Na Haiti takmer nikto nezomrel na covid, pretože takmer nikto tam nebol „očkovaný“


Print Friendly, PDF & Email

Na Haiti takmer nikto nezomrel na covid, pretože takmer nikto tam nebol „očkovaný“

(Ethan Huff, Natural News) Chudobný karibský štát Haiti zostáva dobre chránený pred koronavírusom (Covid-19). Dôvodom je, že po spustení masového očkovania sa nedal „zaočkovať“ takmer nikto v krajine.

Podľa správ má Haiti, jedna z najchudobnejších krajín sveta, najnižšiu úmrtnosť na covid vo svete.

Ku koncu apríla 2023 zomrelo na Haiti len 254 ľudí na následky toho, čo úrady považujú za covid – a dokonca aj toto číslo je pravdepodobne prehnané vzhľadom na to, že vírus SARS-CoV-2 nebol nikdy izolovaný, a teda jeho existencia sa nepreukázala.

V porovnaní so Spojenými štátmi americkými, ktoré majú v súčasnosti úmrtnosť na covid približne 1 800 na milión ľudí, Haiti má úmrtnosť len 22 na milión ľudí.

Americké verejnoprávne rádio (NPR) v správe o Haiti priznáva, že tam nikto nenosil rúška a každodenný život bol normálny, s rušnými a preplnenými autobusmi a trhmi.

„Haiti ešte nepodalo ani jednu vakcínu proti Covid-19,“ prezrádza ďalej Jason Beaubien z NPR.

(Súvisiace: Ľudí, ktorí dostanú štyri alebo viac dávok covidovej vakcíny, nakoniec postihne kolaps ich imunitného systému.)

Covidové vakcíny ničia imunitu, preto „plne zaočkovaní“ stále chorľavejú a zomierajú

Ukázalo sa, že Haiti malo svoju vlastnú verziu Tonyho Fauciho (amerického Mikasa), muža menom Dr. Jean „Bill“ Pape, ktorý počas „pandémie“ viedol komisiu zodpovednú za prijímanie opatrení. Nakoniec však bola komisia rozpustená, pretože Haiti bolo a stále je bez covidu.

„Dôvodom je hlavne to, že máme veľmi, veľmi málo prípadov covidu,“ povedal Pape o tom, prečo bola komisia nakoniec rozpustená.

Miestna zdravotnícka agentúra GHESKIO, ktorej Pape šéfuje, vlani na jeseň tiež zatvorila svoje covidové oddelenia pre nedostatok pacientov. Zatiaľ čo západný svet bol zasiahnutý hordami „plne zaočkovaných“ ľudí, ktorí boli chorí ako psi, Haiti sa vďaka odmietnutiu očkovania rýchlo vrátilo späť do normálu.

„Niekedy to boli dva, niekedy nula, niekedy 20 prípadov,“ povedal Pape. „Ale žiadna druhá vlnu, ako sme si mysleli, že sa stane.“

Ako vyliečiť štítnu žľazu

Na rozdiel od väčšiny zvyšku sveta zostalo Haiti počas „pandémie“ otvorené. Vonkajšie trhy neboli nikdy zatvorené a ľudia tam pokračovali v práci, pretože prístrešie na mieste alebo zamestnanie na diaľku si priemerný Haiťan nemôže dovoliť.

„Väčšina ľudí nenosila rúška,“ dodal Pape s tým, že Haiťania počas pandemického podvodu pokračovali v práci ako obvykle, pretože „ak nepracujú, nejedia – ich rodina neje.“

Keď sa AstraZeneca pokúsila Haiti predať svoju vakcínu, haitská vláda zamietla jej zásielku. Ukázalo sa, že lekárska komunita na Haiti si bola vedomá všetkých „zriedkavých“ vedľajších účinkoch očkovania, preto vakcíny odmietla.

„Covid nás nezasiahol až tak zle,“ povedala Dr. Jacqueline Gautierová, ktorá pôsobí v Národnej technickej poradnej skupine pre očkovanie proti covidu na Haiti.

