Uniknuté správy potvrdzujú, že „nové varianty“ covidu boli psychologická teroristická kampaň na strašenie ľudí


Print Friendly, PDF & Email

Uniknuté správy potvrdzujú, že „nové varianty“ covidu boli psychologická teroristická kampaň na strašenie ľudí

(Mike Adams, Natural News) Britský denník The Telegraph práve zverejnil výbušnú sériu článkov dokumentujúcich kampaň psychologického terorizmu a biologickej covidovej vojny, ktoré proti ľuďom viedli ich vlastné vlády.

Sériu uvedených článkov nájdete na tomto odkaze. O „Projekte Strach“ sa podrobnejšie (v angličtine) dočítate tu.

V priebehu pandémie úradníci a ministri zápasili s tým, ako zabezpečiť, aby verejnosť dodržiavala neustále sa meniace pandemické opatrenia. Jednou zo zbraní v ich arzenáli bol strach.

The Telegraph cituje britského ministra zdravotníctva:

„Všetkých vystrašíme tak, že pustia do gatí,“ navrhol Matt Hancock v jednej správe cez aplikáciu WhatsApp svojmu mediálnemu poradcovi.

Vtedajší minister zdravotníctva nebol sám, kto chcel vystrašiť verejnosť, aby sa podriadila.

Správy WhatsApp, ktoré videl denník The Telegraph, ukazujú, ako Matt Hancock zapojil niekoľko členov svojho tímu do akéhosi „Projektu Strach“, v ktorom hovorili o tom, ako využiť „strach a pocit viny“, aby ľudia poslúchli nariadenia.

V jednej chvíli sa Matt Hancock, bývalý minister zdravotníctva Veľkej Británie, pýta iného zamestnanca vlády: „Kedy nasadíme nový variant?“

Takto si písal v sms-ke s Damonom Pooleom, ktorý to okomentoval: „Áno, to spôsobí správnu zmenu správania.“

V ďalšej správe sa Hancock chválil: „Novým kmeňom vystrašíme všetkých tak, že pustia do gatí…“

Toto sú otvorené priznania zločineckého sprisahania s cieľom vykonávať psychologický terorizmus proti britskému ľudu. Damon Poole a Matt Hancock by mali byť okamžite zatknutí a trestne stíhaní a v prípade dokázania viny by mali byť uväznení na doživotie.

Zvyšok príbehu nájdete v nedávnom podcaste stránky Natural News

V podcaste Situation Update pokrýva Mike Adams, majiteľ stránky Natural News, zvyšok príbehu o tom, ako sa vládni predstavitelia Veľkej Británie aktívne spriahli, aby spustili kampaň psychologického terorizmu v štýle „Truman Show“ proti vlastným ľuďom.

Ako znížiť cholesterol a vyčistiť cievy

Okrem toho boli tiež zapojení do biologickej vojny a plánovali načasovanie uvoľnenia „nových variantov“ koronavírusu – podľa ich vlastných priznaní – s cieľom terorizovať verejnosť.

Dôležité je, že priznávajú presne to, čo vám alternatívne médiá hovorili, že sa dialo, od samého začiatku. Všetky naše takzvané „konšpiračné teórie“ sa znova a znova ukazujú ako fakty.

To, čo Hancock a jeho zamestnanci urobili, je priznanie, že celá plandémia covidu bola v skutočnosti umelo vymyslená od samého začiatku. Od svojho počiatku bola plandémia vždy len vojnovým sprisahaním proti ľudu. (Áno, ďalší konšpiračný fakt, nie teória.)

A títo vládni tyrani sú až takí zadubení idioti, že po sebe zanechali elektronickú stopu svojich zločinov proti ľudskosti.

Až takí sú arogantní a hlúpi. Mysleli si, že sa im podarí beztrestne vykonať biologický a psychologický terorizmus proti vlastným ľuďom. Teraz však pravda vychádza na povrch. (Pravda, o ktorej my informujeme už od roku 2020 a za ktorú proti našej stránke vedú vládni teroristi na Slovensku trestné stíhanie.)

