Určite choďte voliť v eurovoľbách a pomôžte odstaviť vlastizradných progresívnych fašistov, ktorí už 6 mesiacov nerobia nič iné, len v Bruseli šíria lži a kydajú na Slovensko, aby nám zastavili eurofondy!

Riaditeľ Moderny lamentuje, že musia vyhodiť 30 miliónov vakcín, lebo ich nik nechce


Print Friendly, PDF & Email

Riaditeľ Moderny lamentuje, že musia vyhodiť 30 miliónov vakcín, lebo ich nik nechce

(Tyler Durden, Zero Hedge) Generálny riaditeľ Moderny Stéphane Bancel sa sťažuje, že musel vyhodiť 30 miliónov dávok vakcíny proti Covid-19, pretože „nikto ich nechce“.

„Je smutné hovoriť o tom, že sme práve v procese vyhadzovania 30 miliónov dávok do odpadu, pretože ich nikto nechce. Máme veľký problém s dopytom,“ povedal Bancel publiku na aktuálne prebiehajúcom zasadaní Svetového ekonomického fóra v Davose a dodal, že pokusy kontaktovať rôzne vlády a zistiť, či o nich má niekto záujem, bolo totálne zlyhanie.

„Práve teraz sme sa pokúšali skontaktovať vlády mnohých krajín cez veľvyslanectvá vo Washingtone. Po pravde, kontaktovali sme každú krajinu, no nikto si ich nechce vziať. Problémom v týchto krajinách je, že ľudia vakcíny nechcú.“

Tu je jeho twít:

V závere twítu ešte poznamenáva, že Čína nechce žiadne produkty mRNA a že momentálne existuje 7 miliárd dostupných dávok.

Vlády chcú s farmaceutickými firmami prehodnocovať zmluvy

Bancelove komentáre prichádzajú niekoľko dní po tom, ako agentúra Bloomberg oznámila, že zdravotníci v Európskej únii chcú meniť zmluvy so spoločnosťou Pfizer a ďalšími výrobcami vakcín, aby znížili dodávky.

Počas virtuálneho stretnutia, ktoré zorganizoval poľský minister zdravotníctva Adam Niedzielski, sa vlády podelili o spoločný list adresovaný Komisii Európskej únie, v ktorom sa uvádza:

Zbohom vysoký krvný tlak

„Dúfame, že diskusia medzi komisiou a členskými štátmi umožní flexibilitu v dohodách o očkovaní.

Spoliehame sa aj na to, že výrobcovia vakcín prejavia pochopenie pre výnimočné výzvy, ktorým Poľsko čelí pri podpore Ukrajiny a poskytovaní prístrešia miliónom ukrajinských občanov utekajúcich pred vojnou.“

Niektoré krajiny sa snažia zmeniť takzvané dohody o predbežnom nákupe podpísané s výrobcami, keďže dopyt po očkovaní klesá a rozpočty štátov sú pod tlakom následkov vojny na Ukrajine a nákladov na ubytovanie utečencov.

„Úprava dohôd s dodávateľmi vakcín by mohla poskytnúť členským štátom možnosť „znovu naplánovať, pozastaviť alebo úplne zrušiť dodávky vakcín s krátkou dobou použiteľnosti,“ napísali predsedovia vlád Estónska, Lotyšska a Litvy v spoločnom liste predsedníčke komisie Ursule von Der Leyenovej koncom minulého mesiaca.

Medzitým, v samostatnom liste bulharské ministerstvo zdravotníctva vyzvalo na „otvorený dialóg“ s komisiou a farmaceutickými spoločnosťami, pričom argumentovalo, že súčasné dohody nútia členské štáty „nakúpiť také množstvá vakcín, ktoré nepotrebujú“.

Zbohom vysoký krvný tlak

Autor: Zdroj: zerohedge.com, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. Infiltrace – Obchod se soucitem, dokument, 2020 (od Luke 77).avi
  https://ulozto.net/file/efRXJ0LeQg8N/infiltrace-obchod-se-soucitem-dokument-2020-od-luke-77-avi#!ZJR3MwR2ZzSzLzHjBQyzL2AxMTEuMR44M1SCJzkYG3ASAGIyBN==
  ———————————————————-
  Dal som to sem na pochopenie premostenia „hladomor a digitálne peniaze“.

  Myslím, že slniečkárov okrem podpory imigrácie ešte čaká vrcholná rola!

  • https://m.youtube.com/watch?v=z1cM6dEo-9w
   Toto je ešte výstižnejšie v súvislosti so svedomím doktorov. 8 ročný chlapec šiel na operáciu nosných mandlí. Vrátili ho rodičom po 8 mesiacoch na špeciálnom vozíku vo vegetatívnom stave a nikto nenesie zodpovednosť.

   • Tuna(Texas) esembaci,cakali 40 minut,pred skolu,pokial nevyvrazdi,ten debilny pankhart vyse 20 ludi,dokonca, dali do okov Rodicov,ktori ich nutili zasiahnut,a potom sa len ospravedlnily

 2. Azbest,ddt,rohypnol, parné rušne, čochvíľa dizlove osobaky,čiernobiele televízory,zasumene dlho,stredno,krátko vlnove rádiá,mobily s antenkami,elektronky v spotrebnej technike,prakery (také ono doruky nie na sado mäso,ale na koberec ,ale tiež prasiaky , rurove na betónovej stene ,alebo samotné na nohách železných ) , a milión ďalších starin a sprostosti ,,,,,,,,,a my akože teraz si dáme len tak vakcínu ,,pre radosť ,,?

 3. …ďakujem za tipy…k článku..dáki ,,múdri“ narazili na odpor- nie všetci ostatní boli a sú takí hlúpi, ako boli a sú oni ,,chytrí“…asi tak. …nech si ich podarujú sami sebe, však sú to samé ,,mńamky“….

 4. Jozef Jozefovič

  Inovovaný citát: povedzte mi koho podplatiť a ja pohnem zemeguľou…. Takže tak. Alebo, že by už ani to nefungovalo?

  • „Dajte mi pevný bod a ja pohnem Zemeguľou!“ – Galileo Galilei.

   „Ako nepriateľ vychová tvoje deti – tak sa ti pomstí!“ – viď syndróm zavrhnutého rodiča.

   Len podplácanie nefunguje – ono to musí byť výber medzi podplatením a guľkou!

 5. Výborně, jen ať si ti šmejdi prolejou těch 30 mega gebuzín hrdlem. Bude od nich pokoj.

 6. Jozef,zavolaj Rotschildom,mozno,ti daju na to peniaze

 7. Aj ja by som mu dala len keby s ňou pohol mám niečo nasporené

 8. Samovrah si nech nechá pichnúť ďalšiu dávku, ale ináč treba ten bordel zlikvidovať.

Pridajte komentár

*