WEF Klausa Schwaba plánuje zaviesť uhlíkové limity, ktoré obmedzia čo robíte, kupujete a jete


Print Friendly, PDF & Email

WEF Klausa Schwaba plánuje zaviesť uhlíkové limity, ktoré obmedzia čo robíte, kupujete a jete

(David Craig, Expose News) Novinár Ross Clark vo svojej knihe „The Denial“ z roku 2020 opisuje dystopickú budúcnosť, v ktorej všetko, čo kupujeme alebo robíme, má uhlíkovú hodnotu (CO2) a každá domácnosť alebo jednotlivec má pridelený uhlíkový kredit, čo je maximálne množstvo CO2, ktoré môže každý mesiac vyprodukovať.

Žiadna domácnosť ani jednotlivec nesmie prekročiť svoj limit, pokiaľ nie je súčasťou elity, ktorá, samozrejme, nemá žiadne obmedzenia na produkciu svojho CO2.

Kniha „The Denial“ bola do 14. septembra 2022 fikciou – to znamená len pár týždňov dozadu.

Dňa 14. septembra 2022 zverejnilo Svetové ekonomické fórum (WEF) Klausa Schwaba článok s názvom „Môj uhlík: Prístup k inkluzívnym a udržateľným mestám“.

Článok Svetového ekonomického fóra možno rozdeliť do troch hlavných častí.

1. časť – Elity sú prekvapené, ako ľahko sme sa podriadili

V prvej časti autori vyjadrujú to, čo by sa dalo opísať takmer ako úžas nad tým, ako ochotne sme sa podriadili ich projektu „Covidový strach“ a obmedzeniam našej slobody.

Tu je kľúčový odsek:

„Miliardy občanov na celom svete prijali obrovské množstvo nepredstaviteľných obmedzení pre verejné zdravie. Celosvetovo existuje množstvo príkladov udržiavania sociálneho odstupu, nosenia rúšok, hromadného očkovania a akceptovania smartfónových aplikácií na sledovanie kontaktov pre verejné zdravie.“

Článok tvrdí, že naše akceptovanie covidových obmedzení demonštrovalo „preukázanie individuálnej sociálnej zodpovednosti“.

V skutočnosti však demonštrovalo jedine to, ako sme sa násilne podriadili šikanovaniu úradov, ktoré využívali strach podporený tvrdými zásahmi polície a zapredanými mainstreamovými médiami.

2. časť – Štvrtá priemyselná revolúcia

V tejto časti autori diskutujú o tom, ako pokroky v technológiách umožňujú kvantifikovať a sledovať naše individuálne uhlíkové emisie.

Tu je citát:

„Prelomové technológie štvrtej priemyselnej revolúcie a pokroky v rozvíjajúcich sa technológiách ako sú umelá inteligencia, blockchain a digitalizácia, umožňujú sledovanie osobných emisií uhlíka.“

Článok uvádza príklad aplikácie pre smartfóny, ktorú možno použiť na meranie emisií uhlíka jednotlivca:

Zbohom vysoký krvný tlak

Článok WEF ďalej vysvetľuje:

„Existuje značný počet programov a aplikácií, ktoré umožňujú občanom kontrolovať svoje emisie uhlíka tým, že im poskytujú hĺbkovú informovanosť o osobných uhlíkových rozhodnutiach pre potraviny, dopravu, domácnosti a životný štýl.“

3. časť – Ako budú kontrolované naše uhlíkové kvóty

V tejto časti článku Svetového ekonomického fóra Klausa Schwaba sa navrhuje model, ktorý ukazuje, ako vládnuca elita plánuje kontrolovať našu individuálnu spotrebu uhlíkových kvót.

Ide o 3 hlavné prístupy:

1. Ekonomické správanie – naši vládcovia budú neustále zvyšovať cenu uhlíka, aby bežní ľudia menej jedli, menej vykurovali svoje domovy, kupovali menej tovarov a obmedzovali svoje cestovanie.

2. Kognitívne uvedomenie – budeme monitorovať svoje osobné „uhlíkové stopy“, aby sme mohli znížiť uhlík v rámci prechodu na spoločnosť s nulovými emisiami uhlíka. Ako vysvetľuje článok, znižovanie našej individuálnej uhlíkovej stopy sa bude týkať všetkých oblastí nášho života: „rozhodnutia ohľadne osobného uhlíka pre potraviny, dopravu, energie v domácnostiach a životný štýl“.

3. Sociálne normy – všetci dostaneme pevné kvóty, ktoré sa nazývajú „spravodlivý podiel“ a „prijateľná úroveň“ osobných uhlíkových emisií. Tieto „spravodlivé podiely“ a „prijateľná úroveň“ budú určovať vládnuce elity.

V prípade, že neveríte, že sa to blíži, tu je odkaz na článok Svetového ekonomického fóra Klausa Schwaba.

Miliardári obchodujúci s uhlíkom?

Jednu časť našej „nádhernej, uhlíkom kontrolovanej budúcnosti“ však článok Svetového ekonomického fóra nezmieňuje.

Mám podozrenie, že tento systém uhlíkových kvót bude zahŕňať aj nástroj na „obchodovanie s uhlíkom“. To umožní obyčajným ľuďom predávať časti svojich uhlíkových kvót spoločnostiam obchodujúcim s uhlíkom, ktoré ich potom budú predávajú privilegovaným politickým, obchodným a mediálnym elitám.

Takéto obchodovanie s kvótami zaistí, že elity budú môcť aj naďalej žiť život neobmedzeného luxusu s neobmedzeným cestovaním, najdrahšími jedlami a inými životnými pôžitkami, zatiaľ čo my ostatní sa budeme tlačiť vo svojich maličkých, sotva vykúrených domoch a konzumovať miestne vypestované zemiaky, kapustu, hmyz alebo falošné mäso vyrobené v laboratóriu.

