7 vývojových štádií na ceste od pandémie k novodobej diktatúre


Print Friendly, PDF & Email

7 vývojových štádií na ceste od pandémie k novodobej diktatúre

Existuje len 7 pomerne krátkych štádií, ktoré vedú od súčasnej pandémie k trvalej totalitnej vláde. Väčšina krajín sa momentálne nachádza v 5. štádiu, vrátane Slovenska.

Celé to vyzerá, akoby to bolo plánované už dlho dopredu. Miliardám ľudí na celom svete sa rýchlo nanucuje radikálne odlišný štýl života od toho, na aký boli zvyknutí doteraz.

Tento nový životný štýl zahŕňa menej osobnej, fyzickej i finančnej slobody. Tuto nasleduje popis 7 vývojových štádií, ktoré nás postupne vedú od demokracie k novodobej diktatúre.

Štádium č.1

Svetom sa začína šíriť nový vírus. Svetová zdravotnícka organizácia (WHO) vyhlasuje pandémiu.

Medzinárodné organizácie, úrady verejného zdravotníctva, politici, média a iné vplyvné osoby šíria strach sústreďovaním sa výlučne na nákazlivosť vírusu a každodenným zverejňovaním počtu nových prípadov.

A samozrejme, nezabúdajú prízvukovať, ako strašne nebezpečný je ten nový vírus.

V priebehu pár dní vlády na celom svete vyhlasujú stav núdze a svetelnou rýchlosťou zavádzajú nové obmedzenia. Tie väčšinu ľudí uväznia vo svojich domovoch – počnúc uzatváraním škôl a postupne vypínaním takmer celej ekonomiky. Svetové trhy kolabujú.

Ohromené a zastrašené obyvateľstvo sa zväčša podvoľuje. Za posledných pár rokov ho totiž presvedčili, že ich telá nedisponujú prirodzenou schopnosťou samostatne produkovať proti novým patogénom protilátky, ktoré prinášajú dlhodobú imunitu.

Koná sa prvé z týždenných virtuálnych školení pre primátorov a starostov ohľadne toho, ako by mali miestne úrady na krízu reagovať. Ide o koordinovanú akciu, ktorú riadi pár organizácii z akademického, medicínskeho a politického prostredia.

Na týchto školeniach nechýbajú ľudia ako Barack Obama či Bill Gates.

Áno, platí to aj o Slovensku – bratislavský primátor Vallo sa sám pochválil, že mali na konferenčnom hovore samotného veľkého Billa Gatesa (mimochodom stredoškoláka bez medicínskeho vzdelania).

Štádium č.2

Politici na celoštátnej aj komunálnej úrovni, rovnako ako predstavitelia úradov verejného zdravotníctva, začínajú s tlačovkami na dennej báze. Využívajú ich na prezentovanie hrôzostrašných štatistík a modelov, ktoré predpovedajú schopnosť vírusu spôsobiť milióny obetí.

Väčšina z týchto informácií je ťažko rozlúštiteľná a vrhá len veľmi málo svetla na to, ako sa vírus v skutočnosti šíri v jednotlivých geografických regiónoch.

Predstavitelia štátu a médií zahmlievajú pre nich nehodiaci sa fakt, že akú malú mieru úmrtí v skutočnosti má tento nový vírus. Namiesto toho dôraz kladú na prekrúcané štatistiky od spriaznených vedcov, osobností sociálnych sietí (influencerov) či iných významných inštitúcií.

Hlavným odkazom je, že „sme vo vojne a ohrozených je veľa životov, pokiaľ ľudia nezostanú doma a nebudú dodržiavať nariadenia úradov“. A samozrejme, média hlavného prúdu nezabudnú pri každej príležitosti prízvukovať, ako je celé ľudstvo vystavené na milosť či nemilosť vírusu.

