Informované ženy odmietajú sex s očkovanými mužmi, aby sa chránili pred hrotovým proteínom


Print Friendly, PDF & Email

Informované ženy odmietajú sex s očkovanými mužmi, aby sa chránili pred hrotovým proteínom

(Ethan Huff, Natural News) Čoraz viac nezaočkovaných slobodných žien sa vyhýba slobodným mužom, ktorí sa nechali „zaočkovať“ proti koronavírusu (Covid-19) .

Neočkované slobodné ženy, ktoré sú znepokojené „rozsevom“ hrotových proteínov po očkovaní prostredníctvom intímneho fyzického kontaktu, v niektorých prípadoch hovoria o konci „modernej zoznamovacej scény“.

Problém sa väčšinou týka sexu s „úplne zaočkovanými“ mužmi. Pre mnohé ženy niečo také už nepripadá do úvahy, pretože sa snažia priamo aj nepriamo chrániť svoje telo pred prenikaním látok z covidových vakcín.

Spisovateľka a autorka diela American Thinker Laura J. Wellingtonová je jednou z takýchto slobodných žien, ktorá hovorí, že „sa to stalo ich novou normou“, pričom odkazuje na seba a iné nezaočkované slobodné ženy vyhýbajúce sa mužom, ktorí podstúpili experimentálnu génovú terapiu.

„Kvalifikácia slobodných mužov podľa takéhoto kritéria vám zmenšuje vzorku, z ktorej si môžete vyberať. O to viac to platí vtedy, ak človek žije v modrom štáte (tam, kde je prevaha obyvateľstva voliaceho Demokratickú stranu, ktoré sa vyznačuje vysokou mierou zaočkovanosti),“ píše Wellingtonová.

„Navyše, veľa slobodných mužov netuší, že sa s nimi nepočíta len preto, že sa rozhodli dať zaočkovať.“

Dokonca sa zdá, že tí „najnespokojnejší a najnepriateľskejší muži,“ sú práve tí, ktorí „násilne podľahli vakcíne“ – čo znamená muži, ktorí sa nechceli dať zaočkovať, ale boli k tomu donútení, aby si napríklad udržali zamestnanie.

(Súvisiace: Ak zostanete neočkovaní v dnešnom agresívnom prostredí pretláčajúcom očkovanie, urobí to z vás v spoločnosti „superhrdinu“, hovorí francúzsky generál.)

„Mnohí z týchto mužov, ktorí sa cítia dvojnásobne penalizovaní za vakcínu, s ktorou si nikdy nechceli začať, neznášajú odmietnutie týchto žien príliš dobre,“ píše ďalej Wellingtonová.

„Je známe, že vina, mrzutosť, poníženie a obyčajná hrubosť sa vyskytujú v súvislosti s rozhodnutím týchto žien zostať verné svojmu zásadovému postoju.“

Zahoďte okuliare a zlepšite si zrak

Nestojí to za to riziko, že možno „chytíte“ hrotové proteíny od „plne zaočkovaného“ partnera

Aby sme boli spravodliví, nezaočkovaní muži čelia presne rovnakej situácii s „plne zaočkovanými“ ženami, z ktorých mnohé militantne podporujú očkovanie a opovrhujú mužmi, ktorí odmietli experimentálne koktejly vlády a farmaceutických firiem.

V skutočnosti ide o pud sebazáchovy mužov aj žien, ktorí sa nepodvolili vakcínam a v súčasnosti sa vyhýbajú iným mužom a ženám, čo sa rozhodli očkovať a teraz rozsievajú hrotové proteíny a ktovie čo ešte na ostatných.

V mnohých ohľadoch je lepšie zostať slobodný, ako sa spojiť s niekým, kto dovolil, aby jeho imunitný systém bol zničený mysterióznou farmako-šmakuládou (aka farmaceutickým čarodejníctvom), najmä keď sa táto záhadná farmako-šmakuláda môže potenciálne preniesť na druhých ľudí prostredníctvom sexuálnej aktivity.

Neočkovaní rodičia momentálne tiež varujú svoje deti, najmä tínedžerov, aby si dávali pozor na potenciálnych priateľov alebo priateľky, ktorí si nechali pichnúť vakcínu a teraz sú z nich „chodiace mŕtvoly“.

Ponaučenie

Zostať dnes čistokrvným znamená vyhýbať sa ostatným, ktorí už nemajú čistú ale poškvrnenú krv, preprogramovanú DNA a potenciálne je z nich už úplne iný „obraz“ než ten Boží, na aký boli stvorení v maternici.

Majte na pamäti, že zásoby krvi sú tiež kontaminované – čo znamená, že už žiadne transfúzie krvi nie sú bezpečné, teda aspoň nie tie od náhodných darcov. Aby čistokrvní zostali čistokrvní, budú sa musieť chrániť pred všetkými možnosťami kontaminácie od úplne zaočkovaných.

„Kto by si kedy pomyslel, že „očkovací status“ sa raz stane tak ústredným prvkom pri pestovaní nových priateľstiev a milostných vzťahov pre veľkú časť nášho národa?“ uvádza ďalej Wellingtonová.

„Rozdelenie spoločnosti tu zostane ešte dlho, pretože škoda už bola vykonaná. Nič nedokáže vrátiť toho džina späť do jeho fľaše.“

Najnovšie správy o očkovaní proti covidu a o tom, čo robí s ľudskými telami, nájdete na stránke Genocide.news.

Stop Candida

Autor: Ethan Huff, Zdroj: naturalnews.com, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. Tá ma zuby ako kôň.

 2. 12:40 – LĽR uviedla, že poľskí žoldnieri bojujúci za Kyjev zabili niekoľko bojovníkov organizácie Pravý sektor, ktorí sa ich snažili prinútiť k postupu smerom na Kreminnu v Donbase.

