Vo Francúzsku je teraz trestné kritizovať alebo odmietnuť mRNA injekciu


Print Friendly, PDF & Email

Vo Francúzsku je teraz trestné kritizovať alebo odmietnuť mRNA injekciu

(Mac Slavo, SHTF plan) Počas plandémie covidu urobili to isté. Krajiny sa jedna po druhej stávali testovacím polygónom, aby pre samozvanú globálnu elitu otestovali reakciu obyvateľov na rôzne opatrenia.

Na Slovensku to bolo plošné očkovanie a štátne karantény, v Rakúsku plošné povinné očkovanie, v Číne plošný brutálny lockdown, atď.

Najnovší francúzsky zákon o kriminalizácii kritikov a odmietačov mRNA technológie je testom na zbavenie sa kritikov Svetovej zdravotníckej organizácie (WHO), Svetového ekonomického fóra (WEF) a iných globalistických organizácii snažiacich sa zaviesť „Nový svetový poriadok“.

Francúzsko je pre nich dobrou voľbou, keďže tamojší policajti nemajú žiadne zábrany strieľať ženám do tváre oslepovacie granáty. Nikto nevie, kto v skutočnosti sú títo „policajti“ a odkiaľ sú. Faktom však je, že nosia plnú bojovú výstroj na zabíjanie civilistov.

Nezdá sa pravdepodobné, že by sa globalistickí paraziti chceli v blízkej budúcnosti vzdať. Chcú celý svet pre seba, väčšinu ľudstva vyhladiť a nechať len toľko pre nich pracujúcej populácie, aby mohla uspokojiť ich hojné želania a potreby.

Vládnuca trieda vo Francúzsku práve schválila zákon, ktorý zakazuje spochybňovať a odmietať mRNA injekcie. Francúzski otroci (občania) budú môcť byť pokutovaní a uväznení za to, že si odmietli aplikovať mRNA „vakcínu“, alebo že spochybňovali odporúčania svojho pána.

Za porušenie tohto zákona bude hroziť trest 45 000 eur a až tri roky väzenia.

„Nebude sa tolerovať žiadna kritika liečebných postupov, ktoré budú štátom odporúčané alebo povinné,“ napísala na Twitteri Dr. Kat Lindleyová. „Každá osoba, ktorá sa odváži otvorene kritizovať tieto génové terapie, bude potrestaná pokutou a väzením.“

Liečba osteoporózy

Podľa článku stránky Natural News je tento totalitný edikt, známy ako článok 4, vysoko neliberálny zákon, ktorý zakazuje obyvateľom a občanom (tých v triede otrokov) hovoriť čokoľvek zlé o „terapeutických“ liečebných postupoch, ako sú mRNA injekcie, ktoré budú buď povinné, alebo odporúčané francúzskou vládou.

„Už teraz sú terčom represívnych orgánov renomovaní lekári, ktorých tento nový zákon umlčí,“ uviedol Francúz Annie Arnaud na sieti X (bývalý Twitter). „Francúzsko sa vydáva na cestu totality. Macron a jeho podporovatelia sú stúpencami Svetového ekonomického fóra a globalistickej politiky.“

Ide doslova o katastrofu pre krajinu, kde väčšina občanov už neposlúcha očkovaciu propagandu. Krajinu zrejme čakajú sociálne nepokoje. Mnohí ľudia si začínajú uvedomovať, že vláda je stelesnením otrokára a začínajú prejavovať svoju nepokojnosť.

Niektorí ľudia tvrdia, že článok 4 nového zákona je zatiaľ len návrh a ešte nebol definitívne schválený.

„Napriek tomu je to veľmi dôležité varovanie pre každého, ako sa fašistickí členovia Svetového ekonomického fóra (WEF) a ďalší globalisti snažia presadiť svoje šialené a choré myšlienky vo všetkých krajinách na svete,“ napísal jeden komentátor.

Iný diskutujúci napísal, že článok 4 bol v skutočnosti schválený už „v druhom čítaní“, čo znamená, že Francúzsko sa teraz stalo medicínskou diktatúrou, kde obyvatelia a občania musia užívať predpísaný „liek“, ktorý im dá vláda – a robiť to so súhlasným úsmevom na tvári.

Záver

Od podvodnej pamdémie Covid-19 zažívame nárast medicínskeho stanného práva a medicínskej tyranie.

Je najvyšší čas prehodnotiť, či budete aj naďalej otrokom tých, ktorí si nárokujú právo vám vládnuť. Jediný spôsob, ako sa oslobodiť, je najprv si uvedomiť, že vám vládnu.

Prírodná liečba osteoartritídy

Autor: Mac Slavo, Zdroj: shtfplan.com, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. Tí USÁci sú takí nenažraní a zaslepení – stále chcú v Európe vyvolať veľkú vleklú vojnu a je im jedno ako ale majú na to? S Izraelom to majú nahnuté, s okrajinou tiež, Taiwan sa im stráca a konflikt tam viesť tiež nemôžu – niesú zdroje.A keď to nejde inde v Európe rozpútať tie majdany tak vo Francúzsku to je ako vždy najľahšie dosiahnuteľné – treba ich tam veľmi naštvať a pokiaľ možno všetkým možným.
  Inde im to nevychádzalo..v Rusku USÁ ci prostredníctvom svojej 5kolóny vakcinovali a terorizovali obyvateľstvo a štátny prevrat v nedohľadne, robili to aj v Číne odkiaľ ich potom Globalisti vyvenčili….. sú to fakt zúfalí debili.

  • Israismael

   ACHNATON to je škoda sa rozčuľovať nad tými zufalcami ..Takisto ako je škoda rozčuľovať sa nad tými ľuďmi,ktorí sa dali chytiť do pascí a sietí tých zufalcov čo ovládajú svet ( globálnych temnôt ,kabalstov,iluminátov a pod havedi ) Či už sa dali nachytať očkovaním proti kovidu alebo že tým zufalcom ľudia adoruju ,veria ich lziam a pod ..To je jedno a to je aj konečná pre také ľudstvo …to sú tie plevy ,ktoré budú nepotrebné pre novú vystavbu v novom svete ,ktorý sa bude budovať po Očiste …A to čo sa chystá zhora ,že ako silno to zasiahne Zem,a možno už aj tento rok 2024 ,to je absolútne nezastaviteľne a prichádza to ..Tlak svetla je taký veľký smerom k Zemi ,že stláča všetko temno na Zemi do posledných možných pozícii ,že už niet úniku pre nich ..Predstav si piest ako je tlačený na dno v uzavretej nádobe,je v nej na tesno a ten piest sa blíži pomaly na dotyk dna…Temno nemá kde ustúpiť …Bude rozdrvené tlakom svetla ..Svetlo Boha (vyžarovanie sily z vesmíru)ktoré sa tlačí na Zem posilní tých ľudí,ktorí sa zachvievaju v jednote sily toho vyžarovania ,ale rozdrvi všetko temné …Svetlo božej sily samocinne vytriedi zosilnenym vyžarovaním všetko ľudstvo na tejto planéte na to,ktoré bude rozvratene a rozdrvené a na to,ktoré môže pokračovať ďalej v novej tisícročnej ríši lebo takí ľudia vydržali tlak svetla ,a tých energií ktoré čoskoro prídu k Zemi ..Už sa to v podstate pozemsky vytriedilo na dve veľké skupiny a preto vidíme vo svete, a aj u nás tu veľkú segregáciu ľudí ..To nie je náhoda že prišli do sveta udalosti ako covid či vojny na Ukrajine a v Gaze lebo aj takto sa ľudia triedia,že kto patrí kam a pod..A ešte pár udalosti príde pred záverečnou Veľkou Očistou ,záverečné a ťažké ….
   Ešte dodam ,že je naprosto hlúposťou čo bulikaju ľuďom do hlavy, že toto oteplenie ,ktoré vidíme aj teraz v týchto dňoch je preto ,že sa mení globálne klíma ,že za to môže človek a pod…Ten tlak sily Božieho svetla z vrchu z vesmíru je tak veľký a mohutný ,ktorý sa tlačí čoraz viac k Zemi ,že to spôsobuje otepľovanie planéty ..Temnoty to vedia ,boja sa tej skazy ,vedia že ich to zatláča do kúta a vedia že sa blíži koniec a s nimi žiaľ aj koniec mnoheho skazeneho ľudstva ..
   To je aj odpoveď ,z predošlého článku,kde som písal o Tom ako bude Svetlo čistiť túto zem od temneho ľudstva ,či už politikov ,či spevákov ,či umelcov a pod ,ktorí su tak veľmi pomýlení a hrnú sa do nešťastia spolu s liberálmi ..Každý človek je však strojcom svojho šťastia ale aj nešťastia ..

