Najprv hmyz, teraz kanibalizmus: Pre záchranu klímy „vedci“ chcú, aby ľudia jedli ľudí


Print Friendly, PDF & Email

Najprv hmyz, teraz kanibalizmus: Pre záchranu klímy „vedci“ chcú, aby ľudia jedli ľudí

(Ethan Huff, Natural News) Profesor Magnus Soderland, profesor na Štokholmskej ekonomickej škole vo Švédsku, nedávno v televízii tvrdil, že ľudstvo sa musí „prebudiť“ ohľadne konceptu kanibalizmu ako riešenia „zmeny klímy“.

Ľudské mäso, tvrdí Soderland, je oveľa „udržateľnejšie“ ako mäso a mliečne výrobky zo zvierat, pokiaľ ide o uspokojovanie nutričných potrieb človeka – najmä ak sa normálne jedlo v budúcnosti stane vzácnejším kvôli „globálnemu otepľovaniu“.

Podľa Soderlanda „diskusia“ o jedení ľudského mäsa pomôže destigmatizovať túto myšlienku. Verí, že široká verejnosť môže a mala by byť „prekabátená“ ku kanibalizmu – alebo k tomu, čo označuje ako „správne rozhodnutia“ týkajúce sa stravovania.

Keď sa ho na nedávnom Gastro Summite pýtali, či by sa osobne rozhodol jesť ľudské mäso, Soderland povedal, že je tomu otvorený. Tvrdil tiež, že asi 10% jeho publika je prístupná vyskúšaniu ľudského mäsa.

„Cítim sa trochu váhavý, ale aby som nepôsobil príliš konzervatívne… musím povedať… že by som bol ochotný to aspoň ochutnať,“ povedal pre švédsku TV4.

Katy Perryová hovorí, že ľudské mäso je „absolútne najlepšie“ a je „super zdravé a dobré pre vás“

Počas diskusného panelu na tému „Viete si predstaviť, že jete ľudské mäso?“, na ktorom vystúpil, Soderland tiež pretláčal čoraz populárnejšiu globalistickú agendu jedenia chrobákov, pričom uviedol, že ľudia sa musia naučiť jesť hmyz namiesto mäsa, pretože… [vymenované rôzne dôvody].

Soderland tiež navrhol, aby ľudia svoje mŕtve domáce zvieratá radšej naporcovali a upiekli, než aby ich pochovali do zeme alebo spopolnili – kvôli globálnemu otepľovaniu.

Popová speváčka Katy Perryová tiež verí, že kanibalizmus je pre ľudstvo cestou vpred. Nedávno uviedla, že ľudské mäso „je najlepšie mäso“, a že kanibalizmus „získal zlú reputáciu“.

„Kanibalizmus je oveľa populárnejší, ako by ste si mysleli,“ povedala Perryová a dodala, že „toľko ľudí v Hollywoode vám povie, že ľudské mäso je to najlepšie, absolútne najlepšie mäso na svete.“

Perryová, ktorá bol vychovaná v náboženskej rodine, pokračovala v kritizovaní tých, ktorí sú proti kanibalizmu, vrátane „prehnaných kresťanov a ich pokryteckých cností a morálky“.

Podľa Perryovej, ktorá je sama očividne kanibalkou, je ľudské mäso „super zdravé a dobré pre vás“.

Ako znížiť cholesterol a vyčistiť cievy

Denník The New York Times je ďalším podporovateľom a propagátorom kanibalizmu. V posledných rokoch vydal množstvo článkov, ktorých cieľom je destigmatizovať konzumáciu ľudského mäsa, pričom uvádza, že „má svoj čas a miesto“ – a ten čas je zrejme teraz.

Takáto flagrantná propagácia zla je ťažká aj pre mnohých „progresívcov“, čoho dôkazom je nápor negatívnych odpovedí, ktoré denník dostal na Twitteri, ktorý je notoricky „progresívna“ platforma sociálnych médií.

Reakcie čitateľov na myšlienky o kanibalizme

„Od 20. rokov 20. storočia vieme, že kanibalizmus spôsobuje chorobu šialených kráv,“ napísal niekto, kto číta Newspunch.

„To platí o kanibalizme vo väčšine, ak nie vo všetkých prípadoch. Ak krava žerie kravské mäso, časom dostane chorobu šialených kráv, alias priónovú chorobu alebo Creutzfeldt-Jakobovu chorobu.“

„Zrejme existuje niekoľko variantov, ale všetky sú v podstate to isté. Zničí vám to mozog a zbláznite sa.

Kuru je tiež variant. Môžete si prečítať, že Creutzfeldt-Jakobova choroba (CDJ) nesúvisí s chorobou šialených kráv, ale toto pochádza od CDC, ďalšej agentúry, ktorá klame až sa jej z úst práši.

Toto je známe už veľmi dlho a tieto informácie pochádzajú od virológa s 55-ročným výskumom, ktorý pracoval v oblasti verejného zdravia s vedcom, ktorý získal Nobelovu cenu.

