Riaditeľ WHO Tedros vyhlásil, že nastal čas byť viac „agresívny“ proti „anti-vaxxerom“


Print Friendly, PDF & Email

Riaditeľ WHO Tedros vyhlásil, že nasal čas byť viac „agresívny“ proti „anti-vaxxerom“

(Baxter Dmitrij, The People’s Voice) Generálny riaditeľ Svetovej zdravotníckej organizácie (WHO) Dr. Tedros Adhanom Ghebreyesus, rozrušený zlyhaním Zmluvy o globálnej pandémii, prisahal, že začne byť viac „agresívny“ voči „anti-vaxxerom“.

Podľa Tedrosa neočkovaní vytvárajú „chaos“, zneužívajú covid a svetová elita im preto musí dať príučku.

„Anti-vaxxeri predstavujú vážnu výzvu. Myslím si, že musíme vypracovať stratégiu, aby sme túto hrozbu potlačili, pretože vakcíny fungujú, vakcíny ovplyvňujú dospelých a na našej strane máme vedu a dôkazy,“ povedal Tedros.

„Myslím si, že je načase byť agresívnejší pri poláčaní anti-vaxxerov. Myslím si, že covid zneužívajú ako príležitosť a vy viete, akú skazu spôsobujú…”

Tu si môžete pozrieť video, na ktorom hovorí uvedené slová:

Podľa Tedrosa ľudstvo nie je pripravené na ďalšiu globálnu pandémiu a opakovane varoval, že choroba X zabije dvadsaťkrát toľko ľudí ako covid.

Zbohom vysoký krvný tlak

„Nikto nedokáže predpovedať, kde alebo kedy sa objaví ďalšia choroba X, ale jej existencia nie je otázkou či, ale kedy,“ povedal Tedros.

„Ochorenie X môže byť spôsobené vírusom chrípky alebo novým koronavírusom, prípadne môže byť spôsobené novým patogénom, o ktorom dnes ešte ani nevieme,“ dodal.

Riaditeľ WHO Tedros si však bol absolútne istý, že sa objaví nový smrtiaci vírus – a nielenže sa objaví, ale už čoskoro.

„Covid-19 bola choroba X – to znamená nový patogén spôsobujúci novú chorobu. Ale bude tu ďalšia choroba X, choroba Y alebo choroba Z.“

Medzitým, ako sme nedávno písali, vtáčia chrípka prvýkrát preskočila zo zvierat na ľudí. Stalo sa tak „úplne náhodou“ krátko po tom, čo Bill Gates oznámil, že jeho nadácia je v záverečnej fáze získavania povolenia pre svoju vakcínu proti vtáčej chrípke.

Liečba osteoporózy

Autor: Baxter Dmitrij, Zdroj: thepeoplesvoice.tv, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. Israismael

  A čoze , pánkovy dosli peniažky ? Niet dolariky ? Že potrebuje mega satan peniaze z vakcín ,lebo je chudáčik chudobným ? Hneváš sa luciferko ,že ti to kazia ľudia ,ktorí o tom svinstve informujú a nemôžu sa tie biozbrane vo flastičkach presadiť podľa tvojich luciferskych predstav ?..

  • Mne on pripadá ako taká Greta ale vo veľkom a čiernom. Kto mu píše tie jeho žvásty to musí byť tiež káder. Ale oni sú tam tí frontmeni (na západe) všetci rovnakí. V podstate tam nieje ani s kým hovoriť /jednať a platí na nich len hrubá sila.

   • Objektívne

    Máš pravdu, niekto im to píše. Nemajú to z vlastnej hlavy. Ten niekto vie celú pravdu. Títo vedia nanajvýš len polovicu pravdy.

 2. Redakcia,
  ak to bude možné, prosím v dnešnom článku gramaticky opraviť :

  1/ v nadpise článku – „nasal“ – asi má byť: „nastal“,

  2/ v štvrtom odseku zhora, II. riadok – „poláčaní“ – zrejme má byť : „potláčaní“.

  Pozn: Slovo „agresívny“ už je v nadpise opravené správne.

  Ďakujem za pochopenie!

 3. Galaxia andromeda

  To už je choree čo tento blazon stvara!!!
  Podla ich vedcov mali byť vsetci co sa nedali napichať ich yedom mrtví.
  Tože nenapichni žiju im popiera ich realitu učinnosti jedov!!!
  žiadní antiwaxerii neexistuju lebo pravda je to čo pichali do opičiek nebola vakcina!! a nejednalo sa o očkovanie!!!
  Začnite stavať šibenice tieto hyeny si zaslužia iba jedno verejne obesiť!!

  • Je zaujímavé, že nevadia islamistom! ??? Pretože im vytvárajú životný priestor likvidáciou bielej rasy!

  • Šarže boli farebne označené. Pichač presne vedel či niekoho zabíja alebo mu dáva len slanú vodu.

 4. Toho primitívneho chudáka sa neoplatí ani komentovať… kripla možno len ľutovať, zvlášť psychopatického… v pekle sa už naňho varí voda. A tu „motivácia“ jeho očkovania (očkovali tam mňamkami proti covidu dokonca aj pouličné mačky, tí imbecily!) : https://akw.sk/priciny-nadumrti-pocas-plandemie/?cn-reloaded=1 !!!

  • Už to dlhšie nedokážu zatĺkať ! Ich skurvený plán vychádza v plnej kráse na javo, ale obetiam to je zrejme vo väčšine prípadov jedno alebo nechcú prijať pravdu, bo zajtiaľ sú predsa zdraví… alebo sa hanbia, akí boli blbí či čo? Ani spravodlivosti sa nedožadujú… asi to tak malo byť § Covid bola aj skúška charakterov predsa !
   https://www.ac24.cz/zpravy-ze-sveta/neumlci-nas-byvaly-japonsky-ministr-vnitra-se-omluvil-neockovanym/

  • Marek Kosice

   „…v pekle sa už naňho varí voda…“ … A ako bude v tom Pekle po smrti tyrany? 😀 😀 😀 …Budu odopierat spanok jeho dusi ktora nepotrebuje spat? Budu mu pustat vkuse hlasnu hudbu aj ked dusa nema usi? Budu byt jeho nehmotnu dusu? Uvaria jeho dusu v kotli (tak to je uz riadny bizar…ako vyprazany lad)? Podpalia jeho dusu? Budu mu bicovat dusu? Sputaju mu dusu do kazajky? ZACNI ROZMYSLAT, PEKLO PO SMRTI TELA NEEXISTUJE. Peklo existuje JEDINE NA ZEMI, pocas zivota v tele. TO JE VYSLEDOK NASHO BEZCITNEHO STVOROTELA a jeho zakonov. Ci si fakt tak naivny ze si myslis ze tu na Zemi Boh umozni ludskym hyenam dozit sa v zdravi vysokeho veku (a mozno aj vychutnavat si za peniaze az do smrti mlade sexy zeny, Clintonka zas mladych muzov, atd…), A AZ PO SMRTI IM TO „ZATRHNE“? … To vymyslel taky kkt (ci viaceri), ktory sa spoliehal na to, ze ovce nebudu potrebovat rukolapny dokaz „bozej spravodlivosti“ a bude im stacit rozpravka „…ved on/ona pojde po smrti DO PEKLA!….“…. Ano, „jasne“…. „Dava to logiku“ umoznit par jedincom na Zemi znicit (ciastocne alebo uplne) zivoty tisicom, statisicom, milionom ludi, A NEZASIAHNUT („nevypnut“ tie bestie), pretoze LEPSIE JE nechat ich vykonat gigazlo pozostavajuce z mnohych ukonov (ktore im Boh „nezatrhne“) a az potom ich potrestat v Pekle po smrti tela……. VED TAKTO BY MOHOL ROZMYSLAT A KONAT LEN TYRANSKY BEZCITNY BOH…. „Len ich pekne pozabijaj, znic im zivoty…dobra praca….Ale potom potrapim aj ja tvoju dusu v Pekle…“…. A VY SA TAKEMU BOHU MODLITE, LUDIA….. 😂

