Ako pomocou hladovky vyliečiť škody spôsobené covidovými vakcínami


Print Friendly, PDF & Email

Ako pomocou hladovky vyliečiť škody spôsobené covidovými vakcínami

(Laura Harrisová, Natural News) Pôst sa tradične odporúča na riešenie cukrovky a reguláciu hmotnosti, avšak výskum ukázal, že môže tiež pomôcť s poškodením zdravia, ktoré spôsobila vakcína proti Covid-19.

Podľa portálu The Epoch Times má pôst bohatú liečebnú históriu trvajúcu tisíce rokov. Raňajky, prvé jedlo dňa, vychádzajú z praxe ukončenia nočného pôstu trvajúceho od zaspávania do prebudenia na ďalší deň.

Hovorí sa, že Hippokrates, otec medicíny, neodporúčal jesť počas choroby, pretože by to len priživovalo chorobu. (Súvisiace: Dietológ diskutuje o 4 zdravotných výhodách pôstu.)

Táto prax tiež zohráva veľkú úlohu v rôznych náboženstvách, pričom čínski budhisti sa tradične postia po jedle na poludnie až do nasledujúceho rána. Naproti tomu moslimovia počas mesiaca ramadán dodržiavajú pôst od úsvitu do súmraku.

Existujú dve hlavné formy hladovania – predĺžené hladovanie, ktoré trvá najmenej 36 hodín, a prerušované hladovanie, ktoré zahŕňa kratšie obdobie 12 až 24 hodín.

Predĺžené hladovanie má tendenciu byť účinnejšie ako prerušované hladovanie pri aktivácii resetovania a obnovy buniek a tkanív.

Podľa organizácie Aliancia kritickej starostlivosti prvej línie pre Covid-19 (Front Line Covid-19 Critical Care Alliance – FLCCC) je pôst odporúčanou liečbou tak pre „dlhý covid“, ako aj pre poškodené zdravie po očkovaní.

Aliancia vysvetľuje, že pôst je v týchto prípadoch zameraný na stimuláciu autofágie – procesu, ktorý rozkladá a recykluje bunkové zložky a proteíny. Jeden druh autofágie, nazývaný „chaperónom sprostredkovaná autofágia“, sa špecializuje na degradáciu proteínov. Zvyčajne sa aktivuje po 24 hodinách hladovania.

Lekári z aliancie FLCCC sa domnievajú, že hrotové proteíny vírusu SARS-CoV-2 – či už z infekcie alebo z vakcíny – zohrávajú významnú úlohu v poškodzovaní zdravia pacientov.

Tieto hrotové proteíny môžu viesť k zápalu, krvným mikrozrazeninám, mitochondriálnej dysfunkcii, autoimunitným poruchám, neurologickým problémom, poškodeniu spermií a iným zdravotným komplikáciám.

Autofágia vyvolaná pôstom dokáže rozložiť tieto hrotové proteíny. Preto aliancia FLCCC odporúča obdobie predĺženého hladovania aspoň 72 hodín, prípadne aj dlhšie, ak to pacient znáša.

Ako vyliečiť štítnu žľazu

Zdravotníci potvrdzujú účinky pôstu na Covid-19 a vakcinačné poškodenia

Zopár zdravotníckych pracovníkov sa pre portál The Epoch Times podelilo o niektoré z účinkov, ktoré videli na pacientoch infikovaných covidom alebo poškodených očkovaním, ktorí podstúpili predĺžené hladovanie.

Internista Dr. Syed Haider povedal, že mal pacientov, u ktorých došlo počas dlhotrvajúcich pôstov k úplnému zvráteniu ich symptómov.

Ošetrujúci lekár Dr. Scott Marsland, ktorý lieči chronické poškodenia zdravia spôsobené covidom a očkovaním, potvrdil tvrdenia internistu. Poznamenal, že pacienti často vidia zlepšenie ich mozgovej hmly už počas neskorších hodín 72-hodinového pôstu.

Podľa Dr. Marslanda pôst pravdepodobne pomáha zlepšovať všetky známe nepriaznivé príznaky chronického poškodenia zdravia z covidu a vakcín.

Pozorovania jednej zdravotnej sestričky naznačujú, že dôsledné dodržiavanie plánu hladovky, najmä predĺženého hladovania, vedie k zníženiu hladín hrotového proteínu. Neexistuje však žiadny definitívny test potvrdzujúci zníženie hladiny hrotového proteínu.

Dr. Jordan Vaughn, ďalší internista, zistil, že keď sa symptómy pacientov zlepšujú, hladiny ich protilátok proti hrotovému proteínu majú tendenciu klesať. Dr. Marsland však varuje, že test na protilátky nie je spoľahlivý, pretože niektorí pacienti nemusia vykazovať pozitívne výsledky testu napriek zvyškom hrotových proteínov v ich telách.