CJD vás môže zabiť do jedného roka, zatiaľ čo niektoré varianty trvajú oveľa dlhšie. „Elity“ schvaľujú kanibalizmus už dosť dlho.“

Najnovšie správy o klimatickom šialenstve nájdete na Climate.news.

Ako znížiť cholesterol a vyčistiť cievy

Autor: Ethan Huff, Zdroj: naturalnews.com, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. O dvadsať rokov, až sa všetko ukľudní, bude možnosť pre tak trochu úchylných našincov chodiť za čiaru na Záchod chodiť pozerať, jak žerú červy, starých ľudí i nepohodlných susedov.
  Topia na 14 a kúpu sa iba raz ročne v lete.
  Fuj.

 2. Katy Perry je reptiliánka, takže sa jej chuti na ľudské mäso vôbec nečudujem. Detto tým okolo kráľovského dvora.

  https://www.youtube.com › watch?v=9_tQBKuJk40
  KATY PERRY REPTILIAN EYES HD! – YouTube
  THE FOLLOWING FEATURE IS A VIDEO ANALYSIS.Katy Perry is a confirmed Draco Reptilian Shapeshifter Hybrid.Its reptilians eyes pop up in a second in front of th…

  https://www.youtube.com › watch?v=jqvozDmIsu4
  ~Katy Perry~ Demonic~Reptilian~shapeshifter~ – YouTube
  music:The Other Side Of Reality In The Nursery

  https://www.mojevideo.sk/video/3090e/musime_zacat_jest_deti.html
  ———————————————–
  Týchto „záchranárov planéty“ treba začať hádzať v ZOO tigrom do výbehu – ony si časom zvyknú – konečne nemusia mať pri tom plné papule peria od zdochnutých sliepok. Hodiť tigrovi, levovi namiesto žrádla slepku – to je ako rezeň obalovaný v toaletnom papieri – rovno ti to vytrie riť!

  • KOVIDBARÓN!

   ,,,,už koncom 90tých rokov si moje láskydefky kupovali očné šošovky a všade sa holili,aby sa podobali čo najviac hadom,,,,taraz tetovania,kabaly náramky,prívesky atd,,,,démoni sa nezaprú,,,,samotný sex je rituálna nečistá orgia,,,,pri akte muž klame ženu a žena muža očami-fakt zvierací hnus,ale je to tu normál,lebo to neskúmate a nepochopili ste,,,,

   • Kvakcína je sloboda – už vieš čo ťa čaká mimo Badatela? Žiaden tobogán!
    Sex je šmýkanie sa po cudzom tele!

  • Maros uz ucia predskolske deti v new yorku o cannibalism,ako pozitivnu vec. Ja som tuna uz davno vela krat spomenul Ludozrutstvo a nakoniec je to tuna oficialne

   • Prý se to už dává do hamburgrů..I pár lidí už mi řeklo, že to maso je zvláštní. Proto to už dávno nejím. Asi to byla už příprava na přivyknutí chuti a když to veřejně přiznají, tak mnoho lidí řekne, že vlastně je to výborné, tak proč ne? Hrozné co se děje.. Už to bude jak je psáno, jako za dnů Noe,kdy už bude myšlení každého člověka jen zlé a bude se to muset zase řešit zhůry,jinak by se lidstvo stejně vymlátilo samo,ale hlavně půjdou po těch,kteří takto nesmýšlejí. Už to, co se dává do těch vak-cín je příprava na kanibalismus a mnoho lidí si nezjišťuje co v nich je..Nakonec se možná asi dožijeme v reálu těch vampírů a Zombie než bude tato etapa lidtva ukončena. Jedině v Bohu je možná záchrana.

    • Jednym z najvacsich dodavatelov ludskeho masa do Mc Donaldov a organov je Bali… kde bolo stretnutie nedavno ‚najmocnejsich“ sveta? Zeby na Bali? konspiracia -urcite nahoda…

