Určite choďte voliť v eurovoľbách a pomôžte odstaviť vlastizradných progresívnych fašistov, ktorí už 6 mesiacov nerobia nič iné, len v Bruseli šíria lži a kydajú na Slovensko, aby nám zastavili eurofondy!

100 miliónov ľudí cvičilo tieto cvičenia do roku 1999. Kam sa podeli?


Print Friendly, PDF & Email

100 miliónov ľudí cvičilo tieto cvičenia do roku 1999. Kde sa podeli dnes?

Ak ste boli niekedy v Číne, pravdepodobne ste videli, že ľudia si na verejnosti, väčšinou v parkoch, užívajú rôzne formy čchi-kungových cvičení. Existovala jedna forma „čchi-kungu“, ktorá sa stávala čoraz populárnejšou.

Nespočetné množstvo ľudí všetkých spoločenských vrstiev, všetkých vekových kategórií, sa každé ráno stretlo kvôli tomu, aby vykonávali tieto jemné, pomalým pohybom vykonávané cvičenia.

Tieto cvičenia sa robili pred odchodom do práce alebo do školy a trvali jednu, až dve hodiny. Čo bolo toto harmonické čchi-kung cvičenie?

Prečo ľudí tak veľmi priťahovalo? A prečo všetci ľudia, ktorí cvičili toto cvičenie, postupne „mizli“ od polovice roka 1999?

Počiatky čchi-kungu v Číne siahajú do ďalekej minulosti. Ľudí priťahuje kvôli jeho pozitívnym účinkom na zdravie. Čchi-kung je systém čínskych meditatívnych cvičení a má veľa druhov.

V Číne však existuje aj viacero nepravých čchi-kung zostáv cvičení, ktoré sa vzdialili tým originálnym. To viedlo k veľkému sklamaniu obyvateľstva a k vzniku nedôvery v čchi-kung.

Mnohí takzvaní „čchi-kung majstri“ by chceli ľudí okradnúť. V roku 1992 sa však objavila jedna forma čhi-kungu, o ktorej dovtedy nikto nepočul.

Toto cvičenie bolo úplne bezplatné a ľudí inšpirovalo k tomu, aby zlepšovali samých seba a svoje zdravie z vlastných vnútorných zdrojov. Číňania to označili za pravú formu čchi-kungu.

Falun Gong, označovaný od 90. rokov aj domácim názvom ako falun-dafa, zaviedol majster Li Hongzhi. Ľudia po celej Číne hovorili svojim priateľom a rodine, aby cvičili túto formu čchi-kungu, pretože to bola skutočná veľká vec, ktorá stála za to.

Mnohí ľudia, ktorí sa oddali Falun Gong, podávali správy o tom, že sa im zlepšil duševný aj telesný stav. Hovorili o zázračnom vyliečení z chorôb, s ktorými si nevedeli poradiť ani lekári, ani nemocnice.

Jedna žena, ktorá praktizovala Falun Gong vo Wuhane, v správe Minghui (Minghui je dobrovoľná organizácia, ktorá sa venuje správam o komunite Falun Gong po celom svete. Sústreďuje sa na správy z Číny. Viac ako desať rokov vydavatelia Minghui dostávali z celej krajiny stovky správ z prvej ruky.), spomínala zmeny, ktoré sa u nej začali prejavovať po tom, ako začala cvičiť Falun Gong v apríli 1993.

„Za menej než rok všetky moje choroby zmizli, všetky migrény, stŕpnuté rameno, kolitída, bronchitída, problémy s obličkami… Bola som úplne zdravá!“

Ďalší zo stúpencov Falun Gong, ktorý sa zúčastňoval prednášok majstra Li v meste Lingyuan, v provincii Liaoning, v roku 1994, napísal: „Počas sedemdňovej série lekcií zažili mnohí zo študentov zázračné zotavenia z chorôb.

To bol tiež príklad ženy s rakovinou prsníka v druhej fáze, muža, ktorého nohy boli zranené pri nehode na bicykli, ženy, ktorá bola dlhé roky pripútaná na lôžko, študentky s chronickou bronchiektáziou a ženy, ktorá bola napoly paralyzovaná.“

Pretože sa všetko zdalo byť zázračné, muž, ktorý praktikoval Falun Gong a zúčastnil sa piateho seminára Falun Gong majstra Li v obci Wuhan v provincii Hubei, v októbri 1993 poznamenal: „Náš učiteľ je živý Budha!“

V roku 1993 získal majster Li Hongzhi všetky najvyššia ocenenia Expo orientálneho zdravia v Pekingu, ako sú „Cena za vedecký prelom“ a „Špeciálna cena zo zlata“.

Bol mu tiež udelený titul „Najobľúbenejší čchi-kung majster“. „Falun Dafa bola tiež uznaná za školu „Star čchi-kung“.

Ľudia boli z tohto cvičenia priam nadšení nielen kvôli jeho meditačným účinkom, ale aj kvôli jeho prvkom, ktoré ľudí učili morálke. Tento morálny komponent je možné zhrnúť do troch slov – pravda, súcit, tolerancia.

Ľudia, ktorí mávali zlú náladu, sa dokázali ukľudniť a stali sa tolerantnejšími. Tí, ktorí mali  napäté vzťahy so svojimi partnermi alebo rodinnými príslušníkmi, dokázali dosiahnuť, že ich domáce prostredie sa zharmonizovalo.

Študenti a zamestnanci sa dokázali lepšie sústrediť na štúdium a prácu. Títo ľudia dostali inšpiráciu a motiváciu, aby sa správali podľa vyšších morálnych noriem.

