Závislosť od štátu je jadrom sprisahania na prevzatie nadvlády nad ľudstvom


Print Friendly, PDF & Email

Závislosť od štátu je jadrom sprisahania na prevzatie nadvlády nad ľudstvom

(Gary D. Barnett, LewRockwell.com) „Nie je to nekonečne sa rozširujúci zoznam práv – právo na zdravotnú starostlivosť, právo na jedlo a bývanie. To nie je sloboda, to je závislosť. To nie sú práva, to sú dávky otroctva – seno a maštaľ pre ľudský dobytok.“

– P.J. O’Rourke

Väčšina z vás vstúpila do záverečnej fázy svojho dobrovoľného prijatia masového otroctva. Toto otroctvo je plne závislé od konceptu strachu, podriadenia sa falošnej „autorite“ a úplnej závislosti od samotného tyrana nazývaného vláda, ktorého plánom je ovládať svet ovládaním bežného, ​​ignorantského a apatického kolektívneho davu nazývaného „ľudia“.

Najdôležitejšou zložkou tohto programu „Veľkého resetu“ je, aby bola väčšina ľudí závislá od štátu, a tento fenomén je teraz blízko.

Základným podkladom všetkých obmedzení, kontroly finančných a peňažných transakcií a kontroly pohybu bude podvod a fraška nazývaná „človekom spôsobená zmena klímy“. Žiadny strach, použijú aj mnoho iných výhovoriek a aspektov kontroly a manipulácie, ale hoax o „klimatickej zmene“ bude východiskovým bodom.

Elita výrazne zrýchlila svoje plány na ovládnutie sveta

Rýchlosť tejto agendy sa zrýchlila v porovnaní s pôvodnými časovými projekciami. Je to spôsobené tým, že niektorí ľudia, ktorí rozumejú tomu, čo sa v skutočnosti deje, začínajú viac kričať, aby poukázali na všetky rozpory, lži a propagandu, ktoré zaplavili spoločnosť za posledných niekoľko desaťročí.

V tomto bode trochu panikáriaca mocenská trieda a jej pešiaci vo vládach výrazne eskalovali svoju teroristickú kampaň po celom svete, aby zastavili disent skôr, než sa mu podarí príliš rozšíriť.

Táto kampaň teroru má posunúť strach na oveľa vyššiu úroveň, aby bolo možné dosiahnuť ciele ovládnutia sveta s menším odporom. Ako už bolo spomenuté, hlavné zameranie tohto zvýšeného zastrašovania je založené na falošnom modeli „zmeny klímy“.

Jedným zo zjavných príkladov tejto kampane strachu je zámerne zvýšená hrozba takzvaných poveternostných anomálií, najmä podozrivých (zámerne založených) požiarov horiacich kvôli „strašne vysokým teplotám“, ktoré ničia konkrétne majetky, mestá a cenné pozemky plné nerastných surovín.

Tieto neprirodzené ohniská požiarov začali na začiatku jari a odvtedy neustále pokračujú. To, čo sa začalo v Kanade, teraz zachvátilo havajský ostrov Maui, okrem mnohých iných oblastí po celom svete, a skaza je neuveriteľná.

Iba psychopati môžu spáchať také zlo, ako je toto, avšak obviňovanie falošných „klimatických zmien“ bolo samozrejme akceptované väčšinou populácie, propagované vládnucou triedou a každým mainstreamovým médiom, ktoré vlastnení alebo kontroluje štát.

Útok na všetkých hľadačov pravdy, ktorí tvrdia, že tieto strašné požiare boli zapálené úmyselne, bol okamžitý a bez akéhokoľvek legitímneho dôkazu o opaku. V skutočnosti bola táto synchronizovaná reakcia určite koordinovaná.

Momentálne sa bojuje o to, kto zaberie zhorené pozemky na havajskom Maui. A to slovo „zabratie“ mám na mysli doslova. Ukázalo sa totiž, že mnohí sa pokúšajú kúpiť a získať zmluvy na vybudovanie nového „inteligentného 15-minútového mesta“ na tejto posvätnej pôde a je do toho zapojených mnoho veľkých hráčov, vrátane Blackrocku.