V tom istom čase centrálne banky a vlády rozdávajú obrovské sumy peňazí, z ktorých sa aj tak najviac ujde veľkým bankám (aby chúďatká náhodou neskrachovali). A na dôvažok, celé to organizujú súkromné finančné spoločnosti, ktoré vo finančnej kríze v rokoch 2008-2009 zlyhali na celej čiare.

Vlády tak isto pripravujú miliardové záchranné balíky a programy kompenzácií pre firmy a zamestnancov kvôli škodám a stratám spôsobených uzatváraním obchodov a ekonomiky.

Štádium č.3

Vlády a úrady verejného zdravotníctva stupňujú snahy o masové testovanie a nákupy ochranných pomôcok.

Na bok však ide potreba pre reguláciu kvality, vrátane kvality a nezávislého overovania presnosti výsledkov testov. Rýchlosť v schvaľovaní dostáva prednosť na úkor spoľahlivosti, pretože predsa „ide o zachraňovanie životov“.

Publikujú sa modely o šírení nákazy, ktoré predpovedajú exponenciálny nárast infikovaných, hospitalizovaných a zomretých, dokonca aj pri „najlepšom možnom scenári“.

Približne v tom istom čase úrady výrazne zmierňujú kritéria pre diagnostikovanie vírusových infekcií, počtu nakazených a dokonca i úmrtia, ktoré je možné pripísať novému vírusu. Zvlášť to platí u najstarších členov spoločnosti.

Média pokračujú v lamentovaní, že potrebujeme viac testovať a domáhajú sa prísnych trestov pre ľudí, ktorí porušujú pandemické obmedzenia.

Výsledkom je nízky odpor obyvateľstva, nakoľko polícia a armáda s novými právomocami vymáhajú striktné dodržiavanie všetkých nových nariadení a neváhajú udeľovať vysoké pokuty, či dokonca uväzniť tých, ktorí sa odmietajú podriadiť ich príkazom.

Štáty začínajú s monitorovaním pohybu obyvateľov prostredníctvom ich mobilných telefónov.

Početné ľudské zdroje sa vyčleňujú na dohľadávanie kontaktov nakazených a ich izoláciu v domácej alebo štátnej karanténe. To všetko aj napriek tomu, že len malá časť populácie bola skutočne vystavená vírusu.

Obmedzenia zahŕňajú aj „sociálnu izoláciu“, medzi ktorej mnohé účinky patrí ešte väčšia schopnosť mocných vymazať a potlačiť individuálne a kolektívne potreby ľudí.

Ako znížiť cholesterol a vyčistiť cievy

Štádium č.4

Keď počet nových prípadov nakazených a úmrtí sa začína stabilizovať či mierne klesať, úrady prehlasujú, že je ešte skoro tvrdiť, či je vírus na ústupe, a preto reštriktívne opatrenia naďalej pokračujú.

Respektíve tvrdia, že ak by sme poľavili, nové prípady nákazy a úmrtí by čoskoro začali znova prudko rásť. Prípadne, že ohrozenie starých ľudí nedovoľuje zavedené obmedzenia rušiť.

Teraz úrady tiež priznajú, že úvodné modely nesprávne predpovedali, že nastane cunami nových prípadov nákazy, preplnených nemocníc a úmrtí. Zároveň však dodávajú, že potrebujeme viac času na zhodnotenie, či môžeme začať uvoľňovať a pustiť deti späť do školy a rodičov do práce.

Štát sa nijako nesnaží vyčísliť škody a náklady, ktoré doľahnú na obyvateľstvo a ekonomiku. Tiež sa nesnaží určiť úroveň, kedy sú tieto škody už privysoké, či dokonca väčšie než mohol napáchať samotný vírus.

Vláda spolu s médiami sa naďalej snažia pretláčať masové testovanie – či už na samotnú aktuálnu prítomnosť vírusu v tele človeka alebo na protilátky preukazujúce prekonanie nákazy.

