Teraz budú najdôležitejšie eurovoľby v histórii. Určite choďte voliť a zabráňte progresívnym fašistom navoziť tu státisíce migrantov, zaviesť povinné očkovanie, zakázať autá na benzín, zdražiť energie a potraviny, zaviesť digitálnu totalitu, zatiahnuť nás do vojny a inak vám zničiť život!

Sám vynálezca mRNA vakcín ich spochybnil. Teraz mu hrozí vražda


Print Friendly, PDF & Email

Sám vynálezca mRNA vakcín ich spochybnil. Teraz mu hrozí vražda

(Daily Expose) – Vynálezca mRNA vakcín Dr. Robert Malone tvrdí, že mu povedali, aby si najal ochranku – kvôli riziku úkladnej vraždy za to, že sa verejne vyjadril o tom, čo si myslí o bezpečnosti vakcín proti Covid-19.

Robert W. Malone, PhD., pracoval v rokoch 1987 a 1988 v Salkovom inštitúte. Tam ako prvý skúmal in vitro transfekciu RNA, in vivo transfekciu RNA u žabích embryí a tiež u myší.

Práca Dr. Maloneho na vývoji mRNA technológie

Maloneho výskum pokračoval vo svojom výskume v roku 1989 vo Vicale, kde navrhol prvé experimenty na laboratórnych potkanoch.

Výskum mRNA očkovania vykonával v deväťdesiatych rokoch minulého storočia, ktorý v roku 2000 vyvrcholil udelením mukozálneho patentu. Pomáhal tiež revolucionizovať odvetvie kationických lipozómov pre použitie v RNA vakcínach, čo bola práca, ktorá ďaleko predbehla svoju dobu.

Dr. Malone, PhD., však nesúhlasí so zavádzaním  súčasných mRNA vakcín na Covid-19 od spoločností Pfizer a Moderna a za posledných niekoľko mesiacov sa k nim vyjadroval veľmi otvorene.

Namiesto vakcín sa prihováral za používanie iverkmektínu na prevencie i liečbu.

Malone hovorí, že snahou o vývoj základných vakcínových technológií a navrhovaním a riadením vakcínových štúdií strávil celú svoju profesionálnu kariéru.

„Vakcíny sú môj biznis. Nie som antivaxer. Som ten, kto vakcíny vyvíja, kto je za pravdu, bezpečnosť a bioetiku.

Vakcíny zachraňujú životy. Často, no nie vždy, sú našou najlepšou nádejou na zníženie počtu úmrtí a ochorení súvisiacich s mnohými patogénmi a ponúkajú nádej na liečbu rakoviny a ďalších chorôb.“

Súčasné vakcíny sú v skutočnosti génové manipulácie

Dr. Melone tiež hovorí, že všetky vakcíny na covid, ktoré sú momentálne v ponuke (Pfizer/BioNTech a Moderna), sú vakcíny vychádzajúce z génovej manipulácie.

„Oba tieto druhy vakcín využívajú technológie, ktoré si vyžadujú prenos cudzieho genetického materiálu do buniek osoby, ktorá vakcínu prijíma a prinútiť tie bunky, aby sa stali v podstate miniatúrnymi továrňami na vakcínovú protilátku – vnútri tela.

Prečo je to dôležité? Pretože, z môjho pohľadu vynálezcu tejto metódy, ktorý som ako prvý prišiel s myšlienkou využitia „génovej terapie“ a „doručenia mRNA“ pre vakcináciu, „aktívna lieková substancia“ nie je vektor génovej terapie, ale proteín, ktorý je vyrábaný vo vašich bunkách.

Avšak z pohľadu FDA (Americký úrad pre lieky a potraviny), resp. regulátora, je treba tieto výrobky posudzovať za použitia usmernení, vzťahujúcich sa na produkty „génovej terapie“, ako aj tých, ktoré sa vzťahujú na „vakcíny“.

Toto NIE SÚ tradičné vakcíny. FDA by preto mala trvať na tom, že majú byť dobre popísané hladiny a doba trvania tvorby hrotového proteínu.“

Zahoďte okuliare a zlepšite si zrak

Hrozí Dr. Malonemu za jeho vyjadrenia nebezpečenstvo?

Práve takéto vyhlásenia viedli k tomu, že Malonemu skúsený novinár povedal, že si potrebuje nájsť ochranku, lebo riskuje, že ho úkladne zavraždia.

Dňa 18. júla 2021 na Twitteri Malone napísal:

Preklad:

„Dúfam, že je to len zveličenie, no včera mi jeden skúsený novinár povedal, že potrebujem ochranku, pretože mi hrozí atentát. Ja ani neviem, ako o tom začať premýšľať. Som len obyčajný človek zo strednej triedy.“

Nato, len o štyridsaťpäť minúr neskôr, pocítil Malone potrebu uviesť, že nemá samovražedné sklony.

Preklad:

„Myslím, že by som to mal povedať. Nemám samovražedné myšlienky. Som v mieri so sebou aj so svetom. …“

Záver

Big Pharme by určite prospelo, keby dokázala zabrániť Dr. Malonemu robiť ďalšie haló okolo ich produktov.