Tí, ktorí tvrdia, že pomáhajú – ľudia ako Jeff Bezos (majiteľ Amazonu) a Oprah Winfrey – sú už vo veľkej miere zaangažovaní. Guvernér Havaja, Josh Green, to prevzal pod svoju kontrolu, no nie v prospech tých obyvateľov a majiteľov firiem, ktorí prišli o všetko. (Okrem toho, domy a majetky Bezosa a Winfreyovej magicky unikli ohňu.)

Tento diabolský guvernér Josh Green, skutočný vládnuci politik, povedal ešte predtým, ako boli nájdené všetky telá a pred konaním pohrebov mŕtvych, nasledovné:

„Už teraz premýšľam o spôsoboch, ako by štát mohol získať tieto pozemky, aby sme mohli ubytovať zamestnancov, vrátiť ich rodinám alebo z nich urobiť otvorené priestranstvá na večnosť ako pamätník ľuďom, ktorí boli stratení.“

A čo všetci tí, ktorí vlastnia pôdu, ktorú „štát“ nasilu vykúpi (ukradne)?

Stop Candida

Množstvo nezvyčajných udalostí za posledné roky

Ale nezastavme sa tu, keďže v tom istom roku došlo k neuveriteľným vykoľajeniam vlakov, z ktorých väčšina zahŕňala veľmi jedovaté a toxické materiály, ktoré boli samozrejme zámerne vypustené (v dôsledku úmyselného založenia požiaru).

Príkladom sú škodlivé chemikálie vo východnej Palestíne v štáte Ohio, ktoré otrávili veľkú časť severovýchodu USA. Došlo k mnohým ďalším incidentom podobného charakteru.

Čo sa týka extrémneho vyvolávania strachu, meteorologické „služby“ na celoštátnej úrovni zámerne pozmenili všetky predpovede počasia, aby vyvolali extrémny strach v kolektívnom stáde nazývanom „občianstvo“. Z toho množstva fantastických tvrdení o rekordných teplách je pritom väčšina prípadov falošná.

Namiesto zelených a tmavších tlmených farieb, ktoré ukazujú teplo, sa tmavá červená a fialová stala novou normou súčasne v každej krajne. Určite náhoda, však?

Navyše, horúčava už nie je len horúca, ale podľa týchto meteorologických idiotov teraz „vrie“. Uvedené opisy, hoci sú smiešne, sú zámerne určené na to, aby vyvolávali neprimeraný poplach u neinformovanej „verejnosti“ s malou alebo žiadnou snahou pochopiť akúkoľvek pravdu.

Všetky tieto veci a nekonečné množstvo ďalších hrozieb, vrátane hrozby jadrovej vojny, finančného kolapsu, nedostatku potravín, extrémnej inflácie vedúcej k extrémnym cenám, k novým „pandemickým“ mimoriadnym udalostiam, k cestovným obmedzeniam, lockdownom, monitorovaniu všetkých finančných transakcií a celkovej digitalizácii ekonomiky s cieľom všetkých kontrolovať, sú teraz konštantné.

Agresívne sa presadzuje koniec hotovosti a v blízkej budúcnosti sa blíži nahradenie digitálnou menou centrálnej banky (CBDC). Aj táto agenda sa v poslednom čase výrazne zrýchlila, čo naznačuje, že vládnuca elita spoločnosti sa snaží rýchlejšie rozširovať svoje kontrolné mechanizmy, aby sa vyhla akémukoľvek odporu.

Vzhľadom na všetko, čo sa dnes deje – veľký nárast zámerne štruktúrovaných katastrofických udalostí, masívny presun bohatstva a majetku, agresívny postoj vlád bezprostredne po každej umelo vykonštruovanej „poveternostnej udalosti“ alebo takzvanej „prírodnej núdzovej situácii“ a celkové nerešpektovanie života a osobného vlastníctva – ako dlho bude trvať, kým sa toto sprisahanie na ovládnutie sveta plne prejaví v realite?

Čím väčšia závislosť, tým väčšie ovládanie

Všetky tieto udalosti majú za cieľ urobiť priemerného „občana“ závislým od štátu. Čím väčšia závislosť, tým ľahšie ovládanie.

