Putin varuje Západ, že jeho vykorisťovaniu sveta odzvonilo: „Upíri ples sa končí“


Print Friendly, PDF & Email

(Ethan Huff, Natural News) Éra západnej kontroly svetových záležitostí sa podľa ruského prezidenta Vladimíra Putina blíži ku koncu.

V exkluzívnom rozhovore, ktorý zverejnili televízie Rossia 1 a RIA Novosti, Putin upozornil západné „elity“ na to, že už nebudú môcť vykorisťovať iné národy a ich obyvateľov na získavanie moci a zdrojov.

„Zlatá miliarda“, ako Putin nazýva západné elity, si už zvykla, že si môže „naplniť svoje brucho ľudským mäsom a svoje vrecká cudzími peniazmi“. Tomu je však koniec, Západ už viac nebude „parazitovať“ na národoch Afriky, Ázie a najmä Latinskej Ameriky.

„Musia pochopiť, že upíri ples sa končí,“ povedal Putin o týchto démonických západných elitách.

Ukazuje sa, že mnohé národy sveta, ktoré sú už stovky rokov znásilňované a drancované západnými elitami, sa aktuálne spolupodieľajú na ruskom boji za suverenitu, ktorý je jadrom vojny na Ukrajine.

Tieto vykorisťované národy, vysvetlil Putin, „zdieľajú svoje vlastné ašpirácie na suverenitu a nezávislý rozvoj s Ruskom, zatiaľ čo Západ, ktorý prehráva vojnu na Ukrajine, a tým aj zápas o svetovú nadvládu, padá do priepasti“.

(Súvisiace: V zúfalej snahe pomôcť Ukrajine neprehrať proti Rusku, chce Joe Biden presmerovať financovanie americkej armády na Zelenského.)

Západ tentoraz nevyhrá

Keď západné elity, o ktorých Putin hovorí, pomaly prichádzajú na to, že ich hrôzovláda sa končí, mnohí sa teraz zúfalo snažia „zmraziť súčasnú situáciu“ a zachovať „nespravodlivý stav v medzinárodných záležitostiach“.

Putin túto taktiku registruje a tvrdí, že nebude fungovať. Vo svojom hlavnom prejave pred Federálnym zhromaždením Ruskej federácie minulý mesiac Putin odsúdil „koloniálne zvyky Západu zapaľovať národné konflikty po celom svete, aby získal viac moci“.

„Tieto snahy však tentoraz už nebudú fungovať,“ povedal Putin.

Zbohom vysoký krvný tlak

„Namiesto prosperujúceho a suverénneho Ruska chcú závislý, chradnúci, umierajúci priestor, kde by si mohli robiť, čo sa im zachce,“ povedal Putin o západných elitách, ktoré práve teraz robia všetko, čo je v ich silách, aby zastavili rozvoj Ruska a zmenili ho na umierajúci štát, rovnaký ako Ukrajina.

Putin túto tému vo svojom nedávnom rozhovore rozvinul vyhlásením, že mnoho západných elít je „tak zaslepených svojou rusofóbiou, že boli nadšení z toho, keď donútili Rusko začať vojenskú ofenzívu na Ukrajine s cieľom ukončiť vojnu, ktorú tam Západ rozpútal už v roku 2014“.

„Myslím si, že boli dokonca šťastní, pretože verili, že nás teraz dorazia s pomocou uvalenia záplavy sankcií, keď nám prakticky vyhlásili sankčnú vojnu a tiež s pomocou západných zbraní v rukách ukrajinských nacionalistov,“ vysvetlil Putin.

Ruský ľud je vo svojom boji za suverenitu taký jednotný, že nezjednotený a úprimne povedané umierajúci Západ nemá žiadnu šancu poraziť Rusko, bez ohľadu na to, ako sa západné médiá a vládny aparát snažia prezentovať veci.

„Tí múdrejší,“ povedal Putin, „prišli na to, že Západ nezvíťazí nad Ruskom, ktoré bojuje o svoju ekonomiku, ľudí a prežitie zoči-voči stále slabnúcej západnej agresii“.

