Určite choďte voliť v eurovoľbách a pomôžte odstaviť vlastizradných progresívnych fašistov, ktorí už 6 mesiacov nerobia nič iné, len v Bruseli šíria lži a kydajú na Slovensko, aby nám zastavili eurofondy!

Španielsky minister zdravotníctva priznal, že vírus SARS-CoV-2 nebol nikdy izolovaný


Print Friendly, PDF & Email

Španielsky minister zdravotníctva priznal, že vírus SARS-CoV-2 nebol nikdy izolovaný

(Humans Are Free) – Na základe žiadosti podľa zákona o slobodnom prístupe k informáciám Ministerstvo zdravotníctva Španielska potvrdilo, že „nedisponuje kultúrou vírusu SARS-CoV-2 ani zoznamom laboratórií, ktoré by mali takúto kultúru alebo kapacitu na izoláciu a testovanie“.

Odpoveď taktiež zbavila zodpovednosti zdravotníkov za diagnózu či liečbu a potvrdila, že „samotné testy nie sú dostačujúce na určenie toho, či je niekto chorý“.

Dňa 30. septembra 2021 noviny El Diestro publikovali nasledovný výrok ministerstva:

„Tieto testy (PCR), ktoré sa používajú na rozhodnutia o karanténach ľudí, zatváranie prevádzok, izolácie, liečbu pacientov, očkovanie a ďalšie diktátorské praktiky zamerané na potláčanie slobôd, nepostačujú na to, aby sa pomocou nich stanovilo ochorenie.“

Už v máji 2021 bol publikovaný článok o tom, že stovky žiadostí zaslané inštitúciám na základe zákonov o slobodnom prístupe k informáciám po celom svete potvrdili, že nikde neexistujú žiadne záznamy o izolácii a očistení (purifikácii) vírusu spôsobujúceho ochorenie Covid-19.

Úrady po celom svete nedodržiavajú zákony

Dňa 15. februára 2021 podala Kepa Ormazabalová žiadosť na základe zákona o slobodnom prístupe k informáciám španielskemu ministerstvu zdravotníctva a ďalším inštitúciám ohľadne izolácie a purifikácie fantómového vírusu.

O pár mesiacev neskôr aktivistka napísala:

„Podľa zákona majú 30 dní na vybavenie žiadosti, respektíve 60 dní, ak je odpoveď príliš komplexná. Dnes je 2. mája 2021 (2,5 mesiaca neskôr) a zatiaľ som od nich nič nepočula.“

Dňa 30. marca 2021 poslala aktivistka žiadosti o informácie týkajúce sa izolácie/purifikácie fantómového vírusu ďalším vlajkovým výskumným ústavom v Španielsku, ako je napríklad Vysoký úrad pre vedecký výskum (CSIC).

Po čase Kepa Ormazabalová opäť písala:

„Zasa na moje žiadosti neodpovedali. Ich mlčanie je dôkazom vytrvalého odmietania sprístupniť mi informácie, ktoré majú.

Baskická vláda a CSIC sú verejné inštitúcie a preto musia postupovať v súlade so zákonmi týkajúcimi sa transparentnosti, dobrého spravovania štátu a prístupu k verejným informáciám.

Podľa článku 20.4 zákona, ak po 30 dňoch nebola doručená odpoveď, tak sa má za to, že žiadosť o poskytnutie verejnej informácie bola zamietnutá.“

Na opakovanú žiadosť ministerstvo konečne odpovedalo

Dňa 22. júla 2021 poslali Asociácia za slobodu Biológovia za pravdu ďalšiu žiadosť o informácie španielskemu ministerstvu zdravotníctva ohľadne vírusu SARS-CoV-2.

Liečba osteoporózy

Okrem iných vecí žiadosť obsahovala aj požiadavku o sprístupnenie vzorky vírusu, aby mohla byť nezávisle otestovaná.

