Proroctvo: Používa sa očkovanie ako selekcia budúcich lekárov-vrahov?


Print Friendly, PDF & Email

Proroctvo: Používa sa očkovanie ako selekcia budúcich lekárov-vrahov?

(Jim Stone, tapnewswire.com) – VŠETCI lekári a v tomto bode aj VŠETKY zdravotné sestry, ktorí očkujú vedia, že vakcína ničí ľudí.

Prednedávnom vyšlo najavo, že niektorí úplatní lekári v Amerike dostávajú MESAČNE až šesťciferný vedľajší príjem, len aby s tým všetkým súhlasili a neozývali sa.

Bonusy lekárom za mlčanie?

Predtým, ešte pred niekoľkými mesiacmi, som narazil na zamestnanca Rady dobrovoľníckej služby, ktorý povedal, že v súvislosti s očkovaním a jeho pokračovaním dostávajú každý týždeň obrovské, až tisícové bonusy.

Potom, asi pred mesiacom, sa nejaká podplatená zdravotná sestra na TikToku smiala na tom, koľko jej platia za poškodzovanie ľudí.

Ako povedala:

„Všetci ste boli varovaní, a tak v tomto očkovaní budem pokračovať, dokým naň ľudia neprestanú prichádzať.“

Medzitým dobrí lekári a sestry dávajú výpovede. To je tá príprava

Čo ak je toto filtračný proces, umožňujúci „elite“ vyberať lekárov, ktorých potrebujú do koncentračných („karanténnych“) táborov, ktorí budú falšovať dokumentáciu o dôvodoch úmrtia ľudí a nikdy nič nepovedia?

Lekárov, ktorí budú robiť špinavú prácu, ktorá sa tak vypláca?

Už teraz zabíjajú ľudí na umelých pľúcnych ventiláciách, aby dosiahli potrebné čísla – už teraz falšujú príčinu smrti, aby tie čísla dodali.

Elite nemôže prejsť úplná genocída, ak im ju nepomôžu presadiť ľudia, ktorí už dostatočne osvedčili svoju úplatnosť, však? A to už teraz, vďaka podvodu s koronou a tým, ktorí v ňom idú, elita má.

Veľa ľudí hovorí: „Kde by vzali lekárov, ktorých na to potrebujú?“

Prírodná liečba osteoartritídy

Odpoveď je jednoduchá: „VÁŠHO LEKÁRA, ktorý presadzoval očkovanie. Ten sviniar vie, o čo ide.“

Za všetkým hľadaj peniaze

Už to viac nie je tajomstvo a za všetkým sú peniaze. Stačí to len zlegalizovať a dobre zaplatiť.

Obrovské množstvo amerických (a určite aj našich) lekárov už teraz zámerne klame ľudí, aby si vytvorili slušný príjem. Čo je pre také typy jedovatá vakcína, ktorá môže alebo nemusí zabiť?

Boli analyzovaní prostredníctvom „aktualizácií Microsoftu“ a ich 5G telefónov. Elity presne vedia, koho si na vykonanie tej práce zavolať.

Viem, že mám pravdu. Viem, že som na to prišiel.

Tá závadná vakcína je prípravný nástroj a ľudia by boli hlupáci, keby si mysleli, že s týmto systém amerického (alebo akéhokoľvek iného západného) zdravotníctva nebude nikdy súhlasiť.

Stal sa žumpou toho najneetickejšieho vysokého intelektu, aký kedy svet videl.

Záver

Niektorí lekári spravia pre peniaze čokoľvek, aj zabijú svojich pacientov. A desia sa toho, že prídu o svoju lukratívnu prácu.

Budú mlčať a na povel zabíjať.

Stop Candida

Zdroj: tapnewswire.com, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. https://cz24.news/dr-joseph-mercola-o-teroru-v-rakousku-moc-uveznit-rozpoutane-peklo/
  DR. JOSEPH MERCOLA O TERORU V RAKOUSKU: MOC UVĚZNIT – ROZPOUTANÉ PEKLO

 2. Ďakujeme tímu Bádateľa za preloženie ďalšieho článku – hrozné, už neplatí Hippokratova prísaha – už platia len a len peniaze.

  • Neznamena Hipokrat v anglictine pokrytec?

   • Nie, to je z gréčtiny a znamená to „vládca koní“, „hippos“ je kôň, „kratein“ znamená vládnuť.

    Ty máš asi na mysli slovo „hypocrite“, to znamená pokrytec a je tiež gréckeho pôvodu.

  • len, prosím, dávajme pozor, aby sme tým neurážali tých, ktorí konajú inak. Sú takí – a to viete – preto sa snažme v týchto vyjadreniach vždy pripomenúť aspoň známe – „česť výnimkám“ (ktoré potvrdzujú pravidlo)

 3. https://www.youtube.com/watch?v=ynR74nN-Pn4
  Marek ŠOUN si posvietil na jednu nadáciu – odhalil ŠOKUJÚCE prepojenia aj na PREZIDENTKU?!

 4. Doktor je od slova doktrína. Lekár je od slova liečiť. Medicína vraždí 180 rokov.

 5. z 3.12.2021 z webu EMA

  Meeting highlights from the Pharmacovigilance Risk Assessment Committee (PRAC) 29 November – 2 December 2021

  Aktualizácia PRAC o riziku myokarditídy a perikarditídy s mRNA vakcínami

  Bezpečnostný výbor EMA (PRAC) vyhodnotil najnovšie údaje o známom riziku myokarditídy a perikarditídy po očkovaní vakcínami COVID-19 Comirnaty a Spikevax (predtým COVID-19 Vaccine Moderna). Tento prehľad zahŕňal dve veľké európske epidemiologické štúdie. Jedna štúdia bola vykonaná s použitím údajov z francúzskeho národného zdravotného systému (Epi-phare) a druhá bola založená na údajoch zo severského registra.

  Celkovo výsledok preskúmania potvrdzuje riziko myokarditídy a perikarditídy, ktoré sa už odráža v informáciách o lieku pre tieto dve vakcíny, a poskytuje ďalšie podrobnosti o týchto dvoch ochoreniach.
  https://www.ema.europa.eu/en/news/meeting-highlights-pharmacovigilance-risk-assessment-committee-prac-29-november-2-december-2021

  • Milá Ametyst a napriek tomuto kardiológovia doporučujú svojim pacientom dať sa zaočkovať. Aj v rádiu hovorí jedna kardiologička z Národného ústavu kardiovaskulárnych chorôb a doporučuje očkovanie.

   My čo toto sledujeme od začiatku, vieme že do týchto Covid vakcín je vložená látka čo vyvoláva rakovinu. A napriek tomu onkológovia to doporučujú svojim pacientom – napr. mojej kamarátke.

   Je to zúfalé, že ľudia kvôli peniazom pretlačia všetko zverstvo.

