Novozélandského informátora, ktorý odhalil depopulačnú agendu globalistov, zatkla polícia


Print Friendly, PDF & Email

Novozélandského informátora, ktorý odhalil depopulačnú agendu globalistov, zatkla polícia

(Sean Adl-Tabatabai, The People’s Voice) Dom vládneho informátora Barryho Younga, ktorý ako správca vládnej databázy odhalil depopulačnú agendu globalistov pomocou covidových vakcín, obkľúčila novozélandská polícia a následne ho zatkla. O jeho odhaleniach sme priniesli článok len pred pár dňami.

Novinárka Liz Gunnová následne vydala vyhlásenie, v ktorom vysvetlila, ako polícia v nedeľu zaútočila na informátora pracujúceho pre ministerstvo zdravotníctva Nového Zélandu a ďalšiu osobu, ktorá s ním spolupracovala.

„Dostala som telefonát, že dom informátora, ktorý zverejnil kľúčové informácie odhaľujúce covidové a vakcínové lži, dnes obkľúčila polícia o 14:15 hodine,“ povedala Gunnová.

Video Lis Gunnovej (v agličtine) publikované v nedeľu 3.12.2023 si môžete pozrieť tu:

Stránka Infowars.com uvádza:

„Táto informácia sa ku mne dostala len asi pred 10 minútami. Informátor aj druhá osoba, ktorá ho podporovala, majú aktuálne domy obkľúčené políciou. Títo dvaja ľudia momentálne už nie sú k dispozícii, aby sa s nami rozprávali. Je teda na mne, aby som túto správu oznámila svetu,“ dodala Gunnová.

IT špecialista v nedávnom rozhovore s Liz Gunnovou diskutoval o tom, ako odhalil koreláciu medzi vykonanými očkovaniami proti covidu a následnými úmrtiami.

„Keď som sa pozeral na údaje, ktoré sú súčasťou mojej práce, všimol som si určité nezrovnalosti s dátumami úmrtia. Ľudia zomierali do týždňa po očkovaní,“ povedal informátor Gunnovej.

„1 zo 4, takmer 1 zo 4 zaočkovaných osôb je teraz mŕtva,“ potvrdil informátor Barry Young s odvolaním sa na vládne údaje o šaržiach vakcín od spoločnosti Pfizer.

Liečba osteoporózy

Alex Jones poskytol svoju analýzu odhalení databázového administrátora Younga, ktorý vyzradil informácie o masívnom náraste úmrtí spojených s očkovacou kampaňou proti Covidu-19:

„Toto zvrhne globalistov. Nielen táto správa. Bude to inšpiráciou pre ďalších informátorov, aby prišli so svojimi výpoveďami na verejnosť,“ povedal Alex Jones.

Video s komentárom Alexa Jonesa si môžete pozrieť tu:

Čo sa aktuálne deje s informátorom

Informátor Barry Young mal v pondelok 4. decembra 2023 súd, ktorý najprv na prvom zasadnutí zamietol jeho prepustenie na kauciu, no neskôr na druhom zasadnutí kauciu udelil.

Súd však Youngovo prepustenie z nezverejnených dôvodov posunul až na utorok 5. decembra na 13:00 hodinu miestneho času.

Celá súdna sieň bola zaplnená verejnosťou, ktorá po príchode Younga povstala a na znak podpory ho privítala masívnou ováciou. Ľudia ho vnímajú ako hrdinu, ktorý nabral odvahu verejne prehovoriť o pandemických zločinoch novozélandskej vlády. Po odchode zo súdnej siene Young zvolal heslo „Sloboda!“

Young zverejnil zdrojové dáta v anonymizovanej forme na istej webstránke v USA, avšak novozélandskej vláde sa pomerne rýchlo podarilo dáta z uvedenej stránky stiahnuť. Momentálne vládni predstavitelia horúčkovito prehľadávajú internet a zisťujú, či sa dáta nenachádzajú aj niekde inde.

