Bývalý hlavný vedec Pfizeru: „Druhá vlna je podvod falošne pozitívnych testov. Pandémia skončila“


Print Friendly, PDF & Email

Vývoj pandémie nabral ohromujúci zvrat, keď bývalý hlavný vedec farmaceutickej firmy Pfizer vyhlásil, že „neexistujú žiadne vedecké dôkazy o druhej vlne pandémie“.

Podľa tohto človeka z fachu je celá „druhá vlna pandémie“ založená na vysoko nespoľahlivých COVID testoch, ktoré sa zneužívajú na vyfabrikovanie falošných „pozitívne testovaných“.

Čo presne tvrdí vedec

Dr. Mike Yeadon, bývalý viceprezident a hlavný vedec Pfizeru počas 16 rokov hovorí, že vyše polovica a možno aj všetky pozitívne výsledky COVID testov sú falošné pozitivity.

Okrem toho tvrdí, že pre dosiahnutie kolektívnej imunity je potrebná oveľa menšia miera premorenosti obyvateľstva, ako sa doteraz verilo, a že mnohé krajiny túto hladinu už dávno dosiahli.

Počas video rozhovoru minulý týždeň sa spýtal:

„Zakladáme vládnu politiku, ekonomickú politiku, občianske slobody a vlastne všetky obmedzenia na tom, čo sa ukazuje ako kompletne falošné dáta o koronavíruse?“

Dr. Yeadon na to hneď aj odpovedá: „Áno“.

A čo je ešte dôležitejšie, aj keby všetky „pozitívne prípady testovaných“ boli správne, tak ďalšie ukazovatele pandémie, ako sú počty hospitalizácií, počty na JIS-kách či miera úmrtí infikovaných (smrtnosť), hovoria, že „pandémia v podstate skončila“.

Vo svojom interview ďalej uvádza:

„Ak by nebolo dát o počtoch pozitívne testovaných, ktoré sa na vás valia každý deň z televízorov a ďalších médií, potom by ste správne predpokladali, že pandémia skončila, keďže sa na tomto poli v podstate nič nedeje.

Samozrejme, s nastupujúcou jesennou sezónou respiračných ochorení sa zvyšuje aj počet ľudí, ktorí chodia do nemocníc. Nič však nenaznačuje, že by sa malo jednať o druhú vlnu pandémie.“

Nedávno publikovaná štúdia potvrdzuje tvrdenia o konci pandémie

Minulý mesiac bola publikovaná štúdia, ktorej spoluautorom je aj Dr. Yeadon a jeho dvaja kolegovia, pod názvom „Ako pravdepodobná je druhá vlna?“.

Vedci v nej píšu:

„Vo viacerých Európskych krajinách a tiež v niektorých štátoch USA, ktoré boli silno zasiahnuté prvou vlnou pandémie, sa grafy úmrtí v čase silno podobajú na grafy vo Veľkej Británii. Väčšina z týchto kriviek sa nielenže podobá, ale ak ich na seba prekryjete, tak sú takmer identické.“

Vo všetkých krajinách, ako sú Veľká Británia, Švédsko, USA a inde vo svete, úmrtia prudko stúpali v marci a apríli, potom dosiahli vrchol približne v júni a následne začali klesať a klesajú dodnes.

Avšak počty „nových prípadov“, ktoré vychádzajú z testovania, znova všade rastú, prípadne niekedy kolíšu ako na hojdačke.

Tu si pozrime graf kriviek „nových prípadov“ znázornených červenou čiarou a počty úmrtí čiernou čiarou z Veľkej Británie:

No a tu je rovnaký graf z USA:

Alebo zo Švédska (tu sú farby obrátené – čierna sú nové prípady a červená sú úmrtia):

Miera prežitia pre COVID-19 sa teraz pohybuje na úrovni 99,8% podobne ako u chrípky

Miera prežitia, to znamená, akú máte šancu, že infekciu prekonáte živý, sa od mája pravidelne zvyšuje vo všetkých krajinách a momentálne je na úrovni 99,8%.

Slovensko sa pohybuje tiež veľmi blízko tejto hodnoty.

Na našej stránke sme začali sledovať vývoj smrtnosti (opak miery prežitia) a pravidelne aktualizujeme tabuľku nachádzajúcu sa v pravom hornom rohu stránky (resp. pod článkom, ak tento článok čítate na mobile).