Tu si pozrite vývoj ceny akcií firmy Moderna:

Začiatkom roku 2020 mala spoločnosť Moderna hodnotu 5 miliárd dolárov. Rýchlo sa presuňme do júla 2021.

Teraz má, vďaka schváleniu na núdzové použitie svojej mRNA vakcíny na Covid-19 v USA, Spojenom kráľovstve a Európe, hodnotu vyše 100 miliárd dolárov.

Zbohom vysoký krvný tlak

Zdroj: dailyexpose.co.uk, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. Jednoduchá

  …sám p.Malone sa rozhodol, že ide ,,vytvárať vakcíny“….
  …aj keď ja som ako dieťa dáke vakcíny dostala, teraz už viem, aj pomocou Bádateľa, že som ich ani nemusela dostať …ide totiž o to, že nám stále tvrdili, že bez nich by sme sa nezbavili čier.kašľa, osýpok a neviem čoho, pritom tu na Bádateľovi to výborne rozobrala 1 ozaj p.lekárnička zo zahraničia, kt.už žiaľ nie je medzi nami …ona krásne vysvetlila, že tie vakcíny nám v skutočnosti netreba, nakoľko už máme oveľa lepšie život.podmienky, ako boli kedysi…… tu nejde o zdravie, tu ide o biznis….no zaujím.je koniec toho článku, z kt.nemám jasný názor, na koho strane je teraz redakcia….verím tomu, že na strane nás všetkých obyčaj.ľudí a že tá veta Big farme by určite ,,prospelo“ je myslená ironicky….nás všetkých rozumne zmýšľajúc.a spolucítiacich zaujíma naše zdravie, náš život a nie zisk farmy na lieky…..myslím si, že ak sa niekto púšťa do takýchto ,,nebezp.hier“ môže rátať s tým, že sa to môže otočiť aj proti nemu….toto platí aj v tomto prípade….

  • hej, dievča, čo tomu nerozumieš. Jasné, že by Big farme prospelo, keby dr. Melon držal zobák. Love sú love, je to najvčší vrah v histórii…

 2. Neviete niekto kedy bola vyrobená prvá mRNA vakcína?… nemyslím teraz na covid.

  • Pred viac ako tromi desaťročiami.

   „Demonstrace in vitro s mRNA vakcínou byla na zvířatech prvně provedena v roce 1990,[1] a její použití pro imunizaci krátce poté.“

   https://cs.wikipedia.org/wiki/RNA_vakc%C3%ADna

  • Daniela Dudiaková

   Pekný deň.
   Asi v roku 2013.
   Bez záruky. Iba som počula rozprávať o Tom pána Zitka

   Veľa zdravia!

   • No a?! Považuješ menovaneho pána za kapacitu v oblasti virológie alebo molekulárnej biológie? ?

    • Tieto informácie sú verejne dostupné dávno, akurát v roku 2013 ešte nikoho z alternatívy nezaujímali – toto mohol vtedy uverejniť hocijaký novinár ako zaujímavosť z génového inžinierstva. Ty – Wilhelm, tu rád trolluješ argumentami z huby akýchsi tvojich „renomovaných známych“, ktorých publikácie človek nikde nenájde – si si sem opäť odskočil z astroturfingu, čo je trolling v prospech farmakomafie pomocou médiami vyfabrikovaných „odborníkov“. Tu vždy dostaneš kopanec!

     In situ detection of individual mRNA molecules and protein …
     [Prehľadávať doménu nature.com] https://www.nature.com/articles/nprot.2013.006?error=cookies_not_supported&code=8719bf5a-d4d2-4010-b39f-832e01c15a1b
     Here we describe a 1.5-d protocol for enumerating and genotyping mRNA molecules in situ while simultaneously obtaining information on protein interactions or post-translational modifications; this …

     HnRNP Q regulates translation of … preview & related …
     [Prehľadávať doménu mendeley.com] https://www.mendeley.com/catalogue/ab87251f-b71e-32a0-88ec-7297258943b7/
     (2013) Kim et al. Cell Death and Differentiation. The responses to numerous stress signals are important for cellular growth and survival. The p53 tumor-suppressor protein is stabilized under stress conditions and induces transcription of several genes to regulate cell cycle and apoptosis. Regard…

     Association of maternal mRNA and phosphorylated EIF4EBP1 …
     [Prehľadávať doménu genetics.org] https://www.genetics.org/content/genetics/early/2013/07/09/genetics.113.154005.full-text.pdf
     57 localized mRNA determinants and what mechanisms might be responsible for their 58 control. We find by cDNA microarray analysis enrichment for maternal mRNAs encoding 59 spindle and other proteins on the mouse oocyte MII spindle. We also find that the key 60 translational regulator, EIF4EBP1, undergoes a dynamic and complex spatially

     (2013) Nature biotechnology: Modified mRNA directs the …
     [Prehľadávať doménu hscrb.harvard.edu] https://hscrb.harvard.edu/publication/2013-nature-biotechnology-modified-mrna-directs-the-fate-of-heart-progenitor-cells-and-induces-vascular-regeneration-after-myocardial-infarction/
     Zangi L, Lui KO, von Gise A, Ma Q, Ebina W, Ptaszek LM, Später D, Xu H, Tabebordbar M, Gorbatov R, Sena B, Nahrendorf M, Briscoe DM, Li RA, Wagers AJ, Rossi DJ, Pu WT, Chien KR. 2013. Modified mRNA directs the fate of heart progenitor cells and induces vascular regeneration after myocardial infarction.

