Teraz budú najdôležitejšie eurovoľby v histórii. Určite choďte voliť a zabráňte progresívnym fašistom navoziť tu státisíce migrantov, zaviesť povinné očkovanie, zakázať autá na benzín, zdražiť energie a potraviny, zaviesť digitálnu totalitu, zatiahnuť nás do vojny a inak vám zničiť život!

Štúdia tvrdí, že západná medicína má pomýlený prístup k liečbe demencie


Print Friendly, PDF & Email

Štúdia tvrdí, že západná medicína má pomýlený prístup k liečbe demencie

(Olivia Cook, Natural News) Portál Natural Health 365  informoval o nedávnej kohortovej štúdii, ktorá naznačuje, že západná medicína má nesprávny a pomýlený prístup k liečbe demencie.

Autori štúdie publikovanej v žurnále JAMA Network Open uviedli, že značný počet pacientov s demenciou môže mať nediagnostikované ochorenia pečene a hepatickú encefalopatiu, ktoré prispievajú k ich kognitívnemu útlmu.

Najdôležitejšie zistenia naznačujú možnosť, že ich prejavy mozgového úpadku súvisiace s pečeňou by mohli byť vyriešené vhodnou liečbou.

Štúdia vedená gastroenterológom Dr. Jasmohanom Bajajom z Richmond Veterans Affairs Medical Center vo Virgínii zahŕňala viac ako 177 000 bývalých vojakov.

Títo vojaci boli liečení Zdravotnou správou pre veteránov počas 10 rokov, medzi rokmi 2009 a 2019. Liečba prebiehala u tých, ktorým bola diagnostikovaná demencia najmenej počas dvoch návštev na klinike a ktorým nikdy nebola diagnostikovaná žiadna porucha pečene.

Pomocou laboratórnych výsledkov pacientov a iných zdravotných záznamov výskumníci zistili, že až 10 percent z tejto skupiny pacientov malo skóre fibrózy-4 (FIB-4), čo predstavuje „červenú vlajku“ pre včasnú identifikáciu pacientov s vysokým rizikom pokročilej fibrózy pečene a ich odoslanie do špecializovanej starostlivosti.

Pokročilá fibróza pečene zvyčajne vedie k cirhóze, zlyhaniu pečene a portálnej hypertenzii a často si vyžaduje transplantáciu pečene.

Vedci uviedli, že rozhodujúcim faktorom spojitosti medzi ochorením pečene a demenciou je to, čo sa vyskytuje v mozgu asi 50 percent ľudí s cirhózou – pečeňová encefalopatia.

Pečeňová (hepatická) encefalopatia je tichý stav

Alkohol, tukové usadeniny a infekcie vírusmi hepatitídy B a C môžu poškodiť pečeň spôsobom, kedy sú zdravé bunky nahradené tkanivom jazvy (ochorenie známe aj ako cirhóza).

Keď poškodzovanie pečene pokračuje počas niekoľko rokov, pečeň sa zjazví natoľko, že už nedokáže detoxikovať krv a odstraňovať toxíny či iný metabolický odpad, vysvetlili vedci.

V tomto bode sa toxíny, najmä amoniak a mangán, môžu nahromadiť v krvi, následne dostať do mozgu pacienta a narušiť jeho funkcie. Ide o hepatickú encefalopatiu (HE) pohybujúcu sa od najskôr skrytej a neskôr k zjavnej, kde pacienti už prejavujú zmeny v myslení, nálade, motorických zručnostiach a dokonca aj spánku.

Ide o stav, ktorý je výrazne podobný rozpoznateľným príznakom demencie, až na to, že na rozdiel od klasickej demencie sa dá zvrátiť.

Po diagnostikovaní hepatickej encefalopatie ju možno liečiť laxatívami na odstránenie toxínov produkovaných patogénmi, ktoré sa hromadia v čreve. Následne sa nasadzuje antibiotická liečba na zabitie niektorých škodlivých baktérií v črevách, ktoré produkujú amoniak.

