Určite choďte voliť v eurovoľbách a pomôžte odstaviť vlastizradných progresívnych fašistov, ktorí už 6 mesiacov nerobia nič iné, len v Bruseli šíria lži a kydajú na Slovensko, aby nám zastavili eurofondy!

Vakcíny zlyhali, pred infekciou nechránia. Výhody očkovancov musia byť zrušené


Print Friendly, PDF & Email

Vakcíny pred infekciou nechránia. Výhody očkovancov musia byť zrušené

(Will Jones, dailysceptic.org) – Vytváranie dvojvrstvovej spoločnosti, v ktorej slobody a príležitosti závisia od toho, či ste dostali alebo nedostali nie plne otestovanú či licencovanú vakcínu a od nutnosti prezradiť tento fakt neznámym ľuďom, nebolo z pohľadu občianskych slobôd nikdy rozumným prístupom.

S pribúdaním dôkazov o tom, že vakcíny nechránia pred infekciou ani prenosom sa rozpadá aj odôvodnenie tohto nového medicínskeho aparteidu.

Vakcíny mali pôvodne iný účel

Vakcíny na covid boli pôvodne určené na ochranu tých najzraniteľnejších skupín (starí, chorí, obézni) pred vážnym ochorením a smrťou, na čo by sa potom život mohol vrátiť do normálu.

V istom bode sa však objavil nový nápad: že zaočkovaní by mali byť všetci (vrátane detí). Nie preto, aby sa chránili oni (ich riziko úmrtia bolo extrémne nízke), ale aby poskytli ďalšiu ochranu tým zraniteľným.

Podobne sa objavil nápad, že by zaočkovaní mali mať slobody, ktoré nezaočkovaní nemajú, pretože už nie sú schopní vírus prenášať. Začína byť čoraz jasnejšie, že táto predstava je nesprávna a že vakcíny významne nezabraňujú infekcii ani prenosu, najmä nie u nových variantov.

Stránka Lockdown Sceptics nedávno referovala o nových dátach z Izraela, dokazujúcich, že účinnosť vakcíny Pfizer proti infekcii klesla počas súčasnej vlny covidu na 64% a najnovšie už len na 39%, oproti pôvodných 94%.

Na získanie podmienečného schválenia pre núdzové použitie musí vakcína dosahovať aspoň 50% účinnosť. Ak by sa vakcína Pfizer mala schvaľovať dnes na základe dát z Izraela, tak by už nezískala ani to podmienečné schválenie!

Väčšina nových prípadov covidu sa vyskytuje u plne zaočkovaných

Vládna agentúra Public Health England už hlásila, že účinnosť vakcíny AstraZeneca proti variantu delta klesla na 60%.

Ešte aj tieto nízke čísla môžu byť prehnanými odhadmi, lebo Izreal uvádza, že 55% nových prípadov je u plne zaočkovaných ľudí a keďže 60% krajiny je plne zaočkovanej, naznačuje to, že vakcíny zabraňujú nakazeniu len veľmi málo (odhad účinnosti vakcíny pri tých hrubých číslach vychádza len na 18,5%).

K veľkým epidémiám dochádza aj v silne zaočkovaných krajinách ako sú Bahrajn, Seychely, Maledivy a Čile.

Toto zdôraznil švajčiarsky lekár, ktorý upozornil na prípad, kedy „zaočkovaný Izraelčan dostal v Londýne indický variant, v Izraeli nakazil ďalšiu zaočkovanú osobu, ktorá nakazila ďalšiu zaočkovanú osobu a tá na stredoškolskom večierku nakazila asi 80 študentov.“

Pre niektorých nie je predstava, že vakcíny nechránia pred infekciou ani prenosom, žiadnym prekvapením. Ako napísal v októbri v časopise BMJ Peter Doshi, na dokázanie toho neboli testy určené.

Navyše, vakcíny nevyvárajú mukozálne IgA protilátky, o ktorých bolo dokázané, že hrajú dôležitú rolu v boji s infekciou v počiatočných štádiách.

Treba si priznať, že očkovanie zlyhalo

Je načase, aby sa vlády vzdali predstavy, že očkovanie poskytuje významnú ochranu pred infekciou či prenosom.