Reakcie ľudí na Putinov prejav

„Rozhovory pána Putina prinášajú veľa cenných informácií,“ napísal jeden z komentujúcich o lekciách z histórie, ktoré Putin dáva svetu a ktoré Západ odmieta prijať.

„Pomáha nám to pochopiť minulosť a súčasnosť Ruska a meniaci sa svet, v ktorom žijeme. Ďakujem, pán prezident.“

„Samoúčelní západní sionistickí ghulovia zažívajú posledné smrteľné kŕče ich rozpadajúceho sa impéria,“ napísal ďalší.

„Ako človeku zo Západu mi dovoľte poďakovať sa pánovi Putinovi za to, že je jediným hlasom zdravého rozumu nad jamou upírov a supov,“ povedal ďalší diskutér.

Zahoďte okuliare a zlepšite si zrak

Autor: Ethan Huff, Zdroj: naturalnews.com, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. Neverím! Tu došlo len k zámienke – napr. Danko ponúkal vo voľbách 1916 blahobyt /on sám rovnaké drahé červené autá ako Slota a Steinhubel, a kurvy ako Kollárove rybičky/ – komunistický naratív – dnes Putin ponúka „nevykorisťovanie“! Kde je v pi.i sloboda! No tam v pi.i je, kde si ju zoberieme späť! Redakcia – blbá dramaturgia!

 2. Ať si nejdřiv udělá pořádek před svým prahem. Už mam dost jak ameriky, tak ruska. Hrajou si s náma jako s idiotama a alternativa ještě honosí rusko jako zachránce všeho lidu. V každý zemi je dneska diktátor. Jen jeden to dělá moc okatě a tlačí na pilu, druhý to nedělá tak na sílu. Ať už putin, tak trump se podílel na genocidě očkováním, tak najednou bude vyhrožovat..

  • Zapad bude teraz vykoristovat svojich poddanych digitalnym vazeni a otroctvom! Najprv vsak pride genocida… tsunami turborakoviny v 2025-30, ako povedal Bourle, sef Pfizeru na Davoskom fore!
   A este nieco:
   https://necenzurovanapravda.cz/2024/03/agenda-2030-je-pricinou-soucasnych-globalnich-krizi-video/ .

   • Globálny mocenský systém – neviditeľné riadenie sveta – má viditeľnú baštu moci – perifériu moci – židovstvo. To židovstvo /tandém/ sa delí na sionistické /talmud/ a chasidské /tóra/. Toto židovstvo medzi sebou zápasí o ovládnutie sveta. Antilopa sa prizerá, ktorý lev, ktorý ovládne územie – ju nakoniec zožerie.

    Putin predstavuje chasidské židovstvo. „Ruské“ soviety. To je celé. My si len vyberáme, ktorý lev nás má zožrať. A čo tak byť tretímj levom?

    Takto! Nie každý v Rusku je bohatier. Väčšina sú mužíkovia! Potom záleží na tom – koľko je v Česku a Slovensku bohatierov – lebo niekde nám tu legionári zaspali!

    • Ale oni pořád píšou, jak západ vykořisťovává Afriku. Západ znásilňoval, západ ovládal Afriku a jiné, když ji kolonizoval, ale dnešní vykořisťovatel nerostů po světě a vod je Čína. Čína v Africe postaví maximálně silnici, aby si tam mohla vozit ty svoje nerosty a jim nedá nic. To samé ryby, u sebe už nemají nic, tak táhnou k jižní americe. Tam vybírají tuny ryb a proto jich ubívá.

     Jen mě už zkrátka štve, že alternativa pořád oslavuje Putina a ukazuje jen to dobré, ale už neukáže druhou stranu.
     A jak píšeš, je to jen o tom, jaký lev nás sežere. Ale otroctví číhá z obou stran. Jen ještě navíc bychom se museli naučit azbuku a přejali drsnější energii jazyku, než máme teď.

