Vo svete prebieha veľké otváranie podnikov a nič ho nedokáže zastaviť!


Print Friendly, PDF & Email

Vo svete prebieha veľké otváranie podnikov a nič ho nedokáže zastaviť!

A nie, z televíznych obrazoviek ani z médií hlavného prúdu sa o tom nedozviete. Celý svet je dnes svedkom najmasovejšieho prebudenia ľudí v histórii.

Cítite to aj vy? Občania aj celé národy, väčšie i menšie, sa začínajú búriť proti nelegálnym lockdownom. Napríklad, reštaurácie sa otvárajú po desiatkach tisícov navzdory nezákonným vyhláškam a dekrétom vlád o ich uzatvorení.

50000 reštaurácií v Taliansku otvorilo prevádzky

Ako sme pred zhruba dvoma týždňami písali v našom článku, v Taliansku sa proti vládnym nariadeniam vzbúrilo 50 tisíc reštaurácií, kaviarní a iných prevádzok podnikajúcich v gastronomickom odvetví.

Ľudia hromadne plnili podniky. A ak sa v nich náhodou zjavila polícia, hostia ju hromadne vypískali a doslova vyhnali von.

Väčší prejav občianskej neposlušnosti to už snáď ani byť nemohol.

Požiar vzdoru ľudí proti vládam sa šíri svetom

Masové vzdory ľudí proti svojim tyranským vládam sa v súčasnosti neobjavujú iba v Taliansku, ale aj v mnohých ďalších krajinách naprieč celým svetom.

Od doby, kedy si Taliani hrdinsky vzali späť moc nad svojimi životmi od utláčateľov v Ríme či Bruseli, sa vo svetových médiách začali objavovať správy s nasledovnými titulkami:

 • Corona-hoax: Ľudová revolúcia bola predurčená vypuknúť v Taliansku
 • Globálna revolúcia proti Veľkej podvod-démii začala
 • Kolaps kovidového podvodu: Taliani, choďte a dostaňte ich!

Táto globálna revolúcia proti zosnovateľom Veľkého kovidového podvodu bola predurčená, že vypukne v Taliansku po tom, ako bolo Miláno (a zvyšok severného Talianska) napadnutý bioteroristami, ktorí tam začiatkom roka 2020 spustili svoju biologickú zbraň s názvom PODVOD-19.

Pozrite si zaujímavý článok (v angličtine) s názvom: Veľká podvod-démia roku 2020 práve kolabuje…

Celý región Lobmardska bol snáď najviac zasiahnutým miestom sériou aktov bioterorizmu v celej svetovej histórii. Taliani to dnes už vedia a viac si to nenechajú.

Ľudia sa búria aj v iných krajinách

Mexiko je ďalšou krajinou, kde ľudia spojili svoje sily a postavili sa proti elite mocných, ako to uvádza článok s názvom Mexické reštaurácie sa pridali a navzdory vládnym nariadeniam otvorili reštaurácie.

Podobne je na tom aj Poľsko, Švajčiarsko, Izrael, Grécko, Kalifornia či dokonca africká Rwanda.

Stop Candida

Ľudia v týchto krajinách sa pripájajú k celosvetovému hnutiu, ktorého cieľom je vziať si moc nad svojimi životmi od zločinných politikov ničiacich živobytia späť do vlastných rúk.

Ľudia v Guatemale to minulý rok dotiahli na ešte vyššiu úroveň odporu, keď násilne zapálili budovu miestneho obecného úradu v reakcii na políciu, ktorá pokutovala a zatýkala ľudí pre otváranie podnikov navzdory vládnym nariadeniam.

Každý na planéte sa musí dopočuť o Veľkom otváraní!

V mnohých krajinách je spustenie akcie „Veľké otváranie“ naplánované na sobotu 30.1.2021.

Akokoľvek sú ľudia schopní na tejto udalosti participovať, či už lokálne alebo globálne, čím väčšia účasť bude, tým silnejší odkaz sa vyšle kriminálnikom, že od tohto času: „Sme otvorení!“

Záver

Ľudia sa všade začínajú prebúdzať do kovidového podvodu, ktorý ničí živobytia a osudy ľudí. Občania každého národa už vedia, že táto „plandémia“ pochováva ekonomiku.

