Teraz budú najdôležitejšie eurovoľby v histórii. Určite choďte voliť a zabráňte progresívnym fašistom navoziť tu státisíce migrantov, zaviesť povinné očkovanie, zakázať autá na benzín, zdražiť energie a potraviny, zaviesť digitálnu totalitu, zatiahnuť nás do vojny a inak vám zničiť život!

Medzinárodný menový fond hovorí, že svet sa musí pripraviť na 3. svetovú vojnu: „Zomrú miliardy“


Print Friendly, PDF & Email

Medzinárodný menový fond hovorí, že svet sa musí pripraviť na 3. svetovú vojnu: „Zomrú miliardy“

(Sean Adl-Tabatabai, Newspunch) Výkonná riaditeľka Medzinárodného menového fondu (MMF) Kristalina Georgievová varovala, že svet sa musí pripraviť na to, že po „bezprostrednom“ vypuknutí 3. svetovej vojny zomrú miliardy ľudí.

Podľa Georgievovej sa ľudia v post-covidovom svete a vo svetle prebiehajúcej rusko-ukrajinskej vojny musia pripraviť na „nemysliteľné“.

Článok na portáli ZeroHedge.com uvádza:

Georgievová sa takto vyjadrila počas panelu Svetového vládneho summitu v Dubaji 14. februára 2023, ktorý organizovala redaktorka CNBC Hadley Gambleová, kde sa zmienila aj o nedávnych zemetraseniach v Turecku a Sýrii, ktoré zabili viac ako 36 000 ľudí.

Na otázku, aký „ťažký“ bude tento rok, Georgieva odpovedala, že svetová ekonomika je stále vo veľmi ťažkej situácii a globálny rast sa v roku 2023 spomaľuje, no môže sa už nachádzať v bode obratu, pričom poukázala na pokles inflácie v niektorých krajinách.

„Avšak čo nás veľmi znepokojuje, je to neočakávané,“ povedala Georgieva.

„Covid a vojna nás naučili, že žijeme vo svete, ktorý je na šoky náchylnejší viac, než sme si mysleli. To, čo nás naučilo zemetrasenie v Turecku a Sýrii, je myslieť na nemysliteľné.

Všetci musíme zmeniť svoje myslenie, aby sme boli oveľa flexibilnejší a oveľa viac orientovaní na budovanie odolnosti na všetkých úrovniach, aby sme mohli lepšie zvládať otrasy,“ dodala Georgievová.

Ďalej poznamenala, že odolnosť spočíva vo forme zaistenia toho, že samotné základy každej krajiny a jej spoločnosti budú silné.

MMF vraj zohráva na Ukrajine „stabilizačnú úlohu“

Na inom mieste diskusie Georgievová uviedla, že MMF musí zohrať „stabilizačnú úlohu“ vo vojne na Ukrajine a dodala, že krajina bude tento rok potrebovať približne 40 až 48 miliárd dolárov na zabezpečenie fungovania svojej ekonomiky.

Svojim poslucháčom tiež povedala, že jej brat je ženatý s Ukrajinkou a MMF od začiatku ruskej invázie vo februári minulého roka spolupracuje s Ukrajinou, aby jej poskytol rady, ako viesť „vojnovú ekonomiku“.

Dodala, že MMF od začiatku vojny zafinancoval Ukrajine dva podporné balíky v hodnote 2,7 miliardy dolárov z vlastných zdrojov. To je nad rámec pomoci poskytovanej západnými krajinami, ako sú Spojené štáty americké a Európska únia.

Viceprezidentka Svetovej banky pre Európu a Strednú Áziu Anna Bjerdeová v decembri 2022 pre rakúske noviny Die Presse povedala, že len na obnovu poškodenej alebo zničenej infraštruktúry Ukrajiny by bolo potrebných približne 500 miliárd eur (533 miliárd dolárov).

Zahoďte okuliare a zlepšite si zrak

V septembri Svetová banka v rámci spoločného hodnotenia s ukrajinskou vládou a Európskou komisiou odhadla, že súčasné náklady na rekonštrukciu a obnovu Ukrajiny predstavujú 349 miliárd dolárov.

Vyjadrenia Georgievovej prichádzajú krátko po tom, ako sa ukrajinský prezident Volodymyr Zelenskyj stretol s vedúcimi členmi banky JP Morgan Chase v Kyjeve, aby prediskutovali vytvorenie platformy zameranej na prilákanie súkromných kapitálových investícií na obnovu Ukrajiny a pomoc s povojnovým hospodárskym rastom.

NATO tvrdí, že Ukrajina potrebuje viac munície

Ukrajinská vláda a americký bankový gigant už skôr podpísali memorandum o porozumení v tejto záležitosti.

Na základe memoranda bude JP Morgan Chase radiť ukrajinskej vláde v otázkach týkajúcich sa finančnej stabilizácie, rozvoja a koordinácie stratégií refinancovania a reštrukturalizácie dlhu, získania úverových ratingov a digitalizácie ekonomiky.

Generálny tajomník NATO Jens Stoltenberg vyzval 13. februára 2023, aby viac spojencov poskytlo Ukrajine ďalšiu muníciu, po tom, čo ruské sily pred ročným výročím konfliktu spustili novú ofenzívu.

„Nevidíme žiadne známky toho, že by sa prezident Putin pripravoval na mier. To, čo vidíme, je opak. Pripravuje sa na ďalšiu vojnu, na nové ofenzívy a nové útoky,“ povedal Stoltenberg novinárom.

„Vojna sa stala brúsnou a opotrebovanou, preto je to aj logistická bitka. Pokiaľ ide o delostrelectvo, potrebujeme muníciu, potrebujeme náhradné diely, potrebujeme údržbu, potrebujeme všetku logistiku, aby sme zabezpečili, že sme schopní udržať tieto zbraňové systémy v prevádzke,“ dodal.

(Poznámka redakcie: Všimnite si, že generálny tajomník NATO nehovorí, že „Ukrajina potrebuje…“, ale „My potrebujeme…“, čo je ďalší dôkaz toho, že konflikt na Ukrajine považuje za svoju vojnu, teda vojnu NATO-Rusko.)

Ukrajina v súčasnosti minie za jediný deň viac munície ako sú ročné objednávky niektorých menších európskych krajín a sklady NATO sa rýchle vyprázdňujú. Rusko pritom používa denne až 4-krát viac munície než Ukrajina. Rusko ale vyrábať muníciu stíha, pretože na vojnovú ekonomiku nabehlo už dávnejšie.

Na druhej strane, Západ má s výrobou vážny problém, pretože nemá ani dostatočné kapacity, ani dostatok kvalifikovaných pracovníkov v zbrojárskom priemysle.

Záver

V reakcii na Stoltenbergove vyjadrenia Kremeľ obvinil NATO, že je organizáciou, ktorá je „nepriateľská“ voči Rusku a čoraz viac sa zapája do vojny na Ukrajine.

„NATO sa zo všetkých síl snaží jasne ukázať, že je už celkom otvorene zapojené do konfliktu na Ukrajine,“  povedal novinárom hovorca Kremľa Dmitrij Peskov.

Zahoďte okuliare a zlepšite si zrak

Autor: Sean Adl-Tabatabai, newspunch.com, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. Salámová metóda. Treba sa pripraviť na to najhoršie, čo môžu spraviť. Lebo to chcú spraviť. Dnes bola zmenená doktrína NATO z obrannej na útočnú.

  • Galaxia andromeda

   Kto sa nepouči z historie bude si ju nuteny zopakovať.
   Kto sa nepouci z historie správne bude vyhladeny.Slova sa dedico začinaju naplňať.

 2. Pokolra Veluk

  „Dúfaj v najlepšie, ale priprav sa na najhoršie.“

  Písal sa rok 2000. Ĺudia mi nerozumeli, prečo odtiaľ „utekám“, a hovorili mi: ved tu za pár rokov bude taký blahobyt, že to budeš len a len ľutovat.
  Ja som ale vedel už vtedy, aký tu bude blahobyt! A utiekol som.