     Reprogramming human fibroblasts to pluripotency using …
     [Prehľadávať doménu nature.com] https://www.nature.com/articles/nprot.2013.019?elq=ea2d3d2e31944da2a4b06eb255c19cb4
     The protocol described herein is for reprogramming of human fibroblasts to pluripotency; however, the properties of modified mRNA make it a powerful platform for protein expression, which has …

     Otevřete oči – 10 SKUTEČNOSTÍ, co by jste měli vědět o …
     [Prehľadávať doménu facebook.com] https://www.facebook.com/otevreteoci2021/posts/3780551045403727
     Od roku 2013 jsou všichni lidé očkovaní GM-modifikovanými mRNA legálně trans-lidští a legálně identifikovaní jako trans-lidé a nemají žádná lidská ani jiná práva státu, a to platí celosvětově, protože patenty na technologie GEN-POINT jsou pod jurisdikcí a zákony USA, kde byly registrovány.

     • REPLAY: „Modified mRNA directs the fate of heart progenitor cells and induces vascular regeneration after myocardial infarction.“

 3. Niektorí svedkovia pre žaloby v Haagu žijú v utajení pod ochranou do procesu.
  Moc preto neverím,že je to Maloneho konto na twit.

 4. Z 5 na 100 miliárd je investičná bublina – bez ohľadu na to, že o tomto kšefte nerozhoduje trh, teda antivakcinačný odpor – kšeft stojí na ochote národných vlád – na komplote medzinárodných zločincov – že vytunelujú verejné financie a donútia občanov k spotrebe, respektíve nakúpia vakcinačný odpad, čo je politikum, ktoré vybuchne po ďalších lockdownoch a prepadoch ekonomiky a sociálnom napätí – leda že by sa počítalo s tým, že akcionárom potom nebudú vadiť požičané nekryté peniaze, ktoré k nim posunú vlády. Ale to už je jasná pračka peňazí a to je zločin, takže sa to pekne zacyklí.

  Tentoraz v zmysle qui bono netreba sledovať cestu peňazí – farmakomafia je tiež len nástrojom globalistov na depopuláciu – peniaze sú motiváciou farmakomafie, ale cieľom je GENOCÍDA!

  Dr.Malone preto ohrozuje cieľ globalistov, nie zisky farmakomafie.

 5. Rozmýšľam aký svet to žijeme. Zaštepení Slováci odletia jednosmerkou do nebíčka. Plánujú ich nahradiť Afgáncami (Kalergiho plán). Ako „pekne“ pribúdajú autonehody – mikro krvné zrazeninky z očkovania … Všetko ide podľa plánu.

  • nerozmýšľaj, ber to ako posolstvo Satana, ale veď zubatá je najlepší felčiar, všetko lieči na 100%

 6. https://www.naturalnews.com/2021-08-22-interviews-with-dr-lee-merritt-chris-shaw-reiner-fuellmich-vaccine-crimes-against-humanity.html
  New interviews with Dr. Lee Merritt, Dr. Chris Shaw and Reiner Fuellmich reveal astonishing information about vaccine crimes against humanity
  Nové rozhovory s doktormi Lee Merrittom, Chrisom Shawom a Reinerom Fuellmichom odhaľujú ohromujúce informácie o očkovacích zločinoch proti ľudskosti

 7. https://www.naturalnews.com/2021-08-22-de-blasio-sued-over-nyc-vaccine-mandate.html
  Mayor Bill de Blasio sued by business owners over New York City’s vaccine mandate
  Starosta Bill de Blasio je žalovaný majiteľmi firiem kvôli mandátu New Yorku ohľadne očkovania

  De Blasio’s mandate is discriminatory and un-American
  Mandát De Blasia je diskriminačný a neamerický

  Republicans back business owners’ lawsuit
  Republikáni podporujú žalobu majiteľov firiem

 8. Dnešné články MUDr. Mercolu na http://www.mercola.com by mali byť povinným čítaním, aby sa už ľuďom otvorili oči. Napr. tento:
  Why Masks Are a Charade
  Prečo sú masky šarádou (výsmechom))?

 9. https://tadesco.org/zdravotnicke-organy-presadzuju-genocidne-plany-tretej-inekcie-ponahlaju-sa-aby-stihli-co-najviac-pred-prebudenim-mas-z-podvodu-menom-covid/
  Zdravotnícke orgány presadzujú genocídne plány treťou injekciou. Ponáhľajú sa, aby stihli čo najviac vyhubiť ešte pred prebudením más z podvodu menom COVID.

  Pre kohokoľvek, kto dáva pozor, je teraz úplne zrejmé, že celý podvod COVID „plandémia“ je len globálnou depopulačnou schémou. Má za cieľ ľudí vystrašiť, aby si nechali pichnúť injekciu zloženú z biologických zbraní („nazývanej vakcína“), ktorá ich časom zabije.

