Teraz budú najdôležitejšie eurovoľby v histórii. Určite choďte voliť a zabráňte progresívnym fašistom navoziť tu státisíce migrantov, zaviesť povinné očkovanie, zakázať autá na benzín, zdražiť energie a potraviny, zaviesť digitálnu totalitu, zatiahnuť nás do vojny a inak vám zničiť život!

Robert F. Kennedy Jr. dôrazne varuje pred očkovaním proti COVID-19


Print Friendly, PDF & Email

Robert F. Kennedy Jr. dôrazne varuje pred očkovaním proti COVID-19

(bestnewshere.com) – Synovec bývalého amerického prezidenta Johna F. Kennedyho nedávno vydal verejné vyhlásenie, nabádajúce všetkých ľudí, aby dobre zvážili, či sa dajú zaočkovať proti ochoreniu COVID-19.

Dôvodom je podľa neho fakt, že tieto vakcíny obsahujú nedostatočne testovanú novú technológiu, známu ako mRNA, ktorej dlhodobé vedľajšie účinky nie sú úplne známe.

Tým, ktorí ju dostanú, mRNA priamo zasahuje do ich genetického materiálu, veľmi podobne tomu, čo sa deje, keď „vedci“ geneticky upravujú (GMO) potravinárske plodiny, ako sú sója či kukurica, aby ich spravili odolnými proti hmyzu či suchu.

„Tento zásah je možné prirovnať ku geneticky upraveným potravinám, ktoré sú tiež veľmi kontroverzné,“ hovorí Kennedy.

Na rozdiel od všetkých ostatných vakcín, ktoré nemusia nevyhnutne spôsobovať trvalé genetické poškodenie, genetické poškodenie mRNA vakcínou môže byť „nezvratné a nenapraviteľné,“ uvádza Kennedy.

„Hoci médiá a politici problém v súčasnosti bagatelizujú a kvôli návratu k normálnosti dokonca nerozumne volajú po novom druhu vakcíny, toto očkovanie je problematické nielen čo sa týka zdravia, smrtnosti a etiky, ale aj čo sa týka genetického poškodenia,“ dodáva Kennedy.

Kennedy: vakcíny proti ochoreniu COVID-19 sú „zločinom proti ľudstvu”

Na rozdiel od starších vakcín, z ktorých mnohé sa dajú teoreticky„detoxikovať“, mRNA vakcíny môžu žiť v tele naveky. Povedané inak, ak spôsobia poškodenie, to je potenciálne trvalé.

„S dôsledkami budete musieť žiť, pretože sa už nebudete schopní vyliečiť len odstránením toxínov z tela,“ vysvetľuje Kennedy, prirovnávajúc genetické poškodenie k typu, ktoré spôsobuje Downov syndróm alebo cystickú fibrózu.

mRNA je takmer ako stále bežiaci vakcínový „stroj“, opakovane očkujúci človeka po celý zvyšok jeho života. Z tohto dôvodu nejestvuje žiadny spôsob, ako „napraviť“ či „liečiť“ akékoľvek vzniknuté problémy.

„Jasne to znamená: Ak sa po očkovaní mRNA vakcínou prejaví nejaký očkovací symptóm, ja ani žiadny iný terapeut vám nebudeme schopní pomôcť, pretože poškodenie spôsobené týmto očkovaním bude geneticky nezvratné,“ varuje Kennedy.

Prirovnanie k holokaustu

Od čias skutočného holocaustu (počas Druhej svetovej vojny) nebolo v mene „verejného zdravia“ na svet uvalené také zlo.

Kennedy tvrdí, že vakcíny proti ochoreniu COVID-19 nielenže nie sú bezpečné, ale predstavujú aj „zločin proti ľudstvu, akého sa takým závažným spôsobom nikto v histórii nedopustil.“

„Ako povedal skúsený lekár Dr. Wolfgang Wodarg: V skutočnosti by táto ´sľubná vakcína´ mala byť pre drvivú väčšinu ľudí zakázaná, lebo je geneticky upravená!“

Zahoďte okuliare a zlepšite si zrak

Inými slovami, zaočkovať sa proti ochoreniu COVID-19 znamená, že sa človek môže stať GMO zombie, bez akejkoľvek možnosti vrátiť sa k svojmu starému ja. Do veľkej miery to znie ako znak šelmy z knihy Zjavení, nemyslíte?