Faktory ako imunitná dysregulácia, imunosupresia alebo imunitné nedostatočnosti môžu obmedziť produkciu protilátok. Okrem toho sa u jedincov s nadváhou môžu vyskytnúť počiatočné nepriaznivé účinky na test protilátok, pretože hrotové proteíny majú tendenciu sa hromadiť v tuku, čím sa vyhýbajú okamžitému odhaleniu.

Záver

Na stránke Fasting.news sa dozviete viac informácií o výhodách pôstu.

Pozrite si tiež toto video, ktoré zdieľa niektoré recepty vhodné pre tých, ktorí podstupujú prerušované hladovanie a sú na ketogénnej diéte:

Zbohom vysoký krvný tlak

Autor: Laura Harrisová, Zdroj: naturalnews.com, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. Israismael

  Nuž asi prišla chvíľa keď sa musí žiaľ rozvinúť niečo čo ľudstvo nechcelo ,čoho sa darilo …a rozvinie sa žiaľ niečo,čo bude zrejme najsmutnejšou udalosťou pre svet a pozemstanov po dvoch svetových vojnách ..Pretože už sa asi nezastaví ľudskou rukou a ľudským rozumom to ,čo má prísť ..Nerád strašim, nerád to píšem ale keďže dnes večer povolil Biden Ukrajincom strielat na Rusko americké rakety ,tak sme na pokraji jadrovej vojny(aj keď stále dúfam že nie),lebo Rusku neostane asi nič iné ako spustiť jadro v najbližších pár dňoch na všetky rozhodujúce centra na západe a aj v USA …ak to nespustia Rusi ,tak budú zničení veľmi rýchlo práve oni ..Čo dodať …Ťažká situácia pre Rusko a Putina ,ale aj pre ľudstvo ..Treba iba veriť že všetko je v Božích rukách ,celé to riadenie čo sa má udiať na tejto Zemi

  https://halturnerradioshow.com/index.php/news-selections/world-news/flash-biden-gives-permission-for-ukraine-to-attack-russia

  • Deset zemí povolilo Ukrajině použít jejich zbraně k úderu na ruské území: Francie, Litva, Lotyšsko, Švédsko, Estonsko, Polsko, Finsko, Česká republika, Velká Británie a Nizozemsko jsou pro.
   https://www.pokec24.cz/politika/deset-zemi-povolilo-ukrajine-pouzit-jejich-zbrane-k-uderu-na-ruske-uzemi/

  • Biden je protiruský ale je to postava Globalistov – teda tých čo teraz nechcú jadrovú vojnu a snažia sa ju odvrátiť.
   Do akej miery ho však majú USA klany v rukách si nedokážem tipnúť. Je to ako s Makronom – pohunkom USA tiež si ho USA a Globalisti preťahovali pod svoje riadenie až to niekdy vyzeralo ako by boli dvaja Makroni.
   Viac to záleží – to či sa západ odváži na bombardovanie RF od vlasovcoch v Rusku než od samotného západu. Záleží aké signály prichádzajú z Ruska od vlasovcov na Západ.
   Nanič je to, že aj samotní vlasovci sa môžu mýliť a neobjektívne vyhodnotiť situáciu a nakoniec nebudú schopní západu zaistiť neopetovanie útoku zo strany RF – a to by bol malér pre celé ľudstvo.
   Ono to vyzerá tak ako keď je nejaká váha a na každej strane je dvesto ton a váha je v rovnovážnej polohe a z jednej strany (západu) sa už čaká len na to že sa z tej jednej strany (RF) odoberie jeden gram – stačí jediný okamih že Západ bude mať istotu, že vlasovci majú RF pod kontrolou – že svoje úlohy dokážu pretlačiť – tak potom to západ spustí.
   Inak to nieje úplne tak že my sa k tej vojne blížime ale je to tak že už rok a pol je táto situácia – hľadanie najmenšej istoty že RF na útok západu neodpovie. Celé mesiace je tento stav – ten prst neokona na červenom tlačítu každú sekundu celého roka a pol a čaká na signál z Moskvy od vlasovcov – hitlerovcov.
   Západ sa Ruska bojí a vie že s Ruskom vojnu prehrá a preto vsádza len na zradu vnútorných ruských elít (tak ako v 1989).

   • Nuž, keď im to nevyšlo doteraz, tak po terajších čistkách v MO a v armade, pod riadením Belousova, sa im to už asi nepodarí. Kedy konečne príde rad aj na Nabuilinovú a Simonjana, ako aj k zmene štátnej vlajky z vlasovskej na sovietsku. Ozaj, čo Progožin ? Žije ? Nuž objavujú sa pizitívne signály.