Prírodná liečba osteoartritídy

Ak je miera prežitia 99,8%, tak smrtnosť je 100% – 99,80% = 0,20%. Keď sa pozriete na údaje za Slovensko, tak k 29.9.2020 bola miera smrtnosti COVID-19 na úrovni 0,21%.

Navyše, skutočná miera smrtnosti bude ešte oveľa nižšia, nakoľko nie všetky „pozitívne prípady“ sú zachytené, keďže nie každý infikovaný sa testuje.

Ak by sme vychádzali z oficiálnych čísel a predpokladali, že všetky „pozitívne prípady“ sú naozaj nakazení a k tomu odhadom ďalších 9-10x toľko nebolo odhalených, tak skutočná miera smrtnosti COVID-19 na Slovensku by nebola 0,21%, ale 0,021% – čiže menej ako bežná chrípka s 0,10%!

Ľudia už majú na koronavírusy nejakú imunitu

Ako uvádza Dr. Yeadon, „nový koronavírus“ je nový len v tom, že ide o nový typ vírusu zo skupiny koronavírusov. Ako uvádza, momentálne medzi populáciou kolujú 4 typy koronavírusov, ktoré bežne spôsobujú nádchu.

Vo svojej štúdii autori uvádzajú:

Sú 4 hlavné skupiny koronavírusov (229E, NL63, OC43 z HKU1), ktoré sú bežne rozšírené v populácii a ich následkom býva bežná nádcha, zvlášť v zime. Všetky sa zároveň náramne podobajú na nový koronavírus.“

Vedci tvrdia, že väčšina z nás má na tieto vírusy ak už nie priamo protilátky, tak minimálne T-bunkovú imunitu pochádzajúcu z vystavenia sa vírusom, ktoré tu cirkulujú dávno pred vírusom SARS-CoV-2.

Vo viacerých vzorkách krvi od darcov sa ukázalo, že tieto T-bunky reagujú aj pri ochorení COVID-19. Ako ďalej tvrdia vedci, až 30% populácie vykazuje istú mieru rozpoznania nového koronavírusu a to dlho predtým, než sa v roku 2019 objavil.

No a kvôli tejto existujúcej imunite na COVID-19 nie je pre kolektívnu imunitu potrebné zvyčajných 50 až 60% miery premorenosti obyvateľstva, ale len zhruba 15 až 25%.

Ako je teda možné, že na Slovensku stúpajú pacienti na JIS-kách a na ventilátoroch?

Mnohí z vás si teraz iste položia správnu otázku:

Ak je toto všetko pravda, prečo potom so zvyšujúcimi sa prípadmi „pozitívne testovaných“ stúpa aj počet pacientov na JIS-kách a na pľúcnych ventilátoroch?

Vysvetlenie je pomerne jednoduché…

Koľko malo Slovensko pľúcnych ventilátorov pred pandémiou? Zhruba 500. Teraz ich máme 2000. Ak sme teda mali ventilátory aj predtým, je teda logické predpokladať, že i pred pandémiou COVID-19 boli na nich nejakí pacienti.

Veď predsa aj zápaly pľúc, chrípky či iné respiračné ochorenia si niekedy vyžadujú napojiť pacienta na pľúcnu ventiláciu. No nie? Teraz sa tu vytvára dojem, ako keby pľúcne ventilátory boli doménou výhradne pre pacientov s COVID-19.

Takže, ak sme predtým mali 500 pľúcnych ventilácii, je súčasných 13 pacientov na JIS-ke a 21 ventilovaných pacientov (k 30.9.2020) veľa? Nám sa zdá, že je to stále pomerne málo – okolo 4% pôvodnej kapacity a 1% súčasnej kapacity.

A prečo teda nastal taký veľký nárast oproti augustu? No možno preto, že je tu jeseň, schladilo sa a máme tu častejšie daždivé a sychravé počasie.

Pozrite si nasledovný graf akútnych respiračných ochorení za roky 2016 až 2018:

Ako vidíte, medzi koncom augusta a koncom septembra dochádza k približne 3-násobnému zvýšeniu akútnych respiračných ochorení. A teda je dôvodné predpokladať, že aj nárast pacientov (k 31.8.2020 ich bolo 7 na JIS-ke a 4 na ventilátoroch) je úplne normálny a súvisí so sezónnosťou.