     • Alternatíva neoslavuje V.V.Putina ale práve naopak – podsúva, že on či Rusko akože impérium má podobné ciele ako Západ či Čína – že si nemajú navzájom čo vyčítať.
      To bolo aj v škole či inde taký pohľad na situáciu keď jeden alebo dvaja agresívni chalani napadli nejakého, ktorému chceli nejako ublížiť. A pretože keď sa ten napadnutý nechcel stať obeťou tak sa strhla hádka, kriky či bitka. Potom ale prišiel dospelák a všetko ukončil tým, že ho nezaujíma kto si začal a že ak neprestanú tak všetci dostanú výprask keď nevedia ako sa majú chovať. To je rovnaký princíp, snaha, spôsob a zámer takmer všetkej alternatívy ako ľuďom „objektívne“ ukázať skutočné pôsobenie mnohých osôb vo vysokých funkciách. Dobrému sa prisudzujú pohnútky zlého a ešte sa aj zámerne zamlčiava všetko to ako proti nemu bojujú ľudia, ktorí sú v jeho blízkosti a všemožne sabotujú jeho rozhodnutia a príkazy, nariadenia. Ukazovali by nám na alternatíve, že oligarchovia a firmy v Rusku dodávajú na okrajinu absolútne všetko aby tam tá zberba mohla fungovať pričom Ruská armáda trpí umelo vyvolaným nedostatkom ? Ukazuje nám alternatívna, čo robí centrálna banka Ruska – že likviduje ruskú ekonomiku? Ukazuje nám alternatívna, že napriek činnosti teroristickej organizácie riadenej Západom – centrálnej banky Ruska Rusko funguje ďalej kvôli druhému okruhu ekonomiky, ktorú V.V.Putin 20 budoval rokov?
      Ukazuje nám alternatívna, že napriek nariadeniam prezidenta RF sa nebombardujú vojenské ciele na okrajine a rakety lietajú maximálne niekam do polí pretože generálny štáb svo je plný kolaborantov? Ukazuje nám alternatíva ČINNOSŤ CELÉHO ELITÁRSKEHO PRIZÁPADNÉHO KORPUSU V RUSKU, ktorý podkopáva absolútne všetko čo Rusko drží pri živote a ukazuje v akých podmienkach V V. Putin riadi Rusko? Ukazuje nám alternatíva skutočnú tvár V.V.Putina? Ukazuje nám alternatíva skutočnú tvár napríklad vlasovca falošného vlastenca Medvedeva či Peskova, ktorých kritiku Západu tak rada dáva na svoje stránky? – ja tam nenachádzam tieto dodatky, že sú to falošní vlastenci, ktorí chcú Rusko vyvraždiť! Nenachádzam na alternatíve nič také čo by ukazovali kto je Medvedev!!!!!!!
      Tzv alternatíva zmazáva rozdiely medzi dobrom a zlom. Je len minimum zdrojov, kde sa nachádzajú pravdivé informácie pretože okrem nich všetci tiahnu na Rusko! Aj aj tu na Bádateľovi sú jedinci, ktorí o týchto neprávostiach a neobjektivite alternatívy voči osobe V.V.Putina zo strany médií či komentujúch vedia ale ani nepípnu pretože sú vnútri rovnakí ako tá egoistická chátra na satanickom Západe! Preto je nutná nie očista Zeme od elít zo strany ľudí ale celosvetová očista od zla a skazenosti so strany Najvyššieho.

     • Achnaton:
      Ano, očista je asi nejlepší způsob, jak se zbavit zla na jak dluho to půjde. Tohle žádná válka nevyřeší, ale jen protáhne dobu zla.
      A že ta očista je za dveřmi. Jen doufám, že bude spravedlivá. Protože v tomhle žít se fakt už nedá. Každý by měl žít na takové úrovni, na jakou má. A ne tento expetiment, kdy tu žijeme mezi lidiopi(každý má jinou úroveň vědomí) . Děti už jsou možná víc zkažené, než dospělý, tak i kdyby se dobu nic nestalo, civilizace končí

     • Objektívne

      Achnaton:
      Správne. Očista bude už za nedlho, pretože je to funkcia vesmíru, ale môžeme tomu hovoriť aj „ten najvyšší“. Tí, ktorí riadia všetkých tých poskokov vo všetkých vládach a krajinách to vedia. Preto sa svet viditeľne pokazil koncom roku 2019 a je zreteľne vidieť ako populácia degeneruje (česť výnimkám).