Cynik by mohol tvrdiť, že toto celé je inšpirované filmom Soylent Green (známy dystopický film z roku 1973).

A tí, ktorí budú riadiť firmy obchodujúce s uhlíkom, sa pravdepodobne všetci stanú miliardármi na naše náklady. Alebo by sme mali byť vďační Klausovi Schwabovi a jeho Svetovému ekonomickému fóru za to, ako jasne opísali budúcnosť, ktorú pre nás pripravujú?

David Craig je autorom knihy „Neexistuje klimatická kríza“, ktorá je k dispozícii v papierovej forme alebo ako e-kniha.

Liečba osteoporózy

Autor: David Craig, Zdroj: expose-news.com, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. Kde tahle partička bere tu drzost rozhodovat o těchto věcech?

 2. Koľko uhlíka treba na lajnu koksu ku konečnému spotrebiteľovi?

  Hlavne si nepliesť a akceptovať zmrdov z WEF ako výkonný orgán čohokoľvek – vrátane Výboru 300! Schwaba treba poslať do piče a zadusiť ho sáčkom z Tesca – nech tam ten jeho uhlík zostane aj so soplami!

 3. Šírte toto vysvetlenie podstaty digitálnej meny prosím ďalej !
  „Největší omezení v historii lidstva? Banky chystají nový krok | AC24.cz“ https://www.ac24.cz/zpravy-ze-sveta/nejvetsi-omezeni-v-historii-lidstva-banky-chystaji-novy-krok/
  Plaďte pokiaľ možno čo najviac hotovostne!

  • Marek Košice

   Gogo, a keď budeme platiť čo najviac v hotovosti (činím tak takmer vždy), čo tým oddialime? Keď sa jedného dňa „elity“ rozhodnú že „Do roka a do dňa končíme s fiat menou, ľudstvo, zariaď sa podľa toho“, tak nezmôžeme nič. Keď udajú presný dátum ku ktorému naposledy budeme môcť platiť kešom (a potom budú mať asi niekoľko týždňov na to, aby keš komplet stiahli zo všetkých pokladníc obchodov, atď, a bánk….a buď ho dali do nejakých megatrezorov, alebo ho zničili…), na druhý deň za keš už v obchode nič nekúpiš, a od suseda kúpiš domáce vajíčka tak, že mu presunieš digitálne peniaze na účet, alebo (ak účet nebude mať, alebo ho nebudeš mať ty, alebo nebudete mať obaja) budete obchodovať za pomoci naturálnej výmeny….

   • V takom prípade si vytvoríme vlastné alternatívne meny. Dnes na to dobre slúžia kryptomeny. Sú už aj také, ktoré na prevod nepotrebujú internet, takže ani keby ho vypli, nevedia ľuďom zabrániť v používaní takej meny.

    • Tým že sme prijali Euro a máme takú vládu, akú máme, tak si s nami budú robiť, čo chcú. Pokiaľ budú ľudia ochotní brať úvery a pôžičky na predražené nehnuteľnosti , tak stále budú mať bankgangstri navrch. Ľudia sa musia spojiť a pomáhať si, ale to sa na Slovensku nestane.

   • Ty nie si bojovník, ale len posero a alibista. Nič im nemožno darovať a všetko sťažiť ! Neverím, že sa systém, ktorý plánujú zaviesť udrží dlho, neexistuje! A redakcia to napísala správne, niečo prekazia, iné vymyslíme! Určite im nepôjdem na ruku !

   • Vy diskutujúci nechápete že bežný občania to tak chcu.Keby nie tak sa vzbúria a zlikvidujú tú pakáž.Pozrite Slovensko,čo kto povie z tvz.elity seba vetšiu blbost,ludia sa stavajú do radu a ešte útočia na tých kto s tým nesúhlasí.Je to len a len o ludoch pokial to tak nechajú.

  • Obávam sa, že najskôr zavedú digitálnu menu a ponechajú aj hotovost. Potom príde masívna propaganda, dočasné lákavé výhody, mediálne vymývanie mozgov a pod. ako za covidu, aby čo najmenej ľudí platilo hotovosťou, a to bude potom hlavným dôvodom na jej zrušenie. Povedia, však ste to sami chceli a chcete, len sa pozrite koľko percent zo všetkých transakcii ste urobili digitálnou menou… a pasca sklapne !
   Takže každý politik, ktorý bude u nás nahovárať a propagovať digitálnu menu je a bude úhlavným nepriateľom slobody, demokracie, národa ! Pamätajte na toto ! Oni to neurobia zo dňa na deň !!!

   • Marek Košice

    A tí politici, ktorí V OPOZÍCII budú PROTI digitálnej mene (budú odporúčať platiť hotovosťou a vyberať hotovosť z bankomatov), budú po tom, ako sa dostanú do KOALÍCIE, prevracať kabát……….AKO VŽDY…….. 😀 😀 😀

    • V ČR, Maďarsku či Rakúsku už začali tlačiť na to, aby dali do ústavy nezrušiteľnosť hotovosti. Mali by sme ísť rovnakou cestou. Politici, ktorí to odmietnu sa sami postojom priznajú, že sú nepriateľmi národa !!!

     • Takých by si mala podať tá „iná“ /galérka/ mafia!

     • Draslík, myslím, že politici, ktorí by to odmietli, boli by vzápätí nahradení takými, ktorí to prijmú.
      Digitálna mena nie je záležitosťou jednotlivých štátov; je to dávno naplánovaný CELOSVETOVÝ cieľ „boha“ sionu.

     • Uz vidim ako kseftari odhodlane prijmu digimenu a ti co maju s drogami co robit. A nehovorim o centikoch v hre su miliardy 😀. Sprosta Europa bude prva , tu zije najviac dementov na digimenu.