Medzičasom vychádzajú nové štúdie, ktoré upozorňujú na vysokú schopnosť vírusu mutovať. Vedci a úrady to interpretujú tak, že na porazenie vírusu budeme potrebovať ešte väčší medicínsky arzenál, ako sme si doteraz mysleli.

Štádium č.5

Približne o 2 až 3 týždne neskôr zvýšené testovanie na prítomnosť vírusu v tele človeka prináša prvé želané výsledky – zvyšuje sa počet nových pozitívnych prípadov.

Predstavitelia zdravotníckych úradov pridávajú k panike tým, že okrem potvrdených prípadov k oficiálnym štatistikám pridávajú ľudí, ktorí sú na nový vírus iba podozriví, no zatiaľ netestovaní.

To využívajú politici na to, aby brzdili uvoľňovanie opatrení alebo pridávali rôzne „hygienické“ obmedzenia pre uvoľnené činnosti (rúška v MHD a interiéroch, obmedzené kapacity športových podujatí a podobne).

Medzitým vlády spolčené so zdravotníckymi organizáciami, akademikmi, priemyslom a Svetovou zdravotníckou organizáciou pripravujú implementáciu „imunitných pasov“, ktoré budú obsahovať informácie o protilátkach (prípadne očkovaní).

Čiže pôjde o pasy, ktoré určia, kto sa bude môcť voľne zúčastňovať života v spoločnosti a kto nie. Toto je aj jeden z cieľov súčasnej pandémie.

A samozrejme, šíria sa správy o dôležitosti očkovania a o tom, kto, kde a akú vakcínu proti novému vírusu už testuje a kedy asi bude dostupná pre široké obyvateľstvo.

Štádium č.6

Vo veľkom sa začína testovanie rôznych antivirotík a vakcín proti novému vírusu.

To všetko, samozrejme, len vďaka koncentrovanému úsiliu Svetovej zdravotníckej organizácie, Billa Gatesa a jeho spolupracovníkov, farmaceutických firiem, vlád, EÚ a univerzít.

Veľká časť populácie nemá na vírus protilátky, lebo počas predchádzajúcich štádií im bolo silou mocou bránené stretnúť sa s patogénom.

No a vďaka tomu množstvu šíreného strachu sa s radosťou dajú zaočkovať prvou dostupnou vakcínou, a to aj napriek tomu, že vakcína bola uponáhľaná a nedostatočne testovaná.

Veria totiž, že im to poskytne únik z pazúrov vírusu.

Štádium č.7

Čoskoro vírus zaháji svetom svoju druhú vlnu – podobne ako každoročne chrípka či iné vírusy tak, ako tomu chodí už po celé tisícročia.

Úrady a média znova rozdúchajú hystériu strachu o tom, ako potenciálne milióny ľudí z tých, ktorí sa doteraz s vírusom nestretli, zomrú. Znova začnú vo veľkom testovať tak na prítomnosť vírusu, ako aj na prítomnosť protilátok.

Samozrejme, milióny (miliardy) na tom opäť zarobia vybrané firmy – na testoch, liekoch, ochranných pomôckach a, samozrejme, na vakcínach.

Vlády presunú kontrolu nad zvyškami štátnych zariadení do rúk súkromníkom, zvyčajne globálnych firiem. To preto, lebo rozpočty krajín sa počas predošlých štádií takmer úplne vyčerpali a zároveň si štáty zdecimovali daňové príjmy tým, že položili ekonomiku.

Výsledkom bude totálna medikalizácia pandemickej odozvy na vírus, ktorý pre bežné obyvateľstve nie je o nič viac nebezpečnejší než chrípka (zdroj).

Súčasne sa vytvorí totalitná kontrola globálnych korporácií nad obyvateľstvom. Pôjde o dohľad 24 hodín denne, 7 dní v týždni pomocou invazívneho sledovania „smart“ prostriedkami technokratického policajného štátu.

Hlavní hráči budú donekonečna opakovať cykly hystérie a masívneho preočkovania obyvateľstva cez „posilňujúce“ dávky vakcíny, a to každých pár mesiacov.