  Dokonca aj riaditeľka CDC teraz upustila od pôvodného prísľubu účinku vakcíny proti COVIDu

  Ľudia sa však vo veľkom prebúdzajú, a tak urýchlene presadzujú „posilňovacie“ očkovania, aby zabili obrovské masy ľudí skôr, ako sa vzbúria.

 10. https://www.banned.video/watch?id=6123250ef3b5b064fd2b6813
  Massive Protests Explode Worldwide Against UN Great Reset Tyranny PART 1 FULL SHOW 8-22-22
  Masívne protesty vybuchujú po celom svete proti OSN Tyranii Veľkého Resetu

 11. https://www.banned.video/watch?id=612323024135a464278afb06
  BREAKING: Scientist Confirms COVID-19 Vaccine Triggering Majority Of Illnesses
  Vedec potvrdzuje, že Covid-19 vakcína spúšťa väčšinu chorôb

 12. http://www.zvedavec.org/komentare/2021/08/8823-chytra-mesta-a-konec-ery-cloveka.htm
  Chytrá města a konec éry člověka

  Svět a jeho záležitosti se obrátily vzhůru nohama a přes noc byl světu odhalen herní plán elity: využití nových donucovacích technologií, umělé inteligence, automatizace a transhumanismu.

  Veřejnost zažila zavedení nového normálního režimu prostřednictvím řady náhlých změn, jako jsou výluky a požadavky na nové formy aktuální zdravotní dokumentace, aby bylo zachováno právo cestovat a pracovat.

 13. https://www.hlavnespravy.sk/dr-zelenko-ktory-liecil-koronavirus-u-trumpa-ci-bolsonara-jediny-dovod-preco-by-ste-chceli-ockovat-deti-je-ze-verite-v-ich-obetovanie/2649836
  Židovský lekár Dr. Zelenko, ktorý liečil koronavírus u Trumpa či Bolsonara, vypovedal pred rabínskou radou: „Jediný dôvod, prečo by ste chceli očkovať deti je, že veríte v ich obetovanie“

  Na sociálnych sieťach tento víkend začalo kolovať zaujímavé video s rozhovorom známeho lekára, ortodoxného Žida, Dr. Vladimira Zelenku, ktorý vypovedá pred Radou rabínov v Izraeli. Zelenko vo videu vyjadril svoj názor na bezpečnosť vakcín proti covidu-19.

  Dodal, že veľmi dlhodobé odhady bezpečnosti vakcín v súčasnosti nie je možno odhadnúť. Zelenko sa pýta, prečo by mal byť niekto očkovaní potenciálne deštruktívnou látkou, bez toho, aby boli vylúčené dlhodobé následky? Dodal, že existujú aj pochybnosti o ovplyvňovaní plodnosti a znižovaní počtu spermií u mužov či funkčnosti vaječníkov u žien.

 14. https://blog.hlavnespravy.sk/27613/patdesiate-roky-ako-cez-kopirak/
  Päťdesiate roky ako cez kopírak

  Rok 2021: už na celej planéte presviedčajú všetkých ľudí dať sa „dobrovoľne“ zaočkovať vakcínou, za ktorú nezodpovedajú ani výrobcovia, ani predajcovia, ani vlády, len ľudia majú byť „zodpovední“.

  • mali by ich označovať …“vstúpenka na druhý svet…! Ale veď, život večný je odmena, či sa mýlim, len akosi sa tam nik s radosťou neponáhľa….takto nejak mozgy zmagorené!!!

 15. Treba neustále opakovať a zdôrazňovať – PREBIEHA VÝMENA OBYVATEĽSTVA – prebieha naša genocída a import cudzích národov a islamizácia – v súčasnosti imigračné baranidlo z Afganistanu! CIA stvorila protiruský Taliban, CIA sa teraz dohodla s Talibanom. Účasť armády USA v Afganistane mala strategický význam byť v blízkosti Ruska, spotrebovať a vyvíjať zbrane, kontrolovať drogy – a spustiť migráciu!
  Prioritu má projekt Chalifátu č.3 – islamizácia Európy a Kalergiho plán na výmenu obyvateľstva. Realizuje ho Dom Sionu. Taliban /ISIL aj teroristov na Kaukaze a v Kosove, stavby mešít v EU/ PROXY financuje Saudská Arábia – nástroj Domu Sionu..

  Takže žiadne – „Nech si ich zoberú k sebe“! U nich znamená U NÁS! Žiadne idiotské – „Aspoň nebudú roznášať spike priony!“ – lebo sa neočkujú! Neočkujú sa preto, aby boli na rozdiel od nás schopní plodiť deti!

  Treba odmietnuť depopulačnú vakcináciu a prijímanie imigrantov z krajiny, ktorú opäť rozvrátili tí, ktorí chcú rozvrátiť v prvom rade NÁS!