  • CBDC: Rizika související se zavedením centralizované digitální měny
   https://otevrisvoumysl.cz/cbdc-rizika-souvisejici-se-zavedenim-centralizovane-digitalni-meny/

   Audio CBDC – zdieľajte mailom – ľahké súbory!
   DIGITÁLNE PENIAZE – SYSTÉM SOCIÁLNYCH KREDITOV.mp3
   https://ulozto.net/file/jJt6C1kupr5j/digitalne-peniaze-system-socialnych-kreditov-mp3#!ZGD2BQR2AQHkMGxlBJD1L2D5LwN4Zzb1paOkEH9ZYxgTnQSyMt==

  • KOVIDBARÓN!

   ,,,,a komu to chceš šíriť-upír ti na to neskočí,lebo jemu sa bude všetko obrátené páčiť a vyhovovať-upírstvo je náklazlivé a vrodené a dedičné,,,,diabol rozumnejšiemu dobre radí-mlčať je zlato,,,,nad všetkými udalosťami kolobehu niekto bdie a koriguje ich,treba všetko nechať bežať a nestrapňovať sa ako jehovisti dohováraním,,,,nech dohovárajú zbrane,hlad,tma a mráz,,,,

 4. Keď počujem meno Klaus Schwab tak sa mi v prvom rade vybaví fotografia z ekonomického fóra 92′ na ktorej Schwab stojí s Havlom ako nejaký nepríčetný, zakomplexovaný kokú..tek.
  On nieje žiadny odborník,nevedel by zapojiť ani žiarovku, je to len vysačka na dverách, ktorú keď bude treba ľahko zahodia jeho kurátori do koša a povesia na ne inú.
  On je niečo ako naivný otravný Zelensky ktorého onedlho zlikviduje jeho ochranka na príkaz elity USA.
  Na západe sa bez Ruských zdrojov začínajú elity navzájom požierať a časom rada príde aj na ekonomické fórum (a podobné obludáriá), ktoré je tou najnižšou úrovňou/inštanciou periférie globalistov, je to taká podradná elitarska žumpa.
  Najprv pôjdu pešiaci, a tou ekonomické fórum je. Rusko nezlomila, nedostanú sa k jeho zdrojom a uhlíkoví a iní satanisti sa na západe požerú navzájom.

  • Marek Košice

   A ty si myslíš, že Rusko neovládajú satanisti? „Chcel“ by som byť naivný ako ty….

   • KOVIDBARÓN!

    ,,,,na tejto rozcapenej prehnutej placke tváriacej sa,že je krásna koule-neni miesta kde by satan a jeho družina nemali svoje tróny,,,,rozdeľovať a odlišovať je ich plánom,pri žiadnom vodcovi sa nikdy svet nemal dobre a ani pod žiadnou vlajkou a preto je už konečne nutné,aby sa vlastníci tejto placky ohlásili a vyhlásili,že ju celú vlastnia a budú si tu robiť čo oni chcú,lenže to by ste sa potom prestali zrejme množiť,,,,ľudská mysleľ roboša politika podnikateľa intelektuála atd. nieje schopná vlastného uvažovania-funguje na predpis,ktorý už niekto určil a neustále to kontroluje,,,,

   • Si ešte nezrelý ako zelené kyslé jabko. Rusko je Rusko a satanisti sú satanisti. Žiadni „ruskí“ satanisti nie sú. Sú to len kolaboranti kolaborujúci so satanistami.
    Áno, satanisti sa snažia ovládať aj Rusko ale nepatria k Rusku, na Rusko cez kolaborantov tlačia z nadnárodnej úrovne.
    Ale všetok ich úspech na ničení Ruska závisí od tých kolaborantov – zradcov v Rusku. Len sa pozri na hovorcu prezidenta – podvraťáka Peskova či Nabiulinovu z Ruskej centrálnej banky ako satanistom lížu zadky a zo svojich pozícií sa snažia zničiť Rusko. A takých sú tam tisíce. Sila Ruska tkvie v národe, je to duchovná záležitosť, ten sa nedá zlomiť, je to mimo dosahu chápania satanistov a tupých, zlovolných či bezcitných ľudí.
    Ale aj satanisti sú len púhym nástrojom – nástrojom Globalnej elity – sú to len otroci – užitoční idioti mysliaci si, že riadia svet.

    • KOVIDBARÓN!

     ,,,,slnko vychádza na východe a zapadá na západe,ale stále je to slnko,,,,ja ako zelenáč nebudem mrtvolu poučivať ako táto planéta funguje a prečo sa ľavá ruka diabla háda s tou pravou-pretože práve v tomto je podstata princípu dokonalého klamu-oklamať aj najchytrejších a ty niesi chytrý,,,,tak ako nejestvuje dobrý človek,tak nejestvuje ani dobrý boh,,,,táto matrixová galaxia pohltená temnotou nemá miesto pre svetlo čiže ono dobro,,,,logika chaosu spočíva v tom,že nikto nevie pre koho pracuje,komu slúži,lebo nikto z nich nikdy nevidel svojho šéfa,tak ako aj vy čo robošíte v zahraničných fabrikách nikdy ste nevideli svojho skutočného a pravého šéfa,len jeho tiene,,,,táto planéta existuje v chaose a v neustálych zmenách,je to omnoho zložitejší proces,než by ťa napadlo v tej kyslej hlavičke,,,,ľudský rozum nepochopí,prečo sa takto dejú udalosti-náznakom nestability sú napríklad aj ročné obdobia ako aj to,že ľudstvo sa nikdy v žiadnom období nemali dobre a mier-či skôr pokoj zbraniam striedajú vojny v kolobehu a v nutnosti,keď vojnu vyhrá nato-budeš sa mať rovnako zle,ako keď ju vyhrá rusko s východom,lebo ani tak sa mať dobre nebudeš mať-spomeň si na obdobie po II.svetovej čo bolo po oslobodení na slovensku a to bolo krvopotne vybojované,,,,dobrý život neexistuje,tak ako neexistuje to,že máš rozum a múdrosť,lebo papulku si si mrtvola otvoril na toho nesprávneho,dúfam,že si to už konečne pochopil,aj keď na poprvé sa to nezapametá.