No a keď sa náhodou v budúcnosti objaví na našej planéte nejaký nový patogén, tak návod už majú, jednoducho zopakujú štádiá 1 až 7.

Záver

Zdá sa vám to príliš pritiahnuté za vlasy?

Vo väčšine krajín sme pri súčasnej pandémii videli už štádiá 1 až 4. V mnohých štátoch aktuálne prebieha štádium 5.

No a na štádiá 6 a 7 sa môžeme „tešiť“ v blízkej budúcnosti.

Liečba osteoporózy

Zdroj: off-guardian.org, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. Můžeme se těšit na to, že jim to nevyjde. Brzy uvidite jak se věcí mají.

 2. Uz je Jul a zatial im to vychodi perfektne,nie je sila,ktorá by ich zastavila,depopulácia na 500 Miliónov sa zacina,Janko

 3. Je to iba na ludoch,či podlahnú alebo sa vzbúria

 4. Vazeny Badatel, ja zijem v Sydney Australii uz 30 rokov, podpisala som sa na vasu stranku viac-menej zo zvedavosti. Teraz ,skoro po dvoch rokoch citania vasich prispevkov som hotova dat Vam na javo svoje potesenie z praci, ktoru vykonavate. Hoci informacie na vasich strankach poznam a davno o nich viem( dlhe roky sledujem Corbett Report, NoMoreFakeNews from Jon Rappoport, Ty Bollinger [email protected], Children’s Health Defense by Robert F. Kennedy, Jr. a mnoho dalsich) tesi ma , ze teraz mnoho ludi so zdravym rozumom mozu , vdaka vasim prekladom, ktore su ozaj dobre, sa dozvedia pravdu . To je dolezite, inaksie pre nas vsetkych nevidim svetlu buducnost. . Aj mala kvapka vody dokaze vytvorit vlnky. Zostavajte zdravi a informovani.

  • Ďakujeme 🙂

   • ….hej všetko je to zatiaľ podľa scenára a smutne, neuveriteľne si prajem aby sa to konečne zastavilo ??????

    • Ľubomír

     Sucasnemu svetu od vychodu na zapad vratane EU zial vladnu psychopati, tvariaci sa ako im ide o zdravie ludi (hlavne ze obchody plne chemickych (p)otravin, deti su zabijane chemoterapiou ..) a cuduju sa, ze im nikto neveri (ani skorumpovanej WHO a podla mna aj nas UVZ je cely nanic, kedze akosi tiez nemaju zaujem sprisnit normy a zakazat vsetky tie svinstva v potravinach, zaviest dobrovolne ockovanie alebo aj alternativne sposoby liecby rakoviny). Na SK zatial nema byt povinne ockovanie na coronavirus a dufam, ze sa to nezmeni. Som ale zvedavy, ako sa k ockovaniu postavia vsetci, o ktorych hovoria, ze su v tej ich „prvej linii“, lekari, policajti, pracovnici v obchodoch. Viem o lekaroch, co sa velmi netesia, ak by mali byt ockovani .. ved oni sami vedia najlepsie o com je prehnity farma biznis a ake su ockovacie latky. Najhorsie je, ze ak donutia ockovat ludi a sposobi vakcina niekomu poskodenie zdravia, kto bude potom za to zodpovedny?

     • Ľubomír

      A to nehovorim ano o tom, ako si akceptaciou vsetkych tych svinstiev poskodzujeme ludsku DNA. System je uplne chory, EU je chora aj cely svet. Plodnost parov klesa, povodni obyvatelia EU krajin vymieraju a este po tomto ockovani (pocita sa s viacnasobnym preockovanim) je otazne, aky to bude mat dopad na zaockovanych. To ukaze az cas, ale dobre to asi nebude.

