WHO znížila nebezpečnosť COVID-19 na úroveň virózy. Vláda napriek tomu stupňuje teror


Print Friendly, PDF & Email

WHO znížila nebezpečnosť COVID-19 na úroveň virózy. Vláda napriek tomu stupňuje teror

Najnovšia a doposiaľ najväčšia štúdia skúmajúca nebezpečnosť COVID-19 aktualizovala mieru smrtnosti tohto ochorenia z pôvodných 3,4% na jar 2020 na súčasných 0,23%, čiže takmer 15-krát nižšia. Táto hodnota je tak viac-menej na úrovni bežných viróz.

V skutočnosti nejde jednu štúdiu, ale o meta-analýzu, teda zozbieranie okolo 70 štúdií z celého sveta a ich skombinovanie do jedného veľkého prehľadu.

Prečo vláda nekoná na základe nových zistení?

Štúdia bola publikovaná 14.10.2020. Ako je možné, že o tom už 2 týždne nehovoria všetky slovenské média hlavného prúdu?

Ako je možné, že po publikovaní týchto informácií sa vláda rozhodla vykonať nezmyselné plošné testovanie nepresnými antigénovými testami, ktoré nemajú takmer žiadnu výpovednú hodnotu?

Svetová zdravotnícka organizácia (WHO) je presne tá organizácia, ktorá celú túto hystériu s pandémiou odštartovala. Jej odporúčaniami sa riadia (slepo nasledujú) všetky členské krajiny, čo sú až na zopár výnimiek všetky krajiny sveta.

Na základe vyhlásení WHO o pôvodnej nebezpečnosti COVID-19 zaviedlo Slovensko drakonické protipandemické obmedzenia. Ako je teda možné, že ich teraz, po najnovších zisteniach o nízkej nebezpečnosti COVID-19, neodvoláva?

Tu si o tom môžete pozrieť video v češtine:

Dovolíme si tvrdiť, že pri súčasných poznatkoch o nízkej smrtnosti COVID-19 je pokračovanie lockdownu, núdzového stavu a všetkých tých drastických obmedzení absolútne neodôvodnené.

Dalo by sa to bez preháňania nazvať aj tak, že ide bohapustý teror štátu na vlastnom obyvateľstve. Kde sa na nás hrabe nejaký Lukašenko…

Čo tým vláda sleduje? Chce ľudí zámerne vyhladovať a ekonomicky zdecimovať? Prečo to robí?

Je za tým nejaký konkrétny nedeklarovaný cieľ alebo je to obyčajné uspokojovanie psychopatických chúťok jedného známeho megalomianiaka a jeho radosti z toho, keď vidí ako druhí trpia?

Ako je možné, že na psychickej pomätenosti jedného blázna z Trnavy stojí šikana miliónov ľudí? To nikto z vlády nemá odvahu sa ozvať? Snáď sa ho všetci tak boja alebo len nechcú prísť o kšefty, ktoré im tato vláda umožňuje robiť?

Vláda sedí na miliardách, ktoré nechce pustiť medzi ľudí

Slovensko má k dispozícii miliardy Eur z eurofondov, ktoré môže použiť na pomoc firmám a obyvateľom, púšťa ich však extrémne pomaly.

Tu si môžete pozrieť graf štátnej pomoci v jednotlivých krajinách EÚ:

Ako môžete z grafu vidieť, Slovensko je na samom chvoste krajín vo výške poskytovanej pandemickej pomoci. Za nami už je len Rumunsko.

Vláda Slovenskej republiky zaviedla najtvrdšie pandemické obmedzenia pre obyvateľov, ktoré sú doslova na hrane ústavnosti, ak nie ďaleko za ňou a zároveň poskytuje obyvateľom najnižšiu pomoc.

Zbohom vysoký krvný tlak

Ak už toto nie je dôkaz o absolútnej antisociálnosti a zvrátenosti tejto vlády, tak si nevieme predstaviť čo by tým dôkazom bolo.

Matovičov režim brutálne potláča protesty

Mnohí sa určite pýtate, čo je možné robiť a ako sa brániť v tejto situácii, keď vláda už načisto zošalela a zavádza u nás pravú fašistickú diktatúru.

Ukazuje sa, že protesty nepomáhajú. Vláda nedávno v Bratislave názorne ukázala, že kým oni sami sa dostali k moci pomocou protestov, tak protesty proti nim budú tvrdo trestané.

Matovič, ktorý kedysi organizoval hlučné protesty pred Bonaparte, dal protesty proti nemu brutálne potlačiť.

Napriek relatívne malej veľkosti nedávneho protestu, kde výtržnosti robilo len zopár jednotlivcov, nasadil proti protestujúcim všetky dostupné prostriedky aké mal – vodné delo, slzotvorný plyn, obušky, gumové projektily i psov.

Vodné delo dokonca vážne zranilo 4 ročného chlapčeka – zlomilo mu ruku. Mnohí ďalší protestujúci utrpeli zranenia po gumených projektiloch a môžu byť v podstate radi, že im nevystrelili oči.

Čo robiť v tejto situácii?

Čo teda robiť, keď Matovičova vláda brutálne potláča pokojné občianske protesty a trestuhodne ignoruje odporúčania medicínskych odborníkov i samotnej Svetovej zdravotníckej organizácie?

Mnohé osobnosti politického, spoločenského i odborného života začínajú otvorene vyzývať na občiansku neposlušnosť alebo nabádajú ľudí nezúčastniť sa plošného testovania.

Zaraďujú sa medzi nich napríklad:

My sa k ich výzvam pridávame. Odporúčame ľuďom nenechať sa vydierať psychopatmi vo vláde a nezúčastniť sa „dobrovoľného“ plošného testovania, ktoré má čoskoro na Slovensku prebehnúť.

Včera (27.10.2020) médiami navyše prebehla šokujúca správa o tom, že najväčšia česká nemocnica v Motole urobila analýzu spoľahlivosti antigénových testov, ktorými sa má u nás robiť plošné testovanie.

