Svetová zdravotnícka organizácia sa musí zbaliť a odísť, žiadajú poslanci na Vanuatu


Print Friendly, PDF & Email

Svetová zdravotnícka organizácia sa musí zbaliť a odísť, žiadajú poslanci na Vanuatu

(Rhoda Willson, Daily Expose) Vanuatu alebo Vanuatská republika je ostrovný štát v južnom Pacifiku. Leží na takzvanom tichomorskom „Ohnivom kruhu“ (vulkanickom zlome) a pozostáva z 13 hlavných a mnohých menších ostrovov.

V mnohých miestne používaných melanézskych jazykoch názov Vanuatu znamená „Naša zem navždy“. V minulosti šlo o spoločne spravované anglo-francúzske kondomínium Nových Hebrid. Vanuatu dosiahlo nezávislosť v roku 1980.

Svetová zdravotnícka organizácia (ďalej len „WHO“) a jej financujúci oligarcha Bill Gates sa však málo starajú o ich nezávislosť. WHO sa totiž práve teraz pripravuje na prebratie moci a následné odstránenie suverenity nielen tohto mladého národa, ale tiež všetkých ostatných členských štátov, vrátane Slovenska.

Podľa stránky Worldometer, malo Vanuatu s populáciou 319 505 počas celého dvojročného obdobia od polovice februára 2020 do 24. marca 2022 len jedno úmrtie na Covid, ku ktorému došlo 23. apríla 2021.

Dňa 8. marca 2022 však Vanuatu náhle zaviedlo absurdne prísne protipandemické opatrenia.

Čo sa udialo v poslednú dobu?

Vanuatu má štyri „úrovne výstrahy“ od nízkej (úroveň 0) po veľmi vysokú (úroveň 3). Zvýšenie úrovne výstrahy súvisí s počtom „nových prípadov“.

Pred dvoma týždňami prešla ostrovná krajina do celoštátneho lockdownu úrovne výstrahy 3. V súčasnosti sú hospitalizovaní 4 ľudia, z ktorých 2 sú v kritickom stave, informovalo v piatok 24. marca tamojšie ministerstvo zdravotníctva.

Vanuatu dostalo svoju prvú zásielku vakcín AstraZeneca proti Covid-19 zo systému COVAX dňa 19. mája 2021, len pár dní pred prvým a jediným zaznamenaným úmrtím na covid.

Po publikovaní správy o príchode vakcíny, ctihodný premiér Bob Loughman Weibur uviedol: „Vanuatu malo také šťastie, že bolo dlho bez Covid-19.“

Stránka Our World Data jasne ukazuje, že s nárastom počtu očkovaní sa zvýšili aj prípady covidu:

Môžeme teda dedukovať, že lockdown úrovne 3 nastal kvôli očkovaniu?

K erózii občianskych slobôd počas „nepandémie“ covidu došlo hlavne preto, lebo vláda sa pridržiavala globálneho plánu. Teraz má Vanuatu pred sebou ešte väčší boj – boj o svoju suverenitu.

Zlovestné plány WHO s pripravovanou „pandemickou zmluvou“

Ľudia na Vanuatu si uvedomujú, že sa nachádzajú na pokraji uchvátenia moci WHO prostredníctvom ich navrhovanej pandemickej zmluvy, ktorá ohrozí suverenitu Vanuatu (a aj každého iného členského štátu WHO).

Očakávajú, že zástancovia pandemickej zmluvy použijú malý národ Vanuatu ako test, lebo zvyčajne to tak robia. Niektorí obyvatelia Vanuatu veria, že budú prvou krajinou, ktorá stratí svoju suverenitu. Potom sa tento model uplatní v iných krajinách Tichomoria a následne na celom svete.

Dvaja poslanci vanuatského parlamentu, Andrew Napuat a John Salong sú plánmi WHO celkom oprávnene pobúrení.

Dvaja poslanci už mesiace vyjadrujú obavy týkajúce sa covidových vakcín. V októbri 2021 poslanec Andrew Napuat vyzval zdravotnícke orgány, aby zverejnili viac informácií o vakcínach. Vo videu zverejnenom na YouTube otvorene hovoril o nedostatku informácií.

„Občania majú ústavné právo slobodne hovoriť o vakcíne,“ povedal.

