Kým deti sa budú v škole dusiť v rúšku, Matovič bez rúška sa nám zo svadby smeje do očí


Print Friendly, PDF & Email

Kým vaše deti sa budú od stredy dusiť v rúškach, Matovič si užíva zábavu bez nich

Od začiatku školského roka nás delí iba pár dni. Ako rodičia zrejme finišujete s nákupmi zošitov, písacích potrieb a ďalších učebných pomôcok. V tomto roku však na rozdiel od iných rokov pribudla jedna nová povinnosť – rúška na tvár.

Podľa súčasných platných nariadení je povinnosť nosiť rúška v prostriedkoch hromadnej dopravy a taktiež v uzavretých priestranstvách.

Existuje pár výnimiek ako napríklad reštaurácie a bary, avšak len počas počas konzumácie jedál a nápojov.

No a od stredy 2.9.2020 platí aj povinné nosenie rúšok nielen na chodbách, ale aj v triedach, a to pre druhý stupeň základných škôl a stredné a vysoké školy.

Trestné oznámenie na náš portál

V pondelok 24.8.2020 sme na našej stránke zverejnili článok pod názvom: Čo môžete urobiť ako rodič, ak nesúhlasíte s nosením rúšok v triedach.

V uvedenom článku sme vysvetlili, prečo máme problém s nariadením, aby deti mali povinnosť nosiť rúška aj v triedach a tiež sme navrhli niekoľko odporúčaní, čo proti tomu môžu rodičia urobiť.

No a výsledok? Fenomenálny čitateľský úspech!

Do soboty článok zaznamenal vyše 13000 lajkov a zdieľaní na Facebooku. Je teda jasné, že ľudí táto téma trápi a nesúhlasia s tým, aby ich deti počas celého vyučovania nosili rúška.

Samozrejme, takýto úspech článku a následné reakcie rodičov s kontaktovaním škôl a úradov neušiel pozornosti Ministerstva zdravotníctva.

Z ich hysterickej reakcie sa zdá, že im narobil riadne vrásky na čele. No a zo zúfalstva sa minister Krajči rozhodol podať na náš portál trestné oznámenie, údajne za „šírenie poplašnej správy“.

Po porade s právnikom nám ten oznámil, že na predmetnom článku nie je nič poplašné, a že v skutočnosti ide len o zúfalý pokus úradov o naše zastrašenie. My sa ale zastrašiť žiadnym ministrom Krajčim, alias Duchom Svätým, nenecháme!

Matovič na bujarej veselici bez rúšok

Kým Ministerstvo zdravotníctvo spisovalo trestné oznámenie, na druhom konci republiky v Hanušovciach nad Topľou (medzi Prešovom a Vranovom nad Topľou) sa konala bujará oslava.

Išlo o svadbu Michala Šipoša, predsedu poslaneckého klubu OĽANO, na ktorej sa zúčastnilo až okolo 150 ľudí. No a nechýbal tam ani nik iný ako sám zosnovateľ nariadenia o nosení rúšok v triedach, Jeho psychorodie a plagiátor „Mgr.“ Igor Matovič.

Neskôr, počas soboty 29.8.2020, sa začali na internete objavovať prvé články (topky či sknews) s fotkami z tejto akcie.

Stop Candida

Z obrázkov je zjavné, že v danom momente jedlá ani nápoje nekonzumujú, a teda podľa platných nariadení, ktoré schválila samotná Matovičova vláda, by rúška mať mali.

Navyše, vláda a Úrad verejného zdravotníctva zaradili svadby a podobné hromadné podujatia na zoznam vysoko rizikových akcií, pri ktorých hrozí rýchly prenos infekcie medzi ľuďmi.

Týmto svojím správaním teda premiér a ďalší svadobníci flagrantne porušili nariadenia v súvislosti s pandémiou koronavírusu!

Jediný človek, ktorý má rúško, je na druhej fotke ten pán stojací v pozadí, ktorý vyzerá ako čašník. Na ďalších fotkách, ktoré máme k dispozícii, sme našli ešte jedného pána s rúškom, pravdepodobne hosťa, ale uvedenú fotku nebudeme uverejňovať, nakoľko sú na nej aj deti.