„Ľudia si v skutočnosti nemyslia, že vakcína za to stojí.“

Ďalším faktorom, ktorý urrobil z Haiti neuveriteľný úspech v porovnaní s inými krajinami, je skutočnosť, že populácia je veľmi mladá. Priemerný vek na Haiti je okolo 23 rokov, zatiaľ čo v Spojených štátoch je to bližšie k 40.

Mladší ľudia majú tendenciu mať silnejší imunitný systém ako starší ľudia. A bez covidových vakcín, ktoré by ich zničili, sa miliónom neočkovaných ľudí na Haiti darilo v porovnaní so zvyškom sveta veľmi dobre.

„Krajina čelí mnohým iným veľkým problémom,“ dodala Gautierová. „Takže ľudia nevnímali covid ako svoj hlavný problém. A kto ich môže viniť?“

Najnovšie správy o následkoch masového očkovania proti covidu ​​nájdete na stránke Genocide.news.

Liečba osteoporózy

Autor: Ethan Huff, Zdroj: naturalnews.com, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. + CHODÍCÍ TOVÁRNY NA BIOLOGICKÉ ZBRANĚ: Polovina lidí „očkovaných“ proti hoaxu COVIDu bude vyrábět smrtící bílkoviny NAVŽDY, zjistila studie:
  igor-chudov.com/p/half-of-vaccinated-people-never-stop

  „Stejně tak lidské buňky, do nichž je zpětně přepsán genetický kód vakcíny COVID, mohou po celý život postižených jedinců donekonečna produkovat protein spike.“

  „Ukázalo se, že pouze u lidí z očkované podskupiny byl zjištěn protein spike pocházející z vakcíny,“ říká Chudov s tím, že identifikační fragment spike byl nalezen v 50 procentech analyzovaných biologických vzorků plně očkovaných osob.

  • Přesně. Z lidí se po naočkováni stali výrobci spikeproteinů a tedy roznašeči Kovidu. Kdyby nebylo očkovaných, nebylo by ani nakažených. Nakažení se z toho většinou dostali, ale očkovaní si zahráli ruskou ruletu s vlastním imunitním systémem. Kdo měl smůlu na šarži a navíc dostal dávku do lymfy nebo do krve, tak ho většinou skolil vlastní imunitní systém. Kdo přežil a nedostal placebo, má riziko postupného selhávání imunity, tedy riziko rakovin a poškození mozku vlastními, ale cizími, proteiny. Cizí mRNA (s enzymem reverzní transkriptázy) ve vlastních buňkách je pomalý zabiják.

 2. Akurát viete prd, že polovicu Haiťanov vyhladili a sterilizovali inými vakcínami predtým!

 3. Marek Košice

  No nedáva to zmysel? 😉

  Citujem (nie som autor) :

  „Zrealizovať cieľ bielej tantry si vyžaduje smrť ega, seba, falošného ja. Iba táto smrť, odstránenie túžby, odstránenie sebeckého hľadiska, môže dovoliť sile Bytia, sile Krista, aby sa prejavila a pracovala skrze nás. To je možné iba prostredníctvom sexuálnej transmutácie.

  Energia Krista je sexuálna energia. Pokiaľ túto energiu vnútri nemáme, tak nemôžeme pracovať so silami Krista. Môžeme veriť tomu, čo chceme, môžeme si myslieť, čo chceme, ale zrodenie na všetkých úrovniach je sexuálnou úlohou.

  Kľúč k všetkej moci sa nachádza v spojení muža a ženy. Čo je dôležité je to, aby sa pár naučil, ako nedosiahnuť orgazmus, aby sa vzdali túžby a aby transmutovali energiu v súlade s Kristickou vôľou.

  Semeno, sexuálna sila, nemôže byť nikdy v žiadnom prípade, žiadnym spôsobom vypustená. To je základné pravidlo pre vstup do bielej tantry.