No a zistili, že sú absolútne nespoľahlivé. Nedokážu rozpoznať 3 z 10 pozitívnych, dokonca ani keď majú príznaky ochorenia, preto nie sú vhodné na plošné testovanie obyvateľstva.

Po takomto odhalení by každá normálna vláda okamžite plošné testovanie zastavila.

Slovenská vláda je však opäť hluchá a slepá a od nezmyselného testovania ustúpiť nehodlá. Naopak, stupňuje vyhrážky ľuďom, ktorí sa testovania nezúčastnia.

Čo ďalej sa dá robiť proti tomuto šialenstvu? Tí odvážnejší sa tiež môžu postaviť proti „povinnému“ noseniu rúšok.

Nezabúdajte, ako to celé začalo. Najprv to boli povinné rúška. Neskôr povinná štátna karanténa a izolácia zdravých ľudí podozrivých z nákazy. Dnes je to už de-facto povinné testovanie.

A skončí to kde? Povinným očkovaním? Povinnými internáciami v koncentračných táboroch? Ilegálnym väznením? Odoberaním detí neprispôsobivých občanov?

Záver

Ak toto šialenstvo, tento psychický teror a fašistické metódy, ktoré na nás teraz páchajú, okamžite nezastavíme, čaká nás veľmi pochmúrna budúcnosť.

Je preto najvyšší čas povedať tejto krutovláde hlasné a rázne „Dosť!“. Občianska neposlušnosť je nateraz to najlepšie, čo máme v rukách.

Ako znížiť cholesterol a vyčistiť cievy

Zdroje: eurorespekt.sk, fnmotol.cz, who.int, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. Redakcia – vy sa prosím nepridávajte k tej tzv. tolerovanej opozíciii – Bukovský a Chmelár a pod.! Alebo choďte rovno do prdele! Ako Tadesco.org!
  Sledujte smerovanie k občianskej vojne! Toto treba zastaviť! Ja nechcem zabiť 20-ročnú sprostú predavačku len preto. aby som si mohol kúpiť – odniesť z obchodu 5 balíčkov šošovice! Toto je hrdlo organizácie!

  • Aj keď s niektorými z nich nemusíme súhlasiť, prečo by sme ich nemohli spomenúť? My sme otvorená platforma, ak niečo zaujímavé povie „opozícia“, nevidíme dôvod to nespomenúť. Alebo nám chcete hovoriť, o čom môžeme písať a o čom nie?

   • Sledujte smerovanie k občianskej vojne! Naštudujte si HRDLO ORGANIZÁCIE! Na každej „dedine“ – a to platí aj pre Bratislavu- stačí „zavrieť obchody“ len tým, že zakážete vstúpiť ľuďom bez preukázania negatívneho testovania – bez vakcinácie – bez čipovania! O tom tu trúbim! Vy si píšte o čom chcete!

    • Ale veď o tých „vakcinačných pasoch“ píšeme už pomerne dlho. Napríklad naposledy v tomto článku:

     https://www.badatel.net/unikol-covid-plan-o-tom-co-pre-nas-chystaju-na-najblizsie-mesiace/

     Je jasné kam to smeruje. Certifikáty o „negatívnom teste“ sú len predzvesťou alebo cvičením na očkovacie pasy. Tých, čo sa nedajú zaočkovať, budú chcieť presne rovnako diskriminovať – nepustiť do práce, nepustiť do obchodov, nepustiť deti do školy, atď.

     Budú to síce nazývať „dobrovoľné očkovanie“, ale bez neho bude môcť človek akurát tak zomrieť od hladu vylúčený zo spoločnosti. My vieme, že presne tam to smeruje…

     Inak Magorovič už mierne ustúpil. Ten tlak bol už obrovský. Ale nesmieme poľaviť, je treba ďalej tvrdo tlačiť, inak to bude z jeho strany len taktický ústup a neskôr znova pritvrdí.

     Jedná vec je ešte zaujímavá – tá otočka WHO. Nie je zatiaľ jasné, či to je len súčasť nejakej ich hry, alebo tam došlo k nejakému puču a ich experti s poslednými zvyškami charakteru si povedali, že to zašlo priďaleko a snažia sa to zastaviť. No veď uvidíme, ako sa bude situácia vyvíjať.

     • Redakcia – ja myslím, že to stále funguje v režime Overtonovho okna. Pokiaľ im dovolíme!

    • Maroš a myslíš, že to tak nebude? S najväčšou pravdepodobnosťou áno.

  • Mám dojem že WHO mení svoje názory podla tohom kto ju platí.
   USA zrušili príspevky do organizacie a tak asi prezentuje názory ktoré vyjdrujú USA,

   „Stačí ludom do žili podávať dezinfekčné prostriedky“

 2. Ako prežiť Matoviča…
  https://www.freefilm.to/film/protikralici-plot

  My vojaci to samozrejme vnímame po svojom…

 3. Definitiva

  Vláda najnovšie vyžaduje Covid pasy, bez potvrdenia a testovaní, resp. vakcinácii, organizácie nesmú púšťať občanov do prevádzok, do roboty, do obchodu!

  https://aeronet.cz/news/covidovy-apartheid-slovenska-vlada-igora-matovice-na-den-102-vyroci-vzniku-ceskoslovenska-prijala-vladni-usneseni-zavadejici-apartheid-kterym-se-naplnuje-hrozive-proroctvi-z-bible/

