Zelená dohoda (Green deal) nemá s ekológiou nič spoločné. Je to progresivistická ideológia vedúca k hospodárskemu úpadku a horšej ekológii. V eurovoľbách nevoľte PS, lebo skončíte ako žobráci!

Rodiny holandských farmárov kvôli klimatickej tyranii každý deň plačú a mnohí páchajú samovraždy


Print Friendly, PDF & Email

Rodiny holandských farmárov kvôli klimatickej tyranii každý deň plačú a mnohí páchajú samovraždy

(Ethan Huff, Natural News) Približne 3 000 fariem po celom Holandsku sa vláda chystá „zarezať“ v rámci svojej misie boja s „globálnym otepľovaním“ a „zmenu klímy“.

Týmto 3 000 farmám hrozí zabavenie v prípade, ak ich majitelia odmietnu akceptovať navrhovaný odpredaj štátu.

V snahe byť „spravodlivou“ holandská vláda ponúka vlastníkom pôdy o 20 percent vyššiu cenu, než je trhová hodnota ich pôdy, no mnohí z nich nemajú záujem o hotovosť a radšej by si pôdu ponechali.

Toto však nie je možné. Mnohí farmári a ich rodiny preto doslova „plačú pri kuchynskom stole každý deň“, zatiaľ čo iní čeliac realite straty živobytia v rukách darebáckej byrokracie uvažujú o samovražde.

Holandská vláda nabádala farmárov, aby zakladali väčšie farmy, len aby im ich neskôr zhabala

Mnohých holandských farmárov, ktorí sú nútení farmu predať alebo zomrieť od hladu, nalákala na kúpu ich fariem v nedávnej minulosti práve vláda, ktorá im teraz všetko berie násilím.

Holandská vláda v spolupráci s veľkými bankami vypracovala pred časom komplexný plán na rozšírenie holandských fariem, ktorý povzbudzoval farmárov, aby expandovali a vytvárali väčšie farmy kúpou nehnuteľností svojich susedov.

„Chceli, aby farmy rozšírili svoje podnikanie,“ vysvetľuje jedna správa. „A teraz je zrazu novým trendom urobiť menších farmárov. Toto je aj politika EÚ.“

„K tomu pridajte predpisy o dusíku. Mnohí farmári majú teraz obrovské farmy, čo znamená veľké dlhy, obrovské dlhy, pretože museli investovať a brať hypotéky. No a teraz vláda prichádza s myšlienkou, že majú problém s dusíkom a farmy musia byť zatvorené alebo zmenšené.

Banky náhle zmenia názor a povedia, že váš biznis – pretože farma je naozaj biznis – má len 50% hodnotu v porovnaní so včerajškom. Títo ľudia majú teda obrovské dlhy. Sú uväznení v systéme, o ktorý nikdy nežiadali. Dodržiavali všetky pravidlá a teraz sú tlačení smerom, ktorý je pre nich naozaj zúfalý.“

Liečba osteoporózy

Čo má robiť holandský farmár za týchto okolností?

To je otázka, ktorú si teraz mnohí z nich kladú, a preto sa roní veľa sĺz a narastá počet tragických úmrtí, keď vlastníkom pôdy, z ktorých niektorí sa starajú o svoje farmy už mnoho generácií, dochádza nádej.

Holandsko je model globalistov pre zvyšok Európy

Je pravdepodobné, že väčšina farmárov si vezme peniaze namiesto toho, aby sa ich farmy zmocnil štát násilím.

Toto je druh tyranie, ktorý práve dnes prekvitá. Toto sa stane, keď globalisti ovládnu národ alebo kontinent a úmyselne ho zatlačia do kolien pre svoj vlastný zisk.

Majte na pamäti, že Holandsko je napriek svojej malej veľkosti druhým najväčším svetovým producentom potravín, hneď po Spojených štátoch. Mnohé ďalšie krajiny sa spoliehajú na holandský export potravín, ktorý sa zákonite zníži, keď globalisti s holandskými farmami dosiahnu svoje.

Jedinou dobrou správou v tomto všetkom je, že farmársko-občianske hnutie v Holandsku bolo v posledných voľbách také silné, že drvivo vyhralo. Snáď to v boji proti globalistom pomôže zachrániť Holandsko pred úplným zničením.

Záver

„Dosadzujú do významných postov zapredaných ľudí,“ napísal jeden muž z Holandska, ktorý bojuje proti globalistickej tyranii, v článku pre REMIX. „Takto teraz funguje systém.“

Globálne otepľovanie spôsobené človekom je fraška, ktorú mocní používajú ako krycí príbeh na odstránenie všetkých ľudských práv a slobôd. Ak sa chcete dozvedieť viac, navštívte stránku GreenTyranny.news.

Stop Candida

Autor Ethan Huff, naturalnews.com, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. Šéf Farmers Defence Force Mark van den Oever v pondělí vyzval nizozemské farmáře, aby se „připravili na bitvu“.
  https://necenzurovanapravda.cz/2023/05/vyvlastnovani-farem-v-nizozemsku-farmari-se-pripravuji-na-bitvu-video/

 2. Jak mazané tak nesmyslné . Ja bych to zařídila tak že každý by měl nárok na bezplatné užívání cca 7 á půdy aby si mohl dopěstovat jídlo pro vlastní potřebu případně kdyby se mu nechtělo pracovat mohl by dát do užívání svůj podíl půdy někomu jinému. Žádné kupčení s půdou ve velkém .Půda je tady pro všechny stejně jako vzduch a voda.

  • oldmarxista pamprlik

   mi ako spolok kulakov zasadne nesuhlasime .si bolsevicka, hambi sa. boh je s nami kulakami.

  • V 80 rokoch som v rádiu zachytil rozhovor s nejakým vedcom – futuristom, ktorý sa vyjadril, že pri najvyššom stupni techniky aký môžeme ako ľudstvo dosiahnuť bude každému človeku pre život potreba len 1 m štvorcový. Čo to bolo za naivného vola tak to si už nepamätám. Pamätám si len tú jeho vetu ako by riešil preludnenie na Zemi.
   Ono v tej dobe by bolo dosť odborníkov a prozápadných nadšencov – futuristov, ktorí si však neuvedomovali ten neetický rozmer pretechnologizovanej spoločnosti pretože žili ešte za socializmu.