   • hmmm, uvedomelí to vnímajú rovnako, ale rôznymi spôsobmi.
    Áno, je obdobie selekcie, každý má slobodnú vôľu a kdesi sa zaradí a keď váha je v strede a časom – buď pochopí alebo nie.

    Je to spravodlivé, pred závažným rozhodnutím musí nastať katarzia, bez nej nie
    je možné očista. Už mi nie je nikoho ľúto, lebo ináč to nejde, nedokážeme zabojovať za svoju slobodu, za svoju vlasť – tak si ju nezaslúžime a prídeme
    o ňu.
    Musíme padnúť na dno, lebo len z dna je možné sa opäť odraziť HORE.

    Som pripravená, s pokorou a pokojom prijmem všetko a vierou v nášho stvoriteľa, že ináč no nejde.

   • Čítal som aj to, že to otepľovanie je spôsobené aj ľuďmi, ktorí precitajú ale to je len vedľajší efekt toho diania ale z pohľadu elít na a Zemi a zlovolných ľudí nežiadúce. No a tie nešťastné elity USA – tí sa snažia za každú cenu zachrániť lenže v takom stave v akom sú tie ich kádre tak sú schopní všetkého a to aj vtedy keď celý by svet vidí, že to nezvládnu, že na to nemajú zdroje a skúšajú to všemožne – používajú všetko aby si udržali svoju moc v každom štáte sveta – kovid teror v každom štáte sú ich aktivity. Tí omnoho chytrejší – Globalisti ktorí ich na Zemi vytvorili a riadili tak tí si už s nimi nevedia poradiť pretože im prerástli cez hlavu. Avšak z dlhodobého hľadiska USA elity nemajú proti Globalistom šancu vyhrať a to absolútne žiadnu ale otázka je, že či USA pri svojom Globalistami plánovanom odchode zo svetovej scény nezničia túto planétu aj s ľudstvom…a aj s Globalistami pretože riadenie zo strany Globalistov nieje také rýchle, operatívne. rýchle. Takže to čo teraz vidíme je vopred naplánovaný odchod USA a západu a majú byť nahradení Čínou. Ale z hľadiska Božieho Zámeru a jeho načasovania sú jak Globalisti tak aj ostatná temná háveď (väčšinou elity USA a všetci zlovolní ľudia) pod účinkami zosilujúceho tlaku Svetla o ktorom píšeš – z toho sa nedokáže vymaniť žiadna bytosť. A z tohoto pohľadu nie je zmysluplné sa zaoberať ich riadením procesov na Zemi pretože aj oni do jedného budú nakoniec Božou silou vytriedení do jedného z dvoch táborov.
    Ešte toto – USA a GB tu niesú zas až tak dlho – to sú „nikto“ ale tí čo ich vytvorili (Globalisti) prežijú aj svetovú prírodnú katastrofou – napríklad v biopoli Zeme a po čase sa ujmú ďalšej a ďalšej globalizácie podľa ich neludskej koncepcie. V tom majú mnohí pravdu ale nie v tom, že neexistuje Sila, ktorá je im nadradená a voči ktorej sú bezmocní a ktorá je operatívne a koncepčne na tom najlepšie – dokonale. A mnohým sa toto ťažko prijíma – táto možnosť, že tá Sila do svojho riadenia od počiatku vesmíru začlenila absolútne všetky procesy, ktoré sa vo vesmíre dejú. Mnohí tak uvažujú že tým, že sa mnohí vzopreli a konajú Zlo – že sa Bohu niečo vymklo z pod Jeho kontroly/riadenia ale to je fatálny omyl, naozaj fatálny – fatálny nedostatok v ich svetonázore.

    • Israismael

     **Achnaton celý systém hmotnosti do ktorého spadá aj táto Zem ako planéta je pod absolútnou kontrolou toho Najvyššieho.. Proste nemôže byť sila, ktorá by odmrstila ci prekonala Najvyššiu vôľu a silu a preto nikdy nemôže zvíťaziť nižšia omnoho menej kvalitativna moc a ešte k tomu zla sila… Co sa môže stať, a žiaľ aj stalo sa bolo to, ze pôsobením temna boli poškodení ľudia, teda tou zlou a temnou nižšou silou . Keby sa však ľudia neboli toľko tisícroči spájali s temnými silami kvôli svojim pozemským žiadostiam,výhodám a pod, tak by sa to nikdy nebolo stalo v takej tragickej forme, akú ľudia zažívajú storočia, tisícročia a ako to zažívajú aj dnes .. To je proste vyšší vesmírny Zákon a ten nepusti.. Ovšem v predstavách ľudí je videní asi taky zákon, aký používajú ľudia tu na zemi v súdnictve a pod.. No to by musel byť fatálne zlý úsudok.Ten Boží zákon ma naprosto nepredstaviteľnu silu Svetla , a v nepredstaviteľnej forme pre človeka . Svet je teda pod kontrolou a zákonom Stvoriteľa neba i zeme a niet sily ktorá by zmenila túto skutočnosť, teda nie je to možné ani v silách Lucifera . Akurát že je teraz potrebná a zvlášť v týchto nebezpečných atómových časoch taka očista, aby to temno nemohlo zničiť väčšiu časť sveta(myslene prírodu a Zem) , pretože temno je zákerné a musí sa s nim podľa zákonov stvorenia zaobchádzať s opatrnosťou aj keď ide a pôjde o Boží zásah..Teda všetko ide podľa božej vôle a božích Zákonov… Inak to nikdy ani nemôže byť.. Len podľa Zákonov božích, nie podľa ľubovôle..