Závažnosť hepatickej encefalopatie môže byť dokonca dôvodom pre lekárov, ktorí liečia pacienta, aby odporučili transplantáciu pečene.

Prírodná liečba osteoartritídy

Dr. Bajaj uvádza:

„Ak je časť symptómov pacientov spôsobená hepatickou encefalopatiou, ktorá je oveľa ľahšie liečiteľná ako demencia, potom si myslím, že sa na to musíme pozrieť. Časť problému spočíva v tom, že pre poskytovateľov zdravotnej starostlivosti je rozlišovanie pacientov s encefalopatiou a demenciou počas krátkeho vyšetrenia v ambulancii takmer nemožné.

Neexistuje žiadny rýchly a jednoduchý krvný test, ktorý by jedno od druhého oddelil. Na zistenie, či má pacient hepatickú encefalopatiu alebo klasickú demenciu, sú potrebné ďalšie, prácnejšie testy. Výsledkom tak môže byť nesprávna diagnóza.“

Hepatická encefalopatia môže byť veľmi mierna a ťažko diagnostikovateľná. Príznaky môžu byť nevýrazné a jemné – napríklad zmeny v spánkovom režime alebo zvýšená podráždenosť.

Keď sa pacientov stav zhorší, objavia sa ďalšie príznaky – zmätenosť, dezorientácia alebo zábudlivosť. Vo svojej najťažšej forme môže hepatická encefalopatia spôsobiť kómu a smrť. (Súvisiace: 7 stavov, ktoré sa tvária ako demencia.)

Výskumníci opäť poukázali na to, že žiadnemu zo 177 422 veteránov s diagnostikovanou demenciou, ktorí sa zúčastnili štúdie, nikdy nebola diagnostikovaná cirhóza pečene alebo vážne zjazvenie pečene.

„Ak vieme, že pacient má cirhózu, hepatickú encefalopatiu je ľahšie spozorovať a liečiť. Problém je v tom, že cirhóza je tiež tichý stav, až kým nedosiahne veľmi neskoré štádiá, keď pečeň začne zlyhávať pri plnení svojich životných funkcií. Hepatickú encefalopatiu je oveľa ťažšie diagnostikovať.

Príznaky zmeny správania, zmätenosť, zábudlivosť a nálada sú tiež viditeľné u ľudí s diagnózou demencie, vrátane Alzheimerovej choroby, kde bielkovinové usadeniny poškodzujú mozog a spôsobujú typické príznaky zmätenosti a zábudlivosti,“ zdôraznili vedci.

Nedostatok prístupu k službám zdravotnej starostlivosti by tiež mohol vysvetliť potenciálne nedostatočne diagnostikovanú cirhózu, čo opakuje potrebu zamerať sa na dostupnosť a včasnosť vyšetrení, aby sa presne diagnostikovala cirhóza a potenciálne hepatická encefalopatia.

Dr. Bajaj a jeho spoluautori na záver napísali:

„Táto štúdia otvára dôležitú novú cestu výskumu. Zvyšuje povedomie o kontrole ochorenia pečene u ľudí so všeobecnými príznakmi demencie. Je pravdepodobné, že to bude narastajúci problém, keďže miera výskytu oboch typov demencií a cirhózy sa zvyšuje.

Stále však potrebujeme lepšie údaje, aby sme plne pochopili počet ľudí s hepatickou encefalopatiou, ktorým bola nesprávne stanovená diagnóza demencie, a ako ich najlepšie identifikovať a liečiť.“

Pozrite si tiež toto video (v angličtine), ktoré vysvetľuje, ako predchádzať demencii a Alzheimerovej chorobe:

Ako znížiť cholesterol a vyčistiť cievy

 Autor: Olivia Cook, Zdroj: naturalnews.com, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. Všetky samozvané elity a jej psy, žerú kokain (slovo brať je tu prislabé) ! Väčšina EU poslancov, bruselských úradníkov, ale aj samotný Zelenský, ktorému z toho už totálne hrabe! Kedysi bolo úplne prirodzené, že drogovo závislý musel byť zbavený svojprávnosti, lebo je nebezpečný ako pre seba samého, tak aj pre spoločnosť (žiadne svedomie, pocit zodpovednosti a vnímanie reality a pod.). Hitler a celá jeho slávna stoka s SS tiež frčali na drogách. Dnes, sa vracia debilizmus a móda nacistického obdobia. Nestačí, že máme dvoch neoliberálnych kandidátov na prezidenta v druhom kole, jeden je zarytý narcistický slobodomurársky pes a druhý závislý na kokaine ľavicový liberál! Takže Slovensko je tak či tak v prdeli pokiaľ ide o národného prezidenta… a Ficko si môže s Blahom vyspevovať čo chce. Nezabudli sme kto vychoval Ševčoviča, Lajčáka a pod. politický protislovenský odpad! Aj Zelensky sľuboval pred voľbami mier na Donbase a kde je teraz? Nech to beriem z ľava či z prava, v konečnom dôsledku je jedno, kto vyhrá voľby, obaja slúžia rovnakému pánovi. Jeden zabezpečí zníženie populácie cez konflikt na Ukrajine, druhý spoluprácou s farmaceutuckou mafiou so svojimi sluhami (Dolinková, Raši a spol) a ďalším tichým povoľovaním dokonca pre deti mRNA očkovania… Pre mňa sú to nevoliteľní kandidáti a nikto ma nepresvedčí o opaku!
  P.s.: Ozaj a viete o rodinnom previazaní Korčoka so Ševčovičom?

 2. BONUS pre zaslepených Ruskom a BRIKSom! Všetci slúžia jednému pánovi, presne ako píše Slovanka, ktorej už týždeň útočia na web a blokujú ho! Má úplnú pravdu ! Všetci do jedného plnia depopulačnú Agendu 2030, podvodný Green deal, zavedenie covid pasov, digitálna identita, digitálna mena či prípravu na falošnú chorobuX (zakrytie masívneho umieranie očkovaných počínajúc rokom 2025) !!! V týchto veciach je celá G20 jednohlasná, prečo asi ??? Už len skutoční blbci toto nevidia… Sluhovia jedného pána sa bijú o väčší kusok torty, ktorý im pripadne spravovať ! Toto je celá rivalita „zapádu“ a „východu“ … inak povedaná vojna na Ukrajine a čoskoro aj o Taiwan…
  https://www.inenoviny.sk/aj-v-rusku-ministerstvo-zdravotnictva-lieci-covid-liekom-od-pfizeru/

  • Inenoviny veď to je celý AE.

   • Ty asi mozog na premyslanie nepouzivas … Co uz, pouzivas nieco ine… 🤔

    • No na alternatíve je kopec takých ako „kapitán Beznádej“ z ae. Také oblbovačky platia len na takých ktorí počujú radi vyaderenia typu „á.. veď všetci sú tam rovnakí“ alebo “ ak ten či onen prezident chcel tak sa zbaví kolaborantov…a o dôkaz, že s nimi pečie“ a pod. No a na takých si sklopcom a nálepkou alternatíva čakajú aby ich utvrdili v ich vnútornom postoji a smerovaní.

 3. Dnes – tak akože nechcene – pretože podmaz v obývačke fungoval, som si – chtiac-nechtiac cez RTVS – pozrela tú dnešnú predvolebnú kampaň – Korčok vs. Pelegríny.

  Nemám vôľu tu rozoberať politologické názory, vstupujúce do kampane, ale o tom, čo vo mne vzbudilo dojem, že – človek, ktorý spoza okrúhlych okuliarov – každú sekundu – počas vysielania pred kamerou – očami mrká a mrká a znovu mrká a mrká – a to už som prestala vnímať i to, čo rozpráva, lebo stále očami – spoza tých okrúhlych okuliarok – neprirodzene – mrkal a mrkal, ako keby bol pod vplyvom nejakých psychotropných látok.