  • mariankosmac

   Len tých 7 á půdy pre každého jaksi nemáš kde vziať, jedine že by sme si rozparcelovali Ukrajinu kde sú veľké územia ,,ničoho“ a ktovie v akom stave je tam pôda ak tam tak pesticídujú… Ale to je jedno lebo dnešním ľuďom sa aj tak moc nechce drieť na poli či záhrade. A pre tých pár záujemcov, hlavne asi dôchodcov by sa jedno riešenie našlo – záhradky by mohli byť priamo na strechách budov.

   • Objektívne

    Priaznivci vnútornej zeme by vedeli, kde by sa dalo zobrať, dokoca aj pre ďaľšie desiatky miliárd ľudí…

   • Mne vychádza pri 8mld ľudí 6.375 ha na osobu. Väčšinou sa počíta, že orná pôda je tretina z celkovej plochy, takže cez 2 ha na osobu. Ale aj keby z celej plochy súše bola len šestina zúrodniteľná, tak stále je to cez 1 ha na osobu. A aj keby sme vzali ten strašný stav dnes a len na Slovensku, stále pripadá 0.25 ha ornej pôdy u nás na osobu, čiže 25 árov na osobu, tak aké „nemáš kde vziať 7 árov“? Čo to tu trepete? Vôbec nie je problém s nejakým preľudnením. Nie je problém nakŕmiť chudobných, ale nasýtiť bohatých. To je problém.

    • tvoja chyba je, že do tých 6,375 hektára si zarátal aj oceány a moria, čiže celý povrch planéty, aj s vodou a nepoľnopôdou.

     plocha súše je 160 mil. km2 čo je 16 miliárd hektárov na 8 miliárd ľudí, čo je po 2 (DVA, iba dva) hektáre na človeka
     odrátaj z toho Antarktídu, Grónsko, púšte, džungle, lesy, hory, stepi, mestá, rieky, cesty a ostane asi 12% poľnohospodárskej pôdy
     20 mil. km2 obrábanej poľnopôdy na planéte
     zdroj tých 12% tu:
     https://kultura.kbs.sk/clanok-nezaradeny/kam-kracas-civilizacia
     tretí riadok textu za slovom: Úvodom

     12% z 2 hektárov (200 árov) je 24 árov obrábanej poľnopôdy na človeka priemerne celosvetovo
     takže naozaj nie je kde vziať 7 árov poľnopôdy na človeka a dať mu to.
     Môžeš im dať 7 árov lesa, stepi, 7 árov v Antarktíde alebo na Sahare a podobne. Ale tých obrábaných 20 mil. km2 poľnopôdy už na nás pracuje

     • Ten článek / odkaz/ jako kdyby psal Klaus Swab to jsou jeho názory .Stačí pár vět a je jasno kam se tím míří. Údajně za změnu klímy může člověk ,přelidnění a skleníkové plyny , CO2.
      . Počítal jste že z těch 8 miliard lidí jsou i kojenci a děti které obdělávat půdu ještě nemohou? Dále pak invalidi a práce neschopný z různých zdravotních důvodů o které by se ostatní museli postarat. Na tu půdu by měl člověk nárok až v dospělosti od 15 -18 let kdy už ví co s ní. Vím jen že kopa půdy je noobdělaná a leží jen tak. B.Gates skupuje půdu v Americe za tím učelem aby se na ní nesmělo pěstovat, aby byl uměle vytvořen nedostatek potravin. Americkým farmářům platila vláda dvakrát tolik když svou úrodu zničili než kdyby jí prodali. Jde o to aby se půda neobdělávala, lidi nebyli soběstačný ,odkázaný na zločinný systém. Beru do úvahy že se globalčíkům povedla depopulace a lidi postupně ubývá a nových se rodí stále míň. Všeho je dostatek a pro všechny jenže to co se děje je řízené .Denně se vyhodí tuny potravin do kontajnerů než aby se dali hladovým zdarma nebo za symbolickou cenu .

     • Trošku uber. Plocha všetkých kontinentov dovedna (vrátane ostrovov) je niečo vyše149 miliónov km štvorcových (cca 29% povrchu Zeme).

     • Hej, prepáčte, prerátal som sa, bral som 510 mil. km2, čo je celý povrch Zeme :). Takže celosvetovo je to približne tak ako na Slovensku. 23 árov pripadá na jedného obyvateľa. To úplne stačí aby to jedného človeka uživilo, nevidím v tom žiadny problém. A ak sme začali zúrodňovať púšte (Afrika bola ešte v 15. storočí celá zelená), bolo by tej pôdy naozaj dosť. A človek nemusí žiť len z ornej pôdy, ale aj z lúk a lesa (včely / lov). Aj Grónsko (Greenland) bol kedysi zelený, čo takto skleníky vykurované geotermálnou energiou? Planéta uživí kľudne 100 miliárd ľudí, keby sa na tom makalo, ale neuživí ani 100 miliónov takých ako Gejts či Riťšild.

     • trochu uber plyn.
      Článok. na ktorý som dal odkaz, ma nezaujíma. Len cifra 12% v jednom riadku.
      Zbraslav dal cifru, ja som cifru upravil a upresnil.
      Nič viac.
      Ale tých 20 mil. km2 poľnopôdy je používané aj na vypestovanie jedla pre dti, invalidov, starcov.
      S tou poľnopôdou to nie je také jednoduché, ako to vidí Zbraslav.
      To nemá nič spoločné so Schwabom, klímou, politikou.
      Je jej málo (áno, jedlo sa vyhadzuje), ničí sa chemizáciou (Čína sú prasce a kobylky, zničia pôdu idú ďalej), ničí sa odvodňovaním, zasoľovaním spodnej vody a teda pôdy pri oceánoch.
      Množstvo problémov, nič spoločné s politikou.
      Nič jednoduché ako píše Zbraslav

     • jop: ja netvrdím že je to jednoduché, len že to nie je nemožné. Priestor je, stačí len chcieť a makať na tom. Celá moja pointa bola o tom, že riešenie určite nie je v tom zabíjať ľudí, lebo ich je veľa / lebo nie je z čoho ich uživiť.

