Prírodná alternatíva k očkovaniu proti rakovine krčka maternice

nie-pre-gardasil-a-cervarix

O malej účinnosti, no hlavne škodlivosti  vakcín už na tejto stránke bolo toho popísane myslím dosť. Len tak v krátkosti malá sumarizácia.

Nedávno prebehla veľká reklamná kampaň vedená lekármi, médiami, ale aj samotným výrobcom vakcíny Gardasil (firma Merck).

Tá bola a stále je zameraná na presviedčanie žien a mladých dievčat, aby sa dali zaočkovať touto, podľa nášho názoru zbytočnou, predraženou, no hlavne škodlivou a nebezpečnou vakcínou.

Zavádzajúci marketing k propagovanej vakcíne

Je vhodné pripomenúť, že sa nejedná o očkovaciu látku proti rakovine, ale len proti vírusom HPV (human papiloma virus), ktoré sú údajne podozrivé z vyvolávania tohto ochorenia.

Dôraz kladieme na slovo „údajne“ pretože sa doposiaľ nepodarilo spoľahlivo dokázať hypotézu, že tieto vírusy spomenuté ochorenie aj naozaj vyvolávajú. V prípade výskytu ľudského papiloma vírusu totiž vo väčšine prípadov k prepuknutiu rakoviny nedôjde.

Svoju úlohu tu zrejme zohráva imunitný systém, ktorý dokáže vírusy potlačiť a ďalšie faktory ako napríklad životospráva.

Dokonca existuje aj hypotéza, že tieto vírusy, podobne ako ostatných vyše 100 druhov ľudských HPV vírusov, je za normálnych okolností pre človeka úplne neškodných.

Vakcína má závažné vedľajšie účinky

Ďalším významným dôvodom pre odmietnutie spomínaného očkovania (vakcíny Gardasil a Cervarix) je fakt, že sa doteraz vyskytli početné a vážne vedľajšie účinky po očkovaní.

Tie zahŕňali napríklad potraty plodov u tehotných žien, zničenie vaječníkov, tvorby krvných zrazenín, nevoľnosti a dokonca aj úmrtia.


Naša rada: Vyčistite si od toxínov súčasne črevá, pečeň i žlčník už za 16 dní. Tu je spôsob, ako

Mnoho žien a dievčat vystrašených práve prebiehajúcou reklamnou kampaňou sa pýta:

Čo teda iného majú robiť, aby sa bránili prepuknutiu tejto zákernej chorob?

Alebo sa dotazujú, ako majú postupovať v prípade, ak už sú týmto vírusom infikované, či dokonca ak im ich gynekológ už diagnostikoval určité cytologické zmeny na krčku maternice.

Preto sme sa rozhodli na tomto mieste publikovať zoznam prírodných látok, ktoré je možné užívať buď ako prevenciu, alebo dokonca aj ako prírodný spôsob liečby.

Uvedené prostriedky sú natoľko účinne, že existuje veľká pravdepodobnosť ich schopnosti zvrátiť aj cytologické zmeny, ktoré už nastali.

Takže tuto je sľúbený popis odporúčanej kúry, ktorá by sa mala dodržiavať niekoľko mesiacov. Po jej vysadení by sa mali aj naďalej praktizovať niektoré jej zložky, hlavne tie, týkajúce sa stravy.

Recept na ochranu pred rakovinou krčka maternice

Uvedený návod je len približný, jednotlivé doplnky a stravu môžete obmieňat podľa vlastných preferencií. Pre prevenciu ochorenia samozrejme postačí užívanie len časti doplnkov, nie všetkých.

Ráno

Selén, 200 až 400 mcg (mikrogramov). Odporúčame zadovážiť si taký, kde cena nie je viac ako 2 koruny za 200 mcg.
Zinok, 50 mg
Kvalitný multivitamín, 1x
– Výplach postihnutých miest koloidným striebrom. Možnosť aj výplach, aj vypiť koloidné striebro. 1 dávka = 0.25 dcl (štvrtina decilitra, resp. 25 mililitrov). Samozrejme vypiť nie to po výplachu, ale čisté.

