Teraz budú najdôležitejšie eurovoľby v histórii. Určite choďte voliť a zabráňte progresívnym fašistom navoziť tu státisíce migrantov, zaviesť povinné očkovanie, zakázať autá na benzín, zdražiť energie a potraviny, zaviesť digitálnu totalitu, zatiahnuť nás do vojny a inak vám zničiť život!

Holandskí farmári striekajú hnoj na vládne budovy kvôli likvidačným reguláciám


Print Friendly, PDF & Email

Holandskí farmári striekajú hnoj na vládne budovy kvôli likvidačným reguláciám

(Tyler Durden, Zero Hedge) Holandskí farmári, ktorí už celé týždne protestujú proti radikálnemu plánu vlády znížiť do roku 2030 emisie dusíka o 50 až 90%, postúpili na vyššiu úroveň – striekajú hnoj na vládne budovy, ministrov i policajtov.

Plány vlády totiž môžu spôsobiť ďalekosiahle následky, vrátane zatvorenia až tretiny holandských fariem. Nezabúdajme, že Holandsko je jeden z najväčších vývozcov potravín na svete, čo len ďalej zosilní globalistami naplánovaný hladomor.

Výjavy z Holandska týchto dní

V nasledujúcej časti si môžete pozrieť niekoľko videí verne zobrazujúcich aktuálnu situáciu v Holandsku.

Video č.1

Na nasledujúcom videu publikovanom na Twitteri môžete vidieť, ako holandskí farmári protestujú pred domom „ministra pre dusík a politiku prírody“. Pred dom mu priviezli hnoj, ktorým kropia aj prítomných policajtov:

Video č.2

Na ďalšom videu môžete vidieť, ako farmári striekajú močovku na vládnu budovu, pred ktorou sú už vykydané kopy hnoja. Nasledujú zábery z protestov na diaľnici obklopenej horiacimi pneumatikami a útoky demonštrantov na policajné vozidlá.

Ide o odozvu na politiku holandskej vlády kontrolovanej Svetovým ekonomickým fórom (WEF), ktoré chce uzatvárať farmy, aby „zachránili svet“:

Video č.3

Naštvatí demonštranti sa minulý týždeň začali voči polícii správať agresívne a žiadajú, aby vláda stiahla svoju „zelenú“ agendu.

Na videu môžete vidieť, ako si ich hnev odnášajú policajné dodávky:

Video č.4

Agentúra Bloomberg minulý týždeň priniesla správu, že niekoľko farmárov sa na protest proti vláde ukázalo pred parlamentom s kravami.

Stop Candida

Niektorí z nich hrozili, že kravy zabijú priamo na mieste (teda urobia presne to, čo od nich žiada vláda):

Video č.5

Minulý týždeň veľmi nahnevaní farmári zablokovali hranicu medzi Holandskom a Nemeckom. Na 4. júla boli naplánované ešte masovejšie protesty:

Video č.6

Španielski farmári sa pridávajú k Holanďanom a protestujú proti zvyšovaniu cien palív a základných životných potrieb. Na videu môžete vidieť, ako zablokovali cestu v Andalúzii:

Záver

Je zaujímave, že tieto zábery vám neprinášajú médiá hlavného prúdu. Tie sa v súčasnosti venujú tak „podstatným“ veciam ako je Tour de France alebo iným udalostiam, ktoré na život ľudí nemajú žiadny vplyv.

Čoho sa médiá tak boja? Aby sa protesty nerozšírili aj k nám? Bodaj by sa tak čím skôr stalo!

Naši ľudia musia konečne prestať byť ľahostajní k súčasnému dianiu, agende Európskej únie a likvidačnej politike vlastnej vlády, ak nechcú, aby sa jedného dňa prebudili do zúfalstva a biedy.

Holanďania sa už prebuduli. Je najvyšší čas, aby sme sa prebudili aj my!

Zbohom vysoký krvný tlak

Autor: Tyler Durden, Zdroj: zerohedge.com, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. Útoky EU a protinárodných vlád na zdrojové základne = sabotáže – musia skončiť krviprelievaním a občianskou vojnou proti vláde! A popravami! Lebo každou generáciou sú zmrdi drzejší a bezohľadnejší – týchto vybraných všetkého schopných sociopatov a sektárov treba zlikvidovať! Žiaden „humanizmus“, žiadna „tolerancia“ s touo bandou slobodomurárov! Namiesto chúďatka užitočnej kravky treba namieste podrezať zmrdov a tých, ktorí ich chránia! FUCK! MOR HO!

  • Miroslav Čižmár

   Korupcia je démon, ktorý ovláda mysle ľudí a ženie ich do svetovej vojny, lebo to je jej jediná, aj keď márna nádej udržať sa na svete. V Rusku nezapustila korene, a v Číne sa trestá smrťou, preto je svetová vojna nevyhnutnou. Príčina všetkých problémov nie je v konkrétnych jednotlivcoch, ale v korupcii, ktorá rozkladá ochrannú bariéru medzi vládami a bankami, ktorá chráni občanov pred totalitnou mocou dlhov a vyvlastňovania.

   • Miro, čítaš vôbec čo píšeš?
    „Príčina všetkých problémov nie je v konkrétnych jednotlivcoch, ale v korupcii, ktorá rozkladá ochrannú bariéru medzi vládami a bankami, ktorá chráni občanov pred totalitnou mocou dlhov a vyvlastňovania.“
    A kto vytvára korupciu? -no jednotlivci, to nie je systémová chyba, ale práve jednotlivci /nenažraní/ rúcajú systémy a je jedno či je to kapitalizmus, socializmus alebo feudalizmus… Jediné vyslobodenie je práve na obrode jednotlivca a to hovoril už Kristus a mnoho ďalších..

    • Miroslav Čižmár

     Nemám čas čítať, len píšem. Snažím sa o najdlhšie súvetie. Ako povedal Pilát, čo som napísal, to som napísal.