Takže nakoniec v tomto štáte sú jediní, ktorí dodržiavajú nariadenia, tí chudáci zamestnanci a prípadne ojedinelé svetlé výnimky, kým panstvo sa bezstarostne zabáva a hýri.

Čo je dovolené pánovi, nie je dovolené volovi (a vašim deťom)

Takže takto, milí priatelia:

Kým vaše deti sa o pár dní budú na Matovičov príkaz dusiť celý deň v škole s rúškami na tvári, tento darebák si to patrične užíva a všetkým sa nám ešte vysmieva priamo do očí.

Pán premiér týmto asi chcel rodičom a ich deťom odkázať, že on je zrejme niečo viac, a teda on zákony dodržiavať nemusí.

Sme veľmi zvedaví, či na neho minister Krajči podá trestné oznámenie rovnako ako na nás. Ak nie, tak ide o obyčajných šmejdov a galaktických pokrytcov!

K odporúčaniam v našom predošlom článku preto pridávame jedno ďalšie odporúčanie:

Kliknite sem pre úvodný obrázok alebo kliknite na ktorýkoľvek z ďalších dvoch obrázkov uvedených v tomto článku. Následne sa vám zobrazí len samostatná fotka zo svadby, na ktorej sú Matovič a ostatní účastníci bez rúška.

Fotky (alebo fotky) si vytlačte na papier. Potom v stredu, keď pôjdete s dieťaťom do školy, ich ukážte riaditeľovi alebo triednemu učiteľovi a spýtajte sa ich, prečo vaše dieťa musí dodržiavať nariadenia a nosiť rúško, keď premiér Matovič nemusí?

Sme zvedaví, čo vám na to odpovedia. Vaše skúsenosti potom môžete napísať ako komentár pod tento článok.

Toto, čo predvádza súčasná vládna garnitúra je už absolútny vrchol arogancie a pohŕdania občanmi tohto štátu. Kotol však už vrie a čoskoro môže prekypieť.

Stop Candida

Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. Keď začal tento Korona cirkus, keď začali ľudí pokutovať, že nenosia rúška, myslím, že na webe zem a vek bolo video, že naši politici majú rúška len pred kamerami, keď zašli do svojich salónikov už nemali rúška.
  Takisto keď pokutovali ľudí čo majú bufety, v parlamentnom bufete to neplatilo.
  Neuveriteľné aké triedne rozdiely. Chudák musí dodržiavať a politici nie.

 2. Stavím sa, že keď začne očkovanie proti Covidu, čo pretláča náš minister p. Krajčí, že on ako aj Bill Gates sa nedá zaočkovať a nedovolí tiež ako aj Bill Gates zaočkovať ani svoju rodinu.
  Ináč tá vakcína bude „pochúťka“ od AstraZeneca čo ide Slovensko nakúpiť. Na inom webe som čítala, že budú využité bunky z umelo potratených plodov. Tiež niečo som prekopírovala:
  „This is a unique situation where we as a company simply cannot take the risk if in … four years the vaccine is showing side effects,“ Ruud Dobber, a member of Astra’s senior executive team, told Reuters.
  Jedným slovom pán Ruud Dobber z AstraZeneca sa vyjadril, že až štyri roky sa môžu objaviť vedľajšie účinky po podaní vakcíny. Pochopiteľne AstraZeneca si vybavila imunitu, neponesú zodpovednosť.

 3. Ja sa aj bolím. Neplánuje sa v septembri vypustiť nejaký ozaj smrteľný vírus. Vieme, že elity sveta majú niekoľko sto laboratórií kde sa vyrábajú tieto smrtonosné veci. Vieme, že plánujú obrovskú depopuláciu. Zdroje si plánujú prenechať len pre seba. Už to ako sa umelo vyrábajú tie strašné požiare. Aj toto je zaujímavý pohľad:
  https://www.obrodaslovanov.sk/images/pdf/Smrt.pdf

  • Myslíme, že nie. Skutočný smrteľný vírus sa po vypustení nedá kontrolovať. Mohli by zomrieť aj oni alebo ich blízki. Oveľa lepšie sa kontroluje fiktívny vírus ako napríklad ten, čo sa „šíri“ teraz.