Tiež hy sa mali vzdať akejkoľvek predstavy o očkovaní ľudí, aby chránili iných, alebo o udeľovaní privilégií zaočkovaným, napríklad na cestovanie do alebo zo zahraničia, akoby už vírus viac šíriť nemali.

Zbohom vysoký krvný tlak

Vlády by mali ujasniť, že očkovanie je len pre osobnú ochranu (aj to spornú). Čo sa týka osobného rizika, aj osobnou voľbou.

Nejestvuje žiadny spoločenský záväzok dať sa zaočkovať, aby sme chránili iných, žiadny prínos z očkovania detí a žiadne právo na obmedzovanie slobôd a príležitostí nezaočkovaných, ani na to, aby im nariaďovali extra výdavky, akými je, napríklad, karanténa.

Niektorí namietnu, že toto „zlyhanie“ vakcín znamená, že musíme v nejakej forme v reštrikciách pokračovať, možno donekonečna. Vlastne sa zdá, a to je nesmierne znepokojujúce, že tomu verí aj SAGE (Vedecká poradná skupina pre mimoriadne situácie).

V dokumente z apríla, uverejnenom tento týždeň, títo vedeckí poradcovia uvádzajú:

„Na potlačenie opätovného nárastu infekcií budú potrebné pokračujúce základné opatrenia a trvalá, dlhodobá zmena správania.“

Ako ďalej

Viaceré vlády už pripustili, že sa s novými variantmi, ktoré unikajú vakcínam, môžu vrátiť miestne lockdowny a že si z toho dôvodu ponechávajú právomoci núdzového stavu.

Toto je však nesprávny záver. Správnym záverom je, že zaočkovaním zraniteľných sme pre ich ochranu spravili, čo sa dalo (ak pripustíme, že vakcíny majú ochraný účinnok a opomenieme ich váźne riziká).

Vlastne, zavádzaním reštrikcií na celú spoločnosť po viac než rok sme už ďaleko prekročili to, čo je rozumné ukladať ľuďom v nádeji poskytnutia nejakej dodatočnej ochrany niektorým.

Teraz, keď sú zaočkovaní, sa musíme vrátiť do normálu a ukončiť stav núdze, ukončiť všetky reštrikcie, tak vo veci zákona, ako aj smerníc, všetky obmedzenia na cestovanie do zahraničia a prestať so všetkými vyhrážkami na znovuzavedenie celoštátnych či lokálnych obmedzení.

Keď je teraz jasné, že vakcíny významne nezabraňujú infekcii ani prenosu, musíme skončiť so všetkými návrhmi zvláštnych privilégií pre zaočkovaných a s celou povinnosťou očkovať sa kvôli ochrane iných.

Záver

Vakcíny sú nedokonalé, dalo by sa povedať, že zlyhali. Musíme preto akceptovať, že sme dosiahli limit toho, čo sa dá rozumne urobiť pre ochranu ľudí.

Viac úsilia by sme určite mali vynakladať na hľadanie a schvaľovanie možností účinnej liečby, najmä lacných, iným spôsobom používaných liekov, ako sú ivermektín či fluvoxamín, práve tak, ako sme to mali robiť od začiatku.

Vyvíjanie následných očkovaní zacielených na nové varianty však pravdepodobne bude mať, podobne ako vakcíny proti chrípke, obmedzenú účinnosť a nie je rozumné pokračovať v reštrikciách, kým čakáme na ich príchod.

Je načase akceptovať, že sme vykonali všetko, ba aj viac, čo sme logicky vykonať mohli, na ochranu tých zraniteľných a znova sa vrátiť k životu slobodných ľudí.

