Ešte to neskončilo: Globalisti stále vymývajú ľuďom mozgy covidom, aby sa podvolili


Print Friendly, PDF & Email

Ešte to neskončilo: Globalisti stále vymývajú ľuďom mozgy covidom, aby sa podvolili

(Arsenio Toledo, Natural News) Globalisti stále využívajú pandémiu wuhanského koronavírusu (COVID-19) na získanie kontroly nad svetovou populáciou.

V Číne to momentálne robia prostredníctvom dehumanizačných obmedzení, vrátane oddeľovania detí od rodičov a nútenia ľudí kľačať hodiny na ulici, kým čakajú na kontrolu ich očkovacích pasov.

Tvrdí to zakladateľ a hostiteľ portálu InfoWars Alex Jones, podľa ktorého je vytvorenie zjednotenej svetovej vlády pre globalistov len začiatok.

„Pre globalistov je globálna vláda iba začiatok,“ povedal Alex Jones. „Chcú vykonať nútenú depopuláciu. Chcú nás omráčiť a otráviť, chcú nás prinútiť podriadiť sa a ponížiť nás, aby sme si nechali porušovať naše základné ľudské práva.“

Ako príklad poukázal na aktuálne virálne video čínskych občanov (uvedené na konci článku, okolo minúty 2:55, aj úvodný obrázok), ktorí sú nútení kľačať na ulici, zatiaľ čo čínske úrady kontrolujú ich očkovacie pasy na Covid-19.

Zábery boli natočené v Jinane vo východnej Číne, meste s viac ako deviatimi miliónmi ľudí.

„Indokrinácia počas posledných generácií došla až k tomuto bodu: Ľudia sa na ulici zoraďujú na kolenách a čakajú, kým im čínski gestapáci naskenujú ich „covid pasy“ – očkovacie pasy s QR kódom,“ napísal na Twitteri používateľ Songpinganq, jeden z prvých ľudí, ktorí zverejnili video na Západné platformy sociálnych médií.

Video ukazuje dlhý rad ľudí, ktorí sa buď krčia alebo kľačia uprostred, prípadne na boku ulice.

Niekoľko jednotlivcov v celotelovom osobnom ochrannom odeve (mandúre) je vidieť, ako prechádzajú okolo radu ľudí a skenujú očkovacie pasy ľudí uložené v ich telefónoch, zatiaľ čo ľudia kľačia na zemi.

„Keď si kľaknete, ľahšie sa podriadite,“ povedal Jones.

„A tak musíte čakať v stresovej polohe na kolenách, v niektorých prípadoch aj hodiny, kým k vám neprídu.“

Kontrolné programy v Číne eskalujú – rodičia sú teraz oddeľovaní od svojich detí

Ďalšou situáciou, na ktorú Jones poukázal, je to, ako čínska tyranská stratégia „nulového covidu“ nedokázala dosiahnuť svoj deklarovaný cieľ, teda zabrániť šíreniu koronavírusu v Číne.

Šanghaj je aktuálne epicentrom súčasnej epidémie Covid-19. To vyvolalo novú vlnu lockdownov, pretože Peking nariadil mestu, aby implementovalo svoju neúčinnú stratégiu „nulového covidu “.

Stop Candida

(Súvisiaci článok v angličtine: Obyvatelia Šanghaja sa ponáhľajú, aby si urobili zásoby, pretože čínski predstavitelia uvrhli polovicu mesta do prísneho lockdownu.)

Správy prichádzajúce z uzamknutého mesta zahŕňajú miestnych obyvateľov, ktorí tvrdia, že úrady oddeľujú deti od svojich rodičov, a to aj v prípadoch, keď nútene idú do karanténnych zariadení obaja.

Ďalšie správy prichádzajúce zo Šanghaja uvádzajú mnoho miestnych obyvateľov, ktorí hovoria, že úrady násilne oddeľujú deti a bábätká od rodičov, údajne pod zámienkou, že ich ochránia pred Covid-19.

Rodičia, ktorí privedú svoje deti na testovanie, prípadne na liečbu do niektorého z mestských zariadení, sú nútení vyhovieť úradom, ktoré im odoberajú deti a presúvajú ich do oficiálnych karanténnych stredísk.

Ak je test rodiča aj dieťaťa pozitívny, odmietnu im možnosť spoločného pobytu v karanténom zariadení. Mnohé rodiny nemajú žiadnu vedomosť o stave svojich detí.

Minimálne raz bolo trojmesačné, ešte dojčené dieťa, násilne oddelené od svojej matky.

Zachytené obrázky a videá plačúcich detí odlúčených od rodičov sa stali virálnymi na čínskych sociálnych sieťach. Niektoré boli uložené a skopírované na západné platformy sociálnych médií skôr, ako ich čínski cenzori stihli stiahnuť.

„Nie je to šialené?“ pohoršil sa Jones. „Ide o obrovské cvičenie uplatňovania moci a kontroly nad obyvateľstvom.“

Záver

Čo ďalšie chystajú pre ľudstvo globaslisti, že si teraz nacvičujú takéto drastické neľudské zaobchádzanie s vlastným ovyvateľstvom?

Pozrite si vyššie uvedené video zo stránky InfoWars, kde Alex Jones hovorí o tom, ako globalisti stále využívajú pandémiu COVID-19 na vymývanie mozgov a kontrolu myslí obyvateľstva:

Viac o globalistických programoch vymývania mozgov sa dozviete na stránke Globalism.news.

Stop Candida

Autor: Arsenio Toledo, Zdroj: naturalnews.com, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. Ruská armáda utiekla na východ Ukrajiny. V Rusku je bordel.