   • teraz uz plna odpadu z fosforych striel,co rusi vyhodili do vzduchu

 3. Demokracia par excellence. Štát koná len to, čo je v záujme jeho občanov. Veď na to si ho občania založili, preto mu platia dane.
  No porovnajme to s nejakou hnusnou diktatúrou alebo despotickým režimom! Fuj! Nech žije zastupiteľský systém s názvom “demokracia”!

 4. Zajímavá přednáška . Život bez peněz . https://www.youtube.com/watch?v=GZjfe1bL8nQ

 5. Možno mierne od témy, ale v rámci malého Slovenska – dôležité!

  Obrovská mediálna bublina dnes na Špeciálnom trestnom súde v Pezinku praskla a vyfúkla ako dym z cigarety. Kočnera zbavili viny, čo sa týka vraždy Kuciaka a Kušnírovej. Zsuzová si to zrejme odsedí (neviem za koho) 25 rokov. Nejaký Andrusko, Marček, Szabo už dostali skôr po 25 a 15 rokov natvrdo.

  Som zvedavá, ako budú mekotať liberálne fašistické MSM, ako je slovenské súdnictvo „nespravodlivé“, pričom to súdila „ich“ – ergo – Lipšicova sudkyňa Ruženka Sabová. Ale faktom je, že na toho Kočnera nič relevantné – nenašli. Iba blázon by uveril tomu, že Kočner – vraždil.
  Apropó. V posledných dňoch sa na SK znovu ukázal Tomino Nicholson a robil pre nejaké sračkomety (Denník N) i rozhovor. Žeby znovu dostal Zhora nejaké zadanie? Alebo sa prišiel mrknúť na „svoj“ rozsudok?

  Kočner, ktorý začal rozprávať v r. 2017 na YT v jeho relácii – Na pranieri – o slovenských celebritách a rôznych podnikateľoch (napr. o B.K. ), tak mu po sakrálnej vražde zavreli ústa obvinením za ňu a 5 rokov si tam odsedel. Šak blbý Slovák to miliónové odškodné pre neho – zo svojich daní – vyplatí.
  A pritom sa ani náznakom v dnešnom rozhodnutí nespomenulo, kto by asi tak mohol byť objednávateľom vraždy, aký bol motív vraždy a pod. Totiž – motív pre normálneho občana, bol od začiatku jasný. Zrealizovať na SK farebný Sorošov prevrat so Šeligom a Farskou na čele a dať dole Fica.
  Tak, ako bola vražda Lučanského – Kolíkovou a Matovičom uprataná pod koberec, rovnako tak je to i s vraždou novinára s jeho milenkou.

  P.S. Predsa len – ešte stále nie je všetkým dňom – koniec..

  https://www.hlavnespravy.sk/nazivo-kocnera-oslobodili-v-pripade-vrazdy-kuciaka-zsuzsova-dostala-25-rokov/3144818

  • Magdalena

   Nevím co je na tom pravdy ale Zsuzová se vyjádřila že se ve vězení bojí o život udajně ji tam“ upratali“ a drží proto že měla poměr s Lipšicem a možná ví víc jak je zdrávo a mohla by promluvit a to není žádoucí . Do těch jejich her nevidí nikdo ale s ohněm si neradno zahrávat. https://www.topky.sk/cl/1002009/1743549/FOTO-Intimna-komunikacia-Lipsica-a-Zsuzsovej–Je-to-diskreditacna-kampan–pachatel-bol-sofistikovany

  • Mne to s tým Kuciakom – s jeho smrťou celkovo nejako nesedí, ja myslím, že v tom dôležitejšiu úlohu hrala skôr jeho priateľka Kušnírová. Od začiatku mi to mediálne divadlo okolo osoby Kuciaka pripomína len zahladzovanie stôp a odvádzanie pozornosti od Kušnírovej. Informácie o tom prečo by ona mala byť dôležitejšia pre vraha nemám ale keď to tak pozorujem tak celý ten Kuciako – cirkus vidím ako viditeľnú informačnú masu točiacu sa okolo utajovanej – neviditeľnej príčiny – a myslím, že tá príčina je nejako spojená s Kušnírovou. Možno sa tým, ktorým tú akciu naplánovali niečo vymklo z rúk a možno ani nie – to neviem ale ten slušnoprevrat na tom divadle liberáli zvládli.

   • Kto nemá základné vedomosti z koncepcie sociálnej bezpečnosti – nemá pojem o úrovniach ovládania ľudsva, teda, že na 1./ priorite je to svetonázor, ktorý vytvára paradigmy – „logiku vychádzajúcu z presvedčenia že“, 2./ priorita je história – kto som, odkiaľ idem a kam smerujem, 3./ priorita sú informácie, vedomosti a chápanie súvislostí – potom mozaikové videnie obrazu, a z toho vplývajúca snaha o dezinformovanie, dezinterpretáciu a – výsledkom je kaleioskopické videnie sveta a lá bulvár a PR vytváranie názoru – A SÚHLASU, 4./ priorita sú peniaze, ekonomické ovládnutie, materiálne ovládnutie, 5./ priorita sú drogy a všetky možné závislosti, 6./ priorita je letálne ovládanie – násilím, alebo hrozbou násilia, terorizmus, alebo hrozba terorizmom, vojna, alebo hrozba vojnou.

