Teraz budú najdôležitejšie eurovoľby v histórii. Určite choďte voliť a zabráňte progresívnym fašistom navoziť tu státisíce migrantov, zaviesť povinné očkovanie, zakázať autá na benzín, zdražiť energie a potraviny, zaviesť digitálnu totalitu, zatiahnuť nás do vojny a inak vám zničiť život!

Deti v Anglicku masovo kolabovali po vakcíne, ktorá sa používa aj u nás


Print Friendly, PDF & Email

ockovanie-meningokoky

V súčasnosti bolo zahájené vyšetrovanie ohľadne vakcín po tom, čo deti v škole vo Veľkej Británii začali hromadne odpadávať len pár minút od zaočkovania.

Celkovo sa to týkalo až 15 študentov v škole pre chlapcov v Northamptone, ktorí skolabovali a padali na zem v dôsledku vážnych vedľajších účinkov podanej vakcíny.

Výpovede svedkov tejto udalosti

Jedna matka, ktorá si priala zostať v anonymite, sa k udalosti vyjadrila nasledovne: „Po podaní vakcín začalo približne 10 až 15 detí odpadávať, okamžite k nim bola zavolaná záchranná služba.“

Svedkovia vypovedajú o niekoľkých študentov ležiacich na zemi na chrbte, s nohami vyloženými dohora.

„Administrácia zvyšku vakcín, ktoré ešte nestihli byť podané, boli zrušené. Rodičom detí, ktorým už vakcíny podané boli, zaslala škola list s inštrukciami, čo robiť v prípade výskytu nevoľností. Šíri sa informácia, že šlo o chybnú šaržu vakcín“, uviedla jedna žena pre Daily Mail.

Minimálne jedno dieťa bolo odvezené do nemocnice na jednotku intenzívnej starostlivosti. Neskôr bolo prepustené do domácej opatery.

Čo tvrdí škola a úrady

V liste, ktorý zaslala škola rodičom, sa písalo, že ku komplikáciám došlo za „nepredvídateľných okolností“ a rodičom bolo odporučené, aby sledovali svoje deti a obzvlášť sa zamerali na príznaky závratov, nevoľností a kožných vyrážok.

Ak by ste si chceli pozrieť originál uvedeného listu, stiahnuť si ho môžete TU.

Zdravotnícke úrady vo Veľkej Británii tvrdia, že komplikácie po očkovaní meningokokovými vakcínami sú len „ojedinelé prípady“ (poznámka redakcie: zvláštne, že podľa úradov sú aj vyše 10 prípadov „ojedinelé“), a že sa nejedná o zlú várku vakcín.

Tým dali úrady najavo, že nemajú záujem o ďalšie vyšetrovanie incidentu, a že očkovací program bude aj naďalej pokračovať.

Očkovací tím Úradu verejného zdravotníctva následne kontaktoval rodičov a informoval ich, že situácia je pod kontrolou a očkovací program bude v blízkej dobe znova obnovený.

Zahoďte okuliare a zlepšite si zrak

Inkriminované druhy vakcín

Ako sa uvádza v médiách, šlo zrejme o niekoľko druhov meningokokových vakcín od firmy GlaxoSmithKline, konkrétne o Mencevax ACWYBexsero.

V Anglicku sa minulý rok začal celoplošný očkovací program proti meningokokom, ktorý sa zameriava hlavne na batoľatá a deti.

To aj napriek tomu, že aj samotné príbalové letáky u týchto vakcín tvrdia, že nebola preukázaná ich bezpečnosť a účinnosť u detí mladších ako 10 rokov.

Okrem toho, ako tvrdí americký systém pre kontrolu nepriaznivých účinkov vakcín VAERS, medzi možnými vedľajšími účinkami meningokokových vakcín proti sérotypom A, C, Y a W-135 je niekoľko veľmi vážnych zdravotných komplikácií, vrátane úmrtia.

Z vyššie uvedených dvoch vakcín je na Slovenskú registrovaná a odporúčaná vakcína Bexsero.

Priamo sa k nám síce nedováža, no na lekársky predpis je možné ju zakúpiť v susednej Českej republike a detský lekár ju potom môže aplikovať aj slovenským deťom.

Záver

Očkovanie proti meningokokom na Slovensku nie je síce povinné, no mnohí lekári ho odporúčajú.

Ak ste náhodou rodič, ktorý nad ním uvažuje, potom na základe informácií uvedených v tomto článku vám ho odporúčame dôkladne zvážiť.

Varovaním by vám mal byť aj tento údaj z vyššie spomenutého systému VEARS:

K 30. septembru 2015 eviduje VEARS (čo je len malá frakcia skutočného rozsahu následkov vakcín) 1846 vážnych zdravotných komplikácií a hospitalizácií po očkovaní proti meningokokom, vrátane 99 úmrtí, pričom 34% úmrtí sa vyskytlo u detí mladších ako 6 rokov.

Ako znížiť cholesterol a vyčistiť cievy

Zdroj: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. Toto je jeden z dalsich dovodov preco neockujem svoje deti . Ale vlastne ich ockujem len trosku lepsie . Na zahrade mame zopar vcelstiev a odkedy vcelarime neberieme ani vakciny ani antibiotyka a sme vsetci zdraví . Len obcas musime zaplatit pokutu uradu verejneho zdravotnictva a vsetko je v poriadku . Potom sa uz ockovat nemusime. Nech mi nikto nehovori ze je to o zdravi.

  • U nas je to podobne. Mame 3 deti, ktore nie su zaockovane. Jedia bio ovocie a zeleninu, ktore mame z vlastnej zahrady. K lekarke s nimi nechodime, pretoze chore nebyvaju, akurat z casu na cas chodime podpisat papier o odmietnuti ockovania a zaplatime pokutu 🙂

 2. Margita Vakcinová

  Zdravé dieťa sa predsa neočkuje a vakcíny sú len podvod k zničeniu imunity a rozšírenia ďalších chorôb kvôli biznisu.

  Je to hotové šialenstvo a je to isté, ako keby sme deti dopovali antibiotikami, aby ich náhodou nenapadli baktérie a vírusy.

  Za svoje deti nesú zodpovednosť len rodičia a nie štát a pri poškodení zdravia vakcínami až úmrtím úrady a štát dávajú rýchle od toho paprče preč a o zmrzačené dieťa sa do konca života musia postarať len rodičia a nikto iný.

  Je to len vina hlavne rodičov zatvárajúcich oči pred pravdou nijako nepoučiteľných až vtedy, keď je už neskoro.

  Skorumpovaná vláda núti k povinnému očkovaniu hrozbou pokuty 330 eur, čo je výška jednomesačného platu ženy bežnej profesie, aby nemala z čoho žiť a na vine sú zas poslíčkovia biznisu v bielych pláštikov česť výnimkám, ktorí sa na vás šklebia falošným úsmevom a na ďalší deň vás nahlásia úradom za odmietnutie povinnej vakcíny.

  Kto im dal až takú nesmiernu moc podvodne slúžiť a panovať nad nami?
  No boli sme to my pri volebných urnách, keď nás jednofarebná strana opila predvolebnými sľubmi rohlikom a veľká časť ľudí im bez rozmýšľania na lep skočila.

  Že vraj niet koho voliť, ale je len si ich všetky musíme podrobne preskúmať.
  Jedno je isté, že nebudem voliť skorumpovancov, ktorí mi strčili syna 19 študenta do basy na 3 roky za 4 marihuanové cigarety vo vrecku a obyčajné cigarety, alkohol sú ešte viac nebezpečnejšie a konopa pri tom lieči!

Pridajte komentár

*