Tento nápoj z medu, citrónu a škorice urýchli váš metabolizmus a pomôže schudnúť


Print Friendly, PDF & Email

Tento nápoj z medu, citrónu a škorice urýchli váš metabolizmus a pomôže schudnúť

Často nedokážete vyhrať boj s nadbytočnými kilami a to aj napriek odhodlaniu, pevnej vôli a podstupovaniu hladoviek?

Chudnutie sa občas môže premeniť na nočnú moru a prísne diéty sú navyše zlé pre vaše zdravie.

Dôležité faktory pri chudnutí

Fyzická aktivita je pri snahe schudnúť dôležitá, no skúsenosti ukazujú, že strava a metabolizmus majú na chudnutie oveľa väčší vplyv.

To isté platí pre vodu, pretože tej by ste mali piť dostatok každý deň, aby vaše telo dokázalo z tela odstraňovať toxíny a iné produkty metabolizmu. To všetko môže ovplyvniť, prečo sa kilá zhadzujú ťažšie.

Robíte pre seba to najlepšie, cvičíte každý deň, stravujete sa dobre a i napriek tomu sa vám nedarí schudnúť? Čo robiť potom v takejto situácii?

Úplne vám rozumieme. V tomto článku vám predstavíme recept na nápoj, s ktorým sa vám podarí bezpečne schudnúť a znovu milovať svoje telo.

Už ste niekedy vyskúšali použiť citrón, med a škoricu v niektorom zo svojich receptov? Ak nie, je načase, aby ste ich vyskúšali.

Citrón, med a teplá voda zlepšujú trávenie, vyplavujú toxíny a to najdôležitejšie – zrýchľujú metabolizmus. To všetko potom stimuluje proces zdravého chudnutia.

Citrón

Pektín v citrónoch vás udrží plnšími dlhšiu dobu, takže nebudete musieť zbytočne maškrtiť.

Med a teplá voda

Sladký nektár posilní alkalické prostredie vášho tela, vďaka čomu ľahšie odbúra telesné tuky. Dodá vám tiež enzýmy a minerály.

Škorica

Zlepšuje trávenie, reguluje inzulín a riadi odbúravanie sacharidov. Škorica pomáha telu vstrebávať výživné látky z potravy a udrží vás plnšími dlhšiu dobu. Navyše výrazne stimuluje metabolizmus.

Liečba osteoporózy

Recept nápoja na chudnutie

Na prípravu tohto receptu budete potrebovať tieto suroviny:

 • 1 lyžička čerstvo namletej cejlónskej škorice
 • šťava z 1/2 citróna
 • 1 lyžica medu
 • 1 pohár teplej vody

Postup

Nemusíte robiť žiadne prehnané prípravy.

Jednoducho rozmiešajte lyžičku čerstvo namletej škorice v pohári vody a pridajte doň med a citrónovú šťavu. Znovu premiešajte.

Škoricu sa však snažte si zohnať cejlónsku, nie čínsku. Cejlónska je zdravšia a neobsahuje látky, ktoré zaťažujú pečeň.

Užívanie

Tento nápoj pite vždy v dopoludňajších hodinách. Pomôže vám schudnúť bez nežiaduceho jojo efektu.

Nikdy by ste nemali používať prostriedky tlmiace žalúdkovú sekréciu, pretože nie sú dobré pre vaše zdravie a môžu vám zabrániť stratiť prebytočné kilá.

Odporúčame vám, aby ste sa poradili so svojím lekárom predtým, ako sa rozhodnete vyskúšať akýkoľvek domáci liek.

Záver

Táto chutná trojica prírodných surovín vám pomôže nakopnúť metabolizmus a rýchlejšie schudnúť. Navyše vášmu telu dodá potrebné vitamíny a minerálne látky.

Nezabudnite však, že cesta k úspešnému schudnutiu nespočíva len v prírodných prostriedkoch, ktoré pomáhajú odbúravať prebytočné kilá, ale aj zdravé stravovanie a pravidelný pohyb.

O svojich skúsenostiach s týmto nápojom na chudnutie nám môžete napísať vo svojich komentároch.

Stop Candida

Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. Ja si zalievam skoricu vrelou vodou ako caj. Pridam med a citron a je to fantasticke na prechladnutie a bolesti hrdla. Ci sa z toho chudne netusim.

 2. Dobrý deň,
  myslím , že až taký zázrak to nebude napriek tomu to vyskúšam, pozastavujem sa však nad tým , ako sa v tejto dobe vrelo odporúča pitný režim , niekedy si pripadám ako ťava ,… že potom počas aj krátkej schôdze musím isť na wc aj trikrát, … pamätám si našich starých rodičov , nikdy som ich nevidel piť toľko tekutín , aj keď sa kosili sená ľudia vypili zopár glgov veď studnička bola niekedy ďaleko, chudnúť tiež nepotrebovali, bolo to i tým , že mali dostatok pohybu a jedli výživnú stravu z ktorej mali silu a nemuseli jej zjesť také množstvo ako v dnešnej dobe , potraviny sú s minimom živín a s množstvom toxínov ,…

 3. Suhlasim presne tak

 4. peter 1980

  Ja to pijem aj tri krát denne.Ale problém je v tom,že med je drahý.Citron nie je taký drahý a to som začal len pred týždňom.Schudol som za týžden o 4 kg.Neskutočné veru.Asi to účinkuje.

 5. peter 1980

  Aj v studenej vode si to rád robím,dokonca je to chutnejšie v studenej vode.

 6. Zdravim , zázrak sa to dá nazvať , ale med musí byť vysoko kvalitný RAW jedine. Manuka alebo slovensky Jedľová medovica . Dávam do 250 ml 2 veľké poliekove ceylonskej a musím povedať že mám veľmi silné detox symptómy pretože umierajú baktérie a parazity a čo ja viem čo. Cítim že to naozaj niečo robí so mnou a pomáha. Med musí byť Raw ,škorica ceylonska

Pridajte komentár

*