Zahoďte okuliare a zlepšite si zrak

Autor: Will Jones, Zdroj: dailysceptic.org, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. Jose Mourinho

  Nuz nechame sa prekvapit co maju nasi vsemohuci blbeckovia na nas pripravene..to zas budu kolotoce delta alfa gama ..nevadi ved na jesen lockodwn pre nezaockovanych a na jar uz bude opat prestavka a mutacie si daju pauzu…

 2. Tieto experimentálne „vakcíny“ nielenže „významne nezabraňujú infekcii ani prenosu“ – takéto poslanie myslím ani nebolo ich cieľom. Označkovať čipom celé ľudstvo bolo naplánované Domom Sionu pred niekoľkými tisícročiami a poslíčkovia tohto sadistického „boha“ iba napĺňajú jeho morbídny katastrofický plán zaznamenaný v „svätej“ biblii.
  Dokonalý Človek menom Ježiš pred svojou popravou prisľúbil ľudstvu, že sa na Zem ešte vráti. Sionisti, ktorí ľudstvu „vzali kľúče poznania“, s tým počítajú. Oni vedia, že dokonalá Láska nezabije nikoho, teda ani ich, a maximálne to zneužívajú – žeby na dočasné hladkanie si svojho narcistického ega? Akí sú „mocní“, takí sú úbohí. Ich súdržnosť sa pravdepodobne už čoskoro roztriešti a – ako to už v klanoch býva – začnú sa medzi sebou, jeden pred druhým obávať o svoje vlastné životy. Mám pocit, že práve oni budú volať o záchranu. A bude im vyhovené. Zrejme s tým počítajú. A títo netvori konečne zistia, kam až ich túžba po bohatstve a moci doviedla, a hádam pochopia aj to, že špinavé peniaze a falošná moc im nepriniesli ani slávu, ani radosť a už tobôž víťazstvo. Verím, že nikdy viac takúto kolosálnu hlúposť nezopakujú. Svoje prvenstvo budú pravdepodobne musieť prepustiť tým rozumnejším, skromnejším a citlivejším. Tým by sa mohli naplniť Ježišove slová „Poslední budú prví, a prví budú poslední“.

  • Sú to psychopati a oni tak sladučko neuvažujú. Budú nás dusiť ešte dlho. A čo sa týka ich osobného súdu na konci života-príde si po ních ich pán-satan, ktorému slúžili.

   • Zapamatajte si tento datum,22.02.2022 v tento den pride udalost a nastane zmena,ktora sa este v historii ludstva nikdy nestala.

    • Dátum 22.02.2022 mi vŕta v hlave asi tak dva roky – ďalší „zrkadlový“ dátum (čo sa týka zhody poradia zaujímavých číslic „2“ a „0“ odpredu a odzadu) už totiž nenastane…
     Aj ja mám pocit, že tento deň bude bodom zlomu, no netuším, akého… závisí to asi od toho, ktorá „strana“ si tento jedinečný dátum privlastní.

     • Ivan Herda

      Nebudte ako jehovisti s predpoveďami na dátum ,samozrejme ,že nastane veľmi zásadne zmena ,už tam nebudú len dvojky a nuly! Pribudnú tam aj iné číslice,myslíte si že Ten čo stvoril svet a všetko má pod ,nie palcom ,ale menej ako pod malíčkom, je odkázaný na nejakú desiatkovú sústavu vykladanú numerologmi?

    • Je rok 2021 čo je obrátene 2012, v tomto roku 2012 bolo predpovedané koniec času, 3 dni temnoty…všetci čakali na proroctvo ktore sa neudialo a teraz v obrátenom roku sa dejú tie najhoršie veci ktoré nikto nečakal …možno toto je ten očakávaný rok

     • alkynka, z dátumu 22.02.2022 si odmysli bodky: 22022022
      Celý dátum bez bodiek čítaný odzadu je zhodný: 22022022. Ten istý kód.
      Citujem: „Kód je systematická organizácia znakov, ich významov a vzťahov medzi nimi slúžiaca na prenosy informácie medzi komunikátorom a adresátom. Pomocou kódu sú komunikátorom zakódované do informácie významy a jeho prostredníctvom si adresát z informácie (svoje) významy dekóduje.“
      Ktorej skupine ľudí slúži na prenosy informácie medzi komunikátorom a adresátom kódovaná reč?