    Teraz k veci – je tu niekto, kto neverí, že globalisti chcú zničiť národné štáty?! A ako zničíš národný štát? No tým, že zničiš, pozmeníš, zatajíš jeho históriu! Jeho národné povedomie! A Martina Kušnírová mala sakra povedomie! A pracovala na skúmaní našich predkov – „Lužičanov“, ktorých prítomnosť tu sa datuje už minimálne na 1850 rokov pred Kristom! Pretože žiadne sťahovanie národov ani invázia v tých dobách nikdy nedokázali zlikvidovať pôvodné obyvateľstvo. To bolo vždy zdrojom prežitia príchodzích. Lužičania koexistovali aj s Keltami A pokiaľ viem – práve v tom období, keď ju zavraždili – symbolicky strelou do hlavy – The Head – „Hlavička“ – práve v Cinobani /mám odtiaľ predkov/ našli významný artefakt so starobylým nápisom! jej matka na druhý deň čo ju našli – odovzdala jej výskumnú prácu zamestnávateľovi! Lebo robota first! Čo v nej bolo, keďže pracovala pre súkromnú archeologickú spoločnosť? Kde to je? Myslím celkovo – problém museli byť jej závery, jej cieľ a jej odhodlanie. Existuje údajne aj zamietnutá verzia, že ju zabili kvôli potrebe pozemku pre dvelopera, na ktorom práve robili výskum. Nemám čas tu tu rozoberať do detailov, ale myslím si, že Martina bola strategický cieľ – žiaden „collateral“, a užitočný idiot sorosovcov bol taktický cieľ. Mimochodom – údajne strelený do srdca – čo je tiež symbolické, že svoju prácu vykonával „srdcom“ a nie hlavou, a bol zmanipulovaný ako agilný stopovací pes. Faktom je, že keď chceš niekoho zabiť za istým účelom – vyberieš si ho jednak kvôli veci, ale aj podľa jeho – ich zázemia – pretože na Džingischánovu dcéru nemôžeš siahnuť bez toho, aby ťa to nezmietlo. Boli to mladí neskúsení agilní ľudia, a ich zázemie bolo od samého začiatku bezzubé – a okamžite kontrolované /aj spis a priebeh vyšetrovania/ Čističom.

    Prvotné agentúrne správy o detailoch na mieste činu boli časom /rokmi/ pozmenené. napr. jedna správa bola o 3 kávových šálkach a 3 nábojniciach – naaranžovaných na mieste činu vraždy Martiny /teraz už len 2/. A Lužičania – žiarová kultúra – do schránkových hrobov /z plochých kameňov, bridlice – predstavte si to ako jamku na popol – okolo hranatá kamenná ohrádka/ – vkladali 3 šálky na mlieko, med a vodu – a 3 bronzové figúrky, alebo predmety. Vidím to ako symbolický odkaz! Toho materiálu je veľa – dám sem len niečo o zápale Martiny pre našu skutočnú históriu! Lebo my sme sem rozhodne nepriliezli v 6. storočí z Pripjaťských /Černobyľ/ močiarov!

    https://img.cas.sk/cas/900px/1546223.jpg
    „Martina pohla dejinami
    „Archeologický zborník je zvykom vydať pri úmrtí významného archeológa. Martina Kušnírová k nim nepochybne patrí, aj keď pohla dejinami inak, ako je pre archeológov obvyklé,“ uvádza knihu jej zostavovateľ Pavol Jelínek. „Mati, žiaľ, pohnúť dejinami svojou prácou, ako je u archeológov obvyklé, jednoducho nebolo umožnené.““
    https://dennikn.sk/1756128/bola-odvazna-a-cervenala-sa-archeologovia-pripravili-knihu-na-pamiatku-martiny-kusnirovej-potrebuju-pomoc/

    https://static.artforum.sk/media/products-files/34/33/151546-DB81792.pdf

    https://domov.sme.sk › c › 3968254 › pri-cinobani-odkryvaju-ziarove-hroby-z-obdobia-kyjatickej-kultury.html
    Pri Cinobani odkrývajú žiarové hroby z obdobia kyjatickej kultúry
    Cinobaňa 9. júla (TASR) – Vzácne žiarové hroby z obdobia tzv. kyjatickej kultúry, staré asi 3000 rokov, odkrývajú v týchto dňoch archeológovia v blízkosti …
    ——————–
    Keď porovnám to množstvo materiálu, ktoré bolo vonku v roku vraždy v 2018 – teraz je to vyšumené! Nevyhadzuje mne známe články /cez kľúčové slová/ – a to uverejňoval každý plátok!

    puchovodedicstvo.sk › historia › 6004 › luzicka-kultura-v-puchovskom-regione
    Lužická Kultúra V Púchovskom Regióne – Puchovo Dedičstvo
    Lužická kultúra dostala pomenovanie po oblasti Lužice rozkladajúcej sa na území východného Nemecka, z časti západného Poľska a severných Čiech. Práve v tejto lokalite vykonával vykopávky koncom 19. storočia lekár a amatérsky archeológ Rudolf Virchow.

    Lužická kultúra v Čechách
    https://duckduckgo.com/?q=Lu%C5%BEick%C3%A1+kultura+v+%C4%8Cech%C3%A1ch&t=h_&ia=web

    https://www.obnova.sk › cinobana-v-kamennej-skrinke-bola-pochovana-zena-z-doby-bronzovej
    Cinobaňa – v kamennej skrinke bola pochovaná žena z doby bronzovej
    Doposiaľ archeológovia v Cinobani odkryli viac než 200 žiarových hrobov z 12. až 8. storočia pred Kristom. Charakteristické sú najmä kamennými hrobovými architektúrami. Inventár hrobov je pomerne bohatý, podľa Mitáša sú vybavené najmä peknou funerálnou keramikou kyjatickej kultúry.
    ——————–
    Poznámka – „Lužičania“ je praktické pomenovanie národa našich predkov ústami skúmajúcich. Ich blastné pomenovanie by mohol odhaliť práve spomínaný „písomný“ – znakový artefakt – ako príslušnosť k jazykovej skupine. No pre niekoho – nedajbože slovanskej! Koľko je toho poschovávaného po svete! Lebo illumináti plne ovládajú akademickú pôdu! Myslím, že Martina ani včase svojej smrti naivne nepochopila, že zatiaľ čo ona usilovne a pracovito vykopáva pravdu – iný ju ešte usilovnejšie zahrabáva! To, že naši predkovia spaľovali svojich mŕtvych nám dodnes „historicky dôkazovo“ láme väz.

