Prípravy na Norimberský tribunál II. pre pandemické zločiny proti ľudskosti vyvolali u VIP elity paniku


Print Friendly, PDF & Email

(Baxter Dmitrij, Newspunch) Zasvätený interný pracovník Medzinárodného trestného súdu v Haagu tvrdí, že práve prebiehajú prípravy na súdne procesy s pandemickými zločincami proti ľudskosti.

Informátor odhalil, že kľúčové postavy globalistického establishmentu majú byť obetované na oltár verejného pobúrenia za svoje zločiny počas zlyhanej pandémii covidu.

Globalistická elita spravila posledné tri roky pre väčšinu obyvateľstva peklo na Zemi. Ľudia však zostali silní, zachovali si svoju dôstojnosť a teraz odhaľujú ich klamstvá, jedno po druhom.

Covidoví zločinci boli zatlačení do kúta a teraz sú nútení priznávať sa ku klamstvám a podvodom, ktoré spriadali. A dokonca niektorí z nich majú tú drzosť, že chcú, aby sme im odpustili a na všetko zabudli.

Ale to sa nestane. To naozaj nie. Ľudia sa totiž prebúdzajú. A keďže sa prebúdzajú a uvedomujú si, že nočnú moru posledných troch rokov vytvorila globalistická elita zámerne, ľudia povstávajú a dožadujú sa spravodlivosti.

Elita už pochopila, že musí podhodiť davu niekoľkých svojich vlastných, aby upokojila masy.

A aj keď bude potešujúce vidieť kľúčových pandemických hráčov čeliť spravodlivosti na základe obvinení zo zločinov proti ľudskosti, treba mať na pamäti, že raz sme už boli v takejto situácii. Konkrétne v čase, keď bolo nacistické vedenie Tretej ríše súdené v Norimbergu.

Celkovo bolo vtedy súdených 199 obžalovaných, 161 odsúdených na trest väzenia a 37 odsúdených na smrť za zločiny proti ľudskosti a vojnové zločiny.

Nemecký nacizmus neskončil v roku 1945, ale v tichosti pokračoval do dnešných dní

Ani smrť kľúčových hráčov Tretej ríše však neznamenala koniec nacizmu. Pre elitu to bola jednoducho lesť, ako si udržať kontrolu. Obetovali pár svojich, no jadro ostalo. Nakoniec nacisti zmenili značku na „liberálni demokrati“ a skúsili to znova pod novým prestrojením.

Nacistickí vedci a lekári boli exportovaní do Spojených štátov a Európu neskôr zaplavili globalistické organizácie na čele ktorých stoja deti a vnúčatá niekdajšieho nacistického vedenia.

Klaus Schwab, George Soros či predsedníčka Európskej komisie Ursula von der Leyenová/Pfizerová sú len niekoľkými príkladmi globalistických vodcov s priamymi väzbami na nacistických pohlavárov Tretej ríše, ktorí boli údajne vykorenení v Norimbergu. A títo globalistickí lídri dnes pokračujú vo svojej práci v už novom prestrojení.

Vzhľadom na neúspech Norimbergu sa musíme poučiť z histórie a uistiť sa, že tentoraz budú skutoční zločinci, aj tí konajúci v úzadí, braní na zodpovednosť za zločiny proti ľudskosti.

Usvedčujúce dôkazy už existujú. Mnohí aktivisti metodicky budujú obvinenia proti zneužívateľom moci, vytvárajú spisy ich lapsusov a priznaní odvtedy, čo sa globalisti stali natoľko arogantnými, že si myslia, že nás môžu pripraviť o naše slobody a podmaniť si celú ľudskú rasu.

Existuje množstvo dôkazov, ktoré dosvedčujú, že hlavní hráči po celý čas presne vedeli, čo robia. To zahŕňa Billa Gatesa, Anthonyho Fauciho, Klausa Schwaba a generálnych riaditeľov farmaceutických firiem, vrátane Stephana Bancela z Moderny a Alberta Bourlu z Pfizeru.

V novodobom Norimbergu II. nebude pre tieto postavy žiadna obrana typu „Ja som iba plnil rozkazy“ .

Norimberskému tribunálu II. za zločiny proti ľudskosti budú čeliť takmer všetky západné vlády

Existuje tiež veľa dôkazov, že politici v každej krajine infiltrovanej Svetovým ekonomickým fórom (WEF) presne vedeli, čo sa deje. A dôkazy sa stále objavujú. U nás sa to týka hlavne ministrov vlády a členov konzília „odborníkov“.

Tento týždeň vo Veľkej Británii novinárka Isabel Oakeshottová odovzdala viac ako 100 000 uniknutých správ z aplikácie Whatsapp britskému denníku The Telegraph, ktoré odhalili, že vysokopostavení ministri vlády diskutovali o tom, kedy nasadiť ďalší variant, aby „vystrašili“ verejnosť.

Súkromné ​​správy bývalého ministra zdravotníctva Matta Hancocka odhaľujú, že britská vláda „nasadila nový variant“, aby zastrašila ľudí, ktorí sa potom podvolia očkovaniu. Povedzte nám, ako sa to líši od správania sa teroristov?

Máme tu Matta Hancocka, ktorý sa objavil v živom televíznom prenose niekoľko dní po odoslaní týchto správ a najpsychopatickejším spôsobom, aký len si možno predstaviť, drzo klamal národu.

Matt Hancock tiež povedal, že Bill Gates „mi dlží za to, koľkým ľuďom vstrekujem tie jeho čipy“. Samozrejme, mainstreamové médiá sa momentálne úporne snažia minimalizovať škody vysvetľovaním, že Hancock „iba žartoval“.

Naši mučitelia chcú, aby sme na toto všetko a ešte ďalšie veci zabudli. Ale milióny ľudí na to nie sú ochotní ani zabudnúť, ani im odpustiť. Nie, nič z toho sa nestane. Veľmi dobre už poznáme ich hru a sme pripravení viac ako kedykoľvek predtým brať ich na zodpovednosť za ich zločiny.

Stále viac a viac ľudí sa prebúdza do desivej reality

Nemýľte sa, ľudia sa skutočne prebúdzajú. Bidenova vláda platila celebritám za odporúčanie covidových vakcín počas 3 rokov covidu ako súčasť propagandistickej kampane na vymývanie mozgov.

Liečba osteoporózy

Tieto ich lži však neobstáli v skúške času. Russell Brand sa tento týždeň objavil v podcaste Joea Rogana a spolu podali miliónom ľudí „červenú matrixovú pilulku“ o zloduchovi Billovi Gatesovi, vrátane bombastických odhalení o jeho smrť rozosievajúcej práci v Afrike.

O týchto prekliatych veciach pritom my na našej stránke informujeme už celé roky. Ale Rogan a Brand ešte s Gatesom neskončili. A pamätajte, že ich relácie sledujú milióny a milióny ľudí na celom svete. Gatesove diela skazy sa pomaly, ale isto odhaľujú celému svetu.

Bill Gates je len jeden hráč v tejto hre. Nezabudnite na generálnych riaditeľov kartelových spoločností farmaceutických firiem.

Generálny riaditeľ spoločnosti Moderna Stéphane Bancel bol prichytený, ako sa svojim priateľom na Svetovom ekonomickom fóre priznal, že jeho spoločnosť vyrobila v roku 2019 až 100 000 dávok vakcín proti Covid-19 – ešte pred samotným vypuknutím pandémie!