   • Vážená redakcia, nemajú oni vždy pre seba aj prichystanú protilátku, s ktorou sa zachránia? A my ovečky pôjdeme „do nebíčka“.
    Čítala som, že kde oni bývajú tam sa nepostrekuje chemtrailsom, tam nebude 5 G, papajú bio potraviny, liečia sa hlavné naturálnou medicínou (pre nás ovečky je to šarlatánstvo…)

  • Pre Jean:
   Ad „S pozdravom Pavol Peter Kysucký,
   autor knihy Obroda Slovanov
   Poznámka, dňa 14.5.2020 : /torzo/
   „Takže paradoxne, možno ja budem prvý, ktorý bude ešte Matoviča chváliť a velebiť za ten „nezmysel a
   chaos v ekonomike“, čo spôsobil, ak sa potom skutočne objaví tento „nejaký“ smrteľný vírus!! Pretože
   samozrejme, že radšej aj ja skrachujem, ale ak príde takýto smrtiaci vírus – novodobý mor – tak život mi
   je milší, ako moje majetky…“
   – – –
   He – máme byť vďační psychopatovi Matovičovi, ktorý sa nás snaží zlikvidovať iným spôsobom /ekonomicky, psychoterorom, sociálne, kultúrne, vakcínami, atď – je to Sorosov človek!/, za to, že to nedomyslel, resp. zasiahla Božia Prozreteľnosť a jemu sa to „náhodou“ nepodarilo – že sme to náhodou prežili a teda – že to, čo nás nezabilo nás akože posilnilo? Akože – miluj svojho nepriateľa? Akože – štokholmský syndróm a la Kysucký? Mám velebiť bombardéra za to, že trafil môj dom keď som nebol doma a „tak ma naučil postaviť si kryt“?

   Isteže – keďže viem o 200-ročných plánoch na naše vyhladenie – počítam s reálnym útokom – a v začiatkoch tohoto korona hoaxu ešte nezorientovaný som si tiež ušil ozaj poriadne rúška, pretože som z generácie, ktorá bola počas studenej vojna pripravovaná na útoky zbraňami hromadného ničenia.

   Áno – teraz mi už je jasné, že to bol celosvetový blafák, aby nebolo jasné – voči komu – teda že voči Rusom to bol blafák tiež – ako kontrola ich pripravenosti – a potom sa uvidí. Putin správne využil tento blafák ako cvičenie a Rusi automaticky vyvinuli – vďaka vzťahom s Čínou, ktorá okrem USA vlastní tie skutočne nebezpečné mikroorganizmy – účinné antidotum aplikovateľné priamo do nosa – teda odpadá pri tom asistencia lekára – v prípade skutočného útoku je to rýchla taktická protizbraň. O tom to je. Áno – Rusi sú pripravení aj na skutočný útok – veď túto alternatívu medializiovala aj ruská tajná služba, že covid je dvojitá hra.

   Ale v žiadnom prípade nepovažujem fašistický teror zo strany vlastizradcov a bábok nadnárodného riadenia za „s národom dobre mienené cvičenie za ktoré budem v budúcnosti vďačný Matovičovi, lebo sa mi podarilo vďaka jeho – ich zločineckému idiotizmu utiecť hrobárovi z lopaty!“ A v žiadnom prípade svojím vrahom NEODPÚŠŤAM! To je ten najväčší židobiblický podvod na nás – oni nám budú robiť zle a my im to budeme odpúšťať! To je náš ovládač! Nie! Svojich vrahov budem zabíjať – avšak s mierom vo svojej duši!
   Tak to vždy robili ruskí bohatieri, pretože ešte kedysi mali ako ľudia prepojené obe mozgové hemisféry, takže mali vyvážené emócie a myseľ a ich biopole bolo také silné, že dokázali zhodiť jazdca aj s koňom púhou vôľou a keď bojovali aj s 10-15 násobnou presilou – bolo to ako keď vojde kombajn do žita!