Ministerstvo zdravotníctva tají informácie

Uvedenú teóriu, že súčasný nárast pacientov na pľúcnych ventilátoroch sa dá vysvetliť obyčajnou sezónnosťou a nástupom jesene, sme si chceli overiť na dátach za minulý rok.

Preto sme poslali email na Ministerstvo zdravotníctva so žiadosťou, aby nám poskytli počty pacientov na pľúcnych ventilátoroch ku koncu kalendárnych týždňov alebo mesiacov v roku 2019.

Bohužiaľ, Ministerstvo zdravotníctva na našu požiadavku neodpovedalo a údaje nám neposkytli. To nás núti špekulovať, že zrejme niečo taja.

Ak by sa totiž ukázalo, že aj minulý rok bol medzi augustom a septembrom podobný nárast pacientov na JIS-kách a ventilátoroch, tak by to potvrdzovalo našu hypotézu a búralo ich mýtus o druhej vlne pandémie.

Je smutné, že Ministerstvo zdravotníctva takto zatajuje údaje. Áno vieme, že by sme ich mohli žiadať aj cez takzvaný infozákon, no ak by sa ministerstvo rozhodlo robiť obštrukcie, mohlo by trvať aj niekoľko mesiacov či dokonca rokov, kým by sme sa k týmto údajom dostali.

Záver

Okrem dát o počte pacientov na pľúcnych ventilátoroch sme od Ministerstva zdravotníctva žiadali ešte informácie o senzitivite a špecificite RT-PCR testov na COVID-19, ktoré sa v súčasnosti používajú na Slovensku.

Pomocou týchto údajov by sme totiž boli schopní určiť mieru falošných pozitívnych výsledkov testov.

Bohužiaľ, ani tieto informácie nám Ministerstvo zdravotníctva neposkytlo. Prečo asi? Názor na to nech si už každý urobí sám.

Zbohom vysoký krvný tlak

Zdroj: hubpages.com, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. Vladimír Jurišta MSc

  niet o dodať, tvrdi som to od začiatku.

 2. Katarína Mitevová

  Celý covid je podvod. Snaha, ktorá sa vymkla z rúk. Politici sa covidu chytili ako záchrany, aby zotrvali vo svojich politických funkciách, obzvlášť tí, ktorí svoje postavenie zneužiívali vo svoj prospech proti vlastným občanom.

  • … politici sa covidu chytili ako záchrany,..

   Matovič potreboval Covid aby sa zachránil? Veď práve v tom termíne vyhral voľby takže zachraňovať sa nemusel.
   Babiš je dlhodobo populárny a ďalšie voľby pravdepodobne opäť vyhrá. Tak prečo by sa mal zachraňovať?
   Orban je vo svojej funkcii doslova „zabetonovaný“ tak prečo by sa mal zachraňovať?
   Suma sumárum – Katarína Mitevová – si klasický prípad človeka-konšpiratistu.

   • Manuál pandemických obmedzení sa píše na vyšších úrovniach ako sú vlády jednotlivých štátov. Politici jednak musia poslúchať týchto vyšších pánov a jednak to niektorí z nich môžu využiť na ešte väčšie uchopenie moci. Prípadne na Slovensku ide o uspokojovanie psychopatických a sadistických chúťok istého blázna a sociopata z Trnavy.

   • Ja Ta nazvem Krasavicka,dobre?Uz si zahrkala trosku tvojou hlavkou a porozmyslala Krasavicka o tom,ze vsetci tzv. politici,ktorych si spomenula sluzia viac ako menej nejakej agende so spolocnym cielom a nie niekoho hned oznacovala ako konspiratora bez toho ktori z politickych zradcov, co za akych podivnych a potmehudskych akoze demokratickych volbach dosiahol?Alexa-ovca beee

   • Alexa123 -Katarína Mitevová „má len taký malý problém“, že sa na svet pozerá jednoducho a nevidí všetky tie vrstvy – t. j. že naši politici nie sú subjektom politickej vôle, a už vôbec nie vizionári štátnici, takže sú to nájomné a riadené marionety – psy, ktoré slúžia – dokedy slúžia ich bábkoherci-psovodi, a dokedy sa marionety nerozpadnú a psov neutratia.