 2. Marek Košice

  Dnes sa mi stala taká vec…. Šiel som po ulici po chodníku popri parkovisku… Pri otvorenom aute stáli dve ženy, dvaja muži a dve deti (obe malé, asi dve dievčatká)…. Dievčatko trochu poplakávalo žene na rukách, ale nič hlučné, len proste také akoby „protestné“ pofňukávanie…. A viete čo jej povedala tá obluda? Skoro ma vystrelo…. „Buď už ticho, lebo ti tak stlačím p*ču, že uvidíš!“ ….. Boli mi za chrbtom keď som to počul, ale asi takých odhadom 20 metrov (ulica bola pokojná, bolo to počuť)… Vtedy som si povedal, že TOTO JE DôSLEDOK, KEĎ ĽUDIA KTORÍ NEMAJÚ MAŤ DETI, DETI MAJÚ…. Toto je dôsledok, keď DETI Z ROZVRÁTENÝCH RODÍN (dám hlavu do ohňa, že z normálnej rodiny tá ženská nebola) SPLODIA DETI….. Možno si tá dotyčná žena svoje v detstve „vytrpela“…ALE (keďže nerozmýšľam ako vymletý libtard) TO JU NEOSPRAVEDLŇUJE….. Čo by si zaslúžila? Niečo medzi oči. Ale nie p*nis… A prečo by si to zaslúžila? Lebo možno svoju dcéru týra, a aj keby nie, tak je to TOTÁLNE OTRASNÁ MATKA A TOTÁLNE OTRASNÁ ŽENA, a budem sa znova opakovať, ale OBJEKTÍVNE otrasný človek nemá právo žiť. A keďže my múdrejší vieme, že život NIE JE LEN JEDEN (ale inkarnujeme sa tu mnoho krát, bohužiaľ), tak sa aj inak pozeráme na smrť (smrť si nespájať s utrpením, zomrieť na guľku v hlave ako bezbolestná záležitosť je „prechádzka ružovou záhradou“ v porovnaní s umieraním na mučenie).
  Má podľa vás právo žiť žena, ktorá svojej dcére povie to, čo jej povedala táto obluda?… Nemá. Tak isto, ako to právo nemá Matovič, Heger, Čaputová, Naď, Mikloš, Dzurinda a iní….. Všetkým z nich by pristalo, keby voňali fialky odspodu.
  ALE V TOMTO MATRIXE keď som pevného názoru, že taká žena si zaslúži „vypnúť gombík do pozície „OFF“…“, tak som PSYCHOPAT. A viete prečo? PRETOŽE TENTO SATANSKÝ SYSTÉM POTREBUJE (!!!) TAKÝCH ZVRÁTENÝCH ĽUDÍ ako je napríklad spomínaná žena. Pretože tento satanský systém v ktorom žijeme (celý tento svet, ktorý je v skutočnosti „pád do kvázi hmoty“ – čiže absolútne podradná verzia pôvodného života) je postavený na psychopatii.

  • mariankosmac

   To sú ľudia čo vyrastali na reality show, vulgárni. My sme vyrastali na Bambuľke, počkaj zajac a káčerovi Donaldovi a oni na Big Brother, Vyvolení, South Park…

  • TPrivatte

   Chcem zareagovat na tvoju vetu, že nemá právo žit takáto žena, neviem či si videl film Chatrč, tam je to veľmi dobre poukázané, ale aj to, že my ľudia i keď sa deje čokoľvek či zlé alebo dobré, my nemáme právo súdit druhých. Aj ja to reálne sem tam urobím, ale snažím sa postupne tento návyk odstranovat.
   V poslednom čase si aj uvedomujem, že je na jednej strane fajn, že existujú tzv „globalisti“ pretože bez nich by sa miliony ľudí po svete neprebudilo, alebo možno veľmi pomaly, čiže na svete bolo aj bude vždy zlé aj dobré to je skvelá rovnováha, čiže aj to že nejaké nevinné dieta možno trpí v rodine, možno je to karmické, alebo si to tie duše jednoducho vybrali, ale zároven je to pre nás veľmi poučné, že týmto spôsobom nie, tak týchto ľudí čo robia detom budú v budúcnosti súdený „stvoritelom“ (alebo ako to nazvat) treba hlavne byt pozorovateľom, ale keď človek cíti potrebu nech zasiahne.

   • Marek Košice

    Citujem ťa, TPrivatte : „čiže aj to že nejaké nevinné dieta možno trpí v rodine, možno je to karmické, alebo si to tie duše jednoducho vybrali, ale zároven je to pre nás veľmi poučné, že týmto spôsobom nie, tak týchto ľudí čo robia detom budú v budúcnosti súdený „stvoritelom“…“

