Nemecké samosprávy sa pripravujú na temnú zimu, simulovali 400 úmrtí počas prvých 96 hodín


Print Friendly, PDF & Email

Nemecké samosprávy sa pripravujú na temnú zimu, simulovali 400 úmrtí počas prvých 96 hodín

(Lance D. Johnson, Natural News) Nemecké združenie miest a obcí (DStGB) aktuálne varuje pred katastrofou súdneho dňa, na ktorý sa „survivalisti“ dlho pripravovali: výpadky prúdu a občianske nepokoje.

Vďaka tvrdým sankciám európskych lídrov voči Rusku a unáhlenej implementácii politík v oblasti zelenej energie v Európe budú musieť Európania platiť šialené náklady na energie a žiť pod neustálou hrozbou výpadkov elektriny, najmä počas nadchádzajúcich zimných mesiacov.

Obce v Nemecku sa pripravujú na temnú zimu výpadkov

Okres Hessian Rheingau-Taunus si najal spoločnosť na simuláciu a analýzu najrelevantnejších hrozieb v prípade výpadku prúdu túto zimu.

Simulácia predpovedá, že v danom okrese je neodvrátiteľných 400 úmrtí len za prvých 96 hodín. Ak teploty klesnú, úmrtia budú oveľa katastrofálnejšie, najmä pre starších ľudí.

Federálna asociácia súkromných poskytovateľov sociálnych služieb (BPA) varuje:

„Táto kríza bude niektorých poskytovateľov stáť existenciu, pretože bremená z rastúcich cien energií, všeobecnej inflácie a všadeprítomného nedostatku kvalifikovaných pracovníkov už nie je možné znášať.

Domovy dôchodcov a opatrovateľské domy budú ohrozené v bezprecedentnej miere.“

Nemecké samosprávy túto zimu očakávajú výpadky prúdu

Generálny riaditeľ DStGB Germ Landsberg uviedol, že útoky hackerov boli vždy hrozbou pre rozvodnú sieť, ale tento rok „hrozí výpadok elektrickej energie“ na základe „preťaženia rozvodnej siete“.

Upozornil, že tento rok sa predalo 650 000 ohrievačov s ventilátorom. Ak zlyhá dodávka plynu a všetky tieto ohrievače sa pripoja k elektrickej sieti naraz, môže dôjsť k výpadku prúdu. Okres sa preto pripravuje na konsolidáciu energie pre služby civilnej ochrany a na zabezpečenie dostupnosti elektriny pre servery a satelitné komunikačné systémy.

Poznámka redakcie: Pripravujú sa na krízu aj slovenské úrady a politici? Alebo sa len navzájom škriepia, kto je škaredší a jediné, čo robia, je boj o vlastné korytá?

Počas prvých dvadsiatich štyroch hodín nemeckého výpadku by vodárenské medzistanice zlyhali a vodné nádrže vyschli, čo by spôsobilo úplne nový súbor problémov.

Liečba osteoporózy

Dobytok by rýchlo uhynul. Rabovanie a podpaľačstvo by už počas prvého dňa prispeli k škodám v stovkách miliónov eur. Už za dva dni by väčšina mobilných telefónov bola nefunkčná. Ľudia by rýchlo prepadli panike. Násilie by ovládlo ulice.

Okresný hasičský inšpektor Christian Rossel varuje Nemcov, aby sa pripravili tak, že si vytvoria aspoň 14-dňové zásoby jedla a pitnej vody.

Peniaze sa vytlačiť dajú, energie nie

Balík finančnej pomoci nemeckej vlády vo výške 65 miliárd eur sa pokúsi kompenzovať niektoré vysoké náklady na energiu, ale vláda nakoniec nemôže energiu vytlačiť tak ako peniaze.

Ak energia nie je k dispozícii a rozvodná sieť je preťažená, žiadne peniaze neprinesú svetlo a teplo späť. Nemecký ekonóm Jörg Krämer povedal, že vládny plán pomoci len „vytvára ilúziu, že veľkú časť populácie možno ochrániť pred následkami rastúcich cien energií“.

Nemecko však nie je jedinou krajinou, ktorá čelí potenciálnej temnej zime.