Ministerstvo prevzalo žiadosť 10. augusta 2021 a podľa zákona malo mesiac na odpoveď. Tú poslalo 8. septembra 2021, ktorú v španielskom origináli nájdete TU. Anglický preklad sa dá stiahnuť TU.

Dôležitá časť odpovede sa nachádza na strane č.3 a hovorí:

„Ministerstvo zdravotníctva nedisponuje kultúrou vírusu SARS-CoV-2 ani zoznamom laboratórií, ktoré by mali takúto kultúru alebo kapacitu na izoláciu a testovanie.“

Pre účely diagnostických testov na vírus SARS-CoV-2 a pridružené záležitosti týkajúce sa pandémie pracujeme s uvedenými dokumentami. Tie sú aktualizované podľa epidemiologických potrieb za účelom prijímania pandemických rozhodnutí a poskytovania informácií tretím stranám.

V tomto zmysle zostávajú konceptuálne problémy iba v akademickej rovine a ministerstvo tu hrá len druhoradú úlohu.

Hodnotenie pacientov z hľadiska ich zdravotného stavu a prípadnej nákazy Covid-19 zostáva primárne na lekároch a zdravotníkoch. Testy sami o sebe nie sú postačujúce na rozhodovanie o infekčnosti. Na to je potrebné vždy zhodnotenie zdravotníckym expertom.“

Záver

Do dnešného dňa, teda vyše 1,5 roka od začiatku pandémie nikto, nikdy a nikde na svete neizoloval údajný vírus SARS-CoV-2, ktorý má akože spôsobovať ochorenie Covid-19.

Mnohí si teraz položia otázku: Tak na čo potom ľudia chorejú a zomierajú?

Krátka odpoveď – na chrípku, zápaly pľúc a ďalšie klasické respiračné ochorenia, na ktoré ľudia chorievali a zomierali stovky a tisíce rokov pred touto falošnou pandémiou. Akurát sa tieto choroby dnes premenovali na „Covid-19“.

Dokonca už aj americká FDA priznala, že PRC testy nedokážu rozlíšiť bežnú chrípku od údajného „covidu“, preto sa ku koncu 2021 ruší ich autorizácia na núdzové použitie.

Dlhá odpoveď – podrobne si o tom môžete prečítať v článku od Davida Ickeho, ktorý sme pred časom preložili a publikovali.

Vysvetľujeme to aj v príbehu, ktorý je podaný vo forme rozprávky. Nájdete ju TU.

Je najvyšší čas ukončiť túto trápnu epizódu s celosvetovou masovou psychózou a vrátiť sa k normálnemu životu. A samozrejme, prísne potrestať všetkých vinníkov, ktorí sa na organizovaní tohto genocídneho divadla aktívne podieľali!

Ako znížiť cholesterol a vyčistiť cievy

Zdroj: humansarefree.com, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. Kto má čas a koho zaujíma, ako dopadol Event na planéte 17.10 – sledujte dnes o 21,00 „ŽIVÉ TV“ – J.Chvátal – Absolutně neuvěřitelné
  https://www.svobodny-vysilac.cz/

  Ešte to samozrejme záleží na tom, ako to zmrví Pavel Hlávka svojím „moderovaním“ a svojími „prioritami“.
  Ách jo!

  • Vďaka za link, chýbala mi táto info.

   Merkúr končí retrograditu, tak hádam viac svetla vyjde na povrch, v šľapajach Španielska.

