Prečo a ako globálni spiklenci vyhrávajú vojnu za našu slobodu a naše duše


Print Friendly, PDF & Email

Prečo a ako globálni spiklenci vyhrávajú vojnu za našu slobodu a naše duše

(Vernon Coleman, Expose News) Každý, kto neverí, že globálni spiklenci vyhrávajú túto vojnu, nehľadí dostatočne pozorne na to, čo sa deje.

Začiatkom roku 2022 som povedal, že máme čas len do konca roku 2022 na to, aby sme porazili týchto spiklencov. Za týmto varovaním si stojím.

Vládne politiky všade na svete sú navrhnuté tak, aby zničili ekonomiku, ochudobnili milióny ľudí a viedli k stovkám miliónov úmrtí (najmä v Ázii a Afrike) v dôsledku biedy a hladu. Nič z toho, čo sa deje, sa nedeje náhodou. Všetko v našej stagnujúcej, zatuchnutej spoločnosti je plánované a všetko je premyslené.

V marci 2020 som varoval, že podvod s pandémiou koronavírusu bol navrhnutý tak, aby urobil tri veci:

 1. zabil starých ľudí
 2. zbavil nás hotovosti
 3. zaviedol programy povinného očkovania

Varoval som, že vedieme vojnu proti zlým ľuďom.

A tri mesiace na to, začiatkom leta 2020, som varoval, že našimi hlavnými nepriateľmi nie sú samotní sprisahanci, ale ich kolaboranti – milióny ľudí, ktorí by sa, keby im to nariadili, postavili na hlavu aj vo vedrách plných výkalov a ešte by sa opýtali, ako dlho tam majú zostať.

Varoval som, že to budú povaľujúci sa, bezchrbtoví, ignorantskí, dôverčiví a poddajní kolaboranti, ktorí podpíšu naše rozsudky smrti.

Bol som za to široko kritizovaný (aké prekvapenie) ľuďmi, ktorí tvrdili, že s tými, ktorí kolaborujú s nepriateľom, sa treba pekne porozprávať a presvedčiť ich, aby pochopili pravdu o rúškach, lockdownoch, vakcínach proti Covid-19 a PCR testoch.

To nikdy nefungovalo. A ani nikdy fungovať nebude.

Nikdy to nefungovalo, pretože spiklenci si kúpili mainstreamé mediá. Bill Gates a jeho kumpáni minuli milióny na nákup spravodajstva.

Hneď od začiatku tejto vojny sme mali bojovať proti kolaborantom, ako aj proti samotným sprisahancom. A mali sme upozorniť na spôsob, akým vlády klamú a ako otvorene používajú triky na vymývanie mozgov na propagáciu klamstiev a podvodov.

Poukázal som na nebezpečenstvo programu dozoru nad obyvateľstvom, ktorý nás vedie k štátom zavádzanému systému sociálnych kreditov.

Celá pandémia bol gigantický podvod

Dnes ani zdanlivo inteligentní ľudia stále nedokážu pochopiť rozsah podvodov a nebezpečenstvo, ktorému čelíme.

Existuje veľa vzdelaných ľudí, ktorí majú tak vymyté mozgy a sú tak schopní potlačiť pravdu, že stále veria, že tí z nás, ktorí o globálnych spiklencov hovoria a píšu, trpia paranojou.

Dôkazy o podvode sa dajú ľahko nájsť. Je ľahké dokázať, že PCR testy sú horšie ako bezcenné. Je ľahké dokázať (pomocou oficiálnych štatistík), že Covid-19 nezabil viac ľudí ako obyčajná chrípka.

Je ľahké dokázať, že oficiálne čísla boli falšované. Je ľahké dokázať, že niekoľko tisíc ľudí bolo zabitých alebo poškodených vakcínami proti Covid-19. A je ľahké dokázať, že na úplnom začiatku poradcovia vlád tvrdili, že Covid-19 nie je smrteľnejší ako chrípka (neskôr otočili).

Dôkazom toho je, že úrady od začiatku odmietali diskutovať o všetkých týchto otázkach. Televízie vytrvalo odmietali poskytnúť vysielací čas komukoľvek, akokoľvek kvalifikovanému, kto sa odvážil povedať čo i len trochu kritické informácie o vakcínach.

Jedna vec, ktorú sme mali urobiť hneď od začiatku, bolo požadovať riadne otvorené živé verejné televízne diskusie.

Opakovane som sa o to pokúšal (dokonca ponúkal peniaze za diskusiu), ale nikto na našej strane vojny nebol pripravený túto výzvu propagovať – a tak bolo pre spiklencov a kolaborantov ľahké ignorovať skutočnosť, že pravda bola potlačená.

Neznášam predstavu, že by som sa ešte niekedy objavil v televízii, ale úprimne verím, že keby som sa mohol zúčastniť 30-minútového celoštátneho živého televízneho programu s ľubovoľným počtom oponentov, mohol by som raz a navždy zničiť tento podvod.

Je to také jednoduché. Všetky fakty sú totiž na našej strane.

Zúrivé útoky na oponentov covidového podvodu

Namiesto toho, mojim oponentom bolo dovolené všetko pre to, aby zničili moju povesť tým, že zaplnili mainstreamové médiá a internet klamstvami. Moja stránka na Wikipédii bola zmenená na nepoznanie – prevažne osobou, ktorú ja aj iní podozrievame z práce pre CIA.

Môj finančný príjem bol (asi natrvalo) zničený. Moja povesť bola zdevastovaná spôsobom, ktorý žiadna celebrita nikdy nemusela znášať. Bol som z toho taký umorený, že som len ťažko dokázal vyjsť z domu.

Zahoďte okuliare a zlepšite si zrak

Klamstvá, týranie a útoky boli potom vystupňované tými, ktorí začali presadzovať absurdnú hypotézu, že neexistujú žiadne mikróby, infekčné choroby ani imunitné systémy.