Keď sa väčšina spoločnosti nebude vedieť o seba postarať, nebude zodpovedná za svoje životy a slobodu, nebude sa brániť a dobrovoľne sa rozhodne podriadiť autorite a štátnej moci namiesto toho, aby prevzala akúkoľvek osobnú zodpovednosť, čo bude s takouto krajinou?

Bude veľmi výstižné sledovať štátny terorizmus, aký bol predvedený na havajskom Maui a ako naň ľudia zareagujú.

Vzdajú sa svojich domovov a pôdy, ktorá bola zničená diabolskými silami alebo budú požadovať, aby si ponechali vlastníctvo svojho majetku? Odmietnu toho totalitného sviniara nazývaného guvernér, jeho hanebné globalistické plány a ponechajú si to, čo je ich?

Alebo jednoducho dovolia štátnej moci, aby si so všetkým, čo úmyselne zničila, robila čo sa jej zachce a stanú sa služobníkmi (otrokmi) štátu?

Záver

Akonáhle sa rozšíri masová závislosť na štáte, už nebude existovať žiadna šanca na slobodnú spoločnosť. Štát sa snaží dostať pod svoju kontrolu všetko a spôsob, ako splniť túto ohavnú misiu, je urobiť obyvateľstvo vo všeobecnosti úplne bezmocným, aby nemalo schopnosť alebo snahu brániť sa.

Úplná závislosť je kľúčom k akémukoľvek sprisahaniu na úplne ovládnutie obyvateľstva vládnucou triedou a jej štátnymi násilníkmi.

V budúcnosti bude pravidelne vybuchovať mnoho predstieraných hrozieb a takzvaných núdzových situácií. To sa podľa mňa určite stane, preto neverte ničomu, neverte žiadnemu predstaviteľovi štátu na žiadnej úrovni, neverte žiadnemu mainstreamovému médiu a všetko spochybňujte!

„Medzi vládou, ktorá koná zlo, a ľuďmi, ktorí ho prijímajú, existuje určitá hanebná solidarita.“ – Victor Hugo

Zahoďte okuliare a zlepšite si zrak

Autor: Gary D. Barnett, Zdroj: LewRockwell.com, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

  • Marek Košice

   Takže asi by som mal „zbaliť“ mladú susedu z môjho poschodia… To aj keby nás zavreli do brány vežiaku, mal by som ju „po ruke“…..

   • No, ak budete „to“ zadržiavať 7 mesiacov, tak z vás tá suseda veľkú radosť mať nebude 🙂

    • Marek Košice

     Sedem mesiacov? Prečo práve sedem? A prečo by zo mňa nemala mať radosť?Myslíte, že ženy majú radosť z mužov, ktorí sa spravia a žena v priamom prenose vidí tú otupelosť po orgazme a viditeľnú stratu túžby muža? Koľko percent mužov sa po orgazme na ženu „nalepí“ a pokračuje v mojkaní? A koľko percent z toho malého percenta čo to po orgazme spraví, to myslí úprimne a nie je to len divadlo typu „Tak…aby sa nepovedalo, neobrátim sa na druhý bok…aj keď pri tom myslím na zajtrajší zápas vo futbale, na ktorý som podal…“…?
     Mňa nezaujímajú potreby žien, do ktorých je vložený program vampírovania na mužskej sexuálno-duchovnej energii, ktorá sa skratuje orgazmom muža.
     Treba mať oči a myseľ otvorenú – Aký typ žien si ani len nevie predstaviť, že by muž pri nich počas sexu nezažil orgazmus, pretože sa ho (ten muž) DOBROVOĽNE VZDÁ? Ženy úplne bez duchovna, extravagantné, temperamentné, ktoré potrebujú riadne „vytrieskať“ pohlavným stykom. Také sa mi bridia. To sú tie „drzé papule“, ktoré často vyvolávajú hádky, sú žiarlivé aj bezdôvodne, a rady sa udobrujú sexom…….. Udobrovať sa po hádke sexom? To dokáže len človek-zviera. Pretože normálny človek si spája sex s harmóniou, a keď medzi dvoma vznikne hádka, tak harmónia na nejaký čas (ak je vo vzťahu vôbec niekedy prítomná) úplne mizne, minimálne na niekoľko dní. Ale „sex na udobrenie“ často začne do hodiny po hádke. Dve temperamentné zvieratká sa vytrtkajú, aby v sebe vyskratovali prebytok energie, ktorú nedokážu spracovať, kultivovať. „GRATULUJEM“. 😀

     • Veelmi nechutné…..toto tu vnucovať….