Poslanec John Salong bol od začiatku zástancom práv a slobôd. Po tom, čo sa prezident Vanuatu v júli 2020 odvolal na zákon o riadení rizík katastrof, zverejnil na sociálnych médiách status:

„Vstúpili sme do sféry, kde sú ľudia spokojní a nič nerobia, zatiaľ čo sa politika používa na ničenie našich ťažko vybojovaných slobôd. Výnimočný stav sa stal nástrojom na zasahovanie do našich ústavných slobôd.“

Zbohom vysoký krvný tlak

Poslanec Salong vo svojej kritike pokračoval. Dňa 19. marca 2022 pre Daily Post uviedol, že odsudzuje kroky polície v meste Luganville, ktorá zakazovala neočkovaným občanom nakupovať alebo vykonávať svoje každodenné aktivity.

Dvaja neohrození poslanci vydali spoločné tlačové vyhlásenie 16. marca 2022, pozri nižšie.

Tlačová správa poslancov

John Salong, poslanec (volebný obvod Ambrym) a Andrew Napuat, poslanec (volebný obvod Tanna), budova parlamentu, Vanuatská republika, PMB 9052, Port Vila – Vanuatu

Dňa 16. marca 2022

POSLANCI Z VANUATU SÚ ROZHORČENÍ, ŽE WHO PLÁNUJE PREVZIAŤ VANUATSKÚ ZVRCHOVANOSŤ

„Vanuatu nesmie uzavrieť dohodu o rozšírení právomocí WHO na Vanuatu v časoch potenciálnej pandémie v blízkej budúcnosti,“ povedal Andrew Napuat, poslanec za volebný obvod Tanna.

Vanuatskí poslanci sa dozvedeli o snahách Svetovej rady pre zdravie (WCH), koalície vedcov, lekárov, právnikov a organizácií občianskej spoločnosti, ktoré sú proti krokom Svetovej zdravotníckej organizácie (WHO) realizovať uchopenie moci vo forme globálnej pandemickej dohody.

„WHO sa musí hneď zbaliť a odísť z Vanuatu,“ vyzval John Salong, poslanec za volebný obvod Ambrym.

Bratstvo kongregácie Port Vila, čo je sieť nezávislých cirkevných pastorov v Port Vila na Vanuatu, vyzvalo členov svojho zboru, aby sa modlili proti kniežatstvám, mocnostiam, duchovnej skazenosti na vysokých miestach a vládcom temnoty spochybňujúcich suverenitu Vanuatu.

Obyvatelia Vanuatu od marca 2020 strašne trpeli radami a odporúčaniami WHO v súvislosti s Covid-19.

Sektor služieb, ktorý predstavoval 40 % ekonomiky, sa prakticky zrútil. Približne 50% populácie bolo zaočkovaných vakcínami proti Covid-19. Mnohí z očkovaných mali nežiaduce reakcie na vakcíny a obrátili sa na pastorov, aby sa modlili za ich uzdravenie.

Ľudia na Vanuatu si uvedomili, že od marca 2020 do marca 2022 boli v zajatí WHO. Nežiaduce reakcie na vakcíny proti Covid-19 neboli podľa odporúčaní WHO zaznamenávané a ani zverejnené ministerstvom zdravotníctva.

„Máme toho už plné zuby a nemusíme byť naďalej viazaní pravidlami WHO,“ uviedol Job Andy, poslanec za volebný obvod Paama.

Poslanci a pastori si spomínajú na prejav prvého premiéra Vanuatu, doktora Waltera H. Linho, o nezávislosti, ktorý v roku 1980 povedal, že:

„Máme právo dúfať, že budeme môcť uplatňovať slobodu výberu, inými slovami nezávislosť v rozhodovaní o tom, ktoré služby poskytneme verejnosti a ako zmeníme našu spoločnosť, ako sa časom budeme vyvíjať.

Zároveň musíme čeliť skutočnosti, že na nás môže byť vyvíjaný vonkajší tlak zo strany veľkých spoločností aj zahraničných vlád, aby sme sa prispôsobili ich predstavám a nie našim, pričom tieto sa môžu líšiť.“

Záver

Nemali by sme vyhnať Svetovú zdravotnícku organizáciu (WHO) aj zo Slovenska? Podľa nás mali a čím skôr, tým lepšie!

Podpísanie pandemickej dohody totiž ohrozí aj našu suverenitu. Nechceme sa dožiť toho, aby tu WHO priamo zavádzali pandemické opatrenia. Naši politici by to určite privítali a vyhovárali sa štýlom: „My nič, my muzikanti, to všetko nariadili oni.“

A viete kde na Slovensku sídli WHO? Na tej istej adrese ako Ministerstvo zdravotníctva SR.

Ako výhodné však? Pri zadávaní príkazov našim skorumpovaným predstaviteľom zdravotníctva by nemuseli ani len ďaleko chodiť. Stačí prejsť z jednej kancelárie do druhej v tej istej budove, možno aj na tej istej chodbe.