  • kvakcína je sloboda

   no vidíš, ty trúba!!! čo sa sem raz napíše, to už nestiahneš :DDD
   urobil si si pekný obraz o sebe!!! aj tu platí: dva krát meraj a raz rež!!!

 3. Na FB je Seznamka pro neočkované .Ta se srdíčkem. Téměř 6 tis. členů.

  • Ako sa dá zistiť či je niekto neočkovaný? Mám mu veriť?

  • Za chvíľu im skupinu zrušia.

  • To je sice chválihodné, ale plno lidí FB účet nemá ani ho nehodlá pořídit, takže zbývají rozličné seznamky…..anebo zůstat zatím sám/sama….

   • Marek Košice

    „Zatím“….kým nebudeme vyslobodení Potopou, alebo smrťou vyhladovaním, chemickou zbraňou „zo vzduchu“, alebo strelou do hlavy? …….. Ja by som nečakal a hľadal čím skôr…. Jedno ale viem s istotou………NA POKECI SA VÁM TO NEPODARÍ, tam ostal totálny odpad…… Môžeš vyzerať dobre, písať inteligentne, ale zo 100 žien ti odpíšu dve-tri, z ktorých dve-tri za to bohužiaľ nestoja….Čiže si na nule…….

    • na seznamkách je to taky o ničem…..většinou bez odpovědi, ale vzhledem k předpokladu, že se jim ozve kdejaký tragéd….

  • A ako ľudia zistia a rozlíšia, či tam nie sú nejakí záškodníci, kt nenávidia neočkovaných, ktorí nenaleteli ako iní?

 4. A tu je – opačný pohľad – z 11/2021 – taký skôr – typický – americký. Citujem:

  „Covid pas otvára cestu k sexu. Milostný pomer s neočkovaným – nechce takmer – žiadna Američanka!
  Projekt Singles in America zistil, že osem z desiatich slobodných žien v USA si partnera na náhodný sex vyberá opatrnejšie – ako predtým.
  Slobodní muži i ženy sú v Amerike predvojom zaočkovanosti. Kým medzi bežnou populáciou má vakcínu v tele 64 percent ľudí, u singles je to o skoro desať percent viac. Takmer 60 percent singles by s neočkovanou osobou -nemalo sex – za žiadnych okolností. O desať percent menej – by s neočkovaným človekom – nešlo ani len – na rande.
  „Dve tretiny amerických nezadaných mužov a žien považujú ľudí, ktorí očkovanie odmietajú, za sebcov,“ prezradila antropologička Helen Fisherová. Vedecký tím, na čele ktorého stojí, oslovil päť tisíc mužov a žien od osemnásť rokov, ktorí žijú sami.

  Zhrnutie tímu výskumníkov? „Amor dostal do svojho obalu na šípy očkovací certifikát. Chcete lásku? Dajte sa očkovať!“

  https://sarm.pluska.sk/sex-a-vztahy/covid-pas-otvara-cestu-sexu-milostny-pomer-neockovanym-nechce-takmer-ziadna-americanka

  • COVIDočkovanci sebe nazývají těmi zodpovědnými – k sobě, k druhým, příbuzným,….o té zodpovědnosti jsem se to dozvěděl od očkovaného příbuzného!

  • Marek Košice

   Krásna žena je Satanom zoslaná pre muža z dôvodu, aby ho zbavovala sexuálnej energie, ktorú by inak využíval na tvorenie a duchovný rast. Ďalej ne mužovi Satanom zoslaná z dôvodu, aby svojou hypergamiou spôsobovala jeho „fyzické a duševné“ utrpenie prebytkom stresu a únavy z tvrdej práce (nemusí to byť fyzická práca), pretože „muž predsa musí byť superman, aspoň ten, ktorý má po svojom boku krásnu ženu“.
   Už viem čo zajtra napíšem (ale netvrdím, že to postnem tu na stránku). Článok o výhodách vzťahu pomerne pekných mužov, s trochu podpriemerne vyzerajúcimi ženami. A VERTE MI, TIE VÝHODY ZA TO STOJA……. Ak je žena zdravá, dierky jej prirodzene voňajú a chutia rovnako bez ohľadu na to, či je krásna, alebo priemerná/trochu podpriemerná výzorom. A to je základ (aspoň pre erotiku). Krása ženám zdeformovala charakter, aspoň v 99% prípadoch je to tak. Hlavne, ak sa krása nesnúbi s totálnou nehou vyžarujúcou zo ženy. Bohužiaľ čím ďalej, tým menej často vídam ženy, ktoré prekypujú nežnými energiami… Včera som takú videl v autobuse… Mala ale asi len 20-22 rokov… Ja mám 35, takú mladú nechcem (cítil by som sa pri nej staro), neoslovil som ju. Ale užil som si to „napätie“ pri vnímaní jej osoby. Muž, ktorý sa „nevybíja“, vie najviac oceniť nežnučké ženské ženy… a tie vedia najviac oceniť jeho. Vďaka energiám, ktoré v sebe zachováva. A nemusí to byť „drevorubač“, môže to byť aj umelec, jogín….. Je to jedno. Ide o tie energie v ňom.

   • Chudáčci muži ještě že nerodí ,nestarají se o domácnost a děti protože by přišli i o ty poslední síly a energii které jim žena ještě nevzala.

    • keby muži rodili tak by nebol problém s premnožením , každí by si odrodil raz a zapovedal by sa rodit druhý krát +++

    • Neviem si predstavit mužov rodit pri tych najväčšich bolestiach by zdemolovali pôrodnicu a s rodením by bol koniec. Ved tak to bolo pôvodne tak rozdejené Boh chcel pôvodne rozdelit pôrodné bolesti medzi oboch lenže ked začala rodit v bolestiach sa zvíjala žena a miesto muža sa zvíjal v bolestiach sused, tak to ženy radšej zobrali na seba všetko, aby to nevyšlo von kto je otec dietta+++

     • Ženy rodia v bolestiach, lebo rodia proti gravitácii, na chrbte!!!
      Slobodní chlapi si sami varia a sami perú, a ženatí na to spomínajú.