Francúzsky úrad Reseau de Transport d’Electricite varoval občanov, že túto zimu budú niekoľkokrát vyzvaní, aby znížili spotrebu elektriny. Fínsko tiež varuje občanov pred blížiacimi sa výpadkami a všetkým hovorí, aby sa pripravili.

Európska komisia momentálne podniká kroky s novými nariadeniami, ktoré vyzývajú všetky európske vlády, aby znížili spotrebu elektriny o 10 percent.

Predpisy zahŕňajú povinné 5-percentné zníženie v čase špičky. Nemecké podniky aktuálne platia ceny elektriny až o 1000% vyššie než normálne a mnohé podniky v súčasnosti krachujú kvôli vysokým nákladom na energie.

Buďte informovaní o prebiehajúcom kolapse v Európe na stránke Preparedness.News.

Liečba osteoporózy

Autor: Lance D. Johnson, Zdroj: naturalnews.com, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. zvrhlý deduško večerníček

  Toto všetko je orchestrované a nemá nič spoločné s Ruskom a krízou. Francúzsko je na ruských energiách závislé ani nie z 15-tich percent a predpovede katastrofálnejšie ako v Nemecku . Globalisti sa jednoducho rozhodli že teraz nás odstavia od spotreby a prosperity. Pre nich sme len nepotrebná banda „žerúcich, serúcich a šukajúcich“ zvierat ktoré spotrebuvávajú zdroje planéty ktoré majú byť uchované pre klub boháčov a ich štence do budúcnosti. Priemyselná revolúcia je na konci a kým predtým potrebovali masy ľudí na prácu v továrňach, dnes všetko nazradzujú roboty. Nie je náhoda že tak rúbu všetku energiu do vývoja umelej inteligencie. Robotická entita na inteligenčnej úrovni 5 ročného dieťaťa dokáže nahradiť 95 všetkých úkonov vykonávaných ľuďmi. Vraj ju už majú len my to ešte nesmieme vedieť , pochopili by sme že je koniec .

  • deduško večerníček, nie si ani zďaleka taký zvrhlý, aký si zábavný😎
   tak nech ti to čo najdlhšie vydrží🤓

  • Múdre slová!!!
   Ale stále platí ro,diel medzi pokrom/ elitna hra v USA/ a šachom elitna hra v Rusku/.A tu treba začať.

  • Problém majú v tých 5-tich percentách činností, ktoré roboty nedokážu nahradiť ;-). To je tvorivá činnosť, vývoj a riešenie problémov na úrovni, na ktorej roboty nikdy nedokážu fungovať. Lekári, výskumníci, inžinieri. To je skutočná elita ľudstva. Väčšina ľudí si ani neuvedomuje že existujú, pretože sračkomédiá sú plné parazitických celebrít, ktoré jediné čo v živote dokázali je, že si dali spraviť facelift, tetovanie alebo umelé kozy. A superboháči, tie samozvané elity, nie su žiadne elity. Sú to tiež len paraziti, ktoré sa narodili do blahobytu. To im dáva ilúziu akejsi výnimočnosti. Ale výnimočnosť je len v schopnostiach, nie v množstve nakradnutého majetku. Na každú ich zvrátenú ilúziu je totiž potrebná technológia. A ak sa skutočná elita ľudstva vzbúri a prestane spolupracovať so systémom na vlastnej deštrukcii (čo je len otázka krátkeho času), tak čoskoro zistia, že bez lekárov, výskumníkov a inžinierov paraziti neprežijú. Ich systém sa zrúti ako domček z kariet a nepomôžu im ani roboty, ani ich majetok.

   • podľa mna už maju ui. tak 20 rokov dopredu a mainstreamu ju zatial neukažu, takze nie su v iluziach. A tvoj odhad je skor nespravny pretoze je postaveny na tom že u.i. je neschopna lenže tento odhad tvoj je nespravny, zastaraly. doba ide veľmi rychlo dopredu a je otazka času kedy pride na scenu u.i. . Takže oni vedia čo robia a vedia že nahradia ludsku pracu pracou u.i.