    No, náboženstvá (akékoľvek uznávaš) a NEW AGE ti pekne „vymyli mozog“…
    Aký by malo zmysel, aby malé decko zažívalo také utrpenie, keď si ANI LEN „VO SNE“ NEUVEDOMÍ, že „ahaaa…to môže byť karma, o ktorej som počulo/čítalo…“. A aj keby sa niečo negatívne dialo dospelému človeku (niekto mu citeľne ubližoval, napr. dlhodobo), tak keď si človek povie „Ahaa…to bude asi karma z minulého života…“…TAK JE TO PODVOD. Pretože tam je to ASI (!!!!!!!!!!!)….Nemá v tom istotu ani 100%, ani 99%, A ANI DESAŤ PERCENT……. A aj keby mal z nejakého sci-fi dôvodu 100% istotu, že je to karma, TAK POKIAĽ NEVIE ČO ZLÉ UROBIL V MINULOM ŽIVOTE, tak AKO SA POUČÍ? NIJAKO…… JE TO PASCA….PASCA NA TO, ABY ČLOVEK BOL „PASÍVNY“, LEBO „JE TO KARMA, TAK TO NECHÁM TAK A PRETRPÍM SI TO“………JE TO PODVOD…..
    KARMA NEMÁ LOGIKU, ŽIADNU. PREČO? PRETO : Negatívna karma niekoho má byť potrestená. KEBY BOLA POTRESTANÁ PRÍRODNOU KATASTROFOU, O.K. (napr. človeka zabije zosuv pôdy, skala ktorá mu spadne na hlavu, nejaká jeho nehoda (utopí sa, zošmykne, atď). VTEDY BY SA TO DALO ZVALIŤ NA KARMU (ale aj tak s NULA percentnou istotou)… Ale keď človeku má ubližovať INÝ ČLOVEK z dôvodu, že „Tak vieš, máš zlú karmu, preto ti ten človek ubližuje, preto ťa prizabil, preto ťa okradol o celý majetok…“, POTOM AJ TEN ČLOVEK, KTORÝ V TOMTO ŽIVOTE KARMU NIEKOMU „VYPLÁCA“, BUDE V BUDÚCOM ŽIVOTE TEN, KTORÉMU SA TO VRÁTI…….. To by potom znamenalo, že NÁŠ SK*RVENÝ STVORITEĽ STVORIL „PERPETUUM MOBILE“ & UŽITOČNÝCH IDIOTOV, KTORÍ V TOMTO ŽIVOTE „VYPLATIA“ NIEKOMU JEHO KARMU, A V BUDÚCOM BUDÚ SAMI DODŽUBÁVANÍ TÝM, ŽE TO V MINULOM ŽIVOTE SPRAVILI………….
    A ak si niekto myslí, že „Nemusí to tak byť, napr. keď môjho mirumilovného suseda nejaký podvodník ožobráčil o byt, tak ten podvodník v budúcom živote nemusí byť za to „trestaný“, pretože ho ožobráčil LEN Z DôVODU, aby „vyplnil“ jeho karmu…………..“ ….ak si niekto toto myslí, TAK POTOM MILUJTE GATESA, SOROŠA, NAĎA, HEGERA, ČAPUTOVÚ, ATĎ………PRETOŽE TO SÚ LEN ANJELI, KTORÍ NÁM LEN „VYPLÁCAJÚ“ NAŠU KOLEKTÍVNU ZLÚ KARMU, KTORÚ MÁME Z MINULÝCH ŽIVOTOV…………..
    TROCHU LOGIKY, A CELÁ TEÓRIA „KARMY“ SA ROZPADÁVA NA PADRŤ!!!!
    JE TO VÍRUS, JE TO DEMIURG, JE TO NESPRAVODLIVOSŤ……………NEHĽADAJTE SPRAVODLIVOSŤ TAM, KDE NIE JE.

   • Ochrana detí, nadovšetko…

    • Výchova detí nado všetko! Inak sú nám nahovno – vnútorní nepriatelia! Zabijú nás vlastné deti!

   • marek! to iste -ty si v pozicii tej matky v preneseni napises text a maros reaaguje vychodniarsky debil.on posudil teba a ty niekoho ineho.t.z. NEPOSUDZOVAT!presne o com pisal tprivate-on neposudzoval len vysvetlil ako to funguje.zasiahnut vtedy,ked by to dieta bolo pred tvojimi ocami fizycky tyrane.ty nemozes prebrat zodpovednost/vnutornu/ za niekoho ineho.je to to iste,ako to uz bolo tu raz niekym vyslovene-ak rodicia daju zaockovat svoje deti,je to ich problem vcera som tu dal video dr.zelenko dore hovori ale realizovatelne globalne?100% nie, len vtedy by to mohlo byt funkcne,keby zem bola zasiahnuta tak,aby na energetickej urovni tu boli zmenene podmienky a ako kovidbaron pise,keby ste vedeli aky zivot existuje v inych svetoch.moj blizky povedal:jemu sa tu paci aj mne ale necitim sa tu doma:https://rumble.com/vr774x-dr.-vladimr-zelenko-co-se-doopravdy-dje..html

  • Určite to boli cigáni,tí sa množia ako kobylky! Kultúra a úroveň doby kamennej!
   Je pravda,že toto nebola matka,ale kus kameňa, keď nemá ani štipku laskaveho slova k nevinnemu dieťaťu!

  • „Dieťa je vďačný objekt tyranie!“ – Ja ku.va!

   Mal som 9 keď ma moja matka chcela zadusiuť vankúšom! A?! Dieťa je zbraň, dôvod – dieťa je aj na obtiaž – a?!
   Už vôbec plodeni detí „rozumne“ = vypočítavo = plánovanie rodiny – je pičovina! Deti si treba najebať a starať sa o ne! Priniesol bocian! Alebo sused.

   • Marek Košice

    Maroš, nevedel som, že si mal takú matku (ak už teda nežije). Budem teraz inak pristupovať k tvojim komentom, lebo viem o tebe viac.

   • KOVIDBARÓN!

