Teraz budú najdôležitejšie eurovoľby v histórii. Určite choďte voliť a zabráňte progresívnym fašistom navoziť tu státisíce migrantov, zaviesť povinné očkovanie, zakázať autá na benzín, zdražiť energie a potraviny, zaviesť digitálnu totalitu, zatiahnuť nás do vojny a inak vám zničiť život!

Covidoví zločinci dnes žobrú o odpustenie po tom, čo zničili životy miliónom ľudí


Print Friendly, PDF & Email

Covidoví zločinci dnes žobrú o odpustenie po tom, čo zničili životy miliónom ľudí

(Mike Adams, Natural News) V očakávaní blížiacich sa trestných procesov štýlu Norimberg 2.0 v snahe odsúdiť sprisahancov, ktorí masovo zavraždili milióny ľudí na celom svete, teraz mnohí covidoví zločinci prosia o „amnestiu“. Dúfajú, že im všetci odpustíme a zabudneme na to, čo urobili svojim obetiam.

Podľa Emily Osterovej, píšucej pre progresívno-liberálny časopis The Atlantic pôsobiaci ako krídlo globalistickej propagandy, máme jednoducho odmávať a zabudnúť na surovú tyraniu a autoritársku zášť, ktorú demonštrovali politici a ďalší zločinci vo svojom šialenom presadzovaní povinného očkovania, krutého domáceho väznenia detí a ekonomickej deštrukcie malých podnikov.

Osterová, ktorá presadzovala vakcíny, sociálne odstupy a rúška, teraz tvrdí, že ľudia, ktorí pretláčali všetku tú covidovú tyraniu, jednoducho nevedeli, čo robia. Inými slovami, všetci len „plnili príkazy“, a preto by im malo byť odpustené.

Toto je rovnaká výhovorka, ktorou sa oháňali nacisti po skončení 2. svetovej vojny, keď prosili o milosť za zabíjanie nevinných civilistov počas vojny

Podľa presných odhadov, ktoré zverejnil Steve Kirsh, Ed Dowd a iní, covidové vakcíny už pravdepodobne zabili viac ako jeden milión ľudí len v Amerike. Na celom svete bolo týmito vakcínami zabitých najmenej 20 miliónov ľudí, pričom miliardy čelia invalidite v dôsledku poškodenia zdravia spôsobeného vakcínou.

Epický odpor proti tyranom

Proti Osterovej článku sa vzniesol skutočne epický odpor.

Naprieč internetom učenci a pravdovravci rozpútali zúrivý odpor proti Osterovej a časopisu The Atlantic za to, že sa odvážili navrhnúť, aby všetky ich zločiny proti ľudskosti boli jednoducho zabudnuté a odpustené bez ospravedlnenia od tých, ktorí nemilosrdne presadzovali covidovú tyraniu a zničili milióny ľudských životov.

John Nolte z portálu Breitbart.com to asi najlepšie povedal v nedávnom článku, keď uviedol:

„Nebude žiadne odpustenie, kým sa nevykoná zúčtovanie so žoldniermi, ktorí týrali našich starých ľudí a deti.

Nepohneme sa ďalej, dokým nebude zadosťučinené pre tých, ktorí boli zbankrotovaní, pokutovaní, uväznení, zatvátaní vo svojich domovoch, prinútení k osamelému zúfalstvu a zbavení kúzla mladosti a nenahraditeľných momentov.

A predovšetkým, nedôjde k odpusteniu, pretože neprejavujete žiadnu ľútosť. Pretože, ak by ste mali príležitosť, urobíte to znova. Pretože ste zlomyseľní a bezcitní žoldnieri, politicky motivovaní tyrani, ktorí len žobrete o amnestiu, aby ste nás nabudúce mohli znova zaskočiť nepripravených.“

Nolte má pravdu. Covidoví tyrani, niekedy nazývaní aj „covidiáni“, nemajú žiadne výčitky svedomia. Neponúkajú žiadne ospravedlnenie. Prosia o milosť jednoducho preto, že boli prichytení pri zneužívaní druhých a dúfajú, že nikdy nebudú čeliť následkom svojich činov.

Liečba osteoporózy

Ak chcete odpustenie, musíte urobiť nasledovné

Vyzývame na legitímny a zákonný proces vyšetrovania a obžaloby všetkých, ktorí svetu podstrčili covidové zločiny.