 5. Vďaka, Bádateľ za takéto články!! Je to smutná realita,je len škoda,že ľudia sú posratí a boja sa postaviť proti tomu systému! Vidíme čo robí fanatický Matelko,tu pomôže jedine božia moc!!! Ešte raz ďakujem a želám vám veľa síl a úspechov,lebo hyjeny vám nedajú pokoj,preto to nesmiete vzdať!
  Všetko dobré prajem!

 6. Zuzana Halandová

  Zaujímavé – keď nie celkom súhlasím s článkom a vyjadrím sa – moja reakcia nie je
  zverejnená, a nie prvý raz.

  • K tomuto článku ste sa ešte nevyjadrovali a žiadny komentár vám tu nebol zmazaný.

   Niekedy sa môže stať, že systém automaticky označí nejaký riadny komentár za spam. Ak by sme ten systém nemali zapnutý, tak denne by tu bolo 200 komentárov na rôzne hlúposti, väčšinou cudzojazyčné, kde sa takýmto spôsobom snažia rôzne subjekty predávať svoje výrobky, propagovať svoje stránky a podobne.

 7. Zajímalo by mě, co byste psali, kdyby se žádná opatření nedělala, vláda rpoušky nezajistila, nic neřešila a lidi umírali (dejme tomu, třeba jen ti oslabení). To by bylo zase křiku, že nás chtějí nechat všechny vyhladit. Moc velká konspirace na můj vkus, i když já se kovidu zrovna vůbec nebojím. Za zajištění co nejvyšší bezpečnosti – čirý nevděk, tak to vidím zase já. Smotáte všechny konspirace světa o zotročení lidstva do jednoho koronaviru a zblázníte lidi strachem, vyprovokujete k nezodpovědnosti a bezohlednosti k těm méně odolným jedincům, jen aby byly článečky a čtenáří. Největší manipulátor je totiž strach!

  • Pani Eva, nemali by si ľudia, teda my všetci, aj oslabení jedinci, chrániť svoje zdravie sami a nečakať na opatrenia vlád? Myslíte si, že pri skutočnej pandémii by vás ochránilo obyčajné rúško? Asi ťažko. Ako sa Vy sama chránite pred obyčajnou každoročnou chrípkou? Napíšte, som zvedavá. A ešte dodatok: viete koľko ľudí zomiera denne na iné choroby a nepíše sa o tom?

   • A myslíte, že jsou naprosto všichni tak zodpovědní, jak bychom si přáli? Nezavání to idealismem? Rouška neochrání na 100%, ale částečně ano. A co se týká mne, já se nechráním před ničím, protože mám už hodně vysoké vibrace a tyto nemoce nemají nárok. Navíc pomáhám nejbližšímu okolí tak, že veškeré viry a bakterie dokážu zrušit mentálně. Takto pečuji o svou rodinu i přátele již několik let.

  • Verím, že väčšina z nás – podobne ako xy – má v problematike absolútne jasno.

   Na Slovensku už roky prekvitá a geometrickým radom narastá pandémia rakoviny, cukrovky, infarktov, mŕtvic, psychiatrických porúch s následkami vrážd a samovrážd… toto by mali kompetentní konečne začať riešiť! Keby spoločnosť prestala hneď od nášho príchodu na svet do nás pchať kadejaké znižovače imunity a potom podradné potraviny dovezené skade-tade a obohatené o kde-čo, nebolo by menovaných smrteľných chorôb, a rovnako aj každý vírus by nás obišiel veľkým oblúkom. Potrebujú azda rúška srny alebo medvede?

   • Ľubomír

    Suhlasim a ak sa sucasni politici vratane p. Matovica nespamataju a nezacnu realne pracovat pre narod, tak ich uz nikdy nezvolim. Som si myslel, ze maju viac rozumu, ale asi som sa mylil.