 5. Izraelská spoločnosť Redefine Meat uzavrela partnerstvo s importérom Giraudi Meats, aby podporila európsku distribúciu svojich steakov „New Meat“ vyrobených na 3D tlačiarňach.

  Máte chuť na šmakocinku? Tak už sa môžete tešiť, je na ceste z Izraela do Európy… , viac vo videu – dolu.
  Video je v origináli, ale stačí sa dobre prizerať a nepotrebujete ani preklad. Nedávno sme písali, ako nás lídri EÚ chcú začať odvykať od jedenia mäsa a nahradiť ho – „chutnými“ -múčnymi červami a inými – hmyzími pochúťkami.
  No ten, kto sa nechce vzdať svojho chutného steaku, alternatíva je tu..

  Nielen že nás chcú zbaviť majetkov, aby sme mohli byť šťastní, to šťastie nekončí len pri tom. Ešte nás chcú nechať vymrznúť, no vyhladovať – akože – nie. Nakŕmia nás… Teda – mäso si natlačíme z 3D tlačiarní a naše deti už možno nebudú naozaj vedieť, ako vyzerá krava, prasa, sliepka a ani vajce. Všetko nám vyskočí z tlačiarne a v labákoch už testujú rôzne chute na ojeb našich chuťových pohárikov.
  Okrem umelo-hmotných rezňov sú v ponuke aj umelé klobásy, čo už nie je možno až taká novinka, pretože už pár rokov v reťazcoch stretávame v ponuke „mäsové výrobky“ s minimálnym percentuálnym podielom mäsa.

  Šéfkuchári sa menia na chemikov a od štamgastov sa očakáva transformácia na biorobotov, kyborgov.
  Aká budúcnosť nás čaká? Čo ešte pripustíme? Stále máme pocit, že potraviny nie sú – otraviny?
  Zastavme tieto nezmysly (tým, že to nekúpime), ktoré sa vkrádajú do našich životov pod rúškom pohodlia, zrýchlenia a podivných zdanlivých výhod.

  Vráťme sa k tradíciám a spomeňme si, čo nám tu zanechali naši predkovia. Stavajme na ich múdrosti. Nenechajme si vnucovať niečo umelé, čo k nám nepatrí, čo nemá s nami nič spoločné.

  P.S. 1- Nakoniec bude Šváb taký veľkorysý (lebo – veď – ľuďom to – chutí..), že nám dá menučko:
  1/ 250 g švábov v kombinácii s červami, opražených na masle s kečupom

  2/ 3D stejk na hydropónnych rajčinách

  P.S. 2- Verím, že niekde v Mekáči a pod., budú stáť na tu 3D-šmakuládu zas šóry sprostých ľudí, podobne ako na vakcínku..Ľudia sú – proste – nepoučiteľní!! Čo s nimi?!

  A zas – zisťoval vôbec niekto, čo sa bude diať po zožraní takého umelého 3D – steaku s tráviacou sústavou a inými orgánmi – človeka? Ďalšia alternatíva – depopulácie – z dôvodu chorôb ako – rakovina, infarkty, mŕtvice..

  https://www.youtube.com/watch?v=zQSCzHaMcTg&t=2s

 6. Ta jejich nesmyslná opatření nebudu dodržovat. Naštěstí mám, a nejen já, ale každý z nás, na výběr. Když řeknu, že ty samozvané elity kašlu, a jejich dementní nařízení budu skutečně ignorovat, tak se musím opírat o Boha, obrátit se k Němu a jít do Jeho systému. Podmínkou pro každého je plně Mu důvěřovat a zcela Ho poslouchat. Jinak nemám nejen já, ale nikdo z nás šanci. Ledaže bychom se sjednotili a vzepřeli se. To je sen. My se tak sjednotíme leda na šití roušek, moc se divím, že jsme se nesjednotili na pletení svetrů. Česko neplete svetry, nechali jsme v tom Pekarovou samotnou.

  • „Ta jejich nesmyslná opatření“ – nezmyselné ako asi tak nezmyselne, že Satan neexistuje! To sú ÚMYSELNÉ opatrenia!

 7. Nuž aj keď poniektorí vedátori veria v záchranu planéty znížením emisií skleníkových plynov, hádam nie sú takí sprostí, aby nevedeli, že celý anglosaský svet plus EÚ sú rozlohou aj počtom obyvateľstva menšie ako Rusko – + Čína + India, t.j. krajiny, ktoré nenabehli na šialenstvo Green dealu. Takže zámer/cieľ je evidentne o niečom, ako západné elity proklamujú.

  • Je tradice že v debilním zřízení evropy nýtovali titanik děti protože dospělí byli drazí, obecně šlechta udržuje na kontinentku laciné nevolníky a daří se jim, tady se jim to s dráby pitomců bruselonů korupčními dotacemi daří.

 8. Oprava: o niečom inom

 9. Ten porouchaný Swab si snad odskočil s těma hadry na sobě z natáčení Star Warsu.

  • KOVIDBARÓN!

   ,,,,to oblečenie je uniforma vodcu novej ľudskej rasy pripomínajúcu skôr luciferiánskosatanistický odev než starwarsa,,,,skôr by ste sa toho mali obávať,než posmievať-lebo oni majú od jhwh-eho povolenie tu ku vládnutiu a čoskoro sa dočkáte aj onoho antikrista klona zelenskéhobidena a švába,,,,

  • Stačí si vypnúť zvuk na videu kde svab drista tie nezmysly a hneď je vidieť, že je to obyčajný nastrčený šašek, nieco ako Musk, Cukrberg, Jobs, Gates, zelensky a ďalší posokovia.
   Ani jeden to nemá zo svojej hlavy.
   Môžu sa obliekať ako chcu, sú to len atrapy.
   Vrah zelensky v prepotenom tričku stojí ale nad nimi – on si uvedomuje čo hovorí a čo koná – že je to všetko lež, podvod a genocída nevinných narozdiel od takých ako je šváb – lebo oni sú naprostí idioti čo veria tomu čo im natlačia zvrchu do hlavy.