Po ukončení vyšetrovania budú nasledovať trestné stíhania a súdne pojednávania. Norimberg 2.0 musí prebehnúť, aby sa povedala pravda a tí, ktorí sú zodpovední, boli za svoje zločiny odhalení a spravodlivo potrestaní.

Okrem toho odporúčame všetky nasledujúce akcie:

1) Celoštátne ospravedlnenie všetkých médií, ktoré presadzovali lži o covide, očkovaciu propagandu, nezmysly o rúškach a dezinformácie týkajúce sa sociálnych odstupov. Predná strana novín. Veľké písmo. Úplné priznanie viny.

2) Prijatie späť do zamestnania všetkých ľudí prepustených za odmietanie rúšok, vakcín atď., s plnou náhradou mzdy.

3) Vybudovanie pamätníka „Covidový múr hanby“ s konkrétnym pomenovaním zločincov, ktorí boli uznaní vinnými z účasti na tomto globálnom sprisahaní, ktorého cieľom bol útlak ľudstva. Zároveň musíme postaviť „Covidový múr hrdinov“, aby sme verejne ocenili tých, ktorí hovorili pravdu, ktorí sa postavili tyranii a ktorí zachránili životy tým, že odolali covidovému šialenstvu. (Začnime s písmenom Z pre nebožtíka Dr. Zelenku…)

4) Potrebujeme nejakú záruku, že progresívno-liberálni tyrani (covidoví fašisti) to už nebudú nikdy viac znova skúšať, pretože oni neustále hľadajú nové spôsoby, ako ovládať ľudí, ničiť životy a dosiahnuť globálnu depopuláciu. Ako si môžeme byť istí, že už nepripravujú ďalší škodlivý toxín alebo patogén, ktorý by vypustili do sveta?

Najnovší podcast stránky Natural News

Všetky spomenuté témy a ešte viac pokrýva najnovší podcast stránky Natural News na Brighteon.com:

 • Politici a ďalšie covidové „celebrity“ prosia o covidovú amnestiu, pretože boli prichytení pri zločine.
 • Covidoví zločinci nemajú žiadne výčitky svedomia a nie je im to ľúto. Sú zlí.
 • Covidoví zločinci sa musia celoštátne ospravedlniť za tyraniu, cenzúru a klamstvá o covide.
 • Tí, ktorí boli prepustení z práce, musia byť znova zamestnaní.
 • Všetok majetok vedúcich pracovníkov farmaceutických spoločností, ktoré vyrábali covidové vakcíny, by mal byť zabavený.
 • Získané finančné prostriedky by sa mali použiť na zaplatenie odškodného rodinám obetí vakcín.
 • Stránka Natural News daruje takmer 14 000 dolárov kalifornským právnikom, ktorí žalujú nemocnice za covidové vraždy.
 • Prečo Boh odmeňuje tých, ktorí nehromadia peniaze pre seba.
 • Inflácia v eurozóne stúpa nad 10% v čase, keď Európa čelí zimnému kolapsu.
 • Takmer 40% malých podnikov v USA nedokáže platiť nájomné.
 • Americkú ekonomiku zničil Biden a Demokrati.
 • Dôležité myšlienky o odpustení – ale až po ospravedlnení.
 • Ktoré veci budú fungovať po EMP útoku (útok elektromagnetickým pulzom, ktorý je zvyčajne vyvolaný jadrovým výbuchom).

Video s podcastom si môžete vypočuť tu:

Autor: Mike Adams

Liečba osteoporózy

Zdroj: naturalnews.com, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. To by bola zaujimava redukcia populacie o: BlackRock, VanGuard, Fidelity,..MUDr-ci, pravnici/sudcovia, policajti, rozviedka, politici, media, farmacie, …
  ,,, ale to sa nikdy nezrealizuje, alebo iba ciastocne s obetovanim pesiakov

  • presne tak a zatial sa nic nedeje,co by tomu naznacovalo,prave opacne,,ID2020 a ine „dobroty“,tiez volby nezmenili nic,volili stejnych,ti slovenski otroci