V minulosti Kennedy, považovaný mnohými za najlepšieho z Kennedyovcov, varoval, že dosť zlé sú aj tradičné vakcíny, spôsobujúce vážne poškodenia mozgu, ktorú sú u mnohých nezvratné. A vakcíny proti novému koronavírusu spôsobujúceho ochorenie COVID-19 sú podľa neho ďaleko horšie, a preto je potrebné si veľmi dobre zvážiť, či sa dať nimi zaočkovať.

„Preštudujte si históriu očkovania počnúc Jennerom, Pasteurom až po Polka,“ napísal jeden komentujúci na Strange Sounds.

„Nie je žiadny dôkaz, že robia niečo iné, než že vás zaočkujú (v najlepšom prípade) časťou vírusu.“

„Vírus je jednoducho kus DNA alebo RNA a keďže NIE JE bunkovou formou života, nie je deaktivovaný ani mŕtvy,“ dodal ten istý komentujúci.

„Podľa teórie potrebujete formovať či cvičiť svoj imunitný systém. Chyba. Súčasná medicína by sa dala jednoducho opísať filmom Frankenstein.“

Poznámka redakcie

Od rôznych „overovateľov faktov (fack-checkerov)“ alebo „bojovníkov proti dezinformáciam“ budete často počúvať dve veci.

Prvou z nich je, že mRNA nemení genetiku človeka, lebo sa nezapisuje do ľudského DNA. Najnovšie výskumy však ukázali, že pomocou enzýmov „reverznej transkriptázy“ to možné je.

Ak k tomu dôjde, stane sa vakcínová mRNA trvalou súčasťou vášho genómu a telo potom môže produkovať hrotové proteíny teoreticky aj celý zvyšok vášho života. Dokonca sa tieto gény môžu preniesť aj na vaše potomstvo.

Druhou vecou, s ktorou títo propagandistickí „overovatelia faktov“ často narábajú, je tvrdenie, že mRNA v tele vydrží len pár dní, a potom ju telo rozloží, takže nemožno hovoriť o jej dlhodobom alebo trvalom pôsobení.

To by však platilo pre klasickú mRNA, ktorá je pomerne nestabilná a telo ju relatívne rýchlo rozkladá. Avšak mRNA nachádzajúca sa vo vakcínach je syntetická a (ako potvrdil aj bývalý hlavný vedec Pfizeru Dr. Yeadon) bola špeciálne upravovaná tak, aby bola trvácnejšia.

Ako veľmi trvácnejšia? To sa bohužiaľ doteraz presne nevie.

Ako znížiť cholesterol a vyčistiť cievy

Zdroje: bestnewshere.com, news-medical.net, Spracoval: Badatel:net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. Ďakujeme za ďalší článok ohľadne Roberta F. Kennedy, juniora.
  Jeho web stránka je:
  https://childrenshealthdefense.org/
  Je tam veľa článkov, videí ktoré odhaľujú vakcinačný biznis.
  Je tam video, ktoré veľmi jednoducho to vysvetľuje, aby to každý porozumel. On sa dlhé roky zaoberá očkovacím biznisom, nielen očkovaním proti Covidu.

 2. 25.05.2021
  1. Agentúrky aktuálne
  2. Čriepky z domácej a zahraničnej politiky s Norbertom Lichtnerom
  Hostia: JUDr. Peter Weis
  https://www.infovojna.sk/prehravac/dopoludnie-na-infovojne-s-adrianom-2552021/?m=1

  JUDr.Peter Weis veľmi zrozumiteľne aj laikom o aktuálnej právnej problematike nielen vakcinácie. Mnohí hlupáci – hlavne zamestnávatelia tu urobili vyloženú nadprácu – plus k tomu médiá – konkrétnych novinárov plánujú trestne stíhať tiež! Občianska náuka sa učí v 7. triede ZŠ – ale samotní riaditelia škôl nedokázali využiť ani tieto triviálne vedomosti aby ochránili tak učiteľovm ako aj žiakov pred terorom a sami sa stali jeho vykonávateľmi – padli už tisíce trestných oznámení na riaditeľov škôl – ľudia to pochopili a idú im po krku!