A všetci tí, ktorí bagatelizovali konšpiračné fakty okolo plandémie, sa dnes môžu hanbiť. Vládni predstavitelia Veľkej Británie sa teraz svojimi vlastnými slovami priznávajú k svojim zločinom.

Debata sa skončila. Covid-19 bolo vládami riadené teroristické sprisahanie a útok biologickými zbraňami proti obyvateľstvu, ktorého cieľom bolo dosiahnuť globálnu depopuláciu a ekonomický kolaps. A vakcíny proti covidu sú, samozrejme, tiež globálnou depopulačnou zbraňou určenou na vyhladenie ľudstva a kolaps globálnych ekonomík. Toto je proste fakt.

Situácia s utajovaním faktov je však už neudržateľná a tak aj zapredané média hlavného prúdu začínajú teraz prinášať prvky pravdy. Celá táto vec sa otáča proti skutočným zločincom.

Množstvo ďalších podrobností nájdete v podcaste, ktorý zahŕňa:

 • Ďalšie vykoľajenie vlaku v americkom Ohiu.
 • Stále sa vypravujú vlaky, ktoré sú PRÍLIŠ DLHÉ.
 • Americký minister dopravy Pete Buttigieg nemá potuchy, ako funguje doprava.
 • Walmart zatvára VŠETKY svoje obchody v Portlande z dôvodu šíriacej sa kriminality.
 • Walmart nemôže verejne povedať pravdu: Americké mestá ovládané Demokratmi sa rúcajú.
 • Walmart vie, že prichádza spoločenský kolaps, po ktorom bude nasledovať nekontrolovateľné rabovanie a podpaľačstvo.
 • Robert F. Kennedy Jr. uvažuje o kandidatúre na prezidenta: Prečo je to DOBRÁ vec?
 • Robert F. Kennedy Jr. môže prinútiť Trumpa, aby čelil pravde o vakcínach a operácii Warp Speed (masovej očkovacej kampani proti covidu v USA).
 • ​​​​O bývalom ministrovi zdravotníctva Veľkej Británie Mattovi Hancockovi bolo odhalených viac ako 100 000 uniknutých správ, v ktorých sa píše o tom, ako sa sprisahal so svojou vládou a kolegami, aby „všetkých vystrašili, až pustia do gatí“ a dosiahli tak poslušnosť ľudí.
 • Ako naplánovali uvoľnenie nových variantov, čím potvrdili, že vláda uchovávala biologické zbrane a nasadila ich proti verejnosti.
 • Odhalenie, že celá plandémia covidu bola scenárom v štýle „Truman Show“ s cieľom terorizovať verejnosť, aby dodržiavala nariadenia a nakoniec sa dala zaočkovať.

Celý podcast si môžete (v angličtine) vypočuť tu:

Prírodná liečba osteoartritídy

Autor: Mike Adams, Zdroj: naturalnews.com, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. Poľskí baníci našli stovky mŕtvol s vyrezanými orgánmi. Keďže sa jamy pravidelne zakopávajú, môžu ich byť tisíce. Boli to zranení vojaci, ktorí sa šli liečiť do Poľska.

  Čo je horšie ako byť nepriateľ USA? Byť jeho spojencom.

 2. Dění ve světě podle postavení planet a hvězd /zajímavé od cca 4 minuty / .
  Tatiana Micic pochází ze Srbska.
  https://www.youtube.com/watch?v=USVsd6uuSik

 3. Turecko se po zemětřesení posunulo o 3 m na jihozápad. https://gloria.tv/post/T9sU1axuD1a73PFD1ytwJnwNg

 4. Březen 2023: Saturn v Rybách, Pluto ve Vodnáři, Hekaté v nevědomí
  Tatjana Micic – video cca 36 minut
  https://www.youtube.com/watch?v=USVsd6uuSik

  • Odporcami ti, nesleduj túto pani a ďalší ktorý je extra trieda je ten poľský predpovedar. Nič z toho, čo vravia sa nedeje, ide o negatívny egregor, ktorý manipuluje s davom, aby pozornosť, ktorá je im daná, manifestovala, to, čo oni chcú. Pozor na to.