  • Jožko Fazuľa

   Ako taký inteligentný človek môže naletieť na také pi…viny? Rovnakú otázku si kladiem v súvislosti s očkovanými. Aký je rozdiel? -žiadny…

   • Ja sa týmto pi.ovinám „venujem“ od svojich 3 rokov!
    Čo má so živými zážitkami s týmito fenoménmi – aj z nehmotného sveta – čo spoločné inteligencia doboha?! Ktorý šalát chápe, čo je koza?! Ja neriešim žiadnu „vieru“ v mimoňov a UFO – Erich von Danniken v živote nevidel UFO! Ja som tieto veci zažil, a keď som sa o tom rozhovoril s kamarátmi, ktorí ma rešpektujú, že nemám nasraté v hlave – rozhovorili sa o svojich zážitkoch oni tiež! Takže – prečo by som sa mal baviť o tom so šalátom posmieváčikom, alebo Fazuľou Zuzuľou?! Mimochodom – na úplne prvej brigáde v 15 rokoch pred prvákom na SŠ v bratislavskom Diele /V-Klub/ sme mali vedúceho, ktorý sa volal Šošovica – inak priateľský človek, a keď sme mali ako deti prenášať ťažké výstavnícke panely zo skladu na kašírovanie – riadil nás svojím vlastným vtipným ovládačom – „Tak chlapci! ChytíME to – a odneseTE to!“ Odvtedy baštím šošovicu.

    Ja som naletel na očkovanie? Aký je rozdiel? V tom, že TY si človek nedotknutý poznaním, a očkovať si sa nedal len preto, že sa bojíš IHLY! Vakcína je najprv – ako životná skúsenosť z dectva – vyjebaná ihla, bolesť a smrad ambulancie! Až potom obsah toho bordelu – čiže poznám konkrétnych dospelých mužov, ktorí sa nedali opichať – kvôli strachu z ihly, a nie preto, že by poznali články Badatela a videá Davida Formánka!

    Ešte sem zavesím obraz bytosti, ktorá ma v troch rokoch vydesila na smť – čo je ku.va CELOŽIVOTNÝ!!! zážitok! Je to v dokumente Abou Majestic – printscreen mi funguje len z videa na webe – nie z doma ováraného videa, tak to potrvá, než to vyriešim. Alebo ako odkaz na video čas.

    Dnes už každý somár z alternatívy vie, že všetci, ktorí sa venujú témy UFO sú desaťročia cielene zosmiešňovaní, a ty „múdry racionalista“ si sa chytil presne tohoto zosmiešňovania voči mne! Detto sú zosmiešňovaní odporcovia vakcíny – ako dezoláti! A? Mám zahodiť svoje životné skúsenosti kvôli názoru Fazule?!

    • Marek Košice

     My zosmiešňujeme UFO (nie tú technológiu, ale jej priraďovanie mimozemšťanom), ty zosmiešňuješ Plochú Zem (ktorú si vieš na vodnej hladine, a mnohými inými spôsobmi)… No vidíš, Maroš. Taký je život.

    • Jožko Fazuľa

     Ja som tú reláciu počúval, ale nie celú a stačilo mi ako tam volali zachytil som dve poslucháčky a žiadne videnia ani neprimerané rekcie či vidiny nemali. Chvátal to samozrejme vysvetloval, aby to čo nefungovalo malo zmysel. Teba pichlo v kolene a mal si videnie- v poriadku ja ti to neberiem, iba smerovanie ľudí na 17.10. o 19 hod. takýchto prorokov tu bolo… Užívaj si svojich mimozemšťanov, ja ti ich neberiem a dokonca aj verím tomu že sú tu. V tom druhom odstavci sa mýliš, strach je prirodzený a aj keď som bol malý a očkovali ma , vedel som že sa tomu nevyhnem a prijal som to, lebo nebolo východiska aj s bolesťou a strachom a všetkým čo k tomu patrí. Dnes je podstatne iná situácia a môžem si pozisťovať veľa info a nebyť v strachu z choroby či ihly a aj to tak je. Inteligencia má veľa s tým ako sa rozhodujeme, kto má informácie a pozná súvislosti, mal by mať vyššiu pravdepodobnosť, že sa rozhodne správne, evidentne to ale tak nefunguje-strach prekrýva túto schopnosť a pravdepodobne aj tvoj strach z detstva prekrýva tvoju inteligenciu a robíš aj zlé rozhodnutia. Tvoje invektívy a narážky sú však obranou bubliny v ktorej žiješ, nič o mne nevieš drístaš tu na mňa. Ja som ťa nazval inteligentom a poznám takých viac no naleteli v mnohých veciach aj napr. s Covidom a očkovaním… Lieč sa, je moja rada a neseď len pri počítači, tu nič nevyriešiš…