    • Henry Ford : Odstráňte 50 najbohatších ľudí planéty a zmizne 95% svetových problémov! Ja len dodávam : a zoznam každý rok aktualizujte, až už nikto nebude chcieť na ňom byť! :)))))

  • velky suhlas,Marosko

 2. „Je zaujímave, že tieto zábery vám neprinášajú média hlavného prúdu. Tie sa v súčasnosti venujú tak „podstatným“ veciam ako je Tour de France alebo iným udalostiam, ktoré na život ľudí nemajú žiadny vplyv.“ Nie je to tak celkom…
  No práve som v správach zhliadol Ficove CM oslavy a to je zaujímavá správa, hlavne čo sa týka účasti iných „jeho“ pol. partnerov. Začína mať ficko naložené v gatiach a dochádza mu, že druhé povolebné obdobie už neprežije v opozícii. Hlas aj Život ho osral a s Republikou to asi tiež nevyjde, no so skrachovalým výložkárom sa počítať nedá.Takže ak nechcete takúto vládu len v inej farbe tzn. Pelé aspol dúhových, tak by som doporučil strany ktoré aj keď majú málo preferencii, rozhodne budú smerovať k Rusku /k plynu a rope/=stabilite.

  • Predpokladám, že gen. štrajk odborov Fico zablokoval/dohodol sa s nimi/ aby získal čas-predčasné volby by boli pre neho rýchlejšia smrť. Nechápem prečo ten morbídne obézny Soták nezdvihne tú riť a nepodporí alebo nevytvorí stranu politicky smerovanú k Rusom, nedosadí do nej kádre a nespojí sa priamo s odbormi pre podporu vybranej strany. Ak sa celý klub 500 rýchlo nezobudí, bude za chvíľu už v zime z neho len klub 50 a možno len klub 5.
   A ešte dobrý odkaz: https://www.hlavnespravy.sk/dluh-nas-uz-dostihuje/2880812

  • ..sranda… Vy vazne stale verite ze ludia pri volbach o niecom skutocne rozhoduju? Ze ma plebs „moc“ smerovat politicke dianie v krajine? Vlady krajin “ nezostavuju“ ludia trapnym listkom v schranke… Vlady „zostavuju“ bohaty a mocni ludia za oponou…vsetko ostatne je „len paraaadne drahe divadlo “ pre naivny plebs raz za styri roky …ktore si este aj sami zaplatime….btw…nechapete ze v skutocnosti neexistuje ziadna koalicia ,opozicia, liberali,demokrati – vsade na svete existuje len jedina strana – ovladanie a zmykanie plebsu a vsetci,VSETCI politici su jej clenmi ( ci uz dobrovolne alebo nie..ale su ) ….kebyze nie “ svet by vyzeral inac“

   • Tak sadni doma na pec a čuš. Do ulíc sa ti nechce, k volbám tiež nie-tak načo si= na hovno.
    „Na čo je človek, keď nerobí svet lepším?“

    • Do ulic? A co by som tam robil akoze?…..štrngal klucami??? …zjavne ste zle strngali pred rokmi ked to teraz takto vyzera….alebo maalo :)…. Problem je v tom ze nechapete ze uz sme davno vsetci “ vybaveny“ 🙂 A inac presne to mam v plane – sadnem si na pec a budem sledovat ako vsetci pomali “ vykapeme“ nic ine si ani nezasluzime…..* myslene obrazne*

     • Ale na studenú pec ty tupý pablb, teraz ide už o prežitie a nie o formu. Si obyčajný trol a s VK na SV si môžeš ruku podať, tie jeho názory sú presne demoralizujúce ako tvoje, už 3 tyždne točí všetko stále dokola a nedá sa to počúvať.

     • Uz je pozde,mily drozde,nova svetova vlada je uz pri moci,je uz len jedna cesta,ale ta sa neuskutocni a to je MORHO

    • ale , len sa nepaprc ved povedal presne ako to je. Najprv treba pochopit niekolko jednoduchich skutocnosti. Stat ovlada ten kto ovlada ekonomiku a tu ovladaju sukromny vlastnici vyrobnych prostriedkov preto su volby o nicom, lebo tych nikto nevoli ale oni ovladaju stat. To je jedna vec druha. Ked chcu ludia zmenu musia chciet aj zmenu vlastnictva vyrobnych prostriedkov a tu nikto nechce. Preto su vsetky protesty na smiech a nemaju na nic vplyv. Po tretie si treba uvedomit , ze kazdy stat sa sklada z dvoch skupin vladnucej a podriadenej, ze ulohou kazdeho statu je vykonavat teror na podriadenej skupine v prospech vladnucej skupiny a tou su majitelia velkych vyrobnych prostriedkov. Zaver : Zmena sa da uskutocnit jedine vtedy ak sa ludia rozhodnu zmenit vlastnictvo sukromne na spolocne vlastnictvo vyrobnych prostriedkov. Az potom bude svet lepsi a bude mat ludstvo sancu ze prezije.

     • Ale veď k tomu to presne smeruje, kapitalizmus je jasne neschopný prežitia a v Rusku sa už znárodňuje a v Číne máš spoločné vlastníctvo, tak nový systém BRICS smeruje presne k tomu. Inak dík za vysvetlenie, dám si to pod vankúš, aby som lepšie spal…

     • Myslím si, že celý nový systém BRICS bude práve založený na spolurozhodovaní krajín v ňom a na to, aby štát mohol robiť rozhodnutia, musí ovládať strategické zdroje, ktoré ho držia pri živote a funkcii, takže prevzatie strategických podnikov do správy štátu bude nutné, možno nejaké fragmenty kapitalizmu ostanú zachované ako menšie súkromné podniky a firmy, to už netuším, ale centralizácia na báze štátu bude nutná.

     • Miroslav Čižmár

      Centrálna banka nemôže byť zoštátnená, lebo spojenie banky a štátu je totalita.

     • Přesně tak, jedině změna vlastnictví výrobních prostředků a hlavně těch klíčových spolu se změnou systému může pomoci. Jiná cesta není.

     • Miro to myslíš vážne? A keď celý bankovný systém ovláda kabala s Rotshildovcami, to nie je totalita?
      a ešte čerstvé mäso:
      https://cz24.news/sefka-ecb-odrazu-po-dlhom-zavadzani-oznamila-bankrot-eu-vysoka-inflacia-bude-dlho-pretrvavat/

     • Miroslav Čižmár

      Jo Fa

      Prečo boli hlavy panovníkov vyrazené na minciach?