   • Virtuálny dron-drak vypustený z počítača – predtým nakľúčovaný na zelenom pozadí – „divím sa“, že redakcia „nevediac“ vypúšťa takéto podobizne virtuálnych hier a fascinuje a umocňuje tak povedomie mladých ľudí o nesmrteľnosti-nedotknuteľnosti takýchto „entít“. Lebo v skutočnosti je to vyše 80-ročný paprďák s fľakatou hlavou korytnačky z Galapág – len chránený „druh“ – a teda vysoko smrteľný. V podstate len nahradil paralyzovaného Junckersa z EU s „jeho“ víziami. V podstate – nemajú skutočné kádre – tá „široká základňa“ mladých globálnych lídrov je kamufláž – to sú len politruci-bábky, nie skutočné vodcovské kádre! A aj preto, že globalisti nedovolia, aby im niekto prerástol cez hlavu!

 10. KOVIDBARÓN!

  ,,,,nedivte sa,že sa svet točí iba okolo jednej tyči ako nejaká děfka,pretože táto planéta je bordelom vesmíru,,,,šikanovanie občanov od politikov-populistov a podnikateľov,ktorí denne vymýšľajú bludy,len aby vám to tu čo najviacej znepríjemnili tie vaše životy nevyčísliteľných hodnôt,,,,zdieranie vysokými cenami zo strany podnikateľov výrobcov a predajcov,ktorí vidia len bezpečnú ziskovosť a profit za každú cenu hoci aj za podpory štátu pod hrozbami,,,,vykorisťovanie feudálnymi podnikateľmi,ktorím neprekáža si zopakovať dejiny sveta kľudne aj s doby spred 100 a viac rokmi,,,,znovu si pestujete kult šľachty tu v tejto dookola zotročovanej krajine,ktorú slniečkársky a bezhlavo znovu pretvárate na dieru sveta v ktorej sa dobre darí hadiemu slizkému plemenu,,,,ten kto má rozumu-nebude sa množiti,ten kto má rozumu-nebude se ženskému plemenu podlizovati a jemu sloužiti,ten kto má rozumu-nebude sa klaňati ani bohúm ani pánúm falešným,ten kto má rozumu-radši bude životiti,než pracovati a otročiti,ten kto má rozumu-radši volí smrti než žití v lidské kúži s hadem a opicí skrížené,,,,ja verím,že duša nepotrebuje kabát,lebo duša je nehmotná a je iba uveznená ako vzduch v pneumatike a každá pneumatika raz dozreje a zoslabne a koleso zrezivý a vzduch tak vypustí,,,,

 11. Zdravím Vás, všetkých. Už vyše roka používam, len tlačidlový telefón a žiadny iný používať ani nebudem. A je to tu.Čo si myslia, že ma donútia kúpiť si Smartphone? NIkdy!!! Takže asi tak.
  Toto mi prišlo:

  ČSOB SmartToken

  Vážený klient,

  žiadame Vás o aktiváciu ČSOB SmartToken, ktorý od 3.11.2022 plne nahradí SMS kľúč.

  Po tomto termíne sa nebudete môcť bez mobilnej aplikácie ČSOB SmartToken prihlásiť do služby internet banking Moja ČSOB a zároveň nebudete môcť:

  ◾ autorizovať platby, prípadne ďalšie požiadavky,

  ◾ aktivovať vo Vašom telefóne mobilnú aplikáciu ČSOB SmartBanking,

  ◾ overiť platby v internetových obchodoch podporujúcich 3-D Secure platbu,

  ◾ priradiť a spravovať viaceré IPPID z jednej aplikácie.

  Aplikáciu ČSOB SmartToken nájdete v obchodoch s aplikáciami Google Play, App Store a AppGallery pre telefóny s operačným systémom Android (verzia 5+) a iOS (verzia 11+).

  Prihlasovacie údaje IPPID a PIN, ktoré budete potrebovať pri inštalácii, ste dostali pri podpise zmluvy. Identifikačné číslo IPPID si viete overiť aj v aplikácii ČSOB SmartBanking v časti Viac – Môj profil alebo telefonicky na ČSOB Infolinke 0850 111 777 a v pobočke ČSOB. Pre dokončenie aktivácie si nastavíte 5-miestny PIN pre SmartToken.

  Jednoduchý návod na inštaláciu a používanie SmartTokenu nájdete v inštruktážnom videu

  • Kurvy ! Ak to inak nepôjde, zrušiť účet a nájsť banku, kde to zatiaľ pôjde a potom… asi len žalovať, že toto je vydieranie a tlačenie proti ľudským právam a slobodám !

  • KOVIDBARÓN!