   • Akoby žena duchovne rásť nemohla a bola to len mužská záležitosť. Pravda je taká že už dávnej minulosti bolo niekoľko žien osvietených. Lenže žena nemôže byť učiteľom- majstrom, preto obvykle poznáme len mužov, ktorí boli osvietenými majstrami. Niežeby nemohla, akože jej to niekto zakazoval, ale jednoducho osvietená žena je úplne prirodzená a prirodzená žena to nemá v povahe hovoriť niekomu čo by mal robiť.

   • A inak je úplne jedno, či si muž či žena. Všetci sme zrodení z jedného aj z druhého. V ďalšom živote môžeš byť kľudne to druhé, ale tvoje „ja“ ako úroveň vedomia ostáva. Akurát povaha a fyziognómia pravdaže sa prispôsobujú pohlaviu. Osobne ani nevidím preto žiaden zmysel v tom plodiť ďalšie a ďalšie deti. Žiaden zmysel života to nášmu vlastnému skutočnému vedomiu nedá.

  • Satanisti robia a hovoria všetko naopak. A presviedčajú nás o opaku.
   Takže „zodpovední voči okoliu“ sú nezodpovední voči sebe
   Zaočkovaní nechcú sex s neočkovanými…? Zase naopak
   Neočkovaní nechcú sex s nimi
   Odmietanie očkovania je sebectvo? Opačne
   Presadzovanie očkovania je sebectvo.
   Atď

   • Nevím jak na slovensku, ale v česku když začal COVID a očkování, tak tzv. ministři včetně premiéra tvrdili, že očkování je jediná cesta, ale nějak třeba zapomněli na Norimberský kodex, smlouvy o biomedicíně, apod. Pro ně bylo důležité splnit plánovanou agendu 2020, 2030 a následující…

   • Jednou vetou: ľudstvo je už tak zdegenerované roznymi demagógiami, že už to má jedno, či tak, či onak – stejne niet návratu k normálu!

 5. ? Danuše s marfušou, ivánku. 🙂 1:13:00
  https://www.youtube.com/watch?v=4URbhaD1UwM
  Jo a pokud se týká „covidu tak dávno tomu WHO cca. 2. roky oznámilo že se šíří jako cigaretový kouř a prokazatelně za války ve vietnamu cítili americké cigarety na kilometr. A pachový filtr je úplně někde jinde než rouška kvality ffp2 – stavební respirátor na prach. A na konferenci tedy měli náhubky zcela sporadicky a nikdo neseděl v autě jako v letním kině na louce/s pachovým filtrem. Spike protein je stejné velikosti „co podvod viru „covid a řádově menší velikosti než jsou nátlamky schopné chytit..

  • Že je tam mRNA & hrotový protein úpravy na GMO je jasné.
   CTRL a dám to bez odkazu protože každý nemá nastavení na zobrazení v tor.

   Lidé umírají ve spánku v souvislosti s vakcínami, vysvětluje Dr. Peter McCullough, kardiolog
   26. října 2022
   v DOPORUČUJEME, Hlavní, Komentáře, Politika & Lid. práva, Svět, ZDRAVÍ & COVID
   Zvětšovač písma:
   A A A
   Lidé umírají ve spánku v souvislosti s vakcínami, vysvětluje Dr. Peter McCullough, kardiolog

   image_pdfStáhnout PDF
   Sledujte nás na Telegramu: 👉 @cz24news
   USA: Dr. Peter McCullough hovoří o smrtících účincích očkování.

   Na konferenci pro lékařské profesionály v Sedoně ve státě Arizona minulý víkend několik řečníků – všichni lékaři – komentovalo znepokojivý trend: nárůst jinak zdravých lidí, kteří umírají ve spánku.

   Zdá se, že k náhlým nevysvětlitelným úmrtím nepřiměřeným věku dochází častěji než obvykle, a to jak ve Spojených státech kde tito lékaři působí, tak v několika dalších zemích průmyslového světa.

   Nadměrná úmrtnost „je v současnosti fenoménem po celém světě,“ řekl Dr. John Campbell, školitel zdravotních sester, který pečlivě sleduje a komentuje vědecká data pro svůj kanál YouTube, který má 2,47 milionu odběratelů.

   Data ukazují, že „úmrtí jsou o 16 procent vyšší, než bychom očekávali,“ řekl Dr. Campbell v nedávném videu, „a velká většina z nich nejsou úmrtí na COVID.“

   Statistiky vyprávějí jednu část příběhu. Neobvyklá úmrtí, která se objevují v titulcích, vyprávějí další část.

   Například jihoafrická herečka Franci Swanepoel byla nalezena mrtvá ve své posteli v neděli ráno 16. října. Byla uprostřed natáčení nového projektu. Swanepoelové bylo 50 let. Příčina její smrti není podle zpráv zatím známa.

   Začátkem tohoto měsíce byl ve svém domě v New Cumnocku ve Skotsku nalezen mrtvý také mladý táta Jack Grozier. Jen několik hodin předtím své přítelkyni napsal SMS, že si s ní promluví příští ráno. Grozierovi bylo 23 let. Podle listu Irish Mirror po sobě zanechal ročního syna.

   Ve spánku zemřela i sedmnáctiletá Gwen Castenová, jejíž otec je poslancem ve státě Illinois. Dne 7. října 2022 rodina Castenové vydala prohlášení na Instagramu, ve kterém vysvětlila, že jejich dcera, která neměla žádné známé zdravotní problémy ani problémy s chováním, zemřela na srdeční arytmii neznámé příčiny.

