditeľného riadenia – ktoré keby viditelné bolo – už by bolo dávno ZNIČENÉ!!!

     Čiže – dnes sme v situ, keď mnohí konceptuálne pochopili, ako to funguje. A preto funguje aj to maskovanie – tie mimikry! Aj to viditelné riadenie – mediálne zdroje, vzdelávací systém, náboženstvo, atď., sa snažia schovať za niečo „Čo bolo prvé – či sliepka, či vajce?“

     No a zároveň tu vzniká niečo ako pseudo svetonázor – Pjakin to nazval ako forsírovanie toho už vybudovaného sveto-názoru, že človek neprijíma tie informácie, ktoré odporujú jeho komfortnej zóne. Normálne sa to volá VYBERAVOSŤ informácií – eklektizmus. A to by som prirovnal k situ, keď si pes naháňa vlastný chvost. Čiže – pokiaľ sa nezbavíme tohto eklektizmu – nedostaneme sa k informáciám, ktoré by nás mohli posunúť bližšie k pravde.
     O tom kľúčové dokumenty

     Yuri Bezmenov o úloze intelektuálů z hlediska tajných služeb
     Byvaly agent KGB Yuri Bezmenov, ktery mel na starosti propagandu, utekl v 70. letech minuleho stoleti na Zapad, kde byl sokovan mylnymi marxistickymi a neomarxistickymi predstavami casti americke verejnosti, a i proto zacal byt aktivnim antikomunistou pod jmenem Thomas Schuman, publikoval radu knih a prednasel o nebezpeci, ktere ceka americky narod, pokud libive znejici marxisticke teze nezavrhne.
     Bezmenov upozornoval, ze marxisticka indoktrinace americkeho studentstva a akademicke sfery prinese v konecnem dusledku totalitni rezim podobny tomu, jaky panoval v SSSR, a ze moderni levicove ideologie jsou pouze nastrojem moci. Bezmenov zemrel za podivnych okolnosti v roce 1993.
     https://www.mojevideo.sk/video/2db31/yuri_bezmenov_o_uloze_intelektual_z_hlediska_tajnych_sluzeb.html

     Evropa: Poslední bitva 4/10 – Judea vyhlašuje válku Německu | Europa: The Last Battle – Judea Declares War on Germany
     https://odysee.com/@rozsirenevedomi:9/europathelastbattle4cz:6?lid=e5deaccb04c62e9c6df714f969682d29f4a7c9e9

    • Môžete mi prosím objasniť čo má spoločne ideológia ktorá podporuje ľudskú rozmanitosť s fašizmom ktorý naopak tu ľudskú individualitu potláča? V článku nebol uvedený jediný dôveryhodný zdroj cize pochybujem že táto pseudoštúdia niekdy v realite vyšla, mimochodom nebol uvedený ani jeden dôvod prečo by mali “údajne” byt deti liberálnych rodicov zaostalejšie a práve je to naopak podľa štúdie ktorú publikoval akademicky časopis BMJ Global Health sú deti ktoré vychovávajú rodiča rovnakého pohlavia sú šťastnejšie a logicky aj tolerantnejsie. Kazdopadne ešte k tomu liberálnemu fašizmu odporučil by som si urobiť poriadok s pojmami a dojmami a skúsim vám to uľahčíť tým že vam tu napíšem definície týchto dvoch rozličných ideológii.
     Liberalizmus – zhovievavosť, zmierlivosť, tolerancia voči iným názorom či ideológiám
     Nemecky nacizmus alebo Taliansky fašizmus – ideológia založená na extrémom rasizme silnom ( až chorobnom nacionalizme) , utláčaní ľudských práv a základných slobôd. Ešte by som sa chcel opýtať či redakcia tým očividným nezmyslom ktoré píše aj verí alebo to robia lebo nemajú na výber čo sa týka zamestnania- ved doba je ťažká však 😀. Skoda že terajšia vláda zakazuje relevantne media ktoré spoločnosti aj niečo prinesú ale média vášho typu bobuzial nie. Niekdy mám pocit že v tejto krajine je všetko naopak.
     Prajem príjemný deň

     • Ste nepochopili podstatu. Dnešní „liberáli“ nie sú liberáli, ale fašisti. Názvom „liberáli“ sa len označujú, aby ostatných zmiatli. Ako vlk v ovčom rúchu. Ich skutky sú však typické pre fašistov. Ako sa aj zvykne hovoriť – strom poznáte podľa ovocia (nie podľa názvu alebo nejakých nálepiek).