   • Marku, v něčem máš pravdu žádné peklo neexistuje.. Náš Bůh by žádné peklo nestvořil, je to věcné odloučení od života, od Boha, který to stále ještě udržuje, aby se každý mohl zde sbobodně rozhodnout na kterou stranu se přidá, zda Boží či satanovu. Proto toho lotra hned nezabije, ještě mu také dává šanci jako nám všem poznat pravdu, počátek a historii hříchu a nekonečně milostivého Boha, kterého satan dnem a nocí pomlouvá a chce vymazat z myslí všech lidí. Toho všeho zla je strůjcem jen satan a řádí čím dál více, protože se blíží jeho záhuba, věčná smrt, nicota a chce sebou strhnout všechny lidi a svádí to zlo na Boha a Vy jste tomu podlehl. A dělá tady to peklo, zlo, násilí, protože chce získat nadvládu nad tímto světem násilím… Bůh oproti tomu dal všem svobodnou vůli a to také respektuje a volá svůj lid tichým hlasem a čeká… Proto to tak dlouho trvá, aby měl šanci na věčný, krásný život v jeho ráji každý až uzavře tyto dějiny zla,násilí, smrti…a podle světových událostí a dalších indicií to už nebude dlouho trvat. Nebojte, spravedlnosti se dočkáme, vyhlášení konce tohoto systému a Božího soudu se rychle blíží. Jen má tolik lásky, že ještě čeká na každého z nás, aby jsme stihli poznat Jeho pravý charakter a Jeho zákon lásky..Přeji mnoho úspěchu.

    • Marek Košice

     Anka, píšeš : „…Bůh oproti tomu dal všem svobodnou vůli a to také respektuje a volá svůj lid tichým hlasem a čeká…“ ….. Neuvedomuješ si, že píšeš TO, ČO NIEKTO NIEKDE NAPÍSAL. Nemáš absolútne NIJAK overené, že je to tak……. ALE SAMOZREJME S TÝM SÚHLASIA MILIÓNY ĽUDÍ, DESIATKY MILIÓNOV, MOŽNO STOVKY MILIÓNOV. …. Prečo s tým súhlasia? PRETOŽE TAKTO SA ŽIJE ĽAHŠIE….. EGO TO ODSÚHLASILO A TÝM TO HASNE….. …….A ja sa z toho len smejem….

     Takže Boh dal každému slobodnú vôľu, A PO PRSTOCH NEKLEPNE ani tým ľuďom, ktorí tú slobodnú vôľu (ktorú Boh dal každému) zoberú nevinným ľuďom, malým deťom, atď napr. aj tým, že ich zmrzačia, utýrajú, zabijú???…
     V takom prípade by Boh bol rovnaký ako nejaký dlhoročný FEŤÁK s nejakou psychózou…. IBA ŽEBY to bolo tak ako tu dlhodobo píšem : BOH stvoril len dušu (dokonalá, nesmrteľná, nestarnúca)…..Ale SATAN je silnejší, lebo sa mu podarilo stiahnuť duše DO JEHO VÝTVORU – NA ZEM, DO TIEL…..A teda DO PEKLA.

     Smejem sa z toho, ako niektorí ľudia hovoria : „A KTO STVORIL SATANA??? Boh tu bol vždy, ale kto stvoril Satana?“ ………….Sú to vymleté ovce, ktoré považujú Bibliu za 100% pravdu. Preto keď sa tam píše že Satana stvoril Boh, TAK TO TAK MUSÍ BYŤ….A v tom prípade je Satan SLABŠÍ než Boh…. ALE PREJAVUJE SA TO TAK AJ V REALITE? NIE. 99,9% ľudí (vrátane mňa) má v určitom zmysle CHORÚ DUŠU, prípadne aspoň chorý rozum. Boh a Satan (AK SÚ TO DVAJA, ale o tom dosť pochybujem) existujú odnepamäti, a nikto ich nestvoril……… Viac pravdepodobné je, že sa jedná o MINCU S DVOMA STRANAMI….Jedna bytosť ako Boh a Satan súčasne…. Jedna BEZCITNÁ bytosť v takom prípade…… Pretože TOMU, KTO SA DOSTANE K ZÁKONOM UNIVERZA (a bude ich rešpektovať) zabezpečí KRÁSNY život (hoci to „krásny“ berte s rezervou, starnúť starne KAŽDÝ, aj so všetkými neduhmi, a každý je závislý na jedle, vode, atď), NO TOMU, KTO SA K NIM NEDOSTANE (drvivá väčšina ľudí), tých nechá „napospas“…………. Správanie totálne BEZCITNÉ.

     ČLOVEK NA ROZDIEL OD BOHA dokáže byť citlivý, vnímavý, pomáhať, ochraňovať………. BOH NEOCHRAŇUJE ANI DETIČKY PRED PEDOSADIZMOM (tá najhoršia forma „pedo“)….. BUĎ PRETO, LEBO JE BEZCITNÝ, ALEBO PRETO, LEBO (!!!) NIE JE (!!!) VŠEMOHÚCI (tak potom všetci čo ho za takého považujete, drže klapačky…)…. Tretia možnosť je taká, že Satan je SIAMSKÉ DVOJČA Boha, pričom majú spoločné srdce, alebo jeden má ústa, a druhý vylučovacie orgány…..Takže sa REŠPEKTUJÚ a hovoria si : „Koľko tvorov ti padne, toľko budeš mať….Koľko tvorov mne padne, toľko budem mať…. Nebudeme si ich kradnúť navzájom, ani ochraňovať ich pred jedným, druhým….“ …

     NÁBOŽENSTVÁ sú len ilúziou, ktorá má tento fakt ZAKRYŤ, ilúziou, ktorá glorifikuje CHORÉ fungovanie sveta, choré už v samotnej PANENSKEJ PRÍRODE, nie len v civilizácii.

     DÁVAM SI PAUZU, som „len človek“ (ale aspoň som rukolapne reálny), mal som znova potrebu trochu podiskutovať…. Lenže márne, lebo všade sú dva extrémy….. Buď ateisti popierajúci existenciu nejakého Stvoriteľa (či Stvoriteľov), alebo „pánbičkári“, ktorí glorifikujú stvoriteľa Zeme a tiel, ktorý ich stvoril VYSLOVENE NEDOKONALÉ A PLNÉ UTRPENIA (popretkávaného chvíľkami radosti – ak sa pošťastí).