   • Agata, bibliu mám prečítanú od A po Z. Ak vychádzame z jej princípu (keďže sa už takmer celá naplnila, dá sa predpokladať, že bude v nej o. i. aj Pravda), tak potom Satan je len „pokušiteľ“, no súdi a neustále trestá ľudí boh Sionu. Začal s tým už v 1. Mojžišovej, keď odrezal od „stromu vedenia dobrého a zlého“ dvojicu za to, že „jedla so stromu poznania“, a odsúdil ju (aj celé ľudstvo) na celoživotné útrapy a smrť – len a len preto, že sa rozhodla spoznať Pravdu.
    Vychádzajúc z celosvetového diania – ocitáme sa v Zjavení Jána, teda na konci dejín pod nadvládou a (ukradnutou) mocou boha Sionu. Tento netvor nám nachystal ešte začipovanie celej planéty „šelmou 666“, čo práve prebieha. Ibaže sa mu to vymklo z rúk a „stádo“ sa prebúdza. Tromf majú v rukách Stvoriteľ Otec a jeho Syn (syn človeka) = Pravý Ježiš, spoločne obývajúci inú planétu. Nikdy nikoho neodsúdili ani nezabili, a neurobia tak ani teraz. Pravá Láska nezabíja. Pravá Láska odpúšťa. Sedemdesiatsedem krát. Teda donekonečna. Toľko z biblie.
    Sedmička je číslom nadpozemskej úplnosti. Šestka pozemskej neúplnosti. „Šelma 666“ žije s nami na Zemi. Sedmička ju prebije. Ale Láskou, nie vraždením.
    Agata – áno, sú to psychopati a oni sladučko neuvažujú – to vidíme všetci. A že „budú nás dusiť ešte dlho“, to je ich zbožným prianím. Ale urobia len toľko, koľko im bude dovolené.

    • Ziadne vacciny nesluzili dobru,len zlu,Biblie boli pisane prepisane,tak aby to vyhovovalo Elitam

     • „Svätá“ pravda, Janko, prerábali ich ako na bežiacom páse…
      Šťastie mali tí, ktorým sa dostal do rúk veľmi starý preklad určený pre kňazov – s vysvetlivkami pod čiarou (napr. anjeli = kňazi; nahí = odhalení atď.

  • Dakujeme za taketo slova.
   Verime, ze budu pravdou pozehnane!

  • Vakcíny boli určené na niečo úplne iné ako na ochranu proti c19 – preto nezlyhali a nemohli ani zlyhať.
   Najprv bola vytvorená psychóza vraj pandémie, kde bolo za 2 roky dokopy menej nakazených , ako pri „normálnej“ pandémii chrípky zvyčajne za 2 mesiace (zázrak – v r.2020 sa ochorenie chrípky vyparilo zo zemegule) . Boli vytvorené nenormálne psychologické podmienky existencie ľudí – ohrozenie ich príjmov a ekonomickej existencie , zákaz stretávania, nezákonná izolácia , pandémia strachu a pod.
   Obrovskou a stále trvajúcou masážou MSM sa vytvoril u mnohých ľudí (20%) tak extrémny strach, že neboli a nie sú schopní ďalšieho zdravého logického uvažovania a skočili ihneď na prvé očkovania a ešte sa aj predbiehali. Ďalších 20% presvedčili rôzne celebvriti, a teraz sa podplácaním, vyhrážaním a násilím snažia o zaočkovanie ďalších 20% nepresvedčených, lakomých a mentálne slabých. Viac už asi ťažko dosiahnu.
   Celá „pandémia“ bola len psyops operácia na „hladké“ zavedenie experimentálneho génového preparátu do čo najviac ovčanov, ktorý spôsobí predčastný, relatívne rýchly, ale zas tak pomalý, aby sa to ťažko spájalo s preparátom, prechod za rieku S. k Hádesovi. Keď sa to zistí – bude pre každého kto si to dal zaviesť do tela už aj tak už neskoro – lebo neexistuje cesta späť na elimináciu tohto preparátu v tele, ktorý skráti dĺžku života opichaného o desiatky ! rokov.
   Čas pravdy nastane najpravdepodobnejšie na jeseň a v zime 2021 – preto je teraz taký hysterický nátlak na ovčanov, lebo vedia, že potom sa to už prevalí a nebude už skoro nikto ochotný si to dobrovoľne dať zaviesť do tela – hoci sa to budú ešte snažiť zvaliť na fiktívnu mutáciu c19 a vinu pripíšu neopichancom – a ešte sa zvýši tlak na opichanie.
   Kto sleduje a je schopný vysledovať červenú niť príprav na depopuláciu planéty od r. 1980 cez rôzne vyjadrenia politikov, poradcov prezidentov, „ekonómov“, thinktangov, neziskoviek, cez georgijské kamene – tvarom veľmi pripomínajúce stonheng, až po najnovšie vojenské prognózy pre civilný priestor planéty – ktoré predpovedajú do roku 2025 !!! drastické zníženie populácie (o 40-60%) na planéte s výpočtami poklesu pre každú krajinu a nemá z mozgu ešte ementál, musí si to poskladať a všetkými spôsobmi sa brániť tejto jedovatej včeličke !!!!!