  Píše sa rok 2020-2023. Tí istí ľudia ešte viac nerozumejú tomu, čo robím. Hovoria: s vedomostami a kontaktmi čo si tam vonku získal, žiješ tu doma ako v 19. storočí, pestuješ zeleninu v záhrade zdedenej od tvojej babičky, si normálny? Prečo to robíš? Zničíš si tým život a akékolvek perspektívy!
  Nuž, robím to preto aby som sa postupne aklimatizoval na to, čo príde, a oni znovu nemajú ani najmenšie poňatia, čo to bude. V roku 2000 netušili, že budú zbavení akýchkolvek svojich materiánych istot, čo ešte aj za Mečiara mali. Teraz netušia, že budú zbavení svojich životov, ak sa načas nespamatajú.

  Takto nejak bude „koniec“
  https://pokolraveluk.info/2022/11/07/takto-nejak-bude-vyzerat-koniec-ale/

  Ak ľudstvo nedokáže narýchlo zbavit sa svojich kriminálno-satanistkých elít, tak to na 99 percent nastane. Kedže to ako jednotlivci už nedokážeme zmenit, tak začnime podniknut kroky už TERAZ, aby sme si zvýšili svoje šance na prežitie.

  • zdravím, ľudstvo nemá čo poľovať po elitách , stym že sa idú zvrhnúť atd. Ludstvo sa musí zmeniť z vnútra. Začať študovať duchovný význam hladovky, pránická strava, zaoberať sa duchovným vývojom, dopátrať toho že voľby = odmietnutie vlastnej duše a hodenie vlastnej duše do urny a uchmatnutím duše politikom! Alkohol totálne vyradiť zo života, zistiť akú silu má pozornosť a prakticky zameraním pozornosti na niečo iné ako politici TV systém atd znamená automaticky koniec existencie systému atd, korporácie vedia čo je to pozornosť a horlivo o ňu bojujú, ľudia nemajú páry. a to najdoležitejšie zmeniť 1 čakrové pudové správanie na 4. čakrové zvyšenim pozitívnych vibracii sa človek stáva slobodným a nezmanipulatelním

   • „Ježiš Kristus Nazaretský je kameň, ktorý ste vy, stavitelia, zavrhli,
    a on sa stal kameňom uholným.

    A v nikom inom niet spásy,
    lebo niet pod nebom iného mena, daného ľuďom,
    v ktorom by sme mali byť spasení.“

    /Skutky apoštolov 4.kap. V.10n/

    • Každá kniha ktorá by ti vyjavila pravdu už dávno zhorela. Biblia je nosatý falzifikát.

    • viera kňažeková

     Áno súhlasím s Vami, čím viacej sa ponáram do Písma tým viacej vidím pravdu. Iba Ľáska porazí Satana a tou je Ježiš Kristus. diabol sa nedokáže pokoriť. Je to ťažké lebo celé ľudstvo sa ponorilo do Saranských pravidiel blahobytu. Ježiš vždy rozdával a sám si nič nenechal. Dnešní ľudia chcú všetko pre telo ale na duši im nezáleží. A na smrť sa nedá oripraviť. Dôležité je, aby sme mali srdce čisté a nestratili sa na druhom svete.

   • Len ci na „obrodenie“ mame dost casu? Lebo napravenie sucasneho nenastane zo dna na den, ved masy ludi su stale neprebudene. Chcel by som byt optimista, ale podla mna vojne sa svet nevyhne. Ak nie svet nas to neminie urcite.

  • Objektívne

   „Celý svet je javisko a všetci muži a ženy sú len herci. Majú svoje odchody a zjavenia, každý človek hrá mnoho rolí počas svojho života.“ William Shakespeare.

   Tento človek vie čo sa za chvíľu stane a vedia to aj tí na vrchole pyramídy moci: https://www.youtube.com/watch?v=t9Zjd0TIHsY

 3. Podle guvernéra města na Krymu byly nad Sevastopolem sestřeleny krainské bezpilotní letouny. Stalo se tak po zprávě, že Spojené státy považují poloostrov, který Moskva anektovala v roce 2014, za červenou linii pro Vladimira Putina.
  Ve středečním článku s titulkem „Krym je pro Putina ‚červenou linií‘“ na serveru Politico uvedl, že takový pokus by mohl znamenat riziko širší reakce Moskvy. Obavy z toho, zda by Putin mohl sáhnout k jaderným zbraním, se částečně soustředily na to, co by se mohlo stát v souvislosti s Krymem.
  https://www.ac24.cz/zpravy-ze-sveta/ukrajina-utoci-na-krym-usa-varuji-pred-prekrocenim-cervene-linie/

 4. mariankosmac

  Nečítal som túto knižku ale podla odhadu autora máme ešte cca dva roky času než to spustia.

  Svetová vojna v r. 2025

  Ak ste dobre sledovali dianie od r. 2014, tak bolo viac krát v Rusku vyslovené, že svetová atómová vojna – konečná likvidácia Západnej zdegenerovanej zločineckej civilizácie – bude „asi“ v r. 2025. V tejto krátkej knižke som stručne zhrnul hlavné argumenty, prečo to bude v r. 2025 a kedy presne… Núdza rozum prebúdza. Za socializmu bola mladá slovenská hudobná skupina, ktorá spievala „radšej budem dneska aktívny, ako zajtra rádioaktívny“… Tie šťastné časy totality v socializme už minuli… Ale osud sa dá zmeniť. „Určená“ budúcnosť sa dá zmeniť… Hlupák sa pozná podľa toho, že sa stará len o svoju rodinu.

  https://www.preskoly.sk/upload/stuff/files/671047-ukazka.pdf

  • Tak určitě už dali vědět světu že používání americké munice s deploid uraniem s poločasem rozpadu 136 000? let mají za jaderné napadení ruska a odpoví stejně a tady o tom zaprodanci drží kušny s agresory.

 5. Slovensko je už na III. sv. vojnu pripravené (??). NR SR prijala dnes uznesenie, ktorým označila RF za teroristický štát. Iba „fašisti“ hlasovali proti. Opozičné strany (proúniné a severoatlantické) Smer SD aj Hlas SD sa hlasovania zdržali. Ani rusofil Blaha nehlasoval proti.

  • Ficozmrdi nemôžu hlasovať proti – to by sa u globalistov diskvalifikovali v budúcich voľbách – vratane jednotlivcov!

   K článku – už staršia informácia – bývalá vysoká česká funkcionárka MMF – meno už neviem, sa vyjadrilam že nie je otázkou, či 3 svetová bude, ale kedy bude!!!
   To rozhodnú oni!

   Tak – a teraz nie že nie! ???

   Slovensko blokuje opravu houfnic pro Ukrajinu, tvrdí Němci. Na hranicích stály týdny
   „Slovensko blokuje opravu houfnic pro Ukrajinu, tvrdí Němci. Na hranicích stály týdny

   Německý server Business Insider s odvoláním na několik vysoce postavených zdrojů v německé vládě tvrdí, že Slováci už týdny na své území nevpouští zbraně z Ukrajiny, určené k opravě na Slovensku.

   Německá zbrojovka Krauss-Maffei Wegmann (KMW) přitom na Slovensku, u Michalovců v blízkosti ukrajinské hranice, v polovině prosince zřídila opravárenské centrum pro německé zbraně dodané Ukrajině. Jde o protitankové houfnice, protiletecké systémy Gepard a raketomety Mars.

   Podle Business Insideru se v zákulisí rozběhly snahy o řešení problému, přičemž se údajně do věci vložil i německý kancléř Olaf Scholz. “
   https://www.novinky.cz/clanek/valka-na-ukrajine-nemecke-houfnice-dodane-ukrajine-udajne-staly-na-hranicich-kvuli-clu-40423208#dop_ab_variant=0&dop_source_zone_name=novinky.sznhp.box&source=hp&seq_no=3&utm_campaign=&utm_medium=z-boxiku&utm_source=www.seznam.cz

  • SNR sa zase ukázala, že v nej nesedí jediný spravodlivý!
   Takže niet koho ušetriť Bože!

   • kvakcína je sloboda

    ficoovce vzhliadajú k ficozmrdovi ako k spasiteľovi!!!
    a pritom ficozmrd hrá s matrtajom politický ping-pong!!!
    odcitujem z jedného Vaského videa, kde Vaský hovorí: „nech žije smrť!“
    kto aspoň občas sleduje jeho videa, tak určite bude vedieť súvislosti;
    aj by som dala na video link, ale včera som chcela uverejniť jeden link a nešlo mi to odoslať

  • Galaxia andromeda

   Klamete práve Blaha hlasoval proti! Prečo vlastne klamete? Veď je to dohľadatelne! Nerozumiem o čo vam ide ale sam si kakate do úst.🙈🙈🙈

 6. A opäť zbytočné programovanie… Svet nič nemusí, stačí želať si mier z celého srdca. Čo si želáte, to budete mať.

  • Obávame sa, že krvilačnosť a chtíč po vojne už prerástli do živočíšnej posadnutosti celého Západu. Preto bude mať presne to, čo si želá. Akurát tretíkrát sa Berlín znova už nebude rekonštruovať.