     ***Bianka ak má človek v sebe ducha, ktorý sa slobodnou vôľou približuje k vôli božej tým ako žije a dýcha v tomto svete tak sa nemusí báť ničoho, nech príde čokoľvek… Nestane sa mu nič.. Zničená ma byt iba ta časť ľudstva ktorá bude mať priliz veľkú náklonnosť k temnotam tohto sveta.. Ono to síce bude veľká časť ľudstva, ktorá pôjde do zatratenia (podľa knihy súdu nie podľa mňa), ale kto ma v sebe silu svetla a nie tmy, tak prečka udalosti tak, ze bude v poriadku.. Vydrží tlak Najvyššieho svetla a žiarenia z vesmíru, ktoré sa bezprecedentne a nezadržateľne blíži k našej planéte! … to bude ten Boží súd na základe žiarenia a tlaku sily Svetla, to bude ten zásah z oblakov, alebo tiež povedané inak,, druhý príchod v oblakoch“…

     • Ono ve výsledku, kde byl tedy Bůh, když byl vždy nějaký reset civilizace. Nikde, prostě se to resetovalo, většina jiných druhů vymřela a jelo se odznovu a Matrix byl ještě těžší a málokdo se mohl vymanit. A skutečně tedy civilizace i v malé míře přežila, nebo tu byli vysázeni nový otroci, aby měli kratší život a lépe se dali ovládat? Na boha nevěřím, bohužel.
      Když to někdo zachrání, tak leda vyspělejší civilizace…A jestli funguje vyrovnání sil, zlo bude zničeno protiváhou a bude zase dokonáno. Teď jde o to, zda jsou to skutečné vesmérné cykly, nebo tomu někdo pomáhá a vědomě nás háže do destruktivní smyčky utrpění. Mnoho věcí smrdí na této planetě..

     • Objektívne

      Ako by mohli ľudia žiť v tisícročnej ríši keď nikto neprežije odhalenie? Tí čo hovoria, že majú ducha nemajú ani šajnu o tom ako presne prebieha očista a pritom je o tom zmienka v každej svätej knihe, mytológii, legendách…
      Prečkať udalosť môže len ten, kto vie presne čo sa bude odohrávať a musí byť na to pripravený. Žiarenie z vesmíru naozaj príde a bude zhubné, keďže ochrana (magnetické pole) pred ním na nejkú dobu spadne.

    • Israismael

     Tauri ! Musíš vedieť ak chces vedieť (ale nemusíš keď nechceš) jednu vec !!! …že Stvoriteľ dáva ľuďom mnohé určite a ohraničené časové úseky na vývoj ..Posledný casový úsek pre stvorenie a teda aj pre pozemských ľudí bol stanovený pred 6tis rokmi ,teda na dobu na 6 tis rokov ( v biblii v knihe Genesis je podobný časový úsek označený na začiatku stvorenia ako 6dni + siedmy deň a ten je ako deň keď Boh odpočiva ,deň= v bozskych sférach ako tisíc rokov na zemi ) … za tie všetky tie časové úseky sa musí život človeka vyvinúť ..V poslednom časovom úseku ,v ktorom sme , sa musí ľudstvo vyvinúť do určitého absolútneho vedomia resp sebavedomia ako ľudský duch(miliarda ľudí však nemá ani šajnu že má ducha a nie to aby ho ešte vyvíjali k seba-vedomiu)…Najnovšia doba bola teda stanovená na 6tisic rokov ,teda pred cca 6 Tisic rokmi… a táto stanovená doba konci (niekde v starých knihách je zachytený rok 2025 ako rok kedy končí 6tisic rokov pre novodobého clo-veka, veď niektoré kalendáre sa počítajú od doby stvorenia Adama až po dnes ) ..teda CLO-VEK dostal určitý VeK ,a tento ktorý žijeme je posledný časový úsek na vývin ľudského ducha ..úplne posledná etapa..Nový vek =tisícročná ríša mieru bude trvať teda ďalších tisíc rokov ,kde dostane ľudstvo novú šancu žiť tak, ako malo žiť už dlho ..V pokoji , bez temnôt a vo vôli Božej…

    • Israismael

     Objektívne!
     Zhubné žiarenie nemá nič spoločné so žiarením ktoré je zosilnené a dávno pripravené prúdi z božských sfér a je na dotyk našej planéty, teda veľmi blízko.. TOTO bolo nasmerované pre Očistu tu na Zemi… Zhubné vyžarovanie pochádza čiste iba z hrubohmotnych sfér kozmu a nie z tých jemných svetov odkiaľ prichadza na Zem čisté vyžarovanie( kvôli očiste celej planéty od temna) …

     • Objektívne

      Môže byť jedine v prípade nefyzickej roviny. Na fyzickej rovine to bude rovnaké ako po miliardy rokov v minulosti, pretože je to funkcia vesmíru. Každá hviezda to robí pravidelne v cykloch. Je to odstupňované podľa výdaja energie v závislosti na jej veľkosti. Pri tom najvyššom výdaji zahynie samotná hviezda. Jej materiál je rozmetaný do vesmíru.

   • Objektívne

    Tak skoro to nebude. Aj ONI to vedia, preto sa všetko uzatvára k roku 2050. Všetky tie agendy sú smerované k splneniu práve k r.2050. Možno je to tak dobre, pretože len málo je pripravených. Kresťania sú na túto udalosť pripravovaní už 2000 rokov a to spôsobom ako ju neprežiť. Moderné duchovné spolky idú v kresťanských šlapajách a hovoria, že prechod do stavu duše je to, čo Boh chce. Keď sa nad tým zamyslíme, tak ONI hovoria to isté keď uvádzajú, že potrebujú znížiť populáciu maximálne na 500 miliónov. Len málo ľudí pochopí, že treba urobiť niečo oveľa viac, tak ako to urobila Biblická postava Noe.

    • Israismael

     Prečo by sa tí šialenci tak veľmi ponáhľali s agendou 2030, dokonca ju skrátili na rok 2025-26.. Prečo máš v zjavení Jana úryvky, kde sú spojené so selmou 666 a jej znakmi.. To je všetko teraz, len čo príde digitalizácia meny.. Ved to je to kontrola, ze nebudeš môcť kupovať ani predávať ak nebudeš súhlasiť so systémom šelmy,tj so systémom globalistov technokratov a šialencov.. Zablokujú ta na jeden klik ak nebudeš súhlasiť s ich myslením a konaním.. A to je ten znak ze budu musieť mať ľudia na čelách a na rukách ( čiže to je myslenie a konanie ľudstva, čiže súhlas s konaním šialencov a to je to temno ).. Vôbec nemusí si ísť o čipy a pod, to je už len bonus pre nich, aby bol človek úplne kontrolovatelnym.. Preto to všetko prebehne oveľa skôr ako do roku 2050.. Však len pozri v akom stave je svet od západu po východ, od svereunpo juh alebo od Ukrajiny po Gazu.. Kdeze by mohol svet vydržať ešte skoro 30 rokov pri týchto šialencoch… Svet akože neskončí, ale systém sveta áno.. A bude iný a pod inou mocou než je ľudská moc.. Ľudská moc nikdy nebola spolahliva a vždy len ničí.. Tisícročna ríša na zemi to bude skúška ľudstva, tam sa to už nebude môcť diat také niečo špinavé a temné ako sa dialo po tisícročia a až doteraz..