   • Janko, aj keby sme my ovce kohokoľvek zvolili, aj tak by sa moc nakoniec ocitla v rukách samovyvolených
    „ľudia hlasujú, no o výsledku rozhoduje Pán“ – citát zo „svätej“ biblie boha Sionu

 2. Aktivita právnikov Fuelmicha pokiaľ viem, skončila v Haagu v prdeli! Právnici nevyriešia nič! Vyrieši to sekera! Žiadne židoodpúšťanie masovým vrahom!
  https://cdn7.dissolve.com/p/D1338_7_179/D1338_7_179_1200.jpg
  https://i.ebayimg.com/images/g/Qf4AAOSwmmxW2cii/s-l400.jpg
  https://www.jeuneafrique.com/medias/2017/06/19/ahmed-zabana-e1497879456857-592×296-1497887147.jpg
  —————————————
  Mám lepší nápad! Toto ich zomelie a vytriedi na zlých a menej zlých! Pánboh si ich potom vytriedi sám!
  https://media.istockphoto.com/photos/stone-crusher-machine-in-a-quarry-or-openpit-mine-to-transform-into-picture-id1169740950

  • Za mnou chodia ľudia a prosia o odpustenie. Obvykle na nich vytiahnem kríž a odídu.

  • Súhlas. Tu už nie je miesto pre zľutovanie. Masovi vrahovia tiež nemali zľutovanie s nami. Taký odpad ako Mikas, Krčméry, sabaka a podobne by neváhali to zopakovať. Títo už nemajú nárok na zľutovanie alebo mierne tresty.

 3. Ti, co prosazovali covidové restrikce a povinné očkování, nyní chtějí „pandemickou amnestii” (CZ DABING)
  https://nastub.cz/w/o1SfJz8z8SqhiQWfMQ51rk?title=0&warningTitle=0&start=3s

 4. Po dlhej dobe som bol v rodnom mestečku na južnom Slovensku, kde sa očkovalo jedna radosť. Išiel som na hroby príbuzných a čo som sa nedozvedel. Nuž že tam pribúda rýchlo hrobov očkovaných ako po daždi ! Vo väčšom pošte umierajú najmä ľudia nad 60 rokov, dominujú kardiovaskulárne choroby, infarkty a rakovina ! V malom mestečku s vysokou zaočkovanosťou sa to jednoducho neukryje !!!
  Ale ľudia tam žijúci akoby v bubline stále nemajú informácie, žijú len z TV a väčšina si stále nevie spojiť súvislosti… maďarsko-slovenská otázka ich stále zamestnáva viac, ako realita…
  A koho volili v nedávnych voľbách? Nuž tých istých, čo ich na očkovanie prehovárali, na testovaní zarábali, hl. že mali maďarskú národnosti (vlastných katov…) ! To je irónia…

 5. g. trakovicky

  určite som za potrestanie všetkých zločincov, odobratie ich majetku… obzvlášť Uršula z OSN a jej muža Bergogliho=f. pápež farntisek.

 6. Lidi poškození očkováním mají dokonce svůj mezinárodní den. Vidím že se jejich řady rozšíří. https://www.poockovani.cz/zpravy/clanky/email/zapal-svicku-za-vcelicku

  • to sú tam komenty tohto nášho Draslika?🙂

   • Hellou Emily, už si sa nejako pripravila na 2023? Myslím aspoň menšími zásobami potravín a pod. … 🙂
    Podľa tohto: https://ekonomika.pravda.sk/energetika/clanok/645860-velki-priemyselnici-rosina-a-sotak-ceny-na-burzach-treba-zregulovat-je-to-ako-cista-uzera/ nás čaká brutálne drahý rok, lebo energie sa neprejavia len do potravín, vláda nerobí nič a spiaca väčšina je asi stále spokojná… ach jo… Všetko dobré a pekný víkend všetkým. 🙂

    • Ďakujem za otázku, Draslik; áno, pripravujem sa – a začala som od tukov, keďže ideme mrznúť… Zbehala som reťazce aj nereťazce, maslo je všade drahé alebo ešte drahšie, ale vydrží roky rokúce, keď je prečírené a v uzavretom pohári zakopané do zeme. A mám pocit, že v takejto úprave je zo všetkých tukov aj najzdravšie (toľko propagovaným, zastudena lisovaným olejom chýba stabilita – po otvorení fľaše rýchlo oxidujú). Správne prečírené maslo vydrží aj v otvorenom pohári a pri izbovej teplote až dovtedy, kým ho neskonzumujeme. (Nie tak dávno som objavila v maminkinej skrinke zabudnuté maslo čírené pred viac ako tromi rokmi, a nebolo mu vôbec nič: vôňa, farba aj chuť nezmenené (t.č. už zjedené a bez problémov vytrávené)🙂🙂🙂