     • Miro a koho tam mali dať, hlavu dvorného šaša? Symbol moci. No vieš aj čo bolo na bankovkách za socializmu, napr. na stokorune ?

     • Aby si to nemusel hľadať, tak na prednej strane Janko a Marienka so zväzkom zbožia a na druhej strane bolo napísané: Bankovky sú kryté zlatom a ostatními aktívami štátnej banky československej, no a to je to čo sa tu práve zavádza, čo kapitalisti globalisti totálne dojebali /neriešiteľná inflácia/.
      V podstate staronový systém, iba ešte neviem v čom bude vylepšený-necháme sa prekvapiť.

     • Miroslav Čižmár

      Panovník ručil za dlhy hlavou. Jedine vojenský sa dajú efektívne vymáhať dlhý panovníkov. Preto sú tu banky, aby nebolo toľko vojen. Problém je v korupčnom spojení banky a štátu. Banky musia byť komerčné a štát sociálny. Korupcia vytvára svetovú totalitu. Nepodarilo sa jej zakoreniť sa v Rusku, preto sa snaží vojensky dobyť Rusko.

     • Miroslav Čižmár

      Korupcia je doslova démon, ktorý ovláda mysle ľudí. Skončí v pekle aj so svojimi otrokmi. Ak po tejto vojne niečo zostane, nebude tu už viac miesto pre korupciu, ani pre jej otrokov.

     • je to len dalsi „ojeb“

    • Leto je plné gule a preto každý jebe na to!

     Zrkadlové protesty môžu byť TOP PSY OP proti zmrdom!
     https://ulozto.net/file/zJrJWyyTSOfQ/archimedes-vyzva-na-zrkadlove-protesty-pdf#!ZJWuAmR2Zwx3L2WvLwD0ATZmBTV2LISzG1A5qwAYYxIOHQquZj==

     https://www.commando.sk/tovar/8770/mayday-takticke-signalne-zrkadlo-heliograph-bcb-ck314

     https://www.sav.sk › ?lang=sk&doc=services-news&news_no=639
     SAV – Archimedes mal predsa pravdu
     Archimedes mal predsa pravdu. 20. 10. … v Cambridge sa ako prvým po Archimedovi podarilo zapáliť „nepriateľskú loď“ zrkadlami. História tvrdí, že počas obliehania Syrakúz v roku 212 pred n. l. veľký Archimedes podpálil zakotvené rímske lode slnečnými lúčmi, ktoré sústredil na ne pomocou akýchsi veľkých skiel. …

     • Oprava – leto JE NA plné gule!

     • Na Slovensku sa ľuďom lepšie protestuje organizovane pod rôznymi pôdiovými stranami – v zime, pri mínus 10 a proti vodným delám! Toš počkáme na zimu!

      prečo-všade-vedia-tvrdo-potláčať-protesty-vodné-delá-plyn-atď-a-proti-migrantom-a-moslimom-zbabelo-utekajú-prečo-lebo-zapredaný-politici-im-to-…
      https://ulozto.net/file/GhWDpdjdj/preco-vsade-vedia-tvrdo-potlacat-protesty-vodne-dela-plyn-atd-a-proti-migrantom-a-moslimom-zbabelo-utekaju-preco-lebo-zapredany-politici-im-to-nedovolia-mp4#!ZGWuAmR2Amp4MwZ0BQZ4BGt2ZJWzZTcxnzEULJ9ZMwESpGyzLD==

     • Otázka – už niekto zmeral ťažkoodencom pod výstrojom ich telesnú teplotu v lete? Ja myslím, že pri aktívnej akcii v lete v horúčavách odpadnú do 20 minút – tu akože taktické uvažovanie – kedy čo a ako – nefunguje? Nech sa uvaria! Uvarme ich v najväčších horúčavách doboha!

     • A ešte jedno zamyslenie, podľa prieskumu nejakej myslím euroagentúry je na Slovensku viac ako 60percent sympatizantov Ruska a kde je to vidieť v prieskumoch našich agentúr? Naše politické spektrum je plné hnoja protiruského. Fico chcel byť v jadre EÚ, takže proruský nie je, Republika vyhnala Marčeka za prílišnú proruskú orientáciu, Hlas a PS ani nebudem hovoriť a SNS s tým nedojebkom ktrorý za túto činnosť držať SNS v červených číslach dostal určite poriadne namazané ? Takže jediné strany ktoré môžeme pomenovať ako proruské je Harabínova Vlasť a Belousovej strana iné ma nenapadajú. Takže ak chcete plyn, zatiaľ máte na výber a ešte uvidíme…
      Ak vám natierajú medové motúzy pod nos, že pre domácnosti bude dosť el. a plynu, ale určite za veľa peňazí, ale darmo vám bude doma teplo, keď nebudete mať robotu a fabriky budú zavreté-Ako dlho takto vydržíte?

     • „Taktické signálne zrkadielko MAYDAY. Rozmery zrkadla 50 x 50 mm. Na zrkadielku je dierka, ktorá umožňuje previazanie parakordového lanka. Signálne zrkadlo je skvelou pomôckou a neodmysliteľnou súčasťou výbavy ozbrojených zložiek či záchranárov, ale aj turistov či horolezcov, kedy poslúži ako pomôcka v núdzi. Pri vyhovujúcich poveternostných a povrchových podmienkach je dosah svetelného signálu z odrazu zrkadla až 16 km.

      Výrobca deklaruje, že tento výrobok spĺňa podmienky pre použitie v NATO. NATO “

      Poďme Na To!
      Zrkadlá za facku – 1,20 eur! Nákup pre organizovanú skupinu nemôže byť finančný problém! Treba do stredu vyvŕtať 2-3mm taktickú /pozorovaciu/ dierku!
      https://www.slovakiabike.sk/p/1874/zrkadlo-ohybne-plastove-cierne

    • Na margo volieb, ak to dokázali v Maďarsku a aj pri manipulácii o ktorej tu hovoríte a vyhral Orbán, tak sa to podarí aj tu iba treba podporu jak klubu 500, tak odborov a ostatní sa pridajú. Je mnoho ľudí , ktorí sa ma pýtajú keď sa bavíme o politike a koho máme voliť a majú politické spektrum pred očami a nevedia- no pretože, to čo je v ponuke je k ničomu !!!!!!!!! Aj Le Pen si vytvorila dobrú pozíciu v parlamente, všetko sa im rúca a my nesmieme zaostať. Čím skôr do BRICS, inak sa z toho nevyhrabeme, tak si to preberte sami a uvažujte, veď ste tu vraj všetci prebudení- to naozaj?