    • Hm , to sa budeš musieť spýtať niekde inde.

    • Podľa toho čo si pamätám tak Prigožina sejmuli na príkaz zo západu keď letel súkromným lietadlom, …dostali ho tí čo riadili „jeho“ vzburu, ktorá mala prerásť v ozbrojený konflikt medzi Vagnerovcami a silovými zložkami RF.
     Tým by sa vlastne rozpútala občianska vojna ale V V.Putin to prehliadol, že Prigožina namotal Západ cez svojich ľudí u Vagnerovcov aby tiahli vysporiadať sa s Vlasovcami v Moskve, ktorí všemožne podkopávajú SVO vrátane podpory Vagnerovcov.
     Ono by do tej Moskvy nikdy neprišli, boli by zlikvidovaní (keby k tomu už prišlo)…a V.V. Putin vedel čo by z toho mohlo vzniknúť a preto dal Vagnerovcom nejaký čas na rozmyslenie…a teraz už neviem ako boli Vagnerovci vzdialení od Moskvy ale to bol práve ten dôležitý okamžik aby sa všetci mohli ukľudniť a spamätať že o čo ide a aké by to malo následky a odkiaľ v skutočnosti ten plán likvidácie Vlasovcov vzišiel.
     Podľa V.V.Pjakina Prigožina po neúspešnom štátnom prevrate (organizovaným Západom) zabil – zostrelil sám Západ nakoľko bol nositeľom informácií a do toho plánu štátneho prevratu v Rusku bol vo veľkej miere zasvätený a tak Západ si nemohol dovoliť ho nechať na žive aby potom Prigožin nepoužil tie informácie ,aby nekecal a aby mu do budúcna nedošlo v plnej miere kto je kto – aby z toho čo zažil už nečerpal pre ďalšie aktivity. No či je to 100 percent Pravda že je mŕtvy tak to neviem ale podľa všetkého v tom súkromnom lietadle, ktoré zostrelil Západ Prigožin bol.
     A čo sa týka tých čistiek v armáde RF tak to treba tiež sledovať a analyzovať kto je kto zač – kus od kusu pretože ten dôvod výmeny jednotlivých kádrov nemusí byť by som povedal tým čo očakáva každý kto podporuje Rusko v boji proti Vlasovcom a Benderovcom,…
     a naviac než sa ten nový vymenený káder prejaví v praxi tak to trvá dlhšie a tak vzniká nebezpečné časovo – informačné vákuum kedy ho v podstate nikto kto pracuje pre RF nemá pod kontrolou nemá istotu pre koho pracuje.
     Aj Nabiulinu by bolo treba vymeniť ale musí nadisť správna doba, teraz by jej výmena destabilizovala situáciu.. veď predsa ani V.V.Putinovi nieje isté v každom prípade kto je kto a aké má ciele…ale Nabiulinu má prečítanú od a po z a vie čo môže od nej očakávať – teda skôr čo môže očakávať od Západu – cez ňu číta Západ. No je to všetko to dianie tak dynamické, že povedať kedy bude vyvesená červené zastáva namiesto Vlasovskej trikolóry môže byť zatiaľ len snom a túžbou pretože je v tom obrovské množstvo faktorov, ktoré tisíckami spôsobov suverenitu Ruska približujú s tisíckami spôsobov suverenitu Ruska odďaľujú je to nemožné…a naviac je to o definitívnom boji dvoch Koncepcii – Ruskej a Satanistickej pričom po tomto boji zákonite môže na Zemi zostať vládnuť len jedna a nie obe ako to bolo dlhé veky až doteraz.

  • Asi jste nebyl v CCCP od Uzgorodu az po Vladivostok Archangelsk po Krym Kavkaz lyzovacka Mt Elbrus Krasnaja Poljana…8x cele leta mezi lidmi
   Karribske /Ostrovy ja bol min 7x izrael Jordan Syria SSSR AFRIKA od Tunis
   Egypt po Juznu Afriku Libya Greecko ///14 mesiacov
   Robil studoval zil s detma na missiich Billy Graham
   Projekty #1 Inzenyr Vedec innovator Sveta Nove NYC WTC
   INGRASTRUKTURY
   TATKA BUDOVAL VSZ ja Zemplinsku Siravu Onfrastruktury po celom svete
   1.foundation vyskove budovy Moskva EXXON na Sachalinu
   Studoval az po Dr vse pri robote
   BRNO Kosice NYC university Boston MTI Harvard Viena
   Projel cely svet v 2025 asi Australie chlapcu studium sportovni reprezentace. USA
   Vite jak je velka SSSR MONGOLSKO AFRIKA
   Len Hlupak si moze myslet o Zniceni Ruska akci
   BARBAROSA 2
   Kde Vykopli British kolonizatory otrokare vcetne 1776 2015 Afrika nastalir prosperita…
   zNATO BIDEN si testuje nove zbrane na ibohych hloupych SLOVANECH Z
   Kdyz COVID nesplnil sve 40%
   Depopulace…
   Diky portal Badateli….