V priebehu dňa

 • Aloe Vera, 3×2 lyžice (V prípade koncentrovanej, potreba zriediť. Postupuj vždy podľa návodu na fľaši).
 • Výťažok z olivových listov, 3x denne (ideálny doplnok s minimálne 20% oleuropeinu).
 • Vitamín C, 1x kyselina askorbová, 2x askorbát vápenatý alebo skorbát sodný, čiže spolu 1000 až 2000 mg askorbátov (rôznych foriem vitamínu C).
 • Zo stravy pokiaľ možno vylúčiť: sladké veci, biele pečivo, sladené nápoje (Coca cola a podobne). Tiež sa vyhýbať umelým sladidlám (Coca cola light, Pepsi light). Tie sú pridávané dokonca aj do mnohých umelo prisladzovaných minerálnych vôd. Rovnako sa vyhýbať iným „light“ výrobkom s obsahom hlavne aspartámu.
 • Podľa možností vylúčiť užívanie hormonálnej antikoncepcie.

Večer

 • Jedno probiotikum s nejakým ovocím, napríklad jablkom pred spaním.
 • Opäť výplach postihnutých miest koloidným striebrom. Možnosť aj výplach, aj riadne vypiť koloidné striebro. 1 dávka = 0.25 dcl (štvrtina decilitra, resp. 25 mililitrov). Samozrejme vypiť nie to po výplachu, ale čisté 🙂

Zopár poznámok

Olivový list je možné doplniť tiež o silnejšie antivírusové prípravky:

 • Betulin (výťažok z brezovej kôry), 2×500 mg denne
 • Befungin (výťažok z huby chaga), 7-10 gramov denne
 • Larrea tridentata, 2×1 gram denne

Ďalšie prípravky, o ktoré je možné doplniť kúru (odporúčané, no nie nutné):

Niektoré čitateľky sa v reakcii na tento článok pýtajú, či skutočne musia užívať uvedené, pomerne vysoké denné dávky vitamínov. Tie sú totiž v porovnaní s oficiálnymi dávkami udávanými na väčšine zakúpených balení pomerne vysoké.

Ako reakciu na to by som chcel uviesť skutočnosť, že väčšina z týchto dnešných oficiálnych dávok bola stanovovaná pomerne dávno a to v 40.-tych a 50.-tych rokoch 20. storočia, pričom dodnes neboli adekvátne aktualizované.

Odvtedy sa totiž vykonalo mnoho výskumov potvrdzujúcich, že tieto dávky sú pre potrebný klinický účinok nedostatočné.

Napríklad oficiálne odporúčaná denná dávka vitamínu C je stále len 60 mg.

V skutočnosti toto množstvo stačí akurát na to, by človek neochorel na skorbut, no v žiadnom prípade plne nepokrýva potrebu na zabezpečenie správneho fungovania všetkých telesných a metabolických dejov.

Preto by sme chceli týmto potvrdiť, že áno, uvedené dávky sú pre dosiahnutie požadovaného účinku potrebné. Jediné, čo možno zohľadniť na zmenu dávky, je váha človeka.

V tomto článku uvádzané dávky sú stanovené pre priemernú váhu dospelej ženy, teda okolo 65 kg.

Ľahšie osoby, napríklad vážiace len 50 kg ak chcú, môžu túto dávku adekvátne znížiť. Vypočíta sa to jednoduchým aritmetickým pomerom, teda v tomto konkrétnom prípade je to zníženie o približne 20%.

Ťažšie osoby môžu dávku zvýšiť a to opäť adekvátne pomerom k svojej váhe.

Zahoďte okuliare a zlepšite si zrak

K tomuto článku sme ešte pridali dodatok v následujúcom článku.Podobné články

Odoberajte nové články na email!

Páčil sa vám tento článok? Potom odoberajte ZDARMA nové články emailom! Ako odberateľ zároveň získavate 15% zľavu na všetky naše e-knihy a výživové doplnky DrBuzgi. Prihláste sa tu:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok v žiadnom prípade nenahrádza konzultáciu ani vyšetrenie lekárom v zdravotníckom zariadení. Príspevky môžu vyjadrovať názory, ktoré sa nemusia zhodovať s názormi redakcie.

 

Komentáre

 1. tina says:

  prosim vas kde je mozne zohnat Betulin? dakujem

 2. ivana Zajaková says:

  Tak neviem… Pred pár rokmi bola veľká kampan na očkovanie proti rakovine krčka. Taraz čítam, že je škodlivé…. Zdá sa mi, že aj počet týchto prípravkov, alebo výživových doplnkov je veľký… Nezaťaží pečen? Tiež viem že vysoká dovka vitamínu C sa predsa z tela automatiky vylúči. Tiež by bolo zaujímavé spočítať na koľko víde mesačná dávka. Komu teda veriť ? Mám pocit, že ani nejde o človeka, ale o to kto viac zarobí…

Pridajte komentár

*