    • Marek Košice

     Sorry, Maroš. Nikdy som od teba nečítal príspevok kde píšeš o tom, že Zem je plochá. V tom prípade beriem späť. A od teba ospravedlnenie za tvoju primitívnu vulgaritu nepotrebujem. Máš problémy sám so sebou, pridávať ti nebudem.

    • Ty si zažil už všetko Majko Mojko

    • Z fazule sa len prdi,preto ju treba dat do vody na celu noc a osipat ,potom je ok,ha ha. Moja Manzelka videla viac UFO v Peru,ja len raz a to len asi na 60%. Co boli „konspiracie,teraz je to pravda a este vela veci nevieme,Janko

  • už som to aj vypla .. pani sledovala tv, dokonca chcela ísť na fb, z čoho vyplýva elektroniky na mrtě a plánuje sa naladiť? och
   2. Chvátal sa ospravedlňoval za chybu s časom (UTC), ale moderátor to nejako uhral, že vlastne sa všetci správne „naladili“ o 19h.
   To bolo včera prvé čo som si všimla u Marošovej info „SEČ“ … lebo centrálne meditácie sa udávajú v UTC. A ak išlo o globálnu vec a nie len českú záležitosť, tak … prišlo mi to pre niektorých ako fajná autosugescia.
   3. Keď popisoval škálu toho , čo mohli vidieť, počuť, cítiť, tak je to hodne široké spektrum aj pre psychicky narušených.
   4. Nie som zástanca týchto hromadných mentálnych „podujatí“ verejne vyhlásených, pretože je to skvelá „udica“ pre rôzne nízke entity (chápajte temné bytosti).
   5. Moderátor na začiatku hovorí, že väčšina ľudí píše o zlých pocitoch z toho…ani sa nečudujem.

   …tak, ale to je len moje subjektívne vnímanie 🙂 pekný večer a dobrú noc bez strašidiel

   • Ja doplním, že mnoho ľudí hovorí o tom, že tvrdo zaspali. Ja som roky „ponocný“, takže zaspať o 19,00 – to ani zdravým spánkom opilca! Jeden pán spomínal, že ho krátko úporne rozboleli choré miesta – ja detto – aj keď nemávam ostré bolesti v artrotickom poúrazovom kolene, resp. ak pichnutia – tak úplne na inom mieste ako o tej 19,00. Čiže zopakujem:
    1/ Do postele som zaliezol cca o 18,35 – vypol PC, mobil nie, zabudol som, ale asi 5 metrov vzdialený.
    2/ Snažil som sa myslieť na „nič“ a nesledovať čas.
    3/ Teda odhadom už o 19,00 – príšerná bolesť v kolene – asi 2 sec. – pripodobím ju vrazeným klincom krížom cez to choré koleno – nie od jabĺčka, alebo zadnej jamky – ale zvonku krížom dovnútra. Keďže som mal dávno úraz z lodnej štartovacej batérie – teda kopec ampérov a popálenina – tak to bola asi taká pecka! Ale okamžite táto bolesť aj skončila. Potom som mal vidiny – akoby som bol potápač v noci v kalnej vode – a oproti mne niekto iný cik cak svietil baterkou, avšak medzi nami bola nejaká postava v sediacej polohe – skôr socha – ktorá vrhala tieň – vytvárala temnú siluetu. A potom som tvrdo zaspal a po krátkom sne – už z môjho prostredia – záhrady – som sa prebral – úplne svieži.