  • Maroš, ty ešte aj iróniu prekrútiš, len aby si mohol útočiť…
   škoda tejto tvojej nešťastnej vlastnosti, lebo uhol pohľadu na súčasné celosvetové dianie (aj na to minulé) aj všeobecný rozhľad celkovo máš pozoruhodný…
   škoda, že svoje takmer dokonalé synteticko-analytické myslenie neobohatíš čo len štipkou empatie a takto stráviteľné neuplatňuješ aspoň v kruhu tej skupiny ľudí, ktorá bojuje za presne to isté, čo aj ty

   aspoň o tom pouvažuješ, alebo sa mám tešiť na útok?

 16. Pro ty ockovane by bylo zajímavé jak zvratit ucinek proteinu,ktery páchá v těle zlo.

 17. jak zvratit ucinek proteinu,ktery páchá v těle zlo.

 18. Andrea Doria

  To, čo sa v článku tvrdí, že povedal Malone, nie je podľa mňa nič hrozného, ani spochybňujúcecho vakcíny mRNA.
  K údajnej hrozbe vraždy Maloneho iba tolko, že skôr mohlo ísť o vyhrážanie (ak niekto pripravuje vraždu, určite o tom neinformuje novinárov!), ktoré je v poslednej dobe aj v SR dosť rozsírené (o vyhrážkach niektorým vedcom a lekárom vie každý sčítaný človek).

  • skor je to nieco obdobne, ako Mc Affey ci u nas Lucansky……proste ludia, ktori sa verejne vyjadria, ze neplanuju samovrazdit sa, ale za par dni ich najdu visiet na okne a vsetko sa utrasie ako samovrazda. Samozrejme tomu sa tymto nezabrani, ale buduje sa informacne pole, vdaka ktoremu stale menej ludi bude verit propagande….a o to cele ide

 19. K téme článku – kvôli objektivite voči vedeckým naivkám, ktorých výskum dokážu vždy aj zneužiť – základ je poznať mechanizmus. Dnes mRNA vakcíny dopravujú do srdca spike proteíny!

  HARVARD
  Department of Stem Cell
  and Regenerative Biology

  Citácia
  Zangi L, Lui KO, von Gise A, Ma Q, Ebina W, Ptaszek LM, Später D, Xu H, Tabebordbar M, Gorbatov R, Sena B, Nahrendorf M, Briscoe DM, Li RA, Wagers AJ, Rossi DJ, Pu WT, Chien KR. 2013. Modifikovaná mRNA usmerňuje osud progenitorových buniek srdca a indukuje vaskulárnu regeneráciu po infarkte myokardu. Prírodná biotechnológia. 31 (10): 898-907. Publikované: 24013197 DOI: 10,1038/nbt.2682

  Abstrakt
  V bezbunkovom prístupe k regeneračným terapeutikám by sa mohla použiť prechodná aplikácia parakrinných faktorov in vivo na zmenu správania a osudu progenitorových buniek, aby sa dosiahli trvalé klinické výhody. Tu ukazujeme, že intramyokardiálna injekcia synteticky modifikovanej RNA (modRNA) kódujúcej ľudský vaskulárny endoteliálny rastový faktor-A (VEGF-A) má za následok expanziu a cielenú diferenciáciu endogénnych progenitorov srdca v modeli infarktu myšacieho myokardu. VEGF-A modRNA výrazne zlepšila funkciu srdca a predĺžila dlhodobé prežitie príjemcov. Toto zlepšenie bolo čiastočne spôsobené mobilizáciou epikardiálnych progenitorových buniek a presmerovaním ich diferenciácie na typy kardiovaskulárnych buniek. Priame in vivo porovnanie s vektormi DNA a dočasná kontrola s inhibítormi VEGF odhalila výrazne zvýšenú účinnosť pulzného dodávania VEGF-A. Naše výsledky naznačujú, že modRNA je všestranný prístup na expresiu parakrinných faktorov, pretože bunkový osud sa prepína na kontrolu osudu progenitorových buniek, a tým zvyšuje dlhodobú opravu orgánov.
  https://hscrb.harvard.edu/publication/2013-nature-biotechnology-modified-mrna-directs-the-fate-of-heart-progenitor-cells-and-induces-vascular-regeneration-after-myocardial-infarction/
  ——————————-
  Čiže – oni skúmajú technológiu na opravu ich orgánov ale vyvinuli technológiu na poškodenie našich orgánov – princíp je ten messenger – ako dopraviť liek či nálož tam, kam treba. Pokiaľ by výskum od samého začiatku smeroval len k deštrukcii – Harvard by museli zadefinovať ako súčasť vojensko-priemyslového komplexu – čo by na verejnosti neprešlo. A tak vyvinuli technológiu genocídy „v mene humanizmu“. Houstonský a Harvardský projekt na likvidáciu Slovanov snáď nemusím spomínať.

 20. https://www.infovojna.sk/article/video-francuzi-odmietajuci-segregacne-nariadenia-si-do-mesta-priniesli-vlastne-stoly-stolicky-jedlo-a-bez-obmedzeni-hodovali-policia-sa-len-nechapavo-prizerala
  VIDEO: Francúzi odmietajúci segregačné nariadenia si do mesta priniesli vlastné stoly, stoličky, jedlo a bez obmedzení hodovali. Polícia sa len nechápavo prizerala

  Vo Francúzsku sa už mesiac konajú obrovské protesty proti výhodám pre očkovaných.