   • Ako odhadnúť časový rámec, kedy začnú „včeličky“ prinášať svoje ovocie?

    Pozreli by sme sa na očkovacie kampane vo svete a kedy majú končiť. Krajiny, ktoré začali s očkovaním neskôr musia stihnúť ho ukončiť dovtedy, ako sa začnú prejavovať účinky v hromadnejšom merítku. Takou krajinou je napríklad Nový Zéland, ktorý dlho tvrdou izoláciou od okolitého sveta nemal žiadne prípady. Očkovať začal len nedávno a plánuje to dokončiť koncom roka 2021. Takže koniec roka je prvý možný termín.

    Vyvstáva však otázka, čo s rozvojovými krajinami? V mnohých sa očkovanie poriadne stále ani len nezačalo a tam, kde sa očkuje, tak zaočkovanosť je na úrovni 2 či 3%. Oni to do konca roka 2021 nestihnú. A zrejme ani za celý rok 2022 sa im to nepodarí. Takže čo s nimi?

    Máme podozrenie, že pre nich sú prichystané hladomory. Ak napríklad stúpnu ceny potravín o 100%, tak západné krajiny to zvládnu, lebo na potraviny míňajú len malú časť svojich celkových príjmov, kdežto v rozvojových krajinách je to väčšina príjmov obyvateľstva. Oni taký prudký nárast nedokážu vykryť a tak tam vzniknú hladomory.

    Takže záver – bohaté západné krajiny pôjdu za Hádesom s pomocou včeličiek a chudobné rozvojové krajiny za pomoci hladomoru. To je náš názor.

    Osud však nie je vytesaný do kameňa. Veci sa dajú zmeniť. V prvom rade je treba zvrhnúť súčasné vlády, nastoliť ľudové demokracie, pochytať a odsúdiť všetkých lokálnych covidových zločincov a ich prisluhovačov a samozrejme ísť aj po hlavách hydry, ktorou je globálna parazitická elita.

    • zabudli ste na vojny,velmi oblubene medzi z?. Bankermi,pripadne religious wars as well,ale hlad si nevybera, ked africke a ine chudobne krajiny,vedia aspon primitivne polnohospodarstvo,terajšia mlada „smotanka“ ,nevie ani odkial ta ktora potravina prisla,alebo zelenina a toboz to vediet pestovat,atd,uprimne janko (John)

   • absolútny, absolútny, absolútny súhlas, ivanan, vidím to presne tak isto

    • Marek Košice

     Myslím, že nie je o čom….
     „Syn“ Boha je „sluneční“ Bůh
     Důvodem, proč jsou všechny příběhy tak podobné, s bohočlověkem, který je ukřižován a vzkříšen, který dělá zázraky a má 12 učedníků, je to, že tyto příběhy jsou založeny na pohybu slunce po obloze, na astro-teologickém vývoji, který můžeme nalézt po celé planetě, protože slunce a 12 znamení zvěrokruhu můžeme pozorovat po celé zeměkouli. Jinými slovy, Ježíš Kristus a všichni ostatní jemu podobní boholidé jsou personifikacemi slunce a příběh evangelia je pouhým odvarem předchozích mýtů, točících se kolem pohybu slunce po nebi.