   • Ja byl v SSSR podzemnich celych mestech tovaren zasoby na desetileti osivo…
    Pro vybrane nove superosidleni po nuklearnim holokaustu
    Altaj Ural Dalny Vychod
    Irkutsk Cukotka
    Cavkaz
    Na kazdeho vybraneho muze asi do 35
    2 zdrave prekrasne zeny vysokoskolacky mlade krasavice
    Ja tam zapoustel sexoval na Irkutsko Mongolskem zdrave
    Reprodukcni centrum v podzemnim mestecku 1974 rasy
    Pro novy svet po zniceni Anglie 100M TSUNAMA
    Xaplaveni nizozemi ….
    Konecne pryc Grate Britain
    Tsunama z kanarskych ostrovu 4.5 hod na USA pobrezi 50m++
    Hrozny hnevy Vybu h nuklearni na USA YELOVSTONU
    Vody Missossippi budou teci mesic na Sever Z USA se stane 2 kontinenty …. vse propocitano na vojenskych institution Rusko Cina …. Iran BRICS.
    .y prezijeme na Horach NyS pak Florida…
    Zasoby vseho na 2 roky .

    Solarni termalni energie sklep min +10oC max 18oC
    Ideal night na preziti
    50 litrov medu… konzervy
    Prichylme se radiation tam k tomu velkemu Dubisku
    Zima 2024 3024 bez energie…
    Vdaka salencov Bidenovi NATO Makaronovi Brusselu … Neo nazi zukrajoncov..
    VIKTOR orban je Mudry . BRICS ….

    .
    .

 2. Israismael

  Oprava*V prvej vete : čoho sa ľudstvo desilo …a nie darilo…

 3. O tej jadrovej vojne sa už píše aj hovorí viac,ako za studenej vojny…

  • Israismael

   Tak buď to s nami cvičia Jozef na strach s tou jadrovou vojnou ,čo oni globalčici a politici hlavne západu vedia permanentne strašiť ľudí ,a to nielen jadrom ..alebo jedného dňa sa reťaz pretrhne a skončíme zle ako svet ..Obdivujem Putina ako odoláva nátlaku západu NATO a USA , že aké má nervy ,ak ovšem sám nie je súčasťou hry na strach ..Situácia je už absolútne nebezpečná ,doslova kritická ,keďže sa Ukrajinci chystajú odpaľovať rakety americkej výroby hlboko na územie Ruska ..Včera to tak Biden rozhodol, a keď sa dnes v Prahe rozhodnú temnoty západných štátnikov v takom istom zmysle ako Biden, tak eskalácia ukrajinsko-ruskeho konfliktu je na najvyššom bode a ktovie či sa to bude dať zastaviť…

  • Ty si sa zabudol v čase.

 4. Pekne sa vyfarbuje ten Ľ.Ódor, čo všetko len stihol za to krátke obdobie vládnutia bez dôvery parlamentu.
  https://cz24.news/urad-vlady-sr-dal-stopku-spehovaniu-ludi-gerulata-konci/

  Israismael máš pravdu, dnešné stretnutie neveští nič dobré, hlavne ak je tam šéf NATO a Blinken. Môže sa stať že bude prekročená tá pomyselná červená čiara.
  Neverím na veštcov, ale niektorí ľudia majú silnú intuíciu. Spomínam si že si ty v nejakom príspevku písal že v polovici marca sa niečo nedobré udeje. Časovo sa to nestalo, stalo sa to v polovici mája útokom na R.F. Ak sa mýlim oprav ma. Možno práve ty máš silnú intuíciu, čas sa presne učiť nedá, ale predtucha ak si dá človek dokopy všetky súvislosti môže byť.

  • Ja už mám 2.rok zbalený únikový batoh – sesternica detto. Ale sú ľudia. ktorí si myslia, že prežijú s dvoma igelitkami, že niekto sa postará. Otvorene poviem, že mám svoje obavy a ten stres trvá už dosť dlho – takže žiť v obavách z vojny je možno horšie ako vojna samotná. A teraz si predstavte situ ľudí, kde reálne prebiehajú vojenské konflikty. Treba sa aktívne začať zbavovať vojnových štváčov – to sú psychopati, ktorí zabíjajú celú spoločnosť! Celú civilizáciu!