Otcovia a matky naprieč planétou vedia, že bol proti nim rozpútaný falošný korona-hoaxový teror.

Kto v roku 2021 ešte stále netuší, že táto „Veľká korónová podvod-démia“ bola zorganizovaná a vykonaná temnou svetovou elitou snažiacou sa zaviesť agendu Veľkého resetu s cieľom zavedenia celosvetovej fašistickej diktatúry?

A že na dosiahnutie tohto cieľa sa používa globálna psychologická operácia HLÚPY-19, ktorá bola navrhnutá na masovú kontrolu mysle ľudí pre deštrukciu ich vlastného živobytia?

To sa však teraz zmení. Tento hanebný plán pre nastolenie „Nového svetového poriadku“ bude čoskoro rozdrvený a spálený pomocou akcie: #TheGreatReopening (#VeľkéOtváranie).

Buďte pri tom! Nenechajte si to ujsť!

Zahoďte okuliare a zlepšite si zrak

Zdroje: The Corbett Report, stateofthenation.co, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. Neustále predlžovanie núdzového stavu u nás je signálom, že vláda sa bojí, a preto používa vyhrážku 2-násobnými trestami počas núdzového stavu – he – o 2-násobnm doživotí sa mi môže len snívať, že. O TO VIAC JU TO BUDE BOLIEŤ! Slovensko je veľká tlaková nádoba – už len preto, že sme malá krajina, takže tu netrvá dlho niekoho donekonečna nasierať!

 2. Ďakujeme za preloženie ďalšieho dôležitého článku, za ďalšie „otváranie našich očí“.
  Teraz na webe Dr. Mercolu nabehol článok aj s videom:
  https://articles.mercola.com/sites/articles/archive/2021/01/31/covid-19-vaccine-gene-therapy.aspx
  How COVID-19 ‘Vaccines’ May Destroy the Lives of Millions
  Ako COVID-19 „vakcíny“ môžu zničiť životy miliónov

  Behom dňa to prečítam a vypočujem. Len mi je zle, že u nás začína vakcinácia dôchodcov napriek tomu, že každý už musí vedieť ako dôchodcovia z tejto vakcíny vo veľkom umierajú. Je mi z toho zle, že len a len peniaze sú dôležité, stratila sa úcta k starším…Nerozumiem, že prečo namiesto vakcíny sa nepodáva Ivermectin, D3 vitamín, zinok, vitamín C, selén. Naším starkým by sme mali zlepšiť stravu, naučiť ich cvičenia pre dôchodcov, dávať našim starkým lásku…
  Nejdem sa radšej ani ďalej rozpisovať…Ale hráme sa na veriacich, schovávame sa za chrbát pána Boha…Pomaly sa vrátime do stredoveku, za peniaze sa budú kupovať odpustky.
  A pochopiteľne by sa malo zakázať 5 G.

  • Karel Mlcousek

   Jenže na tom nikdo nevydělá. V tom je ten zakopaný PES.

  • Ludia v dejinach sa casto chovaju ako DOBYTOK Tam kde ich nazenu tam aj skoncia… Pandemia je pandemia-je to odpoved ZEME na jej postupne NICENIE. Tak sa nedivme ze odchadzaju najma starší z nas ( C vitaminom etc. to zial nevyriesime, musime vakcinovat)
   Seneca

  • eduard stulak

   velmi dobre a mudro povedane. Kazda veta od mudreho cloveka ma tesi na srdci.

  • Na Slovensku i v České republice probíhá zřejmě vládami domluvené třetí kolo testování vakcín, které farma mafie testují přímo na lidech ! Neměly čas testovat dost dlouhou dobu na dobrovolnících, toto testování probíhá normálně sedm až deset let ! Lidí o tom nejsou informováni. Takové testování vakcín je možné jen při stavu nouze, proto je neustále vyhlašován Nouzový stav !

 3. John Dorusinec

  Peruansky Sud odsudil Sorosa,Bill Gates a Rockefeller Rodiny,z rozsirenia virusu (natural news,com)

 4. Ľubomír

  Navrhujem VELKE OTVORENIE SLOVENSKA na 02.02.2021 alebo 12.02.2021 alebo 21.02.2021. Je cas aby sme sa SLOVENSKO prebralo. Spieva sa to aj v nasej krasnej hymne. Tak nebudme posra .. a nenicme sami seba kvoli zlocincom zo zahranicia a vlastizradnej vlade aj s prezidentkou.

