Keď vám policajt prikáže, aby ste si nasadili rúško, tak to znamená: “Keď ja som dusiaci sa idiot, tak musíš byť aj ty.”

Rakovina krčka maternice – dôležitý dodatok ohľadne prírodnej liečby

Print Friendly, PDF & Email

Tento článok nadväzuje na predošlý článok Prírodná alternatíva k očkovaniu proti rakovine kŕčka maternice

V súčasnosti má na vznik ženských nádorov veľmi často, ba dalo by sa aj povedať, že takmer vždy, významný vplyv prevaha ženského estrogénu nad progesterónom a to aj vrátane pri tvorbe nezhubných myómov.

Príčina je pripisovaná na vrub zväčša strave a životnému štýlu 21. storočia (zemancipovaním a sociálnym pomužštením ženy, pozn. autora).

Preto pri výskyte ženských rakovinových alebo predrakovinových stavov na kŕčku maternice je dôležité užívať prírodný progesterónový krém.

Výsledky vyšetrení hormonálnej rovnováhy sú takmer vždy opačné a nedôveryhodné, keďže samotné testy sú postavené na chybe.

Potom sa často podľa testu zdá, že je nedostatok estrogénu, avšak opak je pravdou.

Následne zvyknú takejto žene iniciatívni doktori smelo predpisovať umelý estrogén, čo stav môže ešte viac zhoršiť.

Ak sa aj nájde taký lekár, ktorý namiesto estrogénu predpíše tzv. profesterón, tak ani to nepomôže. Profesterón totiž nie je progesterón, ale umelý, nebezpečný farmaceuticky progestín, nie pravý progesterón.

Na tieto v súčasnosti populárne a často označované aj ako „moderné“ hormonálne liečby si preto treba vo všeobecnosti dávať veľký pozor.

Pri snahe o liečbu alebo predchádzanie ženských typov rakoviny je ďalej treba zo stravy určite vylúčiť kravské mlieko a kravské syry, všetku bravčovinu a vyprážané mäsá a jedlá.

Taktiež je potrebné piť aspoň 2 litre čistej nebublinkovej vody denne a zelené čaje, bez cukru samozrejme.

Stop Candida

Spracoval: Badatel.net

Súvisiace článkyUpozornenie: Tento článok je názorom jeho autora a v žiadnom prípade nenahrádza konzultáciu ani vyšetrenie lekárom v zdravotníckom zariadení. Príspevky a komentáre môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Pridajte komentár

*