 6. štúdia
  Investigation into the toxic effects of graphene nanopores on lung cancer cells and biological tissues
  Výskum toxických účinkov grafénových nanopórov na bunky rakoviny pľúc a biologické tkanivá
  https://www.sciencedirect.com/science/article/pii/S2352940718302853

 7. Všechno je jinak – Otevři oči: Dr. Ryke Geerd Hamer …
  [Prehľadávať doménu otevriocihz.blogspot.com] https://otevriocihz.blogspot.com › 2017 › 11 › dr-ryke-geerd-hamer-objevil-prirodni_30.html
  Prednáška Františka Nagya v Nitre 14.11.2016 pod názvom: „Nová germánska medicína ako súčasť integrálneho prístupu na ceste za ultimátnym uzdravením a prevenciou“ Dr. Hamer je samozřejmě ten, kdo při tomto masovém vraždění krajně překáží. Proto také už na mě spáchali 10 až 15 atentátů, snad jich už bylo dokonce …

  „Jewish conspiracy theory

  Hamer purported that his method is a „Germanic“ alternative to mainstream clinical medicine, which he claimed is part of a Jewish conspiracy to decimate non-Jews.[20] In this, Hamer repeated the antisemitic claims of Nazi physician Gerhard Wagner. More precisely, Hamer asserted that chemotherapy and morphine are used to „mass murder“ Western civilisation, while such treatment is not used in Israel.[14][15][21] Hamer promoted the idea that most German oncologists are Jewish and that „no Jew is treated with chemotherapy in Germany.“ According to him, hypodermic needles are used during chemotherapy to implant „chips“ containing „chambers of poison“ that can be activated by satellite to specifically kill patients.[22] He proposed that the swine flu vaccination campaign of 2009 was also used to mark people with those „chips“ and denied the existence of HIV.[23] Hamer also believed that the denial of recognition of his theories and the revocation of his practitioner’s licence is due to a Jewish conspiracy.[21]

  In 2008, Hamer presented a document where one „Chief Rabbi“ „Esra“ Iwan Götz confirmed the existence of a conspiracy among Jewish oncologists to use the „torture“ of chemotherapy on all non-Jewish patients, while Jewish patients were to receive the „correct“ treatment of GNM. Götz, a German holocaust denier active in the German Reich revivalism scene, has been repeatedly convicted by German courts[24] for fraud, defamation, misuse of academic titles (the title „Chief Rabbi“ is not legally protected in Germany), and the falsification of documents, among others.[25] “
  https://en.wikipedia.org/wiki/Ryke_Geerd_Hamer

 8. https://www.naturalnews.com/2021-12-07-holocaust-eu-abolish-nuremberg-code-medical-fascism.html
  THE HOLOCAUST RETURNS: EU wants to abolish Nuremberg Code, reconstitute medical fascism with forced covid “vaccination”
  HOLOKAUST SA VRACIA: EÚ chce zrušiť Norimberský kódex, rekonštituovať lekársky fašizmus núteným „očkovaním“ proti Covidu

 9. https://www.naturalnews.com/2021-12-07-decoded-the-globalist-plan-to-destroy-bitcoin-and-the-defi-crypto-ecosystem.html
  We have DECODED the globalist plan to destroy Bitcoin and the DeFi crypto ecosystem… and they seek to replace it with heavily regulated digital wallets under totalitarian central bank control
  DEKODOVALI sme globalistický plán na zničenie Bitcoinu a kryptoekosystému DeFi… a snažia sa ho nahradiť silne regulovanými digitálnymi peňaženkami pod kontrolou totalitnej centrálnej banky.

  Summary: They build the bubble, then destroy it, then offer their solution of global control
  Zhrnutie: Vybudujú bublinu, potom ju zničia a potom ponúknu svoje riešenie globálnej kontroly

 10. https://www.naturalnews.com/2021-12-07-new-brunswick-grocery-stores-ban-unvaccinated-shoppers.html
  NO FOOD FOR YOU: New Brunswick, Canada, now allows grocery stores to ban unvaccinated shoppers
  ŽIADNE JEDLO PRE VÁS: New Brunswick, Kanada, teraz umožňuje obchodom s potravinami zakázať nakupovať neočkovaným

  Public Safety Canada says “food” is one of 10 critical infrastructure sectors that must be restricted due to “covid”
  Verejná bezpečnosť Kanada hovorí, že „potraviny“ sú jedným z 10 sektorov kritickej infraštruktúry, ktoré musia byť obmedzené kvôli „covidu“

  • Tak to bude vsade a nakoniec nebude ziadnej stravy,tak si spomente na Kanibalov v Afrike a coskoro vsade po svete,dokonca aj biblia o tom pise,ze budete jest Vase Dcery,Synov,priatelov a nepriatelov,OUCH,musim sa este viac zasobit

   • Marek Košice

    Otázne je, či sa ti bude chcieť žiť vo svete, kde zásobený budeš pozerať z okna na vyhladovaných, alebo rovno na kanibalizmus…. To si to radšej „hodiť“…

   • Nač se zásobovat? Nepřátel je jak sr…, než je všechny sníme… :-). Ale musíme si vybírat ty, kteří dostali placebo, jinak by nám sousto zhořklo v ústech :-).

 11. https://blogs.mercola.com/sites/vitalvotes/archive/2021/12/08/covid-shot-victims-and-families-speak-out.aspx
  COVID Shot Victims and Families Speak Out
  Obete COVID vakcín a ich rodiny prehovoria

  In this video, a husband talks about the adverse reactions that his wife has had from the COVID jabs. She’s lost strength in all her limbs, and she has spasms and seizures that have landed her in ERs and put her in the hospital, he says.
  V tomto videu manžel hovorí o nežiaducich reakciách, ktoré mala jeho manželka v dôsledku COVID vakcíny. Stratila silu vo všetkých končatinách a má kŕče a záchvaty, ktoré ju priviedli na pohotovosť a dostali ju do nemocnice, hovorí.

 12. https://blogs.mercola.com/sites/vitalvotes/archive/2021/12/07/pat-cash-says-doctors-have-blood-on-their-heads.aspx
  Pat Cash Says Doctors Have Blood on Their Heads
  Pat Cash hovorí, že lekári majú krv na svojich rukách

  Australian tennis player Pat Cash talks about how medical professionals convinced his 89-year-old mother to get the COVID-19 injection, and how afterward she had days of headaches culminating with a stroke.
  Austrálsky tenista Pat Cash hovorí o tom, ako lekári presvedčili jeho 89-ročnú matku, aby si dala COVID-19 vakcínu, a ako mala potom dni bolesti hlavy, ktoré vyvrcholili mozgovou príhodou.

 13. https://articles.mercola.com/sites/articles/archive/2021/12/08/covid-vaccines-cause-miscarriage.aspx
  Miscarriages and Other Tragic Side Effects of the mRNA Shots
  Potraty a iné tragické vedľajšie účinky z mRNA vakcín

  Many athletes are now losing their careers due to COVID jab injuries.
  Mnoho športovcov teraz stráca svoju kariéru kvôli zraneniam spôsobenými COVID vakcínami.