   ,,,,prsty v tomto všetko má tá vaša nasledovnícka generácia potomstva umelo vyštudovaných na degeneračných pseudovysokýchškolách,,,,satanský systém spočíva v tom,že poštve proti sebe otca a syna,matku a dceru,kde u omladiny bude starec ako nežiadúci bez nároku na všetko,po čom túži potomstvo novej krvi-jeho postavenie a jeho majetok,,,,na slovensku čerpá cca 95% slovákov prostriedky zo systému,tak preto je im tak ľahk=é niečo meniť bez opýtania sa,lebo ak berieš a ani nevieš za čo a od koho,tak ti to bude jedno,lebo to chceš a zvykol si si na to,,,,politici a poslanci či veľkopodnikatelia sa predbiehajú v šafárení a márnotratníctve pripísanom na účet obyvateľstvu,,,,je choré ak má doma niekto premakanú kuchyňu s plnými mraziakmi a chladničkou,že previdelne chodí do predraženej reštaurácie a potom mu nevychádzajú peniaze od výplaty do výplaty a škemrá aby pridali jemu-jeho rezortu,lebo oni sú tí dôležitejší,,,,najviacej peňazí si zaslúžia nezamestnaní,lebo oni odolali a dali prednosť životu pred otročinou a toto bude už čoskoro presadené,že nezamestnaní najmenej zaťažujú systém a pracujúciškemrajúci najviacej,,,,takže pozor robošinaotročina na to vaše dielo skazy,,,,

  • tak toto vytočilo aj mňa… ale že totálne. Tiež používam tlačitkový telefon… a tiež neplánujem kvôli sprostým opatreniam ČSOB kupovať smartfon. Nakoniec skončím tak, že nebudem môcť nakladať so svojimi peniazmi ako chcem. Tiež zvažujem, že dám ČSOB „zbohom“, len mám strach, aby to nebolo nakoniec takto skôr či neskôr vo všetkých bankách. Mám dojem, že sme sa stali vo svete marionetami, ktoré poťahujú samí „chytráci“.

  • Taky mám tlačítkový telefon. Ani jednu z těch funkcí k životu nepotřebujete. Když mi příjdou peníze do banky/Fio/ hned všechno vyberu na pobočce a platím jen hotovostí .Nájem každý měsíc chodím platit osobně /za co jsem moc vděčná/ Online nákup jen na dobírku a hotově i když připlácím cca 30 korun . Udávám do objednávky jiné jméno a adresu ,stejně chodí do balíkovny a pod. takže moji identitu nepotřebují. Když tohle nebude možné zařídím se jinak podle možností které budou. Banku v podstatě nepotřebuji a cítím se v ní dost zle když tam musim. Když se to tak veme na písemní žádost i výplatu Vám musí zaměstnavatel vyplatit v hotovosti co málo lidí ví.

 12. Takto nenápadne a nevinne https://www.topky.sk/cl/10/2399037/Kompetentni-maju-cestnych-piratov-uz-dost–Inspiracia-z-Ceska–Bodovaci-system–nepojde-vsak-o-jedinu-novinku sa zavádzajú tzv. sociálne kredity! Asi to bude treba dať na ústavný súd, lebo je to trestanie dvakrát – pokuta a body s následkami !!! Lenže pepíčkom to asi nevadí, keďže to nejakú dobu už majú a naši blbci po niekoľkých nehodách opitých to hneď chcú (kým je železo horúce) zaviesť !

  • Nehoda opitých – alebo satanistické riadenie?! Lebo aj po tých 5 mŕtvych na Zochovej došlo k brutálnemu usmrteniu opitými vodičmi a médiá to nechali tak! Zámienky, zámienky, zámienky.

   He – chcú sledovať uhlíkovú stopu – mäso, cukor, atď. A čo keď ju budú vypočítavať-prepočítavať aj z úžitkovej ocele – lebo koks, elektrina? Nekúpiš sekeru, vrták do zeme?

 13. Objektívne

  Každým dňom je čoraz viac vidieť, že v tejto hre vôbec nejde o nejaké CO2, tokeny, kvóty, bezhotovosť, internet 2.0, človek 2.0, Šwáboviny klonované Gaťami, ale o úplne niečo iné, niečo čo súvisí s odstrelom Georgijských kameňov. Ten text na nich nebol určený nám.

 14. svatoslav butora

  Podstatou dekarbonizačných aktivít mala byť a je téza o skleníkovom efekte, ktorý je založený na nezmyselnej a nevedeckej teórii o jeho náraste zapríčinenom kysličníkom uhličitým CO2 s prispením metánu CH4.
  Nikto zo svetovládnych Idiotov a ich duševne vyšinutých vodcov nechce nič počuť o tom, že asi 75% užitočného skleníkového efektu pre celý živý ekosystém Zeme vytvára vodná para rozpustená v atmosfére Zeme (merateľná ako vlhkosť vzduchu a viditeľná ako oblaky). Zostatok zdrojových príčin užitočného skleníkového efektu vytvárajú spolu všetky ostatné plyny atmosféry Zeme včítane celkom nepatrného príspevku od nepatrného obsahu CO2 a CH4.
  Svetovládni nevedeckí Idioti ako je Schwabe a spol. a Idioti zo strany tzv.Zelených sa stali nositeľmi skazy vo Svete ľudí (hlavne v Európe a v USA) ako mor. Bojujú s CO2 ako Don Quiote s veternými mlynmi a tvária sa pritom skvele ako „záchrancovia civilizácie“. Darí sa im všetko ničiť len preto, že si z vlád národov združených v rovnako nemocnej OSN ako sú oni sami vytvorili vlády poslušných služobne podriadených Idiotov. Degeneráciu Sveta ľudí zapríčiňujú všetci títo nevedeckí ako ľudia vyzerajúci Idioti.

  Žiadna klimatická kríza neexistuje. Existujú len celé veky prebiehajúce klimatické zmeny a cykly, ktorých zdrojom je hlavne Slnko a jeho žiarenie. Slnko idiotizmu Zelených Idiotov nepodlieha.

  Žiadna kríza v oblasti skleníkového efektu, ktorý chráni život na Zemi neexistuje. 75% skleníkového efektu na Zemi zabezpečuje užitočný plyn – vodná para – rozpustená vo vzduchu tz. v atmosfére. Kysličník uhličitý CO2 a metan CH4 prispievajú k skleníkovému efektu v nepatrnom rozsahu, ktorý je ekvivalentný ich nepatrnému obsahu v atmosfére.