 7. oldmarxista pamprlik

  Je to zabavne sledovat ako kapitalizmus nedokaze prezit ani 35 rokov a to mu nikto nerobi zle cela europa je plna kapitalistickych bratov .Ako generacie strngacov miesto dochodku pojdu do zakopov ako ludia narodeni po 89 v demokracii sa nedoziju ani 40. Majitelia firmiciek , dielniciek , obchodikov a inych podnickou nedokazu ich odovzdat v dedicstve ani jednej generacii. Je to krasa sledovat ako sa potvrdzuje Veta : Nic nedokaze znicit vyrobne prostriedky dokonalejsie ako kapitalizmus. Ostava len jedna moznost bud socialisticky mier alebo kapitalisticka vojna a po nej barbarstvo ako nam povedala pred sto rokmi sudruzka Roza. No a teraz hor sa do hluposti,

 8. Příšerně znudění kriplové.
  https://www.youtube.com/watch?v=d2sWFTMVNUc Time 9:00
  A tady si zvolí mladí inkluzivní školastiky militaristu a kariérního generála.
  2:16:10 / 2:20:35
  https://www.youtube.com/watch?v=y5d1ruFTtko
  Tenle „zhovadiád si spískali s covid apartheidem businessmaní s nejhoršími intelektovými mrzáky a lůzry násilí se zloději až nepředstavitelnými státních kryplů.
  https://www.nepodvoleni.cz/wp-content/uploads/2021/08/Karen_Kingstonova_Pfizer_grafen.mp4

 9. POZNAJ PRAVDU!
  Pre mňa – pomerne – dobre spracovaný 1:08 hod. dokument (pod pracovným názvom: hledej-nájdi-řekni) – istého Rusa, menom- Alex, ktorý zasiela – v AJ (s českými titulkami) apel pre Európu a jej obyvateľov, aby pochopili, kto v konflikte na UA – je hlavný agresor.

  Tento dokument, zachytáva a veľmi podrobne popisuje s – dôkazovým materiálom – celú genézu od r. 2014 od Euromajdanu až po krátku budúcnosť, v ktorej v závere od 57:24 min. z podzemného krytu – rozpráva o nukleárnych – jadrových – stretoch..

  P.S:1 – v 38:20 min. – si môžeme vypočuť Bidenov prejav z r. 1997, v ktorom presadzuje „povinné“ – začlenenie štátov Pobaltia do NATO-USA.

  P.S:2 – v 52:42 min. – plány Eisenhowera a Trumana v r. 1949 – zničiť jadrovými bombami 20 najväčších miest v Rusku. Tieto plány sa v t.č. odtajnili.

  P.S:3 – v 55:31 min. – Bidenov – ďalší – „priateľský“ – prejav z r. 1995, čo sa týka – „poslania“ USA – v Európe.

  P.S.4 – v 1:01:25 min. – Bod, odkiaľ už niet – návratu! Pozn.: Ak ste počúvali v minulých dňoch prejav Lavrova, tak sa tak – nejako – veľmi podobne – vyjadril.

  Tento dokument, bol zo všetkých relevantných webov a sociálnych sietí zmazaný (tak, ako o tom Alex – rozpráva v posledných minútach svojho dokumentu).
  Záver z tohto filmu – nech si urobí každý – podľa svojho triezveho uváženia..

  https://www.nepodvoleni.cz/wp-content/uploads/1674/84/hledej_najdi_rekni_cz_titulky.mp4

 10. František

  A ľudia mlčia a čakajú.čo im Šorošovské média nahovoria,aby robili a pripravili sa tak na vojnu.Veď je to v záujme Europy a hlavne USA,aby ovládli Rusko.Ale tu padne kosa na kameń.Rusi majú dosť priestoru,aby prežili aj atomovú vojnu,ale Europa ľahne popolom,a Amerika pôjde po vodu.

  • čo poznám dookola ľudí, tak všetci fandia oveľa viac Putinovi, ako tej zdochline za morom. Predpokladám, že Vladimír to vie.

 11. … slizkí debili z Tupiek ho propagujú, robia z neho dobráka, pre istotku ani diskusiu nepripustia, kurvy! Akí už len musia byť primitívni, resp. zvrátení!
  https://www.topky.sk/cl/11/2470063/Soros-o-vojne-na-Ukrajine–Porazka-Moskvy-by-znamenala-rozpad-Ruskej-rise

 12. hľadač pravdy

  Pár citovaných odstavcov k téme článku zo základnej literatúry k pochopeniu toho, čo sa v skutočnosti odohráva. Je to už viac ako 30 rokov starý text, tak na to treba brať ohľad. V posledných odstavcoch je uvedené aj to, čo čaká ,,lóžových bratov a sestry” už tu na zemi, ktorí(é) sa na tomto aktívne spolupodieľajú, a ktorí(é) to tu nepochybne aj sledujú….
  ———————————————————————————————————
  ,,Nakonec by se však dalo namítnout, proč potom skrytá vrchnost téměř čtyři
  a půl desetiletí otálela s rychlým instalováním „světové demokracie“, když by to
  mohla snadno dokázat třetí světovou válkou, jak jsme právě slyšeli? A proč se místo toho s vynaložením tolika času a energie snažila pomocí skryté (a tedy časově náročné) činnosti lóží a stejně tak utajované práce stínové světovlády o nenápadnou a nenásilnou změnu vědomí všech lidí?

  Rovněž tyto otázky jsou zcela na místě, ale známe na ně jasnou a jednoduchou
  odpověď. Druhá světová válka sice skrytou vrchnost přiblížila k velmi mnohému,
  ale zdaleka ne ke všemu, v co doufala a co si od ní slibovala – měla totiž především
  zlomit odpor národů Evropy a Severní Ameriky. Jak náš stálý průvodce „The City
  of Man“ jasně ukazuje, mělo vlastně hned po skončení světové války vyjít z USA
  jako „Spojenějších států“ jejich rychlé sjednocení s Evropou a poté i s ostatními
  státy světa v jedinou „světovou demokracii“. Tehdy totiž ještě tento zdánlivě spontánní a směrodatnými prominentními osobnostmi veřejně propagovaný „návrh“ vyzněl v samotných USA i jinde naprázdno. To, co konstatuje de Poncins ohledně prvních dvou velkých zednářských revolucí, platí přesně i o obou prvních zednářských světových válkách: „Jak roku 1789, tak i 1848 úmysl zednářstva, stát se okamžitě pánem a usadit se pevně v sedle, ztroskotal na jeho snaze příliš rychle na sebe strhnout veškerou moc. Poučeno svými zkušenostmi, postupuje nyní zednářstvo sice pomaleji, ale tím jistěji“ (De Poncins 1929 [1989], str. 279). – Co se mohli Rothschildové a Rockefellerové naučit ze svých chyb v závěru obou světových válek, je asi toto: Ani samotné obrovské a strašné válečné zpustošení zemského povrchu není ještě schopno přivést národy k myšlence, po níž volají jedině a pouze samotní vládci světového míru. Skrytá vrchnost musela s politováním konstatovat, že nezbývá než začít ještě jednou od začátku, a pojala do svých plánů také dostatečný čas pro pokojnou kampaň za světovou jednotu a světový mír.