   O tom je to „Divide et impera!“ O technológii – verbálnej, psychologickej, intoxikačnej, kultúrnej, indoktrinačnej, a ďalšej manipulácii, ktorou sa IM podarilo oddeliť spoluprácu oboch mozgových hemisfér už u našich predkov – a tí to začali už ako indoktrinovaní potom prenášať na svoje potomstvá. To je pravá podstata obrody Slovanov – ktorá nás ešte len čaká – mať svoju hlavu, myseľ a ducha opäť v stave, v akom má byť – pospolu a jasnozrivo! Našťastie – existujú zachované zdroje ako na to – neskôr to sem zavesím – musím to spracovať, a zamestnávajú ma urgentnejšie témy. Na začiatok – ako inšpiráciu – odporúčam prelúskať stránku Alexeja Solovjeva a jeho školu psychokinetického bezkontaktného boja. Až potom sa budeme môcť zastaviť SA – a až potom sa zloduchovia stratia /a už ich nieto…/

   Z materiálu:
   Cieľom strediska ruského osobného boja je vytvoriť medzi občanmi vysoké vlastenecké vedomie, pocit vernosti voči svojej krajine, pripravenosť plniť občiansku povinnosť a ústavné povinnosti chrániť záujmy vlasti.
   Patriotické vzdelávanie sa zameriava na formovanie a rozvoj osoby, ktorá má vlastnosti občana, ktorý je vlastencom vlasti a je schopný úspešne plniť občianske povinnosti v čase mieru a vojny.
   Ruskí vojaci a bojovníci boli vyškolení podľa systému práce dvoch mozgových hemisfér. Ruskí vojaci vždy vychádzali z bitiek s minimálnymi stratami alebo bez strát vôbec. Vojaci Cyrusu boli porazení a Rusi stratili len 14 000. Neskôr pri obrane Smolenska sa 15 tisíc ruských vojakov bránilo pred 180 000 francúzskymi vojakmi.
   Aj v starých ruských krajinách vyvinuli šamani a kňazi špecifickú psychotechnológiu na ovplyvňovanie ľudí v normálnom stave vedomia. Hlavným tajomstvom takejto psychotechnológie bola schopnosť „prispôsobiť sa“ človeku, neviditeľne ho priťahovať navonok a zvnútra, a potom, po dosiahnutí „kontaktu“ prostredníctvom mechanizmu vrodenej nevedomej napodobeniny, ktorú má každá osoba, dosiahnutie „kontrolovaného kontaktu“ (vzťah) a nevyhnutná špecifická zmenený stav vedomia – „kúzlo“, ktoré sa líši v tom, že keď sa v ňom osoba objaví na niekoľko sekúnd alebo minút, úplne sa vám podá bez toho, aby si to uvedomila. Po niekoľkých minútach spadne z osoby slabá hmla-posadnutosť a znova začína triezvo kriticky a analyticky vnímať všetko okolo seba.
   V priebehu posledných tisíc rokov začali túto starovekú ruskú tajnú psychotechnológiu využívať nielen osoby osobitne oddané, ale aj obyčajní ľudia, ktorí ju „dosiahli“ sami, s vlastnou mysľou a skúsenosťami. Preto vznikli dva špecifické smery pre ďalší rozvoj tejto psychotechnológie. Prvý je v kláštoroch a druhý je populárny. Do psychotechnológie ruského kláštora sa zaviedlo veľa prvkov kresťanského náboženstva a prvkov kultu Krista a Panny Márie, matky Božej. A ľudová psychotechnológia sa začala stavať na starých „pohanských“ alebo magických princípoch.
   Ľudová psychotechnika transformovala staro ruskú teóriu a prax šarmu na základný princíp ľudovej mágie „podobné sú vždy spojené a podobné“.
   Najznámejšími predstaviteľmi ruskej mníšskej psychotechnológie boli sv. Anton (d. 1073), Rev. Theodosius (d. 1074), Metropolitan Hilarion (d. 1067), Metropolitan Ephraim (d. 104), Metropolitan Nikita (d. 1126) Svätý Cyprián (d. 1385), Metropolitan Xidor (d. 1441), Metropolitan Varlam (d. 1522), Metropolitan Dionysius (d. 1586), Saint Job (d. 1605) g.), patriarcha Nikon (1658), patriarcha Adrian (1700).
   Systematicky sa konali semináre o RBR a konajú sa v mestách ako Kaliningrad, Irkutsk, Uljanovsk, Cherepovets, Petrohrad, Moskva, Tver, Barnaul, Bijsk, Rubtsovsk atď. V Moskve a Petrohrade sú školy, ktoré sledujú jedinečnú metodiku výučby A. Soloviev Tradičný sa stal veľký 10-dňový seminár o RBR v pohorí Altaj, ktorý dáva veľký impulz pre rozvoj melee.
   http://solovevstyle.ab.ru/index.php?option=com_content&view=article&id=48&Itemid=57