 14. https://www.ac24.cz/zpravy-z-domova/sona-pekova-uvedla-neuveritelnou-analyzu-kde-jsou-nezadouci-ucinky-pfizeru/
  Soňa Peková uvedla neuvěřitelnou analýzu, kde jsou nežádoucí účinky Pfizeru

 15. https://www.ac24.cz/zpravy-ze-sveta/australska-moderatorka-prohlasila-ze-zeme-potrebuje-sperma-neockovanych-muzu/
  Australská moderátorka prohlásila, že „země potřebuje sperma neočkovaných mužů“

  • holistický prístup

   Načo sú im spermie čistých mužov, keď ich následne vložia do zombi materníc?!? Vari už DOLFIHO „chlapíci“ došli?!?

 16. https://cz24.news/masaker-v-rakusku-nahnevani-ludia-tam-utocia-na-politikov-policia-sa-nestiha-obzerat/
  Masaker v Rakúsku: Nahnevaní ľudia tam útočia na politikov. Polícia sa nestíha obzerať (VIDEO)

  RAKÚSKO: V Rakúsku už niekoľko dní po sebe protestujú ľudia proti vláde či povinnému očkovaniu.

  Okrem masívnych protestoch tam ľudia dokonca napádajú politikov a vykrikujú po nich hanlivé slová.

 17. https://cz24.news/poslanec-milan-mazurek-o-inkvizicii-z-dielne-sialenej-kolikovej-ktora-pripravuje-totalitny-nahubkovy-zakon-kladivo-na-pravdu-video-sk-4min/
  Poslanec Milan Mazurek o inkvizícii z dielne šialenej Kolíkovej, ktorá pripravuje totalitný náhubkový zákon – kladivo na pravdu (VIDEO SK, 4min)

  SLOVENSKO: Ministerka z SaS, Mária Koliková na ľudí otvorene vybalila svoje najtemnejšie totalitné túžby. Za názory a ich slobodné šírenie Vám chce v núdzovom stave dávať až do 10 rokov za mrežami.
  Jej novela trestného zákona, obsahujúca trestný čin „šírenie nepravdivej informácie“ je ako vystrihnutá z Orwellovej knihy. Snáď ani v Severnej Kórei nie sú tak úprimní vo svojej totalite. Možno ani tak prísni…

  • Toto bolo vlastne okopirovane z konca Korejskej vojny,ked bolo tisice US vojakov,atd, v North Korejskych Taborov,jeden Dr Zid,to vysetroval a opisal asi 20 skutkov,prostriedkov,ako ich indoktrinovali,jeden z prvych boli odstupy,zatvorenie,presne ako to robia dnes v Australii,atd.

 18. to, čo bolo trestným činom, dnes sa stáva normou – doktor Kevorkian, ktorý pomáhal ťažko chorým odísť na druhú stranu, bol súdený a aj odsúdený!!!
  dnešní kevorkianovia pomáhajú na druhý svet zdravým ľuďom

 19. V Čechách je cca 55 000 lekárov a len 1500 podpísalo deklaráciu proti povinnému očkovaniu. Takže slušných je cca 2,7 % lekárov…97,3 % sú zastrašení alibisti alebo priamo vrahovia, ktorí nemajú problém očkovať génovým jedom, aby mali svoje výplaty a výhody.

  • Marek Košice

   To číslo lekárov je nejaké vysoké….. Lekár je lekárom tuším OD veku 25 rokov, do dôchodku…. Celá Česká republika ma 10 miliónov obyvateľov…Neviem kedy tam idú do dôchodku, ale tipnem si, že vo veku 25 až „vek odchodu do dôchôdku“ ich tam nebude vaic než 6 miliónov…. Z toho 55 tisíc lekárov = menej než každý 120. človek vo veku 25 – „vek odchodu do dôchodku“ je tam doktor? ……a to sa možno nepočítajú veterinári k tomu…. Nechce sa mi veriť, že jeden doktor má „na svoju hlavu“ len 120 pacientov… To je blud….. Dajme tomu 230-240 pracovných DNÍ ročne (lebo aj dovolenky)… To sú štyria pacienti denne, pokiaľ prídu za doktorom ako na začiatku choroby, tak na konci na „kontrolu“…. Štyria denne, ak prídu s chorobou k doktorovi raz ročne… ôsmi denne, ak prídu s chorobou k doktorovi 2x ročne…. 8 pacientov denne môže byť čistý čas 80 minút…. To nie je ani hodina a pól…….. To je nejaké divné, nie?…. A to kopa ľudí nebola u doktora celé roky….

 20. https://zemavek.sk/ignoracia-dostupnej-liecby-je-sabotaz/
  Ignorácia dostupnej liečby je sabotáž

  Nejde tu len o teóriu alebo prax v laboratórnych podmienkach niekde za oceánom. Aj doma máme za toho 1,5 roka dosť dôkazov, že ivermektín v liečbe i prevencii Covid-19 funguje. Aj v našich nemocniciach sa nájdu lekári, ktorí uprednostnia liečbu overeným liekom pred očkovaním experimentálnym preparátom.

 21. https://www.hlavnespravy.sk/zena-po-ockovani-skoncila-na-jis-dalsej-ochrnula-tvar-dockaju-sa-odskodnenia-to-by-museli-umierat-ironizuje-advokatka/2782414
  Žena po očkovaní skončila na JIS. Ďalšej ochrnula tvár. Dočkajú sa odškodnenia? “To by museli umierať,” ironizuje advokátka

  Pribúda prípadov, kedy ľudia mali nezvyčajné a ťažké reakcie po vakcíne proti ochoreniu Covid-19. Nielen slovenský ŠÚKL, ale úrady po celom svete zaznamenávajú množstvo hlásení nežiadúcich účinkov, prípadne smrteľných prípadov, ktoré musia kompetentní posúdiť. Dve ženy pre CNN Prima News popísali svoje negatívne zážitky

 22. https://www.hlavnespravy.sk/remisova-vyzvala-prezidentku-aby-priamo-podporila-povinne-ockovanie/2781668
  Neočkovaným sa to kráti: Remišová vyzýva prezidentku; aby priamo podporila povinné očkovanie, Lengvarský čoskoro predstaví plán, ako by mali neočkovaní financovať svoj pobyt v nemocnici

  • Vicepremiérka Veronika Remišová (Za ľudí) vyzvala prezidentku SR Zuzanu Čaputovú, aby jasne a priamo podporila povinné očkovanie proti ochoreniu COVID-19. Strana Za ľudí bude podľa nej presadzovať povinné očkovanie minimálne pre ľudí nad 60 rokov od začiatku budúceho roka

   • Nuž, denník SME sa neočkovaným už otvorene vysmieva. Yavedenie povinného čkovania je údajne v kompetencii premiéra Hegera. „Výhodou slovenskej spoločnosti je, že síce bude trochu buchot, ale potom si všetci zvyknú. Ako na všetko“, píše Peter Tkačenko. Obávam sa, že má pravdu a slovenská história to potvrdzuje. Tak tomu bolo za Tisa, potom za éry stalinizmu a neskôr „reálneho“ socializmu. Aj po roku 1989 sme v divokej privatizácii podriadili našu ekonomiku zahraničným záujmom, predovšetkým nemeckým.