Mnohí z najhlučnejších členov tejto malej, ale hlučnej skupiny sa neobťažovali ponúkať žiadne dôkazy, neobťažovali sa bojovať proti klamstvám o vakcínach proti Covid-19, ale jednoducho bez dôkazov tvrdili, že každý, kto nezdieľa ich nezmysly, musí byť „kontrolovanou opozíciou“, a preto musí byť umlčaný alebo odstránený.

Tento nezmysel bol často zámerne propagovaný tými istými ľuďmi, ktorí tvrdia, že Zem je plochá a že všetci spadneme z jej okraja, ak k nemu vycestujeme. Malo to ten efekt, že presvedčili verejnosť aj lekársku profesiu, že tí z nás, ktorí spochybňujú falošnú pandémiu, musia byť rovnako šialení.

Všetko, čo sa dialo od začiatku roku 2020, bolo vždy súčasťou šikovne naplánovanej mediálnej vojny.

Spiklenci zámerne zničili čitateľskú a matematickú gramotnosť. Vytvorili televízne programy, filmy a seriály, ktoré zničili „spojené“ procesy myslenia. Presvedčili celebrity a lekárov, aby potvrdili a propagovali vakcíny proti Covid-19 – aj keď sa jasne ukázalo, aké boli v skutočnosti škodlivé.

Podarilo sa im presvedčiť verejnosť, že úmyselne zničené zdravotníctvo neúnavne pracuje na ochrane a starostlivosti o ľudí. Presviedčali verejnosť, aby veril v opatrovateľský štát. Používali triky vytvorené CIA a armádou.

A teraz, keď zámerne zvýšili ceny ropy a plynu pomocou umelo vykonštruovanej vojny, kupujú si ľudí dotáciami a kompenzačnými platbami.

Puto, ktoré nás drží pohromade, je ľudská potreba mať cieľ a byť užitočný. Spiklenci túto podporu zámerne odstránili. Urobili všetko pre to, aby boli všetci závislí od štátu. Vytvorili korozívnu neistotu a vybudovali epidémiu depresie a úzkosti.

Liberalizmus a progresivizmus zničili spoločnosť

Zákon nám kedysi umožňoval robiť veci, ktoré neboli zakázané. Šírenie zle definovaných práv (požadovaných a navrhnutých progresívnymi liberálmi) znamená, že už nevieme, čo je povolené a čo je zakázané do chvíle, kým nás nezatknú.

Dvojité princípy a obviňovanie iných, ​​​​keď veci nejdú hladko, zničili spoločnosť.

Absurdní nadšenci klimatických zmien, ktorí sú duševní chorí a nebezpeční rovnako ako teroristi a mali by byť pre našu bezpečnosť zavretí, dnes určujú politické programy so smrteľnými a zničujúcimi účinkami.

Vývoj smerom k spoločnosti, ktorú som opísal vo svojich knihách Endgame (Konečná hra) a  Social Credit: Nightmare on Your Street (Sociálny kredit: Nočná mora na vašej ulici), je rýchly.

Stavbári dnes musia dávať na okná nových domov mreže. Budujú sa obrovské komerčné kuchyne, aby si obyvatelia bytov mohli nechať pripraviť a doručiť všetky jedlá. Práca z domu sa propaguje ako spôsob, ako zabezpečiť, aby sme zostali vo väzení.

Budujú sa účelové nájomné bloky, ktoré obsahujú priestor pre organizovanú a povolenú socializáciu a prístup k službám, ako sú kaderníctvo či oprava obuvi, ktoré možno považovať za nevyhnutné. Pre väčšinu ľudí je ťažké uveriť, že zlí ľudia klamú takým masovým spôsobom.

A ľudia sa prispôsobujú, pretože, ako povedal Joseph Schumpeter:

„Akékoľvek deviantné správanie člena sociálnej skupiny je odsúdené zostávajúcimi členmi skupiny a vedie k sociálnej ostrakizácii.“

Ostrakizáciu tých, ktorí spochybňujú podvod, zorganizovali CIA, MI5, 77. brigáda a mainstreamové médiá. Poburujúce a nepodporiteľné zákazy a cenzúru zasa vykonali verejné spoločnosti, ako sú Wikipedia, Google, YouTube, Facebook, Twitter či PayPal.

Čoskoro budeme žiť vo verzii systému sociálnych kreditov, ktorý je teraz zavedený v Číne. Možno by ste sa mali pozrieť, ako to tam prebieha.

Snímače Wi-Fi, čiarové kódy, smartfóny, inteligentné merače, aplikácie a kamery (vrátane infračervených kamier) sledujú každý pohyb „občanov“, aby mohli byť potrestaní alebo odmenení podľa svojho správania.

Všetci budú ovládaní od narodenia až po smrť. Súkromný a verejný sektor spolupracujú na šírení sledovacích technológiách.

Čínske mestá sú teraz o niečo viac ako koncentračné tábory.

Záver

Máme čas do konca roku, aby sa rovnaká vec neprihodila aj nám.

Používajte hotovosť všade, kde sa to len dá. Nenoste so sebou váš smartfón alebo si ho aspoň vypínajte, aby vás nesledoval. Ideálne je zadovážiť si klasický tlačidlový mobil, no aj ten je dobré nenosiť všade so sebou alebo ho vypínať, lebo aj ten je možné sledovať z hľadiska polohy, hoc nie tak presne ako smartfón.

No a samozrejme, ignorujte všetky vládne nariadenia, ktoré idú proti zdravému rozumu. Nielen ohľadne pandémie, ale aj teraz ohľadne „energetickej krízy“.

Neverte médiám hlavného prúdu, nikdy sa nepodriaďujte systému. A bdite, lebo nepriateľ nikdy nespí!