    • Miroslav Čižmár

     Prečo si neviditeľné riadenie sveta vybralo Izrael za svoju baštu moci?

    • Maroš otázka pri výbere toho leva za socializmu sme boli pod ruským levom teraz sme pod americkým socializmus sa nedá ani porovnať z touto biedov. Neni lepšie sa prikloniť k ruskému levovi?

     • K LEVOVI Z RODU DAVIDOVHO!!!
      Toto vsetko co sa deje, JE PREDPOVEDANE 2000 ROKOV!!!
      Nikto z alternativy SA O PRAVDU ANI LEN “NEOBTREL”
      Ak chces vediet pravdu, co VAS VSETKYCH CAKA, AK NEUROBITE “ASAP TOTO…”
      staci naisat…

    • Ak si myslel tým tretím levom nás, alebo švejkujúcich Čechov, potom si ma dobre pobavil.

     • Pokiaľ človek neuvidí „ZA“ masky pozemského ega, situácia sa otočnými dverami bude nustále vracať v tej či onej podobe.

      Situáciu, neútešnú, dobre zhodnotil, prispievateľ:
      Achnaton, 17/03/2024 at 10:58:
      „Alternatíva neoslavuje…“

    • trepeš, mužíkov je v česku habadej a na slovači ešte viac, a to je matroš na výrobu hovien,…dobrú chuť Maroštek, daj si na roštek

   • Republicanism usa zablokovali Joe Bidena financovani nazi ukrajiny . Vse vyprokovali opet anglani oxfordu nyni zivori

   • Okga:
    Děkuju za odkaz, hned jdu na to.

 3. Upirí ples na Zemi skutočne končí. Končí celý upirí ples a nielen ten Západný – Americký ale aj ten sionistický a dokonca končia aj dirigenti, ktorý ten sionistický ples vytvorili a riadia. Problém ľudí v pochopení v ukončení pôsobenia zla na Zemi je ten, že jednak nevedia, že Zlo – jeho pôsobenie v diele Stvoriteľa je úmyselne spôsobené zranenie – rana na živom zdravom tele Stvorenia z ktorej neustále vyteká krv – životodarná neutrálna Sila (investícia Boha do Stvorenia), ktorá môže byť zacelená len pôsobením Sily Najvyššieho. Človek či ľudstvo celé nemá absolútne žiadnu šancu odstrániť či zničiť pôvodcu Zla ale môže nad ním zvíťaziť na Zemi tým, že jeho pôsobenie bude držať na uzde svojimi čistými myšlienkami a dobrým chcením. Je nutné poznať nielen zlo ktoré človeka obklopuje zvonka ale skúmať aj svoje vnútro pretože tam môže byť ukryté zlo, o ktorom človek nič netuší a práve to je pre neho to najnebezpečnejšie z hľadiska rizika duchovnej smrti, ktorá onedlho čaká všetkých, ktorí nemajú čisté myšlienky, city a tým pádom majú svoje energetické telá viazané na temné nízke úrovne. Skrátka Božím zásahom – očistou planéty Zem budú do večnej smrti (nielen fyzickej) vtiahnutí všetci zlí ľudia a je jedno, že čo chápali, kolko toho chápali a čo hovorili – skúmať sa bude len ich vnútro.
  V.V.Putin – jeho úloha v tomto svete vysoko presahuje všetky role do ktorých by ho mnohí chytráci a zároveň obmedzenci chceli strkať – tak to bolo s každým svetlým vyslancom na Zemi – veď oni museli žiť a pôsobiť medzi ľuďmi a nie pôsobiť nejako zvonka.
  V.V.Putin si je plne vedomý aký svet ho obklopuje rovnako ako si to uvedomoval aj J.V.Stalin a preto dobre vie kedy nejsť hlavou proti múru a kedy sa dá uskutočniť nejaký manéver. On vidí „dolu“ čo deje v spoločnosti – má kontakt s ľuďmi a má aj ich podporu.