     • Alžbeta
      v niečom má pravdu.
      Jedna z mojich teórií je, že „muži“ a „ženy“ sú dve úplne odlišné vesmírne rasy, jedna energiu vytvára/kumuluje, druhá to nedokáže, lebo dokáže/musí (aby prežila) energiu len prijímať.
      Bola „vojna“ medzi týmito „rasami“. tak urobili pokus, ako využiť vlastnosti oboch rás.
      Z jednej rasy urobili donora energie – mužov.
      Z druhej rasy urobili ženy, ktoré energiu prijímajú.
      A vytvorili „posvätný zväzok“ dvoch rás.
      A my, chudáci muži v tomto experimente teraz trpíme 😀
      Plus sa z oboch „rás“ stali polozvieratká, experiment išiel na duchovné dno, iba telesnosť začala rozhodovať.
      Degradácia oboch rás.
      Možno ešte máme šancu.
      Alžbeta, dáme rande, dáme šancu našim rasám?
      😀

     • Israismael

      No MzK tentokrát musím s tebou súhlasiť v tomto čo si napísal ,citujem:
      ,,Ženy úplne bez duchovna, extravagantné, temperamentné, ktoré potrebujú riadne „vytrieskať“ pohlavným stykom. Také sa mi bridia. To sú tie „drzé papule“, ktoré často vyvolávajú hádky, sú žiarlivé aj bezdôvodne, a rady sa udobrujú sexom…….. Udobrovať sa po hádke sexom? To dokáže len človek-zviera. Pretože normálny človek si spája sex s harmóniou“
      Dodam ešte :
      Dnešné ženy ,česť výnimkám, vôbec neplnia úlohu im pridelenu Stvoritelom tu na Zemi( žena ako taká sa vo veľmi krátkom čase dozvie akú mala mať úlohu na zemi ,okrem materstva a varenia a pod, a bude veľmi nemilo prekvapená )..Mnohé a mnohé hľadia len na to ako získať peniaze ,teda hľadajú takých mužov ,ktorí ich zabezpečia a či už je v tom naozaj láska alebo nie to je vedľajšíe..To iste aj sex takých žien ako si písal MzK,že potrebujú sexom poriadne ,,vytrieskat“ .. To sú tzv filomeny ,čo už dnes sa ani nedá nazvať žeby boli ženami..Všeobecné pozemska žena ma tu v pozemskom sprostredkovať ,,most vyžarovania „k dúšiam,ktoré sa vteluju do telicok ich budúcich potomkov ..Podľa zákona rovnorodosti sa dnes dostáva na svet príliš veľa temných…Ako môže taká skazena matka,ktorá je bez štipky svetla v sebe a keď otehotnie priviesť na svet dobro? .Privedie len to ,aká je ona sama,a to na základe Zákona príťažlivosti rovnorodeho ..A podieľa sa na tom aj muž ,dokonca aj ľudia ktorí sa zdržujú okolo matky v polovici tehotenstva v 4 a poltom mesiaci ,keď vstupuje do telíčka ľudský duch z jemnohmotnosti z astralnej roviny …O tomto sa absolútne nič nevie a bude sa to v buducnu musieť človek učiť, aby už nikdy nedochádzalo k tomu že na Zem sa rodí temno ..Ja viem že to teraz rozčúli mnohých že čo to píšem,že ako môže malý novorodenec prísť s takými už temnými vláknami ..Ja to viem že to rozčúli …Vysvetlenie bude musieť prísť a aj mnohé a mnohé životné deje na Zemi ,ktoré zahmlilo temno a zadržalo ľuďom poznanie už tisícročia a viac aby mohlo vládnuť týmto svetom !..

     • Marek Košice

      jop : Vidno, že používaš zdravý rozum + si aj vtipný.