     NEMODLITE SA K STVORITEĽOVI, POSIĽŇUJETE TÝM SATANA (lebo stvoriteľom Zeme a tiel je on – a vy sa modlíte teda Z POLOVICE aj k nemu)………..NEORGAZMUJTE, POSILŇUJETE TÝM SATANA (orgazmovanie je smilnenie, plytvanie sexuálno-duchovnou energiou, oslabovanie ochranného energetického plášťa bytosti)……….

     • Mareček,

      fakt som nechcela reagovať, ale -nedalo mi..

      Tak iba v krátkosti, čo sa týka tej Tvojej už niekoľko-ročnej TU – zdieľanej životnej skepse..

      1/ VEĽMI úprimne Ti prajem, aby si tu na Zemi, prežil Skutočnú Lásku medzi Mužom a Ženou (lebo ona naozaj EXISTUJE), pričom Ty o nej – absolútne nemáš ani Zdania a ani z ďalekého Opodiaľ – si o Ňu – nezavadil.
      Žiaľ! (viď Tvoje predchádzajúce cca 2-ročné historické i súčasné komenty!)

      2/ Napriek tomu, že tu vypisuješ, že si mal ženy (nymfy), ktoré Ťa chceli obrať len o ten Tvoj (nešťastný) orgazmus. Lebo – ak by sa tomu tak stalo (v zmysle tej Tvojej sexuálnej „alchýmie“), tak – to by bola pre Teba (ako to Ty sám hodnotíš) – Jedna obrovská PREHRA!! Pozn.: A čo, ak by zažila Tvoja (potenciálna) partnerka s Tebou krásny Orgazmus, koho by to bola Prehra? Zas jej? Alebo Tvoja, že si jej to vôbec vzájomným sexuálnym bytím – ten orgazmus vôbec – umožnil a doprial? Ach, Bože..

      3/ Rozumieš vôbec tomu, ako plytko a egoisticky premýšľaš? Prečo to nemôže byť – nádherne: WIN-WIN? Výhra pre oboch? No jednoducho preto, lebo si to zrejme dodnes životne – NEZAŽIL, preto – lebo Tvoje nízke Rozumové Satan-Ego, Ti tíško do uška šepká: Pozor! Neopováž sa emocionálne a citovo sa angažovať, LEBO potom už – musíš niečo i – Dávať, pretože by mohla zafungovať – normálna životná filozofia: po slovensky: ja milujem Teba, Ty miluješ mňa. Chápeš to vôbec?

      A nesnaž sa tu, prosím – vysvetľovať, aké sú dnešné ženy. Sú také, aké sú i muži. A zovšeobecňovanie a generalizovanie, že všetky sú – podľa Teba – nymfy, je tak úbohé a plytké, slúžiace pre Teba – ako argument pre vyššie napísané..

      4/ Mareček, prezentuješ sa tu len ako taký malý pozemský parazit, ktorý celý svoj doterajší život len Berie, berie a stále je mu málo a chcel by brať i tam, kde už ani pre Satana nič zaujímavé – nie je (napr. ako byť 500 ročný – zdravý muž a u Teba špeciálne – bez jedinej vrásky na tvári)!

      5/ A tak to máš nastavené nielen v duchovnom Bytí, ale i v tom Pozemskom Živote, v ktorom pracovať – tvoriť (dávať), byť kreatívny s tým, že dokážeš byť samostatný a NIE – parazitovať vo svojich produktívnych 36 rokoch na svojej pracovitej Mamine, ktorá si – z lásky voči vlastnému dieťaťu – musí odrobiť I to, aby si mal každý druhý deň uvarené hovädzie, čerstvú polievočku, upratanú detskú izbičku, opraté slipky a hlavne, aby –„ Ty si mal Čas“ – zháňať po Nete informácie napr. o Plochej Zemi a na druhom webe následne o Nej – „mudrovať“..

      A Ježiš Mária – kto nebodaj nesúhlasí s tým Tvojím názorčekom, tak tu ihneď dostane „privilégium“ – slepej ovce, trolla, vypatlanca, „inteligenta“..

      Že jo, Mareček – akože – Jediný tunajší Nositeľ (veškerej –„univerzálnej“) Pravdy! Pre niekoho komické, pre iného – tragické!

      6/A to už absolútne nemám žiadnu mentálnu – Chuť ani Vôľu, sa Ti tu -„povenovať“, čo sa týka Tvojej stále opakujúcej sa tézy: Satan/Boh, v ktorého Ty sám veríš a v ktorého – už dlhoročne – vzhliadaš – ako na svoj VZOR, ergo – Tvoj osobný – kkt-EGREGOR..

      Pozn.: Hlavne, že v Tvojom ponímaní je človek počas celého jeho Bytia – BEZ viny, čistý v Tvojich očiach – ako kryštál. A čo viac, u Teba – je VIAC, ako Stvoriteľ..

      Ale ľudia – nechápu, nerozumejú, idú si dokolečka-dokola, stále a stále len okolo toho svojho – krivého stola..

      7/ A prepáč, že som si dovolila sa vyjadriť k Tebe po dlhšom Čase, ale – ani Ty sa tu nikoho nepýtaš a riešiš si situ – v Zmysle Tvojej Mysle!

      Vďaka za Tvoje (ne)pochopenie!

   • Objektívne

    Fomenkovi nasledovníci by stebou nesúhlasili. Tí si myslia, že ešte v 15.storočí tu pobehovali obri a dožívali sa veku do 1000 rokov.

    • Marek Košice

     Objektívne : Ak by to bola pravda s tými obrami (nemyslím si, ale nevylučujem to), dožívali by sa 100 rokov, ale posledných pár sto rokov by boli neatraktívni, menej výkonní, chorľavejší a smradľavejší než keď mali rokov 100, 200, 300, 400, tak…………“ĎAKUJEM PEKNE“ za niekoľko storočí trvajúce pozorovanie vlastného úpadku…. 😀 😀 😀

     • Marek Košice

      *dožívali by sa 1000 rokov…

      A ešte doplním…. Načo žiť 1000 rokov, keď staroba bude trvať napr. 300 rokov? NANIČ…. V takom prípade žiť 1000 rokov nemá žiaden zmysel. Iné by to bolo, keby sa človek zasamovraždil napr. vo svojej 600-vke… To by bolo ako dajme tomu 50 ročný človek z pohľadu súčasného človeka. 50 rokov ROZHODNE nie je vek v ktorom by sa už neoplatilo žiť…. Ale byť fyzicky 50-tnikom (od veku 50 do 59) nejakých 120 rokov odhadom (keby bol priemerný vek života 100 rokov)…. Koho by to bavilo? To je príliš dlho. A potom keď tých 120 rokov prečkáme, tak sa staneme 60-tnikmi (ďalší „downgrade“)….a „darom“ dostaneme ďalšiu zníženú výkonnosť, ďalšie percentá straty atraktivity, zdravia, atď…. VEĎ TOTO JE CHORÉ, tento svet je chorý………. 😀 😀 😀 STVORITEĽ ZEME JE CHORÝ. ……………..NETREBA FŇUKAŤ žE TO TAK JE, ANI SA NERVOVAŤ…………………..Ja nefňukám, nenervujem……………….(!!!!!!!) LEN JE ROZUMNÉ A CHVÁLYHODNÉ TO PRIZNAŤ, PRIZNAŤ, ŽE JE TO TAK (!!!!!!!)……. Lebo je to tak……….PRETO TOTO JE TO PEKLO. PEKLO JE TELO….. TELO JE PEKLO….. A z toho Pekla (vracanie sa do tela po smrti znova a znova, do tela novorodeniatka) SA NAVŽDY DOSTANEME LEN OSVIETENÍM…….