  • Evka,
   baníci patria medzi najohrozenejšiu skupinu pracujúcich ľudí – vďaka ťažkým a neprirodzeným pracovným podmienkam strácajú imunitu a zväčša sa dožívajú aj oveľa nižšieho veku, než ľudia pracujúci v iných sférach… (najmladší brat môjho otca – baník – takisto zomrel o niekoľko desiatok rokov skôr, ako jeho ostatní súrodenci, a na rozdiel od svojich bratov býval často chorý). Bane by v prípade akejkoľvek, čo len blížiacej sa epidémie mali byť zatvorené ako prvé !! A rúška…tie by tu tiež sotva pomohli…

 8. Oplatí sa kúpiť júlové číslo časopisu Zem a vek. Mám aj názov Doktor vakcína. Rozoberá túto tematiku, pripravovanú povinnú depopulačnú vakcínu…ako sa to vymyslelo, kedy a kým…
  Aj pán Ing. Fillo, odborník na očkovanie má tam články.

  • Že to bylo vymyšleno samozřejmě vím, načetla jsem toho spoustu. Jsem ale přesvědčena, že kdykoli vypukne nějaká mediální panika, ač zčásti podložená, je třeba hledat pravdu někde uprostřed.

 9. O virus tu nejde: Nejlepší analýza současné pandemie. Jasně, stručně, přehledně a v souvislostech

  https://www.youtube.com/watch?v=Iz7smjYpUPU

  https://zemavek.sk/stat-michigan-chce-uzakonit-dobrovolnost-cipovania-zamestnancov/

  • Vážený pán XY,
   ja „zaostalá dôchodkyňa“ som sa minulý rok zúčastnila PC školenia v novej modernej computerovej budove. Hrozné, hrozné – v jednej miestnosti sedelo minimálne 50 mladých ľudí za počítačmi, tieto počítače vôbec neboli od seba oddelené, všade vchádzali pomocou kariet (čipu?). Videla som čo jedia cez prestávku (hrozné), pochopiteľne žiadne šnúry medzi počítačmi (to znamená obrovské wifi žiarenie). Bolo mi vysvetlené, že napr. keď opustia miestnosť je kontrola ako dlho sú mimo, stiahne sa im to z výplaty… Po skončení kurzu som sa poďakovala pánu Bohu, že už som „baba stará“.

 10. Kto vie angl. istotne by mal pravidelne počúvať videa od Dr Rashid Buttar – vysvetľuje celý tento podvod. Teraz som vypočula toto video
  https://www.youtube.com/watch?v=q_4F-yz3Jo8

 11. Jednoduchá

  Milá Jean,
  práve dnes som si kúpila Vami odporúčaný časopis ,,Zem a vek“.
  Cestou z práce som si stihla prečítať akurát 1.článok od p.Tibara Eliata Rastasa – ,,SPASITELIA.“ Ozaj výborný, výstižný a veľmi aktuálny článok na túto dobu, presne ako jeho názov !
  Vďaka za tip na čítanie, jednoznačne odporúčam si kúpiť ! …………………..

 12. Tu je aj článok v slovenčine aká „fajnovučká“, bude tá depopulačná vakcína proti Covidu 19
  https://zemavek.sk/problematicka-mrna-vakcina-proti-covid-19-ma-katastrofalne-klinicke-skusky/
  Preberá to aj napr. MUDr. Mercola vo svojich článkoch, videach.

 13. Práve som vypočula veľmi zaujímavé video:
  https://banned.video/watch?id=5f06524a672706002f481047
  MUDr. Richard Barlett z Texaxu lieči Covid-19 pomocou lacného lieku BUDESONIDE, je to steroid proti astme, dá to do inhalátora a od marca 100 percentne každého vyliečil.

 14. Hana Gebauerova

  Dnes je 10.2. 2021 ….vcera na RTL v mimoradnych zpravach nemecka vlada prodlouzila znovu nouzovy stav o mesic … To co se deje ted, bylo vymyslene uz davno pred lety, ale podarilo se jim to zrealizovat az na podzim v roce 2019 … Pokud dal lide s nimi budou hart tu jejich hru na pandemiia a bat se … tak budou mit velke existencni problemy ….

Pridajte komentár

*