  1. Hygienik je poradný orgán vlády a má navrhovať opatrenia vláde.
  2. Matovič je debil bez vzdelania a kvalifikácie, porušil všetky zákony štátu, zrušil odbornosť medicíny a drzo a sprosto nariaďuje odborníkom, čo majú konať. To je svetový unikát.
  3. Matovič sa vyvlieka zo zodpovednosti a proti zákonom a zdravému rozumu nariaďuje konať komisii, všetok hnev sa obráti proti komisii. Matovič je psychopatický podliak v rúchu kresťana.
  4. Pandémia neexistovala ani v tzv. prvej vlne a neexistuje dodnes. Matovič koná vo svoj prospech a v prospech vakcinačnej loby, využíva na to autoritu štátu a škodí občanom. To je definícia fašiszmu!!!
  5. Matovič odsudzuje ľudí na smrť hladom, lebo im odopiera prístup do obchodov a do zamestnania. Ak niekoho nútite konať vo svoj neprospech a bez možnosti voľby, to je otrokárstvo.
  6. Občanovi ostáva iba postaviť sa na odpor a odstrániť toto zviera a jeho mafiu od moci a to všetkými prostriedkami.
  7. Občan, ktorému ju odopreté nakúpiť si potraviny, si bude vymáhať svoje práva silou a je mu jedno, či ho polícia zastrelí. Tým, že sa nechá zabiť, len skráti svoje utrpenie.
  8. Vyzývam silové zložky štátu, aby začali konať, aby celú koaličnú vládu a parlament dali do izolácie a nastolili úradnícku vládu, ktorá sa nebojí zahraničných korporácií a zruší celý korokna cirkus.
  9. Občianska vojna je na spadnutie, lebo korona veriaca sekta začne prenasledovať a lynčovať korona neveriacu menšinu. Stredovek sa vrátil v plnej kráse.
  10. Voliči, ktorí ste volili dnešnú koalíciu a Matoviča špeciálne, už nikdy v živote nesmiete ísť voliť, lebo svojou mentálnou výbavou spôsobujete genocídu národa. Genocída je trestná a nepremlčateľná.

  • Definitíva – pripravme sa na pôst! Ja už som 3 dni nejedol – hoci mám čo! Isto – deti sú iný problém – potrebujú rásť.

   Ty si myslíš, že nás zachráni zdebilizovaná armáda na konzervách a s cisternami pitnej vody?!

   Matovič to smeruje k občianskej vojne a to je podstata meritu veci!

 4. https://www.youtube.com/watch?v=-2ZSCHyl0LA
  Názov tohto videa:
  Celoplošné testovanie je nezákonný biznis, za čo musí vláda I. Matoviča niesť zodpovednosť!
  Toto video je od Roberta Fica.

 5. https://www.youtube.com/watch?v=-2ZSCHyl0LA
  Názov tohto videa od Dr. Igora Bukovského:
  Groteskné výzvy k morálnej zodpovednosti a vynútené vyhrážky od zamestnávateľov.

 6. https://www.youtube.com/watch?v=_rc4M4uZ2TY
  Politicky nekorektne s Milanom Uhríkom a Milanom Mazurekom (Kulturblog – 27.10.2020)

 7. Dnešný článok Dr. Mercolu vysvetľuje ako idú miliardy Billovi Gatesovi zo štátneho rozpočtu na jeho vakcinačný program.
  https://blogs.mercola.com/sites/vitalvotes/archive/2020/10/28/did-you-know-bill-gates-is-part-of-the-stimulus-negotiations.aspx

 8. Videla som TB premiéra ohľadne štúdie z Prahy Motol . Nenormálne, ako ten človek otočil výsledky – záver si spravil sám, pre seba a a asi takto : Štúdia Motol vlastne potvdila , že naše / Matovičove/ plošné testovanie je super vec… pozrite si výsledky štúdie – je to dostupné, krátke a jasné.

 9. Definitiva

  Dr. Buttar, treba vidieť, zločinci Fauci, Gates, vznik nových vírusov, depopulácia.

  https://www.facebook.com/veronika.ivkovic.9/videos/4103706682989444/

  • Presne tak pán Definitiva,
   Dr Rashid Buttar, Dr Mercola odhaľujú čo robí Anthony Fauci, Bill Gates, čo doteraz spôsobili a čo ešte plánujú s nami urobiť.

 10. Dobrý deň prajem.
  Prosím o odpoveď. Teraz som bola na stránke WHO a nejak tam neviem nájsť túto určite zaujimavú informáciu o COVID 19.
  Vysvetlíte mi prosím, ďakujem.
  Inak samozrejme s vašim názorom súhlasím a presne takto vnímam celú situáciu a vecami tak ako sa dejú v žiadnom prípade nemôžem súhlasiť a podporovať. Ďakujem. Anna

 11. uznesenie vlady SR

  28.10.2020 na Slovensku zasadala vláda Igora Matoviča a prijala vládne uznesenie č. 693/2020, v ktorom oznamuje [2] rozšírenie opatrení v rámci Núdzového stavu a v bode C doporučuje hlavnému hygienikovi SR nasledujúce:

  vydať vyhlášku, ktorou uloží povinnosť relevantným subjektom (zamestnávateľom, prevádzkovateľom, atď.) vyžadovať potvrdenie o negatívnom výsledku RT-PCR testu alebo certifikát vydaný Ministerstvom zdravotníctva SR s negatívnym výsledkom antigénového testu certifikovaného na území Európskej únie na ochorenie COVID-19 vykonaný subjektom podieľajúcim sa na celoplošnom testovaní „Spoločná zodpovednosť“ pri vstupe do ich objektov.

  https://aeronet.cz/news/covidovy-apartheid-slovenska-vlada-igora-matovice-na-den-102-vyroci-vzniku-ceskoslovenska-prijala-vladni-usneseni-zavadejici-apartheid-kterym-se-naplnuje-hrozive-proroctvi-z-bible/

  • Ďalší bod bude prijatie depopulačnej vakcíny s nanočipom, ktoré nám bude stále meniť DNA, stále vytvárať nové a nové autoimunitné ochorenia…Budeme kontrolovaní pomocou tejto vakcíny + 5G + satelitmi, ktoré umiestňuje Elon Musk do vesmíru. Bude tam nahratý náš účet, naša zdravotná dokumentácia, budú nás môcť na diaľku zničiť, odpojiť od účtu…
   Bill Gates sa ani netají obrovskou depopuláciou.
   My chceme kúpiť vakcíny proti Covidu od Astra Zeneca. Na webe Dr Mercolu bolo uvedené ako dopadli skúšky tejto vakcíny: jeden zomrel, ďalší nenormálne ochoreli…Len ako vidíme všetko sa „zametie pod koberec“. A ešte ako „pekne“ to vymysleli, nebudeme môcť ani zažalovať farmaceutickú firmu. Akurát tak na „lampáreň“ sa budeme môcť sťažovať.
   Už sa to nevolá NWO ale Great Reset (Veľký Reset).