  A ještě něco se skryté vrchnosti nepodařilo: Ani pomocí obou světových válek,
  které po sobě následovaly s pouze dvacetiletým odstupem, vyplněným ještě celosvětovou hospodářskou krizí, která měla za následek materiální zbídačení a nouzi širokých mas v Evropě i v USA, se proti veškerému očekávání nepodařilo vytvořit všeobecnou revoluční situaci, a na její místo naopak nastoupila tichá rezignace. Nejenže se tedy nepodařilo pozdvihnout masy proti svým tehdejším národním vládám, ale národní masy si naopak navykly na své, po desetiletí trvající utrpení a bídu.
  A dokonce podle rčení „nouze učí člověka modlit se“ začala namnoze i renesance
  církevního života křesťanských národů. To všechno muselo být režisérům světového dění ve dvacátých letech nanejvýš nepříjemné. Okamžitě se vrhli na opačnou strategii, která jim slibovala dojít jistěji cíle – jiné přísloví totiž říká: „Nic se nesnáší hůře než dlouhá řada pěkných dní“! Už „Protokoly sionských mudrců“ přece říkají: „Musíme bezpodmínečně zničit víru v Boha, vyhnat z duší Nežidů každou myšlenku na Boha a Ducha svatého, a nahradit ji číselnými výpočty“ (prot. 4,3; zur Beek 1919, str. 16). – Pro skrytou vrchnost zjevně nebylo nijak obtížné přivlastnit si tyto úvahy svých předků. Podaříli se jí během několika málo desetiletí nechat zavládnout dosud nevídaný masový blahobyt, pak musí zákonitě vyrůst zpohodlnělá, zchoulostivělá, nábožensky lhostejná a o všechny nadpřirozené síly k odporu oloupená generace, pro níž neznamená národ a víra nic, ale udržení komfortního životního stylu naopak všechno. A taková generace by se už neuměla vyrovnat s drtivou ranou třetí světové války.

  Sotva kdo bude popírat, že skryté vrchnosti výpočet zcela vyšel a že její kampaň
  za světovou jednotu a především za světový mír takřka dosáhla svého cíle. Kdo sleduje chladné kalkulace Rothschildů, Rockefellerů a celé jejich zednářsko-sionistické kliky, může z nich usuzovat, že světová válka dnes stojí bezmála za dveřmi.
  Ale může něco takového vůbec být? Vždyť by přivedla vniveč nebo by přinejmenším o roky nebo desetiletí vrhla zpět výsledky úspěšně provedených programů, jako je prosazení elektronického světového měnového systému, sjednocení Evropy k roku 1993, vytvoření multikulturní společnosti, odkřesťanštění a morální rozklad národů, finanční ujařmení třetího světa, „demokratizaci“ Východu (viz dále!), nezadržitelné rozšiřování komunismu ve světě i sjednocování světového náboženství!

  Odpověď zní: právě naopak! Pro všechny tyto „probíhající“ akce by válka totiž
  představovala pouze krátké technické přerušení, ale ve skutečnosti by zajistila jejich zcela mimořádné urychlení. Po „velikém úklidu“ by výsledky těchto akcí představovaly velmi vítané základy pro okamžitou výstavbu „města člověka“. Protože již předtím byly tyto programy ve všech ústech a strašily ve všech hlavách, bylo by po této válce – zcela jinak než roku 1945 – velice snadné nechat nějakého nastrčeného zednáře vykřiknout hesla jako „Raději rudý než mrtvý!“ nebo „Už nikdy válku!“, a vyvolat tím u psychologicky a ideologicky optimálně připraveného světového obyvatelstva bouři nadšení a lavinu souhlasných projevů.

  Jestliže však opravdu takto vypadají plány a myšlenkové pochody skryté vrchnosti,
  jak do toho všeho zapadá dlouholetá vrtošivá americká politika vůči Sovětskému
  svazu, nejnovější reformní politika východního bloku, obrovská odzbrojovací
  iniciativa a dílem zednářsky, dílem komunisticky řízené mírové hnutí? Pokud
  nejsme dostatečně obeznámeni se zákulisím lóžemi řízené světové politiky,
  vypadá skutečně americká a nyní i sovětská zahraniční politika jenom jako výsledek souboru protikladných a náhodných vlivů, který nelze jednoduše definovat nějakým vzorcem. A přesto je mimořádně jednoduchý vzorec, podle něhož se dělá politika Bílého domu od r. 1945 nebo Kremlu od převzetí moci Gorbačovem. Je to pořád ten starý iluminátský vzorec, totiž skryté, ale cílevědomé zavádění sionisticko-bolševické revoluce. (…)

  Ze skutečnosti, že všichni američtí prezidenti od roku 1921 a tím i po roce 1945 byli vysokostupňovými zednáři a iluminátskými členy světové stínové vlády, totiž zcela logicky vyplývá, že tak časté kolísání mezi „studenou válkou“ a „uvolněním“, mezi „zbrojením“ a „odzbrojováním“americké zahraniční politiky a tedy také celé strategie NATO nebylo žádným výrazem koncepce samostatných a nezávislých prezidentských osobností, nýbrž proměnlivým taktickým projevem dlouhodobé strategie skryté vrchnosti. Přesně totéž ovšem platí i pro východní „protistranu“.

  Jinými slovy řečeno to znamená, že od začátku dvacátých let vládnou Západu
  i Východu ti samí „zasvěcenci“, a zde i tam v nejlepší shodě manipulují masy svou
  bezmála naprostou nadvládou v masových médiích. Američtí prezidenti budovali
  o překot strašlivý arzenál jaderných zbraní. Paralelně s tím umožnili američtí a evropští (židovští) velkobankéři a představitelé vlád vybudování stejně silného arzenálu Sovětskému svazu a jeho satelitům, když mu zcela veřejně dodávali finanční prostředky a (jen trochu skrývaně) i nezbytné technické know-how. Noviny „New York Times“ ze 16.1.1967 pod titulkem „Eaton se spojuje s Rockefellerem, aby rozproudili obchod s rudými“ oznamovaly na titulní straně, že firma „Tower International Inc“ miliardáře Cyruse Eatona chce postupovat společně s „IBEC“ Rodmana Rockefellera, syna Nelsona Rockefellera, aby zintenzivnila obchod s východním blokem. Dne 20.10.1969 bylo oznámeno, že se ke konsorciu připojila také firma „N. M. Rothschild & Sons, London“. Brzy se ukázalo, oč se ve skutečnosti jedná.
  Další zpráva novin „Times“ totiž uvedla, „že firma Tower International uzavřela
  prozatímní dohodu se sovětskou organizací pro patenty a licence Licentinsorg
  o budoucích převodech licencí a patentů.“ – Jaké výhody to mělo sovětům přinést,
  to tehdy vysvětlil na tiskové konferenci Cyrus Eaton na jednom konkrétním příkladu: „Jak si jistě dovede představit, je pro nějakého Rusa prakticky nemožné navštívit vývojové oddělení americké letecké společnosti a dojednat tam nákup patentu“ (cit. podle Garry Allena, v: Müller 1982, str. 325 ad.). – Co tedy bylo pro Rusy oficiálně nemožné, umožnili jim nyní polooficiální cestou Eaton, Rockefeller a Rothschild!

  V dalších dějstvích ochotnické komedie bylo vystrašené veřejnosti obou stran
  mnohokrát vyhrožováno konkrétním použitím jaderných zbraní; nejvěrohodněji asi
  při příležitosti tzv. „kubánské krize“ roku 1961. Doplňkově ještě byla podle téhož
  schématu vytvořena v obou táborech mohutná vojenská „konvenční“ mašinérie, jejímž masivním nasazením proti údajnému ideologickému nepříteli bylo také příležitostně vyhrožováno. Po příslušném rozběhnutí mírového hnutí, řízeného potají oběma stranami (oficiální tisk na Východě a levicové strany se svým tiskem na Západě) byly vylekané veřejnosti malovány hrůzostrašné obrazy „jaderného holocaustu“, a tento druh vymývání mozků díky nepřetržité masmediální podpoře začal působit, byla najednou (velmi nápadně současně na Východě i na Západě) zahájena zcela protichůdná politika: začalo se vystupovat se vzájemnými velkorysými odzbrojovacími návrhy a konference o snížení počtu zbraní stíhala jedna druhou.
  Hlavní smysl dlouhodobé kampaně, během níž bezmála každý týden křižovaly mezi Washingtonem a Moskvou nové a nové odzbrojovací návrhy – se zdařilou Reaganovou mezihrou nepřehlédnutelných reminiscencí na „studenou válku“ – se zdá spočívat ve vytvoření pocitu v západní veřejnosti, že se nyní obě strany velice snaží, stále ještě hrozící válku prostřednictvím rozsáhlé redukce zbraní a „opatření ke zvýšení vzájemné důvěry“ učinit nepravděpodobnou, a nakonec pak zavedením opatření k „neschopnosti obou stran k vzájemnému napadení“ i nemožnou. Široké
  masy tomu ochotně a radostně uvěřily tím spíše, když se jejich cíleně vyvolaným
  „mírovým snahám“ vyšlo vstříc tvrzením, že Sovětský svaz si své předimenzované
  zbrojení už z hospodářských důvodů nemůže dovolit, a Gorbačov že chce zem dokonce postupně demokratizovat.