   „Právě se vrátila domů z večera s přáteli, šla spát a neprobudila se,“ stálo v prohlášení.

   Dr. Peter McCullough, kardiolog, který má atestaci v oboru vnitřního lékařství a kardiovaskulárních onemocnění, na konferenci vystoupil, řekl, že když lidé – zejména mladí lidé – zemřou ve spánku, základní příčinou je často myokarditida.

   Myokarditida, což je zánět srdce, může vést k nepravidelnému srdečnímu rytmu, který může být bez okamžité léčby smrtelný.

   Dr. McCullough poukázal na „aktuální přehled“ provedený mezinárodním týmem kardiologů zveřejněný letos v květnu v časopise Biomedicine & Pharmacotherapy. Podle této studie je po vakcinaci hlášeno mnoho srdečních problémů, přičemž nejčastější je myokarditida. „Zatímco myokarditida je nejvíce hlášeným kardiovaskulární problémem, stále častěji jsou hlášeny i další závažné komplikace,“ napsali vědci.
   Nárůst katecholaminů

   Ačkoli se to může zdát kontraintuitivní, Dr. McCullough řekl, že náhlá úmrtí, ke kterým dochází během spánku, jsou biochemicky podobná náhlým úmrtím během nebo těsně po intenzivním cvičení.

   Dr. McCullough vysvětluje, že důvodem, proč lidé umírají zdánlivě nevysvětlitelně ve spánku, je někdy kvůli nárůstu katecholaminů na konci spánkového cyklu. Tato přirozená biochemická změna je signálem těla k probuzení.

   Katecholaminy jsou hormony, které jsou produkovány nadledvinami. Uvolňují se do těla v reakci na fyzickou námahu nebo emoční stres. Uvolňují se ale i během spánku, těsně před probuzením, jako signál tělu a mozku, že je čas vstávat.

   Tyto katecholaminy mohou mimo jiné zvýšit naši srdeční frekvenci, krevní tlak a rychlost dýchání.

   V těle jsou tři katecholaminy: dopamin, epinefrin a norepinefrin. Nárůst katecholaminů, ať už k němu dojde během spánku nebo během cvičení, může zatížit srdce a způsobit jeho arytmické bušení, řekl Dr. McCullough.
   Umírání před úsvitem

   Pokud je srdce mladého člověka poškozeno infekcí, očkováním nebo z jakéhokoli jiného důvodu, může být nárůst katecholaminů smrtelný. McCullough řekl, že to je důvod proč se zdá, že lidé umírají ve spánku. Opravdu umírají těsně před úsvitem.

   Po pečlivém prostudování recenzované vědecké literatury (do které také přispěl několika studiemi buď jako autor nebo spoluautor) Dr. McCullough řekl, že náhlá a neočekávaná úmrtí, která vidíme u mladých lidí, jsou s největší pravděpodobností nediagnostikovaná nebo asymptomatická myokarditida vyvolaná vakcínou.

   „Nyní jsme zjistili, že zhruba polovina nebo více případů [myokarditidy] je zpočátku asymptomatických. To znamená, že mladí lidé nevědí, že mají myokarditidu,“ vysvětlil McCullough. „Takže se v srdci tvoří jizva, ale nikdy jim nebylo řečeno, aby se nenamáhali, a mnozí se věnují atletice a všem různým druhům aktivit.“

   Během prudkého nárůstu katecholaminů – ať už v důsledku náročného cvičení nebo v rámci normálního procesu probouzení – může být tato neodhalená myokarditida vyvolaná vakcínou smrtelná, řekl Dr. McCullough.

   To byly také výsledky analýzy zveřejněné v časopise Archives of Pathology & Laboratory Medicine na začátku tohoto roku, kterou vedl patolog Dr. James Gill z Yale School of Medicine v New Haven, v Connecticatu. Tým tří lékařů ve studii pitval dva dospívající chlapce, kteří zemřeli těsně poté, co dostali druhou dávku vakcíny Pfizer-BioNtech COVID-19.

   Zjistili, že postvakcinační myokarditida měla „rysy připomínající poranění vyvolané katecholaminy, nikoli typickou patologii myokarditidy“. Stejná studie cituje další výzkum, který ukázal, že myokarditida je zřídka příčinou úmrtí v důsledku infekcí virem COVID-19.

   „Pochopení, že tyto případy se liší od typické myokarditidy… může pomoci při ověřování a terapii,“ uzavřeli vědci.
   Zvýšená úmrtnost mezi dospělými v produktivním věku

   Nadměrná úmrtí nevysvětlitelná infekcí virem COVID-19 se v roce 2021 začala objevovat ve spisech o úmrtí u pojišťoven.

   Scott Davison, výkonný ředitel OneAmerica, velké pojišťovací společnosti se sídlem v Indianapolis, řekl na online tiskové konferenci 30. prosince 2021, že jeho společnost zažívá „nejvyšší úmrtnost kterou viděli v historii podnikání.”

   Davison řekl, že úmrtnost vzrostla o 40 procent a úmrtí na COVID-19 nevysvětluje hlavní nárůst. Umírající lidé byli mladší 65 let, což bylo neobvyklé, protože úmrtí na COVID bylo silně nakloněno lidem ve věku 65 let a starším.

   „V jejich úmrtním listu nemusí být všechno označeno za COVID, ale úmrtí jsou obrovská, opravdu obrovská čísla,“ řekl.

   Podle Dr. McCullougha musí být vědecky nejodpovědnějším vysvětlením regulačních agentur, že neobvykle vysoký počet nadměrných úmrtí, k nimž dochází ve Spojených státech a dalších zemích od zavedení vakcín proti COVID-19, je způsoben samotným očkováním.

   Souvislost mezi těmito vakcínami a nadměrnou úmrtností by měla být předpokladem, pokud není jasně identifikována jiná příčina a neexistuje důkaz, že zesnulý nebyl očkován, řekl Dr. McCullough.