      Alebo ešte inak povedané – ak sa vy do motorov áut vôbec nerozumiete, no dáte si vytlačiť vizitky s názvom vášho zamestnania „automechanik“, to z vás ešte automechanika nerobí. Tiež to neznamená, že motorom áut začnete zrazu rozumieť, lebo ste sa tak na vizitke nazvali. Rovnako z fašistu sa nestane liberál, ak sa tak nazve.

 2. mariankosnac

  A potom že prečo dnes tolko detí trpí mentálnymi chorobami. A liberáli z toho vinia pandémiu covid-19, putina, smartfóny, sociálne siete, internetové dezinformácie a nakoniec to hodia na klimatické zmeny.

  • Lebo deti ešte neobjavili BOROVIČKU! Takto! Ja som vážne vychovaný na alkohole – na orešanskom víne! Lenže u nás to nikdy nebol chlast – to bolo rituálne víno! A zároveň to nebolo až tak rituálne, aby to bolo prijímanie – ako satanizmus – krv Krista! Víno je Boží dar, ktorí patrí každému! Všetci za – NAŠÍM – stolom vždy jedli a pili to isté – to bola naša – nie komunistická – rovnosť.

 3. Mnohí súčasný politici opozície sú toho zrkadlom. To čo robí nedemokraticky opozícia je psychiatria. Fakty jasne ukazujú pravdu, ale libtardi ju nechcú vidieť.

 4. Treba rozlišovať 20 , 30 , 40, 50 a 60+ liberálov.
  Čím starší liberál tým nie vymytejší ale väčší kripel, vychcanec a podliak. Čím je liberál mladší tým ľahšie prešiel ohlupovacou kúrou bez rozmýšľania a myslí si, že zjedol všetku múdrosť sveta keď pozná všetkých liberálnych politikov od 89 a keď prečítal heriho potra a pána prsteňov. A všetkých ktorí ten odpad nečítali nepovažuje za ľudí, za seberovných. Duzrindu o 45 rokov staršieho nazýva „Mikuláš“ a tiež pozná idoly – Lasicu, Sveráka či horkýže slíže a milión ďalších debilín….
  A samozrejme sa raz od svojich sukmenovcov dozvie o „Pohode“ – o tom úžasnom festivale kde je taká sloboda možnosť realizácie že až.
  A keď má dieťa tak to dieťa je v jeho rukách vlastne rukojemník. Taký je dnešný mladý liberál.

  • Israismael

   Kľudne ich môžeme nazvať satanove deti(liberalne a progresívne deti)…Toto sú ľudia ,ktorí sú chytení do pasce tohto sveta ,z ktorej bude len veľmi ťažké oslobodenie…Je to pasca ,ktorá keď na nich spadne a sklapne ,tak to bude strašne bolieť,ale
   že smrteľne bolieť ..A čas sa blíži ..Všetko to čo bolo predpovedane sa už chystá na ľudstvo,je to všetko na ceste …Vybrakovane ľudské duše budú bez šance ,tam žiadny chytrý rozum nepomôže ,keď príde Deň D…A keď bude po všetkom,po všetkej tej Veľkej očiste ,potom začne nový svet ,bez zavádzajúcich duši a temných duši ..Čas sa naozaj blíži ..To už musí cítiť každý ,kto má v sebe aký taký cit a nespí tvrdým pozemským spánkom…

   • Jasné, že sú chytení do pasce – niekto ich „vyzdvihol“ akoby o úroveň vyššie nad bežnou neliberálnou populáciou – teda skôr vytrhol z pravej reality a tiež z reality, ktorou spoločnosť žije nech už je tá realita a spoločnosť akákoľvek. Jednoducho dal ich do ohrady s nejakými hračkami s čačkami a nahúkal im do hláv, že všetko okolo tej ohrady je neprijatelské a neľudské. V ohrade majú zatiaľ smrádek ale teplúčko… zatiaľ.
    Najväčšia sranda je v tom, že práve oni sú tým nástrojom na likvidáciu s rozvrat Západu, ktorý nieže milujú ale nič iné než Západ nepoznajú… jednoducho idioti na druhú… strieľajúci si nie do vlastnej nohy ale do všetkých 4 roch končatín.
    Západ – západný projekt fungujúci na fašizme musel byť tiež vybudovaný a udržiavaný populáciou, ktorá má niečo v hlave a v rukách ale títo infantilní liberáli ten Západ rozfrckaju na ultimum..ale šak nech… škoda ho nebude… ale nanič je, že ich smrad z ohrady zamoruje aj východnú Európu a Rusko.