     • Objektívne

      Rusi majú nastavené splnenie agendy dokonca až na rok 2060. Výklad čísla 666 môže byť iný než len ten zaužívaný… https://nobulart.com/the-number-666/
      Chápem ho skôr ako ničivú silu, či už ľudských duší, alebo fyzického sveta. V prípade toho druhého by sa jednalo o slnečnú silu. Je to spojené so Slnkom a jeho ničivej sily, ktorá sa prejaví na zemi.

     • Já věřim, že plán globalistů se trochu splní, ale hodí jim do toho někdo vidle. Ten konec je téměř tady, ale zasáhne všechny…Jen si nemyslím, že to zrovna bude Qanon a podobné bludy. Prostě přírodní událost a bude. Takhle lidstvo už dál nemůže. Stačí si jen uvědomit, jak se změnilo myšlení a chování očkovanců a dětí a je jasné, že je to konečná.

     • Objektívne

      Toto čo sa deje v súčasnosti je nič, muška malá oproti tomu čo príde. Je potrebné brať do úvahy, že v dávnej minulosti sa odohrávala rovnaká vec a ničenie bolo tak veľké, že ľudia sa z toho ako-tak spamätali až po 6000 rokoch čo sa opisuje ako začiatok staroveku – vznik civilizácií (Mezopotámia, Sumer…).

     • Objektívne – ak má niekto v Rusku v pláne nejakú protiľudskú agendu tak to niesú Rusi ale cudzie & parazitické štruktúry v Rusku alebo ak sú to domáci tak to už nie sú Rusi ale Rusi prerobení na Antirusov (podobne ako sú západom prerobení Rusi na Antirusov – benderovcov). Ruskosť vylučuje príklon k všetkému zlému=falošnému. A tú Ruskosť sa snažia zničiť všetci, ktorým pravda prekáža. Tento „reset“, ktorý Israismael popisuje bude úplne iného rozsahu ako tie „menšie“ korekcie ako boli svetové katastrofy keď Boh zasiahol a zničil minulé civilizácie, ktoré išli do duchovnej záhuby. Vtedy tie katastrofy mohli prežiť mnohí dobrí ale aj zlovolní a tá jak bežní ľudia tak aj tí v biopoli planéty, hlavne v jej astrale a jemnej hmote. Ale teraz bude vyčistené všetko a nebude kam ujsť. A to teda platí aj pre tých, ktorí teraz odišli – zomreli na Zemi a pobývajú v jemnejších hmotných svetoch – v biopolisch planéty Zem.

     • Objektívne

      Achnaton:

      V rusku sa tiež hrá agenda WHO, akurát tieňové štruktúry, ktoré to riadia v rusku vedia, že k splneniu nepríde, pretože bude reset civilizácie. Zaviazali sa ju splniť k dátumu 2060 a to z toho dôvodu aby sa nemuseli ponáhľať s jej zavádzaním, čo v konečnom dôsledku znamená jej nesplnenie.
      Tento „reset“ sa na fyzickej rovine nebude v ničom odlišovať od tých predošlých. Podaktorí z hnutia AllatRa hovoria to isté, čo ty, alebo Israismael, len to hovoria v ružovom, že vedci zabránia tomu aby sa na zemi odorala katastrofa. Nemajú ani tucha o tom, že to odštartuje Slnko pri udalosti „Nova“. Chcel by som vidieť ako by zabránili slnku vybuchnúť. Niektorí s Ezo scény to nazývajú aspoň správnym názvom „slnečný záblesk“ aj keď hovoria, že svetlé sily včítane mimozemšťanov z Plejád opravia slnko aby nenarobilo na zemi veľkú škodu. Môžete si vybrať. Každý má svoje vlastné riešenie.

 2. Uvedomiť si, že nám vládnu, netreba, lebo je to evidentné. Treba si uvedomiť, že nás nútia (budú nútiť) spáchať hromadnú samovraždu, depopulovať.

 3. Je to na úrovni odvlečenia na front alebo do koncentrákov. Na Ukrajine to vyriešili skrývaním sa a partizánskym odbojom.

  • Čudné, že náš mainstream o partyzánskom ukrajinskom odboji nič nepíše. Ba ani na TV tlačovkách koaličných strán ani len zmienka o protibanderovskom odboji nepadla.

 4. Otázka je,kedy podobný zákon schvália aj u nás… Keď to už schválili vo Francúzsku,tak to bude rýchlo postupovať ďalej, veď budúca „pandémia“choroby X je už pripravená,tak treba k novým“vakcínam“ pripraviť aj správne zákony,aby to nedopadlo fiaskom,ako pri kovide.Ešte schváliť pandemickú dohodu a ďalší WEF a WHO teror môže začať… Už sa niektorí naivní hlupáčikovia tešili,ako po pandémii začne nový Norimberský proces a ono začne akurát tak nová pandémia X a ešte k tomu „ochutená“zeleným udržateľným šialenstvom.

  • Už jsem to tu kdysi psala .Někde na diskusi zmínila jedna Češka co dlouhodobě žije ve Francii,že osobně nezná žádného dospělého Frantíka bez očko.
   Poděkujme hlavně Covidhorlivcům a fanatikům ,kteří to za každou cenu cpali do lidí.
   Třeba je to způsob ,jak namnožit muslimy v Evropě.Že by příprava na občanskou válku a ještě budeme prosit Rusy na kolenou za pomoc?

   • galaxie andromeda

    NIe nebudete prosiť rusov o pomoc Vaša jedina nadej bude odisť do Ruska a teda na vychod oni Vam to už ponukaju kde sa presunula energia života. Rodina muž žena dieťa. Duša poznanie pravda. Svet tuna upada zapad hnije je dekadentny a perfirdny. Každy bude mať možnosť si vybrať. Tu vladne jedinec tam spoločnosť. Tu temno tam svetlo. TU peniaze tam spoločne bohatstvo.
    Nežijeme v demokracii ta by mala znamenať volu ludu a vladu ľudu ale žijeme tuna v kapitalizme kpital rovna sa peniaze. Tu vyhrava vôľa penazi a vladnu tu peniaze. Toto mnoho ludi nechape ale všade okolo je to vidieť. Preto mimovladky tak vrieskaju lebo vladnuť môžu len ked budu mať peniaze!!! Preto najvyšši archonti ako soroš gates rockefeller pumpuju peniaze do svojich organizacii lebo v kapitalizme vladnu peniaze a ten kto ich ma.

    • holistický prístup

     galaxie andromeda,

     démos = slobodný „ľud“ (ľudiny – nie človekovia) vlastniaci OTROKOV
     demokracia = vláda otrokárov = otrokárska spoločnosť
     liberálna demokracia = demokracia bez hraníc = OTROKÁRSKA SPOLOČNOSŤ BEZ OBMEDZENÍ!!!

     Áno, žijeme v demokracii – v otrokárskej spoločnosti – len nevidíš svoje okovy – najlepší otrok je ten, ktorý nevníma svoje okovy – stále chceš viac DEMOKRACIE?!?

     Zdá sa, že sám píšeš niečo, čomu nerozumieš.