    Alexa123/45/ – neviem, kde obvykle držíš svoje spodné nohavičky – ale prípadný šuplík je pre niečo ako kostýmerňa, a gaťky – ktoré síce nenosíš na ruke ako maňušky – ale na svojej prdeli – a to je tiež divadielko pre okolie – sú tiež v podstate maňušky – ktoré si poriadna ženská pred použitím aspoň vyperie – a keď už raz – tak aj viackrát po použití. Takže aj taký politik – vytiahnutý zo šuplíka a predopratý – slúži,. pokiaľ to slúži celému divadlu.

    Takže Alexa123 – dávam ti za pravdu v tom, že politici nebojujú až tak za svoje prežitie, zvlášť ak sú najprv skorumpovaní a potom vydieraní – takže tak ako z mafie sa neodchádza – ani z politiky sa neodchádza, pokiaľ nie sú záväzky splnené! Takže nadnárodný zločinecký Syndikát „bojuje“ za udržanie si „želiezok v ohni“ – ak sú použiteľné, pretože kádrové rezervy nenájdeš hneď za rohom. O svoje prežitie môžu pred Syndikátom bojovať tí politici, ktorí to zmrvili ako riadené, ale neposlušné osoby – čím tou neposlušnosťou nemyslím ich opozíciu či priamy záujmový až trofický oportunizmus voči Syndikátu, ale len samoľúbi narcizmus, egocentrizmus, aroganciu, nedostatok rešpektu, prehnanú túžbu po moci prekračujúcu vyhranený podiel na moci v zmysle riadenia a plánu účinkovania takejto osoby podľa scenára – jej samoľúbu idiociu – že vydrbe so všetkými, a ktorá prevyšuje očakávaný potenciál tohto užitočného riadeného idiota! = teda tí tzv. na odstrel!

   • PepekNamorník

    Ide o Obrovské Sumy v miliardách Peňazí pri nákupe Rúšiek Vakcín a spotrebného materialu. Ak sú obrovské podozrenia v Bruseli z Provízii za Vakcíny čo sa asi deje v národných štátoch. Veď 20% z miliardy je veľký balík pre X politikov

 3. A odoberajú sa nám práva salámovou metódou.

 4. Hrozné, hrozné, dnešný článok na naturalnews.com:
  https://www.naturalnews.com/2020-09-30-myelitis-covid19-vaccine-trial-participants-common-injury.html
  Vakcína proti Covidu často spôsobuje transverse myelitis. Prekopírujem čo to je:
  Transverse myelitis, or TM, is associated with muscle weakness, paralysis, pain and problems with the bladder, and bowels. Two thirds of those who have it will remain permanently disabled.
  Rýchly preklad:
  Svalová slabosť, ochrnutie, problémy s močovým mechúrom, problémy s vnútornými orgánmi. Dve tretiny tých čo to dostali ostanú doživotne postihnutí.
  Tento článok by sa celý mal preložiť.
  A toto nám chcú povinne vpichnúť.

 5. „Rozdeluj a panuj“
  Kto nam vladne: citajte pocuvajte:

  https://ulozto.sk/file/AWIo3XPE6UuQ/chronologicko-ezotericka-analyza-vyvoje-soucasne-civilizace-sidorov-g-a-pdf
  https://ulozto.sk/file/u4TBlEoJYSGW/sidorov-g-a-chronologicko-ezotericka-analyza-2009-mp3