  • Polni laboratore na zhn zevedene bidenem jeho synem hunyerem $35 milionu byly jix Obamou zasyaveny..

   Svaty Putin vyplatil rusko z otroctvi imf
   Proto zacali konflikt NATO rusko

   Zelensky znici ukrajinu a vse.
   Dostal se k moci prevratem
   Ukrajona slovanstvo se stali mistem testovani novyvh zbrani vyprazdnovani srotu zbrani
   Usa nemecke anglicke tsnky a leyadla jsou likvidovani slavnou rudou armadou.

  • Nebudu se tu přít, jaký je Putin, však sami ještě uvídíme, co ještě udělá nám všem.
   Já jen k tomu řeknu, že očkovací genocidu mu neodpustim. Zasáhlo to nás všechny a byl toho součástí…to normální, světla duše nedělá a bude bojovat proti genocidě. Na Tedescu si můžou psát co chtějí, jak ho oslavují.

   • Tak to je tiež taký psychotrik na tadescu ako V.V.Putina znechutiť čo najviac ľuďom. Ono by to malo ešte väčšiu účinnosť – a chytlo by to mnohých – keby bola ešte aj nejaká ezosektárska stránka kde by V.V.Putina oslavovali ešte viac a pripisovali by my skryté nadprirodzené schopnosti. Veľa ľudí by sa na to chytilo a milovali či uznávali by ho ešte viac. No ale ak by časom zistili, že je bežný človek tak by len znudene mávli rukou že čakali viac od niekoho ako je V.V.Putin. Podobné to bolo aj voči j.V.stalinovi keď trockisti nevedeli pretrhnúť a zdiskreditivať čisté puto medzi ruským národom a J.Stalinom tak z vypočítavosťi nešli proti tomu ale začali vytvárať kult Stalinovej osobnosti na ktorý sa mnohí naozaj nechali namotať a tak zakalili to čisté informačné pole vzťahu J.V.Stalina a ruského národa.
    Keď sa to trockistom podarilo tak šmahom ruky začali všetku náklonnosť, lásku, dôveru, úctu a uznanie ľudí k osobe J.V.Stalina hádzať do jedného vreca s názvom „kult osobnosti“. A už bolo vymaľované. Tak sa to nenásilne robí! A robí sa to tak aj voči V.V.Putinovi – zámerne ho buď neprirodzene chvália aby ho až ľuďom zhnusili alebo ním v titulkách článkoch a videách strašia ako on silný Putinisko zatočí so Západom aby ho každý bral ako jedného z veľkých lotrov, ktorí sa nevedia na Zemi vmestiť do svojej kože. Nuž spôsobov akým temní dokážu človeka obrať o podporu je mnoho a sú veľmi premyslené a to až tak že mu z toho padá sánka.

    • Problém tadesca je, že o putinovi mluví jako o člověku z povrchu. To samé trump. Že to nejsou lidé odsud, ale z povrchu a hrajou 5. dimenzionální šachy. No nežeru jim to, stejně tak, jako bílé klobouky mají vše pod kontrolou a vše je jen divadlo. Lidé jsou skutečně hloupý a stále jim to žerou. Takže shrňme si to. Jsou to kloni, ale páchají stejné zlo, jako originál. Jaký je v tom rozdíl? Stále se nechá lidstvo balamutit, protože to říká někdo, kdo podle nich ví víc a stále nevěří sobě a svoji intuici a přemýšlení. Stále lidem nedochází, že od toho mají hlavu a logické přemýšlení. Ale na tadescu jim říkají, že logika je špatná…a zde je háček. Nepřemýšlej a věř nám…nemusí ti asi vše dávat smysl. O to jde, že i díky takovým stránkám, které mají dosah je lidstvo stále slepé. Hlavně že ovce křičí, hele ovce.

     • Achnaton:
      Krom toho, lidé musí mít slepou víru a to proto, že jsou pohodlnější a nebouří se. Taky když je někdo jejich obdivovatel, tolerují věcí, u kterých by to jinak neprošlo. A posílají svoji energii jim, jako tomu bylo v seriálu Star Gate a Orájové. Museli na ně věřit a posílat jim nevědome energii. Kdo v ně nevěřil, byl upálen či zničen.