    • Som rada , že si si spomenul na zážitok, lebo prvá tv.verzia bola iná.

     • „Ty jediná“ – napísal som:
      „Takže výsledok dnes – pamätám si, ako som zaspával, že som videl obrazy, akoby v tme kalnej vody niekto svietil baterkou proti me ale v popredí stála postava, cez ktorú baterka svietila okolo kontúr. Čiže tieň proti mne.
      A zaspal som ako dudok. Sny nie dôležité – prebudil som sa o 20,38 – bez akéhokoľvek avizovaného kontaktu.“

      Zážitok z bolesťou som pridal po vyjadrení toho pána, ktorý spomenul prudké bolesti v chorých orgánoch – dovtedy som sa netrápil s touto možnosťou aj u mňa – že mohla mať súvislosť s kontaktom. A?

      Inak s tým tvojím kameňom hrsti – v nedeľu som myslel na krásny ruský akvamarín s briliantovým výbrusom a červenými, zelenými a žltými ohňami – dcére som ho ako prsteň-kontraband vykšeftoval za mamutí Zub ešte v 90-tych rokoch, aby mala ako dievča prsťeň Arabely – ako dcérine oči – belasá dúhovka so žltkastými hviezdičkami – ale svokra ho dala ženinmu známemu zlatníkovi pre dcéru zmenšiť. Po 10 rokoch som si spomenul, keďže dostala alergiu na šperky kvôli kadmiu – čo je s ním – ukázala mi ho zničený – „oškretý pri hre o stenu paneláku“ – žiaden akvamarín – podrbané sklíčko s úplne iným výbrusom!
      Nech ten podvodnícky zlatnícky zmrd, čo ten kameň vymenil – skape ešte dnes! Amen!

      Ha – a možno preto tie vidiny o kalnej morskej vode. Serie ma to dodnes – nejde o prachy, ale že sa chamtivec rozhodol okradnúť decko o dar otca – lebo „najlepšie sa okrádajú kamaráti“! Inak podobný prípad som potom riešil s kolegyňou, ktorá sa pochválila s opraveným briliantovým prsteňom – zmrd jej ho vymenil za zirkón. Poradil som je ako na to, že „asi omylom kolega niečo splietol – inak keby ho rovno napadla, tak by sa vzpriečil – čiže prijal hru a kameň vrálil. Taká maličkosť – briliant sa nikdy nelepí do zlatého lôžka – lepom by stratil lesk – vždy musí byť v bielom kove – lôžku /platina, biele zlato/, ktoréfunguje ako zrkadlo, a vždy prichytený tŕňmi! Zlatnícky úsus!
      https://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/9/9d/Aigue-marine_Pakistan_180308.jpg/375px-Aigue-marine_Pakistan_180308.jpg
      Akvamarín s briliantovým výbrusom 52 strán
      https://sc01.alicdn.com/kf/HTB1Kdd0tuuSBuNjSspl762e8pXaS/231760363/HTB1Kdd0tuuSBuNjSspl762e8pXaS.png
      Bižu… Bez ohňa.
      https://img.tradera.net/images/194/352756194_6afedac8-e957-4584-8b23-d2b8ebd693c3.jpg

     • Máš pravdu Maroš, bola som túto noc zasnúbená a dokonca si mi volal a blahoželal ku svadbe. Mal si sexy hlas, ale diamant som na ruke nemala. Nevadí, postačí swarovského krištáľ.

     • Musela som klik lebo som bola zvedavá na tvoj vkus 😋

     • Ad Swarovského kryštály – má na ne vplyv Mesiac – alebo príliv?
      http://www.lokaltv.sk/animoterapia-rybicka/516/3

     • Vplyv má na to čínska hypersonická strela.