  Situace byla pro veřejnost zkomplikována ještě tím, že západní politici nejen
  „různých táborů“, ale dokonce často i těch samých stran předstírali nejednotnost
  v názoru na vojenskou a vyjednávací strategii NATO vzhledem ke „změněným
  okolnostem“. Někteří z nich se starostlivým výrazem doporučovali nejvyšší opatrnost vůči zdánlivě mírumilovným vládcům Kremlu a jeho nespokojenému a vzpurnému generálnímu štábu – takoví naléhavě nabádali k zavedení přísné kontroly konvenčního odzbrojování, aby nebyla narušena „rovnováha sil“. Jiní tomu zase vehementně odporovali a prosazovali co možná nejrychlejší odzbrojení, v němž by naopak měl jít Západ příkladem, protože Gorbačovovým úmyslům lze věřit a je mu nutno vycházet vstříc, aby se tak podpořila jeho vnitropolitická pozice. Zastánci obou těchto „koncepcí“ při tom navíc neustále zdůrazňovali, že světový mír nebyl ještě nikdy tak trvalý jako nyní, a že právě politika jejich vlastních stran resp. stranických frakcí napomáhá zcela rozhodujícím způsobem k jeho definitivnímu zajištění.
  K doplnění symfonie se ozývaly hlasy členů levicových stran a mírových hnutí,
  které i nadále podněcovaly strach z jaderné války a jejích nepředvídatelných následků pro budoucnost celého lidstva.

  Jak už tedy řečeno, vypadá situace naprosto zmateně a nepřehledně, nevímeli,
  že politici všech stran, mezi nimi dokonce nejrozhodnější zastánci i odpůrci odzbrojení, pacifisté i militaristé, „holubice“ stejně jako „jestřábi“, sedí mimo oči veřejnosti svorně vedle sebe v grémiích stínové světové vlády, kde jsou jim každoročně předávány prováděcí pokyny a pečlivě rozdělovány role pro každodenní politické show ve vládách a parlamentech. O co tedy ve skutečnosti jde?

  K odpovědi na tuto otázku stačí jen logicky uvažovat. Když si na příklad v Německé
  spolkové republice dělají někteří politici veřejně starosti o udržení početního
  stavu bundeswehru, nasazují „vlastní kůži“ za prodloužení základní prezenční
  služby, prohlašují cvičné hloubkové lety a vojenské letecké přehlídky za nezbytné,
  obhajují dosavadní rozsah manévrů NATO, požadují povolávaní žen do branných
  sil a vyslovují se proti „nulovému“ jaderné řešení a pro nové zbrojní programy (role
  „pravice“, resp. „středu“), zatímco jiní se stejně veřejně staví za ulehčené podmínky
  k odmítnutí vojenské služby, za zrušení hloubkových letů, za nepřípustnost
  služby žen v bundeswehru a zrušení všech jaderných raket a zastavení všech nových zbrojních programů (role „levice“, resp. „zelených“) – pak je zde opravdu
  o čem přemýšlet. Všichni tito politici jsou přece bez nejmenších pochybností v takových otázkách celosvětové politické závažnosti (přinejmenším nepřímo) loutkami stínové světové vlády, z čehož plyne, že kontradiktorický rozpor mezi levicí a pravicí podporovanými požadavky je pouze předstíraný, resp. zdánlivý! Proto musí oba postoje sloužit plánům skryté vrchnosti, tedy jak (zhruba řečeno) pacifismus, tak i militarismus. A jeli tomu tak, není už o věci žádných pochyb. Přesto však zůstává – alespoň pro mne – ještě něco k vysvětlení.

  Aby mohli vést třetí světovou válku ve svém smyslu „úspěšně“, potřebují Rothschildové a Rockefellerové na obou stranách gigantický ničivý potenciál, a v něm i jaderné rakety a bomby, které mají zdaleka nejsilnější „účinek“. Z toho důvodu nelze skutečně podstatně a rovněž ne jednostranně odzbrojit. A také tato potřeba je „pravými“ resp. „konzervativními“ politiky – samozřejmě se zcela jinak znějícím „odůvodněním“ – na veřejnosti hájena.

  K úplnému psychologickému a ideologickému úspěchu potřebují tytéž osoby satanské hierarchie lidstvo, které má smrtelný strach z války, především z války jaderné.
  Ve svém bezmezném sadismu (bezpochyby inspirovaném přímo Satanem,
  kterému oni pomáhají k neviditelné světovládě stejně jako on jim k viditelné) brzy
  rozpoznali, že by se psychologické působení třetí světové války dalo ještě řádově
  umocnit. Jak? Tím, že se nejprve lidé přivedou do stavu, v němž jim „mír za každou
  cenu“ bude připadat jako nejvyšší ideál, jemuž jsou ochotni obětovat dokonce
  i národ a víru. A tak jsou lidé zaváděni k falešnému dojmu, že světový mír, jejich
  nejvyšší statek, je na dosah ruky, že je vlastně už zajištěn přinejmenším do té míry,
  aby bylo možné zříci se zbrojení a vojáků, manévrů a raket. Tuto práci obstarává
  „levice“. Až se pak na ně povalí první tank, zahřmí první výstřely a vybuchnou
  první bomby, bude jejich probuzení o to horší, oč více se do té doby cítili v bezpečí!
  Duševní trauma těch, kdož přežijí, bude rovněž tím hlubší a trvalejší, a pak už
  bude velice snadné získat jejich bezpodmínečný souhlas s vytvořením „mírové“
  světové diktatury. A právě Písmo svaté, jemuž větší část z nich již dávno nevěří, by
  jim mohlo ještě včas přinést blahodárné vystřízlivění ze strašného omylu: „Když
  (totiž) budou říkati: ‚Jest pokoj a bezpečnost’,“ prorokuje sv. Pavel v prvním listu
  Tessalonickým, „tu náhle přijde na ně záhuba jako porodní bolesti na ženu těhotnou, a neuniknou“ (1 Te 5,3).

  V souvislosti s již realizovaným úplným zlikvidováním jaderných raket středního
  doletu v Evropě, které ji v nukleárně-strategické rovině udělalo bezmocnou vůči
  východnímu bloku s jeho raketami dlouhého doletu, byl už mnohokrát vyjádřen názor, že Evropa má být zjevně vydána sovětskému bolševismu touto „jadernou Jaltou“. Jiní už před lety tvrdili, že mezi CFR a kremelskými vládci byla na území USA uzavřena dohoda o plánu „omezené jaderné války, protože by to přineslo výhody oběma stranám“. Takové teze jsou ovšem daleko od reality. Když se vyvolá třetí světová válka, pak bude zahájena jako rozhodující a poslední krok ke „světové demokracii“, při němž už nepůjde jen o bolševizaci Evropy nebo dokonce o pouhé „výhody“ pro Rockefellerův klan a sověty, ale doslova a do písmene „o všechno“.

  Dají se však opravdu jednou armády na pochod? Není už samotný pacifismus
  zárukou opaku? Žádné strachy – vojáci budou pochodovat. Ve světových dějinách
  neznáme ani jednu válku, k níž by nedošlo jen proto, že by se do ní vojákům nechtělo!
  Ve východním bloku je ostatně všemi prostředky postaráno o to, aby se jeho
  armády nenakazily pacifismem, tak plánovitě rozšiřovaným a podporovaným na
  Západě. Ne nadarmo byla (přinejmenším ve vojensky mohutném Sovětském svazu) po celá desetiletí vtloukána vojákům do hlavy marxistická hesla o nutnosti neustávajícího boje proti kapitalistickému třídnímu nepříteli až do jeho konečné porážky.

  Ale co s tím, když lidé nebudou chtít válčit? O útočníky, nezbytné k vedení války,
  si rovněž nikdo nemusí dělat starosti – už stojí připraveni se zbraní v ruce. A vojákům „svobodného Západu“ bude včas znovu připomenuto, že napadený má právo bránit se, pokud by na to snad pod vlivem pacifismu trochu pozapomněli. V případě „napadení“ bude s přesvědčenými pacifisty přirozeně udělán krátký proces podle válečného práva a jejich odstrašující příklad se už postará o náležitou „motivaci“ ostatních.