  V krajine sa konajú aj obrovské protesty proti výhodám pre očkovaných. Iní okrem protestov vymysleli aj nový spôsob, ako obísť opatrenia. Do ulíc miest si priniesli vlastne stoly a stoličky a vychutnávajú si drinky či kávu bez obmedzení.

 21. Kto vie angl. nech vypočujte toto video:

  https://www.youtube.com/watch?v=C_NtljGE76I
  OUR FREEDOM IS WORTH FIGHTING FOR, OUR CHILDREN WILL HAVE A FUTURE
  Stojí za to bojovať za svoju slobodu, naše deti budú mať budúcnosť

 22. http://www.zvedavec.org/vezkratce/18034/
  Podle Klause nás chtějí epidemiologové umučit, uočkovat a utestovat

  Dále V.Klaus čeká, kdy epidemiologové začnou požadovat 4. dávku „očkování“.

 23. http://svobodnenoviny.eu/genialni-jak-rusove-rozdrtili-moskevske-vakcinacni-pasy-za-pouhe-3-tydny/
  Geniální! Jak Rusové rozdrtili moskevské vakcinační pasy za pouhé 3 týdny

  Takhle rozdrtili vakcinační pas starosty Sobjanina – a bylo to docela jednoduché. Obyvatelé Moskvy prostě přestali navštěvovat všechny obchody, které vyžadovaly očkovací pas.

  Opravdu krásné na tom bylo, že očkovaní lidé byli solidární s neočkovanými. Ve všech zařízeních, kde se vyžadoval očkovací pas, se obchody chýlily téměř k nule.

  Co však elity nedokázaly u obyvatel Moskvy předvídat, bylo to, že se prostě na tomto podvodu vůbec nebudou podílet.

  Takhle se to dělá! Vakcinační pasy jsou nová totalita a nemusíme si je brát. Chcete porazit covidovou tyranii v jejich vlastní hře? Udělejte to jako Rusové.

  • Lenže tento výsledok je presne podľa plánu globalistov – znížiť spotrebu na minimum a to aj ekonomickou-marketingovou sebevraždou každého subjektu, ktorý je zapojený vo výrobe a distribúcii tovaru – takže žiadne „víťazstvo“ sa nekoná! Onedlho budú ľudia cestovať pre základné veci desiatky kilometrov – keď v dedine skrachujú obchody a služby len kvôli idiotom, ktorí takto zlikvidujú vlastné podnikanie! Si tu hádam myslíte, že globalisti nepoužívajú reaktívnu psychológiu a nevedia, ako reaguje urazený segregovaný zákazník?

 24. https://www.infowars.com/posts/nuremberg-code-punishable-by-death/
  Nuremberg Code Punishable By Death
  Norimberský kód sa trestá smrťou

  Are the petty tyrants who have recklessly mandated vaccines while refusing nonvaccinated people food, employment, and basic freedom of choice violating the internationally recognized Nuremberg Code, which is punishable by death?
  Porušujú drobní tyrani, ktorí bezohľadne nariadili očkovanie a odmietli neočkovaným osobám jedlo, zamestnanie a základnú slobodu výberu, medzinárodne uznávaný Norimberský kódex, ktorý sa trestá smrťou?

 25. https://www.hlavnespravy.sk/medzinarodny-trestny-sud-v-haagu-bude-riesit-staznost-slovenskych-advokatov-voci-testovacej-faze-ockovania-advokati-o-covide-a-vakcinach-hovoria-ako-o-biologickej-zbrani/2649954
  Medzinárodný trestný súd v Haagu bude riešiť sťažnosť slovenských advokátov voči „testovacej fáze“ očkovania. Advokáti o covide a vakcínach hovoria ako o „biologickej zbrani“

  Medzinárodný trestný súd v Haagu (ICC) sa bude zaoberať sťažnosťou slovenských advokátov Marice Pirošíkovej, Petra Weisa a Erika Schmidta ohľadom testovacej fázy očkovania proti covidu-19 na Slovensku. V iniciatíve ich podporili aj kolegovia z Francúzska, Veľkej Británie či Česka.

  „V našom podaní sme požiadali o okamžité zastavenie celého programu testovania verzií „COVID-19 vakcín“ v štyroch krajinách a ukončenie testovania asymptomatických ľudí.

  Advokáti Pirošíková, Weis a Schmidt tvrdia, že majú k dispozícii nevyvrátiteľné dôkazy, že vírus SARS-CoV-2 a experimentálne verzie „COVID-19 vakcín“ sú úmyselne vytvorené biologické zbrane, ktoré boli uvoľnené v dvoch fázach.

