Rakovina krčka maternice – dôležitý dodatok ohľadne prírodnej liečby


Print Friendly, PDF & Email

Tento článok nadväzuje na predošlý článok Prírodná alternatíva k očkovaniu proti rakovine kŕčka maternice

V súčasnosti má na vznik ženských nádorov veľmi často, ba dalo by sa aj povedať, že takmer vždy, významný vplyv prevaha ženského estrogénu nad progesterónom a to aj vrátane pri tvorbe nezhubných myómov.

Ako vyliečiť štítnu žľazu

Príčina je pripisovaná na vrub zväčša strave a životnému štýlu 21. storočia (zemancipovaním a sociálnym pomužštením ženy, pozn. autora).

Preto pri výskyte ženských rakovinových alebo predrakovinových stavov na kŕčku maternice je dôležité užívať prírodný progesterónový krém.

Výsledky vyšetrení hormonálnej rovnováhy sú takmer vždy opačné a nedôveryhodné, keďže samotné testy sú postavené na chybe.

Potom sa často podľa testu zdá, že je nedostatok estrogénu, avšak opak je pravdou.

Následne zvyknú takejto žene iniciatívni doktori smelo predpisovať umelý estrogén, čo stav môže ešte viac zhoršiť.

Ak sa aj nájde taký lekár, ktorý namiesto estrogénu predpíše tzv. profesterón, tak ani to nepomôže. Profesterón totiž nie je progesterón, ale umelý, nebezpečný farmaceuticky progestín, nie pravý progesterón.

Na tieto v súčasnosti populárne a často označované aj ako „moderné“ hormonálne liečby si preto treba vo všeobecnosti dávať veľký pozor.

Pri snahe o liečbu alebo predchádzanie ženských typov rakoviny je ďalej treba zo stravy určite vylúčiť kravské mlieko a kravské syry, všetku bravčovinu a vyprážané mäsá a jedlá.

Taktiež je potrebné piť aspoň 2 litre čistej nebublinkovej vody denne a zelené čaje, bez cukru samozrejme.

Ako vyliečiť štítnu žľazu

Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.



Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Pridajte komentár

*