  Pro nejhorší možný případ, že by bacil pacifismu v průběhu Gorbačovovy „reformní politiky“ přeskočil i na Rudou armádu a její „spojence“, je možno vždy počítat se službami sionisticky ovládaného Izraele. Vždyť i na Blízkém východě jsou
  už po desetiletí role stejně pečlivě přiděleny: jednosvětovými sionisty ovládaná
  Amerika stojí na straně Izraele stejně tak, jako je světovou sionistickou mocí řízený
  Sovětský svaz kvůli zdání na straně Arabů. Pak už úplně postačí, aby každý z nich
  přiskočil v případě rozpoutané blízkovýchodní krize na pomoc svému „chráněnci“
  – a o třetí světovou válku je spolehlivě postaráno.

  Masová sdělovací média v poslední době rozšiřují a náležitě komentují neúnavně
  zvěsti o údajných Gorbačovových výrocích, podle nichž by se v případě zhroucení
  „historického procesu politiky otevřenosti“ šéfa sovětské vlády okamžitě chopila
  moci Rudá armáda, resp. vojenské vedení. Taková teze je nereálná, protože bez
  svolení skryté vrchnosti nemůže pár sovětských generálů nic podniknout proti jejímu muži, Gorbačovovi. Trvající mediální kampaň toho druhu ovšem může mít
  ještě jiný, skrytý účel. Pokud by bylo třeba zahájit třetí světovou válku, je možné
  nechat Gorbačova kvůli zdání svrhnout generály Rudé armády (což po předchozí
  a stále trvající mediální kampani přijme světová veřejnost za bernou minci) a následně přepadnout Západ. Takový scénář je docela dobře alespoň teoreticky myslitelný, a byl by dokonce znamenitým vysvětlením pozoruhodně horlivé píle, s níž je už několik let malována na zeď pochmurná věštba Gorbačovova „pádu“.

  Bylo by zde také možno poukázat na to, že válečná motivace důstojníků a vojáků
  z povolání na Západě je dána zcela sama sebou, bez nějaké agresivní ideologie.
  Vojáci dostávají čas od času nové, modernější, účinnější a ničivější zbraňové systémy, ale v dobách míru nemají (vskrytu snad i pochopitelnou) možnost vidět tyto důmyslné zázraky válečné techniky ve skutečné akci. Příslušně velká k tomu je pak i připravenost mnoha vojáků k použití svého smrtonosného potenciálu ve vážném případě, aby už byl jednou také konečně k „užitku“ a také skvěle připravení vojáci by chtěli ukázat, čeho jsou s ním schopni. Navíc jsou vrchní velitelé západních ozbrojených sil z určité části členy stínové světové vlády a tedy i zapřisáhlými zastánci realizace nelidských plánů skryté vrchnosti. Bilderberská konference r. 1985 byla např. poctěna účastí těchto vysokých důstojníků, resp. funkcionářů NATO:
  norský zástupce při NATO Eivinn Berg; náčelník italského generálního štábu Umberto Capuzzo; turecký představitel u NATO Osman Olcay; ředitel „Mezinárodního institutu pro strategická studia“ Robert O’Neill; ministr obrany USA Richard Perle; vrchní velitel NATO v Evropě Bernard W. Rogers, a německý ministr obrany Manfred Wörner („CODE“ č. 10/1987, str. 26). – Wörner mezitím povýšil dokonce na generálního tajemníka NATO! Na seznamu členů italské vysokostup-ňové lóže P-2 („Propaganda 2“), zveřejněné 21. května 1981, jsou mj. uvedena (Borowski 1986, str. 27) jména 50 důstojníků pozemní armády (z nich 17 generálů),
  29 důstojníků válečného námořnictva (z nich 8 admirálů) a 9 důstojníků letectva
  (z nich 4 generálové)! Přitom je P-2 jen jednou z mnoha italských vysokostup-ňových lóží, takže v tomto případě nejde o víc, než o příslovečnou špičku ledovce.
  V ostatních zemích NATO situace vypadá v podstatě obdobně.

  Pokud tedy dostanou rozkaz, budou vojáci pochodovat. A budou také používat
  atomové bomby; nebyly přece jen tak pro nic vyzkoušeny v Japonsku a pak také
  v ohromném množství vyráběny. Skrytá vrchnost samozřejmě nemá zájem stát se
  na konci třetí světové války vládcem radioaktivní a navždy neúrodné pouště. Navzdory hororovým vizím mírového hnutí si tedy dobře rozmyslí, kdy, kde a kolik
  přesně jaderných hlavic nechat explodovat, aby způsobené materiální a přírodní
  škody byly co nejmenší, ale aby byl naopak co nejpůsobivější počet lidských obětí.
  K tomu účelu se také už – přinejmenším ve Francii – vyrábí neutronová bomba.

  O svou vlastní bezpečnost se špičky satanské hierarchie každopádně už dávno
  postaraly. „Mnohé přední osobnosti CFR mají své vlastní podzemní kryty. Každý
  večer jsou dokumenty Chase Manhattan Bank [tedy jedné z nejdůležitějších a celosvětově působících rockefellerovsko-rothschildovských bank!] odváženy 50 mil severně od New Yorku a ukládány do speciálního betonového bunkru o celkové ploše 8 000 m2. Firma Underground Storage Inc. v Boyers pronajímá k takovým účelům plochu 1 400 čtverečních sáhů bývalého dolu ke skladovacím účelům především obchodním firmám CFR. Federální měnový systém USA má k tomu účelů vlastní bezpečný kryt v Mt. Pony nedaleko města Culpepper ve Virginii. Tento 400 stop dlouhý podzemní tunel skrývá kromě miliard dolarů v mincovním zlatě, bankovkách a akciích také computerový informační systém. V tomto tunelu může v době krize najít útulek 4 000 členů této organizace. Další kryty americké ústřední banky jsou v bývalých vápencových dolech v západní Pennsylvánii i v přebudovaném solném dole západního Kansasu. Tajemný kryt pro nejužší členstvo CFR se nachází v Mount Weather, v blízkosti viržinského Bluemontu a appalachianské dráhy, jen 47 mil západně od Washingtonu. Oficiální jméno pro Mount Weather zní: ‚Západoviržinský úřad pro vedení kontrolovaných konfliktů’…“ (Blackwood 1986, str. 100 ad.). – Již samotný název říká všechno!

  Co se však stane s miliony amerických a evropských lóžových bratrů, kteří tak
  věrně a tvrdošíjně – i když současně také často zcela nevědomě – spolupracovali na přípravách a zahájení třetí světové války? Budou ponecháni svému osudu, protože po válce nebude tak jako tak žádných tajných společností už zapotřebí. Špičkový iluminát Rakovskij svého času vyslýchajícímu Kuzminovi řekl: „Celé vzdělávání a formování zednářů spočívá v tom, naučit je vytvářet předpoklady pro revoluci a být jí bezvýhradně k dispozici – samozřejmě pod různými vytáčkami a záminkami, které se skrývají za jejich známou tříslovnou průpovídkou z Francouzské revoluce.
  A protože komunistická revoluce předpokládá likvidaci buržoazní třídy jako
  celku i fyzickou likvidaci každého jejího vůdce, je tedy tím pravým tajemstvím likvidace zednářstva jako organizace a psychická sebevražda každého významnějšího zednáře. Nyní již víte, jaké konce jsou zednářům vyhrazeny, k čemu slouží jejich mystéria, teatrální scény a ‚tajemství’ takového a takového stupně různých rituálů – jenom k zamaskování a udržení skutečného tajemství. Budeteli mít k tomu příležitost, nenechte si při nějaké další vlně revoluce ujít pozorování gest zděšení, která se na tváři takového zednáře objeví v okamžiku, kdy pochopí, že je mu určeno zemřít rukama ‚jeho’ revoluce. Jak bude kvílet a odvolávat se na své zásluhy o revoluci. To pro vás bude podívaná k umření, samozřejmě od smíchu!“ (Griffin 1980, str. 300). – Tak odměňuje Satan své „věrné“ už zde na zemi!