    • Objektívne

     Ja s tebou súhlasím, len som spomenul, že tu máme špičkového matematika, ktorý nemal čo iné na práci len pozmeniť dátumy všetkých udalostí aby to bolo tak ako si to on predstavuje.

   • Marek, čo má Stvoriteľ (dokonalý Človek menom Otec) spoločné s krvilačným, odnepamäti až dodnes trestajúcim, hrozné choroby spôsobujúcim, vraždiacim, v súčasnosti čipujúcim „bohom“ sionu?
    Medzi skutkami týchto dvoch Ľudí (nie iba duchov) je rozdiel ako medzi nebom a peklom. Ten, kto tieto charakterovo diametrálne odlišné osoby zmiesil do jedného nekompatibilného, kontradiktorického celku, si to bude musieť pred nami zodpovedať. Ešte stále nechápeme, kto je to ten „boh“ SIONU?

    • Marek Košice

     Emily, koho považuješ za „Stvoriteľa Otca“ a koho za „boha“ SIONU? … Telo nám stvoril TYRAN/SATAN (alebo vždy existujúca „Umelá Inteligencia“, ktorú nikto nestvoril, a ktorá je bezcitná a nikdy inou nebude).
     Keď budeš stará babka a budeš páchnuť aj sama sebe (ak teda budeš mať stále dobrý čuch), smútiť z totálnej straty svojej atraktivity a z toho že už nemáš kondíciu, ladnosť, atď, potom si na to spomeň……..HÁDAM ZA TO NEBUDEŠ ĎAKOVAŤ STVORITEĽOVI……. To isté čaká aj mňa, keď dožijem. Budem žiť najzdravšie ako viem, ale nevyhnem sa tomu. TO JE TEN „DAR“ OD „BOHA“ ZA TO, ŽE DOKÁŽEME PREŽIŤ V TOMTO CHOROM SVETE DESIATKY (DO STAROBY) ROKOV……………. 😀 😀 😀 ….. Dar v podobe zhoršenia zdravia, zhoršenia telesného pachu, výkonu, pamäti, „vynulovanie“ atraktivity, atď…….. KRÁSNY DAR…………. 😀 😀 😀 Krásny dar OD KKTA STVORITEĽA TIEL A HMOTNE SA JAVIACEHO SVETA (mimo duše, TÁ NESTARNE, NEHNIJE, NESMRDÍ).

     • Israismael

      Prečo si sa ako ľudská duša dal obaliť telom od satana ? Prečo si tu na Zemi keď si dieťaťom satana ? Mal si ostať hore v tých jemnohmotnych svetoch a nepýtať sa na Zem za svojím poznaním a vývojom .Ty sám si sa pýtal dole do nizin sveta hrubej hmotnosti ,lebo iba tu sa dá pod vplyvom energií precitnut a rozpoznať zlo a dobro ..Ale nie tak ako si to myslí niekto v úplnom omyle ..Tak teda je nie som majetkom satana ,hovorím ti to MZk tu a teraz ….a ani žiaden človek nie je… lebo tela nikdy v živote nemôže tvoriť satan a Lucifer lebo nemá Stvoritelske vlohy a možnosti ,pretoze jedine Stvoriteľ má možnosť aktu tvorenia živých bytostí ..A jemu to nebolo dané v princípe ako Archanjelovy .On mal napomáhať kedysi dávno ľudským mladým duchovnym iskrickam (ľuďom),keď prichádzali na Zem ,ale v tej vznešenej praci ktorú mal vykonať >zlyhal .Lebo ak by on tvoril tela ako tvrdis , tak všetci sme jeho majetkom..Bez rozdielu všetci …Prosím ťa .. Ty to naozaj myslíš vážne MzK ?. A ak budeš odpovedať na môj koment prosím o zmierlivost slov …Ja ťa nekriminalizujem ,ale len uvádzam niečo reciprocne smerom k tebe s čím nemôžem súhlasiť ani keby som bol vo sne alebo v mdlobach …

     • Marek Košice

      Israismael : A nenapadlo ti, že sme boli NASILU stiahnutí do tiel, aby sme GENEROVALI potravu pre Satana? Záporné emócie (ktoré generuje takmer každý človek na svete viac než z 50%) sú jeho potravou. PRETO TO TELO, na ktoré treba otročiť.
      „Ach, zase do práce…ale mne sa nechce, nenávidím to tam!!!…“ …. „Ach, zase loviť zver a ja som si chcel strúhať z dreva novú píšťaľku…A už mi lezú na nervy príslušníci môjho kmeňa…no musím s nimi ostať, bez nich by som neprežil….“
      Keď chceš zdravo jesť, musíš variť (alebo si jedz surové keď chceš, lenže bez mäsa nedosiahneš plnohodnotné zdravie, a bez živočíšnej potravy ŽIADNE zdravie), keď varíš, musíš umývať riad. A keď nelovíš, tak si musíš potraviny kupovať….Najprv zarobíš, potom kúpiš, uvaríš, zješ (čo nie vždy je „zážitok“), umyješ riad…. LEN PRETO, lebo SATAN to tak vymyslel….. ČO SA TÝM AKOŽE NAUČÍME keď musíme jesť a piť, a na základe toho ľudia v niektorých oblastiach sveta umierajú od hladu a smädu aj v prípade, že sa živia lovom (a teda nie z dôvodu, že nemajú čo jesť v betónovej džungli lebo nemajú peniaze)?

      TY ŽIJEŠ V TOM, ŽE BOH JE SILNEJŠÍ AKO SATAN……….A NA ZÁKLADE TEJTO ROZPRÁVKY SA RIADIŠ AKO SLEPÁ OVCA……….. Preto ste si vy slepé ovce vymysleli rozprávku, že BOH NETRESTÁ ZA ŽIVOTA PRETO, LEBO DAL SLOBODNÚ VôĽU (a zaujímavé, že nakoniec trestať má – v Pekle po smrti tela? 😀 😀 :D)…. No už som to tu písal X krát – LEN TOTÁLNY VYPATLANEC UVERÍ TOMU, že Boh NECHCE brať zločincovi/opakovanému vrahovi slobodnú vôľu, ALE JEMU DOVOLÍ, aby zobral slobodnú vôľu (žiť v pokoji a mieri) ĽUĎOM. Tú slobodnú vôľu, ktorú im Boh dal………
      TAKŽE ZLOČINEC JE „NA KONI“, A BOH ZLOČINCOVI SUBMISÍVNE DOVOĽUJE ROBIŤ SATANSKÉ ZLO……………..A aby ste vy slepí veriaci NEJAK PREŽILI TENTO OTRASNÝ FAKT, tak ste si vymysleli, že Boh trestá V PEKLE PO SMRTI………….Totálna infantilná úbohosť nad úbohosť, tá vaša „logika“, ten váš pomútený rozum….