A keď už budeme od nás vyháňať WHO, nebolo by na škodu vyhnať aj zvyšok osadenstva z tej škaredej budovy na Limbovej 2 v Bratislave. Na Slovensku by sa bez nich žilo určite omnoho lepšie!

Prírodná liečba osteoartritídy

Autor: Rhoda Wilson, Zdroj: dailyexpose.uk, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. Jaroslav Vladimirovic

  Podepsal jsem petition na podporu veterana experta z Blizkeho vychodu NAVY Seal
  S rodinou odmitajici se vakcinovat ho vyhodili z armady bez nahrad. PlTu PODPOR

  Ma moznost zacit cvicit Ruskou armadu na akce v tylu nepritele…
  USA hanba
  VETERAN VYZNAMENANY s rodinou a detma nyni bez platu podpor jako ,,,zlocince ,,,, kriminalnik od WHO vyhozen .z Armady na dlazbu Jen v USA to je Svoboda a democracies ze
  Ja mam sve s rodinou utrpeni od 19 Nov 2010 az podnes svinaci

  Na Ukrajinu se vali hordy nedokumentovanych mozna nakazenych kriminalniku cekajici na zivot na. podporach..nevakcinovanych pricmouhlych z Afriky kteri budou obstastnovat stastne ukrajonske vvdovy.od nepritomnych doma Zahranicnich delniku emigrantu deserters a pod.

  Bude nova zdrava prihloupla pricmouhla Ukrajinska rasa v ramci EU NATO za co ti sildnci bojuji
  Svanda ne…

  PROC SE SLOVANE NEMOHOU SPOJOT JAKO GERMANI A VYPRASKAT CIZAKY VEN
  ..
  Drive armada zdrogovana LSD nyni demoralizovana vakcinovana USA armada posilana do boje k vrazdeni nevinatek deti az starcu napadavani zemi bez vyhlaseni valek
  prevraty zabijeni nepohodlnych hlav statu Kaddafiho Milosevice Jugoslavie Egypt Turecko Syrie Afganistan Irak Jim zatim nevyslo ..v. … a nyni vresti jako za Krale Herodesa kvuli Ukrajine

  Je to legalni aby Ukrajinci pouzivali skoly divadla nemocnice pro sklady zbrani vybusnin jak je casto video ze zaberu mega explozi

  Pracoval jsem dosti casto se z ,,sovety vydoke vzdrlani sschopnosti malokdy se vyskytujoci v USA
  Jiz v 1974 jsem videl moderni podzemni tovarny a centra k preziti mladych vyvolenych na Utsle Cine.

  Na Dalnem vychode je Zidovska Autonomni Republika na ceste z Mongolska do Vladivostoku nechce se Jim tsm kchazarum mnohym

  IZRAEL SE BUDE DRZET zpet aby rusko neposlalo zasilky zbrani jako ,,,vyrovnani ,,, na Blixky vychod

  Z Z x x Z Z. 7x Z
  RUSKO OBNOV HRANICE Z ROKU 1913. A BUDE KLID S covidem vakcinovanim depopulaci

  RUSTI OLIGARCHOVE VI JAK ZIT PRACOVAT PODNIKAT… INVESTOVAT VE SVRTE..

  ..

  • Miroslav Čižmár

   Denacifikovať treba Pjakina.

   • Israismael

    Táto globalisticke organizácia WHO je zločinecka organizácia, ktorá bude zrušená..a ak ju nezruší človek zruší ju Boh, lebo už sa nebude viac pozerať na to co robia zločinci na tejto planéte..
    Koniec temna na tejto Zemi sa blíži… Nebude to trvať dlho a všetko čo skodilo ľudstvu bude odstránené a vyvrhnute ako nepotrebné a nicotne… Bude ešte mnoho prekvapení co všetko sa rozpadne na trosky, aj také co by ste nečakali…

 2. Mate uplnu pravdu, WHO treba vykopnut co najskor, kym nam zacnu diktovat.
  Nasa vladna zberba to podpise, o tom niet pochyb, budu sa kryt za ich chrbat v nadeji, ze sa im nic nestane, lebo inak by oni zle skoncili.
  Zapredanci!!!

  • Kto ich vykopne?