    • Myslím, že UI NIKDY nenahradí človeka. Ak si preštudujete seriózne diela ohľadom tejto problematiky (nie PR pre investorov do UI), dospejete k záveru, že formálne systémy (a UI je založená na formálnom systéme) nie sú schopné toho, čo ľudský mozog. Môžu sa “samoučiť” koľko chcú… len od boku: stroj NIKDY nebude uvažovať nad tým, čo robí, či to robí správne alebo či to nerobí zbytočne, či sa blíži k nejakému riešeniu alebo tápa a točí sa dokola…
     K problému sa dá spomenúť aj objav Gödela – (zjednodušene): sú pravdy (v matematike), ktoré sa nedajú dokázať.
     UI je len nástroj globalistov na ovládanie más. Modelovanie, analýzu Big data… má jasné ciele a obmedzené použitie. Je to “vymakaná kalkulačka”, supermanský “bager” (vybagruje to čo žiaden starý bager na svete), tisíc “otrokov” v krabičke, ktorí urobia čo sa im zadá (alebo neurobia, ak to bude SKUTOČNE SILNÁ UI).
     Pýtam sa – kedy si UI sadne pod strom a povie svojmu programátorovi: Seriem na teba, idem rozmýšľať nad nesmrteľnosťou chrústa…
     AŽ VTEDY bude UI autonómna a môžeme začať uvažovať o ďalšom kroku – aké bude mať potreby?
     Bude ju “bolieť” nedostatok energie? A začne uvažovať kde ju zohnať? Alebo bude ako otrok vykonávať to, čo jej niekto prikáže?
     Na stránke IPPR je článok o “Iluzi umělé mysli”, kde je celkom populárne vysvetlené čo “obsahuje” myslenie.
     Zostaňme pokojne pri tom, že UI je len sakra rýchla a šikovná “kalkulačka” čo sa vie “sama učiť” to, čo jej niekto zadá, aby sa naučila.
     Ale čo, keď už bude vedieť “všetko”, na čo prišli ľudia v laboratóriách, výskumných ústavoch, divadlách, dovolenkách, v práci, v krčme, čo vložili do k íh a na web? Kde zoberie “nové skúsenosti” a nové POZNATKY?

     • Presne tak. Oni nato idú „silou“. Stále väčším počtom operácií za sekundu. Myslia si že keď urobia stroj, ktorý je schopný ziliónov kalkulácií za nanosekundu, tak vytvoria A.I. Je to len zdanie, napodobenina, imitácia vzorov správania. Áno, samozrejme, sú určité činnosti v ktorých bude vynikať a prekonávať TELO človeka v sile, rýchlosti atď. Ale nie jeho dušu. Ako píšete, je to len silná a rýchla kalkukačka. Chyba je v tom že sa snažia napodobniť mozog a vytvárajú neurónové siete. Tvorivosť nepochádza z mozgu. Ani pamäť, emócie, zručnosti a skúsenosti nie su v mozgu. Mozog je len prijímač. Tak ako rádio. To že počujete hudbu a spev z rádia neznamená že hudobník a spevák sú v ňom zavretý. Lepšie povedané mozog je „transceiver“ – vysielač aj prijímač. Ale informácie nie sú uložené v ňom. Sú vo vašej duši. Zapisuje ich tam mozog a aj ich vie prečítať. Ak dostanete ranu do hlavy, informácie sa nestratia, len máte pokazený prijímač. Bolo by dosť debilné, aby sa informácie strácali keď umrie vaše fyzické telo…

     • zvrhlý deduško večerníček

      Veď to ani nikto netvrdí že UI nahradí človeka. Bavíme sa tu o nahradení ľudskej práce prácou UI. Nikto nehovorí že UI bude písať básne alebo sa zamýšľať nad nekonečnosťou vesmíru, preboha. Môže ale nahradiť väčšinu ľudskej práce a tým sa väčšina populácie stane nepotrebnou z pohľadu pracovného trhu a globalistov. Myslieť si opak je asi taká zadubenosť ako keby si Svěrák vo filme „Vratné láhve“ myslel že ho nemôže nahradiť stroj.

    • Nie je nesprávny. A.I. proste nikdy nebude človek. Nie je to len o inteligencii, ale o iskre stvoriteľa ktorú každý človek nesie v sebe. Bez tejto duše mašina zostane vždy len mašinou. Iba človek je schopný tej tzv. Singularity, čiže vytvoriť systém zložitejší ako on sám, mašina bez duše toto nedokáže nikdy. V tom som si úplne istý.