     • Objektívne

      To je ako s tými reptiliánmi žerúcich deti. Pytomina na n-tú, ale musí to byť pravda keď to povedal Whistleblower. V UFO komunite to smrdí už od základu

   • Kdyby jim Putin na jejich hru Covid nepřistoupil,tak otráví mnoho lidí a pozústalí ho budou proklínat.Nevím nakolik bylo v Rusku očkování povinné.

    • A proč nemohl upozornit lidi na to, jak moc je očkování nebezpečné? Jak kdyby nepřistoupil? Takhle přistoupil na jejich hru očkováním a stejně tak nás i čeká válka…
     Zase mi to příjde jako omluva bílých klobouků, že víc se dělat nedalo. Stále bílé klobouky nemohou jednat a vše se vleče. Na předávání cen se taky nemohli činit, protože přesila byla 100:1 a bla bla…

     • Politika je hnusná věc.Merkelka taky asi nechtěla multi-kulti.Když ale „spadlo“ve Francii německé letadlo,do měsíce byla migrace.
      Janeček taky veřejně (asi Zlatý slavík)varoval před očkováním dětí proti cov..A nepustili ho ani mezi presidentské kandidáty .A že nepodlehl Lukašenko?
      Bělorusko není Rusko ,měl podporu u Putina a tohle mohlo lidí trochu varovat.
      Ale třeba máte pravdu,budoucnost ukáže….

     • Otázkou je: „Proč bílé klobouky“, a další „osvoboditelé“ zvolili právě tuto cestu k osovobození lidstva?
      Jedna z odpovědí je, že chtějí zachránit a probudit co nejvíce lidí!
      Je sdělováno, že na této planetě je ve skutečnosti pouze pětina skutečných lidí, ostatní jsou klony, bioroboti,…
      A skutečná pravda bude někde jinde….
      *****
      Lukašenko nepodlehl as přežil (pokud ho nevyměnili po tajnu za jiného), někteří afričtí představitelé byli také proti a byli eliminováni! Proč se to nezdařilo u Lukašenka?!

 4. https://www.podtatransky-kurier.sk/spravodajstvo/ukrajinska-spolocnost-dragon-capital-je-vo-vlastnictve-rodiny-premiera-petra-fialu
  Internetovú publikáciu Ukrajinská pravda kúpil český oligarcha Tomáš Fiala, bratranec českého premiéra Petra Fialu a de facto guvernér Georga Sorosa na Ukrajine.

  Tomaš Fiala sa po kúpe Ukrajinskej pravdy stal de facto vplyvným mediálnym magnátom Ukrajiny. Guvernér Sorosa vlastní také popredné ukrajinské médiá, ako je tlačová agentúra Novoye Vremya, ekonomická spravodajská agentúra Finance.ua a mediálny holding MinfinMedia.

 5. V súčasnosti začal najviac kričať proti Putinovi Emman z Paríža, lebo začína vďaka Rusom prichádzať o kšefty v Afrike.

 6. Okupujte Brusel! Orbán vyzývá k protestům v hlavním městě EU proti válce a globalistické agendě

  https://aktax.cz/okupujte-brusel-orban-vyzyva-k-protestum-v-hlavnim-meste-eu-proti-valce-a-globalisticke-agende/

 7. Ivo A. Benda

  ALE UŽ NEŘEKL, ŽE TEĎ CHTĚJÍ VYKOŘISŤOVAT LIDI RUSI A ČÍŇANÉ !!!

  ON SE VYDÁVÁ ZA DOBRÉHO, ALE TO JE JEN JEHO PEKELNÁ HRA S MASAMI LIDÍ.

  KAŽDÁ ŘÍŠE DNES I V MINULOSTI ZOTROČOVALA LIDI.