     • Israismael

      Israismael : A nenapadlo ti, že sme boli NASILU stiahnutí do tiel, aby sme GENEROVALI potravu pre Satana? Záporné emócie (ktoré generuje takmer každý človek na svete viac než z 50%) sú jeho potravou. PRETO TO TELO, na ktoré treba otročiť.
      „Ach, zase do práce…ale mne sa nechce, nenávidím to tam!!!…“ …. „Ach, zase loviť zver atd ..atd…
      ——————– ———————- ——————–
      Marek ..čo má pozemské telo spoločné zo zdrojom človiecika ktorým je duch? Aj keby to telo tvoril satan ako spomínaš ,,čo samozrejme netvorí ,tak telo musí reagovat od vnemov z mozgu , od rôznych instinktov a od reakcií ,ktoré sú závislé od ľudského živého ducha =softvéru (obrazne )…Teda z duchovného ,vnútorného chcenia (softveru=a teda zivého ducha) vychádza aj podnet pre naše tela ..Bez ducha by telo nebolo nič ,bolo by nehybne a bezduché..Presne tak ako je telo bezduché v momente smrti …Veď toto jedno snáď nespochybnis..
      Žiaden temný padly archanjel nemá moc tvoriť živé bytosti ,žiaden satan.Telo
      a aj podstatu človeka ,to najhlavnejšie živú iskru ,ducha tvorí jedine Boh …..Všemohúci Najvyšší,ktorý je jediný pravý .Niet iných Bohov ,akurát že si ich vytvorili ľudia v predstavách, a tým že ich mýlia temné energie temného Archanjela ..Ale archanjel aj keď ide o vysokú bytosť nie je Bohom..Boh je Boh ..Archanjel je archanjel ….Je to oveľa nižšia energia od Boha aj keď veľmi vysoko hierarchicka ( teraz nemyslím konkrétne Lucifera ,padleho archanjela) ..Na toto treba dať pozor ..
      Teda čo je podstata človeka ? Podstata je živý ľudský duch a telo je iba obalom pre Ducha ,aby ten mohol pôsobiť v prostredí hrubej hmotnosti a teda tu na Zemi ..Skús premýšľať ..Ale stále nenutim … .
      Inak to čo si tvorí človek ,akú bude mať realitu na zemi nezávisí od tela ,ale od,, softvéra“ v tele( živého ducha) .Podotykam ešte raz ,že vyraz softvér je obrazne povedané pre pochopenie Ducha,ktorý je hlavný človek,vlastne ,,JA „.Nejde o žiadne strašidlo výraz Duch ,aj keď niektorí ľudský duchovia po smrti sa nevedia odpútať vyššie a dlhšie sú priputaní k zemi a občas sa prejavujú …Naše tela sú iba obaly a bez obalu a tela by nebolo vôbec možné pôsobiť DUCHU ako živej entite na tejto Zemi . …Vieš čo je problémom pochopiť to čo píšem ? Že ľudia, a aj ty nemôžu uveriť že človek je nielen telo ale aj živý duch ,ktorý sa musí vyvíjat na Zemi prostredníctvom pozemského tela smerom k svetlu,alebo mnohokrát žiaľ k temnotam .Po odhodení pozemského tela ,teda v okamihu smrti duch ,živá entita nezaniká,ale pozemské telo s orgánmi aj rozumom ano ..To sú ale procesy ,aj s novým jemnohmotnym telom po smrti a pod ,ktoré musí každý človek pochopiť iba tak , keď si nastuduje dielo Ducha Pravdy …Nepochopím ,že napriek tomu že bol pred 2 tis rokmi avizovaný samotným Ježišom a tu dám ešte raz odkaz : https://www.bible.sk/sk/evanjelicky/jan/16/13 ,tak nik ho nehľadá ,aby sa naučil Pravde..Čaká azda ľudstvo nejakého Ducha mimozemšťana,ktorý má ešte len prísť a naučiť ľudstvo pravde ?…Nie On sa zrodil už pred vyše sto rokmi ,ako človek , ale nie so,, softvérom“ ľudského ducha ,ale so ,,softvérom „Božieho ducha a to je sakramentsky veľký rozdiel ..Je to teda možné ,že Boh takto pracuje pre človeka aby sa mohol ešte včas zachrániť spoznanim Pravdy ….Veď bolo to možné aj s Ježišom ,ktorý sa tiež narodil ako človek s Božím duchom a nie obyčajným ľudským .. ..Len treba spoznať ako je to možné !! .. a to sa dá jedine tak ,že sa ľudstvo oboznámi s dielom Pravdy ,Vo Svetle Pravdy .Ale potom časom pochopí celú Pravdu… o človeku ,o vesmíre ,o duchovne,o Božích zákonoch Stvorenia ,o Konečnom súde aj Veľkej očiste ,atď atď ….Čo dodať ..Viac neviem…

     • Marek, začiatky pred nami ukryli sionisti. Čo myslíš, prečo sa táto partia nebojí páchať Zlo? Preto, lebo jej sprisahanci vedia aj to, čo pred zvyškom sveta po celý čas utajujú. Pravda sa však rýchlo začala odhaľovať, a to aj bez ich pričinenia: ten tzv. „boh“ Sionu je dnes – pred lekármi týraným ľudstvom – konečne nahý. Kde presne sídli, netuším, ale vieme, že jeho poskokovia sa pravidelne stretávajú v švajčiarskom Davose, pričom táto obec so Švajčiarskom nemá nič spoločné (vnútorným systémom je to niečo podobné ako Vatikán v Ríme). No Švajčiari sú dodnes najslobodnejší národ, aký poznám: tam čipovanie nebolo povinné a lekári tam aj počas covidmasakru profesionálne liečili (aj zodpovedne vyliečili!) – a to aj ťažké štádiá rakoviny. No hlavne: tam lekári nevraždili! – na rozdiel od bielych poskokov v ostatných štátov našej planéty.
      Marek, nikdy si svoju mamu nerozhneval? Myslíš, že by bola schopná zabiť ťa za neposlušnosť? Opýtaj sa jej na to.
      Podľa mňa jedine hysterický idiot zničí v záchvate zlosti svoje dielo. Milujúci rodič nikdy. A to poznáme len tú našu pozemskú, sebeckú, podmienenú lásku.
      Skutočná Láska nevydiera: Dokonalá Láska je BEZpodmienečná. To, že nám ktosi zabránil spoznať a cítiť ju, neznamená, že neexistuje.
      Veľký podiel na našej vyskratovanej ľudskej osobnosti pripisujem očkovaniachtivým tzv. „lekárom“. Pchajú to svinstvo do nás odo dňa nášho príchodu na tento zdemoralizovaný, chorými silami ovládaný svet. A týmito ich nano-vakcínami konečne rypli na zobák. Veľké odhalenie sa blíži k víťaznému koncu. Nebudú zničení ani oni, lebo dokonalá Láska odpustiť dokáže. No už teraz nesú pečate vrahov. Je na nich, ako a či sa s týmto znakom vyrovnajú.
      Pravdu presne nevieme nikto, Marek, a preto je zbytočné sa tu navzájom osočovať za iné názory, ako je ten náš. Vydržme. Všetok bordel už čoskoro vypláva napovrch (princíp padajúceho domina).