    • Israismael

     Veru Achnaton, nakoniec je to tak ako písal Abdrushin Imanuel ze temno sa samo v sebe požerie, zrúti a zničí.. Áno liberálne ohlupení ľudía budú tým nástrojom rozpadu tohto ničomneho bezbozneho liberálneho sveta západu..Preto ak by sa príliš mnoho ľudí v roku 2024 chystalo zo Slovenska na západ, tak nech si idú svojou cestou.. Osud by ich hnal iba tam kde bude najväčšia skaza, rozpad a skripot zubami.. A možno aj 200m vysoka vlna cunami na ostrovoch…To všetko je len osud, a kto chce kam nebranme im tam!

  • mariankosnac

   Hmm Pán prsteňov, Hobit, fajne filmíky. To mi pripomenulo ako raz liberáli plánovali na výškovú budovu v Moskve nainštalovať Sauronove oko, našťastie to bolo včas zatrhnuté. ,,Je to démonický symbol, který přinese městu zkázu“

   https://echo24.cz/a/wnjGf/sauronovo-oko-prinese-moskve-zkazu-pravoslavni-ho-zakazali

 5. Mierne od témy:
  vojna NATO/RUSKO – Ukrajina

  Môžeme si len tipnúť, ako sa vysporiada súčasná vláda SR, ako loajálny člen NATO, keď dostane premiér + minister obrany SR – pokyn od Stoltenberga z NATO (s ktorým sa bude Fico osobne rozprávať zajtra v Bruseli), čo sa týka štartov stíhačiek F-16 zo slovenských vojenských letísk (+ z Polska a Rumunska) na UA proti Rusku.

  Takýmto perfídnym spôsobom nás USA/NATO pomerne ľahko môže zatiahnúť do vojny proti Rusom.

  P.S. 1 – Dnes v rámci prijatia ruského veľvyslanca Igora Bratčikova u Blahu v NR SR, bola tiež o tom reč + vážne varovanie!

  Viď odkazy:

  https://www.hlavnydennik.sk/2023/12/13/dalsie-ruske-varovanie-pozor-na-stihacky-adresovane-aj-slovensku

  P.S. 2 – Rusi „potichu“ (bez mediálneho šumu) ostreľujú Odesu + Kyjev, kde „vybúchali“ aj niekoľkých dôstojníkov NATO – viď odkaz nižšie.

  https://www.hlavnydennik.sk/2023/12/13/rusi-treti-den-masovo-ostreluju-ukrajinu-zasiahli-aj-dostojnikov-z-nato

 6. Objavili Ameriku sprostý aj deti sprosté😆

 7. Nikdy som nebola liberál. A predsa ma zlikvidovali. Ohováranie a klamstvá likvidujú deti rodičov. Závisť klamstvo a zlomyseľnosť a ľahostajnosť. To likviduje.

  • Zem poslednom čase prestavuje jeden veľký močiar – bažinu z ktorej nevyjde čistý ani Pán Boh. Očista planéty Zem je už blízko a temní si už môžu strihať meter – tak ako mazáci na vojne.
   Mazákov čakal väčšinou civil ale temných čaká definitívny koniec.

 8. Co je toto, neví někdo, už to tady bylo zmíněno, teď tam visí „PREPARE FOR PHASE 1. BLACKOUT“ viz: qofficial.net/en-eur/password
  +
  +
  !! K FUC*KCÍNÁM !!
  + A že tohle nikoho nepřekvapí, to je a bylo jasné hned, všude:
  https://hrdinovesteckou.cz/files/1_4664.jpg
  + šajzr čelí žalobám poté, co nezveřejnil přítomnost toxických fragmentů „DNA ve vakcínách“
  msn.com/en-us/news/us/lawyer-pfizer-covid-related-lawsuits-allege-willful-misconduct/ar-AA1l0rjz
  + První „samoamplifikační vakcína“ na světě schválena v Japonsku i přes nedostatek údajů o bezpečnosti!
  theepochtimes.com/article/japan-approves-worlds-first-self-amplifying-mrna-covid-19-vaccine-without-published-efficacy-or-safety-data-5543801
  + Novozélandské úřady vyhrožují a zatýkají poté, co whistleblower zveřejnil údaje spojující “ vakcíny“ s nadměrnou úmrtností (56letý Barry Young, byl zatčen poté, co úřady uvedly, že se nezákonně dostal k údajům o „vakcíně“ patřící novozélandské vládě a sdílel je na internetu..):
  revolver.news/2023/12/warning-if-youre-hosting-nz-whistleblower-data-on-your-server-youre-at-risk-of-losing-everything/
  + Odborníci varují, že lidé, kteří se nechali „očkovat vakcínou COVID“, nyní vykazují velké změny osobnosti v důsledku neurologického poškození způsobeného vakcínou:
  expose-news.com/2023/12/02/covid-vaccination-is-changing-personalities/
  +
  +
  Aby azrael údajně „pomohl minimalizovat počet civilních obětí“ v Gaze, nasadili zbraň s umělou inteligencí, nazývanou „Evangelium“, která údajně využívá roboty k rychlému výběru vojenských cílů v Gaze. Tenhle systém umělé inteligence ve skutečnosti vytvořil na palestinském území „továrnu na vraždy“!
  news.antiwar.com/2023/12/01/israeli-ai-assassination-factory-plays-central-role-in-the-gaza-war/