   • Čo ti pomôže ten batoh?

    • No ja myslím, že to nieje na škodu – mať pripravený únikový batoh, už o tom cca pol roka rozmýšľam tiež..a ešte by som v tom batohu mal „minibatoh“ kde by boli najdôležitejšie veci – doklady, peniaze, viacúčelový nožík, minidalekohlad, pršiplášť alebo neviem ešte čo.
     Keď tak ešte pred útekom do nejakej nekovovej a protičervíkovej pripravenej bedne zakopanej v zemi uskladniť to čo sa nedá odniesť a má nejakú hodnotu.
     No proste mať ju tak pripravenú aby sa to tam dalo hodiť a potom zahrabať či zakryť, zamaskovať a to na takom mieste kde by k nej bol v budúcnosti voľný ale krytý prístup. Len nieje útek ako útek – niekedy nie je čas ani na útek a niekedy ostáva nejaký čas na prípravu. Lenže „čo na papieri rovinka – to v praxi samá roklinka“ – ja často spomína V.V.Pjakin.

     • Neodpovedal si na otázku „čo pomôže ten batoh“.

      Nemajú doklady RFID čip? To si rovno zober smarfon aby sa po večeroch nenudil.

     • Rumcajz, na všetko čo má čipy mať treba odtienené puzdro. Telefón treba taký kde sa dá nechtom bez ihly vytiahnuť/ povytiahnuť – odpojiť Sim karta alebo telefón s vymeniteľnou batériou kde sa nachádza simka, ktorú možno vytiahnuť. Ja ti nepoviem čo všetko obsahuje ideálny únikový batoh… jednoducho neviem ale rozmýšľam o každej veci čo by bola dobrá v takej ťažkej krizovej situácii.
      Bez takého batohu, holý milý, bez akéhokoľvek vybavenia budeš záťažou pre všetkých a budeš len škemrať a od druhých len požadovať. Keď potom budeš v úzkych a stretneš rovnakých nepripravených a bude vám ouvej tak sa pustíte aj do vlastných, ktorí niečo sebou majú. A ďalšia vec je, že je dobré mať dlhodobo v sebe takúto zložku – vedomie, že takéto niečo môže nečakane prísť pretože ak by to prišlo a budeš žiť v tom, že je mier tak budeš tak dezorientovaný ako tie ovce čo sa nechali vláčiť doľava a doprava za „kovidu“. Musíš si uvedomiť, že musíš byť schopný všetkého do čoho sa ti dnes v mieri absolútne nechce – trebárs sa zahrabať do výkalov v latríne – ak máš pri úteku v núdzi prežiť A to nemá byť pripúšťanie – pritahovanie toho, aby sa to stalo – to nie ale má to byť len ako vedomie, že ak by taká situácia nastala tak sa prinútiš také veci urobiť. Samozrejme je ideálne na to vôbec nemyslieť a zabudnúť na to – ale najprv si to uvedomiť, že čo ak by náhodou…A ak by sa niečo zomlelo tak by si to len v sebe našiel a oprášil aj po desaťročiach kedy by si na to vôbec nemyslel.

 5. Vedci si všimli, že počas strádania a hladu za 2. sv. vojny sa skoro vôbec nevyskytovali choroby, ktoré dnes hromadne kosia ľudí v civilizovanom svete. Ako rakovina, srdcovocievne choroby, cukrovka. Moji starí rodičia, ktorí si ešte pamätali Rakúsko Uhorsko, boli počas svojho života viac hladní ako sýti. Pritom ťažko pracovali. Dožili sa v relatívne dobrom zdraví vysokého veku. Rovnako aj moji rodičia. Niekto by oponoval, že to je genetika. Áno, ale len zčasti. Vo väčšej miere je to o životospráve. Tri veci sú najdôležitejšie: stravovanie, pohyb, psychika. Takže tento článok hovorí o tom, čo je už dávno známe a preverené praxou.

  • Tomuto verím…niečo na tom bude.

  • Nebude to súvisieť aj s tým, že tí ľudia sa dostali do extrémnych situácií a stresov trvajúcich mesiace či roky? Mne to pripadá akokeby myseľ či niečo v človeku dokázalo bloknúť snáď všetko čo by ho inak dokázalo zničiť a keď ten stres prejde tak sa to zlé bloknuté spustí – pokračuje.