 7. Pred rokom či dvomi som sa nemohla dostať na dohodnutý termín k „zubárovi“ (má pracovisko vo vedľajšom okrese), lebo policajti „zavracali“ „ovce“ späť, odkiaľ prišli – ten inteligentný „vírus“ presne vedel, kde sú hranice okresov a rešpektoval to…ale ovcami preniesť by sa isto rád bol nechal, tak ho museli predsa zastaviť!
  Snažili sa robiť tupcov z nás, no spravili ich zo seba. A ďalej sa pokúšajú debilizovať masy – lenže stačilo! Nech nám vrátia všetko, čo nám vzali! Odtiaľ nech začnú! …ale to ani nespomenú. Stále nás majú za tupé ovce, ktoré by sa mali z ich genocídnych vakcín tešiť…hádam nebodaj vrátane ešte aj tých z nás, ktorí po ich vpichu zomreli…
  Oni sú vážne zadebnení. Nech vrátia diplomy, svoje nadhodnotené platy a zdravie i životy tým, ktorým ich vzali. Alebo nech idú dočerta, aby sme čo najskôr zabudli, že „tu pre nás boli“.
  A tá hŕstka skutočných lekárov, ktorých si nekúpili, by mala byť nimi pozvaná pred kamery, aby ich spoznal celý svet: lebo iba oni z nich si to zaslúžia.
  Ja týmto vrahom (možno) odpustím až potom, keď oživia Reného Baláka plus kvantum ďalších popravených, odovzdajú im svoje dobre platené miesta a oni sa stiahnu doúzadia. Navždy!

  • Magdalena

   Lidi sami dělali ze sebe tupé ovce nikdo jim pomáhat nemusel. Běhali do galanterií které nechali vyjimečně otevřené aby si otroci mohli šít náhubky a měli k tomu gumičky a látky. Jen si vzpomeňte jak to všechno začalo . Pak si nastoupili dobrovolně do řady na testy,na injekce čekali v pořadí aby na ně zbylo. Pár lidem kteří se bouřili proti opatřením ničili život . Zdravotnické tupaně nám k tomu zatančili. My si programujeme život a máme schopnost ho ovlivnit pokud máme víru.Lidi si dobrovolně vlezou do klece a ještě poděkují že za nimi někdo zavře dveře. https://gloria.tv/post/WTNxHwRK3ynN3CHR2GJGsTbW4?fbclid=IwAR1muXjL5E3PQvAwGhyIGeQio8qhQOE695l2HQmmiy63AqZ_hSkLk8dXOzQ#250

  • U nás v ČR skvělá paní doktorka Soňa Peková, mikrobioložka, je jednou z těch statečných, která za své objektivní informace o původu covidu, nesmyslnosti covidové hysterie, byla dehonestována. Nyní se ukázala pravda. V Protiproud.info je krásný rozhovor, který s ní vede pan Hájek, dá se dohledat.

   • Peková je zlatá.
    A nielen ona; u vás v Česku máte – o. i. – hodnú obdivu výnimočnú prof. RNDr. Annu Struneckú, s ktorou som s obľubou líhala večer do postele a neraz ma s ňou pristihol – in flagranti – biely deň… zatiaľ, čo jej kolegovia (aj vedenie fakulty, na ktorej vyštudovala) sa od nej dištancujú. A google ju – ako inak – blokuje…
    Je to hviezda, aké na našu jedmi prešpikovanú planétu príliš často nepadujú. Napriek jej vysokému veku jej to v hlave páli – no bodaj by nie, keď sa vyzná! Takíto ľudia budú v blízkej budúcnosti riadiť našu Zem. Nie pod „ochranou“ po zuby ozbrojenej polície s vodnými delami… tá potrebná nebude. A naplní sa citát sionistami dokrvavenej biblie „…A SKUJÚ SVOJE MEČE V MOTYKY…“ – a hádam aj tie ich vodné delá – a namiesto súčasnej, tej najjalovejšej roboty (na akú by sa žiadne sýte zviera nikdy nepodujalo) budú kopať, aj vodu striekať do smädnej zeme, a nie do uzimených, vyhladovaných, jedmi napichaných ľudí.
    Karta sa obráti. Však nech si aj oni vychutnajú pozíciu otrokov. Zaslúžia si to. Pre väčšinu z nich to bude možno horšie než smrť.