  Těm lóžovým bratrům, kteří přežijí, hrozí v nejpříznivějším případě alespoň vyhnanství. Každopádně jim „Protokoly sionských mudrců“ už v roce 1897 tuto vyhlídku daly: „Založení jakéhokoli nového tajného spolku bude rovněž potrestáno
  smrtí. Nyní existující tajné společnosti, které jsou nám všechny známy a jež nám
  poskytly a ještě poskytnou dobré služby, bez výjimky rozpustíme. Jejich členové
  budou posláni do vyhnanství daleko od Evropy. Naložíme tak především s těmi nežidovskými zednáři, kteří pronikli příliš hluboko do tajemství našich lóží. Kdo však bude z nějakých důvodů námi omilostněn, musí žít v neustálém strachu z vyhnanství. Proto si budou dávat dobrý pozor, aby něco nevyzradili…“
  (prot. 15,2; G. zur Beek [vyd.]1919, str. 44 ad.).”

  Zdroj:
  Johannes Rothkranz, Nadcházející „diktatura humanity“ aneb Panství Antikrista, II. díl, Světovládci temnot v akci, PRO FIDE CATHOLICA, Z německého originálu Johannes Rothkranz, Die kommende „Diktatur der Humanität“ oder Die Herrschaft des Antichristen, Verlag A. Schmid, Durach 1991, český preklad Jaroslav Voříšek 1996.

  • hľadač pravdy

   Niekoľko najvyšších, nadnárodných slobodomurárov, ako ich uvádza sám najvyšší slobodomurár Giole Magaldi (*) najprv obrazom:
   https://www.illibroignorante.it/wp-content/uploads/2016/07/Massoni.jpg
   a textom, ktorí sú uvedení v príspevku alebo aj v článku a ktorí zámerne klamú aj slobodomurárov nižších stupňov, ako to uviedol už Pike (pozri tu nižšie)!
   ———————————————————————————————————
   => David Rockefeller (1915-2017), bol Rothschildov bankár, (spolu)zakladateľ po dlhé desaťročia vôbec najmocnejšej pra-lóže sveta ,,THREE EYES/THREE ARCHITECTS” (=traja architekti: D.Rockefeller+H.Kissinger+Z.Brzezinski). Zakladateľ para-slobodomurárskych organizácií: Bilderberg Group a Trilateral Commission. David Rockefeller s Kissingerom a Brzezinskim manipulovali niekoľkými prezidentmi USA.

   => Nelson Rockefeller (1908-1979), 41. viceprezident USA (1974-1977), bol vnukom Johna D. Rockefellera, pracoval ako zvláštny poradca prezidenta Eisenhowera (=kontroloval ho a riadil, Eisenhower nebol ani len ,,obyčajný” slobodomurár). V r.1964 neúspešne kandidoval na prezidenta. Prezident Gerald Ford ho nominoval na uvoľnené miesto viceprezidenta USA. Nelson Rockefeller bol nadnárodný slobodomurár, bol členom pra-lóže „THREE EYES“.

   Niekoľko predstaviteľov celosvetovo známej ,,famílie”:
   ===========================================

   => Lord Nathaniel Meyer Rothschild (1840-1915), bol zakladajúci člen pra-lóže ,,EDMUND BURKE”.

   => Louis Nathaniel von Rothschild (1882-1955), bol posledný držiteľ viedenského sídla Rotschildovcov, uvádzaný iba ako ,,vplyvný slobodomurár” (bez bližšieho upresnenia).

   => Edmond de Rothschild (1926-1997), bol zakladajúci člen pra-lóže ,,THREE EYES”.

   => Lord Nathaniel Charles Jacob Rothschild (*1936), súčasná hlava celej dynastie, člen pra-lóží ,,THREE EYES” a ,,EDMUND BURKE”.

   => Nathaniel Philip Jacob Rothschild (*1971), syn súčasnej hlavy dynastie, patrí ku štyrom pra-lóžam: ,,THREE EYES”; ,,EDMUND BURKE”; ,,DER RING” a ,,JOSEPH DE MAISTRE”.

   => Lynn Forester de Rothschild (*1954), americko-britská miliardárka, výkonná riaditeľka holdingovej spoločnosti E.L. Rothschild, ktorú vlastní (predtým ju spoluvlastnila so svojím manželom Evelyn de Rothschildom, ktorý je už po smrti) a ktorá spravuje investície napríklad aj v spoločnosti The Economist Newspaper Ltd (vlastník časopisu The Economist). Lynn Forester de Rothschild je členka nadnárodných slobodomurárskych pra-lóží: ,,LEVIATHAN” a ,,JANUS”.
   ———————————————————————————————————
   => Jens Stoltenberg (*1959), nórsky ekonóm a politik, bol predseda Nórskej strany práce, minister financií, minister priemyslu, do r.2013 premiér Nórska, súčasný generálny tajomník NATO (október 2014-september 2023), nadnárodný pra-lóžový slobodomurár. Giole Magaldi (*) bližšie neuvádza, ktorých pra-lóží je Stoltenberg členom.

   => Michail Gorbačov (1931-2022), stál na čele Sovietskeho zväzu od r.1985 do jeho zániku v r.1991, prezident ZSSR, nadnárodný slobodomurár, bol členom pra-lóže „GOLDEN EURASIA“.

   => Vladimir Putin (*1952), bývalý agent KGB, predseda vlády, súčasný prezident Ruskej federácie, nadnárodný slobodomurár, člen pra-lóže „GOLDEN EURASIA“.

   Poznámka:
   najvyššia slobodomurárska superlóža/pra-lóža „GOLDEN EURASIA“ – „neutrálna/ekumenická“, pretože združuje najvyšších slobodomurárov ,,najrôznějších ideologických tendencií“. V r.1967 bola premenovaná na „SPECULUM ORIENTALIS OCCIDENTALISQUE“, čím bola symbolizovaná aliancia s „antisovietskou“ pra-lóžou „LUX AD ORIENTEM“ (= ,,svetlo na východ”), v tom istom roku novo založenou Brzezinskim, aj naďalej však oficiálne nesie obidva názvy. Latinský názov „Speculum Orientalis Occidentalisque“ znamená „Zrkadlo Východu aj Západu“, anglický názov „Golden Eurasia“ naproti tomu znamená „Zlatá Eurázia“.

   Členmi superlóže/pra-lóže „GOLDEN EURASIA“ a najvyšší slobodomurári u nás boli napríklad:
   => Ludvík Svoboda (1895-1979), nadnárodný slobodomurár, bol členom pra-lóže ,,GOLDEN EURASIA”.
   => Alexander Dubček (1921-1992), nadnárodný slobodomurár, bol členom pra-lóže ,,GOLDEN EURASIA”.
   => Václav Havel (1936-2011), nadnárodný slobodomurár, bol členom pra-lóže ,,GOLDEN EURASIA”.

   => Albert Pike (1809-1891), najvyšší slobodomurár a vrcholný satanista, od roku 1870 nosil titul ,,Suverénny Pontifex Univerzálneho slobodomurárstva”. Pike vo svojej knihe ,,Morálka a dogma” píše, že SLOBODOMURÁRI NIŽŠÍCH STUPŇOV SÚ ZÁMERNE KLAMANÍ! Vo svojom prejave 4.7.1889 povedal, že na 32° slobodomurárstva podľa škótskeho obradu, je už členom bratstva známe, že nejde len o uctievanie symbolov, ale uctieva sa ,,božstvo” Lucifera.

   (*) Giole Magaldi, je OFICIÁLNY autor knihy:
   Massoni – Società a responsabilità illimitata. La scoperta delle Ur-Lodges (prvé vydanie je z novembra 2014).

 13. A mezitím ufem a balónky, vlády a mainstreamová média se snaží bagatelizovat vykolejení v Ohiu a únik chemikálií. Kdy (nejen) domácí zvířata v okolí kontaminovaného vykolejení vlaku v Ohiu umírají..

  Vystavení pouhé 1/32 miliontiny gramu DIOXINŮ je vaše maximální !celoživotní přípustná expozice! Při vykolejení a explozích se však uvolnila jedna z nejtoxičtějších látek, které člověk zná: dioxiny a v masivním měřítku..
  „Neil Donahue, profesor chemie se obává, že řízené výbuchy uvolnily tuny dioxinů, které vznikají spalováním chlorovaných uhlíkatých materiálů. Vinylchlorid je špatný, dioxiny jsou jako karcinogeny ještě horší..“
  Referenční dávka EPA pro dioxiny je 0,000 000 001 miligramů na kilogram tělesné hmotnosti za den (mg/kg/den). Tato „referenční dávka“ je nejvyšší množství, které může jedinec pravidelně konzumovat, aniž by došlo k nějakému onemocnění.