  Rodicia taktiez vytvarajte komunity a vytvarajme „tlak“ na riaditelov skol ale aj na obce a mesta, ze mame toho dost a chceme otvorenie skol a skolok bez akychkolvek nezmyselnych opatreni. Ziadne ruska, ziadne testovanie ale len a len vzdelavanie!

  Zamestnanci firiem to iste, konecne sa spojme a prestanme chodit na testovanie. Nech su do casu kym zamestnavatelia nedostanu rozum podniky zavrete.

  Ukazme vsetkym, kde je skutocna sila!

 5. MasrNasrat at

  Plne podporujem všetkých ľudí ktorí sa nenechajú ovládať hnusom ako je covid podvod, ale mám veľkú obavu , že na ľudí vypustia este väčšie svinstvo ako je covid.

  • Vsetko je mozne a prave preto treba cim skor zastavit tychto psychopatickych samozvanych vladcov sveta. Snad nic horsie nevypustia.

   • Na poslednom fóre v Davose „vypúšťateľ“ 1. vlny nebol spokojný s výsledkom, preto nariadil 2. vlnu do vybratých lokalít. Jeho hovorca sa vyjadril, že ak to bude nutné je pripravený aj 3. a 4. mutant na ktoré vakcinácia nepomôže natoľko sú odlišné.

  • aj ja, a preto rusko nenosim, no ked niekto chce, nech si ho da aj na spirometrii

 6. Presne tak,venovat sa treba chorym a nie idiotizovat zdravych

 7. Jiří Landa

  Tak jó, jestli je tento článek zcela pravdivý, tak stačí si jenom počkat jaký dopad toto hrdinné chování italských občanů bude mít za důsledek a podle toho se chovat.

 8. Ad „Vakcína je sloboda!“

  V copywritingu /reklamný text, PR, manipulácia/ je najfrekventovanejším slovom – tvorí až 80% motivácií – SLOBODA, FREEDOM! Je to veľmi abstraktný a individuálny pojem – každý si ho vykladá po svojom! A teda – každému môžete sľúbiť to jeho – tp jeho „slobodu“. Preto sa dnešní fašisti volajú „liberáli“. Existuje aforizmus, že „Najviac nás zotročujú tí, ktorí sa tvária, že bojujú za našu slobodu!“ Ozaj len debil nevníma podmienenosť slobody nejakou vakcináciou!

  Peniaze sú „sloboda“ a zotročujú nás.
  Drogy sú „sloboda“ – „úlet“ a zotročujú nás.
  Čipy sú „sloboda“ a zotročujú nás.
  Doklady, povolenia, legitimácie sú „sloboda“ a zotročujú nás.
  Plnenie si povinností sú „sloboda“ a zotročujú nás.
  Emancipácia je „sloboda“ a rozvracia rodiny a zotročuje nás.
  Equality – rovnakosť zamieňaná za rovnosť /tá nexistuje/ či rovnocennosť /tá neexistuje/ či rovnoprávnosť, je uniformita, zapadať, ísť s davom-prúdom, byť in, je „sloboda komfortnej“ zóny a zotročuje nás.

  Keď „Popol“ sľubuje „uvoľnenie“ – zotročuje nás! Vakcinácia nás zotročí úplne!
  Peniaze sú závislosť! Drogy sú závislosť! Vakcína, ktorá zmení naše zdravie na zdravie kontrolované inými je super závislosť!

  • „VAKCINÁCIA ZNAMENÁ NAŠE ZDRAVIE A PRÁVA KONTROLOVANÉ INÝMI!“ – etický copywriter.

   • OPRAVA!!!

    Motto:
    „Let’s Make Things Better!“ – Philips /Nechajte nás VECI robiť lepšie – zmenilo sa na Let’s Make IT Better – Nechajte nás TO /všeobecne/ robiť lepšie – aj slogan môže mať svoj vývoj./

    Vakcinácia NE-znamená /= znamená/ naše zdravie! Na syntaxe záleží! To, čo sa javí ako logicky pochopiteľné z kontextu, môže byť podprahovo „pochopiteľné“-vnímané opačne!