 12. Jde o celosvetovy umele spusteny a dlouho priprovavovany terror, nejhnusnejsich podlidi, $milliardaru kteri si kupuji kazdeho svinaka, vcetne vlad. Finalne, WTC – 911 v NY, USA jak se dnes bezne vi a je dobre vse dokumentovano bylo dlouho pripravovane jako duvod a zacatek celosvcetove kontroly, zdanovani, vydirani… obtezovani, zotrocovani a vydirani nas vsech. Tak si nechte proplachovat mozecky, terrorizovat a hlavvne nezapomente si nasadte sve Nahubky vy Gojove Gojimove nebo Krestansti prasivi psy …“ ale atake doma nejradeji take pres noc… vzdyt to Vam dlouhodobe vse skodi.
  Jak skoncil Nazi Eichmann, byl vypatran a chycen Izraelem mucen pak popraven, spalen a jedho popel rozhazen z letadla do more … a neudelal tolik desneho a zrudneho jako dnesni cinitele celosvetoveho Klanu PSYCHO – silencu – terroru a neuveritelnych lunatiku depopulaxci, krizeni ras, likvidace Recko-Zidovsko-Krestanske civilizace atd, atd,… !

  Pry prfipravuji, jestli vyhraje Prezident D J Trump superrozvrat a vse kolem jde o ty Super-liberaly, prfy take Sionisty, Kabala-7, Annunaki, Reptilians, a ty cinitele vsechny jiz zname, neni liz pravda. Dle Norimberskych Zakonu je legalni uplatneni pro vsekere zucastnene.
  Na Trump jak se v zasevdcenych kruzich proslycha bylo jiz spachano alespon nezdarenych 4 az 5 atentatu, a take nakaza COVID-19 byla „zavlecena tema silenci hnusaky, aktivisty“ take do Bileho Domu.
  Nakonec vime o jejich vrazdach Kennedyjovcu a Martina Lutera Kong neb chteli neco proti jejich planu zotrozenbi??? Pry Clintonovi nechali p[red volbama do NY ZSenatorskych volbach odstranit „leteckym nestestim“ Roberta Kennedyho Mladsiho jenak pry Hillary nemela zadnou sanci se stat Senatorkou??? Tak budte vsichni pripraveni, oni nevoi co je to Lidska dustojnost, chovani. S nima jakse rika nema cenu a ani nesmi vyjednavcat znaji jen cenzury, lzi, podvody, okradani, krveproliti, az krvava touha po chporobne moci! V Pennsylvanii, Philadelphii opet se vykrada, Looting, hori, nastupuje Narodni Garda… Ano ti „ubozi cernousci“ kteri jeste horsi prizivniky az kriminalniky… Terrooristy vam chteji v dalsich vlnach nacpat do vsech „Bilych statu“ a vy je nejste stavu ani toto zastavit? DJ Trump je i v tomtom uspesny a stavi se zed na Jihu USA a kriminalita se snizovala a prosperita a vse narustalo jen aby se opet Chazary vse umele znicilo, muze ale take jak se stavalo jiz v minulosti naraz prijit take na nea vsechny jejich prisluhovace, a oni se budou prat, co jsem co sp[aytneho komu udelali?

  Nyni chteji dalsi zoufaly pokus ti Super — Goldman Saks-NJ; Sorfosaci, Bloombergove, Anglicke Royals, Rottschildove… – Satanisti = to je jhejich vdek, ze je USA kdysi prijmuli, a dali jim prilezitost a svobodu??? – udelat krach na burze jeste pokud mozne pred Uternima volbama v USA, pak vsechny okrast, vyvolat celosvetove nepokoje, vrazdeni, loupeni, hladomory, … kontroly s terroristickym nasazeni JUNT, zavest Kripto celosvetovou menu – ano, neco daleko horsiho nez byl Fasismus, Stalinismus s Mao-Tse Tungem dohromady.
  Jen v KANADE a USA PRY MAJI PRIPRAVENO pres 720 PLNE VYBAVENYCH KONCENTRACNICH TABORU VCETNE RAKVI A SPALOVEN …. A k tomu jejich osobnich zoldackych strazi vycvicenych, „modyfikovanych“ a asi radne zdrogovanych Hrdlorezu typu Black Water… A jejich po temer celem svete podzemni luxusni centera az 100 rocnima zasobama, tak at tam jiz konecne predcasne vlezou, nebo je tam zazeneme my sami>? a jiz nikdy nevylezou… !!! Maji asi 95% celosvetoveho bohatstvi pro ty zrudy PSYCHO neni jeset dost?
  A je jich maximalne jen 0.2% ze 7 Milliard populace a tech aktivnich asi 1 : 5000, az 1:10 000 tak proc stale jim uhybat a zrat jejich voblbovani, hnani na jatka, do nouze, zoufalstvi s konecnou zahubou nas vsech, copak k sakru stale nechapete a ohybate sve hrbety jen aby se do nas stale „vice a hrubeji kopalo“ jako do Prasivych odkop[nutych jiz Psu, Gojimu, Goya’s???

 13. chlapík z davu

  Tak už sa ustrihávajú aj možnosti kontaktov, chcel som napísať reakciu p. Šátekovi (prvýraz vôbec) na jeho dnešný, asi dosť optimistický post v pomere k realitám našich ostatných dní a hodín, prihlásil som sa preto na SME, kam som nepísal nič už roky, klikol som na Poslať novú správu užívateľovi, a vybehlo na mňa velké upozornenie:
  „Ospravedlňujeme sa, táto funkcionalita je momentálne nedostupná.“
  VÝBORNE!