   „To je bezpečný regulační postoj,“ trval na svém.

   „Takže když vyvíjíme nové produkty a když dojde k úmrtí, ke kterému dojde po použití nového produktu, tak bezpečný postoj je, že je to kvůli novému produktu, pokud se neprokáže opak.“
   Myokarditida vyvolaná vakcínou se může objevit až po měsících

   Problémy se srdcem způsobené vakcínami COVID-19 se však nemusí projevit hned, ale až mnoho týdnů nebo měsíců po očkování.

   V listopadu 2021 tým vědců z oddělení pediatrie v Seattle Children’s Hospital, které je přidruženo k Washingtonské univerzitě, publikoval v časopise Pediatrics studii, která prokázala definitivní souvislost mezi mRNA vakcínami a srdečními problémy u dospívajících, což od té doby potvrdilo více než půl tuctu dalších studií a případových zpráv.

   Tým z Washingtonské univerzity zjistil, že myokarditida a perikarditida se objevily u pacientů ve věku 12 až 17 let, u kterých se projevila bolest na hrudi do jednoho týdne po druhé dávce vakcíny mRNA.

   U těchto pacientů bylo zjištěno, že mají vyšší než normální hladiny troponinu v krvi. Troponin je typ proteinu, který se nachází v srdečních svalech. Když je přítomen v krevním řečišti, může být tvůrcem srdečního selhání.

   Stejný tým vědců publikoval navazující studii v březnu 2022, také v Journal of Pediatrics. Jejich následná studie zkoumala skupinu mladých lidí ve věku 12 až 17 let, u kterých byl diagnostikován zánět srdce po druhé dávce vakcín Pfizer mRNA. Zjistili, že téměř 69 procent pacientů mělo nadále abnormální srdeční nálezy zjištěné pomocí srdeční magnetické rezonanci, a to i osm měsíců po očkování a při absenci jiných klinických příznaků.

   Vědci ve své diskusi napsali, že toto zjištění „je indikátorem srdečního poranění a fibrózy [zjizvení] a bylo silně spojeno s horší prognózou u pacientů s klasickou akutní myokarditidou.“

   Dr. McCullough považuje tuto studii z 25. března 2022, kterou vedla Dr. Jenna Schauer z Washingtonské univerzity, za hluboce znepokojující.

   „Ale co my víme o myokarditidě je to, že může trvat několik měsíců, než se jizva vytvoří, a dokumenty od Jenny Schauerové to ukazují,“ řekl Dr. McCullough a dodal, že děti mohou mít relativně „značnou jizvu.“

   Pokračoval: „Jako kardiolog bych tedy dospěl k závěru, že abnormální rytmus by se určitě mohl projevit až čtyři měsíce, šest měsíců, osm měsíců, dvanáct měsíců poté, co se v srdci vytvoří jizva.“

   Náhlá smrt mladého člověka, který je zdánlivě zdravý a nečekaně zemře ve spánku nebo během cvičení, dokonce až osm měsíců po očkování, řekl McCullough, může ve skutečnosti být způsobeno nediagnostikovanou myokarditidou, ke které došlo v důsledku podání vakcín proti COVID-19. .
   Rodiče, mluvte

   Dr. McCullough vyzval rodiče, aby byli otevření ohledně toho, zda jejich děti dostaly vakcínu COVID-19. Řekl, že nejjednodušší způsob, jak prokázat náhlou a neočekávanou smrt, zejména u mladých lidí, která nesouvisí s injekcemi „je, aby se rodiny přihlásily a řekly, že vakcínu si děti nevzaly. Pak je to vyloučeno.“

   Dr. McCullough však pokračoval: „Když jsou rodiny zticha a nic nezmiňují, zda si jejich děti vakcínu vzaly, nebo nevzaly, myslím, že je pak bezpečné předpokládat, že si vakcínu vzaly.“

   Dr. Angelina Farellová, dětská lékařka v soukromé praxi ve Websteru v Texasu, která také vystoupila na konferenci v Sedoně, vysvětlila, že začala léčit dospělé trpící COVIDEM-19, když jim jejich lékaři odmítli pomoci.

   Dr. Farellová řekla, že ji velmi znepokojují srdeční problémy u mladých lidí, které ona a její kolegové klinicky vidí a čtou o nich ve vědecké literatuře.

   „Jako pediatr málokdy posíláme dítě ke kardiologovi, [které] nemá vrozenou srdeční vadu,“ řekla doktorka Farellová. „Velmi zřídka je posíláme ke kardiologovi.“

   V dnešní době jsou však srdeční problémy u dětí a mladých dospělých, kteří podstoupili vakcíny COVID-19, natolik běžné, že Dr. Farellová řekla, že již nebude podepisovat rutinní sportovní fyzické formuláře, aniž by svým pacientům provedla kompletní krevní vyšetření, aby zkontrolovala známky srdeční slabosti.

   To zahrnuje testování troponinu v krvi a také hladiny D-dimerů (jednoduchý krevní test používaný k vyloučení přítomnosti krevních sraženin).

   Ačkoli jsou některé rodiny v její praxi tímto krokem-navíc rozrušené, doktorka Farellová trvala na tom, že dodatečné testování je zásadní pro udržení dětí v bezpečí.

   „Chci jen ujistit sebe a tu rodinu, že mají před sebou ten nejbezpečnější a nejlepší možný život,“ řekla Dr. Farellová.

   AUTOR: Dr. Peter McCullough

   ZDROJ
   https://www.theepochtimes.com/health/people-dying-in-their-sleep-linked-to-vaccines-explains-dr-peter-mccullough-cardiologist_4806813.html

   Překlad: Martin Kirschner/vipnoviny.cz

   • V spánku zomrel aj 24 ročný syn istej mojej kolegyni , a to ešte v 90 -ych rokoch! Náhle zomrel na infarkt i moj 40 ročný otec v rokoch 70-ych, a takisto náhle na embóliu srdca moja 54-ročná svokra! Žeby už aj vtedy boli niekde v niečom tie proteiny? Trebars vo víne? In vino veritas – hovorilo sa vtedy, ale možno ten veritas bol hrotový protein… Či? Nemám dobrú logiku?!