   Video archív /cca 180 inštruktážnych videí/
   http://solovevstyle.ab.ru/index.php?option=com_content&view=category&id=35&Itemid=61
   – – –
   Čo sa týka prevencie proti biologickým zbraniam hr. ničenia – odporúčam materiál o ruskom probiotiku /pôvodne vojenskom antidote/ Vetom. Len – asi vďaka korona divadlu, zamrzla distribúcia – niečo sa poserkalo. Stihol som v decembri 2019 – odvtedy sú kontakty hluché – nereagujú, takže som sa – keď to vypuklo, rozdelil so zvyškom s rodinou. Treba skúšať. Lebo idú jesenné problémy.

   Všetko o ruskom antidote a probiotiku VETOM:
   Veľmi podrobné informácie o antidote-probiotiku Vetom sú približne 10 rokov staré /weby o Vetome nemôžu byť kvôli blokáde aktívne!/ – obsahujú dôležité informácie o detailnom medicínskom pôsobení pri jednotlivých ochoreniach!
   –————————————————————–
   „Všetko“ o ruskom antidote VETOM pôvodne vyvinutom proti biologickým zbraniam hromadného ničenia! V súčastnosti sa kvôli kontra-záujmom farmakomafie smie Vetom – už komerčne rozčlenený z pôvodného vojenského preparátu na jednotlivé probiotiká – a zrejme aj bez ďalších možno utajených bakteriálnych kmeňov – v Rusku predávať len ako probiotikum /je zakázané deklarovať ho ako liek/, a u nás len ako doplnok výživy. Pre veľký obsah info /že napr. Vetom 2 je proti bojovej látke antrax, že Vetom 1 je univerzálne proti vírusom chrípok a proti rakovine hrubého čreva a proti ďalším ochoreniam, že Vetom podporzuje produkciu ľudského interferónu, atď/ – takže toto je len orientačné torzo článku a kontakty na vybraných distribútorov, ktorí majú zákaz – pod hrozbou colnej blokády – tento prípravok propagovať na aktívnych webových stránkach. Prípravok vznikol ako vojenské antidotum proti biologickým zbraniam hromadného ničenia, približne v rokoch 1970-80 v prísne utajovanom výskume na Sibíri v Koľcove.
   Približne 1/10 info z článku o Vetome /existujú aj neoficiálne informácie!/
   „Z kapitoly „Vše o preparátu“
   Bakterie Bacillus subtilis kmen VKMP V 7048 a Bacillus licheniformis kmen VKPM V 7038 jsou extrahovány z půdy v ekologicky čistém kraji Sibiře. Bakterie Bacillus subtilis kmen VKMP V 7092 byla získána z Bacillus subtilis kmen VKMP V 7048 cestou plazmové modifikace, která ji činí způsobilou produkovat interferon 2-alfa-leukocytární lidský.
   V lidském organismu je tento typ interferonu produkován leukocyty a lymfoblasty při virové infekci nebo jako odpověď na infekci syntetickým polyribonukleotidy. Je faktorem nespecifické rezistence organismu. Hraje kontrolně-regulační roli v zachování homeostázy v lidském organismu a má následující základní typy aktivity:
   protivirový efekt;
   potlačuje růst a rozvoj nitrobuněčných infekčních agens nevirové podstaty (chlamydie, rickettsia, bakterie, prvoci);
   antiproliferativní efekt (brzdí rozmnožování buněk – zvláště rakovinových; účinné snížení rakovinových leukocytů; pozn. red. zdroj),
   protinádorový efekt (informace pro lékaře),
   antimutagenní efekt,
   antitoxický účinek,
   efekt ochrany před radiací;
   stimuluje makrofágy a posiluje fagocyty;
   posiluje cytotoxikační působení sensibilisovaných lymfocytů na napadené buňky (target cell – v hematologii anomální červené krvinky vyskytující se při anémii z deficitu železa, při jaterních nemocích a poruchách struktury hemoglobinu; pozn. překl.)
    posiluje formování povrchových antigenů;
   zesiluje nebo potlačuje aktivity řady buněčných fermentů;
   zesiluje cytotoxikační působení dvouvláknových RNK;
   tlumí či posiluje produkci protilátek;
   aktivizuje přirozené „zabijácké buňky“ (killery) (EKK, EK, NK; působí toxickým způsobem na rakovinové buňky, zefektivňují imunitní systém; funkcí EK v organismu je ochraňovat před rozvinutím rakoviny, infekčních onemocnění včetně virových – čili imunologický dozor; zde)
   stimuluje uvolnění histaminu z basophitů (leukocyty pohlcující cizorodé částice; pozn. překl.; informace)
   zesiluje syntézu prostaglandinů (hormonům podobná látka, skupina lipidových fyziologicky aktivních látek vznikajících fermentativní cestou z některých mastných kyselin, jsou to katalyzátory se zjevnými fyziologickými účinky; jsou např. v mozku, plicích, ledvinách, děloze; mají mnohohostrané funkce, např. vyvolávají stahy hladkého svalstva, agregaci trombocytů; regulují vytváření žaludeční sliznice, která chrání žaludek před poškozením působením trávicích šťáv; narušení sliznice některými léky způsobuje vředy; více)
    posiluje formování antigenů (Human Leucocyte Antigens (HLA), které jsou zakódovány v MHC – major histocompatibility complex. (Rodina genů, která hraje důležitou roli v imunitním systému a rozvinutí imunity; pozn. překl.)
   tlumí alergie (hypercitlivost, přecitlivělost) zpožděného typu (rozvíjí se 1 -3 dny zapůsobení alergenu: nastane stažení a zápal tkání; pozn. překl., zdroj) “
   BLIŽŠIE INFORMÁCIE LEKÁRSKEHO CHARAKTERU na stránke
   http://www.or.cz/vetom/