Ide o názorný príklad, ako západné vlády majú síce plné ústa transparentnosti, no sú schopné urobiť všetko pre to, aby sa nepohodlné informácie na verejnosť nedostali.

Stop Candida

Autor: Sean Adl-Tabatabai, Zdroj: thepeoplesvoice.tv, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. Nuz zase smutne konstatovanie o inteligencii policajtov! Alebo si vyberaju len tych skutocne najtupejsich, pre kt plati len rozkaz a vyplata, dalej nedovidia? Ich pribuzni predsa zomru rovnako ako ini ludia a rukou rovnakych hajzlov!!!

  • mariankosnac

   Veď policajti musia absolvovať psycho testy kde si ich otestujú, či sú na pozíciu policajta vhodní. Takže áno, vyberajú len tých skutočne najtupejších, poslušných bastardov. Nikdy sa nedohadujte s policajtom, pretože s nimi sa ludsky dohodnúť nedá.

   • Chazar je najlepsi policajt, lebo ma v sebe instiktivnu nenavist, ale beru aj bielych ako uzitocnych idiotov

  • obhajca pravdy

   Výborný komentár ! A ešte dodávam , že títo policajti boli nielen tupí , ale aj zbabelí . Toľkí idú na jedného stršieho muža ? To je hanba !

   • Tak teď už chápu, proč si pražská policie musela pořídit nové vodní dělo…

    • Najlepšia kombinácia je vodné delo a mráz. Kto ide v tomto období protestovať, je zmanipulovaný idiot. „Demokrat“ je idiot! Ku.va už zoberte „Molotova“! Tupelá tupelá tupelá!

  • Galaxia andromeda

   Policajti su neni ludia policajti su roboti!
   Preco? Pocuvaju prikazy ako pocitace alebo roboty nesmi prejavit emocie typicke pre roboty a si oznaceni čislom a nie menom!!!
   Ubedomte sa policajt nie je v praci clovek ale robot zabijak. To iste plati pre vojakov.
   Az si toto uvedomite pochopite tu neludskost systemu korporatny fasizmus!!!

 2. Nech žije demokracia! Aspoň vidno, na čom novozélandskej polícii tak veľmi záleží. Správajú sa tak všetky liberálno-demokratické štáty, t. j. podobne ako v diktatúrach, či v tzv. autoritárskych režimoch.

 3. Miroslav Čižmár

  Krv umučených volá po pomste.

 4. Neveril som v boha, dokiaľ som sa ním nestal.

  https://youtu.be/5HgL9HEGSKY

  • Neveril som v boha dokial som sa ním nestal°°

  • Marek Košice

   Video som nevidel (nemám čas a nie je to potrebné, viem o čom to bude), ale s tou myšlienou musím súhlasiť.
   ČLOVEK UŽ LEN TÝM ŽE DOKÁŽE POMÁHAŤ (ľuďom, zvieratám), MÁ CIT, SÚCIT, ATĎ…. PREVYŠUJE nášho Stvoriteľa. Ten sa stará o jediné – o to, aby život mohol existovať. ALE JE MU ÚPLNE JEDNO, že je plný utrpenia. A MôŽE ZA TO ON, on nás zostrojil tak, že musíme OTROČIŤ telu (jedlo, šaty, strecha nad hlavou, dostatok spánku, relaxu, ale aj rôznorodé cvičenie na čo najlepšie udržanie tela)…..NA KONCI nás ale to telo aj tak zradí – KAŽDÉ totiž starne a ak človek umrie prirodzenou smrťou na starobu, tak jeho telo bude, ČI SA NÁM TO PÁČI ALEBO NIE, objektívne škaredé, až hnusné. PREČO? LEBO NÁS STVORILA „BEZCITNÁ INTELIGENCIA“. A nie „dobrotivý VŠEMOHÚCI Boh“…
   Áno, vkuse sa opakujem…………ALE TO AJ VY VŠETCI OSTATNÍ……… Takže??? 😀 😀 😀