    ,,,,največšiou a najúčinnejšiou zbraňou proti bohu-démonovi je odmietnutie množenia sa,pretože je to iba pasca toto množenie,kto sa množí-má na rukách krv a deti sú vydané na pospas temnote,to ako keby už zabil! kto sa množi z nerozumu a nevedomosti-nieje človekom,ale iba bodkou nikto a nič,človek sa snaží rásť duchovne v rovnováhe a nie kariérne a materiálne,pripušťam výhody materializmu,ale nieje dobré aby to prerástlo cez duchovno,úroveň duchovna je priepustkou do skvelého posmrtného života,,,,každé dieťa od 10rokov hore doma rodičom už iba zavadzia,lebo už potrebuje svoj večší priestor a delenie domácnosti,čo vadí hlavne otcom a horším matkám,v puberte ste doma už iba znášaný a ak dospejete-ste odstrčený do ženby-výdaja a do práce čiže do otroctva a dlžôb,,,,matka má už iba svojho manžela a ak máte 12-15rokov,tak už matka nemôže v stredu večer funieť a pobehovať nahá s ovisnutými ceckami po byte a otec už nemôže prdieť na wecku,lebo by sa zahambil,,,,celý problém je v tom-že sa ľudia nedokážu vzájomne znášať,lebo bohom-démonom zámerne vrodené nedostatky,ktoré nám bránia vzájomnej tolerancie,ľudia sa spolčujú a falošne predstierajú priateľstvá ale iba pre výhody,,,,manželstvo je ten najsprostejší akt aký človek kedy vymyslel,na druhom mieste je korupcia a potom nasleduje zlodejina,,,,na tejto planéte neexuistuje jedno jediné slobodné miesto.

    • Čo máte furt s tým množením? Dávate stále tie isté komentáre pod každý článok bez ohľadu na tému článku.

     • On je jak nejaky sektar od bila a melandi, uz toho vadi asi vyse ludom.

     • KOVIDBARÓN!

      ,,,,neviíem či vám to nedošlo,alebo nechce dochádzať,lebo vám je to nepríjemné ako dôkaz toho,že ste tu súčasťou pochybenia a hyenizmu podobne ako tí,ktorých tu neustále kritizujete a to elity a globalsektor,aj vy sa naučte znášať kritiku a žiť s ňou,,,,radi sa rýpete v menách nedotknuteľných a sami neznesiete ak vás niekto odhalí pri rituáloch a zvádzaní duší k zrodeniu sa v hmote a materiálnom svete temnoty,,,,opakujem to tu znovu-množenie sa je démonický rituálny akt a nemá to nič spoločné s dobrotou a rozumom,množenie má s kovidom a očkovaním priami súvisí-keby sa deti nerodili-nemuseli by byť zabíjané očkovaním,keby sa deti nerodili,bolo by tu podstatne menej ľudí čo by nemalo také následky na kvalitu života celku,aké prebiehajú teraz,,,,ak sa budete o hocijakej téme baviť,vždy je v tom množenie,lebo má na všetko vplyv,badateľ-ste voči mne zaujatí a zametáte pod stôl vlastné pochybenie vo svojích životoch,človek musí pochopiť a nie iba musí žiť.

     • A nebolo by lepšie ísť s vašimi hlbokými poznatkami o svete, vesmíre a bytí na námestie a oznamovať to občanom megafónom?

      Nehnevajte sa, ale pripomínate nám istú náboženskú sektu, ktorá chodí za ľuďmi neustále s tým istým: „Koniec je blízko, prichádza apokalypsa, všetci zomriete!“. Na prvýkrát to môže zaujať, ale po čase to začne byť otravné.

     • Marek Košice

      KOVIDBARÓN, máš moje sympatie, súhlasím takmer s každou vetou v tvojich príspevkoch, i keď z nich cítiť tvoj hnev/smútok, ale NO A? Proste máš moje sympatie, patríš sem do diskusie, si tu nenahraditeľní.
      Redakcia ti vyčíta, že píšeš „s malými zmenami“ vždy to isté, ale…. čo robí Redakcia? TIEŽ TO ISTÉ, prekladá články VŽDY O TOM ISTOM, 3 témy donekonečna.

    • bez ohladu,co je pod tvojim covidbaron prispevkom napisane,zial vo väcsine je to tak ako si to napiasal.tak ako to este vo svete existuje viac generacne spoluzitie pod jednou strechou nie oddelene si neviem uz ani ja predstavit aj ked väcsinu zivota som prezival,tam kde sa pohybovalo vela cudzich ludi. da sa o tom vela pisat,ale nie tu.

     • Marek Košice

      Rocky, skutočnosť je taká, že ak žije pod jednou strechou viac generácií, tak to nie je „pekná romantika, keď je celá veľká rodina spolu“… Je to JEDNO VEĽKÉ UTRPENIE…. Človek môže byť SÁM SEBOU jedine vtedy, ak je FYZICKY SÁM (alebo má „špeciálneho partnera“ a sú dvaja). Inak je to všetko o kompromisoch (kompromisy sú možné len v tejto pekelnej kvázi „hmote“ v ktorej žijeme). Množstvo kompromisov v rodine „mama+otec+dieťa/deti“…a nie to ešte, keď sú tam starí rodičia… „Nemôžem toto a hento, lebo partnerka…, lebo deti…nemôžem toto a hento lebo otec/mama či svorko/svokra…“….. V takom prostredí môže vzniknúť len VNÚTORNÝ KONFLIKT, ak nie u každého, tak aspoň u 98-99% ľudí. A v takom prostredí skôr ľudia umierajú na rakoviny a podobne, pretože proste „musia“ žiť pokope toľkí, aj keď sú „alergickí“ aspoň na jedného z nich… Ak nie rakoviny, tak tráviace problémy, alebo niečo iné závažné.
      Musí to byť fakt „osvietená“ celá rodina, aby sa to dalo bez ujmy… Ale vlastne to je nemožné, pretože žiadny muž nemôže byť dostatočne mužný, ak žije pod jednou strechou nie len so svojou ženou a deťmi, ale aj so svojou matkou alebo svokrou zároveň…
      Čím viac prispôsobovania sa (na úkor slobody), tým menej „duchovného rastu“. Ale samozrejme náboženstvá tvrdia OPAK. Prečo? Pretože sú DIELOM SATANA.