     • Marek – „boh“ sionu je ten pozemský netvor, ktorý si naplánoval (akože „predpovedal“) aj do biblie zaznamenal čipovanie (znamenie šelmy 666) – a teraz si túto genocídu ľudstva napĺňa. Myslím, že je to Tá zvrátená skupina odľudí, na ktorú tu v komentároch svorne a pravidelne nadávame. A zásluhou ktorej už kvantum „zaočkovaných“ nie je medzi nami, zatiaľ živými. Ktovie, čo si ešte vymyslia nás, zatiaľ živých a rebelujúcich.

     • opravujem v poslednom riadku: …vymyslia NA nás…

    • Ono to je teraz na Zemi tak, že ak odhaluješ Parazitov a ich riadenie tak ti pôjdu tí Paraziti pôjdu po krku. Ak ale budeš odhaľovať nielen riadenie Parazitov ale hlavne celú komplexnú Pravdu o všetkom tak ti pôjdu po krku jak Paraziti tak aj 90 percent ľudí na Zemi pretože nielen Paraziti vymyli ľuďom hlavy ale aj ľudia sami tiahnu k tomu čo chcú mať či chápať . A to sa nemusí kryť – spoluzachvievať – rezonovať s Univerzálnou Pravdou. Takže ak s niekým diskutuješ tak si uvedom, že daný človek môže mať nielen zámerne vymytú hlavu niekym ale aj to, že sám sa usiluje o to aby Pravdu nevidel a necítil.
     A veru dá to námahu ju – Pravdu nevidieť pretože Ona – Univerzálna (nie iná) Pravda trčí všade zo všetkého.

     • Je to presne tak, ako píšeš, Achnaton. Lenže: Aj Ježiša, ktorý na Zem „zostúpil z neba od svojho Otca“, sa zbavili z dôvodu, že – ako on sám povedal: „Prišiel som na Zem, aby som povedal Pravdu o svojom Otcovi, ktorý je v nebi.“ To bol jediný dôvod Ježišovej riskantnej návštevy našej planéty.
      Samovyvoleným, vládnucim ukradnutou mocou, Ježiš prekážal preto, lebo slovami Pravdy „búral“ ich kostoly a o.i. zrušil aj židovských „desatoro“ boha Sionu. Navyše veriacim vonku – pred chrámom – Ježiš kázal, aby pred návštevou chrámu „nechávali svoje mešce doma“. (Hovorím o Ježišovi, ktorý sa nenarodil, lebo bol odjakživa, a zostúpil na Zem z Neba, od svojho Otca. Teda nie o jeho falošnom židovskom náhradníkovi kristovi, ktorý sa „do troch dní“ od vraždy Ježiša narodil židovke Márii – ako dospelý??)
      Achnaton!
      Ani Pilát nenašiel na pravom Ježišovi vinu, no Ježišov ortiel smrti podpísaj a potom si „umyl ruky“ (t.j. zbavil sa viny). Ježiš sa „previnil“ jedine voči Systému Samovyvolených mocných – a preto musel byť umlčaný. A Jeho Pravda spolu s ním. Však dodnes je „pribitá na kríži“.
      V Ježišovom mene vzápätí (do „troch dní“ po jeho zavraždení) nastúpil na trón POzemský židovský kristus, aby usadil späť do kresla náboženstvo aj s (Ježišom-zrušenými) prikázaniami, spoveďami, odpustkami… nariadenými „bohom“ Sionu.
      Už vidíš, Achnaton, že kristus bol podvrh? Samotným Ježišom! predpovedaný podvrh. Lebo Ježiš podľa charakteru človeka vie odhadnúť aj jeho skutky. Zázraky v skutočnosti neexistujú (iba v rozprávkach). A koľkí na tento najväčší podvod v dejinách ľudstva slepo naleteli. A preto ktosi neúctivo nazval veriacich ovcami… Hrozné.

  • Nerozcilujte sa kvuli spatnemu chybejici pismena
   Testy na UNIVERZITACH IQ take je s velkymi chybama a musi se vse doplnit take numericky…
   Dobre na vyvin inteligence deti…

 5. Nastal čas tyto lidi postavit před soud!

 6. Israismael

  OSN, WHO a WEF boli práve vyhlásené za teroristické organizácie Republikánskym krajským zhromaždením na Floride..
  Tu je článok(potrebné preložiť) : https://www.thegatewaypundit.com/2024/06/un-who-wef-have-just-been-declared-terrorist/

  • Združenie ma pravdu!

  • Ešte treba WHO vyhlásiť za satanistickú sektu… ale toho sa asi hneď tak nedočkáme a tak vyrobím pár samolepiek a niekde ich legálne nalepím – každý na svojom mieste nech robí čo môže…

 7. Tím myslím toho tedrose a jemu podobné.

 8. Odporúčam pozrieť si rozhovor s dátovým analytikom RNDr. Tomášom Fürstom:
  https://youtu.be/ClEf5ycxqGE?si=c5btqPYFIfFxgAni

 9. Ako vidno, z baránka sa vykľul vlk v o čom rúchu.

 10. “ Členské země WHO schválily změny Mezinárodních zdravotních předpisů (IHR), které by mohly zásadním způsobem ovlivnit například cestování během zdravotní krize. V článku 31 schválených IHR se uvádí, že pokud existuje důkaz o hrozícím riziku pro veřejné zdraví, členská země WHO může v rámci národních zákonů donutit cestující k lékařskému vyšetření, k vakcinaci, nebo k izolaci a ke karanténě. Ve stejném případě může vyžadovat i vakcinační průkaz. “
  „V příloze 4 nových IHR je také uvedeno, aby se cestovní a dopravní společnosti na možnou implementaci výše uvedených opatření patřičně připravily.“
  Na zasedání Světového zdravotnického shromáždění v Ženevě byl schválený vakcinační průkaz. Schválení návrhu Pandemické úmluvy WHO bylo odloženo
  https://www.infovojna.bz/article/na-zasedani-svetoveho-zdravotnickeho-shromazdeni-v-zeneve-byl-schvaleny-vakcinacni-prkaz-schvaleni-navrhu-pandemicke-umluvy-who-bylo-odlozeno
  ——————-
  Pozor – uťahujú šróby a obmedzujú mobilitu.

 11. „Ochranka budúceho prezidenta na tento „nepodarený vtip“ reagovala s meškaním. Dôvodom malo byť to, že podľa informácií Nového Času chlapca aj otca poznala.“
  https://www.cas.sk/clanok/2933561/incident-dietata-s-atrapou-zbrane-pred-pellegriniho-domom-poznala-ochranka-otca-i-chlapca/
  —————
  Blízko, blízko, blízko.