 2. V EU informovali o jednáních ohledně uznávání covid certifikátů s 28 zeměmi
  Podle Evropské komise se do systému dosud zapojilo 43 zemí, včetně 27 členských států Evropské unie, tří států Evropského hospodářského prostoru, Švýcarska a 12 dalších zemí a území světa.
  Na komisi se obrátilo dalších 60 třetích zemí, které vyjádřily přání připojit se k systému vzájemného uznávání.
  https://cz.sputniknews.com/20211018/v-eu-informovali-o-jednanich-ohledne-uznavani-covid-certifikatu-s-28-zememi-16215679.html

 3. dnes pravdivý baner „Hlavným účelom vakcín proti COVID-19 je pretrhnúť spojenie medzi vašou dušou a vyšším vedomím (Bohom). “ … áno, útok na epifýzu (spojenie s vyšším JA)

 4. Virus SARS-Cov-2 nebol nikdy izolovaný, nikdy nebola preukázaná jeho existencia. Žiadna štúdia nesplnila zlatý štandard Kochových postulátov. Z vedeckého hľadiska nejde teda o reálny vírus. Skutočný vírus, ktorý by bol schopný preskočiť z netopiera na človeka a nasledovne z ľudí na ostatných ľudí je problém. Aby sa vírus adaptoval na DNA nového hostiteľa, mohol sa živiť a rozmnožovať a stať sa veľmi nákazlivým, trvá v prírode veľmi dlhú dobu,

  • „On preskočil“ z netopiera na sviňu na čínskom mäsnom trhu V ZÁVERE filmu Nákaza 2011 – čo bola príprava informačného pola na covid podvod svetovú ilúziu 2019!
   Bolo to v telke? „Tak je to pravda“!

  • tiez ani ivers Postulates,tiez dokonca to ma uvedene CDC

 5. Pre dobro zdravia uz tieto hovadiny nesledujem. Podvody a zasa podvody financneho charakteru. Pekny den.

 6. https://zemavek.sk/v-cr-je-nahlasenych-116-umrti-po-vakcine-proti-covid-19-pani-olge-ochrnula-tvar-odskodnenie-avsak-nedostane/
  V ČR je nahlásených 116 úmrtí po vakcíne proti Covid-19. Pani Oľge ochrnula tvár, odškodnenie avšak nedostane

 7. https://otevrisvoumysl.cz/konference-patologu-a-lekaru-analyza-covid-injekci-a-jejich-obsahu-cast-2-2/
  Konference patologů a lékařů: Analýza covid injekcí a jejich obsahu (část 2/2)

  Ve zkratce…
  V druhé části německé konference patologů a lékařů se podíváme na snímky z analýz covid injekcí pod mikroskopem. Uslyšíme svědectví zástupce skupiny, která prováděla tyto analýzy, a k tomu osobní svědectví chirurga a dalších lékařů týkající se poškození způsobené covid injekcemi.

 8. https://cz24.news/covid-pas-ma-zabezpecit-len-totalnu-kontrolu-jeho-nositela-ziadnu-ochranu-rozhovor-s-clovekom-ktory-v-cine-zil-a-pozna-fungovanie-takehoto-systemu-video-3min-sk-titl/
  COVID PAS MÁ ZABEZPEČIŤ LEN TOTÁLNU KONTROLU JEHO NOSITEĽA, ŽIADNU OCHRANU. ROZHOVOR S ČLOVEKOM, KTORÝ V ČÍNE ŽIL A POZNÁ FUNGOVANIE TAKÉHOTO SYSTÉMU (VIDEO 3min, SK Titl)

 9. Evropská agentura pro léčiva zahájila hodnocení vakcíny společnosti Pfizer pro děti ve věku 5-11 let
  19.10.21

  Evropská unie:
  Evropská agentura pro léčivé přípravky zahájila hodnocení vakcíny společnosti Pfizer & BioNTech pro děti ve věku od pěti do 11 let. Oba farmaceutické giganty doufají, že brzy získají podmíněnou registraci na evropském kontinentu.
  Americká společnost Pfizer a její německý partner BioNTech minulý týden předložily údaje o použití své vakcíny RNA messengerové pro malé děti. Cílem tohoto kroku je získat v blízké budoucnosti podmíněnou registraci v Evropě.
  Stanovisko EMEA bude předáno Evropské komisi, která přijme konečné rozhodnutí o uvedení výrobku na evropský trh.