 5. oldmarxista pamprlik

  Už len fľašu rumu k tomu a bude aj umu. Zebra bebra kebra. Johoho s flašou rumu.

  • pamprlík ide ti rýmovačka máš talent skladaj ° básne a posielaj do talentmanie°°°°

   • oldmarxista pamprlik

    Ahoj Boba,
    Máš pocit , že moj príspevok obsahuje menej informácii ako dalšie príspevky?
    Potom musím smutne konštatovať , že nepatríš medzi prebudeních. Musíš sa dívať za oponu a hľadť pravdu čo nám zatajili. Svet nie je čierno bieli. študuj!!! A nesleduj talentmanie to ťa len tí čo ich netreba menovť odpútavajú z cesty pravdy.

    • Oldmarxista pamprlík tvoju pripomienku beriem na vedomie a budem sa dívat viac za oponu aby som sa prebudila a pochopila čo s tým chcel autor textu povedať a hladať pravdu čo nám zatajili . Svet naozaj nie je čierno bieli.Učíme sa naozjaj dennodenne niečomu novému a tým zisťujeme že sme stále blbí .

 6. Pravda o Slovanech cca 32 minut, ke konci i o chytrých telefonech,….
  http://energieupramene.blogspot.com/2023/03/pravda-o-slovanech.html

 7. svatoslav butora

  Babráci Bubáci trápia svet ľudí pod zámienkou „zmeny“, ktorá má nahradiť normálny rozum.

  • Dobre si to napísal °° normálny rozum tu mnohým chýba Svatoslav, nahradit sa nedá talapatkami, bubákov °°°°°°

 8. Fašizmus využíva fenomén strachu aby si podriaďoval ľudí v záujme svojich cieľov

  • Áno, je to tak – a zas tí čo jedú na vlne fašizmu väčšinou bývajú samí zbabelci – tak ako bende/banderovci alebo migranti – obohacovači. Keď ich je viac tak sú hrdinovia ale ak je jeden a nemá aspoň mačetu v ruke tak sa chlapovi tvárou v tvár nepostaví.
   Ale celkovo – ten fašizmus je pretláčaný snáď všade kde sa človek len pozrie – stačí nahliadnuť napr. do predajne O2 – je tam gauč a na ňom vankúše „SME“, nočník „N“ a ďalšie. Sotva by sa to jednému s tých 20 ročných predavačov nepáčilo – tie nazi vankúše – tak by hneď letel. Idem do Pc predajne či do reštaurácie – a na stene visia plagáty nacistov „N“.

 9. Úroda v budoucnu ohrožena. Geneticky upravená semena jsou infikovány chorobami a patogény .Globalisté myslí předem na naši budoucnost. Protlačí to všude kde jim to dovolí.
  https://necenzurovanapravda.cz/2023/03/rumunsko-zabavilo-vagony-z-ukrajiny-ktere-mely-dovazet-geneticky-modifikovane-organismy-aby-ohrozily-budouci-sklizen/
  Kdo může ať pěstuje své plodiny,zeleninu , chová zvířata . Pěstovali jsme kdysi doma kukuřici ,vím kolik je s tím práce ale vite co dáváte svým zvířatům a pak víte co jíte.

 10. Čítajte knihu Modlitba trpiacich…

 11. Ešte niekto pochybuje o satanizme západu? https://www.topky.sk/cl/11/2482251/Policia-zatkla-rodinu–ktora-zarabala-na-popierani-KORONAVIRUSU–Bojkotovali-aj-vladne-nariadenia
  Holandko je hl labolatóriom zhnitých a zvrátených globálnych elít ! Kráľovská satanská rodina NL je teraz na návšteve SK

Pridajte komentár

*