    • Po inštalácii Matovičovskej satanistickej fašistickej liberálnej chunty na Slovensku došlo v niektorých firmách k výmene nápojových automatov a taktiež k výmene gastrofiriem, ktoré zabezpečujú firemné stravovanie. Pamätám ako v jednej nadárodnej firme nová gastrofirma – jej zamestnanci vydávali zamestnancom jedlá v čiernych kožených/koženkových (nie gumových) rukaviciach (ako mal Grohling ) , boli oblečení v čiernych uniformách ako gestapáci. A bola to partička k „pohledání“ , úlysní, prapodivne až neprirodzene zdvorilí, pritom na pohľad nekultivovaní, bola to akási sebranka s vnútorným stavom, ktorý bráni vytvoriť skutočný súdržný pracovný kolektív. Proste zbedačenci, každý sám za seba.
     A pritom boli všetci akýsi ustráchaní a vystresovaní, a to nakompletku.
     Jedlá, ktoré tá firma varila a vydávala som nikde a nikdy ešte nevidel a nejedol.
     A to hovorila väčšina zamestnancov – stravníkov.
     Prapodivné recepty to museli byť , ktoré podľa mňa skryli skutočné zloženie a ingrediencie použité v tých „jedlách“.
     Najväčší strach či znepokojenie v ich očiach som videl keď som im raz povedal, že si jedlo beriem domov, aby som známym ukázal novinku zo sveta gastronómie.
     Nechcel som aby mi jedlo popredu zabalili a prišiel by som si preň ale aby mi zabalili jedlo, ktoré mi dali na tanier. Ruky sa triasli tomu ktorý to balil pred mojím zrakom, všetci boli znepokojení ako pred popravou. CÍTIL SOM TO, VIDEL SOM TO. Celé to (z mojej strany) prebehlo štandardne, bez akýchkoľvek výstredností až na poznámku, že momentálne nemám hlad a ten nový recept ukážem známym.
     Ja mám samozrejme tie ingrediencie „archivované“ aj s audiom a až príde pravý čas tak informácie začnú pracovať ako majú.
     Len málokto by veril ako rôznym druhom satanizmu „holdujú“ podnikové elitky vo firmách napojených na mimovládky, neziskovky – na tretí sektor, na Západ.
     Milujú úplatky za týranie ľudí nahubkami, milujú vykonávať všetok kovidovy a nekovidovy teror a tešia sa na všetky budúce pokyny s ambasády, ktoré budú likvidovať ich podriadených – pretože pre nich sú prvoradé úplatky, prachy a zas úplatky z ambasády (ale tie úplatky im zaplatíme z našich daní my a pod.)
     Pre svoju nenazranost sú ochotní svojím zamestnancom podsunúť akékoľvek nejedlio či čokoľvek (za čo by inak dostali doživotné tresty).
     A pritom tieto podnikové elitky v nadnárodných firmách sú väčšinou len obyčajní vidláci, obyčajná chamrad, obyčajní pouliční z.mrdi, ktorým sa zapáčilo „houby dělat“ a brať za to veľké prachy a úplatky.

     • Prečo tam chodia ludia jesť ? Možu to jedlo odmietnut a podat stažnost vedeniu firmy.Je to iba na ludoch.

   • 2. fáza bude aspoň niekoho zabiť a rozsekať. Ochutnávka bude 3.

    https://kino.idnes.cz › v-trebici-zabili-osm-lidi-a-jejich-maso-prodali-f4k- › tajemna-mista-cr.aspx?c=A160922_110112_tajemna-mista-cr_kuko&setver=touch
    V Třebíči zabili osm lidí a jejich maso prodali – iDNES.cz
    iDNES KINO V Třebíči zabili osm lidí a jejich maso prodali … V Třebíči zabili osm lidí a jejich maso prodali. Zhlédnuto: 203 914; Pořad: Tajemná místa České republiky; Facebook; Kohnův mlýn uprostřed Třebíče se stal svědkem otřesného případu kanibalismu. Pachatelé byli souzeni, ale nikdy nedostali tresty za své …

    REPLAY: „Pachatelé byli souzeni, ale nikdy nedostali tresty za své …“

   • O tejto zvrhlosti už dávnejšie masovy vrah Schwab a retardovana Gréta „diskutovali“ na nejakej konferencii týchto deviantov.

  • Máš pravdu. Týchto idiotov treba dať prvých zozrať levom a tigrom. A ostatní idioti by sa museli povinne prizerať ako zvieratam chutí. A títi idioti si asi myslia, že len oni budú „hodovať“ a ich nikto nezožerie? Banda jedna úchylná.

  • A co Marina Abramovich.. jej umelecke vystavya diela na tuto temu…

 3. Švédsko bolo dávno známe ako krajina psychopatov a satanistov. Sociologické či psychologické experimenty na deťoch a nielen začali robiť ešte pred vznikom nacistického Nemecka a boli rovnako posadnutý čistotou ako nacisti. Preto im ako neutrálny štát aj počas vojny surovinovo pomáhali, najmä vývozom železnej rudy…

 4. Israismael

  Ešte uvidíme co urobia s ľudstvom covid vaxinky.. Ci o 3 roky alebo aj o nieco skôr nebudú behať po Zemi skutočne ľudské zombie, odtrhnuté od reality s poškodenými vláknami DNA a poškodenými mozgami… a bude im chutiť každý neockovany človek… Som to trochu odlahcil.. Ale ktohovie co sa môže udiat

 5. kvakcína je sloboda
  • Na tej osobe vidno a pocut, ze je mentalne velmi vazne narusena. Namiesto toho aby ju zavreli do ustavu jej davaju este priestor a pocuvaju ju. Chora spoločnosť tento zapadny svet.

 6. Koukám, že to vynechalo věty. Třeba, že už jsme v době jako za dnů Noe,kdy skoro každý člověk smýšlel jen zle a bude se to už muset řešit zhůry, protože půjdou hlavně po těch co takto nemyslí a nechtějí to v žádném případě přijmout…A asi se dožijeme v reálu řádění vampírů a Zombie než bude muset být tato etapa lidtva ukončena Bohem,protože takto si to tady nepředstavoval a bude chtít začít s těmi, kteří ještě chtějí jen dobro od znova..