   • Dobré napísané Achnaton, stres vie byť užitočný aj zničujúci. Vo chvíli keď človek musí urobiť zásadné až extrémne rozhodnutia, dokáže zvládnuť aj nezvládnuteľné. V tej chvíli telo funguje v akomsi obrannom režime, vypne, chráni samo seba. Ale ak to obdobie prejde, nastane uvoľnenie, potom sa začnú ozývať následky v podobe nejakého zdravotného problému.

    • A teraz to zľahčím a napíšem len o mne – keď som nastúpil na ZVS tak z tej buzeračky a všetkého čo sa okolo mňa dialo som šiel na veľké WC až po 14 dňoch! A pritom som jedol normálne i keď strava bola nič moc. Na rote sme mali starých samých psychopatov – to čo som tam videl a zažil – to keď dnes rozprávam nejakému normálnemu človeku alebo dokonca liberálovi tak obaja pozerajú či som nebol v nejakom koncentráku…
     Dodnes nechápem kde sa to všetko z toho jedla vo mne 14 dní skladovalo, absolútne to nechápem, neviem si to vysvetliť. Takže je vidieť, že ten stres dokáže mnohé, až nemožné.

  • Rado Suchy

   Isteze hlad lieci a da sa hladovanim poriesit kazda choroba vcetne rakoviny do 3.stadia…Kult žrania ktory sa tu vsugeroval do populacie a ktomu zrania lepku, cukru, GMO, alkoholu a farmaliekov, to uz je tak hlboko vsadeny program v spolocnosti, ze len malokto dokaze psychicky zvladnut 24 hod. hladovku a nieto este trojdnovu..a pritom je hladovka najlacnejsi a najdostupnejsi liecebny prostriedok nielen na regeneraciu fyzicna ale aj posilnenie sily ducha…v podstate su aj dalsie stresove faktory ktore je treba aplikovat do nasich zivotov, napr. aj take otuzovanie…dlhovekost (a hlavne zivot v plnej mentalnej sviezosti a fyzickej pruznosti) ma co do cinenia s nejedenim, pracou fyzickou/cvicenim s chrbticou, otuzovanim, uvedomelym dychanim, vyvazenou stravou a v neposlednom rade s dobrosrdecnostou / pozitivnymi emociami. Nieje toho vela co treba zaclenit do nasich novych navykov, ale realizovat zmenu a vazit si svoju telesnu schranku-nositela duse realizujucej poznanie, to dokazu len jedinci s pokorou a laskyplnostou v prvsom rade k sebe a nasledne k ostatnym….Nabaž sa hladu do sýtosti!!

 6. Marek Košice

  Akurát kameň úrazu je v tom, že prakticky neexistuje človek, ktorého by emocionálne nedeptalo keby bol viac hladný ako sýty, a to z dôvodu, že NEMÁ čo jesť aj keby chcel.
  Stojí taký život za to? Samozrejme že nie. Mám skúsenosti s 10 dňovou hladovkou, 7 dňovou, niekoľkými trojdňovými, atď, dokonca s dvoma 74 hodinovými SUCHÝMI (kde sa ani nepije)…Denne mám prerušovavané hladovanie IF 17/7…. Dlhšiu ako 24 hodinovú hladovku/pôst som nemal už niekoľko rokov a neplánujem sa k tomu vracať. Takmer každý deň nalačno aj cvičím, čo podporuje primeranú ozdravnú autofágiu. ALE LEN PRETO, lebo potom to všetko „doplním“ super výživnou stravou s dostatkom kalórií.
  Na zdravie tela má najväčší vplyv dostatok pohybu, dostatok kvalitnej stravy, pozitívne emócie (dobré vzťahy, zažívanie ľúbenia, atď, atp), dostatok kvalitného spánku…. Takto nedostanete ŽIADNE choroby, a teda ANI NEBUDETE POTREBOVAŤ ŽIADNU HLADOVKU (denné prerušované hladovanie nie je hladovkou, a to sa zíde vždy).

  • 48 hodín len na vode. Vtedy nastupuje – to je na hodinu presne – po vyčerpaní glykogénu aj zo svalov – ketometabolizmus – z tukov sa vylúčia všetky možné toxíny – v tuku uložené. Tie, aby sa z tela dostali preč treba premeniť z v tuku rozpustných toxínov na vo vode rozpustné toxíny, a to sa dá jedine prísunom ľahko stráviteľných bielkovín – vajíčka, ryby. V žiadnom prípade nekonzumovať vitamíny – týždeň, pretože vitamíny začnú toxíny neutralizovať a pečeň ich znovu zrecykluje do tuku. Čiže „paradoxne“ – 3. deň „hladovky“ treba začať super bielkovinovou stravou a úplne vynechať vitamíny! Tento prechod na ketodiétu ti neporadí žiaden korporátny lekár, lebo o tom nevie ani hovno! Barbara O’Neil – Fantastický tuk!
   Naši predkovia 100 tisíc rokov dozadu boli tiež intoxikovaní rôznymi plesňami, hnilobou, polojedovatými rastlinami /surová fazuľa je mierne jedovatá/, rôznymi bobulami – keď bol hlad zožrali všetko. My sme teraz trávení trochu inak. Stres, strach vytvára toxíny neprirodzenej apoptózy buniek. Neustále sa rozpadáme za živa. No a pozri sa hore, čo na teba sypú. Eskimákov – rodovo tisícročia na ketodiéte – tuk ako pochúťka – začali zásobovať sladkosťami – a sú v prdeli!