Na odhaľujúcich záberoch zo Svetového ekonomického fóra sa Bancel tiež preriekol, že vopred vedel o niečom, čo sa neskôr volalo „pandémia Covid-19“.

Nemýľte sa, toto je dôkaz bezcharakterného sviniara, že spoločnosť Moderna a kartel farmafiriem boli spolupáchateľmi pri plánovaní pandémie, aby mohli masám podstrčiť „liek“ globálnej elity určený na depopuláciu planéty.

A možno si tiež pamätáte, ako Dr. Ugur Sahin, generálny riaditeľ BioNTech-u, biotechnologickej spoločnosti, ktorá spolupracovala s firmou Pfizer na vývoji ich vakcíny proti covidu, na kameru priznal, že nebol touto vakcínou zaočkovaný.

Vo svete Big Pharmy nie je všetko s kostolným poriadkom. Špičkového vedca zodpovedného za vývoj prvej registrovanej rekombinantnej vektorovej vakcíny na svete proti Covid-19 (ruského Sputniku V) našli tento týždeň uduseného vo svojom byte.

Vedel toho priveľa? Keď sa ľudia naďalej prebúdzajú a dožadujú sa pravdy, považovala ho elita za riziko?

Tisíce obetí bolo zabitých. Ľudia žiadajú pre pandemických zločincov prísne tresty

Ľudia, ktorí trpeli najviac a ktorých životy podvodná pandémia nenapraviteľne poškodila, nikdy nezabudnú. A ešte menej je pravdepodobné, že odpustia.

Samozrejme, najviac trpeli tí najzraniteľnejší v spoločnosti. Naši starčekovia a naše deti.

Ako keby Common Core (vzdelávacie štandardy v USA), vytvorené Barackom Obamom a Billom Gatesom, neboli pre naše deti dosť zlé, pandemické lockdowny a ďalšie obmedzenia presadzované našimi trýzniteľmi viedli k historickému poklesu výsledkov testov študentov, najmä v kľúčových predmetoch.

Lockdowny a zavreté školy pritom najviac postihli deti zo znevýhodnených sociálnych skupín, ktoré boli znevýhodnené už aj pred pandémiou.

A tiež nikdy nezabudneme na to, koľko utrpenia uvalila globalistická „elita“ na našich starých ľudí v opatrovateľských domovoch a nemocniciach.

Zanedbaní, uväznení, zbavení možnosti vidieť svojich blízkych, mysliac si, že boli opustení, mnohí nedostávali potrebnú liečbu, zbytočne a nebezpečne zaočkovaní toxickou experimentálnou „vakcínou“, mnohí usmrtení morfínom, remdesivirom, pľúcnym ventilátorom či midazolamom (ktorý sa predtým používal na popravu zločincov v niektorých štátoch USA).

To všetko pod zámienkou prevencie údajnej choroby, ktorej existencia neboba nikdy vedecky dokázaná.

Tisíce ľudí bolo bezcitne zabitých v rámci programov „paliatívnej starostlivosti“ na konci svojho života a ich úmrtia boli nemocnicami odhodlanými maximalizovať zisky odpísané ako úmrtia na „covid“.

A úmrtia pokračujú dodnes. Zaznamenávame nadmernú úmrtnosť naprieč všetkými vrstvami očkovanej spoločnosti, vrátane mladých, zdravých a fit ľudí. Elitní športovci v najlepších rokoch stále padajú ako muchy po infarktoch a mŕtviciach v počtoch, ktoré sa nepodobajú ničomu, čo sme kedy v histórii videli.

Záver

Ide o genocídu a zločin proti ľudskosti. „Elita“ musí byť preto bezpodmienečne braná na zodpovednosť. Sme odhodlaní pokračovať v informovaní o zločinoch globalistickej „elity“ a teší nás, že sa každým dňom prebúdza čoraz viac ľudí.

Video z relácie stránky People’s Voice (Hlas ľudu) na aktuálnu tému si môžete pozrieť (v angličtine) tu:

Autor: Baxter Dmitrij

Ako vyliečiť štítnu žľazu

Zdroj: newspunch.com, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. Pochybujem. Možno budú potrestané elity v európskych, najmä postkomunistických krajinách, ale „epicentrum“ zostane nedotknuté. Ak vezmeme v úvahu členské krajiny EÚ, tak tuším nadpolovičná väčšina obyvateľstva je zaočkovaná a z nej prevažná časť verí, že tak urobila v záujme ochrany svojho zdravia. Rád by som sa mýlil …

  • Mna zaujalo to, ze choroba nebola vedecky dokazana, je to v clanku zvyraznene.
   Ja som teda tuto neviem ci chorobu, alebo co to bolo, mala, bola som vysoko pozitivna, aj z hygieny ma kontaktovali telefonicky, asi po viac ako tyzdni, ako sa citim, ako som to vnimala. Inak , neni to ziadna chripocka, je to zabijak co ta vnutri zerie, a telo bojuje, neda sa to ani opisat. Ale volila som radsej smrt ako vakcinu.

   • Koľko chrípok ste mali? Ako ste vedeli, že je to chrípka – podľa nejakého testu alebo podľa vyjadrenia lekára, že to je chrípka? Boli všetky vaše chrípky rovnaké alebo sa líšili svojou intenzitou?

    • Chrípok je 140 druhov.a nie všetky majú rovnaké symptomy.

     • Pointa nášho komentára bola, že čitateľka porovnávala svoj „covid“ s „chrípkou“ a tvrdila, že covid je oveľa závažnejší. Naším cieľom bolo poukázať na to, že ťažko je niečo porovnávať, keď ani neviete čo porovnávate.

     • Milan: Čo je to chrípka a ako si to môžem overiť? Podľa toho čo sa smrká, tak je to huba. … Huby sa šíria vítrusmi a vlákna húb sa nachádzajú pri vyšetrení moču.

   • Voliť smrť? To ma zaujalo. Aká bola smrtnost menej ako chrípka.🤣🤣🤣 Nevadí každý sa konca dočká som zvedavý na to uplacanie a výhovorky 😁

   • Hela, vy ešte aj teraz veríte na vysokú pozitivitu, veríte na výsledky testov. Nespoľahlivé testy a zlý protokol liečby. Ivermectinom liečení boli veselí už na druhý deň. Doktor Zelenko (USA) zachránil tisíce životov, nezomrel mu žiaden pacient. O tom sa vedelo aj u nás. Ale aj teraz sú, ešte aj lekári, čo na testy veria. Zo všetkých zapredaných médií sa valili podprahové informácie o plandémii a to spôsobilo obrovskú psychickú škodu na ľuďoch (je to ako hypnóza, odstráni sa to zložito).