   • Annalucia

    Ako umelá inteligencia nahradí pracovníkov, ktorí už teraz, keď je zem preľudnená , stále chýbaju? Lekárov, sestričky, programátorov, ale chýbajú aj pracovníci, ktorí nemusia mať vysoké školy – opatrovatelia, predavačky , šoféri, čašníci. Videli ste už robota, ktorý by vedel utrieť zadok?

    • Keď vyľudnia planétu, nebude už treba toľko sestričiek, lekárov, opatrovateľov, predavačky, šoférov ani čašníkov. Nebude pre koho treba.

  • Ti robotizéři 4. generace mají velké oči a iluzionují a funguje jim to v kabinetu s jejich ulétlými žvásty a to jen ještě na papíře. U Haly CNC musí postavit tři paneláky pro pracovníky než u haly s univerzálními stroji a „strojařl kdy jim stačí jeden. A ten intelekt 5-8 letých dětí mají i psi a na práci je dostali tak leda do postrojů saní. I když mnohdy u pejskařů se role obrací a psi cvičí s majiteli. 🙂

   • A to samé bylo s představami že administraci přeberou počítače a lidem papírových království odzvonilo. A orchestriónů je co je v kancelářích židlí a správa čehokoliv naopak neustále kypí více a nutně s počty sledovaných dat.
    Co dřív dělal 1. účetní třeba u firmičky 300. lidí dnes honí windousy nebo jiný hejbl 30. lidí

 2. Stanislav Novotný o čem se mlčí David Bohbot
  vojenský a bezpečnostní expert
  bezpečnost české republiky vzhledem k situaci na ukrajině

  https://www.youtube.com/watch?v=xBU_LcMuvmE

 3. svatoslav butora

  Permanentná kríza. Permanentná nenávisť. Permanentné vojny. To je Svet Kapitálu. Svet bez budúcnosti riadený Sluhami Smrtihlava na základe euroatlantických západných „principles“. Rozvinutý globálny otrokársky systém demokracie ako v starovekom Ríme alebo starovekej Bybylonii. Prečo tej kaste Svetovládnych Idiotov to zase nevyšlo podľa ich predstáv ??? Na obetnom oltári Svetovládneho Smrtihlava sa jeho služobne podriadení vládcovia usilovne snažia, aby boli prví koho Bidenova tlama zmrví…

 4. Vynútené „očkovanie“ s rôznymi chorobami „európskou mumiou“ bez následného dlhodobého uvedenia ľudí do chladu a zimy by nemalo ten pravý GENOCÍDNY efekt!

  • a nastává období, kdy mnoho lidí se nechávat očkovat vakcínkou proti chřipce a pokud jsou naočkováni i nějakou vakcínou proti covidu, nikdo neví jak organismus a imunitní systém bude reagovat, až se tyto dvě vakcíny v těle potkají….

 5. Najprv nás potrebovali zbaviť imunity prostrednictvom vakcín aby sme tak skôr podľahli chorobám z prechladnutia.A to je všetkko o čo ide globalistom.

 6. Otázka filozofična: Kto podávál vakcínu, klamstvá cez televíziu a rozhlas, kto asistoval pri všetkých srandách, ktoré sa tu hrajú, kto ich chráni ? Videli ste, že by na nich niekto mieril zbraňou ?

  A kto si nechal pichnúť šmakuládu, od koho a ešte aj podpísal. Nahnal ich niekto samopalom do MOM-iek ako do dobitčákov ? Kto ráno vstáva do práce a pečie chleba (tam sa chodí o 22.00) aby už o 05.30 bolo rozvezené, kto platí dane a z toho sa financuje polícia, SIS, armáda, ktorá “ chráni a pomáha“. Z čoho žijú všetci, čo napomáhajú tejto hre. Politici, celebrity hviezdy športu a iné super hviezdy… Z ničoho si vyčaroval Gates, Schwáb, elity, GP a ja ešte neviem kto peniaze a následnú moc ?

  Keď neViem, tak ma niekto velice ľahko ošáli, A to je koho chyba ? No moja, lebo sa mám učiť, ňúrať, hľadať, zaujímať a nie čumeť do bedne na hujoviny a tlačiť do hlavy hranolky. ( V rámci relaxu ano, ale nie že životná náplň)

  Ak sa by sa vedomí ľudia rozhodli, tak nič z tohto sa nemusí diať. Ale nakoľko je na svete určitá skladba bytostí, tak sa deje, to čo sa deje. Koľko je vedomých, čo tak žijú ?