    Preto opravujem na:

    „VAKCINÁCIA znamená NAŠE PRÁVA A ZDRAVIE KONTROLOVANÉ INÝMI!“

    • = PRÁVA A ZDRAVIE KONTROLOVANÉ INÝMI!

     Chceme?!

     • A keďže stále platí Let’s Make It Better – Let Me Make It Better, tak aby to bolo jednoznačné, že „Vakcína NE-znamená naše práva a…, tak znovu „opravujem“ – aj keď z toho vypadnú významné marketingové motivácie ako „Chcem byť zdravý a chcem zdravie pre svojich blízkych“ a „Chcem byť slobodný – mať svoje práva“ – „opravujem“ na:

      „Vakcína znamená našu kontrolu inými!“ – čomu sa poteší každý starší človek, ktorý rád chodí na kontrolu k pani doktorke a očakáva, že ho pravidelne niekto príde skontrolovať a aj preto nosí u seba pagger. „Čip by bol ideálny“ – že. Skúste neustále kontrolovať tínejdžera! Znenávidí vás.

      Čiže – dostali sme sa do fázy, keď treba pochopiť motivácie cieľovej skupiny a jej psychologickú štruktúru.

      Pre tínejdžrov – vakcerov „Vakcína je sloboda“.
      Pre tínejdžrov ANTIvakcerov „Vakcína znamená KONTROLU inými“

      Pre seniorov vakcerov „Vakcína je sloboda“ + „Vakcína znamená kontrolu…“

      Pre všetkých ANTIVAKCEROV? Žiaden slogan okrem jediného – „Očkovanie je organizovaný zločin proti našim právam a zdraviu!“

      A čo s váhavcami? Fajčenie môže poškodiť, či /sugestívne/ poškodzuje zdravie? Otázka – je vakcinácia závislosť na vakcíne ako droge, či závislosť na spoločenskom tlaku – submisivita, prijatý kontroling? Má tu význam apelovať na zdravie idiotov denne si poškodzujúcich zdravie, či na idiotov, pre ktorých ich práva neznamenajú nič?!

      Vakcína je riziko? Povedzte fanatickému motorkárovi, že tá jeho jazda je riziko! Dá sa s tým – všeobecne – vôbec niečo robiť? No – jediný slogan-povel nedokáže nahradiť osvetu! Lenže osveta platí na ľudí ochotných počúvať a rozmýšľať. Teda – vieme zachrániť všetkých? Nie! Tak ako títo zločinci nedokážu zblnúť všetkých.
      ————————————————————————–
      „VAKCINÁCIA JE MOŽNOSŤ INFORMOVANEJ VOĽBY – NIE NÁBOŽENSTVO!“
      ———————–
      A tak by to malo ostať! Máte o tom všetky informácie – alebo zase len veríte vakcinačnému náboženstvu?!

      A sme so sloganom na 3. a 1. priorite podľa KSB /Koncepcia sociálnej bezpečnosti/!

      „Bože – som ja ale dobrý!“ – Michael Caine vo filme Agent v sukni /Sandra Bullock/.
      https://marriedbiography.com/wp-content/uploads/2018/08/MichaelCaine_10.jpg

     • Záver:

      „VAKCINÁCIA ZNAMENÁ, ŽE NAŠE PRÁVA A ZDRAVIE SÚ KONTROLOVANÉ INÝMI! PRETO – AK VAKCINÁCIA, TAK LEN AKO MOŽNOSŤ INFORMOVANEJ VOĽBY – NIE AKO POVINNÉ NÁBOŽENSTVO!“ – etický copywriter.

      Mimochodom – v tom nájdete aj odpoveď, prečo pápež podporuje vakcináciu, pretože ide o. i. aj o riadenie populácie na 1. priorite – svetonázor, náboženstvo. Pozor – je to najvyššia úroveň riadenia – ovládania ľudstva!

  • Tam kde je prezidentka je text:

   „Vakcina je sloboda vo vsetkom, co je pre nas dolezite“

   Pre mna je dolezita sloboda sa neockovat experimentalnou vakcinou. Vsetko nasvedcuje totiz tomu, ze ako bolo prve kolo testovania studia platena zahranicim, tak aj vakcinacia je opat iba experimentom. Nech sa testuju „akteri“ tohto napadu medzi sebou a svoje rodiny.