   • Galaxia andromeda

    Každy sme jedinecny ja som zdravy cele obdobie pravidelne som sa stretaval s udajne pozitivnymi nakazenymi priatelia boli hotovi jeden na kysliku druhy nevladal chodit. Nic sa ma nechytilo a bol som aj v nemocnici pozriet doktori zabaleni od hlavy po paty bol som bez handry cely cas aj v obchodoch a spolocnosti.Jediny test ktory som absolvoval bol na protilatky coho neviem ale mal som ich. Odvtedy viem ze sa to mojej imunity netyka pracuje perfektne na to co nazyvate virusom. Chorobu podporovalo nosenie handier, dezinfekcia, izolacia stress a hlavne strach. Kolko ludi pomrelo v osadach? Nikto. Viete preco?Cogito ergo sum

   • Tak vy jste dobrá/dobrý kkt 😀

   • Ako si vedela čo presne máš, keď testy sú a boli všetky falošné a účelovo vymyslené ? Pozitivita testu nič nehovorí, pretože ani PCR ani AG test, nie sú diagnostické testy a po mnohonásobnej (35× a viac) replikácii tie testy ukážu čokoľvek si na svete vymyslíš. Prejavenie sa príznaku nie je diagnostická metóda, nakoľko každý organizmus vo vesmíre je unikátny. Keď sa bavíme o nemoci, existuje tzv. medicína založená na dôkazoch. Aké dôkay ti boli predložené na existenciu tzv. SARS-CoV-2 , keď ten patogén nebol žiadnym laboratóriom na svete nikdy potvrdený ? Samozrejme okrem všetkých bulvárnych TV a print médií v SR, ako hlavných „odborníkov“ ale hlavne zametačov na všetko.

    • Kamaráde ty jsi se minul řemesla. Víš, že s takovými úžasnými vědomostmi by jsi mohl vydělávat milióny.? Omlouvá tě jenom to, že spiš budeš asi idiot než vševěd

   • Neskutočne krásny záver v príspevku – ja len doplním : A PREDSA ŽIJE !!!
    Pani volila smrť a žije a žiť si zaslúži ešte sto rokov !

  • Proto taky se bránili aby nebyly použity vakcíny z Ruska.Vše již bylo naplánováno i se zisky.Jak není opozice ve výrobě vakcín ,tak je to diktát.

   • Vakcíny z Ruska tiež obsahuju grafén. Vakcíny v Rusku vyrábajú rovnaké západné firmy, ako západné vakcíny. Rusko je kolónia, benzínka západu.

    • Jen k tomu smrkání.Ten výtok z nosu obsahuje taky dost bakterií.A ty se rády množí a chtějí se rozšířit co nejdál do okolí.Bakterie vyloučí nějakou látku a ta podráždí sliznici a pšík.

   • To je prý vědecky dokázáno.Ty asi sleduješ The last od Us?

  • Dožijú sa maximálne do 2026, iba výnimočne niektorí jedinci do 2029 a konečná ! Vystúpia z cesty života tela a odletia o oktávu vyššie, alebo nižšie. Dostanú šancu začať znova najneskôr o 666 rokov !

 2. Len aby to naše deti pochopili, čo sa „deje“, inak zachvíľu je všetko späť v inej farbe –
  https://uloz.to/tamhle/cNeGa3HkMqd1/name/Nahrano-7-3-2023-v-18-54-06
  tú agendu majú úplne všade, hádam aj v žilách –
  https://imgur.com/a/lyYAklW

 3. Ja myslím, že tie počty zaočkovaných nebudú také vysoké ako nám oficiálne médiá tvrdili – či u nás alebo vo svete.
  Ale tej škody čo tá svoloč na ľuďoch napáchala je aj tak strašne veľa – a tí starí nešťastníci v domovoch dôchodcov – tak tí nemali kam ujsť pred vrahmi s ihlou. Jednu vec som vysondoval u niektorých koviďákov – že nie úplne verili tomu čo sa mediálne pretláčalo ale aj tak bez váhania bránili tú kovidovú módnu vlnu. Trebárs jeden môj „prokovidový“ známy všetko v rozhovore priznal, že to je inak s tým
  kovidom ako sa tvrdí ale nezniesol výčitku, že stojí na strane zla alebo že „dezolati“ a „konšpirátori“ majú vlastne pravdu. Trocha mi pripadal Obamu a to jeho „Yes we can“.

  • Nevím jak ve světě,ale kolem mně je víc očkovaných než neočko.Ale dost z nich má jen dvě dávky .Na placebo moc nevěřím,spíš na kumulativní účinek vakcín.Je tu někdo kdo může se 100 proc.jistotou zodpovědět co vlastně všechno obsahují? Nevíme,jestli opravdu něco v nich čeká na určitý signál .

  • Někteří si dali jednu nebo dvě dávky z důvodu toho, že byla mediální masírka, že vakcíny poskytnou potřebné protilátky; znám víc očkovaných než bez očkování….

  • „Je těžké přesvědčit člověka, aby něco chápal, když jeho příjem závisí na tom, že to nechápe.“ Upton Sinclair

   • Je to zvláštna rozdvojenosť(?) u niektorých koviďákov – vedia, že je to (c19) len hra, zaočkovať sa nedajú, náhubky nosia keď to systém požaduje ale kde ich systém netrestá tak ich hneď dajú dole – takže by sa teoreticky mohli postaviť na stranu ľudskosti. Ale nepostavia a naviac bojujú za kovidfašizmus. Im-tiptop/cool/ambicióznym/slušnoluďom s dobrou povesťou v tom bráni ich sebaklam – pocit nadradenosti (prameniaci z ich nezmernej obmedzenosťi) nad nesystémovými ľuďmi – ktorí sa podľa nich furt nevedia akosi vmestiť do „systémovej“ kože. Tak táto kategória koviďákov – väčšinou s VŠ vzdelaním – to je hodne nebezpečná sekta podliakov.

    • Bohužel hodně vysokoškoláků v mém okolí je očko. a lidi s nižším vzděláním zcela se nezajímající o politiku,vědu apod.,ti byli dost obezřetní a radši se píchanečku vyhli.

 4. Nechcem byť negatívny, ale hovorí sa, že za peniaze aj mníšku kúpiš! Možno pár pešiakov obetujú (ak vôbec) a potom budú pokračovať v realizovaní svojich zámerov.

 5. Od začiatku kovidového ošiaľu som vypisovala v diskusiách, že frekvenčná liečba je účinná, bez následkov a lacnejšia ako testy, rúška, vakcíny, moje príspevky mizli ihneď. V diskusii, kde nedávno zomrelý pán profesor vysvetlil, ako si treba umývať ruky a dodržiavať nariadenia, som chcela, aby každá škola mala svoj prístroj, frekvenčnú plazmu, kde ba sa všetci vystriedali denne na ošetrení a bolo by to nielen účinné, ale aj lacnejšie a nikto by nemusel byť šikanovaný online vyučovaním, tak príspevok okamžite odstránili a súkromne ma kamaráti upozornili na výmysly, ktoré mi poškodia.

 6. Zdánlivě mimo téma . Ve městě má systém kamery a hlídky policistů, v lese fotopasti a je jich až moc . Ani v lese nemá člověk soukromí a je vlastně zákeřně sledován spolu se zvěří .Už delší dobu přemýšlím nad smyslem těchto zařízení a monitoring zvěře se mi zdá jako poslední účel. V budoucnu by mohl být tenhle systém a hustá síť fotopastí zneužita proti lidem toužícím po svobodě,soukromí nebo posledním úkrytu před zdravotním fašizmem. Sledování na každém kroku.
  V létě chci pěšky projít část kolem Šumavy, cestou přespávat podle možnosti v přírodě a vypisuji si oblasti kde ty pasti jsou abych je obešla a zjistila jsem že jsou téměř všude kolem nejen v samotném NP Šumava.
  https://ekolist.cz/cz/zpravodajstvi/zpravy/sprave-sumavskeho-parku-ukradli-34-fotopasti-ke-sledovani-zvere
  https://plzensky.denik.cz/zpravy_region/turiste-kradou-ochrancum-prirody-fotopasti-nektere-znicili-pro-zabavu-20210107.html

  • Lahôdkou sú ah foto/bunky/pasti ktoré si ľudia montujú na svoje chaty či ploty v chatárskych, rekreačných či vinohradníckych lokalitách. Cez deň to človek nespozná ale za šera či v noci sú vidieť tie infra – prísvity nočných kamier a občas aj cvakne foťák z bleskom namontovaný na chate/plote. Keď som jazdil dlhšie cyklotúry v „zakázanom“ čase kovidovom po cestách – necestách (alebo chodil na nočné túry) tak pri prejazde cez chatárske lokality mňa nejaká tá fotobunka s bleskom zachytila. Tiež boli vidieť prísvity nočných kamier ukrytých pri chatách ktoré zaberali nielen strážený pozemok ale aj široké okolie. Cez deň si človek nevšimne, netuší, že je fotený/kamerovaný. To je fakt na hulváta.