     Například mnoho ukřižovaných boholidí po celém světě má tradičně narozeniny 25. prosince („Vánoce“). Je to proto, že starověcí lidé poznali (z pozemské perspektivy), že slunce každoročně sestupuje k jihu až do 21. nebo 22. prosince, zimního slunovratu, kdy na tři dny zastaví svůj pohyb na jih a potom se opět vrací k severu. Během této doby podle starověkých lidí „Božské slunce“ „zemřelo“ a po třech dnech, 25. prosince, se „znovuzrodilo“. Starověcí lidé si dobře uvědomovali, že potřebují, aby se slunce každoročně vracelo zpět na sever, a že by se dostali do velkých potíží, kdyby slunce ve svém pohybu pokračovalo stále na jih a směr svého pohybu neobrátilo. Proto mnoho různých kultur slavilo 25. prosinec jako narozeniny „Božského slunce“. Jeho charakteristiky jsou následující:

     Slunce 22. prosince, v den zimního slunovratu, na tři dny „zemře“, když zastaví svůj pohyb na jih, aby se znovuzrodilo nebo vzkřísilo 25. prosince, když se začne pohybovat na sever.

     V některých oblastech kalendář původně začínal ve znamení Panny a slunce se tedy „zrodilo z Panny“.

     Slunce je „Světlo světa“.
     Slunce „přichází a oblacích a každé oko ho vidí.“
     Slunce vycházející ráno je „Spasitelem lidstva.“
     Slunce má kolem sebe korónu, „korunu z trnů“ nebo svatozář.
     Slunce „chodí po vodě.“
     „Následovníky“, „pomocníky“ nebo „učedníky“ slunce je 12 měsíců a 12 znamení zvěrokruhu, jimiž slunce během roku prochází.
     Slunce v poledne, ve 12 hodin, je v domě nebo v chrámu „Nejvyššího“, takže začíná svou „Otcovu práci“ ve „věku“ 12.
     Slunce vstupuje do každého znamení po 30°; tudíž „sluneční bůh“ začíná svou vládu ve „věku“ 30.
     Slunce je pověšeno na kříži nebo „ukřižováno“, což představuje jeho průchod rovnodenností, jarní rovnodenností, kdy jsou velikonoce, v době, kdy je vzkříšeno.

     Teraz sa ukáže či si ovca, Emily, alebo či si zbavená emocionálnej viery…. 😉

    • presne tak anie inak

   • hľadač pravdy

    Tu v odkaze, ktorý sem vkladám sa dajú ešte v archíve prezrieť tie prognózy úbytku svetovej populácie v 183 štátoch sveta k roku 2025, ako vyššie v príspevku spomenul ivanan (05/08/2021 at 12:10):

    https://tinyurl.com/v8c3a97j

   • Ivanan, konecne spravny clanok,co je 100% pravdivy,tato „event“ ako to volaju bude trvať do 31 Marca 2025 a potom bude SPARS Pandemic,Scenarios already prepared by john hopkins University,89 pages.Podla Rockefeller deagle Report,do 2025 zahinie asi 818 Millionov Ludi najviac anglicko-85%,potom nemecko,zostane len 30% a tretia je America tuna zostane asi 100 Millionov,Slovensko ma stratit 400 tisic,Cesko 1 Million,Polsko 5 millionov,atd

  • Vladimír Jurišta MSc.

   Lenže medzi prvými a poslednými je drtivá masa stredu, ktorá živí všetkých. Teda netreba ani prvých, ani posledných. Dočasne prví majú slúžiť tak, aby nebolo posledných. Netreba plodiť fylozofické seancie, tie neposúnu ľudstvo. Tako to myslím ja.

   • Depopulácia sa prevádza roznymi sposobmi. Hlavne je zamerana na takzvanych „darmozracov“,ako mi dochodci,tiez vojnami Slovanov,proti Slovanom,teraz mame Polsko,Ukraine,CZ,SK,proti Rusku ,Bieli ludia su neziaduci,lebo vedia mysliet,stredna vrstva bude eliminovana,bude len Elita a par transhumans ,ako povedala Jane Goodall UN-Ambassador of peace(ouch),populácia musi byt taka ako pred 500 rokmi,co je asi 460-500 Millionova ona nie je same,tiez je clenka World Economic Forum as well.