    https://www.prezdravie.sk/zdravie/knihy-varovne-signaly-ockovani-prof-rndr-anna-strunecka-drsc.html

   • https://www.youtube.com › watch?v=rgNKixH_qTs
    The Real Mystery Babylon is CLOSER Than You Think… – YouTube
    NOTE: This is bonus content from my interview with Tim Cohen on the identity of the Antichrist. To watch the full interview, click here: https://youtu.be/GJu

    „Kohen v židovskej kultúre

    Slovo „kohen“ ako označenie príslušnosti ku kmeni sa stalo súčasťou mnohých typických židovských priezvisk – Kohn, Kohnberg, Kahn, Kahana, Kagan, Kaganovič, Cohen, Cohn, Katz (כ“ץ, Kac), čo je akrostich slov כהן צדק (kohen cedek, spravodlivý kňaz); taktiež aj ako Azulai/Azoulai (אזולי) – akrostich slov אשה זנה וחללה לא יקחו (iša zona ve’chalela lo jikachu, cudziu alebo rozvedenú ženu si nevezme, Leviticus 21:7), viaže sa k zákazu sobáša s proselytkou, rozvedenou ženou alebo vdovou.

    Medzi laickou verejnosťou je často rozšírený názor, že židovským kňazom je rabín, čo nie je správne – kohen sa môže stať rabínom, ale rabín sa nikdy nemôže stať kohenom – kňazom – pokiaľ sa ním nenarodil. Zatiaľčo rabín je funkcia, kohen je dnes skôr privilégium a poslanie.

    Kohen stále slúži ako najvyšší duchovný a halachická autorita u Samaritánov.“
    https://sk.wikipedia.org/wiki/Kohen

 8. mariankosmac

  Všade sa ľudia sťažujú na vakcínky, že prvá dávka bola v pohode ale po druhej či tretej nastali problémy. Tak čo čakali, keď sa dobrovoľne išli napichať experimentálnymi vakcínami ako pokusní králici a ešte machrovali akí sú správni a zodpovední, tak si nič iné ani nezaslúžia, žiadne ospravedlnenie. Lenže ,,lékaři zjistili, že grafen přechází z očkovaných proti Covidu na neočkované, vytváří krevní sraženiny a decimuje krevní buňky“ -ak sú podobné konšpiračné teorie pravdivé, potom sme možno kvôli nim v prdeli všetci.

 9. KOVIDBARÓN!

  ,,,,skutočne si myslíte,že doktori a politici majú aj svedomie a hrdosť či česť???? keby tak mimo odpustenia sa ráčili aj obetovať a prosiť o zníženie platov,pretože ich prítomnosť a nenažranosť v ekonomikách krajín citeľne zaťažuje finančnú kondíciu pre spravodlivé prerozdeľovanie a zrýchľuje spoločenský dlh,,,,včera či dnes sú to injekčné striekačky a zajtra tú vec budete mať v potravinách či vode či lokálne vo vzduchu,,,,nedá sa prítomnosti tej veci nijako zbaviť-je to zámer vyššej autority moci a sily osudu,,,,stať sa lekárom je v prvom rade nie služba občanom,ale vykorisťovanie občanov,,,,a ktorý že to lekár hrdina služobník ľudu šiel študovať len kôli zámeru zachraňovať a pomáhať(podobne ako napr.polícia,ktorá zdiera ľudí na pokutách a poplatkoch a striehne na slabšieho ako had,,,,) a nieje to náhodou tak,že sa potrebovali odlíšiť a zabezpečiť si komfortný život a ľudské telo považovať za predmet-objekt k vlastnej ziskovosti s ktorým sa narába tak,ako to tu uvádzam a že doktori sú legálny díleri chémie schopnej ničiť zdravie a kondíciu ľudských orgánov s dlhodobými následkami,,,,mne zdravotníci a doktori tiež uškodili-avšak JA nezabúdam a JA neodpúšťam,pretože JA za toto niesom platený a ani odmeňovaný! odpúšťanie a zabúdanie je ako by ste plevel zalievali,aby neuhynula,,,,

 10. kvakcína je sloboda

  a „našim“ lekárom buď nedoplo, alebo sú takí chrapúni, že žiadajú zvýšenie platov!!! zvláštny spôsob prosenia o odpustenie, či?!