  • Vecer rano na lacno zlici olivoveho oleje vzdy dostatek vody s citronella na detoxikace najdete dnes vse na internetech

 7. Aby sme sa tomu teda vyhli, môžeme vyčistiť svoju stravu, či už je rastlinná, alebo zo zvierat, tým spôsobom, že pomocou rúk nasmerovaných k jedlu sa snažíme mysľou a koncentrovanou myšlienkou rozložiť všetky prítomné jedy napríklad na neškodné základné primárne hmoty (energie). Čím viac sa človek rozvíja a cibrí tieto svoje schopnosti, tým efektívnejší bude výsledok…“

  https://www.biosferaklub.info/dvojite-standardy-vegetarianstva/

  • A milovať vodu. Neskutočne mi chýba horský potok! Tá riava!

  • Marek Košice

   Citujem z teba postnutého odkazu : „A v zásade, môžem povedať nasledovné, že každý zabitý tvor, či v tele rastlín aj živočíchov obsahuje toxíny. V mäse povedzme zvieraťa zostávajú rôzne jedy, ktoré napr. týmto spôsobom bojuje s vrahmi. Teda jed, napríklad adrenalín sa premení na jed, na kadaverózny jed, ktorý potom zabíja dravca. Prečo? Takto je obeť (alebo jeho potomkovia) dravca chránená pred vrahom, len ho zabíja pomaly, prostredníctvom potravy, ktorú zje.“

   A čo značí táto SCHYZOFRÉNIA tvorcu tohto sveta? ………To, o čom tu píšem už dlhé mesiace. NAŠIM STVORITEĽOM JE UMELÁ INTELIGENCIA BEZ CITU A SÚCITU. Veď aj ako inak, keď človek dostáva ako „dar“ za to že roky žije v tomto Pekle to, že starne aj so všetkými neduhmi ktoré sú so starnutím spojené… Zhoršovanie vizuálu, telesných funkcií, mentálnych funkcií, telesného pachu…..TO JE DAR od bezcitnej „Umelej Inteligencie“ (ale nie tej ktorú stvoril človek, tej, ktorá stvorila svet, vždy tu bola a bude), nie od „dobrotivého Boha“…
   AKO INAK? Stačí sa riadiť zákonmi Stvoriteľa (& Bezcitnej Umelej Inteligencie), a silno profitovať zo života môže aj masový vrah……

   TREBA POCHOPIŤ, že človek je VIAC, než Stvoriteľ. Alebo – opravím sa – MôŽE BYŤ VIAC, ak rozvíja svoju ľudskosť. Umelá Inteligencia ktorá nás stvorila NEMÁ CIT A SÚCIT, človek ich môže mať, a môže ich mať plne rozvinuté. STVORITEĽ neochárni bezbranného človeka, dieťa (pred utýraním, znásilňovaním, atď), ale ochráni masového vraha, AK sa ten MASOVÝ VRAH bude riadiť „zákonmi Stvoriteľa“…… Z TOHO DôVODU SLNKO SVIETI NA KAŽDÉHO, nie len na ľudí dobrých. A keďže STVORITEĽ nerozlišuje ZA ŽIVOTA, tak nerozlišuje ANI PO SMRTI (tela)……
   Rozprávky o Pekle po smrti sú totálny nonsens pre každého, kto porozumie mojim slovám.

   • Mäso čerstvo zabitého zvieraťa je tvrdé a skoro nepožívateľné – na to sú špecializovaní len vyslovení dravci. Hovädzina sa napríklad má odležať v chlade až 10 dní. Na zabíjačke je zvykom upiecť rôzne odrezky – mal som to problém zjesť – bolo to akože prvé jedlo zo zabíjačky. Ten adrenalín tam bol cítiť.

    • Hovädzie mäso sa musí piecť pár hodín. Asi si nevydržal a jedol si polosurové.