 6. Existuje teória, že v budúcnosti majú Zem obývať dve civilizácie – pôvodní humanoidi a transhumanoidi. Majú žiť vedľa seba ako 2 tolerované skupiny. Znovu ide podľa všetkého o nejaký duálny sociálny experiment GMS – teraz nie ako Západ – Východ /kromagnonci – neandertálci/, ale rozdelenie zvnútra – ako emulzia. Veď prečo nie – aj teraz existujú vzájomne separované skupiny v rámci jedného spoločenstva – Rómovia medzi bielymi, židia medzi všetkými, a pod. Tak ako sa ľudstvo delí na mužov a ženy – tak sa bude deliť na vakci a nevakci – trans a homo. He – úspešnosť záleží aj na rozmnožovaní – ledaže by tento experiment mal trvať len jednu-dve SÚČASNÉ generácia – lebo procesy sa všeobecne zrýchľujú.

  • Ak sa naplní Apokalypsa podľa Sv. Jána, tak tvoji transhumanoidi dlho nepožijú a nakoniec skončia v pripravenom večnom ohníku… a vyzerá to tak, že ideme podľa Božieho plánu… keďže celý Great reset krásne a až neuveriteľne zapadá do predmetnej apokalypsy ! ;o)

  • Hlúposť ľudstva už trvá od jeho vzniku, rozdiel je iba v odtieňoch! Nie, nie tých 50 odtieňov šedej – aj to je iba zlý preklad! Ja keď toto tu všetko čítam, je mi zle! Predtým od 80-ych rokov bol AIDS, každý sa bál, či to nechytí… nuž, aspoň to brzdilo trochu amorálnosť, lebo inak by sa každý s každým obcoval bez zábran… a takto bude teraz aj s očkovanými – aspoň na pár rokov. Ale napriek všetkému vraj ďalší rok už má byť 8 miliárd ľudí na Zemi? Ako? Zo Svätého Ducha? Lebo, ak toľkí umierajú a ľudia sa boja sexuálneho života, tak mi to akosi nedá… podľa tých článkov by malo byť práve o rok aspoň o miliardu menej! Či ako?

 7. Marek Košice

  „Rómovia medzi bielymi, židia medzi všetkými…“….. To s tými židmi si „zabil“, Maroš, dobre som sa nasmial 😀 😀 😀 (myslím v dobrom)…….. To je fakt veta hodná vytesania do diamantu…. :D:D 😀 …. Daj si ju patentovať. A vieš čo? Myslím, že keby sa predávali také tričká (a nebolo by to zakázané, alebo by ich nositelia nedostávali za to pokuty), mali by veľký úspech… Bez srandy. 🙂

 8. Objektívne

  Ono toho bude asi viac kontaminovaného za nejakú dobu… Všetky mliečne výrobky, všetky výrobky z kravského mäsa…
  https://prepareforchange.net/2022/10/24/they-are-giving-cows-mrna-vaccine-which-will-pass-the-vaccine-into-milk-cheese-etc/

  • Nehovoriac o tých očkovaných dobrákoch, čo ešte chodia darovať svoju skazenú krv… skutočná pomoc blížnym !

   • Hahahaha, tak dobre som sa už dávno nezasmiala!

   • „lekári“ pokojne môžu podniknúť aj to, že do krvi nenakazenej spike proteínmi primiešajú (samozrejme v rámci rovnakej, resp. kompatibilnej krvnej skupiny) aj krv od začipovaných – samozrejme bez toho, aby príjemcu transfúzie o tom informovali
    …a takto prispejú k naplneniu sa aj záveru svätej-presvätej biblie, konkrétne Zjavenia svätého Jána, kde sa píše, že v čase konca mŕtve telá ľudí budú ležať po celej zemi, a nikto ich nepochová, ani mŕtvoly nebudú odpratané, ale budú slúžiť za hnojivo zeme… a že živí budú závidieť mŕtvym…
    (a nezačipovaní – tí zas zomrú zrejme od hladu, keďže nebudú môcť kupovať ani predávať)
    boh Sionu je väčší šialenec, ako bol Adolf…

    • Do té krve mohou švihnout mRNA vakcínu hned ,nemusí se s tím párat. Budou se to snažit do lidí dostat jakoukoliv cestou stejně jako fluor/voda, sůl, pasty/

     • Ak bude nejaký čas transfúzna čipo-krv stáť ako konzerva, zostane na pohľad stále rovnaká aj v čase jej podania pacientovi? Aj hustota nakazenej krvi po celý čas „čakania“ na svojho príjemcu zostane nezmenená?

 9. zapredana SR

  Teraz to ešte nie je v očiach ľudí také podstatné, ale príde doba, kedy to najpodstatnejšia vec budúcnosti mladych rodín, ak budu chcieť mať zdravé potomstvo, alebo ak budu chcieť mať nejaké potomstvo. Potom sa budú ľudia deliť na kasty úplne neposkodenych genovou terapiou a úplne zdravou dna a mierne poškodených, kedy je možnosť v budúcnosti byť svedkom pochybenia svojho, alebo potomka, alebo rodiča, kedy sa táto genetická informácia preniesla či už na dieťa, vnúča, pravnuča. Otázka znie kedy ich zastavíme, aby nešírili tento depopulacnú mor, ako napr. v Austrálii, povinným očkovaním dobytka a následným prenosom diablovho semena na ľudí. Alebo geneticky modifikovaným hmyzom. Alebo si myslíte že hmyz ktorý vám budú nútit bude bio. Také isté bio ako gatesove 3D rezne z PC.