   • Magdalena

    Pak se diví když jim to někdo kolemjdoucí roztříská . Už se to fakt přehání ,nikde není soukromí . Kdo chce krást tak to má obhlídnuté a kamery ,fotopasti ho nezastaví, vyhozené peníze.

 7. Výmluvy na teroristy , hrozbu kterou sami vyrobí ,nebo ojedinělého psychopata aby sledovali každého člověka na zemi . Digitální koncentrák mají vymšlený dopodrobna.
  https://zpravy.aktualne.cz/domaci/staci-oci-a-kousek-nosu-ci-chuze-cesky-kamerovy-system-pozna/r~0db5c8b2ee8c11eaa6f6ac1f6b220ee8/

 8. Israismael

  Hľadač pravdy!.. Ďakujem ti za tie,, komplimenty“, ktoré by inému človeku zdvihli čreva v žalúdku ale ja ti poviem, ze mne to vcelku lahodi tvoje,, komplimenty“… keďže viem ze tam kde ma človek svetle hodnoty tak sú napadane zlými ľuďmi, zlým človekom..
  Abd-ru-shin POSOLSTVO GRÁLU – dôležitý citát z knihy Abd-ru-shin POSOLSTVO GRÁLU

  „Ježiš označil príchod Syna Človeka ako poslednú možnosť záchrany. Súčasne poukázal, že s ním sa dostaví súd a že tí, ktorí ani potom pre svoju tvrdošijnosť alebo lenivosť nebudú ochotní prijať osvietenie, budú musieť byť navždy zavrhnutí. Z toho vyplýva, že v ďalšom dôsledku sa už nenaskytne nová možnosť na uvažovanie a na rozhodovanie. Je v tom tiež zjavné ohlásenie prísneho zásahu, ktorý urobí koniec zhovievavému čakaniu. To zase svedčí o prichádzajúcom boji Svetla proti všetkému temnu, o boji, ktorý musí skončiť núteným zničením všetkého temna.“

 9. Tohle mně zaujalo :
  “ Vakcíny mění charakter celých generací:

  „Již ve 20. letech 20. století vědci věděli, že u dětí, které se „zotavili“ z encefalitidy je pravděpodobnější hrubé, kruté a destruktivní chování. … jejich počet dosahuje epidemických rozměrů. U téměř 90% delikventů byla nalezena dislexie nebo jiné poruchy učení. U hyperaktivních dětí je 20x pravděpodobnější, že skončí v polepšovně…. procento vězňů u kterých se v minulosti objevovaly epileptické záchvaty, bylo téměř 10x vyšší než v běžné populaci.
  „.Postvakcinační encefalitida způsobuje, že velký počet dětí vyrůstá s tělesným, mentálním či emočním postižením … tyto poruchy ovlivňují jednotlivce, rodinu i společnost.
  „V prvních 4 letech byl náš chlapec vysloveně milé, veselé a spokojené dítě. Před školkou musel absolvovat pětinásobné očkování. Potom nastala změna chování. Ve škole na něj byly neustálé stížnosti, je nesoustředěný, neklidný, nedělá domácí úkoly. Podobně se chová také doma: je extrémě nepořádný, krade, není ochotný s ničím pomáhat…“ Problém se vyskytuje ve všech západních zemích… Jedná se o poruchu chování, vyznačující se nemotivovanou agresivitou, nesoustředěností… chybějícím prahem zábran.
  – Odeznění příznaků encefalopatie neznamená že dítě je v pořádku. Některé důsledky poškození mozku se mohou projevit ve školním věku nebo v pubertě (poruchy učení, sklon k drogové závislosti a delikvenci).

 10. Israismael

  Pre redakciu aj Ajsu a Alenu (dlho som ju nevidel), aj pre Achnatona a pre každého človeka, ktorý by chcel zistiť Pravdu a nie nepravdy hľadačov :

  https://www.abdrushin.cz/mobil/index.php?page=mobil-odpovedi

  • Kreténov je tu viac, napríklad Ajsa je asi chlap-úchylák.

  • Kdo si uzurpuje právo na určení pravdy ?

   • Israismael

    MAGDALÉNKA… Jedine TEN MÔŽE ktorý pochádza z Najvyšších sfér!… ta PRAVDA je dokonalá a bola importované aj na Zem na túto planétu v dvoch knihách .. .. Ten ti to dal ako dar, no ešte si ho nechytila do svojich rúk .. Áno dal aj mne a aj všetkým ľuďom na tejto planéte vo svojom Slove.. Ja som to spoznal.. ty žiaľ nie.. Ale ja ti zato nemôžem ani nikto na svete nie… Žiaľ ani tých 85% ľudstva sveta ktoré to nechcelo spoznať, by ti nevedelo pomôcť lebo samo to nevie.. Ale bude musieť spoznať celé ľudstvo ak sa bude chcieť zachrániť a prežiť… Trufale slová ze?.. Ale pravdive… a ver doba o chvíľu mi to potvrdí. .. To co nie je dané z hora ako Pravdou, ktorú človek nechce spoznať, tak všetko ostatné je len pozemská :pravda alebo nepravda aaaa to je nedokonalosť … Ze to ľudia nepoznajú alebo nespoznali za celú svoju dobu existencie je len a len ľudskou chybou!!!.. Včera som niečo uviedol aká je Pravda ale koľko ľudí to zvrhlo ze som satanová synagóga.. To Slovo ktoré dal najvyšší na ZEM som tlmočil, ale prave ona sama satanova synagóga ktorá mna tak označila a nazvala, to sprznila
    *Ajsa nedaj sa vyprovokovať.. Všetko je len skúška…

    • Israismael, to Slovo prišlo na svet, aby sa ľudstvo konečne dozvedelo Pravdu o Stvoriteľovi Otcovi a o jeho BEZPODMIENEČNEJ Láske. Nositeľ Slova – Ježiš – spôsobil vynesením oči otvárajúcej Pravdy taký rozruch, že ho Rím (Pilát Pontský) odsúdil na Smrť. A ŽIDOVSKÝ národ tento rozsudok podporil; presnejšie – žiadal oň.
     Po priklincovaní nositeľa Svetla na kríž nastala Tma, ktorá trvá na Zemi dodnes. Nezostáva nám iné, než zmieriť sa so smutnou skutočnosťou, že Pravdu zatiaľ nepoznáme. Verme, že Svetlo na Zemi zažiari aj po druhý raz, keď tu konečne nastanú podmienky pre jeho absolútne prijatie – všetkými jedincami na Celej Zemeguli.
     A kto si bez viny… ďalej to už poznáš.