   • Marek Košice

    Zoberte si to takto. Keby nás „Bezcitná Inteligencia“ nestvorila tak, že MUSÍME piť, jesť, mať strechu nad hlavou, atď, atp., NEMUSELI by sme chodiť do práce…… Mohli by sme robiť len to, čo nás baví, od zobudenia, po spánok.
    Cvičenie, skladanie hudby (alebo jej prezentovanie), chovateľstvo (nie úžitkové, ale napr. chov papagája, psa…), duchovný rozvoj, duševný rozvoj, rôzne ďalšie umenie, sexuálna alchýmia, atď………..

    DUCHOM CHUDOBNÝ JE TEN, kto by sa znudil, keby nechodil do práce.

    • Kdyby si každý dělal co chce a nemusel vydělávat prachy,tak by na tom bylo 99% národa co se inteligence týče stejně jako Romové ve slovenských osadách.

 5. Ako sa musí hrať hra na uvedomenie, aby väčšina pochopila ?

  Trebárs ďalší príklad : Politické strany dostanú za výsledky tohtoročných parlamentných volieb príspevok celkovo vo výške 92,87 milióna eur. Príspevok si rozdelí osem strán a jedna koalícia, ktoré vo voľbách dosiahli aspoň tri percentá hlasov.

  No paráda. Okrem teda ešte platov, úľav, náhrad pre vyvolených v parlamente a nehovoriac o čiernych peniazoch, čo majú od globálnych firiem a mega-podnikateľov.

  A odkiaľ sú tie peniaze ? Len tak z luftu asi…Kto vytvoril hodnotu ? Kto robí, tvorí, vyrába, opravuje, či už stroje alebo ľudí (dobrovoľných otrokov) ?

  A väčšina pekne pochoduje a mukluje…lebo sa tak rozhodli, muklovať a voliť si svojich otrokárov a páničkov !!! No nech sa páči, jak je libo, školu si vyberáme svojimi myšlienkami, znalosťami, postojmi, konaním. V priamej úmere od POZNANIA, ktoré máme, alebo môžme postupne nadobúdať a upgradovať.

  https://www.youtube.com/watch?v=qQGerZE3bhs

  …výučba beží perfektne a postupne bude naberať na obrátkach, podľa toho, aká bude požiadavka od „účastníkov zájezdu“.

 6. Demokracie je utopie stejně jako komunismus ! Ani jedno ani druhé nechci a odmítám ! Mají plné rypáky jakési demokracie a ani neví co to je ! Hlavně , že melou pantem a oblbují hlupáky a naivní pitomce !

  • Tak je. Pretože na vrchole pyramídy stoja stále jedni a tí istí poskokovia boha sionu. Sú pod prísahou. Za jej porušenie ich čaká smrť od ich bezcitného „boha“. A oni to vedia. Otázkou je, načo na takú pozíciu liezli.
   Na celej zemeguli sú odhalení. Konečne! To sú tí, o ktorých sa v biblii píše, že „budú na večnú hanbu“.
   No – kto vysoko lieta, nízko padá.

 7. Demokracia, socializmus, kapitalizmus to sú len názvy, pojmy, predstavy. To, čo to je a ako to vyzerá v reále z toho robia len a len ľudia. Nikto iný. Len ľudia.

  Akú má hodnotu utopia, anarchia, komunizmus ? Akú má hodnotu slovo človeka, bytosti ? Takú, akou ju spravím ja sám.

  https://www.youtube.com/watch?v=u6aPgA5549g

  Pôjdem robiť do laboratória a vyrábať smrtiace jedy ? Pôjdem do vojny, lebo nejaký chuj zavelí. Za akú výplatu ?

  https://www.youtube.com/watch?v=hS4XqDOMEvk

  Akú ma cenu moje svedomie ?

  https://www.youtube.com/watch?v=US1_Qdq-vvw

  Núti ma niekto kupovať tie jedlá, sladkosti, maškrty v obchodoch (ktoré sú fakt nechutné). No keby ich ľudia prestali kupovať vôbec, tak ich prestanú robiť. Lebo nebude zisk. Ale keď to ľudia pekne šecko spapajú a ešte aj za drahšie, ako inde. Kto je o tom rozhoduje ? Ufóni ?