   • kolko jej ti zidia za to platia,? uz sa pletie hruby stranok na jej krk??

    • holistický prístup

     Na hrbý krk tej hrubej psychopatickej maňuško-hééérečke je potrebná tepláková bunda – veď si to vymysleli, tak im to načim dopriať – nech si to povesenie užijú čo najdlhšie – mnohoorgazmovo – môžu aj v šlapkách.

     • Babkoherecke zachutila moc rovnako ako tej mrche ciganikovej!

 23. Myslím si, že je to dosť nepravdepodobné. Ale možno kontrola účtov by mohla vyslovené podozrenie vyvrátiť alebo potvrdiť….

 24. kolko jej ti zidia za to platia,? uz sa pletie hruby stranok na jej krk??

 25. E. Kaliňák: PADAJÚ ŽALOBY! OBČANOV SLOVENSKA VLÁDA PREDALA AKO POKUSNÉ SUBJEKTY NÁSILNÝCH NEDOBROVOĽNÝCH EXPERIMENTOV BIGPHARMA LABORATÓRIÍ!!! BILL GATES, WHO A JEHO VLIV… (VIDEO SK, 6min)
  Nestali se lidé na Slovensku velkou pokusnou laboratoří, která předběhla i Africké krajiny třetího světa?

  Politička Belousovová Heger-Matovičovej mafiánskej vláde: ZA TIETO ZLOČINY NA NÁRODE BUDETE DRAHO PLATIŤ!

  Mimoparlamentná politička Anna Belousovová sa veľmi trefne zamýšľa nad povinným očkovaním, ktoré niektoré vlády chystajú pre ľudí nad 60 rokov.

  „Dnes je témou dňa povinné očkovanie ľudí nad 60 rokov. Možno by bolo načase, aby sa ozvali aj iní lekári ako provládni. A je určite načase, aby o povinnom očkovaní prestali TLIACHAŤ politici, ktorí doteraz pos…i všetko, čoho sa chytili. Po smutných skúsenostiach im právom neverí 90% národa. Ak Pfizer po 90 dňoch vedel, že ich vakcína môže zabíjať, alebo spôsobiť vážne komplikácie, no napriek tomu vakcínu nestiahol, pre mňa to znamená len jeden záver: Nešlo im o zdravie, ale len a len o špinavý biznis!“ Rozhorčuje sa A. Belousovová.

  „Nevie „naša“ vláda o týchto závažných informáciach? Alebo vie a aj tak chce v rozpore so zákonmi a zdravým rozumom nútiť ľudí do povinného očkovania, t.j. nútiť nás, aby sme sa stali účastníkmi akéhosi experimentu, keďže stále ide o očkovanie experimentálnymi vakcínami ?! Vnímajú zástancovia povinného očkovania, čoho sa vlastne dupúšťajú?! Dokedy sa nám chcú nami platení úradníci – ministrov nevynímajúc – takto vysmievať?“

  Na každého príde
  „Za seba môžem povedať, že moja trpezlivosť sa končí, keď počujem tie hlúpe reči o povinnom očkovaní experimentálnou vakcínou a vidím, ako ľudia ľudia umierajú kvôli tomu, že nedostali včas adekvátnu liečbu.“ Pripomína politička:

  „Za tieto zločiny na národe budú draho platiť! A možno to nebude ani tak dlho trvať…“

  Ale podľa nás to trvá už príliš dlho. Toto traumatizovanie, škodí nášmu zdraviu viac ako vírus. Ich účinkovanie na vládnej scéne už sa stáva pre občanov doslova neprijateľným a neznesiteľným.

 26. holistický prístup

  No toto?!? … kde sa stala ošibka?!? – ale stále držia líniu vraždenia …

  https://www.hlavnespravy.sk/nezabranili-tomu-na-vecierku-pre-zdravotnikov-kde-boli-vsetci-plne-zaockovani-a-otestovani-sa-nakazili-desiatky-lekarov-a-sestier-k-pacientom-museli-povolat-novy-personal/2782548

  Takmer 70 pracovníkov španielskej regionálnej nemocnice sa nakazilo koronavírusom. Ako informuje spravodajský portál BBC, došlo k tomu počas veľkej vianočnej párty
  Väčšina zo 68 nakazených sú plne zaočkovaní lekári a sestry pracujúci na jednotke intenzívnej starostlivosti v regionálnej nemocnici v Málage. Zdravotnícke úrady upresnili, že minulú stredu boli všetci na večierku, ktorého sa zúčastnilo celkovo asi 170 ľudí.

  Údajne mali všetci pred tým negatívny antigénový test. Napriek tomu je takmer polovica zúčastnených v karanténe, čo výrazne ovplyvnilo chod oddelenia.

  Lekári a sestry z iných oddelení v regionálnej nemocnici v Málage v Andalúzii museli byť premiestnení, aby pokryli zdravotnú starostlivosť o pacientov.

  Tento incident zvýšil obavy z rizika šírenia Covidu na spoločenských podujatiach počas vianočného obdobia. Hlavne preto, že išlo o plne očkované a testované osoby.

  Španielsky premiér Pedro Sánchez pritom v pondelok vyzval ľudí, aby počas sviatkov boli opatrní. “Nesmieme znížiť ostražitosť,” povedal novinárom v Madride.

  Hoci Španielsko patrí medzi najzaočkovanejšie európske krajiny, podobne ako inde, aj tu zaznamenali v posledných týždňoch nárast infekcií Covid, čo vyvolalo obavy zo štvrtej smrteľnej vlny prípadov.

  Španielska ministerka zdravotníctva Carolina Darias minulý týždeň vylúčila povinné očkovanie proti koronavírusu v krajine. “Chápem, prečo to plánujú krajiny s nízkou zaočkovanosťou,” povedala Dariasová. “Ale v Španielsku sme jednou z popredných krajín v oblasti očkovania v Európe a vo svete.”

 27. https://aeronet.cz/news/a-je-to-venku-vedlejsim-nezadoucim-projevem-ockovani-proti-covid-19-muze-byt-prave-propuknuti-nemoci-covid-19-varuje-posledni-britska-studie-a-apeluje-na-ockovane-osoby-aby-se-v-pripade-symptomu/
  A je to venku! Vedlejším nežádoucím projevem očkování proti Covid-19 může být právě propuknutí nemoci Covid-19, varuje poslední britská studie a apeluje na očkované osoby, aby se v případě symptomů nechaly okamžitě otestovat na nemoc, protože nemusí jít o vedlejší projev vakcíny, ale o skutečné propuknutí nemoci! Další údajná konspirační teorie Aeronetu byla potvrzena jako realita! Vakcíny tak opravdu indukují ve společnosti nárůst infekce a platí, že čím více očkovaných, tím více nakažených!

  V redakci máme teorii, že globalisté vypustili do světa novou mutaci úmyslně, aby zamaskovali neúčinnost vakcín proti koronaviru.

  Naočkovaný člověk totiž funguje jako super-nosič a nakazí spike proteiny vydechovanými z plic celou rodinu.