Zbohom vysoký krvný tlak

Autor: Vernon Coleman, Zdroj: expose-news.com, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. adamkratochvil

  socializmus spolocnost budoval a ochranoval a liberalizmus a progresivizmus spolocnost znicil…kedze som jedno i druhe zazil niekolko desiatok rokov je to pre mna sklucujuce spoznanie…tohto poznania som sa nemusel dozit…

  • Adam socialism bol len most k tymto casom orchestrovane stejnymi ludmi a ta doba bola pre mas daleko lepsia ako je teraz

   • Komu ostaly všetky telefónne čísla, kontakty na zahraničný obchod, plné kontá bánk, známosti ? Kto je väčšina dnešných v pozadí ? By sme sa prevelice čudovali. Česť výnimkám.

    Peniaze sú skvelý výmysel, neskutočne preverujú naše charaktery.

   • John, v podstate s tebou súhlasím, len tvoje vyjadrenie by som trochu učesala…
    Ten hrozný diktát minulého režimu – povinné očkovania, nahlavupostavené liečebné postupy (pričom ak si chcel zmeniť lekára typu nemehlo, bolo to možné jedine tak, že sa ti podarilo zmeniť zamestnávateľa a/alebo sa presťahovať do iného mesta).
    Áno, orchestrujú to tí istí ľudia. Zmena je iba v tom, že krajný despotizmus nahradili bezbrehým liberalizmom, aj to iba naoko: zviazali nás (však tí istí) oveľa viac, ako za socíku, len nám vsugerovanou „slobodou“ oči zatemnili do takej miery, že to nechceme vidieť.

 2. Redaxia – článok som ani nedočítal, pretože som samonasierací typ a ten váš headline ma nasral poriadne – pretože headline PROGRAMUJE – a vy ste napísali toto!

  „Prečo a ako globálni spiklenci vyhrávajú vojnu za našu slobodu a naše duše“ – a kristaboha vášho!

  „vyhrávajú vojnu za našu slobodu a naše duše“ – asi neviem čítať! Vy tu normálne produkujete kráľovstvo krivých zrkadiel!

  Ešte raz – ako doboha odstránite z mysle a podvedomia to raz napísané a prečítané?! Aj vy robíte zo seba blbcov ako Matovič a spol? Už máte v sebe svojho Archonta?

  • Maros, články od Vernona Colemana bývají takové. Buď neváží slova nebo programuje. Nečtu je, je to vrcholně nepříjemné

  • Máme ho v sebe už dávno 🙂 Každý ho má, závisí, či mu dovolíte vyjsť na povrch a prejaviť sa.

  • Sursum Corda!

   Maroš, Diabol musí mať z toho radosť ako sa rúhaš a urážaš Pána Boha. A ešte máš popritom tú drzosť obviňovať niekoho zo satanizmu. Tak to je teda sila! Zlodej kričí, chyťte zlodeja! Potom sa nečudujme, že Boh na nás dopúšťa tresty, ktoré môžu skončiť globálnou katastrofou.

   • https://www.youtube.com › watch?v=SYkbqzWVHZI
    stoned for saying jehovah (life of brian) – YouTube
    stoned for saying jehovah (life of brian) 1,203,562 views Nov 11, 2007 5.9K Dislike Share Save psk0812 273 subscribers clip from monty pythons life of brian, where poor old man is about to be…
    —————————————————
    „„Prečo a ako globálni spiklenci vyhrávajú vojnu za našu slobodu a naše duše“ – a kristaboha vášho!“

    „Prečo a ako globálni satanisti vyhrávajú vojnu za našu slobodu a naše duše“ – a kristaboha vášho!
    ————————————————
    Keby som bol použil úvodzovky pri „kristabohavášho“ – kvôli neznalým jazyka, kontextu a narážky ako ty – bolo by to smiešne!
    A tak sa ozval prudérny panbíčkár vychovaný židovským prikázaním – „a neberte meno božie nadarmo do huby“! Keď poviem doboha – myslím tým doboha židovského! Kristaboha som použil ako narážku, že redakxia sa tvári, že je antisatanistická – ale – Krista pri sebe po takomto headline prosto nemá! Howgh!

  • Sursum Corda!

   A keď sa už nevieš zdržať, prečo radšej nenadávaš do Stalina, Lenina či Hitlera?

   • …pretože – Sursum Corda! – ani všetci traja tebou menovaní vodcovia zla dovedna nenapáchali na ľudstve toľko škody, ako „boh“ Sionu skrývajúci sa za Stvoriteľa Otca, a rovnako aj sionský kristus – podvodný falzifikát Ježiša bez národnosti a bez akéhokoľvek vierovyznania. (O tom, že dokonalý mimozemský Človek Ježiš nemá so žiadnym náboženstvom nič spoločné, svedčí o.i. aj to, že zrušil všetkých desatoro príkazov a zákazov despotického tzv. boha Sionu a nahradil ich prostými, zato vševypovedajúcimi tromi slovkami: „Milujte sa navzájom.“ Samozvaný Boh Sionu nie je láska. Je to vrah. On a jeho perepúť odstránili aj odstránia každého, kto bude stáť v ceste jeho veľkého resetu. Ovečky nevynímajúc.

   • Rudolf Šuňavský starší

    ………… a začo aj na Stalina?… že prakticky zachránil SVET aj pred diablom Adolfom, dedom súčasného vodcu ´´Scholtza … .. tak si teda daj hore Tvoje srdce – kordu do nebies…. …. a zato ho potom zlikvidovali „priatelia solžicinovskíô a teraz sú znova v „laufe“ ??????????