     • galaxie andromeda

      Taky Haščak je otrok??? On predsa nevladne! To myslite važne?
      Ale prosim Vas aspon sa neklamte vlada ludu je demokracia ak si to tak zadefinovala spoločnosť v starovekom grecku je to tak.Pracujte s tym čo spoločnosť tvrdi a nie čo si myslite Vy ako jediny BOH.
      Skutočna demokracia Ta grecka
      1.volby su verejne
      2.otroci nemaju pravo voliť(preboha ako to môže byt vlada otrokarov ked otroci nemaju pravo voliť???)
      3. Vyberate si tych najlepších z najlepších
      Ani jedno pravidlo demokracie tu neplati.
      Neplette sem to ako demokraciu ako svoju masku prezentuje sucasny korporatny fašizmus!!
      Liberalna demokracia neexistuje je to oxymoron ako humanitarne bombardovanie!!! Demokracia nema privlastky!!!
      Neexistuje ani parlamentna demokracia to už nie je demokracia ale partokracia.
      Pletiete si vyznam lebo Vam zastreli vnimanie. Preto moja slova že nežijeme demokracii su pravdive!!!
      Vladnu peniaze a finančny kapital preto haščak može povedať že volič je hovno.
      Som nevolič. A ani voličom nemôžem byť ak maju pravo voliť otroci.
      Len tak medzi riadkami kto volil Leynovu Schwaba gatesa zuckenberga elona muska rotschilda rockefellera???
      Viete???
      Odpoved je jednoducha PENIAZE PENEŽI DENGY MONEY.
      Som presvedčeny že presne viem o čom píšem.
      Vaš nazor Vam neberiem ale je podla mna mylny a realita okolo nas mi dava za pravdu.

     • holistický prístup

      galaxie andromeda,

      ak niekto klame a zavádza, tak to nie som ja.
      Tzv. „grécko“ bola otrokárska spločnosť – s démosom (otrokármi vlastníkmi OTROKOV = slobodnými) a OTROKMI – protipól bola Sparta = ochlokracia (všetok ľud bez otrokov a otrokárov = všetci boli slobodní!).

      Zvyšok nemá zmysel komentovať – hlavne to o zaužívaní nejakých významov – naučili vás LŽIAM, veríte LŽIAM, šírite LŽI, bijete sa za LŽI.

 5. O čom sa vôbec nevie, ale malo by sa ! „Úžasná“ EU a jej nacistické praktiky v oblasti green dealu !
  https://www.parlamentnilisty.cz/zpravy/ekonomika/12-milionu-dala-CR-na-jedly-hmyz-Abyste-nejedli-chranene-cvrcky-751090

 6. Dnes ma zaujalo( článok N.čas) že Google pre Street View pomerne rozsiahle (opätovné) snímanie Slovenska. Rozmýšľam či nám to prináša len pozitíva. Veď snímaním vidia aj akú má štát zaľudnenosť, akú životnú úroveň, aké má prírodné zdroje, ukazujú sa cesty migrantom, vidia sa presne domy s ich číslom. Nie je to narušenie súkromia štátu? Dovolili by v usa podobné naše aktivity?

  • galaxie andromeda

   Toto je vykonavane zaklade spustenia 5G a 6G. monitorovanie bude spresnene nakolko technologie budu schopne preniesť udaje v realnom čase.
   Potrebuju vzorkovnik zapnu vaš smartčip a okamžite budu vedieť lokaciu do 1 m.
   Časť dat bude odovzdana na vojenske účely pre prvky umelej kvazinteliogencie ako su drony stražne psy roboty automaticke vozitka a koncentračne digitalne tabory ako bol MOVIR. Tentokrat to zbieraju pre umelu kvazintelígenciu. Samozrejme budu zratatne hmotne majetky štatu.

   • holistický prístup

    galaxie andromeda,

    čo je to „štát“? … vieš – nevieš – je to len chiméra – umelo vytvorená na uspanie a udržiavanie OTROKOV v spánku!

    • holistický prístup

     Ak mám štát jednoducho prirovnať k niečomu – je to len jedno oddelenie v jednej továrni (fabrike, manufaktúre) – jeden závod v podniku – s otrokmi správcami (prezident, vlády, parlamenty, …, doktori, súdy, prokuratúry, …, učitelia, …, polícia, …, notári, …, farári a ostatní pastieri dobytka, …) dohliadajúci na ostatných otrokov – na ich výrobu (školstvo), na ich dozorovanie, …

     Všetko je už viditeľné!!!

     • janko hraško

      Holistik mudruješ, mudruješ ale neponúkaš žiadne riešenia. Reči sa hovoria a chlieb sa je. Ako funguje systém je tu väčšine známe. Galaxie andromeda Ťa nežiadal aby si mu tu robil prednášky. Mám takého v rodine, všetko vie obkecať. Ale v praktickom živote nula bodov.

     • holistický prístup

      Janíčko,

      aj keď si oslovil niekoho iného – nie mňa, dovolím si reagovať.

      Janíčko, vidím, že aj Ty si nadšený OTROK – nepoznajúci významy a zmysly slov – ako sa chceš pohnúť?!? – odo mňa tu bolo mnoho príspevkov, ktorých sa domáhaš – nie je mojim zvykom opakovať čokoľvek dookola. Ako sa chceš vymaniť z okov, ak ani len netušíš, koľkými a akými okovami si spútaný?!? To, či reagujem na niekoho, nie je Tvoja starosť.

     • Holý prístup, prečo nerobíš tieto veci sám? Liečenie, spravodlivosť, učenie detí, modlenie doma.

     • holistický prístup

      Rumcajz,

      síce aj Ty „oslovuješ“ niekoho iného – nie mňa – predsa len zareagujem.

      Práve si tu predviedol duševný striptíz a zdá sa, že si na to patrične pyšný – gratulujem.

     • holistický prístup, kto nezdiela tvoje názory je otrok ? máš dáke návrhy riešenia ? takýchto chytrákov tvojho razenia stretávam denne,úbožiak.

     • holistický prístup

      Milan,

      sám si sa výstižne pomenoval úbožiakom. Ak by si denne stretával takých, ako som ja, tak by všetko bolo inak – presne naopak, ako je to „dnes“. Ak nepoznáš „pravidlá“ HRY, ako chceš HRAŤ a vyhrať?!?

 7. Zmenilo sa po voľbách vôbec niečo v oblasti prebiehajúcej genocídy?
  Na jednej strane plné huby vyšetrovania, Ficko hovoril o myokarde následkom očkovania proti covidu19 a z druhej strany ministerka Dolinková ide ďalej podľa nôt farmamafie a nestopne aplikovanie týchto jedov !
  https://akw.sk/aktualny-vztah-ministerstva-zdravotnictva-k-mrna/
  Čo sú to vôbec za ľudia ???

 8. Žeby sa hyeny pripravovali na globálny finančný krach??? Ako keď potkany utekajú z potápajúcej sa lode… hlavne, že u nás frčia len reklamy na investovaní do fondov, kupovanie akcií a pod. Všimli ste si?
  https://kryptomagazin.sk/ucte-sa-od-legendy-toto-je-portfolio-billa-gatesa/
  A potom ešte toto je zaujímavé:
  https://necenzurovanapravda.cz/2024/02/vcerejsi-kyberneticke-utoky-v-usa-nacvik-na-pripravovanou-celosvetovou-udalost/
  Možno to všetko nejako spolu aj súvisí… hmmm… Tak či onak, priveľa indícií tu je na to, že v druhom polroku 2024 sa globálne niečo veľké udeje !