 7. Israismael

  Presne tak Anka ako píšete.. Dnes už dobro na Zemi takmer neexistuje a Boh musí urobiť raznu zmenu s ľudstvom.. Dovolil mu prejsť do štádia sebeznicenia, pretoze zákon reciprocity to pripúšťa.. Je to zákon karmy co si ľudstvo zasialo to musí aj zozat.pozrite sa len dozadu o storočia, tisícročia co ľudstvo narobilo, koľko zla, vojen, smrti, krvy, zabilo Božieho syna pred 2tis rokmi. Konci sa však obdobie sejby, rastu a dozrievania ducha ľudí a začala sa Božia žatva… To je presne tak ako na poli s obilím… Ten istý dej.. Veľká hanba pre ľudstvo ze žatva je len jeden veľký kukol a jedovatý pyr a veľmi málo zrelej pšenice.. Veľmi málo ľudí je hodných žiť ďalej v novej ríši Boha, v tzv tisicrocnej ríši mieru a šťastia… Povascinou budú ľudia zatrateni a považovaní za nepotrebné kamenie do ďalšej novej vystavby tu na Zemi .. Smutne je to o to viac ze už času nie je, ze totiž zásah Boží je pred dverami… Vláda globalistov predpokladá priliz veľké množstvo ľudských obetí, bude to vláda (už pomaly začína NWO ) počas ktorej dôjde k veľkému suzeniu ľudstva, a keby nezasiahol Boh nezachránil by sa žiadny človek… Rozumiete preto ludkovia ako je to všetko blízko??

  • KOVIDBARÓN!

   ,,,,ľudstvo je zvrhlá komunita,len vďaka pokročilej civilizovanej etape vývoja neni tak bežne vidieť ohavnosti ako napríklad v stredoveku i pred tým,kde bol každý 2-3tí človiečik dokaličený a chorľavý páchnuci a samí vred,jedlá páchli a mali podivné pachute-žralo sa kadečo,,,,po roku 1900 diabol dožičil svetu pokrok a v závere svojej nadvlády a dokonal svoje dielo pretvorenia sveta a to sa mu podarilo za asi 100rokov-svet napredoval rýchlejšie,než ľudia stíhali veci prijať a zvyknúť si,,,,onen boh sa o tento svet už dlho nestará,lebo o všetko sa už vopred postaral a pre neho sme len previnilci a zdivelé stádo nepodarkov,onen boh má na všetko svojích služobníkov a kniežatá,,,,človek sa sám nevidí-inak by sa zahanbil a zaprel,lebo presne takto besnia ľudia keď stratia dušu,,,,tento svet je ako stánok-jasle-škola má to iba jeden cieľ-pochopiť svoju existenciu a vesmír a pripraviť sa pre nový život-jestvovanie,,,,táto planéta plní iba jeden účel-je to ako odpadkový kôš,ktorý sa raz za čas vysype-vyprázdni,,,,

 8. Rozbitá váza

  V tomto videu je uvedené, prečo máme klimatické zmeny …že to nie je ľudsku činnosoťou, ale činnosťou slnka a deje sa to pravidelne…zemské póly sa vymenia každých 12 068 rokov https://www.facebook.com/jan.baranek/videos/1552701655150042 alebo TU – https://creativesociety.com/cs/speaker/3/douglas-vogt
  z čoho mi vychádza, že pre záchranu nie je potrebné, aby sme sa zlikvidovali (a ešte takým ohavným spôsobom !).

 9. they live we sleep

  Hey panbickari je na case sa prebudit. Zidokrestanstvo a Islam, su zamerne vymeslene dogmaticke doktriny na oblbovanie dobrych ludi, aby cakali na nejakeho godota, ktory nepride, a aby nepodnikali ziadne protesty aby nebojovali a aby sa nechali dobrovolne zabit..Ano je to pravda, proroctva sa vyplnaju koli tomu, ze mocni to tak chcu… Je to ich zbran rovnako ako covid, totalne pranie mozgov. Nosate klamstva vsade kde sa osvieteny clovek obzrie. Alexandrijna kniznica dva krat znicena.. Verim v dusu ano, ale ked citam stary testamen , nestacim sa cudovat, ake nemoralne veci su tam popisane.. Tak teraz poprosim vsetkych panbickarov, nech si strhnu lepiace pasky z oci a nech nastartuju skutocneho ducha v sebe…

  • Len pre zaujímavosť – vsunutá replika /odkaz/ vo filme Purpurové rieky 2, že „Nostradamus /inak žid/ sa nechal /zrejme pred smrťou/ zaživa zamurovať, aby nikto po jeho smrti nešliapal po jeho hrobe“.