  • Súhlas a hodne viac. Vieme všeti, že sú to zločiny, poniektorí od samého začiatku a kto to zapríčinil, prečo a kto je obeť ale opät tá kolaburujúca manipulatívna argumentácia, že si za to v skutošnosti môžu Tí, ktorí boli podvedení, poškodení, usmrtení, donútení k tomu, lebo sa postavili do rady a podobne, lebo im bola nasľubovaná zločincami pomoc. Sa mi zase sníva a byť na mieste tých zločincov sa spokojne smejem, keď si poškodení ešte aj vinu privlastňujú alebo takýmito chytrými médiami si ju nechajú podprahove vsugerovať. Zobuďte sa už konečne v redakcii a nekolaborujte. Potrestať ich treba okamžite, aj to žiadať zo všetkých strán a nie podsúvať, že sa to ešte môže zopakovať.

 3. mariankosmac

  ,,Ideálne je zadovážiť si klasický tlačidlový mobil, no aj ten je dobré nenosiť všade so sebou alebo ho vypínať, lebo aj ten je možné sledovať z hľadiska polohy, hoc nie tak presne ako smartfón.“

  Prečo potom nedokážu nájsť ani osoby pri nejakom pátraní – napríklad stratené decko atď.

  A čo sa týka smartfónu, pokiaľ na ňom nieje zapnutý internet tak je to v podstate to isté ako tlačidlový tel. Takže stačí vypnúť internet a nemôže nikam vysielať údaje.

  • …prosím o upresnenie – sledovanie je možné aj v prípade, keď internet v starom type mobilu je, ale nie je aktivovaný?

   • mariankosmac

    Dokážu ho lokalizovať len mobilní operátori (Orange, Telekom, O2). Úspešnosť je veľmi nízka, keďže informáciu o polohe telefónu možno zistiť až s niekoľkohodinovým oneskorením. Navyše, výskyt telefónu je možné zistiť iba s presnosťou na mobilnú bunku, teda základňovú stanicu, v okruhu ktorej sa telefón naposledy nachádzal.

  • Áno, ale to by ste museli mať vždy vypnutý internet, lebo telefón zaznamenáva polohu podľa GPS aj keď nie je pripojený na internet a po pripojení odošle naraz všetky nazbierané dáta. Preto je treba mať vypnuté GPS. Pri vypnutom GPS používa telefón údaje o blízkych wifi a tiež trianguláciu z vysielačov mobilného signálu. Klasické tlačidlové telefóny používajú len tú triangulácia, ktorej presnosť závisí od hustoty a blízkosti vysielačov. V mestách je presnosť vyššia, na vidieku nižšia.

  • Telefón posiela registračný ping vežiam niekoľkokrát za sekundu, takže jeho polohu je možné sledovať prakticky v reálnom čase. Ak je hustota BTS veží v okolí telefónu veľká (hlavne v mestách), tak je možné ho lokalizovať s presnosťou na niekoľko metrov. Ak je hustota BTS veží malá (mimo miest), presná lokalizácia je obtiažna. Ale to sme zatiaľ stále len na úrovni zapnutého telefónu bez operačného systému a bez GPS. S GPS na aplikačnej úrovni OS je X možností ako lokalizovať dané zariadenie dokonca aj s vypnutým zdieľaním polohy GPS a vypnutým pripojením na internet. Takže nerobte si ilúzie že s vypnutým pripojením na internet ste ťažko lokalizovateľní.

  • Rudolf Šuňavský, starší

   asi tak

 4. KOVIDBARÓN!

  ,,,,redakcia-s takouto armádou akú tu máte sa vojny nevyhrávajú,toto je iba oplakávací stanok kam si chodia všetci urobiť pomyselnú čiarku,aby mali ďalší pocit úžitkovosti a odlíšenia sa od ostatku stáda-čo v reály sa ani neráta za niečo víznamné,,,,boj s temnotou a jej sluhami spočíva v inom-totižto temnota je vysokointeligentná forma,ktorá sa nedá oklamať a ani obísť,tak že by si to nevšimla,,,,dej udalostí tu režíruje priamo sama lejdytemnota,preože skôr než sa zrodil prvý človek-ona tu už bola skôr a sprevádza ľudstvo po všetky časy,,,,zbrane ktoré sa proti temnote používajú nieje ani násilie,ani zabíjanie,ani súdenie-ale odmietanie všetkého čo pochádza z temnoty-a vy to pritom všetko prijímate a používate,čo z vás robí sluhov temnoty akejsi inej úrovne,než sú eliťáci a globalisti,,,,keby skutočne a doslovne už všetci ľudia neboli napadnutý temnotou a ňou opantaní-tak by to bolo aj všade vidieť,ale nieje,,,,temnotu neporazíte-pretože na to jednoducho nemáte,lenže boj môže byť aj individuálny,čím si jedinec odpadlík zachraňuje týmto svoju dušu,,,,nieje prevda,že duša sa nedá zničiť,alebo získať-to sú vatikánskesatanistické bludy,to je ako keby umelá inteligencia musela fungovať drôtovo a hmotne,lebo bezdrôtovo a nehmotne by to nemalo byť možné,,,,podceňujete oponenta a seba preceňujete a preto je tu cirkev a náboženstvá,aby vám dali falošnú nádej,,,,svet za hranicami ľudského sveta je enormne vyspelejší a rozmanitejší,aj keď nespoznaný,nepreskúmaný a nevyskúšaný-lenže oni toto všetko o vás už dávno poznajú,,,,

 5. Tento dokument vrhá světlo na zranění a ztráty po očkování vakcínou Covid-19, ale také se zabývá systémovými chybami, které je zřejmě umožnily. Zabýváme se předními analýzami farmaceutických studií, rolí MHRA při regulaci těchto výrobků, rolí behaviorálních vědců SAGE při ovlivňování politiky a rolí médií a velkých technologických společností při potlačování svobodné a otevřené debaty na toto téma.
  https://rumble.com/v1mybmo-bezpen-a-inn-druh-pohled-dokument-2022-cz-dabing.html

 6. kvakcína je sloboda

  do prdele!!! nazývajte veci pravými menami!!!! aké zranenia po očkovaní?!!
  je to POŠKODENIE!!!
  zraním sa, keď spadnem a odriem si koleno, alebo sa porežem, alebo si rozbijem hlavu!!!!
  tieto kvakcíny POŠKODZUJÚ!!!! alebo zabíjajú!!!
  ako napísal Maroš – žijeme vo svete krivých zrkadiel!