  Ľudský život sám o sebe, taký aký je, nemá žiadny význam. Narodiť sa, žiť a zomrieť, trpieť, ako červ v blate pod páľavou slnka, nemá žiadny zmysel. Rozmnožovať sa ako zviera a potom po dlhom období utrpenia zomrieť, je tragédia. Ak to je život, potom to nestojí za to žiť. Našťastie to nie je jediný spôsob. Existuje možnosť, ako zmeniť seba a život, tým, že budeme pracovať so silami Krista. Tým, že prekonáme svoju prirodzenú zvieraciu povahu, tým, že prekonáme vlastné zlé návyky, tým, že zmeníme povahu vlastnej mysle, a aktom vôle využívať energie, ktoré v nás prirodzene vznikajú správnym spôsobom. A samozrejme, že ako výsledok z toho musia prísť dobré veci, pretože to je zákon.“

  • A zase a zase a zase! Psychopat po.ebaný!

   • Nutkavý obsedantný úchylák! A musí a musí a musí!
    Skap! Treba ťa vykastrovať ty hovado! Dúfam, že ťa konečne policajti chytia na verejnosti – pretože vďaka tvojej celkovej zbabelosti nedokážeš exhibovať na verejnosti – toto je tvoja mentálna príprava! Gratulujem redakcia!

    • Marek Košice

     Redakcia, čo za človeku dávate prístup diskutovať vo vašich diskusiách?
     Nazýva ma úchylákom, pritom ním je on sám. A ešte obsedantným? Čo je denné orgazmovanie AKO NUTNOSŤ, ak nie činom obsedantného správania?
     Nazýva ma psychopatom, pritom je ním on sám.
     Raz sa mi vyhráža zabitím, raz mi praje smrť.
     Tvrdí, že ma treba vykastrovať, pritom ON je otrokom svojho zvieracieho pudu semeniť, nie ja.
     Je to úbohý človek, ktorý by mal byť liečený. A som si istý, že Redakcia to VIE. Ale oplatí sa Redakcii naťahovať so psychopatom ak nedokáže zamedziť tomu, aby prispieval na stránku aj naďalej (mazanie jeho komentov by nepomohlo, pretože by v tom usilovne pokračoval a pokračoval) ? Asi nie…

     Maroš, obyčajná psychológia. Keby si nevidel (minimálne na úrovni podvedomia) svoje obrovské zlyhanie v obsahu textu toho o čom píšem, nemal by si potrebu vyhrážať sa mi zabitím, priať mi smrť, atď.
     Ja tebe nič zlé neprajem, ty si tak nešťastný človek, a svojim konaním to nešťastie v sebe tak upevňuješ, že TY SÁM SA PRIVÁDZAŠ DO ZÁHUBY. Tvoja voľba. A už na mňa láskavo nereaguj. Ale ty budeš, pretože si…čo? Satanov výtvor. DEŠTRUKTOR. A najhorším deštruktorom je intelektuálny deštruktor. Ten je najnebezpečnejší.

     • Marek Košice

      Mimochodom, Maroš je zjavne PROTI SLOBODE SLOVA. Obsah toho čo píšem absolútne NIJAK nepopiera „alternatívne média“, PRÁVE NAOPAK. Ak sa niekto hlási k „sexuálnej transmutácii“ (kultivácia sexuálnej energie na duchovnú, atď), tak to rozhodne NIE JE mainstream.
      Pouvažujte ľudia, čitatelia tejto diskusie, čo je Maroš zač… Deštruktor, ktorý keby sa dostal ku viac-menej neobmedzenej moci, ZABÍJAL A VäZNIL BY KAŽDÉHO, kto by mu nebol svojimi názormi sympatický, a to aj vtedy, keby ten niekto bol zároveň „antivaxer“, nebol by „americký riťolez“ a bol pri proti LGBTI+ pochodom a umelom pretláčaní tejto komunity v médiách a proti adoptovaniu detí príslušníkom tejto komunity. To DEŠTRUKTOROVI nestačí. Maroš je slovenský Hitler, ktorý sa akurát nedostal (a nedostane) do takej pozície, aby mohol rozhodovať o ľudských životoch. NAŠŤASTIE. A ja verím, že to vidíte…..Nemôžte byť predsa tak slepí, aby ste to nevideli.
      Ten deštruktor mi dokonca praje, aby ma chytila polícia. Pritom sa ten deštruktor dopustil minimálne priestupku tým, že sa mi tu dva či viac krát vyhrážal zabitím.
      JOtázka znie : Majú pre vás hodnotu príspevky takej obludy, ktorá nedokáže napísať ani jednovetový príspevok bez výkričníku a bez prskania jedovatých slín?