 9. Jednoduchá

  …to áno, treba sa venovať chorým a nie idiotizovať zdravých……

 10. https://ac24.cz/en/-/kongresman-se-nakazil-koronavirem-po-dvou-davkach-vakciny-pfizer?redirect=%2Fen%2Fweb%2Fac24%2Fuvod
  Kongresman se nakazil koronavirem po dvou dávkách vakcíny Pfizer

  Massachusettský kongresman Stephen Lynch, který byl očkován vakcínou Pfizer/BioNTech, měl pozitivní test na přítomnost koronaviru poté, co byla jednomu z jeho kolegů na začátku tohoto týdne diagnostikována infekce. Píší o tom noviny The Washington Post.

 11. ^LOJZO HLINA

  O krok bližšie k islamizácii Slovenska
  30.01.2021 • AUTOR: IVETA MICHALÍKOVÁ
  • ČAS ČÍTANIA: 4 MIN.

  Neprejde snáď ani týždeň bez alarmujúcich správ slovenskej polície o zadržaní skupín utečencov. Hlavne z Ukrajiny sa cez územie Slovenska valia stovky migrantov, z ktorých polícia zadrží len zlomok, pričom existuje podozrenie, že mnohí sa pohybujú voľne po krajine. Iba za prvý polrok 2020 bolo na území Slovenska zadržaných 482 nelegálnych migrantov. V azylových centrách za rok 2020 čakalo na azylový proces 282 prevažne islamských žiadateľov o azyl. Doterajšia tvrdá slovenská migračná politika nedávala žiadateľom veľké šance na jeho udelenie, preto sa azylové procesy obchádzali.
  O to prekvapujúcejšie zaznela nominácia Jána Orlovského do vedenia migračného úradu, ktorá ihneď vyvolala vlnu spoločenskej kritiky a ostré reakcie opozičných politikov.
  Ján Orlovský bol v roku 2015 vymenovaný do funkcie riaditeľa Sorosovej nadácie Otvorenej spoločnosti OSF, od začiatku svojho pôsobenia bol najaktívnejším tvrdým bojovníkom za islamskú migráciu na Slovensko a presadzovanie práv islamskej menšiny na našom území. Nadácia otvorenej spoločnosti pod jeho vedením pravidelne organizovala prednášky na podporu islamu a islamských komunít na Slovensku a pohrávala sa s výstavbou mešity na Slovensku. Z jeho pohľadu stavba mešít by nemala byť obmedzená Zákonom o slobode náboženskej viery a postavení cirkví a náboženských spoločností o počte veriacich, ale jej výstavba by mala byť plne v kompetencii starostov obcí.
  Ján Orlovský svoju profesionálnu kariéru začal na Ministerstve zahraničných vecí Slovenskej republiky a po návrate z dlhodobej stáže v USA sa začal orientovať novým smerom. Mimoriadne ústretový postoj voči islamu ho z postu hovorcu ZSE vyniesol do čela Sorosovej Nadácie otvorenej spoločnosti. Stal sa horlivým bojovníkom za islamské práva a hovorcom slovenskej islamskej komunity a hoci v dovtedajšej praxi nikdy nepôsobil v islamských krajinách, ani neštudoval žiadne kompetentné politologické, či konfesionálne islamské vedy, na prednáškach sa štylizuje do pozície odborníka na islam. Rozsiahlymi aktivitami nepriamo, ale o to tvrdšie presadzuje islamizáciu slovenskej spoločnosti