  Život a ekosystémy na Zemi s podporou služobne podriadených Idiotov najviac ohrozujú svojím idiotským mocenským vplyvom veľmi nadaní horliví usmievaví odvážni rozumom neobdarení Vládnuci Idioti, ktorých hovorcom je Idiot Schwabe.

 15. Dneska jsem se zaposlouchala do jedné audioknihy. Uvědomila jsem si že nejen tady ale i na jiných alternativách se lidem plánuje podvědomí .Vkládají se jim myšlenky a věci jakoby to už byla hotová věc a to je hloupost . My sami jsme strůjci toho co bude a nastane. Jestli zavládne zlo nebo dobro . Nedejte se plést a věřte v dobro a nepřebírejte katastrofické scenáře a myšlenky jiných. Nic netrvá věčně a vše se v dobré obrátí .Věřím tomu a vím že za chvíli nastane lepší svět a věří tomu miliony lidí po celém světě protože my ho tvoříme.Proto se říká začni od sebe po malých krůčcích a základem je víra ,skutečná víra v sebe v to co chceme ne v to co chce hrstka boháčů. Pokud nechceme aby svět byl takový jak plánují změňme své myšlení a přístup. Všechny ty katastrofické správy činy jsou plánované,menežované, mají za úkol vyvolat v nás strach ,věci nafukovat do extrému kvůli lepšímu ovládání.Mějte to u každého článku jako je i tenhle na paměti a řekněte si to se nikdy nestane protože to nikdy nedovolíme. Ani nepřemýšlejte nad tím že něco zruší, zakážou atď. Zde je inspirativní video .https://www.youtube.com/watch?v=ibNSI5umlsc

 16. Jen taká poznámka že na stejném principu funguje i uzdravení. Naopak když člověk svému tělu nevěří že se uzdraví, že přežije ,nebo dokonce že už nechce žít ,jeho tělo a buňky to vemou na vědomí a poslechnou ho.

  • 100 % suhlas Magdalena. Zacnime konecne tvorit MY!

   • He – žid v médiách – to je toxoplazma v nás – pobáda nás k samovražde – nechať sa zožrať, aby žid-toxoplazma – mohol žiť večne – večný žid – už sa rovnako zacyklujem – hádam rozumiete – som potkan s toxoplazmou a idem sa dať zožrať mačke – a tú pohľadí človek – ona mu za to oserie pokopaný záhon s jahodami – a už aj on má toxoplazmu, a jeho mozog – ovplyvnený toxoplazmou z jahôd v médiách mu hovorí, aby spáchal samovraždu! To je to koleso dejín! Indoktrinácia židom a toxoplazmou!

    https://ulozto.net/file/DrbS1pe2/29-toxoplazmoza-docx#!ZJH1MQR2AQuvMwWwZwEzZQV5AzL1AmWypQRgH3b3rz4kAwLlZN==

    https://www.youtube.com › watch?v=2iIfojKdttg
    Toxoplasma riadi nás cz dokument – YouTube
    About Press Copyright Contact us Creators Advertise Developers Terms Privacy Policy & Safety How YouTube works Test new features Press Copyright Contact us Creators …

 17. A nikdo, kdo má ještě funkční mozek, nechce zachovat sankce proti Rusku nebo nadále dodávat okrajině bomby a náboje za miliardy.
  A stejně jako nikdo nechce čistou nulu. Ale 0,01 % převzalo kontrolu a používá své cemeprátory jako zbraně k terorizování lidí, nás všech, aby jsme tyto věci přijali. Všechny třídy budou brzy nahrazeny třídou otroků, jednotným systémem, ale většina, včetně zmíněných cemperátorů a “provládní-narativ” kolaborantů to stále nechápou…
  A proč stále tolik lidí mlčí? Sami nám všem utkali oprátku.. Bezduší, nesečtělí a negramotní, kteří dodržovali pravidla uzavírek, pokorně nosili své ubohé barevné masky, přijímali smrtící “vakcíny” a věřili kultu globálního oteplování a falešné pandemii, otevřeli dveře Velkému resetu, novému normálu a smrtícímu, toxickému odvaru komunismu a fašismu, který nás všechny zaručeně zničí.
  A již brzy legislativa znemožní lékařům vyjadřovat se ke zdravotním otázkám. A tamní vlády budou mít pravomoci umlčet lékaře, kteří nesouhlasí s “oficiálním” názorem, ale v praxi to není nic nového. Lékaři po celém světě jsou již nějakou dobu trestáni za vyjádření svých názorů na “odlišné” léčebné postupy..

  Nic z toho, nic z toho by se nestalo, kdyby to ústupní kolaboranti nedovolili.
  Ať jdou všichni k čertu. Všichni ti uvědomělí idioti co šli pro spásnou dávku vakcíny, všichni ti cemperátoři, elfové, politici, Jelita.. AŤ JDOU VŠICHNI K ČERTU!!

 18. Se.ru na takové zdegenerované elity. Připravovat si mohou co chtějí. Když by tady s těmi přeformátovanými a zdebilizovanými generacemi něco takového uskutečnili, tak se odpojím a půjdu do hádu, ale v žádném případě takovým dementům sloužit nebudu. Svojí důstojnosti se nevzdám. Strčte si globalističtí plutokratičtí parchanti takový život do prdele. Raději chcípnout ve stoje než živořit na kolenou, jak říkají Rusové.

 19. Ať si tady myslí kdo chce co chce ale napíšu to znova že Puntin je menežovaný a plní příkazy z venčí ,všechny indice co pozoruji tomu nasvědčují .S K. Swabem je velký kamoš stačí se podívat na videa jak se vedle něho rozplývá. Rusů mi je líto, že „koupili“ takového vůdce za to nemůžou .Ještě mnoho jich zemře a stále nebudou vědět co se vlastně děje. Válka a strach jsou plánovány udržet co nejdéle,podle toho se válka oboustranně menežuje. Účel vyhovuje oběma stranám .Někdo tady namítal že Putin pozvedl Rusko k výšinám ale to Hitler udělal v Německu taky po krizy i proto ho opěvovali ale pak čučeli nejen ze zbombardovaného Berlína ale i Evropy. Válka se dotkne všech kolem proto se dělá.