     • HP si falus a to už vieme dávno, vieš aj niečo nové? Vedel som že sa nezdržíš… Všetko dobré!

     • HP mýliš sa , iba si si to zle preložil do toho tvojho satanistického jazyka a ty to veľmi dobre vieš. Je mi ťa ľúto a preto ti prajem všetko dobré, aby si našiel cestu späť z temnoty a aj to velmi dobre vieš a vieš aj to, že to nie si už schopný zmeniť, no ja v to dúfam. Neprišiel som tu s tebou diskutovať, ale ponúkať ľuďom alternatívu a nech si každý vyberie čo chce, stáť mimo všetkého a neurobiť žiadne rozhodnutie, je podľa mňa zbabelé a s tým nebudem nikdy súhlasiť.

  • Mária Vendéghová

   Súhlasím s Vami..

 3. Média, veda, náboženstvá strkajú vždy hlavy do piesku. Vyťahujú až keď sú v úzkych a to potoma na nich („reakciách“) poriadne vidno.

 4. Európske „demokratické“ hodnoty v priamom prenose – tzv. sloboda prejavu a protestov – dnes v Holandsku – pri demonštrácii farmárov (viď článok vyššie).
  Pokojný protest farmárov rozohnala polícia slzným plynom.
  „Nizozemská policie nyní na několika místech proti farmářům používá slzný plyn, aby je dostala pryč. Je to iluze, že Nizozemsko je svobodná země. Na videu pořízeném při policejní akci je slyšet, jak jeden z policistů křičí: „Zůstaňte v klidu, jinak vás úplně zničím.“
  P.S. K záveru článku: Kiež by farmárom ten zápal za vec – vydržal čo najdlhšie.. Ale – Mark Rutte (NL- premiér – ala Edko Heger) sa vyjadril, že rokovať s nimi (a priori) – nebude (aby mu náhodou od farmárov nenapáchlo sako..)
  Takže – riadená likvidácia potravín zo strany satanášov – pokračuje ..
  https://necenzurovanapravda.cz/2022/07/nizozemska-policie-nasadila-proti-pokojne-protestujicim-farmarum-slzny-plyn-videa/

  • to je jedno kto

   ajsa, chutia vam holandske paradajky? grc bez chuti a vyzivnej hodnoty. na uzemi ake ma cca slovensko sa tlaci 17 milionov ludi a zaroven je krajina 5 naj exporter agro vyrobkov. ako to len soudruzi z NL dosiahli? pouzivaju tam tolko chemie, ze si tym zaprasili podu, vodu musia extra filtrovat, pretoze v lete je uplne zaprasena chemiou. ked to porovname zo slovenskom, my pouzivame nasobne menej chemie, nez oni tam. nemame skoro ziadne dotacie. oni presne naopak. tie kopy dobytka, osipanych, hydiny, bez kopy antibiotik by to neprezilo ani tyzden. chova sa to v podmienkach o akych sa vam nesniva, toto sa potom posiela na stol. preco je potrebne toto zverstvo dalej podporovat? lebo WEF? nie som ziadny zastanca schwaba, ale som absolutne proti tomu, aby to takto fungovalo dalej. toto naozaj povedie ku kolapsom ako takym. je to nemoralny grc, ale vsak ked to oci nevidia, tak srdce neplace, ze jo?

   to ze sa policia chova ako sa chova? u nas strelili chlapikovy gumovy projektor do krku, v amerike nasypali do chlapa 60 guliek. ked bude potrebne, budu sluzit novemu rezimu uplne rovnako. o tomto to fakt nie je.

   cely svet je ako matrix. myslime si, ako daleko sme to dotiahli, pritom staci vyliezt z ulity a zbehnut na jednu taku farmu osipanych, pozriet si cely ten proces od pociatku az po koniec a kazdy normalny clovek si musi povedat, ze stacilo. ze sa da chovat vo velkom a v podmienkach, ktore od pociatku po koniec retazca su normalne, ano da sa to. tlak na to je vsak nulovy. vsetci chcu len lacne masko. co vsak cakat od hovien, ktore si hocikedy nasadia vechet na papulu a nechaju sa zastepit niecim, co nevedie, co je.

   jednoznacne, svet musi prejst vekou zmenou, pretoze stoji na hlinenych nohach a chore je snad uplne vsetko, vsetka cinnost ktora sa vykonava. schwabovci to zobrali od podlahy, ja vidim ine moznosti, ale je potrebne zabudnut na vsetko, ako to fungoval doteraz, s tym sa so schwabovcami ako v jedinom naozaj zhodnem.

   • KOVIDBARÓN!

    ,,,,NL je drogovo závislá krajina,hlavy ofúkané od vetra,kosti zvlhnuté od mora a krajina po zvyhu hladiny morý určená na odpis ak nie celá,tak minimálne polovica,je to tam samí tulipán,tony konope a hašišu,samé eroťáky a pipky,samé kanýly a stoky,veterné mlyny a bažiny,,,,to z NL si chcete brať nejaký príklad,tých nenažraných sfetovaných hološov-stoku sveta???? to ja radšej russland,,,,moscow je city na moje city,,,,ale ani petersburg neni na zahodenia a ani vladimir či iné na ich pomery malé górody,,,,kto tam nebol-nevie čo je to veľa muziky za málo peňazí,,,,tu je to iba málo muziky za veľa peňazí a stále si juckbox pýta vhodiť mince,,,,pripravte sa na eurorubeľ.

    • Každý, kto dnes bojuje proti kabale globálnych parazitov je spojenec. Treba sa spájať, nie rozdeľovať. Rozdelený nikdy nikoho neporazíte.