  • Pozri na to trochu inak, tie výpovede môžu byť aj útekom pred zodpovednosťou a pomstou. Dá výpoveď a stratí sa.

   • Jaro tvoje slová v dvoch vetách mi velmi imponujú+++

   • presne vystihnuté, jaro…
    a ešte akí dôležití sa cítili títo povýšeneckí zbabelci!
    – už len predstaviť si, ako sa z tohto vykrútia naši mainstreamoví drístači

   • kvakcína je sloboda

    stratí sa? a kam? pôjde kopať kanále?! alebo do zahraničia?! tí, čo za niečo trochu stáli, sú už dávno preč! zostala tu spodina a takých majú na západe svojich dosť!!

    • kvakcína, veľký kus pravdy máte obaja; závisí to od uhla pohľadu. Kedysi platilo, že každý z nás je iný, no dnes – v tejto šialenej dobe – to vyzerá skôr tak, že hádam už všetci sme každú chvíľu iní… a kde je pravda? Dávno to – nadčasovo – vystihol Pepa Vojtek (presnejšie – jeho basgitarista, ktorý texty skladá) – slovami: „…pravda je flekatá jak dalmatin, je černobílá…“
     Tí, ktorí zostali, sú buď ľudia bez chrbtovej kosti a doteraz sa im „darilo“ – títo si pravdepodobne už nedovidia ďalej od nosa, alebo majú svojho „záchrancu“ na najvyššom poste a nerozumne sa spoliehajú na to, že to bude tak navždy…pripadá mi to tak, že tí, čo ťahajú túto sprostosť ďalej – buď ich drží niekto v hrsti a sú vydieraní, alebo sú takí zmanipulovaní, že naozaj veria, že z tejto šlamastiky vyviaznu so zdravou kožou. Alebo – neviem. V každom prípade zaváhali; mali odísť, kým bol čas. Fauci je nahý, boj sa vyostruje a súčasným prípadným zbehom už môže ísť o život… Nechcela by som byť v ich koži. Čas ukáže – a vyzerá to tak, že už čoskoro. Už len my, prebudení, držať spolu, nehádať sa, radšej sa dopĺňať – a hlavne vydržať! Dokážeme to.

  • KOVIDBARÓN!

   ,,,dopne to ako ty uvádzaš-iba rozumnému,keby lekári boli rozumnými,tak by neboli lekármi,ale radšej by boli pacientami,lebo rozumnosť,,,,keď nebude lekárov-budete iné možnosti vyhľadávať,na lúkach a v lesoch bolo na to kedysi všetko potrebné a hlavne je to bez ťarchy na okolie,,,,doktori sú ťarchou zdravej spoločnosti-upíri na peniaze,,,,fakjúpaňedoktóre! JA liečim sa sám!

 11. Bod 4 – záruky… viete kedy “nebudú nikdy viac znova skúšať, (pretože neustále hľadajú nové spôsoby, ako ovládať ľudí, ničiť životy a dosiahnuť globálnu depopuláciu. Ako si môžeme byť istí, že už nepripravia ďalší škodlivý toxín alebo patogén, ktorý by vypustili do sveta?)”
  Keď budú mŕtvi.

  • Vieš ako sa to hovorí Dendy „Zlá zelina nevyhynie B

  • KOVIDBARÓN!