  Pán Šátek napísal toto:
  Toto je skôr hoax.
  A na základe akej právnej konštrukcie ste urobili záver, že z dvoch uznesení vlády z 22. a 28.10.2020 môže občan s „negatívnym testom“ navštevovať reštaurácie, kaderníctva a tí, ktorí sa celoplošného testovania nezúčastnili (a nemajú žiadny iný test či dôvod) tieto miesta navštíviť nemôžu? Takéto delenie obyvateľov SR som v daných uzneseniach nenašiel. Bolo by vhodné nevychádzať z tlačoviek predstaviteľov vlády ale z dokumentov, ktoré sú jediný nositeľmi informácií, obmedzení a zákazov. Je zavádzajúce tvrdenie (hoax), že osoby s „negatívnym testom“ sa navrátia k opatreniam z 15.10.2020.
  ,
  Bez právneho rozboru prijatých uznesení vlády skutočným odborníkom, je tento článok plný nepravdivých názorov, len možných predpokladov a záverov, ktoré len mätú občanov a zvyšujú právny i spoločenský chaos, v ktorom sa Slovensko už dlhodobo ocitlo.
  29.10.2020 11:5 https://domov.sme.sk/diskusie/dpl/28711069/negativny-test-bude-vstupenkou-do-kadernictva-ci-na-terasu-krcmy-co-sa-zmeni-od-pondelka.html

  Lenže my vidíme, že hocičo vypustia z úst najvyšší diktátori (vrátane nevolených), to je do druhého – tretieho dňa oficiálne niekde v zákonoch schválené! Lebo výnimočný stav im údajne umožňuje všetok teror a zbavovanie občanov akýchkoľvek ich ešte zvyšných práv.

  Tu jeden tiež nachystaný: „Minister vnútra Roman Mikulec (48) hovorí, že sa ním [certifikátom] budú musieť Slováci preukazovať napríklad policajtom či pri nákupe potravín. Vláda vyzvala hygienika, aby vydal vyhlášku, podľa ktorej to budú môcť vyžadovať.
  Aj v prípade obchodov, prevádzok je povinnosť, aby sa preukázali negatívnym testom. Bude to, samozrejme, záležať aj na prevádzkach, aby si zabezpečili nejaký režim, ale budeme to aj my náhodne kontrolovať.“
  Vláda odporúča hlavnému hygienikovi vydať vyhlášku pre obchody či zamestnávateľov, aby si mohli pýtať certifikáty s negatívnym výsledkom.

  „Ak sa občan odmietne preukázať výsledkom testu, môže byť aj toto konanie subsumované pod porušovanie uložených opatrení, za ktoré môže byť uložená sankcia,/do výšky 1 659 €, v blokovom konaní do 1 000 €. “ https://www.cas.sk/clanok/1044428/

  Takže čo sa zas zrýchlene chystá priložiť na štvancov – občanov, ktorým ešte včera mali predstavitelia moci slúžiť?

  Neotestovaní majú vo výnimke nasledujúci týždeň možnosť ísť do najbližších potravín, lekárne, aby na takej prechádzke dostali pokutu a z obchodu si neodniesli ani len chlieb so šunkou, ovocím, zeleninou, či mydlo toaletný papier – nič? Alebo tento megateror nastane až po 8.11.2020?
  A kde je tiež napísané, že neotestovaní musia ísť aj do 10-dňovej karantény? Nikto im nepredá v obchode ani zásoby, a budú musieť žobrať u otestovaných o donášky? A čo ak takých nenájdu?
  Alebo rovno umrú hladom v špine v zlosti z premeny demokratickej spoločnosti na fašistickú diktatúru, ešte i bez liekov (napr pre nevládneho rodiča v režime doopatery)?

  • Chlapík z davu!
   1/ Musíš pochopiť, že Slováci sú najtvrdší zo slovanských národov. Je fuk, že Rusov je 140 miliónov – židáci ich zničili alkoholom. Fú – nespomeniem si – na jednom z vysielaní informačnej vojny spomenul akýsi historik situ, ako čs légie – teda hlavne Slováci vyhrali počas WW1 bitku, z ktorej sa Rusi išli posrať! A ruský ataman im išiel vyjadriť úctu! Ďalšia vec – objektívna – ako cca 80 tisíc čs vojakov držalo za gule trockistických boľševikov na Sibíri – čoho dôsledkom bol vpád maďarských hord žida Béla Hohna – aby ich zo Sibíri odpútali!
   3/ A čo myslíš – prečo nás tu hypnotizujú zaklínadlami ako „Holubičí národ“ a „Pravda a Láska“ a židokresťanské „odpúšťanie“ zločincom?!

   Lebo keď nás skutočne naserú – tak ich zmetieme z povrchu zemského! A preto sa nás pokúšajú preventívne vyhladiť! My sme tá skutočná SILA!

   • Oprava – žida Bélu Kohna – Kúna /myslel som na hovno – židák Kóňa mi je.ával ženu/. Akurát že mi jeho žena vynadala za to, že keby som bol kamarát – už by som ju dávno pretiahol. Preto boli židáci vypudení z mesta Ur

   • chlapík z davu

    Maroš, logiku by to dávalo, prečo práve my prví sme postrčení na nevídanú porobu, len tuším nám obvykle dlho trvá, kým sa naserieme… z tohto mám vnemy, akoby každý spoluobčan s povďakom, či i frflaním popod nos išiel vyskúšať tú porážku, „však čo prežijeme“ – a za akú cenu, a na akom deravo priehladnom základe monštruózneho zločinného podvodu, už nikomu nechce zapínať. Takže ak je niekde naša sila, tak dúfam, že nezaspala.

    • „Chlp z davu“ ber to ako vtip – nezakapala!
     1/ Moja jebnutá matka je neskutočne nenávistný „človek „. Takže by som to mal mať po nej!
     2/ Môj otec – naopak – ma učil k pokoju. A k tolerancii.
     3/ Oženil som sa s neskutočnou pizdou – ešte nenávistnejšou ako moja matka. A tá vychovala deti v nenávisti proti mne – a zároveň – aby mi odpustili – čo nemali – nebol dôvod. Schizofrénia.
     4/ So svojou svokrou som si rozumel lepšie, ako so svojou matkou. Bola to Maďarka – prežila fosforové bombardovanie v Budapešti. Ona tomu hovorila „židó banda“. Asi tak…

     Takže kde sú tie mechanizmi debilizácie? V génoch?