  • Hanba im …

 6. Lynx lynx

  Pláč situaci nevyřeší a sebevražda už vůbec ne. Zbaví se jedné hrůzy jen proto, aby padli to té větší. Spíše by se měli spojit a navíc určitě najdou podporovatele. Všichni lidé musí jíst a pokud nebudou farmáři, tak nebudou ani kvalitní potraviny. Ta situace se týká všech obyvatel. Bylo by dobré, aby se farmáři spojili a psali na blogy, ukazovali pravdu, že bez nic nebudou kvalitní potraviny. A tedy, že se to týká každého holandského občana. A pokud se většina lidí vzbouří, globalisté budou muset sklapnout a couvnout. Tak se vítězí.
  A i když toto nevyjde, je tu ještě jedna možnost, kterou je třeba udělat, i v případě, že to vyjde – obrátit se k Bohu. Jedině s Ním je vítězství. Velmi inspirativní je příběh malého Davida a obra Goliáše. S Bohem může zvítězit každý z nás. Pro Boha není žádná situace beznadějná. Tam, kde končí člověk, kde se dostal do slepé uličky, kde je zahnán do kouta, je v pasti, tam začíná Bůh. Pro Boha není žádná situace bez řešení. On je vždy nalezne. Řešením se samozřejmě nemyslí být obětí globalistů.

  • Magdalena

   Kvalitu potravín tlačí dole hlavně nadnárodní řetězce svými spekulacemi a chamtivostí . Vrátila bych to k trhům a malým specializovaným prodejnám kde zároveň lidem poradili ,žádné všechno pod jednou střechou tam kde koupíš chleba koupíš i boty. Přestat podporovat svými nákupy řetězce stejně je tam jen humus a odpad. Každý majonézový salát je předražený odpad doslova. Vím jak a z čeho se dělali saláty podle starých československých norem . Záruka na majonezové saláty byla 3 dny protože byli bez konzervantů a chemie.
   https://www.dolezite.sk/clanky/katalin-tara-naplnou-mojej-prace-v-kauflande-bolo-okradat-dodavatelov-po-dvadsiatich-rokoch-to-uz-mozem-napisat-uz-su-vsetky-hriechy-premlcane

   • Majonézu si možno spraviť doma, lacno a kvalitne. Ale je to práca, a ľudia sú leniví. Radšej šlapú do obchodu kúpiť značkovú sračku.

    • Kdysi když se ještě neprodávala hotová majonéza jsme v restauraci dělali tatarku z žloutků a oleje + přísady běžně a denně. Do tatarky se dávalo i bílé víno ale to často vypila Božena,takže nic .Za socíku frčel jako minutka smažený sýr + hranolky + tatarka za 20 korun československých ,kdo ještě pamatuje.

     • ??? 6,70,-Kčs v hoteli Krym – pri Univerzite Komenského, detto tatarák. Chodili tam hlavne študáci – na rande „na večeru“. Dnes 25 eucentov. 20 kaček to nestálo ani na Štrbskom Plese.

     • Za 20 kaček v lepším podniku cca rok 83 .

     • Domáca majonéza:
      Do mixéra dať bielko alebo žĺtko, kávovú lyžicu práškového cukru a horčice, štipku soli, vytlačiť polku citrónu. Zapnúť mixer a pomaly prilievať olej. Za pár minút je hotová majonéza.

      Smažený syr, hranolky a majonéza sú chutné spomienky na mladosť. 🙂

  • Galaxia andromeda

   Je to zamer otravene jedlo pomala smrt. Prebieha depopulacia. Urychli to vojna v azii. 3 mld ludi len india a cina.,počet obyvatelov nie je problem ale počet obyvatelov nad 65 rokov je problem pre elity. Virus bol vypusteny na genocidu starych a chorych a začalo to? Áno v Čine 1,5 mld ludi a su po celom svete tak to rozniesli. Biologicka zbran bola vypustena a ešte budu vypustene ďalšie!!! Ide o depopulaciu farmari by nemali pachat samovraždy ale kantriť politikov a elity!

  • Spájanie sa farmárov? Ale veď tých rozdeľujú peniaze! Farmár dnes fakticky hrabe len pre seba – presvedčený o tom, že to on maká na celú spoločnosť! Maká – pre žida na potravinovej burze! Dnešný farmár – to už nie je sedliak či gazda ako súčasť deľby práce v obci. Korporátni agenti rôznym spôsobom – výhodnejšími nákupnými cenami „lebo voľný trh“ a pôžičkami a dlhmi /u nás Babišov Agrofert/ dokážu rozdeliť farmárov kedykoľvek! Lebo prachy! Dôležitá je aj neistoa každú sezónu – takže istota sú potom peniaze – aj za nečinnosť! Nečinnosť – to nie je už ten praktický úhor na ozdravenie časti pôdy jedného hospodára – to je nečinnosť celého regiónu!

   Holandských – správne nizozemských farmárov zradila ich kráľovná Beatrix – má ich rovnako na háku, ako mala Alžbeta II. svojich poddaných – občanov Commonwealthu. Beatrix je súčasťou globálnej moci – nie suverénnej národnej moci.
   —————————
   A opäť rezort kultúry s dramaturgom židom! Žiadne naše spájanie NEBUDE! Bude len rozvrat! Taký je plán!

 7. zapredana SR

  Je to divné, však toto sa dialo pred voľbami, keď sa farmári búrili na traktoroch. Následne vyhrala nejaká strana, ktorá mala vyše 90% vyhru. To bolo naposledy, čo som to sledoval. A teraz toto? Nová vláda staré ciele. Bill Gates si chce kúpiť celé Holandsko? A sprostá vláda úplne zadarmo, iba z ideológie Green Dealu mu to dá. Takže keď bude vlastniť všetok holandský dobytok, ako sme videli vo včerajšom článku, môže chovať kvalitné mäsko pre svetové celebrity v zlatej miliarde, a nás ostatných otrávi jeho 3D pastou.