  • Marek,
   si veľm hĺbavý typ, no vyšiel si „s kožou na trh“ a musíš počítať s tým, že nie každý ti rozumie – a len málokto ťa pochopí úplne. Pre ľudí vychovávaných v socializme sme tu mali sextabu: aj zo strany učiteľov, a – žiaľ – aj zo strany vlastných rodičov, a tak na všetko musel prísť mladý človek sám. Slobodné mamičky boli systémom podporované – však prednostne jasle (už od polroka veku mimina), no mohli zostať na materskej aj o trochu dlhšie – za príspevok, z ktorého mladá mamička nemohla (bez podpory rodičov) v žiadnom prípade vyžiť. A výživa v jasliach – o tú sa Louis Pasteur (plus o časté OČR-ky matiek) postaral dôsledne. Následnú stratu či nevyvinutie sa prirodzenej imunity dieťaťa nahradila lekárska veda svojimi anti-bio-tikami – a my slepé ovce sme ich do detí pchali s najväčšou samozrejmosťou, bez rozmyslu – a do bezvedomia.
   Dnes tu máme opak: výbuch bezbrehého liberalizmu. A v škôlkach denno-denne servírované, tepelne ešte viac (UHT technológiou) zdevastované mlieko, ako za socíku, ktoré poškodzuje nielen telo, ale predovšetkým mozog. Možno už čoskoro sa ku katastrofálnej „výžive“ potom ešte pridruží tolerovaná masturbácia krpcov v škole pod lavicou počas vyučovania – a my ľudia stále nie a nie otvoriť oči. A, zdá sa, že ani otvoriť ústa či postrčiť „pero“, resp. naťukať písmenká bez toho, aby sme neriskovali rozčúlenie okolia.

   • Marek Košice

    Ahoj, Emily.
    Napísala si to veľmi trefne.
    Neviem čo viac k tomu dodať, pretože asi ani nie je čo.

 4. Marek Košice

  Odkaz pre Ajšu : Odpovedal som ti v diskusii pod predchádzajúcim článkom. Zároveň ale dodávam, že nemám záujem „naťahovať“ sa ďalej v tejto súvislosti. Na orgazmovanie máš iný pohľad („ó, aké prekvapenie“), je to tvoja vec. Mala by si však vedieť, že Tantra sa delí na tri druhy.
  1. Biela Tantra (orgazmus v nej nezastáva žiadne miesto)
  2. Šedá Tantra (orgazmovať sa môže napr. raz za týždeň či raz za mesiac, orientačne)
  3. Čierna Tantra (orgazmovanie ideálne na dennej báze)