     • KOVIDBARÓN!

      ,,,,máte na mysli účasť na spojenectve hada????,rozdelenie je zdravý a hodnotný princíp-ktorý je treba dodržiavať v chudobe,v bohatsve a kľudne aj na smrteľnej posteli či pri mučení-ja niesom plevel,ale zrno a ja nezavádzam svoje okolie,ale produkujem vyššiu pravdu,,,,spájanie bez hadej asistencie tu nieje možné,tak preto tie vaše spájania vždy takto podivne skončili,,,,a preto ste tam,kde ste,,,,ja necestujem na vašej lodi a ani vo vašom vláčiku,treba obetovať prítomnosť a budúcnosť,pre uchovanie systému obnovy.

   • To, že Holandsko má také intenzívne poľnohospodárstvo nie je vina tých farmárov, ale množstva predošlých vlád, ktoré takto nastavili systém. Urobiť radikálny zásah do toho systému s tým, že bez príjmu zrazu ostane 30% farmárov, je značne drastické a farmári majú plné právo sa brániť.

    • to je jedno kto

     nepovedal som, ze okamzite maju zostat bez prijmu. ale nemozu ani dalej takto fungovat. a na zmenu urcite nebudu mat 20 rokov, na to je mozne okamzite zabudnut.

     „ale množstva predošlých vlád, ktoré takto nastavili systém“
     cely svet je takto nastaveny, nadvyroba, konzum a pod. je potrebne to zmenit, rozdiel je len v tom, ze ako som pisal schwabovci to beru od podlahy, ja tvrdim, ze je mozne vybudovat trvale systemy bez toho, aby to pozabijalo ludi.

    • KOVIDBARÓN!

     ,,,redakcia-kabalu nechajte na pokoji-mnohí z vás ju práve teraz majú satanisticky rituálne a v nevedomosti zavesenú už dlho na tých hriešných rukách zápestiach,,,,a zrejme aj vaše spolubývajúcedermakolky vo vaších príbytkoch na splátky,,,,máte brutal dlhy,lebo nieste v odlišnosti v zmluve s hadom-nemáte slobodný princíp,ničoho si tu nevážite a nič si nezaslúžite,spravodlivejší budú o vás rozhodovať a nie určený z vaších radov,,,,holand šupáci na traktoroch len zbytočne propagačne spálili naftu,ktorá im bude onedlho chýbať,toto urobí len hovadorobošotrok a nie človek.

   • Já osobně holandskou zeleninu, ani ovoce nekupuji, ale ono je to trochu o něčem jiném. Nebavím se o farmářích, tady jde o likvidaci celé Evropy. Tady musí předně nastat změna systému a strategická odvětví se musí vrátit do rukou státu, ale pozor, ne jako státní, kde rozhoduje pár jedinců, ale do vytvoření národních subjektů. To je totiž podstatný rozdíl, jestli státní nebo národní podnik. A jinak v šedesátých letech jako malý kluk jsem jezdil na Vysočinu, moji příbuzní pracovali všichni v JZD, strýc jako agronom a teta jako dojička. Jezdil jsem k nim i jako starší a viděl jsem přesně jak se tam hospodařilo, jak to vypadalo v kravínech atd. Celý svět nám záviděl zemědělství, jenom grázlové, kteří nás chtěli po převratu zlikvidovat tu nadělali tolik škod, že by celé tyto klany vládnoucích měly stát před soudní lavicí. Byl to samozřejmě úmysl a zjevná rozkrádačka, oni si ale říkali, však co, tupci nám to sežerou. A o tom Schvabovi a celé té bandě globalistických plutokratických grázlů se podle mne dá říci jediné, těm jde pouze o jejich osobní prospěch, jejich ego tzv. vládců planety a zvrácené choutky manipulovat a dělat si s těmito svými otroky, co se jim zlíbí. Snad by jste nechtěl, aby vám takoví grázlové určovali směr vašeho života. Mojí vlastí je důstojnost, vládou chlapství a moje země se jmenuje svoboda.

   • Mária Vendéghová

    Veru, máte pravdu😔Treca zmenu. Len, či sa toho My, dôchodcovia, aj, dožijeme😔😔

    • Jsem založením asi spíše pesimista, ale přesto si myslím, že toto grázlové musí padnout. Pod vlivem světových okolností si myslím, že se to stane. 2/3 světa už nemohou tyto anglosaské grázly a jejich slouhovský aparát v Evropě ani cítit. Stovky let je kolonizovali a když o kolonie přišli, chtějí to dělat jiným způsobem, ale zase jako formu kolonizace. Rusko jim dnes nabízí možnost žít svým životem, neřídit se tím, co jim kdo vnucuje, ale žít si po svém, obchodovat, vychovávat rodinu, prostě tak jak by to mělo v lidské společnosti být. A podle mne to je velice lákavá cesta. Mám již přes 70, ale kéž bych se toho dožil, abych viděl šťastnější svět i když zjevně mnohým vyhovuje toto kapitalistické okrádání, teď již dokonce bez ostychu v přímém přenosu. Tito lidé, za to co svým soukmenovcům provádějí by měli zaplatit. Pokud se toho nedožiji nevadí, jsem rád, že jsem alespoň s vámi, jak se říká s probuzenými.

     Desí

     • Musíme být soudržní, nic jiného nám nezbývá, nějaké drobné rozpory v pohledech na určité události jsou dokonce prospěšné. Hlavní je cesta, kterou se dáme,cíl se dostaví, možná ani nezaregistrujeme jak rychle přijde. Když jsem byl u nás na demonstraci Hnutí PES, tak na zakončení hráli českou i slovenskou hymnu a byl to nádherný pocit. A dokonce na demonstraci hrála skupina Farmáři a zpívali písničky od Nagyho, Aj tak sme stále frajeri a Láska je tu s nami. Nevím, jestli to jsou Slováci, nejsem takový expert, ale ta slovenština byla perfektní, tak bych řekl, že ano. Zážitek pro starého dědka i moji ženu to byl úžasný. Mějte se fajn, přátelé.