  • ahoj, na kazdu zbran je i protizbran. I na tuto kvazi vakcinu je protizbran.Stací bádať. Napr 15 dnova hladovka automaticky vycisti telo od vsetkeho odpadu a zvysi vibracie cloveka ale pss nehovorme to vláde

   • Tak to teda máš úžasné vedomosti o DNA! Potom 15-dňová hladovka by mohla vyčistiť aj kadejaké genetické choroby… a nebolo by toľko alkoholikov a duševne chorých a vyšinutých!

   • Nie, nepovieme to vláde, lebo čo keby tým degešom napadlo zlepšiť si svoje DNA? Nie! To my si dáme hladovku! Odteraz o tomno ani muk! Neopovážte sa škŕkať bruchom! Myslím, že je to lepší spôsob, ako sa stať dokonalým, na rodiel od scientologického cleaningu! Hlavne je to zadarmo! Ani tým to nehovorte! Inak – vylepšovať DNA sa chystajú aj v koncentrákoch MOVIRu. Kurva – to budú vibrácie!

    https://www1.pluska.sk › video › video-tvrdy-lockdown-sanghaji-umierame-hladu-kricia-ludia-okien-panelakov
    Umierame od hladu, kričia ľudia z okien panelákov!
    VIDEO Tvrdý lockdown v Šanghaji: Umierame od hladu, kričia ľudia z okien panelákov!
    ———————————————
    Debili! Namiesto sociálnej bezpečnosti si budeme sami ordinovať hladovky?!

 10. kvakcína je sloboda

  včera som si z nostalgie pozrela film Winetou 3 Posledný výstrel, pri scénke, keď navštívil s Old Shaterhandom kmeň Čikariov s jeho náčelníkom večne ožratým Bielym Byvolom, mi to pripodobnilo: Čikari – okrajina, nachmelený Biely Byvol – kokainový zelenáč
  :DD
  a na zamyslenie, kto sú tí „bohovia“ alebo stvoritelia doporučujem film Eternals;
  iný film John Carter – medzi svetmi je tiež zaujímavá snímka o „neviditeľných“ šedých, ktorí riadia tento svet

  • Objektívne

   Existuje aj nové spracovanie Winetua s informačne doplneným dejom. Hneď na začiatku je možné sa dozvedieť kto to bol Old Shaterhand, jeho cesta za oceán a prečo tam vôbec išiel. Kto je to Boh je možné pochopiť až vtedy, keď bude všeobecne správne pochopené ako vznikol vesmír a prečo vôbec existuje. Dovtedy to bude len predstava umelcov, režisérov, prípadne channelerov.

 11. …áno je možné, že za určitú dobu bude všetko kontaminované, HLAVNE ak sa väčšina ĽUDÍ NEPREBUDÍ…tieto zoznamky budú veľmi riskantné, tak ako aj bež.zoznamovanie sa s inými / nie všetci totiž môžu povedať pravdu/…koniec koncov, vždy bolo, je aj bude sa zoznamovanie s inými riskantné, neviete, kto vám pravdu hovorí a kto nie, takže tak. ….

 12. + A zase jsme u spásných „vakcín“, pořád dokola.. mRNA na chřipku pro už čekají za dveřmi, společně s mRNA kovidího podvodu: https://i.postimg.cc/sx2DxRBS/ch-ipka.jpg
  A pořád jsme za dezinformátory? Vstávat lidi, probuďte se ti co ještě spí!! Proboha…

  • To nie že spí, ale každý sa bojí! Furt sa ľudia niečoho báli… napr. dakedy v minulom storočí sa hrozne báli tuberkulózy – dokonca ešte aj moj otec, inak celkom „svetový“ a moderný „chlapec“… lebo keď som dospievala, stále mi zdorazňoval, že sa s hockým nesmie bozkávať! A napriek tomu som sa veľmi rada bozkávala s „hockým“, a musím povedať, že kým v detstve som mala stále angínu a kadejaké choroby dýchacích ciest, potom, keď som sa bozkávala,nikdy som nič také nemala. Bozkávanie totiž posilňuje imunitu! Takže na záver Vám citujem z Biblie: „Milujte sa a množte sa“ a kašlite na nejaké vírusy a vakcíny, ak máte umrieť, i tak umriete, napr. vás zrazí ožran na zastávke! Takže asi tak…

 13. … ešte niečo mi teraz napadlo, ono možno niekto je pri zoznam.veľmi úprimný, má to v povahe a niekto možno nechce tú pravdu hneď povedať, lebo je opatrný a nevie ako ten 2.naňho a na tie infor.môže zareagovať…v každom prípade možno na tých zoznamkách stretnúť aj skvelých ľudí, no vy to sami zistíte až časom, teda postupne….a k tej jeseni z toho linku ma napadlo, že je tohto roku mimoriadne krásna, aj vy to tak vnímate ? …

  • Marek Košice

   Ehmm…. Jeseň trvá do 20. decembra…. Začala 21. septembrom… Takže pred pár dňami skončila jej prvá tretina…. Vyjadrovať sa teda k jeseni (3mes obdobie) ako mimoriadne krásnej po skončení len 1/3 jesene je….aspoň na môj vkus divné. Osobne by som sa vyjadroval o krásnej/škaredej jeseni až po skončení druhej tretiny jesene. Alebo sa POOPRAV, a napíš, že ZATIAĽ je krásna… Lebo o 3 dni môže prísť dvojtýždňové upršané počasie, a potom to nebude platiť, čiže to čo si napísala bude považované za (nevedomé) klamstvo.