 9. Buď oni, alebo my. Tak ako sa globálny zločin skrýva kdesi v svetovej anonymite, treba si uvedomiť, že väčšina masových zločinov sa organizuje v mestách, kde zmrdi žijú v anonymite /Grigorij Klimov – prečo sa židorevolucionári a psychopati uchyľujú do miest/. Paríž – čo to ku.va je za konglomeráciu farieb a národností? Moslimovia, negri, „francúzi“? Komúna? Barikády? Bratstvo? Niekde je toho celého riadiace centrum. U nás už vieme – Bratislava! Tam sa progresívny zmrd stratí. Ale na dedinách a v menších mestách už nie! Ľudia ich poznajú OSOBNE! Ako ten odhodlaný „pytliak“, ktorý poznal osobne toho „medveďa“ v Západných Tatrách – medveď nemal výstražnú vestu – a tým „pytliaka“ nasieral. Mínus jeden. Než sa vláda rozhúpe o mínus viac. Veď preto potrebujú 15-minútové mestá, aby im niekto nesiahol na kobylku!

  Môžme ďakovať „našej maličkosti“, ako príležitosti vysporiadať sa s vnútorným nepriateľom – lebo Slovensko je malá dedina! Ešte v 80-tych rokoch sa na Detve riešili chlapské spory podrezaným krkom. A toto na nás chystané nie je spor, ale úsilie nás pozabíjať. A my vieme kto! Buď my, alebo oni! Mor ho!

  • Hitler asi četl Švejka .Proto odmítal zařadit české jednotky do wehrmachtu.Jestlipak četli Haška taky jinde.

 10. Mainstream, obzvlášť TREND miluje propagovať podvodný green deal a celu protiľudskú Agendu 203 a šíriť klimatický alarmizmus. Buď sú tí mladí pisálkovia úplne vymytí alebo tupí alebo za peniaze všetko, asi všetko naraz… a písať oslavne o „úžasných“ avšak nerentabilných, neekologických (olej na prevádzku, náklady a záťaž na likvidáciu doslúžených motorov a príslušenstva) veterných elektrárňach pre ktoré mnohé štáty vyrubujú lesy, ktoré zabíjajú vtáctvo a iné živočíchy môže len skutočný pomätenec !
  https://www.trend.sk/spravy/klimaticka-zmena-nevyhne-ani-slovensku-boji-nou-mohli-pomoct-veterne-elektrarne?itm_brand=trend&itm_template=hp&itm_modul=suhrn_sprav&itm_area=denny_suhrn_sprav&itm_position=4

 11. Ruský ministr zahraničí kritizuje beztrestnost Západu v souvislosti s jeho zločinnými biologickými experimenty

  https://aktax.cz/rusky-ministr-zahranici-kritizuje-beztrestnost-zapadu-v-souvislosti-s-jeho-zlocinnymi-biologickymi-experimenty/

 12. Srbský prezident prohlásil, že světoví lídři již neusilují o mír

  https://aktax.cz/srbsky-prezident-prohlasil-ze-svetovi-lidri-jiz-neusiluji-o-mir/

  • galaxie andromeda

   Nie je nutne aby to prehlasoval srbsky prezident.
   Kto vidi vie.
   Vsetky peniaze sa davaju na zbrane
   Nenavisť sa zvašuje každym dňom
   Su porušovane ludske prava a slobody a to bez trestu
   Na pozicie riadiace su dosadzovani vojaci komici a ženy čista katatrofa. Emocia rozkaz divadlo
   Nikoho nezaujima mier.
   Nikoho nezaujima rodina
   Nikoho nezaujima rozvoj veda a duchovno
   Nikoho nezajimaju krachujuce firmy polnohospodari a nezamestnani
   Ludia su prežitok podstatna je technologia
   Všetka energia sa využiva na deštrukciu cenzuru a propagandu.
   Zjavne lži su vydavane za pravdu
   ludia sa skladaju na zbrane a municiu a su presvedčeni že činia dobro.
   Hnev nenavisť rozpoltenosť a nevraživosť je medzi narodmi v narodoch rodinach amedzi priatelmi
   Nikoho nezaujimaju dlhy tie rastu su nesplatitelne a neustale su navyšovane na ukor životnej urovne.
   Všetky konrolky blikaju sireny hučia a prasta kvičia
   CHYSTAJTE SA NA VOJNU SKUTOCNE PRICHADZA!

 13. + Odbočím, dal jsem si s tím dost velkou práci, zde přináším „SEZNAM+ÚČINKY vědecky podložených PŘÍRODNÍCH ANTIBIOTICKÝCH a jiných léčiv, které pomáhají v boji (nejen) proti infekcím“

  https://forum.zdraveforum.cz/viewtopic.php?f=11&t=184

  = Vždy se snažím nějakým způsobem pomáhat alternativní komunitě, ještě mám v plánu seznam doplnit o další zjištění a fakta, ale z časových důvodů je tam alespoň důležitý ZÁKLAD, co musíte vědět.

 14. galaxie andromeda

  Jaj to je ta krajina kde ked nemaju na chleba jedia koláče.
  presne takyto zakon tam prijali.
  Nečudujem sa v idiokracii ani nijaky iny zakon prijať nemohli.
  Prichadza ZLOM ZLA.
  Pripravuje sa druhe kolo HRA NA OLIHEN kto videl vie čo prichádza.

 15. Niečo málo k súčasnému športovému dianiu:

  1/ Dnes som zaregistrovala info o našom slovenskom, v poradí zrejme druhom – NAJ-športovcovi (po Vlhovej, ktorá je už po operácii kolena) o Petrovi Saganovi – 3. násobný majster Sveta v cestnej cyklistike v zmysle, že sa pripravuje na operáciu srdca, kvôli jeho “abnormálnej tachykardickej epizóde”, ktorá prekonala po pretekoch v horskej cyklistike vo Valencii 200 úderov za minútu!!

  Citujem: “Peter je v poriadku. Približne o týždeň sa opäť posadí na bicykel a bude pokračovať v plánovanom programe. Všetko je pod kontrolou,” uviedol jeho mediálny manažér Gabriele Uboldi.

  https://www.hlavnespravy.sk/sagan-podstupi-v-ancone-mensiu-operaciu-srdca/3414338

  2/ Ale o Inom vrcholovom medzinárodnom športovom dianí – som v t.č. – chcela..

  Neviem, ako vy, ale ja osobne som v MSM nič nezaregistovala, že dňa 22. 2. 2024 zahájil Putin v ruskej Kazani tzv. „Medzinárodné Hry budúcnosti“, v ktorých sa zúčastňuje 107 krajín (vr. Slovenska) a spolu cca 2000 športovcov.
  To, čo je atypické pre tieto Hry, je to, že zápasy prebiehajú medzi „živými“ športovcami na palubách, ľade (napr. basketbal, hokej..), ale zároveň i – simultánne a virtuálne..

  Čiže ide o jedinečnú konfrontáciu medzinárodných tímov vo fyzickom hokeji, kde účastníci ukážu svoje schopnosti ako na simulátore, tak i na skutočnom ľade. Rovnako tak i zápasy fyzického basketbalu na virtuálnych ako i skutočných basketbalových podlahách, vzrušujúce fyzické bitky bojových umení vo virtuálnom ako i skutočnom oktagone.