     • pripadne na poliupečené °°

     • Opravujem hovadzie maso sa nepečie zásadne , ale varí +++

     • Ak sa pečie v rúre, tak sa podlieva. Ak sa pečie na ohni, tak sa polieva vodou s korením. Je toho plný internet. Dobre upečený býk je ako torta. Napríklad:
      https://www.youtube.com/watch?v=3AdT4xFeY6k&ab_channel=settime2588

     • Rumcajz – mňam!
      Pečené rebierko – najprv asi udusené – som jedol pred 26 rokmi – kolegyňa nás pozvala na narodeniny. Stále platí, že mäso od kosti je najchutnejšie. Najviac hovädziny som zjedom ako decko za socíku – varená slabinka s chrenom, varené špikové kosti. Milujem hovädziu polievku s tenkými slížami – dnes najdrahšie mäso. V mäse sa treba vyznať – matka „logicky“ vždy kupovala to „najkvalitnejšie“ stehno – to boli húžvy aj pre tigra. Veď ešte aj ten dravec, ktorý loví – vyhrýza mäso od slabinky. Rebierka nikdy nesklamú. Kedysi som si robieval plnú remosku pečených rebierok. Nie je väčší labúž ako obhrýzať kosti. Až potom je labúž, „keď trtkáš tehotnú ženu a plod ti pritom fajčí“.

      Mal som kamaráta, ktorý dokázal geniálnym spôsobom pripravovať mäso. Vždy bol začiatok v dusení a až potom v pečení /cukry v pečenom mäse sú základom klasickej vône „karamelu“, kvôli ktorému pečené mäso tak krásne voní/. Svokra pripravovala geniálnu fašírku z predvareného mäsa na polievku, potom to zomlela a zapiekla – lapoš fašírky. Ešte budeme snívať o jedle!

      Kvízová otázka pre tých, ktorí majú radi francuzáky – čo je tá základná korenina?
      No – aspoň polovica pohára uhoriek nakladačiek – samozrejme nadrobno nakrájané – to vám tak osvieži a prevonia jedlo!

      Osobne mi chýba socíková hlavičková klobása – ideálna do šošovice a francuzákov. Myslím, že za socíku sa jedlo lepšie – boli sme nútení variť – aj z núdze a aj z kvalitných potravín.

    • Teraz neviem čím to je (je to niekedy aj v starých filmoch), že čím ideme viac do minulosti tým menej ľudia zajedali mäsové výrobky chlebom či pečivom. Také jaternice a klobásky som videl jesť naživo bez čohokoľvek u starších keď som bol školák – normálne to jedli ako tatranku. To zajedanie všetkého možného, nielen mäsa – o tom som niekde čítala, že by to nemalo byť a že je to nezdravé…ale ja slaninu či klobásu bez chleba nezjem. Vysušenú, tvrdú, 10 CM dlhú klobásu z „maďar“ od našej rodiny – to áno, to zjem len tak samu ale to je výnimka.

   • V podstate máš akože pravdu, avšak mŕtvy tvor nemá vôľu škodiť tým, ktorí ho zabili. To by neexistoval potravný reťazec – a ten existuje – lebo získavaná energia sa ukladá do živých. Skôr to vidím v tej druhovej polohe. Kto zožerie koho. No dobre – a čo kanibalizmus a mŕtvolný jed človeka? Viem. že nakaziť sa mŕtvolným jedom ČLOVEKA pri pitve môže byť fatálne. Ale toto by zase mohlo dať odpoveď na neexistujúce vírusy /lat. vírus = jed/, ktorý je schopný prenikať do organizmu „ako vláčik“ – napr. aj hydroxid sodný – pokiaľ ho hneď nezneutralizuješ slabou kyselinou – tak kvapka ti prepáli dieru až na kosť. Čiže – pozrime sa na tieto jedy ako na enzými. A tie si idú svoje! A napr. staré veci – Cigáni zakopali zdochnutú kozu a po nejakom čase ju vykopali a skonzumovali. Čierne čínske – dobre vyhnité vajce. Koľko sa nechávali bažanty – nevypitvané – držať v špajzi? Dnes sa vyrábajú salámy aj s vyhnívajúcimi baktériami. Prečo pes miluje smradlavé kosti. A možno tí mrchožrúti – sú len obyčajní labužníci /syrečky – hnijúci syr!/. Príroda nepozná odpad – pozná len živiny.

  • Sedí vec a ešte „vyšší level je“, ustanoviť raz – že všetko čo do seba dávam je rovno Božské,,,, (nech si to každý nazve ako chce), a teda každá potravina a nápij mi len prospievajú ,,, samozrejme že nás to bude ťahať ihneď k iným veciam, aspoň ja to tak vnímam a prirodzene sa na niektoré veci už ani nepozriem, zato iné „potrebujem“ k životu,,,,,

Pridajte komentár

*