  14. októbra 2016 na konferencii s názvom „Muslims are…“, ktorú usporiadala slovenská mimovládna organizácia Nadácia otvorenej spoločnosti s cieľom vyvrátiť najčastejšie predsudky slovenskej spoločnosti o moslimoch a diskutovať o tom, ako najlepšie proti nim bojovať vyhlásil, že „naše predstavy o islame a vôbec muslimskej komunite sú absolútne zvrátené, a je potrebné s tým súrne niečo robiť“.
  Ján Orlovský mal v minulosti nadštandardné vzťahy s predstaviteľmi SAS, s ktorými spoluorganizoval akcie na podporu islamskej migrácie. Ako výkonný riaditeľ Nadácie otvorenej spoločnosti Orlovský vo svojom príhovore vyzval členov SaS k odvahe, aby podporili vyšší počet prijímaných migrantov a vymedzili sa proti politike „flexibilnej solidarity“ Róberta Fica.
  Kritizoval migračný úrad za príliš tvrdé podmienky prijímania islamských migrantov, citujem jeho slová: „Napríklad na Migračnom úrade je podľa mňa množstvo ľudí, ktorí prichádzajú do kontaktu s touto komunitou veľmi často, no neraz majú takisto svoj balík predsudkov.“
  Na ďalšom vystúpení ostro kritizoval postoj bývalého premiéra Róberta Fica so slovami: „Sme pohoršení vyjadreniami predsedu vlády a týmto listom preto chceme vyjadriť podporu Islamskej nadácii a jej komunite, ktorá tu s nami pokojne žije už roky. Islamská nadácia na Slovensku pôsobí ako najvýraznejší hlas moslimov a moslimiek žijúcich na Slovensku, ktorým poskytuje duchovnú, kultúrnu a sociálnu podporu.“
  Bez informácií verejnosti boli v roku 2018 pripravené dokumenty OSN, ktoré mali zlegalizovať masovú nelegálnu migráciu. Slovenskú scénu v uvedenom roku rozbúrila vražda novinára Jána Kuciaka, z ktorej obvinil vtedajší prezident Kiska a politici súčasnej opozície, vládu Smeru. Nasledovné udalosti potvrdzujú, že prevrat bol úspešne ukončený pučom vo vnútri strany. Po odstúpení Róberta Fica a ministra vnútra Róberta Kaliňáka, bol do funkcie predsedu vlády vymenovaný Peter Pellegrini. Počas jeho pôsobenia boli v roku 2018 schválené všetky dohovory na podporu masovej nelegálnej migrácie. V tichosti dovolil schválenie májovej migračnej dohody, Marrakéšskej deklarácie, ktorú v jeho zastúpení podpísal veľvyslanec Stáleho zastúpenia Slovenskej republiky v EÚ Stanislav Vallo.
  Po nátlaku verejnosti Peter Pellegrini podviedol slovenských občanov, kedy oficiálne ustúpil od podpisu Globálneho paktu o bezpečnej, riadenej a legálnej migrácii, ale slovenskí zástupcovia sa na hlasovaní v OSN namiesto jeho odmietnutia, zdržali hlasovania a Slovensko figurovalo na zozname signatárov. O dva týždne neskôr v tichosti jeho vláda ratifikovala aj Globálny pakt o utečencoch a vytvorila tým právnu pôdu pre legalizáciu migračnej tsunami.
  Menovanie tvrdého obhajcu islamskej invázie, na čelo migračného úradu je ďalšou tvrdou ranou našej suverenite, ale čo je najpodstatnejšie, umožňuje, tak ako tomu je v západnej Európe, výmenu obyvateľov a ohrozenie vnútornej bezpečnosti krajiny.