   Prípadov zamurovania zaživa je v histórii viac – žiarlivosť, pomsta atď, ale sú aj tie dobrovoľné – asketická smrť. Pátral som po tom Nostradamovi, ale v našej jazykovej mutácii som nenašiel zmienku – čo nie je smerodatné – do filmu /o okultistoch/ prenikla malá smietka pre nás neznámeho. Ale o čom točím – o okultných procesoch – riadenia. ???

   Ak teda bolo pre okultistu Nostradama dôležité, aby nikto nešliapal po jeho hrobe – je potom rovnako dôležité, že okultisti ukradli telo Milana Rastislava Štefánika zo sarkofágu jeho mohyly v Brezovej – a „pochovali“ ho pod dlažbu „pamätníka“ okultného centra židovstva v Prahe! ???

   Čaputová na HROBE Štefánika V PRAHE 20.6.2019.mp3
   https://ulozto.net/file/yU4YSzFQ0z6l/caputova-na-hrobe-stefanika-v-prahe-20-6-2019-mp3#!ZGt1AGR2ZmHjZmR3MQL0ZzZlZQZ2Z2j2rwOaI0kiMKuGMwR0BN==

  • Abrahámov stán
   „Prvý jarný víkend strávili deti v Banskej Bystrici hľadaním Abrahámových zasľúbení. Pod vedením detského klubu Olivky ich čakali dva dni plné hier, súťaží aj chválenia Pána.

   V piatok podvečer dva rody – Abrahámovcov a Lótovcov – vyšli z Úru Chaldejov, aby svoje stány, alias karimatky, spacáky či skutočné stany rozložili v údolí Sodomy a Gomory alebo v Kanaáne. V Sodome spoločne skúmali rozdiely medzi dobrým a zlým, Kanaán prebehli v štafete po dĺžke i po šírke a nevynechali ani počítanie Abrahámovho potomstva. Už pri príchode do budovy sa nedali prehliadnuť stovky hviezd na stenách, schodoch, podlahách a ďaľších možných i nemožných miestach. Po dvoch hodinách trpezlivosti, sa na ne decká vrhli v snahe získať z nich čo najviac.

   V čase hladu, t. j. večere nás pohostili v egypskej krajine umiestnej v zborovom bufete a keď už boli brušká sýte, nastal čas na večerné kino, kde bežal príbeh o živote Abraháma. Samozrejme, bez pukancov by to nebolo ono. 🙂 Dobre naladení sme večer zakončili chválami a tancom za doprovodu Hillsong kids.

   V sobotu sme sa po dobrej rozcvičke a ešte lepších raňajkách pustili do ďalších aktivít zameraných na tímovú spoluprácu. Pozbierali sme výzbroj Božiu, zopakovali si život Abraháma a nakoniec nechýbalo ani vyvedenie zo Sodomy v súťaži o najkvalitnejšie prevedenie Lótovej ženy.

   Verím, že deťom sa toto naše spoločné „dobrodružstvo“ páčilo a budú naň radi spomínať. Nie je nič krajšie ako vidieť, že aj v ich malých srdiečkach milujú Pána. “
   https://www.milost.sk/news/clanok/abrahamov-stan

   https://cs.wikipedia.org › wiki › Abrahamité
   Abrahamité – Wikipedie
   Abrahamité, někdy označovaní též jako izraelité, odmítali z křesťanského učení vše, co nebylo zjeveno již Abrahamovi, tedy i Nový zákon, a přijímali prvky židovství: svěcení soboty, kašrut, ne však obřízku. Modlili se pouze Otčenáš . Roku 1747 byli odhaleni abrahamité v Novém Bydžově a okolí, jednalo se především o ovčáky, sedláky a myslivce.
   —————————————————–
   Ode o to, že tých 13 židovských rodín, ktorým má patriť svet v NWO, sú práve tie, ktoré odvodzujú svoj pôvod od Abraháma.

 10. zapredana SR

  Satanizmus sa nezastaví pred ničím, iba pred bohom. Ja budem pravá ruka boha, tzv. vykonávateľ, len nech siahnu na moju rodinu.

  • Poskladajme si mozaiku… odkial prisli obrady obetovania ludi…kto ich vyhnal zo svojej rise…kam sa uchylili [uchyli] a kto proti nim vzdy bojoval a bojuje… da nam to mozno potom aj iny rozmer toho co sa teraz deje … a „kto za koho kope“

   • Dana, hovorí o tom aj Jiři Wojnar: Ufo, bible a konec světa.