   Výhradní distribútori pre SR a ČR podľa ruského výrobcu http://www.vetom.ru
   /inde predávaný Vetom sa sem dostáva neoficiálne cez Ukrajinu a predáva sa bez DPH:
   Company: YARO s.r.o
   IČO: 31575234
   DIČ: SK2020445603
   Address: Platanova 3228/18, Žilina, Slovenská republika, 010 07
   Contact person: Ing. Igor Majer, CSc
   Tel.: +421 905 355 719
   E-mail: [email protected]
   Cena za 1 balenie po 50 toboliek je 22,- eur plus balné a poštovné na dobierku. Nutné objednať – kvôli roozdielnemu mikrobiálnemu zloženiu – Vetom 2 + Vetom 1.
   Company: Anikamax s.r.o.
   IČO: 24276669
   Address: Legerova 1820/39, 120 00 Praga 2
   Director: Irina Kozer
   Tel.: +420 777 837 177
   +420 602 679 555
   E-mail: [email protected]
   Website: http://www.vetomcz.cz
   !!! – na ich webstránke vetom.cz kliknúť na šifrované pripojenie – až potom sa prihlásiť!
   Ako použiť Google pekladač na ruskej stránke v Novosibirsku:
   1/ Najprv choďte do vyhľadávača Google a zadajte web http://www.vetom.ru
   – aby špión Google „vedel“.
   2/ Ak vám to vyhľadá – choďte tam cez to. Prekladač /jeho lišta/ by mal prísť za vami na ruskú stránku.
   3/ Ak vám nevyhľadá – nevadí – choďte na web-lištu a zadajte
   http://www.vetom.ru
   4/ Na tom ruskom webe potom sledujte, či sa vám ponúkla lišta Google prekladača. Ak áno – spustite preklad. Ak nie – choďte z toho von a skúste neskôr.
   5/ Ak vám teda prekladač funguje – prečítajte si čo potrebujte vedieť. Napr. prečo kvôli mikrobiálnemu zloženiu stačí len Vetom 1 a Vetom 2. Začína sa brať vyššie číslom – Vetom 1 až nakoniec. Na odkaze „Kde kúpiť“ vám nabehnú oficiálni národní distribútori.
   1 balenie jedného typu Vetomu – 22,- euro za každý typ, plus balné a poštovné – príde vo firemnej bublinkovej obálke na dobierku. Odporúčané minimálne Vetom 1 a Vetom 2. Odporúčaná kolonizácia spolu 10 dní – najmenej po 2 tobolky, takže to vystačí – ako preventívum – 2 ľuďom. V prípade ochorenia, alebo časovej tiesne /služobná cesta von, dovolenka, choroba/ 5 toboliek denne.
   Distribútor odporúča tobolky rozpustiť v ústach a postupne prehltnúť. Vhodné pre deti – tehotné ženy po porade s lekárom.
   Bližšie o užívaní Vetomu tiež na stránke:
   Poznámka – stránky sú len na čítanie a nejde z sťahovať ani ich ukladať, treba ich navštíviť cez link dokumentu.
   https://www.vetom.club/tag/vetom-club/
   https://www.vetom.club/historie-vetomu/
   https://www.nazdravie.sk/tajomstvo-imunity-v-crevach/
   Vetom logicky nemá význam užívať s antibiotikami /musia odznieť/, resp. po Vetome. Sú prípady – úrazy, operácie, keď vám lekár antibiotiká – pre svoje aliby – nasadí a zlikviduje vám celý mikrobióm. Bohužiaľ – súčasní korporátni lekári nie sú učení využívať probiotiká /a reálne na trhu okrem „jogurtov a kyslej kapusty“ nie sú probiotiká typu vojenských antidot ako je ruský Vetom/ namiesto antibiotík, takže vám lekár v takomto prípade nasadí antibiotikum a asi ho nepresvedčíte o Vetome, pretože by to musel mať naštudované, a aj tak ho nepustí zaužívané lege artis súčasnej farmako-alopatie – aj kvôli hrozbe akože zanedbania lekárskej starostlivosti. Sme v informačnej vojne! Takže – pokiaľ budete nútení, resp. ako presvedčení lekárom užiť atibiotiká a systémovo si zlikvidujete celý ochranný mikrobióm – musíte si ho obnoviť znovu. Rozumný lekár – spriaznený s vami – vám napr. naordinuje na zašitý palec len lokálne antibiotikum. Detto tradičné bylinné obklady.