  • https://www.healio.com › news › infectious-disease › 20200429 › fauci-on-remdesivir-for-covid19-this-will-be-the-standard-of-care
   Fauci on remdesivir for COVID-19: ‚This will be the standard of care‘
   National Institute of Allergy and Infectious Diseases Director Anthony S. Fauci, MD, said today that data from a multinational randomized control trial showed that Gilead’s…

   https://www.unb.sk › remdesivir-liek-ktory-je-ucinny-v-liecbe-ochorenia-covid-19-uz-aj-v-univerzitnej-nemocnici-bratislava
   Remdesivir – liek, ktorý je účinný v liečbe ochorenia … – UNB
   Remdesivir – liek, ktorý je účinný v liečbe ochorenia COVID-19, už aj v Univerzitnej nemocnici Bratislava. 09.07.2020. Na Klinike infektológie a cestovateľskej medicíny LF UK, SZU, UNB v Nemocnici akad. L. Dérera (Univerzitná nemocnica Bratislava) sa prvýkrát podal pacientovi liek Remdesivir, ktorý zabraňuje množeniu …

   https://www.inenoviny.sk › zabijaju-remdesivirom-pacientov
   Zabíjajú Remdesivírom pacientov? – inenoviny
   Až 54% ľudí liečených Remdesivírom zomrelo, išlo o veľmi zlé data a nebezpečný liek. Remdesivír sa začal používať vďaka manipulatívnej štúdie, ktorú urobil samotný výrobca Remdesivíru – Gilead. Zobrali len 53 pacientov a ich liečili začiatkom roka 2020 Remdesivírom. https://www.nejm.org/doi/full/10.1056/NEJMoa2007016

   „Zaujímavosťou je, že USA pod odporúčaním Fauciho skúpila na začiatku roku 2020 všetky zásoby tohto lieku, ktorý sa nedostal do iných krajín. Práve vtedy mala USA najvyššie čísla úmrtnosti. Samotné Slovensko malo do začatia používania Remdesivíru najnižšiu úmrtnosť na COVID-19 na svete. Tá sa stala najhoršou práve po kúpe Remdesivíru.
   Bolo to práve 12.10.2020, kedy Slovensko podpísalo za milióny nákup Remdesivíru:
   https://www.inenoviny.sk/slovensko-nakupilo-neucinny-remdesivir-na-liecbu-covidu-19-za-miliony-eur-zmluvu-taji/
   A pozrime sa na fakty, práve po podpise tejto zmluvy a začati používania Remdesivíru na Slovensku sa začalo vo veľkom umierať na COVID-19.“
   ————-
   Existuje dobré video, ktoré začína slovami „Fauci? Tento človek ešte žije?!“ Fauci je masový vrah pod ochranou globalistov.

 12. Marek Košice

  Nie je tá nová moderátorka z Telerána (nie, Markízu nepozerám, nemáme ani telku) náhodou mladá TRANSSEXUÁLKA?…. 😀

  https://www.youtube.com/watch?v=3rIk8PUlDEk

  • Marek Košice

   Tak asi (určite) som sa sekol….. Je krajne nepravdepodobné, že by Oldo Hlaváček (je jeho vnučka ako som zistil) mal v rodine transsexuálnu osobu… Ale keď tak na ňu pozerám, skrátka tam vidím niečo mužské… Tvárou mi riadne pripomína mladého Johnnyho Deppa…

 13. ….. vyjadrenia teroristu z WHO sú podobné ako útočiaci šialený afganec s mačetou, ktorý pri neodvratnej „eliminácii“ mal potrebu so sebou vziať ešte pár ľudí z krajiny ktorá mu prostredníctvom Merkelovej „otvorila náruč“!

 14. Ten satan bude na věky hořet v pekle

 15. Viktor Orbán v silném pro-rodinném a mírovém projevu kritizoval George Sorose a „válečné spekulanty“

  https://aktax.cz/viktor-orban-v-silnem-pro-rodinnem-a-mirovem-projevu-kritizoval-george-sorose-a-valecne-spekulanty/

 16. Velká Británie chce obnovit povinnou vojenskou službu, zatímco se Evropa připravuje na válku s Ruskem

  https://aktax.cz/velka-britanie-chce-obnovit-povinnou-vojenskou-sluzbu-zatimco-se-evropa-pripravuje-na-valku-s-ruskem/

 17. „Zelená dohoda (Green deal) nemá s ekológiou nič spoločné. Je to progresivistická ideológia vedúca k hospodárskemu úpadku a horšej ekológii. V eurovoľbách nevoľte PS, lebo skončíte ako žobráci!“

  Redakcia – už ste si pozreli tú tlačovku tesne pred atentátom – kde Fico hovorí o zastavení výroby áut so spalovacími motormi?
  ——————-
  Žijeme v prostredí absolútnych lží! Každú jednu straničku si tu vytvorili Vatikán, Deep State, globalisti – illumináti. A všetkých naučili hovoriť to, čo chcete počuť – áno – a ja som manipulovateľný, pretože ľudstvo prežíva na základe spolupráce a tá vyžaduje dôveru. Takže toto je kardinálny bod manipulácie! Získať si dôveru a potom zradiť! Vy si myslíte, že v budúcom EU parlamente budú sedieť „boží bojovníci“?

  Myslíte si, že globalisti nemajú riadiacu alternatívu k „neprogresívcom“ v EU? To je odveká alternatíva – máš na výber – peniaze a moc, alebo strieborná guľka.

  Pellegrini bude mať izraelskú ochranku „aby to bolo bezpečné“? Ukážte mi jediného ochrankára, ktorý má konceptuálne vedomosti, pretože ak by ich mal – nebude slúžiť a vsádzať svoj život kvôli ochrane nejakých hráčov – marionet.

  Príklad absolútnej lži postavenej na nedostatku historických vedomostí – Ján Čarnogurský – „verejný rusofil“ – prišiel pri návšteve pápeža J.P.II. v rúchu rádu Nemeckých /Teutónskych/ rytierov, ktorých úlohou bolo pretlačiť práve u severných Slovanov – Rusov bibliu mečom!

  https://domov.sme.sk › c › 1095314 › na-stretnuti-s-papezom-mal-carnogursky-kostym-radu-nemeckych-rytierov.html
  Na stretnutí s pápežom mal Čarnogurský kostým Rádu nemeckých rytierov
  Zdieľať. Trnava 11. septembra (TASR) – Na modlitebnom stretnutí v trnavskej Katedrále Sv. Jána Krstiteľa, ktoré osobne viedol pápež Ján Pavol II., sa medzi veriacimi objavil aj bývalý minister spravodlivosti a šéf KDH Ján Čarnogurský v kostýme Rádu nemeckých rytierov.

  „V Prahe začala v 17. storočí 30-ročná vojna, v Prahe skončila v 20. storočí 2. svetová vojna v Európe. Teraz hrozí mestu Praha a svetu vôbec najväčšia vojna, jadrová.“ /Pozn. – v Prahe je centrum EU „gps“ Galileo, ktoré Rusi oslepia ako prvé, pretože slúži na navigáciu rakiet – Putin sa vyjadril jasne/.

  Problém nespočíva v tom, že by mu /J.Č./ verili Rusi, ale v tom, že mu Slováci veria, že je rusofil! A že on je ten, ktorý môže zastaviť vojnu s Ruskom!