  Spike proteiny jsou de facto zbraněmi hromadného ničení, protože fungují jako plošné bombardování buněk v celém organismu. Nejsou to chytré bomby, ale devastující hlavice a chomáče RNA, které se připojují na rozličné buňky v těle, ve kterých nemají co pohledávat.

  Vakcíny zkrátka způsobují indukci nemoci Covid-19, takže vedlejším příznakem vakcíny je právě propuknutí nemoci Covid-19.

  Vakcína, po které propukne nemoc, proti které se očkujete, není vakcína. Je to induktor šíření pandemie.

 28. https://www.protiproud.cz/politika/6175-vakcina-vice-lidi-zabije-nezli-ochrani-depopulace-funguje-zbran-hromadneho-niceni-200-tisic-mrtvych-v-usa-umely-puvod-viru-ze-slov-francouzskeho-virologa-drzitele-nobelovy-ceny-za-medicinu-mrazi-demografove-souhlasi.htm
  Vakcína: Více lidí zabije nežli ochrání? Depopulace funguje. Zbraň hromadného ničení. 200 tisíc mrtvých v USA. Umělý původ viru. Ze slov francouzského virologa – držitele Nobelovy ceny za medicínu – mrazí. Demografové souhlasí

  Wuhanský virus totiž není o nic smrtelnější než běžný virus sezónní chřipky. Akutní reakci vyvolává osmý den po infekci, ale jen u velmi malého procenta nakažených. Ale injekce vakcíny má dlouhodobější a vážnější následky. Lékař vysvětluje, že vzhledem k tomu, že tyto spike proteiny jsou tělem rozpoznány jako cizorodí vetřelci, imunitní systém reaguje autoimunitním způsobem – tedy napadá sám sebe. Zde začíná proces pomalé smrti.

  „U lidí se časem rozvinou autoimunitní onemocnění, z nichž řadu nikdy neodstraní žádný farmaceutický zásah.“

  • „…spike proteiny jsou tělem rozpoznány jako cizorodí vetřelci, imunitní systém reaguje autoimunitním způsobem – tedy napadá sám sebe“….. Povedzte to očkovanému a urobí z vás debila.

 29. Pecunia non olet. Tento tautologický výrok platí dodnes. Zrejme Vespasian, rímsky cisár, netušil, akú pravdu povedal a tá ho prežije. Hlavne liberálny, oligarchický imperializmu sa toho drží. Hoci Vespasian pod tým myslel zdaniť rímske WC. Hajzel ako hajzel!🤔

 30. https://www.banned.video/watch?id=61b007c6fc66b10c9be0d157
  Full Video: Funeral Director Warns The World Of Vaccine Side Effects
  Celé video: Riaditeľ pohrebného ústavu varuje svet pred vedľajšími účinkami vakcín

  PS Kto vie angl. nech vypočuje toto krátke video, ako ľudia vážne ochorejú z covid vakcíny, ako umierajú z tejto vakcíny, ako sa im znižuje imunita, je to vražedná vakcína – a problém sa zvaľuje na neočkovaných
  Ak prijmeme vakcínu – umrieme

 31. https://www.banned.video/watch?id=61aff5cf4850130c1aec01f8
  VIDEO: UK Funeral Director Reports 14 Times Increase in Heart Attacks & Blood Clots After Covid Vaxx
  VIDEO: Riaditeľ pohrebného ústavu Spojeného kráľovstva hlási 14-násobný nárast počtu srdcových infarktov a krvných zrazenín po Covid Vakcíne

 32. https://www.infowars.com/posts/california-mother-says-son-was-enticed-into-vaccination-with-pizza-without-her-consent/
  California Mother Says Son Was Enticed Into Vaccination With Pizza, WITHOUT Her Consent
  Matka z Kalifornie hovorí, že syna nalákali na očkovanie pizzou bez jej súhlasu

  “The lady that gave him the shot and signed the paper told my son, ‘Please don’t say anything. I don’t want to get in trouble.’”
  „Dáma, ktorá mu dala vakcínu a podpísala papier, povedala môjmu synovi: ‚Prosím, nič nehovor. Nechcem sa dostať do problémov.‘“

 33. https://www.infovojna.sk/article/zkusenost-ceskeho-exposlanca-a-byvaleho-policistu-ze-zasedani-ustredniho-krizoveho-stabu-do-lidi-musime-narvat-75-milionu-davek-pichejte-do-nich-hlava-nehlava-astrazenecu-pfizer-i-modernu
  Zkušenost českého exposlanca a bývalého policistu ze zasedání Ústředního krizového štábu: „Do lidí musíme narvat 7,5 milionu dávek. Píchejte do nich hlava nehlava AstraZenecu, Pfizer i Modernu!“

  Sedm a půl milionu vakcín vypícháme do lidí bez ohledu na to, co měli v prvním kole. Dejte jim ten koktejl, hlavně ať to nevylejeme!“ popsal své zkušenosti bývalý poslanec KSČM Zdeněk Ondráček.

 34. https://www.infovojna.sk/article/neriesia-rekordny-narast-cien-ani-katastrofalnu-situaciu-v-zdravotnictve-segreguju-vydieraju-a-zastrasuju-ideme-do-ulic-s-fasistami-sa-nevyjednava-s-fasistami-sa-bojuje
  Neriešia rekordný nárast cien ani katastrofálnu situáciu v zdravotníctve. Segregujú, vydierajú a zastrašujú. Ideme do ulíc! S fašistami sa nevyjednáva, s fašistami sa bojuje!

  Iróniou je, že celému tomuto kolosálnemu vydieraniu hovoria „dobrovoľnosť“. Orwell 2021. A vraj ak to nepôjde takouto „motiváciou“ (akože, zbavíme ťa práv, zavrieme doma, pripravíme o robotu a nedáme ti peniaze), tak pristúpia k povinnému očkovaniu.

  Matovič sa otvorene vyhráža, že toto je posledný pokus o „dobrovoľne nasilu“… A potom už nastúpi otvorený fašizmus.

  • Matovič sa nebojí trestu, pretože je to psychopat alebo reptiliánsky hybrid Archont, „ktorý môže všetko“. „Nepriestreľný, nesmrteľný“? Takéhoto zmrda nemôžeš potrestať ani tým, že mu pred očami zlikviduješ celú rodinu – ani to ním nepohne! Na takýchto platí len to veľmi osobné!