  • Marek Košice

   Ježiš nikdy neexistoval, odporúčam tento špičkový článok, ktorému fakt NIE JE čo vytknúť… Kto uctieva Ježiša, ten uctieva Krišnu (KRIStus a KRIŠna nie len náhodou pochádzajú z toho istého slova). A kto uctieva ich oboch, uctieva Hoora, staroegyptského Boha……… Kto uctieva Krista (a ďalších menovaných), uctieva SLNKO.

   VŠETKY náboženstvá sú podvod, ale samozrejme podvod je aj „Medzidruhová evolúcia“…… matrix-2001.cz/clanek/puvod-krestanstvi-a-hledani-historickeho-jezise-krista-byl-jezis-clovek-mytus-nebo-buh-odpoved-vas-mozna-prekvapi-3288

   • Súhlasím, Marek, že VŠETKY náboženstvá sú podvod (moji rodičia z katolíckej cirkvi vystúpili ešte predtým, ako som sa narodila, takže nie som ani pokrstená, za čo som im úprimne vďačná). Duchovia samozrejme neexistujú; takéto výmysly cirkvi nemajú oporu v zákonoch prírody, fyziky ani logiky – je to blud.
    Človek menom Ježiš neexistoval? Ako vieme my ľudia s trojpercentným a ešte aj od narodenia vakcínami poškodzovaným mozočkom s istotou vylúčiť, že nejaký (akýkoľvek) Človek NEBOL, alebo NIE JE? My ledabolo poznáme akurát tak našu slnečnú sústavu, a čo my vieme o nekonečnom vesmíre? A môžeme stopercentne veriť vedcom, ktorí už toľkokrát zlyhali?
    A od akej udalosti sa počíta náš letopočet? Nie od vraždy človeka menom Ježiš? (Samozrejme, čo sa týka pozemského židovského krista – od tohto človeka sa dištancujem; nemá s Ježišom (obyvateľom neznámej planéty) nič spoločné. Je to falzifikát. A takých tu máme neúrekom.

   • dalsia tvrda pravda,tak sme uz 4,to je na Flasu cerveneho vina z Napa Valley

  • Ján Marák

   Rozumný príspevok.

   • ak niektorý z nás dvoch nepoplietol okienko (ktorých je pod mojím príspevkom do tejto chvíle presne 25), tak ďakujem za porozumenie ?

 3. MODERÁTORI OČKOVACEJ LOTÉRIE WISTEROVÁ A FORGÁČ DOSTANÚ OBROVSKÝ HONORÁR
  Verejnoprávna televízia 15. augusta spúšťa v spolupráci s Igorom Matovičom očkovaciu lotériu. Jej moderátori Vera Wisterová a Marcel Forgáč získajú za moderovanie rozprávkovú odmenu. Tvrdia, že nejde len o peniaze, ale o osvetu, ktorú pomocou programu prinesú.

  To čo prinesú bude predovšetkým tá odmena na ich kontá.

  Celá plandémia a očkovací teror len o tých peniazoch, ľudia sú schopní pre ne urobiť hocičo.
  Veď Krčméry to zhodnotil, že tak o 5 rokov sa ukáže aký dopad bude mať vakcína.
  Ich kontá síce budú plné, ale chraktery prázdne.

 4. Nuž a pokiaľ ide o našich liberálov počínajúc SAS cez prezidentku, Bebľavého až po progresívcov, ktorí sú otvorene zameraní proti celej prolife agende – však ich hlavné hodnoty sú eutanázia, potraty, legalizácia drôg, podpora LGBTI a gender ideológie a pod. – tí keď začnú hovoriť, že im ide a záleží na našom zdraví, tak prepáčte, ale je to na smiech a tomu môže veriť skutočne len blázon ! A to sa bavíme len o elementárnej logike a morálke týchto jedincov ! To len na margo najnovšieho vyjadrenia na adresu neočkovaných Zuzany Vargovej a jej podobných v zahraničí vymytých liberálnych jedincov.

  • Naposto suhlasim s vyrokom, ze je to na smiech a verit tomu moze len blazon. Ale pomoze to nam, ked „ich“ je drviva vacsina? Co ja mam z toho, ked si myslim, ze ti, co veria, su blazni a ja nie som?