 20. …ďakujem moc za kopec zauj.informácií…ste ma Magdalénka prekvapila tou výplatou v hotovosti… tiež si myslím, že veľmi dôlež.je viera v seba samého…neskôr si to videjko od Vás rada vypočujem…

  • Neznalosť zákona ktorý sa ma týka – neospravedlňuje! Idiot je ten zamestnanec, ktorý maká 40 rokov, ale za 40 rokov si nenaštuduje pre neho základný „zamestnanecký“ zákon – Zákonník práce! A tie kurvy takýmto idiotom zákonite zmenili znenie ZP – rovnako ako Russel bibliu idiotom jehovistom!
   Zamestnávatelia sa bránia výplatám v hotovosti – lebo musia platiť bankám poplatky za výber hotovosti a môže byť riskantné väčšiu hotovosť prenášat – platiť SBS. V každom prípade to smeruje k bezhotovostným a neskôr k digitálnym peniazom! Ale – vysvetľuj zamestnanecké práva idiotom, ktorí chodili 9 rokov do ZDŠ, 4 roky na strednú, 4-5 rokov na vysokú, ale hoci čítať vedia a ležali v knihách – debili si neprečítajú zákonné pravidlá ich následnej exploatácie – kvôli ktorým kurva vôbec – kvôli papieru – chodia do školy! Takže Alena – namiesto tvojich ďakovných pičovín – ty lenivá lemra parazitujúca na informáciách tu – si naštuduj Zákonník príce – alebo už drž hubu! Si parazit, ktorý si myslí, že všetko /“linky“, rady/ dostane zadarmo – za „ďakujem!“ Takto ťa vidím ja a si mi v tom vyslovene odporná!

   • NIČ sem neprinášaš! Občas papagájuješ to, čo tu odznelo – „akože si naša aj keď larva potemníka“ – ale žiadne nové myšlienky! A to, čo ma nasiera – vždy sa tu zaháčkuješ na koniec diskusií a ROBÍŠ NÁM TU ZÁVEREČNÚ! A tento tvoj skurvený stereotyp tej „najdôležitejšej – kráľovny plesu“ – ktorá prichádza vžda posledná – ma tu neskutočne nasiera! Pi.a – „hodnotiteľka“! Psychopatka pri „švédskom stole“! Nažrať sa – poďakovať s plnou hubou – a môžete to tu uprať! Neskutočne ma serieš! Choď do obchodu – naber si – a povedz ďakujem! Vysomri a poďakuj! Ty mentálne funguješ ako parazit – na informáciách, ktoré iní často pracne zháňajú – ty nepôjdeš do archívu SVCS sama – ty si počkáš, až ti dá niekto link napr. A takto dokola!

    Činnosť na alternatíve znamená predovšetkým zdieľať = vyhľadávať a preposielať – byť aktívny, učiť sa – pracovať – a je fuk, že najprv vo vlastnom záujme! Ale parazit na alternatíve neurobí pohyb-prácu pre druhých ani vo vlastnom záujme – príde a zoberie si! FUCK!

 21. ČESKOSLOVENSKO – Pro Naše Děti
  Anna Mrůzová Oubrechtová, Marko Cavali, Libor Malý, Pavel Zítko, rudolf vávra, zdeněk ponert
  přes 2 hodiny
  – anka z prešova o volbách a istině nivoliče 29.10.2022

  https://www.youtube.com/watch?v=pVUdnC2V9o8

 22. Evropská komise chce umožnit sledování lidí v reálném čase
  Evropská komise (EK) chce za určitých okolností povolit sledování biometrické identifikace v reálném čase.
  V současné době by EK chtěla ze zákazu biometrického sledování v reálném čase vyjmout případy únosů, kdy je třeba identifikovat oběti, nebo činnosti, které mají zabránit teroristickým útokům.

  Pokud jde o oblast působnosti zákona, byla předložena výjimka, která by se vztahovala na země mimo blok a mezinárodní organizace, kde se umělá inteligence používá pro „mezinárodní politickou spolupráci“.
  https://www.ac24.cz/zpravy-ze-sveta/evropska-komise-chce-umoznit-sledovani-lidi-v-realnem-case/

 23. PUTIN VARUJE GLOBÁLNEHO TERORISTU KLAUSA SCHWABA, ŽE JEHO DNI ,,SÚ SPOČÍTANÉ“!
  https://cz24.news/putin-varuje-globalneho-teroristu-klausa-schwaba-ze-jeho-dni-su-spocitane/
  Takže, kaša sa nikdy neje taká horúca ako sa uvarí.
  RUSKO/USA: Zakladateľ Svetového ekonomického fóra (WEF) Klaus Schwab je „globalistický terorista“, ktorý „drží ľudstvo v zajatí“, tvrdí ruský prezident Vladimir Putin, ktorý varoval elitu, že ich nový svetový poriadok zlyhal a ich „dni sú spočítané“.

  Ruský prezident Vladimír Putin vystúpil 5. októbra s prejavom na plenárnom zasadnutí 20. zasadnutia Medzinárodného diskusného klubu Valdaj v Soči a zdôraznil tektonické a nezvratné zmeny, ku ktorým dochádza v globálnom poriadku.

  Podľa Putina sú globalisti vrátane Schwaba a jeho blízkych poradcov „legitímnymi vojenskými cieľmi“, pretože sa aktívne pokúšajú o nezákonné prevzatie moci prostredníctvom globalistického štátneho prevratu.

Pridajte komentár

*