    • provokater

     existuje, náboženské bludy…

  • Israismael

   Pred vyše sto rokmi prišla info zo Svetla ze vyše 50% teda polovica ľudstva, v tej dobe žijúci , boli temni ľudia (teda ovplyvnení zlom podobne ako ta žena o ktorej píšeš).. Ta informácia zo svetla ďalej spomína, že takýto ľudia nemajú čo hľadať na tejto planéte… Informácia bola ešte doplnená, že kvôli temným matkám (matka ako žena priťahuje svojim vyžarovanim rovnorodosti zhruba v polovici tehotenstva duse z jemnohmotnosti nad Zemou), že teda temnom obklopená matka alebo ak sa v čase tehotenstva styka v temnom okolie ľudí, tak pritiahne na Zem človeka (dusu) z nižších planét, ktoré sú oveľa temnejsieho charakteru ako naša Zem.(tzv 2D planéty) ….. No a teraz po vyše sto rokoch si predstav koľko je dnes ľudí, ktorí nemajú čo robiť na tejto Zemi…. Ja dávam odhad ze určite vyše 70 a možno aj nad 80%…Toto je katastrofa, ktorá musí skončiť ocistou a tvrdým zásahom ale samozrejme nemyslím tým zásahom človeka, lebo človek už nič neopravi, práveže iba pokazí …. a napr aj taky vírus, ktorý je bytostne nevedomou časticou, ma svoje DNA čiže je živá bytosť a mikroforma, ale nevedomá, prispeje k očiste planéty.. Ovšem človek sa vmiesal ešte aj do toho čo nemal a vytvára laboratórne a geneticky modifikované častice vírusov… No zle dopadne ľudstvo… Temno musí byť poslané do rozkladu, aj s ľuďmi ktorí majú jeho znaky

   • Duša do plodu neprichádza v polovici tehotenstva (140. deň), ale približne v 42. deň. Niekedy sa to môže trocha omeškať, no zhruba do 48. dňa je duša už v každom plode.

    • Israismael

     Budem predsa len VERIŤ Slovu Ducha PravdySLUZOBNIK svetla Abdrushin) ) , ktorý to objasnil Vo Svetle Pravdy ze je to presne v polovici tehotenstva, a bez omeškania a ako Zákon a volá Božia …. Keďže v pozemskom je možny len do 2mes(som muž tak to neviem presne) interupcny zákrok, a potom už nie…. No a tak je to stanovené aj preto, ze síce človek nevie ten postup ducha a duše a ani lekári nie žiaľ, ale bolo to dané vyšším,, obrazom“ získaným v pozemskom .. A inak ešte dôležitá vec, ktorá sa nevie
     a to je to, že duch tvorí krv… Najskôr sa musí utvoriť telíčko v ňom podľa kódov obehova sústava, srdce, atď atď .. Najskôr teda hlavne Časti tela a až potom môže vstúpiť duša, duch… To by bolo moc skoro po mes aj niečo ako ste to písali vy, ved tam je len malý zarodocek ako hrášok v porovnaní.. A je to aj logické, že sa tak deje pozdejšie ako ste vy napísali, stačí len predstava ale ja to mam info priamo od Ducha Pravdy .. Prečítajte si to v diele Ducha Pravdy.. Je to dostupné na internete, ale aj v knižnom vydaní už nejaké to storočie…
     Výrok Ježišov tesne pred ukrizovanim pripomeniem tým, ktorí chcú veriť Pravde a vyhľadať si Pravdu ,, a až príde On Duch Pravdy na konci vekov On Vás uvedie do všetkej Pravdy…
     Prišiel ako človek podobne ako Ježiš, veľa ľudí to spoznalo ze sa inkarnovalo Svetlo do ľudského tela, ale ešte viac ludi nie .. Písal sa rok 1875…kniha Súdu Vo Svetle Pravdy, Posolstvo Grálu je nové evanjelium, presne tak ako bolo sľúbené v Zjavení Jana.. Toto nové evanjelium sa bude nakoniec kázať po vsetkých častiach sveta a potom príde koniec… Sme na tej časovej osi keď to bude musieť spoznať každý človek, ktorý bude chcieť obstáť v SÚDE

    • Israismael

     Pozrite si to tu :
     http://www.abdrushin.sk/vo-svetle-pravdy/posolstvo-gralu-od-abdrushina-007.php
     Nezvyknem dávať verejné tieto linky lebo je to moc vzácne Slovo a treba sa k nemu prebojovať chcenim získať Pravdu.. Ale dal som to sem.. Možno to pomôže aj ďalším hľadajúcim

     • Israismael

      Chcel som ešte doplniť ze tzv prvé kopnutie dieťatka pociťuje matka práve v polovici tehotenstva (okolo 4 a pol mesiaca), a tam je ten okamih ze male telíčko človeka ovládol duch/duša a vstúpil do tela matky..
      Niektoré výrazy ako jemnohmotnosť a hrubohmotnosť treba vedieť rozlíšiť, ak by ste čítali to co som dal ako link…
      Jemonohmotnost =astralny svet duša čaká na velenie
      Hrubohmotnosť = zem a iné planéty v našej slnečnej sústave viditeľné našim očiam a našim technickým pomôckam ako sú teleskopy a pod
      DUCH = vlastná podstata človeka, je to dávna duchovna iskra nás ako ľudskej bytosti ,a s obalom podstaty tela duchovného, bez jemnohmotného alebo hrubohmotneho tela…
      Duša = je duch s telom z podstaty hmoty – jemnohmotnej
      ČLOVEK (pozemský) = ma všetky tri podstaty.. Základ je vždy Duch ako živá podstata… Tela sú len obaly, tak ako astralny obal tak aj pozemský obal.. Vyvinúť sa musí duch, tela nie sú podstatné sú len pomôckou pre vývoj v tej ktorej časti hmotnosti….