  Poznámka – možné vysvetlenie, prečo niektoré krajiny /Maďarsko/ neuznávajú očkovaných na Slovensku – podľa JUDr.Weisa – Slovensko je vyslovene REFERENČNOU krajinou – kde bez vedomia občanov, ale so súhlasom VLÁDY a vedomím lekárov vykonávajúcich očkovanie „proti“ /či lepšie ZA?!/ Covid 19 – prebieha /v garáži dohodnutá medzi mafiami/ 2-násobne zaslepená skúška vakcín, t. j. s presne určeným % PLACEBO „vakcín“! O tomto vakcinovaní občnia samozrejme nevedia – sú to kódované informácie. Teda – he he – idioti – divte sa, prečo vás informované zahraničie má vyložene s „vakcínami na cestovanie“ na háku! Preto ani Izraelci nedávno nepustili Babiša do krajiny.

 3. „Ministerstvo zdravotníctva má do 7. júna umožniť očkovanie neregistrovanou vakcínou Sputnik V. Šéfovi rezortu Vladimírovi Lengvarskému (nominant OĽANO) to v stredu uložila vláda. Slovensko pôvodne objednalo celkovo dva milióny dávok vakcíny Sputnik V.“

  https://www.teraz.sk/slovensko/vlada-odobrila-pouzivanie-vakciny-sp/551716-clanok.html?utm_source=teraz&utm_medium=organic&utm_campaign=click&utm_content=.%253BArticle%253BNeprehliadnite

  Dobre – a čo s tým čipom /sledovanie cez Cellular – RU hacker/? Neverím, že by si hocijaká tajná služba na svete, tobôž FSB /“KGB“/ nechala ujsť možnosť sledovať milióny ľudí na svete. ???

  „Kto je Syseľ – ten má bystrú myseľ!“
  https://static0.srcdn.com/wordpress/wp-content/uploads/alvin-chipmunks-4-road-chip-trailer-poster.jpg

 4. https://www.naturalnews.com/2021-05-26-vaccine-spike-proteins-are-spreading-more-disease.html
  Vaccine “spike” proteins are spreading more disease
  Očkovacie „spike (hrotové)“ proteíny šíria (rozširujú) viac chorôb

 5. https://www.naturalnews.com/2021-05-26-yes-covid-vaccines-are-spreading-variants.html
  Yes, covid vaccines are spreading variants
  Áno, covid vakcíny rozširujú varianty

  Lancet study reveals that covid vaccines increase risk of HIV
  Štúdia od Lancetu odhaľuje, že covid vakcíny zvyšujú riziko HIV

  • koho z očkovaných to zaujíma? Stačí pocit, že teraz už je Big Boss. A dostať papier, pardon – pas. Žiaľ.

   • He he! Veľmi rýchlo sa preberú, pretože Slovensko je /A.K. JUDr.Weis/ referenčnou krajinou v očkovaní, teda – čo občania nevedia, že sa stali pokusnými králikmi vďaka súčasnej vláde, ktorá ich zapredala farmakomafii – tie predchádzajúce ich-nás zapredali ako lacnú ale kvalifikovanú silu pre korporátne montovne – teda – že očkovanci sú súčasťou 3. skúšobnej fázy – nie ako platení dobrovoľníci za odmenu 1000-1500 eur, ale ako idioti zadarmo, a teda – značná časť ich dostane placebo – čo vlády okolitých krajín aj známych destinácií Slovákov, vedia, takže „očkovaný fifty-fifty“ Slovák si zaplatí dovolenku, ale pôjde späť svinským krokom! A o prachy príde!

    • Len pripomeniem éru „budovateľskej“ /Fico a spol. detto/ demagógie „uťahovania si opaskov“ – to sme si mali uťahovať hladné krágle kvôli ziskom Volkswagenu a pod.?!

     A teraz sa máme odkrágľovať „vakcínami“ kvôli ziskom farmakomafie?! Treba začať likvidovať tých korupčníkov-zločincov, ktorí s nami obchodujú ako s bielym mäsom už 30 rokov!

 6. https://www.banned.video/watch?id=60aea0ce22192850db5031f9
  They Lied And People Died
  Oni cigánili a ľudia umreli

  People are dying from the COVID-19 vaccine, and they still say the COVID-19 „vaccine“ is safe. Share the truth with everyone you know!
  Ľudia umierajú od Covid-19 vakcíny, a oni stále hovoria, že Covid-19 „vakcíny“ sú bezpečné. Zdieľajte pravdu s každým koho poznáte!

 7. https://www.ac24.cz/zpravy-ze-sveta/modelce-bylo-priserne-po-ockovani-pak-zemrela-s-krevni-srazeninou/
  Modelce bylo příšerně po očkování, pak zemřela s krevní sraženinou

  • Jean subscribe:Health Impact News,je to volne,su tam cisla z usa,Europy,Anglie,kolko ludi zomrelo,tiez fotky zabitych vaxxom,cau,dnes som rozposielal informacie 14 hodin,do celeho sveta,cauko

  • Co je s Adélou?! – Ještě nevečeřela!