  = Dioxinová katastrofa se projeví v následujících měsících a letech. Dioxiny byly hlavní rakovinotvornou látkou Agent Orange používanou ve Vietnamu. Dioxin se také označuje zkratkou 2,3,7,8 a někdy se nazývá dibenzofuran nebo TCDD. dioxiny nejsou něčím, co odplouvá a degraduje; nejsou něčím, na co lze zítra zapomenout. Z chemického hlediska mají dioxiny strukturu dvojitého benzenového kruhu, což je činí extrémně odolnými a perzistentními. Studie ukazují, že dioxiny se v potravním řetězci hromadí v lipidech a způsobují poruchy lipidového metabolismu. Jsou také bioaktivní, narušují hormony a procházejí mateřským mlékem.
  A napadla mě otázka – Rakovina, hormonální poruchy a další výrazné oslabení imunity budou nevyhnutelným důsledkem VS jen další zamaskování toxických a nebzepečných ko*kovid „vakcín“?

 14. svatoslav butora

  Tá hovorkyňa za MMF je súčasne i hovorkyňa za OSN aj za WEF aj za všetkých Davoských švábov a šamanov a tiež aj hovorkyňa za WHO. Týmto prejavom ohlásila pád a zánik celého vládnuceho systému tzv. Západu.
  Neohlásila 3.svetovú vojnu. Ohlásila smrť celého systému Západu, ktorý pri svojom zlodejskom darebáckom systéme „vládnutia“ vykradol všetky hmotné aj nehmotné zdroje Sveta Ľudí, na ktoré siahol a teraz vedia, že nemajú a nebudú mať z čoho čerpať zdroje svojich „ziskov“.
  Títo vládnuci Svetovládni Idioti vykradli svoju/ich a nimi ovládanú časť Sveta Ľudí a pretože už nemá kde kradnúť a vytvárať „zisk“, tak dlhodobo pripravovali územie Ukrajiny ako bojiště z ktorého a prostredníctvom ktorého si už dosť dlho pred rokom 2014 naplánovali rozkradnutie územia a štátov Východu Zeme – hlavne Ruskej Federácie a Číny a viac-menej celej Ázie. Pretože tieto ich plány Ruská Federácia zhatila a prekazila obranným protivýpadom proti nacistickým sluhom nacistami gangu USA ovládaného Západu na Ukrajine, tak teraz všetci skorumpovaní západní politici (a ich naši „vládni“ servismani) jačia ako rozumu zbavení ale demokratickou nenávisťou naplnení janičiari o ohrození celej planéty o 3.sv.vojne podobne ako táto hovorkyňa mŕtveho sveta tzv.Západu.
  Na tomto mieste pripomínam, že „smrť“ Západného politického mocenského zlodejského „ekonomického“ systému neznamená ani zánik Sveta Ľudí ani zánik Zeme a života na nej.
  Zánik tzv.“Západu“ znamená a bude znamenať oslobodenie Zeme od storočného útlaku obyvateľov aj Západu Zeme aj Východu Zeme, ktorým vládnuce gangy tzv. Západu utlačovali a utlačujú a vyžierajú celý normálny Svet Ľudí.

  Táto hovorkyňa zánik jej Západného politického systému ohlasuje ako 3.sv.vojnu. Žiadna 3.sv.vojna nebude. Bude len to, čo mŕtvy SS-svet Západu ovládaný nacistami každého druhu vždy plánoval iným a teraz, keď cítia agóniu ich moci, tak jačia a vyrevujú o našom spoločnom údele v hrobe ohnišťa 3.sv.vojny ako o nevyhnutnom konci Sveta Ľudí, pretože nemožu ďalej slobodne žrať a vyžierať Svet Ľudí…pretože Východ Zeme a hlavne Ruská Federácia im neumožní v tom ich zlo-dejskom krvilačnom svetovládnom „demokratickom“ vyžieraní sveta pokračovať.
  Hovorkyňa Sveta Západu Zeme dosiahla „čaro nechceného“: Ohlásila smrť Západného Zlodejského SS-sveta zamaskovaného za strach z 3.sv.vojny…pretože Rusko…
  Svet ľudí sa bez ich skazonosného „Západného“ vplyvu zaobíde. Ľudia Západu aj Východu Zeme privítajú zánik a zdochnutie „Západnej“ zlodejskej svetovládnej idiotskej gangsterskej nadvlády ako oslobodenie.
  Vďaka za to bude patriť Ruskej Federácii, pretože sa proti tejto rakovine „Západnej“ moci postavila odvážnym protivýpadom proti presile nacistického Západu na Ukrajine. Rovnakú metódu úspešne použili kedysi odvážni obrancovia hradu a mesta Eger v Maďarsku proti presile „demokratických“ tureckých votrelcov. Turecká/Osmanská „moc“ v Európe zanedlho zanikla, Turci/Osmani sa vrátili a odtiahli s hanbou do Turecka a Európske národy a tiež aj Turci to prežili.
  Ďakujem tej hovorkyni Západu za to, že ohlásila zdochnutie „moci“ tzv. Západu.

 15. Tajná agenda Organizace spojených národů (OSN) – CZ DABING
  40 minut
  https://odysee.com/@otevrisvoumysl:7/tajna-agenda-organizace-spojenych-narodu-osn-cz-dabing:8

 16. Kristalina Georgieva – vyzerá skôr ako nejaká babička – tým jej „dobrosrdečným“ a „nevinným“ pohľadom a líčkami (na obrázku pod hlavičkou článku) mi pripomína jednu babičku vyobrazenú na papierovom obale múky z obchodu „babičkina voľba“. Tá babička na obale ukazuje krásne tri šestky a tak zvláštne sa pozerá.

  https://www.google.com/imgres?imgurl=https%3A%2F%2Fwww.babickinavolba.sk%2Fwp-content%2Fthemes%2Fbabicka2020%2Fimages%2Flogo-babicka-sk-blue-r2.jpg&imgrefurl=https%3A%2F%2Fwww.babickinavolba.sk%2F&tbnid=NatEO5_GC7Pk5M&vet=12ahUKEwidmt251Jz9AhXlpkwKHeWHCcEQMygEegUIARCpAw..i&docid=q9TyJiVaalwX9M&w=500&h=597&q=babickina%20muka&client=ms-android-motorola-rev1&ved=2ahUKEwidmt251Jz9AhXlpkwKHeWHCcEQMygEegUIARCpAw

  Poznám jednu kovanú slušnoslovenku a tá frčí na produktoch z „babičkinej voľby“ a svoje kulinárske výtvory prezentuje na aktualitách es-ká …. je to veľmi dobrá žena ale straaaaašne naivná.

 17. Když se tak kolem sebe koukám,až začnou účinkovat včeličky,tak ani snad nebude třeba velká vojna.Možná si Rusové v klidu obsadí nová území,už tu jako předvoj je plno Ukrajinců.
  Rudolf Steiner kdysi řekl,že se inkarnuje na svět za 100 po své smrti.Což by mohlo být v roce 2025.Když mu kdosi řekl,že by rád se tu objevil spolu sním,tak mu řekl,že asi by se mu nelíbilo chodit bosýma nohama po troskách spálené Evropy.

 18. hľadač pravdy

  K téme:

  Ivan Kratochvíl, pplk v.v., video (1hod.,1min)
  —————————————————————
  https://gloria.tv/post/yAgyVHkyJ1Wv1hquPqDdfwpAf

 19. nebude ako bolo, bude ako nebolo, amen !

 20. Jaromír Jaroslav

  To čo ty čítaš v Písme, je hnedá tráva pre dobytok čo nasleduje, lebo nevie myslieť! Ale tí čo vedia viac, tak vedia že to Písmo má Dvojitý význam: nábožensko-mytologický text pre dobytok; a potom gematrické kódy v hebrejskom a gréckom jazyku, len málo dostupné dobytku, lebo gematria je pre vysokých hodnostárov v lóžach, vrátane tej Vat-i-Kánskej… A hodnostári vedia, že to Písmo má ČÍSLA a MATEMATIKU, ako jediný pravdivý a univerzálny jazyk sveta, s prepletajúcou sa astronómiou cez to Písmo!!! A v tom je obrovský rozdiel, čo čítaš ty a čo čítam ja!!!

Pridajte komentár

*