  Víš, co se stává s psychikou čistokrevných Árijců, když ztratí vektor duchovního růstu a plně se zmaterializuje? – zeptal se mě staroobrjadec, ukazuje mi moje místo u stolu.
  Přiznám se, nevím, – vyhnul jsem se odpovědi.
  Postupně přicházejí o rozum, – řekl vážně. – Pokud u Árijce duchovní vektor cíle
  nahradíš materiálním, ztrácí rozum… proto ve Švédsku, Norsku a Dánsku končí sebevraždou (Slovania)
  hlavně majetní lidé… Duše Árijce je Stvořitelem zkonstruována k pochopení nejvyššího, akdyž ji zavřou do rámce materiálního, ničí tělo. Ano, duše se s tělem vypořádá nelítostně.
  Tělo, které se pokouší ji diktovat svou vůli, duše nepotřebuje. Tento rozpor mezi stavem duše
  a vědomím těla se v psychiatrii nazývá šílenství… U hybridních nečistokrevných se to
  nevyskytuje. Nestávají se šílenými z důvodu materializace vědomí semité, negři, a všechny
  východní národy? Číňané, Vietnamci, Malajzijci atd. O čem to svědčí? Že nás bílé nejvyšší
  síly stvořily ne pro obsluhu svého těla, ale pro službu Stvořiteli, k tomu, abychom zde, na
  Zemi povznesli na svou úroveň v duchovním plánu všechny ostatní národy. A co děláme my?
  Sami jsme klesli na jejich úroveň. Pochopitelně, speciálně nás, potomky starých Orianů,
  zahánějí do prokrustova lože materiálního. Ale zavinili jsme si to sami, že ztracíme své
  duchovní směrníky. „Nevyčítej zrcadlu, máš-li držku křivou“. Až přijdeš na Velkou zemi,
  sám uvidíš poloblázny.

 6. Naša milá AstraZeneca. A tento jed sa nám má povinne vpichnúť:
  https://www.naturalnews.com/2020-09-30-intertwined-history-of-myelitis-and-vaccines.html

 7. „Ak by vám náhodou prišla SMS-ka s pozitívnym výsledkom testu a na teste ste neboli, bude vám následne telefonovať Úrad verejného zdravotníctva, s ktorým si vysvetlíte, že sa pravdepodobne stala chyba pri zadávaní čísla. Úrad potom dohľadá osobu, ktorej daný test prislúcha.

  „V každom prípade, nie je dôvod vytvárať hneď konšpiračné teórie. Systém rozposiela SMS-ky automaticky, pri vysokom počte testov sa chyby a preklepy stávajú. Mrzí nás to, aj preto sa snažíme podobné situácie objasniť aj týmto spôsobom,“ dodalo ministerstvo.“ – takže doboha!
  1/ „Chyby, ktoré sa stávajú“ označujú médiá a polícia za jednoznačné hoaxy šíriace sa na konšpiračných weboch – hoci po tomto vyjadrení /zjavne sa im to množí – hacking je pre nich tiež len sci fi/ ministerstva – hoaxy to zjavne NIE SÚ!!!
  2/ „Ľudia robia preklepy“ – ??!
  REPLAY – „Ak by vám náhodou prišla SMS-ka s pozitívnym výsledkom testu a na teste ste neboli, bude vám následne telefonovať Úrad verejného zdravotníctva“ – čiže – najprv „náhoda“ ktorú si ministerstvo „uvedomí“ – jeho dokonalá umelá inteligencia – alebo možno sám minister – veď nie je béčko – že! Čiže – aj v E-Health budú robiť ľudia preklepy? Alebo lekári nie sú ľudia?! Bude sa tento zku.vený systém dokonalej digitálnej kontroly vyhovárať na „preklepy“?! Ups! Zomrel človek! Preklep!
  Ku.va!
  https://www.aktuality.sk/clanok/826826/koronavirus-ludom-ktori-sa-neboli-testovat-prisla-sms-s-vysledkom-ministerstvo-to-vysvetluje/

 8. Prvú väčšiu 5G sieť na Slovensku spustí O2. V krátkom čase, ako verejný test
  „O2 na Slovensku začne s pilotnou prevádzkou novej 5G siete v režime pre bežných zákazníkov. Urobí to v štyroch mestských častiach Bratislavy a stane sa tak už vo veľmi krátkom čase. Zásadnú informáciu z pohľadu mobilného trhu prináša Živé.sk ako prvé médium.“

  „Sledujeme implementáciu funkcií, kombináciu frekvenčných pásiem, vplyv technológie Massive MIMO (smerovanie antén, pozn. red.) na rýchlosť a pokrytie, ako funguje beamforming (efektívnejšie smerovanie signálu na klienta, pozn. red.), využitie dynamického zdieľania spektra a samozrejme podporu mobilných zariadení.“

  OTÁZKA – A kde je zmienka o sledovaní zdravotných dopadov na obyvateľstvo a ostatnú živú prírodu?!