      Israismael : Tentokrát som si prečítal tvoj príspevok. A súhlasím s ním. Dieťa vyrastá 9 mesiacov v tele mamy, takže to aké bude keď sa narodí, viac závisí od ženy než od muža.
      Ja temnom pohŕdam, aj keď mám svoj slovník a používam nadávky (ale zas nie prehnane). Nikdy nepočúvam temné pesničky (ani depresívne…to je v podsate to isté, len „v bledomodrom“), nepozerám zvrátené filmy o temnote, neobliekam sa do temnej módy, „jednotliatu“ čiernu používam úplne minimálne (topánky na jeseň)… Keď vidím dnešné mladé ženy (značnú časť z nich), hlavne tie narodené po roku 2000, ide z nich temno.
      Ďalší dôležitý bod : ŽENY PRIŤAHUJE TEMNO VIAC, NEŽ MUŽOV….. Koľko žien je priťahovaných temnými mužmi? Mnohonásobne viac, než mužov, ktorých priťahujú temné ženy. Ženy sú priťahované bezcharakternými (resp. „so zlým charakterom“) biznismenmi a politikmi, muži takými ženami LEN V ZLOMKU PERCENTA. Ženy sú priťahované kriminálnikmi a vrahmi mnohonásobne viac, než sú muži priťahovaní kriminálničkami a vrahyňami.
      Ženy nie sú „anjelikovia“… Ako matky sú väčšinou lepšie než muži, to áno. Väčšinou sú jemnejšie a pacifickejšie než muži, to je tiež pravda. ALE….malé percento z nich sú tými, ktoré živia tento zvrátený model sveta. ČO MYSLÍTE, ĽUDIA….keby nebolo hypergamných žien, alebo žien, ktoré svoju krásu zneužívajú, koľko (mega)bohatých a (mega)mocných mužov by bolo na svete? MNOHONÁSOBNE MENEJ, NEŽ TERAZ…. Pretože tí muži (ak sú hetero, alebo takmer hetero) to robia drvivou väčšinou PRE ŽENY….. Pretože vedia, že keď budú prachatí a mocní, budú si môcť vyberať z tých najkrajších a najmladších…. 55 ročný prachatý biznismen, pokiaľ vyzerá aspoň priemerne, môže mať krásnu 25 ročnú partnerku a užívať si jej krásu, mladé telo, atď…. Ten istý 55 ročný ale bez toho aby bol bohatý môže………..H*VNO. Môže sa mu podariť zbaliť nejakú primerne vyzerajúcu 50 ročnú ženu. To je vrchol, ktorý sa mu môže podariť. (bavíme sa o priemernom mužovi, ktorý nevyniká nejakými duchovnými vlastnosťami, nemá supercharizmu a podobne).

      KONZUM VO SVETE ….. Koľkým mužom by stačilo ich funkčné 20 ročné auto, keby začná časť žien nepovažovala muža s 20 ročným (ale nie zničeným) autom za „losera“? KOĽKÍ MUŽI BY ANI NEMALI AUTO, ale majú ho len preto (a otročia mu), pretože takto majú u žien väčšiu cenu ako partneri?

      ŽENY MAJÚ OVEĽA VäČŠIE NÁROKY NA PENIAZE/MAJETOK A SCHOPNOSTI MUŽA, než majú muži nároky na ženy.
      A KEĎ MUŽ SVOJE NÁROKY NA ŽENU PRETAVÍ DO SEXUALITY (čo sa deje v posteli je len vecou rozhodnutia, nie je to vec, ktorú treba budovať roky ako majetok a moc, atď), tak je často za úchyla.