 12. som skeptická, vidím ľudí ísť po ulici – široko-ďaleko ani vtáčka-letáčka a už nie iba s handrou doma ušitou, ale s respirátorom na papuli, alebo vodiča samotného v aute s náhubkom na hube a je mi z toho smutno a zároveň mám hnev na tieto ovce, ako sa nechajú manipulovať!!! :(((

  • Kvôli týmto sk*rv*ným ovciam má ľudstvo na mále…

  • skoda, ze nevidis mna.. ja rusko nenosim 😉 a ani nemieni. zalozme klub.
   ved pockaj, a toto citajte vsetci pozorne, nakupoval som v lete 2020 v rakusku bez ruska, totiz zrusili opatrenia, koronu som nechytil, zijem. ale ten pocit, to bolo ako keby som kriminalnik, ze nemam rusko, pozor to bolo po 3 mesiacoch korony cca.. vezmite si, ako ludia daju dole ruska po 1 roku = NIJAK!
   zvyk je zelezna kosela, a teraz nakupujem aj na Lovensku bez ruska, a jeto uzasny pocit.

 13. Parlamentné zhromaždenie Rady Európy vyzýva členské štáty EÚ aby informovali svojich občanov, že vakcína nie je povinná.
  Parlamentné zhromaždenie Rady Európy vyzýva v uznesením č. 2361 / 2021 členské štáty EÚ aby:
  Informovali svojich občanov, že vakcína nie je povinná a chránili občanov pred diskrimináciou tých , ktorí nebudú očkovaní z dôvodu možných zdravotných rizík alebo z vlastnej vôle.
  Je potrebné poznamenať, že Rada Európy je samostatný orgán a nemá nič spoločné s Európskou radou, ktorá je orgánom EÚ.
  Covid-19 vaccines: ethical, legal and practical considerations [ File : resolution 2361.pdf ].
  Materiál prekladala Jennifer de Temmerman, ktorá je europoslankyňou za politickú stranu Macrona a v europarlamente je členom frakcie Aliancia liberálov a demokratov za Európu (ALDE). Zo Slovenska je jeho členom strana PS, predtým bola jej členom aj SaS.
  Sloboda prichádza s múdrosťou a žiadna spoločnosť nechce ľudí rozumných, pretože vo chvíli, keď ľudia začnú používať svoju inteligenciu, sú nebezpeční…
  Nebezpeční pre ľudí, ktorí sú pri moci. Nebezpečni pre bohatých. Nebezpeční pre všetky druhy útlaku, vykorisťovania, potláčania.

 14. Rozmýšľam – aký svet to žijeme. Jedno vieme, že ak si v jednom dni necháme 3 x urobiť antigénový test, 3 x urobiť PCR test zakaždým môže byť iný výsledok. Myslím, že to bolo na webe Dr. Mercolu.
  U nás pre nás ovečky platí, že si nesmieme nechať urobiť test 2 x do dňa, môžeme dostať 10 ročné väzenie. Ale pochopiteľne svokor nášho ministra Krajčiho si ho mohol nechať urobiť – na neho sa tento zákon nevzťahuje.
  Nehovorím, že choroba Covid-19 neexistuje. Len to je hrozné ak dôchodca zavolá obvodnej lekárke, že má tepotu, že kašle, tak obvodný lekár na diaľku, cez telefón stanoví diagnózu Covid-19.
  Keď dôchodca začne ťažšie dýchať, ktorý je chorý na srdce, lekár stanoví Covid-19, hoci je veľká pravdepodobnosť, že je to od srdca.
  Keď minulý rok v marci začal Covid, tak policajti začali vo veľkom dávať pokuty ľuďom čo nemali rúška. Ale v tom istom čase sme videli video, že naši politici toto nedodržiavali. Vo svojich salónikoch boli bez rúška.
  Teraz sa začínajú očkovať dôchodcovia, napriek tomu, že čítame ako dôchodcovia umierajú po prijatí Covid vakcíny.
  Čítame ako naši politici čo pretláčajú vakcináciu sú prepojený na farmaceutický priemysel, na Billa Gatesa (hovorcu Rockefellerovcov).
  Ja sa naivne pýtam, dokedy toto bude pokračovať?

 15. Pred pár mesiacmi na webe naturalnews.com bolo uvedené ako sa bude zámerne vyrábať „strach“ že je nedostatok vakcín len aby ľudia naleteli a dali sa zaočkovať. A dnes to tu máme – presne podľa vopred určeného scenára.
  Aj to bolo uvedené, že politici, herci budú zaočkovaní len placebo vakcínou. Ozajstná je len pre nás, pre „ovečky“.

 16. Kto vie anglicky nech pravidelne klikne na https://childrenshealthdefense.org/ kde sa odhaľujú veci ohľadne očkovania.

 17. https://zemavek.sk/od-aprila-do-decembra-2020-udelil-uvz-8886-individualnych-vynimiek/
  Od apríla do decembra 2020 udelil ÚVZ 8886 individuálnych výnimiek

  Ako vidíme papaláši majú výnimky a ovečky pokuty.

  • 8800 = HH
   Gitler kaput?! Čo na to Kotleba?