  Pamätám si, že keď boli pred – napr. 2 rokmi – debaty na RTVS – o 5 minút 12 a bol tam Sulík s jeho okuliarmi, tak som si uvedomovala, že – k*rva, ten Sulík – toľko-krát za 1 minútu zbytočne – „odmrká“. Niečo neprirodzené – teda aspoň – pre mňa.. Skúšala som to i na sebe, či som schopná tak – „akceleratného“ mrkania v priebehu 1 minúty. No – môžete mi veriť, že – NIE – nie som!

  A ten PAKO – ktorý sa – akože – volá Ivan KORĆOK – mrkal dnes – a bolo to pozorovateľné i cez tie jeho faši-okuliarkam – ako taký – „narkoš“. Keby to bolo napojené na elektrickú energiu, tak – možno vysvieti tým neprestajným mrkaním – Prezidentský palác – farbami americkej trikolóry.

  To je všetko, čo som chcela.. Vďaka za porozumenie!

  • Ajša, nech už nevidíme za oponu tak je v našej moci vidieť, že Korčok – že nieje normálny a nezastupuje nič dobrého. Na to má každý bežný človek aby to aspoň trocha videl, že to nieje žiaden človek, ktorý má pochopenie pre ľudí a neregistruje, že on sa vôbec nechová prirodzene ale ako nejaký klon. Lenže dosť ľudí ani toto nevidí a povie: ešte ho nepoznáme, nech sa ukáže a pod.
   No a bez toho aby sa ukázal v úrade – tak z tv vystúpení a z iných médií pri pohľade na Korčoka nepociťujú mrazenie? No ja mám z neho divné pocity ako z nejakého hybrida.

   • By ma zaujímalo, či má – štandardne ako pretláčaný kandidát – izraelskú ochranku.

   • Israismael

    Liberál to ti je Achnaton zvláštne ľudské stvorenie..To sa vymika normálnosti ..Oni nevidia zlo,napr zlo u Korčoka ..alebo ak vidia zlo, tak ho oni vidia úplne opačne ako normálne zmyslajuci ľudia ..Tak je to u nás na Slovensku ,a tak je to dnes aj vo svete ..To je jedna sorta ,jedna nekvalitná bezducha ,príliš nafukana a naduta skupina ľudí ,ktorá vidí a uznáva iba jednu jedinú pravdu (liberálnu)..Veď to vidíme čo sa deje, že u liberálov a pomylenych je to tak, že zlo vidia ako dobro a dobro považujú za zlo…

    • Pellegriny slubuje boj za mier, aj Zelensky sluboval mier na Donbase a obaja beru kokain… Dufam, ze Pellemu neprepne ako Zelenskemu. Volicov by asi nepotesil. 🤭

    • Áno – liberál to je fakt divné stvorenie pretože on naozaj vidí dnešné zlo ako to k čomu máme všetci inklinovať aby sme sa každý mohol mať dobre.
     No ale je tam aj jedna skrytá liberálno – neliberálna múdrosť a to, že oni vedia že. v liberálnej spoločnosti sa človek musí biť, klamať, podvádzať, mať informácie ako prvý, byť zradcom kedykoľvek to treba pre „vyššie ciele a pod. Ak má liberál na ružiach ustlané tak sa vie chovať skoro ako bežný človek ale nie tak je to jak medzi vlkmi – nepoznám nikoho a dokonca aj medzi svojimi je len sám za seba i keď sa s nimi denne stýka. Pokiaľ teda máme ešte ako-tak zmixovanú spoločnosť tak sa ešte liberálom darí parazitovať na neliberálmi vytvorených hodnotách ale ak spoločnosť klesne na mravnosti a úroveň liberálov tak nastane boj každého s každým. Liberálov, ktorí tak žili vždy to potom nezasiahne na duši ale len utvrdí, že život je predsa krutý a nieje o ničom inom než o bezohľadnom boji pri ktorom sú všetky prostriedky povolené – normálne. Oni tak fungujú už teraz len ich nieje vidieť v plnej kráse.
     Oni nemajú mieru a zmysluplnú métu – etalon – ideál. Sú to kobylky žerúce seba, iných a všetko čo im príde do cesty. Preto keď sa dlhšie bavím s nejakým liberálom tak akoby som sa bavil so schizofrenikom. V krátkom rozhovore to človek hneď nemusí poznať – väčšina sa vie kontrolovať či hrať nejakú hru – mať masku, ktorou oblbujú iných.