      Prečo toľko mužov chce so ženami len sex (nemusí nutne znamenať orgazmy)? Pretože ženy ako bytosti proste….veľmi často krát NIE SÚ DOSTATOČNE ZAUJÍMAVÉ…… Zaujímajú ich bytové doplnky, móda, rozprávanie sa o deťoch sa kamarátkami, o receptoch, nekonečné telefonáty, emocionálne výkyvy, sexuálne výkyvy (v jednej perióde cyklu chce inteligentného slušňáka, v druhej divokého ganstra)………. TÁ „UMELÁ INTELIGENCIA“ KTORÁ NÁS STVORILA (muži vs. ženy) TAK ROZDIELNYCH…SÍCE NEMÁ SRDCE A SÚCIT, ALE ZMYSEL PRE HUMOR ZJAVNE ÁNO….hoci tragického charakteru… 😀

  • Další druh čipů má pro změnu sledovat, kdo dané zboží aktuálně vlastní, jde zejména o čipy, které by měly být umisťovány na sdílené spotřební zboží (oblečení, spotřebiče, domácí potřeby,…apod.), které půjde „z ruky do ruky.“

   Do prodeje mají již brzy přijít také potraviny, ve kterých jsou implantovány mikročipy, aby bylo možné sledovat jejich geodata a sériová čísla: Zní to jako obzvláště absurdní konspirační teorie.

   Ale teď je to realita: italští sýraři by nyní měli implantovat mikročip do svého parmazánu. Tento čip by pak spotřebitelé mohli náhodně spolknout. Je to všechno docela neškodné, tvrdí zastánci bizarního plánu.
   https://necenzurovanapravda.cz/2023/08/padelatele-syru-jako-vymluva-nyni-prichazi-mikrocip-v-parmazanu/

   třeba ve farmaprůmyslu takové čipy již dávno používají; prý k tomu, aby zjistili, jak dlouho se lék pohybuje organismem člověka – např. firma GSK u léků na epilepsii.

   • oldmarxista pamprlik

    mi podnikatelia sme uplne za . hned aplikujeme to na nasich zamestnancov je velmi uzitocne mat prehlad ktori z nich prave vlastni nase kladivo. Cipi su dolezite pre rast sukromneho zisku.

    • Mozno by si mal dostat s tym kladivom,po tvojej sprostej Gebule,tak by si si mozno viacej vazil zamestnancov,sudruh Nosaty

 1. Ľudia nad ľudmi nikdy nemôžu zvíťaziť, pretože sú to vždy len ľudia! Vedieme spor medzi sebou a ten, čo tu ostáva je príroda. Čo všetko ukrýva džungľa j.ameriky, piesky púšte, a.p.? Stručne: Ľudia bez ľudí skrátka neprežijú.

 2. Na každého raz príde.Prvy krok BRICS!!!

 3. Tak!
  „Predseda hnutia Republika Milan Uhrík bol niekoľko rokov členom mládežníckej organizácie SDKÚ Nová Generácia (NG), ktorá bola rovnako ako strana bývalého premiéra Mikuláša Dzurindu vyslovene prozápadná a okrem iného financovaná aj zo zahraničia.

  Portál Aktuality.sk upozornil, že europoslanec a líder mimoparlamentného hnutia Republika Milan Uhrík bol členom mládežníckej organizácie SDKÚ s názvom Nová Generácia. Píše tiež, že Uhrík mal za SDKÚ-DS kandidovať v roku 2010, keď sa v komunálnych voľbách uchádzal o post poslanca v obci Komjatice.

  Aktuality.sk zároveň uviedli, že Nová Generácia (NG) bola nielenže vyslovene prozápadná, ale okrem iného aj financovaná zo zahraničia. Organizácia žila najmä z darov, financovať ju pomáhali napríklad nemecké nadácie Konrad-Adenauer-Stiftung a Hanns Seidel Stiftung.“
  https://www.infovojna.bz/article/uhrik-bol-v-minulosti-clenom-mladeznickej-organizacie-sdku

  2023-08-25 – Šéfredaktor zpravodajského portálu Aeronet.news pan VK komentuje aktuální události
  https://www.svobodny-vysilac.cz/2023-08-25-sefredaktor-zpravodajskeho-portalu-aeronet-news-pan-vk-komentuje-aktualni-udalosti/

  • Marek Košice

   Populizmus pre tých, ktorí sú zbabelí na to vidieť pravdu.
   Slovensko je malý štátik, ktoré o nezávislosti a neutralite môže len snívať. Veľmoci Slovensku NEDOPUSTIA neutralitu a nezávislosť.
   Kedy to ovce pochopia?…

   • Najmúdrejší Marek, nič z toho si nepochopil. Treba ísť do hĺbky a poznať súvislosti. Ale je ľahšie držať sa v klietke a mať „pohodu“. Ak kto tu je ovca je na zváženie.