   • „Bežná populácia nemá poňatia o tom,
    čo sa deje a nemá ani poňatia,
    že – nemá poňatia.“ – Noam Chomsky

   • :to je jedno kto“chod lizat prdel Klausovy a jeho podobnym

 5. citujem: : Anthony Fauci v stredu v televízii Fox News priznal, že snaha Bidenovej administratívy obnoviť povinnosť nosenia rúšok v lietadlách a vlakoch je o zachovaní „autority“ nad rozhodovaním o verejnom zdraví, nie o zaistení bezpečnosti ľudí.

  https://cz24.news/doktor-smrt-fauci-sokujuco-priznal-nosenie-rusok-nie-je-kvoli-bezpecnosti-ludi-a-neposkytuje-ziadnu-ochranu-ale-z-uplne-ineho-dovodu/

 6. KOVIDBARÓN!

  ,,,,typický ľudskozvierací svet-každý tu chce za každú cenu naďalej parazitovať a ničiť všetko čo vytvorila iba sama príroda a nie človek,človek si totižto čistý vzduch,úrodné polia a pastviny a nezávadnú vodu nedokáže vyrobiť len tak z ničoho keď tu všetko zamoríte emisiami z komínov a výfukov a všetko zabetónujete-to tu bude potom ako na marse,,,,uvedomte si,že v európe i inde každý novonarodený po vyštudovaní chce minimálne to-čo máte vy teraz,len všetko lepšie a všetkého viacej a zatieniť vaše dielo ďalším dielom ako podpis generácie,,,,upírska vrodená bezcharakterná nenažranosť a ten drobný zlomok ochráncov tu nemá šancu toto vaše besnenie zastaviť-tu už nestačí obmedzovať,ale okamžite to zastaviť,,,,uvedomte si,že tu ste iba na nechcenej návšteve a máte uchovávať pokoj a nieste tu pánmi a nemáte žiadné právo sa tu na niečo sťažovať-reklamovať môžete iba svoje životy svojím sploditeľom rodičom,,,,tento svet je krehkejší,než sa vám môže zdať a nie každý je tu na vašej strane a že máte aj iných oponentov a nepriateľov,ako sú len nejakí politici a eliťáci bažiaci po zotročovaní v duchu využitia ľudského potenciálu a vašom utrpení neslobode a obetovaní stáda pánovi temnoty,,,,lenže-„my“ tí lepší tu zastavíme produkciu a nadprodukciu a vytvoríme tu zdravšiu spoločnosť bez prebytkov a zbytočností,obnovíme tu priority,strhneme falošné hviezdy z oblohy a nastolíme nový poriadok,novú spravodlivosť a nové hodnoty,keď je vás tu veľa-jednoducho sa to musí riešiť a na vine ste tomu iba vy a vaši predkovia,falošní vodcovia a falošná cirkev-ako náboženstvo množenia a otročenia,,,,

 7. Dezolát550

  Po celom svete ľudia protestujú, ale len táto liberálna a progresívna žumpa sa nám v mainstreame snaží navodiť dojem, že len u nás sa ľudia búria, len my sme opice a dezoláti. Pritom u nás sa nič nedeje, ľudia sú ticho a poslušne budú aj naďalej ohýbať chrbát aj keď chleba a benzín bude stáť 5 €

  • KOVIDBARÓN!

   ,,,,poznáš snáď niekoho-kto si tu niečo zaplatil a platí iba z vlastného spravodlivo nadobudnutého????,a to ty snáď nepovažuješ za spravodlivé,ak niekto stavia diaľnice,chýže na kľúč,autá na naftu v SK fabrikách,či rozdáva razítka za všimné,,,,lebo ten kto zasial bez plaču a škemrania,ten kto zožal bez plaču a škemrania,ten kto predal spravodlivému bez plaču a škemrania-je hospodár a k úžitku,,,,alebo tu chcete snáď traktory veľkosti tankov a lodí titanic a v nich idioti k vášmu obrazu,,,,

 8. Názor si urobte slobodne sami.
  https://www.youtube.com/watch?v=DaWCfVReppA

 9. u LLR dostaly rozkaz k přesunu na bojové pozice do Doněcké oblasti, kde se během několika hodin odehraje zahájení úplně nové ruské ofenzívy, která bude vedena na dvě poslední zbývající ukrajinské obranně linie, a to Seversk – Bachmut a Slavjansk – Kramatorsk, ofic. zpráva viz:
  https://ria.ru/20220705/donbass-1800380619.html

  Z obou linií se nyní ozývá střelba, i když se tam ještě neválčí a která pochází z ukrajinských obranných linií, kde probíhají popravy stovek vojáků denně, kteří se pokusili utéct na druhou stranu k Ruské armádě a vzdát se. Zelenský od 1. července nařídil na celé Ukrajině zákaz opouštění bydliště pro všechny muže ve věku od 18 do 60 let a oddíly SBU střílí Ukrajince na okrajích měst po celé zemi, všeho se dopouští válečných zločinů na vlastním obyvatelstvu, protože zabíjet civilisty za “dezerci”, když ještě nebyli ani úředně a formálně odvedeni, je prostě válečný zločin v době válečného stavu..

  Dorůstající mládež v Lysyčansku vyvěšuje sovětský Prapor vítězství (rudý prapor vítězství nad fašismem), voz foto:
  https://aeronet.news/wp-content/uploads/France24Lysycansk4.jpg
  a mezitím dole pod nimi……se shromáždění lidé na to dívají a tleskají jim, viz foto:
  https://aeronet.news/wp-content/uploads/France24Lysycansk5.jpg

  Po vytlačení ukrajinské armády z Donbasu bude Speciální vojenská operace pokračovat, protože Vladimir Putin zopakoval, že proces demilitarizace a denacifikace se týká celé Ukrajiny. Očekává se proto, že po dokončení operací na Donbasu se pozornost přesune k Oděse a k Charkovu.
  Jakou motivaci má násilně odvedený a odvlečený Ukrajinec na frontu, aby bojoval proti Ruské armádě v oblasti, kde místní obyvatelstvo jsou buďto etničtí Rusové, smíšení Rusové, anebo mluví rusky? Motivace je nulová. Ti ukrajinští vojáci vědí, že tam nemají co pohledávat. A v takové situaci se motivace k boji hledá opravdu těžko.