  NIKDY TOmu NEBYLO JINAK, ALE PŘESTO SE LIDÉ NEPOUČILI, ANI V MINULOSTI, ANI DNES – TO JE POZORUHODNÉ, JAK MÁLO JSOU VYVINUTÍ A POTŘEBUJÍ JEŠTĚ MNOHO PROŽITKŮ, ABY TO POCHOPILI A PŘESTALI TY ŘÍŠE PODPOROVAT, ŽIVIT A VOLIT JE. Viz ukázkově Severní Korea.

  http://www.neocipuj.se.cz
  http://www.nejsme-otroci.cz
  http://www.evakuace-lidstva.cz

 8. „Nejsme ve válce s Ruskem,“ řekl Scholz Macronovi

  https://aktax.cz/nejsme-ve-valce-s-ruskem-rekl-scholz-macronovi/

 9. Len nech zabavia ruské aktíva… ale možno o to ide, aby všetko padlo a potom sa „ľahšie“ zaviedol digitálny teror s digitálnou menou !
  https://www.hlavnespravy.sk/europou-pripravovana-rabovacka-sposobi-financny-kolaps/3436554

 10. Hovorí sa , že všetko so všetkým súvisí a nik nemôže presne vedieť čo sa deje v zákulisí špinavých politických hier. Nikto presne nevidí do ich hláv za akým účelom robia to, čo robia. A najhoršie, že na dosiahnutie svojich často špinavých cieľov nedbajú použiť aj iné krajiny, snaživý to Emanuel. S víziou Putina je možné súhlasiť, pamätám si, ako sa Madelain Albrig. v jednom článku vyjadrila, či je to spravodlivé aby jedna země -Rusko- vlastnila také veľké nerastné bohatstvo. To, čo Putin chce je zatiaľ snaha o tom aby skončil parazitizmus, hegemonizmus, či sa mu to podarí je vo hviezdach. Predovšetkým by mala skončiť vojna na Ukrajine, nech nezomierajú mladí ľudia, otcovia, synovia zo strany Ukrajiny aj Ruska. Zasielanie zbraní na Ukrajinu, znamená strata ďalších životov.
  Orbánovi chce Europarlament pozastaviť uvoľnených vyše 10 miliárd Európskou komisiou, čo k tomu dodať, zrejme p.Klaus známy ako euroskeptik, či eurorealista predbehol dobu a čas mu dáva za pravdu.

 11. Kate Middleton byla zavražděna při Iluminátské krvavé oběti

  https://aktax.cz/kate-middleton-byla-zavrazdena-pri-iluminatske-krvave-obeti/

 12. Putin sám vyzerá ako upír, už by ho mohol niekto streliť do gebule,toho hnusného položida -polomongola.

  • Už mu ťahá na osemdesiatku má vek na to, že tu už nebude dlho žiť tak načo ho strielat …

   • Ešte má iba 71,to je do osemdesiatky dosť ďaleko,ale napr.jeho kamarát Klaus Schwab má 85 a nechystá sa ešte zdochnúť,a ani starý židák Soross,ten má 93 rokov…Kissinger zomrel 100-ročný, takže práve takéto staré múmie ešte môžu napáchať veľa zla,kým zhebnú,aj storočného globalistu je najlepšie čím skôr nejako zabiť,lebo nevieš,či nebude žiť ďalších päť rokov,netreba čakať…

    • Vekovo si zabudol si Bidena a kandidáta na prezidenta Trumpa. Apropo, kto inému želá smrť a zlo, spätne sa mu to vráti ako bumerang -zákony kozmu, či karma.

 13. Jozef z Bratislavy

  Predstava nastolenia demokracie v Ruskej federácii je obrazne povedané realita 90-tych rokov v SR “na tretiu” plus rozvrat v armáde disponujúcej jadrovými zbraňami. To je budúci business pre každého teroristického fanatika. Ide o štát na 1/8 pevniny planéty, 21 republík, 124 mil. občanov s tradičnou monokratickou kultúrou (zdroj Wikipédia). Táto “krehká bedňa dynamitu” potrebuje pevnú ruku, nie šokovú terapiu demokraciou. Iba politickí romantici (a slovenskí progresívci) si trúfajú vyhrať vojnu proti jadrovej veľmoci pomocou konvenčných zbraní. A verte tomu, že cár Putin je schopný všetkého.