  „5G sieť bude v úvode v Bratislave

  Už nejaký čas sa hovorí o tom, že 5G sieť testujete v Petržalke, teda v skutočnom teréne.

  V Bratislave máme štyri testovacie oblasti. Je to v Petržalke, ako ste hovorili, ale aj v Dúbravke, v Ružinove a Karlovej Vsi. Máme vždy oblasť, kde je nainštalovaná nejaká technológia a každá z nich samozrejme podporuje aj 5G.

  Povolíte prístup do 5G aj pre bežných zákazníkov?

  V blízkej budúcnosti to spustíme ako komerčný pilot – teda aj pre zákazníkov.“

  Čiže – HLAVNE SA NECHAJTE PREKVAPIŤ!

  „Chystáte už „pravú“ 5G sieť, teda SA verziu?

  V prípade 5G technológie dnes ide stále len o NSA (Non-standalone) sieť. Čiže jadro siete je 4G, signalizácia chodí cez 4G a rýchlosť dát je zvýšená tým, že sa pripojí 5G dátový kanál. Kým nezbehne migrácia na SA (Standalone), zlepšenie rýchlosti ani odozvy nebude také markantné.

  SA (Standalone) ale ešte v technologickom svete nemáme, štandard sa len pripravuje a samozrejme nejaké dva roky na implementáciu potrebujú aj výrobcovia zariadení. A až potom sa zariadenia objavia v našich sieťach.

  A čo s terajšími 5G mobilmy? Zvládnu neskôr SA?

  Očakáva sa, že telefóny, ktoré sa teraz vyrobia, bude možné neskôr softvérovo upraviť do iného módu. A niektoré telefóny už majú podporu SA, dnes ale chceme, aby mali aj podporu NSA. Možno 3 až 5 rokov bude prechodná fáza. Všetko závisí od podpory zariadení.“

  „Už testuje vhodné telefóny

  Hrozí, že keď si zákazník kúpi O2 službu a 5G telefón, tak to nemusí fungovať?

  Našou snahou je, aby všetky zariadenia v čase predaja boli certifikované. Tu už spolupracujeme s výrobcami, ako súčasť testovania technológie v našej sieti – teda aby zariadenia poznali našu 5G sieť.“

  Čiže – opäť okrem zdravotných dopadov tu máme korporátnu Dohodu o zastarávaní výrobkov z roku 1961 – !!!, podľa ktorej technologické výrobky nesmú fungovať „dlhšie ako“ /“V mene inovácie!“/ – teda tak, ako zlikvidovali fungujúce analógové televízory a nahradili ich digitálnymi – dnešné „múdre“ telefóny za stovky eur pôjdu do šrotu! A pokiaľ cez ne budete chcieť použiť internet banking – resp. pokiaľ BUDETE MUSIEŤ – budete si musieť kúpiť nový shit, ktorý opäť „zastará“, pretože sa chystá sieť 6G – ak vôbec prežijeme tú 5G! BIZNIS A GENOCÍDA! 2 kroky vpred!
  https://zive.aktuality.sk/clanok/148898/prvu-vacsiu-5g-siet-na-slovensku-spusti-o2-v-kratkom-case-ako-verejny-test/?utm_source=azet.sk&utm_medium=magaziny-top&utm_content=clanok1&utm_campaign=HP-azet-new

  • Z toho 5 G som veľmi smutná. Bývam v Bratislave, v Ružinove. Už v byte mám rýchle merače a teraz ešte toto. Pán Dr. Mercola mal články ako je 5 G, smart meter (rýchly merač nebezpečné). Robia s nami čo chcú. Ale aj veľa dôchodcov v mojom okolí umiera (rakovinka, infarkt…)

 9. Definitiva

  Svetová banka a MMF sa usvedčili sami z riadenia korona „pandémie“. Záujem vakcinačnej loby a 5G investorov pôsobí synergicky, v súlade so zámermi SB a MMF. Politici z národa robia idiotov::
  https://aeronet.cz/news/credit-virus-proc-se-globaliste-pokusili-svrhnout-alexandera-lukasenka-v-belorusku-belorusky-prezident-v-polovine-cervna-totiz-odpalil-zdanlive-neskodnou-informacni-naloz-ze-globalni-banky-nabizi/

