Lekár z New Yorku tvrdí, že COVID-19 nevyzerá ako zápal pľúc, ale nedostatok kyslíka


Print Friendly, PDF & Email

Lekár Cameron Kyle-Sidell z New York City uverejnil na YouTube dve videá, v ktorých žiada poskytovateľov zdravotnej starostlivosti, aby si uvedomili, že ochorenie COVID-19 nie je vôbec podobné zápalu pľúc.

Podľa neho ide o stav nedostatku kyslíka a použitie pľúcnej ventilácie môže u niektorých pacientov spôsobiť viac škody, ako osohu.

Čo spozoroval lekár na pacientoch s ochorením COVID-19

Doktor Kyle-Sidell spozoroval, že samotné ventilácie môžu kvôli metódam vysokého tlaku, ktoré používajú, ešte viac poškodzovať už aj tak poškodené pľúca a následne viesť k rozsiahlym traumám u postihnutých pacientov.

Sám seba opisuje Dr. Cameron Kyle-Sidell ako „lekára úrazovej ambulancie a intenzívnej starostlivosti“ v New York City. „Za týchto niekoľko úvodných dní som videl veci, ako eštel nikdy predtým,“ hovorí.

Predtým, ako sme uverejnili jeho video, sme si overili, že Dr. Kyle-Sidell je lekárom pohotovostnej služby v Brooklyne a je pričlenený k Zdravotnému centru Miamonides so sídlom v Brooklyne.

Vo svojom videu (viď nižšie) ďalej varuje svet, že celý prístup k liečbe COVID-19 môže byť nesprávny, a že toto ochorenie je niečo celkom iné, než za čo ho vyhlasuje dogmatický zdravotnícky establišment.

„Pri liečbe týchto pacientov som bol svedkom zdravotného fenoménu, ktorý v kontexte liečby ochorenia, považovaného za vírusový zápal pľúc, skrátka nedáva zmysel,“ vysvetľuje.

Hovorí o tom, ako zahájil intenzívnu starostlivosť v očakávaní, že bude liečiť pacientov s vírusovou infekciou pľúc, ktorá sa vyvinie do syndrómu akútnej respiračnej tiesne (ARDS). Ochorenie sa však ako ARDS vôbec nesprávalo.

„Toto je paradigma, s ktorou pracuje každá nemocnica v krajine,“ varuje.

„A predsa všetko, čo som za posledných deväť dní videl, všetky tie veci, ktoré skrátka nedávajú zmysel, tí pacienti, ktorých pred sebou vídam, pľúca, ktoré sa snažím zlepšiť, ma priviedli k presvedčeniu, že COVID-19 týmto ochorením nie je a že sa riadime liečebnou paradigmou, ktorá je nepravdivá.“

Dr. Kyle-Sidell ďalej povedal:

Stručne povedané, som presvedčený, že liečime nesprávne ochorenie a bojím sa, že táto chybná liečba povedie vo veľmi krátkom čase k nesmiernemu množstvu poškodení u veľkého počtu ľudí… Cítim potrebu túto informáciu šíriť.

Pľúcne ochorenie COVID-19, ako ho ja vidím, nie je zápal pľúc a nemalo by sa tak liečiť. Skôr vyzerá ako nejaký druh vírusom vyvolaného ochorenia, ktoré najviac pripomína chorobu z vysokých nadmorských výšok.

Je to akoby desaťtisíce mojich spoluobčanov z New Yorku sedeli v lietadle vo výške 9 000 metrov a v kabíne pomaly klesal tlak. Títo pacienti pomaly umierajú na nedostatok kyslíka.

A hoci [pacienti] rozhodne vyzerajú ako pacienti na pokraji smrti, nevyzerajú ako pacienti, zomierajúci na zápal pľúc… obávam sa, že pacienti, ktorých pred sebou vídam, vyzerajú ako človek, ktorého vysadili na Mt. Everest bez toho, aby mu predtým dopriali čas na aklimatizáciu.

Liečba osteoporózy

Prečo môžu byť pľúcne ventilátory pre pacientov s COVID-19 nebezpečné

Ďalej vysvetľuje, že ventilácie môžu v niektorých prípadoch spôsobovať ďaleko viac škody, ako osohu.

Keď liečime ľudí s ARDS, používame obvykle na liečbu respiračného zlyhania umelú pľúcnu ventiláciu. No svaly týchto pacientov fungujú dobre.

Obávam sa, že ak k liečbe nejakého nového ochorenia používame nesprávnu paradigmu, potom metóda, ktorú naprogramujeme do ventilácie, založená namiesto na zlyhávaní kyslíka na zlyhávaní dýchania, to, že táto metóda je vo veľkom prijímaná… s cieľom zvýšiť tlak v pľúcach, aby ich otvorila, v skutočnosti robí viac škody než osohu

Myslím si, že tlak, ktorý do pľúc dodávame, poskytujeme možno pľúcam, ktoré ho nedokážu prijať. A že ARDS, ktorého sme svedkami, je možno len dôsledkom poranenia pľúc, spôsobeného umelou pľúcnou ventiláciou. V tejto krajine sú v ohrození státisíce pľúc.