  Proto i francouzská televize najednou dostala od Macrona povel, aby začala pouštět pravdivé zpravodajství o Donbasu. Blíží se podzim, mrazy, zima, další kovid podvod a Evropa bude potřebovat ruskou ropu a plyn. Postupně to začne kapat, po kapkách, více a více pravdivých informací o situaci na Donbasu. Nechtěl bych být ale v kůži Fialového klauna, až se některá česká firma fakt do tendru o obnovu Donbasu přihlásí, ale ono z toho nic nebude. Budou z toho nakonec arbitráže proti EU nebo ČR za klamavou investiční nabídku.

 10. A k tématu:
  Nové záběry z Holandska, kde protesty pokračují..:
  https://rumble.com/v1b2wfl-demonstrace-holandskch-farm.html
  https://twitter.com/liberationpubl/status/1543669725657546756
  https://twitter.com/resist_05/status/1543934805594714113

  Zasypávají dům premiéra: https://rumble.com/v1b2yb3-farmi-zasypvaj-v-holandsku-dm-premira-marka-rutteho-sil.html

  Demonstrují [u]proti vyvlastňování půdy: https://rumble.com/v1b2ykt-holandt-farmi-demonstruj-proti-vyvlastovn-pdy.html

  S farmáři sympatizují obyvatelé, policie chystá nasadit obrněná vozidla k potlačení blokací: https://twitter.com/WeAreProtestors/status/1543625058123673602

  Nizozemská policie zadržela zemědělce, díky tlaku protestujících je však byla nucena propustit: https://www.ac24.cz/wp-content/uploads/2022/07/video_2022-07-04_09-18-24.mp4

  Farmáři útočili palicemi na policisty: https://twitter.com/RadioGenova/status/1542024041980219399

  A krávy jako nástroj protestu 🐮 Dvě krávy umístěné před budovou nizozemského parlamentu..: https://twitter.com/annaholligan/status/1541724873944342528

  +Italská vláda vyhlásila stav nouze kvůli suchu:
  https://abcnews.go.com/International/wireStory/drought-emergency-declared-northern-italy-frees-aid-86196239
  Regiony jsou důležité z hlediska produkce potravin. Největší italská řeka vysychá po dnech bez deště..: https://www.youtube.com/watch?v=H_8RqzqR-oo
  Region potýká s nejhorším suchem, které země zažila za posledních 70 let..

 11. Nizozemská policie střílela po protestujícím farmáři:
  https://twitter.com/backtolife_2023/status/1544614222012743681

 12. Slovenskí farmári ako vždy tichučko, s ohnutym chrbtom čakajúc na úplatok (dotáciu ) z EÚ. 🤮🤮🤮

  • KOVIDBARÓN!

   ,,,,slovenský farmársky gang je spokojný,ide im o tvorbu zisku a tu je iná časť EU,než v NL,,,,predčastné voľby sa blížia-furt rozdáva ten,kto padá ku dnu,,,,ten kto škemrá a pritom má v dostatku,tak je už na zozname a tu skončil,,,,Eliťáci vás pomelú.

 13. ale pri dalsich volbach , budu zase svorne volit liberalnych nacistov

 14. Presne tak!!To len pár pyšných,nadutých a samopašných milionárov a miliardárov ktorý nevedia čo od dobroty vymýšlajú somariny ako chcú oni “ÚDAJNE ZACHRÁNIŤ SVET” a keby nebolo ich tak hned by sa nám lepšie žilo.Ich hlúposti ako dusík a podobné somariny.

  • Obavam sa, ze spominanym miliardarom nejde o zachranu sveta. Oni chcu vedome zlikvidovat zdrave potraviny, nezavislost potravinovu kazdeho jednotlivca, nielen podnikatelov a nahradit ju umelou stravou z ICH genetickych zavodov. V USA a v Izraeli uz take stoja!!! Napr. v Australii pripravuju zakon na zakaz pestovania akychkolvek jedlych plodin doma! A po covide vieme, aki NACISTI tam vladnu. Tam, kde tuzi zit Nemec Sulik!!!

 15. Jeden z najhorlivejších architektov vlády NWO Henry Kissinger uviedol: „Kto ovláda ropu, ovláda národ. Kto ovláda potraviny, ovláda ľudí.“ (Pozn. s ropou im to veľmi nevyšlo, tak to skúšajú ďalej s potravinami).
  Tieto skutočnosti si, žiaľ s veľkým oneskorením začína uvedomovať čoraz viac populácie a s ohromením zisťuje, že si už niekoľko globálnych korporácií ako napr. Monsanto dokázalo vybudovať svoje impéria s potravinami a poľnohospodárstvom , vr. jeho geneticky modifikovaným inžinierstvom, ktoré majú patentované a poľnohospodári musia povinne kupovať osivo od Monsanta. Postupné blokovanie domácich výrobcov potravín nadnárodnými obchodnými reťazcami – dovozom nekvalitných potravín (vr. NL-hydropónnych rajčín a i.), ako aj stláčaním domácich cien výrobcov, určite vedie k – cielenej – plánovanej – likvidácii domáceho poľnohospodárstva a potravinárskej výroby a samozrejme tým k závislosti na zahraničných hypermarketoch. Tá je na SK najvýraznejšia v celej EÚ.
  Narastajúca globálna previazanosť a závislosť jednotlivých častí ekonomiky po celom svete zvyšuje riziko náhleho kolapsu v dôsledku domino efektu. Stúpajúce ceny PHM, energií, ako i nejasná budúcnosť dolára či eurozóny, inflácia, budú predstavovať extrémne riziká v zásobovaní v previazanosti na súčasný zámer satanistov-globalistov – vyvolať nimi plánovaný hladomor!
  Prvoradou povinnosťou vlády každého národa je (totiž – by jednoznačne – malo byť) – zabezpečiť jeho potravinovú sebestačnosť. Slovensko sa však svojím katastrofálnym poľnohospodárstvom dostalo na úplný koniec európskeho rebríčka a tak je naša sebestačnosť na úrovni cca 40%.
  Počujeme, že by sa tu niekto z vlády rozprával o zvýšení potravinovej sebestačnosti pre slovenský ľud – národ – občanov ? „No – nejako bolo – nejako bude – a možno i – nebude! Alebo – bude – ako nebolo!“
  To je súčasná politika vlády v SR. FUCK!