 7. Milá redakce, ráda Vás čtu. Ale dnes jste opravdu napsali program. Prohráváme prý? Já si to nemyslím. Nemusíte psát sladké řečičky, ale tohle je moc. Napíšete, že máme čas do konce roku a že to psal někdo jiný. Ale stejně. Já jsem neprohrála a i kdyby, tak má duše nikdy nemůže prohrát. Totéž ostatní tady

  • Flower yes we are 100% loosing no power will stop it. Period because 99% are sheeple I’m currently on very fancy expensive ship in burdeox area. And zero know nothing about real current events also 100% dimmed sun be chemtrails all over France

 8. PŘIKÁZÁNÍ ŠTĚSTÍ

  Když sešel z hory, kde přivítal východ Slunce, řekli ti, kdo se shromáždili u úpatí hory :

  – Jsi pro nás zdroj inspirace. Tvá slova mění srdce a tvá moudrost rozjasňuje rozum.
  Toužíme ti naslouchat. Pověz nám, kdo jsme ?

  Usmál se a řekl :

  Jste světlo světa.
  Jste hvězdy. Jste chrám pravdy.
  V každém z vás je vesmír.
  Podřiďte rozum srdci, ptejte se svého srdce, poslouchejte skrz svou lásku.
  Blažení jsou ti, kdo znají jazyk bytí.

  – Jaký je smysl života ?

  Život je cesta, smysl i odměna.
  Život je tanec lásky.
  Vaše poslání je rozkvést.
  Být je veliký dar.
  Váš život je součástí historie vesmíru.
  Život je krásnější než všechny teorie.
  Život je důvod k oslavě.
  Život je cenný sám o sobě.
  Život se odehrává v přítomnosti a smysl přítomnosti je být v ní přítomen.

  – Proč nás pronásleduje neštěstí ?

  Co jste zaseli, to také sklízíte.
  Neštěstí je vaše volba.
  Chudoba je výtvor člověka.
  Hořkost je plod nevědomosti.
  Když obviňujete, ztrácíte sílu.
  Když po něčem toužíte, zaháníte štěstí.
  Probuďte se.
  Žebrák je ten, kdo si neuvědomuje sám sebe.
  Ti, kdo nenajdou vnitřní království, jsou bezdomovci.
  Kdo zbytečně plýtvá časem, stává se ubožákem.
  Nedělejte ze svého života živoření.
  Nedovolte davu, aby zničil vaši duši.
  Ať bohatství není vaším prokletím.

  – Jak přemoci neštěstí ?

  Neodsuzujte se.
  Nezříkejte se sami sebe, neboť jste božští.
  Nesrovnávejte a nerozdělujte.
  Za všechno děkujte.
  Radujte se, neboť radost koná zázraky.
  Milujte se, neboť kdo miluje sám sebe, miluje i ostatní.
  Blahořečte nebezpečí, neboť odvážní nalézají blaženost.
  Modlete se, pociťujete-li radost, a neštěstí se vás nedotkne.
  Modlete se, ale neobchodujte s Bohem.
  A vězte, že vychvalování je pro duši nejlepší modlitba a štěstí je nejlepší strava.

  – Jak dosáhneme štěstí ?

  Šťastní jsou ti, kdo jsou vděční.
  Šťastní jsou ti, kdo jsou klidní.
  Šťastní jsou ti, kdo našli ráj v sobě samém.
  Šťastní jsou ti, kdo přijímají dary s radostí.
  Šťastní jsou ti, kdo hledají.
  Šťastní jsou ti, kdo jsou probuzení.
  Šťastní jsou ti, kdo naslouchají hlasu Božímu.
  Šťastní jsou ti, kdo naplňují svá poslání.
  Šťastní jsou ti, kdo poznali jednotu.
  Šťastní jsou ti, kdo se meditací přibližují k Bohu.
  Šťastní jsou ti, kdo žijí v harmonii.
  Šťastní jsou ti, kdo vidí krásu světa.
  Šťastní jsou ti, kdo se otevřeli slunci.
  Šťastní jsou ti, kdo plynou jako řeky.
  Šťastní jsou ti, kdo jsou připraveni přijmout štěstí.
  Šťastní jsou ti, kdo jsou moudří.
  Šťastní jsou ti, kdo si uvědomují sami sebe.
  Šťastní jsou ti, kdo milují.
  Šťastní jsou ti, kdo vychvalují život.
  Šťastní jsou ti, kdo tvoří.
  Šťastní jsou ti, kdo jsou svobodní.
  Šťastní jsou ti, kdo odpouštějí.

  – V čem je tajemství hojnosti ?

  Váš život je nejcenější šperk v klenotnici Boha.
  Bůh je šperk lidského srdce.
  Bohatství uvnitř vás je nesmírné a hojnost kolem vás nevyčerpatelná.
  Čím více dáváte, tím více dostáváte.
  Svět je dost bohatý, aby se každý stal bohatým.
  Nevyčítejte si bohatství.
  Štěstí stojí na prahu vašeho domu.
  Otevřete se hojnosti a přeměňte vše v životě ve zlato.
  Blažení jsou ti, kdo našli poklad v sobě samém.

  – Jak žít ve světle ?

