Rakovina krčka maternice: Príčiny a prvá pomoc pri začatí liečby


Print Friendly, PDF & Email

Hneď po diagnostikovaní akéhokoľvek štádia je potrebné urobiť nasledujúce opatrenia, ktorých cieľom je okamžité zastavenie zhubného procesu:

 1. Výplach krčka maternice 1. Sódu bikarbónu (2 lyžice) rozpustíme v 200 ml vlažnej vody. Vyplachujeme krček maternice aspoň 2 x denne. Na vyplachovanie možno použiť veľkú striekačku alebo sadu na klistír (z lekárne). Tento roztok je vysoko zásaditý. Rakovinové bunky NEMÔŽU žiť v zásaditom prostredí. Pri kontakte zo zásaditou sódou hynú. Tento spôsob používa talianský onkológ Dr. Simonchini so značným úspechom.
 2. Výplach krčka maternice 2. Vlastným močom (cca 200 ml) vypláchujeme krček  maternice aspoň 1-2 x denne. Moč okrem iného obsahuje protirakovinové antigény a vlastné telové protizápalové látky. Pozri články na www.badatel.sk a hľadaj na internete články od MUDr Partykovej.
 3. Sóda bikarbóna orálne. Sódu bikarbónu (maximálne 1 kávovú lyžičku) zamiešať do pohára čistej nesýtenej vody (500 ml) a vypiť 2 x deňne počas prvého týždňa a 1 x deňne počas 2 a 3 týždňa.
 4. Urinoterapia orálne. Podľa mnohých protokolov, pije sa aspoň ranný moč.
 5. Sóda bikarbóna vnútrožilovo. Dr. Simonchini odporúča 5% roztok sódy bikarbóny (25g) v 500 ml infúznej vody počas 6 týždňov. Táto forma je nevyhnutná len v naliehavých prípadoch.
 6. Urinoterapia vnútrosvalovo alebo podkožne. Toto je potrebné, ak pacient odmieta piť moč. Podáva sa 10 až 50% roztok z moču a injekčnej vody každé 2 dni. Spôsobuje pálenie v mieste vpichu.
 7. Hydratácia. Piť 2 a pol až 3 litre vody deňne. Voda musí byť čistá, nesýtená a najideálnejšie odchlórovaná.
 8. Protiplesňová strava. Pozri www.badatel.sk.
 9. Antioxidanty. Vitamín C 10g denne. kurkuma prášok (1 č. lyžička) s chili práškom (1 č. lyžička) v 200 ml vody. Piť 3 x deňne.
 10. Výživové doplnky. Protiplesňové, enzýmy, vitamíny, antioxidanty, minerály.
 11. Pri štádiách 1 a 2 svyčajne stačí aplikovať horných 10 bodov (najmä ak ide o pacientku do 30 rokov. Pri štádiách 3 a 4 treba ihneď aplikovať čo najviac z bodov 1-10 a nasadiť aj intenzívnejšiu stratégiu. Ohľadom intenzívnej metabolickej stratégie pozri protokol metabolickej liečby pomocou B17 na protokol metabolickej liečby pomocou B17 alebo, možná je aplikácia vysokých dávok askorbátu sodného (vitamín C a sodium) vnútrožilovo.

Podrobný zoznam doplnkov vhodných pri rakovinách, ale i množstve iných chorôb nájdete v článku Odporúčané doplnky výživy.

Najčastejšie príčiny rakoviny krčka maternice:

 1. Nedostatočná imunita
 2. Kandidiáza, hlavne skryté (zakuklené, latentné) telové plesne, ktoré sú neliečené a spôsobujú dlhodobé zápaly (najmä zápaly v oblasti krčka)
 3. Zamorenie organizmu (toxíny, vrátane chemických liekov a vakcín)
 4. Nehodnotná strava, prevaha vareného jedla nad surovým.
 5. Hormonálna antikoncepcia!!!
 6. Časté užívanie antibiotík
 7. Chronicky dehydrovaný organizmus
 8. Biopsie a iné invazívne vyšetrenia (poškodzujú jemné tkanivo a môžu vyvolať bujnenie
 9. Nedostatočná hygiena vrátane sexuálnej hygieny (promiskuita a agresívna sexuálna aktivita)
 10. Vírusy, ako HPV NIE SÚ PRIMÁRNOU PRÍČINOU!. Primárnou príčinou je nedostatočná imunita a prekyslenie organizmu, ktoré dovolia vírusom sa rozvynúť.

Poznámky:

Metabolicka medicína v žiadnom prípade neodporúča očkovanie proti rakovine krčka maternice. Očkovanie rakovine krčka maternice nezabráni. Očkovacia látka je nebezpečná. Sú hlásené mnohe úmrtia po podaní vakcíny (doposiaľ najmenej 23 úmrti) a závažné vedľajšie účinky s ťažkými následkami.

Toto očkovanie je navyše vážnym zásahom do imunitného systému, pričom vzniká veľké riziko vyvolania iných rakovinových  a iných ochoirení. Najlepšou prevenciou a ochranou je budovanie imunity, životospráva a hygiena. 

Ako znížiť cholesterol a vyčistiť cievy

Liečba osteoporózy

Nedajte sa teda omámiť bludmi korporácií, ktoré tieto vakcíny produkujú a prostredníctvom lekárov predávajú nič netušiacim pacientom za veľké peniaze.

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. Chcem sa spýtať, či sa používa klasická potravinárska sóda bikarbóna (pri prvej pomoci pri liečbe rakoviny krčka maternice)??? Keď som bola malá, tak sa vravelo, že nieje zdravá – moja mamina si ju síce vždy dávala, keď mala „kyselinu“.

 2. zadala som zlý email…
  Dúfam, že mi odpoviete. Ďakujem.

  • Dobrý deň. Soda bikarbóna sa môže užívať, ale nemala by sa užívať príliš často alebo pravidelne. To by po čase mohlo zaťažiť napríklad pečeň. Sú ľudia, ktorí to užívali celý život a napokon im z toho ich pečeň skolabovala. Preto radšej všetko s mierou.

   Ešte jedna technická rada – ak chcete odozvu priamo od Kampane, je lepšie nás kontaktovať emailom alebo cez kontaktný formulár. Komentáre sú určené predovšetkým pre vzájomnú výmenu názorov medzi čitateľmi a nie vždy si Váš komentár musíme zavčasu všimnúť.

 3. mam 45 rokov,jedneho partnera mám bolesty pod bruškom a na panve sa mi vytvára hrčka.trvá to asi 6 mesicov. bolesty sa stupnuju som velmi bledá.prosím o radu dakujem.

 4. Ing. Peter

  U mojej 77 ročnej matky bola koncom januára 2013 zistená rakovina krčku maternice (tzv. zervix karcinóm) v štádiu cT4. Po ťažkých a bolestných začiatočných fázach tohto ochorenia sme sa rozhodli uplatniť alternatívnu liečbu tejto rakoviny za pomoci Salvestrolu a ďalších podporných – synergických rastlinných preparátov. Celý príbeh som (Ing. Peter) zverejnil na diskusii na stránke lekari-online.cz (http://www.lekari-online.cz/health-and-beauty/diskuze/alternativni-lecba-rakoviny/rakovina-mozku-a-leky-z-ciziny-i95296). Moja matka je dnes opäť zdravá a bez rakoviny. Podelím sa s mojimi skúsenosťami z úplného vyliečenia z rakoviny krčka maternice za pomoci alternatívnej liečby: petplej(zavinac)gmail.com.

 5. Dobrý den, prosim je možno tuto lečbu provádět v tehotenství? Děkuji za odpoved

Pridajte komentár

*