  Budete šťastnejší, keď niekto akože vyhrá hokej, futbal, nejaká občianka sa spustí s kopca na lyžiach a je o 1 sekundu rýchlejšia ako tá druhá ? Bude lacnejší chleba, ľudia budú k sebe lepšie pristupovať, keď budeme akože majstri sveta, lebo naháňali puk a vyhrali ? Inde na svete ani nevedia, že nejaké SK existuje. A máme v pažách, čo sa deje kdesik v Burundi, alebo Ugande a v Ugande tak isto majú v pažách celé SK s jeho smerom, olanom, sns, ps atď.

  A dokedy to tak bude ?

  Jáj, to nejde, to sa nedá, to sú bludy, a ako ? Dajte návod a najlepšie, nech to spravia Tí druhí za mňa, lebo mne sa akosi nechce. Šak to aj perfektne tí druhí v svoj (alebo aj nie ?) prospech robia. Navarím si sám, alebo budem tie ich jedlá jesť. Urobím si sám lekváre, liečivá, bylinky. Naučím sa žiť tak, aby som bol zdravý a nepotreboval lekárov. Pochopím, že choroba je signálka, že niečo nerobím správne….

  Za pár rokov by to tu mohlo inak vyzerať…a bude ? A ako to tu bude vyzerať ? Presne tak, aby účastníkom zájezdu docvaklo, že „soudruzi v NDR někde udělali chybu“.

  Kto chce kam, pomôže si tam, teda okrem iného.

  • To by si otroci museli nájsť čas medzi prácou a nekonečnou zábavou sa nad sebou zamyslieť. Ale prečo by sa zamýšľali, keď sú presvedčéní, že konajú správne.

   • No a práve tá šaráda čo sa bude naokolo diať im troška ten životný rytmus naruší…a nám ostáva len dúfať v rýchly a bezbolestný odchod z matrixu.

    (Bárs aj zajtra, dnes som sa od rána narehotal celkom dosť, a keď ešte nie, tak sa pokúsim aj zajtra vychutnať, deň, ako by bol môj posledný a robiť v ňom čo ma teší a baví. Navariť ešte huspeninu, vtákom do búdky nasypať, čítať si knihy, čo múdrosti všelijaké obsahujú, čo to dokončiť a hlavne dumať o nesmrteľnosti chrústa, novú včelnicu starému včelárovi pomôcť dokončiť, za učňa ma prijal a hádam sa úspešne za tovariša vyučím a ešte všeličo postíhať a žiť síc skromne, ale spokojne).

    A keď nie, tak sa nezbláznim. V temer nekonečne času dosť, šak aj Chuck Noris tak nejak akosi….

    • V tejto piesni o tom veľmi zaujímavo chlapík spieva. Nejdú tam ani titulky, tak len pre toho, kto dobre rozumie anglicky.

     https://www.youtube.com/watch?v=C34ryDYlR8g&list=PLX66jEixZe1wrJxYALU_p92hzuF_Eb0cj&index=5

     Niektoré severoamerické kmene sa nebáli zomierať. A vedeli prečo. A vedia to aj austrálsky aboriginery.

     Keď som sa stretol v Apalačianskom pohorí, v indiánskej rezervácii s istou bytôstkou, to bola sila. Taká zážitky a situácie človek nevymyslí…to treba zažiť.

     • „Niektoré severoamerické kmene sa nebáli zomierať. “
      V Apalačskom pohorí si stretol indiánku Čaputovú? No – viem si ju predstaviť na koberci ostrapcovanú. To bol pokus o vtip.