 35. Ujasnime si:
  1/ Lajnová sa nastolením otázky zrušenia Norimberského kódexu otvorene priznala K NACISTICKÝM KOREŇOM EURÓPSKEJ ÚNIE!
  2/ EU a jej nevolení komisári nemajú čo kecať do NK – to je vec Rady Európy nie vec EU!
  3/ Dochádza k otvorenej fašizácii Európy! Reštaurovanie NSDAP!
  4/ Globálny mocenský systém otvorene zahodil mantru „humanizmu a tolerancie“! Demokraciu – ako právo slobodných ľudí vlastniť otrokov – vystriedala korporátokracia – právo korporácií a oligarchov vlastniť otrokov vo fašistických protektorátoch!
  5/ Dystopická spoločnosť ešte funguje – na „práve nákupného vozíka“! Na práve mysleť ako nákupný vozík!
  6/ Materiálny chtonizmus ako svetonázor – ktože ho zaviedol? Korene strachu, ktoré sú založené na strate – čo všetko materiálne môžeš stratiť! Manažéri sa boja o svoje pozície a luxus, robotníci o prenájom bytu – a všetci o tú deravú drôtenú klietku na štyroch kolieskach. Myslenie nákupného vozíka – hypnóza, kyvadlo upätej pozornosti. Kam sa podelo myslenie – čo všetko môžem získať ? No – ale to je myslenie predátorov!

  Myslenie LOVCA! Nie pastiera – ktorý len ráta straty!

  7/ Odbočím! Povinnosť očkovania vo vyhláške 585 je nepriamo zadefinovaná ako povinnosť takýto úkon preplatiť! Teda – štát, alebo zdrav. poisťovňa sú povinní vybraným skupinám takýto úkon preplatiť – ale nie nariadiť! A o tom, či takýto úkon prebehne – rozhoduje v zmysle možnej kontraindikácie lekár – ale aj prijímateľ takéhoto úkonu!

  Príklad – ak sa osoba nad 59 rokov rozhodne dať sa očkovať proti chrípke – a ak sú splnené podmienky indikácie – teda osoba chrípku práve nemá a nemá iné komplikácie – zdravotné zariadenie je povinné takýto úkon vykonať a zdr. poisť. ho musí preplatiť!

  Lenže – blbci si „vybrali špatný vírus“ – a „toto nie je vakcína“! Remišová nedávno oblbovala verejnosť „povinnosťou“ stredoškolákov zdravotníkov očkovať sa proti chrípke – pričom táto „povinnosť“ ako odporúčaný úkon kvôli zvýšenému riziku – sa týka hepatitídy – nie chrípky! A opäť tu má posledné slovo dorastový lekár a zákonný zástupca dieťaťa. A stále je v hre reverz! Osoba, ktorá vo vybraných profesiách očkovanie odmietne – musí prevziať zodpovednosť, že „na toto“ si nebude uplatňovať odškodnenie za chorobu z povolania! A ide sa ďalej. Čo myslíte – prečo sa práve profesionálni zdravotníci odmietajú očkovať týmito gebuzinami? No lebo koľko gebuzín ešte?! ČO S TÝM ZÍSKAM?!

  Ešte raz – aj vlk zvažuje riziká, pretože kopanec od lane ho môže zabiť alebo zmrzačiť – ale stále prevláda motivácia, čo môže získať. Nákup v supermarkete nie je ani lov, ani zber – len výmena! Pokiaľ niekto dá do frcu farmakomafii svoje zdravie, aby mohol vymieňať – čo tým vlastne získa?! A ktože stále určuje podmienky výmeny a trhu so zdravím?! Kto ovláda vášho lekára?! Svedomie asi ťažko! Korupčník, ani korumpovaní nepotrebujú svedomie. A pokiaľ sú to zároveň sociopati, alebo toxoplazmou ovládaní jedinci – neplatí na nich ani strach z trestu – jedine trest samotný!
  A ten treba vykonať!

  Norimberský kódex nie je právne záväzné pravidlo, ale eticky záväzné pravidlo! Keď vás „lieči“ lekár ako vyštudované korporátne hovädo – je to hovädo! Obligátne česť výnimkám. V 100% štátnom zdravotníctve boli tiež lekári /zubári/ hovädá – ale vysel nad nimi meč! Súčasná beztrestnosť lekárov „lebo pandémia“ úplne rozvracia zdravotníctvo ako také – a toto je súčasť plánu! „Lekár“ proti lekárovi! Kedysi sa tradovalo, že lekári /ako židia/ držia spolu. Ha ha!

  LEN SKUTOČNÍ ĽUDIA DRŽIA SPOLU!

  MOR HO!

  • K tomu – informačné pole slobodných sa zjednocuje!

   „Jednou z nejčastějších otázek biorobotů, vohnoutů, pepíků a znormalizovaných zombie je: „Proč by to proboha dělali?“ Jejich naprogramovaná a zdegenerovaná mysl není schopna pojmout situaci, ve které stát (který má „pomáhat a chránit“) by najednou začal vystupovat v roli genocidní mašiny, která jim promyšleně, systematicky a neúprosně usiluje o život. Je to pro ně tak brutální změna paradigmatu, že ji s odporem a hrůzou v očích automaticky odmítají a klidně dále budou chodit na již oficiálně potvrzenou nekonečnou řadu teček, jen aby mohli „normálně“ žít (zde změna paradigmatu toho, co je normální, v myslích těchto vycvičených prvoků prošla naprosto hladce a bez jakékoli historické paměti čítající několik měsíců nazpátek).
   Napolo uvařená žába pořád nechápe, že nakonec skončí na talíři. I když už teď se do kotle přidává opravdu fest. Možná i proto, že by si připadala jako naprostý idiot (když už se v tom hrnci postupně vaří skoro druhý rok), kdyby teď by měla ostentativně z toho bublajícího hrnce vyskočit – raději se nechá uvařit až do hořkého konce. Ego je vždy největší nepřítel člověka, daleko větší, než vrozená idiocie.

   Otroctví je v dějinách lidstva ten nejvýnosnější obchod.“
   http://www.nwoo.org/2021/12/04/proc-by-to-proboha-delali/

   2021-12-05 Mimozemské civilizace, Galaktická rada a federace
   https://www.svobodny-vysilac.cz/2021-12-05-mimozemske-civilizace-galakticka-rada-a-federace/

   Obsah:
   3. Původ lidí na Zemi, jejich vznik a stručná historie
   4. Existence dalších mimozemských obyvatel ve vesmíru a na Zemi
   5. Rasy mimozemšťanů přátelských lidem – Galaktická federace, jejich spolupráce s Aliancí Země (upřesnění jejího složení)
   6. Rasy mimozemšťanů lidem nepřátelské – Temné síly, Temná flotila (upřesnění jejich složení), jejich vzájemné vazby a vztahy nadřízenosti a podřízenosti
   7. Specifikace osob spolupracujících na Zemi s nepřátelskými mimozemšťany (nacisté, ilumináti, chazaři atd.)
   8. Nepřátelské rasy vytlačené ze Země, nepřátelské rasy dosud ještě bojující na Zemi (v DUMBS atd.), jejich základny na Zemi
   9. Složení Galaktické rady, spolupráce s lidmi
   10. Záměry Galaktické federace x záměry nepřátelských ras
   Další okruhy otázek do dalšího pořadu.
   Hosté: Mgr. Andrea Svobodová Křešová
   Ing. Jaroslav Tichý
   ————————————-
   K článku:
   „„Sedm a půl milionu dávek musíme do těch lidí narvat. Hlava nehlava, píchejte to do nich. Co máme dělat, když mají AstraZenecu? Nevadí, dejte jim Pfizer. Co máme dělat, když první očkovaní měli Modernu. To nevadí, dejte jim Pfizer. Hlavně ať to nevylejeme,“ popsal své zkušenosti z krizového štábu nyní již bývalý poslanec KSČM Zdeněk Ondráček. Jako někdejší policista mluví s příslušníky, kteří musí dle něj šikanovat občany. A varuje: Bouchne to v nich.“
   https://www.infovojna.sk/article/zkusenost-ceskeho-exposlanca-a-byvaleho-policistu-ze-zasedani-ustredniho-krizoveho-stabu-do-lidi-musime-narvat-75-milionu-davek-pichejte-do-nich-hlava-nehlava-astrazenecu-pfizer-i-modernu