   • Nikto. Lebo nikto nemá poriadnu čižmu s kovovou špičkou.
    Sme skutočne totálnymi otrokmi našich zástupcov (v parlamente a vláde), ktorých si „dobrovoľne“ volíme za podmienok, ktoré určia oni, a s právomocami, ktoré si určia oni. Volajú to demokracia, ale je to obyčajný totalitný zastupiteľský systém. Akonáhle preberú moc, konajú neobmedzene. Ak začnú porušovať nejaký zákon, zmenia ho, aby ho neporušovali. Ak začnú porušovať ústavu, zmenia ju. Ak chceme referendum, nevypíšu ho. Voľbami sme (ste, ja odovzdávam neplatný hlas) im odovzdali absolútnu moc. Dobrovoľne. Týmto aktom (odovzdním platného hlasu) potvrdzujete, že „súhlasíte s podmienkami zmluvy“ medzi občanmi a zvolenými zástupcami. Pokiaľ by vo voľbách nedostali mandát nám vládnuť, vládli by síce legálne, ale nie legitímne! Keďže nie je v silách občanov zmeniť zákony a ústavu (túto výsadu občanom v tejto pseudodemokracii nedopriali), jediným (nenásilným) spôsobom ako odobrať moc vlastným zástupcom v kolobehu odovzdávania moci je buď sa nezúčastniť volieb, alebo odovzdať neplatný hlas. Pretože voľby sú platné, pokiaľ ich SÚD nevyhlási za neplatné. Aj jeden odovzdaný hlas robí voľby platnými (legálnymi). Aj tisíc sfalšovaných hlasov. Jedine súd ich môže zneplatniť. Iná je otázka LEGITIMITY. Pre referendum stanovili naši láskaví zástupcovia kvórum >50% účasti. Inak je neplatné.
    Ovšem je legitímna vláda, ktorá bola zvolená 1-5% voličov? Asi nie. Je zvolená legálne – podľa platných zákonov, ale nie je legitímna – nezastupuje totiž svojich občanov, ale len pár jedincov. Má právo NELEGITÍMNA vláda vládnuť? Majú občania POVINNOSŤ poslúchať nelegitímnu vládu?
    Uvedomme si, že VŠETKY problémy, do ktorých sme sa dostali za posledné dva roky, sú výsledkom zákernosti zastupiteľského systému. Zastupujú nás ľudia, ktorým nesmieme nič prikázať. Nemôžeme ich odvolať! Môžu predať Tatry a všetku našu vodu, a my im to nesmieme zakázať. Môžu posunúť moc, ktorú sme im delegovali na nadnárodné korporácie a organizácie! A nesmieme proti nim použiť násilie! Len to nie! Musíme to riešiť politicky – voľbami! Zvoliť si KOHOKO2VEK, kto bude robiť to isté čo tí pred nimi! To je ich návod na zmenu! Voľby! Nie referendum, alebo iný spôsob všeobecného hlasovania o osude krajiny!
    Keď nás teraz vženú do náručia WHO, bude to čin zopár našich „zvolených zástupcov…, ktorí voľbami získali právomoc urobiť zo Slovenska fašistickú totalitnú krajinu. Zastupujú predsa nás všetkých, nie?
    Rovnako, ako sem pozvali amerických vojakov! NIKOHO sa nepýtali! Občania sú im ukradnutí.
    Ale všimnite si, ako vám budú liezť do riti keď sa budú blížiť voľby! Aké divadlo bude hrať opozícia a koalícia – voľby sú ich boj o absolútnu moc!!! Voľby sú ich jediný argument, že nie sú DIKTÁTORMI – ale že sú demokraticky zvolení vodcovia národa!
    Lebo potom môžu v našom mene aj zmeniť ústavu tak, že preambula bude obsahovať text:
    My, zástupcovia občanov Slovenska vyhlasujeme, že Slovensko je nedemokratická fašistická krajina.
    Pretože nie my, ale ONI menia zákony ktoré my musíme dodržiavať a ústavu, ktorou sa máme riadiť.
    Nebolo to tak aj za socializmu?

    • Je úplne jasné čo treba robiť. Tí ktorí predstierajú hlúposť sú rodení otroci.

     • Miroslav Čižmár

      To je pravda. Keď sa mi nechce makať, predstieram hlúposť, a funguje to. Robím to v podstate stále. V práci sa nudím. Baví ma len premýšľať o šachu a matematike. Ľudia s vysokou inteligenciou sú rodení otroci. Ľudia s nízkou inteligenciou nemusia predstierať hlúposť, to sú slobodní ľudia. Matrix je v našich hlavách. Sme otrokmi inteligencie.

     • Otroci sú určení na likvidáciu. Ako poznáme otroka? Je niekoľkokrát zaočkovaný.

     • Miroslav Čižmár

      Otroci sú určení na prácu. Práca znižuje chaos. Pre svetový poriadok je nevyhnutná práca otrokov.