  Žijte naplno každý okamžik svého života.
  Život, který není prožit naplno, vyvolává zatrpklost.
  Vězte, že co je uvnitř, to je i vně.
  Temnota světa pochází z temnoty v srdci.
  Člověk je zárodek slunce.
  Meditace o Bohu je rozpuštění se ve Světle.
  Jasná mysl je jako záře tisíci sluncí.
  Blažení jsou ti, kdo touží po světle.

  Jak dosáhnout harmonie ?

  Žijte prostě.
  Nikomu neškoďte.
  Nezáviďte.
  Ať vás pochybnosti očišťují, ale neoslabují.
  Zasvěťte život kráse.
  Tvořte kvůli tvoření, ale ne kvůli ocenění.
  Jednejte s bližními otevřeně.
  Změňte minulost.
  Přinášejte do světa něco nového.
  Naplňte tělo láskou.
  Staňte se energií lásky.
  Láska vše oduševňuje.
  Kde je láska, tam je Bůh.

  – Jak dosáhnout dokonalého života ?

  Šťastný člověk dokáže změnit mnoho lidí.
  Nešťastní zůstávají otroky.
  Štěstí miluje svobodu.
  Radost je tam, kde je svoboda.
  Pochopte podstatu štěstí.
  Otevřete se světu a svět se vám otevře.
  Jestliže přestanete být v opozici, stanete se vládcem.

  – Jaká je podstata reality ?

  ,,Já“ je jméno věčnosti.
  Uvědomění si sama sebe jsou dveře do vyšší reality.
  Uvědomění si sama sebe je klíč k přeměně.
  Když najdete odpověď na otázku ,,Kdo jsem ?“, odpovíte si na všechny otázky.
  Stanete se příčinou svého štěstí.

  A podíval se na všechny s láskou a dodal :

  Ticho mnohé odhalí.
  Buďte sami sebou.

  • „seneca“ toho napsal,
   a je niečo jeho, alebo vše len plagiáty,
   jak ti naši takmer všichni(>99%) páni profesori?

   • Ak pozorne čítate, zistíte, že seneca píše, že nič neobjavil, že všetko tu už bolo a všetci sa iba rozpamätávame.

    Poznanie a Múdrosť treba žiť a dožiť, tá sa nedá kúpiť.

    Všetko tu pramení z JEDNÉHO Jedinečného zdroja. Čo si kto vyberie, je už len na ňom a tak bude vypadať aj jeho individuálna cesta životom.

    Beethoven bol údajne hluchý, tak odkiaľ počul hudbu, ktorú skladal. Odkiaľ počul Mozart rekviem, odkiaľ prichádzajú všetky nápady, myšlienky, múdrosť tohto sveta ? Odkiaľ pramení dualita, svetlo, tma, protiklady ? Kto to všetko stvoril ?

    Všetci sme plagiátory. A genialita niektorých je v tom, že to dokážu zapísať do notovej osnovy, alebo skonštruovať cievku, motor, žiarovku. Upiecť chleba.

    Ale kto stvoril žito, zem, vodu, vzduch ? Ja som zatiaľ len taký ťažký amatér-plagiátor, nemám na to papier, ani titul, ani na tom nezarábam, ani nie som v parlamente, ani nikoho neokrádam cez rôzne spolky a podobné združenia. A je mi jedno. čo si kto o tom myslí. Seneca je len nick, nič viac a nič menej.

    A len sa tu tak motám, lebo ma to momentálne baví. Tak ako väčšina diskutujúcich. Nikto ma nenúti ani nepresviedča a ani ja nikoho. A ani redakcia Bádateľa. Máme slobodnú voľbu ako s informáciami naložíme a budeme ďalej žiť.

    A aká obrovská vďaka, že mi bol doprianý ďaľší deň v tomto geniálnom, úžasnom, nádhernom a temer až nepochopiteľnom stvorení Majstra nad Majstrov.

    • Zhrnul by som to tak, že si v podstate Sláv = Slovan – lebo sláviš Boha, teda nie si „slejv“ – otrok. To je fajn. Ja údajne patrím /typologicky/ medzi „ritierov pohárov“ – tí si pripíjajú a zdvíhajú čase na slávu a počesť svojich druhov. Tých druhov si vyberám.

 9. Při jedné meditaci mi Matka Země řekla, že vyhrajeme, když se nám podaří porazit největšího nepřítele lidstva. Znám ho z moudrosti našich předků, tak jsem namítla, že to nejde, protože má mj. miliardy hlav. Urazila se, že slovo „nejde“ nezná. Tak jsem přemýšlela a meditovala, jak na to a vypadá to, že jsem našla způsob. Může to udělat jen žena, tak hledám ženský kruh, kde bych to uspořádala. Jak praví jeden z Murphyho zákonů: „Nikdy neříkej, že něco nejde, protože vždycky se může najít nějaký blbec, který neví, že to nejde, půjde a udělá to.“

  • Analogicky existuje situácia, keď veľký bitkár opradený legendou o svojej neporaziteľnosti a hrozivosti /viď bossovia mafie/ vojde do krčmy v neznámej vieske kde nemajú „televíziu“ – kde ho nepoznajú – a tam sa začne rozdrapovať a tam mu potom miestny bitkár jednu vypáli – a boss ako boh skončil.

 10. …veľmi pekné myšlienky Seneca, vďaka …

 11. Redakcia, článok vystihuje dlho známu realitu a to, že o dianí vo svete nerozhodujú vlády, ale tzv. globálny prediktor. Myslíte si, že vláda SR vie (vedela), aké sú zámery globalistov? Asi sotva. Je to ako v slobodomurárskych lóžach, kde o všetkom vedia a rozhodujú slobodomurári najvyššieho stupňa. Tí nižšie postavení sú len figúrkami a pešiakmi na ich šachovnici. Na nette je o tom popísaného viac ako dosť a tak to nemá zmysel ďalej rozvádzať.