   VIDEO: Šokujúci rozhovor MUDr. Michala Pijáka s analytikom Jánom Baránkom o jeho hospitalizácii a „liečbe“, ktorá bude mať trestno-právnu dohru pre konkrétnych lekárov
   https://www.infovojna.sk/article/video-sokujuci-rozhovor-mudr-michala-pijaka-s-analytikom-barankom-o-jeho-hospitalizacii-a-liecbe-ktora-bude-mat-trestno-pravnu-dohru-pre-konkretnych-lekarov
   ———————————
   Tadesco nedostupné.

 36. Na JIS- kách ležia skoro všetko očkovaní pacienti, oplatí sa vypočuť video v tomto článku:

  https://zemavek.sk/svedectvo-zdravotnych-sestier-z-jis/
  Svedectvo zdravotných sestier z JIS
  V Prahe sa pred budovou Ministerstva zdravotníctva na Palackého námestí včera konal ďalší protest proti očkovaniu, opatreniam a klamstvám, ktoré sa už dva roky okolo Covid-19 šíria. V rámci včerajších protestov lekárov a zdravotného personálu, ktoré organizuje iniciatíva Chcípl PES, sa vyjadrili aj sestry pracujúce na jednotkách intenzívnej starostlivosti, kde sa starajú o pacientov Covid-19.

 37. https://cz24.news/politolog-who-chce-primo-vyhlasovat-pandemicky-rezim-zavazny-pro-vsechny-staty-definitivni-konec-narodnich-statu/
  Politolog: WHO CHCE PŘÍMO VYHLAŠOVAT „PANDEMICKÝ REŽIM“ ZÁVAZNÝ PRO VŠECHNY STÁTY! DEFINITIVNÍ KONEC NÁRODNÍCH STÁTŮ?

 38. https://cz24.news/pandemie-plne-ockovanych-89-umrti-na-covid-mezi-plne-ockovanymi-nejnovejsi-udaje-public-health-scotland-to-nadevse-dokazuji/
  PANDEMIE PLNĚ OČKOVANÝCH! 89 % ÚMRTÍ NA COVID MEZI PLNĚ OČKOVANÝMI! Nejnovější údaje Public Health Scotland to nadevše dokazují

 39. Česká advokátna komora k návrhu novely očkovacej vyhlášky
  08.12.2021 · AUTOR: ZEM&VEK

  https://zemavek.sk/ceska-advokatna-komora-k-navrhu-novely-ockovacej-vyhlasky/

  • „Akože dobrý materiál“, akurát mi to pripadá, že ČAK pomáha vychytať na vyhláške jej taktické chyby a tak ju potom účinne navliecť ľuďom na krk! Takto advokát chráni záujem klienta – že mu dopredu prehrá spor?!

   V dávnej minulosti som akože vyhral konkurz do jednej dražobnej spoločnosti – minim. 25 tisíc Sk mzda. Konkurzná úloha spočívala v tom, ako by prebehol proces „dobrovoľnej“ dražby v konkrétnej veci. Ups!
   Vyhrabal som všetky obranné mechanizmy – ako by som bol dražený ja sám. Odhad procesu – namiesto toho, aby nejakého chudáka pripravili o majetok buchnutím kladivka v priebehu týždňa – „mne by to brali 2 roky!“

   Samozrejme – koho chlieb ješ, toho pesničku spievaj. Pritom som chcel „len“ zákonný priebeh – oni zase zisk – obrátky. Čiže – nakoniec ma neprijali, lebo som nevedel odpovedať na základnú otázku – „Prečo pre nich chcem pracovať?“ – lebo som im nechcel povedať, že sa nechcem živiť oj.bávaním ľudí v núdzi!

   Ako to celé dopadlo? ANI NEZAČALI PODNIKAŤ! Moja analýza zrejme podnietila budúceho investora do tohto biznisu, že tak ľahké obrátky nemôže čakať, a ako sa vlečú ostatné právne spory – že toto nebude „vexl“!

   ČR porušuje mezinárodní smlouvy i Ústavu exekučním a občanským soudním řádem, vzniklá exekuční mafie pak porušuje i tyto zákony
   http://www.nwoo.org/2021/12/03/cr-porusuje-mezinarodni-smlouvy-i-ustavu-exekucnim-a-obcanskym-soudnim-radem-vznikla-exekucni-mafie-pak-porusuje-i-tyto-zakony/
   ————————————–
   Článok odporúčam práve kvôli teroristickým výpalníckym bubákom s pokutami za odmietnutie vlastnej eutanázie! ZMRDI nemajú už čas! Všetky právnické grify si treba nechať na zúčtovanie – a nie to tu kreovať v ich prospech doboha! No ale už je to vďaka NEKONCEPTUÁLNYM právnikom vonku! Pretože sa potrebujú – v rámci svojho marketingu – predvádzať, akí sú múdri a najprv vyťahujú tromfy!

   • Děkuji za celou reakci a konkrétně tohle mě vůbec nenapadlo, že : ČAK pomáha vychytať na vyhláške jej taktické chyby a tak ju potom účinne navliecť ľuďom na krk! Takto advokát chráni záujem klienta – že mu dopredu prehrá spor?! … dík za tento náhled.

 40. https://www.naturalnews.com/2021-12-08-uk-booster-shots-every-three-months-forever.html
  IT NEVER ENDS: U.K. says citizens will need “booster” shots every three months FOREVER in order to manage covid
  NIKDY TO NEKONČÍ: Spojené kráľovstvo hovorí, že občania budú potrebovať „booster“ (posiľňujúce) vakcíny každé tri mesiace NAVŽDY, aby zvládli covid

 41. https://www.naturalnews.com/2021-12-08-vast-majority-mumps-cases-occur-among-vaccinated.html
  Just like covid, the vast majority of mumps cases occur among the vaccinated
  Rovnako ako covid, drvivá väčšina prípadov mumpsu sa vyskytuje medzi zaočkovanými

 42. https://www.naturalnews.com/2021-12-08-covid-vaccines-have-killed-150k-americans.html
  Steve Kirsch: COVID-19 vaccines have killed at least 150,000 Americans – Brighteon.TV
  Steve Kirsch: Vakcíny proti COVIDU-19 zabili najmenej 150 000 Američanov – Brighteon.TV

 43. https://cz24.news/priony-jako-zbrane-pouze-neockovani-preziji-a-budou-se-moci-dale-mnozit-zmanipulovani-politikove-a-lekari-to-nechapou-nove-zavazne-informace-o-covid-injekcich-a-nasledcich-ockovani/
  PRIONY JAKO ZBRANĚ. POUZE NEOČKOVANÍ PŘEŽIJÍ A BUDOU SE MOCI DÁLE MNOŽIT – ZMANIPULOVANÍ POLITIKOVÉ A LÉKAŘI TO NECHÁPOU. NOVÉ ZÁVAŽNÉ INFORMACE O COVID INJEKCÍCH A NÁSLEDCÍCH „OČKOVÁNÍ“

  Že by ještě nepochopili, že tu záplavu nemocí a nových variant způsobují vakcíny a očkovaní, to snad ani není možné.