  Tak co rodičové, máte již nachystané své ratolesti na očkování proti covidu experimentálními preparáty?
  A to napětí…..co myslíte, jaké bude konečné rozhodnutí Evropské komise?
  https://francais.rt.com/international/91746-agence-europeenne-medicaments-debute-evaluation-vaccin-pfizer-pour-5-11-ans-covid-19
  http://zvedavec.org/vezkratce/18198/

 10. Vraj v „čiernych“ okresoch nemáte slobodu ani s covidpassom..??

 11. Rakousko je pouhý krok od schválení povinnosti, aby se zaměstnanci na pracovišti museli prokazovat covidovými pasy, píše server deníku Kurrier s odvoláním na své zdroje ve vládě. Rozhodnout by se podle deníku mělo během tohoto týdne. Nyní se řeší právní detaily.
  *****
  Lotyšsko od 21. října do 15. listopadu zavede uzávěru řady provozů s cílem zpomalit šíření koronaviru v jedné z nejméně proočkovaných zemí Evropské unie. Zavřou se obchody, restaurace, zábavná zařízení a částečně i školy, dostupné budou jen základní služby, uvedla agentura Reuters.
  *****
  ametyst: zpřísňování teprve začíná, BABIŠ se naštval dle seznamzpráv a chce opatření, aby udělala ještě jeho vláda….
  *****
  nastává doba, kdy bude potřeba udělat v česko-slovensku a jinde druhou itálii.

 12. SLOVENSKO: Prednedávnom sme boli skontaktovaní autorkou nasledovnej práce, či by sme jej ju mohli pomôcť dostať na verejnosť. Po revizii členmi odbornej komisie Vám tento článok prinášame na našej stránke. Veríme, že Vám pomôže pri rozhodovaní a vždy je milé vidieť novú tvár z odbornej sféry, ktorá sa slepo nehrnie za „davom“ propagovaným v médiách. 🙂
  https://cz24.news/co-by-obcania-mali-vediet-pri-rozhodovani-sa-o-ockovani-sucasnymi-experimentalnymi-covid-vakcinami/

 13. https://www.infovojna.sk/article/video-ako-farmaceuticke-firmy-podvadzaju-pri-klinickych-studiach
  VIDEO: Ako farmaceutické firmy podvádzajú pri klinických štúdiách

 14. https://www.banned.video/watch?id=616e05f7db0160038789ba3e
  VIDEO: British Protestors Shout, „Arrest Bill Gates,“ To His Face
  VIDEO: Britskí protestujúci kričia do jeho tváre „Zatknite Billa Gatesa“
  Alex Jones presents video footage of British people protesting against Bill Gates as he leaves from dinner with Boris Johnson.
  Alex Jones predstavuje videozáznamy Britov protestujúcich proti Billovi Gatesovi, keď odchádza z večere s Borisom Johnsonom.

 15. https://www.ac24.cz/zpravy-ze-sveta/obchodniku-se-smrti-ty-vrahu-vime-kdo-jsi-gatese-necekane-privital-dav/
  „Obchodníku se smrtí, ty vrahu! Víme, kdo jsi!“ Gatese nečekaně přivítal dav

  Britský premiér Boris Johnson uspořádal 15. října večeři s předními světovými podnikateli, včetně Billa Gatese a generálního ředitele společnosti JPMorgan Chase & Co (JPM.N) Jamieho Dimona, informoval v pátek deník The Telegraph.

  Během příjezdu Billa Gatese dav protestující skandoval k jeho autu hesla: „Obchodníku se smrtí, ty vrahu! Víme, kdo jsi! Zatkněte Billa Gatese“.