 26. Prekopírovala som jeden blog:
  zijem v dedine na juhu Slovenska, ktora ma 2800 obyvatelov, v predchadzajucich rokoch nam miestny rozhlas ohlasil max. 2-3 zomretych za mesiac a to aj v case ked mala u nas zurit pandemia na plne pecky, zmena nastala v auguste tohto roku, dnes je 23 augusta a za tento este necely mesiac nam miestny rozhlas oznamil, ze zomrelo v dedine 8 ludi…ako je to mozne je to nahoda?…nech si da kazdy odpoved za seba…

 27. https://www.infovojna.sk/article/video-policajna-covid-sikana-vo-vlaku-voci-slovenke-zo-strany-nadpraporcika-sadeckeho
  VIDEO: Policajná covid-šikana vo vlaku voči Slovenke zo strany nadpráporčíka Sádeckého

 28. https://www.infovojna.sk/article/video-izraelcania-demonstruju-proti-tretej-davke-ockovania-nie-sme-laboratorne-potkany
  VIDEO: Izraelčania demonštrujú proti tretej dávke očkovania: „Nie sme laboratórne potkany!“
  Plne očkovaní ľudia sú hlavnými prenášačmi nákazy. Tvoria aj väčšinu prípadov závažného priebehu. Vláda sa teraz dáva na „útek“ prostredníctvom tretej dávky.
  Stovky ľudí vyšli do ulíc v Tel Avive proti tzv. „posilňovaciemu očkovaniu“. Dôvod: Krajina zažíva masívnu vlnu infekcií a pravdepodobne skôr kvôli, než napriek očkovaniu, píše report24.news.

  Očkovaní hlavnými prenášačmi nákazy
  Plne očkovaní ľudia sú hlavnými prenášačmi nákazy.

  „Nie sme laboratórne potkany!“
  Protestujúci sa sťažujú na nie bezpečnú databázu tohto tretieho očkovania. Navyše ho ešte bezvýhradne neschválil žiadny zdravotnícky úrad. Jeden z demonštrantov, Ilaj Mašiáš, pre RT.com povedal: „Už nie sme ochotní zúčastňovať sa na lekárskom experimente!“.

  • „Pekný“ blog pod článkom:
   Ale kdeze … laboratorne potkany maju lepsiu opateru, napriklad, jedlo, vodu, a klietky sa im vycistia.

 29. CZ 24 NEWS:
  Slovenská vláda v tichosti rozhodla o nasazení ozbrojených příslušníků Finanční a Justiční stráže proti občanům. Armáda může nasadit občany i k nuceným pracím!

  SLOVENSKO: Na Slovensku se něco chystá a podle všeho jde o pověstný klid před bouří. Naše redakce byla ve čtvrtek upozorněna, že v zemi pod Tatrami se šíří podivný a děsivý PDF soubor, který má být rozhodnutím slovenské vlády a tímto rozhodnutím se nařizuje příslušným orgánům vyčlenění a vyhrazení 700 příslušníků Finanční a Justiční stráže na zvládání veřejného pořádku na podzim při zavádění opatření proti SARS-Cov-2.

  Uznesenie vlády č. 407 zo dňa 7.7.2021

  Vláda schvaľuje návrh na denné vyčlenenie do 500 ozbrojených príslušníkov finančnej správy a do 200 príslušníkov Zboru väzenskej a justičnej stráže pri zabezpečovaní verejného poriadku a v súvislosti s opatreniami v boji proti koronavírusu SARS-CoV-2;………………….

  Kam sa človek pozrie a to nielen doma, ale aj po svete, všade sa vedie teror proti občanom v súvislosti s covidom. Ako hovorím je to psycho vojna bez zbraní.
  Je to vzájomne koordinovaná nátlaková akcia, ktorou sa nás snažia ovládať po všetkých stránkach nášho života.

 30. https://articles.mercola.com/sites/articles/archive/2021/08/22/microbiologist-explains-covid-jab-effects.aspx

  V tomto článku je presne vysvetlené čo táto vakcínočka spôsobuje, čo robí v tele, aké choroby vyvoláva.

 31. https://www.banned.video/watch?id=612387284a5b1f663eb13459
  (VIRAL VIDEO) Dr. Sean Brooks Warns Vaccinated Will Die Soon!
  Doktor Sean Brooks varuje, že očkovaní čoskoro umrú!

  Dr. Sean Brooks breaks down how the MRNA COVID vaccines are going to kill you!
  Doktor Sean Brooks rozoberá, ako vás MRNA COVID vakcíny zabijú!

 32. Neverím tomu, že očkovaní sú majoritnými prenášačmi nákazy a ak, tak snáď preto, že sa nemusia ako malé deti v mnohých prípadoch testovať. Skôr by som pripúšťal, že mRNA vakcináciou sa môžu vytvoriť nové, rezistentnejšie covidy (ako sa domnieva napríklad dr. Yeadon Bhakdi). Čo mRNA vakcíny zapríčinia so zaočkovaným človekom v budúcnosti, je zatiaľ len v štádiu hypotéz.

  • „Čo mRNA vakcíny zapríčinia so zaočkovaným človekom v budúcnosti, je zatiaľ len v štádiu hypotéz.“ – nadvihuje ma to z stoličky!
   1/ To, že by mohli byť – a oni SÚ!!! – mRNA vakcíny navrhnuté ako genocídne – je konšpiračná teória – nie hypotéza!
   2/ Konšpiračná teória – „nie globalistický plán“, je zámer vyhubiť 6 mld ľudí – a preto o tomto diskutujú a píšu VEREJNE!!! členovia Bilderberg a Rímskeho klubu!