  že je to očkování, které produkuje všecky ty těžce nemocné.

  Ani to, že Evropská agentura pro medicínu hlásí, že očkování způsobilo 1 163 356 vedlejších účinků, z nichž polovina jsou závažné a že na tyto vpichy již zemřelo 30 550 lidí jaksi nikam nezapadá. Nikdo se nad tím nepohoršuje, nepozastavuje, nikdo o tom ani nemluví. To je ovšem obrovské množství ublížení na těle a ztrát na životech, takže – jako to, že tomu nikdo nevěnuje pozornost? Všichni spí anebo předstírají že spí?

  Na příklad, během posledních 5 měsíců zemřelo náhle anebo náhle těžko onemocnělo 75 evropských sportovců. Sportovci jsou velmi zdraví lidé, kteří jsou zvyklí na namáhavé výkony a najednou padají mrtví těsně před zápasem, anebo uprostřed hry. Většina zemřela na srdeční mrtvice a přitom jim před očkováním nic nebylo, byli naprosto zdraví. Kdyby zdraví nebyli, tak by určitě nesportovali. Nemoc to člověku nedovolí.

 44. cituji:
  Stát se zmocňuje těla každého jednotlivce
  Jako student psychologie jsem v 80. letech četl velké množství knih od francouzského sociálního filozofa Michela Foucaulta. Možná je třeba se dnes blíže podívat na jeho koncept „biopolitiky“ nebo „biomoci“. Biopolitika znamená, že po určitém prahu lidského vývoje se sám život stává předmětem politického plánování a řádu. Tento přechod je nejpřesnější v moderní době ve Foucaultově klasickém Dohledu a trestu popraven. Na začátku je to především kontrola porodnosti a epidemická politika, které zavádějí nové formy vlády. Od nynějška stát předepisuje zdravotní normy a chování, které jsou závazné pro všechny. Stát se takříkajíc zmocňuje těla každého jednotlivce a lidského druhu. Reprodukce, porodnost a úmrtnost, délka života, velikost populace v porovnání s dostupnými zdroji, to vše se stává předmětem politických úvah a regulačních kontrol. Dnes se v kontextu Corony objevuje nová totalita, která díky digitalizaci získala technickou podporu: zdravotní aplikace, digitální záznamy o očkování a nové formy kontroly a monitorování. Technické konstrukce a zkratky jako 3G,2G + nebo 1G definují náš aktuální zdravotní stav, který je vepsán u každého jedince. Perfidní na tom je, že už nikdo nevidí přes pravidla. Proto se obecně předepsané povinné očkování jeví jako jakési vysvobození a rozpuštění nerozlučného uzlu. Publicista Michael Esders píše:

  „S 2G, 3G, 2G+ atd. vzniká chaos, který lze jen stěží implementovat a kontrolovat. Všeobecné povinné očkování se pak jeví (zcela odtržené od zdravotních důvodů) jako vykoupení: konečně zase jasné podmínky. Masový psychologický management systém, který všechny negativní afekty a energie, nespokojenost, hněv a nenávist směřuje k „odmítačům očkování“, je pevně zaveden. Nenechte se mýlit: Čísla a argumenty tím neotřesou.“
  více zdroj
  https://www.achgut.com/artikel/die_rote_linie_ist_bei_corona_laengst_ueberschritten

  A i skvělé komentáře pod článkem

 45. Milgramův experiment

  Milgram Experiment je psychologický experiment poprvé provedena v New Havenu v roce 1961 a vyvinutý psychologem Stanley Milgram otestovat ochotu průměrných lidí poslouchat autoritářské pokyny, i když jsou v přímém rozporu s jejich svědomím . Experiment spočíval v tom, že „učitel“ podle instrukcí „experimenta“ měl „žákovi“ v případě chyby dávat elektrické šoky a po každé další chybě zvýšit jejich intenzitu. „Pokusník“ i „žák“ byli herci a elektrické šoky nebyly skutečné. To však zůstalo skutečným testovaným subjektům, „učitelům“, skryto, takže museli předpokládat, že „studentům“ způsobují skutečnou bolest.

 46. cituji
  Podle zjištění amerických kardiologů na vzorku více jak 500 pacientů po očkování bylo zjištěno doslova šokující namnožení a zvýšení látek, které navozují u pacientů akutní koronární syndrom (ACS), tedy akutní infarkt, což vysvětluje úmrtí a oběti očkování, kdy např. někteří sportovci padnou na zem a jsou hned mrtví.

  Po vakcinaci vzrůstá index rizika propuknutí akutního infarktu myokardu o více jak 200%

  Je to veřejné tajemství mezi lékaři, které má již kódové označení „ADVARP“ a když tohle slovo uslyšíte, je to prý smluvený signál mezi lékaři v ČR. Je to slovo PRAVDA pozpátku. Když uslyšíte mezi lékaři, jak si povídají, že pacient zemřel na ADVARP, znamená to, že zemřel na očkování, ale nesmí se o tom mluvit a nesmí se to ani napsat do úmrtního listu, protože lékař by okamžitě letěl a dostal padáka.

  Propuknutí zápalů plic po očkování je způsobeno nastartováním vysoké produkce cytokinů, především potom zmíněného Interleukinu-16 a rovněž dalších typů cytokinů, které způsobují nastartování zánětů plic proto, že se v těle dostane úroveň cytokinů nad bezpečnou mez. Zvýšení produkce cytokinů mají na svědomí spike proteiny mRNA vakcín, které provádí bonding na buňkách orgánů produkujících cytokiny. Podle lékaře je mechanismus tohoto jevu mezi lékaři známý už mnoho měsíců, vědí o něm, ale nesmí se o tom nikde říct ani slovo.

  Jak potom označit lidí, kteří vědí, že vakcína jim imunitu a ani bezinfekčnost neposkytla, neochránila je před nemocí Delta viru, ale přesto si myslí, že když půjdou znovu na další dávku, znovu tou samou vakcínou, tak že podruhé, potřetí nebo po desáté dávce bude výsledek jiný? Ano, takové lidi lze označit za obětí kolektivního šílenství.
  zdroj
  https://quintus-sertorius.webnode.cz/l/vitejte-v-nasem-koncentracnim-kempovem-mestecku/

Pridajte komentár

*