 8. A na revoltu nepomýšľajú?

 9. ved si tych politikov zvolili ,co teraz placu

  • Nevolili .Politici,strany jsou vybraný předem .Ještě jinak řečeno do vyšší politiky se nedostane nikdo kdo by nehájil zájmy globalistů proto mají k dispozici tolik peněz a odměn politici ,nechají se uplatit.Někdo kdo by hájil zájem lidu nemá šanci.Hlasy se počítají jen na oko. Je to všude stejný i u nás. Tohle už mohl postřehnout za těch víc jak 30 let každý. Kdyby jim nešel k volbám nikdo ,můžou to zabalit,ofčané nepřišli.

   • Malá účasť už bola, ale vyhrali to aj tak tí vybraní.

    • Tam ide o ten satanistický rituál vzdatia sa slobodnej vôle v prospech toho kto zostaví vládu, čo za prvé nemusí byť ten kto vyhrá voľby a za druhé dávajú vám vedieť že voľby sú cinknuté, Takže tým že sa dostavíte k cinknutým voľbám o ktorých viete že v nich aj tak vyhrajú globalisti (lebo je úplne jedno kto vyhrá), si môžu s vami najbližšie 4 roky robiť čo chcú a vesmírny Kon slobodnej vôle nie je porušený. Ja už k voľbám nechodím a teda na všetky úkony proti mne vláda potrebuje môj súhlas, inak porušuje Kon slobodnej vôle a zato príde odplata.

 10. svatoslav butora

  Vo Svete Ľudí začali výrazným tempom udávať smer zániku Sveta Ľudí po r.2014 gangy vlád USA a spol. a s nimi previazané gangy vlád tzv.EU a spol. Pod ich vplyvom a riadením títo nepriatelia ľudí a priatelia Sluhov Satana, ktorí postupne infiltrovali inštitúcie OSN a WEF a WHO a MMF zamorili Svet Ľudí nevedeckými a neľudskými teóriami o klimatickej kríze a uhlíkovom nebezpečenstve a počínajúc americkým parchantom Al-Gore začali v mene „ochrany života Zeme“ presadzovať “ na zeleno“ sa tváriacu nevedeckú dekarbonizačnú ničím nepodloženú teóriu, výsledkom ktorej je a bude zánik života a civilizácie, pokiaľ sa to týmto gangom umožní. Smrť a bieda je politikou týchto darebáckych vládnucich elementov, nie život. Preto si tieto vládnuce gangy v službách Sveta Kapitálu a nazi-Smrtihlava zaslúžia zánik. Ničia to, čo im nepatrí – život. Nemajú žiadne právo riadiť Svet Ľudí, ktorý im nepatrí. Skazili všetko, na čo siahli pazúry ich moci v službách ideológie nazi-Smrtihlava. Svetovládny nacistický anglo-saský koncetračný tábor riadený „šťastnými dozorcami“ vládcov neľudskej novodobej Atlantídy nemá žiadne právo „vládnuť a riadiť“ – to znamená pŕzniť Svet Ľudí a Zem. To čo predstavujú nie je nič iné než nacizmus a fašizmus a mučenie ľudí „vedeckými metódami“ istého nečloveka v podobe „človeka“ s „ľudským menom“ dr.Mengele.

  • Objektívne

   Žiadny strach, aj mnohí z tých „oni“ zaniknú. O zániku života v súvislosti so zmenami na zemi a v celej slnečnej sústave hovoria aj tí, čo sa nazývajú indigoví. Vyčíslujú to na 91.7% všetkých ľudí, ktorí neprežijú.

 11. O význame centra harmonizácie a revitalizácie organizmu – pupku. Pupok je portál /prenatálny, postnatány/ prepájajúci riadiace mikrocentrá všetkých orgánov a mozgu – 72.000 aktívnych nervových ciest. Stimulácia olejmi, masážou. Čo nerobiť /piercing, tetovanie/. Odporúčam:

  2023-05-18_TCM jak ji možná neznáte_Haradiagnostika – ako pomôcť sám svojmu telu_N. Synčák_Studio Atevi
  https://www.svobodny-vysilac.cz/2023-05-18_tcm-jak-ji-mozna-neznate_haradiagnostika-ako-pomoct-sam-svojmu-telu_n-syncak_studio-atevi/

 12. Ako riešite ten tzv.rádioaktívny mrak, o ktorom sa teraz hovorí? Už pomaly ani nevychádzam von, mám blbý pocit, že vdychujem bizmut a podobné svinstvá.
  Rusi a alternatíva tvrdia, že to putuje európou, oficiálne úrady, že je to hoax.
  A ak by to bola pravda, koľko mám ostať doma – 2 týždne? mesiac? pol roka? celé to je šialené.

  • Ideálně celý rok .Nejdřív lidi drželi doma nařízenými lockdowny protože korona ,teď budou doma dobrovolně protože temný mrak .Strach a hrůza. Kdo ví jestli to není jen bouda k vystrašení už beztak vystrašených.

  • Rádioaktívny mrak z Černobilu bol nad Slovenskom 9 dní. Posledných pár dní len nad východom Slovenska. Černobil je podstatne ďalej ako dnešný špinavý útok. Tam kde posledné dni pršalo, sa vzduch čistil. Pre istotu by som tento výkend a budúci týždeň odstal doma. Potom už by to mohlo byť bezpečné.

  • Ten mrak nie je rádioaktívny, nedá sa zmerať dozimetrom. Ochudobnený urán je toxický a ukladá sa v pľúcach pri dýchaní, ako vo filtri vysávača.

   • Je mierne rádioaktívny. Ale jeho produkty rozpadu sú rádioaktívnejšie ako U-238. Ako všetky ťažké kovy sa hromadí v tele a spôsobuje rakovinu, poruchy orgánov a poruchy DNA, vrátane plodu.