  Slovensko hrá rovnaké noty:
  https://www.czechfreepress.cz/zdravi/covid-19-podvod.html

 10. Prečo by Vám malo ministerstvo posielať informácie ? Ste vedecká alebo medicínska inštitúcia ? Ono má teraz dosť starostí s 2. vlnou pandémie aby to tu nebolo ako v Taliansku. A čo sa týka COVID-u, tak to je pravda že u väčšiny je priebeh ľahký, ba až nebádateľný. A práve v tom je to nebezpečie. Až teraz vedci pozorovaním prípadov, ktorí prekonali Covid, objavujú následky infekcie aj neprejavenej u mladších a detí. Corona mení štruktúru tkaniva pľúc takže môžu byť nezvratne poškodené, provokuje rôzne zápalové reakcie vediace k poškodeniu srdca a iných orgánov. A ešte ďalším výskumom sa odhalia iné následky. Je to logické, umelo zhotovený vírus sa môže zabudovať do genómu hostiteľa a poškodiť alebo zmeniť ho natrvalo. Takže je logické chrániť sa akýmioľvek dostupnými prostriedkami pred vírusom. Aj rúškami, aj keď len na 20, 50 %, lepšie ako nič.

  • Prečo by nám mali odpovedať? Tak načo potom majú tlačové oddelenie, to ho môžu zrušiť, ak médiám neodpovedajú.

   Potom ale nech na nás nepodávajú trestné oznámenia, ak v dôsledku toho, že oni nám neposkytli relevantné údaje, my náhodou neúmyselne zverejníme nejaké nepresné údaje.

  • Kto vás platí,za vyvolávanie strachu obyvatelstva nezmyslami ? Žiadna pandemia nie je,vy ste nebezpečný,a vás treba trestat za ohrozovanie obyvatelstva.

  • Porada – máš aj meno – ty troll-biorobot? A čo zákon o slobodnom prístupe k informáciám?! Musím sa krotiť aby mi to tu prešlo – súkromne by si dávno už mal šrobovák až po rúčku v hlave! Tvoja argumentácia – chcete niečo vedieť o vakcínah – a čo ste lekári! Júúj! Teraz sa mi otvoril nôž vo vačku! Hovorí ti niečo informovaný súhlas – pacienta, zákonného či právneho zástupcu – atď.?

   Vieš čo ty adarop – toľko budete nasierať ľudí, že sa do doja zapoja aj etickí hackeri – nie platení vládou – toto je moja výzva – pomôžte nám prosím proti tomuto sku.venému fašistickému systému a jeho podporovateľom! Ďakujem!

   „zákon o slobodnom prístupe k informáciám – VIA IURIS
   [Prehľadávať doménu viaiuris.sk/wp-content/uploads/2017/08/publikacia-komentar-infozakon.pdf] https://viaiuris.sk/wp-content/uploads/2017/08/publikacia-komentar-infozakon.pdf
   záKon o slobodnom PrÍstuPe K inFormáCiám politikov a verejných činiteľov, o činnosti orgánov verejnej moci a o stave spoločnosti, štátu či obce. rýchly prístup k pravdivým a úplným informáciám je nevyhnutnou podmienkou toho, aby rozhodovanie občanov vo voľbách malo zmysel. len informovaní občania môžu skutočne…“

   REPLAY – „o činnosti orgánov verejnej moci a o stave spoločnosti, štátu či obce. rýchly prístup k pravdivým a úplným informáciám je nevyhnutnou podmienkou toho, aby rozhodovanie občanov “ – toto je z inej platéty?!

 11. Kto vie angl. nech vypočujte dnešné video Alexa Jones:
  https://banned.video/watch?id=5f7505806eb1fd0c9fc973b3
  Povinná vakcinácia pomocou výnimočného stavu, naše povinné vyhladenie (umretie), čo tie vakcíny proti Covidu spôsobujú, aké hrozné vedľajšie účinky… Bill Gates sa rehoce nad nami, každý bude pod kontrolou, vrazia nám do bytu a násilne nás zaočkujú… Ak si to nedáme nebudeme mať k ničomu prístup…