     • Israismael

      Poznáme Pravdu ..takú akú má a musí dnesny človek pochopiť !!!..No dokonalu Pravdu ,vlastní , len Boh..Vieš Emily , ale to čo máme poznať to je na Zemi už vyše 100r..Bola prinesena na tento svet ..ja som len človek ale poznám ju ja som šťastný a obdarený ako málokto(nenadvysujem sa nad nikým prisahám Bohu že nie ) ..Prisahám ale sa tým ani nepisim.. dávam ďalej ako je to povedané v posolstve . A pride jedna hodina keď sa to bude musiet rozšíriť poznanie Posolstva syna Božieho Ducha Pravdy ,Ducha svätého do celého sveta ,keď príde Spravodlivosť na túto zem pre súd ľudí ..skôr nie ..má sa k tomu prepracovať každý ľudský duch sám …no človek spi..Darmo tu dýcham do ohňa ,aby sa rozhorel keď vás ľudský duch žiaľ spí a mnohým ,,smrteľne spi ,,Boh si želá aby nič nebolo bez poznania ,chce aby to spoznal každý kto má oziveneho ducha..komu uz niet pomoci,kto je spiaci a nechce spoznať Pravdy božie ,tak je žiaľ stratený a tak s tým sa už nedá nič robiť ,lebo krátky čas sme pred koncom rozsudku , a čas sa skutočne blíži ale aj kráti na ucenost Posolstva Grálu ..tuším si raz písala že ťa to neoslovilo ..tak žiaľ ..Nemáš oziveneho ducha a funguje čistý rozum ..rozum ako pozemska pomôcka pre ducha …. to je však pouhe konštatovanie vieš,a nie že by som mal k tebe nebodaj narážku ..nie je u teba spolupráca predného a zadného mozgu..to je zákon vzájomného pôsobenia ,ktorý ťa nepustí automaticky na pochopenie a zároveň nepustí zákon príťažlivosti rovnorodeho so Slovom .poviem to tak si naladená na inú frekvenciu ……Ak vznikne medzera v poznaní /nepoznanie /,tak nebude môcť splniť človek to čím mať byť ,tj(duchovným clovekom a nie pozemskym =prechodným)…. a človek musí dnes vedieť odkiaľ prišiel sem na planétu a kam sa má navrátiť …

     • Israismael

      Sorry za hrúbku …🦇.nepysim ..malo byť

    • Magdalena

     Být vámi přesunu se na TV Gloria ,tam můžete kázat . Já nepotřebuji žádného sprostředkovatele ve víře ani kecy kolem toho . Kdyby jste se narodil v Saudské Arábií a navštěvoval mešitu zřejmě by jste teď opěvoval a propagoval Alláha. Nemám chuť na náboženské okénka . Když jsem dělala obchod o 3 věcech bylo zakázáno diskutovat a vnucovat svůj pohled na věc – sport ,politika a náboženství.

     • Israismael

      To ste riadne obotkana závislým rozumom prepáčte ..čože toto ma z náboženstvom čo som písal ??spievam tu Glorie hovorím ako farár ??. Vy ste nepostrehla pani či slečna nebezpečná ,že to je rapidne ale absolútne odlišné od náboženstiev ??.ste jedna slaboducha žena a buďete to mať ťažké …nepoviem už ďalej nič ..bezte si svojou cestou bez duše ..váš problém …budete raz ľutovať ..ja tu nedávam žiadne kázne, ale len poznanie ktoré by ste mohla len kvitovat že sa niečo naučíte ,keby ste nemala prázdneho ducha a priliz veľké prepestovane čelo (rozum)!!!!

     • Israismael

      Chudina na poľutovanie !!…a ešte ju nazvem minule pekne ,že Magdalénka!!!..
      Vnucujem niečo??? Tebe konkrétne ??.nikomu a ani tebe nič nevnucujem.chqpwme sa Magdala?? tým že to tu len napíšem si to môže niekto prečítať a niekto obísť a načítať !!! Takisto aj linky keď dám..každého osobná vec …fakt sa čudujem že ľudia sú tak zákerni stále a stále …zabraňujú všemožne rozšíreniu konečne takého poznania ,ktoré môže oslobodiť toto uväznené ľudstvo v matrixe satana, ale na tejto zemi ktorú dal ľuďom Boh

  • Objektívne

   Môžem sa opýtať, odkiaľ má autor tie poznatky, ktoré píše vo svojich knihách? Uviedol to, alebo mu máme len veriť tak ako aj iným autorom?

   • Israismael

    http://www.abdrushin.sk/vo-svetle-pravdy/
    Čítaj od začiatku a pozorne, nič nepreskoc ani jednu prednášku.. Ak pôjdeš správne dospejes s pokorou kto to hovorí k tebe tým Slovom a aj odkiaľ čerpal…kto to je!
    Keď ti to potrvá všetko aj polrok, nevadí… ešte sa svet nekončí v takej podobe ako ho teraz poznáme… Ale už dlho nebude trvať doba, keď to všetko príde ako blesk..

    • Objektívne

     To som čítal, ale tam nepíše odkiaľ to zobral, alebo ako k tomu prišiel. Jediné čo som z toho pochopil je, že logickým uvažovaním to nebude. Takýchto autorov s tou jedinou pravdou je veľa. Napadá ma Barbara Marciniak, Ashayana Deane, Bashar, Anastasia Novych…. Je ich celá hromada, ktorí píšu o pravde a pri podrom skúmaní vychádza najavo, že nič nie je na 100% pravdivé. Zoberme si len také Tajmeství Amenti. Pri skúmaní toho, čo sa tam píše som narazil na to, že ani najzákladnejšiu vec na ktorú sa odkazuje autorka odkiaľ získala predkladané informácie sa nezakladá na pravde, takže hneď na začiatku vieme, že autorka nás oklamala.

     • Israismael

      Odkiaľ čerpal Ježiš, odtiaľ čerpal aj autor Posolstva Grálu.. Ved som to už písal neraz ze príde ten, ktorý vás uvedie do všetkej Pravdy.Ze príde na svet tesne pred koncom veku..
      Veku rýb v ktorom prišiel na Zem.. A my sme boli v roku 1875 tesne pred koncom veku rýb a dnes sme už v novom vodnarskom od 2020
      Tu si to skontroluj a to je ten ktorý dal tu knihu ktorú som ti poslal v linku
      https://www.bible.com/sk/bible/163/JHN.16.13.SSV

    • Ježíš žádnou knihu nenapsal, protože věděl,že se vše psané dá velmi dobře upravit.Nechtěl aby jeho jménem psal někdo lži.A to dělali i jiní osvícení na lidé.Pravda se vždy sdělovala ústně,či tesala do kamene.Pokud jedinec na sobě pracuje,tak tu pravdu pozná a nemusí hledat v knihách.

     • Do kameňa sa netesalo, kameň sa odlieval. Zapisovalo sa do počítača.