 4. O tých drogách – nedávno som pracoval s kolegom ktorý občas bral marišku, lysohlávky a možno nejaké pilulky pod jazyk. Celý bol akýsi prapodivný ako by v ňom boli nejakí ukrytí agenti Smithovia – choval sa k ostatným ako doterný odporný hmyz – neustále každého sledoval čo hovorí a robí a do všetkých sa neustále staral pričom ani raz nedopustil aby sa do neho niekto staral. Bolo s ním utrpenie pracovať a to pre všetkých čo s ním robili. Samozrejme, že mňa naviac ešte dráždilo jeho modrožlté ideologické nastavenie. Bol to nečlovek ktorého by som neľutoval keby hneď zdochol – nebudem to skrývať – tak mi liezol na nervy a krv mi penila keď som ho len zahliadol. A nielen mne. No a k tým účinkom marišky a drog, ktoré bral – furt mu nejako hrabalo a cítil som , že je akosi psychicky na ostatných nalepený – závislý od nich, nemohol byť ani na sekundu byť mimo pozornosti iných pričom furt druhých obmedzoval vo všetkom čo ho dráždilo – furt sa do všetkého miešal, kritizoval a dával rozumy. Občas sa mňa pýtal čo ho hovorím aj keď som nič nehovoril – hrabalo mu, počul nejaký hlas v hlave a myslel si, že mu niekto zo spolupracovníkov niečo hovorí.
  Občas dával najavo, že akoby vedel o nás čo sme s ním pracovali všetko – akoby nám videl vo do hláv aj do vnútra… pravdepodobne nejaký ťažký narušený prípad namotaný na Otvorenú spoločnosť, nočník n a podobne. Čistý primitiv to nebol, mal VŠ vzdelanie a pálilo mu to v hlave napriek drogám.
  Raz som si ho v meste nevšimol v obchode a bol z toho vykoľajený a drgol do mňa s výčitkou : ahoj, nie?! A ja reku nazdar s šiel som preč.
  Iba sa pýtam či taká neskutočná sviňa môže vzniknúť pôsobením užívania drog alebo iba vtedy ak má už tú sviňu aj v sebe pretože tým konzumentom drog akosi mimoriadne intenzívne hrabe a chovajú sa dosť afektívne a človek nevie čo má od nich čakať. Zvonka sa to nezdá ale ak je s nimi človek skoro každý deň tak to úplne iný zážitok. Všetci užívatelia drog majú jeden rys – úplne nalepenie na iných pričom sa ich snažia sekirovať a týrať. Keď však dostanú po nose tak sa na chvíľu stiahnu ale o chvíľu začnú znova – sú jak odporný doterný hmyz.
  Niekedy si človek spolupracovníka nevyberie.

  • Takto. Allatra je sekta /Tvorivá spoločnosť/, ktorá presadzuje islám a klimatickú krízu. Aby mohli presadiť 1% svojej lži, potrebujú povedať 99% pravdy. Téma posadnutosti – v každom z nás existuje démon – parazit. Drogy oslabujú našu osobnosť – potom sa prejavuje parazit. Dokument treba prefiltrovať – ale veľmi dobre vysvetlené.
   Subosobnosť (slovenský dabing)
   https://odysee.com/@allatratvceskoslovensko:3/subosobnos%C5%A5-(slovensk%C3%BD-dabing):0
   —————————-
   Čiže – treba si uvedomovať sám seba – a toho vedľa nás – démona na pleci. Náš mozog je len prijímač. Potom záleží, či cez neho k nám hovorí to naše vedomie, alebo vedomie cudzej entity. V diskusii je nastolená otázka – kto je zodpovedný za náš zločin, keď je to zločiny toho parazita, ktorý nás ovládol. V tomto prípade – uvedomovať si túto skutočnosť – hlasy – je záležitosť prevahy – kontroly „prijímača“tým naším vedomím. Žiadne „odpustime nevedomím, bo nevedia čo činia“.
   Ateisti – materialisti – tieto skutočnosti nikdy nemôžu pochopiť. Pre materialistov je zdrojom vedomia mozog a to nie je pravda. Mozog je len prijímač vedomia zvonku. Potom záleží, kto sa do neho dostane. Čiže – nejde o zmenu vedomia lysohlávkami, ale ide o zmenu prijímača lysohlávkami. Démon nevstúpi, pokiaľ ho nepozveš.