   ,,,,istota spočíva v zničení všetkých laboratórií,všetkých vysokých škôl,všetky gymnáziía vedecké a výskumné pracoviská atd-lebo tam sa tvorí víznam zla s propagandou falošných výhod za veľké peniaze z kapsy každého živého,,,,zabi naraz hada i potkana a neváhaj,,,,avšak tu problém nekončí-ešte tu máte zbrojárenský priemysel,it sektor,utajené výrobné prevázdky na výrobu špeciálnych podporných zariadení atd atd,,,,veď preto je vo svete nerovnosť-lebo niekto si to musí odniesť,,,,demokracia je ako počasie-raz je dobrá a inokedy zlá,,,,

  • Anglickí vedci už vyvinuli nový, vylepšený covid. Až nato ze je oveľa, oveľa smrtelnejsi….

 12. …vďaka za zauj.link o Magdalénky a Maroša…

 13. …oprava- od…

 14. Odpustit lze, ale na věci to vůbec nic nezmění a každý trest bude nepřiměřeně brutální a absolutně neúčiný.
  Problém je v tom, že celé to bylo a je cíleně řízené s jediným úmyslem, vyvraždit co možná největší část populace – a fanatizmus to dovedl do absolutní dokonalosti. A ti, co nesou plnou odpovědnost to mine.

 15. David Icke dostal zákaz vstupu do EU na dva roky
  https://nastub.cz/w/m8onavMz7iocL8TH9bTnZC?title=0&warningTitle=0&start=0s

 16. Je medzi ními niekto, kto nebol dostatočne krát presvedčivo informovaný?

 17. Je medzi ními niekto, kto nebol dostatočne krát presvedčivo informovaný?

  Dnes sa očkovaní chovajú akoby divé huby jedli.

 18. Co sa v aute nikdy nepokazi? To co sa v nom nenachadza.Aka vakcina je najbezpecnejsia?Ta,ktora zostane mimo vaseho tela.

 19. Som mladým včelárom zo západného Slovenska a mám v ponuke z vlastnej včelnice svoj vlastný pravý a kvalitný včelí med.Repkový,agátový a slnečnicový.Repkový med je 5,5 eura 1kg, agátový med 6,5 eura 1kg a slnečnicový med je 5,5 eura 1kg.Pri väčších objednávkach robím aj rozvoz medu.Tak isto posielam aj poštou na dobierku.Objednávky môžeťe posielať na adresu [email protected]. Srdečná vdaka.

 20. Nemám kam – tak sem. Predpotopná civilizácia – teraz na dne Čierneho mora. Zasahuje až do bulharskej Varny.

  https://www.youtube.com › watch?v=86grrGoCqXQ
  The Mysteries of Black Sea Atlantis – The hidden knowledge of Varna …
  The Black Sea Atlantis – Черноморската Атлантида 3.45K subscribers The Aurolithic Varna Civilization. New discoveries in Varna history one of the oldest histories in Europe, more ancient…

 21. …Maroš vďaka za kopec dob.príspevkov…D.Noc…

 22. a to mali pištol priloženy k hlave že si dali tu vakcinu miliony ludi? zobudte sa redakcia dajte si studenú sprchu. Za to si mozu plebs pretoze prijali ich hru a to vy nepochopite.

  • Nikto nemal zbraň pri hlave, ale ten tlak tam bol enormný, hlavne cez stratu zamestnania. U nás síce neboli povinné, ale v mnohých krajinách áno – USA, Kanada, Austrália, Nový Zéland, Taliansko, Rakúsko a pár ďalších. Bez očkovania vyhadzovali ľudí z práce. A to už je veľmi silný tlak. Dokonca na Slovensku za vyhnutie sa „povinnému“ očkovaniu detí (ne-covidové vakcíny) hrozí len pokuta. V týchto krajinách to bolo prepustenie z práce a pre niekoho to môže byť ekvivalentom zbrane pri hlave.

   • súhlasím ten tlak bol enormný. A tu sa mali ludia spojit ale lahko sa mi z gauca hovori no

    • problém je v tom, TOMÍK, že davy navzájom nepoznajúcich sa ľudí nemá (odspodu) kto zorganizovať, chýba im vodca (víťazné vojny zvykli byť vopred presne naplánované a podľa plánu sa aj postupovalo… z opačného konca to fungovať príliš dlho nevydržalo…však ako dopadlo Spartakovo povstanie)

 23. HELENA TICHÁ

  TO MAJÍ TAKOVOU DRZOST, ŽE NÉÉÉÉ PROSÍ, ALE ŽÁDAJÍ O PARDO’N???????

Pridajte komentár

*