    • Marek Košice

     Ty si nič nepochopil, Juraj. Žiješ v nereálnych snoch. Jediné čo môžeš je pracovať na sebe v rôznych oblastiach. V tom ti prakticky nikto nebude brániť. Ale žiť v ilúzii že Slovensko sa v čase zavádzania NWO môže osamostatniť, a byť neutrálne, nezávislé (keď neutrálny a nezávislý nebude o chvíľu absolútne žiaden štát), to je smiešne. A nemáš mi to ako vyvrátiť. Svet nesmie vidieť žiaden štát, A UŽ VôBEC NIE V PODOBE MALEJ SLABEJ KRAJINY, ako žije v neutralite a nezávislosti. Pretože potom by o to usilovala aspoň polovica štátov sveta. Vieš čo by to bolo za „ródeo“? Myslíš, že toto by dopustili „elity“? Pozri čo sa stalo s Líbiou ako najprosperujúcejšou krajinou v Afrike… Zničili ju práve preto, pretože „vystrkovala rožky“…. Slovensko zničiť (bombami) nemusia, pretože skrátka stačí NEDOVOLIŤ, aby sa stalo samostatné a nezávislé. A to je to najľahšie na svete….zariadiť to.

     • Áno, súhlasím,tak to je.Dospelo to až do takého štádia, že sa tu vo veľmi blízkej budúcnosti vytvorí nová technokraticko-otrokárska spoločnosť.Vo väčšine sveta sa už teraz vytvárajú rovnaké mechanizmy útlaku a totalitné praktiky, ako napr.15minútové mestá, digitálna identita a mena,“zelené, udržateľné hospodárenie“,LGBTQ agenda, výroba umelých potravín, pandémie a očkovania…. Tí, ktorí tomu doteraz neveria, budú v blízkej dobe nepríjemne prekvapení…

     • Aj ovce to už pochopili dosť dávno °°

  • Stotoznovat sa mozeme,ale implementovat,co on hovori je??????????,tiez uz je pozde,mily drozde

 4. Na zasedání Výboru pro zdravotnictví Senátu PČR, s.r.o.,byla prezentována rizika očkování proti pseudocovidu (i když dotyčné lékařky jsou Covid věřící), 1.8.2QZ3RNDr. Zuzana Krátká, PhD. (imunoložka, SMIS), MUDr. Jaroslava Chlupová (neuroložka)

  Doporučuju si poslechnout, protože v 2. polovině záznamu zmiňují nové vakcíny, řeší kombinované vakcíny a doporučené lhůty pro pravidelná očkování – 4 měsíce… Senátor tam řeší postcovidový syndrom… Členové Výboru pro zdravotnictví Senátu jsou lékaři (podle toho to zasedání vypadalo, protože dávali najevo, že je nikdo poučovat nemusí). Opakovaně byli hosté upozorněni, aby byli struční!
  https://www.youtube.com/watch?v=pYEMfM8O_4E

 5. Závislosť občanov na štáte sme tu bola 41 rokov a mnohí pamätníci ju hodnotia pozitívne v porovnaní so súčasným stavom. Môj názor je, že najväčšiu slobodu sme tu mali v prvej polovici deväťdesiatych rokov 20. storočia, kedy nebola spoločnosť ešte zošnurovaná prozápadnými „pravidlami“. Okovy nám, zdá sa, definitívne nasadila Dzurindova vláda, ktorá nás vtiahla do NATO a EÚ. (Dovtedy sme boli podľa M. Albrightovej „čiernou dierou“.)

  • A Mečiarom a jeho zneužívaním mafie SIS-kou /Svěchota/.

   • https://www.youtube.com › watch?v=ii1V0O-oLjs
    Mafiáni: Jaroslav Svěchota – Ten, čo ťahal nitky – YouTube
    29 35K views 6 years ago Jaroslav Svěchota je zaujímavá a kontroverzná postava československých a slovenských dejín v období pred únosom prezidentovho syna Michala Kováča ml., tak aj po ňom….
    https://gozofinder.com/cse/ulozto/en?query=Mafi%C3%A1ni
    ——————————
    Inak – zomrel pri banálnej operácii chrbtice – aj tak sa dá.