  • Jozef s dvomi idlišnými štemplíkmi. No veď treba pevnú ruku, Putin voľby vyhral a nielen slovenskí progresívci, je to širšie spektrum strán čo si myslí že sa vojna s ruskom dá vyhrať konvenčnými zbraňami, ich dodávaním. A nielen tí slovenskí si to myslia, ale aj európski a usácki. Tá tvoja posledná veta hovorí za všetko, strašenie a strašenie, vidíš do jeho mozgu?

 14. Ešte na sekundu k vysoko aktuálnym voľbám Prezidenta RF:

  „Západ a Kyjev urobili všetko pre Putinovo víťazstvo!
  Voľby v Rusku dopadli výborne! Stovky pozorovateľov z celého sveta, rekordne vysoká volebná účasť, mimoriadne transparentné a pohodlné postupy hlasovania na diaľku, čestnosť, občianska odvaha, sebaúcta a celonárodný vzostup. Komu vďačíme za tento sviatok? Poďakujme týmto ľuďom, vyzýva trocha sarkasticky ruská komentátorka Viktoria Nikiforova na stránkach Ria Novosti.

  Niektorých z nich by som rada vymenovala. V prvom rade – ANTHONY BLINKEN – minister zahraničných vecí USA. V septembri minulého roka povedal, že – “USA nikdy neuznajú falošné voľby, ktoré Rusko organizuje na okupovaných územiach Ukrajiny”. Počuli sme ťa, Tony. Historicky ruské krajiny, ktoré sa nedávno opäť spojili so svojou vlasťou, reagovali na tvoje slová rekordnou volebnou účasťou – v DĽR a LĽR, Záporožskej a Chersonskej oblasti, ľudia masovo chodili k urnám a volili RF.

  Blinkenov šéf – JOE BIDEN – práve verejne urazil ruského prezidenta. Aj to sme počuli. Už dávno, od konca 80. rokov, sme sa naučili jednoduchú schému: Ak vaša propaganda chváli ruského vodcu, znamená to, že s ním nie je niečo v poriadku. Ak sa hneváte a pľujete penu, znamená to, že náš vodca robí všetko správne. Takže vďaka, Joe!

  P.S. 1 – A nakoniec to pochopili i tí „najväčší demokrati v SK“ – a to Eduard (Pozn.: sorry, jeho priezvisko si už nevybavujem, iba viem, že miloval – „ruskú“ Vodku, spoločne s bábko-herečkou – Veronou a v tejto dvojke – v rámci slovenskej opozície – sa vybrali letecky – priamo do Kremľa – zagratulovať k víťazstvu V.V. Putina v prezidentských voľbách zo 17.3.2024.)

  Vďaka za Vaše pochopenie! Konečne! A koľko vám to trvalo, až vám v tých hlavičkách – svitlo! Ale – ako hovorí klasik – „Nikdy nie je neskoro“!

  https://uploads.disquscdn.com/images/f1b3dd65b8e455c483f18f79b33c453516d5f9d6ddafbc82f0cd92351451dab1.jpg

  P.S: 2 – Momentálny Koncert a Oslava na Červenom námestí v Moskve s 10-tisíckami Rusov – pri príležitosti – 10-teho výročia pripojenia Krymu k RF.

  https://www.youtube.com/watch?v=6qn0t5tL5nk

  P.S: 3 – A áno, máme tu i takých Slovákov, ktorí by boli šťastní, keby „niekto“ strelil Putinovi guľku z pištole do čela, tak ako to zaznelo v komente od tunajšieho prispievateľa:

  Citujem: „Už by ho (rozumej – Putina) mohol niekto streliť do gebule, toho hnusného položida –polomongola“ – koniec citácie.

  Spätná väzba k tomu bola adekvátna v zmysle, že čo Inému praješ – “TO“ sa – k Tebe celkom isto – doručí (ibaže – nevieš, kedy a kde..Tak buď v Strehu a v Plnej Polnej a to 24/7!!)

  Vďaka za pochopenie!

 15. Tí „jednoduchší“považujú Putina za spasiteľa a osloboditeľa.

Pridajte komentár

*