  Originálom je len TANTRA, ktorá sa pri PREKRÚTENÍ princípov tantry rozdelila na Bielu Tantru (pôvodná tantra), šedú a čiernu Tantru.
  Prekrútené princípy Tantry sú nutné na to, aby bol človek kráčajúci (alebo taký, ktorí CHCE kráčať) po duchovnej ceste z duchovnej cesty VYCHÝLENÝ, a aby z toho dôvodu nedošiel do cieľa a k cieľu ani len nesmeroval. No a …………. TO JE ZÁMEROM temných síl, ktoré ovládajú tento svet (alebo podstatnú väčšinu tohto sveta).
  JE TO TAK JEDNODUCHÉ – stačí, ak sa škodlivá vec urobí príjemnou (hoci ja tomu stále nerozumiem – čo je príjemné na vyskratovaní?), a ľudia sú už chytení v pasci…
  A kto tú škodlivú vec urobil príjemnou? Náš Stvoriteľ. Kto ním je? Buď „Umelá Inteligencia bez srdca a súcitu“, alebo Satan (tu na Zemi, ako tvorca hmotne sa javiaceho sveta, kde patria aj naše telá), pričom v tom prípade Boh absolútne nie je zodpovedný ako za vytvorenie našich (bremenných) tiel, tak za vytvorenie nášho orgazmu (ktorý je fyzického charakteru), nakoľko Boh stvoril len a jedine dušu.
  Takže čo je v tom prípade orgazmus? PASCA OD SATANA (ako tvorcu tela a možnosti orgazmovať), slúžiaca na to, aby ľudstvo nenapredovalo v duchovnom (dielo Boha) vývoji. Nikdy (aspoň v nám známej civilizácii) sa neorgazmovalo viac, než v súčasnosti. A nikdy neboli ľudia viac „bezduchí“, než v súčasnosti. „Elity“ chceli úpadok ľudstva, tak mu dali porno, „vedeckú podporu“ denného orgazmovania, a výsledok na seba nenechal dlho čakať…ľudstvo upadlo, bez ohľadu na to, ako rôzni ezoterici tliachajú o tom, že sme ako ľudstvo „postúpili“ na vyššiu úroveň vedomia. Zaujímavé, že to nie je nikde vidieť.

  • Marek Košice

   *porno, „vedeckú podporu“ denného orgazmovania, antikoncepciu („sprav sa do mňa“), kondómy („môžem ísť do konca“), atď….

   • Marek Košice

    Ešte niečo, Ajša.
    Žena dosahuje orgazmus neskôr, než muž (výnimky existujú), čo samozrejme asi každý dospelý človek vie.
    Ale nad týmto sa nikto z vás čo čítate tento príspevok, nezamýšľal… – Ak je orgazmus taký prirodzený, prečo žene trvá tak dlho kým ho dosiahne? „Sexuálny tréning“ u muža umožňuje oddialiť jeho orgazmus, nie potlačiť jeho nástup. Oddialiť = cítiť jeho nástup, ale spraviť (zmenou frekvencie pohybu + sústredením sa) tak, aby nenastúpil. Priemerný muž musí stopnúť nástup orgazmu X krát, aby žena dosiahla vaginálny orgazmus. Takže muž X krát stopne svoj orgazmus (to je skôr práca než zábava, hlavne aj z dôvodu, že sa ho nevie dočkať… :D) aby ho žena prostredníctvom jeho penisu mohla dosiahnuť. Už toto samo o sebe nabáda muža k tomu, aby „nepracoval zbytočne“ aj z pohľadu na seba, a tak je proste absolútne SAMOZREJMÉ, že sa spraví aj on. Za prácu odmena…

    ALE……………………..
    Ak je orgazmus taký prirodzený, prečo je nutné ako ochranu pred otehotnením (či chceš privádzať dieťa na svet každý rok?) použiť kondóm, antikoncepciu, alebo penis vybrať von a ejakulovať inde?
    Je podľa teba prirodzené dostať sa do situácie, kde muž prostredníctvom penisu spôsobí žene orgazmus, ale potom (aby šiel „na prírodno“, avšak bez rizika otehotnenia) ho nedosiahne aj on v jej vagíne, ale mimo nej po „romantickom“ vytiahnutí ho z nej a za orgazmických kŕčoch, počas ktorých vyzerá ako zdrogovaný (rovnako, ako jeho partnerka keď dosiahne orgazmus)?