    • V polovici 9. storocia boli vyhnani spod Kyjeva kniezatom Svjatoslavom -|uzemie dnesnej Ukrajiny!!! bohate rody usli do dnesneho Talianska- Benatok a odtial casom sa roztiahliako chobotnica po celej Europe … vybudovali si financne centrum v Londye- tretom Karfagene- — preto podpora Ukrajiny a tam snaha vytvorenie opatovneho svojho centra od roku 2014… a zase pokus ich odtiel nadobro vyhnat … tentoraz to ale nieje Rurikovic ale Putin … a koniec sveta urcite ale toho stareho … ich zavisleho na zdierani slabsich a mensich…

  • they live we sleep

   A co sa tyka boha a krista, uz dlhsiu dobu sledujem ako freemasoni podporuju myslienku cierneho krista, lebo v biblii sa pise telo ako bronz, vlasy ako ovcia vlna a ovi ako ohen, ano priatelia , cerny sa toho chytaju ako muchy na hovno, a to vyuzivaju ako zamienku k rasizmu voci bielym.Biblia je falosna doktrina na oblbovanie, Jezisove ucenie bolo v poriadku zit v harmonii ale, to co patri cisarovi dajte cisarovy a to co bohu dajte bohu(dusu), je totalna p…., nic nepatri cisarovi, vsetko patri bohu nie?. tak chodte do prdele s vasim bohom, falosnym kristusom , a este horsim starym zakonom, pohanske narody zili v sulade s prirodou..tak si vytiahnite hlavu z rici a zacnite pouzivat logiku a kriticke myslenie.Nevidim rozdiel medzi starym zakonom a magazinom v ktorom sa pise o zivote celebritach a mocnych bohatych ludoch. Mam prestudovanu bibliu obe zakony, knihu noe, apocrify, a poviem vam je to vsetko totalna loz…. v papezskych kronikach sa pise, ze ak pohanska rodina nechcela konvertovat na zidokrestanstvo, tak rodicom pred ich ocami rozrezali dieta na pol..Nosati ovladli svet najskor za pomoci krista a noveho zakona a potom korupciu, kvoli tomu vacsina ludi neveri, lebo intuitivne vedia , ze ta viera nieje nasa

   • Israismael

    No až tak moc by som sa neruhal ohľadne Božieho Syna.. Lebo jedna vec je ta keď ľudia zneuziju jeho dobre mienené učenie ktoré malo pozdvihnúť ducha človeka v tom čase ale nebolo pochopene jeho učenie , a ďalšia vec keď to prekruti sila temna v Biblii a vloži kadečo iné do biblie aby zmenili zámerne verše a pomýlili ľudstvo, tak za to nebude zodpovedať Ježiš.. Ľudstvo ma predsa slobodnú vôľu …je pravdou ze veľa veci nie sú kóšer v tej Biblii… Napr Ježiš nie je totožný so Synom Človeka(Imanuelom) … Lebo on ho prorokoval v čase konca, ze príde v čase Súdu ľudstva(ta doba a generácia ľudí je tu teraz) .. Predsa by nehovoril v druhej osobe keby malo ísť o jeho samotného… Treba si to len lepšie a zrozumiteľnejsie prečítať a pochopiť, ze keď príde On Duch Pravdy uvedia vás do všetkej pravdy.. Toto hovoril jezis svojim učeníkom a nie je to môj výmysel..
    Panbozkar je ten co drží boha za nohy ale absolútne nepozná svedomie, čo je vlastne oziveny duch v tele človeka… Môžeme povedať ze svedomie človeka spočíva v duchu, teda v jadre človeka a je to zároveň aj cit.. Kdezto rozumove znalosti a účinkujúci predný mozog človeka je len v pocite.. Cit a pocit to je veľký rozdiel.. Každý rozumar nie je Bohu milý lebo rozum pácha strašne veci ak je človek bezduchy.. Telo je len obal pre ducha, to hlavne živé co sme ako ľudia a duch sa ma v tomto pozemskom stave hrubohmotnosti rozvinúť na sebavedomeho aby pochopil cestu domov, do tzv Raja alebo tiež je to duchovna sféra, alebo Božie plane kde už niet temnoty a pod… Človek musí spoznať mnohé Božie Pravdy.. Napr aké su sféry Stvorenia od Najvyššieho miesta až po túto najnižšiu pozemsku plán, ako je to s duchom človeka po smrti, na čo slúži tiaz po smrti, ze je to zákon tiaze ktorý po smrti tela pozemskeho ťahá dušu hore do priestoru podľa zákona tiaze, aký priestor bude určený pre ducha na základe zákona príťažlivosti rovnorodeho, ze už nemôže ísť duch človeka medzi nerovnorosdost ako je to tu na zemi ze ľudia sú tu zrelsi malo zrelsi a vôbec nezreli , ze aký je systém karmy, čiže zákon spätného navrátenia sa každého cinu myšlienky a pod.. Je toho viac a to sa v kostole nenaučíte od farrarov ani v nejakých združeniach a pod.. Tobôž nie v sektách a pod.. Ďalšia vec napr u katolíkov je ta ze ako je to s Pannou Máriou, ze nikde v Biblii nenájdete ze cez ňu sa ma človek dostať do neba ( táto vec je lož )..nik jej neberie to ze porodila Božieho Syna, ale Jediny sprostredkovateľ medzi človekom a Bohom je Ježiš a tiež Duch Svätý,Imanuel a toto ľudia nevedia.. Ako sa chcú dostať do lepších vyšších svetov po,, odlozeni“ pozemskeho tela keď to nebudú vedieť?.. Ved prídu skúšky a človek bude stáť na storočia pred bránou a nepohne sa ďalej ak nespozná tieto Pravdy už tu na Zemi.. Co je najhoršie, tak pozemsku hrubohmotnost ako aj astralne svety postihne tzv konečne štádium vo vylevke, kde dôjde akoby k rozomletiu všetkej hmotnosti, pre jej nové oživenie a obnovenie, a keď sa človek nestihne vyvinúť ako duch ostane stat v hmotnosti (co je Zem aj astral) a postihne ho neodvratne tzv druhá smrť… Nestihol sa vrátiť domov do Raja z týchto hmotnosti a bude naveky rozomlety spolu s hmotou a už viac nebude vedomým človekom… V duchovnom Raji vyvinutý duch-človek pokračuje ďalej v živote , pretože dostal sa domov do krásnych casti záhrad Boha otca… To sú tie Pravdy.. To treba vedieť.. Nielen tie pozemské pravdy ktoré sú aj tak zahmlené a dnes je lož pravda a čo by mala byť pravda tak je lžou….