  Všetko si navzájom my sami sebe robíme, sused susedovi, krajan krajanovi, človek človeku- vlkom ?

  No uvidíme, čo všetko bude potrebné, aby sa ľudia prebudili a začali sami od seba inak a keď sa objaví ďalší Hitler, Gates, trnavčan, výpravca, sociálne cítiaci a kopec iných, čo budú sľubovať blahobyt, tak sa im otočia chrbtom a nebudú si ich všímať. Ale budú si všímať, aké skutky a činy robia ich priatelia, krajania a susedia. A začnú sa zaujímať o dôležité veci v ich živote.
  Ale aj to je proces poznávania a skúseností a tá je neprenosná. To sa musí zažiť. A treba niečo vedieť a poznať a o tom je táto hra menom Život, tento matrix.

  A na záver otázka konkrétna nefilozofična : Potrebujete nutne k žitiu a prežitiu a lepšiemu žitiu nejakého akože prezidenta, politické s.r.o. , ministrov, a neviem koho (všetci žijú z práce ostatných) reklamy a z nej žijúce ďalšie celebrity a ďalší… A niekto sa teda rozhodol dať odpovede na otázky, ktoré si sami nechceme klásť za Nás a odpovede budeme žiť na vlastnej koži a skúsenosti.

  A riešení kopec, akurát nejsou lidi…vedomí. Ale kto chce kam, pomôže si tam. Dôjdeme…aj keď to bude trvať, dôjdeme.

  Tak nech sa Nám darí najlepšie, ako je pre Nás nutné.

  • Súhlasím! Nikto nikoho násilím nikde nehnal. Väčšina zla sa diala s našim tichým súhlasom (mojím nie). Aj keď k násiliu bolo niekedy veľmi blízko – SBSkári bili ľudí bez rúšok.
   Komunita (spoločnosť) bez ochrany bude napadnutá a okradnutá. Preto potrebujeme nejakú formu organizácie…
   Ľudstvo si toto už prežilo… len sa nepoučilo.
   Zlenivelo a stačí mu VOLIŤ. O viac sa nestará, aj keď ich tí zvolení okradnú a zabijú.

   • Ak volím, dávam niekomu svoj hlas, nech rozhoduje za mňa. Na prstoch jednej ruky porátam ľudí, čo by som nechal rozhodovať za mňa. Ani jeden neni v politike.
    Veru prežilo a mnoho krát a zabudlo.
    A troška s úsmevom. Volič-vol-vôl, a sme doma.

    Ale uvidíme, či ludia pochopia, že v JEDNOTE je SILA. Alebo v JEDNOM je sila ?

  • Seneca, dendy, super vystihnuté
   …škoda, že dnešní mladí, ktorých by sa vaše slová mali týkať najviac, majú bystrou, inteligentnou technikou už do takej miery zahltené hádam aj obe mozgové hemisféry, že postupne budú stále viac strácať schopnosť objektívne posúdiť, čo dáva nášmu bytiu zmysel.

   • Dôležité, aby sa to dotklo Nás a začali sme od seba. lebo Ja sám za seba sa budem zodpovedať, a kto vie, možno už zajtra a nemusím ani zažiť ďalšie šarády.
    Zmeň seba a zmeníš svet.
    Zachráň seba a zachrániš svet.

    Budú mať skúsenosť a poznanie na vlastnej koži. Aj za možno cenu najvyššiu, tak ako možno aj my. Uvidíme. Ale Čo ak…? A v tom je tá ceste poznania a hľadania. Možno tak, možno inak.

    Načo by niekto vymýšľal nekonečný vesmír. Pre seba ? Načo, šak ON ho pozná, stvoril ho. A Nás bude limitovať cca. 100 rokmi a potom nás vymaže. A sme ešte nič nepochopili, sa tak zamýšlam. Nemám presnú odpoveď, ale hladám, ňúram, a sám som zvedavý ako cesta poznania bude pokračovať.

    • Seneca, máš deti? Ak aj áno, my matky vnímame súčasné celosvetové dianie trochu inak…hlavne, ak sú naši potomkovia rozlezení po svete. Tu staré známe frázy nepomôžu a v súčasnej vypätej prítomnosti sú na míle vzdialené od uskutočniteľnosti…

     Stvoriteľ vymýšľal nekonečný vesmír???
     Stvoriteľ, vesmír, priestor a čas sú entity časovo neobmedzené. Večné. Ak by zákonite museli byť časovo ohraničené úplne všetky fyzikálne veličiny, tak KTO v takom prípade by bol stvoril Stvoriteľa?