 12. Ako chlapec som mal rád rozprávky. A ešte aj stále mám.

  Jedného dňa sa Maťo vybral do sveta, že si nájde nevestu. Ako tak vandroval krajinou, zablúdil do akejsi malebnej dedinky, kde na veselici spoznal krásnu dievčinu. Na druhý deň už sedel u gazdu, či by mu ju nedal za nevestu. Ten ho pekne privítal, usadil v kuchyni a dal mu napiť vody.

  „Nože, zájdi do komory niečo pod zub priniesť,“ zvolal richtár na svoju ženu.

  Tá odbehla do komory, že nejaké dobroty prinesie, ale už hodnú chvíľu sa späť nevracala.

  „Nože, dcérka moja, choď sa pozrieť, čo tam tvoja mať toľko robí, že s tým jedlom neprichodí,“ poslal otec dcéru do komory.

  Dievčina odišla do komory, dvere za sebou zavrela, ale ani jej celú večnosť nebolo.

  „Čo tam tie dievky stvárajú, že nás tu toľko čakať nechávajú?“ rozčuľoval sa otec a teraz sa už aj on vybral do komory.

  Čaká Maťo v kuchyni, posedáva. Kukučka na hodinách odbíja jednu hodinu za druhou, ale celej rodiny niet. Rozhodol sa teda ísť ich pozrieť, či sa im dačo neprihodilo, keď tak dlho nechodia von z komory. Otvorí dvere a vidí, že všetci traja v objatí stoja a plačú, vzlykajú a bedákajú.

  „Čože sa vám všetkým porobilo?“ opýtal sa udivene Maťo.

  Lenže tí traja tak nahlas nariekali, že si Maťa v komore ani len nevšimli. Až po chvíli mama zdvihne hlavu a hovorí: „Pozri, Maťo, tam hore, presne nad tvojou hlavou, je do trámu zaťatá sekera. Keď sa vy dvaja mladí zoberiete a dieťa mať budete, istotne ho budeme aj sem do komory na obedný spánok ukladať. Sekera môže ľahko spadnúť na dieťatko v kolíske.

  Ach, to bude tragédia ! Preto tu sedíme a nariekame, lebo takmer istú smrť oplakávame…

  https://www.youtube.com/watch?v=yyrhikYaRrk

  To čo zistili v Cerne nepovedia, nemôže o tom hovoriť úplne ani prof. Jan Rak, ale čo to naznačuje a dá sa k tomu prísť aj inak, keď človek začne hľadať.

  https://www.youtube.com/watch?v=zZLUpWMvuBc

 13. Great gama nikdy neprehral 3x remizoval a vyhral 5000 zápasov 😉.Jemu by ťažko niekto natrhol úsmev.

 14. Je to pouze strach, který vás oslabuje, strach, že tu již nebudete, strach, že už neuvidíte svoje děti, strach, že vám vezmou práci. Zbavte se strachu a nebudou mít nad vámi žádnou moc. Najednou zjistíte, že vše je iluze. Copak mně mohou ublížit ti, kteří mají strach když já ho nemám. Nyní zde vládnou zdegenerovanci, většina lidu je ale pořád většina, jestli to bude mít v hlavě srovnané, nastolí právo, jestli ne budeme se stále potácet v kruhu. Tytlerův kruh – OTROCTVÍ
  DUCHOVNÍ VÍRA
  ODVAHA
  SVOBODA
  HOJNOST
  SOBECTVÍ
  USPOKOJENÍ
  APATIE
  ZÁVISLOST
  a pak se znovu začne s otroctvím.

 15. Rekapitulácia z materiálu „Posolstvo Aborigénov“ – BUĎ MÁŠ STRACHA – ALEBO MÁŠ VIERU! ALE OBIDVOJE SPOLU NEMÔŽE BYŤ!

  • Sergej – čo povieš na to ako náhradu za „ochotnika“ – všimni si to očko na konci rúčky – dá sa tam prirobiť šnúrka s očkom na prst na „archon“ – na prehadzovač polohy noža a ochranu pred vykopnutím. A ten tvar je úžasný! Inak ponúkajú aj „ochotnika“, len nie je skladom
   https://www.tifantex.sk/lovecka-dyka-columbia

 16. Americký dovoz z Ruska dosiahol v auguste 522,1 milióna USD, čo je o 7,7 % viac ako júlových 484,8 milióna USD, čo predstavuje prvý mesačný nárast od apríla, podľa správy zverejnenej v stredu americkým Census Bureau. Rast prichádza napriek prísľubu amerického prezidenta Joea Bidena zasadiť Moskve „drvivý úder“ prostredníctvom obmedzení obchodu s komoditami. Podľa analytikov Washington naďalej ťaží z protiruských sankcií. Zatiaľ čo USA tlačia na EÚ, aby sa vzdala dodávok z Ruska, naďalej nakupujú stovky nesankcionovaných druhov tovaru.
  zdroj: disclosurenews.it

  • Obchod v dolároch je dodávanie zadarmo. Zelené papieriky si západ natlačí a Rusko je sankciami vylúčené z obchodu.

   • A to je to, na čo som aj ja zvedavý. Šak, keď aj vymenia ruble za dolár, neviem, že by platili zlatom, tak rus musí vedieť, že dolár je na odpis, nie ? Tak načo im by boli doláre, eurá, a celej číne tiež, keď nemajú mať hodnotu ?

    Alebo je to všetko ešte troch dosť inak….?

    https://www.youtube.com/watch?v=u2M09ZxNJd8

    A nakoľko do toho frť vidím, viac ma baví a teší špekulovať nad nesmrteľnosťou chrústa

    • Známe súvetie – „Ide jar – vylezú chrústy!“ – Monsanto

    • Rusko je benzínka západu. Fašisti sú vo vedení Ruska aj západu. Preto je zabezpečený bezplatný vývoz surovín. Pred začiatkom vojny na Ukarine nás delili mesiace od koncetračných táborov.