  Určite Niečo Nové, čo tu ešte nebolo a Rusi sú tým štátom, ktorý ako prvý zahajuje tieto simultánne Hry.

  Pozn: To, že MOV zamietol účasť ruských športovcov na OH v Paríži, som dnes v rádiu započula a zrejme aj toto je určitá spätná väzba RF na politické rozhodnutie tzv. olympijského KoZa.

  P.S: 1 – Dňa 21/02/2024 at 22:22 som sa v mojom komente zmieňovala k otázke AI, robotizácii a ostatnej techno-kracii, že tento rozbehnutý valec už nemá NIK šancu zastaviť. A tieto športové – „Hry budúcnosti“ – „Игры будущего“, to len – výsostne – potvrdzujú.
  Napr. citujem z ruského webu: „Dnes (22.2.2024) nás čakajú vzrušujúce turnaje v troch ikonických disciplínach: kombinácia Warface a laser tag, epické bitky v Dota 2 a strategické bitky vo World of Tanks“, pričom – priznám sa, že iba takto z textu, ja osobne neviem – vo co go, sorry, zrejme – pre mladšie ročníky..

  P.S: 3 – Ale pre Rusov, ako odpoveď na 2. výročie ŠVO na Ukrajine – celkom dobré..

  Nižšie dávam odkaz na Otvorenie „Hier“ s tým, že presne v čase: 11:11:00 hod. kráča na štadióne Slovenka v krásnych šatách v SK-trikolóre (tak ako všetky ostatné štáty v ženskom „prevedení a bolo to krásne..), pričom vôbec neviem, v akom športe bude SK – bojovať a kto to TU na Slovensku – zastrešuje.. Tak, len toľko som chcela..

  https://www.championat.com/cybersport/news-5443602-vse-uchastniki-igr-buduschego-2024-angliya-ssha-rossiya-chehiya-franciya-avstraliya-i-drugie.html

  • holistický prístup

   ajša,

   „… presne v čase: 11:11:00 hod. kráča na štadióne Slovenka v krásnych šatách v SK-trikolóre …“

   Odkedy je vnútená vlasovská „trikolóra“ slovenská?!? – ešte mali dať na ňu vatikánsky temný kríž! … aj tie hry s UI … neviem, či je to dôvod na tešenie sa.

   • holistický prístup

    ajša, pozri na ten „čas“ – nič Ti to nehovorí?!?

    • holistický prístup,

     podľa môjho názoru má ísť o.i. (športového zápolenia) i o prezentáciu toho, že KoZa chcel mať RF vo všeobecnosti izolovanú od ostatného Sveta, vr. toho športového.
     A to tým Satanistom – znovu nevychádza (pozn.: 107 štátov je zrejme väčšina Sveta).
     Ani, čo sa týka porážky na UA, ani ekonomického kolapsu RF a to i po stovkách rôznych pro-západných sankciách. Skôr to vyzerá na bankrot a rozpad USA..

     A ani z dôvodu, že nejdú Rusi do Paríža na OH, tak sa z toho, ako vidieť – neposr*li. Zorganizovali si to síce „mierne atypicky – futuristicky“, ale po svojom. A Život ukáže, či sa TO ujme, alebo TO budú prvé a zároveň – posledné „Games of Futurum“ (pozn: Kazachstan to má organizovať v r. 2025)

     P.S.:1 – Čo sa týka trikolóry, tak žiadnu inú štátnu vlajku v t.č. Slovensko nemá, rovnako tak ako Rusi, Srbi, Slovinci.. A každá žena na pódiu reprezentovala vo svojej – veľmi dôstojnej róbe – farby svojej súčasnej štátnej vlajky. Možno si chcel, aby Slovenka bola sama v Detvianskom kroji, neviem..

     P.S: 2 – A čas 11:11:00 hod. v rámci prezentácie SK na pódiu, tak to už by som fakt nechcela natoľko konšpirovať, že to tak v cca 12 hod. online streame – vyšlo. Ale ak máš názor, čo to pre SK znamená, daj..

     Pozn.: Rovnako tak tu môžeš „konšpirovať“ i nad týmto mojím komentom, keď ho „vyhodím“ do éteru napr. o 22:22 hod., že – čo Ti to – „hovorí“?

     Inak – v pohode a vďaka za spätnú väzbu!

     • holistický prístup

      ajša,

      máš právo vidieť dianie svojimi očami – nie je mojim cieľom žiadna „konšpirácia“ (to je Tvoja parketa), ale viem, o čo ide – a tie „farby“ odevov diev dávajú dôrazne najavo otroctvo … v spojení s UI … tak to je sila. Sama si sa rozhodla, že sa Ti to páči a páči sa Ti aj to rozdelenie na „pánov“ a „slovanských OTROKOV“ (dokonca možno povedať, že sexuálnych pracovníčok v podaní slovanských žien). Ak vieš, čo je to štát, čo je to UI a komu tieto nástroje slúžia, vieš viac a nikdy by si sa nedokázala tešiť z toho, o čom je Tvoj príspevok.

      Nemám vo zvyku komentovať príspevky od Teba – ale toto ma skutočne zdvihlo zo „stoličky“.

      Bolo by vhodné viac sa zaujímať o „genézu“ vlastných a genézu „územia“, na ktorom „žiješ“ – následne pochopíš aj ten čas a o čom píšem.

    • ku komentu: 23/02/2024 at 22:51

     holistický prístup,

     všetci, čo sme tu, sme len hľadači Pravdy. Nikdy som si neuzurpovala jej vlastníctvo, že to, čo tu napíšem, že to je 100%-Univerzálna Pravda.
     Rovnako tak sa pozerám i na názory i komenty ostatných tunajších „bádateľov“. Niektoré ma posúvajú ďalej, niektoré musím filtrovať, iné si prečítať niekedy i 2 krát, aby som pochopila „autora“, čo chcel tým „říci“ a vlastne – malo by to byť o tom, že sa tu svojimi komentami navzájom mentálne i duchovne obohacujeme a posúvame v hľadaní ďalej..

     P.S.1 – Iba Stvoriteľ má „patent“ na Univerzálnu, ergo Celo-vesmírnu Pravdu a nik z človekov nie je schopný ju svojím mozočkom – pochopiť a vstrebať.. Ak tu o Niečom „veľkom“ – akože – rozprávame, tak sú to len útržky, torzá, čiastočky, atómy z tej Pravdy Univerzálnej.

     P.S.2 – Takže, tú svoju – kvázi – pravdu, má – tu na Zemi – i každý exekútor, fundamentalista.. Každý z nás ju – čiastkovo – Má!

     P.S: 3 – I keď tu „Dolu“ – sa tá ľudská pravdička, javí veľa-krát ako taká barová tanečnica na tyči, tancujúca pre každého zvlášť!
     Rozumieš mi?