    Všetko – celý štát – je tu prelezené organizovaným zloťinom , akurát sa stal sofistikovanejším!

    • Presne tak aj Černák to napísal v knihe a Čurila ešte vyzerá ako on.

     • https://www.martinus.sk › ?uItem=72265
      Kniha: Štrnásta nula (Enzo Russo) | Martinus
      Enzo Russo. Vydavateľstvo. Genezis, 1991. 214 strán. 3 hodiny čítania. Román talianskeho autora o novej mafii… Čítať viac. Kniha. vypredané.
      ——————————
      Kniha z roku 1986 – ako cezhraničný odkaz o preorganizovaní zločinu prenikajúceho do štátu po roku 1989. O rozdelení ČSFR v roku 1992. O balkánakej ceste heroínu, o lacnej pracovnej sile z Východnej Európy a hlavne – o kravaťákoch a bielych mafiánskych golieroch, ktorí postupne ovládnu štáty Strednej a Východnej Európy. Všetko ide podľa tohto plánu!
      https://knihobot-images.s3.eu-central-1.amazonaws.com/upload/images/large/8968176.jpg

 6. Marek Košice

  Začínam vážne pochybovať o tom, že Putin má svojho dvojníka. Alebo inak…….. Ak existuje Putin z mäsa a kostí, a v súčasnosti je (z mäsa a kostí) nahrávaný na video (záznam, live), JE TO NA 99,9% JEDEN A TEN ISTÝ PUTIN, ako na tomto starom, odhadom zhruba 25 ročnom videu videu : https://www.youtube.com/watch?v=VjrlTMvirVo

  Úplne rovnaké tvárenie sa, rovnaký hlas, rovnaké gestá….Akurát má posledné roky plnšiu tvár (nejaká divná „plastika“, ktovie, možno sa mu niečo stalo?). Je to jeden a ten istý Putin.

  Takže ak vo videách ktoré vidíme v mainstream médiách, alternatíve (napr. aeronet, atď) je ŽIVÝ Putin a nie počítačová simulácia či superdokonalé „deepfake“, vidíme skutočného Putina.

  • A tu máš mladšiu verziu „Putina“, ktorá ho imituje takmer dokonale:

   https://pikabu.ru/story/parodiya_na_putina_7886911

   Keď ho vezmú do laty vizážisti a behaviorálni konzultanti, tak z neho bude celkom slušný dvojník.

   • Marek Košice

    Zbraslav : si ukážkový príklad človeka, ktorý si ohýba realitu v prospech svojho emocionálneho presvedčenia. Rozdiel je DIAMETRÁLNY. Lenže keď si sa raz rozhodol, že Putin má/mal X dvojníkov, a že jeho dvojník je aj v spomínanom videu, tak sa toho „nepustíš“… Jedna vec je dvojník v slnečných okuliaroch idúc v doprovode svojej stráže niekam, mávajúc ľuďom (pričom originál je v nemocnici na utajenej akútnej operácii napr. slepého čreva), druhá vec je dvojník a jeho prejav. 25 rokov dozadu, keď „deep fake“ nebol možný.

    • Ty si teda ľahký terč pre ťahanie za nos :). Jasné že je rozdiel diametrálny, Putin má 71 a mladík má 18, uveril by snáď niekto keby ho začali vydávať za Putina? Dával som to sem skôr na pobavenie, ty ukážkový príklad.

  • Všimla som si detilov a hlaas je zdá sa identický°°

  • Všimla som si detilov a hlaas je zdá sa identický°°

   • Marek Košice

    Všetko je identické až na to, že vtedy Putin ešte nepodstúpil plastiku. Rovnako teraz Simon Cowell vyzerá po plastike inak než pred 10 rokmi… Ale každý kto má uši a vie čítať z tváre mimiku, pohyby tela, gestá, atď, vie, že súčasný Simon Cowell to nie je dvojník Simona Cowella spred 10 rokov.

Pridajte komentár

*