   • Pro milovníky klasických vampýrských filmů známý fakt.Upíra musíš k sobě pozvat.
    Opravdu čistý člověk má k alkoholu a drogám odpor.Muslimové prý malým dětem nedávají ani kefír,kde je velmi malé procento alkoholu,aby jim později šnaps nechutnal

    • Poznal som v Bratislave kopu muslimov, ktorí slopali a tvrdili, že je to medzi nimi a bohom.

     Ja pijem alkohol zhruba od 3 rokov – myslené víno – orešanské. U nás bol zvyk – čo bolo na stole – bolo pre každého pri stole. Teda – keď sa k jedlu pilo červené – pil som ho – deci – aj ja. To víno nikdy nebolo podávané ako alkohol zvlášť – vždy k jedlu.
     Existujú krajiny – napr. Grécko, kde majú historický problém s pitnou vodou – tam sa namiesto vody pije ľahké mladé víno cca 7% alkoholu, alebo voda rezaná vínom – strik – z hygienických dôvodov.
     V podstate – my ako aj ovocie žrúti – v našich črevách prebiehajú kvasné procesy a alkohol sa tam tvorí prirodzene. Je súčasťou reflexu nasýtenosti.

     • To že nám to ve střevech kvasí, ještě neznamená,že nám chlast bude chutnat.
      Jestli v dospělosti někdo bude chlastat,tak to je pak na něm.Ale není třeba připravovat dotyčného na alkoholismus hned od dětství.
      Pokud se člověk opije,snadno ho ty negativní entity posednou,protože ztrácí vůči nim ochranu.Pokud třeba jen celoživotně popíjí slabý střik a neopíjí se,fajn.To si akorát musí pak vyříkat se svými játry.

     • Pohoda – Putin sa vyjadril k alkoholikom ako ku subkultúre. Máš to v tom izme – alkoholizmus. Otázka je, že či to je nejaké uctievanie – alkoholu. Alebo závislosť – ako na „bohu“. Ja myslím, že som uctievač anglickej slaniny, poťažmo bôčika. No ty kokso! Nech sa na mňa vrhnú uctievači veľkej cholesterolovej lži!

   • Išlo o Otvorenú spoločnosť a nie o Tvorivú na ktorú bol ten lysohlávkar a prívrženec banderizmu namotaný. Dokonca tam pracoval aj jeden prívrženec Tvorivej spoločnosti, ktorého ten lysohlávkar kritizoval za jeho občasné vyhlásenia o tom ako je Západ prehnitý a ako by mala byť spoločnost spravodlivá.
    Dvaja kohúti v ringu bojujúci navzájom proti sebe za záujmy jednoho pána – tak mi to pripadalo.

    Zaujímavé informácie o Allatre/TS je aj na stránke KOB fórum:

    Západní mainstream několik posledních let nazývá sektu AllatRa proruskou.

    Je známo rčení, které velmi často používá V. V. Pjakin, že za konkrétními teroristickými skupinami (ale i sektami) stojí vždy nějaká tajná služba. Konkrétně sekta (podle vlastních oficiálních materiálů hnutí) AllatRa vznikla v roce Majdanu (2014) v Kyjevě, tedy přímo pod nosem SBU, jejíž jedno patro celé okupuje CIA. Jen velmi těžko si dovedu představit, že by tyto neměly na sektu AllatRa vliv.