  Naproti tomu na našej úrodnej pôde vidíme v každom okrese pribúdajúce stavby priemyselných parkov, či logistických centier – viď vysmiatych koaličníkov, ako i opozičníkov vr. Fica a Pelleho – pri podpore zmluvy o vystavení ďalšej (asi v poradí 5-tej) automobilky v Košiciach – na koľkých ha pôdy?! Stala sa z nás európska montážna linka automobilov, ktorá sa však onedlho vytratí a nám ostane iba betónom zaliata zem, z ktorej už nebude možné zberať úrodu na – Chlieb náš každodenný – ktorý jediný nám dáva šancu na prežitie! Kto a za aký dlhý Čas – toto všetko opraví?!
  P.S. Najlepšia vízia pre každý národ v Európe je – vnútorný rozpad EÚ i NATO a postupne začať „od podlahy“ – za pomoci – múdrych ľudí (ktorých SR – určite má) a následne – už i vyvinutých a v šuflíku uložených (Teslových a iných) technológií, s ktorými by tá „rekonštrukcia štátu“ – nemusela trvať desiatky rokov..
  Stále nesmieme prestať VERIŤ a – ako to tu už bolo povedané – byť – Opatrným Optimistom! Vďaka!

 16. KOVIDBARÓN!

  ,,,,už ste sa vojačikovia sveta pripravili na prechod do zdravšieho systému????,ak nie-tak tu je návod ako pochopiť samého seba-každým dňom ste staršími,každým dňom ste bližšie ku bránam peklapodsvetia kde nemáte šancu si prilepšiť,ten kto raz príjme k sebe predmet určený na zabíjanie tak už je vinným zo zabíjania,včera vás oklamali dnes vás vykŕmia a zajtra vás vyštvú na jatky,vojaci sú obetné baránky-ktorým sa sľubuje a kým vy bojujete tak oni vaši vodcovia hodujú a nechávajú vám vyrábať metály,ktoré si vaši potomkovia nebudú vážiť ak tu už nebudete a skončia v rukách sluhov hada za pár drobných ako keď judáš zradil ukrižovaného-takto aj vy ste zradili ľudskú rasu,lebo taká je ťarcha špiny hriechu,,,,v peklepodsvetia je mnoho vojakov a mnoho armád bývalých mocností a oni tam trpia,lebo ani tam nemajú súcit k náprave,lebo ťarchavosť na duši sa nedá len tak odstrániť a hanobením seba hanobia všetko,lebo ich slabosť je ich ťarchou,,,,5légií z neba sa už na vás vojačikov za žold od iného z potu pozerajú a chystajú vám pasce a prekážky a zrady vo vaších radoch k hádkam do krvi,,,,nezáviď trpiaci a hladoví vojakovi kabát a plné brucho-lebo on jedol už posledný krát a mŕtvemu kabát už nebude treba,,,,

  • Inšpiroval si ma k poznámke, ako Penta marketuje svoju novú nemocnicu na Boroch – a jej poisťovňa Dôvera ponúka poistencom výhody v predregistrácii – trochu to pripomína predaj pozemkov na Mesiaci. Teda – ak sa v hlave preľadíš, že chceš byť pacientom v modernej nemocnici – pravdepodobne sa staneš pacientom vôbec – a ochorieš! Byť pacientom ako životný štýl! He he! Matkin celoživotný sen – rola obete. To je jedna vrstva. To podstatné je, že si treba spomenúť na covidový marketing za ministra Krajčího – keď pacošov zo štátnych nemocníc lifrovali do penťáckych nemocníc – kde vytvárali slušný príjem a zároveň psychózu preplmenosti nemocníc – a treba očkovať! Takže marketingovanie „zdravia“ je aktuálne stále – ale najprv nezabudnite ochorieť! Vo svojej sprostej hlave!

   No – a teraz si predstavujem hypermodernú stavbu s hypermoderným zariadením na Boroch – ako do nej prúdia všetky tie korporátne lekárske kreatúry! A toto teda nie! Ja si počkám, až ma na Boroch bude liečiť umelá inteligencia! No nebude! Osobne si myslím, že tam chvíľu budú fungovať len hypermoerné hajzle, ktoré sedliak nebude vedieť spláchnuť – no lebo ako! A tak budú o pár mesiacov zasraté ako tie v Galantskej nemocnici. Takže načo na Bory? Leda ako uvedomelý darca orgánov! A nemocniciam sa treba vyhýbať zďaleka! Teda neustále byť nastavený – ako sa do nemocnice NEDOSTAŤ!

 17. ….ďakujem moc za všetky zaujím.informácie….pekne si to ajša napísala, nesmieme prestať veriť, a áno treba byť opatrn.optimistom…a tiež mi napadlo ešte, každé prečo? má svoje preto….

 18. Peter Hapala

  Priečo maju holandský farmári ten frazcůzský hader?

  • Lebo ho majú v „misionárskej polohe“ = pásy na ležato = krajina nemá hrať zásadnú úlohu v globalnych mocenských procesoch /detto – Taliansko áno, Maďarsko nie/. Článok si zrejme čítal „naležato“.

   Holandsko ako také už existuje len hovorovo – platí nový oficiálny názov – Nizozemsko.

 19. Holandskí farmári majú môj obdiv.Nech vytrvajú a nevzdávajú sa,lebo inak už prehrajú navždy.Toto čaká celú EÚ a postupne aj celý svet.A policajti nech si dobre rozmyslia,či budú brániť globalistické svine,ako Schwab,Soross,či Gates,alebo sa postavia na stranu slušných ľudí, ktorí si len bránia svoje živobytie a svoje rodiny.Aj deti policajtov totiž budú potom žiť v skazenom,dystopickom,totalitnom svete,kde je všetko pod kontrolou a bez akejkoľvek slobody.Nechceme mať z celého sveta jedno veľké väzenie,z ktorého už nebude úniku…

Pridajte komentár

*