     • Marek Košice

      Ty si totálny sektár, Israismael……..MECHANICKY/EMOCIONÁLNE VERÍŠ…… taká viera nie je znakom inteligencie, ale znakom biorobotizmu špeciálneho druhu.

    • A 47 dní duša obchádza okolo mŕtveho tela. Preto je dôležité telo spáliť! Preto katolícka cirkev zhromažďuje mŕtvoly – cintorín – v okolí svojich kostolov, aby mohla manipulovať s energiou mŕtvych! Skrytý satanizmus! Naši lužickí predkovia nebožtíkov spaľovali – preto „po nás“ nie sú stopy.

  • Každý z nás vie byť takýto otrasný, ako táto žena. Každý jeden. Nikto z nás nie je lepší ani horší ako táto otrasná žena. Uvedomiť si, že vlastne všetci sme rovnaké zrúdy, je začiatok viery v Stvoriteľa. Narodili sme sa do hriechu. Trestom za hriech je smrť. Ale Boh tak veľmi miluje ľudí, že nás nechal nažive. Poslal svojho jediného syna, aby zomrel za naše ohavné hriechy. Všetci do jedného sme hriešni. Ježiš Kristus je jediný bez hriechu.
   “ .. Bôh zavrel všetkých do neposlušnosti, aby sa nad všetkými zmiloval.” Rim 11:32.
   Nejde tu o východ alebo západ. Je to boj o duše medzi Bohom a satanom. Buď si s Ježišom alebo si so satanom. Iná možnosť neexistuje. Všetko je súčasťou Božieho plánu. On chce, aby sme sa k nemu vrátili. Ale až keď je človeku najhoršie, vtedy prosí Boha o pomoc.
   Kto naozaj zo srdca a s pokorou hľadá Pravdu, Pán Boh mu ju zjaví, keď príde správny čas. Nehovorím o katolíckom či evanjelickom či inom náboženstve. Hovorím o viere v Ježiša Krista ako nášho spasiteľa. To sa nedá naučiť, pochopiť alebo nato prísť čítaním múdrych knižiek. To je obrovský Boží dar, ktorý ti Boh dá, keď ho srdcom hľadáš.
   Prajem vám všetkým, aby vám Ježiš Kristus otvoril vaše srdcia ako aj mne! Je to ten najúžasnejší pocit na svete!
   “ 33 Ó, hlbino bohatstva a múdrosti a známosti Božej! Aké nevyzpytateľné sú jeho súdy a nevystihnuteľné jeho cesty! 34 Lebo kto poznal myseľ Pánovu? Alebo kto kedy bol jeho radcom, aby sa bol s ním radil? 35 Alebo kto mu dal prv niečo, aby mu to bolo odplatené? 36 Lebo z neho, skrze neho a pre neho je všetko, Jemu sláva na veky. Ameň.” Rim 11:33-36
   Držím palce

  • ja by som s ňou dal reč, pravdaže slušne, každé slovo je energia a zanecháva stopy…

 3. Marek Košice

  Pre tupé naivné ovce : STÁLE SI MYSLÍTE, ŽE „VÝCHOD SVETA“ JE TÁ LEPŠIA VOĽBA??? ………..AKO ZÁPAD, TAK VÝCHOD JE DIELO SATANOVO/DEMIURGOVO…………
  Ostáva nám jediné : snažiť sa žiť bez väčších stresov, bez aktívneho smútku z toho čo sa deje…proste tváriť sa akoby sa to nedialo…..TO JE ASI TO JEDINÉ ČO PRAKTICKY NÁM OSTÁVA, LEBO JEDINÁ INÁ VARIANTA JE VYVRAŽDIŤ GLOBALISTOV, a to asi…nejde…….
  ĎAKUJEM TI „MILOSTIVÝ BOŽE“, TY SK*RVENÝ TYRAN MENOM DEMIURG.

  • Východ znamená DUCHOVNO!
   Západ znamená materiálno – chtonizmus! Židovina!
   Tak si vyber – ty východniarsky debil!

   • Marek Košice

    Keby si mal viac zdravého rozumu, Maroš, vedel by si, že VÝCHOD JE NEÚPLNÝ, a ZÁPAD JE NEÚPLNÝ………. Čo z duchovna, keď nemáš čo do papule?????????????? Čo je to za duchovno „na východe“, keď sa tam ľudia často krát kameňujú???????? Na východe ľudia VIAC pripomínajú zvieratá, než na západe. Emócie na východe sú MENEJ krotené, než na západe. To, že na východe je mnohonásobne viac nejakých kláštorov pre mníchov, atď…..NO A??????? Myslíš, že koľko percent ľudí v takej Indii žije duchovne???????? JEDNO??? Zvyšok sú takí „duchovní“ ako zákerné a závistlivé babičky chodiace pravidelne do kostola, alebo ateisti………
    Tak neži v ilúzii, Maroš. AKO ZÁPAD TAK VÝCHOD SÚ V PODRUČÍ SATANA………

    • Ja nie som v područí satana ty satanistický magor!

    • Israismael

     Mysli sa východná sféra neba..nie pozemský východ ako Košice a pod.. On to správne povedal ze východ je duchovna sféra,, hore“ a západ je temna sféra,, hore „keď pozrieš na nebo…A to nie je len obrazny pojem….
     Nepovie sa náhodou, ze prídu Králi z východu?.. Je to v biblii… Ak bude druhý príchod na túto planétu(SYN Bozi) , tak bude viditeľný z východnej sféry Neba… Potom sa treba divat tam hore a nie na pozemský východ…

     • Israismael

      A ešte mimochodom.. To nie sú traja králi z východu, keď sa narodil Ježiš.. To sú iní králi . Nie pozemský… Pretože im má byť urovnana cesta, pripravená pôda, čo je myslene, že až prehrami Očista Zeme… Kto pozná Zákon príťažlivosti Rovnorodeho, tak Svetlo(jeho vyslanci) nemôže prísť na pôdu kde vládne Temno(ľudia na Zemi, postihnutí satanskou energiou a rozumom) ..