 9. Péter Szijjártó: Za zavřenými dveřmi je většina členů EU proti vstupu Ukrajiny do EU

  https://aktax.cz/peter-szijjarto-za-zavrenymi-dvermi-je-vetsina-clenu-eu-proti-vstupu-ukrajiny-do-eu/

 10. Maďarští řidiči kamionů se připojili k blokádám proti Ukrajině

  https://aktax.cz/madarsti-ridici-kamionu-se-pripojili-k-blokadam-proti-ukrajine/

 11. I toto je určitá forma súčasného liberalizmu. Pomerne agresívne presadzovanie sektárskej komunity: LGBT v konzervatívnej (kresťanskej) spoločnosti.

  P.S: 1 – Keď sa mi dostane pred očí nejaký článok na tému tých rôznych transgender, vždy mi dá veľa psychickej námahy, ako sa mám pozerať na takého človeka, či ako na pôvodnú ženu – s vagínou, alebo na chlapa s penisom, alebo, čo je ešte horšie – na ženu s penisom, alebo chlapa s vagínou. Jednoducho – mám z toho v hlave chaos a úprimne povedané – radšej články tohto druhu – mentálne eliminujem.

  ALE ! Práve dnes som náhodou v diskusii na alternatíve objavila správu, akú úžasnú poctu vo forme – ocenenia: „Žena s odvahou”, dostal(a) – (a zas mám s tým pohlavím problém) priamo od USA – veľvyslanca na Slovensku – Ranu a to – za podporu LGBT komunity na Slovensku.

  Jedná sa o mužo-ženu (pozn.: takto si to musím zjednodušiť) pod menom: Zara Kromková (alebo predtým možno: Zoro Kromko).

  Tak, a mne neostáva nič iné, len jemu-jej popriať veľa psychickej i fyzickej pohody a veľa šťastia v živote!

  Viď a čítaj odkaz nižšie:
  https://uploads.disquscdn.com/images/3ad5ccc1aac656b92d19df830059b4f2d571f510d82c408d6dd52939bab5452a.jpg

  P.S: 2 – Čisto hypoteticky: Keby Zarka zbalila v nočnom bare nejakého chlapa, že idú si spolu zasexovať – ďalej už túto úvahu radšej nebudem rozvádzať..

  To len na margo témy: liberalizmus – dnes.
  A už vôbec nehovoriac o možnosti v tzv. Západnej kultúre – adopcie detí do týchto – akože – trans-rodín.

  • Dovolím si ešte nadviazať na môj koment vyššie:

   A potom sú tu ešte ľudia – pejoratívne povedané: „vychcanci“, ktorí sa stanú tzv. liberálmi z čistej politickej, mocenskej, finančnej, sexuálnej vypočítavosti, lebo tam to viac – „sype“ (cez vládne fondy, neziskovky, z EÚ, USA..)

   O takomto človeku v dnešnom videu, spravil pomerne detailnú psychologickú sondu do hĺbky jeho zapredanej a hnijúcej dušičky – Zoroslav Kollár.
   A tým – duchovne chudobným človiečikom – parazitom – nie je nik iný, ako dnes toľko pretraktovaný agent USA: Danielito Lipšic (Lipstein), za ktorého liberálni voliči spolu s ich poslancami z PS, SaS, dnes „bojujú“ v parlamente, ako i na námestiach, proti zrušeniu – jeho, ako i ÚŠP-Gestapo.

   Odkaz: https://www.youtube.com/watch?v=G5wquMWFBbw&t=597s (10:min)

   • Tak o tom je iné symbolikum – tzv. fajčiari fajok – fajčiari fajok – Kotlár! Tak z toho sa ešte ojebeš! Alebo poučíš! – ide to fakt židohlboko!

Pridajte komentár

*