 16. https://www.ac24.cz/zpravy-ze-sveta/nemecky-ministr-zdravotnictvi-oznamuje-ukonceni-pandemickeho-stavu-nouze/
  Německý ministr zdravotnictví oznamuje ukončení pandemického stavu nouze

  Podle účastníků uvedl Spahn: „Ukončí se tím výjimečný stav, který trvá od 28. března 2020, tedy téměř 19 měsíců.“

 17. Marek Košice

  PLOCHÁ ZEM : Rozhovor moderátorky s mladou češkou.

  https://www.youtube.com/watch?v=rSWrFDV_AAw

 18. Rozhovor s Petrou F. Rédovou, vedoucí sestrou na JIP a Covid oddělení v Londýně. Její výzkum covid injekcí pod mikroskopem a zkušenosti z nemocnice. To, co objevili je děsivé.

  https://cz24.news/covid-je-biologicka-zbran-rozhovor-m-sharka-s-petrou-f-redovou-vedouci-sestrou-na-jip-a-covid-oddeleni-v-londyne-desive-objevy-vyzkumu-covid-injekci-pod-mikroskopem-video-cz-92min/

 19. ..ten slob.vysielač…ozaj zaujím.informácie…hlavne ako som si doteraz vypočula je zaujím.výsled.u Čechov, že boli opäť tí istí zvolení a už sa ,,vyfarbujú“….týžd.po voľbách…zajtra si vypočujem tú 2.pol., a to rozdel.v rodin.kvôli očkov.? smutná realita, v mnoh.rodinách si myslím… ….a ešte napadlo, každý z nás sa občas cíti raz horšie, a raz lepšie….nie je úplne ,,rovná čiara“, len to treba ustrážiť, aby príliš ,,nevlnila“…..

 20. otazka...

  ked nebol virus kovidu izolovany, ako je mozne, ze vo vakcinach je spike protein z virusu?

  • Ako viete, že ten spike proteín je z vírusu? Môže to byť proste proteín, ktorý je úmyselne toxický.

   Možno celým cieľom vyvolania falošnej pandémie z neexistujúceho vírusu bolo ľudí prinútiť si pichnúť vakcínu, ktorá v tele vyvolá produkciu toxického proteínu, o ktorom tvrdia, že je z toho neexistujúceho vírusu. (Lebo ako inak by logicky odôvodnili zloženie tej vakcíny?)

 21. …vďaka milá Jean za video o fugovaní ,,kreditov“….
  …a teraz k tomu videu zo Slobodného vysielača- sú tam ozaj úžasné informácie, bolo to riadne vysvetlené v súvislostiach, či už ohľad.nedost.elektriny, volieb v Čechách, ozaj ,,dobrý“ príklad konania ľudí ako u myší, ozaj výborné pesničky,.projekt Monarch,
  a hlavne tiež, že sa deje tá zmena celej spoločnosti, čo si mnohí doteraz vôbec neuvedomujú…čo ale dotyčný p. hovoril, nie je možné u ľudí v terajš.dobe ich prinútiť konať niečo iné ako ,,bežné motorické činnosti“, teda nie je možné im navodiť resp.zmeniť len tak myslenie…a naopak, ten technik, čo sa dovolal, tvrdil, že je to možné, keď .sa tým ľuďom bude o tom hovoriť, budú si to vedieť predstaviť, resp.to urobiť…. tiež si myslím, že možné to je, no nie je to možné u ľudí príliš racionálnych, príp.nie vždy je to možné….záleží od celk.stavu a stavu zdravia týchto ľudí…ozaj poučné rozhovory, a tiež toto vysielanie je niečo ako tu na Slovensku tento Portál! som veľmi rada, že ho môžem čítať a tiež, že možno počúvať aj túto stanicu….zrejme za nimi ,,stoja“ šikovní ľudia…

Pridajte komentár

*