 12. Jednoduchá

  P.Jean, p.Maroš, p.Definitíva, p.Marika – máte výborné komentáre k tejto situácii, je veľmi smutné, že to má mať takýto priebeh :-(…..stále verím, že sa všetci ,,vzchopíme “ a bude to mať pre nás úplne, ale úplne iný scenár ! …………
  Želám pekný večer všetkým slobod.zmýšľajúcim :-),,,,,,,,,,,,,,,,

  • Jednoduchá – neviem, či si vôbec začínaš uvedomovať ten tvoj stereotyp – tvoj hodnotiaci komentár vždy zásadne zaraďuješ na koniec – akože máš posledné slovo, a zásadne hodnotíš komentáre iných, a zásadne nezdieľaš vlastné infomácie – akože ty si akreditačná komisia? ??? Budeš rozdávať aj nejaké vianočné prémie? Mám sa tešiť na Mikuláša a potom na Ježiška? Skús ma konečne vynechať z toho tvojho bodovania – ako som upratal stan – ja nie som v pionierskom tábore!

   Plánujem si kúpiť novú chladničku CALEX Covid 20 frozen free, ale bojím sa, že keď ju otvorím – vylezie z nej namiesto Čaputovej Matovičova zmrazená orúškovaná hlava s tvojím už značkovým smajlíkom :-),,,,,,,,,,,,,,,,.
   „a bude to mať pre nás úplne, ale úplne iný scenár“

 13. Dr.Dusan BELACIK

  NAJLEPSI LIEK PROTI KORONA VIRUSU PANDEMIE A INEMU SIKANOVANIU Z HORA JE: Stare historiou preverene ludove porekadlo:VYSERTE SA NA TO! Ano,nikto nam nebude z hora diktovat co ma celosvetova spolocnost/7 bilionov populacie /robit.A ak to aj niektori ludia robia tak to robia iba zo strachu pred autoritou a zakonom.Neuvedomuju si to,ze ani autority a zakony nimi robene nie su neomylne.

 14. Jednoduchá

  Pre p.Maroša – tú chladničku si pokojne kúpte, že ste to Vy, dovolím Vám to :-)………
  ….a v pohode, Matovičova hlava, či už zmrazená, alebo čerstvá odtiaľ určite nevyskočí, a ak náhodou aj ??? tak určite nie s mojím smajlíkom…../ ale nie sa smejem, nech Matovič žije, len keby zmenil prístup ku korone,/ to by bol už iný scenár! NO-NO -NO !!!….:-(……..
  Čo sa týka Mikuláša, nie ste v mojom tíme, bohužiaľ :-(…..keby ste bol, už by ste mal odo mňa& niečo pripravené, ako ďalší členovia z tímu….nechcete k nám prestúpiť? rada si pripravím balíček aj pre Vás, mne osobne to robí náramnú radosť iných obdarovať ! :-)……..a ak by ste dobre pracoval a POSLÚÚÚCHAL , možno by boli aj vianočné prémie ! :-)))…….ááále nie, sa smejem, poslúchať netreba, treba si hlavne vedieť plniť svoje povinnosti, a pomôcť jeden druhému v rámci možností , veď nie sme na galejacha HLAVNE, všetci sme na 1 lodi…….
  .:-(…:-)……ajajáááj, a neviem, prečo sa Vám zdám ako akreditač.komisia, to nie je véééľmo pekné vyjadrenie ! :-(…..ale je pravda, že si všímam, ako si kto vie udržať poriadok napr.aj v takom stane, asi k Vám prídem na kontrolu :-)……………ááále nie, smejem sa, len si ho Vy udržujte v poriadku, aby sa Vám tam dobre bývalo :-)…..a Vianoce? tak na tie sa véééľmo teším, pomaly ako malé dieťa ! je to moje obľúbené obdobie……………………………..
  Želám Vám aj ostat.slob.zmýšľajúcim pekný večer ! :-)…………………..

  • Jednoduchá – na „slobodne zmýšľajúcu“ si riadne mimo čo sa týka podstaty týchto satanistických „sviatkov“.

 15. Nespokojený

  Nenechte se očkovat, vakcíny jsou cestou k totalitě, vyzývá (ex)viceprezident Pfizeru:

  http://www.nespokojeny.cz/nenechavejte-se-ockovat-vakciny-jsou-cestou-k-totalite-opet-varuje-dr-yeadon/

Pridajte komentár

*