   • Pán Maroš, ďakujeme za veľmi zaujímavý blog. Tiež to trochu preštudujem.

    • Pozrel som na ten Vetom 1.1 .. podla mna to az taky zazracny pripravok nie je .. v jednej kapsli je 0,3 g blbosti (vytazok z kukurice 0,133 g + zemiakovy skrob 0,100 g + 0,067 g sacharozy) a iba 0,03 g bakterii co asi nebude nic extra a cena 23 €. Doplny stravy a fitness biznis tiez nema daleko k farmabiznisu.

     • Ľubomír –
      Baktérie sú na nosičoch, ktoré majú zabezpečiť ich živnú pôdu hňeď, ako sa dostanú do vhodného prostredia v tráviacom trakte. Pozri si – akým geometrickým radom sa dokážu množiť po 15 minútach – ako spóry cez prvotnú fázu pučania a následnú fázu enzymatickej prípravy na prostredie nastáva doslova explózia množenia! Tieto baktérie sú určené pre kolonizáciu najprv hrubého čreva – Vetom 2 a potom kolonizáciu tenkého čreva – Vetom 1. Na ich hranici je slepé črevo – imunitný orgán a a zásobáreň kolónií pre obe črevá – ak by boli kolónie niečim zdecimované /aj stravou, liekmi, niečim iným/, Vaka týmto nosičom, alebo médiám – kukuričný škrob, cukor ako energia – sa kolónie pri prebúdzaní majú na čom zachytiť – sú to pre ne plávajúce ostrovčeky – živný substrát. Máš ty vôbec pojem, koľko miliónov spór je obsiahnutých v 0,03 g – čo je 30 miligramov? Zjavne nie – kúp si mikroskop. Objavíš Tokyo. A som povedal, že to treba užívať 10 dní po 2 ampule jeden typ, čo je 600 mg = viac ako pol gramu! Tá kolonizácia musí prebiehať aj kvôli reakcii organizmu pozvoľne. Ešte niečomu nerozumieš? Akože kritériom účinku je mať veľa za málo peňazí! Je mi ľúto, ale pomýlil si si probiotikum s výpredajom Black Friday…

   • 100% bryndza + domaci kefir a mam usetrene a imunita dobre posilnena bez vyhadzovania penazi za tobolky.