    Áno, u muža existuje aj „suchý orgazmus“, ale treba sa mu učiť aj roky a zďaleka nie každý sa mu naučí. Je možný, ale je úplne neprirodzený, nefyziologický. Je to škodlivý zásah do organizmu. Navyše muž si tým ochráni len ejakulát, ale nijak tým nezabráni orgazmickým kŕčom, ktoré vyskratujú jeho sexuálnu energiu. A to energiu ide v prvom rade.

    Ako vyzerá muž a žena počas rozkoše, ktorú ešte nezachvátil (a nezrušil) orgazmus? KRÁSNE…. Ako vyzerá muž a žena počas orgazmu? Škaredo (ale uznávam, je to vec vkusu, pomýlení ľudia majú pomýlený vkus, v dnešnom svete tak bežné…). Žena počas multiorgazmu vyzerá až hrozivo, pripomína to „posadnutie diablom“. A ako vyzerajú muž a žena po orgazme? UNAVENE. Vybito. Niečo v nich UMRIE.
    No a keď si človek vypestuje závislosť na takýchto procesoch, tak………dá sa hovoriť o prepadnutí temnote. A to píšem ako muž, ktorý neuznáva žiadne náboženstvo.

  • Mareček,
   vďaka za niekoľko Tvojich spätných „sexuálnych“ väzieb. Píšeš mi, že sa nechceš so mnou v súvislostiach – „naťahovať“, ale napriek tomu – tak veľmi výdatne – robíš! Píšeš mi, že ma Nesúdiš a predsa tak konáš! Čo mám robiť Ja?! Skúšam to tematickým vyvažovaním – v tichu dúfajúc, že Ti to inteligenčne – dopne..

   P.S:1 – Tvrdil si, že vážnejší vzťah so ženou si roky nemal. Pretože, ako som pochopila z Tvojej pozície Narcisa + Egoistu, máš zo ženy Strach, ev. Obavu, že by si s ňou mal ZDIEĽAŤ – Lásku a Láskanie, City a Pocity, Empatiu + Pochopenie, Tvoj (ne)Orgazmus a podľa Teba i tzv. upírie vysatie..
   Z toho hmotného – posteľ, izbu, jedlo..
   Z daného uhla pohľadu sa mi to javí ako – NEFÉROVÉ – že tu s vysokým imperatívom rozdávaš svoje sexuálne rady, inak povedané, každý – kto nesúhlasí s Tvojím postojom, je v Tvojich očiach temný a vychýlený človek – bez duchovného základu, možno podľa Teba – nejaký Satanov lúzer!

   Je predsa krásne, keď muž preniká do ženského tela a keď žena prijíma mužské telo – je to nádherné zvlášť, ak sú duchovne títo dvaja ľudia – prepojení (ale o tom som písala 5.9.2023 o 22:00 hod. a nechcem sa tu – na rozdiel od Teba – opakovať..)

   P.S: 2 – Rozdiel medzi Tebou a mnou je ten, že ja tu nemám ŽIADNU ambíciu – Ťa odhovárať od Tvojich kvázi – funkčných tantrických princípov, proste ak si v tom – akože – šťastný, tak v tom pokračuj ďalej až do smrti. Ale veľmi mi tu chýba z Tvojej strany akceptácia pravdivého hesla: „ŽI A NECHAJ ŽIŤ!“ Každý z nás sa predsa nachádza na inej duchovnej úrovni, má vlastnú slobodnú vôľu a pokiaľ to máš v hlave mentálne – „upratané“, tak by si sa takto nesprával.. Môžeš Tvoju pravdu doporučiť a doručiť pár komentármi. Ale prečo v tak hustej niekoľko-násobnej a tak intenzívnej denno-dennej periodicite už v poradí niekoľko mesiacov tu zamoruješ tento web?

   Marek, STÁLE si neodpovedal, že PREČO?! Nie je v tom už NIEČO patologické? A nechceš sa tématicky presídliť na niektorý z eroticko-sexuálnych webov s možnosťou diskusie, kde by si si našiel viac Tebe blízkych – „parťákov“?