Čínske štátne médiá podávali správy o účinkoch Falun Gong a počet ľudí, korí ho praktizovali odhadovali v roku 1999 na približne 100 miliónov ľudí.

Táto disciplína zosúladenia mysle a tela sa šírila ústnym podaním a praktizovali ju dokonca  aj vysokí predstavitelia čínskeho režimu.

Všetko sa zmenilo vtedy, keď bývalý vodca strany Jiang Zemin začal vnímať popularitu Falun Gongu ako hrozbu voči totalitnej vláde režimu.

Diktátor Jiang nariadil bezpečnostným jednotkám režimu, aby „odstránili“ túto prax, cvičenie a jeho myslenie.

Stop Candida

Obratom bola spustená dezinformačná kampaň, do ktorej bola nasadená celá štátna mediálnu aparatúra Číny vo svojej plnej sile. Cieľom bolo úplne otočiť verejnú mienku proti Falun Gongu.

„Zničte ich dobré meno, reputáciu, zničte ich finančne, doveďte ich na mizinu a zničte ich fyzicky,“ to bol pokyn Jianga, ktorý vydal Ministerstvu verejnej bezpečnosti a polícii.

100 miliónov ľudí cvičilo tieto cvičenia do roku 1999. Kde sa podeli dnes?

Obr.: Ľudia, ktorí praktizovali Falun Gong boli pravidelne a neustále zatíkaní a uväzňovaní   

Nová forma genocídy

Keď začala táto genocídna kampaň, po celej Číne sa rozšíril teror. Nikto nemal odvahu ani spomenúť slová „Falun Gong“ alebo „pravda-súcit-tolerancia“. Ak by tak urobil, riskoval by zatknutie, mučenie a dokonca aj smrť rukami čínskej polície.

Čínsky, silne cenzurovaný telekomunikačný priemysel a internet dokáže zachytiť hociktoré z týchto slov a polícia začne okamžite pátrať po používateľovi.

Keďže situácia sa takto zvrtla, 100 miliónov ľudí, ktorí praktizovali Falun Gong a užívali si tieto meditatívne cvičenia v parkoch po celej krajine, to už viac robiť nemohli.

Diktátor Jiang zriadil aj nelegálnu organizáciu známu ako „Kancelária 610“, ktorá dohliada na prenasledovanie stúpencov Falun Gong a zaoberá sa výlučne ich prenasledovaním.

Na financovanie prenasledovania využívajú národné zdroje z hrubého domáceho produktu, ale aj zahraničné investície.

Podľa správy Domu slobody (The Freedom House):

„Odhadovaný ročný rozpočet pre všetky pobočky Kancelárie 610 predstavuje sumu 879 miliónov juanov, čo je v prepočte asi 135 miliónov amerických dolárov.“

Ešte šokujúcejšie je, že Čínska komunistická strana používa nespočetné množstvo stúpencov Falun Gongu, ktorí žijú vo väzniciach ako orgánový fond.

Stúpencom sa odoberá krv a sú vedení v katalógoch. 21. júna 2016 sa správou uverejnenou v časopise The Epoch Times odhalilo, že práve Jiang Zemin bol tým, kto nariadil odber orgánov stúpencov Falun Gong.

Bai Shuzhong, bývalý minister zdravotníctva Odboru všeobecnej logistiky Národnooslobodzovacej armády, uviedol:

„V tom čase bol predsedom vlády Jiang. Bol vydaný príkaz, aby sa to robilo, aby sa vykonávala transplantácia orgánov.“

100 miliónov ľudí cvičilo tieto cvičenia do roku 1999. Kde sa podeli dnes?

Zdroj: Správa o dodržiavaní ľudských práv Minghui

Kedykoľvek niekto letí do Číny na transplantáciu orgánu, neuvedomuje si, že sa stane spolupáchateľom vraždy. Krv stúpenca Falun Gong bola totiž spárovaná s tou jeho a tento človek bude zavraždený na požiadanie.

Ešte sa čudujete, prečo vie Čína garantovať dodanie spárovaného orgánu, so zhodnou krvnou skupinou v priebehu niekoľkých dní? Keď na celom svete čakanie na orgán trvá niekedy až niekoľko rokov? Toto je ten dôvod.

Po rozsiahlom vyšetrovaní Čínskeho syndikátu pre odber orgánov, bývalý kanadský štátny minister pre Áziu a Tichomorie, Hon. David Kilgour, JD potvrdil, že „sme dospeli k poľutovaniahodnému záveru, že tieto obvinenia sú pravdivé“.

Ethan Gutmann, investigatívny novinár to označil za „novú formu genocídy“.

100 miliónov ľudí cvičilo tieto cvičenia do roku 1999. Kde sa podeli dnes?

Obr.: Stovky praktizujúcich priaznivcov Falun Gongu držia v rukách zapálené sviečky pred čínskym konzulátom v New Yorku dňa 16. júla 2017. Prenasledovanie, ktoré teraz vstúpilo do 18. roku svojho trvania, začalo 20. júla 1999.

Tak, ako sa postupne šírili informácie o živej zbierke orgánov, ktorú udržiava štát s komunistickým režimom ako sankciu voči určitej skupine svojho národa, ľudia na celom svete podpisujú petície, ktorými chcú vyzvať svoje vlády, aby sa postavili proti čínskemu režimu.

Petíciami žiadajú vlády svojich krajín, aby vyzvali vládu Číny k okamžitému prepusteniu všetkých stúpencov, cvičencov praktizujúcich Falun Gong a okamžitému zastaveniu prenasledovania Falun Gong.

Prírodná liečba osteoartritídy

Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

  1. Alena Polláková

    Dobrý den zajímalo by mi o jak cvičení se jedná.Děkuji

Pridajte komentár

*