     • Israismael

      Ja som povedal že Ježiš písal .??.veď on dal len hovorom Slovo
      bozie pre ľuďi, nie že písal .to som nikdy netvrdil ..to je to ,že sa načíta pozorne čo píšem že to čítate len ledabolo ..lebo človeka beriete zo srandičky ..však nevadí …kto spísal Slovo bol Abdrushin Imanuel Duch Pravdy ako bolo povedané Ježišom že príde tesne pred súdom..,Druhý Boží syn bol tiež zrodeny na zem ako človek ,teda tak isto ako Ježiš …už som písal že zákon Zeme nepripúšťa iný zákon prechod na planétu než zrodením po predchádzajúcom plodeni ..a reinkarnacia,to je proces ktorý je vysvetlený v Posolstve absolútne do detailu …ja to tu nejdem písať to sú tak nové veci ze zas sa človek bude nazdávať že som SATANOVA synagoga …popritom píšem len to čo je Slovom Pravda…tlmočím Slovo

     • Pro Israimael,myslela jsem to tak,že i v té knize od Abdrushina nemusí vše být tak,jak on opravdu napsal.Někdo mohl v dalších vydáních třeba leccos pozměnit.Sama vidím,jak některé naučné přeložené knihy,se liší od orginálu.A to se jedná o neúmyslné nepřesnosti.

     • Israismael

      Pohodička !
      V pohode rozumiem ako to bolo myslené ..ja mám pôvodne vydanie z roku 1931 a to sa nikdy nemenilo a mám to ešte dotvrdene z viacerých zdrojov a aj na internete kde je to voľné dostupné ..Pokus bol ,že temný to chceli ovplyvniť po roku 1945 .prekrútiť ..no zachovalo sa pravdaže pôvodne Slovo ako bolo spisane v pôvodnej verzii z roku 1931 ..To sú veci ktoré sú strazene ,uchované ..nejdem rozoberať kto strazi Slovo ,aby ostalo neporušené .,Kto by tomu uveril aj tak..

     • Israismael:
      V mobile klikneš na mikrofón na klávesnici a píše to Samo.
      Inkarnácia je recyklácia.
      Prechod na inú planétu ľudí nezaujíma. Doma je doma.

     • Israismael

      Názor! Vidím že ty rád sprtas do ľudí ..však ako sa do hory volá tak sa bude z nej aj ozývať !!!..to ťa nijak neobíde ..
      Ty máš nejakú čudnú Wiki ..prepáč ..ale ak je reinkarnacia recyklácia tak potom sa v budúcom živote budú inkarnovat čiže znovu rodiť ľudia ako recyklovaný tvor v tvare stlačenej plastovej fľaše ..ty tomu jednoducho ani neveris, že existuje ten proces keďže ta to nezaujíma ..Ty si proste len tvor žijúci vo svete len preto že žijes a dychas ..nie preto si tu pane,ak sa nad tým zamýslis ..si tu pre iné ,ako aj my všetci ..nenapadlo ťa to ešte nikdy v živote ?? ..V poriadku ..ja ťa nechám žiť presne v tom zmysle że ,,żi a nechaj žiť,…,a nezaujímam sa týmto už viac o teba, ale ani ty o mňa láskavo !! do iných sa netreba starať zbytočne sprtom ,lebo sa ti to vráti spätne v reciprocnom zákone,alebo tiež zvanom zákon spätného navrátenia !! .. to je len rada ..dobra rada pre život ..ale zi si po svojom ..pekný deň !

  • Israismael – dík za brožúrku. Vždy som bol názoru, že všetko utrpenie u ľudí nieje len ich karma – lebo ona tiež niekde musí začať nejakým činom zo slobodnej vôle. Preto aj tí, ktorí sú karmicky čistejší – sa na Zemi môžu stať obeťou zlovolných – a môže dôjsť až ku genocíde. Kam by však Inkovia dospeli ak by na Zemi boli len takí ako oni?
   Predpokladám, že ku stagnácii – a kam by viedla? Asi k rozkladu spoločnosti. Pripomína mi to Atlantídu – osud jej obyvateľov – kde po dosiahnutí určitého/vysokého duchovného vývoja prestali pociťovať potrebu sa naďalej rozvíjať a mysleli si, že svojou duchovnou výškou udržia chod spoločnosti – prestali bdiet vnútorne aj pozemsky a stali sa obeťou „dravcov“- tak ako Inkovia.

   115. Osud Inků
   OTÁZKA: Znám dějiny Inků, „synů slunce“. Tito byli dobromyslní, a přece nalezli tak strašlivý konec skrze pověstného Pizzara. Lpěla na tomto lidu tak těžká karma, že ji při své čistotě a dětskosti nemohli odčinit symbolicky? Jak lze objasnit při jejich bezstarostném životě hrůzy, které na ně padly?

   ODPOVĚĎ: Velice jednoduše! S bezstarostností, ve které Inkové žili, byli by došli k zastavení! Cítili se při tom dobře a neměli žádné nutkání dobrovolně se rozvíjet dál.

   Žili jako bezstarostné ovce. Avšak na Zemi se nacházeli také ještě jiní lidé, kteří se již poddali zhoubnému vlivu nadvlády rozumu a tím se podobali vlkům. Avšak jak známo ovce nemohou žít bezpečně mezi vlky.

   Kromě toho si tazatel musí ujasnit, že ne všechny těžkosti musí být následky existující karmy; neboť také karma musela mít přece někdy svůj počátek.

   Každý čtenář mého Poselství ví, že se také dnes ještě vedle běžící karmy každou hodinu nejen uvolňují karmická vlákna, nýbrž se stále navazují také nová.

   Tak navázali tito zlovolní lidé, kteří přepadli Inky, novou karmu, zatímco Inkům při tom navzdory pozemským těžkostem vznikl užitek; neboť se stali bdělými, aby se duchovně i pozemsky mohli dále vyvíjet!

   Z této události může se lidstvo opět poučit, že je povinností lidí být vždy bdělými. Duchovně a pozemsky. Pozemský člověk může duchovně stát sebevýše, může žít ve Světle co nejlépe, není-li však při tom také současně pozemsky bdělý, zapomíná-li na své pozemské okolí, ve kterém přece má žít jako pozemský člověk, nechce-li ho dbát, nýbrž žije zde na Zemi jen duchem, tak utrpí, musí utrpět škodu, protože poskytuje pak zlovolným bližním volný průchod. Nechává tedy růst slabosti svých bližních a jejich chyby a dává jim dokonce ještě příležitost se v tom vyřádit. To je falešné!

   Poukázal jsem také v Poselství výslovně na to, že na Zemi má jít pozemské s duchovním ruku v ruce.