     • holistický prístup

      ajša,

      všetko je už odhalené a viditeľné. To, že jeden národ je násilne rozdelený – rozkúskovaný na množstvo dielikov – tzv. „štáty“, s rôzne upraveným pôvodným jazykom má len jediný cieľ – rozdelenie – ľahšie ovládanie a prípadná jednoduchá likvidácia – pokiaľ sa budeme takto umele sami deliť na „slovákov“,“rusov“ (aj keď tam je to trochu zložitejšie), slovincov, maďarov, rakúšanov, rumunov, …, dokonca francúzov, … Tie Tebou vyzdvihované „HRY“ sú tiež jedným zo spôsobov ROZDELENIA JEDNOTY (každý takto umele vytvorený „štát“ – chiméra – je riadená globálnym parazitom) – vzájomné súperenie – boj medzi sebou – to nie je o jednote – stále je to o boji, rozdelení, smrti, … o tom sú aj tie farby priradené OTROKOM – o rozdelení svetovým parazitom.

      Uvažovala si niekedy prečo sme jediná „krajina“, ktorá má zmluvu s DIABLOM – s vatikánom, že farári (pastieri dobytka) podliehajú jedine vatikánskym súdom – že sú to ICH bojovníci, … miesto, ktorému dnes vravíme „slovensko“ je veľmi významné miesto – s jedinečnými vibráciami – s jedinečnými miestami sily – to je aj dôvod tých „pápežských návštev“, tých temných rituálov na dôležitých miestach – možno skutočne veľa popísať.

      K zvyšku Tvojho príspevku je zbytočne sa vyjadrovať – hmmm … tanečnica pri tyči … a vraj sú tu bádatelia … ani omylom …

      Všetko dobré prajem.

     • ku komentu: 24/02/2024 at 0:10

      holistický prístup,

      už sa pokúsim túto debatu uzavrieť (a to bez akýchkoľvek negatívnych emócií a bez toho, že by ma tu „niečo“ zdvíhalo zo stoličky) i ja svojím skromným názorom.

      A to že: žiadne spoločenské zriadenie v rámci „našej“ civilizácie, ktoré bolo pred nami (otrokárstvo, feudalizmus, kapitalizmus, socializmus, oligarchizmus, liberalizmus, techno-kratizmus, satanizmus a ďalšie izmy..), ktoré existuje i dnes a ktoré nás čaká zrejme ešte v krátkej budúcnosti a v ktorej, žiaľ – je už nielen pre dospelých ľudí, ale i pre deti úplne normálne – v ich hlavičke spracovať takú násilnú morbídnosť, keď jeden človek nemá problém zabiť druhého človeka, nehovoriac o zabíjaní tisícov ľudí na dennej báze – rôznymi formami, tak – NIKDY – z môjho pohľadu, opakujem – NIKDY – nemôžem hovoriť, že žijem v duchovne VYSPELEJ CIVILIZÁCII.

      A mám Nádej, Vieru a určité (čiastkové) Poznanie, že deštrukcia musí konečne ustúpiť konštruktívnym Silám (áno – i za pomoci z Vyšších duchovných „poschodí“) a vytvoriť Spoločnosť, kde si jeden Človek bude bezpodmienečne ctiť Život iného Človeka.
      A ja vnútorne verím, že k takejto spoločnosti, skôr – či neskôr, dospejeme. K novej Spoločnosti, k novej Zemi, k novému Človeku, kde už sa nebude cítiť, ako otrok, ale ako skutočne duchovne i hmotne -SLOBODNÝ Človek – rešpektujúci v Absolútnosti svoje Svedomie..

      Precízna Očista je, samozrejme – NEVYHNUTNÁ, pretože burina by vyrástla opäť veľmi rýchlo! Taká je moja vízia (a to bez ohľadu, či sa jej dožijem, alebo i nie..)

      P.S: To, čo je na tejto Zemi staré ako samé ľudstvo, je – paradoxne – jeho neľudskosť!

      Ďakujem za pochopenie!

     • holistický prístup

      ajša,

      spoliehanie sa na nejaké „božstvá“ … to chcú temní – to je všetko o parazitickom systéme, ktorý tu „vládne“.

      Univerzum má svoje KONy, ktoré sú trvalé. Ukázali nám, že naša DNA je len vo veľmi maličkom percente aktívna – zamlčali, zahmlievali, klamali o tej časti, ktorá je podľa nich zbytočná – navyše – zvieracia – … Rovnako klamú o význame a zmysle univerzálneho symbolu DEŇ A NOC SVAROGA – prisúdili ho šikmookým a pomenovali ho JING A JANG – tento symbol nesie v sebe KONy Universa – boli sme dlhodobo (z hľadiska „života“v hmote na „zemi“) v zákryte – v temnote – dokonca sa na nás nasunula „galaxia“ temných (to je dôvod a príčina tak ťažkého obdobia). Začali sme sa z toho vymaňovať, dostávame sa pod vplyv centrálneho slnka – RA – to je dôvod aktivácie ďalších častí nášho DNA, to je dôvod príchodu „nových – indigo – detí; dôvod aktivácie ďalších častí DNA aj u mnohých „dospelých“ – zrazu vedia a vidia niečo, čo ich nikdy nik neučil – dokážu sa napájať na egregor predkov – na spoločné VEDOMIE – BUKVICA je pomôcka na aktiváciu našej DNA.

      Táto téma je príliš obšírna pre tých, ktorí sú stále pod vplyvom parazitov – takže to, čo je mnou napísané je len veľmi stručným úvodom úvodu – kto chce, posunie sa ďalej …

     • holistický prístup

      ajša,

      to, čo voláš očista je len prirodzeným cyklickým procesom, ktorý sú schopní ustáť len tí, ktorí sa dokážu očistiť od „negatív“ – v našom „svete“ to bude zrejme menej, ako 1-2% (za predpokladu, že celok považujeme za 100%) – udeje sa to práve pre to nasunutie galaxie temných … takže to, čo voláš očista je tento raz oveľa väčšie, ako všetko, čo bolo doposiaľ.

      Dívaj sa na „svet“ obrazne – nie kaleidoskopicky.

  • Israismael

   Keď som videl video tých krásnych ľudí ,ktorí spievali Rusku hymnu ,krásna Ruska speváčka ,a úhladny spevák, ako aj tie decká vyzerajúce ako anjelici ,ktoré spievali tu Rusku štátnu hymnu s náhlavnými mikrofonikmi, tak to bolo niečo čo sa nedá porovnať napr s tými maskami amikov na cenách Grammy alebo tých ,,umelcov“ v Rakúsku ktorí si sypú múku na nahé telá …To je stanizmus a hanba čo sa propaguje na západe a v Amerike.. Jedna ľudská katastrofa

   • V Rusku je ešte umenie ozajstným umením. Je smutné že v súvislosti s vojnou na ukrajine sa dehonestuje všetko čo je ruské, či je to šport, kultúra, pamiatky, pomníky. V západnom svete pri udeľovaní rôznych cien či už hereckých ale hudobných ide hlavne o presúšanie sa celebrít na červenom koberci. Taká „smotánka“ u nás je prehladkou značkového oblečenia, kabeliek a topánok. U nás ale aj v česku boli v minulosti tiež naozajstní umelci v oblasti herectva a hudby, žiaľ väčšina už nie je na tomto svete.
    Israismael mohol by si sem hodiť to video? Ale akosi mi nejdú otvárať niektoré, ani Facebook badatel mi nejde.

   • Anjelici majú na chrbte vysielačku ktorá ich môže zabiť.

Pridajte komentár

*