   He – čiže – keďže žiaden zákon nedokáže obsiahnuť všetky životné situácie – keď vám prdne vodoinštalácia a máte zavretý akurát tento obchod, alebo keď vám prdne elektrický varič v garzónke a iný nemáte – čo fčúl idioti?! Ako nejaký debil zadefinoval životné potreby? Nehovorím o survivale. Keď sa vám poserie bicykel – môžete ísť na ňom do servisu do okresného mesta, ale v dedine si naň nemôžete kúpiť čo potrebujete! Detto elektrina. A čo ku.vy a chlast?! Ako si majú zabezpečiť ľudia na sociálnych dávkach 63 euro životné potreby na mesiac?! Keď ešte ani na huby nemôžu ísť?! Treba to začať sekať, že ty karpavý minister asociálnych vecí a plánovanej chudoby!

   • no ved ani obuv nekupi, ale cigi ano..
    neveril som ako mozu mat ludia tak nizke IQ, uz verim, bol som hlupak, ze som neveril.

    • Obuv, deckám vetrovky, odíde ti zips – nekúpič. Jedna vec mať kvôli ko.otov všetko duplicitne, druhá vec – čo tí, ktorí sú v žumpe ako nezamestnaní. No – všetci pôjdu predávať cukrovú vatu, aby sa stali milionármi – ako Žaluďov štrartér a poskok Kollár. Konečne mu Pepka zaklopala na rameno – nepoučiteľný. Jedného dňa zakopne a obesí sa na šály „zladenom s topánkami“ na klučke dverí v obyváku – ako Lučanský v base na teplákoch.

     Chudáčik – ako dokáže uživiť svoje DNA vyvolené potomstvo 10 detí s deviatimi zlatokopkami s príjmom roboša vo Volkswagene? Židia majú jedno porekadlo – „Ak si bohatý, tvár sa že si chudobný!“

     Príjmy za rok 2016:

     – z výkonu verejnej funkcie: 20 859 €

     – paušálne náhrady: neuvedené

     – ostatné príjmy: neuvedené

     Vlastní: zbierku umeleckých diel – obrazy, plastiky, sochy

     Spolu: 20 859 €
     https://www.cas.sk/clanok/593604/kollar-zverejnil-majetkove-priznanie-ked-zbadate-ake-ma-prijmy-budete-sa-divit-boris-to-vazne/

     Tancom naboso šokovala svet, o život ju pripravil dlhý šál …
     [Prehľadávať doménu zena.sme.sk/c/20669045/tancom-naboso-sokovala-svet-o-zivot-ju-pripravil-dlhy-sal.html] https://zena.sme.sk/c/20669045/tancom-naboso-sokovala-svet-o-zivot-ju-pripravil-dlhy-sal.html
     Okolo krku mala zaviazaný nekonečne dlhý, červený hodvábny šál. Rozjarenej spoločnosti zamávala a povedala: „Dovidenia, priatelia, idem za slávou!“ Cesta netrvala dlho. Isadora sa vyklonila z auta a prúd vzduchu odfúkol koniec šálu. Ten sa autu zamotal do kolesa a Isadore Duncanovej okamžite zlomil väz.

 18. https://www.hlavnespravy.sk/kde-udelali-soudruzi-z-eu-chybu-australia-nema-ziadne-nove-pripady-covidu-ivermektin-pouzivaju-dokonca-az-v-stvorkombinacii/2423314
  https://www.hlavnespravy.sk/kde-udelali-soudruzi-z-eu-chybu-australia-nema-ziadne-nove-pripady-covidu-ivermektin-pouzivaju-dokonca-az-v-stvorkombinacii/2423314
  Austrálski vedci v laboratóriu zistili už v apríli 2020, že antiparazitikum Ivermektín zabíja vírus spôsobujúci Covid-19 behom 24 hodín

  O pár mesiacov neskôr, v auguste 2020 austrálsky riaditeľ Centra pre choroby zažívacieho traktu (CDD), profesor Thomas Borody vyhlásil, že úspešne používa Ivermektín v kombinácii s Doxycyklínom a zinkom pravidelne v svojej nemocnici, a že liečba preukázala pozitívne výsledky pre COVID-19 a mala by sa okamžite zvážiť v boji proti pandémii.

 19. https://blog.hlavnespravy.sk/25494/ivermektin-nie-vakcina-zachranuje-zivoty/
  Ivermektín, nie vakcína, zachraňuje životy
  MUDr. Peter Lipták

 20. ved ja nakupujem bez ruska na Lovensku a nic ma nedokaze zastavit tiez. Politikov je 150, nas a pol miliona. tak? na co cakame ?

Pridajte komentár

*