   • Israismael

    Mnohé si napísal spravne live we sneep, stotožňujem sa s tým ale predsa je dôležité pre každého človeka spoznať tie hlavné Božie Pravdy a Zákony ako som už pisal Zákon tiaze, Zákon príťažlivosti rovnorodeho, zákon karmy a pod.. To sú samocinne Božie zákony vpustené do sveta..
    Aby som ešte upresnil Spravodlivý Sudca ktorý o chvíľu príde medzi ludi nebude požadovať to ci si si dal vakcínu a akého typu, ani to co si myslíš o vojne ruska ci o chvíľu činy ale On bude požadovať tie Pravdy o ktorých som písal.. Len toľko ešte dodatok.. To co sa dnes deje vo svete je totiž triedenie ľudí na plevy a zrna.. Jedine to ma svoj význam…

 11. Ivan Herda

  Jasné, anglosasy.

 12. Všetci, ktori jedia bravčove mäso vykonávajú kanibalizmus od nepamati az do dnesnych dni. Tazka, hlboka pravda. Tí, ktori jedia v rýchlom stravovaní istej značky, taktiež. Svet patrí 666 a boli sme doň hodení. Kto sa prebudí, môže ďalej postúpiť, kto nie, je to jeho voľba ako všetko…

  • „Všetci, ktori jedia bravčove mäso vykonávajú kanibalizmus od nepamati az do dnesnych dni“
   Predchodcovia dnešných svíň merali v kohútiku cez 3 metre, boli to všežravé organizované predátory – lovili v skupinách – žrali mršiny a zabíjali všetko slabé, čo im nestihlo ujsť. Takže – doteraz platí, že najlepšie sa je zbaviť mŕtvoly tak, že ju hodíte hladným sviniam!

   Takže sme si to len vymenili – a?
   Entelodont
   https://i.pinimg.com/originals/2e/77/05/2e770514d15f39d7d551cd55dc63ff87.png

 13. Super excentrička/ľudožrútka K. Perryová by mala ešte navrhnúť, aby sa živočíšna výroba rozšíria o ľudí. Západ priam srší psychopatiou. Nestačí mu už ani LGBTQi a pedofília, takže na rade je teraz kanibalizmus? Pokiaľ ide o klimatické zmeny, planéta Zem sa od konca druhohôr ochladzuje (až na krátkodobé termické cykly) a množstvo CO2 v atmosfére je omnoho nižšie ako tomu bolo napríklad v ére dinosaurov.

  • KOVIDBARÓN!

   ,,,,K.P.-bonapetitbejby,,,,kuknite aj klip,,,,západ je predstaviteľom satanizmu-požierača všetkého viditeľného a hmatateľného okolo,,,,vojna na ukrajine by vás mala dostatočne ponaučiť o tom,že kto je tu kto a prečo,,,,peniaze sú základom satanizmu-kto sa ich dotkne prisvojí a obľúby-už je otrávený a pokérovaný,,,,hudba je ďalšia droga,,,,jedenie masa ďalšia,,,,už dávno malo byť ľudstvo z veľkej časti ak nie drtivej-vegánske,svet má na to ideálne predpoklady sa zdravo a výdatne stravovať,maso vám je zámerne podstrčené-ako základ stravovacích návykov,mnoho ľudí konzumuje maso s takou láskou-že ak by maso zrazu nebolo-boli by kôli tomu vojny a nepokoje,ľudia sú kanibaly už od čias vyhnania z raja,,,,

 14. Atlas Mrakov

  Kanibalizmus je všade. Tie legendy o upiroch, jedenia mäsa, vysávanie energií, ved to sú len a len samotní ľudia. A co je iné v dnešných dňoch? Parazit je len parazitom pre iných. Vo filme Atlas Mrakov je to ukázané všetko.
  Ľudia vysavaju zdroje, energiu, všetko pre svoj prospech osobný prospech. Toto není o vláde, a iluminatoch, toto je len zrkadlom ľudí. Ľuďom systém vyhovuje. Par % sa dostane mimo tento svet ostatní budú dookola v tom istom.