   • Česká Adela ještě nevečeřela a ta nasa slovenska Adela sa sama dehonestovala. Kazdy ma moznost vyberu a ona si zial vybrala zlu stranu.

 8. Prekopírovala som jeden blog:
  Predvcerom JUDr. Weiss na Infovojne vravel ze existuje studia ktora hovori ze autoimunitne ochorenie moze najcastejsie nastat az od 42-46 tyzdna po druhej davke mRNA latky v tele, a ze onedlho sa dozvieme udaje od vedcov aj z Izraela, tam ockovali Pfizerom najviac!!

 9. overovatel pravdy alebo faktčeker, ktory zablokuje vedca, ktory zije vedou

  Vedec povie nazor, a nejaky anonymny brigadnik ktory klika tak, ako ma v tabulke nariadene (tj. cvicena opica), zablokuje nazor vedca, lebo tato cvicena opica vie lepsie, ako vedec… TO je moderna doba.

  Tak bud som sa s konom zrazil ja, alebo cela tato nova doba cvicenych opic.

 10. Nevíte, jak je to s Izraelem? Četla jsem, že tam očkují placebo a pak zase, že ne. Tak jak to vlastně je? Obdivuji Vás tady, jak neúnavně hledáte

 11. Starych a arabskych Israelcov,vaxxovali ,na 100%,tych israelskych arabov je tam vyse 3 milliony,to zodpoveda priblizne poctu vaxxovanych,tiez pripocitat tych starych,ktorych zabijalu,tiez po celom svete,cauko,Janko,Los Angeles

 12. Myslím ze sa už nič nevráti do normálu keď zastavili na hraniciach ivermektin ktorý preukazatelne pomaha pri liečení kovidu 19 tak mi bolo jasné že v tom je niečo oveľa zlovestnejšieho politici celého sveta sa spikli proti vlastním ludom koncentračné tábory po celom svete sú už pripravené pre nezaockovanych najviac mi je ľúto malých detí lebo nevedia do akého sveta sa narodili a tak ties starších ľudí ktorý veľa z nich už nemajú rodinných príslušníkov a sú odkázaný na opateru iných tak ties sú pod veľkým tlakom v domovoch dôchodcov kôli očkovaniu….no nič beriem psa a pôjdem s nim stanovať kúsok od Košíc do prírody je pekne počasie svieti slnko takže hurá nech sa vám dary úpriamte svoju myseľ na niečo pekne pozitívne 🙂

 13. Vakcíny na Covid mohou způsobit lavinu neurologických onemocnění

  Vývoj typické bezprecedentní vakcíny trvá 12 let, a ze všech momentálně vyvíjených bezprecedentních vakcín se předpokládá, že se přes klinické fáze 2 a 3 dostanou jenom 2%
  Vakcína na Covid-19 byla vyvinuta díky operaci Warp Speed za méně než jeden rok, což vědcům prakticky znemožňuje ji posoudit, a garantovat jak její bezpečnost, tak účinnost, protože nebyla adekvátně testována
  Za prvních pět měsíců očkovací kampaně vypráví statistiky děsivý příběh. Výzkumy ukazují, že u lidí ve věku nad 60 let, kteří byli vakcinováni, je umrtnost 15 krát vyšší po dobu 14 dnů po první injekci, než u těch nevakcinovaných
  Další studie ukazuje, že po zavedení vakcíny na Covid-19, se s výjimkou několika oblastí celková umrtnost zvýšila. Zdá se, že země ve kterých vakcinace nezvýšili umrtnost jsou ty, které nepoužívali glyfosát
  Je pravděpodobně, že v nadcházejících 10 až 15 letech zaznamenáme prudký nárůst v prionových onemocněních, autoimunitních onemocněních, neurodegenerativních onemocněních v mladším věku, poruchách krve jako jsou krevní sraženiny a krvácení, mrtvice, a selhání srdce
  V tomto rozhovoru hovoří o vakcínách na COVID-19 Stephanie Seneff, Ph.D., vedoucí výzkumná vědecká pracovnice v MIT (Massachusettský technologický institut), již více než pět desetiletí……. čl. pokračuje a dlhší, prečítajte si h o podľa nadpisu.