   • Israismael

    Nech by teba a mňa stokrát aj tisíckrát tu niekto prznil,ako minule ten Hľadač pravdy pravdepodobne cirkevná osoba a možno aj v hodnosti aj tak to nemôže zastriet ze človeka ako ty ma v sebe vyvinutého ľudského ducha….. lebo len duchom možno chápať tie veci ktoré nepochopí rozum…
    A keď sme už pri ľudskom rozume nastal taky progres u ľudí, ze už ďalej nemôže ísť v takom smere rozum ako ide.. Tam kde začína proces stagnácie začínajú sa objavovat falošné tóny v podobe komunizmu… A hľa sme tu… Konci progres rozumu., aj keď si ľudía myslia ze sú ešte hranícevyssie pre rozvoj rozumu.. Nemoze už kam ísť do výšky, lebo ďalšie navýšenie rozumarstva by značilo koniec ľudstva … Konci éra.. Skončí čochvíľa etapa, veľká etapa človeka ale začne nová.. Bude už VŠAK nové ľudstvo nový človek, takýto nemôže ísť do nového MILENIA aky je teraz a dnes…. spupny, temný a nedokonalý, bezduchy… Ved toto nechcel Boh takéto telesa, on chcel rozvoj v poznaní.. Prišiel vsak rozvoj, áno prisiel ale mozgu a rozumu namiesto ducha a kam to prišlo?.. Až k sebazniceniu.. … Dával šancu ale už šanca konci … Je rozhodnuté a príde konečná fáza súdu… Neveria.. Ľudia neveria.. Ani Noemu neverili smiali sa mu, až prišiel deň a všetci boli splachnuti vodou… Teraz príde oheň…

   • A to jste našel kde,že Inkové byli bdělí,že se nerozvíjeli.Přírodní podmínky tam byly dost drsné.Docela by mě zajímalo,jak hrstka conguistadorů rozmetala takovou říši.I když měli Atahualpu v zajetí.Uvědomte si,že tehdejší muškety nebyly něco jako kalašnikov.Než by přebili,tak by měli v sobě oštěpů jak ježek bodlin.

    • PSY OP!
     Ameriku mali znovu objaviť na pokyn potomkov tých, ktorí mali pojem o globálnej predpotopnej civilizácii. Zároveň to boli vládcovia planéty – otvorení – nie ako skryté riadenie teraz /zrejme vzhľadom na zredukovaný počet/. Teda tieto americké národy mali pojem o bielych „bohoch“ a v pamätiach udržiavali legendu o ich moci. Takže PSY OP – pomocou agendy, symbolov, hromových pušiek a krutosti. Absolútna zvôľa ako dnes – neplatili žiadne dohovory, žiaden rešpekt – len drzosť dobyvateľov.

    • Myslím, že tých príkladov ako si západní kolonizatori vedeli poradiť s národmi, ktoré im stáli v ceste pri objavovaní – dobývaní nových území je vcelku dosť. V podstate prístup Španielov, Portugalcov, Francúzov, Severanov k iným národom nebol iný než u dnesnych Anglosasov či dnešného NATO – neexistujú žiadne zábrany a žiadne morálne/etické normy pri dobývaní cudzích území. Bezcitnosť, lesť, podvod či zneužívanie dôvery iných, nedodržiavanie zmlúv – sú u nich už niečím doslova prirodzeným.
     Národy Severnej Ameriky – tiež ich anglosasi vyhubili/zotročili s oveľa menším počtom tedajsich vojakov než by človek čakal. A o Indii ani nemluvě – V.V.Pjakin v jedných otázkach a odpovediach pred časom vysvetľoval ako celú Indiu riadilo minimálne množstvo západných vojenských jednotiek, ktoré boli počtom absolútne zanedbateľné voči tej ohromnej mase Indickej spoločnosti, ktorú riadili. O tom, že by si lstiví, západní Španielski konkviskadori neporadili s naivnými Inkami nemám obavy.

     • Mali len výhodu strelných zbraní

     • holistický prístup

      Lojzo,

      boli a sú to predovšetkým zákerní TRAVIČI!!! v kutniach … to je to ZLO, TEMNO, …

 11. Objektívne

  Vek Vodnára? Pridám teda ďalšiu nezrovnalosť. Podľa „novej chronolǵie dejín“ sa teraz píše rok 7531, takže ako je to s teda s vekom Vodnára? Buď je tá nová chronológia najväčší blud aký doteraz vznikol, alebo Vek vodnára ešte dlho nebude a sme a dlho ešte budeme vo veku temna. Nemám nič proti akej-koľvek viere, pretože v tej jeden kritický deň pomôže veriť čomu-koľvek, trebárs aj na zachraňujúcich mimozemšťanov, alebo na trojuholníkovú zem.

  • „Podľa „novej chronolǵie dejín“ sa teraz píše rok 7531“ – čo tu zase zamieňaš reálny starý ruský letopočet s neochronológiou?! To ako keď si židáci prisvojili védsku hviezdu a nacisti urobili zo symbolu kolobehu života hakenkrajz! Nemáš nič proti akejkoľvek viere A PRETO TU ŠÍRIŠ OBJEKTÍVNE!!! SRAČKY!

  • Israismael

   Jeden vek trvá cca 2160 pozemských rokov, . Ježiš sa narodil vo veku rýb, teda ten vek už bežal v čase narodenia.. Keďže ovládam astrológiu celkom dlhý čas a mam softvér kde sa môžem posunúť až do času- 9999 pred Kristom viem kedy ten vek začal cca a viem aj na základe čoho… Vidím kde sa nachádza každá planéta napr v roku 9999 pred Kristom lebo pozície sa nemenia a sú cyklické . No keď by vedel človek astrológiu, tak by vedel ze planéty Saturn a Jupiter vstúpili 22.12.2020 do konjukcie vo Vodnarovy..začal vek Vodnára ale úplne ho začne až prechod Pluta 1 stupňom Vodnára.. Pluto ma 256 ročný cyklus zo znamenia do znamenia.. Pomalá planéta… Vstup Pluta je práve teraz na jar do 1 stupňa Vodnára….
   Steiner nepočítal presne konjukcie pri jednotlivých epochach a jemu vychádzal vodnarsky vek kdesi po roku 2300…nespravny výpočet…. Už tým je nesprávny ze vek rýb bol v čase narodenia Ježiša a ten vek rýb trvá 2160r.. Vsak si to vypočítajte.. To by vek rýb musel začať okolo roku 200 po Kristovy podľa steinera.

   • Objektívne

    Počíta ten software aj s tým čo vyskúmali vo svojich hlavách skvelí ruskí astrofyzici ako napr. Kirill Butusov, ktorý tvrdí, že oproti našej Zeme za Slnkom sa nachádza ďaľšia planéta, na ktorej žijú tí, ktorí kedysi dávno bývali na Marse?
    https://www.youtube.com/watch?v=1oyzmvzArjE
    To by malo mať predsa vliv na mechaniku pohybu planét, že? Ale možno je to tak ako s tou novou chronológiou dejín.

    • Israismael

     Čo to sem pletiete..To mal byť výsmech na mňa?? ,planéty sú stejne v slnečnom systéme hrubohmotnosti vesmíru v ktorom sme ..
     My sme v systéme Ephezus ani to sa len nevie ako sa volá naša časť vesmíru .Takže si zapamätajte ,že naša časť vesmíru sa volá Ephezus ,galaxia mliečna cesta a nie mliečna dráha . A od slnka je to jasne že:..vnútorny okruh sú planéty Merkur ,Venuša Zem ,a Mars …vonkajšii okruh plynné planéty Jupiter Saturn Urán Neptun a radi sa ešte k nim aj Pluto ..to je stejne miliardy rokov či si myslíte že Boh bude pchať ešte iné planéty v protitahu aby sa porušila dynamika vesmíru?..sú v systéme hrubohmotnosti ešte okrem Ephezusu aj iné svety pre fotprmy života ,je ich spolu 7. Sú paralelne v podstate a ohraničené nedá sa prechádzať cez ne.. ..veď to sú veci neuveriteľne presné..aj tie obehy .. keď sa ešte pristavím
     pri našej planéte ,tak spomeniem jednu vec a to je pokles našej planéty vplyvom temna ,ktoré akumuluje ľudstvo…To nás posunulo do temnejsej obežnej modulatury , spomaľuje to iba časové hodnoty roku ,ale to sú nie veľké výkyvy v pohybe Zeme ,ktorá má ešte aj astralnu podobu presne takú obrazom ako zem len jemnohmotnu ,ktorá obklopuje hmotnú časť ..Tam idú duše zosnulých po smrti ..najbližšie jemnohmotne okolie ,ľudia to volajú tzv ocistec..neviditeľný svet lebo to je iná frekvencia ktoré oči a i iné zmysly nemôžu zachytiť …

     • Objektívne

      Ja nikoho nezosmiešňujem, iba uvádzam rozporuplné tvrdenia rôznych autorov. Názor si každý urobí sám. Ak ste si tvrdenie Butuzova pozrel, zrejme ste tiež prišiel k názoru, že tak to asi nebude. https://sdu.sk/VbN6
      Môžem spomenúť aj údajnú planétu Faeton, po ktorej sú v sústave trosky. To by tiež muselo zanechať stopy na pohybe planét.