   O.K. Prechádzam k dnešnej sexuálnej téme -len v skratke:

   „Muž, ktorý potláča svoju sexuálnu túžbu, sa môže stať dobrým vojakom, pretože má dostatok energie, ktorú musí vybiť. Preto je obyčajne vo všetkých armádach sex potlačovaný.

   Ľudia však potláčajú svoju energiu, snažia sa ju udržiavať pod neustálou kontrolou.. Keď majú chuť niečo urobiť, povedia si : „Toto môžeme a tamto nemôžeme. Toto je správne a tamto je nesprávne.“ Táto neustála snaha udržiavať svoju energiu pod kontrolou má represívny účinok. Keď neustále premýšľate o tom, čo si môžete dovoliť a čo si nemôžete dovoliť, ako si môžete zachovať Schopnosť prežívať duchovne – Orgazmus?

   Ak sa neviete uvoľniť v ostatných oblastiach života, nemôžete sa uvoľniť ani v sexe. Človek je Celok. Prežívať akékoľvek emócie – je schopný len Človek, ktorý nepotláča svoju Prirodzenosť“.

   P.S:3 – Priala by som si, aby to mohla byť moja záverečná Bodka k vyššie uvedenej téme. Záleží, Marečku na Tebe, či to vnútorne „dáš“, alebo „nedáš“, a či MÁŠ alebo NEMÁŠ mentálne na TO, aby si to dokázal ..(abstrahovať od písania Tvojich dlho-mesačných – REPETE – sexuálnych komentov). Tak – prajem Ti v Dobrom – pevnú Vôľu a vďaka za pochopenie!

   P.S. 4 – Ak nemáš ochotu akceptovať môj názor, nižšie Ti kopírujem koment Iného človeka:

   John – 04/09/2023 at 10:21
   MAREK,MAME DALEKO DOLEZITEJSIE ZALEZITOSTI TUNA RIESIT,ODSKAKUJES OD TEMY,NA 100%,VACSINA Z NAS NEMA ZAUJEM TUNA O TOM DISKUTOVAT,NA TO MAS DOSTATOCNE MNOZSTVO PORNO PORTALOV,TAM MOZES DISKUTOVAT AJ O BESTIALITE,A INYCH ZVRHLYCH TEMACH.

   • Marek Košice

    Ajša, nebudem plytvať energiou na tvoju „mentálnu masturbáciu“, v ktorej to čo kritizuješ na mne, vzápätí robíš ty. Možno sa takto správaš z dôvodu pomútenia hormónov z častých orgazmov? Neviem, nie je to vylúčené.
    Ak ťa nezaujímajú moje komentáre, jednoducho ich nečítaj. Zaujímavé, že nie si pobúrená z komentárov jedného nemenovaného deštruktora, ktorý sa tu dokonca vyhráža zabitím a inými vecami. Rozdiel bude asi v tom, že dotyčný ti nestúpil na žiadne tvoje „kurie oko“, takže si ho nevšímaš alebo ho nekritizuješ, pretože sa asi riadiš heslom „Kým tvoj pohľad na svet neotvára vo mne „boľáky“, tak môžeš byť odporný k iným ako len chceš, mňa je do toho nič.“.
    Vidíš, ja sa takým heslom neriadim. Asi mám lepší charakter. PS : To je informácia, nie súdenie/odsudzovanie ťa.

    • Marečku,
     uvidím, čo tu budeš „vyvádzať“ a podľa toho sa zariadim. Dobre?
     P.S. Prečo Ty čítaš moje komenty?