    JRJ: je úplne jedno či zostanete doma týždeň alebo 100 rokov. Polčas rozpadu uránu U-238 je 4.5 miliardy rokov :).

    Tu je úryvok z jedného výzkumu zdravotných účinkov ochudobneného uránu (strojový preklad):

    Zdravotné riziká ochudobneného uránu [l,f7-2q]
    Ochudobnený urán a produkty jeho rozpadu sú mimoriadne nebezpečné a zostávajú dokonca rádioaktívne vnútri ľudského tela. Počas rádioaktívneho rozpadu vznikajú drobné elektricky nabité častice alfa a beta a vyžarujú sa gama lúče, ktoré sa šíria veľmi rýchlo. Niektoré rádioaktívne materiály sú alfa žiariče a iné sú beta žiariče. Častica alfa sa skladá z dvoch protónov a dvoch neutrónov, zatiaľ čo a beta častica sa skladá z jedného elektrónu. Gama lúče nie sú hmotné častice, ale forma čistá energia putujúca rýchlosťou svetla.
    Gama lúče prenikajú cez mäkké tkanivá veľmi rýchlo. Beta častice majú menšiu penetračnú silu, pohybujúce sa menej ako dva centimetre v mäkkom tkanive. Alfa častice sú najslabšie, cestuje len niekoľko mikrónov v mäkkom tkanive (ekvivalent niekoľkých priemerov buniek). Teda mimo tela sú alfa žiariče
    najmenej škodlivé, pretože alfa častice sú len ťažko schopné preniknúť do vonkajšej vrstvy epidermis.

    Beta častice sú schopné preniknúť do vonkajších vrstiev kože a dostať sa do bazálnej vrstvy, čím poskytujú a lokalizovanú dávku na kožu, keď je kontakt vysoký. Gama žiariče sú najnebezpečnejšie ako gama žiarenie môže prenikať do vnútorných orgánov v závislosti od energie gama žiarenia.

    Hoci alfa častice nemôžu preniknúť do epidermy, sú mimoriadne nebezpečné
    pri príjme do tela. Častice alfa, ktoré sú emitované v tele, ukladajú energiu viac
    hustejšie ako beta častice alebo gama žiarenie, a preto sú deštruktívnejšie.

    Cyklus ochudobneného uránu v ľudskom tele [10,18,21]
    K vnútornej kontaminácii ochudobneným uránom dochádza vdýchnutím alebo požitím ochudobneného uránu častice uránu. Po vdýchnutí veľmi malé nerozpustné častice oxidu uránu (2,5 mm alebo menej in priemer) môže prebývať v pľúcach roky a pomaly prechádzať cez pľúcne tkanivo do krvi. Ako
    výsledkom kašľa a iných mimovoľných mechanizmov, ktorými telo zadržiava veľké častice mimo pľúc, väčšie častice prechádzajú cez gastrointestinálny trakt. Približne 0,2 % nerozpustných ochudobnený urán a 2,0 % rozpustného ochudobneného uránu prijatého v potrave a vode sú absorbované
    črevá. Viac ako 95 % ochudobneného uránu vstupujúceho do tela sa neabsorbuje, ale vylučuje sa prostredníctvom výkaly. Z ochudobneného uránu, ktorý sa absorbuje do krvi, sa prefiltruje približne 67 % obličkami a vylúčia sa močom do 24 hodín, pričom sa v priebehu niekoľkých dní zvýši na 90 %. The
    nevylúčený ochudobnený urán sa distribuuje po tele a ukladá sa v kostiach, obličkách, pečeni a iné tkanivá.

    Ľudské telo sa nemá ako chrániť pred ochudobneným uránom vo vode, potrave alebo vzduchu. Vonkajšie vystavenie ochudobnenému uránu vedie k rádiologickej toxicite, zatiaľ čo účinky vnútornej kontaminácie s ochudobneným uránom sú zložité, spôsobené chemickými aj rádiologickými mechanizmami. Podrobný mechanizmus radiačnej toxicity je predmetom pokračujúceho výskumu. Predpokladá sa však, že jeden zo spôsobov, ako môže uložená energia poškodiť bunky, je spôsobenie zmien v kyselina deoxyribonukleová (DNA), biologicky dôležitá molekula, ktorá riadi všetky aspekty štruktúry a funkcie a ktorý sa nachádza hlavne v bunkových jadrách. Existujú dva typy účinkov na zdravie preukázané: deterministické a stochastické…

 13. Spoveď manažérky Kauflandu: Náplňou mojej práce bolo okrádať dodávateľov
  „Náplňou mojej práce, bolo okrádať dodávateľov. Dobre čítate. Bola som to ja, kto pre Nemcov okrádal Slovákov. Nedobrovoľne a legálne, ale to čo som robila, bola čistá zlodejina. Nemci to volali “Kaufland Standard”.