 15. O tejto zvrhlosti už dávnejšie masovy vrah Schwab a retardovana Gréta „diskutovali“ na nejakej konferencii týchto deviantov.

 16. 2022-08-01 – Zapomenutý holokaust v Indonésii: Jak Američané podnítili masakr tří milionů a obchody USA a ISIS!
  https://www.svobodny-vysilac.cz/2022-08-01-zapomenuty-holokaust-v-indonesii-jak-americane-podnitili-masakr-tri-milionu-a-obchody-usa-a-isis-%f0%9f%95%8c/

 17. To snad není pravda ! Už nám nasouvají přes Overtonovo okno kanibalismus ! Totální idiocie ! Je zde velmi výstižný pořad o tom:
  8. díl – TVOŘÍME NOVOU BUDOUCNOST – Řízení společnosti pomocí Technologie Overtonových oken
  https://www.youtube.com/watch?v=WpquJNTw-6M

 18. Podľa mňa prvým vonkajším znakom tých zombie s poškodenou dna bude výrazná, do očí bijúca dezorientovanosť javiacia sa ako únava, nezáujem, apatia a zároveň nečakané krátkodobé extrémne podráždenie – nečakané pre ich okolie a ich samých. Teraz dnes, v dnešnej dobe je ich osobnosť ešte s rôznou intenzitou vyživovaná cez vlákna ktoré vedú na rôzne egregory, častokrát aj na pozitívne egregory. Tieto spojenia ale budú zmenou ich osobnosti a činnosti slabnúť až do odpojenia – „uschutia“. A ich enormná agresivita bude nastupovať až s postupným vytvorením spoločného špecifického egregoru a zároveň s prepojením na najnižšie egregory, ktoré sú mimo jemnejších obalov planéty Zem na egregory nižších planét kde sa vyvíjajú ľudia v omnoho horších podmienkach.
  Takých „predzombie“ pripomínajú aj niektorí po zemi válajuci sa bezdomovci v megamestách Západného sveta, ľudia bez vôle, záujmu o čokoľvek, schopní čohokoľvek, osobnosti rozdrvené – rozobraté na kúsky. Ale sú to ešte stále ľudia.
  Ale tí očkovaní – to pravou vakcínou – tí by si mali čím skôr urovnať vzťahy so svetom/karmu nakoľko budú čeliť zdravotným problémom, ktoré za čas neumožnia chorému telu a vedomiu udržať spojenie so sebou – s duchom a jeho hlasom – svedomím.

  • Ešte jedna vec: táto agenda je už mimo hru, svet ide iným smerom avšak procesy ktoré viedli k jej uskutočneniu majú naozaj veľkú zotrvačnosť a nejdú zastaviť zo dňa na deň či z roka na rok. A tak sa môžme v rámci ich prirodzeného „vyhnitia“ ešte dožiť rôznych extrémov zavedených do života spoločnosti. Ruská federácia bojujúca dnes proti parazitom vonkajším ale aj vnútorným narušila a zmenila plán zotročenia ľudstva naprojektovaný architektmi globalizácie takmer pred 4000 rokmi do takej miery, že elitám kolektívneho západu nezostanú zdroje ani čas uskutočniť nwo s jedinou svetovou vládou.
   Taktiež architekti Globalizácie strácajú kontrolu nad procesmi, ktoré spustili. A Elity USA/švábovci – tí si už odvážajú ten svoj nwo do svojho hrobu nakoľko pre nich nezostane miesta na Zemi vo svete, ktorý sa dnes formuje.

   Formuje sa spravodlivejší svet.

 19. …áno Israismael, Ježišovo učenie bolo u mnohých nesprávne pochopené…no verím tomu, že nie všetci ,,strácajú dušu“ ako globalisti, a verím aj tomu, že mnohí si ju aj naďalej ZACHOVAJÚ, bez vedľ.boč.a nedobr.úmyslov…formuje sa nový SPRAVODLIVEJŚÍ SVET, pre KAŽDÉHO, KTO BUDE CHCIEŤ byť jeho súčasťou…vďaka za všet.infor. ….

  • Israismael

   Áno mnoho ľudí sa obracia k správnemu naladeniu, a teda ku svetlu a Bohu.. Aj na Slovensku.. Ja verím ze Najvyšší to sleduje na nejakej,, veľkoplošnej obrazovke“… Samozrejme trosku to odlahcujem.. Jemu na správne posúdenie ľudí stačia jeho nemenné Zákony vypustené do sveta, ktoré sú dokonalé a Spravodlivé..
   Ľudia by sa ich mali naučiť, pretože tie Zákony bozie(nie desatoro myslím) ich buď vynesu do Raja alebo privedú do temna, ak sa človek neodtrhne ešte v poslednej chvíli od zlého…

 20. Tento debil a táto krava nech zožerú sami seba, lebo patria k najväčším zločincom na svete. Nebude potom ani globálne oteplovanie, keď takýto zločinci vykapú. Svet bude zase krásny.

Pridajte komentár

*