 4. Dajte pokoj šašovia aspon Našim deťom!

 5. Prekopírovala som jeden blog:
  Kto ešte aj po týchto zverejnených informáciách nepochopil, že taká vakcína je pečaťou šelmy 666, a nechá sa ňou zaočkovať, tomu sa nebude dať pomôcť a bude si musieť prejsť tým peklom, ktoré šelma pre neho prichystala. Veriaci ľudia čítajte v Svätej Biblii v Zjavení Jána, varovanie o znamení šelmy 666 a o dôsledkoch prijatia tohto znamenia do svojho tela. A to nie je zďaleka všetko, čo taká vakcína bude obsahovať. Génové manipulácie, tekuté kryštalické nanočipy pre pripojenie ľudí na digitálne rozhranie 5g sietí, ovládané „umelou inteligenciou“. Koniec slobodnej vôle človeka!

 6. Len tak dalej. Ak bude treba prilozim pomocnú ruku. Vcera som napisal na RUVZ. Som alergik ruska môj stav zhorsuju neviem ako mam ďalej postupovať. ?som zvedavý ako mi odpisu

 7. Rad by som pocul nazory psychologov a hlavne detskych k tomuto nicim nepodlozenemu sialenstvu.Lutujem deti ze musia v utlom veku prezivat tieto traumy.Zrejme ich do medii nepustia.Robia nezmyselne opatrenia ako keby virus na nas sypali s praskovacieho lietadla.Plne podporujem p.Sagana k tejto cause treba vybrat co najschopnejsich advokadov.Lebo mam obavy ze tento liberalny despoticky fasisticky rezim ho zmetie.Pod ruskom ochrany sa zavadza najtotalita od svetovej vojny.Cely tento korona cirkus je zneuzity politikmi a im dobre zaplatenymi poskokmi.Zbohom sloboda.

 8. články sa nedajú čítať, pretože ste zmenili pozadie na tmavé a písmená sú strašne zle vidieť.

  • Nič sme nezmenili. Skúste si znova načítať článok, vymazať cache pamäť v internetovom prehliadači, alebo použiť iný prehliadač či zariadenie.

 9. Definitiva
 10. vážená redakcia, som rada, že ste, že existujete, že nás informujete….
  držíme palce !!!

 11. Jednoduchá

  pre p.Definitívu – smutné je, že pravda sa tak zavádza 🙁 …určite tak bolo niekoľko násob.viac ľudí, no na pokyn niekoho sa to prezentovalo inak :-(……….
  Pre p.Maroša – p.Daňo sa zdal byť ,,solídny človek“ a nakoniec ním ani v skutočnosti nie je :-(……
  pre p.Jean – spomín.knižku ,,Obroda Slovanov“ mám doma …..a tiež je zaujímavé, akým spôsobom sa ku mne dostala…moje deti si popri VŠ chceli privyrobiť, robili odvoz dotyč.pánovi a raz mimo peniažkov dostali od neho knižku, kt.mi doniesli :-)…..tú som doteraz celú neprečítala, je taká ,,svojská“ – tak sa mi ho doteraz ,,nepodarilo správne zaradiť“ :-(….no čítala som tú časť Kap.8 ,,Demokrat.emancipácia žien je omyl _ tento p.má názor, že žena slúži a muž vládne – a ja podotýkam, že mám názor, že žena je založená viac citovo, muž prakticky a navzájom sa MAJÚ DOPĹŇAŤ a nie medzi sebou súperiť ! 🙁 …….dotyč.p.Piják má také svojské zmýšľanie ……………………………….
  Želám pekný večer všetkým ,,slobodne zmýšľajúcim“ :-)………………………

 12. Jednoduchá

  pre p.Jean – ,,dodatok“ ku knižke ,,Obroda Slovanov“ – zaujímavé je p.Jean, že ste spomenula práve tohto ,,odborníka“ z tejto dedinky z Kysúc………………..
  Želám pekný deň všetkým ,,skutočne bádajúcim“ :-)……………

 13. Verím, že Matovič si podrezal konár a aj učitelia a ozbrojené zložky sa postavia na stranu slušných ľudí!

 14. V pondelok 24.8.2020 ste na Vašej stránke zverejnili článok pod názvom: Čo môžete urobiť ako rodič, ak nesúhlasíte s nosením rúšok v triedach.
  Uvedený list som rozpracoval podrobnejšie (dopracoval som zákon o rodine a Ústavu SR), chcem sa spýtať, akým spôsobom ho môžem k Vám poslať.

Pridajte komentár

*