  Prebiehalo to asi takto: Keď prišiel nový dodávateľ a chcel začať predávať v Kauflande svoje produkty, tak som ho skásla hneď na začiatku. Každý musel zaplatiť tzv. zalistovací poplatok vo výške 4 až 5% z hodnoty výrobku. Ale, to nikto neriešil, lebo to bolo minimum z toho, o čo som ho obrala ďalej. Keď prišiel výrobca šalátov a ponúkol mi napr. Parížsky šalát, ktorý ale napr., v Tescu stál polovicu menej, tak prvé, čo som urobila bolo, že som ho donútila, aby mi znížil cenu – rovnakú alebo dokonca nižšiu, ako mala konkurencie. Problém bol, že ten šalát, ktorý bol v Tescu za polovicu ceny bol vyrobený napr. v Poľsku z totálnych “sračiek”. Samozrejme, že podľa “najlepšej receptúry s overenou kvalitou”, ale v skutočnosti nestál ani dobré slovo. A ja som prinútila za rovnaké ceny, predávať kvalitný šalát, aj tradičného slovenského výrobcu, ktorý bol naozaj dobrý. Toto priatelia, bola pre niektorých slovenských výrobcov taká rana pod pás, že sa niektorí, ledva, ledva vytackali zo zasadačky už po prvom rokovaní… Obvykle som ich dorazila, pár, dobre mierenými ranami – 16% percent z ich výrobkov mi museli dať za predajný rabat, 18% z predaja štvrťročný bonus, 7%-ný ďalší rabat z troch najpredávanejších výrobkov a ďalších 7% z tržieb mi museli dať z dosiahnutého objemu predaja. Volali sme to obratová zľava. Inými slovami, keď si to dodávateľ spočítal, tak zistil, že už po prvom stretnutí ho Kaufland obral o 60% tržieb, s ktorými predtým kalkuloval. Inými slovami, to, čo nás Nemci nútili v Kauflande robiť, bola čistá likvidácia tradične kvalitných produktov. Bola to práve politika obchodných reťazcov, čo na Slovensku urobilo z kvalitných výrobkov odpad, ktorý by predtým nejedli na Slovensku ani svine. Presne na tom zarábajú reťazce miliardy ročne – dnes už v eurách.“
  https://www.infovojna.bz/article/spoved-manazerky-kauflandu-naplnou-mojej-prace-bolo-okradat-dodavatelov
  ——————————-
  Žid Schwarz…
  https://www.blesk.cz › clanek › zpravy-udalosti › 494492 › majitel-kauflandu-a-lidlu-je-nejbohatsim-nemcem-a-ceske-pobocky-mu-vynesly-miliardy.html
  Majitel Kauflandu a Lidlu je nejbohatším Němcem. A české pobočky mu …
  Vlastní Lidl a Kaufland a v poslední době má hned několik důvodů k radosti. Dieter Schwarz stojí v čele žebříčku německých boháčů. Prosperují mu přitom i pobočky v Česku, dle webu E15.cz mu vynesly miliardy – odnesl si prý největší balík dividend z tuzemského maloobchodu za posledních 10 let. A to 31 …
  —————————-
  Na žida u žida pracovať – a od žida kupovať. Tomáš Baťa fakticky vymyslel svoje robotnícke kolónie ako 15 minútové mestá. Rovnako zlikvidoval živnostníkov ako dnešné korporácie. To nové čo vymyslel bolo, že nepotreboval negrov a cudzincov, ale využíval zlaté české ručičky. A tak dnes rovnako vyjebáva česká a slovenská firma s vlastnými ľuďmi. Stále tvrdím – náš nepriateľ je VNÚTORNÝ nepriateľ! Ako každý parazit! Komunistický papalášizmus – dnes verchuška s kapitálom – téza+antitéza=syntéza = oligarchia, mafia. komanči vtedy mali moc – dnes majú moc aj peniaze. A ruka v ruke – s kapitálom a mocou ide fašizmus!
  Dnešný liberastizmus – a blbci si ho užívajú svoju ako „slobodu“ na bezuzdnú zvrátenosť – nutne potreboval PRIESTOR pre túto novú syntézu! Ľudia nechápu, že bez určitých prechodných „slobôd“ – vypustené prasa nedokáže gazdovi posrať schody do domu!

 14. Tie účinky uránu sú asi to najhoršie, čo som kedy čítal, to je horšie ako vojna či hladomor dokopy.
  Len taká otázka – vykonáva sa aj nejaký monitoring/kontrola toho uránu v ovzduší alebo pôde? Ak to tu naozaj máme na Slovensku, tak to môžme všetci rovno zabaliť.

  • Oficiálne to nevykonávajú, jedine ak nejako tajne. Je úplne smiešné, ako vyhlasujú, že všetko je v poriadku, lebo gama radiácia je v norme. Lenže na prítomnosť uránu sú detektory gama radiácie nevhodné, lebo urán vyžaruje len málo gama žiarenia. Čiže aj malá odchýlka v gama radiácii môže znamenať veľkú prítomnosť uránu. Vy však neviete určiť, či tú odchýlku spôsobil urán alebo ide o prirodzený vplyv prostredia. Pre správne nameranie prítomnosti uránu by museli merať alfa žiarenie, ktoré je pri uráne hlavný problém, alebo potom chemickú prítomnosť uránu vo vzorkách vody, pôdy či vzduchu napríklad sepktrometrom.

   • Nevykonávajú? Pokiaľ viem, Univerzita Karlova vypracovala správu o ekologickej katastrofe v bývalej Juhoslávii (a Dunaji) v spojitosti s „humanitárnou“ misiou NATO. Táto správa však už údajne nie je dostupná. Čo všetko leží na dne Jadranu vie len boh (lietadlá NATO nalietavali aj z talianskej Ancony).

 15. Môžem to potvrdiť.zijem tu už niekoľko rokov.

 16. …vďaka za inform. ,,,

 17. S tým rozdaním pôdy každemu po 7á je totálna blbosť.Pretože teraz na deddinách ľudia predávajú polovice záhrad a na druhej polovici ktorá ím ostala si postavia altánky,bazény,grilovačky,hojdacie lavice a podobné serepetičky,lebo po celodennej práci za počítačom si potrebujú oddýchnuť. Tý ktorý potrebujú urobyť niečo užitočné pre svoje telo idú si zacvičiť do fitka,samozrejme za poplatok. Cestou z fitka si v kauflande kúpia chemickú zeleninu a potom sa čudujú prečo ích teti trpia rôznymi alergiami. Následne tý farmári,ktorý maju zeme tak ích využívajú na pestovanie repky,kukurice a obylia,ktorými v poslednom rade zasobujú v úvodzovkách“&“biochemické stanice ktoré zase v uvodzovkách vyrábajú lacnu energiu.A potom tú ich lacnú energiu musíme my zaplatiť z naších peňaženiek. Keby toto všetko videli naši starý a prastarý rodičia,tak som si istý,že by sa im nechcelo za takýchto podmienok ani žiť.Takýto je dnes konzumný život ľudských bytosti na tejto planéte Zem.

Pridajte komentár

*