 8. tiež mi jedna policajná „hodnosť“ tvrdila, že tých, ktorí majú pri IQ testoch cifry nad 100, že ich radšej neberú.
  Berú k policajtom iba podpriemer, čiže IQ možno max 95.
  Ideš na testy, ak si hlúpy, je z teba „vhodný“ policajt.

  • Ak si podpriemerný je z teba vhodný policajt s IQ 95 podpriemer °°°°°°°°°°°°

  • Poďme na to inak. Ja mám to IQ trošku vyššie, takže nemôžem byť policajtom, ale nie o tom chcem. Vychádzajúc z poznania. že vedomie je mimo človeka – a mozog je len reproduktor a správca tela – CNS – ako chcete zadefinovať IQ – ako produkt čoho? Otázka – nie je IQ reproduktor toho – čo vám „zvrchu“ bolo /a za čo/nadelené? Známe české – „Komu není zhúru dáno – v apatece nekoupí!“

   • To, že máš IQ vyššie to ti verím pretože si mudrc od východu a ja som iba žena ktorá je sa učí od mudrlamtov ako ty no no neviem či si sa náhodov nesekol v niečom rada by som sa s tebou chcela podelit o pár slov na živo ak by to bolo možné °°

   • Maroš
    chápem tvoju logiku, ale nemám odpoveď.
    Možno sú tu veľmi rozdielne úrovne duší, ako v škole, kde sú spolu deti rôzneho veku, rozdelené do tried podľa veku.
    Škola je funkčná, len nemáš delenie na triedy. Všetci sú spolu, prváci s deviatakmi.
    Možno.
    Asi.
    Možno nie a niečo úplne iné.
    Možno.

 9. Vakcína proti COVID-19 může způsobit dlouhodobé poškození srdce, a to i u lidí bez příznaků

  https://aktax.cz/vakcina-proti-covid-19-muze-zpusobit-dlouhodobe-poskozeni-srdce-a-to-i-u-lidi-bez-priznaku/

 10. Je to oficiální: Spojené arabské emiráty přestávají používat Americký dolar při obchodování s ropou

  https://aktax.cz/je-to-oficialni-spojene-arabske-emiraty-prestavaji-pouzivat-americky-dolar-pri-obchodovani-s-ropou/

 11. „Momentálne sa v Dubaji koná summit o klíme, kde minister priemyslu SAE prehlásil, že za volaním po úplnom ukončení využívania fosilných palív nestojí „žiadna veda“. Odluka od fosilných palív je síce v určitom časovom horizonte nevyhnutné, ale k tomu sú potrebné reálné a pragmatické riešenia, pretože inak sa vrátime naspäť do jaskýň“, toľko citát.

  P.S. A takto vyzerá v praxi podľa eko-teroristov ten ich Green Deal. Elektromobily v týchto dňoch v DE zasypané snehom, odstavené ako nepoužiteľné, pretože v tejto „klíme“ – globálneho otepľovania – im „odišla“ baterka, pričom teplota (mráz) sa pohyboval len od 0°- mínus 6°.

  https://cz24.news/ak-to-je-pruser-toto-nejsou-zabery-z-apokalyptickeho-filmu-ale-nemecko-dnesnich-dnu-a-elektromobily-ktere-se-vybily-v-chladnem-pocasi/

  • Tie baterky a mráz – to je kľúčová záležitost – to ti na tom odíde aj bycikel – a preto to musíš mať v byte – a preto ti hrozí požiar z batérie.

   Ďalšia téma je – ropa. Druhá najrožšírenejšia kvapalina po vode. Najväčší Rockefellerov fejk 2-och storočí. Ona neustále vzniká mineralizáciou uhlíka a vody. To je zarábanie na perpetum mobile – nie je to stroj, ale cirkulácia prvkov. Ropa je obnoviteľný zdroj energie.

 12. + Obálka časopisu The Economist z roku 1992:
  https://i.postimg.cc/wBqLzxK8/econom1992.jpg

Pridajte komentár

*