     • Israismael

      Aha chápem,v pohode ..sorry ani som to nečítal ..ale prejdem si to..Mám veci kompatibilné ,pretože mám aj ručne astrologicke staré vzácne tabuľky pohybov planet a astronomické tiež ,pretože samozrejme uvádzajú súhvezdia a presne prechody planet stupňami suhvezdi.

     • Israismael

      *fotprmy ..och to mi čo napísalo za slovo…júj..malo byť že formy života ,nie fotprmy(⁠。⁠◕⁠‿⁠◕⁠。⁠)⁠➜

  • To nie je nová, ale naša (slovansko-árijská) stará chronológia, letopočet od „Stvorenia Mieru v Hviezdnom Chráme“. A vek Vodnára sa tomu hovorí jednoducho preto, lebo Jarný bod je v súčasnosti v súhvezdí Vodnára. Jarný bod je bod na ekliptike kde Slnko pri pohľade zo Zeme pretne v deň jarnej rovnodennosti priesečník ekliptiky a roviny zemského rovníka:

   https://en.wikipedia.org/wiki/File:Ecliptic_path.jpg

 12. Zajímalo by mě proč redakce blokuje názor na Abdrusina podle Steinera a klidně tu nechá některé diskutéry si navzájem nadávat do kreténů a úchyláků.Jestli náhodou Israismael není redakce

 13. Ćo znamenajú 5 cm olovebé platne na budovách vojenskej základne USA na Sliači!
  2023-03-10 – Šéfredaktor zpravodajského portálu Aeronet.news pan VK komentuje aktuální události
  https://www.svobodny-vysilac.cz/2023-03-10-sefredaktor-zpravodajskeho-portalu-aeronet-news-pan-vk-komentuje-aktualni-udalosti/
  ——————————————–
  K článku:
  1/ Dom Sionu nebude stáť pred Norimbergom 2, tak ako nestál pred Norimbergom 1.
  2/ Video o trestnom podaní na covid podnikavcov, ktorí podnikali bez patentovej licencie – nepriamo obsahuje pravdu, že Soňa Peková jediná má od samého začiatku licenciu od CDC na covid RNA sekvencie! O čom to je, je v druhom dieli s Dr.Mikovitsovou Plandemic 2.

 14. VIDEO: Na letišti Sliač pro účely hostování americké armády se při výstavbě nových objektů obkládaly některé budovy olověnými deskami o tloušťce 5 centimetrů! Informaci poskytl poslanec za hnutí Republika v posledním videocastu! Pokud je to pravda, potom Američané plánují v budoucnu využít objekty jako tzv. jaderné kobky pro rozmisťování a uskladnění jaderných hlavic! A proč odstranili z veřejného parku MiG-21 z podstavce? Hegerova vláda již nechala ze slovenských Migů-29 odstranit slovenské výsostné znaky, stíhačky brzy zamíří přes Polsko na Ukrajinu!
  https://aeronet.news/video-na-letisti-sliac-pro-ucely-hostovani-americke-armady-se-pri-vystavbe-novych-objektu-obkladaly-nektere-budovy-olovenymi-deskami-o-tloustce-5-centimetru-informaci-poskytl-poslanec-za-republiku/

 15. K tzv. novej strane: DÉMON-KRATI:

  „Voľby sa blížia,
  Hady sa plížia,
  Robia, čo môžu,
  Zvliekajú kožu.
  Za každú cenu,
  Sľubujú zmenu,
  Ak dostanú hlas,
  Štípu zas a zas!“

  • Francoi Mauriac – Klbko vretenic

   • Presne tak, Dana!
    SUPER, že si to dokázala s takou ľahkosťou – identifkovať..
    Máš moju úctu!

    • ty nemáš úctu ani voči sebe

     • názor! Prosím – zmeň – NÁZOR!!
      Inak – Tvoj – „názor“ – bude pre každého – nepoužiteľný!

      P.S. A – NEREAGUJ – už na mňa!
      Nie je mojím Cieľom Ťa urážať a dehonestovať, ale – neurážaj sa sám, prosím..
      Snáď si to – pochopil..

 16. Drgonec o „rozpakoch“ Európskeho súdu pre ľudské práva. Znovu opakujem – treba vystúpiť z Rady Európy, pretože táto organizácia má ľudské práva na háku, a bráni utlačovateľov a zločincov na ten hák zavesiť!

  Drgonec akoby nechcel vedieť, čo je OSN zač! Treba pozorne vnímať jeho signály globalistom. Jeho motýlik naznačuje, že nie je nikomu zaviazaný kravatou – a zároveň, že má blízko k pravým liberálom.

  VIDEO: Emeritný sudca Ústavného súdu SR Ján Drgonec sa rozhodol kandidovať na funkciu prezidenta Slovenskej republiky
  https://www.infovojna.bz/article/video-emeritny-sudca-ustavneho-sudu-sr-jan-drgonec-sa-rozhodol-kandidovat-na-funkciu-prezidenta-slovenskej-republiky

  • Drgonec je jednoznačne proti USA, takže neokoni mu pôjdu po krku. Detto ich médiá. Oplatí sa to vypočuť. Vydavatelia mu nechcú vydať knihu. Ješiťák Harabín údajne dlhuje 700 tisíc za minulú kampaň, takže „musí“ kandidovať znovu a to bude prúser! Otvorene sa obávam, že Drgonca zlikvidujú ako ThDr.Baláka. Zvlášť, ak bude mať reálnu mohutnú podporu zdola.

   • K tomu ešte poznámka – na pochode mieru pred USA ambasádou som si na priamom prenose všimol, aká bola v tvári vystrašená samotná organizátorka pochodu, pani Michalíková /ARCHA, bývalá pracovníčka min. zahraničných vecí/ – myslím, že si uvedomila, že takáto masa ľudí /to nebol hlúčik/ už vážne niekomu musí prekážať – a teda aj ona.

 17. Všetci strojcovia, organizátori a prisluhovači covid plandémie by mali byť dlho mučení až potom popravení.

 18. Ukáže sa v budúcnosti. Keď začnú hovoriť tí čo niečo vedia a dnes sa boja. Potom sa dozvieme, čo to bolo. Čo vedci v bio laboratóriách vymysleli alebo boli donútení vymyslieť. Tiež som to prekonal v nemocnici. Pred tým som mal chrípku veľa krát. Vždy ju bolo treba len vyležať v posteli. Toto, som presvedčený, že som bol otrávený! Čím, sa ukáže…

Pridajte komentár

*