    Poté, co jsem v polovině května ukázal zde a zde, že loajalita příznivců sekty AllatRa při vytváření „Slovanského svazu“ nevede směrem do Ruska (jak je mainstreamem opakovaně tvrzeno) ale směrem k Šambale, která je součástí legend všech náboženství jihovýchodní Asie (tj. konečným beneficientem loajality členů sekty AllatRa je budované centrum koncentrace řízení lokalizované v Číně), se okolo této sekty událo několik zlomových událostí:

    8.8 došlo v Rusku k zákazu AllatRy https://t.me/genprocrf/2918

    Není pravděpodobné, že Prokuratura Ruské federace byla ve svém jednání naším článkem ovlivněna, nicméně nás těší, že protiruská činnost této sekty byla šetřením zdokumentována.

    Příznačná je reakce „odborníka“, který sektu považuje za pro kolektivní Západ nebezpečnou (mantra proruská sekta), k zákazu v Rusku: „Pronásledování AllatRy ze strany ruského státu na základě rozpoznání jejího náboženského fundamentu je dle názoru autora tohoto článku nutné jednoznačně odsoudit.“

    https://kob-forum.eu/2023/12/29/speje-projekt-allat-ra-k-likvidaci/

    alebo:

    https://kob-forum.eu/2023/05/15/recenze-knihy-krizovatka-od-anastasie-novych-allatra-tvoriva-spolecnost/

    Allatra/TS sa často oháňa tzv. Šambalou pričom o jej skutočnom obraze a význame nedáva žiadne informácie.
    Len v V Posolstve Grálu je kryštálovo čistý obraz o úrovni tzv. Šambale – mieste vo Stvorení a jeho NEZASTUPITELNOM význame, ktoré Parazitii používajú ako lákadlo pre naivných a nevedomých alebo aj hľadajúcich. Keď som prvý raz videl (stačilo prvých 10 sekúnd videa) video od Allatry kde sedia jej predstavitelia okolo stola tak som hneď vedel, že to nieje normálne a je to až nebezpečný projekt. Dá sa to poznať hneď – na nich to bolo úplne vidíet – tú strojenosť, nemusel som to nejako faktokogicky skúmať.

 5. CNN: Západ pomáhá Ukrajině útočit hluboko v Rusku

  https://aktax.cz/cnn-zapad-pomaha-ukrajine-utocit-hluboko-v-rusku/

 6. Izrael staví oltář pro obětování červené jalovice, aby se naplnilo biblické proroctví o konci časů

  https://aktax.cz/izrael-stavi-oltar-pro-obetovani-cervene-jalovice-aby-se-naplnilo-biblicke-proroctvi-o-konci-casu/

  • Objektívne

   Obeta a obetovanie sa za tie roky od Mojžiša zvrlo na niečo, čo to nikdy nebolo. Obeta bez archy zmluvy má pozmenený význam. Dôvodom prečo robili v dávnych dobách obetu bol dym, ktorým potrebovali zaplniť stánok stretávania a bez ktorého archa zmluvy nefungovala.

 7. Čističi Dokument o cenzorech Facebooku
  https://odysee.com/@nonstopman1:4/%C4%8Cisti%C4%8Di-Dokument-o-cenzorech-Facebooku:3
  ———————-
  Tzv. moderátori obsahu sú opodstatnene zrelí na psychiatriu. „Zlo v tomto svete skutočne existuje!“

 8. Druhá část o sovětské ekonomice od Zachara Prilepina

  Každý v míře svého chápání pracuje pro sebe a v míře své nevědomosti na toho, kdo toho ví a chápe více – část II.

  https://vk.com/video351663392_456239482

  (S tematickým úryvkem z knihy Ford a Stalin, o tom, jak žít lidsky od vnitřního prediktoru SSSR – Perspektivy bolševismu).

  https://kob-forum.eu/2024/03/30/kazdy-v-mire-sveho-chapani-pracuje-pro-sebe-a-v-mire-sve-nevedomosti-na-toho-kdo-toho-vi-a-chape-vice-cast-ii/

 9. Hm… Západná medicína má pomýlený prístup celkove k liečbe chorob, nie iba demencie!

Pridajte komentár

*