     • Už nie nadlho. Umelá inteligencia a robotika nahradia biologických otrokov, ktorí už viac nebudú potrební. Preto tá súčasná depopulácia.

     • A čierni geometricky sa množiaci sú potrební komu?

    • KOVIDBARÓN!

     ,,,,pekne sa vyhováraš-len akosi je treba podotknúť,že globalisti a eliťáci vám nielen berú,ale aj dávajú a dávali,alebo si snáď myslíte,že školstvo,zdravotníctvo,mobilčeky,úsporné nafťáky,internet,prácu atd.máte od niekoho iného či dokonca od toho vášho boha,,,,denne vďaka elite máte to čo máte,,,,ak teda nechcte elitu a ich who-tak potom prestante používať všetko čo máte vďaka nim,brať je ľahké,ale odmietať je skoro nemožné

     • Sú to paraziti, banditi, teroristi a vydierači, nič viac. Zmocniť sa podvodom zdrojov a znalostí celej planéty a potom rukojemníkom hádzať iba kosti aby nejako prežili tak za to im môžeme poďakovať len tým, že postavíme proti nim svoju – ľudskú koncepciu globalizácie, pochopiť systém riadenia spoločnosti a svojim chovaním meniť stav spoločnosti a tým pádom KONEČNE TAKTO podporovať čestných a schopných ľudí na vedúcich pozíciách – bez toho oni nič nezmôžu. A to je ďaleko horšia zbraň proti elitám ako ich fyzická likvidácia.

  • KOVIDBARÓN!

   ,,,,toto ale niesú politici,ale podnikatelia a profitoši kariérne čakajúci na miestenku do prvého milióna vyvolených pre nový svet,,,,a ako spoznáte otroka-otrok má smartfón,platí qr-kom a kreditkami,chodí na dovolenku do chorvátska,jazdí na naftovomdízlaku,kuká v telke na futbal či hokej,ohovára toho kto nieje ako on,má pôžičky hypotéku a pije veľa kávy,,,,

 3. Kdyby tisíc klarinetu film proti válke scenár Jiři Suchý Jiři Šlitr hudobná komedie

 4. WHO není světová, je to polosoukromá neziskovka prostřednictvím které pár pracháčů ovládá svět. Mohutná korupce je nosným pilířem tohoto spolku. Většina vlád světa je zkorumpovaná donátory této instituce. Takže ty by v první řadě zasloužilly nakopat pr del. Pak by si celá „WHO“ ani neškrtla.

 5. Poznáte jednoduchý test na zistenie grafénu v potravinách? Som zvedavý či sa nájde jeden slušný človek čo to sem napíše.

 6. KOVIDBARÓN!

  ,,,,v ľudskom pozemskom svete fungujú aj iné zoskupenia,ktoré okrádajú človeka a možnosť prežiť život inak ako vám ho oni vnucujú-napríklad taký podnikateľský nenažranecký sektor zbohatlíkov a farizejov chodiacích do kostolov a živených v prepychu a prebytku-na slovensku ich máme už ťažké tisíce a rozhodne majú názorovo blízko aj ku takému who či ku svk globalelite,lebo sú z toho výhody,,,,celý svet je hore nohami-tu sa nejedná iba o who,ale oni majú akokeby nejaký trhací kalendár,že kedy čo na nás nové nastražia,,,,mučenie duší už od počiatku kedy sa narodí nový jedinec revajúc už po príchode sem medzi vás ako o život-alebo žeby od samotného šťastia,že konečne je tu,,,,s týmto systémom nepohnete,lebo na svete žije ako aj tu v svk asi tak vyše 85% mizerných ľudí a ten ostatok je nerozhodný a iba sa vlečie kam vietor zafúka,tu je boj vopred prehratou záležitosťou(spomente si na roky 68,89,93…),a aj keby sa vám niečo podarilo-tak verte že za pár rokov je to ako uspávanka zasa postupne do starých koľají,,,,tento svet je zlo živené temnotou,nič dobré tu nieje,dobro tu vidia iba vnútorne prázdny a zmanipulovaný nastavený pre konzumný spotrebný život v ekonomických istotách na úkor ostaných,,,,

 7. …WHO by malo úplne skončiť, to by bolo najlepšie, nakoľko ,,OSOŽIA len sami sebe“, nikomu inému…..

  • Miroslav Čižmár

   WHO je v angličtine slovná hračka. Je to zvuk sovy. Sova je egyptský symbol smrti. Dendy má v avatare sovu. Mal by nám to vysvetliť.

Pridajte komentár

*