   • súhlasím, sme sila a zmetieme ich…

  • uznesenie vlády nie je zákon !

   Uznesenie vlády , NIE JE právny dokument, ktorý je záväzný pre spoločnosť a občanov. Je to len záväzný dokument pre členov vlády a pre obyvateľov NEMÁ žiadnu právnu či vynucovaciu účinnosť. Jedine Zákon , alebo Vyhláška môže zadávať povinnosti pre obyvateľov. Preto je tam ODPORÚČANIE pre UVZ – Mikasa – aby vydal vyhlášku, čím ale potom ON a JEDINE ON SÁM preberá zodpovednosť za prenesenie a nariadenie všetkých bezpráví, ktoré sú v tomto uznesení na obyvateľstvo . Takto sa psychopatický zbabelec Mato-patovič vyzúva zo zodpovednoti !!!!

 14. Milý pán „chlapík z davu“
  najprv toto idú, tieto obmedzenia uplatniť pri teste (teraz to idú odskúšať) a onedlho pri plánovanej povinnej depopulačnej vakcíne.
  Darmo je nás 7,8 miliardy a tá 0,0001 percentná elita čo riadi túto zemeguľu, sníva aby nás bolo len pol miliardy – stačí to pre ich obsluhu.
  Stále mám pred sebou dokument Rockefellerovcov: Scenarios for the future of technology end international development, stranu 18 „Lockstep“ Guarantee and Curfew (Uzavretie, Zaistenie a zákaz vychádzania). http://www.infowars.com to mala začiatkom marca na svojej web stránke. Vtedy som to prečítala. Bohužiaľ zatiaľ všetko prebieha podľa ich plánu.

  • chlapík z davu

   Milá pani Jean, všetci naši zákonní štátni ochrancovia (niekdajšej demokracie), organizácie, inštitúcie, volení i nevolení voli vo funkciách sú hluchí slepí voči všetkým príčetným argumentom, a to nielen u nás, ale aj v iných štátoch…

   Tu sú hojne linky pod každým článkom, takže *toto tu už iste bolo aj v iných podobách (som tu novým čitateľom, tak tipujem), no predsa len, niekomu stačí všetko označiť oficiálnymi prostriedkami za konšpirácie, a hotovo, mozgy národa ďalej vypnuté? = väčšina obyvateľstva.
   No a tí oficíri dusiaci nás z každej strany svojou tupou propagandou aj v niečom majú pravdu, že v prípade protiargumentácií a odporu ide o konšpirácie – avšak tie ich – a odhalené!

   *Podvod a zločin proti lidskosti. Shrnutí zprávy německého Výboru pro vyšetření korony. https://orgo-net.blogspot.com/2020/10/koronavirus-podvod-zlocin-proti.html
   Video (s článkom): “Crimes Against Humanity”: The German Corona Investigation. “The PCR Pandemic”
   https://www.globalresearch.ca/video-crimes-against-humanity-the-german-corona-investigation/5725795

 15. 48 mŕtvych z očkovania

  Singapur zastavil vakcinaci svých občanů po té, co 48 lidí umřelo v Jižní Korei po použití vakcín SKYCellflu Quadrivalent od jihokorejské SK Bioscience a lokálně distribuované firmou AJ Biologics a VaxigripTetra vyráběnou a distribuovanou firmou Sanofi Aventis
  https://www.telegraph.co.uk/news/2020/10/26/singapore-halts-use-flu-vaccines-48-die-south-korea/

 16. Zaujímavé video jedného slovenského lekára:
  https://www.youtube.com/watch?v=QSSQWPSooiY

 17. Nemohu vse skopirovat najednou. Bylo by na case zacit vsude online s celosvetovym vzdelavanim Zapadnich Civilizaci…

  U.S. KNOWLEDGE ASSESSMENT:
  Are America’s K-12 schools, colleges, and universities teaching American civics?

  QUESTION #1: Overall, how important is it for young Americans to obtain a basic knowledge of American history and government, including the Constitution?EXTREMELY ImportantSOMEWHAT ImportantNOT VERY ImportantNot Sure/UndecidedQUESTION #2: In general, do you think that American K-12 schools, colleges, and universities are presenting their students with a full, honest, and balanced account of American history and government in an atmosphere open to different viewpoints?YesNoNot Sure/UndecidedQUESTION #3: To what extent do you think our colleges and universities suffer from a Left-wing bias in their presentation of American history and government?EXTREMELY biasedSOMEWHAT biasedNOT VERY biasedNot Sure/UndecidedQUESTION #4: Are you concerned that political correctness negatively influences what young Americans are learning?YesNoNot Sure/UndecidedQUESTION #5: Do you support Hillsdale’s policy of requiring its students to complete a course specifically on the Constitution, in addition to required American history courses?YesNoNot Sure/Undecided
  Next page »
  Preserving our constitutional freedoms requires each generation of citizens to understand the Constitution’s purposes and principles. Correspondingly, ignorance of the Constitution represents a threat to our constitutional freedoms. Hillsdale College requires its students to complete a one-semester course on the Constitution. And through its Barney Charter School Initiative, Hillsdale helps launch and guide classical K-12 charter schools nationwide—all of which provide their students a proper understanding of American history and government. Today, we are asking you what you think of the quality of civics education in your state and community. Feedback from our friends nationwide will help us shape our strategy as we expand our educational outreach to millions more Americans.

 18. Hillside Colledge: Muzeme se zapsat on line zdarma na kurzy myslim pro osvetu vsech at vime jake mame prava a zodpovednosti pro nas a dalsi generace pryc od „ELIT“

  Preserving our constitutional freedoms requires each generation of citizens to understand the Constitution’s purposes and principles. Correspondingly, ignorance of the Constitution represents a threat to our constitutional freedoms. Hillsdale College requires its students to complete a one-semester course on the Constitution. And through its Barney Charter School Initiative, Hillsdale helps launch and guide classical K-12 charter schools nationwide—all of which provide their students a proper understanding of American history and government. Today, we are asking you what you think of the quality of civics education in your state and community. Feedback from our friends nationwide will help us shape our strategy as we expand our educational outreach to millions more Americans.