  Mikasov úrad pripúšťa, že koronavírusom sa môže infikovať aj zaočkovaná osoba

  Vykonávanie experimentov u pacientov s koronavírusom v trnavskej nemocnici25.05.2021 a samozrejme hraje rolu Jarčušška……………

  Mráz behá po chrbáte keď sa dočítate, čo by sme nemali vedieť………

 14. Musím pochválit redakci ,že nepoužila termín hysterický ,kedže důrazně varuje ,tak ako to urobila v odpovedi na moj príspevok kdy jsem reagoval na článok pred zhruba 14 dny,kdy jsem též varoval ale nie dorazne.Dakujem velmi.

 15. https://tadesco.org/univerzita-johna-hopkinse-potvrzuje-ze-samosirici-ockovaci-latky-jsou-skutecne/
  Univerzita Johna Hopkinse potvrzuje, že „samošířící“ očkovací látky jsou skutečné

 16. Floridský guvernér Ron DeSantis si upevňuje pozici hrdiny bojovníků světla. Podepsal zákon, který Floriďanům umožní žalovat Big Pharmu za škody způsobené vakcínou. A podepsal zákon, který Floriďanům umožní žalovat Big Tech. Lidé se budou brzy hrnout na Floridu, aby tam žili.

  Guvernérka Iveyová podepsala zákon, který v Alabamě zakazuje vydávání očkovacích pasů. Dala jasně najevo, že vakcíny musí být dobrovolné a nikoliv povinné.

  • Aby toho nebylo málo, Iowa zavedla trvalý zákaz nošení roušek v současnosti i v budoucnosti. Stát je nyní zcela „bezrouškový.“ Lidé bojují.

   Tieto veci som prekopírovala z tadesco.org

 17. https://www.hlavnydennik.sk/2021/05/27/ako-funguju-rozne-skupinky-s-velou-mocou-v-state-alebo-co-je-to-deep-state/
  Ako fungujú rôzne skupinky s veľou mocou v štáte, alebo čo je to Deep state

 18. https://www.hlavnydennik.sk/2021/05/26/kanadsky-dostojnik-vyzval-vojakov-aby-nedistribuovali-vrazednu-vakcinu-hrozi-mu-za-to-dozivotie/
  Kanadský dôstojník vyzval vojakov, aby nedistribuovali „vražednú“ vakcínu, hrozí mu za to doživotie

 19. https://blog.hlavnespravy.sk/26912/zenu-nas-na-jatky/
  Ženú nás na jatky?

  Niekomu by mal človek veriť. Tým, ktorí berú prachy za reklamu vakcínovaniu (očkovaniu)? Alebo tým, ktorí sú pri kormidle sveta, ako je napríklad Francúz židovského pôvodu Jacques Attali, ktorý založil a riadil EBRD – teda Európsku banku pre obnovu a rozvoj, a ktorý bol na jeseň v roku 1992 v Londýne medzi tými, ktorí „odklepli“ rozdelenie Česko-Slovenska? Tento vplyvný a informovaný človek napísal: „Budúcnosť bude o hľadaní spôsobu ako znížiť počet obyvateľov… Samozrejme, nebudeme schopní popraviť ľudí, ani postaviť tábory. Zbavíme sa ich tým, že ich presvedčíme, že je to pre ich dobro. Nájdeme alebo spôsobíme niečo, pandémiu zameranú na určitých ľudí, na tom nezáleží, tomu slabí a ustráchaní podľahnú. Hlupák tomu uverí a požiada o liečbu. Výber hlupákov sa preto uskutoční sám: na bitúnok pôjdu sami.“

 20. https://otevrisvoumysl.cz/psychiatr-hovori-o-tzv-syndromu-narodni-paniky-a-dusledcich-lockdownu/
  Psychiatr hovoří o tzv. syndromu národní paniky a důsledcích lockdownů

  Ve zkratce…
  Velmi poučné a podnětné video a pohled švédského psychiatra na současnou situaci.