Povedané inak, zdá sa, že skutočné ochorenie vyvoláva u obetí kyslíková deprivácia, nie zápal pľúc.

Toto je zo všetkých zrejmých dôvodov nesmierne dôležité a vyvoláva veľké otázky o pôvode koronavírusu a o tom, či za vírusom nie je nejaký ďalší vonkajší faktor, ktorý by mohol spôsobovať kombinovaný efekt, vedúci k ťažkej kyslíkovej deprivácii.

Celé video si pozrite tu:

Pozrite si aj druhé jeho video.

V ňom žiada svet, aby si uvedomil, že protokoly umelej pľúcnej ventilácie nefungujú a musia sa zmeniť:

Z druhého videa vyberáme:

„Nevieme, kam sa uberáme. Vkladáme do ľudí dýchacie trubice, pripájame ich k umelým pľúcnym ventiláciám a nastavujeme tlak, aby sme im otvorili pľúca.

Hovoril som s lekármi po celej krajine a začína byť čoraz jasnejšie, že tlak, ktorý dodávame, im možno poškodzuje pľúca.

Že je vysoko pravdepodobné, že nami používaný vysoký tlak poškodzuje pľúca pacientov, ktorým zavádzame dýchacie trubice… že umelé pľúcne ventilácie používame nesprávnym spôsobom… pacienti s COVID-19 nepotrebujú tlak, ale kyslík.

Prírodná liečba osteoartritídy

Zdroj: naturalnews.com, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. Čo ten americky lekár hovorí, že nie je to vírus, ale niečo iné, tak David Ick presne hovorí čo to je, a čo tú nemoc spôsobuje. https://tadesco.org/zakazane-video-davida-icka-podvod-covid-19-5g-cover-up/

 2. Tu je ďalšie video od Davida Icka, kde hovorí o manipulácii s ľudstvom sveta.
  https://www.infovojna.sk/article/video-david-icke-o-5g-ockovani-kultu-co-ridi-svet-inspirujici-vzkaz-o-lasce-2-cast

 3. Ďakujeme za preloženie článku z http://www.naturalnews.com. Poslednú dobu sa veľmi dobré články objavujú aj na http://www.naturalblaze.com – odhaľujú a odhaľujú. Pochopiteľne týmto ja dôchodkyňa nechcem rozkazovať čo sa má prekladať, musíme byť veľmi povďační kolektívu Badeteľa čo to pre nás robí. Včera pán Dr Mercola odhaľoval a odhaľoval…

 4. Vďaka za tento článok…možno by som vedel niečo
  viac k jeho obsahu, aj impulz prekročiť súčasnú hranicu medicínskeho poznania u tohto lekára…..
  Dajte mu vážená redakcia moju e-mailovú adresu
  a já mu dám tip na ďalšie pokračovanie jeho veľmi
  progresívneho poznania….Vy viete, že poznám niektoré tajomstvá zdravia človeka z Egytptskej chrámovej medicíny, vrátane kódov A.Einsteina, N.Teslu, O.H.Wartburga a ďalších vedcov na báze mojich vízií po prekonaní klinickej stupni 3.stupňa …
  Takže v stručnosti..jadro problému je vo funkčnosti epifýzy a v kvantovej synchronicite s Jacobsonovým orgánom-VNO ……niečo z tejto hypotézy som Vám už vážená redakcia poslal e-mailovou poštou a pokračovanie v intenciach poznatkov uvedeného lekára mám pripravené…..len je to na dlhšiu reč…Jozef

 5. https://www.naturalblaze.com/2020/05/doctors-and-nurses-wearing-masks-can-be-harmful-in-several-ways.html
  Lekári a sestričky vysvetľujú aké je to zlé, nebezpečné pre náš organizmus nosenie rúška. Bohužiaľ u nás za ne nosenie sa dávajú pokuty.

  • Príkaz vdychovať spätne to, čo sme práve vydýchli, „aby sme ochránili seba aj iných pred nákazou“, sa absurdnosťou zhoduje s minulorežimovým nahlavupostaveným celoštátnym nariadením povinnej pasterizácie mlieka „z dôvodu ochrany nášho zdravia pred bakteriálnou infekciou“. Čo tepelná devastácia enzýmu laktázy na našich prieduškách, kĺboch, chrbticiach…a celkovej imunite napáchala, to vidíme už dávno všetci. A čo súčasné prehnané, nezmyselné obmedzenia v súvislosti s korona-vírusom urobia nielen s naším fyzickým zdravím, ale aj s našou ekonomikou a hlavne psychikou, to ešte len zbadáme…dúfajme.

Pridajte komentár

*