     • Marek Košice

      Ježiš je PODVOD, nebuď NAIVKA. Ježiš má naoko rovnaký príbeh (až na názvy mien a miest) ako ďalší dávno pred ním. A hlavne Ježiš je „PREZLEČENÉ“ SLNKO. Myslíš si o sebe aký si inteligentný, ale nie si.

    • provokater

     Marek, ty Satanov darek, bež do riti s tými šplechmi

  • Israismael

   Sektar?.. No nemáš info o mne nerozumieš mojim slovám a nazývas ma sektarom a ja tie slová nemám od satana neboj sa a ani zo svojej fantázie a ani z nejakej sekty .. Ty si proste zhnilos lebo tu hrozne taras svojimi úvahami.a prznis často iných . Si nepotrebné zhnile jablko, ktoré už nikdy nedá ďalší plod pre ďalší život…. A viac na teba nereagujem, nemá to zmysel… Ak ty počuješ nejaké výrazy ktoré sa ti nehodia do výstavby tvojho zmýšľania, tak si to myslí a ti vravím ty si ovládaný zlom si obyčajný zhnilos nepotrebný kameň pre výstavbu … Ty si riadny zhnilos prepáč tebe je podvod este aj to ze si vyššiel so semena tvojho tata, že? … JEŽIŠ je podvod ty ozembuch zhnily? .Nejdem ta ja súdiť bude ta niketi iný ale ze si ľudský zhnilos to môžem tvrdiť s maximálnou istotou..

   • Israismael

    Precitaj si zhnilos co po tebe vyžaduje Boh… A neopovaz sa sprznit to Slovo… Ak ho chceš sprznit tak ho ani radšej necitaj lebo sa sám potrestás…. Ale chcem ti pomôcť nie ta znevazovat, som tu pre službu Svetla a aj iným ľuďom ktorí azda pochopia co pochopiť chcú a môžu .. Ja sa nad nikým nevyvysujem mňa skôr napĺňa ak niekto spozoruje pomoc v slove ktoré napíšem.. Ešte raz ti hovorím ak by si chcel sprznit to slovo na ktoré klikneš tak ani neklikaj radšej.. Hovorím ti poškodís si veľmi ak to sprznisbako to ty vies… A nepokusaj sa niečo nazvať sektou bez osobného skúmania ako to je.. Lebo Slovo sa ma skúmať a nie byt nulovým v človeku ako to robia cirkvy, ktoré uspia ľudí a oni ľudkovia ich slepo nasledujú nič neskumaju ale len všetko od nich preberú bez skúmania…
    http://www.abdrushin.sk/posolstvo-gralu/doznievanie-od-abdrushina-037.php

   • Prepáčte Israismael, ale aj vy ste ovládaný zlom (ako asi všetci sme). To nie je zrovna láska, čo srší z vašich slov

    • Israismael

     Láska je vtedy láskou keď je v nej spravodlivosť aj za cenu tvrdších slov ak to má viesť k náprave ..láska je spravodlivosť a v spravodlivosti tkvie zas v láske..to je nerozlučne spojené .. ale to sa nemyslí tak že pozemské láska ..to je celkom iné..veď si len prečítajte ako má nazýva ten dotyčný..mal som mu medové lásky vyznania napísať ?..to si fakt myslíte??

    • Israismael

     Láska pozemska je iná než tá duchovná ..tu ani človek nepozná lebo sa k nej nedostal a nevie že je to spravodlivosť sama ktorá obsahuje tú lásku ..je to v diele Ducha Pravdy ,nejake linky som už aj dal sem aj keď to nerád robím lebo človek to len osomre a poopluva to Slovo ..človek má však viac času na iné veci než aby sa dopracoval k hľadaniu toho čo po nás žiada Boh aby sme neboli ako ovce vedené na porážku temnom…lebo tak sa to ľudstvu rysuje že sa to stane čochvíľa

 4. Miroslav Čižmár

  Všade majú kamery, o každom vedia všetko, a na ulici kontrolujú covidpasy. Niečo tu nesedí.

 5. Pripadá mi to ako cielená protičínska propaganda, lebo Čína neodsúdila Rusko … Inými slovami, v EÚ a anglosaskom svete panuje v porovnaní s Čínou hotový raj.

  • Čínu si netreba idealizovať. Čína dala svetu návod, ako sa robí lockdown. Pamätáte na začiatok covoidu? Bol to Wuhan, ktorý bol celý niekoľko týždňov uzamknutý.

   • Nuž, len ste potvrdili moju druhú vetu. V USA, CA už nie je povinnosť nosiť ani len rúško – deti v škole si ho môžu dať dobrovoľne.

   • Bola to naozaj Čína, ktorá dala svetu návod na lockdown? Alebo sa nám to snaží niekto nahovoriť?

 6. mariankosmac

  Len otázka – pokaždé keď ide niekto k lekárovi na nejakú kontrolu tak sa ho tam pýtajú, či prekonal covid. Neviem načo to potrebujú vedieť a tiež neviem či sme covid prekonali, lebo človek je chorý ,,každú chvíľu“ tak ako mám vedieť či niečo z toho bol coco*vid. Tak by ma zaujímalo ako je na to najlepšie odpovedať – áno prekonal alebo radšej asi nie?