   A tak múdrosť nad múdrosť – „Čo mRNA vakcíny zapríčinia so zaočkovaným človekom v budúcnosti, je zatiaľ len v štádiu hypotéz.“ – salalamandra – daj mu múdrosť, múdrosť bandalarabanda!

   Zarezanie ovce je z jej pohľadu tiež len v štádiu hypotéz – čo keď ju zadrhne vlk!, alebo hypoteticky svorka túlavých psov! A vakcinovaného prejde autobus! ???

   Oldo – šľahni si to a užívaj si to v štádiu hypotéz!

 33. No, môj brat sa zo mňa vysmial, že som zo stredoveku, keď sa nechcem dať zaočkovať . Bol medzi prvými zaočkovaný, keď som mu povedala, že aj tak môže dostať covid, povedal, že nemôže počúvať tie moje hlúposti a že on sa očkuje stále aj proti chrípke. No a teraz v sobotu sa vrátil z futbalu a mal horúčky, silne bolesti hlavy a celého tela a nič mu na to nezaberá. A stále nechcel pripustiť, že má covid aj keď je zaočkovaný. Vraj dostal úpal…. a to bolo pod mrakom 23 stupňov.

 34. Jednoduchá

  …hej chlapec, už tomu rozumiem…presne tak to u niekoho je – love sú love…
  …na každého raz dôjde,
  pravdy je v tom kopec,
  a tie svoje skutky
  si budú musieť oddrieť…
  …francúzi sa vynašli výborne, aj v Izraeli už protestujú,
  všade vo svete začínajú reagovať, ľudia sa PREBÚDZAJÚ a to je výborná správa…
  treba len vydržať a určite to pôjde pre nás všetkých obyčajných ľudí k lepšiemu :-)…

 35. Jednoduchá , ak si prečítaš odo mňa vyššie uvedený komentár, kde je časť tohto článku:
  Slovenská vláda v tichosti rozhodla o nasazení ozbrojených příslušníků Finanční a Justiční stráže proti občanům. Armáda může nasadit občany i k nuceným pracím!

  Áno, všade sa protestuje, ale zatiaľ to nemá vysoké efekty, lebo stále sú nátlaky na vakcinácie,chystá sa aj u nás lockdown a preto tie ozbrojené posily, aby likvidovali tých,ktorí nevedia sa s týmto terorom stotožniť. Zatiaľ nepadla nikde vláda,lebo sa vzájomne koordinujú, vedú rovnakú politiku, nátlaky.

  Najväčšiu moc majú farma firmy a nie je sa čo čudovať keď manžel predsedníčky EÚ je VIP vo farma firme a sú nakúpené miliony vakcín, tak nátlak bude stále pokračovať.
  Podávajú sa žaloby a čakáme, že konečne nejaké víťazstvo nastane. a život sa vráti aspoň z väčšej časti do normálu.

 36. Život sa už nevrati do normalu. Jediny normal môže nastat ked bude cely system zvrhnuty a nastoli sa novy. Treba sledovat tadesco…vitazstvo zospodu nie je možne…na to treba silnejšie paky…nehovorim ze netreba odporovat…ale náš odpor bez pomoci vyššich sil je zbytočny… nie je dostatok prebudenych..

  • presne tak, alkynka
   …myslím však, že keby boli prebudení aj úplne všetci, víťazom sa môže stať jedine ten, kto vlastní nadzvukové jadrové útočné zbrane

   • …teda na tejto charakterovo prehnitej planéte…

    Bez zbraní, len na základe čistého, geniálneho myslenia a cítenia nás môže zachrániť jedine dokonalá desiata planéta

 37. Jednoduchá

  …možno sa život nevráti do takej podoby ako bol predtým úplne, no určite by sa nemal uberať tým smerom, že čo 1 skupinka- globalisti nariaďuje, to 2.skupina- my všetci ostatní aj budeme robiť…my všetci by sme mali vziať ,,sedliacky rozum“, ním uvažovať a zároveň svojím srdiečkom vnímať a cítiť, či to, čo sa teraz deje je normálne a čo my ako každý 1 človek s tým môžme urobiť….hlavné je NEVZDÁVAŤ sa a veriť, že sa aspoň z väčš.časti ten náš život vráti do normálu….práve v knižke od Frankla- Hľadanie zmyslu života – výz,rakús.psychiatra je výborne rozpísané, aké je dôležité nevzdávať sa a mať stále to povestné SVETIELKO na konci tunela pred očami…knižku vrele odporúčam….mali by sme to aj my takto vnímať, pozitívne myslenie dokáže doslova zázraky….všetci čakáme, dúfame a hlavne by sme mali veriť, … a ešte k Tvomu dnesk.príspevku Emily o 15.43…myslím, že v tom príspevku pred tebou nie je nič ironické, možno je táto osoba niekedy trošku viac svojská a rázna, no hovorí priamo a k veci…..

 38. Jednoduchá

  …myslím, že práve aj v tomto príspevku hovorí tak priamo a k veci….

  • ja hovorím o Marošovom ZÁMERNOM nepochopení a jeho následnom prekrútení irónie iného pisateľa, „pani“ „Jednoduchá“

Pridajte komentár

*