     • Absolútno

     • …koľko filozofov, toľko uhlov pohľadu. Fakt je taký, že z nás Pozemšťanov – s preočkovanými a všelijako inak okýptenými mozočkami – to pravdepodobne nevie nik; do týchto výšin kapacita v súčasnosti žijúcich ľudí asi nesiaha. Mne je najbližšia Kantova teória absolútna: „Absolútno je nemožno vôbec dosiahnuť; je nepoznateľné.“

     • Emily, toť otázka vskutku náročná a odpoveď za milión…Náš počítač-modzoček má určité ohraničenia a neni schopný ešte všetko pojať ani poňať, ale čo to sa dá a to je práve tá cesta poznania. Nemám odpoveď na túto otázku, a vedz, že ju mám aj ja v hlave a dobre dlho už. Ale vydal som sa na cestu poznania a čím ďalej som, o to viac cítim a viem, že to bol ten najlepší počin, čo som mohol urobiť.
      Treba mi ísť do pracovného procesu, tak len tak krátko, ale ešte sa k tomu vrátim, ak budete mať chuť.
      Budete škôlkarovi rozprávať o integrálóch. Nebudem syna učiť zváráť, keď ešte nemá zručnosti so šrobovákom. Nevie si opraviť bicykel, tak ho nepošlem opravovať auto.

      Vieme vôbec ako funguje mravec, jahoda…ľudské telo, vieme popísať procesy, ale ako to, že to tak funguje ? Asi tak je to so Stvoriteľom. Sem tam je Nám umožnené pozrieť a je Nám ukázané niečo a nad tým dumáme celé roky, ak teda sa rozhodneme. A ešte to furt nevieme presne ani popísať a ani poriadne pochopiť.

      Je to asi tak debata na pol roka a viac (ja už cca 25 rokov nad tým dumám, a čím viac viem, ziťtujem, že ešte akosi neviem toho veľa…) Ale som na ceste.

      Zatiaľ pekný deň želám a nech sa nám darí

 7. …Vďaka za zauj.informácie….

  • Pripájam sa, Alenka.
   A pridružím aj odkaz pre nášho skromného zvrhlíka: Teraz si, deduško, spočítaj, koľko pozitívnych (vč. neutrálnych) reakcií sa na tvoj vstupný komentár vyrojilo. A okamžite sa premenuj na Skromného deduška večerníčka.

 8. Me jiz rozciluji tito zvanilove, co stale strasi každého se smrti. Uvedomte si, ze kazdy zemre drive, ci později i kdyby zil na Barbados, kde nemusi nikdy topit. Ja netopim jiz nekolik let vubec, ani v zime, a doma mam stale 21C, takze nechapu, kdo umrzne. I kdyby nekdo mel doma 10C, tak nemůže umrznout. NWO chce proste vyhladit 95% svetove populace, ale nedari se to. Lide musi drzet spolu a ukazat tem zkorumpovanym vladam, ze se nevzdáme a nikdy! Vlady totiž nedelaji nic pro sve lidi, protoze jsou poskokove Bilderbergu a delaji to co delaji, protoze musi. Valku na Ukrajine udelala NATO a tak rekl plukovni USA – Ritter. Pomahejte si jak můžete. Pomahani ostatním lidem, to je to jedine proc jste tady. Pokud delate vse jen pro sebe a svoji rodinu, tak zde nejste k nicemu. Duvodem proc jsme na tomto svete a co nas opravdu dela stastnymi je, kdyz udelame stastne jine lidi tim, ze jim pomůžeme, kdyz to potrebuji a volaji o pomoc.
  Pomahejte si a budte stastni. Pamatujte si, ze pokud budeme drzet pospolu, tak nas nikdo nemůže zotročit. Nerozlisujte lidi podle rasy, narodnosti, barvy, ale podle slusnosti a decentnosti jak se chova, protoze to dela cloveka tim co je.
  Preji vsem hodne sil a pamatujete, ze nikdy se neji nic tak horke, jak se to uvari.

Pridajte komentár

*