  • Povedzte, že neviete, že nechodíte s každým soplíkom k lekárovi alebo na testy.

   • Ja som svojej obvodnej lekárke písomne oznámil, že sa zúčastňuje globálneho podvodu – nech sa spamätá! Dostala odo mňa toľko informácií – že buď ich odignoruje – alebo sa spamätá! Pánom nad svojím zdravím som ja! Aj keď mi systém prestrelí kolená!

 7. KOVIDBARÓN!

  ,,,,a už vám stiskáva prdelky,veď ako ináč,,,,slobodomurári založili štáty a vytvorili sociálne systémy a ústavy a zákony,postarali sa vám o vzdelanie,zdravotníctvo,produkciu a poriadok,v duchu diablovej logiky-najprv sa dáva-potom sa berie ste sa dočkali aj vy poznania tajomstva utrpenia a strachu tak,ako vždy každá ľudská generácia,principiálne vám tu nič nepatrí,lebo nieje to dosiahnuté iba vašou zásluhou,ale iba ich zásluhou,lebo keby nebolo ich-fungovala by tu anarchia,,,,a teraz,kto je na vine-vy,ktorí ste sa nedokázali z ničoho nikdy poučiť a nič prezrieť a odhaliť,alebo oni,ktorí vám to dokonca umožnia,aby ste vedeli čo vás čaká a to najrôznejšími spôsobmi a vy aj tak bezcharakterne robíte stále tie isté chyby,právom vás oni-lepší pokladajú za zvieratá a akési bodky,,,,to všetko svedčí iba o jednom-na svete žijú dva druhy ľudí,tí lepší a tí horší a tí lepší ako predátori majú právo meniť dej podľa ich potrieb a plánov,žiadná stredná cesta nieje a nieje ani nič ako záchrana od onoho boha-démona tvorcu nedokonalých a chybujúcich tvorov a všetkého čo sa tu nachádza ak je to iba ním stvorené,,,,všetko podlieha aktu neľútostného striedania vzniku a zániku,boja o prežitie,tento svet funguje tak zákerne.že ten kto má rozum-nedopustí,aby mal potomkov,ktorích tu reálne nečaká nič dobrého,,,,onen boh-démon je kráľom vykorysťovania,kráľom neľútosti,kráľom krutosti,kráľom lakomosti a panovačnosti,,,,normálny človek nepotrebuje ani boha ani kňaza ani šéfa ani diabla,títo sa vám iba hádžu do cesty pod nohy,aby ste o nich vždy a všade zavadili a boli vždy nerozumnými a ohlupovanými a to s vlastným pričinením a dobrovolne idiotmi,,,,žiť či nežiť-to je otázka?

  • Marek Košice

   Žiť tak, aby táto inkarnácia do tohto „Pekla v kvázi hmote“ bola tou poslednou. To je odpoveď. 🙂
   David Icke v knihe „Odpověď“ (stiahneš z ulozto) hovorí ako na to. Nemám „bunky“ na to, aby som to vedel tak dobre vysvetliť. Ale dáva to TOTÁLNU logiku.

   • Na to, aby táto inkarnácia bola posledná, by ste museli dosiahnuť osvietenie. A k tomu, zdá sa, sa nepriblžujete ani vy, ani kovidbarón 🙂 A priznávame, že ani my 🙂

 8. Velmi dobré video od Dannyho Kollára. Ako nám zoberú hotovosť,peniaze . https://gloria.tv/post/K1kytkPndTw34cLmQfCNsyGYF

  • Miroslav Čižmár

   Čo je Kollárovo, dávajte Kollárovi.

   • Marek Košice

    Niekedy mám pocit, že fičíš na nejakých liekoch, Miroslav……. Tvoja reakcia na Magdalenu to jasne vystihuje…

    • Israismael

     Co si ty za človeka….
     Ty nepatrís moc k človeku ktorý by napomáhal tomuto svetu.. Na čo si ty prišiel na Zem vlastne?.. aby si prznil ľudí svojou dávkou temného kyadania na ľudí?.. Vieš sa zaradiť kam patríš?.. Lebo teba je ľahko zaradiť kam patríš… Kto ťa pozoruje a je zladený so svetlom okamžite spozná co si zač..

     • Israismael

      Inak Marek z Košíc počúvaj… Ja sa čudujem redakcii ktorá koketuje viac so svetlom, teda má mnoho pekných príspevkov ze ta necháva prznit tu diskutujúcich ľudí a necháva ti toľko priestoru aby si si,, zgustol“ na človeku v otravnom smere… Sa mi zdá ze máš úlohu zabrdať… To satanovy pobocnici vedia úplne najlepšie….

  • provokater

   hlúposti, aj my sa vieme biť…

 9. kazdy kto splieta nejake nezmysly o depopulacii je naprosto vypatlany magor pretoze porodnost vsetykch vyspelich krajin je kvoli feminizmu daleko pod udrzatelnou hodnotou, o raste sa ani neda hovorit. takze aktivne vymierame sami. nepotrebujeme ziadnu depopulacnu agendu na to. preto kto nieco o depopulacii hovori je proste naozaj uplne mentalne posahany clovek.

  • Možno vymierame, ale na gusto globalistov pomaly – vakcíny to urýchlia. Rozvojové krajiny v populácii naopak rastú a depopulácia je zameraná aj na nich. Primárne nie vakcínami, ale hladomorom, ktorý aj s pomocou vakcín, lockdownov a teraz už aj vojny globalisti vyvolajú.

 10. Jednoduchá

  …všetko, čo jedni ľudia dovolia iným ľuďom, sa bude stále diať…keď im to prestanú tolerovať, potom sa to prestane diať…alebo sa bude hľadať iný ,,účinnejší spôsob…

Pridajte komentár

*