   • Fig Jewish putin is the same as Jewish USA Jewish Ukraine. EU Israel etc. Currently he is vaxxing 300 thousands Russian soldiers welcome to Harvard project to kill slavs by slavs

    • Veď som spomínal, že idú aj po zlomkoch percent dopredu! Doslova ako ľadovec! Nohami šúchajúci Egypťan – Walk Like an Egyptian!

     • idú šuchojuci dopREDU , ked došuchaju šuchnu si a nebudu nohami ani rukami tak budu cez piruety jazdit excelentne tralala na lieľčivu hudbu Ernesta Cortazara je to hudba ktora otvára druhúčakru sakrálnu leležacu pod puilom má oranžovu farbu obsanuje hojnost a radost zo života o;;dppru;čam vypočut si ;+++

     • Božka čuchni si a šuchni si!

     • Ja si čucham a šuchám pri hudbe Ernesta Cortazara a je mi fajn lebo dycham cez sakránu čakru krorá mi ide 2 cm pod pupkom vdychujem a naberam energiu a strach ignorujem +++ dobre je mi pri jeho hudbe nevadí mi že je tu zlá energia likvidujm ju odporúčam všetkým z celeho srdca

    • Joh Štáty existujú na to aby sa ľudia proti nim nezjednotili.

   • KOVIDBARÓN!

    ,,,,dolár má hodnotu,pokiaľ sa za neho dá niečo nakupovať,vojna neskončí zajtra,ale pozajtra a do pozajtra je ešte preto čas na dobré obchody zbohatlíkov s miestenkami v bezpečí mimo bojisko,,,,onedlho prestanú štáty dýchať a už nebude z čoho rozdávať a šafáriť,,,,slováci užtoľko dlhujú,že pomôže jedine jadro,,,,

 17. Myslím si, že túto zimu sa toto https://necenzurovanapravda.cz/2022/10/cdc-potvrzuje-ze-usa-v-roce-2021-zaznamenaly-338nasobny-narust-oznameni-nemoci-souvisejicich-s-aids-a-rakovinou/ začne výrazne prejavovať aj u nás, preto lekári zastierajú, lebo sú za to rovnako zodpovední, čo by pre peniaze neurobili, však?! Aj Vám sa po covide tak príšerne zhnusili? Česť výnimkám !!!
  A ešte niečo k téme: https://necenzurovanapravda.cz/2022/10/na-ceste-k-digitalni-kontrole-banky-postupne-rusi-vydavani-hotovosti-na-pobockach/ !

  • Možno preto dávajú hromadné výpovede. Tušia, čo sa bude diať na jeseň a v zime.

  • V letáku od Phizera bola dokonca Ebola, teda okrem AIDS, Sars 1 a 16 totálnych telu jedovatých látok. Bude to zaujímavé. Oni to tam normálne napísali.

   Kto chcel kam, pomohol si tam. čo už.

 18. …vďaka za ten link na Slob.vysielač…

 19. Situácia na UA sa každou hodinou vyostruje.

  Kerčský most na Kryme zasiahli výbuchy. Ukronacistická junta (pozn.: čítaj – anglosasko-ukrajinská chunta) pokračuje v teroristických útokoch na území Ruska. Zelenského poradca vyhlásil, že je to len začiatok.
  Most bol v sobotu v skorých ranných hodinách uzavretý po výbuchu nákladného auta, ktorý poškodil cestu a spôsobil obrovský požiar.
  Došlo k nemu na železničnej časti mosta.
  Objavili sa aj zábery údajne zachytávajúce zrútenie časti vedľajšieho cestného mosta. Premávku na dôležitej dopravnej spojnici zastavili.
  Zábery mosta zverejnené na sociálnych sieťach ukazujú horiaci vlak, z ktorého stúpa čierny dym. Svedkovia hovorili o explózii okolo 6.00 hod. miestneho času (5.00 hod. SELČ), ktorú bolo počuť do vzdialenosti niekoľkých kilometrov.

  Krymské železnice podľa AFP oznámili, že na konci vlaku, ktorý prechádzal cez most, sa vznietil cisternový vozeň.
  “Krym, most, začiatok,” napísal Podoľak na Twitteri. “Všetko nezákonné musí byť zničené, všetko ukradnuté musí byť vrátené Ukrajine, všetko okupované Ruskom musí byť vyhnané.”

  https://www.slovanskenoviny.sk/video-kercsky-most-na-kryme-zasiahli-vybuchy-ukronacisticka-junta-pokracuje-v-teroristickych-utokoch-na-uzemi-ruska-zelenskeho-poradca-vyhlasil-ze-je-to-len-zaciatok/

  P.S. Po výbuchoch NS1+2, Kerčský most. Akú ďalšiu relevantnú infraštruktúru musia ukroši za – asistencie USA velenia – odpáliť, aby to konečne zobudilo ruského medveďa?

 20. Asi pred 2 dňami som tu upozorňovala, že mobilný operátor ide inštalovať do SMAR-mobilov sieť 5G.
  Možno ste to videli, ale pre výstrahu to treba ľuďom opakovať, aby pochopili, že po vakcíne majú globalisti na stole – ďalšiu zbraň hromadného ničenia – pripravenú pre „svojich“ občanov.
  Zaznamenané z rôznych street – kamier.

  P.S. Udivuje ma tam to, ako zasiahnutí ľudia – pred svojím definitívnym koncom – obracajú svoj zrak – na nejaké konkrétne miesto..
  Hrôza a des!!

  https://gegenstimme.tv/w/4q8WU3RsRphGvR4ZB4tmfK

 21. Dostala som aj ja upozornenie od operátora že 20.10 sme napojený n a vesielač 5G čo s tym urobíme asi ?

 22. …Ďakujem Božke aj Ajši za dob.tipy na počúvanie….

Pridajte komentár

*