 5. V Poľsku a teraz aj v Česku zabíja baktéria legionella. Tá sa množí v potrubiach a bojleroch, o prúser si koledujú vychcánkovia, ktorí chcú ušetriť a znížia si bojler v dome povedzme na 40 stupňov.
  Problém je, ak bývame v bytovke, nevieme ovplyvniť na akú teplotu nastavili ohrievanie teplej vody. Ak je to pod 55 stupňov, začne sa množiť baktéria legionella.

  https://www.idnes.cz/zpravy/domaci/legionella-cesko-polsko-epidemie-agel-bakterie.A230905_200032_domaci_javu?zdroj=top

  Tak som sa zamyslel, čo by sa stalo, ak by chceli odstrániť starých a chorľavých ľudí, t.j. „nepotrebných“ pre systém? Stačí nastaviť bojlery v bytovkách na 45 stupňov, nikto to pri umývaní nepostrehne a prípadné úmrtia starých a chorých sa dajú zvaliť na hocičo.

  Mali by sme byť aj v tomto ostražití a vyžiadať si informácie od zodpovedných úradov.

  • Preto sa treba sprchovať v studenej vode. Otužovanie navyše zdravie a imunitu ešte posilní. Systém treba prekabátiť kreatívne 🙂

   • Marek Košice

    Studená voda by však mala byť len doplnkom k vode teplej. Studená voda je slabé rozpúšťadlo potu a iného, od čoho sa počas sprchovania umývame. Teplá voda je v tom oveľa lepšia. A kombinovať studenú sprchu so sprchovým gélom (čo v prípade teplej vody ako dobrého rozpúšťadla nie je nutné) je nonsen, keďže studená voda dobre nezmyje ani sprchový gél či mydlo z pokožky.

 6. Dovolí si tu jednu možná kacířskou otázku: Existuje vůbec nějaký Kovid ?? Stačí pozorně sledovat a hle – žádná izolace viru se nekonala jen a jen ten neustálý podvod s testy.
  A jaká je pravda o testech: NWO zadalo před časem projekt na vytvoření detekční metody, použitelné v případě vážného infekčního onemocnění, u kterého není jasné zda je jeho zdrojem Virus nebo Bakterie. – Ve fázi klinického ověřování toto skončilo fiaskem.
  Takže nepoužitelné. – Jenže našel se chytrák, který seznal, – že je vhodné vyděsit populaci napříč glóbem a dovést tento podvod do stavu naprosté dokonalosti.
  Takže první vlna paniky spojená s dobrovolným testováním nebylo nic jiného, než že zcela zblblý zástup vyděšenců poskytnul svá genetická data a na oplátku pomohl ověřit množství chemie v testech.

  Takže ve finále s toho vznikly tři varianty:

  A . Vždy negativní.
  B. Carská ruleta – výsledek je závislý na počtu vyhodnocovacích cyklů.
  C. Vždy pozitivní.

  Jednotlivé varianty byly a jsou distribuovány formou rozdílných šarží.

  Takže je snad všem soudným jasné že: Pokud výsledek testu závisí na množství chemie i na počtu vyhodnocovacích cyklů jde tu jen a jen o podvod.

  Nikde – opakuji nikde a nikdy se neověřovalo, že jde o Kovid, ale velmi často se to m. j. i finančních důvodů bralo jako fakt.

 7. Ladislav68

  Krajania!
  Prave dnes som dostal tento list, ktory Vas vsetkych urcite potesi. CO chyba, je Slovensko.
  https://expose-news.com/2023/06/27/bilderbergers-influenced-covid-tyranny/

 8. Všetko ide ako po masle, že pani Brocková! Len tak mimochodom, Agenda 2030 a udržateľnosť aj v SR sa zavádza za každú cenu ! A ktože schválil za SR celú Agendu 2030? Pán Fico s Pellegrinym a spol. !
  https://www.tasr.sk/tasr-clanok/TASR:2023090500000332

 9. Takže Tucker mal pravdu, Bidet s démonkratmi chcú pred voľbami v USA vyvolať priamy vojenský konflikt s Ruskom v 2024, a preto sa už na to krajiny NATO intenzívne, ale ticho pripravujú a ČR nie je výnimkou: https://www.youtube.com/watch?v=Xw7hsDO-lC8 !

Pridajte komentár

*