   • https://www.codnes.sk › spravy › v-piatok-23-septembra-2022-zacina-jesenna-rovnodennost-je-tu-astronomicka-jesen
    V piatok 23. septembra 2022 začína jesenná rovnodennosť – je tu …
    23. 9. 2022Astronomický začiatok jesene na Slovensku v roku 2022 je spojený s 23. septembrom, ktorý je aj dňom jesennej rovnodennosti. Znamená to, že deň a noc trvajú rovnako dlho. Jesenná rovnodennosť Nastáva podľa koordinovaného svetového času na severnej pologuli v závislosti od časového pásma.
    ————————
    Rok 7631
    https://timesles.com › cs › calendar › seasons › summer › 7531
    Kalendář na léto 7531 | Tiskněte a stahujte kalendář
    Online kalendář na léto 7531. Vytiskněte si kalendář na léto 7531. Stáhněte si měsíční kalendář na léto 7531. TIMESLES. 2022 | Dnes | Dovolená | Čas. Kalendář na léto 7531. Léto 7531 rok. Léto 7531 začíná v Pondělí a končí v Pondělí.

   • Teda, teba by som nechcela mať za priateľa! Takto všetko pesimisticky vidieť! Načo by hodnotila jeseň až po skončení?! Ona to hodnotí teraz, a možem povedať, že má pravdu – je krásna jeseň! I keď ja som zažila už aj krajšie babie letá pred rokmi, no ale na to aké je už aj počasie vyšinuté, tohoročná jeseň je krásna a je aj plno húb, aj úrody nie ako vlani! A to napriek mimoriadne suchého a horúceho leta!

   • Alena sa vyjadrila k Prvej Tretine jesene, Marek – alebo to má zakázané?
    Namiesto neustáleho rýpania a hľadania bezvýznamných bĺch v príspevkoch iných si radšej kontroluj a oprav tie svoje; mávaš ich dosť. Často mám z teba pocit, že ty útočiť jednoducho potrebuješ… preto zabojuj so svojím narcizmom – a bude to fajn.

 14. Najstaršie remeslo sveta sa dostáva do krízy, lebo to platí aj opačne, muž – očkovaná žena, “ rozdel a panuj“ dotiahli to do „dokonalosti“ ….

 15. …v poriadku Marek, tak tá jeseň je zatiaľ krásna, také ,,Babie leto“…páči sa mi, keď je ten prechod taký postupný, lebo v posl.rokoch je teplo a naraz , šup do zimy…ale inak aj dážď má svoje čaro / samozrejme nie dáky prudký, keď sa lámu stromy…/…ako malé deti sme sedeli za oknom a pozorovali ho, moje deti zasa cez veľ.teras.dvere, niekedy aj ja s nimi a bolo to úžasné pozorovanie…ešte k tomu Winetovovi, ja som ho tiež veľmi rada pozerala, no tú verziu s P.Bricem…aj v TV, aj ako knižku, kt.som čítala viac x…bol to taký obľúbený hrdina v tej dobe…okrem čítania sme sa to aj ako deti hrávali, nemali sme žiadne PC a predsa sme vedeli, čo máme vlastne robiť…teraz je to trošku inak, doba sa mení aj ľudia…no neva, však je zdravé ,,posúvať sa“ a učiť sa nové veci….samozrejme všade s mierou, tak, aby nám to napr.uľahčilo dáku prácu alebo skrášlilo náš život…. áno, je možné, že v budúcnosti sa takto ľudia budú deliť…stále verím tomu, že keď sa ľudia dozvedajú o tých nežiad.účinkoch očkovania, nebudú už chcieť ďalšie a vyhnú sa tak ďal.mož.ochoreniam…

 16. Takú hlúposť, akú uvádza nadpis tohto článku, som ešte nepočul, ani nečítal. Zrejme nám k LGBTIQ+ pribudlo ďalšie pohlavie. Tí, ktorí covid vymysleli a spustili, musia mať z toho radosť. Rozdelená spoločnosť sa najľahšie ovláda. Už by mali zaviesť trestný čin neinformovania partnera, či je alebo nie je zaočkovaný mRNA vakcínou, resp. mu túto okolnosť zatajiť.

 17. Nie je to hlúposť, je to otázka či budeš, alebo nebudeš veriť…

 18. Neviem si predstavit mužov rodit pri tych najväčšich bolestiach by zdemolovali pôrodnicu a s rodením by bol koniec. Ved tak to bolo pôvodne tak rozdejené Boh chcel pôvodne rozdelit pôrodné bolesti medzi oboch lenže ked začala rodit v bolestiach sa zvíjala žena a miesto muža sa zvíjal v bolestiach sused, tak to ženy radšej zobrali na seba všetko, aby to nevyšlo von kto je otec dietta+++

  • Božka, ty si sa práve vrátila zo zábavnej párty?🙂

  • Ženy vždy tvrdia, že najväčšia bolesť je pôrod /poznal som také, ktoré rodili ako gupky na raz dva! – základ bol, aby to decko nezabudla aj zobrať so sebou/, PRETOŽE ICH EŠTE NIKTO NEKOPOL DO GULÍ!!!

 19. Haha, to bude asi skôr tým, že očkovaní muži sú väčšinou tí škaredší, ktorí zdravú ženu proste vôbec nevzrušujú! 🙂 🙂
  Pravdaže ak si pozrieme zloženie vakcíny, je jasné, že inak ako poškodením zdravia to končiť nemôže, ale inak takéto články beriem skôr ako dobrý vtip 🙂 všetko s rozumom kamaráti…

 20. Niekto sa pýtal, ako zistiť, či je dotyčný ockovany, alebo nie, na zoznamke. Spýtaj sa ho na jeho názor o ockovani na kovid a oni sa hneď rozpisu… buď sú to očkované ovce, ktoré sa k tomu veľmi nechcú priznať (lebo ľutujú), alebo je to zdravý neockovany muž, ktorý je hrdý na to, že sa nenechal zmanipulovat.

Pridajte komentár

*