  Alebo taký František Mikloško /KDH/ – prepojený na Kalergiho plán výmeny obyvateľstva Európy.

  https://zurnal.pravda.sk › portret › clanok › 313233-reflexia-20-storocia-ocami-rakuskej-novinarky
  Reflexia 20. storočia. Očami rakúskej novinárky – Portrét – Žurnál – Pravda
  František Mikloško a rakúska novinárka Barbara Coudenhove-Kalergi vlani v Bratislave. On Sviečkovú manifestáciu organizoval, ona na nej bola ako západná novinárka. Sviečková manifestácia, ktorej 26. výročie sme si pripomenuli 25. marca, bola pre západných novinárov pozoruhodným javom v policajnom štáte.

  Ako sa nenechať oklamať v prostredí plnom klamárov? Voliť toho, kto vám hovorí to, čo chcete počuť? Je tu vôbec niekto z politikov, ktorý úprimne miluje slovenský národ?

  Otázka – prečo smeráci a hlasisti a snsáci neiniciujú zákon proti zahraničným agentom FARA /platný v USA a Izraeli/? Lebo je tu ihrisko CIA, MI6, Mossadu. Alebo otázka – načo by komu bol FARA, keď ten skutočný nepriateľ je vnútorná 5. kolóna, a na tú by bolo treba ukázať prstom! Tak si ďalej chovajme na prsiach zmiju!

  Ja skutočne neviem, koho voliť, pretože aj voči „dôveryhodným“ niekto vytiahne špinu podloženú faktami – alebo dezinformáciami. Ale to podstatné – zatiaľ nikto z kandidátov nevytiahol verejnú prísahu, že budem slúžiť záujmom Slovenska – ak nie, zabite mňa aj moju rodinu! Tomu by som ešte uveril.

  • Fico to nemá ľahké. Vzoprel sa pri Ukrajine a vidíme, ako skončil. Ak by sa vzoprel ešte aj Green Dealu, asi by na Slovensko zaútoćilo NATO. Fico mal v podstate na výber – presadzovať pokraćovanie áut so spaľovacím motorom, ktoré sa do roku 2035 majú prestať vyrábať, alebo podporiť prechod na elektroautá, po ktorých dopyt aj tak časom skolabuje (padá už teraz). V podstate jedna voľba horšia ako druhá. Tak zvolil možnosť, za ktorú ho neukameňujú a aspoň získa nejaký čas navyše.

 18. Szijjártó: Belgie chce umlčet protiválečný hlas Maďarska

  https://aktax.cz/szijjarto-belgie-chce-umlcet-protivalecny-hlas-madarska/

 19. Další zvyjebanec… Pobavila mě minulý týden moje obvodní „lékařka“ – do výpisu zdravotní dokumentace mi neopomněla s vykřičníky uvést „odmítá jakékoli očkování“ a o tři řádky níže „nedodržuje epidemiologická opatření“… Jako kdyby tohle mělo vliv na moji zdravotní způsobilost v zaměstnání. Horší jak pomocník Veřejný bezpečnosti.

  • Vyměňte obvodní doktorku. Zdraví má člověk jen jedno.

   • Človek sa musí prestať báť o svoje zdravie – základ je chcieť nedostať sa k lekárovi a byť pripravený radšej zomrieť doma a nie v nemocnici. Veľakrát som bol v stavoch „na hrane“, ale radšej doma schúlený ako zviera, ako cestovať v stave spotenej myši kilometre k lekárovi. Tá zmena lekára je aj rozhodnutie kam potom cestovať. A pri celkovom korporátnom prístupe lekárov si moc nepomôžeš. Človek sa stáva otrokom lekára kvôli PN-ke a zamestnávateľovi, a nie tak kvôli zdraviu ako takému. 90% ochorení si dokážeme vyliečiť sami. A nie náhodou sa z lekára stal Google administrátor – lebo tak to v demokratickom prostredí moderných otrokov aj je. „nedodržuje epidemiologická opatření“ – veď to je otvorené nepriateľstvo a navyše porušenie lekárskeho tajomstva! Ktoré už – v prostredí e-Health – neexistuje!

 20. Israismael

  Na ľudí útočí temno ..Útočí veľké temno a zvlášť v týchto časoch…Darmo sa človek sporí o to v diskusiách čo urobiť ,ako sa postaviť k tým zločincom ,ktorí napomáhajú nadzemnému temnu aby zničilo ľudí ,aby urobili proces ENDE…Darmo sa človek námaha a škriabe sa za hlavu,že čo bude ako bude ..V prvom rade musí to temno spoznať ,aby vedel riadiť sám seba v situáciách ,ktoré nastávajú a ešte nastanú a aby neprepadli temnu ! ,To chvála pánu Bohu už začínaju ľudia spoznávať ,že odkiaľ fúka ,,temny vietor“ ..Že sú to temné pozemské organizácie ako OSN WHO WEF a že sú to ľudia pôsobiaci v tých organizáciách ..Ale sú to aj rôzne skryté,, deep state“ riadiace štruktúry manipulujuce ľudstvo .. Áno chvála pánu že ľudstvo sa zobúdza ..Ale stále nepozná Pravdu ..Pozemku pozná len z časti ,ale aj tá malá časť pravdy sa zahmlieva ..Prečo stále píšem o tej vyššej Pravde s veľkým P? .. Aj keď ma to už nebaví stále písať veci ,ktoré sú tak maximálne dôležité pre človeka ,oveľa viac dôležitejsie ako Green deal alebo iná pozemska manipulácia sveta a ľudstva …Lebo raz ta manipulácia prejde ,áno ľudia ju prežijú ..Ale potom príde doba , príde čas keď nadíde jedna obrovska globálna ,,žatva “ A ta žatva nebude ľudskými kombajnami..Príde odpočet zrelosti klasov(ľudí ) ..Budú musieť dokázať svoju zrelosť a tam nepôjde o Green deal ani o iné podvody ,že ako ich ľudia zvládli a pod,.Tam pôjde o to či spoznali ľudia Pravdu Právd a či podľa toho žili…O nič iné nepôjde! A to je práve tá veta Ježiša ,že keď príde ON Duch Pravdy on vás uvedie do všetkej Pravdy ,o všetkom vás poučí ,lebo teraz(v tom čase pred 2tis rokmi) by ste mnohé nepochopili ! To Slovo platilo pre ľudstvo tejto dnešnej doby,až bude teda dozreté na pochopenie ! .

  • Asi málokto vie, že pred 2000 rokmi sa väčšina ľudí chovala uplne inak ako dnes. Boli vnútri tvárnejší – citlivejší. Ak sa dostali k pravde o čomkoľvek tak boli schopní doslova okamžitej vnútornej zmeny. Síce nie všetci ale veľká časť populácie okrem vzdelaných – študovných – rozumom. zviazaných duchov – osôb. Dnes je väčšina ľudí už vnútorne vyhranená a ťažko prijíma nové a tiež veľmi ťažko prijima čistú Pravdu. Kedysi ľudia boli schopní veľkých vnútorných zmien – posunov aj bez donútenia a ľahšie vstrebávali duchovné Pravdy keďže boli otvorenejší a neboli tak veľmi zatazeni myšlienkovou činnosťou ako dnešní ľudia.
   Dnešní ľudia sú ako strely a ani nevedia kam letia.

Pridajte komentár

*