 19. https://blogs.mercola.com/sites/vitalvotes/archive/2020/10/28/why-does-so-much-of-humanity-seem-to-enjoy-being-duped.aspx
  Ďalší dnešný článok Dr. Mercolu má názov:
  Prečo toľkí ľudia sú radi keď ich podvedú (keď sú podvedení).
  Aj v tomto článku sa vysvetľuje celý Covid podvod. Oplatí sa to prečítať.

 20. Jednoduchá

  Vďaka za výborné príspevky všetkým, no stále rozmýšľam, ako neísť na testovanie
  a zostať pritom vo svoj.práci :-(…….
  Želám dobrú noc všet.slob.zmýšľajúcim :-)………………..

  • ne-viem o čom je toto testovanie, či chceme vedieť o ľuďoch s negat.testami alebo len negat.testov zmatkovičových testov??
   Ak by to bolo to prvé, tak by predsa mohli platiť aj krvné testy, aj negat.testy spred týždňa apod.
   Ani negat.serologický test vám nezabezpečí vstup na pracovisko… lebo nie je zmatkovičov.

 21. O novom prepočte WHO som počula včera od p.Mariana Kollára (SLK) vo videu na ta3…chcela som dať link, ale vyše 20min. video nájsť nemôžem. Pod tým nadpisom „Pred testovaním nepoznáme odpovede na základné otázky…“ je okresané video na necelé 3 min. Žiaľ, dovolil si otvoriť ústa a dnes….

 22. Vyzerá to ako puzzle, ale vytváraný obraz z toho je hrozivý.....

  Tak. A už je to tu.
  Zastavené očkovanie v Singapúre kvôli úmrtiam z očkovania v J.Kórei! 48 mŕtvych! Čo ešte potrebujeme? Vlastných mŕtvych?
  Z textu: Singapur zastavil vakcinaci svých občanů po té, co 48 lidí umřelo v Jižní Korei po použití vakcín SKYCellflu Quadrivalent od jihokorejské SK Bioscience a lokálně distribuované firmou AJ Biologics a VaxigripTetra vyráběnou a distribuovanou firmou Sanofi Aventis
  https://www.telegraph.co.uk/news/2020/10/26/singapore-halts-use-flu-vaccines-48-die-south-korea/
  https://www.badatel.net/who-znizila-nebezpecnost-covid-19-na-uroven-virozy-vlada-napriek-tomu-stupnuje-teror/

  Odkiaľ máme tie testy? Predsa z Južnej Kórei! Už vám to dochádza?

  *******
  Poďme na Slovensko.
  Zatiaľ ide iba o testy. IBA?
  Je toho veľa, ale informujte sa, ide predsa o vaše zdravie a zdravie vašich najbližších!!!

  Už aj slovenskí lekári cez lekársku komoru vyzývajú vládu, aby ešte zvážila celoplošné testovanie. Okrem iného sa tam ľudia môžu nakaziť skôr než niekde inde.
  https://www.infovojna.sk/article/video-ak-si-premier-mysli-ze-je-odbornik-na-pandemiu-mame-vsetci-problem-kritizoval-matovicov-arogantny-sposob-komunikacie-sef-slovenskej-lekarskej-komory

  Zabezpečenie čo najväčšej dostupnosti zdravotnej starostlivosti je v súčasnosti reálne ohrozené. Preto lekári z Asociácie súkromných lekárov zvažujú možnosť využiť právo nezúčastniť sa na celoplošnom testovaní.
  https://www.hlavnespravy.sk/lekari-z-asociacie-sukromnych-lekarov-zvazuju-moznost-vyuzit-pravo-nezucastnit-sa-na-celoplosnom-testovani/2332846

  Nepriama výzva pani Čaputovej, aby zastavila toto šialenstvo. Keby ako hlavná veliteľka ozborojených síl SR odvolala armádu z testovania, všetko okanžite skončilo.
  https://www.extraplus.sk/clanok/prezidentka-zuzana-caputova-mala-zastavit-ne-chlapa-matovica

  Vedci okolo Čaputovej spochybnili Matoviča. Tlačová beseda Čaputovej.
  https://www.infovojna.sk/article/video-virolog-klempa-nie-je-pravda-ze-antigenove-testy-zachytia-infekcnych-ludi-alebo-ze-negativny-test-hovori-o-infekcnosti

  Odbory KOZ odsudzujú vydieranie zamestnávateľov, ktorí kvôli potvrdeniu na test hrozia svojim zamestnancom.
  https://www.infovojna.sk/article/zamestnavatelia-protizakonne-a-protiustavne-hrozia-zamestnancom-odmietajucim-test-na-covid-19-odborari-odsudzuju-sankcionovanie-a-vyzyvaju-nepostihovat-ludi-za-svoje-rozhodnutie

  A zrejme začnú padať aj tvrdé rozsudky, takže politici a zamestnávatelia pozor!
  § 192 ods. 1 Trestného zákona: Kto iného núti, aby niečo konal, opomenul alebo trpel, zneužívajúc jeho hmotnú núdzu alebo naliehavú nemajetkovú potrebu, alebo tieseň vyvolanú jeho nepriaznivými osobnými pomermi, potrestá sa odňatím slobody až na tri roky.
  § 192 ods. 4 Trestného zákona: Odňatím slobody na desať rokov až dvadsaťpäť rokov alebo trestom odňatia slobody na doživotie sa páchateľ potrestá, ak spácha čin uvedený v odseku 1 za krízovej situácie.