 21. https://www.infovojna.sk/article/moderator-julo-virsik-si-chcel-ockovanim-astrazenecou-zaistit-cestu-von-z-pandemie-a-k-slobode-dostal-svoju-davku-a-zlyhalo-mu-srdce
  Moderátor Julo Viršík si chcel očkovaním AstraZenecou zaistiť cestu von z pandémie a k slobode. Dostal svoju dávku a zlyhalo mu srdce

 22. https://www.infovojna.sk/article/putin-povinne-ockovanie-proti-koronavirusu-sa-v-rusku-zavadzat-nebude
  Putin: Povinné očkovanie proti koronavírusu sa v Rusku zavádzať nebude

  • Ja pracujem rukami vlastnimi v železiarňach ako zvarač veľa ludi z rodiny mi už odišlo mam priateľku aj mamku ktorým zo srca niečo kúpim ved je písané večšia radosť je v dávani ako v primani prečo by som niekomu takto na diaľku nemohol urobiť radosť a mňa to veľmi poteší ďakujem Štefan so srca vám prajem len to najlepšie zdravíčka pohodicky pianka

  • A Jakutsko nepatrí Rusku? No iste – záleží na právomociach gubernátorov.

   “ Hromadné očkovanie proti COVID-19 sa v Rusku začalo v januári 2021.

   Jakutsko sa stalo prvým ruským regiónom, ktorý ohlásil zavedenie povinného očkovania proti chorobe COVID-19. Informoval o tom v utorok spravodajský portál Meduza.io.

   Povinnosť dať sa zaočkovať proti covidu sa bude v prvom rade vzťahovať na zamestnancov rezortu školstva, ktorí sa podieľajú na organizovaní letných detských táborov, a osoby zúčastňujúce sa na príprave hromadných akcií celorepublikového rozsahu.

   V prípade, že sa zamestnanec odmietne dať zaočkovať, môže byť nevpustený na pracovisko.

   Zamestnávateľom, ktorí nezabezpečia povinné očkovanie, zasa hrozia pokuty vo výške 200.000 a viac rubľov (2220 a viac eur).“
   https://www.infovojna.sk/article/jakutsko-pod-hrozbou-vypovede-bude-nutit-ludi-ockovat-sa-proti-koronavirusu

 23. Pani Jean tu je môj mail [email protected] napíšte mi tam svoju adresu rad veľmi rad vám pošlem kvety zo srca prosím ste jedna z mála aj všetkým ktorý tu dávajú svoje komentáre vrátane vás redakcii chcem poďakovať všetkým ved Láska prebyja všetko zlo ďakujem

  • Milý pán Štefan, kvety mi posielať nemusíte – ste milý. Viete, ja som sa najprv „veľmi popálila“ potom som sa začala zobúdzať. Som obeť očkovania, ale nie tohto, očkovania pred mnohými rokmi.

 24. Ty zrůdy chtějí naše děti očkovat poněvadž tyto vakcíny dělají lidi neplodnými.
  Další důvod je ,že jsme Slovani a ty se už stovky let snaží západ zlikvidovat ! Slovani jsou jediné národy na světě ,které mají slunce v duši a spojení s bohem ,vakcínací vše ztratíme !! 🙁
  https://carokrasna-duse.cz/pozadi-pandemie

 25. Jednoduchá

  ….tak tie podarené sysle s okuliarmi ma dobre pobavili :-)……………..
  ….. ozaj zaujím.info ohľad.očkovania od Maroša, Jean,, Johna, Dušana….tak nemá sa a predsa sa tam povinne zavádza…….majú sa voči tomu pristaviť aj zamestnanci aj zamestnávatelia, nemajú sa ,,dať zahnať do kúta“……………….stále si treba udržiavať ,,slnko v duši a spojenie s bohom“, treba si ho zachovať…………………..
  .Milá Jean, už ste to tu viac x spomínala, že ste obeťou očkovania…..ak chcete a nie je vám o tom nepríjemne hovoriť, čo sa vám vlastne stalo?…..ak nechcete povedať, rešpektujem…………………………………..

 26. Jednoduchá

  ….smutné čo tá vláda s našimi ľuďmi robí, vrátane ich ,,pokusov s očkov“……..my všetci by sme si zasa mali uvedomiť, čo vlastne urobíme my………………………………..

 27. Aj tu v našej lojkalite ľudia po vakcínach kapú ako muchy po“ Biolite“.Fašisticko- židovské media informujú o zaočkovaných ,ale o úmrtiach po vakcínach mlčia…Všetci sú zločincami najväčšieho rangu.

 28. Svedectvo Češky, Vo vakcine sa nachádza aj aceton, TATO LáTKA V ľUDSKEJ BUNKE DO 3-4 ROKOV VYVOLá RAKOVINU,

  https://otevrisvoumysl.cz/svedectvi-cesky-ze-zahranici-o-covid-ockovani/

Pridajte komentár

*