  • Draslik,bohuzial tych blaznov,je este plno,po celom svete

 5. omieľate to dookola ako pokazený gramofón!!! tie vakcíny robia presne to, načo boli vyrobené!!!
  https://otevrisvoumysl.cz/dr-david-martin-reiner-fuellmich-zadny-novy-koronavirus-a-varianty-tu-nejsou-exkluzivni-rozhovor/
  a mimochodom, v tom hornom titulku si opravte: miesto Satana na diabla – jedná sa o dve odlišné entity!!!
  doporučujem na osvetu SVCS studio Klatovy s ich niekoľkodielnou sériou Nová chronologie lidstva, vrátane pdf textov, čo uvádzajú pod videami

 6. Prírodný zákon aj Boží zákon je taký, že pravda vždy na koniec zvíťazí. Je pravda, že kým sa tak stane veľa človek vytrpí ale konečné víťazstvo patrí spravodlivým. Len treba vydržať, nech sa deje čokoľvek. Nestrácať nádej.

 7. Rozvojové budú opichane pfajzerom proti malárii, stačí zdrazit chlorochin z 3 eur na 30 eur.

 8. Všetci máme v rodine nejakých očkovaných. Dajte im jesť chren.

  Co rozloží grafen?
  1) Lidský enzym myeloperoxidáza, který je obsažen v bílých krvinkách,
  nebo
  2) Rostlinný enzym křenová peroxidáza z křenu selského.
  Slavná chvíle pro staročeskou kuchyni a M. D. Rettigovou je tu!!! Terminátor Křen porazí grafen a zachrání lidstvo!!!
  Vejmrda (křen s jablky), ovar s křenem a knedlíky s křenovou omáčkou!!!
  Vejmrda neboli jablečný křen
  https://www.jimejinak.cz/vejmrda-neboli-jablecny-kren/ Křenová omáčka https://www.kucharkaprodceru.cz/krenova-omacka-recept/ Křen, který má grády – Ekofarma Úlovice https://farmaulovice.cz/portfolio-items/kren/ “Šikovná lidská myeloperoxidáza, běžná součást výbavy bílých krvinek, likviduje nejen bakterie, ale i uhlíkaté (grafenové) nanotrubičky, široce využívaný nanomateriál podezřelý z nepříznivých účinků na lidské zdraví.” “Dr. Valerian Kagan a jeho spolupracovníci z University of Pittsburgh navazují na předchozí výzkum z roku 2008, během něhož se jim podařilo uhlíkové (grafenové) nanotrubičky rozložit působením …Viac

  • Agatka,nedavno nam tu zomrela Agata,nahle po vaxxe,takze ked vidim tvoje meno,tak si spomeniem,aj me nevaxovani musime konzumovat spravne producty,co cistia Graphene Oxide,Toho chrenu by som si dal: Ja mam obyčajne na ranajky bezmucny chlieb,avokado,Dynovy organicky olej z Rakuska,domace vajicka aj prepelicie(mam 50 prepelic),namäkko,niekedy aj surove,teraz dojedam Golden apples-zlate jablcka,ale na lacno zjem 3-4 struck cesnaku a zapijem Kangen water,tiez proti Graphene oxide ,je vytazok z cerveneho vina- Resveratrol,enzymy z ananasu(pineapple) ,caj z bielej jedle a inych,nie vsetkych ,a hlavne super antioxidant Glutathione,na to chodim tiez do Mexika,Janko

 9. Jednoduchá

  …takže očkovanie zrejme nestihnú, a naplánujú hladomory?….no jedno lepšie, ako druhé….jednoznačne treba vymeniť vlády na celom svete, no za také, kt. by v 1.rade mali stáť na strane obyč.ľudí proti globalistom…presne je to tak, tá drtivá masa stredu živí všetkých…Wisterová a Forgáč sa ,,pekne vyfarbujú“…..áno, tá pravda vždy zvíťazí, zvíťazia spravodliví, len treba vydržať….,,dáki očkovaní sú takmer v každ.rodine, vďaka za radu, o tom ivermectíne som vedela, no o chrene nie….

Pridajte komentár

*