  V Martine odmietol zdravotný personál testovanie. Svedsectvo Slovenky a jej verejný odkaz Matovičovi.
  https://scontent-prg1-1.xx.fbcdn.net/v/t66.36240-6/10000000_347724633127754_3691934677933589716_n.mp4?_nc_cat=109&_nc_sid=985c63&efg=eyJ2ZW5jb2RlX3RhZyI6Im9lcF9oZCJ9&_nc_ohc=htBThXhpUSIAX9HVmS2&_nc_ht=scontent-prg1-1.xx&oh=452048a5daa77ddf2b220f88b685c97c&oe=5FB38DD2

  A odpoveď vlády SR, zrejme už naplno fašistickej?
  Mobilizácia zdravotníkov?! Už aj deti nad 10 rokov? Je to možné? Matovič s Naďom hovoria o sabotáži a vlastizrade všetkých nás, ktorí sa nechceme testovať? Zlodej kričí, chyťte zlodeja!
  https://www.hlavnespravy.sk/dobrovolnost-testovania-sa-vytraca-kazdym-dnom-nad-nevylucil-mobilizaciu-zdravotnikov/2332462
  https://www.hlavnespravy.sk/natlak-sa-vyvija-uz-aj-na-deti-grohling-ziada-o-ucast-na-testovani-ziakov-nad-10-rokov/2332822
  https://www.hlavnespravy.sk/sabotaz-a-vlastizrada-hovori-matovic-na-margo-tych-co-verejne-spochybnili-plosne-testovanie-pre-nedostatok-zdravotnikov-vymyslel-motivacnych-500-eur-kazdemu-kto-bude-testovat-dva-dni-dokopy-s/2332886

  *******
  Ešte stále si myslí niekto, že oni chcú skončiť iba pri testovaní?
  A TY čo? Ideš sa dať otestovať?

  • o mobilizácii som už z jeho úst počula asi pred 2 dňami, takže si myslím, že to spraví … zdravotníci o tejto možnosti vedia , a preto ich je tak málo v tomto čase na pracovisku 🙂 Ja chápem, sú vyčerpaní.

   deti na 10r. … testy treba minúť za každú cenu!!

   zámer je širší, ale len pre tých, ktorí vidia za roh… dnes je to „dobrovoľné“ testovanie, o pol roka to bude „dobrovoľná“ vakcinácia

   pevné nervy prajem všetkým .. kiežby bolo cez víkend škaredé počasie :))

  • Bratku – sestra – začína sezóna hlivy ustricovitej. A tú si ja nenechám ujsť!

  • Tu vidíme debilnosť „menežmentu“ štátu z katedry menežmentu nejakej posranej ekonomickej univerzity! Plagiátor a modrá knižka chce riadiť štát! Modrá knižka Ojan Naď chce veliť armáde! Detto pezinská skládka! Prepáčte – toto je skúška nášho debilizmu – nie ich debilizmu!

 23. Ja rúška po vonku nenosím vôbec, cítim sa v rúškach ponížene. Testovanie určite nie.

 24. Vitezime Kubanci, Vietnamci a vsichni ti odvazni dobra zprava a perosim nasledujte neposlouchejte bludy Satanistu, Kchazaru, Kabala 2… …
  JDE TO VEN. Nejvyšší soud USA ruší obecné
  plošné očkování proti koronaviru. Bill Gates,
  Dr. Fauci a Big Pharma prohráli soud, viz
  přílohy
  +- Velké vítězství pro lidstvo a svob …
  ~ inner·llght nlng.com
  • • •
  Věk Zlatého Světla- Age of Golden Ligh :=
  a
  Velké vítězství pro lidstvo a
  svobodu
  ři ra (a) Zlate živé Světlo
  era
  Hurá, hurá, hurá ! ! ! Dobré zprávy z USA:
  Velké vítězství pro lidstvo a svobodu:
  Nejvyšší soud USA ruší obecné ř. law:iln í
  Billem Gatesem a dalšími světovými
  predátory USA:
  Nejvyšší soud
  Jako velké v:ítězství svobody zrušil Nejvyšší
  soud univerzální očknv~n í
  Americký specialista na infekční nemoci Bili
  Gates, F’auei a f3i§ Pharma prohrál případ
  Nejvyššího soudu USA a neprokázali, že
  všechny jejich vakeínv !sou bezpečné pro
  občany zdravotní péče za posledních $2 let !!
  Soudní proces podala skupina vědcu vedená
  en~torem Robertem F. Kennedym Jr., která
  uvedla: „Nové v~~,..ín4 r.nvirl je třeba se za
  každou cenu vyhnout.“
  Naléhavě vás upozorním na důležité otázky v
  souvislosti s dalším ř.-lcnv~nfm proti r.n\/in1Q
  Poprvé v historii oř.knv ní nejnovější
  generace takzvaných mRNA v~lt“ín r’lřímo
  narušuje genetický materiál pacienta, a proto
  mění individuální genetický materiál, což je
  genetická manipulace, která již byla
  zakázána a dříve byla považována za trestný v. c1n .
  V:llc~ín~ oroti koronaviru není vakcína, je to nastroj pomale smrti a debility s terrorem… buďte
  opatrní a nenalette prosim…!!
  Co vždy původní v~lcnín~ t,yla?
  Vždy to byl samotný původce – mikrob nebo
  virus_ který byl zabit nebo oslaben, tj.
  Oslaben, a byl zaveden do těla za účelem
  produkce protilátek.
  Není to ani v::~kdn::~ nroti kornn~\/in 11
  To vůbec není!
  Je sou ástí nejn věj í skupiny mRNA
  (mRNA). které j sou dajn ě vakr.ín::~mi“ .
  V lidské buňce mRNA přeprogramuje
  normální RNA a ONA a vytvoří další protein.
  Jinými slovy, nemá to nic společného s
  tradičními vakr.ín::~mil
  Jinými slovy, je to nástroj genetického vlivu.
  Je to genová zhr~ňl
  Jinými slovy, zničili by pozem ťany a přeživší
  by se stali GMO!
  Kvůli bezprecedentním v~kr.ín~m mRNA j iž
  oř.kovaní nemohou pokračovat v léčbě

Pridajte komentár

*